Overheid. Onlineveilingmeester.nl voor de overheid

Veiling organiseren. Online veilen. Zo werken wij!

slim kopen, slim verkopen

De voorraad De aanhanger Het industrieterrein

U leert in deze les "om raad vragen". Als u niet weet wat u moet doen, kunt u iemand om raad vragen. U vraagt of iemand u kan helpen met advies.

Jobbersguide Jobbersguide

Hoe maak je interessante tweets?

Een huis kopen in de 21 e eeuw

BLOGGIN. De relatie tussen MKB-moderetailers en modebloggers - succes ligt op de loer

Welkom bij presentatie PostNL. EHBO & PostNL. Presentatie & Inspiratie Zaterdag 1 november 2014

Thema 1 Kopen. 1. Het industrieterrein 1. Een plaats waar veel fabrieken bij elkaar staan.

Onderzoek draagvlak voor monumenten Nationaal Restauratiefonds 4 september 2014

2c nr. 1 zinnen met want en omdat

Bedrijf: Contactpersoon: Van: Shift8 Helga Keulen Datum: Shift8 Grafisch & Art Design Buro

Aan de Laak B.V. Handelend onder de naam: De Hypotheekshop

Stadsenquête Leiden 2004

Stagepaspoort. Voor de leerlingen van de 4e klas van het Trivium College Trivium College locatie Trias

Deelsessie Online samenwerken Logeion Jaarcongres 2014

In dit boekje worden de volgende onderdelen besproken:

Open voor iedereen. Ook via mobiel en tablet!

MEER SERVICE DANKZIJ MEDEWERKERS MET EEN BEPERKING

Ondernemersruimte bij De Goudse

ONLINE BIEDEN 7 JUNI 2010

De kracht van Engagement

Thema Op zoek naar werk. Lesbrief 5. Werk vragen in een winkel

TE KOOP BEDRIJFSRUIMTE MET WONING HASPELWEG 33A TE DEURNE

Checklist. Een nieuwe website, hoe begin ik er aan?

Livy Professional. De internetmakelaar

personality Handleiding voor kandidaten Online afname

Thema Op het werk. Les 16. Herhaling thema. Wat leert u in deze les? Veel succes!

Veilig, vertrouwd & transparant

Online kopen Speciale Seiko actie Tot wel 80,- korting op een écht SEIKO-horloge

Jerometer activiteit Meet de impact van je activiteit op het milieu

Een dagje DIT BOEKJE IS VAN: Een dagje

DIGITALE WERKBONNEN. Gemaakt door Bredabaan 871A 2930 Brasschaat info@webactive.be TEL : 0485/

reservations.nl HOTELS MEETINGS CONGRESSEN

De Interpolis WerkWaarde Pensioenen

Koop bedrijfspand op Bouwweg 19 te Lelystad kosten koper

Op wat voor manier bent u de afgelopen maand in contact gekomen met HorSense? (meerdere opties mogelijk) Anders, namelijk.

LinkedIn Profiel Checklist

Waarom dit informatieboekje?

Gezocht: creatieve ondernemers en werkgevers met oog voor talent (m/v)

dat ik aan mijn baas en collega s moet doorgeven welke werkzaamheden ik heb gedaan en wat nog gedaan moet worden.

Ook op uw laatste plekje nog een klant?

Workshop Handleiding. Verhalen schrijven. wat is jouw talent?

Hoe schrijf ik tekst voor mijn website?

Veelgestelde vragen Classic Car Auctions (CCA) Inhoud --

Waste Away Challenge. urbanseeds_nl urbanseeds.nl. T e l :

Enquête over onderhoud

WERVINGSCIRKEL. De juiste persoon op de juiste plaats

Intuïtief Website Stappen Plan voor een Doorlopende Stroom Klanten

5S: de vijf stappen nader uitgelegd

VOORJAARSEditie. NAJAARSEditie 17 t/m 19 OKTOBER 2014

Whitepaper Mailtomarket

Training Projectmanagement

Waarom is de methode van ANWB Groene Energieveiling effectief en eenvoudig?

BusinessparkEvents. Gezamenlijk een Open Huis. deel in de kosten en profiteer van elkaars netwerk. Gezamenlijk een Open Huis

Introductie I&O Auctions

Uw vertaling van begin tot eind

Gungarantieprijs k.k.

Concept Report. Rob Duits. Klas Rood

Veldmans heeft overal een oplossing voor!!

Adverteren op one2xs

NT /2004 SPREKEN EXAMEN II. Voorbeeldexamen Tijdsduur ± 30 minuten. Opgavenboekje. Examennummer kandidaat: Aanwijzingen

Doelgroep De doelgroep van het onderzoek bestaat uit Nederlanders van 18 jaar en ouder.

Rijksuniversiteit Groningen - bestuurlijke informatievoorziening Kwaliteitszorg administratieve processen en systemen Applicatie: Corsa Eindrapport

Speeches Johannes Kramer t.b.v. de opening streekhûs Noardeast Fryslân op 5 november 2012

Betaal niet teveel... ziet u afspraken tussen bedrijven bij aanbestedingen? Meld ze bij ACM. Kansen & keuzes. voor bedrijven en consumenten

Hoe ziet de toekomst van de wielersport eruit? Sinds enige tijd wordt binnen de KNWU geledingen al gediscussieerd over dit vraagstuk.

STAPPENPLAN VOOR EEN ROOKVRIJE SPEELTUIN

Raar, maar waar! deel 1. groep 3 en 4

Basiscursus Metaal. Toepassing, kwaliteit en assortiment in metalen: een introductie voor MCB-klanten

ER IS NOG PLEK BIJ CURSUSSEN NAJAAR 2012!

Huisstijlinformatiemap. Scholen met Succes

TE KOOP. Bouw uw droomhuis

Buiten kantooruren en op zaterdag zijn we

Besparen met zonne-energie

beste online marketing voor jouw kantoor.

Kijk op: nt2taalmenu wordt gemaakt door: Frans Snik, Ed Kniesmeijer en René den Nijs. Brieven schrijven

Services en diensten Verkoop recreatiewoning

Nieuwsbrief Continental 7x7 35/45+ voetbal District Zuid II

NIEUWSBRIEF 14 5 december 2014

2b nr. 1 Zinnen met verschillende volgorde

AANVULLING TOOLKIT FONDSENWERVING TIPS PERSBENADERING

Ken je markt. graficus jr. Themamodules met voorbereiding op de ecommerce Webshop KEN JE MARKT

Les 3 Samenvatten Leestekst: Verhuizen. 2. Vraag: "Kan iemand mij vertellen welke vraag we onszelf moesten stellen om te kunnen samenvatten?

Scholieren enthousiast maken voor de techniek

in style Gratis koffiemachine * WOONMAAND ACTIE boordevol inspiratie

Thema Op het werk. Lesbrief 14. Opdrachten

Checklist Huis kopen TOP. MuurTotaal. 60 aanbevelingen bij het kopen van een huis. gladde wanden zonder stukadoren. René van Esch

Afasie en logopedie informatie voor naasten/familie

wubsite pakketten en werkwijze

maakt er werk van Europe s Leader in Online Career Services and Recruitment Solutions 2009, StepStone

AANKOOP - VERKOOP - HUUR - VERHUUR - TAXATIES - VASTGOEDBELEGGINGEN. Dr. Leijdsstraat 89 Haarlem

1 van :02

Wat heb je gisteren gedaan?

Dental Experience Special

1. Inloggen op

Luisteren: muziek (A1 nr. 7)

Vrijwilligerswerk. Voelt beter

ONDERWERP: PROJECT PLAATSING VAN ONDERGRONDSE AFVALCONTAINERS

Overheid Onlineveilingmeester.nl voor de overheid

Onlineveilingmeester.nl; transparant de maximale opbrengst Onlineveilingmeester.nl biedt overheidsinstellingen een passende manier om overtollige voorraden uit loods of magazijn te verkopen. In tijden van bezuinigen is het (laten) organiseren van een online veiling een transparante manier om voor de maximale opbrengst goederen te verkopen. Doorlopend organiseren wij online veilingen in opdracht van gemeenten, provincies en andere overheidsinstellingen. In deze folder leest u er meer over. Hoe werkt het U kunt een veiling organiseren vanaf uw eigen locatie of op één van onze locaties in Groningen, Westerbork en Heerenveen. Samen met u zorgen we voor een correcte opstelling en geven we juiste omschrijvingen van de goederen. We organiseren een online veiling, waarbij Onlineveilingmeester.nl zorgdraagt voor een gerichte marketingcampagne. Voor élke veiling organiseren we een kijkmoment, waarop belangstellenden de goederen kunnen komen bezichtigen. Na het sluiten van de veiling zorgt

De meerwaarde was het enorme online platform Onlineveilingmeester.nl voor de financiële afwikkeling en een vast afgiftemoment. U heeft het gunnen van goederen altijd zelf in de hand. Uw voordelen Gebruik maken van de volledige organisatie van een online veiling Groot bereik nationaal én internationaal Gebruik maken van bestaand handelsnetwerk Gerichte marketingcampagnes gericht op eindgebruikers Maximale opbrengst in korte tijd Organisatorisch overzichtelijk en goed beheersbaar. Referenties Wij hebben eerder een succesvolle veiling mogen organiseren voor onder andere gemeente Tynaarlo. Veiling overtollige werkplaatsgoederen in Tynaarlo overtreft verwachtingen gemeente. Jan Henk Kuiper, teamleider gemeentewerken Tynaarlo: Onze gemeente wil graag VCA-gecertificeerd worden (VCA staat voor Veiligheid Checklist Aannemers). Veiligheid vinden wij heel belangrijk. Voor die certificering moeten machines en spullen gekeurd worden. Maar bij Tynaarlo zijn nogal wat overbodige spullen. Bovendien zijn er bij ons drie gemeenten samengevoegd. Daardoor hebben we veel dingen dubbel. We wilden van onze overtollige voorraden af. Een goede aanleiding om een online veiling te organiseren. Met Onlineveilingmeester.nl hadden wij een professionele partij die voor ons de veiling in goede banen leidde. De meerwaarde was het enorme online platform van Onlineveilingmeester.nl. Zij bereiken in korte tijd de juiste doelgroep. Wat de machines en andere spullen moesten opbrengen, was van te voren moeilijk in te schatten. Dat is immers aan de markt. Maar na afloop ben ik uiterst tevreden over de opbrengst. Het spannende van veilen is dat sommige dingen veel meer opbrengen dan verwacht, andere dingen minder. Maar het eindresultaat overtreft onze verwachtingen. Ik zou gemeenten in Nederland willen aanraden: kijk goed naar je bedrijfsvoering. Geef overtollige spullen een herbestemming en veil datgene wat je echt niet meer gebruikt. Ik weet zeker dat iedere gemeente hier geld aan overhoud wat ten goede komt aan de gemeentekas.

04 november 2013, pag. 16 Gemeentewerf verandert in veilinghuis zamelen ruim5ton We huishoudelijk afval per jaar in REPORTAGE VEILING TYNAARLO 3 Veilig overbodige spullen in Tynaarlo overtreft verwachtingen gemeente Door Annique Oosting Tynaarlo Een piekfijn bushokje. Grijze palen, glazen ramen en een bankje. Er is ook een reclamezuil en informatiebord voor de bustijden. Maar die bustijden zijn verdwenen, net als de reclame. Het bushokje staat letterlijk in de etalage. De gemeente Tynaarlo veilt overbodige goederen. En daar hoort dit bushokje ook bij. Gisteren werd er al ruim 100 euro geboden. Maar door wie? Een man met een paardenbak achter het huis bijvoorbeeld. Verlichting heeft hij al, maar een afdakje is natuurlijk ook prettig. Zo n bushokje is dan perfect. Of GGZ-instelling Dennenoord in Zuidlaren, die het bushokje graag als herkenningspunt op het terrein wil plaatsen. In totaal heeft Tynaarlo 156 goederen in de verkoop op Onlineveiligmeester.nl. En het loopt storm. "Dit hadden we niet verwacht", zegt Dennis Volmer, concernmanager Gemeentewerken. "We hadden op een opbrengst van zo n 16.000 euro gehoopt, maar we zitten al op meer." Geïnteresseerden konden zaterdag de spullen bekijken tijdens de Open Bedrijvendagen. De gemeente Tynaarlo doet voor het eerst mee. "Dit jaar zijn er dertien bedrijven open", zegt Volmer. De gemeentewerf van Tynaarlo is daar eentje van. Volmer: "Dat is wennen voor alle medewerkers, maar we willen Neuzen tussen de overbodige spullen. Foto: DvhN/Anne Marie Kamp Onlineveilig Op de spullen van de gemeentewerf in Tynaarlo was gistermiddag al 1835 keer geboden. De populairste categorieën zijn bouw en doe-het-zelf (693) en industrie (534). Het hoogste bod was gisteren op het landbouwvoertuig Bremach Job: 4831 euro. De veiling is vandaag nog te vinden op www.onlineveilingmeester.nl. opener zijn naar de inwoners. En het is hartstikke leuk om te doen." Over de gemeentewerf is een tocht uitgezet. Overal staan gegevens. Hoeveel gips er wordt ingezameld bijvoorbeeld of banden. "Ik was zelf ook verbaasd over sommige cijfers. We zamelen ruim 5 ton huishoudelijk afval per jaar in. Dat zijn gigantische hoeveelheden", vertelt Volmer. In de kantine zitten bezoekers aan de erwtensoep of de koffie. De afgelopen jaren veranderde er nog al wat op de gemeentewerf. "We doen bepaalde dingen niet meer. Zoals aan auto s sleutelen of andere werkzaamheden waar lokale bedrijven beter in zijn", legt Volmer uit. Het verklaart de collectie overbodige spullen die de gemeente veilt. Zo n 250 bezoekers gingen zaterdag even tussen de spullen neuzen. Apparatuur, bladblazers en zelfs een autobrug. "Een cirkelzaag kost nieuw gauw10.000 euro, het hoogste bod is nu ruim 800 euro. Dat scheelt nog al wat", vertelt Vormer. Zelf gaat hij misschien ook wel meebieden, op een werkbank met stalen frame. "Dat is echt een mooi ding." De opbrengst van de veiling komt gewoon in de gemeentekas. De raad gaat over de bestemming van het geld. Volmer heeft wel een goed doel. "We willen graag een derde tractor. Die kunnen we echt goed gebruiken, dus daar hopen we op."

Contact Wilt u weten wat Onlineveilingmeester.nl voor u kan betekenen? Neem dan vrijblijvend contact met ons op. Contactpersoon: Jeanet Odding Projectleider overheidsveilingen Hoofdvestiging: De Hallen 1 9723 TW Groningen Email: info@onlineveilingmeester.nl Telefoon: 050-800 91 20