KAVELLIJST - VEILING 2 ZONDAG 28 SEPTEMBER UUR

Strips op de Markt. Veiling kavellijst. 4 mei 2008 om uur Voor het stadhuis op de Markt in Gouda. Kavel 51

VRAGENLIJST VOOR MIDDELBARE SCHOLEN BELGISCH STRIPCENTRUM

VEILING VELDHOVEN ZATERDAG 2018 nr. omschrijving 1 Een nacht in Rome

Martin Lodewijk INTEGRAAL 4

NIEUWE TITELS APRIL EN MEI 2019

Albums van het jaar 2014

Postzegels stripfiguren per land

Postzegels stripfiguren per Figuur

DOWNLOAD OR READ : TOM POES EN DE IJZIGE HEINEN PDF EBOOK EPUB MOBI

El cómic franco-belga (en francés) y el cómic en neerlandés. Personajes creados por belgas francófonos y franceses, y por autores neerlandeses

Er zullen altijd mensen zijn die teleurgesteld zijn omdat je iets aanraakt dat bijna heiligschennis is.

Scriptie Nederlands De strip

DE SMURFEN (PEYO) FIGURES ET VOUS Slechts 250 ex. Met certificaat 15 cm ongeveer DE SMURFEN (PEYO) FIGURES ET VOUS Slechts 250 ex. Met certificaat 15

STRIP Zondag 14 juni 2015 Parijs Brussel duplex

Superhelden in de bib

40jaar. opkomst en ondergang van het. keizerrijk.. Trigie

Richtlijnen voor de Stripveiling Wat is geschikt en hoe indienen?

NIEUWE TITELS Juni / augustus 2019

Donald Duck Pocket Online Lezen Gratis

Jan-Willem de Vries. portfolio tentoonstellingen

TOM POES. Uitgeverij Cliche wil zich inzetten om de ballonstrips van Tom Poes opnieuw onder de aandacht van een breed publiek te brengen!

Collectieprofiel SJ & SV

1 t/m 17 maart GRATIS bij aankoop van 2 stripboeken. (of l12,12 aan strips)

Rug van de kaft ged. Beschadigd (Binnenboek los in de kaft) verder zeer goed. Bessie Turf 4. Ciso 10 - de pharao van de grottten - de blauwe sperwer

REEKS UITGEVERIJ PRIJS

6,5. Getekende verhalen. Werkstuk door een scholier 1621 woorden 20 februari keer beoordeeld. Nederlands. 1. Inhoud

* * * P E R S B E R I C H T * * *

NIEUWE TITELS NOVember/DECEMBer 2019

Van Donald Duck steek je meer op dan je denkt

Spreekbeurt Nederlands Donald Duck

Het beeldverhaal in België

SAGA SAM & KRAMIKSKE UITGAVEN. De terugkeer van

fokke & sukke TERUG NAAR DUCKSTAD in: geheel herziene druk! door: Pascal Oost

Robbedoes weekblad

VIKTOR HACHMANG TENTOONSTELLINGEN OPLEIDINGEN HAAGSE KUNSTENAARS. haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag

Rembrandt vanaf 9 september te zien in Museum Boijmans Van Beuningen. Virtuositeit en verbeeldingskracht: Rembrandt-etsen uit eigen collectie

FOTOREPORTAGE. door raymond lagae

KAVELLIJST - VEILING ZONDAG 27 SEPTEMBER UUR

PERSDOSSIER. Brussel, 07 oktober

Uitgever weigerde tekeningen van Hergé

Nederlandse en Belgische Bibliografie van de Referentie Literatuur van het Stripverhaal Comic book Reference Bibliographic Datafile

De P. Hans Frankfurtherprijs 2009 is voor Hanco Kolk, Jean-Marc van Tol en Ronald Plasterk

Als je een setje van 4 kaarten hebt, roep je 'kwartet!' en leg je de vier bij elkaar horende kaarten voor je neer op tafel.

Alles wat je altijd al wilde weten over het invoerscherm, maar nooit durfde vragen

blok 7 les 6 In elke zak 10 poffertjes In 1 zak 10. Lekker! Vul de open plaatsen in. borden glazen zakken dozen

5 Majoor Fataal Mooie uitgave op groot formaat door uitgeverij Sherpa (2014). Uitverkocht. Nieuw in de folie! 15

Eric de Noorman 60 jaar / Hans G. Kresse-Hommage in Arnhem 2006.

lydia rood boeken EA C0338F7B25AAF97882C60 Lydia Rood Boeken 1 / 6

Suske en Wiske: 65! De eerste Suske en Wiske. Rikki en Wiske in de krant. Stijn Dekelver. Wiske. Na het eerste verhaal wordt hij

Strips. Inleiding. Prehistorische strips

Strips 8 DECEMBER 2013

qwertyuiopasdfghjklzxcvbnmq wertyuiopasdfghjklzxcvbnmqw ertyuiopasdfghjklzxcvbnmqwer tyuiopasdfghjklzxcvbnmqwerty uiopasdfghjklzxcvbnmqwertyui

VIERDE KWARTAAL 2013 STORM WARD RHONDA DOUWE DABBERT VIRL AMORFATI JANUARY JONES LEGACY ELSJE ARGUS

Uit het goede hout. De houtsnede in prentenboeken. 3 februari tot en met 8 juni Biografieën van de illustratoren.

Veiling 70e Openbare Biggles Bijeenkomst zaterdag 23 maart 2013

Stripfeest 2014 Van 5 tot 7 september PERSDOSSIER Brussel, 25 juni 2014

Filmfoto s en rekwisieten Het Egypte van Hollywood Let op : gebruik onder vermelding van rechthebbenden

NIEUWE BOEKEN September deel 4

DE MEERPAAL DRONTEN ZATERDAG 13 NOVEMBER P R O G R A M M A E N B E U R S P L A T T E G R O N D

DENNIS KOOT TENTOONSTELLINGEN OPLEIDINGEN HAAGSE KUNSTENAARS. haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag

Woensdag 22 augustus NIEUWSFLITS ++++ NIEUWE BOEKEN

LE BORDEN. Top le. Levering uitsluitend via erkend verkooppunt. Top le is a division of Willems Classics BV

VOORJAAR Memphis Belle BAKERMAT VOORJAAR 2017

The Stephen King Collectibles. Collectible Carrie

D/2018/10295/56 ISBN Distributie: Stribbelstrips, Hamont-Achel. Saga Uitgaven Berkenhagestraat 77 B-8210 Zedelgem.

POEZENLAND KATZEN KRANT. Modelbahn Paradies in NR Exclusief Verslag van. Kuifje Soundtrack. Film. Muziek. Nieuws.

Walt Disney. Copyright 2017 Alle Rechten Voorbehouden 0

The Stephen King Collectibles. Misery

* * * P E R S B E R I C H T * * * Bekendmaking van de Stripschapprijs De Stripschapprijs 2011 is voor Minck Oosterveer

SAGA UITGAVEN DE TORENS VAN SCHEMERWOUDE

OVERDRACHTSLIJST ARCHIVALIA. 1. Algemeen

DOWNLOAD OR READ : SUSKE EN WISKE DE GROFFE GRAPJAS PDF EBOOK EPUB MOBI

NERO DE STALLAERT JAREN

Eerste deel van een drieluik, getekend en geschreven door Romain Renard. De zoon van onlangs overleden Claude Renard.

MBMC. Nr. 4 Aug Nieuwsbrief Mercedes-Benz Modellauto Club Regio Nederland en België

100% DECO. Snel versierd

Striphelden. met: filmpjes puzzels en kleurplaten. groep 3/4

!!! WINNAAR PRIJSVRAAG HET WOLKENVOLK!!!

sinds 2017 voorjaarsfolder 2018

de generatie de oplage bevatten de traditie traceren het jubileum met een knipoog de woordspeling bemachtigen uitgebreid

Familieraad. Beschrijving van de activiteit

From Paris to Hong Kong, STRIPS & URBAN ART TER ERE VAN DE TWEEDE EDITIE

TIEN TIPS WANNEER JE EEN KUNSTWERK WILT AANSCHAFFEN

1 - Rikki en wiske in Chokowakije Suske en Wiske 1 - BN de Stem - A5 Vandersteen, Willy Stripboek Standaard uitgeverij 2007 herdruk 1,00

2017 RAYMOND LEBLANC PRIJS REGISTRATIEFORMULIER

DIPLOMA'S PROFESSIONELE ERVARINGEN LOPENDE PROJECTEN/ OPDRACHTEN. Eliza Pepermans. Tentoonstellingslaan 59, 9000 Gent.

Murakami-leesclub-informatie-map

Impulspremie (op basis van buitenlandse artistieke erkenning) en promotiepremie

Suske en Wiske: 65! Een verhaal met beelden! België = stripland. Jeroen Defauw. Eigenlijk zoals een boek, maar. dan met heel veel tekeningen en

FUNDRAISING DINNER 14 JANUARI 2015 VEILINGBOEKJE

Adhemar: Atlas: Boemerang: Bonte: Brabant Strip vzw: Casterman: ISBN: Jerom (vierkant): De blauwe luiaard 10 (Willy Vandersteen) ISBN:

AL SPELEND ETEN. met onze verbluffende eetspelletjes. Exclusief AAN TAFEL WORDT ER NIET GESPEELD

DEBORAH CAMPERT. Dierbaar Uitgeverij Thomas Rap

JOMMEKE BLINKT IN HET NIEUW

Catalogus. Strips, ouder dan vijftig jaar. van de tentoonstelling. Een reis door de tijd met meer dan 1000 items uit de periode

Wat zegt de naam Walt Disney jullie? Doet dat geen belletje rinkelen? Als jullie thuis naar films zoals Bambi, Tarzan of De Aristokatten kijken, zal

ANIMATIE. Onderzoeksverslag Project Conceptipedia. Joost Noordink & Michael Hofhuis EKT1VA

KAVELLIJST - VEILING 2 ZONDAG 28 SEPTEMBER 2008-13.00-15.00 UUR 83 Weird Fantasy 1 stuks 25,00-50,00 Entertaining comic Weird Fantasy cassette 1 t/m 4 84 Weird Science 1 stuks 25,00-50,00 Entertaining comic Weird Science cassette 1 t/m 4 85 Two-Fisted Tales 1 stuks 25,00-50,00 Entertaining comic Two-Fisted Tales cassette 1 t/m 4 86 Aces High 1 stuks 25,00-50,00 Entertaining comic Aces High cassette 1 t/m 4 87 Panic 1 stuks 25,00-50,00 Entertaining comic Panic cassette 1 t/m 4 88 Mad 4 stuks 20,00-40,00 Entertaining comic Mad 1 t/m 4 HC 89 Het Huis Kwant 10 stuks 15,00-30,00 Luxe cassette Het Huis Kwant, uitgeverij Blitz, oplage 300 exemplaren, nummer 50/300 90 Trigië 9 stuks 80,00-160,00 Luxe Trigië, uitgeverij Don Lawrence Collection, 8 delen waarvan 7 met prent The Trigan Empire portfolio 91 Don Lawrence 11 stuks 50,00-100,00 Don Lawrence Jubileumboek Tijdschrift Thunder 1 t/m 10 Map met poster, folders en trading cards

92 Don Lawrence 6 stuks 30,00-60,00 Het verschrikkelijke wapen Don Lawrence Collected Don Lawrence Schetsboek Don Lawrence - The Legacy Storm - De werelden van Don Lawrence Pandarve - De werelden van Don Lawrence 93 Rooie oortjes 30 stuks 50,00-100,00 Rooie oortjes Lecturama-collectie 28 banden Boemerang 3 Emaille bordje 'Niet storen' 94 Prins Valiant - slechte staat 42 stuks 15,00-30,00 Prins Valiant 1 t/m 26 (deel 2 mist), 29, 30, 42 t/m 45, 47 t/m 50. 54, 55 Prins Valiant deel 19 en 35 Tarzan groot formaat classic 3 en 4 Prins Valiant, uitgeverij De Arbeiderspers 95 Hergé 9 stuks 35,00-70,00 Kuifje door Har Brok Hoe ontstaat een stripverhaal? door Goddin Het imaginair museum, Kuifje door Goddin Alles over Hergé door Stéphane Steeman Droom en werkelijkheid door Michael Farr Vaarwel Hergé van Wordt vervolgd Kuifje en de Alfakunst uitgeverij Casterman Diversen reclame 96 Hergé 10 stuks 35,00-70,00 Explorers of the moon Engels pop-upboek Kuifje en de Alfakunst herdruk Kuifje, Haddock en de schepen Tin Tin Hergé Les autos Archief Hergé Kuifje Sovjetunie Archief Hergé Quick en Flupke Het atelier van het stripverhaal L'atelier de la bande dessinée De avonturen van Hergé door Stanislas Essay RG Van Opstal gesigneerd door Van Opstal

97 Edgar P. Jacobs 15 stuks 35,00-70,00 Blake en Mortimer 1 t/m 10 De U-straal SC Helmond met sticker op voorkant Dossier Jacobs G Lenne, nummer 68/300 Edgar P Jacobs: Le Baryton du 9e art Blake en Mortimer: De 3 formules van professor Sato, nummer 484/800 uitgeverij Blake en Mortimer Collectie Onze auteurs: De wereld van Edgar P. Jacobs 98 Agent 327 13 stuks 25,00-50,00 HC-delen 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,19 99 Diversen Martin Lodewijk 7 stuks 45,00-90,00 Twee voor thee door Daan Jippes en Martin Lodewijk Agent 327 deel 12 SC The making of Agent 327 deel 0 HC en 1 HC Agent 327 dossier 18 Luxe met schets, 173/250 Luxe De gesel van Rotterdam en De ogen van Wu Manchu A300/350 Beeldje Agent 327 Parastone 100 Buck Danny 16 stuks 35,00-70,00 Buck Danny verzamelalbums Dupuis HC 1 t/m15 Tarawa HC 101 Jijé/Blanc-Dumont 12 stuks 25,00-50,00 Jerry Spring HC 1 t/m 4 6 diversen SC L Univers De Blanc Du Mont (franstalig) Don Bosco HC Dupuis 102 Don Lawrence 2 stuks 130,00-260,00 Don Lawrence - The Collection 1 t/m 12 in luxe cassette Map met Thunder 11 t/m 15 en Don Lawrence Magazine 6 stuks 103 Don Lawrence 14 stuks 130,00-260,00 Storm - The Collection 1 t/m 12 Stripgeschenkboek Map met Pandarve Magazine 14 stuks en In Memoriam Don Lawrence

104 Hergé 9 stuks 15,00-30,00 Blauwe Lotus HC - oude druk 8 diversen weekblad Kuifje 105 Peter Pontiac 8 stuks 20,00-40,00 Pontiac Reviw 1 t/m 7 Pornfolio 106 Flash Gordon 3 stuks 10,00-20,00 Flash Gordon (engels) Pacific Comics Club 1 en 2, 1977 107 Suske en Wiske 57 stuks 100,00-200,00 Lecturama-reeks 108 Vandersteen/Geerts 9 stuks 35,00-70,00 Kuifje door Har Brok De razende rentmeester - Gemeente Zoetermeer, Lecturama originele verhalen 2 delen Ik vier het elke dag W Vandersteen 65 Suske en Wiske 50 jaar Biografie en bibliografie van Vandersteen in luxe cassette Paul Geerts 30 jaar peetvader 109 Tardi - eerste druk! 13 stuks 25,00-50,00 11 diversen, o.a. Het gedrocht en de guillotine, De IJsdemon, Een monografie, Polonius, Het ware verhaal van de onbekende soldaat, 2 posters van Isabelle Avondrood 110 Moebius - zeer bijzonder! 16 stuks 50,00-100,00 O.a. Starwatcher, Venise Celeste, Is mens lekker, De ogen van de kat, Silver Surfer HC 111 Franquin 9 stuks 35,00-70,00 Diversen, o.a. De wereld van Franquin, Archief Franquin, De jaren Ton en Tineke 213/375, De F van Flater door Rob van Eijck, Spookalbum

112 Franquin - zeer gezocht! 14 stuks 200,00-350,00 Franquin-collectie uitgeverij Dupuis 113 Asterix 7 stuks 40,00-80,00 Dargaud-collectie met rode band 1 t/m 7 (oude vertaling t/m De Belgen) 114 Asterix 16 stuks 35,00-70,00 Diversen, o.a. Lecturama-collectie, Kerncentrale, Stripschrift-special, De wereld van Asterix, Luxe Uderzo in beeld gebracht door zijn vrienden, Luxe Het geheime wapen 115 Mad 12 stuks 5,00-10,00 12 pockets 116 Mad 16 stuks 20,00-40,00 Mad 1993 1 t/m 15, Good days and Mad 117 Mad 8 stuks 15,00-30,00 Mad about 5 delen, 3 diversen 118 Chaland 6 stuks 20,00-40,00 o.a. Robbedoes, Op zoek naar Bocongo, Testament Godfried van Bouillon in doos met spel 119 Sokal 7 stuks 20,00-40,00 Canardo HC 7 delen 120 Little Nemo 7 stuks 40,00-80,00 In Slumberland 5 delen HC Remco Books, 2 diversen 121 Blueberry 37 stuks 40,00-80,00 31 delen SC, 3 delen HC Blueberry Stardom Luxe De outlaws van Missouri Luxe Het einde van de lange rit

122 Hermann 24 stuks 40,00-80,00 14 delen SC, 3 delen Collectie Getekend HC, 3 delen Vrije Vlucht Bernard Prince Gisteren en vandaag HC Luxe delen Delta, Julius en Romea, Een haven in de schaduw 123 Jacques Martin 2 stuks 25,00-50,00 Luxe Lefranc De Apocalyps 282/400 De dooltocht van Alex groot formaat 124 Bernie Wrightson 3 stuks 25,00-50,00 De laatste krijger, A Look Back uitgeverij Enchantment De studio komt 125 Schuiten 6 stuks 25,00-50,00 o.a. De archivaris, genummerd en gesigneerd 370/500 126 De koene ridder 5 stuks 15,00-30,00 Bundel 1 t/m 5 127 Auclair - eerste druk! 12 stuks 25,00-50,00 Simon van de rivier 1 t/m 8 De zwarte dame uitgeverij Wonderland Jason Muller 128 Hergé - zeer moeilijk! 20 stuks 100,00-200,00 Lecturama-uitgave compleet 129 Joost Swarte 2 stuks 30,00-50,00 Moderne kunst 1e druk 1986, Swarte hors serie 130 Joost Swarte 1 stuks 25,00-50,00 Zeefdruk uit Moderne Kunst, genummerd en gesigneerd uit een oplage van 750 exemplaren, uitgegeven door Hansje Joustra en De Harmonie, 1986

131 Zet.El 3 stuks 30,00-60,00 Luxe Lichtspel 80/275 Luxe De overlevende 83/475 Luxe Loden ogen 183/400 132 Secundaire literatuur 6 stuks 25,00-50,00 o.a. Het beeldverhaal in Vlaanderen, Beeldspraak, Kunst en grafische vernieuwing van het beeldverhaal 133 Secundaire literatuur 9 stuks 20,00-40,00 o.a. Stripkatalogus de 8e editie, Stripdossier, Stripwerk, diverse delen over leren tekenen en schrijven 134 Secundaire literatuur 8 stuks 15,00-30,00 o.a. 2 delen Jan Kruis, Gebouwd in verbeelding 135 Toonder 6 stuks 25,00-50,00 Lees feestelijk, groei geestelijk door Thomas Leeflang De kunst van Marten Toonder Toonder-special Stripschrift HC 40/750 De curieuze wereld van Heer Bommel Bommelbode 1950 Stripmakers in the picture 136 Bob Morane/Vance 46 stuks 25,00-50,00 34 delen Bob Morane, 10 delen Bruno Brazil, HC Howard Flynn, Stripschrift-special William Vance, waaronder diverse eerste drukken 137 Bilal/Secundaire literatuur 3 stuks 20,00-40,00 L'état des stocks (eerste druk) Strips op het spoor, Doorbraak 138 Diversen Goed doel 4 stuks 10,00-20,00 Catoon Aid, Cartoon Aid Voetbal, Strips voor Mozambique Reclame-strip door Eric Heuvel 139 Peter van Dongen 3 stuks 15,00-30,00 Rampokan 1 en 2, Schetsboek

140 Amerikaanse secundaire literatuur 9 stuks 25,00-50,00 o.a. Smithsonian Comic Book, The Great American Comic Books, Crime Comics 141 Amerikaanse secundaire literatuur 6 stuks 25,00-50,00 o.a. The Penguin Book of Comics, The World Encyclopedia of Comics, The Comics sincs 1945 142 Superhelden secundaire literatuur 14 stuks 25,00-50,00 o.a. Superman, Shazam, Wonderwoman, Comic Book Encyclopedia 143 Amerikaanse strips en cartoons 6 stuks 25,00-50,00 o.a. Li'l Abner, The Frazetta Years, Popeye de eerste 50 jaar, Great Cartoon Stars 144 Diversen Mickey Mouse 13 stuks 25,00-50,00 o.a. The Art of Walt Disney, diverse Art Books van Disney 145 Pinocchio - uniek materiaal! 7 stuks 25,00-50,00 7 diversen 146 Diversen Disney-animatie 7 stuks 15,00-30,00 o.a. Het 50 jaar jubileum, reclamemateriaal Disney Classic Collectie 147 Diversen Donald Duck/Mickey Mouse 10 stuks 35,00-70,00 o.a. Ik Donald Duck 2, Ik Mickey Mouse 1 en 2, Stropdas Donald Duck, Donald Duck '53/2, Het levensverhaal van een wereldberoemde eend 148 Don Lawrence 7 stuks 20,00-40,00 Silkscreen Kiley Carrots 461/750 6 posters divers 149 Algemeen Dagblad Stripkrant 2 stuks 5,00-10,00 2 x krant van 1 april 2000, warvan 1 geplastificeerd

150 Portfolio Will Eisner 1 stuks 40,00-80,00 City, a Narrative Portfolio, At Fantastic Visions, Rotterdam 1980, genummerd en gesigneerd 830/1500 151 Disney 2 stuks 15,00-30,00 Blikken reclame-bord Mickey 20x50 cm Blikken reclame Mickey Mouse blad 40x60 cm 152 Mickey-beeldje 1 stuks 5,00-10,00 Gietijzer, 15 cm, zeer vreemd object, hoogstwaarschijnlijk spaarpot 153 Mickey-bekers 6 stuks 5,00-10,00 6 bekers 154 Mickey Mouse-telefoon 1 stuks 20,00-40,00 Design Line (werking niet gegarandeerd) 155 Disney-schoolbekers 7 stuks 5,00-10,00 7 bekers 156 Diversen Disney-memorabilia 9 stuks 10,00-20,00 o.a. Peper- en zoutstellen, eierdopjes, haakjes 157 Mickey Mouse-telefoon 1 stuks 20,00-40,00 Animated Talking Telephone (werking niet gegarandeerd) 158 Mickey en Minnie-speeldoos 1 stuks 15,00-30,00 159 Diversen Mickey Mouse 6 stuks 5,00-10,00 o.a. zeer gebruikt, maar bijzonder tasje 160 Diversen Mickey Mouse 7 stuks 5,00-10,00 o.a. een leuk etensbakje voor de poes 161 Mickey-beeldjes 3 stuks 5,00-10,00 o.a. spaarpot (leeg!)

162 Mickey en Minnie Mouse 7 stuks 5,00-10,00 o.a. kleine Steamboat Willie 163 Diversen Mickey Mouse 5 stuks 5,00-10,00 o.a. Stropdas en popcornwagen 164 Diversen Disney 5 stuks 5,00-10,00 o.a, plastic Mickey, Minnie en Goofy 165 Diversen Donald Duck 2 stuks 2,00-4,00 Glazen en jojo 166 Disneyana 2 stuks 10,00-20,00 Classic Collectables 1928/1958 50 Years of Disney Memorabilia (noodzakelijk kavel bij aanschaf van kavel 151 t/m 165!)