9 april kunstveiling catalogus café het hijgend hert voorbezichtiging vanaf :00 uur veiling start om 6:00 uur pasbaan 7, breda
Yurr Treur #, woensdagavond Nov 008 Acryl op MDF startprijs 50, Treur #, woensdagavond Nov 008 Acryl op MDF Prijs 50, Cold-Girl, zondagavond 8 Dec 008 Acryl op Doek Prijs 50, Emmy Dijkstra I wish I knew how it would feel to be free ets, 0 x 5 cm startprijs 00, Prisoner of the white lines ets, 0 x 5 cm startprijs 00, Strange fruit ets/aquatint, 0 x 5 cm startprijs 00, Joost Krijnen Autobom, 005 kleurpotlood op papier, x 9,7 cm Autobom, 005 kleurpotlood op papier, x 9,7 cm Autobom, 005 kleurpotlood op papier, x 9,7 cm Ik wil alles, ik wil meer. Krabben tot het bloed. Sinds 008 heeft Yurr (Yurrian Rozenberg) een eigen atelier. Hier vloeit de energie die hij overhoudt na het werk als grafisch ontwerper. Met een stel goede vrienden, goede muziek en alcoholische versnaperingen ontstaat er in het atelier een bijzondere ambiance. Deze schilderwerken, met een sterk kalligrafisch karakter, staan voor een omwenteling. Een nieuwe periode in het werk van Yurr. www.yurr.nl Mijn werk verteld het verhaal van de zoekende mens die zijn weg probeert te vinden in de wereld. Hij reist veel, doet vele ontmoetingen. Soms trekt hij een tijdje op met mensen, een andere keer eindigt het in verdriet en eenzaamheid. Hij zet zijn reis voort. Op onbekende wegen, bij vreemde volkeren. Maar wat is zijn plek en waar voelt hij zich vrij? a prisoner of the white lines on the freeway. Mijn beelden leg ik vast in etsen, zeefdrukken en inkt. www.emmydijkstra.nl Deze tekeningen uit 005 zijn gebaseerd op foto s uit een sensatieblad uit datzelfde jaar. Bij deze foto s werd gesproken over de autobom als wapen van het jaar. Het heeft uiteindelijk een reeks monomaan getekende beelden opgeleverd van geëxploreerde auto s waar deze een onderdeel van zijn.
Tessa de Swart Zonder Titel, Foto, 0,5 x 0 cm Zonder Titel, Foto, 0,5 x 0 cm Zonder Titel, Foto, 0,5 x 0 cm Tessa de Swart studeerde fotografie op het Grafisch Lyceum te Rotterdam. In 008 als beeldend kunstenaar afgestudeerd aan kunstacademie St. Joost te Breda. In haar performances, waarin zij met meerdere mensen werkt, heeft ze de rol als regisseur op zich genomen. Daarnaast gebruikt zij schrijven en fotografie om zich op dagboek-achtige wijze, maar wel met de kijker in het vizier, te kunnen uiten. In het werk gaat het over haarzelf en haar worstelingen en verwonderingen ten opzichte van de geordende chaos die wereld heet. Anna Schöning klein bos, 009 acryl op doek, 5 x 5 cm startprijs 90, klein groen huis, 009 acryl en lak op doek, 0 x 4 cm startprijs 50, De recente schilderijen van Anna Schöning zijn gebaseerd op zwart-wit foto s die zij in antieke natuurkundeboeken vindt. Haar keuze voor een afbeelding wordt vaak door de persoonlijke herkenbaarheid van een observatie bepaald. Tijdens het schilderen zoekt zij het punt op waarin zij zelf als auteur in het verhaal dat verteld wordt kan ingrijpen. www.annaschoning.nl Willem van Wanrooij Titel onbekend ook wel de parking genoemd mixed media, 80 x50 cm startprijs 5,
Hans de Ruiter Cloudburst, 009 kleuren zeefdruk 00 gr. zuurvrij papier ingelijst, 50 x 70 cm startprijs 65, (inclusief lijst) Constants are Changing, 009 kleuren zeefdruk 00 gr. zuurvrij papier ingelijst, 50 x 70 cm startprijs 65, (inclusief lijst) Sunshine Recorder, 009 kleuren zeefdruk 00 gr. zuurvrij papier ingelijst, 50 x 70 cm startprijs 65, (inclusief lijst) Kim Geerts KiMdrPOP: Tako 55 x 4 x 6 cm startprijs 0, KiMdrPOP: Boe 0 x x 08 cm startprijs 90, KiMdrPOP: Qween 80 x 50 x 5 cm startprijs 0, Nienke Korthof Man vrouw 80 x 80 cm startprijs 50, Man vrouw 80 x 80 cm startprijs 50, Sinds 000 afgestudeerd aan Academie St Joost, tegenwoordig runt hij samen met Dennis het ontwerpbureau Scale to Fit in Rotterdam. Naast het grafisch ontwerpen houdt Hans zich bezig met het maken van vrij werk. Dit zijn veelal zeefdrukken. De microcosmos, het universum en titels van nummers van de Boards of Canada zijn inspiratiebronnen. www.scaletofit.com en www.dasburo.nl 00% unieke KiMdrPOPPEN zijn bijzondere knuffels verzonnen door Kim Geerts. Knuffels waarvan er vaak maar één van wordt gemaakt, of een kleine oplage. Er zijn momenteel 6 rassen zoals; Wowo, Tozo, Lala, Zoof, Jaap, Rappa, Tako, Zip en Dot. Er zijn al meer dan 50 karakters op de wereld die allemaal hun eigen karakter hebben en hun eigen verhaal. www.kimgeerts.nl
Augusta Wind Theepot startprijs 0, Theepot startprijs 5, Fiets startprijs 5, 4 Fiets startprijs 45, Adelien Noordzij, 008 ets, 0 x 0 cm startprijs 50, Leon vd Langenberg Aap olieverf op doek, 90 x 90 cm startprijs 000, Ik ben kunstenaar, ontwerper en organisator. Ik creëer mijn eigen wereld en laat mij niet afremmen door de grenzen van kunstdisciplines. Ik teken, schilder, maak kleding en accessoires en houd me bezig met food design. Kortom alles wat ik bedenk ga ik gewoon maken of organiseren.
Kitty Kruidhof startprijs 80, startprijs 00, startprijs 50, Leonie Ruissen, 008 pen op papier, x 6 cm startprijs 50,, 008 pen en potlood op papier, textiel, 5 x 0 cm startprijs 50,, 008 pen op papier, 5 x 0 cm startprijs 50, Ineke van Dijk Ik streef naar het complete opgaan in de dingen om me heen. Mijn streven is een brug te bouwen tussen de wereld diep van binnen mij. En de wereld buiten mij. Zodat alles mooier wordt. Omdat alle dingen die anders sprookjes blijven. Dan waar worden. www.leonieruissen.com
Mark Molenschot zeefdruk, 70 x 00 cm startprijs 00, houtsnede, 70 x 00 cm startprijs 00, houtsnede, 70 x 00 cm startprijs 400, Naomi Taverdin uitzichten, 009 x (0 x 5 cm) startprijs 65, slaapvlucht, 009 x 8 cm startprijs 45,, 007 x 9,7 cm startprijs 60, Stanley van der Meer olieverf op paneel, 60 x 80 cm startprijs 70, Acryl op doek, 40 x 50 cm startprijs 0, Acryl op doek, 60 x 80 cm startprijs 40,
Marguerite De Geus Been, 008 acryl op papier, 5 x 5 cm Sinterklaas, 009 acryl op papier, 5 x 5 cm startprijs 00, Hondje, 009 acryl op papier, 5 x 5 cm Mieke Driessen tweeluik schaats en handicap startprijs 60, paard startprijs 70, familiefoomp startprijs 50, Mieke Driessen zegt: Foomp. Foomp staat voor creativiteit en beweging. Foomp is een inspiratieplatform voor gekke projecten en het experiment. De foomps leven en worden geleefd door de wereld op enthousiasme en passie. Foomp zegt: Het enige wat we hebben zijn ogen, het is het enige wat we nodig hebben om jou te vertellen wat je wilt weten. www.miekedriessen.nl Machteld Solinger zweden, 008 acryl en olieverf op mdf, 0 x 5 cm startprijs 0, wurgplantje, 009 acryl op mdf, 0 x 7 cm startprijs 0,, 009 acryl op mdf, 0 x 5 cm startprijs 0, 4 paradijsvogel, 009 acryl en olieverf op doek, 0 x 4 cm startprijs 50, Ik zie schilderen als één ruimte, één horizonlijn, waarin plaats is voor een beperkt aantal figuren en/of objecten, het gaat erom hoe de figuratie zich staande houdt binnen deze ruimte, het vlak. Ik werk vanuit de achtergrond, daarbinnen bepaalt hetgeen dat afgebeeld is de compositie. Ik geef slechts een aanzet, de verbeelding doet de rest. www.machteldsolinger.nl
Charlotte Kats zonder titel vilststift en acrylverf op papier, 0 x 40 cm startprijs 5, zonder titel vilststift en acrylverf op papier, 0 x 40 cm startprijs 5, 9 april kunstveiling catalogus catalogus Deelnemende kunstenaars Ineke van Dijk Emmy Dijkstra Mieke Driessen Kim Geerts Marguerite de Geus Charlotte Kats Joost Krijnen Nienke Korthoff Kitty Kruidhof Leon van den Langenberg Stanley van der Meer Mark Molenschot Adelien Noordzij Leonie Ruissen Hans de Ruiter Anna Schöning Machteld Solinger Tessa de Swart Naomi Taverdin Willem van Wanrooij Augusta Wind en Yurr Het werk uit de catalogus is op 9 april 009 vanaf :00 uur te bezichtigen in Café Het Hijgend Hert, Pasbaan 7, Breda. Om 6:00 uur wordt het werk geveild door veilingmeester Stanley van der Meer Organisatie Marguerite de Geus Stanley van der Meer Machteld Solinger Ontwerp catalogus Yurr Met dank aan Café Het Hijgend Hert