19 april kunstveiling. catalogus. café het hijgend hert. voorbezichtiging vanaf 13:00 uur veiling start om 16:00 uur pasbaan 7, breda

Artistieke toelatingsproef Omschrijving en praktische informatie. Bacheloropleiding in de Beeldende Kunsten

3-5 uur Techniek Sjabloontechniek. Beeldende aspect Voorkennis. n.v.t.

TIEN TIPS WANNEER JE EEN KUNSTWERK WILT AANSCHAFFEN

Vijf Koerdische kunstenaars

Wat heb je nodig? Fotocamera, pen, papier, KIJKWIJZER galerie/ atelier, SPIEKBRIEF: telefoneren, afspraak maken en vragen maken.

KIJKWIJZER BEELDASPECTEN

Voorstudie zelfportret met ganzenveer Aquarel x 37 cm. Tekenende man (Arie Zuidersma) Inkt op India papier x 24 cm

Huur voor de duur van twee jaar - betaling van ongeveer 1% van de waarde van het kunstwerk per maand

Creatures. Formaat: 50x40 cm Gerda van Leeuwen

Eva Räder, Grey poet, 2008, foto: Gert Jan van Rooij, Courtesy galerie Gabriel Rolt, Amsterdam

Kunstmarkt In en om de beeldentuin: uur

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

Veilingboekje kunstwerken 2016

Prijs overzicht schilderijen Linette Trapman

Cursusaanbod en workshops

Kunstcollectie Winkler Prins. openbare school voor voortgezet onderwijs

EXPOSITIE PICTURAMA LEUDAL 19º EDITIE 2015 JURY RAPPORT

Les van 45 minuten ter voorbereiding van de workshop Magnifiek Grafiek.

Chapters Schilderijen in acryl

ei-tempera op linnen 15 x 15 cm, serie van totaal 15 schilderijen

Kunstproject Voerman en Voerman & Co

GUN BEWONERS EN UZELF IETS MOOIS Donderdag 16 mei uur

Kunsttraject Academie voor Spiritualiteit, Nijmegen

Artistieke toelatingsproef Bacheloropleiding in de Beeldende Kunsten

DE AANSCHOUW VEILINGCATALOGUS 15 SEPTEMBER Voor meer informatie:

1 werk van deelnemers en deskundigen aanwezig KUNST PITSTOP 9 JANUARI 2014 VERKADEFABRIEK, DEN BOSCH

5 dagen creatieve workshops

Atelier aan Zee Atelier aan Zee

PERSINFORMATIE EN MEDIA

IK ZIE, IK ZIE... BENNER

Maandbericht juni ste jaargang nummer 6

CARO RAMBONNET EXHIBITIONS EDUCATION THE HAGUE ARTISTS. haagsekunstenaars.nl is an initiative by Stroom The Hague

werken Machteld van Buren op amsterdam art fair

Verhalende Fotografie. experience

arieahahoutman vijftig werken op paneel en papier van 50 x 50 cm. 2004

Scouting Onderdak. Livingstonegroep Berkel-Enschot. Veilingcatalogus

MUVO: DRUKTECHNIEKEN 2 E GRAAD BASISONDERWIJS

Hoe schrijf ik tekst voor mijn website?

Criteria. Schilderen op muziek

serie 1: werk

"De trage geduldige steen. Het denken dat even stopt. Alleen nog maar aanwezig zijn. Loslaten wat het moet worden, je beeld - een spiegel.

Catalogus. Openbare verkoop van kunstvoorwerpen in de Kopermolen te Vaals 17 t/m 21 september dagelijks van tot uur

Veiling. 9 mei Veiling: 9 mei 2014 Bezichtiging: uur Start veiling: uur Veilingmeester: Joop van Schaijk

LEONARD VAN DE VEN EDUCATION EXHIBITIONS THE HAGUE ARTISTS. haagsekunstenaars.nl is an initiative by Stroom The Hague

schilderen in opdracht

tbv. De Wieken van de Molen Brochure

ZOMER EXPO. Vergezicht. lidwien chorus jan tregot. frank dekkers milena tlustá

Mooi, leuk, grappig, uniek, bijzonder, ontroerend, gek

[

5-daagse Zomeracademie: grondbeginselen

Een Belgische en een Franse kunstenaar stellen samen tentoon. in de Dorpskerk van Cadzand

ONTDEKKINGSTOCHT IN S.M.A.K GENT RAOUL DE KEYSER OEUVRE

Tai Chi V Inkt op papier ,5 x 20,5 cm

deelnemende kunstenaars

Kunst. Antiek. en veiling

GEORGE MEERTENS SUBLACUS schilderen/painting

Beeldende aspect Voorkennis

MARKO KLOMP OPLEIDINGEN TENTOONSTELLINGEN HAAGSE KUNSTENAARS. haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag

Running man 100x 150 cm. Acryl op doek. Met dit soort werken had ik mijn eerste tentoonstelling bij galerie Biervliet op de Prinsengracht.

Peeter Burgeik Verbeeldinkt & olie

HÉLÈNE TERLIEN 10 - ISSUE JAARGANG 22 NR 2

3-5 uur Techniek Schilderen, tekenen, collage. Beeldende aspect Voorkennis

SIEBRAND WEITENBERG TENTOONSTELLINGEN OPLEIDINGEN HAAGSE KUNSTENAARS. haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag

INCERTUS TINUS VERMEERSCH. tekeningen, schilderijen, sculpturen

Kunstenaar 1... adres.. Kunstenaar 2. Kunstenaar 3... Kunstenaar 4 (reserve)..

CRISTINA URSU EDUCATION EXHIBITIONS THE HAGUE ARTISTS. haagsekunstenaars.nl is an initiative by Stroom The Hague

Olieverf op paneel. Uitzonderlijk gedetailleerd geschilderd

Kijkwijzer 1: Utrechtse Domtoren in Italiaans landschap van kunstenaar Paul Klemann Zeefdruk, 2000, collectie Kunstuitleen Utrecht

1.0 introductie. 2.0 het bestuur. 3.3 übergangsweise III. 3.4 übergangsweise IV. 4.0 jaarcijfers colofon

Examenopgaven VMBO-GL en TL 2004

WILLEM DE BONT AMSTERDAM Zes sinasappels en een pompoen, olieverf/paneel, 25x33 cm

Teken en leesles nummer 1 (groep 3 en 4) groot en klein. Inleiding

UNST & ATELIER ROUTE 2014

om orde te scheppen om orde te scheppen in een wirwar van gevoelens in een wirwar van gevoelens

KUYF COLLECTIE-STUDIO

ROBERT McKELLAR DEN HAAG Silver goblet with garlic, olieverf/paneel, 46x37 cm

Academy of Creative and Performing Arts (ACPA)

KIJKWIJZER. Lucian Freud. NIVEAU ** 16 februari 2008 t/m 8 juni 2008 INLEIDING. Over deze tentoonstelling

Wie ben jij? Ik ben... Introductie VMBO

VEILING & SYMPOSIUM VAN GOGH ARTIST IN RESIDENCE

MARION RÖST TENTOONSTELLINGEN OPLEIDINGEN HAAGSE KUNSTENAARS. haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag. Licht in duisternis

Co Westerik - Dagelijkse verwondering

SDN creative studio Workshops & cursussen

- MARCEL WITTE - LIMITED EDITION - DESIGN LIJST - GICLEE LEVENSLANGE GARANTIE CERTIFICAAT VAN ECHTHEID - BESCHIKBARE GICLEES:

Rubens wordt getatoeëerd

NEDERLAND VIERT 100 JAAR DE STIJL DESTIJLUTRECHTAMERSFOORT.NL ONTDEK HET IN UTRECHT & AMERSFOORT! LESSUGGESTIES 100 JAAR DE STIJL GROEP 1 T/M 4

9 april kunstveiling catalogus café het hijgend hert voorbezichtiging vanaf :00 uur veiling start om 6:00 uur pasbaan 7, breda

Yurr Treur #, woensdagavond Nov 008 Acryl op MDF startprijs 50, Treur #, woensdagavond Nov 008 Acryl op MDF Prijs 50, Cold-Girl, zondagavond 8 Dec 008 Acryl op Doek Prijs 50, Emmy Dijkstra I wish I knew how it would feel to be free ets, 0 x 5 cm startprijs 00, Prisoner of the white lines ets, 0 x 5 cm startprijs 00, Strange fruit ets/aquatint, 0 x 5 cm startprijs 00, Joost Krijnen Autobom, 005 kleurpotlood op papier, x 9,7 cm Autobom, 005 kleurpotlood op papier, x 9,7 cm Autobom, 005 kleurpotlood op papier, x 9,7 cm Ik wil alles, ik wil meer. Krabben tot het bloed. Sinds 008 heeft Yurr (Yurrian Rozenberg) een eigen atelier. Hier vloeit de energie die hij overhoudt na het werk als grafisch ontwerper. Met een stel goede vrienden, goede muziek en alcoholische versnaperingen ontstaat er in het atelier een bijzondere ambiance. Deze schilderwerken, met een sterk kalligrafisch karakter, staan voor een omwenteling. Een nieuwe periode in het werk van Yurr. www.yurr.nl Mijn werk verteld het verhaal van de zoekende mens die zijn weg probeert te vinden in de wereld. Hij reist veel, doet vele ontmoetingen. Soms trekt hij een tijdje op met mensen, een andere keer eindigt het in verdriet en eenzaamheid. Hij zet zijn reis voort. Op onbekende wegen, bij vreemde volkeren. Maar wat is zijn plek en waar voelt hij zich vrij? a prisoner of the white lines on the freeway. Mijn beelden leg ik vast in etsen, zeefdrukken en inkt. www.emmydijkstra.nl Deze tekeningen uit 005 zijn gebaseerd op foto s uit een sensatieblad uit datzelfde jaar. Bij deze foto s werd gesproken over de autobom als wapen van het jaar. Het heeft uiteindelijk een reeks monomaan getekende beelden opgeleverd van geëxploreerde auto s waar deze een onderdeel van zijn.

Tessa de Swart Zonder Titel, Foto, 0,5 x 0 cm Zonder Titel, Foto, 0,5 x 0 cm Zonder Titel, Foto, 0,5 x 0 cm Tessa de Swart studeerde fotografie op het Grafisch Lyceum te Rotterdam. In 008 als beeldend kunstenaar afgestudeerd aan kunstacademie St. Joost te Breda. In haar performances, waarin zij met meerdere mensen werkt, heeft ze de rol als regisseur op zich genomen. Daarnaast gebruikt zij schrijven en fotografie om zich op dagboek-achtige wijze, maar wel met de kijker in het vizier, te kunnen uiten. In het werk gaat het over haarzelf en haar worstelingen en verwonderingen ten opzichte van de geordende chaos die wereld heet. Anna Schöning klein bos, 009 acryl op doek, 5 x 5 cm startprijs 90, klein groen huis, 009 acryl en lak op doek, 0 x 4 cm startprijs 50, De recente schilderijen van Anna Schöning zijn gebaseerd op zwart-wit foto s die zij in antieke natuurkundeboeken vindt. Haar keuze voor een afbeelding wordt vaak door de persoonlijke herkenbaarheid van een observatie bepaald. Tijdens het schilderen zoekt zij het punt op waarin zij zelf als auteur in het verhaal dat verteld wordt kan ingrijpen. www.annaschoning.nl Willem van Wanrooij Titel onbekend ook wel de parking genoemd mixed media, 80 x50 cm startprijs 5,

Hans de Ruiter Cloudburst, 009 kleuren zeefdruk 00 gr. zuurvrij papier ingelijst, 50 x 70 cm startprijs 65, (inclusief lijst) Constants are Changing, 009 kleuren zeefdruk 00 gr. zuurvrij papier ingelijst, 50 x 70 cm startprijs 65, (inclusief lijst) Sunshine Recorder, 009 kleuren zeefdruk 00 gr. zuurvrij papier ingelijst, 50 x 70 cm startprijs 65, (inclusief lijst) Kim Geerts KiMdrPOP: Tako 55 x 4 x 6 cm startprijs 0, KiMdrPOP: Boe 0 x x 08 cm startprijs 90, KiMdrPOP: Qween 80 x 50 x 5 cm startprijs 0, Nienke Korthof Man vrouw 80 x 80 cm startprijs 50, Man vrouw 80 x 80 cm startprijs 50, Sinds 000 afgestudeerd aan Academie St Joost, tegenwoordig runt hij samen met Dennis het ontwerpbureau Scale to Fit in Rotterdam. Naast het grafisch ontwerpen houdt Hans zich bezig met het maken van vrij werk. Dit zijn veelal zeefdrukken. De microcosmos, het universum en titels van nummers van de Boards of Canada zijn inspiratiebronnen. www.scaletofit.com en www.dasburo.nl 00% unieke KiMdrPOPPEN zijn bijzondere knuffels verzonnen door Kim Geerts. Knuffels waarvan er vaak maar één van wordt gemaakt, of een kleine oplage. Er zijn momenteel 6 rassen zoals; Wowo, Tozo, Lala, Zoof, Jaap, Rappa, Tako, Zip en Dot. Er zijn al meer dan 50 karakters op de wereld die allemaal hun eigen karakter hebben en hun eigen verhaal. www.kimgeerts.nl

Augusta Wind Theepot startprijs 0, Theepot startprijs 5, Fiets startprijs 5, 4 Fiets startprijs 45, Adelien Noordzij, 008 ets, 0 x 0 cm startprijs 50, Leon vd Langenberg Aap olieverf op doek, 90 x 90 cm startprijs 000, Ik ben kunstenaar, ontwerper en organisator. Ik creëer mijn eigen wereld en laat mij niet afremmen door de grenzen van kunstdisciplines. Ik teken, schilder, maak kleding en accessoires en houd me bezig met food design. Kortom alles wat ik bedenk ga ik gewoon maken of organiseren.

Kitty Kruidhof startprijs 80, startprijs 00, startprijs 50, Leonie Ruissen, 008 pen op papier, x 6 cm startprijs 50,, 008 pen en potlood op papier, textiel, 5 x 0 cm startprijs 50,, 008 pen op papier, 5 x 0 cm startprijs 50, Ineke van Dijk Ik streef naar het complete opgaan in de dingen om me heen. Mijn streven is een brug te bouwen tussen de wereld diep van binnen mij. En de wereld buiten mij. Zodat alles mooier wordt. Omdat alle dingen die anders sprookjes blijven. Dan waar worden. www.leonieruissen.com

Mark Molenschot zeefdruk, 70 x 00 cm startprijs 00, houtsnede, 70 x 00 cm startprijs 00, houtsnede, 70 x 00 cm startprijs 400, Naomi Taverdin uitzichten, 009 x (0 x 5 cm) startprijs 65, slaapvlucht, 009 x 8 cm startprijs 45,, 007 x 9,7 cm startprijs 60, Stanley van der Meer olieverf op paneel, 60 x 80 cm startprijs 70, Acryl op doek, 40 x 50 cm startprijs 0, Acryl op doek, 60 x 80 cm startprijs 40,

Marguerite De Geus Been, 008 acryl op papier, 5 x 5 cm Sinterklaas, 009 acryl op papier, 5 x 5 cm startprijs 00, Hondje, 009 acryl op papier, 5 x 5 cm Mieke Driessen tweeluik schaats en handicap startprijs 60, paard startprijs 70, familiefoomp startprijs 50, Mieke Driessen zegt: Foomp. Foomp staat voor creativiteit en beweging. Foomp is een inspiratieplatform voor gekke projecten en het experiment. De foomps leven en worden geleefd door de wereld op enthousiasme en passie. Foomp zegt: Het enige wat we hebben zijn ogen, het is het enige wat we nodig hebben om jou te vertellen wat je wilt weten. www.miekedriessen.nl Machteld Solinger zweden, 008 acryl en olieverf op mdf, 0 x 5 cm startprijs 0, wurgplantje, 009 acryl op mdf, 0 x 7 cm startprijs 0,, 009 acryl op mdf, 0 x 5 cm startprijs 0, 4 paradijsvogel, 009 acryl en olieverf op doek, 0 x 4 cm startprijs 50, Ik zie schilderen als één ruimte, één horizonlijn, waarin plaats is voor een beperkt aantal figuren en/of objecten, het gaat erom hoe de figuratie zich staande houdt binnen deze ruimte, het vlak. Ik werk vanuit de achtergrond, daarbinnen bepaalt hetgeen dat afgebeeld is de compositie. Ik geef slechts een aanzet, de verbeelding doet de rest. www.machteldsolinger.nl

Charlotte Kats zonder titel vilststift en acrylverf op papier, 0 x 40 cm startprijs 5, zonder titel vilststift en acrylverf op papier, 0 x 40 cm startprijs 5, 9 april kunstveiling catalogus catalogus Deelnemende kunstenaars Ineke van Dijk Emmy Dijkstra Mieke Driessen Kim Geerts Marguerite de Geus Charlotte Kats Joost Krijnen Nienke Korthoff Kitty Kruidhof Leon van den Langenberg Stanley van der Meer Mark Molenschot Adelien Noordzij Leonie Ruissen Hans de Ruiter Anna Schöning Machteld Solinger Tessa de Swart Naomi Taverdin Willem van Wanrooij Augusta Wind en Yurr Het werk uit de catalogus is op 9 april 009 vanaf :00 uur te bezichtigen in Café Het Hijgend Hert, Pasbaan 7, Breda. Om 6:00 uur wordt het werk geveild door veilingmeester Stanley van der Meer Organisatie Marguerite de Geus Stanley van der Meer Machteld Solinger Ontwerp catalogus Yurr Met dank aan Café Het Hijgend Hert