Download "CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van div. consumentengoederen - Online auction of diff. consumergoods - Vente en ligne des biens de consommation"

1 CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van div. consumentengoederen - Online auction of diff. consumergoods - Vente en ligne des biens de consommation in opdracht van onze client/à la requête de notre client/ by order of our client Sluiting-Closing-Clôture 16/04/ Hanger opgebouwd uit stukjes ingelegde abalone shell. Het geheel is ingelegd in sterling zilver. Zilvergehalte 92,5 en nikkelvrij. Afmeting: hxb. 5 x 6 cm. Gewicht: 23 gram. 2 18K Gouden Ring met diamant en Tanzaniet, 3 Unieke Handgemaakte zilveren ring met een ovaal facetgeslepen smaragd. Deze wordt omringd door 14 rond facetgeslepen witte saffieren en 24 rond facetgeslepen tsavorieten. Gemerkt met het 925 zilverstempel voor eerste gehalte zilver.totaalgewicht 5,42 gram.ringmaat 16,9 mm (binnenomtrek 53 mm) A K geelgouden ring vol kleine natuurlijke diamantjes, pave gezet, met een totaal van 0.31ct 5 Stijlvolle zilveren ring met facet geslepen druppelvormige,felblauwe synthetische Saffier (15 x 11 mm).in de fraaie zetting zitten rond de Saffier zo'n 50 briljant geslepen zirconia's. Sterling keur "925". 6 Vintage ring in wit en geelgoud met briljanten, Aantal karaat niet gekend, 24 briljant geslepen diamanten en 1 grote in het midden, 4 saffieren waarvan er 2 ontbreken (kan door juwelier ingezet worden) doch valt niet op door structuur van de ring, Maat 52 (kan door juwelier op maat gemaakt worden) 7 14 karaat witgouden ring gezet met smaragd en briljant geslepen diamant, 10 briljanten - 0,75 crt, Ringmaat 16,0, Gewicht 4,6 gram 1

2 8 Antieke sterling zilveren alligator ring, Sterling zilveren ring in de vorm van een krokodil, Ringmaat : 20 9 Sterling zilveren "Vrijmetselaars" herenring" Masonic, 1e gehalte zilver - 925/ deels verguld met 24k goud, Dit is een unieke handgemaakte "Vrijmetselaars" herenring van Sterling zilver, De "schedel" en de "banier" zijn 24K goud verguld, De Latijnse inscriptie "Aude Vide Tace" betekent "Horen, Zien en Zwijgen" en is de leus van de vrijmetselaars, Op de schedel staan de bekende "passer en hoekmaat", Er zijn grote vleugels, twee adelaarskoppen naast en gekruiste botten onder de schedel aangebracht, met veel oog voor detail, Ringmaat : Zeer exclusieve en gedetailleerde 925 sterling zilveren ring BDSM thema, In opdracht gemaakt geweest, Gewicht : 31gr, Ringmaat : karaat witgouden damesring gezet met parel, saffier en briljant geslepen diamant,14 diamanten - briljant geslepen - 0,30 crt, Ringmaat 17,75 ( kan door juwelier op gewenste maat gemaakt worden), Gewicht : 4,2 gram 12 Vlinder -Franz Porcelain - kettinghanger-rhodium plated, Bijzonder mooie Franz Porcelain kettinghanger Rhodium plated met porselein in de vorm van een vlinder, Breed : 10 cm, Lengte : 8 cm 13 18k witgouden ring met 1.01 ct. aan diamant, Bezet met centrale marquise geslepen saffier omringd met 87 briljant geslepen diamanten, Diamant: natuurlijk / onbehandeld, Saffier: 0.14 ct., marquise geslepen, donker blauw, Karaat diamant: 0.87 ct. (87 x 0.01 ct), Kleur: G - H / (Top) Wesselton / (Fine) White Zuiverheid: VS SI, Slijpvorm: briljant, Slijpkwaliteit: very good, Kroonmaat: 9.20 mm, Ringmaat: mm diameter (Kan op maat gemaakt worden door juwelier), Kenmerk: 750 (18K) massief goud, Gewicht: 4.76 gram, met Certificaat 14 18kt / 750 witgoud - bezet met briljant en baguette geslepen (Top) Wesselton diamanten, Diamant: natuurlijk / onbehandeld, Karaat: 0.72 ct. totaalkleur: G - H / (Top) Wesselton / (Fine) White, Zuiverheid: VS SI, Slijpvorm: briljant, Slijpkwaliteit: (very) good, Ringbreedte: 9.35 mm, Ringmaat: mm diameter (Kan op maat gemaakt worden door juwelier), Kenmerk: 750 (18k) massief goud, Gewicht: 5.48 gram, met Certificaat 15 18kt / 750 witgoud - bezet met 50 briljant geslepen (Top) Wesselton diamanten, Diamant: natuurlijk / onbehandeld, Karaat: 0.85 ct. (12x0.03 ct. + 14x0.018 ct. + 24x0.01 ct.), Kleur: 2

3 G - H / (Top) Wesselton / (Fine) White, Zuiverheid: VS SI, Slijpvorm: briljant, Slijpkwaliteit: very good, Ringbreedte: 9.50 mm, Ringmaat: mm diameter (Kan op maat gemaakt worden door juwelier), Kenmerk: 750 (18k) massief goud, Gewicht: 7.16 gram, met Certificaat 16 Antiek Damespolshorloge - Jumping Hour, Gefabiceerd rond 1926 in Zwitserland, Het is in principe een horloge met digitale aanduiding, hierbij mechanisch middels handopwinding, Uurwerk : Mechanisch met handopwinding. Tijdaanduiding digitaal in 2 vensters, Kast : Stalen kast, vernikkeld met een gematteerde bovenzijde, Scharnierend bovendeel tbv. het uitnemen van het uurwerk, Fraaie nieuwe echt lederen crocoband. Het horloge verkeert nog in zeer goede staat, windt goed op en werkt. Afmetingen: 21x34x8 mm 17 Horloge Longines Conquest (L ), Quartz uurwerk, ETA Caliber , Edelstalen ronde kast, Grijze wijzerplaat met zilveren opgelegde uur markers en wijzers, saffier kristal glas, Diam. : 33mm (zonder kroon), Edelstalen armband met dubbele vouwsluiting 18 Horloge Tissot Visiodate, 14 karaat goud met gouden milanese band, Automaat, Datum weergave op 3 uur, Centrale seconden wijzer, gewicht : 64,0 gram, kastmaat 34,0 mm, lengte 19,25 cm, 19 Horloge Universal Geneve Ultra Plat, ca. 1968, Handopwinder, Kast 28x28mm staal, Kast dikte 1mm, Caliber U280, Inox milanese band, Glas is verkleurd door de tijd 20 Horloge Flyback retrograde type watch cool retro vintage rare exclusive model coolest, double handeld Japans quartz uurwerk met vierkante kast en zwarte wijzerplaat, Geborstelde roestvrije stalen vierkante behuizing, Merknaam en logo gelaserd op de voorkant van de kast : FFW02, Maand datum geplaats op 09:00, Een modern retro stijlvol stuk dat op een snelheidsmeter lijkt, Het heeft een dubbel handed scherm, Voorzien van een zwart lederen band, Afmeting : 37 mm top tot staart en 35 mm breed (exclusief de kroon), Exclusief Limited Edition, Geleverd met originele doos en papieren 21 Horloge LOCMAN MARINA MILITARE Mod. AMMIRAGLIO (039000BK0008BR0), Automaat, Chronograaf, Datum, Afmeting : 44mm. - Dikte : 12,6mm, Edelstalen kast, Zwarte wijzerplaat, Edelstalen armband, Waterdicht 10Atm, Geleverd met originele doos en papieren 3

4 22 Horloge YONGER & BRESSON CHAMBORD (YBH8356_04 ), Automaat, 35 juwelen, Movement Ambre MPB1030, Autonomie: 40u, alternances/u, Blauwe lederen krokodillen band, Witte wijzerplaat, Datum op 3 uur, Gegraveerde stalen bodem met 4 schroeven, Kleine seconden wijzer op 6 uur, Power reserve op 12 uur, Afmetingen : 40mm dikte, Waterdicht 5 Atm (50m), Mineraal glas - anti reflectie, Gegraveerde stalen sluiting, Bodem en glas zijn hoog bestendig, Wordt geleverd in originele doos met papieren 23 Horloge EDOX Thin Classic style Quartz Men's Watch, Quartz uurwerk, Goud gelaagde edelstalen kast, Crystal glas, Datum op 3 uur, Gradient grijze wijzerplaat met goud gelaagde indexen en wijzers, Zwarte lederen band met doornsluiting 18mm - 22,5cm, Diameter : 34mm (zonder kroon), Lengte lug to lug : 40mm, Zeer apart uurwerk, Conditie : NIEUWSTAAT, Wordt geleverd in originele doos met papieren 24 Horloge Edox Les Bemonts Automatic ( RN), Automaat, Caliber : Edox 82 (gebaseerd op ETA ), Frequentie : A/h, Power reserve : 42 uur, 20 jewels, Shock resistance incablock, Kast : Edelstaal 316L met rose goud verguld, Wijzerplaat : zwart met aanduiding van uren, minuten, seconden en datum op 6 uur, Doorzichtige geschroefde glazen bodem, Band : Edelstaal rose goud verguld met vouwsluiting - bandbreedte 25mm - maximale polsomtrek 20cm, Diameter : 33x36mm, Dikte : 8mm, Waterdichtheid : 30m (3 Atm), Krasvrij saffierglas, Conditie : NIEUW, Wordt geleverd in originele doos met papieren 25 Horloge Omega Bumper, Jaren ,Bumper automaat (kan ook met de hand opgewonden worden), Caliber 330 (28.10 RA / RA),17 jewels, Twee tonige patine wijzerplaat met art deco nummers in zeer goede toestand, Centrale secondenwijzer, Stalen kast, Diameter : 33mm, Dikte : 11mm, Geschroefde stalen bodem, Nieuwe zwarte lederen band 18mm - 21,5 cm, Uurwerk werd volledig gereviseerd en onderhouden in november Horloge Certina, Quartz uurwerk, Goud vergulde edelstalen kast, Witte wijzerplaat met romeinse cijfers en vergulde wijzers, Diameter : 30mm (zonder kroon), Dikte : 5mm, Zwarte lederen band 18mm - 21,5cm 27 Horloge Tempic Chronograph Quartz (Echtheid gegarandeerd), Edelstalen ronde kast, Movement : 6W50, Datum op 3u, Centrale secondenwijzer, Lichtgevende uurmarkeringen, 4

5 Waterdicht 10Atm, Edelstalen band met druksluiting, Conditie : met lichte gebruikerssporen - het kan zijn dat de batterij vervangen moet worden 28 Lot div. quartz uurwerken: best. uit 4x Herenhorloge CMW, Silverstone (automaat/handopwinding) met bruine lederen band NIEUW --1x Hugo Boss (HB ), Quarz Uurwerk, Edelstalen kast, Zwarte wijzerplaat, Diameter : 34mm - Dikte : 7,5mm, Rechthoekig edelstalen kast, Massief geschroefde edelstalen bodem, Datum op 6 uur, Centrale secondenwijzer, Kraswerend saffier glas, Waterdichtheid 3Atm (30m), Zwarte Lederen band -- 1x Citizen Quartz, Kaedelstalen kast goud verguld, Bruine lederen band, Stalen klikbodem, Waterproof, Het kan zijn dat de batterij vervangen dient te worden --1x LED Horloge, zwarte rubberen band 29 Seiko Herenhorloge Quartz (SKP299P1), Edelstalen zilveren kast rond 37mm diameter - 6mm dik, Witte wijzerplaat, Datum, Mineraal glas, Waterdicht 50m (5 ATM), Het kan zijn dat de batterijen vervangen dienen te worden. 30 Seiko Herenhorloge Solar Quartz (SNE091P1), Edelstalen zilveren kast rond 41mm diameter - 10mm dik, Witte wijzerplaat, Datum, Mineraal glas, Edelstalen zilveren armband 18mm, Waterdicht 100m (10 ATM), Het kan zijn dat de batterijen vervangen dienen te worden. 31 Seiko Herenhorloge Quartz (SKK671P1), Edelstalen armband goud/zilverkleurig 19,5mm, Edelstalen zilveren kast rond 40mm diameter - 7mm dik, Zilveren wijzerplaat, Datum, Mineraal glas, Waterdicht 100m (10 ATM), Het kan zijn dat de batterijen vervangen dienen te worden. 32 Lot van 6x horloges Nina Ricci best. uit: 1x Nina Ricci Dames Quartz (N Rode horlogeband), Gebogen gepolijst roestvrij stalen behuizing, Rode lederen band glanzend rood. Breedte 8 mm. Vouwsluiting "Ardillon" gegraveerd "NR", Rode wijzerplaat, Convex saffier glas, Waterdicht tot 30 meter, gangreserve 24 maanden. Het kan zijn dat de batterij vervangen dient te worden -- 2x Nina Ricci Dames Quartz (N Zwarte wijzerplaat) Designer quartz horloge. Case diameter van 34 mm, Ronda kaliber 1062, Zwitserland, schokbestendig systeem, Gepolijste RVS, Zwarte lederen band. 19 mm (heren) 17mm(dames) breedte. Vouwsluiting met gegraveerd "Nina Ricci". Witte wijzerplaat met indexen, Gangreserve 24 maanden. Het kan zijn dat de batterij vervangen dient te worden -- 2x Nina Ricci Heren Quartz (N Zwart wijzerplaat) 5

6 -- 1x Nina Ricci Heren Quartz (N Witte wijzerplaat), Designer quartz horloge. Case diameter van 34 mm, Ronda kaliber 1062, Zwitserland, schokbestendig systeem, Gepolijste RVS, Zwarte lederen band. 19 mm (heren) 17mm(dames) breedte. Vouwsluiting met gegraveerd "Nina Ricci", Witte wijzerplaat met indexen, gangreserve 24 maanden. Het kan zijn dat de batterij vervangen dient te worden. 33 Horloge Tutima Valeo Reserve , Automaat, Bezel, kast en armband zijn van gesatineerd roestvrij staal, Lei grijze antraciet wijzerplaat met datum en gangreserve, Witte luminicerende wijzers en markeringen, Geschroefde kroon, Glazen bodem, Saffierglas, Diameter : 39 x 46 mm, Dikte : 13mm, Bandbreedte : 20mm, Caliber : ETA-2892, Waterdicht : 10 Atm, Geleverd met originele doos - handleiding documenten. In originele doos met papieren 34 Horloge Chopard Classic 18K (163154), 18K Geel goud kast met klik bodem inclusief referentie en serienummer, Handopwinder, 17 Jewels, Witte wijzerplaat met gouden romeinse cijfers en wijzers - aanduiding uren en minuten, Chopard manual winding caliber 839, Tuxedo stijl, Krasvrij en anti reflecterend Saffier kristal glas, Diameter: 33,60 mm zonder kroon - 36 mm met kroon - 39 mm lug tot lug, Dikte : 5,41 mm, Zwarte lederen band met goud gelaagde Chopard doornsluiting, Frequentie : 3Hz vibraties per uur, Gewicht : 37,7 gr., Compleet met originele doos en papieren 35 Horloge Vacheron Constantin, Jaren 1980, Handopwinder, 21 juwelen, Power reserve : 48u, Frequentie : A/h, 18K geelgouden kast, Afmetingen : 30 x 40 mm (zonder lugs), Dikte : 3mm, Glas : Saffier, Bruine lederen band met gouden gesp, Gouden wijzerplaat zonder cijfers en gouden wijzers, Caliber K Horloge ROLEX CELLINI (Rolex 3803), Handopwinder, Caliber 1600, 19 juwelen, 18K geelgouden kast, Witte wijzerplaat met romeinse cijfers en gouden wijzers, Afmetingen : 25,5 x 23 mm (zonder lugs) - 31,5 x 23 mm (met lugs), Glas : Saffier, Zwarte lederen band met goud vergulde rolex gesp - bandbreedte 18mm - maximale polsomtrek 20cm 37 Horloge ROLEX CELLINI (Rolex 4111), Handopwinder, Caliber 1600,19 juwelen, Kast : 18K geelgoud, Wijzerplaat : champagne kleur met gouden indexen en wijzers, Afmetingen : 25,5 x 23 mm (zonder lugs) - 31,5 x 23 mm (met lugs), Glas : Saffier, 6

7 Bruine lederen band met goud vergulde rolex gesp - bandbreedte 18mm - maximale polsomtrek 20cm 38 Horloge Rolex Oyster (Rolex 4135/8)Volledig geserviced door Rolex op 30/04/2014, 18K Geelgoud, Handopwinder, Caliber : jewels, Wijzerplaat met gouden index en wijzers, Diameter : 32 x 27mm (zonder kroon), Dikte : 5,4mm, Glas : saffier, Zwarte kroko lederen band met gouden doornsluiting, met originele doos - papieren en service kaart 39 Horloge ROLEX OYSTER (Rolex 4444), Handopwinder, Jaren 1940, Caliber 700, 15 juwelen, Kast : Edelstaal Rond, Diameter : 31 mm (zonder kroon), Dikte : 11 mm, Wijzerplaat : beige met romeinse nummers en centrale secondenwijzer, Glas : plexi, Zwarte lederen band, kras op glas 40 Horloge Longines ultrachron (7828-1), Automaat - Caliber : Longines 431, Kast : 18K Rose goud - nooit gepolijst, Diameter : 34 mm, Dikte : 5,5mm, Wijzerplaat : chocolat bruin met gouden indexen en wijzers - centrale seconden wijzer - datum op 3uur, Glas : plexi, Nieuwe burgundy krokodillen lederen band met originele longines vergulde doornsluiting - polsomtrek : cm, Enige draagsporen, met de originele doos, Zeer moeilijk vindbaar, Volledig nagekeken 41 Horloge onderdelen wo. Een gouden originele Rolex wijzerplaat, Meerdere originele Rolex onderdelen. Waaronder een prachtige horloge kroon, Omega onderdelen, ook kroontjes, Cartier wijzerplaat en kroon met saffier, Een doos vol oude veel al vintage defecte Swiss made uurwerken van vele bekende merken, Een grote doos vol kleine doosjes met horlogeband pinnetjes, 2 doosjes vol nieuwe kroontjes voor horloge (er kunnen ook gouden tussen zitten maar weet niet zeker), Een zak vol horloge onderdelen (veren / ) 42 Digitaal zakhorloge - Swiss Made jaren ROSKOPH Patent, Kast - Uitstekend bewaarde BLUED metalen behuizing, met snap back - getekend "ACIER GARANT AM". Mechanisch binnenwerk - zeer fijn en zuiver - SWISS MADE - MET PIN echappement, Getekend met "REPASSE / REPOSADO JE, EN TWEEDE / SEGUNDA MAN", Pin / Nail instelling. Wijzerplaat - Witte geëmailleerde wijzerplaat, met zwarte Arabische cijfers, Het uur wordt weergegeven in een klein venster net boven de minuten wijzer. Diameter : 53.5mm - exclusief hanger en de kroon, Dikte - 19,5 mm. Er is een restauratie geweest van de wijzerplaat die loopt van het middelpunt naar de 15 minuten positie en dicht bij 35 minuten positie 7

8 43 Horloge (echtheid niet gekend), Automaat, Kast staal, Diam. : 45mm (zonder kroon) - 53mm lug to lug, Dikte : 14,56mm, Waterdicht : 5 Atm, Glas : mineraal, Zwarte rubberen band met stalen vouw sluiting - 23mm 44 Horloge (echtheid niet gekend), Automaat, Kast staal, Diam. : 39mm (zonder kroon) - 53mm lug to lug, Dikte : 14mm, Glas : mineraal, Zwarte rubberen band met stalen vouw sluiting - 20mm 45 Horloge (echtheid niet gekend), Automaat, Kast staal, Diam. : 44mm (zonder kroon), Dikte : 17mm, Waterdicht : 10 Atm, Glas : mineraal, Zwarte rubberen band met stalen doornsluiting - 23mm 46 Horloge (echtheid niet gekend), Kast : goudkleurig/staal - 20 micron 18K verguld, Quartz uurwerk, Kast : 22mmx28mm, Wijzerplaat : wit met romeinse cijfers, Glas : mineraal, Niet waterdicht, Staal/gouden horlogeband met vouwsluiting - 12mm 47 horloge (echtheid niet gekend), Automaat, Kast : Staal, Diameter : 40 x 47mm, Dikte : 13mm, Wijzerplaat : blauw met witte romeinse cijfers, Glas : mineraal Waterdicht : 100m, Stalen horlogeband met vouwsluiting - 21mm 48 horloge (echtheid niet gekend), Kast : staal, Automaat, Kast : Staal, Diameter : 40 x 41mm, Dikte : 15mm, Wijzerplaat : wit/creme met zwarte romeinse cijfers, Glas : mineraal, Datum op 5uur, Waterdicht : 100m, Zwart lederen horlogeband met vouwsluiting - 21mm 49 horloge (echtheid niet gekend), Quartz, Kast : staal, Diam : 31 x 43mm, Dikte : 8mm, Glas : mineraal, Witte wijzerplaat met romeinse cijfers, Centrale seconden wijzer, Datum op 6 uur, Stalen armband met dubbele vouwsluiting - 13mm, gebruikssporen en vlekje in glas in rechterbovenhoek 50 horloge IWC - 18K Licht rose gouden IWC met haaievin lugs en gouden indicators, Origineel IWC movement caliber C89, Massief 18/750 Rose goud - gestempeld binnenkant bodemplaat, beige wijzerplaat, Gouden markeringen en wijzers, Uren, minuten en centrale secondenwijzer, Diameter : 36,5mm zonder kroon - dikte 8,2mm, Kwalitatieve bruine lederen band met originele IWC goud plated doornsluiting 51 Horloge, IWC - International Watch Co 18K Rose Gold, Circa 1960, Handopwindbaar, Caliber 800, Afmetingen : 37 X 44 mm zonder kroon - 10mm dik, Nieuwe speciaal ontworpen band van Burgundy krokodillen leer met rose goud vergulde IWC 8

9 doornsluiting, Ongerepte zwarte wijzerplaat met gouden wijzers en uur markers en subseconden, Acrylic kristalglas 52 Zakhorloge Imperial Russian army Pavel Buhre, zakhorloge met doodshoofd - gekruist zwaard en propeller. Het horloge is toegekend aan het Witte Leger piloot tijdens de burgeroorlog c1917. Op het horloge stofkap staat gegraveerd de Keizerlijk Russische kuif en in het Russisch wordt ondertekend "Pavel Buhre-leverancier aan Zijne Majesteits hof". Porceleinen wijzerplaat met zwarte romeinse en rode Arabische cijfers, Seconden aanduiding op 18:00, Diameter zonder kroon : 58 mm 53 Horloge Maurice Lacroix Pontos (PT6217-SS ), Herenhorloge/Unisex, Automatisch, Horlogekast : Rechthoekig Edelstaal, Kaliber : ML-113 / ETA , 21 juwelen, Looptijd : 42 uur, Frequentie : Ah, Diameter : 43 x 35,5 mm, Waterdicht : 5 Atm, Glas : saffierglas, Wijzerplaat : Zilver, Band : Zwarte krokodillen lederen band met edelstalen vouwsluiting, Bodem : Glasbodem, Datum op 3 uur, Centrale seconde; Lichtgevende wijzers, Geneva seal, Power Reserve, Quick set, Geleverd met originele doos - handleiding - documenten en garantie kaart, in originele doos met papieren 54 Horloge Paul Breguette, Circa 1950, 10K goud verguld rechthoekige kast, Afmetingen : lug-to-lug 35.5 mm breed 22.7 mm zonder kroon, Nieuwe Bruine lederen band, Deze goud gepatineerde wijzerplaat (licht gespot) toont Arabische cijfers, minuten tracks, alfa handen en sub seconden, Deze handopwinder heeft een 17-juweel movement met hendel echappement is stem-set, Uurwerk is in zeer goede conditie en loopt zeer goed (laatste service op 03/12/2014), 55 Horloge Ingersoll Mickey Mouse Tonneau Shaped Character Wristwatch, Circa 1940, 0 jewels, Afmetingen : lug-to-lug 41 mm breed 27 mm zonder kroon, De metalen basis is ton gevormd en voorzien van een snap back. Deze gebroken witte wijzerplaat toont Arabische cijfers, minuten tracks en gehandschoende-mickey-mouse wijzers, Deze handopwinder heeft een 0-juweel movement met hendel echappement is stem-set, Uurwerk is in zeer goede conditie en loopt zeer goed (laatste service op 03/12/2014) 56 Horloge, Patek Calatrava 3893, Ca 1970, 18K Geel goud, Zwarte originele lederen krokodillen band met 18K originele doornsluiting, sub Secondenwijzer, Acrylglas, 18 jewels, Diameter 33mm, NIEUWSTAAT - Nooit gedragen / altijd in orginele doos gezeten 9

10 57 Horloge (echtheid niet gekend), Zonder kroon - om te reviseren 10

CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van div, consumentengoederen - Online auction of diff, consumergoods - Vente en ligne des biens de consommation

CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van div, consumentengoederen - Online auction of diff, consumergoods - Vente en ligne des biens de consommation CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van div, consumentengoederen - Online auction of diff, consumergoods - Vente en ligne des biens de consommation in opdracht van onze client/à la requête de notre client/

ÉN ZILVEREN ARMBAND CADEAU. Winter COLLECTION

ÉN ZILVEREN ARMBAND CADEAU. Winter COLLECTION ÉN ZILVEREN ARMBAND CADEAU Winter COLLECTION RETRO WATCH NEW COLLECTION Stalen watch 38mm, verkrijgbaar in zilver-, goud-, rosékleurig of zwart. Met roze secondewijzer, datum en verwisselbare stalen- of

Nieuwe Modellen 2010

Nieuwe Modellen 2010 Nieuwe Modellen 2010 Tr 62 Tr 130 Goud 14 karaat Diamant Top Wesselton VVS Tr 127 Tr 135 www.eclat.nl Prijslijst Exclusieve Trouwringen 2010 Trh = Trouwring Heren / Trd = Trouwring Dames Prijzen van de

A MACHINE OF TIME. Copyright 2015 MACHINA TEMPORIS

A MACHINE OF TIME. Copyright 2015 MACHINA TEMPORIS A MACHINE OF TIME Dit is een publicatie van MACHINA TEMPORIS 2015/2016 Het merk MACHINA TEMPORIS The brand Het merk machina temporis is opgericht door designer/engineer Rick van de Gronden. In het logo

BASELWORLD 2018 OYSTER PERPETUAL DATEJUST 31

BASELWORLD 2018 OYSTER PERPETUAL DATEJUST 31 BASELWORLD 2018 EEN ICONISCH HORLOGE Rolex introduceert de nieuwe generatie Oyster Perpetual Datejust 31 met vernieuwde zijkanten en bandaanzetten. De nieuwe versies, van 18 kt wit-, geel-, of Everose-goud,

BASELWORLD 2018 OYSTER PERPETUAL COSMOGRAPH DAYTONA

BASELWORLD 2018 OYSTER PERPETUAL COSMOGRAPH DAYTONA BASELWORLD 2018 OYSTER PERPETUAL OYSTER PERPETUAL D E LEGENDARISCHE CHRONOGRAAF Rolex introduceert een schitterende met edelstenen bezette versie van de Oyster Perpetual Cosmograph Daytona. Dit horloge,

Dé innovatie op het gebied van horloges. OOSTWEGEL goudsmid

Dé innovatie op het gebied van horloges. OOSTWEGEL goudsmid Dé innovatie op het gebied van horloges ROLAND OOSTWEGEL goudsmid In 2005 ontstond bij mij het idee een horloge te ontwerpen naar mijn inzicht, gebaseerd op de pijlers kwaliteit en exclusiviteit. Het

BASELWORLD 2018 OYSTER PERPETUAL DATEJUST 36

BASELWORLD 2018 OYSTER PERPETUAL DATEJUST 36 BASELWORLD 2018 OYSTER PERPETUAL OYSTER PERPETUAL HET ARCHE VAN HET KLASSIEKE HORLOGE Rolex introduceert de nieuwe generatie Oyster Perpetual Datejust 36 van Everose Rolesor (een combinatie van Oystersteel-staal

CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling- Online auction of the bankrupcty- Vente en ligne de la faillite. SYMPHONY JEWELS bvba ea

CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling- Online auction of the bankrupcty- Vente en ligne de la faillite. SYMPHONY JEWELS bvba ea CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling- Online auction of the bankrupcty- Vente en ligne de la faillite SYMPHONY JEWELS bvba ea in opdracht van de curator ea/à la requête du curateur ea./ by

LIMO DIAMONDS bvba FORMAS sprl ea.

LIMO DIAMONDS bvba FORMAS sprl ea. CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de falingen - Online auction of the bankruptcies - Vente en ligne des faillites LIMO DIAMONDS bvba FORMAS sprl ea. in opdracht van de curatoren ea./à la requête

1 HORLOGE HEREN FUNKY ELEGANCE Zwart, rvs, saffierglas, opengewerkte wijzerplaat tegen een grijze Super-LumiNova achtergrond, datumweergave met

1 HORLOGE HEREN FUNKY ELEGANCE Zwart, rvs, saffierglas, opengewerkte wijzerplaat tegen een grijze Super-LumiNova achtergrond, datumweergave met 1 2 1 HORLOGE HEREN FUNKY ELEGANCE Zwart, rvs, saffierglas, opengewerkte wijzerplaat tegen een grijze Super-LumiNova achtergrond, datumweergave met vergrootglas, schakelband, reliëflogo op de vouwsluiting,

Seiko Elite modellen 2016

Seiko Elite modellen 2016 22 Januari 2016 Seiko Elite modellen 2016 SEIKO Prospex: uitgesproken professioneel De meest uitgesproken sportcollectie van SEIKO is zonder twijfel Prospex. De collectienaam Prospex staat voor Professional

CHANTI SIERADEN VAN HOGE KWALITEIT OP INTERNET BESPAAR 25% - 70%

CHANTI SIERADEN VAN HOGE KWALITEIT OP INTERNET BESPAAR 25% - 70% CHANTI SIERADEN VAN HOGE KWALITEIT OP INTERNET BESPAAR 25% - 70% Brilliance by Chanti Inleiding www.chanti.nl voordelen in alle opzichten en topkwaliteit CHANTI werd in 1995 opgestart en onze voornaamste

Klassieke merk juwelen en diamanten

Prospex brengt Seiko s eerste duikershorloge opnieuw tot leven

Prospex brengt Seiko s eerste duikershorloge opnieuw tot leven Baselworld 2017 23 maart 2017 Prospex brengt Seiko s eerste duikershorloge opnieuw tot leven Seiko s eerste duikershorloge uit 1965 is heruitgevonden in de Prospex 2017 collectie. Model SLA017. Seiko s

Lente/Zomer 17. Nu met gratis zilveren Zinzi armband bij aankoop van een Zinzi watch.

Lente/Zomer 17. Nu met gratis zilveren Zinzi armband bij aankoop van een Zinzi watch. Lente/Zomer 17 Nu met gratis zilveren Zinzi armband bij aankoop van een Zinzi watch. Tijd voor ZINZI Met de nieuwe ZINZI Retro én Roman horloges grijpt ZINZI terug naar de strakke, tijdloze ontwerpen uit

COLLECTIE GOUD & ZIRKONIA. Juwelier Wolters. Pastoor Ohllaan 9 3451 CB Vleuten www.wietsewolters.nl T 030-677 1338. S 518 Exclusief collier 219,-

COLLECTIE GOUD & ZIRKONIA. Juwelier Wolters. Pastoor Ohllaan 9 3451 CB Vleuten www.wietsewolters.nl T 030-677 1338. S 518 Exclusief collier 219,- COLLECTIE 13 14 S 518 219,- Juwelier Wolters Pastoor Ohllaan 9 3451 CB Vleuten www.wietsewolters.nl T 030-677 1338 S 517 349,- S 523 229,- GOUD & ZIRKONIA S 728 0.06 crt. si 569,- S 727 0.06 crt. si 599,-

JBA JEWELS AND WATCHES (NL) Horloges en juwelen. .. Rotterdam (Zie let op! / Watch note!) Sluitingsdatum: maandag 07 SEPTEMBER vanaf 19:00

JBA JEWELS AND WATCHES (NL) Horloges en juwelen. .. Rotterdam (Zie let op! / Watch note!) Sluitingsdatum: maandag 07 SEPTEMBER vanaf 19:00 ONLINE VEILING JBA JEWELS AND WATCHES (NL) Horloges en juwelen.. Rotterdam (Zie let op! / Watch note!) Sluitingsdatum: maandag 07 SEPTEMBER vanaf 19:00 Bezichtiging: maandag 31 augustus Op afspraak.. Rotterdam

VOORWOORD. Wij wensen u veel kijk- en leesplezier! Cachet Juweliers

APPLE WATCH ACCESSOIRES

APPLE WATCH ACCESSOIRES Catalogus - Smartwatch accessoires Hoco Nederland www.hoconederland.nl Last Updated: 20/02/2016 Ver. 2.6 APPLE WATCH ACCESSOIRES 6957531020929 6957531020936 1. Roestvrij staal 6957531022008 6957531022015

GOUD & DIAMANT. S 529 0.03 crt. si Exclusief collier 329,- S 528. 0.03 crt. si 299,- S 530 0.03 crt. si 449,- COLLECTIE

GOUD & DIAMANT. S 529 0.03 crt. si Exclusief collier 329,- S 528. 0.03 crt. si 299,- S 530 0.03 crt. si 449,- COLLECTIE GOUD & DIAMANT S 529 0.03 crt. si Exclusief collier 329,- S 528 0.03 crt. si 299,- S 530 0.03 crt. si 449,- COLLECTIE 13 14 SCHOONHOVEN ZILVERSTAD LEKKERKERK CADEAUDORP Rikkoert Juweliers Een Uniek Familiebedrijf

HORLOGECOLLECTIE HERFST-WINTER 2017

HORLOGECOLLECTIE HERFST-WINTER 2017 HORLOGECOLLECTIE HERFST-WINTER 2017 Antarès verwisselbaar - Blue addict Blauw is alomtegenwoordig op de modedefilés en haalt dit seizoen de bovenhand op zwart. Maar het is lastig om je hele garderobe aan

Deze prijzen zullen u een bijzonder vrolijk Kerstfeest bezorgen.

1. Houder voor Apple watch en iphone/ ipad 2. Gemaakt van hoge kwaliteit aluminium HOCO Aluminium oplaad dock

1. Houder voor Apple watch en iphone/ ipad 2. Gemaakt van hoge kwaliteit aluminium HOCO Aluminium oplaad dock Catalogus - Apple Watch accessoires Hoco Nederland www.hoconederland.nl Last Updated: 24/7/2015 Ver. 2.0 1. Roestvrij staal 6957531020929 HOCO Milanees Apple watch band 38 & 42 2. Band met sterke magneetsluiting

BEACH CLUB. Schitteren in de. Zilver trends & Gift Guide. Oh so CHIC Armbanden & colliers ZILVER IS COOL GAME, SET & ZINZI CREOOL HANGERS

BEACH CLUB. Schitteren in de. Zilver trends & Gift Guide. Oh so CHIC Armbanden & colliers ZILVER IS COOL GAME, SET & ZINZI CREOOL HANGERS Zilver trends & Gift Guide ZILVER IS COOL Stralen op het strandfeest Issue N o 26 SPRING SUMMER 2015 Oh so CHIC Armbanden & colliers GAME, SET & ZINZI Tennis armbanden om mee te pronken CREOOL HANGERS

jouw Wat is jouw stijl? Modieus casual, chic of kleur sportieve of witte horloges Jouw stijl

jouw Wat is jouw stijl? Modieus casual, chic of kleur sportieve of witte horloges Jouw stijl 2 0 1 2 Wat is jouw stijl? Sundrops, drop by rosegoud of rosegoud met Brons Modieus casual, chic of kleur warm bruin briljant jouw sportieve of witte horloges 2 0 1 2 Juwelier van Willegen Hoogstraat 15

9. Uurwerken slechtzienden horloges

9. Uurwerken slechtzienden horloges 9. Uurwerken slechtzienden horloges 643888 Slechtzienden dameshorloge doublé Arsa slechtzienden dameshorloge met een chromen behuizing. Incl. zwart lederen polsband. Zwarte wijzerplaat als ondergrond met

< SAST009G Astron Sports Stainless steel kast en siliconen band 2.000,- GPS Solar 7X52 GPS gestuurde tijd, tijdzone en datum aanpassing Update tijd: a

< SAST009G Astron Sports Stainless steel kast en siliconen band 2.000,- GPS Solar 7X52 GPS gestuurde tijd, tijdzone en datum aanpassing Update tijd: a SEIKO Nederland B.V. info@seiko.nl T. (010) 400 98 99 www.seiko.nl Prijs- en modelwijzigingen voorbehouden. Sous réserve de changements de prix et de modèle. dedicated to perfection dedicated to perfection

Prijslijst maart 2015. Prijzen per stuk. 333, 375, 585 legeringen

Prijslijst maart 2015. Prijzen per stuk. 333, 375, 585 legeringen Prijslijst maart 2015 Prijzen per stuk. 333, 375, 585 legeringen Bi-color & witgoud 14K leverbaar met en zonder palladium (min 14%) 8K & 9K altijd met palladium (min 11%) Palladium legering; witgoud blijvend

EXCLUSIEVE LUXE JUWELEN

EXCLUSIEVE LUXE JUWELEN EXCLUSIEVE LUXE JUWELEN 24-04-2017 Div. exclusieve juwelen wo.: ringen, halssnoeren, etc. Startdatum Friday 14 April 2017 14:00 Bezichtiging Friday, April 21, 2017 from 14:00 till 16:00: only after appointment

Identificatielabels voor elektrische toepassingen

Identificatielabels voor elektrische toepassingen 70 ETIKETTEN & TAGS Identificatielabels voor elektrische toepassingen Kies uw kleuren uit het assortiment bijbehorende materiaal KABEL-ETIKETTEN MET INKEPINGEN Gravoply 1 1,5 mm (1/16") dik Afmeting 150

Diamanten, juwelen en horloges taxateur/juwelier BertJan Ibink

Diamanten, juwelen en horloges taxateur/juwelier BertJan Ibink ONLINE VEILING IJA INTERNATIONAL JEWELRY AUCTION (NL) Diamanten, juwelen en horloges taxateur/juwelier BertJan Ibink info@troostwijkauctions.com Amsterdam (IJA International jewelers auction) Sluitingsdatum:

14K GOUD COLLIER. 45 cm E ,- ARMBAND. 19 cm E ,- SPARKLE & SHINE COLLECTIE 2019 HOFLAND JUWELIER

14K GOUD COLLIER. 45 cm E ,- ARMBAND. 19 cm E ,- SPARKLE & SHINE COLLECTIE 2019 HOFLAND JUWELIER 14K GOUD 45 cm E037 1.260,- ARMBAND 19 cm E038 575,- SPARKLE & SHINE COLLECTIE 2019 HOFLAND JUWELIER E432 42+3 cm 75,- E431 KLAPCREOLEN 19 cm 65,- 40,- ZILVER E441 RING 22,50 E429 45 cm 149,- E436 RING

De Oyster Perpetual MILGAUSS

De Oyster Perpetual MILGAUSS De Oyster Perpetual MILGAUSS Oyster, 40 mm, staal MILGAUSS De Milgauss, die werd geïntroduceerd in 1956, werd ontworpen om aan de eisen van de wetenschappelijke wereld te voldoen en is bestand tegen magnetische

SPARKLE & SHINE COLLECTIE 2019 JUWELIER VAN KOEVERINGE 14K ROSÉGOUD COLLIER ARMBAND MET WITTE KWARTS, ZWARTE RUTIEL EN AMETHYST E ,-

SPARKLE & SHINE COLLECTIE 2019 JUWELIER VAN KOEVERINGE 14K ROSÉGOUD COLLIER ARMBAND MET WITTE KWARTS, ZWARTE RUTIEL EN AMETHYST E ,- 14K ROSÉGOUD MET WITTE KWARTS, ZWARTE RUTIEL EN AMETHYST E004 955,- ARMBAND MET WITTE KWARTS, ZWARTE RUTIEL EN AMETHYST E005 435,- SPARKLE & SHINE COLLECTIE 2019 JUWELIER VAN KOEVERINGE E275 579,- E273

Hoogte : 200mm Diameter : 450mm

Hoogte : 200mm Diameter : 450mm Plafondlampen laatste update 20/05/2017 Glazen plafondlamp kroonluchter sierlijk G4x41 82cm Ø (plafond-151) Hoogte : 2700mm Diameter : 820mm, glas Beschikbare kleuren : chroom, transparant Fitting : G4

CHRONOGRAPH. Collection

CHRONOGRAPH. Collection CHRONOGRAPH Collection 2016-2017 VOORWOORD DE FUNCTIE VAN EEN CHRONOGRAAF Geachte heer, mevrouw, Het is ons telkens weer een genoegen u onze nieuwe catalogus te mogen presenteren. In deze catalogus treft

ANEL CÓD E Prata Esterlina de 1ª Lei (925), rodiado, Zircónia, mate/brilho Tam.: 52-64

ANEL CÓD E Prata Esterlina de 1ª Lei (925), rodiado, Zircónia, mate/brilho Tam.: 52-64 ANEL CÓD. 0000 50.00 E Prata Esterlina de 1ª Lei (925), rodiado, Zircónia, mate/brilho Tam.: 52-64 ANEL CÓD. 0000 50.00 E Prata Esterlina de 1ª Lei (925), rodiado, Zircónia, mate/brilho Tam.: 52-64 ANEL

JEWELS. & watches LATEST KLIK HIER EN SHOP OOK OP JEWELSWATCHESMAGAZINE.NL

JEWELS. & watches LATEST KLIK HIER EN SHOP OOK OP JEWELSWATCHESMAGAZINE.NL JEWELS & watches M A G A Z I N E LATEST trends KLIK HIER EN SHOP OOK OP JEWELSWATCHESMAGAZINE.NL 3. 2. 1. 4. 1 W0658G8 189,- 2 W0674G5 249,- 3 W0336L7 229,- 4 W0703L3 179,- 5 W0775L1 219,- 5. NEW Nu ook

Spring Summer! Naar Côte d Azur WIN! met Kim en Fatima! Cadeau! Luxe Zinzi suitcase. Fashion Tip. HOT News! MAGAZINE 2012

Spring Summer! Naar Côte d Azur WIN! met Kim en Fatima! Cadeau! Luxe Zinzi suitcase. Fashion Tip. HOT News! MAGAZINE 2012 MAGAZINE 2012 Spring Summer! WIN! Luxe Zinzi suitcase Fashion Tip Armbanden in vrolijke pasteltinten! Naar Côte d Azur met Kim en Fatima! Cadeau! Zinzi fragrance bij aankoop vanaf 75 HOT News! Lange colliers

14K GOUD OORHANGERS E ,- COLLIER. 80 cm E ,- ARMBAND cm E ,- SPARKLE & SHINE

BASELWORLD 2018 OYSTER PERPETUAL GMT MASTER II

BASELWORLD 2018 OYSTER PERPETUAL GMT MASTER II BASELWORLD 2018 H E T KOSMOPOLITISCHE HORLOGE Rolex breidt zijn GMT-Master II collectie uit met een nieuwe versie van Oystersteel-staal, uitgerust met een bidirectioneel draaibare bezel en een tweekleurige

pakjesavond Mooie ZINZI PAKT UIT TIP VAN DE SINT Met heel veel schitterende cadeaus Verras haar met een Zinzi sieraad of horloge N o 32

pakjesavond Mooie ZINZI PAKT UIT TIP VAN DE SINT Met heel veel schitterende cadeaus Verras haar met een Zinzi sieraad of horloge N o 32 N o 32 SINT 2018 ZINZI PAKT UIT Met heel veel schitterende cadeaus Mooie pakjesavond TIP VAN DE SINT Verras haar met een Zinzi sieraad of horloge VOL MET ORIGINELE SIERADEN & HORLOGES NIEUW: SQUARE HORLOGES

in opdracht van onze client/à la requête de notre client/ by order of our client Sluiting-Closing-Clôture 10/05/2017

in opdracht van onze client/à la requête de notre client/ by order of our client Sluiting-Closing-Clôture 10/05/2017 CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van div. consumentengoederen- Online auction of diff. consumergoods- Vente en ligne des diff. biens de consommation in opdracht van onze client/à la requête de notre

Feest! Kim&Fatima. Extra Voordeel! Mix&Charm. WinterMode. Exclusief: showen de nieuwste Zinzi collectie! Feestelijke acties in goud en zilver

Feest! Kim&Fatima. Extra Voordeel! Mix&Charm. WinterMode. Exclusief: showen de nieuwste Zinzi collectie! Feestelijke acties in goud en zilver WINTER 2009/2010 Feest! Extra Voordeel! Feestelijke acties in goud en zilver Exclusief: Kim&Fatima showen de nieuwste Zinzi collectie! Mix&Charm Kies uit 200 Charms en maak je eigen stijl WinterMode De

TRENDS... DE MOOISTE MERKEN EN NOG VEEL MEER MAGAZINE

TRENDS... DE MOOISTE MERKEN EN NOG VEEL MEER MAGAZINE TRENDS... DE MOOISTE MERKEN EN NOG VEEL MEER MAGAZINE NAJAAR WINTER 2015 NIEUW e 100,00 e 115,00 e 179,00 e 9,50 VAKMANSCHAP, KWALITEIT, SERVICE EN MODE H.297 75,00 Een familiebedrijf, dat is wat we zijn.

Mooie. pakjesavond ZINZI PAKT UIT. TIJD VOOR DE SINT Verras haar met een Zinzi horloge. Met heel veel schitterende cadeaus

Mooie. pakjesavond ZINZI PAKT UIT. TIJD VOOR DE SINT Verras haar met een Zinzi horloge. Met heel veel schitterende cadeaus ZINZI PAKT UIT Mooie pakjesavond VOL MET ORIGINELE SIERADEN & HORLOGES Met heel veel schitterende cadeaus TIJD VOOR DE SINT Verras haar met een Zinzi horloge NIEUW: SQUARE HORLOGES ZI42CB ketting 42cm

Juwelen en diamanten

Juwelen en diamanten ONLINE VEILING Voorraad liquidatie sieraden en diamanten (NL) Juwelen en diamanten Hogehilweg 14 kantoor 57 1101 CD Amsterdam (veiling locatie Diamantcentrum amsterdam) Sluitingsdatum: dinsdag 23 MEI vanaf

Type R merchandising. www.honda-accessories.eu

Type R merchandising. www.honda-accessories.eu merchandising ZWARTE T-SHIRT Zwart T-shirt met genaaid Type R-logo en gepersonaliseerd neklabel, metalen knoop en label in de benedenhoek vooraan. 100% katoen, 200 g/m². 08MLW-15T-TSXS T-shirt XS 08MLW-15T-TSS

in opdracht van onze client/à la requête de notre client/ by order of our client bvba Sluiting-Closing-Clôture 03/11/2017

in opdracht van onze client/à la requête de notre client/ by order of our client bvba Sluiting-Closing-Clôture 03/11/2017 CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van div. consumentengoederen ea- Online auction of diff. consumergoods ea- Vente en ligne des biens de consommation ao. in opdracht van onze client/à la requête de

Speciale aanbevelingen

Speciale aanbevelingen HANDLEIDING Inhoud Introductie... 2 Functies... 3 Speciale aanbevelingen... 4 Onderhoud en service... 5 Milieubescherming... 6 Internationale garantie AIRBAG HORLOGES... 7 1 Introductie Gefeliciteerd met

ALFEX DESIGN COLLECTIE: ONZE INSPIRATIE KOMT VAN DE NEO KLASSIEKE ARCHITECTUUR.

ALFEX DESIGN COLLECTIE: ONZE INSPIRATIE KOMT VAN DE NEO KLASSIEKE ARCHITECTUUR. ALFEX DESIGN COLLECTIE: ONZE INSPIRATIE KOMT VAN DE NEO KLASSIEKE ARCHITECTUUR. Victoriaans, Chester, Pompeji, Joséphine, Paladijn en Arcadia; Misschien is dit voor sommigen een vage herinnering van kunst

Daniel Wellington. Media Kit. Daniel Wellington. www.danielwellington.com

Daniel Wellington. Media Kit. Daniel Wellington. www.danielwellington.com aniel ellington Media Kit 2015 aniel ellington www.danielwellington.com aniel ellington Het verhaal ER AS EENS... Het verhaal achter aniel ellington begint met een reis naar de andere kant van de wereld,

pakjesavond stralende Sint Cadeaus TIP VAN DE SINT ZINZI PAKT UIT Verras haar met een Zinzi horloge Met heel veel schitterende cadeaus

pakjesavond stralende Sint Cadeaus TIP VAN DE SINT ZINZI PAKT UIT Verras haar met een Zinzi horloge Met heel veel schitterende cadeaus Issue N o 29 Sint 2017 TIP VAN DE SINT Verras haar met een Zinzi horloge stralende pakjesavond Sint Cadeaus heel veel keuze vanaf 19. 95 ZINZI PAKT UIT Met heel veel schitterende cadeaus VOL MET ORIGINELE

Sint Cadeaus heel veel keuze voor Zinzi pakt uit! PARFUM CADEAU. MIX& MATCH Met zilveren oorsieraden & hangers TIP VAN SINT.

Sint Cadeaus heel veel keuze voor Zinzi pakt uit! PARFUM CADEAU. MIX& MATCH Met zilveren oorsieraden & hangers TIP VAN SINT. Issue N o 28 SINT 2015 TIP VAN SINT Verras haar met! pakt uit! Met veel extra voordeel PARFUM CADEAU Bij aankoop van een horloge Sint Cadeaus heel veel keuze voor Met zilveren oorsieraden & hangers VOL

SPARKLE & SHINE COLLECTIE 2019 ANNY VAN BUUL JUWELIERS 14K GOUD, DIAMANT & LONDON BLUE TOPAAS OORSTEKERS HANGER COLLIER R I N G

SPARKLE & SHINE COLLECTIE 2019 ANNY VAN BUUL JUWELIERS 14K GOUD, DIAMANT & LONDON BLUE TOPAAS OORSTEKERS HANGER COLLIER R I N G 14K GOUD, DIAMANT & LONDON BLUE TOPAAS OORSTEKERS MET LONDON BLUE TOPAAS EN 0.10CT. (2X0.05CT.) G VSI DIAMANT E 0 2 4 715,- HANGER MET LONDON BLUE TOPAAS EN 0.10CT. G VSI DIAMANT EXCL. E025 595,- 45 cm

Raidillon, een Belgisch merk van sportieve polshorloges met een Swiss made loopwerk.

Raidillon, een Belgisch merk van sportieve polshorloges met een Swiss made loopwerk. RAV4 Raidillon, een Belgisch merk van sportieve polshorloges met een Swiss made loopwerk. Autoliefhebbers houden van techniek maar ook van microtechniek. Vijftien jaar geleden werd deze affiniteit tot

Het gevoel voor tijd André Kuipers merkte tijdens een eerdere ruimtereis dat hij zijn gevoel voor tijd begon kwijt te raken. de r.o.1 space is voorzien van een door roland oostwegel speciaal ontwikkelde

SELECTIE. Het plezier om te schenken KERSTMIS

SELECTIE. Het plezier om te schenken KERSTMIS 2010 SELECTIE Het plezier om te schenken KERSTMIS Het plezier om te schenken kinderen Selectie Selectie kinderen LOOPAUTO SANDERO Het onmisbare speelgoed voor de eerste stapjes of later voor leuke wandelingen!

Christmas Stars. Kerstgeschenken voor het hele gezin.

Christmas Stars. Kerstgeschenken voor het hele gezin. Christmas Stars Kerstgeschenken voor het hele gezin. Voor hem Voor hem 3 2 4 WEEKENDTAS, AMG Cognackleurig, kalfsleder in vintagelook, donkerbruine voering 00 % katoen, buiten- en binnenvakken met ritssluiting,

Bron ringen 18krt roségoud met champagne diamant en zwart saffier. Vanaf 1975,-

HORLOGES Chronograaf zwart staal RS

HORLOGES Chronograaf zwart staal RS Chronograaf zwart staal RS Kas en armband in roestvrij staal. Vouwslui$ng. Mineraalglas. Logo: Renault Sport op de wijzerplaat en de slui$ng. Kleuren: zwart/geel. Geleverd in een koffertje van Renault

UURWERKEN. Low Vision/polshorloges Arsa jumbo, quartz, uniseks horloge, witte wijzerplaat van 35 mm, 12 grote zwarte cijfers, lederen band

UURWERKEN. Low Vision/polshorloges Arsa jumbo, quartz, uniseks horloge, witte wijzerplaat van 35 mm, 12 grote zwarte cijfers, lederen band UURWERKEN Low Vision/polshorloges 020000922 Arsa jumbo, quartz, uniseks horloge, witte wijzerplaat van 35 mm, 12 grote zwarte cijfers, lederen band 020000921 Arsa jumbo, quartz, uniseks horloge, zwarte

VINTAGE WW2 REGULATEUR HERITAGE

VINTAGE WW2 REGULATEUR HERITAGE BASELWORLD 2012 VINTAGE COLLECTIE VINTAGE WW2 REGULATEUR HERITAGE 1 WW2 REGULATEUR HERITAGE Bomber jacket 1/6 ODE AAN DE MILITAIRE LUCHTVAARTGESCHIEDENIS 2 bomber aviators 3 PW1 4 WW1 5 ww2 Bell & Ross

VAN DEN DOOL HOBBYPAPIER

VAN DEN DOOL HOBBYPAPIER 3D-kaarten + toebehoren VAN DEN DOOL HOBBYPAPIER Industrieweg 4-3361 HJ Sliedrecht Tel.: 0184-41 81 77 Fax: 0184-41 15 21 e-mail: vandendool-hobbypapier@kpnmail.nl Kerstklok Art. Art. nr. nr. 1001 1002

Christmas Stars. Kerstgeschenken voor het hele gezin. Christmas Stars Kerstgeschenken voor het hele gezin. Voor hem Voor hem 3 1 2 4 1 WEEKENDTAS, AMG Cognackleurig, kalfsleder in vintagelook, donkerbruine voering 100 % katoen, buiten- en binnenvakken met

SIERADEN HORLOGES 2015

SIERADEN HORLOGES 2015 & SIERADEN SIERADEN HORLOGES 2015 JUWELIER GOUDSMID Vakmanschap & Meesterschap Juwelier Goudsmid Ooms is al 18 jaar een begrip in Halsteren en omgeving. En staat bekend als betrouwbaar, vakkundig, gastvrij

SEAT COLLECTION.

SEAT COLLECTION. SEAT COLLECTION www.shop.seat.be SEAT ORIGINAL ACCESSORIES Een specifiek assortiment originele accessoires op maat van de verschillende SEAT-modellen. Dit origineel assortiment beantwoordt volledig aan

U kunt zich ook individueel en helemaal privé, door één van onze vele Vegas adviseurs laten adviseren. Zij zullen u graag te woord staan.

U kunt zich ook individueel en helemaal privé, door één van onze vele Vegas adviseurs laten adviseren. Zij zullen u graag te woord staan. Laat u door onze sierraden collectie inspireren en geef de nieuwe trend aan. U zult bijzonder verrukt zijn van de Limited Edition van onze dames- en herenhorloges van hoogwaardige materialen. Deze katalogus

Sint Cadeaus Zinzi pakt uit! PARFUM CADEAU MIX& MATCH TIP VAN SINT. Issue No 28. Met veel extra voordeel Verras haar met Zinzi!

Sint Cadeaus Zinzi pakt uit! PARFUM CADEAU MIX& MATCH TIP VAN SINT. Issue No 28. Met veel extra voordeel Verras haar met Zinzi! Issue No 28 SINT 2015 pakt uit! TIP VAN SINT Met veel extra voordeel Verras haar met! PARFUM CADEAU Bij aankoop van een horloge Sint Cadeaus Met zilveren oorsieraden & hangers heel veel keuze voor V O

15/ 16 COLLECTIE ZILVER. & zirkonia. Markeresplein 7, 8271 BV IJsselmuiden, 0031 (0)38 3636099 www.daniels-juwelier.nl. 13.00654 Collier 45 cm 35,-

15/ 16 COLLECTIE ZILVER. & zirkonia. Markeresplein 7, 8271 BV IJsselmuiden, 0031 (0)38 3636099 www.daniels-juwelier.nl. 13.00654 Collier 45 cm 35,- 15/ 16 COLLECTIE 13.00654 Collier 45 cm 35,- 13.23100 Exclusief collier 54,- ZILVER & zirkonia 13.23094 79,- 13.23097 59,- Markeresplein 7, 8271 BV IJsselmuiden, 0031 (0)38 3636099 www.daniels-juwelier.nl

Waardebon. Sint Cadeaus heel veel keuze voor. Pak uit: Verlanglijstje? TIP VAN SINT. Extra voordeel dus profiteer nu!

Waardebon. Sint Cadeaus heel veel keuze voor. Pak uit: Verlanglijstje? TIP VAN SINT. Extra voordeel dus profiteer nu! Extra voordeel dus profiteer nu! Sint Cadeaus heel veel keuze voor TIP VAN SINT Verras eens met een mooie ring! Pak uit: Verlanglijstje? Met leuke oorsieraden. Kies je favo uit! V O L M E T O R I G I N

Liefde... Vier de. geef Zinzi! LOVE. deals Check het extra voordeel in de folder. All you need is Love. Cadeau tips voor echte Cupido s

Liefde... Vier de. geef Zinzi! LOVE. deals Check het extra voordeel in de folder. All you need is Love. Cadeau tips voor echte Cupido s FEBRUARI ISSUE 2015 Cadeau tips voor echte Cupido s All you need is Love Vier de Liefde... geef Zinzi! LOVE deals Check het extra voordeel in de folder SCHITTERENDE ZILVEREN SET Pak eens uit met Valentijn

Passie Onze belangrijkste maateenheid

Passie Onze belangrijkste maateenheid Passie Onze belangrijkste maateenheid Trouwringen van Christian Bauer worden sinds 1880 met meesterlijke bekwaamheid, de allerhoogste precisie en veel liefde voor detail vervaardigd. Deze jarenlange ervaring

De Oyster Perpetual AIR-KING

De Oyster Perpetual AIR-KING De Oyster Perpetual AIR-KING Oyster, 40 mm, staal AIR-KING De Oyster Perpetual Air-King is een eerbetoon aan de luchtvaartpioniers en de rol van de Oyster tijdens het epische verhaal van de luchtvaart.

slechtziend.nl 642807 Sonic vibrerende alarmklok 642808 Sonic portable alarmklok 9. Uurwerken 072008

slechtziend.nl 642807 Sonic vibrerende alarmklok 642808 Sonic portable alarmklok 9. Uurwerken 072008 642807 Sonic vibrerende alarmklok Sonic vibrerende alarmklok. De bijgeleverde trilunit dient onder het kussen geplaatst te worden. Alarmklok werkt op een 9V batterij en netstroom. Cijfergrootte: 4,5 cm

BEACH CLUB. Schitteren in de. Zilver trends & Gift Guide. VOOR MOEDER Mooie Cadeaus ZILVER IS COOL GAME, SET & ZINZI. Oh so CHIC Armbanden & colliers

BEACH CLUB. Schitteren in de. Zilver trends & Gift Guide. VOOR MOEDER Mooie Cadeaus ZILVER IS COOL GAME, SET & ZINZI. Oh so CHIC Armbanden & colliers Zilver trends & Gift Guide ZILVER IS COOL Stralen op het strandfeest Issue N o 26 SPRING SUMMER 2015 VOOR MOEDER Mooie Cadeaus GAME, SET & ZINZI Tennis armbanden om mee te pronken CREOOL HANGERS Eindeloos