- Frieda Bakker
1 CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van div. consumentengoederen - Online auction of diff. consumergoods - Vente en ligne des biens de consommation in opdracht van onze client/à la requête de notre client/ by order of our client Sales@Fred bvba Sluiting-Closing-Clôture 06/02/ Natuurlijke Boulder opaal hanger in handgesneden vorm van een nacht uil.design van Sylvia Tolenado. Uniek exemplaar. Sterling zilver 1e klas 925 gemerkt op het hangoogje. Hoogte totale hanger 3 cm 2 Hanger met ingelegde Abalone shell. groot formaat hanger opgebouwd uit stukjes ingelegde abalone shell.het geheel is ingelegd in zilver.zilver gehalte 92,5 en nikkelvrij afm. H.5 x B 6 gewicht 23 gr. 3 Alliance ring 14K geelgoud met 0.42ct diamanten. Gezet met 7 diamanten,briljant geslepen H/SI1 in 14K geelgouden ring kenmerk 585.Maat 19.3mm Ringmaat 19.3mm 4 Zilveren ring met Padparadscha en 40 witte saffieren. Gezet met een grote Padparadscha saffier van ca karaat en witte saffieren.padparadscha edelsteen is geplaatst op een sierlijk bewerkte ringkop(19x17xh10mm), daar omheen 40 witte saffieren in groepjes van 2 en 3 gezet op sierlijk bewerkte bloemblaadjes.de naam Padparadscha is afkomstig uit het Sanskrit/Sinhalese "padma raga"(kleur van de plaatselijke lotusbloem) 1 x natuurlijke Padparadscha saffier Ovaal facet geslepen.afm. 9 x7xh.4 mm- ca karaat kleur AAA Top Pink/Orange Helderheid IF. Hardheid 9 op Moh's scale. Herkomst Afrika Songea. 40 x natuurlijke witte saffier, waarvan 20 x dia 1.0mm en 20 x dia 1.2mm (diamantslijpsel) 1
2 helderheid:vs kleur White hardheid 9.0 op Moh's scale herkomst Sri Lanka ringmaat binnenkant 17+mm Gewicht ca. 3.9 gr. -A142. Glad gepolijste ringschacht.omdat het zilvermerk is weggevallen is de ring extra getest op het zilvergehalte.uitkomst goede kwaliteit sterlling zilver. Binnenmaat ca. 17+mm 5 18K geelgouden ring met diamant en tanzaniet 6 Ring met smaragd,tsavorieten en witte saffieren.handgemaakte zilveren ring met ovaal facet geslepen smaragd, omringd door 14 rond facetgeslepen witte saffieren en 24 rond facet geslepen tsavorieten. Zilverstempel 925 ringmaat Geel gouden ring met 0.31ct diamant. 18K gouden ring,pave gezet,diamantjes totaal 0.31ct 8 Zilveren ring met synthetische saffier en zirkonia's. Facet geslepen druppel vormige felblauwe synthetische saffier(15x11mm) omringd door 50 zirkonia's 9 Vintage ring. Wit en geel goud met briljanten. 1 blauw steentje ontbreekt maat K Wit gouden ring gezet met smaragd en 10 briljanten ct. Ringmaat "Vrijmetselaars" zilveren herenring,deels verguld met 24K goud, Handgemaakt, schedel en banier 24K goud verguld, Latijnse inscriptie "Aude Vide Tace" ofwel Horen Zien en Zwijgen ringmaat Zilveren ring BDSM thema. Exclusieve en gedetailleerde 925 Sterling zilveren ring Ringmaat K wit gouden ring gezet met parel,saffier en 14 briljant geslepen diamanten 0.3ct ringmaat 17,75 14 Vlinder Franz Porcelain kettinghanger. Rodium Plated, breed 10 cm lang 8 cm 15 Zilveren ring in de vorm van een krokodil. Ringmaat Seiko Herenhorloge Quartz ( SKP299P1). Edelstalenband goud/zilver kleurig 20mm, edelstalenkast rond diameter 37mm dik 6 mm, witte wijzerplaat,mineraalglas,waterdicht 50m. 17 Seiko Herenhorloge Quartz (SKK671P1). edelstalenband goud/zilver kleurig 19,5mm, edelstalenkast rond diameter 40 mm dik 7 mm, zilveren wijzerplaat,datum,mineraal glas, waterdicht 100m. 18 Seiko Herenhorloge Quartz (SUROO0P2). Zwarte lederen band, edelstalen kast rond 40,3 mm dik 10 mm,zwarte wijzerplaat,datum,mineraal glas,waterdicht 100 m. 2
3 19 Seiko Herenhorloge Solar Quartz (SNE091P1). Edelstalen band 18 mm,edelstalen kast rond diameter 41 mm, dik 10mm, witte wijzerplaat,datum,mineraal glas, waterdicht 100 m, 20 Seiko Herenhorloge Quartz (SGEF45P1). Edelstalen bi color band 18 mm, edelstalen kast rond diameter 40 mm dik 10 mm, witte wijzerplaat,datum,mineraal glas,waterdicht 50 m., 21 Certna Quartz Bi-color, gold plated, edelstalen back, bi-colors stalen band 22 Citizen Gold Plated, Quartz met lederen band 23 Ca. 6 diverse NinaRicci Horloges, dames en heren quartz 24 Dreffa Geneve. Herenhorloge. Automaat, double, uit de jaren '60, 20 micron double kast met leren band.caliber:eta automaat met datum, diameter 34 mm. 25 1x Jumping Hour. Anitek Dames Horloge. Gefabriceerd rond 1926 in Zwitserland, stalen kast, vernikkeld met gematterde bovenzijde mechanisch met hand opwinding,scharnierend bovendeel tbv het uitnemen van het uurwerk, Op de onderste schaal word middels een draaischijf de minuten aangegeven welke men in het venster kan aflezen van 1 tot 60. is de onderste schijf de 60 gepasseerd dan verschijnt in het bovenste venster het volgen uur van 1 tot 12. lederen croco band Br. 21 x H. 34 x D x Jumping Hour niet werkend 26 Onsa Dresswatch. Herenhorloge. Mechanisch,double,17 steens opwind uurwerk,super platte goldfilled kast zijkant 3mm,diameter 34,5mm.,wijzerplaat zijde zilver,dunne wijzers en gouden markers,v.v. Ongedragen hagedissenlederen band met gemerkte gesp 27 Chronograph Suisse Mirador, van omstreeks , Stalen kast, zwarte wijzerplaat met oranje/bruine cijfers,orginele kroon en glas, tachymeter schaal, ongebruikelijke 45 minute register, zeldzaam Venus 170 binnenwerk, diameter 36mm zonder kroon, rios lederen band, 28 Longines Conquest Quartz(L ). Herenhorloge. Edelstalen ronde kast,saffier kristal glas,wit-zilveren wijzerplaat met zilveren opgelegde uurmarkers en wijzer,diameter 34 mm (zonder kroon) edelstalen band, retro model 29 Tissot Horloge. 14K goud met gouden Milanese band, automatic, kastmaat: 34.0 mm, lengte 19,25 cm. 30 Versace Dameshorloge. Quartz mechanisme,gepolijst roest vrij staal, zwarte wijzerplaat, edelstalenband, waterbestendig 30m.,ontspiegeld saffierglas,anti-shock systeem,diameter 27mm 3
4 31 Omega Speedmaster ( ). Horloge. Edelstalen kast, koepelvormig gebogen krasvrij en anti reflecterend saffier glas,zilveren wijzerplaat,waterdicht 100 m,edelstalenband,diameter 40 mm,caliber Omega 1165,Zelf opwindende chronograph met rhodium-plated afwerking, chronometer 32 Le Phare jean d'eve Vintage Sectora horloge met diamanten 18K goud, 25 briljant geslepen diamanten. Diamanten: totaal 0.17 ct/tw-vvsi. Orginele lederen zwarte band. 33 Horloge Chronograph Suisse, mvt Landeron 51, vintage Chronograph 18K rose goud Chronograph,chronometer,stopwatch,tachymeter. Vintage 50's mechanisch Hand opwinder. Professioneel gerestaureerd met orginele onderdelen van een NOS. Stainless steel kast( orgineel Landeron) 37.00mm zonder kroon.fijne nieuwe orginele NOS wijzerplaat in witte satijn kleur met orginele markeringen. Orginele NOS kroon en knoppen. Orgineel acrylglas 34 Britix horloge. Handopwinder, incablok, waterdicht, antimagnetisch, Hirsch lederen band 35 Universal Geneve Ultra plat horloge, ca. 1968, handopwinder, kast:28x28 mm staal, kast dikte: 1mm, caliber U280, Inox milanese band, glas: beschadigd en verkleurd 36 Girard Perregaux Gyromatic horloge. 10 micron goud gelaagd, bruine lederen band.automaat 37 Horloge Flyback retrograde type watch cool retro vintage rare exclusive model coolest, Quartz uurwerk, vierkante kast, zwarte wijzerplaat, geborstelde roestvrij stalen behuizing, dubbel handed scherm, zwart lederen band, afmeting: 37mm top tot staart en 35mm breed (exclusief kroon), Exclusive Limited Edition 38 Horloge Flyback watch type double handed rare gift box lip new coolest exclusive model, Quartz uurwerk, geborstelde roestvrij stalen vierkante behuizing, dubbel handed scherm, zwarte lederen band, afmeting: 35mm top tot staart en 33mm breed (exclusief kroon), Exclusive Limited Edition 39 Imperial Russian Army Pavel Buhre Zakhorloge met doodshoofd, gekruist zwaard en propeller, wijzerplaat: porcelein met zwarte romeinse en rode arabische cijfers, seconden aanduiding op 18:00, diameter:58mm (zonder kroon) 40 Zakhorloge Digitaal, Zwitsers fabricaat, jaren 1900, Roskoph patent, kast: Blued metalen behuizing met snap back, mechanisch binnenwerk- fijn en zuiver- met pin echappement, 4
5 wijzerplaat: wit geëmailleerd met zwarte Arabische cijfers, diameter: 53.5mm (exclusief hanger en kroon), dikte: 19.5mm, wijzerplaat gedeeltelijk gerestaureerd 41 Rolex Cellini Tonneau 18K geel goud, omstreeks 1970,Kast afm. 31x26 mm, Orginele rolex wijzerplaat wit met zwarte wijzers en romaanse nummers, Orgineel manueel opwindbaar movement CAL met 19 juwelen, Orginele Rolex kroon, Crystal saffier glas, zwarte lederen band met orginele Rolex doornsluiting (gold plated) 42 Nautec No Limit Twister XL, Japans quartz uurwerk Miyota JS50, Zwarte edelstalen behuizing, diameter ca. 48 mm, gehard mineraal glas, 43 Nautec No Limit XL Silverstone, japans quartz uurwerk Miyota OS20, Zilver zwarte edelstalen behuizing, diameter ca. 48mm, gehard mineraal glas, zwart lederenband, waterdicht 10 atm, 44 IWC 18K licht rose gouden horloge met haaievin lugs en gouden indicators, caliber C89, beige wijzerplaat, gouden markeringen en wijzers,bruine lederenband met orginele IWC rose goud plated doornsluiting 45 Paul Brequette van omstreeks 1950, vergulde geelgouden rechthoekige kast, bruine lederen band,goud gepatineerde wijzerplaat met arabische cijfers, handopwinder met 17 jewels movement met hendel echappement is stem-set 46 Ingersoll Mickey Mouse Tonneau pols horloge, van omstreeks 1940, gebroken witte wijzerplaat met arabische cijfers, gehandschoende Mickey Mouse Wijzer, Hand opwinder met 0 jewels movement met hendel echappement is stem-set afm. Lug-to-lug 41mm breed 27 mm zonder kroon 47 Yonger&Bresson Chambord, automaat, 35 jewels, movement Ambre MPB1030, witte wijzerplaat, datum op 3-uur, blauwe lederen krokodillen band, afm. 40mm,waterdicht 5 Atm, mineraal glas anti reflectie, 48 Locman Marina Militare, automaat, chronograaf, datum,afm. 44mm dik:12,6mm, edelstalen kast,zwarte wijzerplaat,edelstalen band, waterdicht 10Atm 49 Perrelet Automatic Daydate, Gepolijste edelstalen kast en band, witte geweven wijzerplaat, gouden uurmarkers,doorzichtige achterkant,datum op 3-uur, muntrand kast, Waterdicht 50m, shock protected, automaat met 26 juwelen gedecoreerd movement, afm. 50x38mm dik: 11,5mm 50 Longiness Wittnauer New-York Geneva Montreal 10 K gold plated, kast rechthoekig afm. 36,5x25,5mm (lugs en kroon 5
6 inbegrepen),17 juwelen,caliber 370, hand opwinder,zwarte wijzerplaat,crystal glas 51 Harwood Automatic-Blancpain, vintage, Allereerste zelf opwindend uurwerk uit de late jaren '20, afm. 28,5mmx37mm lug to lug, alle kast onderdelen zijn genummerd, orginele kast,glas vervangen, originele wijzerplaat,zuiver en zeer goed binnenwerk, zwarte lederen band met zilveren sluiting 52 Tempic Chronograph Quartz, edelstalen ronde kast,movement 6W50, datum op 3-uur, lichtgevende uurmarkering,waterdicht 10Atm, edelstalen band met druksluiting 53 Maurice Lacroix Pontos, automaat, Horlogekast rechthoekig edelstaal, Kaliber ML-113/ETA2824-2, 21 juwelen, Frequentie 28800ah,diameter 43x35,5mm, waterdicht 5Atm,saffierglas, zwarte krokodillen lederen band met edelstalen vouwsluiting, glasbodem, 54 Hugo Boss ( ) Herenhorloge. Quartz uurwerk, zwarte wijzerplaat,diameter 34mm dik 7,5mm, rechthoekige edelstalenkast,kraswerend saffierglas, waterdicht 50 meter zwart lederen band. 55 LED-horloge met zwarte rubberen band 56 Schaakspel "Lord of the Rings" collectors item. Een prachtig kunstwerk, een oude kaart van Midden-aarde is onder het speeloppervlakte gemonteerd,de 32 speelstukken zijn nauwkeurig tinnen miniatuur sculpturen van de werkelijke leden van de cast, bord afm. 37x37x11 cm, bord is gemaakt van koud gegoten porselein met glazen spelbord waaronder de map zichtbaar is. Speelfiguren o.a. Arwen, Aragorn,Boromir, Merry, en vele andere. Voorzien van Verzamelaarscertificaat 57 Schaakspel "Astrix & Obelix" collectors item. Zeer zeldzame gelimiteerde oplage van Extec Edition, marmeren bord,32 tinnen schaakstukken van Astix & Obelix en hun vrienden. Afm. 35x35 58 Ring grote saffierdruppel plus 5 diamanten witgoud 585/14K, handwerk uit de Jaren 70 karaatgetal 0,27 en 0,43. Ring uit de jaren 70 in 585/14K witgoud. Driehoekige vorm. In kleur erg goede transparante saffier in druppelvorm. Begeleid door 5 briljant geslepen diamanten Pique in kleur Wesselton. Grootten van de edenstenen zijn in de ringband gegraveerd: 0,43Krt (saffierdruppel) en 0,27Krt (diamanten). Saffier zeer mooie kleur en helderheid. Gestempeld met 585 goud. Breedte boven: 12,40mm, gewicht: 3,15gr. Ring grootte: 17,8mm (kan door juwelier op maat gemaakt worden) 6
Nadere informatieCATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van div, consumentengoederen - Online auction of diff, consumergoods - Vente en ligne des biens de consommation
CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van div, consumentengoederen - Online auction of diff, consumergoods - Vente en ligne des biens de consommation in opdracht van onze client/à la requête de notre client/
Nadere informatieCOLLECTIE GOUD & EDELSTENEN. Groene Amethyst. Citrien. Rookkwarts. Ook uw juwelier voor Swarovski. Gegarandeerd goed!
COLLECTIE 13 14 S 502 389,- Groene Amethyst 45 uur 45 uur 45 uur 00 en ed! Gegarandeerd goed! Dorpsstraat 39, 8071 BX Nunspeet T (0341) 25 21 71 I www.leusinkvanveen.nl Ook uw juwelier voor Swarovski S
Nadere informatieDé innovatie op het gebied van horloges. OOSTWEGEL goudsmid
Dé innovatie op het gebied van horloges ROLAND OOSTWEGEL goudsmid In 2005 ontstond bij mij het idee een horloge te ontwerpen naar mijn inzicht, gebaseerd op de pijlers kwaliteit en exclusiviteit. Het
Nadere informatieÉN ZILVEREN ARMBAND CADEAU. Winter COLLECTION
ÉN ZILVEREN ARMBAND CADEAU Winter COLLECTION RETRO WATCH NEW COLLECTION Stalen watch 38mm, verkrijgbaar in zilver-, goud-, rosékleurig of zwart. Met roze secondewijzer, datum en verwisselbare stalen- of
Nadere informatieDam 7, Zierikzee. Tel. 0111-412 443. 04022011_JPC_logo's aanpassen.indd 21 14-02-11 12:02 SIERADEN
Nadere informatieLente/Zomer 17. Nu met gratis zilveren Zinzi armband bij aankoop van een Zinzi watch.
Lente/Zomer 17 Nu met gratis zilveren Zinzi armband bij aankoop van een Zinzi watch. Tijd voor ZINZI Met de nieuwe ZINZI Retro én Roman horloges grijpt ZINZI terug naar de strakke, tijdloze ontwerpen uit
Nadere informatieNieuwe Modellen 2010
Nieuwe Modellen 2010 Tr 62 Tr 130 Goud 14 karaat Diamant Top Wesselton VVS Tr 127 Tr 135 www.eclat.nl Prijslijst Exclusieve Trouwringen 2010 Trh = Trouwring Heren / Trd = Trouwring Dames Prijzen van de
Nadere informatieProspex brengt Seiko s eerste duikershorloge opnieuw tot leven
Baselworld 2017 23 maart 2017 Prospex brengt Seiko s eerste duikershorloge opnieuw tot leven Seiko s eerste duikershorloge uit 1965 is heruitgevonden in de Prospex 2017 collectie. Model SLA017. Seiko s
Nadere informatiein opdracht van onze client/à la requête de notre client/ by order of our client bvba Sluiting-Closing-Clôture 03/11/2017
CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van div. consumentengoederen ea- Online auction of diff. consumergoods ea- Vente en ligne des biens de consommation ao. in opdracht van onze client/à la requête de
Nadere informatiejouw Wat is jouw stijl? Modieus casual, chic of kleur sportieve of witte horloges Jouw stijl
2 0 1 2 Wat is jouw stijl? Sundrops, drop by rosegoud of rosegoud met Brons Modieus casual, chic of kleur warm bruin briljant jouw sportieve of witte horloges 2 0 1 2 Juwelier van Willegen Hoogstraat 15
Nadere informatieCHRONOGRAPH. Collection
CHRONOGRAPH Collection 2016-2017 VOORWOORD DE FUNCTIE VAN EEN CHRONOGRAAF Geachte heer, mevrouw, Het is ons telkens weer een genoegen u onze nieuwe catalogus te mogen presenteren. In deze catalogus treft
Nadere informatieHORLOGES Chronograaf zwart staal RS
Chronograaf zwart staal RS Kas en armband in roestvrij staal. Vouwslui$ng. Mineraalglas. Logo: Renault Sport op de wijzerplaat en de slui$ng. Kleuren: zwart/geel. Geleverd in een koffertje van Renault
Nadere informatie1 HORLOGE HEREN FUNKY ELEGANCE Zwart, rvs, saffierglas, opengewerkte wijzerplaat tegen een grijze Super-LumiNova achtergrond, datumweergave met
1 2 1 HORLOGE HEREN FUNKY ELEGANCE Zwart, rvs, saffierglas, opengewerkte wijzerplaat tegen een grijze Super-LumiNova achtergrond, datumweergave met vergrootglas, schakelband, reliëflogo op de vouwsluiting,
Nadere informatie1. Houder voor Apple watch en iphone/ ipad 2. Gemaakt van hoge kwaliteit aluminium HOCO Aluminium oplaad dock
Catalogus - Apple Watch accessoires Hoco Nederland www.hoconederland.nl Last Updated: 24/7/2015 Ver. 2.0 1. Roestvrij staal 6957531020929 HOCO Milanees Apple watch band 38 & 42 2. Band met sterke magneetsluiting
Nadere informatieAPPLE WATCH ACCESSOIRES
Catalogus - Smartwatch accessoires Hoco Nederland www.hoconederland.nl Last Updated: 20/02/2016 Ver. 2.6 APPLE WATCH ACCESSOIRES 6957531020929 6957531020936 1. Roestvrij staal 6957531022008 6957531022015
Nadere informatie9. Uurwerken slechtzienden horloges
9. Uurwerken slechtzienden horloges 643888 Slechtzienden dameshorloge doublé Arsa slechtzienden dameshorloge met een chromen behuizing. Incl. zwart lederen polsband. Zwarte wijzerplaat als ondergrond met
Nadere informatieLIMO DIAMONDS bvba FORMAS sprl ea.
Nadere informatieALFEX DESIGN COLLECTIE: NEOKLASSIEKE INSPIRATIE MET EEN EXTRA BLIK NAAR DE TOEKOMST
Press release Fall 2016 ALFEX DESIGN COLLECTIE: NEOKLASSIEKE INSPIRATIE MET EEN EXTRA BLIK NAAR DE TOEKOMST Na een groot succes met de modellen die op Baselworld 2016 gelanceerd werden, welke geïnspireerd
Nadere informatieGOUD & DIAMANT. S 529 0.03 crt. si Exclusief collier 329,- S 528. 0.03 crt. si 299,- S 530 0.03 crt. si 449,- COLLECTIE
GOUD & DIAMANT S 529 0.03 crt. si Exclusief collier 329,- S 528 0.03 crt. si 299,- S 530 0.03 crt. si 449,- COLLECTIE 13 14 SCHOONHOVEN ZILVERSTAD LEKKERKERK CADEAUDORP Rikkoert Juweliers Een Uniek Familiebedrijf
Nadere informatieHoogte : 200mm Diameter : 450mm
Nadere informatieVOORWOORD. Wij wensen u veel kijk- en leesplezier! Cachet Juweliers
2016 2016 VOORWOORD Met trots presenteren wij u de nieuwe editie van ons Cachet magazine 2016, een glossy tijdschrift waarin u een impressie krijgt van onze veelzijdige collectie sieraden. Door onze gezamenlijke
Nadere informatieHORLOGECOLLECTIE HERFST-WINTER 2017
HORLOGECOLLECTIE HERFST-WINTER 2017 Antarès verwisselbaar - Blue addict Blauw is alomtegenwoordig op de modedefilés en haalt dit seizoen de bovenhand op zwart. Maar het is lastig om je hele garderobe aan
Nadere informatieCATALOGUS PARELS & JUWELEN
Nadere informatieType R merchandising. www.honda-accessories.eu
merchandising ZWARTE T-SHIRT Zwart T-shirt met genaaid Type R-logo en gepersonaliseerd neklabel, metalen knoop en label in de benedenhoek vooraan. 100% katoen, 200 g/m². 08MLW-15T-TSXS T-shirt XS 08MLW-15T-TSS
Nadere informatieStralende LENTE ZILVER IS COOL MIX& MATCH DÉ SIERADENTRENDS VAN HET NIEUWE SEIZOEN. Sierlijke items voor je outfit. Schitteren met Kim & Fatima
Issue N o 29 SPRING SUMMER 2016 VERWEN MAMA Cadeaus In zilver MIX& MATCH Stel je sieraad samen ZILVER IS COOL Schitteren met Kim & Fatima 154 Sierlijke items voor je outfit Stralende LENTE DÉ SIERADENTRENDS
Nadere informatieBASELWORLD 2018 OYSTER PERPETUAL COSMOGRAPH DAYTONA
BASELWORLD 2018 OYSTER PERPETUAL OYSTER PERPETUAL D E LEGENDARISCHE CHRONOGRAAF Rolex introduceert een schitterende met edelstenen bezette versie van de Oyster Perpetual Cosmograph Daytona. Dit horloge,
Nadere informatieCOLLECTIE GOUD & ZIRKONIA. Juwelier Wolters. Pastoor Ohllaan 9 3451 CB Vleuten www.wietsewolters.nl T 030-677 1338. S 518 Exclusief collier 219,-
COLLECTIE 13 14 S 518 219,- Juwelier Wolters Pastoor Ohllaan 9 3451 CB Vleuten www.wietsewolters.nl T 030-677 1338 S 517 349,- S 523 229,- GOUD & ZIRKONIA S 728 0.06 crt. si 569,- S 727 0.06 crt. si 599,-
Nadere informatieBEACH CLUB. Schitteren in de. Zilver trends & Gift Guide. Oh so CHIC Armbanden & colliers ZILVER IS COOL GAME, SET & ZINZI CREOOL HANGERS
Zilver trends & Gift Guide ZILVER IS COOL Stralen op het strandfeest Issue N o 26 SPRING SUMMER 2015 Oh so CHIC Armbanden & colliers GAME, SET & ZINZI Tennis armbanden om mee te pronken CREOOL HANGERS
Nadere informatieBASELWORLD 2018 OYSTER PERPETUAL DATEJUST 31
BASELWORLD 2018 EEN ICONISCH HORLOGE Rolex introduceert de nieuwe generatie Oyster Perpetual Datejust 31 met vernieuwde zijkanten en bandaanzetten. De nieuwe versies, van 18 kt wit-, geel-, of Everose-goud,
Nadere informatieCOLLECTIE BICOLOR GOUD V 4030. 45 cm 898,- V 4020. 19 cm 439,- V 4010. 45 cm 845,- V 4000. 19 cm 399,-
COLLECTIE 14 15 V 4030 45 cm 898,- V 4020 19 cm 439,- BICOLOR GOUD V 4010 45 cm 845,- V 4000 19 cm 399,- V 4240 0.04 crt. si Exclusief collier 199,- V 4230 0.04 crt. si 269,- zoetwaterparel & diamant V
Nadere informatieBASELWORLD 2018 OYSTER PERPETUAL DATEJUST 36
BASELWORLD 2018 OYSTER PERPETUAL OYSTER PERPETUAL HET ARCHE VAN HET KLASSIEKE HORLOGE Rolex introduceert de nieuwe generatie Oyster Perpetual Datejust 36 van Everose Rolesor (een combinatie van Oystersteel-staal
Nadere informatieIdentificatielabels voor elektrische toepassingen
70 ETIKETTEN & TAGS Identificatielabels voor elektrische toepassingen Kies uw kleuren uit het assortiment bijbehorende materiaal KABEL-ETIKETTEN MET INKEPINGEN Gravoply 1 1,5 mm (1/16") dik Afmeting 150
Nadere informatieTafellampen: laatste update 22/05/2017 Tafellamp rond geborsteld staal 365mm H voor lampenkap stof 1xE14
Tafellampen: laatste update 22/05/2017 Tafellamp rond geborsteld staal 365mm H voor lampenkap stof 1xE14 (tafel-01) Diameter : 140mm Hoogte : 365mm Kleur : Geborsteld staal Met kabel en aan/uit knop Tafellamp
Nadere informatieJEWELS. & watches LATEST KLIK HIER EN SHOP OOK OP JEWELSWATCHESMAGAZINE.NL
JEWELS & watches M A G A Z I N E LATEST trends KLIK HIER EN SHOP OOK OP JEWELSWATCHESMAGAZINE.NL 3. 2. 1. 4. 1 W0658G8 189,- 2 W0674G5 249,- 3 W0336L7 229,- 4 W0703L3 179,- 5 W0775L1 219,- 5. NEW Nu ook
Nadere informatieWishbook Winter 2014-2015
Wishbook Winter 2014-2015 Laat u betoveren Hét feestseizoen van het jaar is gestart. Dit is een mooi moment om u te laten inspireren door onze sieraden. Geniet van ons nieuwe Wishbook waarin wij een selectie
Nadere informatieOpenbare veiling Sieraden, woensdag 14 maart.
Nadere informatieJBA JEWELS AND WATCHES (NL) Horloges en juwelen. .. Rotterdam (Zie let op! / Watch note!) Sluitingsdatum: maandag 07 SEPTEMBER vanaf 19:00
ONLINE VEILING JBA JEWELS AND WATCHES (NL) Horloges en juwelen.. Rotterdam (Zie let op! / Watch note!) Sluitingsdatum: maandag 07 SEPTEMBER vanaf 19:00 Bezichtiging: maandag 31 augustus Op afspraak.. Rotterdam
Nadere informatieSeiko Elite modellen 2016
22 Januari 2016 Seiko Elite modellen 2016 SEIKO Prospex: uitgesproken professioneel De meest uitgesproken sportcollectie van SEIKO is zonder twijfel Prospex. De collectienaam Prospex staat voor Professional
Nadere informatiepakjesavond Mooie ZINZI PAKT UIT TIP VAN DE SINT Met heel veel schitterende cadeaus Verras haar met een Zinzi sieraad of horloge N o 32
N o 32 SINT 2018 ZINZI PAKT UIT Met heel veel schitterende cadeaus Mooie pakjesavond TIP VAN DE SINT Verras haar met een Zinzi sieraad of horloge VOL MET ORIGINELE SIERADEN & HORLOGES NIEUW: SQUARE HORLOGES
Nadere informatieBron ringen 18krt roségoud met champagne diamant en zwart saffier. Vanaf 1975,-
1! Bron ringen 18krt roségoud met diverse edelstenen en champagne diamant. Vanaf 1375,- 2 Bron ringen 18krt roségoud met champagne diamant en zwart saffier. Vanaf 1975,- 3 Bron armband 18 krt roségoud met
Nadere informatiesinds 1955 Lid beurs van de diamanthandel prijswijzigingen voorbehouden
sinds 1955 Lid beurs van de diamanthandel prijswijzigingen voorbehouden 1 18 krt geelgouden collier met briljant 1.85 crt VS W 2 prijswijzigingen voorbehouden 18 krt witgouden hart met robijn en briljant
Nadere informatiein opdracht van onze client/à la requête de notre client/ by order of our client bvba Sluiting-Closing-Clôture 22/11/2017
Nadere informatieGevonden sieraden in Brabant
Nadere informatieMooie. pakjesavond ZINZI PAKT UIT. TIJD VOOR DE SINT Verras haar met een Zinzi horloge. Met heel veel schitterende cadeaus
ZINZI PAKT UIT Mooie pakjesavond VOL MET ORIGINELE SIERADEN & HORLOGES Met heel veel schitterende cadeaus TIJD VOOR DE SINT Verras haar met een Zinzi horloge NIEUW: SQUARE HORLOGES ZI42CB ketting 42cm
Nadere informatieA MACHINE OF TIME. Copyright 2015 MACHINA TEMPORIS
A MACHINE OF TIME Dit is een publicatie van MACHINA TEMPORIS 2015/2016 Het merk MACHINA TEMPORIS The brand Het merk machina temporis is opgericht door designer/engineer Rick van de Gronden. In het logo
Nadere informatieHanglampen laatste update 25/10/2016 Ronde decoratieve hanglamp 96mm H met 2xGx13 fitting (hang-101) Materiaal : aluminium Geleverd met regelbare
Hanglampen laatste update 25/10/2016 Ronde decoratieve hanglamp 96mm H met 2xGx13 fitting (hang-101) Geleverd met regelbare voedingskabel (max. 1,7m) Breedte lampenkap onderaan : 376mm Hoogte lampenkap
Nadere informatieDiamanten, juwelen en horloges taxateur/juwelier BertJan Ibink
ONLINE VEILING IJA INTERNATIONAL JEWELRY AUCTION (NL) Diamanten, juwelen en horloges taxateur/juwelier BertJan Ibink info@troostwijkauctions.com Amsterdam (IJA International jewelers auction) Sluitingsdatum:
Nadere informatieANEL CÓD E Prata Esterlina de 1ª Lei (925), rodiado, Zircónia, mate/brilho Tam.: 52-64
ANEL CÓD. 0000 50.00 E Prata Esterlina de 1ª Lei (925), rodiado, Zircónia, mate/brilho Tam.: 52-64 ANEL CÓD. 0000 50.00 E Prata Esterlina de 1ª Lei (925), rodiado, Zircónia, mate/brilho Tam.: 52-64 ANEL
Nadere informatieSIERADEN FOLDER 239,- 899,- 1829,- 899,- 1889,- Van 299,- Wit gouden hanger met 0.05 ct. briljant inclusief collier.
SIERADEN FOLDER 1 Wit gouden hanger met 0.05 ct. briljant inclusief collier. Van 299,- 239,- 2 Lady Diana ring. Bicolor goud met echte blauwe saffier en 0.35 ct. briljant. www.goudhuisje.nl Van 1099,-
Nadere informatieManchetknopen ingelakt. Enkele voorbeelden: Buitenlandse Zaken FRISS Targo versicherung
Manchetknopen ingelakt Manchetknopen met de hand ingekleurd, eventueel voorzien van een epoxy beschermlaag. De manchetknopen worden met de hand gemaakt en voorzien van een reliëf in de manchetknoop om
Nadere informatieKlassieke merk juwelen en diamanten
ONLINE VEILING Diamantcentrum juwelen en diamanten 2 (NL) Klassieke merk juwelen en diamanten Hogehilweg 14 kantoor 57 1101 CD Amsterdam (veiling locatie Diamantcentrum amsterdam) Sluitingsdatum: maandag
Nadere informatie< SAST009G Astron Sports Stainless steel kast en siliconen band 2.000,- GPS Solar 7X52 GPS gestuurde tijd, tijdzone en datum aanpassing Update tijd: a
SEIKO Nederland B.V. info@seiko.nl T. (010) 400 98 99 www.seiko.nl Prijs- en modelwijzigingen voorbehouden. Sous réserve de changements de prix et de modèle. dedicated to perfection dedicated to perfection
Nadere informatieInhoudstafel IDENTIFICATIE VAN UW MEDEWERKERS EN BEZOEKERS IDENTIFICATIE VOOR UW EVENEMENTEN & CONFERENTIES DESKTOP PERFORATORS
Inhoudstafel Identificatie van uw medewerkers en bezoekers Identificatie voor uw evenementen & conferenties IDENTIFICATIE VAN UW MEDEWERKERS EN BEZOEKERS Stevige badgehouders 1 kaart Stevige badgehouders
Nadere informatieUURWERKEN. Low Vision/polshorloges Arsa jumbo, quartz, uniseks horloge, witte wijzerplaat van 35 mm, 12 grote zwarte cijfers, lederen band
UURWERKEN Low Vision/polshorloges 020000922 Arsa jumbo, quartz, uniseks horloge, witte wijzerplaat van 35 mm, 12 grote zwarte cijfers, lederen band 020000921 Arsa jumbo, quartz, uniseks horloge, zwarte
Nadere informatieGrafversiering en Asbestemming Nieuw
Grafversiering en Asbestemming Nieuw 2017-2018 40 RD 974 - Comblanchien - CS 80208-21706 Nuits-Saint-Georges Cedex - Frankrijk Tel. : 00 33 380 627 907 - Fax : 00 33 380 629 181 alies.marques@manzini.fr
Nadere informatieHoofdstuk 1 Inleiding. 3. Hoofdstuk 2 Wat zijn edelstenen? 4. Hoofdstuk 3 Hoe ontstaan edelstenen? 5. Hoofdstuk 4 Verschillende soorten edelstenen.
Geschreven door Marit Steman / 2009 Inhoudsopgave Pagina Hoofdstuk 1 Inleiding. 3 Hoofdstuk 2 Wat zijn edelstenen? 4 Hoofdstuk 3 Hoe ontstaan edelstenen? 5 Hoofdstuk 4 Verschillende soorten edelstenen.
Nadere informatiePrijslijst Kookfornuizen Greithwald Serie: Ökostar
Pagina 1 Prijslijst Kookfornuizen Greithwald Serie: Ökostar Ökostar 40 Afm.: Br 400 - H verstelbaar 850-920 - D 600 1.990,00 Uittrekbare sokkellade Schouwaansluiting dia 120mm + handmatige regeling DIN
Nadere informatie12V 100 x 25 x 10 mm V 100 x 25 x 10 mm V 150 x 25 x 10 mm V 150 x 25 x 10 mm
Autolamps Voltage Afmeting 100 x 25 x 10 mm 32.22.0038 24V 100 x 25 x 10 mm 32.22.0018 150 x 25 x 10 mm 32.22.0040 24V 150 x 25 x 10 mm 32.22.0020 300 x 25 x 10 mm 32.22.0042 24V 300 x 25 x 10 mm 32.22.0022
Nadere informatienew + = MIX & collection match + = direct shoppen in deze e-brochure. Creoolhangers, hoe werkt het?
MIX & match ZIO 1513 49. 95 ZIO 1441 29. 95 ZICH 1486Z 29. 95 Creoolhangers, hoe werkt het? 1. Kies de die passen bij je mood. 2. Hang deze eenvoudig aan je uitgekozen creolen. ZICH 1302Z 29. 95 new ZICH
Nadere informatieDiamonds by Cachet VOORWOORD. Aantrekkelijk geprijsde sieraden, in 14 karaat goud met briljant geslepen diamant.
Magazine 2015 Diamonds by Cachet VOORWOORD Model 1 Met trots presenteren wij u de nieuwe editie van ons Cachet magazine 2015, een glossy tijdschrift waarin u een impressie krijgt van onze veelzijdige collectie
Nadere informatieDaniel Wellington. Media Kit. Daniel Wellington. www.danielwellington.com
aniel ellington Media Kit 2015 aniel ellington www.danielwellington.com aniel ellington Het verhaal ER AS EENS... Het verhaal achter aniel ellington begint met een reis naar de andere kant van de wereld,
Nadere informatie14K GOUD COLLIER. 45 cm E ,- ARMBAND. 19 cm E ,- SPARKLE & SHINE COLLECTIE 2019 HOFLAND JUWELIER
14K GOUD 45 cm E037 1.260,- ARMBAND 19 cm E038 575,- SPARKLE & SHINE COLLECTIE 2019 HOFLAND JUWELIER E432 42+3 cm 75,- E431 KLAPCREOLEN 19 cm 65,- 40,- ZILVER E441 RING 22,50 E429 45 cm 149,- E436 RING
Nadere informatiePrijslijst maart 2015. Prijzen per stuk. 333, 375, 585 legeringen
Prijslijst maart 2015 Prijzen per stuk. 333, 375, 585 legeringen Bi-color & witgoud 14K leverbaar met en zonder palladium (min 14%) 8K & 9K altijd met palladium (min 11%) Palladium legering; witgoud blijvend
Nadere informatieLaat u onderdompelen in een schitterende wereld! Collectie 2012. NOBILIS 2011 eindejaar.indd 1 05/11/11 12:34
J U W E L I E R Laat u onderdompelen in een schitterende wereld! Collectie 0 0 NOBILIS 0 eindejaar.indd 0// : Nona juwelen in 8ct goud met diamant. Verkooppunten en volledige collectie zie website. www.nona-jewels.be
Nadere informatie15/ 16 COLLECTIE ZILVER. & zirkonia. Markeresplein 7, 8271 BV IJsselmuiden, 0031 (0)38 3636099 www.daniels-juwelier.nl. 13.00654 Collier 45 cm 35,-
15/ 16 COLLECTIE 13.00654 Collier 45 cm 35,- 13.23100 Exclusief collier 54,- ZILVER & zirkonia 13.23094 79,- 13.23097 59,- Markeresplein 7, 8271 BV IJsselmuiden, 0031 (0)38 3636099 www.daniels-juwelier.nl
Nadere informatieStralende LENTE. LIEKE MARTENS het nieuwe gezicht van Zinzi CADEAU TIPS. trendy sieraden én hippe horloges. Verwen je moeder én parfum cadeau
LENTE 2018 158 trendy sieraden én hippe horloges LIEKE MARTENS het nieuwe gezicht van Stralende LENTE CADEAU TIPS Verwen je moeder én parfum cadeau LENTE ZOMER ISSUE 2018 04 06 07 09 10 11 12 14 15 16
Nadere informatieStralende LENTE. 158 trendy sieraden én hippe horloges. LIEKE MARTENS het nieuwe gezicht van Zinzi CADEAU TIPS. Verwen je moeder én parfum cadeau
LENTE 2018 158 trendy sieraden én hippe horloges LIEKE MARTENS het nieuwe gezicht van Zinzi Stralende LENTE CADEAU TIPS Verwen je moeder én parfum cadeau LENTE ZOMER ISSUE 2018 04 06 07 09 10 11 12 14
Nadere informatieLiefde... Vier de. geef Zinzi! LOVE. deals Check het extra voordeel in de folder. All you need is Love. Cadeau tips voor echte Cupido s
FEBRUARI ISSUE 2015 Cadeau tips voor echte Cupido s All you need is Love Vier de Liefde... geef Zinzi! LOVE deals Check het extra voordeel in de folder SCHITTERENDE ZILVEREN SET Pak eens uit met Valentijn
Nadere informatieFeest! Kim&Fatima. Extra Voordeel! Mix&Charm. WinterMode. Exclusief: showen de nieuwste Zinzi collectie! Feestelijke acties in goud en zilver
WINTER 2009/2010 Feest! Extra Voordeel! Feestelijke acties in goud en zilver Exclusief: Kim&Fatima showen de nieuwste Zinzi collectie! Mix&Charm Kies uit 200 Charms en maak je eigen stijl WinterMode De
Nadere informatieVINTAGE WW2 REGULATEUR HERITAGE
BASELWORLD 2012 VINTAGE COLLECTIE VINTAGE WW2 REGULATEUR HERITAGE 1 WW2 REGULATEUR HERITAGE Bomber jacket 1/6 ODE AAN DE MILITAIRE LUCHTVAARTGESCHIEDENIS 2 bomber aviators 3 PW1 4 WW1 5 ww2 Bell & Ross
Nadere informatieALFEX DESIGN COLLECTIE: ONZE INSPIRATIE KOMT VAN DE NEO KLASSIEKE ARCHITECTUUR.
ALFEX DESIGN COLLECTIE: ONZE INSPIRATIE KOMT VAN DE NEO KLASSIEKE ARCHITECTUUR. Victoriaans, Chester, Pompeji, Joséphine, Paladijn en Arcadia; Misschien is dit voor sommigen een vage herinnering van kunst
Nadere informatieslechtziend.nl 642807 Sonic vibrerende alarmklok 642808 Sonic portable alarmklok 9. Uurwerken 072008
642807 Sonic vibrerende alarmklok Sonic vibrerende alarmklok. De bijgeleverde trilunit dient onder het kussen geplaatst te worden. Alarmklok werkt op een 9V batterij en netstroom. Cijfergrootte: 4,5 cm
Nadere informatie9. Een paar 18 karaat witgouden manchetknopen in de vorm van drie bolletjes (1 cm doorsnee) en helemaal pavee bezet met witte briljanten.
Omschrijving van 71 van de 102 gestolen manchetknopen 1. Een paar 19 karaat witgouden manchetknopen in de vorm van schildpadjes, waarbij het hoofd, de vier pootjes en de staart kunnen bewegen en waarvan
Nadere informatie2015 standaard leveringsprogramma halffabrikaten
2015 standaard leveringsprogramma halffabrikaten 14 karaat: 14-3 donkerrood 41143110 plaat 1.00 41143115 plaat 1,50 41143120 plaat 2.00 41143208 draad 0.80 rond 41143210 draad 1.00 rond 41143212 draad
Nadere informatiePASSIE VOOR PERFECTIE
PASSIE VOOR PERFECTIE Al sinds 1881 verlegt SEIKO grenzen, verkent het nieuwe terreinen en weigert het merk te teren op oude successen. Bij SEIKO is goed nooit goed genoeg. Sterker, het is de vijand van
Nadere informatieMIAMI. Style report: HAPPY. WOW Zinzi geeft je dat effect GOUD! MOEDERDAG. Kim & Fatima s Favorites! STOER. HOT Trends Knuckle Ringen en meer
MAGAZINE LENTE ZOMER 2014 MOEDERDAG Lovely deals voor mama! WOW Zinzi geeft je dat effect GOUD! Roségoud of geelgoud verguld HOT Trends Knuckle Ringen en meer ARM PARTY DRAAG VEEL ARMBANDEN Kim & Fatima
Nadere informatieSPARKLE & SHINE COLLECTIE 2019 JUWELIER VAN KOEVERINGE 14K ROSÉGOUD COLLIER ARMBAND MET WITTE KWARTS, ZWARTE RUTIEL EN AMETHYST E ,-
14K ROSÉGOUD MET WITTE KWARTS, ZWARTE RUTIEL EN AMETHYST E004 955,- ARMBAND MET WITTE KWARTS, ZWARTE RUTIEL EN AMETHYST E005 435,- SPARKLE & SHINE COLLECTIE 2019 JUWELIER VAN KOEVERINGE E275 579,- E273
Nadere informatie14K GOUD OORHANGERS E ,- COLLIER. 80 cm E ,- ARMBAND cm E ,- SPARKLE & SHINE
14K GOUD OORHANGERS E001 239,- 80 cm E002 835,- ARMBAND 18+1 cm E003 375,- SPARKLE & SHINE COLLECTIE 2019 Juwelier Wolters Sinds 1949 is juwelier Wolters een begrip in Vleuten. In onze prachtig verbouwde
Nadere informatieU kunt zich ook individueel en helemaal privé, door één van onze vele Vegas adviseurs laten adviseren. Zij zullen u graag te woord staan.
Laat u door onze sierraden collectie inspireren en geef de nieuwe trend aan. U zult bijzonder verrukt zijn van de Limited Edition van onze dames- en herenhorloges van hoogwaardige materialen. Deze katalogus
Nadere informatieSint Cadeaus heel veel keuze voor Zinzi pakt uit! PARFUM CADEAU. MIX& MATCH Met zilveren oorsieraden & hangers TIP VAN SINT.
Issue N o 28 SINT 2015 TIP VAN SINT Verras haar met! pakt uit! Met veel extra voordeel PARFUM CADEAU Bij aankoop van een horloge Sint Cadeaus heel veel keuze voor Met zilveren oorsieraden & hangers VOL
Nadere informatieSint Cadeaus Zinzi pakt uit! PARFUM CADEAU MIX& MATCH TIP VAN SINT. Issue No 28. Met veel extra voordeel Verras haar met Zinzi!
Issue No 28 SINT 2015 pakt uit! TIP VAN SINT Met veel extra voordeel Verras haar met! PARFUM CADEAU Bij aankoop van een horloge Sint Cadeaus Met zilveren oorsieraden & hangers heel veel keuze voor V O
Nadere informatie15/ 16 COLLECTIE ZILVER. &zirkon. 13.00652 Collier 45 cm 26,95. 13.22580 Exclusief collier 44,95 13.22576 44,95 13.22591 49,95
15/ 16 COLLECTIE 13.22580 Exclusief collier 44,95 13.00652 Collier 45 cm 26,95 ZILVER &zirkon zirkonia 13.22591 49,95 13.22576 44,95 10.01395 95,- 10.01385 89,- 10.11469 29,95 10.11907 32,50 10.02175 18
Nadere informatieUURWERKEN LOW VISION Polshorloges
UURWERKEN LOW VISION Polshorloges 020000922 Arsa jumbo, quartz, uniseks horloge, witte wijzerplaat van 3,5 cm, 12 grote zwarte cijfers, lederen band. 020000921 Arsa jumbo, quartz, uniseks horloge, zwarte
Nadere informatieUURWERKEN LOW VISION. Polshorloges
UURWERKEN LOW VISION Polshorloges 020001830 (ex 0922) Arsa Jumbo, quartz uniseks polshorloge, witte wijzerplaat van 3,5 cm, 12 grote zwarte cijfers, zwartlederen armband. 020000921 Arsa Jumbo, quartz uniseks
Nadere informatieTIP VAN SINT. Zinzi pakt uit! Sint Cadeaus heel veel keuze vanaf Verras haar met Zinzi. Met veel extra voordeel.
Issue N o 29 SINT 2016 Zinzi pakt uit! Met veel extra voordeel TIP VAN SINT Verras haar met Zinzi Sint Cadeaus heel veel keuze vanaf 19. 95 VOL MET ORIGINELE SIERADEN & HORLOGES ZIC 1307 ZIW 502M Stalen