VEILING VELDHOVEN ZATERDAG 2018 nr. omschrijving 1 Een nacht in Rome

5 Majoor Fataal Mooie uitgave op groot formaat door uitgeverij Sherpa (2014). Uitverkocht. Nieuw in de folie! 15

Strips op de Markt. Veiling kavellijst. 4 mei 2008 om uur Voor het stadhuis op de Markt in Gouda. Kavel 51

Postzegels stripfiguren per Figuur

Postzegels stripfiguren per land

DE SMURFEN (PEYO) FIGURES ET VOUS Slechts 250 ex. Met certificaat 15 cm ongeveer DE SMURFEN (PEYO) FIGURES ET VOUS Slechts 250 ex. Met certificaat 15

STRIP Zondag 14 juni 2015 Parijs Brussel duplex

Het beeldverhaal in België

VRAGENLIJST VOOR MIDDELBARE SCHOLEN BELGISCH STRIPCENTRUM

REEKS UITGEVERIJ PRIJS

Collectieprofiel SJ & SV

KAVELLIJST - VEILING 2 ZONDAG 28 SEPTEMBER UUR

El cómic franco-belga (en francés) y el cómic en neerlandés. Personajes creados por belgas francófonos y franceses, y por autores neerlandeses

NIEUWE TITELS APRIL EN MEI 2019

NIEUWE TITELS Juni / augustus 2019

Richtlijnen voor de Stripveiling Wat is geschikt en hoe indienen?

NIEUWE TITELS NOVember/DECEMBer 2019

The Stephen King Collectibles. Misery

Suske en Wiske: 65! Een verhaal met beelden! België = stripland. Jeroen Defauw. Eigenlijk zoals een boek, maar. dan met heel veel tekeningen en

SAGA SAM & KRAMIKSKE UITGAVEN. De terugkeer van

The Stephen King Collectibles. Collectible 11/22/63

From Paris to Hong Kong, STRIPS & URBAN ART TER ERE VAN DE TWEEDE EDITIE

Alles wat je altijd al wilde weten over het invoerscherm, maar nooit durfde vragen

The Stephen King Collectibles. Collectible Carrie

D/2018/10295/56 ISBN Distributie: Stribbelstrips, Hamont-Achel. Saga Uitgaven Berkenhagestraat 77 B-8210 Zedelgem.

LANCERING SPIROU.Z IN HET ATOMIUM & VERNISSAGE EXPO IN HET BELGISCH STRIPCENTRUM FOTOREPORTAGE DOOR RAYMOND LAGAE

Strips 8 DECEMBER 2013

JOMMEKE BLINKT IN HET NIEUW

BOB DE MOOR MIDDELEEUWSE TRILOGIE PIRREWIET UITGAVE Super groot formaat, 250 ex. (leeuw/sterke jan/kerels van )

Stripfeest 2014 Van 5 tot 7 september PERSDOSSIER Brussel, 25 juni 2014

Er zullen altijd mensen zijn die teleurgesteld zijn omdat je iets aanraakt dat bijna heiligschennis is.

Superhelden in de bib

Uitgever weigerde tekeningen van Hergé

PERSDOSSIER. Brussel, 07 oktober

6,5. Getekende verhalen. Werkstuk door een scholier 1621 woorden 20 februari keer beoordeeld. Nederlands. 1. Inhoud

HET UNIVERSUM VAN KUIFJE STRIPVERHALEN

1 t/m 17 maart GRATIS bij aankoop van 2 stripboeken. (of l12,12 aan strips)

Jean Van Hamme Reiziger zonder grenzen

Adhemar: Atlas: Boemerang: Bonte: Brabant Strip vzw: Casterman: ISBN: Jerom (vierkant): De blauwe luiaard 10 (Willy Vandersteen) ISBN:

Suske en Wiske: 65! De eerste Suske en Wiske. Rikki en Wiske in de krant. Stijn Dekelver. Wiske. Na het eerste verhaal wordt hij

Veiling 70e Openbare Biggles Bijeenkomst zaterdag 23 maart 2013

REEKS NR TITEL UITGEVERIJ BLAKE EN MORTIMER 2 HET GEHEIM VAN DE ZWAARDVIS LOMBARD KUIFJE EERSTE DRUK 5 DE BLAUWE LOTUS EERSTE DRUK CASTERMAN KUIFJE

brussel, striphoofdstad themadossier

sinds 2017 voorjaarsfolder 2018

1. DEFINITIE BIBLIOGRAFISCHE BESCHRIJVINGEN TITEL [200] EDITIE [205] COLLATIE [215]... 5

ComiCs T H E m A D o s s i E R

GfK Jaar Rapportage Boekenverkoop Vlaanderen. Januari - Juni 2011

INLEIDING. Veel lees- en nostalgieplezier, David Steenhuyse medewerker De Stripspeciaal-Zaak

Brussel, striphoofdstad. themadossier

Robbedoes van hand tot hand In het kader van de 75e verjaardag van Robbedoes

Dit is een strip die ik zelf graag zou lezen.

Veiling 16 de stripdag Kalmthout Zaterdag 15 juni 2013 *Ingelijste veilingstukken = + 5. Gedeeltelijke opbrengst Suske en Wiske helpen kinderen

BESTEL NU VIA ONZE NIEUWSBRIEF EN KRIJG JE STRIPS THUISGESTUURD!!!

De Musketiers: In opdracht van de koning 19,95 (Mazel) ISBN:

SAGA UITGAVEN DE MINIMENSJES

Pagina 1. Bestelnummer Aantal Hoofdwoord/Opmerking/Bijlage Titel/Deeltitel/Reeks/Boeksoort Siso/Genre/Taal/Leeftijd Prijs Medium/Inwerkmethode

Biedingen/ Offres F +32 (0) Geen telefonische biedingen onder 500. Pas d enchères par téléphone pour des lots inférieurs à 500.

KAVELLIJST - VEILING 1 ZATERDAG 27 SEPTEMBER UUR

Jongens. Meisjes. Het concept. Elke tube bevat een persoonlijke code die je toegang geeft tot:

FOTOREPORTAGE. door raymond lagae

VOORJAAR Memphis Belle BAKERMAT VOORJAAR 2017

KAVELLIJST - VEILING ZONDAG 27 SEPTEMBER UUR

ons album Kortom: een zeer exclusief album wat persoonlijk naar wens en per bruidspaar opgemaakt wordt.

TOM POES. Uitgeverij Cliche wil zich inzetten om de ballonstrips van Tom Poes opnieuw onder de aandacht van een breed publiek te brengen!

Met Lucky Luke naar de Saloon

PERSMAP DINSDAG 6 DECEMBER 2005 WAASLAND SHOPPING CENTER

MAANDBLAD nr 3 MAART 2012

FUNDRAISING DINNER 14 JANUARI 2015 VEILINGBOEKJE

SAGA JONAS FINK UITGAVEN. De bekroonde strip van Giardino

Integrale editie SARAH & ROBIN SAGA UITGAVEN

NIEUWSBRIEF JUNI 2015

Op de Boekenbeurs van Antwerpen was

waar zijn pekkie en flip?

Filatelistische elementen

Vroeger vond ik Kuifje houterig getekend.

SAGA UITGAVEN DE TORENS VAN SCHEMERWOUDE

Arboris: Blake et Mortimer: Brabant Strip vzw: Casterman: Daedalus: Dargaud:

Frans de Jong de uitgaven zijn in chronologische volgorde opgenomen

De Werg Strips Nieuwsbrief 0003 (maart 2019)

Firma C. van Beek Koffie en Theehandel, Koloniale waren, Meerkerk

HANDLEIDING. Online kranten & tijdschriften in de klas met Gopress

Plezier in de herfstvakantie!

Adhemar: Arboris: Athenaeum Polak: Atlas: Bessy 1: De god van het vuur 9,99 (Studio Vandersteen) ISBN:

Prentenboeken: Jeugdboeken:

MBMC. Nr. 4 Aug Nieuwsbrief Mercedes-Benz Modellauto Club Regio Nederland en België

Scriptie Nederlands De strip

Dit project vergt ongeveer 4 uur voorbereidende dagen voor de vergadering.

Veilingcatalogus. Benefietveiling Roze Huis Nijmegen. ten behoeve van !

Handleiding. Maak en speel jouw eigen de slimste mens quiz!

Uitleg : hoe begin je aan een stripverhaal?

VEILING VELDHOVEN ZATERDAG 2018 nr. omschrijving 1 Een nacht in Rome Deel 1+2, slappe kaft, in eerste druk. Beide delen zijn gesigneerd door Jim! 2 Hermann Poster met pagina in kleur uit Torens van Schemerwoude. Genummerd 1/0 en gesigneerd door Hermann (Librairie Bedemoi) 3 Guust Flater Cassette met de stenen miniatuurtjes (Feves de Gaston) uitgegeven door Marsu productions voor een franse firma in bakpoeder. In goede staat 4 Dany Lot met 3 mini-portfolio s: Striptease / Apero girls / Les filles du zodiaque. In (P&T productions) Ex-libris Lot met verschillende ex-librissen, allen gesigneerd. Van o.a. Bosschaert, Marvano, Vrancken, Jimenez, McKean, Ferry en Follet 6 Lefranq Metalen reclamebord met relief: L ouragan de feu 7 Metalen reclameborden (Vlammenzee). Casterman 2012. In metalen reclameborden met relief, allen met franse titel: Le triangle secret / Le legataire / Tuning maniacs / Kran / L ordre de Cicero. In nagenoeg 8 Berck Box Berck klassiekers, delen in speciale box. Nieuw in de blisterverpakking 9 Arcadia Archief de luxe uitgave Billie & Bollie / Lucky Luke 11 Jerry Spring / De Beverpatroelje 2 mooie luxe uitgaves van Arcadia: Govert Suurbier Zeppelin. Genummerd HC 34/70 en gesigneerd door Verron (krasje op de cover) + Johnny Paraguay Het meisje met het witte haar. Genummerd en gesigneerd door Malik. In 2 telefoonkaarten, Billie & Bollie (00 ex. Uitgifte 1999)+ Lucky Luke (00 ex. Uitgifte 2001). Nieuw in het originele mapje (Begacom) 2 telefoonkaarten, Jerry Spring (00 ex. Uitgifte 2001)+ De Beverpatroelje (00 ex. Uitgifte 2001). Nieuw in het originele mapje 12 XIII / Largo Winch 2 stripmunten, XIII (200 ex. Uitgifte 2001) + Largo Winch (200 ex. Uitgifte 2001). Nieuw in de originele verpakking (Koninklijke munt van Belgie) 13 De Hulk Buste van De Hulk, uitgebracht door Altaya (Marvel 2017). Nooit in Nederland uitgebracht. Nieuw in de originele verpakking 14 Willy Vandersteen Album 0 jaar Willy Vandersteen & Striproute 2013. Door Jan Francken. Oplage 00 exemplaren. In 1

1 De Phaeton Set hardcovers van De Phaeton deel 1 t/m 9 (uitgeverij Talent). In zeer goede staat, sommige delen zijn genummerd en is er een prentje bij. Enkele delen hebben een licht verkleurde rug 16 Millennium Set hardcovers uit de Millennium reeks (uitgeverij Talent) met stofomslag, in zeer goede staat. Nummers 8, 16, 30, 37, 40, 60, 62, 68, 80 en 93 17 De orde van Complete set, deel 1 t/m 4. In hardcover, eerste druk. Laatste Cicero tekenwerk van Gillon. In nagenoeg 18 Kapitein Sabel Complete set, deel 1 t/m 7. In eerste druk, zeer goede staat 19 Isaac de Piraat Complete set, deel 1 t/m. In hardcover, eerste druk. In nagenoeg 20 Kuifje Schaalmodel Airbus A320 1:200. Brussels Airlines / Moulinsart 2 2016. Nieuw in de originele verpakking 21 Kuifje set van 3 schaaltjes (3x, cm), nieuw in de originele verpakking 22 Kuifje set van 2 schaaltjes (2x14 cm)met resp. Kuifje en Bobby, nieuw in de originele verpaking 23 Kuifje 12 informatieboekjes voor de Kuifje beeldjes ("figurines Tintin - La collection officiele") 24 Kuifje Tentoonstellingscatalogus voor het Centre Pompidou in Parijs. Nieuw in de blisterverpakking 2 Kuifje Set boekensteunen van Kuifje en Bobby, In zeer goede staat. Vilac (jaren 80) 26 Michel Vaillant Persdossier, 2016. Franstalig, nooit in het Nederlands verschenen 27 Lucky Luke 2x Persdossier, 2012, 2016. Franstalig, nooit in het Nederlands verschenen 28 XIII Schitterend uitgebreid persdossier van XIII (Vance, Moebius, van Hamme) uit 2007. Franstalig, nooit in het Nederlands verschenen. Zeldzaam 29 De Blauwbloezen Persdossier t.g.v. het 60 e album (2016). Franstalig (nooit in het Nederlands veschenen). Schitterend! 30 De Blauwbloezen 2 beeldjes nieuw in de originele blisterverpakking. Eerder alleen verkrijgbaar in een speciale uitgave in het frans! 31 Delaby 2x Erotische Portfolio op 30 exemplaren, Vanessa + Ro. In elke map bevinden zich de door Delaby gesigneerde en genummerde verantwoordingspagina, prenten en 1 of 2 foto's van het model 32 Onthoofde Arenden Opdrachttekening in franstalig album T.13, gesigneerd Pierret

33 F. Jannin Opdrachttekening in franstalig album Problemes de connexion, gesigneerd Jannin 34 IJzermasker Opdrachttekening in franstalig album T.1, gesigneerd door Marc Renier 3 Veilingcatalogi Lot met veilingcatalogi, van gerenommeerde veilinghuizen (Artcurial, Millon, Hubert Breyne, etc. 36 Gummi / Lot met 6 delen Gummi, het fameuze tijdschrift met de beste Zwaar Metaal strips voor volwassenen (1 t/m 4, 16, 24) uit de jaren 70. Met o.a. werk van Moebius, Corben, Tardi, Peter Pontiac, Eisner, etc. En deel 1 t/m 4 van Zwaar Metaal uit de jaren 80 met werk van Chaland, Loustal, Moebius, Bilal, etc. 37 Stripschrift 2 professionele bundelingen, van 1979 + 1980. In zeer goede staat 38 Asterix Zilveren euro munt. In cassette. Uitgebracht door Monnaie de Paris in 2013. Met certificaat, genummerd. In mint conditie 39 Asterix Zeldzaam flesje toverdrank (creme de menthe van Bols) uitgegeven in de jaren 70-80 ter promotie. Met uniek etiket. In nagenoeg 40 Diverse auteurs Portfolio De Lijn (2002). Exlusief verspreid onder de aanwezigen bij de aandeelhoudersvergadering. Met 6 prenten, van Guust Flater, Suske en Wiske, Kiekeboe, Agent 212, Sarah en Robin en Floch. Alles genummerd op 630 exemplaren. Inclusief het album van Senne en Sanne "Het speelgoedmysterie". Prenten zijn in, het album en doosje in (redelijk) goede staat 41 Delaby 2x Erotische Portfolio op 30 exemplaren: Nathalie + Cathy. In elke map bevinden zich de door Delaby gesigneerde en genummerde verantwoordingspagina, prenten en 1 of 2 foto's van het model 42 De Krobbels Portfolio als hommage aan De Krobbels, in een oplage van 180 exemplaren (Uitgeverij Hibou, 201). Met 11 gesigneerde prenten, o.a. van Batem, Meynet, Follet, Severin en Walthery. In 43 Les Dossiers de 2 albums met vele illustraties, over Schuiten Hermann DBD (franstalig). In 44 Meccano Van de vermaarde reeks Meccano werd van deel 4 container een Engelse vertaling uitgebracht in 6 deeltjes (Bries 200). Dit is een complete set 4 Alex Opdrachttekening van Alex, gesigneerd door Jacques Martin. In lijstje 2 1

46 De vier helden Opdrachttekening van de vier helden, gesigneerd door Craenhals. In lijstje 47 Guust Flater Opdrachttekening van Guust, gesigneerd door Franquin. In lijstje 48 Collectie Gazet Collectie van 0 strips (!!) met alle toppers: Kiekeboe, van Antwerpen Blauwbloezen, Suske en Wiske, Thorgal, Sammy, Blake & Mortimer, Largo Winch, Jeremiah, Nero, Soda, Bakelandt, de Smurfen, Asterix, Lucky Luke, Michel Vaillant, de Rode Ridder, 49 Merho / Pieter Aspen Johan en Pirrewiet, Urbanus, XIII, Rik Ringers, etc. etc. (2006) Speciale uitgave van Grof wild (Manteau 2011), een bundeling van de novelle van Pieter Aspen en de bewerking naar een Kiekeboe stripverhaal. Met extra pagina s met schetswerk. In 0 Kiekeboe Mega-fles Ter Dolen abdijbier van 2 liter. T.g.v. de Kiekeboehappening op -6-199, met speciaal Kiekeboe-label, genummerd 17/2 AE en gesigneerd door Merho 1 Catwoman Catwoman cookie jar. Unieke aardewerk koektrommel van Catwoman. Nieuw in de originele verpakking. Warner Bros 2 Nero Lot met 8 boeken. 2 Hardcovers, 4 trilogieen en 2 speciale reclame-albums. In 3 Kuifje Hommage aan Herge. Door Watch, interpretatie van Kuifje scene op de antiekmarkt. In goede staat, wat roestvlekjes onderaan. 0x70 cm. Genummerd op 1200 exemplaren en gesigneerd door Watch (P&T 1993) 4 Kuifje Herge in 2 zegels. Gekartonneerd album met linnen rug, genummerd 98/3000. En speciaal zegelvel. Uitgegeven t.g.v. 0 jaar Herge. In Kuifje 3 grote blikken koektrommels van Delacre, met verschillende afbeeldingen van Kuifje in winter scene. In goede staat 6 Kuifje 2 kleinere koekblikken van Delacre, met afbeeldingen van De schat van Scharlaken Rackham en Raket naar de maan. In goede staat 7 Franka Zeefdruk in zwart-wit van Franka pagina (Griffioen Grafiek). Gesigneerd door Henk Kuijpers. In zeer goede staat (randen licht vergeeld) 8 Blake & Mortimer Opbergmap, uitgevoerd in linnen. Met prachtige print op de cover en binnenzijde, in zeefdruk (Archives Internationales). In 2 1 1 20 1

9 Blake & Mortimer Complete set van metalen miniatuurtjes op staander. Promotiemateriaal verschaft door de uitgever (2017). In 60 Lucky Luke Pop-up prentenboek, uitgegeven door Dargaud in 1973. In goede staat + 3 beweegbare figuurtjes (2x Dalton + Billy the Kid) in de originele verpakking 61 Walthery Set van 6 glazen met speciaal ontwerp Natasja Hoppy Days. Door Walthery ontworpen in 2017. Nieuw 62 Robbedoes Display-kaart compleet met de 20 pins. In goede staat (Atlas / Franquin) 2006 63 Franquin Zeefdruk, genummerd 44/0 en gesigneerd door Hardy. Een ode aan Franquin, met dank aan Will, Franquin en Jije. In 64 Guust Flater Bouwplaat / model (3D diorama) van het kantoor van Dupuis. Genummerd op 20 exemplaren (2017). In 6 Robbedoes Autootje 2 + uit de Atlas serie: de Citroen HP + Jeep MB. Nieuw in de originele verpakking -- 1