Kunst- en Antiekveiling. Catalogus BVBA Veilingen Aeko Tel: 011/ Fax: 011/

Catalogus. Kunst- en Antiekveiling BVBA Veilingen Aeko Gouv. Verwilgensingel 18/C, 3500 Hasselt

1. VAN OUDHEID TOT MIDDELEEUWEN Egypte Griekenland Rome De romaanse tijd De gotiek 27

Catalogus. Openbare verkoop van kunstvoorwerpen in de Kopermolen te Vaals 17 t/m 21 september dagelijks van tot uur

Bijzonder lastenkohier voor de verkoop in bulk en in grote hoeveelheden van diverse reeds gebruikte goederen 1 ste Trimester 2010

Veilingboekje kunstwerken 2016

Openbare verkoop van houtstammen uit het domeinbos Varenbroek te Herselt.

Olieverf op paneel. Uitzonderlijk gedetailleerd geschilderd

Geertgen tot sint jans man van smarten

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

Veiling van 12 kunstwerken

Uiterlijke datum indiening biedingen (sluitingsdatum):

Prijslijst schilderijen en beelden Pieter Paul van Genderen

Workshops Hieronder vindt u het overzicht van de verschillende workshops:

éénmalige verkoop per opbod

De veilingvoorwaarden zijn van toepassing op alle relaties en overeenkomsten welke uit de veulenveiling voortkomen.

IN HOOFDZAAK MET BETREKKING TOT DE KOPER

Aard van de te verkopen goederen:

Prijslijst Beelden. Muziekthema

De vorm en samenstelling van het monument. De omgeving van het monument. 1) Hoe heet het plein waar het monument zich bevindt? één personage.

een vergelijkend warenonderzoek door bob richters

Kröller - Müller museum. van Oscar Zuethoff uit klas B2G

Anoniem Noordelijke Nederlanden (historische regio) 1638 gedateerd

ART HISTORY Barok en Classicisme

KINDEREN VAN HET LICHT

FOTO S FINSHOP VERGADERING ZAAL LOT N 1

Reeks%Nummer Aantal Voorwerp/naam Materiaal%en%afmetinge Afmetingen Auteur/tijdvak Opschriften Plaats Historische%info%

Algemene voorwaarden Campo

Verkoop met biedingen per mail met minimum instelprijs van 800 euro per m³. Houtverkoop Afrormosia +/- 26,569 m³

HK-0002 Dolomiti Jan van Heel Vak 17 Olieverf op doek, houten lijst. HK-0008 Parijs 1983 Jan van Heel Vak 25 olieverf, houten lijst, op linnen,

Plechelmusbasiliek - Oldenzaal

ALGEMENE VERKOOPSVOORWAARDEN - Verhuizingen Poelman

CATALOGUS mei 2011 richard.pdf :15:23

Wapens op de gevel van de herberg Sinte Michiel, geschilderd door Pieter Brueghel de Jongere ( )

Koningsstraat 20. Brussel

❶ Het centrale deel. De vorm en samenstelling van het monument. De omgeving van het monument

212. Compressorent en Zonnepanelen

Productcatalogus. hoogeland-kristen. Kaarsenfabriek. Sinds 1770 de beste kwaliteit kerkkaarsen

Werkstuk CKV Museum moderne kunst Arnhem

Kunst- en Antiekveiling Catalogus 01-12-2014 BVBA Veilingen Aeko Tel: 011/22.04.08 - Fax: 011/23.31.03 Luikersteenweg 244D, 3500 Hasselt Website: www.aeko-veilingen.be - E-mail: info@aeko-veiling.be

Algemene voorwaarden De deelname aan de verkoop houdt in dat de koper volgende verkoopvoorwaarden zonder voorbehoud aanvaardt: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 De hoogste bieder zal de koper zijn. Hij zal de verplichting hebben de prijs van de toewijzing van het lot contant te betalen, te vermeerderen met 25% voor de kosten inclusief de BTW op de marge, vermeerdert met 2 EURO Administratiekosten alsook het volgrecht wanneer dit van toepassing is. Dit geldt voor alle Europese kunstenaars in leven of niet langer dan 70 jaar overleden, vanaf een bedrag van 2.000 Euro. Het kosten percentage bedraagt 4 %, degressief te verminderen in verhouding tot de hoogte van het bod. Nadere informatie i.v.m. tarieven kan u bekomen bij de directie. De veilingmeester behoudt zich het recht om een bod te weigeren,hieromtrent een beslissing te nemen, te laten groeperen of in te houden zonder zijn beslissing te moeten motiveren. Elke koper wordt geacht te handelen in eigen naam. Hij is persoonlijk gehouden tot betaling van de loten die hem toegewezen werden, welke ook de hoedanigheid moge zijn. Hij zal in Euro betalen voor de afhaling ervan. Kopers kunnen op de tijdens de verkoop aangeduide dagen de hen toegewezen loten komen afhalen. Na het verstrijken van de aangeduide termijn wordt een intrest van 1% per maand aangerekend, met een min. van 12,5 Euro. In geval een koper nalaat een hem toegewezen lot af te halen en te betalen, wordt elk voorschot van ambtswege als schadeloosstelling verbeurd en het lot zal, naar keuze van de inrichters, in openbare of onderhandse veiling opnieuw te koop worden aangeboden. Op verzoek van de koper kan de inrichter op het eigen risico en voor rekening van de koper, instaan voor de verzending van de voorwerpen. De aanduidingen vermeld in de catalogus, aankondigingen, brochures of elk ander geschrift met betrekking tot de veiling, zijn louter informatief. De inrichters van de veiling, noch de toezichthoudende gerechtsdeurwaarder kunnen verantwoordelijk worden gesteld voor vergissing, of verzuim in de beschrijving van de goederen, noch wegens de staat, herstelling en restauratie van de voorwerpen. De kopers dienen zich zelf te vergewissen van de materiële toestand van elk lot, vooral inzake mogelijke zichtbare of onzichtbare gebreken of herstellingen. Na de toewijzing zal geen enkele betwisting van welke aard ook, aanvaard worden. Vanaf de toewijzing worden de voordelen en risico s aan de koper overgedragen. Hij zal nochtans pas in het bezit gesteld kunnen worden na de betaling van de volledige prijs en van de bijhorigheden. In afwijking van de sub. 5 vermeldde verkoopvoorwaarden, wordt de verkoop geannuleerd en de prijs aan de koper terugbetaald als hij het aangekochte voorwerp binnen de drie weken terugbrengt met het bewijs dat het een vervalsing betreft en voor zover het voorwerp in kwestie nog steeds in dezelfde toestand verkeert als op het moment van de verkoop. De veiling geschiedt in principe volgens de orde die in de catalogus is vermeld en onder de voorwaarden, bepaald door de gerechtsdeurwaarder en de veilinghouder. Deze behouden zich het recht voor de volgorde der loten te wijzigen, de loten te splitsen of samen te voegen of uit de verkoop terug te trekken naar goeddunken en zonder enige verantwoording dienaangaande te moeten verschaffen. De hoogste bieder is de koper, tenzij het bod lager ligt dan de minimum verkoopsom, waarop het voorwerp zal worden ingehouden. Bij elk geschil of discussie over een bod heeft de gerechtsdeurwaarder de uiteindelijke beslissing. In geval van betwisting ten gronde zijn uitsluitend de Rechtbanken van het Arrondissement Hasselt bevoegd. De kopers zijn gehouden de hun toegewezen loten te betalen en af te halen : hetzij tot één uur na het einde van de veiling, hetzij de woensdag, donderdag of vrijdag na de veiling. BVBA Veilingen Aeko Tel: 011/22.04.08 - Fax: 011/23.31.03 Luikersteenweg 244D, 3500 Hasselt Website: www.aeko-veilingen.be - E-mail: info@aeko-veiling.be

Lot nr Gegevens 1 Titel: De ongelovige Thomas Omschrijving: De ongelovige Thomas, olieverf op doek, Antwerpse School, 17de eeuw Afmetingen: 66x53 Startprijs: 800 Geschatte prijs: 1250-1500 2 Titel: Mondriaan Piet Kunstenaar: Mondriaan Piet (1872-1944) Omschrijving: Compositie, litho,terug te vinden in de literatuur over P. Mondriaan Afmetingen: 90x46 Startprijs: 1250 Geschatte prijs: 1500-1750 3 Titel: Franciscus Van Assisi Omschrijving: Franciscus Van Assisi met de ontvangen stigmatie (de wondtekeningen van de gekruisigde Christus), teruggetrokken in een grot als kluizenaar met het doodshoofd als teken van stoffelijke vergankelijkheid.italië, ca 1700 eeuw. Afmetingen: 64x48 Startprijs: 650 Geschatte prijs: 1000-1250 4 Titel: Kelk Omschrijving: Kelk in zilver, Frankrijk, Parijs, 1798-1809 Afmetingen: 26 Startprijs: 300 Geschatte prijs: 500-600 5 Titel: Boedha Omschrijving: Grote boedha in gezwart en verguld hout, ingelegd met stenen. Thailand, 19de eeuw.( marmeren blad toegevoegd) Afmetingen: 100x78 Startprijs: 750 Geschatte prijs: 1250-1500 6 Titel: Een gelukkig moment Kunstenaar: Pol Mara (1920-1998) Omschrijving: Gemengde techniek, gesigneerd op de achterkant van het werk: Pol Mara Afmetingen: 162x130 0 Geschatte prijs: 1250-1500 7 Titel: 2-delig Omschrijving: Bloempot op sokkel in Vlaams aardewerk,ca 1900 Geschatte prijs: 250-300 Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 1 / 20

8 Titel: Engelen Omschrijving: Paar engelen in gepolychromeerd hout Afmetingen: 44 9 Titel: Dufour Bernard Omschrijving: Lezende dames,gemengde techniek, Gesigneerd Bernard Dufour, Parijs 1922 Afmetingen: 45x32 Geschatte prijs: 500-600 10 Titel: Hondjes Omschrijving: Paar honden Afmetingen: 16 Startprijs: 80 11 Titel: Modiglani Amadeo Kunstenaar: Modiglani Amadeo (1884-1920) Omschrijving: Liggend naakt, litho 127/750, gesigneerd A. Modiglani Afmetingen: 93x19 Startprijs: 750 Geschatte prijs: 1000-1250 12 Titel: Canapé Omschrijving: Fraaie canapé in rijkelijk gesneden mahoniehout, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. Pas herbekleed Startprijs: 350 Geschatte prijs: 650-750 13 Titel: Dufour Bernard Omschrijving: Zomers tafereel,gemengde techniek, Gesigneerd Bernard Dufour, Parijs 1922 Afmetingen: 45x32 Geschatte prijs: 500-600 14 Titel: hoge pot Omschrijving: Hoge gemberpot van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein Afmetingen: 19 15 Titel: 6 stoelen Omschrijving: Set van 6 mooie stoelen in noten en gezwart hout, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw Geschatte prijs: 400-500 Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 2 / 20

16 Titel: Kabinet Omschrijving: kabinet in gezwart hout, noten - naald en eikenhout, Duitsland 17de eeuw. Afmetingen: 57x29 Startprijs: 350 Geschatte prijs: 500-600 17 Titel: kastje Omschrijving: Eén deurskast in notenhout met marmeren bovenblad, Napoleon III tijdvak, Afmetingen: 91x68 Geschatte prijs: 250-300 18 Titel: kommetje Omschrijving: Diepe kom in blauw/wit Aziatisch porselein,18de eeuw. Doorsnede: 17 cm Afmetingen: 6 Startprijs: 40 Geschatte prijs: 60-80 19 Titel: Lucebert Kunstenaar: Lucebert (Amsterdam1924 - Alkmaar 1994) Omschrijving: Kleurrijke compositie, olieverf op karton, gesigneerd Lucebert, gedateerd '73. Afmetingen: 31x22 0 Geschatte prijs: 650-750 20 Titel: Noelanders Gaston Kunstenaar: Noelanders Gaston (1910-1987) Omschrijving: Bloemenstilleven, olieverf op doek, gesigneerd: Gaston Noelanders Afmetingen: 23x30 Startprijs: 30 Geschatte prijs: 60-80 21 Titel: Paul Delvaux Kunstenaar: Delvaux Paul (1897-1994) Omschrijving: Het idool, Lithografie, 19/75 gesigneerd Paul Delvaux, Belgische kunstenaar Afmetingen: 61x42 00 Geschatte prijs: 7000-8000 22 Titel: Engelen Omschrijving: Paar engelen als toortsenhouders in veelkleurig gepolychromeerd en verguld hout, Neo-gotiek,ca 1900 Afmetingen: 86 Startprijs: 400 Geschatte prijs: 600-800 23 Titel: Engelen Omschrijving: Paar engelen in verguld hout Afmetingen: 80 Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 3 / 20

24 Titel: Burnett Carol Omschrijving: Zicht op Parijs, olieverf op doek, Gesigneerd: Burnett, Amerikaanse kunstenares, 20ste eeuw. Afmetingen: 40x48 Geschatte prijs: 500-600 25 Titel: Brighton Omschrijving: Moeder en kind, beeld van graniet, gesigneerd Brighton, Afrikaanse kunstenaar Afmetingen: 24 Startprijs: 30 Geschatte prijs: 100-150 26 Titel: Steegje Kunstenaar: Appel Karel (1921-2006) Omschrijving: Steegje, olieverf op paneel, gesigneerd Karel Appel ( in zijn beginperiode ) Afmetingen: 42x32 Startprijs: 2500 Geschatte prijs: 3000-4000 27 Titel: Paul Hermans Kunstenaar: Hermans Paul (1898-1972) Omschrijving: Heide met schapen, olieverf op paneel, gesigneerd Paul Hermans, Limburgse kunstenaar Afmetingen: 20x30 28 Titel: Pierre Cox Kunstenaar: Cox Pierre (1915-1974) Omschrijving: Koppel, aquarel, gesigneerd Pierre Cox Afmetingen: 27x36 29 Titel: potten Omschrijving: Paar gedekselde gemberpotten in blauw/wit Chinees porselein Afmetingen: 25 Geschatte prijs: 100-150 30 Titel: Praet Jan Kunstenaar: Praet Jan (1955 - ) Omschrijving: Liggende man, beeld van gepatineerd brons, gesigneerd: Jan Praet Afmetingen: 40x14 Geschatte prijs: 150/200 31 Titel: Rechtstaand naakt Omschrijving: Gouache, gesigneerd, Wittevrongel Roger, Blankenberghe 1933 Afmetingen: 21x15 Geschatte prijs: 150-20 Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 4 / 20

32 Titel: schaal Omschrijving: Veellobbige schaal in veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein, Duitsland, Dresden, ca 1900 Afmetingen: 25x40 Startprijs: 25 Geschatte prijs: 40-50 33 Titel: sokkel Omschrijving: Lage sokkel in exotisch hout, met marmeren bovenblad Afmetingen: 46 Geschatte prijs: 80-125 34 Titel: Japans dorpje Omschrijving: Japans dorpje met personages, olieverf op doek, gesigneerd: J. Valance Afmetingen: 65x85 Geschatte prijs: 400-500 35 Titel: Knielend naakt Kunstenaar: Vilain Walter (1938 - ) Omschrijving: Knielend naakt, lithografie, E. A., gesigneerd Walter Vilain Afmetingen: 49x39 Startprijs: 30 Geschatte prijs: 50-60 36 Titel: Paar vazen Omschrijving: Paar cloissone vazen met felle bloemen tegen een zwarte achtergrond. Afmetingen: 38 Geschatte prijs: 100-150 37 Titel: Lucien Nolens Kunstenaar: Nolens Lucien (1879-1954) Omschrijving: Een onderonsje, olieverf op hardboard, gesigneerd Lucien Nolens Afmetingen: 20x28 Geschatte prijs: 60-75 38 Titel: Kinderen Omschrijving: Spelende kinderen, groep in veelkleurig handgeschilderd porselein, Duitsland, Volkstedt 1900-1936 Afmetingen: 25 39 Titel: sokkel Omschrijving: Lage sokkel in exotisch hout, met marmeren bovenblad Afmetingen: 48 Geschatte prijs: 75-100 Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 5 / 20

40 Titel: Spiegel Omschrijving: Fraaie spiegel in veguld hout, in Lodewijk XIV stijl Afmetingen: 120x100 41 Titel: Spiegel Omschrijving: Spiegel van verguld hout in Lodewijk XV stijl Afmetingen: 175x75 Geschatte prijs: 100-125 42 Titel: Boek Omschrijving: 5 likeurglaasjes en 2 karaffen in origineel boeken etui met lederen bovenblad. Afmetingen: 13x22 Startprijs: 80 43 Titel: Tantaluskwelling Omschrijving: Tantaluskwelling in eikenhout met 3 karaffen in kristal en een sleuteltje om het te openen. Engeland, 19de eeuw Afmetingen: 28x36 Startprijs: 125 Geschatte prijs: 200-250 44 Titel: Tantaluskwelling Omschrijving: Tantaluskwelling in brons en met 3 karafjes en druppelglaasjes in kristal, Geometrische Art Nouveau, ca 1900( 3 glaasjes ontbreken ) Afmetingen: 28 Startprijs: 150 Geschatte prijs: 200-250 45 Titel: vaas Omschrijving: Oranje vaasje in de trant van Emile Gallé, Oost-Bloklanden, na de 2de wereldoorlog Afmetingen: 16 Startprijs: 150 Geschatte prijs: 250-300 46 Titel: Vaas Omschrijving: Vaasje met bloemen versierd in de trant van Emile Gallé, Oost-Bloklanden, na de 2de wereldoorlog Afmetingen: 21 Startprijs: 150 Geschatte prijs: 250-300 47 Titel: Vaas Omschrijving: Vaasje versierd met bomen in de trant van Emile Gallé, Oost-Bloklanden, na de 2de wereldoorlog Afmetingen: 14 Startprijs: 150 Geschatte prijs: 250-300 Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 6 / 20

48 Titel: Vaas Omschrijving: Bolvormig vaasje versierd met bloemen,in de trant van Emile Gallé, Oost- Bloklanden, na de 2de wereldoorlog Afmetingen: 14 Startprijs: 150 Geschatte prijs: 250-300 49 Titel: Val St lambert Omschrijving: Sierglas op voet van geslepen kristal Afmetingen: 28 Startprijs: 25 Geschatte prijs: 60-80 50 Titel: Vandereycken Robert Kunstenaar: Vandereycken Robert ( - ) Omschrijving: Vaas in oranje keramiek beschilderd met een gezicht, gesigneerd Robert Vandereycken Afmetingen: 35 Geschatte prijs: 250-300 51 Titel: Vanderstraeten Lea Kunstenaar: Vanderstraeten Lea (1929 - ) Omschrijving: Valavond, Olieverf op doek, gesigneerd Vanderstraeten Lea Afmetingen: 58x69 0 Geschatte prijs: 650-850 52 Titel: Vazen Omschrijving: Paar gedekselde vazen, in veelkleurig hand geschilderd en goud gehoogd porselein, Frankrijk, naar Sévrès, Afmetingen: 30 53 Titel: Zeefdruk Kunstenaar: Vandereycken Robert ( - ) Omschrijving: De ontmoeting, zeefdruk, AP, gesigneerd: Robert Vandereycken. Afmetingen: 64x47 Startprijs: 30 54 Titel: Daelman Fons Kunstenaar: Daelman Fons (1921-2006) Omschrijving: Zonnebloemen, olieverf op doek, gesigneerd Daelman Fons Afmetingen: 70x60 Geschatte prijs: 250-300 55 Titel: Schoorsteengarnituur Omschrijving: bestaande uit 1 pendule bekroont met musicerende engelen en 2 bijhorende kandelaars in brons en marmer, gesigneerd: Emile Bruchon Afmetingen: 68 Startprijs: 700 Geschatte prijs: 800-900 Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 7 / 20

56 Titel: Dumont Alfred Kunstenaar: Dumont Alfred Paul Emile Etienne (1828-1894) Omschrijving: Pastorale scéne, olieverf op doek, Gesigneerd: Dumont Alfred, gedateerd 1874 ( dit werk werd gemaakt toen hij in Parijs verbleef) Afmetingen: 85x125 Startprijs: 1500 Geschatte prijs: 1750-2000 57 Titel: Kandelaar Omschrijving: Kandelaar met 7 armen in messing uitgevoerd in gotische stijl, 19de eeuw. Afmetingen: 57 58 Titel: Naaitafeltje Omschrijving: Naaitafeltje met lade,op poten van gezwart hout en een bovenblad in marqueterie. Startprijs: 125 59 Titel: Nolens Lucien Kunstenaar: Nolens Lucien (1879-1954) Omschrijving: Boerin, olieverf op doek, gesigneerd L. Nolens Afmetingen: 25x25 Geschatte prijs: 60-75 60 Titel: Paul Hermans Kunstenaar: Hermans Paul (1898-1972) Omschrijving: Stoomboot aan de kade, olieverf op paneel, gesigneerd Paul Hermans Afmetingen: 19x24 61 Titel: Paul Hermans Kunstenaar: Hermans Paul (1898-1972) Omschrijving: Hoeve, Olieverf op hardboard, gesigneerd Paul Hermans Afmetingen: 18x24 Geschatte prijs: 100-125 62 Titel: Paula Nolens Kunstenaar: Nolens Paula (1924-2008) Omschrijving: Hoevezichten met personages, aquarel, gesigneerd Paule Nolens, gedateerd 1955 Afmetingen: 43x34 63 Titel: salontafel Omschrijving: Salontafeltje in Lodewijk XVI stijl met marmeren bovenblad en versierd met veelkleurig handgschilderde medaillons Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 8 / 20

64 Titel: Salvator Dali Kunstenaar: Salvator Dali (1904-1989) Omschrijving: De Woestijn, kleurenlitho, epreuve d'artist, gesigneerd Salvator Dali ( getuigschrift van echtheid door Galerij Dirk Martens uit Aalst) Afmetingen: 46x58 0 Geschatte prijs: 600-700 65 Titel: Virga Jesse Kunstenaar: Peeters Jeannot (1909-1996) Omschrijving: Virga Jesse, olieverf op doek, gesigneerd Jeanot Peeters Afmetingen: 40x30 66 Titel: Christus Omschrijving: Christus met doornen kroon toont de stigma aan zijn handen, olieverf op paneel, Italië, 17de eeuw. Afmetingen: 67x51 Startprijs: 750 Geschatte prijs: 1000-1250 67 Titel: De graflegging Omschrijving: De graflegging van Christus, olieverf op paneel, Italië, 17de eeuw Afmetingen: 105x73 0 Geschatte prijs: 1250-1500 68 Titel: Een heremiet Omschrijving: Een heremiet in zijn kluis, olieverf op paneel, Frankrijk, ca 1700 Afmetingen: 107x72 0 Geschatte prijs: 800-1000 69 Titel: Maria Magdalena Omschrijving: Boetende Maria Magdalena, olieverf op paneel, Italië ca 1700 Afmetingen: 65x49 0 Geschatte prijs: 750-1000 70 Titel: Paus Inocentius XI Omschrijving: Paus Innocentius XI, was Paus van 1676-1689, " Vader van de armen ", predikte voor soberheid, olieverf op paneel ( waterschade wat te restaureren is ) Italië, 17de eeuw. Afmetingen: 73x54 0 Geschatte prijs: 100-1250 Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 9 / 20

71 Titel: Kruislieveheer Omschrijving: Staande kruislieveheer in hout,inlegwerk van ivoor, het kruisje in brons Afmetingen: 60 72 Titel: Lijkwade Omschrijving: De lijkwade van Christus wordt getoond, zijn gezicht is duidelijk zichtbaar, olieverf op koper, Afmetingen: 28x15 73 Titel: Pieta Omschrijving: Pieta in een grot, Olieverf op paneel, Italië, ca 1700 Afmetingen: 84x64 0 Geschatte prijs: 1250-1500 74 Titel: Piéta Omschrijving: Piéta, olieverf op koper Afmetingen: 16x13 75 Titel: Salvator Dali Kunstenaar: Salvator Dali (1904-1989) Omschrijving: The great masturbator, lithografie, 191/300, gesigneerd Salvator Dali ( getuigschrift van echtheid door Galerij Dirk Martens uit Aalst) Afmetingen: 58x46 Startprijs: 250 76 Titel: Compostie Kunstenaar: Van den Meersch Vincent (1912-1996) Omschrijving: Kleurrijke compositie, olieverf op hardboard, gesigneerd Van den Meersch Vincent Afmetingen: 54x63 Geschatte prijs: 150--200 77 Titel: Van den Meersch Kunstenaar: Van den Meersch Vincent (1912-1996) Omschrijving: Kleurrijke compositie, olieverf op hardboard, gesigneerd Van den Meersch Vincent Afmetingen: 54x63 Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 10 / 20

78 Titel: Portret Kunstenaar: Rutten Anne (1898-1981) Omschrijving: Portret van kardinaal Micara Clemente ( 1879-1965), Apostolisch nuntius voor België,Kardinaal-vicaris van het bisdom Rome.aquarel, gesigneerd Anne Rutten Afmetingen: 40x28 79 Titel: Portret Omschrijving: Portret van een bisschop, olieverf op doek, Afmetingen: 80x65 0 Geschatte prijs: 750-900 80 Titel: Portret Omschrijving: Portret van Paus Pius VII (1800-1823) olieverf op doek Afmetingen: 34x26 Startprijs: 150 81 Titel: Sint Augustinus Omschrijving: Sint Augustinus van Hippo, patroonheilige van alle beroepen die met boeken te maken hebben, Olieverf op paneel, ca 1700. Afmetingen: 86x46 0 Geschatte prijs: 800-1000 82 Titel: vaas Omschrijving: Siervaas in kristal met zilveren boord, Engeland Afmetingen: 20 Startprijs: 80 83 Titel: Val St Lambert Omschrijving: Vaas in groen geslepen kristal met vergulde Aziatische figuren Afmetingen: 24 Startprijs: 300 Geschatte prijs: 500-600 84 Titel: Val St Lambert Omschrijving: Coupe van groen geslepen kristal, Val St Lambert, Doorsnede:30 cm Afmetingen: 10x30 Startprijs: 150 Geschatte prijs: 200-300 Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 11 / 20

85 Titel: Val St Lambert Omschrijving: Vaas van groen geslepen kristal Afmetingen: 23 Startprijs: 80 86 Titel: Ciborie Omschrijving: Ciborie in zilver, België, na 1868, Meester: Van Damme Afmetingen: 28 Startprijs: 250 Geschatte prijs: 400-500 87 Titel: 6 fruitmesjes Omschrijving: 6 fruitmesjes in parelmoer Startprijs: 30 Geschatte prijs: 50-60 88 Titel: bestek Omschrijving: 24- delig bestek in zilver, België: Meester Delheid, 19de eeuw Startprijs: 240 89 Titel: Bizet Omschrijving: Bloemenstilleven, olieverf op doek, gesigneerd: R. J. Bizet, met certificaat van echtheid Afmetingen: 90x63 90 Titel: Bogaert Frank Omschrijving: Vrouw met hoed, olieverf op hardboard, gesigneerd Bogaert Frank( Tielt 1950) Afmetingen: 62/85 Startprijs: 150 Geschatte prijs: 200-300 91 Titel: Christus Omschrijving: Hoofd van Christus, in massief zilver, Vlaanderen, 18de eeuw Afmetingen: 13 Startprijs: 750 Geschatte prijs: 1000-1250 92 Titel: Ciborie Omschrijving: Ciborie in zilver, Frankrijk na 1838 Afmetingen: 27 Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 12 / 20

93 Titel: Kelk Omschrijving: Kelk in zilver, gehalte 925 (onderhoudsherstellingen) Afmetingen: 24 94 Titel: Kelk Omschrijving: Kelk in zilver, Frankrijk, na 1838 Afmetingen: 27 Startprijs: 250 Geschatte prijs: 400-500 95 Titel: Kelk Omschrijving: Kelk in zilver, Frankrijk, 1798-1809 Afmetingen: 24 Startprijs: 300 Geschatte prijs: 400-500 96 Titel: mandje Omschrijving: Broodmandje in gedreven zilver, doorsnede: 20 cm 97 Titel: Maria met Jezus Omschrijving: Maria met Jezuskind in eikenhout, sporen van polychromie, beschadigingen, herstellingen, In de lage landen, ( na de beeldenstorm 1566 ).Renaissance tijdvak, 16de eeuw. Afmetingen: 80 Startprijs: 800 Geschatte prijs: 1250-1500 98 Titel: Staf Beerten Kunstenaar: Beerten Staf (1930 - ) Omschrijving: Winterlandschap Rotary Overpelt - Noordlimburg, Gemengde techniek, gesigneerd: Staf Beerten, gedateerd 1965 Afmetingen: 43x33 Geschatte prijs: 75-125 99 Titel: Van de Velde Cis Omschrijving: Compositie, gemengde techniek, monogram:cis Van De Velde,datum: 1973 Antwerpse kunstenaar Afmetingen: 63x50 Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 13 / 20

100 Titel: Winterlandschap Omschrijving: Winterlandschap met personages, olieverf op paneel; Afmetingen: 22x23 101 Titel: 12 vleesmessen Omschrijving: 12 vleesmessen in zilver, België, gehalte A835, na 1868 Startprijs: 120 102 Titel: Kelk Omschrijving: Kelk in zilver, Frankrijk, na 1838 Afmetingen: 24 103 Titel: 6 messen Omschrijving: 6 broodmessen in Frans zilver Geschatte prijs: 100-125 104 Titel: bestek Omschrijving: 24 - delig bestek in zilver, België, Meester Delheid, 19de eeuw.( met wapenschild) Startprijs: 240 Geschatte prijs: 400-500 105 Titel: De slag van Boutersem Kunstenaar: Eeckhout Jacobs Josephus (1793-1861) Omschrijving: De slag van Boutersem, olieverf op doek, gesigneerd: Eeckhout Jacobs Afmetingen: 41x57 0 Geschatte prijs: 2500-3000 106 Titel: bestek Omschrijving: 40- delig bestek in zilver België,Meester: Delheid, na 1868 0 Geschatte prijs: 750-1000 107 Titel: Bestek Omschrijving: 24-delig bestek in zilver, België, verschillende meesters,19de eeuw 108 Titel: De gele wagon Omschrijving: La Roulotte Jaune, olieverf op doek, gesigneerd: Henri Mathy, Belgische kunstenaar Afmetingen: 40x30 Startprijs: 150 Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 14 / 20

109 Titel: Mathy Henri Omschrijving: Badende vrouwen, olieverf op doek, gesigneerd: Henry Mathy, Belgische kunstenaar. Afmetingen: 72x59 110 Titel: MathyHenri Kunstenaar: Mathy Henry (1897-1978) Omschrijving: Landschap met personages, olieverf op doek, gesigneerd: Henry Mathy, Belgische kunstenaar 19de eeuw. Afmetingen: 50x60 Startprijs: 150 111 Titel: Vitrinekast Omschrijving: Vitrinekast in eikenhout, Maasland, 18de eeuw. Afmetingen: 235 0 Geschatte prijs: 1000-1250 112 Titel: vleesmessen Omschrijving: 11 vleesmessen in zilver, België, Meester:Delheid 113 Titel: Winterlandschap Kunstenaar: Mathy Henry (1897-1978) Omschrijving: Winterlandschap, aquarel, gesigneerd: Henry Matthy Afmetingen: 35x37 Geschatte prijs: 100-125 114 Titel: Wandelstok Omschrijving: Wandelstok in gezwart hout, met handvat in ivoor, 19de eeuw Afmetingen: 90 115 Titel: wandelstok Omschrijving: Wandelstok in hout, met handvat in ivoor, 19de eeuw Afmetingen: 86 116 Titel: Wandelstok Omschrijving: Wandelstok volledig in ivoor Afmetingen: 93 Startprijs: 125 117 Titel: wandelstok Omschrijving: Wandelstok in hout, met handvat in ivoor, Zwarte Woud,19de eeuw Afmetingen: 89 Geschatte prijs: 100-12 Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 15 / 20

118 Titel: Wandelstok Omschrijving: Wandelstok in hout, met handvat in ivoor, 19de eeuw Afmetingen: 87 Geschatte prijs: 100-125 119 Titel: Wandelstok Omschrijving: Wandelstok in gewart hout, met handvat in ivoor, 19de eeuw Afmetingen: 87 Geschatte prijs: 100-125 120 Titel: Wandelstok Omschrijving: Wandelstok in hout met een handvat in ivoor, 19de eeuw Afmetingen: 87 Geschatte prijs: 100-125 121 Titel: Man met kind Omschrijving: Beeldje uit gesneden ivoor, China Afmetingen: 17 Geschatte prijs: 250-300 122 Titel: Soepele stok Omschrijving: Stok is gemaakt uit nijlpaardenhuid en werd gebruikt om onder de arm te dragen. Hierbij werden dieren aangemoedigd om verder te stappen Afmetingen: 100 123 Titel: Uitvaart van de prinses Omschrijving: Groep van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein, Sitzendorf Afmetingen: 50 Startprijs: 350 Geschatte prijs: 500-600 124 Titel: wandelstok Afmetingen: 89 Geschatte prijs: 150-175 125 Titel: Wandelstok Afmetingen: 93 126 Titel: Wandelstok Afmetingen: 93 Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 16 / 20

127 Titel: Wandelstok Afmetingen: 86 128 Titel: wandelstok Afmetingen: 90 90 129 Titel: Wandelstok Afmetingen: 91 130 Titel: Wandelstok Afmetingen: 91 131 Titel: Wandelstok Afmetingen: 92 132 Titel: Wandelstok Afmetingen: 94 133 Titel: Wandelstok Omschrijving: Wandelstok met handvat en houten stok afgewerkt met ivoor, 19de eeuw Afmetingen: 92 Startprijs: 70 Geschatte prijs: 140-180 134 Titel: Wandelstok Afmetingen: 91 Startprijs: 75 Geschatte prijs: 150-175 135 Titel: Wandelstok Afmetingen: 87 Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 17 / 20

136 Titel: Kerkschel Omschrijving: Kerkschel in brons met mooie klank, in Gotische stijl, doorsnede =24 cm 137 Titel: Wandelstok Afmetingen: 86 Geschatte prijs: 100-125 138 Titel: Kerkkandelaar Omschrijving: Kerkkandelaar in brons, 18de eeuw Afmetingen: 126 Startprijs: 250 Geschatte prijs: 400-500 139 Titel: Kandelaar Omschrijving: Tafelkandelaar met 4 lichten in veelkleurig handgeschilderd Duits porselein, Dresden Afmetingen: 17 Startprijs: 125 Geschatte prijs: 200-300 140 Titel: Wandelstok Afmetingen: 91 141 Titel: wandelstok Afmetingen: 93 142 Titel: Paar kandelaars Omschrijving: Paar kandelaars in verzilverd metaal, in Lodewijk XV stjl, 19de eeuw Afmetingen: 43 Startprijs: 350 Geschatte prijs: 500-600 Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 18 / 20

143 Titel: Wijze man Omschrijving: Beeldje uit gesneden ivoor, China Afmetingen: 21 Geschatte prijs: 250-300 144 Titel: bijzettafeltje Omschrijving: 4 bijzettafeltjes in mahoniehout, Engeland, ca 1900 Afmetingen: 72 145 Titel: Paar kandelaars Kunstenaar: ( - ) Omschrijving: Paar kerkkandelaars in brons, Art deco tijdvak, Luik, Wilmotte J & Fils Afmetingen: 45 Startprijs: 750 Geschatte prijs: 900-1250 146 Titel: Scheepsverrekijker Omschrijving: Uittrekbare scheepsverrekijker in geciseleerd messing, ca 1930 Afmetingen: 80 Startprijs: 150 147 Titel: Sierbord Omschrijving: Veel lobbig sierbord met in' plat een bloementuil in veelkleurig handgeschilderd porselein, de rand is een met goud gehoogd decor, Meissen, 1934 Afmetingen: 27 148 Titel: Tafelkandelaars Omschrijving: Paar tafelkandelaars met 3 lichten in brons en veelkleurig handgeschilderd keramiek Afmetingen: 47 149 Titel: Val St Lambert Omschrijving: Vaas in groen geslepen kristal, Val St lambert Afmetingen: 15 Geschatte prijs: 80-125 150 Titel: Val St lambert Omschrijving: Vaas in bordeaux/ kleurloos geslepen kristal, Val St Lambert Afmetingen: 31 Startprijs: 250 Geschatte prijs: 400-500 Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 19 / 20

151 Titel: Vitrinekast Omschrijving: Vitrinekast in notenhout met orgel gebogen laden, op hoge klauwpoten, Nederland Afmetingen: 225x135 0 Geschatte prijs: 600-800 152 Titel: Kelk Omschrijving: Voorontwerp Kelk, gehoogde potloodtekening, vermoedelijk door Willmots uit luik, Art deco tijdvak, 1930-1940 Afmetingen: 49x35 Geschatte prijs: 200-300 153 Titel: Kelk Omschrijving: Voorontwerp Kelk, gehoogde potloodtekening, vermoedelijk door Willmots uit luik, Art deco tijdvak, 1930-1940 Afmetingen: 49x35 Geschatte prijs: 200-300 154 Titel: Kelk Omschrijving: Voorontwerp Kelk, gehoogde potloodtekening, vermoedelijk door Willmots uit luik, Art deco tijdvak, 1930-1940 Afmetingen: 49x35 Geschatte prijs: 200-300 155 Titel: koppeltje Omschrijving: Minnend koppel in veelkleurig handgeschilderd Duits porselein Afmetingen: 11 Startprijs: 25 Geschatte prijs: 50-60 156 Titel: Galant gezelschap Omschrijving: Galant gezelschapin in veelkleurig handgeschilderd en goud gehoogd porselein, Duitsland, Volkstedt Afmetingen: 24 Startprijs: 40 Geschatte prijs: 80-100 Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 20 / 20