Download "AEKO Kunst- en Antiekveiling 13 oktober 2014"

1 13 oktober 2014

2 Lot Gegevens 1 Titel: Het mystiek huwelijk Omschrijving: Het mystiek huwelijk van de Heilige Catharina in aanwezigheid van de Heilige Dorothea. Olieverf op doek, Zuidelijke Nederlanden, ca 1630 Afmetingen: 137x166 Startprijs: Geschatte prijs: Titel: 2 engelen Omschrijving: Paar engelen in verguld en verzilverd hout (recente afwerkingslaag)zuidelijke Nederlanden, ca 1700 Afmetingen: 70 Startprijs: 1250 Geschatte prijs: Titel: 4 stoelen Omschrijving: in eikenhout Geschatte prijs: Titel: Maria met Jezuskind Omschrijving: Maria met Jezuskind, aangekleed met schitterende weefsel en gekroond met attributen in zilver. Afmetingen: 250 Startprijs: 1500 Geschatte prijs: Titel: Beeld Omschrijving: Man meet degen, beeld van gepatineerd brons Afmetingen: 58 Startprijs: 150 Geschatte prijs: Titel: Buffetkast Omschrijving: Dressoir met 3 deuren van rijkelijk gesneden eikenhout Afmetingen: 155x240 Startprijs: 300 Geschatte prijs: Titel: cachepot Omschrijving: Cachepot in messing Afmetingen: 68 Startprijs: 60 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 1 / 23

3 8 Titel: Christus Omschrijving: Christus aan het kruis,olieverf op paneel, ca 1600 Afmetingen: 122x933 0 Geschatte prijs: Titel: Christus Omschrijving: Christus biddend in de olijfhof,olieverf op paneel, ca Afmetingen: Startprijs: 800 Geschatte prijs: Titel: Christus Omschrijving: Christus aan het kruis, olieverf op paneel, ca Afmetingen: 75x51 Startprijs: 700 Geschatte prijs: Titel: Christus Omschrijving: Christus aan het kruis met Maria Magdalena aan zijn voeten, olieverf op paneel, 17de eeuw naar een schilderij gemaakt door Rubens en zijn atelier, bevindt zich in het Louvre te Parijs ( inv. nr 1766) afkomstig uit St- Winoksbergen ( Bergues ) in Frans - V Afmetingen: 46x32 0 Geschatte prijs: Titel: Christus Omschrijving: Kruislieveheer in palmhout op ebbenhouten kruis, Lodewijk XIV tijdvak, 18de eeuw. Afmetingen: 100x62 0 Geschatte prijs: Titel: Commode Omschrijving: Commode met 3 laden in eikenhout, Luik, 19de eeuw Afmetingen: 100x140 Startprijs: 350 Geschatte prijs: Titel: De Blijde boodschap Omschrijving: De engel brengt de blijde boodschap aan Maria, Olieverf op doek, ca 1800 Afmetingen: Startprijs: 1500 Geschatte prijs: Titel: De heilige Familie met engelen Omschrijving: Olieverf op doek, Zuidelijke nederlanden, ca 1630.,, naar het origineel schilderij van Anton Van Dijck ( dat zich thans in de Ermitage te Sint-Petersburg bevindt) Afmetingen: 132x171 Startprijs: Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 2 / 23

4 16 Titel: De lijdende Christus Omschrijving: De lijdende Christus,olieverf op paneel, ca Afmetingen: 103x72 Startprijs: 800 Geschatte prijs: Titel: Deux-corps Omschrijving: Vitrinekast in mahoniehout, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. Afmetingen: 300 Startprijs: 900 Geschatte prijs: Titel: Godslamp Omschrijving: Godslamp,gedragen door 2 geknielde engelen in brons Afmetingen: 63x37 0 Geschatte prijs: Titel: Hemelvaart Omschrijving: Hemelvaart, olieverf op doek, 17de eeuw Afmetingen: 129x91 Startprijs: 1500 Geschatte prijs: Titel: Kader Omschrijving: Kader waarin beeldjes van Maria en Jozef naast de kruislieveheer onder een opengewerkte baldakijn,in eikenhout, Neo gotiek, ca 1810 gesigneerd: Vandersipt F. Afmetingen: 110x50 0 Geschatte prijs: Titel: Kandelaar Omschrijving: Kandelaar in brons Afmetingen: 37 Startprijs: 40 Geschatte prijs: Titel: kandelaars Omschrijving: Paar kandelaars in brons voor 10 kaarsen Afmetingen: 100x150 Startprijs: 800 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 3 / 23

5 23 Titel: Kast Omschrijving: Prachtige vierdeurskast in eikenhout, Zuidelijke Nederlanden, Laat Barok, 17de eeuw Afmetingen: 230x195 Startprijs: 1500 Geschatte prijs: Titel: kastje Omschrijving: Tweedeurskast in eikenhout en gezwart hout,zuidelijke Nederlanden, Barok, 17de eeuw. Afmetingen: 240x187 0 Geschatte prijs: Titel: Kerkbel Omschrijving: Kerkbel met de voorstelling van de symboliek van de 4 evangelisten in brons Afmetingen: Titel: kroonluchter Omschrijving: kroonluchter met 6 lichten in brons Afmetingen: 104 Startprijs: 30 Geschatte prijs: Titel: Kruik Omschrijving: Kruik in tin, Ath, 18de eeuw. Afmetingen: 23 Startprijs: 30 Geschatte prijs: Titel: Kruisafneming Omschrijving: Kruisafneming, olieverf op paneel, ca Startprijs: 700 Geschatte prijs: Titel: Kruisweg Omschrijving: De navolging van Christus en zijn lijden, Olieverf op doek, Zuidelijke Nederlanden, ca Literatuur: Hooglied. De Beeldwereld van religieuze vrouw in de Zuidelijke Nederlanden, vanaf de 13 de eeuw door Paul Vandenbroeck, pagina Afmetingen: 135x Geschatte prijs: Titel: Naar Rubens Omschrijving: De wonderbaarlijke visvangst,olieverf op doek, 17de eeuw.dit schilderij is Rubens'schilderij,dat nog steeds bewaard is in O.L.V.over de Dijle te Mechelen; Afmetingen: 89x126 Startprijs: 3000 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 4 / 23

6 31 Titel: Napoleon III meubelen Omschrijving: Uittrekbare tafel met 6 stoelen en 1 armstoel in mahoniehout, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. Startprijs: 750 Geschatte prijs: Titel: Paar engelen Omschrijving: Paar engelen in gepatineerd brons, Neo-gotiek, vermoedelijk Wilmots van Luik Afmetingen: 71 0 Geschatte prijs: Titel: Paar kandelaars Omschrijving: in de voorstelling van 2 gevleugelde engelen (in gepatineerd hout en terra cotta ) en de kaarsenluchter in brons. Afmetingen: 232 Startprijs: 2000 Geschatte prijs: Titel: Paar kandelaars Omschrijving: Paar kerkkandelaars in gepatineerd brons Afmetingen: 35 0 Geschatte prijs: Titel: Paar kandelaars en stolp Omschrijving: Paar Kandelaars in brons en kruislievveheer in messing onder glazen stolp Afmetingen: 50 Startprijs: 60 Geschatte prijs: Titel: Schaal Omschrijving: Ronde schaal in tin, 18de eeuw, Doorsnede:42 cm Startprijs: 30 Geschatte prijs: Titel: 2 sokkels Omschrijving: in hout Startprijs: 40 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 5 / 23

7 38 Titel: sokkel Omschrijving: achthoekige sokkel Geschatte prijs: Titel: St Augustinus Omschrijving: Sint Augustinus (theoloog, bisschop en kerkvader ), olieverf op doek Afmetingen: 69x53 0 Geschatte prijs: Titel: Stolp Omschrijving: Maria met Jezus kind van monochroom wit biscuit onder stolp Afmetingen: 60 Geschatte prijs: Titel: Tabernakel Omschrijving: Tabernakel in hout en brons Afmetingen: 63x37 Startprijs: 400 Geschatte prijs: Titel: Tafel Omschrijving: Afmetingen: 140 Geschatte prijs: Titel: tafel Omschrijving: Kleine bolpoot tafel in eikenhout Afmetingen: 88x90 44 Titel: Tafelbel Omschrijving: Tafelbel in gepatineerd bron Afmetingen: 16 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 6 / 23

8 45 Titel: tafeltje Omschrijving: Kleien tafeltje met 1 lade in eikenhout Afmetingen: 69x53 Geschatte prijs: Titel: tafeltje Omschrijving: Biijzettafel Afmetingen: 45 x 31 Startprijs: 10 Geschatte prijs: Titel: Wandklok Omschrijving: Regulateur in hout, ca 1900 Afmetingen: 100 Startprijs: 30 Geschatte prijs: Titel: 2 petroleumlampen Omschrijving: Paar petroleumlampen van opalisserend glas Afmetingen: 70 Geschatte prijs: Titel: Hoekkast Omschrijving: Hoekkast in mahoniehout met marmeren bovenblad, 19de eeuw Afmetingen: Geschatte prijs: Titel: Kachel Omschrijving: Allesbrander in gietijzer. Afmetingen: 100 Startprijs: 150 Geschatte prijs: Titel: koffiepot Omschrijving: uit grootmoeders tijd Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 7 / 23

9 52 Titel: Lampe Belge Omschrijving: Lampe Belge, voor 12 kaarsen in messing houders en uit de Belle Epoque perioden Startprijs: 150 Geschatte prijs: Titel: Paar kandelaars Omschrijving: Paar kandelaars voor 5 lichten in verzilverd metaal,ca 1900 Afmetingen: 53 Startprijs: 150 Geschatte prijs: Titel: tafellamp Omschrijving: in brons, modern Geschatte prijs: Titel: Allesbrander Omschrijving: Allesbrander in smeedijzer Afmetingen: 98 0 Geschatte prijs: Titel: Buffetkast Omschrijving: Buffetkast in mahoniehout, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw Startprijs: 200 Geschatte prijs: Titel: Bureau Omschrijving: Bureau met bijhorende armzetel Startprijs: 150 Geschatte prijs: Titel: De doedelzakspeler Omschrijving: De doedelzakspeler, olieverf op paneel, 19de eeuw Afmetingen: 35x25 Startprijs: 200 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 8 / 23

10 59 Titel: Kroonluchter Omschrijving: Kroonluchter in gepatineerd metaal en bellen van kristal Startprijs: 125 Geschatte prijs: Titel: Kruislieveheer Omschrijving: Kruislieveheer van gesneden been,op een sokkel belijmd met roodgekleurde schildpadhoorn en ebbenhout, Barok, 17de eeuw ( onderhoudsherstellingen) Startprijs: 150 Geschatte prijs: Titel: Paar armstoelen Omschrijving: Paar armstoelen in mahoniehout, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw Startprijs: 200 Geschatte prijs: Titel: Tafeltje Omschrijving: Bijzettafeltje in eikenhout Afmetingen: 49 Startprijs: 10 Geschatte prijs: Titel: 2 vaasjes Omschrijving: Paar tulpvaasjes van handgeschilderd en goudgehoogd porselein Afmetingen: 6 Startprijs: 10 Geschatte prijs: Titel: Kast Omschrijving: Tweedeurskast in eikenhout, in Barokke stijl Afmetingen: 100x110 Startprijs: 200 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 9 / 23

11 65 Titel: Maria met Jezus Omschrijving: Maria met Jezuskind in porselein Afmetingen: 25 Geschatte prijs: Titel: Paar vaasjes Omschrijving: Paar vaasjes in brons waarin vergulde bloemen Afmetingen: 73 Geschatte prijs: Titel: 2 beeldjes Omschrijving: 2 beeldjes met kinderen in wit monochroom biscuit. Afmetingen: 15 Startprijs: 15 Geschatte prijs: Titel: 2 kandelaars Omschrijving: Paar kandelaars voor 5 kaarsen in messing Afmetingen: 53 Startprijs: Titel: 2 vaasjes Omschrijving: Paar vaasjes in messing Afmetingen: 36 Startprijs: 15 Geschatte prijs: Titel: 4-delig lot Omschrijving: Ontbijt set bestaande uit 1 koffie en 1 theepot, suikerpot en melk kannetje in porselein, Servia Startprijs: 20 Geschatte prijs: Titel: 4deurskastjes Omschrijving: Vierdeurkastje in rijkelijk gesneden eikenhout, met langs de zijkanten versierd met briefpanelen. ( de rugwand achter de bovenste deurtjes is verwijderd) Afmetingen: 168x115 0 Geschatte prijs: Titel: 8-hoekige tafel Omschrijving: Achthoekige tafel in eikenhout, uitgevoerd in Barokke trant Afmetingen: 74 Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 10 / 23

12 73 Titel: Armstoel Omschrijving: Armstoel in eikenhout,met groene stof bekleed 74 Titel: armstoel Omschrijving: Armstoel in mahoniehout, Napoleon III tijdvak 75 Titel: Armzetel Omschrijving: Armzetel in Lodewijk XIV stijl 76 Titel: Armzetel Omschrijving: Armstoel in eikenhout, in Lodewijk XV stijl,met rood fluweel gestoffeerd. 77 Titel: Bibliotheek Omschrijving: Bibliotheekkast met 2 gesloten deuren en links en rechts daarvan open boekenrekken. Afmetingen: 235x250 Startprijs: 200 Geschatte prijs: Titel: Bibliotheekkast Omschrijving: Bibliotheekkast in eikenhout bestaande uit een boven en een onderbouw en 3 deuren met glas Afmetingen: 184x181 Geschatte prijs: Titel: bijzettafel Omschrijving: Ronde bijzettafel Afmetingen: 78 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 11 / 23

13 80 Titel: Bijzettafeltjes Omschrijving: bijzettafeltjes in eikenhout Geschatte prijs: Titel: Bijzettafeltjes Omschrijving: 3 bijzettafeltjes in eikenhout, waarvan het kleinste een lade heeft. Geschatte prijs: Titel: Bureau Omschrijving: Bureau in eikenhout Afmetingen: 77x Titel: Chesterfield Omschrijving: Paar chesterfieldzetels 84 Titel: Commode Omschrijving: Commode met 2 grote en 2 kleine laden Afmetingen: 81x92 Startprijs: Titel: Consoletafel Omschrijving: Consoletafel Afmetingen: 87 Startprijs: Titel: Drieluik Omschrijving: Drieluik in gietijzer Afmetingen: 34 Geschatte prijs: Titel: Forgeron Kunstenaar: Moreau Auguste ( ) Omschrijving: Forgeron, Beeld van gepatineerd kunstbrons, gesigneerd Moreau Afmetingen: 60 Startprijs: 125 Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 12 / 23

14 88 Titel: Halbank Omschrijving: Halbank in gesneden eikenhout, versierd met renaissancemotieven Afmetingen: 174x128 Startprijs: 150 Geschatte prijs: Titel: Hangoortafel Omschrijving: Hangoortafel in eikenhout Startprijs: Titel: Heilige met Jezus Omschrijving: Beeldje in gesneden hout op sokkel Afmetingen: 63 Startprijs: 150 Geschatte prijs: Titel: Hoeve Omschrijving: Hoeve met personages, olieverf op paneel Afmetingen: 21x30 Geschatte prijs: Titel: Karaf Omschrijving: Karaf in kristal Startprijs: 40 Geschatte prijs: Titel: Kerkzicht Omschrijving: Kerkzicht olieverf op doek, gesigneerd: P. Maret, gedateerd: 1931 Afmetingen: 35x24 Geschatte prijs: Titel: Kruik Omschrijving: Grote kruik van wit/blauw aardewerk Afmetingen: 35 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 13 / 23

15 95 Titel: Kruislieveheer Omschrijving: Kruislieveheer op voet in brons, Art Decotijdvak Afmetingen: 57 Geschatte prijs: Titel: Paar boekenhouders Omschrijving: Paar boekenhouders in de vorm van gevleugelde draken Startprijs: 60 Geschatte prijs: Titel: Paar kandelaars Omschrijving: Paar kandelaars voor 5 kaarsen in messing Afmetingen: 49 Startprijs: 75 Geschatte prijs: Titel: Paar kandelaars Omschrijving: Paar kerk kandelaars in brons, bronsgieter: Wilmotte luik Afmetingen: 54 Startprijs: 800 Geschatte prijs: Titel: paar kruiken Omschrijving: Paar kleinere kruiken van wit/blauw aardewerk Afmetingen: 25 Geschatte prijs: Titel: Paar petroleumlampen Omschrijving: Paar petroleumlampen in opalyserend glas Afmetingen: Titel: Paar vaasjes Omschrijving: Paar vaasjes in veelkleurig handgeschilderd opaliserend glas Geschatte prijs: Titel: Paar vazen Omschrijving: Paar siervazen in geslepen kristal en verzilverd metaal, in Lodewijkstijl Afmetingen: 31 Startprijs: 80 Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 14 / 23

16 103 Titel: Pastoor Omschrijving: Beeld in gepatineerd gips Geschatte prijs: Titel: salontafel Omschrijving: Salontafel in eikenhout Afmetingen: 50x120 Startprijs: Geschatte prijs: Titel: schemerlamp Omschrijving: Schemerlamp in brons in Barokke stijl Afmetingen: 77 Geschatte prijs: Titel: set van 3 Omschrijving: opengewerkte mandjes op voet in verguld hout met druivenmotieven. Startprijs: 300 Geschatte prijs: Titel: set van 6 stuks Omschrijving: Roker set in messing Geschatte prijs: Titel: Stadszicht Omschrijving: Stadszicht, olieverf op doek Geschatte prijs: Titel: stamper Omschrijving: Vijzel met stamper in brons, ca 1900 Startprijs: 20 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 15 / 23

17 110 Titel: tafeltje Omschrijving: Bijzettafeltje met bloemen versierd, doe je het blad omhoog dan speelt er een muziekje Startprijs: Titel: tafeltje Omschrijving: Gueridontafel op een poot van gietijzer en een marmeren blad. Afmetingen: Titel: tafeltje Omschrijving: Ovaal tafeltje op hoge pootjes belijmd met marqueterie en 1 lade ( beschadigd) Afmetingen: 77 Geschatte prijs: Titel: Vaas Omschrijving: Vaas in veelkleurig aardewerk Afmetingen: 30 Geschatte prijs: Titel: voetbankje Omschrijving: Voetbankje Afmetingen: 44 Startprijs: 10 Geschatte prijs: Titel: wand kapstok Omschrijving: Wand kapstok in eikenhout Afmetingen: 133 Startprijs: Titel: 6 stoelen Omschrijving: 6 stoelen in neo-renaissance stijl Startprijs: 60 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 16 / 23

18 117 Titel: Dorpszicht Omschrijving: Dorpszicht,olieverf op paneel, gesigneerd: Verhevick Firmin Afmetingen: 44x Titel: Kroonluchter Omschrijving: Kroonluchter met 8 lichten in messing en bellen van kristal Geschatte prijs: Titel: slaapkamer Omschrijving: bestaande uit een 5-deuren kleerkast,1 bed, 2 nachtkastjes en een commode in eikenhout Geschatte prijs: Titel: vaas Omschrijving: Gedekselde vaas in Blauw/wit aardewerk. Afmetingen: 31 Startprijs: 10 Geschatte prijs: Titel: 2 stoelen Omschrijving: 2 stoelen bekleed met rood leder Startprijs: 10 Geschatte prijs: Titel: 2 stoelen Omschrijving: 2 stoelen met gebloemde bekleding Startprijs: 8 Geschatte prijs: Titel: 2 tafeltjes Omschrijving: 2 beschilderde bijzettafels, 71 cm breed Geschatte prijs: Titel: 2 waterkruiken Omschrijving: 2 neogotische waterkruiken ( 1 hoofdje is besch.) Afmetingen: 20 Startprijs: 20 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 17 / 23

19 125 Titel: 3 stoelen Omschrijving: 3 stoelen in rijkelijk gesneden eikenhout 126 Titel: 3 vazen Omschrijving: Drie vazen in Delfts aardewerk ( 1 cilindervaas is besch.) Afmetingen: 33 Startprijs: 20 Geschatte prijs: Titel: 6 stoelen Omschrijving: 6 stoelen met fluwelen bekleding, Napoleon III tijdvak, 128 Titel: Bibliotheek Omschrijving: Bibliotheek Startprijs: Titel: Bidbank Omschrijving: Bidbank Afmetingen: 86 Geschatte prijs: Titel: biscuit Omschrijving: Kleine jongen in bed in biscuit Afmetingen: 13x25 Startprijs: 10 Geschatte prijs: Titel: Engelse stoel Omschrijving: Engelse stoel Startprijs: 80 Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 18 / 23

20 132 Titel: Kader Omschrijving: Kruislieveheer in een kader, achter een bol glas Afmetingen: 66x47 Geschatte prijs: Titel: Kast Omschrijving: Bretoense kleerkast met 4 deuren in eikenhout Geschatte prijs: Titel: Kerk Omschrijving: Afmetingen: 42x45 Geschatte prijs: Titel: Kerkbank Omschrijving: Kerkbank in eikenhout Afmetingen: 80x128 Startprijs: 30 Geschatte prijs: Titel: Kerkbank Omschrijving: Kerkbank in eikenhout Afmetingen: 80x128 Startprijs: 30 Geschatte prijs: Titel: Kerstbeelden Omschrijving: Groep van 9 Kerstbeelden in gepatineerd gips Afmetingen: 62 Startprijs: Titel: Kroonluchter Omschrijving: Kroonluchter in smeedijzer en opalisserend glas,in Art Nouveaustijl Afmetingen: Geschatte prijs: Titel: Kroonluchter Omschrijving: Vlaamse kroonluchter in messing Startprijs: 30 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 19 / 23

21 140 Titel: Kroonluchter Omschrijving: design Startprijs: 30 Geschatte prijs: Titel: Kroonluchter Omschrijving: Kroonluchter Startprijs: 30 Geschatte prijs: Titel: Kruislieveheer Omschrijving: Kruislieveheer Afmetingen: 92x44 Startprijs: 20 Geschatte prijs: Titel: Kruislieveheer Omschrijving: Kruislieveheer op voet in prachtig uitgevoerd brons. Afmetingen: Titel: Mensen Omschrijving: Christus tussen de mensen, olieverf op doek, gesigneerd K. Van Velde Afmetingen: 58x Titel: Offerblok Omschrijving: Offerblok op sokkel Afmetingen: 117 Startprijs: 75 Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 20 / 23

22 146 Titel: Oudenaerde Omschrijving: Oudenaerde, ville d'art, olieverf op doek, gesigneerd C. Moussard Afmetingen: 50x Titel: Paar kandelaars Omschrijving: Paar kandelaars in brons, Art deco tijdvak Afmetingen: 24 Startprijs: 75 Geschatte prijs: Titel: Paar kerkkandelaars Omschrijving: Paar kerkkandelaars in brons in Barokke stijl Afmetingen: Titel: Paar tulpvazen Omschrijving: Paar tulpvazen met de voorstelling van Christus en Maria in veelkleurig hand geschilderd porselein. Afmetingen: Titel: Paar wandaplieken Omschrijving: Paar wandaplieken Startprijs: 60 Geschatte prijs: Titel: Portret Omschrijving: Maria Magdalena, olieverf op doek Afmetingen: 63x57 Startprijs: 150 Geschatte prijs: Titel: Reeks van 5 Omschrijving: Reeks van musicerende engeltjes Startprijs: 10 Geschatte prijs: Titel: slaapkamer Omschrijving: 6-delige slaapkamer bestaande uit 1 bed, 2 nachtkastjes, 2 kasten met spiegels, 2 spiegels en 1 commode Startprijs: 150 Geschatte prijs: Titel: Slaapkamer Omschrijving: Slaapkamer bestaande uit 1 bed en 3 kleerkasten Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 21 / 23

23 155 Titel: tafel Omschrijving: Veel lobbige gueridontafel in mahoniehout Afmetingen: Titel: wijwatervat Omschrijving: Wijwatervat met hengsel in messing Startprijs: 60 Geschatte prijs: Titel: Armzetel Omschrijving: Armzetel op klauwpoten Startprijs: Titel: 10-delig lot Omschrijving: in verzilverd metaal, Frankrijk, Chrisfoffel Startprijs: 20 Geschatte prijs: Titel: 12 broodmessen Omschrijving: 12 broodmessen in verzilverd metaal Startprijs: 20 Geschatte prijs: Titel: 12-delige Omschrijving: grote messenset Startprijs: 20 Geschatte prijs: Titel: 21-delig bestek Omschrijving: 21-delig in verzilverd metaal Startprijs: 30 Geschatte prijs: Titel: 49-delig bestek Omschrijving: 49 - delig bestek in verzilverd metaal Startprijs: Titel: lot van 12 Omschrijving: 12 vleesmessen in Duits zilver, na 1888 Geschatte prijs: Titel: lot van 3 Omschrijving: 3 dozen gevuld met messen uit grootmoeders tijd Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 22 / 23

24 165 Titel: Set Omschrijving: Vleesvork en vleesmes in zilver Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 23 / 23

NR OMSCHRIJVING. 1/5 www.limpa.be 11/06/2016

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Reeks%Nummer Aantal Voorwerp/naam Materiaal%en%afmetinge Afmetingen Auteur/tijdvak Opschriften Plaats Historische%info%

Reeks%Nummer Aantal Voorwerp/naam Materiaal%en%afmetinge Afmetingen Auteur/tijdvak Opschriften Plaats Historische%info% Reeks%Nummer Aantal Voorwerp/naam Materiaal%en%afmetinge Afmetingen Auteur/tijdvak Opschriften Plaats Historische%info% A 1 1 Altaar'H.'Sacrament Koper,'gebeeldhouwd'retabel' L:'298''B:'138''H:'355 Koor

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Tuinmeubelen en interieur inrichting

Tuinmeubelen en interieur inrichting ONLINE VEILING TUINMEUBELEN EN INTERIEUR INRICHTING WEGENS LIQUIDATIE OVERSTOCK (BE) Tuinmeubelen en interieur inrichting Brusselsesteenweg 325 9280 Lebbeke (Loten/Lots 1 990) Sluitingsdatum: zondag 13

FOTO S FINSHOP VERGADERING ZAAL LOT N 1

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

PRUIME PARKING VOORZIEN KERKSTRAAT ANTWERPEN M² WOONPLEZIER 0% KREDIET MOGELIJK * EINDE REEKS OP = OP NU MEGASOLDEN: 3500M² WOONPLEZIER 1449 ONGEZIENE PRIJSTOPPER: Modern en comfortabel hoeksalon in PU met relaxfunctie en verstelbare hoofdsteunen. Verkrijgbaar in zwart of taupe. GRATIS LEVERING tot -50% tot -50% op einde

VERKOOP INBOEDEL WZC YSERHEEM DIKSMUIDE

VERKOOP INBOEDEL WZC YSERHEEM DIKSMUIDE VERKOOP INBOEDEL WZC YSERHEEM DIKSMUIDE 1 6 donkerblauwe stoelen met leuning 2 6 donkerblauwe stoelen met leuning 3 6 donkerblauwe stoelen met leuning 4 6 donkerblauwe stoelen met leuning 5 6 donkerblauwe

new collectionc voordeel ACTIE 01 XL Sofa LUGANO 3,5-zits met zwart houten designpoot. In stofgroep 1

new collectionc voordeel ACTIE 01 XL Sofa LUGANO 3,5-zits met zwart houten designpoot. In stofgroep 1 01 XL Sofa LUGANO 3,5-zits met zwart houten designpoot. In stofgroep 1 999 voordeel ACTIE 899 new 02 collectionc 01 XL Sofa LUGANO 3,5 zits (242 cm breed) met zwart houten designpoot, zoals afgebeeld in

999,- 699,- verkrijgbaar in antraciet, cognac, taupe of licht grijs. NIEUW! Eefje eetkamerstoel, in stof Kibo. incl.

999,- 699,- verkrijgbaar in antraciet, cognac, taupe of licht grijs. NIEUW! Eefje eetkamerstoel, in stof Kibo. incl. like ons op verkrijgbaar in antraciet, cognac, taupe of licht grijs Ovada eetkamertafel, blad in eikenhout 230 x 100 cm van 1099,- voor boekenkast, 190 cm hoog 699,- 999,- NIEUW! Eefje eetkamerstoel, in

HANDLEIDING ZIJN JOUW SPULLEN HERBRUIKBAAR?

HANDLEIDING ZIJN JOUW SPULLEN HERBRUIKBAAR? HANDLEIDING ZIJN JOUW SPULLEN HERBRUIKBAAR? WIJ AANVAARDEN ALLE HERBRUIKBARE GOEDEREN! ALLE ELEKTRA (stuk of niet stuk) MEUBELEN als ze voldoen aan volgende voorwaarden: ü hygiënisch ü veilig en stabiel

woonmaand ,- 19,- 69,- 99,- 59,- New Grootste collectie eetkamerstoelen van de Benelux! Goedkoper vindt u deze stoelen nergens.

woonmaand ,- 19,- 69,- 99,- 59,- New Grootste collectie eetkamerstoelen van de Benelux! Goedkoper vindt u deze stoelen nergens. Oktober is woonmaand VOORDEEL DAGEN: tot wel 80% voordeliger dan elders! New Arrival XL uitvoering, maar liefst 160 cm breed Industriële Fauteuil In Vintage leder, voorzien van een metalen slede frame

799,- DESIGN. betaalbaar. BestSeller! 299,- 89,- WWW. XOOON.COM

799,- DESIGN. betaalbaar. BestSeller! 299,- 89,- WWW. XOOON.COM 3 99,- 799,- 89,- betaalbaar DESIGN Strakke 3-zits lounge OSLO met RVS poot, 6 breed, in stof vanaf 799,- Verkrijgbaar in diverse afmetingen, opstellingen, stoffen en kleuren. Ook in leder 3 Boekenkast

Beheersplan Kasteel Beauvoorde

Beheersplan Kasteel Beauvoorde Beheersplan Kasteel Beauvoorde Bijlage 9.3: Lijst van cultuurgoederen Kasteeldomein Beauvoorde Wulveringemstraat 10 8630 Veurne 1 1. Beeld in lindenhout van Sint-Anna met een boek onder de arm. Houten

www.houseandgardenwetteren.com

LOTNR BESCHRIJVING ESTIMATIE 1 Militaria, 9 medailles en eretekens 2 Russische koperen samovar 3 Paar geëmailleerde Jugendstill vazen met floraal 1 Militaria, 9 medailles en eretekens 2 Russische koperen samovar 3 Paar geëmailleerde Jugendstill vazen met floraal motief 4 Vaas Bergen decor 211, h 21,5cm 5 3 stuks prekoloniale ivoor 6 Blauwe "Broadway

Prijslijst schilderijen en beelden Pieter Paul van Genderen

Prijslijst schilderijen en beelden Pieter Paul van Genderen 2017 Prijslijst schilderijen en beelden Pieter Paul van Genderen Padje Productie 2017 Prijslijst schilderijen Pieter Paul van Genderen Nr. Doek Titel Prijs 001 Titel: Kruis VII 30 x 30 002 Titel: Kruis

Deal!c GRATIS. lookbook. 01 Stoel AIDEN. In stof Calabria met accenten in kunstleder Tatra. In 3 kleuren

Deal!c GRATIS. lookbook. 01 Stoel AIDEN. In stof Calabria met accenten in kunstleder Tatra. In 3 kleuren GRATIS lookbook Deals ga naar www.xooon.com of haal m in onze winkel! 01 Stoel AIDEN In stof Calabria met accenten in kunstleder Tatra. In 3 kleuren 149 169 01 Stoel AIDEN 169 149 in stof Calabria met

COMFORTMEUBEL PRUIME PARKING VOORZIEN. met een voor uw interieur. heet vanaf nu

COMFORTMEUBEL PRUIME PARKING VOORZIEN. met een voor uw interieur. heet vanaf nu heet vanaf nu COMFORTMEUBEL met een voor uw interieur 3500m 2 woonplezier UIT DE COMFORTCOLLECTIE Zeer uitgebreid programma, verkrijgbaar in vele opstellingen en stoffen Landelijk comfortabel hoeksalon

open: 1165,- 899,EXTRA GROTE DRIEZIT + TWEEZIT in lederlook of stof 199,Eetkamer in sonoma eikkleur. 299,-

open: 1165,- 899,EXTRA GROTE DRIEZIT + TWEEZIT in lederlook of stof 199,Eetkamer in sonoma eikkleur. 299,- open: Parklaan 8 Turnhout T. 014 41 16 92 info@dekraker.be maandag dinsdag donderdag vrijdag 10 tot 19u zaterdag 10 tot 18u zondag 13 tot 17u BERGKAST 239,DRESSOIR 299,- TAFEL 199,Eetkamer in sonoma eikkleur.

WIN. lente voordeel JEUGDKAMER. hemelvaart en pinksteren open! EEN JEUGDKAMER. BOXSPRING in stof of lederlook 160x200 cm - kompleet incl. topper!

WIN. lente voordeel JEUGDKAMER. hemelvaart en pinksteren open! EEN JEUGDKAMER. BOXSPRING in stof of lederlook 160x200 cm - kompleet incl. topper! lente voordeel wonen slapen koken werken verlichting decoratie WIN EEN JEUGDKAMER ter waarde van max. 500,- Win de aankoop terug van je jeugdkamer. Vul je email adres in (en eventueel de datum van je communie)

Lekker wonen voor een leuke prijs

DIRECTE VERKOOP AAN PARTICULIEREN VAN EXCLUSIEVE MEUBELEN

DIRECTE VERKOOP AAN PARTICULIEREN VAN EXCLUSIEVE MEUBELEN GLOBAL BUYING Globuy is de afkorting voor Global buying. De producten van Globuy worden overal ter wereld aangekocht: China, Indonesië, Thailand, India, Vietnam en zelfs Ecuador. Zaakvoerder Vincent De

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Nr Lot Startbod Opbod Nota's Nr Lot Startbod Opbod Nota's drank 0451 lot frisdrank, water en bieren alles ong 50 kratjes, blikjes en flesjes (kratje = 6 a 24 stuks) 0452 lotje + Krups espresso en broodrooster 0453 stoombezem Clean

OUTLET 35% TOT 75% KORTING. Zijden bloemstukken Elisense Bloemen. Deze bloemstukken zijn gereed Levertijd in overleg OUTLET Zijden bloemstukken Elisense Bloemen 35% TOT 75% KORTING Deze bloemstukken zijn gereed Levertijd in overleg 1 Witte parelmoer tulpvormige vaas met kunst gipskruid Afmetingen: Doorsnede 27 cm en

OUTLET 35 TOT 75% KORTING. Zijden bloemstukken Elisense Bloemen. Deze bloemstukken zijn gereed Levertijd in overleg OUTLET Zijden bloemstukken Elisense Bloemen 35 TOT 75% KORTING Deze bloemstukken zijn gereed Levertijd in overleg 1 Lotusvaas met Rozen en Pioenrozen Afmetingen: Doorsnede ca. 27 cm breed en ca. 17 cm

125.00 35.00 35.00 95.00 234.00 95.00 1150.00 56.10 66.30 192.10 293.00 215.90 ENTER 014 COMPUTERTROLL MEENEEMPRIJS BUREEL 1.80 OPTIMA 014 OPZET

125.00 35.00 35.00 95.00 234.00 95.00 1150.00 56.10 66.30 192.10 293.00 215.90 ENTER 014 COMPUTERTROLL MEENEEMPRIJS BUREEL 1.80 OPTIMA 014 OPZET BUREEL HERITAGE 009 COMPUTERTROLL ENTER 014 MEENEEMPRIJS 1150.00 125.00 56.10 35.00 OPZET OPTIMA 014 BUREEL 1.80 ENTER 014 1.20M BEUK MEENEEMPRIJS HOUTEN ON 66.30 35.00 192.10 BUREEL 1.80M SOF ENTER 014

SPECTACULAIRE. meubel ACTIES VROLIJK. Voorjaar

SPECTACULAIRE. meubel ACTIES VROLIJK. Voorjaar SPECTACULAIRE meubel ACTIES VROLIJK Voorjaar woonstijl ROYAL 03 Fauteuil ANDY 692,- - Eetkamerstoel FIN 299,- - Eetkamerstoel FIN Stijlvolle eetkamerstoel met gecapitonneerde rug.,- 02 - Kloostertafel

B. : H. : D. : % massieve eik (1)

B. : H. : D. : % massieve eik (1) CURTIS Referentie Dressoir 3 laden Dressoir 2 delen - 4 deuren - 3 laden B. : 232 - H. : 222 - D. : 54 69440 Opzet enkel voor 4 deuren B. : 232 - H. : 118 - D. : 51 Dressoirs 5 laden 69121 Dressoir 4 deuren

info@felineweddings.nl www.felineweddings.nl

Het gevoel van de zomer!

Het gevoel van de zomer! Het gevoel van de zomer! hoofdsteun vanaf 79,- Albury Ruime 3-zits met ottomane in stof Leopard clay van 1099,- voor 899,- Berlijn vloerlamp 199,- 2 Kussens vanaf 19, 95 NIEUW in de collectie 1 Albury

binnenkijken 89 & SOBER

binnenkijken 89 & SOBER binnenkijken 89 XXL binnenkijken 6 STOER & SOBER LEX EN YLONA WONEN SAMEN MET HUN TWEE ZONEN VALENTIJN EN LAUREN IN EEN VERBOUWDE SCHUUR VLAKBIJ UTRECHT. OP DE OMRINGENDE WEILANDEN ZIEN ZE HUN EIGEN DIEREN