Download "Kijkdagen Zaterdag1juli, Zondag2juli, Onlineveiling Maandag3juli Dinsdag4juli"

1 CatalogusOnlineVeilingMei2017

2 Kijkdagen Zaterdag1juli, Zondag2juli, Onlineveiling Maandag3juli Dinsdag4juli

4 Volgorde van verkoop mei veiling 2017 (Deze verkoop valt onder de margeregeling) Er sluiten ca. 150 kavels per kwartier af. Als er in de laatste 5 minuten voor het sluiten van een kavel een bieding plaatsvindt, zal de tijd met 5 minuten verlengen. Dit herhaalt zich indien van toepassing. Cat. nr. 15 mei 2017 Sluit om :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur Cat. nr. 16 mei 2017 Sluit om :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur Deze veiling staat onder notarieel toezicht van mr. Ph.J. Simons van Davina en partners notarissen. Eerstvolgende veiling Eerstvolgende kijkdagen zijn: zaterdag 1 en zondag 2 juli 2017 Afhalen van goederen Openingstijden afhalen goederen: woensdag 17 mei en van uur donderdag 18 mei en van uur vrijdag 19 mei en van uur Zaterdag 20 mei en van uur

5 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr. 1 Jan Voerman Jr., Hattem Laren, Bloemstilleven, gouache, 22 x Blauw/wit Chinees porseleinen 8-kantige schotels met landschapdecoraties, Qianlong ( ), diam.23 4 Kees Verwey, Amsterdam Haarlem, Portret van Henri Frédéric Boot (de leermeester van Verwey), olieverf op doek, gedateerd 1933, 57 x 46 Tentoonstelling: Dodrechts museum 1989 en De Hallen Haarlem (onderdeel Frans Halsmuseum) getiteld: 'Verweij en Boot' juni Literatuur: Anita Hopmans, 'Kunst is spiegeling: Kees Verwey, een studie naar zijn oeuvre', 1990, pagina 55 5 Henri Frédéric Boot, Maastricht Haarlem, Portret van de heer Cassé in interieur met Romeinse buste op de achtergrond, olieverf op doek, olieverf op doek, 56 x 43 6 Anton Pieck, Den Helder Overveen, Operette 'EINE NACHT IN VENEDIG', aquarel en gouache op papier, 33,5 x 22 cm, vervaardigd voor en uit de collectie van Herman Emmink ( ). Anton Pieck woonde in september 1978 de première bij van deze operette door de 'Hoofdstad Operette' in de Stadsschouwburg Amsterdam. Tentoonstelling: 'Anton Pieck 85, een wonderlijk fenomeen' in het Singer Museum Laren 19 april - 15 juni Literatuur: tentoonstellingscatalogus 'Anton Pieck, een wonderlijk fenomeen', uitgeverij unieboek 1980, pagina 45 Loc Loc Loc Loc Loc LeCoultre, Messing Atmos glaspendule Loc Van Kempen, uitgebreid 2e gehalte zilveren bestek, Art Deco model, 2895 gr. Loc Savranski, 18 kt. witgouden ring bezet met grote radiant geslepen diamant circa 2,95 ct. met aan de achterkant schaarslijpsel en ca.144 kleine diamanten, inclusief officieel diamant rapport, (zie pdf voor een kopie van het rapport) Loc Kt. geelgouden armband bezet met 15 opalen, 11 gr. Loc Jan van der Zee, Leeuwarden Groningen, Groninger Ploeg, schilderij met een dubbele voorstelling, enerzijds een landschap met dorpje, anderzijds een paardenrace, olieverf op doek, gedateerd '40, 60,5 x 80,5 Loc Grote met dames en bloemen gedecoreerde porseleinen oorvazen, h.146 Loc Antieke rijkbewerkte eikenhouten Renaissance-stijl kast met 4 deuren, h.151 x b.107 x d Rozenburg eierschaal porseleinen ronde kop, diam.7,5 en schotel, 12,5 met voorstelling van bloeiende kamperfoelie, gemerkt Hendrik Savrij, Haarlem Haarlem, Koeien met boerin in landschap, olieverf op doek, 100 x Onb.meester, antieke marmeren Jugendstil sculptuur van een vrouwenhoofd, h.42 x b.41 x d.16 Loc Loc Loc Loc Meerluiks ovale spiegel met goudkleurige lijst, 124 x 84 Loc Ronald Lindgreen, Stilleven met fles, olieverf op board, 45 x 55 Loc Johannes Wouterus van Trirum, Rotterdam Wolphaartsdijk, Zes spelende kittens in interieur, olieverf op paneel, 60 x 50 Loc G. van Lente, Bloemstilleven, olieverf op doek, gedateerd 1929, 65 x 50 Loc Koop divers van een Murano glazen vis en glazen vaasje en een schelp met zilverkleurige monturen Loc Koopje divers Chinees porselein, etc. Loc Met personen beschilderd Satsuma wierookhouder rustend op houten sokkel Loc Albasten boekensteunen met bronzen honden Loc Goud verguld Russisch tafelstuk i.v.v. een haan ingelegd met Australische kristallen, h Goud verguld Russisch tafelstuk i.v.v. een ei ingelegd met Australische kristallen en met handbeschilderingen, 16,5 46 A.P.J. (Janus) Sibens, Wouw Eindhoven 1969, Larense school, Boerderij in winterlandschap, olieverf op doek, 60 x 80 Loc Loc Loc Terracotta borstbeeld van een meisje, h.45 Loc

6 52 6 Boheems gekleurde kristallen wijnglazen Loc Smeedijzeren Art Deco tafellamp met groene glaskap, h.34 Loc Antieke kristallen pièce de milieu, h.45 Loc Onb.meester, aardewerken beeld van een man met vogel, h.47 Loc Antieke gepolychromeerde Imari porseleinen vazen, h.40 Loc Notenhouten voetenbank met bloemstof bekleed, h.47 x b.48 x d.84 Loc Boheems kristallen gekleurde wijnglazen Loc Dik glazen salontafel rustend op 2 marmeren blokken, h.36 x L.120 x b.80 Loc Kt. witgouden ring bezet met grote opaal en 14 briljant geslepen diamanten, ringmaat 17,75 (56), 5 gr Kt. witgouden hele alliance ring bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 1,25 ct., ringmaat 16 (50) Kt. witgouden solitair ring bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0,20 ct., ringmaat 17,5 (55) Kt. witgouden entourage ring bezet met centraal een Bolsjewiek geslepen diamant en saffier totaal circa 0,24 ct., ringmaat 17,25 (54) 81 9 Kt.witgouden rijring bezet met 7 briljant geslepen diamanten totaal circa 0,09 ct., ringmaat 17 (53) Kt. witgouden ring bezet met centraal een saffier en 10 briljant geslepen diamant totaal circa 0,25 ct., ringmaat 17,25 (54) Kt. witgouden entourage ring bezet met centraal een blauwe topaas en 14 briljant geslepen diamanten totaal circa 0,30 ct., ringmaat 16,5(52) 6-k k k k k k k Boheems gekleurde kristallen flutes Loc Ond.gesign., Personen met vee en paarden in landschap, maroefle, 30 x Emanuel de Vries, Dordrecht Dordrecht, Zeilschepen op open water met op de achtergrond een kust, olieverf op paneel, 46 x Endlich (pseudoniem van Jan Knikker), Wandelende boerin langs de vaart met boer met praam, olieverf op doek, 44 x 24 Loc Loc Loc Meerkleurig glazen schaal, h.15 x b.65 x d.24 Loc Onb.meester, bronzen sculptuur van een zittend meisje met hoed, h.25 Loc Monogram A.Z., bronzen sculptuur van knielende moeder met kind, h.23 x b.36 x d Antieke wortelnotenhouten dubbelgebogen 2-deurs vitrinekast, h.208 x b.111 x d.34 Loc Loc Met goud beschilderd porseleinen Empire koffieserviesje Loc Koopje divers koper Loc Omgeving J.H. Maris, Boer in landschap, maroefle, 22 x 15 Loc Aardewerken dekselpot, h.43 Loc Notenhouten Louis-XV 3-zits Régence bank met witte bekleding, h.102 x b.187 x d.70 cm, Frankrijk, 18e eeuw (bekleding gevlekt), herkomst collectie Axel Vervoordt 109 Onb.meester, bronzen sculptuur van een naakt op rotsblok, h.50 rustend op een zuil, h.63 Loc Loc Blauw gedecoreerd aardewerken Deens serviesdeel Loc Met wotelnotenhouten motief gedecoreerd 2-laden kastje, h.64 x b.60 x d Met wotelnotenhouten motief gedecoreerd 2-laden kastje, h.64 x b.60 x d.40 Loc Loc Stel kristallen lampvoeten met zwarte kappen, ca. h.60 Loc Lichts kandelaar, 19e eeuw, h.64 Loc Afrikaans rieten schaal met kralen versierd, h.13 x diam.39 Loc Notenhouten hangoortafel, h.76 x d.105 x b.35 of 163 Loc

7 125 Gepolychromeerde Chinees porseleinen dekselvaas, h.50 Loc Antieke mahoniehouten Voltaire met blauw velours bekleed Loc Antiek Christus beeld in antieke lijst met bol glas, 50 x 41 Loc Naar Jacob Smits, Landschap, pasteltekening, 60 x 47 Loc Egon Schiele, Reclining woman, lithografie door Claude en Nicolas Draeger op de press, Marinono-Voiron van 1910, Edition Anthese-Paris voor Portfolio met textes de Jane Kallir (slechts enkele exemplaren zonder midden vouw), 64 x Stadsplattegrond van Zutphen, heruitgave midden vorige eeuw, 57 x 44, buitenmaat 78 x Jan Knikker Jr., Leiden Den Haag, Tuin met op de achtergrond huizen, gouache, 44 x 31 Loc Loc Loc Mouslli, Huisje aan het water, maroefle, gedateerd 1939, 80 x 60 Loc Mouslli, Gezicht op Venetië, maroefle, 80 x 60 Loc

8 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr. 139 Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen kraagvaas met afbeeldingen van herten en vogels, 19e eeuw, h.44 Loc Antieke mahoniehouten Louis Seize 3-laden commode h.90 x b.106 x d.49 Loc Art Deco tafellamp op smeedijzeren voet en groen iriserend glaskapje, h.31 Loc Bronzen sculptuur van een Indiase fluitspeler, h.30 Loc Houten met spiegeltjes belijmde biddende Boeddha, h.40 Loc Antieke notenhouten kast met jaloeziedeuren rustend op klauwpoten, h.83 x b.75 x d Pablo Picasso, Bacchanale au Taureau Noir, linogravure, 1959, edition cercle d'art, Paris 1962, h.30 x b.34 Loc Loc Lange spiegel in zilverkleurige lijst, 160 x 40 Loc Bernard Buffet, La route, lithografie, Atelier Mourlot, 1962, gesigneerd, ref.: cat.305, Raisonné, lithografie vol I.B. BUFFET Loc Rijkbewerkt 3-delig koperen klokkenstel Loc Kt. witgouden ring bezet met centraal een peridot en twee briljant geslepen diamanten totaal circa 0,12 ct., ringmaat 17,25 (54) Kt. witgouden oorknoppen bezet met briljant geslepen diamant totaal circa 0,22 ct Kt. witgouden oorknoppen bezet met briljant geslepen diamant totaal circa 0,24 ct Kt. witgouden solitair ring bezet met briljant geslepen diamant totaal circa 0,02 ct., ringmaat 16 (52) Kt. bicolor gouden entourage ring bezet met centraal een saffier en bolsjewiek slijpvorm geslepen diamanten totaal circa 1,00 ct., ringmaat 16,5 (52) Kt. witgouden ring bezet met briljant geslepen diamant totaal circa 0,40 ct., ringmaat 17,25 (54) 6-k k k k k k C. Westerbak, Koeien in landschap, olieverf op doek, 50 x 40 Loc Zwart marmeren albasten gecombineerde Art Deco pendule met naast het uurwerk 2 bronskleurige herten, h.27 x b.46 x d.11 Loc Ingelegde notenhouten sidetable, h.75 x b.110 x d.38 Loc Koopje van 4 aardewerken beeldjes Loc Setjes van 2 cloisonné vaasjes met zwart fond en wit fond Loc Legering Art Deco-stijl beeldje van een vrouw rustend op houten voetstuk, h.23 Loc Koperen miniatuur tafelklok, h.8 Loc Porseleinen Chinese neksteunen, 19e eeuw Loc Stel gepolychromeerd Chinees porseleinen gemberpotjes met famille rose decoraties, h.20 Loc Koop van 5 diverse oude waaiers Loc Koopje van 3 portretminiaturen Loc Mes en een vork met fraai gesneden hertshoornen handvatten Loc Antieke uitschuifbare verrekijker bekleed met hout Loc Messing scheepsklok Loc H. Moreau, Art Deco beeld van een springende bok rustend op marmeren voetstuk, h.12,5 Loc Glaspasta vaasje met metalen montuur Loc Regeer standaard, Tibet Loc Hummelbeeldjes Loc Porseleinen beeldjes Loc Glas met le beschildering van jongeling met staf, 19e eeuw, ca.18 Loc Gepolychromeerd houten paard, h.31 x L.30 Loc

9 206 Antieke miniatuur ivoren koets met paard, kruiwagen en diverse toebehoren Loc Groen gepatineerde Grieks bronzen beeld rustend op standaard, h.27 Loc Aardewerken sculptuur van een Chinese big, h.12 x b.20 x d.7 Loc Wim Bos, serie van 12 ingelijste etsjes, 6,5 x 4,5 Loc Groot stuk antiek koraal Loc Koopje diverse beeldjes, etc. Loc Antieke met personen gedecoreerde Satsuma porseleinen vaas, h.17 Loc Oude Chinese houten voedselcontainer Loc Eikenhouten panelenkistje, h.53 x b.70 x d.40 Loc Beslagen metalen dekenkist, h.42 x L.93 x b.47 Loc Eikenhouten rijkbewerkte bedbankje, h.40 x b.80 x d.37 Loc Spaanderhouten ronde tabaksdoos, ca.1800 Loc Antieke geel koperen doofpot Loc Grote ronde twijgen mand met koperen aker en een kleine twijgen mand Loc Groen houten bankje met gekleurde touw zitting, h.44 x b.90 x d.45 Loc Château Serilhan Cru Bourgeois Saint Estèphe 2008 in kist, 6x Loc Château La Fiefs de Lagrange, 2e wijn, St. Julien, in originele kist 2007, 6x Loc Warre Vintage Port Quinta Da Cavadinha 1998 in originele kist, 2x Loc Château Les Chames De Grand Corbin Grand Cru Saint Emilion, 2010 in originele kist, 6x 245 Platina solitair ring met 1 briljant geslepen diamant 0,40 ct. Kwaliteit piqué 1, 3,8 gram, ringmaat 16,5, nieuwwaarde euro Kt. witgouden tennisarmband bezet met 49 x 0,07 ct. briljant geslepen diamant, L.20,5 Loc k k Château Du Glana Cru Bourgeois Saint Julien 2007 in orig. kist 6x Loc Château La Tulipe de la Garde, Ilja Gort, Limited Editon 2012 In originele kistjes 4x Loc Zilverkleurige sculptuur van een hazewindhond, h.46 Loc Gouda plateel met bladeren gedecoreerde schotel, diam.35 Loc Zeer grote blauwe vaas met koperen omranding en rustend op koperen voetstuk, h.50 x diam.55 Loc Notenhouten wand/bureautafel met 2 ladenblokken, h.82 x b.133 x d.44 Loc Koperen wandklok i.v.v. een zon, diam.64 Loc Koopje van 2 borden een slopbowl met veelkleurige beschildering van bloemen, waarschijnlijk Lowestoft, 18e eeuw 270 Bronzen beeld van een Chinese man op bank, vroeg 20e eeuw, h.19 x b.21 x d.8 Loc Loc Gepolychromeerde bronzen Happy Boeddha, h.24 Loc

10 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr. 277 H. Bachmann, Pootje badende koeien in landschap, olieverf op doek, 75 x A. Verhoesen, Melkmeisje, melkende boer en koeien in landschap, olieverf op doek, 40 x Gebogen notenhouten 2-deurs vitrinekast met glazen deuren, h.154 x b.94 x d Gebogen notenhouten 2-deurs vitrinekast met glazen deuren, h.54 x b.93 x d Eierschaal porseleinen theeserviesje bestaande uit een theepot met deksel, melkkan, suikerpot met deksel en vier kop en schotels, vermoedelijk Russisch 285 Koopje van 8 groene glaasjes met vierkante voetjes, diverse messenleggers en een kristallen schaal Loc Loc Loc Loc Loc Loc Notenhouten damesbureau met leder inleg, h.70 x b.94 x d.50 Loc Wit met goud gedecoreerd Rosenthal mokkaserviesje Loc Notenhouten bureautafel afgedekt met zwart lederen blad, h.75 x b.138 x d.80 Loc Notenhouten stoel met oranje stof bekleed Loc Notenhouten hangoortafeltje met lade met leder blad, h.50 x b.48 of 76 x 37 Loc Antiek beschilderd kinderstoeltje met biezen zitting Loc Arend van de Pol, Utrecht Utrecht, Koeien in landschap, olieverf op doek, 55 x 46 Loc Iepenhouten salontafel met hangoren en 2 laden, h.56 x b.50 x L.90 of 138 Loc Onb.meester, Rivierlandschap met schepen, koeien en personen, olieverf op paneel, 57 x Simon van den Berg, Overschie Arnhem, Schapen met lammetjes en kippen in stal, olieverf op paneel, 55 x Jacobus Willem (Jac.) van Rossum, Den Haag Rijswijk, Melkende boer met koeien in landschap, olieverf op board,39 x Bronzen sculptuur van een vioolspelend jongetje op marmeren voetstuk, h.ca.65 Loc Loc Loc Loc Gepolychromeerde houten Oosterse stoel Loc Groen gepatineerde aardewerken sculptuur van een stier met vrouw, h.26 Loc Toegeschreven aan Professor Giuseppe Bessi (Italiaans, ), Jugendstil marmeren vrouwenbuste getiteld 'Mignon', h Kt. witgouden collier met hanger met roze tourmalijn en 14 briljant geslepen diamanten 0,15 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, lengte 42, gewicht 4,1 gram, nieuwwaarde 975 euro Loc k Kt. witgouden slagring bezet met 2 briljant geslepen diamanten 6-k Koraal op voet Loc Onb.meester, bronzen sculptuur van Johannes de Doper, h.29 Loc Onb.meester, bronzen sculptuur van Johannes de Doper, h.29 Loc Meerdelig koper theeserviesje, deels gemerkt Jan Eisenloffel Loc Jens Joppe, Molens aan vaart met stad op achtergrond, olieverf op paneel, 13 x 18 Loc Antieke tegeltjes in lijst Loc Frans Arnoldus Langeveld, Amsterdam Laren, Koeien voor de kerk, olieverf op doek, 120 x 90 Loc Studio C. Maks, Staand naakt, pasteltekening, 49 x 25 Loc Ond.gesign., Liggend naakt, tekening, 45 x 24 Loc J. de Grauw, Afgemeerde schepen aan de kade, olieverf op doek, 40 x 30 Loc Antiek groen beschilderd aardewerken kinderserviesje Loc Porseleinen 3-delige jardinière, ca.1780 Loc

11 363 Oud Satsuma porseleinen theeserviesje Loc Antieke wortelnotenhouten trumeau met lade afgedekt door een groen lederen blad, Holland ca.1840, h.72 x b.120 x d.54 Loc Antiek wit met goud gedecoreerd serviesdeel Loc Witte opengewerkte Thonet-stijl stoelen met matting zitting Loc Massief teakhouten eetkamertafel, h.79 x L.240 x d.100 Loc Antieke ingelegde notenhouten Jugendstil grammofoon met diverse platen en bellen, Duitsland ca Loc Blauw gedecoreerde porseleinen dekselvazen, h.43 Loc Albert Jurardus van Prooijen (Prooyen), Groningen Amsterdam, Landschap met bosven en koe en boer, olieverf op paneel, 43,5 x Johan Meijer, Amsterdam Laren, Twee koeien in stal, maroefle, 21 x 22 Loc Loc Verveer, Hanen in landschap, olieverf op paneel, 17 x 12 Loc Knud Erik Edsberg, , Denemarken, Koeien in de stal, olieverf op doek, 50 x Knud Erik Edsberg, , Denemarken, Koeien in de stal, olieverf op doek, 50 x Willem van der Nat, Leiden Leiden, Kalfjes en eenden in landschap, olieverf op doek, 85 x Johannes Hubertus Leonardus (Jan) de Haas, Hedel Konigswinter, Kalf in landschap, olieverf op paneel, 44 x 34 Loc Loc Loc Loc Geslepen spiegel in zwart met goudkleurige lijst, h.104 x b.56 Loc Koperen skeletklok in glazen stolp, h.44 x b.31 x d.20 (maat van stolp) Loc Kt. witgouden ring met 3 briljant geslepen diamanten 0,03 ct., 1,5 gram, ringmaat 16,5, nieuwwaarde 325 euro 6-k

12 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Kt. witgouden oorbellen met 12 princes geslepen diamanten 0,50 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 4 gram, nieuwwaarde euro 6-k Plateel dienblad, ca Loc Chroom Art Deco verstelbare bureau lamp Loc Oud mahoniehouten ingelegd Engels plat bureau afgedekt met lederen blad, h.80 x b.52 x d.85 Loc Antiek mahoniehouten opengewerkt stoeltje met rood velours bekleed Loc Ingelegde notenhouten naaitafel, h.79 x b.50 x d.40 Loc Gallé-stijl lamp met decoratie van vissen Loc Koop van 4 aardewerken Jugendstil vazen Loc Koopje divers w.o. 2 bronzen beeldjes, 2 pleet tafelhanen, koperen 1-lichts kandelaar en 2 plateel kandelaars Loc Kelderrestant wijnen Loc Antieke mahoniehouten spinnekoptafel, h.76 x b.127 x d.100 Loc Notenhouten tafelklokje Loc Koopje divers Imari porselein Loc Koopje divers kleingoed w.o. aardewerk, kristal, bijbeltje, etc. Loc K. Kollwitz, , bronzen reliëf, 26 x 25 x 10 Loc Kristallen vaas en een Chinees juwelenkistje Loc Koopje divers kleingoed, etc. Loc Koopje divers aardewerk, porselein, glas, pleet, etc. Loc Rijkbewerkte Chinese hokker afgedekt met roze marmeren blaadje, h.46 x b.36 x d. Loc Opengewerkte wit gelakte houten kuifspiegellijst met spiegel, h.155 x b.98 Loc In wit hoogglans uitgevoerde sculptuur van een paardenhoofd, h.57,5 x b.63 x d.26 Loc Antieke mahoniehouten Biedermeier speeltafel, h.77 x b.82 x d.42 Loc Van der Gaag, Abstract, zeefdruk, nr.34/50, 100 x 60 Loc Moret, Claude Monet, The Nelson Atkins Museum of Art New York Graphic Society, Affiche uit x Russische School, Personen in ruimte, olieverf op paneel, gedateerd 1998, 101 x Oude kaart van Zeelandia vorige eeuw, handgekleurd 58 x 46 buitenmt. 80 x Eikenhouten Mechels boekenkastje geflankeerd met leeuwenkopjes, h.110 x b.120 x d.38 Loc Loc Loc Loc Antiek kuipblad met paarskleurig theeserviesje Loc Antieke notenhouten ridderfauteuil met bloemstof bekleed Loc J.H. Weijhs, Boerderij met bloementuin, olieverf op board, 50 x 35 Loc Ond.gesign., Molen in landschap, olieverf op doek, 38 x 50 Loc Kt. witgouden ring met parel 10 mm. en zirkonia, 6,5 gram, ringmaat 18, nieuwwaarde 625 euro Rijige Akoya parelarmband met een 18 kt. witgouden slot bezet met robijntjes, Kt. rose gouden bandring bezet met centraal een ovaal geslepen Bolsjewiek diamant totaal circa 0,90 ct. en 44 single cut geslepen diamanten totaal circa 0,70 ct. ringmaat 17 (53) Kt. rose gouden rozet ring bezet met centraal een blauwe topaas en briljant geslepen diamant totaal circa 0,32 ct. ringmaat 16,5 (52) 6-k k k k N. Karpov, Polonius uit Hamlet, krijttekening, 32 x 18 Loc Walnoten kruk, h.40 x diam.32 Loc

13 512 Rijkbewerkte wanddecoratie van een wapen, 40 x 43 Loc Onb.meester, Bijbelse voorstelling, sepiatekening, 17 x 15 Loc Bavaria, porseleinen crème- met goud gedecoreerd serviesdeel, Jean Haviland Loc Notenhouten sidetable met 3 laden, h.77 x b.210 x d.45 (waterschade) Loc Sculptuur van een slapende hond, L.83 Loc Stel Franse terracotta potten, h.32,5 x diam.28 Loc Notenhouten wijntafeltjes rustend op 3-span klauwpootjes, h.54 x diam.44 Loc Koopje divers Satsuma, opaline glas, etc. Loc Ond.gesign., Portret van een vrouw in klederdracht, olieverf op doek, 50 x Therese Ansingh, Amsterdam Amsterdam, Portret van een meisje met strik, olieverf op doek, gedateerd 1952, 50 x 48 Loc Loc Omgeving Jacob Dooijewaard, Zittend naakt, aquarel, 30 x 19 Loc Omgeving Jacob Dooijewaard, Staand naakt, aquarel, 36 x 25 Loc Johannes Bosboom, Den Haag Den Haag, Kerkinterieur met monniken, aquarel, 19 x 24 Loc Twee gipsen plaquettes met romantische voorstellingen in goudkleurige lijst Loc Witte sculptuur van de 3 gratiën, h.60 Loc Antieke mahoniehouten Empire hoekkast afgedekt met een marmeren blad, h.100 x b.83 x d Knud Erik Edsberg, , Denemarken, Rustende koeien in landschap, olieverf op doek, 69 x Knud Erik Edsberg, , Denemarken, Paard en koeien in landschap, olieverf op doek, 40 x Ond.gesign., Koeien in landschap, olieverf op doek, 70 x 40 (doek beschadigd) 552 Antieke mahoniehouten Empire begaasde 2-deurs boekenkast met lade, h.149,5 x b.100 x d.42 Loc Loc Loc Loc Loc

14 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr. 555 Grote kristallen schaal, h.25 x diam.30 Loc Antiek mahoniehouten Chinees opengewerkt pronkkastje met diverse etagères, 3 geheime laadjes en ingelegd met diverse half edelstenen, h.128 x b.93 x d.38 Loc Stel Chinees blauwe bloempotten, h.31,5 x diam.28 Loc Antiek eikenhouten Mechelse 2-deurs vitrinekast, h.166 x b.112 x d.45 Loc Koop diverse oude borden (w.o. verzamelborden) Loc Goudkleurige biddende Boeddha belijmd met spiegeltjes en bloemenkrans, h.60 Loc Ond.gesign., Stilleven met flessen, gouache, gedateerd 1987, 58 x 44 Loc Kristallen 5-arms hangkroon met kristallen pegels Loc Salvador Dali, Liggend naakt in landschap, zeefdruk, nr.146/200, 72 x 55 Loc Beeld van een dame met bok op marmeren voetstuk, h. 26 x l. 57 Loc Kt. bicolor gouden ring bezet met diamant totaal circa 0,01 ct., ringmaat 17 (53) Kt. bicolor gouden ring bezet met briljant geslepen granaat diamant totaal circa 0,20 ct., ringmaat 18,5 (58) 6-k k Gouden ring bezet met maansteen 6-k Kt. bicolor gouden solitair ring bezet met diamant totaal circa 0,17 ct., ringmaat 17,25 (54) 6-k Koopje divers Satsuma en porseleinen vaasje Loc Benen netsuké van kikkers Loc Benen rechthoekige tabaksdoos met afbeelding van sjees Loc Antieke Japanse met erotische afbeelding gedecoreerde inro Loc Antieke blauw/wit Chinees porseleinen borden, w.o. Qianlong en Kangxi Loc Koopje divers blauw/wit Chinees porselein, w.o. kop- en schoteltjes met vogel decoraties 602 Rijkbewerkt benen dekseldoos met Hebreeuwse tekst op klauwpootje, h.17 x b.17 x d.14 Loc Loc Opengewerkte houten sculptuur met diverse Balinese personen, h.37 Loc Antiek goud Imari trekpotje (defect) Loc Houten Indonesische sculptuur, h.43 Loc Houten Indonesische sculptuur van een Garuda, h.30 Loc Koopje divers Chinees porselein en aardwerk Loc Koopje van 4 porseleinen schoteltjes en 5 kommetjes waarvan 1 defect Loc Koop divers antiek blauw/wit Chinees porseleinen kommen met florale motieven Loc Benen blaaspijp i.v.v. een fabeldier Loc Koopje divers blauw/wit Chinees porselein Loc Oud handgeknoopt Aubusson kleed, 300 x 200 Loc Bruine Franse terracotta gelobde pot, h.34 x diam.32 Loc Antiek mahoniehouten Louis Seize halfmaantafeltje met koperen galerij (restauraties), h.76 x b.76 x d.37 Loc Geslepen Venetiaans ovaal spiegeltje Loc Antieke ingelegde mahoniehouten Louis Seize halfmaantafel, h.67 x b.78 x d.40 (restauraties) Loc Grote koop kristal w.o. koektrommel, kaasstolp, karaf, etc. Loc Beeldengroep van twee knuffelende paarden, b.68 x h.51 x d.29 Loc Groot stuk versteend hout, h.52 Loc Stuk versteend hout, h.36 Loc Groot stuk versteend hout, h.47 Loc

15 650 Cactus amethist met calciet kristal, ca.35 kg., h.20 x diam.40 Loc Empire-stijl haardbokken Loc Antieke mahoniehouten 2-deurs vitrine/kuifkast, h.221 x b.106 x d.37 Loc Grote koop met oud glaswerk Loc Kt. geelgouden rijring bezet met briljant geslepen diamanten totaal circa 0,45 ct., ringmaat 18 (56) 6-k Granaten 3-rijig armband met 14 kt. gouden bakslot 6-k Kt. geelgouden schakelarmband, 28,6 gr. 6-k kt. gouden collier met hanger bezet met opaal, totaalgewicht, 8,1 gr. 6-k Kt. bicolor gouden solitair ring bezet met briljant geslepen diamant totaal circa 0,05 ct., ringmaat 18 (56) Kt. geelgouden rijring bezet met 8 briljant geslepen diamant, totaal circa 0,90 ct., ringmaat 19 (59) 6-k k Notenhouten verstelbare passpiegel, h.159 x b.40 x d.46 Loc Ond.gesign., Zittend naakt, gem.techniek, 78 x 57 Loc Ond.gesign., Staand halfnaakt, gem.techniek, 78 x 57 Loc Koperen wanddecoratie met voorstelling van Het Laatste Avondmaal in reliëf, 75 x 47 Loc In hoogglans uitgevoerde sculptuur van een naakte jongen, h.86 cm Loc Koopje diverse antieke pijpen, dekselbakjes, etc. Loc Antieke gepolychromeerde lampvoet met afbeeldingen van koeien in landschap (voorheen een olielamp) Loc Koopje van een beschilderd houten bord, Heilige beeld en een stempel Loc

16 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr. 691 Aardewerken schotel met de tekst : Smeed uw zwaarden tot sikkels, diam.33 Loc Koop van 3 aardewerken schotels, plateel vaas en 3 aardewerken vaasjes Loc Koopje divers porselein, w.o. Herend en Wedgewood Loc Divers kleingoed w.o. aardewerk, koper, porselein, etc. Loc Koopje diverse versteende inktvissen, etc. Loc Koopje divers kleingoed w.o. kristal, porselein, brons, etc. Loc Aardewerken vormstuk, diverse religieuze voorwerpen en een aardewerken bord 712 Koop van een antieke sabel, houtsnijwerk en een mes in palissanderhouten schede Loc Loc Gepolychromeerd aardewerken Spode servies gedecoreerd met Chinese roos Loc Antieke mahoniehouten ronde eetkamertafel met koperen poten, h.73 x diam.121 Loc Notenhouten armstoelen met webbing bekleding en bruine stoffering Loc Notenhouten armfauteuil met webbing bekleding en een blauwe kussen Loc Handgeknoopt Nepalees kleed, 260 x 170 Loc Blauw op wit fond gedecoreerde porseleinen kraagvazen, h.60 en h.43 Loc Antieke notenhouten Jugendstil 2-deurs vitrinekast met opstand, Holland ca.1890, h.145 x b.103 x d.32 Loc Koopje antieke portretminiaturen en lijstjes Loc Koopje divers pleet, medailles, etc. Loc Mozaïek ikonen, diverse tegeltjes, etc. Loc Diverse gepolychromeerde sculpturen Loc Hollandse School, Ruiter te paard, olieverf op doek, 17e eeuw, (gesigneerd l.o. A.Cuyp), 59 x Buard, Bloemstilleven, olieverf op doek in fraai bewerkte lijst, 126 x 90 (158 x 130 met lijst) 734 Oude notenhouten boekenkast met diverse laden en in de onderkast 2 deuren, h.200 x b.115 x d.40 Loc Loc Loc Koopje diverse olifanten en een Lord of the Rings schrijfset Loc A.J. van Hoff, Boerin voor boerderij, handgesigneerde druk, 57 x 43 Loc Kt.rose gouden rijring bezet met briljant geslepen diamant totaal circa 0,20 ct., ringmaat 17 (53) 747 Antieke bicolor gouden strikbroche bezet met briljant geslepen diamanten en parels 6-k k kt. gouden ring bezet met kornalijn, 4 gr. 6-k Kt. rose gouden rozet oorknoppen bezet met saffier en briljant geslepen diamanten totaal circa 0,26 ct. 6-k C. Koeman, Liggende baby, aquarel, 50 x 31 Loc K. van Rijn, Rotterdams havengezicht, olieverf op doek, 80 x 40 Loc Ond.gesign., Bloemstilleven, aquarel, 36 x 26 Loc Geslepen spiegel in zilverkleurige lijst, 200 x 100 Loc Japanse cloisonné pot, 19e eeuw, h.30 Loc Antiek Engels mahoniehouten etagère/bijzettafel op wieltjes, h.78 Loc Oude stadsplattegrond van Amsterdam(vorige eeuw) handgekleurde gravure 36 x 28 buitenmaat 53 x 46 Loc Onb.meester, Stilleven met pepertjes, olieverf op paneel, 24 x 20 Loc Oude notenhouten kast met 4 deuren waarvan de 2 bovenste deuren beglaasd en 3 laden, h.170 x b.120 x d.52 Loc Koop diverse porseleinen kommetjes en schotels Loc

17 784 Handgeknoopt kleed, 320 x 226 Loc Grote kastanjehouten eetkamertafel met 2 laden, h.78 x L.230 x b.83 Loc Oude tiffany-stijl hanglamp, l. 64 x b. 64 Loc Kristallen 8-arms hangkroon met kristallen pegels Loc Tiffany-stijl hanglamp Loc Van Trerum, Paarden met veulens, kippen en hond in stal, olieverf op paneel, 50 x 40 Loc Toegeschreven aan Anton Mauve, Twee koeien, pasteltekening, 40 x 23 Loc Rijkbewerkt met goud gedecoreerde Afrikaans paneel met diverse personen, 69 x 48 Loc Albasten schemerlampje i.v.v. Farao, h.28 Loc Mahoniehouten Engels bijzettafeltje met opbergvak, h.60 x b.52 x d.48 Loc Notenhouten 1-deurs vitrinekast met verlichting, h.170 x b.73 x d.36 Loc Tête-à-tête Satsuma porseleinen serviesje Loc Oud Hollands gedecoreerde aardewerken schotels en 2 plaquettes Loc Koop diverse porseleinen beeldjes Loc Grote koop divers kleingoed w.o. dekseldoosjes, Boeddha's, etc. Loc Notenhouten 1-deurs hoekvitrinekast, h.202 x b.41 x d.30 Loc Koopje diverse kristallen glazen en twee kandelaars Loc Ota Jane#ek, handgesigneerde lithographie, nr. 103/200, h. 29 x b. 23 Loc Onb.meester, Stilleven, olieverf op paneel, 20 x 24 Loc Antiek Engels mahoniehouten wijntafeltje, h.75 x b.47 x d.39 Loc R. Lary, Boerin met koe voor boerderij, olieverf op doek, 100 x 80 Loc Bosboom, Grote kerk te Alkmaar, reproduktie, 52 x 42 Loc Kt. gouden ring bezet met amethist, rm 18 6-k Stel antieke gouden oorstekers met citrien 6-k Kt. geelgouden oorknoppen bezet met briljant geslepen diamant totaal circa 0,12 ct. 6-k

18 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Kt. gouden oorknoppen bezet met parel 6-k Kt. gouden armband met tekst: LXX (paar steentjes ontbreken), 18,2 gr. 6-k Koopje met diverse popjes, kleine beeldjes, etc. Loc Koop diverse theelichtjes en onderzetters Loc Koopje diverse poppenserviesjes, lijstjes, etc. Loc Koop diverse kristallen vingerkommen en roemers Loc Koop diverse schelpen Loc Koopje van 6 diverse bronzen beeldjes, etc. Loc Koopje lakzegels met houten handgreep, 19e eeuw Loc Bronzen vuurvergulde Empire-stijl 1-lichts kandelaars, h.28 Loc Vuurvergulde bronzen pendule met op het uurwerk een jongen en een meisje, h.42 Loc Twee blauw glazen Art Deco vazen, h. 23,5 Loc Blauw met draken gedecoreerde Chinees porseleinen vaas, h.34 Loc Antieke blauw/wit Chinees porseleinen schotel met landschapsdecoraties, diam.39 Loc Antieke blauw/wit Chinees porseleinen schotels Loc Antiek marmeren borstbeeld van Napoleon met herstellingen, h.30 Loc Antiek 3-delig deels vuurverguld bronzen klokkenstel op albasten voetstukjes gedragen door putti 869 Antiek blauw/wit Chinees porseleinen schotel, 'Koekoek in het huisje', Qianlong ( ), diam.38 Loc Loc Blauw gedecoreerde aardewerken bord, diam.23 Loc Antieke blauw/wit Chinees porseleinen kommen met schotels Loc Antiek mahoniehouten Empire theekistje Loc Stel kruizen van diverse materialen, 19e eeuw Loc Indonesische houten beelden van danseressen Loc Houten model botter, h.52 x L.47 Loc Marmeren schaal, ca.1900 Loc Wit geplooid Limoges serviesdeel, model Haviland Loc Teakhouten Raffles stoeltjes Loc Antiek mahoniehouten ronde eetkamertafel Loc Machinaal vervaardigd kleed met chinees decor l. 250 x b. 164 cm Loc Oude gepolychromeerde met personen en bloemen gedecoreerde Chinees porseleinen deksel vaas, h Antieke teakhouten deels zwart geëboniseerde koloniale kist met fraai koperen slot, h.60 x b.132 x d.60 Loc Loc Onb.meester, marmeren buste van een vrouw, h.39 x b.30 x d.30 Loc Matthijs Quispel, Numansdorp Dordrecht, Melkende boer bij koeien in landschap, sepiatekening, 20 x 15 Loc Tin craquelé met parelmoer glans glazen fruitschaal, Andries Copier Loc Steltman, Haan, kip en kuikens, gesigneerd l.o., 30 x 40 Loc Louis Stütterheim, Gezicht op kerk te Kortenhoef, h. 25 x b. 32 Loc Onb.meester, Personen en vee in landschap, sepiatekening, 32 x 21 Loc Reinier Wildeboer, Stilleven, olieverf op paneel, 29 x 23 Loc Oud Chinees porseleinen penselenpotje Loc Kt. gouden hanger met parelmoer en briljant geslepen diamant 6-k Kt. gouden solitair ring met briljant van 0.20 ct. 6-k Arabische vergulde ring bezet met steen (waarin boze oog), 19e eeuw, ringmaat 19 6-k 60-90

19 Kt. gouden collier met hanger bezet met zirkonia, ca.2 gr. 6-k Kt. gouden collier, 8 gr. 6-k Kt. gouden damescollier, ca. 10 gr. 6-k E. Trulsson, bronzen sculptuur van een vrouwelijk naakt, h.22 Loc Blauw/wit Chinees porseleinen inktpot met decoraties van vogels, h.ca.6 x diam. 7,8 Republic China, begin 20e eeuw (met Qianlong merk) Loc Aardewerken sculptuur van een hand Loc Handbeschilderde Russische lakdozen: een ovale lakdoos met een voorstelling van Ruslan en Galava, gemerkt Kholuy, schilder M.Bor, 11 x 7,5 x 3,5 ; een rechthoekige met voorstelling uit het sprookje van De Kikkerprinses, gemerkt Kholuy, schilder Ye. Amitriyeva, 6 x 4,5 x 3,5 ; en nog een rechthoekige met voorstelling uit het sprookje De Gouden Vis, gemerkt Kholuy, schilder Petrova, 4,5 x 3,5 x 2,5 Loc Antieke vuurvergulde albasten met bronzen schoorsteenpendule, h.31 Loc Antieke Chinees porseleinen kom met theeglazuur, diam e eeuw (met Qianlong merk) Loc Royal Leerdam, Maarten Vrolijk, Pompom, glazen bonbondoos Loc Antieke blauw/wit Chinees porseleinen kommen met decoraties van vissen Loc Oud Cloisonné vaas Loc Onb.meester, bronzen sculptuur van een paard, h.30 x b,33 x d.12 Loc Kristallen vaas, Val Saint Lambert h. 34 cm Loc Antieke blauw gedecoreerde aardewerken kastkommen, Boch Loc Hubregts, Rotterdams havengezicht met schepen, olieverf op doek, 82 x G.J. Spijker, Havengezicht met afgemeerde zeilboten, olieverf op doek, 61 x 55 Loc Loc Gipsen plaquette met een voorstelling van een dame en elfje Loc

20 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr. 971 Aardewerken met rode landschap decoraties serviesdeel Loc Vuurvergulde bronzen 4-arms kandelaar, 19e eeuw, h.53 Loc Bernard Dufour, Gezicht op een gebouw, gem.techniek op doek, 47 x 37 Loc Gepolychromeerde wandsculptuur van een jachthond, h.25 x b.23 x d.25 Loc Antieke houten zuil rustend op zandstenen ornament, h.290 Loc F. van de Velde, Riviergezicht met kerktoren, olieverf op doek, 60 x 40 Loc Egon Schiele, Seated girl with Bare Torso and light blue skirt, lithografie op de lithopress, Marinon-Voirin 19 door gebroeders Draeger TE Paris, 49 x 39 (ingelijst) 986 Barend Hendrik Stomps, Gouda Isselburg, Stilleven met blauwe pot, aquarel, gedateerd 1926, 33 x 24 Loc Loc Duitse School, Vreugde vuur, aquarel, 19e eeuw, 27 x 43 Loc E.van der Ven, Anemonen in gemberpot, olieverf op doek, 36 x 40 Loc J.Toorop, "de toren der eenzamen" kunstdruk 26/600 uit x 17 Loc Vacheron Constantin, gouden dames zakhorloge (mist voordeksel), gewicht: 25 gram, h. 4, diam Kt. geelgouden ring bezet met 14 briljant geslepen diamanten, ringmaat: 16,75 (52,5) 6-k k Gematteerde 14 kt. gouden bolhanger met decor van sterren, 6,8 gr. 6-k Kt. gouden speldbroche bezet met parel en robijn, sluiting metaal 6-k Ond.gesign, Gezicht op een ruïne, gouache, 27 x 18 Loc Ayzo Epeus van Humalda van Eysinga, Leeuwarden Laren, Stilleven tegen een houten muur, olieverf op doek, gedateerd 1939, 40 x Famille rose Chinees porseleinen dekselvazen met bloemenmand decoraties, h Antieke eikenhouten dubbelgebogen kabinet met gecontourneerde kap, Holland ca. 1820, h.235 x b.148 x d.54 Loc Loc Loc Fontein i.v.v. een staande boeddha, h.85,5 Loc Stel smeedijzeren zwarte tuinvazen rustend op sokkel, h.50 Loc Stel turquoise Franse terracotta bloempotten, h.32,5 x diam.39 Loc Handgeknoopt kleed, 236 x 170 Loc Limoges, met rozen gedecoreerd gelobd porseleinen servies deel, model Haviland Loc Glazen pièce de milieu, ca. h.50 x diam.30 Loc Rijkbewerkt eikenhouten bankje met tegeltjes, h.124 x b.118 x d.42 Loc Spiegel in grijskleurige lijst, 201 x 80 Loc A.C.W. Terhell, Schepen op het strand, aquarel, 25 x 37 Loc Onb.meester, Abraham offert zijn zoon, aquarel, 18e eeuw, 28 x 39,5 Loc Hendrik Willem Klein, , Landschapje met boerderij, gedateerd 1918, olieverf op board, 40 x 32 Loc Gravure van de haven van Rotterdam, 19e eeuw, 40 x 34 Loc F. Garcia, Dame, pasteltekening, 20 x 30 Loc E.van der Ven, Bloemstilleven, olieverf op doek, 38,5 x 44,5 Loc Helmert Richard van der Flier, Baarn , Schapenkudde in weidelandschap, gedateerd '98, olieverf op doek, 100 x 65 Loc Wit geschilderd betonnen tuinbeeld van een engel, h.53 Loc Antieke eikenhouten bijzettafel, h.68 x diam.80 Loc Blauw/wit porseleinen tuinsokkel met decoratie van figuren in landschap, h.45 Loc Blauw met landschap gedecoreerde Chinees porseleinen vaas, h.56 Loc Koopje van 3 blauw/wit Chinees porseleinen borden Loc

21 1057 Blauw/wit Chinees porseleinen 8-kantige schaal met decor van personen in landschap, 33 x Antieke blauw/wit Chinees porseleinen borden met landschap decoraties en personen, o.a. Qianlong 1060 Rozenburg eierschaal porseleinen rond bolvaasje met voorstelling van o.a. een haan, Sam Schellink, jaarmerk : 1909, produktienr. : 19 Loc Loc Loc Antiek met koper gedecoreerd lijstje met strik Loc Zalmkleurig glazen Art Deco vaas Val St. Lambert, h.20 Loc Onb.meester, Driedelig kruisweggang van Jezus in Neo-Gotische lijstje, olieverf op paneel (3x), 22,5 x Koop divers van een kuipdienblad, diverse mokkakopjes, 2 kandelaars, verzilverd olie en azijnstel en een lepelvaasje Loc Loc Koopje van 10 kunststof insecten Loc Antiek boekje, aanwyfing der Heillame politike gronden en maximem van de Republike van Holland en West Vriesland Loc Antiek boekje, Les Delices de la Hollande, gedateerd 1710 Loc Antiek boekje, Kort verhaal, Francois Moselagen te Leiden en Dirk Lucht, 1736 met uitklapplaten Loc Kay Boyesem, Denemarken, houten beweegbaar aapje Loc Kt. geelgouden tennisarmband met 52 briljant geslepen diamanten 0,50 ct. Kleur: wit + kwaliteit piqué, lengte 18, gewicht 7,5 gram, nieuwwaarde 1650 euro 6-k Kt. geelgouden hanger in de vorm van een vogel, 4,8 gram 6-k Antieke houten wandkandelaar met ijzeren muurplaat Loc Van Horck, Abstract met personen, lithografie, nr.158/180, 80 x 67 Loc

22 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Kees van Dongen, Brigitte Bardot, affiche lithografie, Musée Galliera 1964, ref.: Cat.Raisonné Juffermans, page x 59, Antieke Jugendstil toiletcommode met spiegelopstand en marmeren blaadje, h.168 x b.127 x d Onb.meester, Op-Art (Art Cinétique), olieverf op doek, op de achterkant met vermelding, Carres Bleus, '89, 75 x 75 Loc Loc Loc Herman Brood, We're a team, litho, 66 x 52 Loc Andy Warhol, Campbell Green Pea, silkscreen editie, fill in your own signature Loc Met Chinese draken gedecoreerde porseleinen kraagvaas, h.46 Loc Met Chinese draken gedecoreerde porseleinen kraagvaas, h.46 Loc Ond.gesign., Zittend naakt, pasteltekening, 45 x 28 Loc Antieke rijkbewerkte goudkleurige kuiflijst met antieke spiegel h. 200 x b. 102 Loc Victor Vasarely, Olympische Spiele Munchen, 1972, serigraphie, 86 x 63 Loc Corneille (Cornelis) van Beverloo, Liège (Luik) Parijs, Le Grand nu avec le chat, zeefdruk, gedateerd 1996, e.a. 7/30, 60 x 90 Loc K. de Heer, Stadsgezicht met brug, aquarel, 44 x 38 Loc Groen metalen tuintafel met 4 bijpassende stoelen Loc Grote keramieken cachepot, h.49, diam.50 Loc Wit ijzeren etagère, h.174 x d.38 Loc Metalen opklapbare tuinstoelen met linnen zitting Loc Metalen verstelbare (tuin)ligbedden met kussens Loc Stel smeedijzeren witte tuinvazen rustend op sokkel, h.50 Loc Bruin metalen tuinprieel, ca. h.310 x b.200 Loc Kt. geelgouden ring met 19 briljant geslepen diamanten 0,30 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 2,5 gram, ringmaat 17, nieuwwaarde 975 euro 6-k Kt. gouden ring bezet met briljant geslepen diamant 6-k Kt. gouden collier met een fijn gouden munt in 14 kt. gouden omranding, 10,6 gr. 6-k Kt. geelgouden oorstekers bezet met lapis lazuli 6-k Antieke camee met gouden omranding 6-k Gouden broche met bloedkoralen roos en een robijntje, gewicht: 5,2 gram 6-k Houten groep van een koeienverkoper met koe (hoorn defect), h.48 x b.50 x d.35 Loc Metalen goudkleurige 8-lichts kandelaar, h.126 x b.95 x d.50 Loc Metalen goudkleurige 8-lichts kandelaar, h.126 x b.95 x d.50 Loc Aardewerken amphora kruik, h.91 Loc Blauw met goud gedecoreerde Chinese 4-deurs kast, h.203 x b.110 x d.45 Loc Polychroom sculptuur van een kat, ca. h.47 Loc Gekleurde aardewerken vaas, h.35 Loc Oud aardewerken Tangpaardje op houten sokkel, h.40 Loc Gelood kristallen schaal op voet, h.32 x diam.30 Loc Grote tinnen met koperen eend als dekseldoos Loc Stel massief kristallen kandelaars, ca. h.25 Loc Kristallen vaas, ca. h.30 Loc Geelkoperen treef, 19e eeuw Loc Bazuin, Liggend naakt, olieverf op paneel, 41 x 25 Loc Rood gekleurde aardewerken Staffordshire honden, h.33 Loc Stel glazen dekselcoupes, ca. h.33 Loc Naar Arntzenius, Stadsgezicht met personen, olieverf op board, 38 x 21 Loc

23 1218 Cloisonné ei op sokkel, h.37 Loc Stel glazen kandelaars, h.25 Loc Bronzen sculptuur van een vogel rustend op zwart marmeren voetstuk, ca. h.27 Loc Ronald Terpstra, Zelfportret, olieverf op paneel, 29 x 23 Loc In hoog glans gelakt Chinees kolbalt blauw dressoir met 4 deuren en 4 laden gedecoreerd met planten, bamboe en Chinese landschappen, h.80 x b.145 x d.39 cm Loc Handgeknoopt Ziegler kleed, 216 x 205 Loc Eleanor Parke Custis, Washington DC (V.S.) plaats overlijden onbekend, Viskaren bij eb op de dijk van Volendam, olieverf op doek, 51,2 x 61,1 Herkomst: Vose Galleries, Boston, Verenigde Staten. Literatuur: Brian Dudley Barrett, André Groeneveld, 'Volendam, kunstenaarsdorp. Het erfgoed van Hotel Spaander', Zwolle/Enkhuizen 2009, afb. in kleur pag. 51. Tentoonstelling: Enkhuizen, Zuiderzeemuseum, 'Volendam, kunstenaarsdorp. Het erfgoed van Hotel Spaander', 26 nov mei 2010 Loc

24 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr F. Deutman, Bloemstilleven, olieverf op paneel, 11,5 x 11 Loc Delouza, Paarden in besneeuwd landschap, olieverf op paneel, 19,5 x 16 Loc Antiek 14 kt. geelgouden jasseron collier, 3 mm. breed, 40 lang, 3,2 gram, nieuwwaarde 485 euro Kt. bicolor gouden hanger met 1 briljant geslepen diamant 0,03 ct., 0,6 gram, nieuwwaarde 200 euro 6-k k Omgeving Ostade, Lezende man met hoed, olieverf op paneel, 21 x 16,5 Loc Afrikaanse bronzen sculptuur van moeder met kind, h.15 Loc Palissanderhouten Indonesische wanddecoraties met draken, h.50 x b.23 Loc Handgeknoopt Ziegler kleed, 473 x 360 Loc Glazen fruitschaal met millefiori motief, ca. h.7 x diam.40 Loc Kristallen vaas op vierkante voet, ca. h.42 Loc Massief teakhouten tuinbank, h.90 x b.190 x d.50 Loc Kristallen 8-arms kroonluchter, ca. h.100 x diam.66 Loc Kristallen wijnglazen gedragen door vogels Loc Koopje van 2 juwelenkastjes, 3 dekseldoosjes en een kist met mineralen Loc Houten lokeend, ca Loc Stel amphora's, ca Loc Oude bajonetten Loc Notenhouten rijkbewerkte televisie/computerkast met opklapbare klep, h.135 x b.75 x d.48 Loc Gepolychromeerde gelakte metalen tafel, h.68 x diam.60 Loc Blauw/wit gedecoreerde Chinees porseleinen dekselpotten, h.50 Loc Paul Husner, Basel 1942., Verstrengelde naakten, gem.techniek, 25 x 17 Loc Blauw gedecoreerde porseleinen dekselvaas, h.38 Loc Gepolychromeerde gelakte metalen tafel, h.68 x diam.60 Loc Hoogpolig wollen carpet, 300 x 210 Loc Tiffany-stijl schemerlampje i.v.v. een vlinder, h.35 Loc Goudkleurig geborsteld aluminium industrieel design bijzettafel, h.60 x diam.51 Loc Groot Indonesisch palissanderhouten beeld van een vrouw, h.96 Loc Gematteerde 14 kt. gouden ring met briljant geslepen diamant 6-k Kt. geelgouden solitair ring met 1 briljant geslepen diamant 0,22 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 1,5 gram, ringmaat 17,5, nieuwwaarde 900 euro 6-k Ond.gesign., Koeien en paarden in landschap, olieverf op doek, 76 x 54 Loc Gortes, Mediterraanse dames op terras, olieverf op paneel, 36 x 18 Loc Nicolaas Riegen, Amsterdam , Havenmonding met zeilschepen in een stevige bries, olieverf op doek, 43,9 x 74,2 Loc Ond.gesign., Staand naakt, olieverf op board, 36 x 25 Loc J.B.A. Molenaar, Rotterdams havengezicht, pasteltekening, gedateerd 1942, 78 x 39 Loc Deels gepatineerde bronzen sculptuur van een elfje, h.25 x d.11,5 x b.21 Loc Gepolychromeerd in hoog glans uitgevoerde beeld van een viool rustend op marmeren voetstuk, h.78 Loc Antiek notenhouten bijzettafeltje met defect marmeren blad, h. 83, diam.31 Loc Houten sculptuur van een Balinese man en vrouw in feestelijke kleding, Bali Loc Stel gepolychromeerde met bloemmotieven gedecoreerde dekseldoosjes met bronzen elfjes op deksel, h.18 Loc Blauw gedecoreerde aardewerken schotels en divers kristal Loc

25 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Een (op onderzijde) gemerkte porseleinen vaas met een polychrome voorstelling van irissen, h.28 Loc Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen parapluhouder Loc Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen parapluhouder Loc Hoogpolig wollen carpet, 300 x 210 Loc Met Chinese personen gedecoreerde aardewerken cachepot, diam.40 Loc Notenhouten cake-stand met lederen blaadjes, h.87 x diam.50 Loc Grote koop met oude glazen heksenballen Loc Oude Hollandse mahoniehouten banjobarometer Loc Deels groen en brons gepatineerde sculptuur van een 2-lichts kandelaar i.v.v. een dame, h.68 Loc Eikenhouten Neo-Gotische stoelen met briefpanelen, h.202 x b.76 x d.50 Loc Antieke eikenhouten rijkbewerkte Renaissance kast met 4 deuren en een lade rustend op bolpoten, h.206 x b.159 x d.60, Holland 17e eeuw Loc Blauw/wit gedecoreerde Chinees porseleinen kalebas vazen, h.60 Loc Kt. bicolor gouden hanger met 1 briljant geslepen diamant 0,03 ct., 0,8 gram, nieuwwaarde 245 euro Kt. bicolor gouden ring met 1 briljant geslepen diamant 0,04 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 5,5 gram, ringmaat 20, nieuwwaarde 850 euro Kt. bicolor gouden ring met 5 briljant geslepen diamanten 0,10 ct. 2,6 gram, ringmaat 17,25, nieuwwaarde 550 euro 1421 Bloedkoralen armband met gouden slot, L.19, diam. 4,7 mm., gewicht: 29,7 gram 6-k k k k Bloedkoralen collier, lengte 54, gewicht 6,6 gram 6-k G. Cominetti, Drie badende naakte vrouwen, olieverf op paneel, 35 x 24 Loc Onb.meester, Personen rustend voor huisje met op de achtergrond een rivier, olieverf op paneel, 33 x Antieke wortelnotenhouten dubbelgebogen 4-laden commode rustend op klauwpoten met uitschuifblad, 18e eeuw, h.87 x b. 100 x d. 57 Loc Loc Bronzen beeld van een stier, h.15 x b.24 x d.10 Loc Antieke geëtste kristallen wijnspuugbeker, h.14 Loc Bronzen kandelaar met engel, 19e eeuw Loc Oud portretminiatuurtje in houten lijstje, 15 x 12 Loc Antieke "kattekop" (hersteld) met metalen rand, 17e eeuw Loc Stel schildpad doosjes, 19e eeuw Loc Koopje van 7 diverse bronzen beeldjes Loc Metalen tuintafel, h.72 x diam.90 met 4 bijpassende stoelen Loc Antieke grenenhouten 2-deurs Lodewijk XVI kast ca 1800, h.223 x b.190 x d.65 met koord- en boldecors in ovaal op de deuren, herkomst collectie Axel Vervoordt 1456 Antieke Engelse 18e eeuwse 4-deurs eikenhouten hoekkast met gecanneleerde zijstijlen en gepaneelde deuren, herkomst collectie Axel Vervoordt 1457 Jan van der Zee, Leeuwarden Groningen, Groninger Ploeg, Dorpsgezicht, sepia aquarel, gedateerd '43, 31 x Koopje van 9 diverse prenten van bloemen en planten met passe partout, 18e eeuw, 30 x 40 Loc Loc Loc Loc Koopje divers doublé sieraden en een damespolshorloge Loc Zilveren rijksdaalders, Koningin Juliana Loc Zeer grote 24-lichts ijzeren hangkroon, diam. 120 Loc Grote koop divers aardewerk, porselein, glas, etc. Loc Oude koperen pannen Loc

26 1470 Koopje van 2 metalen kandelaars en een mes Loc Koop van 2 antieke kraankannen en diverse koperen en metalen kandelaars Loc Paars gepatineerde paraplubak Loc Gesigneerd beschilderde marmeren sculptuur, h.23 x b.25 x d.16 Loc Antieke carabijn Loc Koop divers pleet w.o. dekschalen, schenkkannen, vingerkommen, etc. Loc Koop van een antiek blik, wandelstok met zwaard en een oud meetinstrument Loc Koop van 4 diverse klokken Loc Koop verzilverde dienschalen, etc. Loc Antieke kolen/turfbak met schep Loc Koopje van 3 kristallen karaffen en een dekselpotje Loc Grote koop divers pleet, diverse kristallen messenleggers, etc. Loc Koop divers antiek tin, etc. Loc Stel tinnen schotels, 18e eeuw Loc Koop divers kleingoed w.o. knijpflacons, gemberpotten, kraankan, koper, etc. Loc Koopje divers kleingoed w.o. porselein, aardewerk, etc. Loc Koopje van 2 antieke kristallen hanglampjes Loc Koopje divers tin en koper Loc Gepolychromeerde porseleinen plantenzuil i.v.v. een olifant, h.44 Loc Koop diverse porseleinen beeldjes w.o. met klokken (defect) Loc Koop divers kleingoed w.o. houtsnijwerk, koper, etc. Loc Stel porseleinen wandplaquettes met voorstelling van bloemstillevens, 30 x 21, Onb.meester, aardewerken sculptuur van een beeldhouwer, h.40 x b.30 x d.20 Loc Loc Gepolychromeerde aardewerken Jugendstil-stijl plaquette, diam.30 Loc Koopje van 3 spuitflessen, ca Loc Antieke rijkbewerkte Indonesische koperen brievenkist, h.8 x b.41 x d.28 Loc Koop van 16 koperen kruisbeeldjes, Vlaams Loc Koopje van 3 diverse religieuze beelden Loc Koopje diverse handtassen, etc. Loc Koop van diverse blauw gedecoreerde aardewerken borden, 3 Engelse hondjes en een porseleinen beeldje van een meisje Loc Koop divers plateel, etc. (deels defect) Loc Antieke metalen haardplaat, gedateerd 1665, 63 x 43 Loc Oude koperen schemerlampvoet met goudkleurige zijden kap, h.73 Loc Halfronde spiegel in een wit met roze raamkozijn, 101 x 52 Loc Halfronde spiegel in een wit met roze raamkozijn, 101 x 52 Loc Houten schemerlampvoet met goudkleurige zijden kap, h.90 Loc Granaten armband met gouden slot, lengte: 21 6-k

27 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Granaten collier met zilveren slot 6-k Krikhaar, Le cerque, handgesigneerde zeefdruk, nr. 1/99, gedateerd 2001, 62 x 44 Loc Afrikaans deurtje, Dogon stam, Mali, L.77 x b.34 Loc Andy Warhol, Campbell's soup, serigraphie op karton editie naar, op de achterkant gestempeld, fill in your own signature, S.B.M. Art club, 88 x 57 Loc Antiek koperen haardstel Loc Notenhouten damesbureau, h.93 x b.65 x d.44 Loc Antieke goudgelakte ovale bijzettafel met groen marmeren blad, h.75 x b.90 x d.60 Loc Antieke blauw gedecoreerde tegels in tafeltje, h.46 x b.61 x d.47 Loc Houten kandelaar, ca.1800, h.79 Loc Bronzen Jugendstil-stijl schemerlampje, h.46 Loc Salvador Dali, Monument for the Doctor, lithografie, nr.41/300, 75 x 55 Loc P.H. van Daaler, bronzen vogelbak met tak en vogels, h.32 x diam.40 Loc Met landschap beschilderde Empire-stijl vaasjes met ramskoppen, h.20 Loc Leon de Vos, Bloemstilleven, olieverf op doek, 70 x 60 Loc Cornelis Groenewoud Kramer, Lezende dame in interieur, olieverf op doek, 96 x 75 Loc Ond.gesign., Staand naakt met doek, gouache, 50 x 17 Loc Antieke beschilderde staartklok, gedateerd 1766, h.170 x b.38 x d.26 Loc Antieke eikenhouten staartklok met fraai beschilderd landschap, h.140 x b.35 x d.20 Loc Antieke eikenhouten staartklok, h.123 x b.34 x d.20 Loc Antieke eikenhouten staartklok, h.136 Loc Henk Poeder, Vogelnest met eitjes, olieverf op paneel, 13 x 18 Loc Stel zilverkleurige schemerlampvoeten met bruine kapjes, h.82 Loc Bewaardozen i.v.v. boeken met afbeelding van meisje en met poes met schip Loc Gestileerde Art Deco leeuw op marmeren basement, 22 x 40 Loc Koperen sculptuur van een panter, h.24 x b.43 x d.14 Loc Kristallen schoorsteenklok, ca. h.17 Loc Zwart/wit glazen stier, h.20 x L.37 Loc Boheems gekleurde kristallen wijnglazen Loc Twee gepolychromeerde sculpturen van Afrikaanse dames, h.58 en h.52,5 Loc Boheems gekleurde kristallen wijnglazen Loc Engelse School, Jagers in landschap, aquarel, 19e eeuw, 33 x 46 Loc Antieke ingelijste doek met decoratie van personen, 83 x 36 Loc Esther van Scholten, Villa, gem.techniek, 55 x 45 Loc Gepolychromeerd in hoogglans uitgevoerde sculptuur van een Nana (naar Niki de Saint Phalle), h.62 Loc Blauw gesatineerd glazen wandlampjes Loc Koffertje divers bestek Loc Bronzen sculptuur van meisje op stoel, ca. h.25 Loc Dekselkistje met diverse laadjes, ca.1900, h.24 x b.34 x d.20 Loc Glazen vaas met gekleurde strepen, h.44 Loc Bronzen sculptuur van een paard, ca. h.25 x b.31 Loc Porseleinen beeldje van lezende vrouw, Dresden porselein, h.32 Loc Houten met metalen kippen Loc Meerkleurig glazen vaas met mille fiori motief, ca. h.32 Loc

28 1623 Koopje diverse Westraven tegeltjes Loc Ibel, 4 Naakten, pasteltekeningen Loc Koopje divers zilver en pleet Loc e Gehalte zilveren dienblad rustend op pootjes, diam.40, totaalgewicht 1553 gr. Loc Eikenhouten Jugendstil piëdestal, h.106 Loc Antieke Windsor armfauteuil Loc Koop diverse verzilverde knijpers, botermesjes, zoutvaatjes, etc. Loc Grote koop divers pleet, zilver, etc. Loc iphone 4S met toebehoren Loc Kt. gouden haakslot met jade snoer, diam. kralen 8 mm, gewicht: 165 gram Loc

29 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Koopje diverse horloges, brilletjes, etc. Loc Koopje divers zilver en pleet Loc Elf zilveren dessertvorken, Voorschoten 1955, 451 gr. (50) Loc Zilveren damespolshorlge, zoetwaterparel collier en divers pleet, etc. Loc Twaalf zilveren dessertlepels, Haags Lofje, van Kempen, 502 gr. (49) Loc e Gehalte zilveren miniatuur dame met waaier in canapé Loc Drie 2e gehalte zilveren miniaturen Loc Twaalf 2e gehalte zilveren naamkaarthouders (defecten) Loc Kristallen roomstelletje met verzilverd blaadje en suikerschepje Loc Kristallen inktpot op 3e gehalte zilveren montuur (dop ontbreekt) Loc Antiek opengewerkt verzilverd inktstelletje Loc Engels 1e gehalte zilveren drankflacon, gedateerd 1894, 160 gr. Loc Zilveren ikoon, 7,3 x 6,3 Loc Indonesisch snijstukje, h.14 Loc Antiek ikoontje, 15 x 10 Loc Brons gepatineerde sculptuur van een varken, h.19 Loc Sterling zilveren schaaltje rustend op leeuwenpootjes met bijpassende sauslepel met leeuwenkop Loc Barok 3-strengs cultivéparel met smaragd collier Loc Zilveren fotolijst, 25,5 x 15,5 Loc J. Mes, Hoorn , Rijkbewerkt 2e gehalte zilveren bonbonschaaltje, jaarletter 1917, 87 gr. Loc Diverse kristallen onderzetters in bijpassende etui Loc Fruitmesjes waarvan 8 identieke met 2e gehalte zilveren heften, en 2 afwijkende pleet mesjes Loc Doosje divers bijoux, etc. Loc Koop diverse 2e gehalte zilveren bestek, 1144 gr. Loc Vorken met 2e gehalte zilveren heften, totaalgewicht 364 gr. Loc Koop van een 2e gehalte zilveren taartschep en vork, diverse vorkjes en lepels met kroontjes, totaalgewicht 440 gr. Loc Doosje divers bijoux, etc. Loc Stel zilveren mandjes w.o. een met glazen binnenbak Loc Elf 2e gehalte zilveren gebaksvorkjes, 146 gr. Loc Chinees zilveren prensenteerblaadje, h.1,5 x b.20 x d.14,5 Loc e Gehalte zilveren 2-delig opdiencouvert Loc Stel porseleinen schaaltjes met decoraties van pauwen, h.3 x diam.14,5 Loc Twee 2e gehalte zilveren compote-lepels, dubbel filet met geschulpte bak, W. Baksteen en J. Middendorp, Rotterdam 1864 Loc Kristallen met glazen odeurflacon met zilveren dop, ca Loc Zilveren parfumflesje Loc Miniatuur parelmoer doosjes, 19e eeuw Loc Antiek opengewerkt 1e gehalte zilveren bonbonschaaltje, h.4,5 x b.9 x d.5 Loc Verzilverde asperge-schep/tang Loc Twee 3e gehalte zilveren gevlochten mandjes waarvan een met defect hengsel Loc Hoge Hollands zilveren kolomkandelaars, h.15,5 Loc Stel zilveren tafelkandelaars, (925) Loc e Gehalte zilveren theebus met deksel i.v.v. zittende man, jaarletter 1902, 320 gr., ca. h.18,5 x b.9,5 x d.6 Loc Parelcolliers met zilveren sluiting Loc

30 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Koop divers 2e gehalte zilveren bestek, puntfilet, 687 gr. Loc Twee vleesvorken met zilveren handvatten, Duits import (44) Loc Komkommercouverts met 2e gehalte zilveren handvatten, Haags Lofje, M.T. Huisman, 1933 (33) Loc Zilveren slacouverts, Haags Lofje, van Kempen, 1933 (32) Loc Diverse verzilverde voorwerpen (70) Loc Koop divers verzilverd bestek Loc Grote en 6 kleine messen met 2e gehalte zilveren handvatten, totaalgewicht 965 gr.(1 klein mes met afwijkend heft) Loc Twaalf 833/1000 zilveren mokkalepels in etui Loc Zilveren 5-delig hors d'oeuvre-setje, 106 gr.(36) Loc Divers 2e gehalte zilver bestek, etc., ca.910 gr. Loc e Gehalte zilveren bonbonmandje met parelrand, 13,5 cm Loc Koopje sloopgoud, portemonneetje, tondeldoosjes, etc. Loc Zilveren bonbonmand, Holland, L.13 Loc Tien 2e gehalte zilveren dessertlepels, 210 gr. Loc Oestervorken met zilveren handvatten in etui Loc Set van 11 zilveren Empire lepels, ca Loc Vergrootglas in zilveren omranding Loc Zilveren pistool, 172 gr. Loc Sterling zilveren prikkers met eekhoorn op handvat in houten doosje, 121 gr. Loc Gouden jugendstil medaillon broche, voorzien van veiligheidsketting Loc Bloedkoralen 4-strengs armband met gouden slot en een bijpassende gouden ring bezet met bloedkoraal in origineel doosje Loc Antieke gouden broche met een rozetje en een klein hangend pegeltje Loc Zilveren design broche met gestoken parelmoer plaquette, gesigneerd Goossen, Hilversum Loc Kt. gouden collier met 2 diverse bedels, 25 gr. Loc Parel met cloisonné collier met 14 kt. witgouden slot Loc Parel collier met 14 kt. gouden slot Loc Granaten collier met zilveren sluiting Loc Kt. gouden schakelarmband, 15,2 gr. Loc Bloedkoralen 3-strengs collier met 14 kt. gouden slot, 19e eeuw Loc Bloedkoralen met parelcollier met gouden slot, L.46 Loc e Gehalte zilveren armband, 57 gr. Loc Zilveren armband, gemerkt v Kempen & Begeer Loc Design armband, Nederlands ontwerp Loc Sterling zilveren armband met in elkaar gedraaide schakels Loc e Gehalte zilveren stijve armband Loc Onedele broche vol bezet met granaten Loc Broche i.v.v. een salamander bezet met granaat Loc Opengewerkte BWG 2-delige gesp met facetgeslepen groene steen Loc Zilveren design hanger met bijpassende ring Loc Zilveren breipendoppen i.v.v. laarzen, aan ketting Loc Zilveren Art Nouveau hanger bezet met grote ovale barnsteen van 3.7 x 2.6 aan zilveren collier Loc Zoetwaterparel collier met bijpassende armband Loc Zilveren armbanden bezet met kleurstenen, 40 gr. Loc Zilveren armband van stuivertjes ca. 1850, Willem III Loc

31 1905 Zilveren damescollier met jasseron en grote granaat Loc Zilveren choker, 39 gr. Loc Zilveren Zeeuwse broche met 5 knopen Loc Grote antieke Zeeuwse knopengesp, 8,5 x 6,5 Loc Diverse penningen en speldjes Loc e Gehalte zilveren hanger met 7 ronde halfedelstenen (verwisselbaar) Loc Zilveren sardinevorkje, van Kempen, 23,2 gr. (37) Loc Edelstenen 3-rijige armbanden met sloten met zilveren achterplaat Loc Calsiet collier met 14 kt. gouden slot en (14) 14 kt. gouden bollen Loc

32 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Kralenbeursje met zilveren Biedermeier beugel Loc Koopje van stopjes voor parfumflesjes, kurk met zilveren rozet Loc Twaalf zilveren apostellepels, A. Jeule, Meppel, jaarletter 1845/1861, 83 gr. (54) Loc Zilveren messenleggers met bloemmotieven Loc Zilveren pillendoos, 24 gr. Loc Koopje divers w.o. zilver en goud Loc Diverse zilveren en vergulde sieraden Loc Calvin Klein, Zinzi, Licento, Casa, koop van 9 diverse ringen w.o. merendeel sterling zilver 1955 Diverse zilveren colliers, stukje van een gouden collier, 3 zilveren broches, hanger en een ring Loc Loc Koopje diverse dasklemmen, etc. w.o. zilver Loc Zilveren armband, ring en hanger allen bezet met onyx design parure Loc Zilveren herenzegelring, USA, rm 20,5 Loc Zilveren biker skeletring met rode geslepen korund stenen, 17 gr., rm 20 Loc Koopje diverse zilveren sieraden Loc e Gehalte zilveren hanger bezet met kleursteen aan collier Loc Koop van een zilveren broche een bezet met markesiet 5 gr. en een zilveren broche, 5,2 gr. Loc Zilveren Art Nouveau hanger bezet met granaatje Loc Hollands zilveren armband met geknepen bollen Loc Zware zilveren horlogeketting, 35 gr. Loc Twee zilveren horlogekettingen Loc Zilveren armband, L. 20, 23 gr. Loc Zilveren Dubbeltjes Armband, 27 gr. Loc e Gehalte zilveren schakelarmband, 21 gr. Loc e Gehalte zilveren schakelarmband, 36,4 gr. Loc Sterling zilveren armband met fantasieschakels Loc Zilveren dubbeltjes armband, L.19, anno: 1940, 41 gr. Loc Zilveren 'dubbeltjes' armband, Wilhelmina anno 1940, L. 19, 34 gram Loc Zilveren dubbeltjes armband, 37 gr. Loc Zilveren armband met opengewerkte schakels en filigrain Loc Zilveren dubbeltjes armband, 49 gr. Loc Zilveren zakhorloge Loc Antiek damespolshorloge in 3e gehalte zilveren kast (zonder band) Loc Prisma vestzakhorloge aan zilverkleurige ketting Loc Koopje divers zilver en bijoux Loc Stalen Seiko herenhorloge, chrono Loc Vestzakhorloge met zilveren kast aan zilveren ketting in lederen etui Loc Antiek zilveren Prisma dameshorloge met bewerkt zilveren band Loc Vintage Omega herenpolshorloge met witte le wijzerplaat, Genève, automaat Loc Kt. gouden damespolshorloge met gouden band, totaalgewicht 20,4 gr. Loc Koopje diverse polshorloges Loc Zilveren breidophouders aan collier Loc Massief zilveren schakelcollier, L.60, 48 gr. Loc Koopje divers pleet, etc. Loc Koopje divers bijoux etc. Loc

33 2019 Koopje diverse verzilverde bakjes met munten, zilveren potje, flessenbak, etc. Loc Koopje van 2e gehalte zilveren pillendoosje en een klontjestang Loc Zilveren kikker (pootje klein defect) Loc e Gehalte zilveren opengewerkte schep met afbeelding van een kreeft, 77 gr. Loc Stel Sterling zilveren kandelaars, bewerkte voet 9,5 cm, deukjes aan de rand Loc Zilveren Art Deco blaker, van Kempen 1918 Loc

34 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Vestzakhorloge in 1e gehalte zilveren rijkbewerkte kast in klokkenhouder Loc Koopje diverse kralen colliers Loc Zes zilveren tafelcouverts, puntmodel, H. van Alphen, jaarletter 1968 (46), 558 gr. Loc Koopje diverse colliers, etc. Loc Drie 2e gehalte zilveren vorken, 3 botermesjes en een vorkje met 2e gehalte zilveren heft, totaalgewicht 120 gr. Loc Zilveren miniatuur driemaster Loc Zilveren miniatuur zeilboot, 50 gr. Loc Miniatuur zilveren Joodse kandelaar Loc Rijkbewerkte verzilverde cabaret op pootjes, h.3 x diam.21 Loc Opengewerkte zilveren bonbonmand, 1948 Loc Tibetaanse collier van blauwe saffier aan verstelbaar koord Loc e Gehalte zilveren opengewerkt hengselschaaltje Loc Opengewerkte ronde zilveren jardinière op pootjes met blauw glazen binnenbak, 1931 Loc Zilveren zoutvat met vogelkoppen en met originele blauwe inzet, ca Loc Zilveren wolmandje, 1919 Loc Twee zilveren vleesvorkjes, van Kempen, 20,5 gr.(38) Loc Zilveren Queen Ann lepelvaasje, onvolledig gekeurd, 96 gr. (16) Loc Zwart/grijskleurig glazen sculptuur, "Oneindig", ca. h.18 Loc Sterling zilveren chocoladekannetje, Birmingham 1906 Loc Opengewerkt 2e gehalte zilveren bonbonschaaltje, h.6 x b.16,5 x d.10,5,87 gr. Loc Trofeeprijs, Bowlingclub, 1873 Loc Stel antieke Engelse zilveren kandelaars op vierkante voet Loc Blauw gedecoreerde parfumflacons w.o. met zilveren dop en een goudkleurige flacon met steentjes Loc Etui met 4 erotische snuifflacons aan de binnenkant beschilderd Loc Twee 2e gehalte zilveren opdienlepels met parelrand, 214 gr. Loc Kaasschaaf met zilveren pistoolheft, van Kempen, 1929 (31) Loc Acht 2e gehalte zilveren dessertlepels, dubbelfilet, 248 gr. Loc Koopje van 2 stuks antiek tafelkristal met zilver (1 defect) Loc Antiek bijbeltje met gouden slot Loc Antiek bijbeltje met gouden slot Loc Kristallen karafje met 900/1000 rand Loc e Gehalte zilveren reukdoosje met deksel, gemerkt met belastingstempel, en Z II 2170 Bronzen sculptuur van de denker naar Rodin rustend op marmeren voetstuk, h.20 Loc Loc Zilveren ovale fotolijst, 6 x 9 Loc e Gehalte zilveren bakje, h.4 x diam.8,5 Loc Antiek kristallen schaaltje met 2e gehalte zilveren beugel Loc Antieke kristallen dekselcoupe op onderschotel Loc Antiek bijbeltje met zilveren slot Loc Jan Bevoort, Kerkinterieur, olieverf op doek, 80 x 60 Loc Roel Wildeboer, Meppel Hilversum, Bloemstilleven met klaprozen, olieverf op doek, 48 x 59 Loc Zwart streep/wit geaderde marmeren zuil, h.62 x diam.25 Loc Onb.meester, Divers vee in landschap, sepiatekening, 27 x 20 Loc

35 2203 Onb.meester, Herberg exterieur met diverse personen, olieverf op paneel, 26 x Theodor Koch, Heilbron Rotterdam, Winterlandschap met molen, olieverf op board, 56 x 43 Loc Loc Sam Drukker, Figuur, litho, nr. 18/40, (1992), 50 x 65 Loc

36 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Cornelis Willem Hoevenaar, Utrecht Utrecht, Interieurgezicht met wasvrouw, olieverf op paneel, gesigneerd 'C. Hoevenaar', 48 x 56 Loc Handgesigneerde prent van Anton Pieck, 50 x 40 Loc Jurjen de Haan, Den Haag 1936, Abstract, olieverf op doek, gedateerd 1988, 100 x Corneille, Nu canapé bleu, 1980, lithographie, Atelier Dumas New York, 76 x Koopje divers kleingoed w.o. portretminiatuur, trekpotje, Indonesische lepeltjes en gegraveerd glas Loc Loc Loc Antieke rekenmachine Loc Koopje divers kristal, w.o. karaffen strooiers Loc Massief mahoniehouten bonheur met vitrine-opstand, h.218 x b.104 x d.58 Loc Bronzen sculptuur van vrouw met twee honden rustend op marmeren sokkel, h.42 x b.44,5 x d.16 Loc Antiek gebogen ingelegde mahoniehouten secretaire, h.109 x b.117 x d.55 Loc Brons gepatineerde sculptuur van een zittende bulldog, h.28 Loc Antiek mahoniehouten Jugendstil vitrinekastje met beglaasde deuren en twee laden (opstand ontbreekt), h.118 x b.66 x d.34 Loc Gepolychromeerde sculpturen van Afrikaanse dames Loc Flooris, Bosgezicht met paarse bloemen, olieverf op doek, gedateerd 1993, 90 x 65 Loc Miniatuur tinnen melkkar Loc Lotus op draaibare voet, h.20 x diam.20 Loc Antieke boekjes, Katechismus der Natuur Loc Koopje diverse uilenbeeldjes, speksteen, etc. Loc Koopje divers kleingoed w.o. pleet, porselein, kristal, etc. Loc Oude mahoniehouten Engelse stapelboekenkast, h.196 x b.87 x d.40 Loc Har Sanders, Gebold geel, gem.techniek, gedateerd , 81 x 60 Loc Gepolychromeerd in hoogglans uitgevoerde sculptuur van een Nana (naar Niki de Saint Phalle), h.53,5 Loc Steinler, Vrouw met kind, lithografie, nr.368/400, 41 x 31 Loc Antieke mahoniehouten secretaire à abattant afgedekt door een marmeren blad, h.155 x b.111 x d Monogram W.G., De influistering, potloodtekening, 16 x 20, buitenmt. 30 x 35 Loc Loc A.Mauve, Boerenleven, oude litho, 16 x 8, buitenmt. 39 x 33 Loc Armando (Herman Dirk van Dodeweerd, Amsterdam 1929), lithografie, gesigneerd, nr.11/30, 63 x 47 Loc Egon Schiele, Die rote Hostie (zelfportret), lithografie, 49 x 32 Loc Piet Smissaert, Personen in interieur, olieverf op paneel, 150 x 96 Loc Andy Warhol, Mata Hari, 1981, affiche Kestner-Gesellschaft Hannover, 84 x 59,5 Loc Koopje diverse schilderijen Loc Eikenhouten met palissanderhouten Art Deco spiegel, h.58 x b.37 Loc Koperen kapspiegel Loc Koperen etagère/bijzettafel met wit marmeren blad, h.78 x b.32 Loc Antieke eikenhouten Empire chiffonnière, Holland ca.1830, h.163 x b.110 x d.52 Loc Notenhouten wandklok Loc Met landschap beschilderde porseleinen met koper afgewerkte schemerlampvoet, h.70 Loc

37 2281 Notenhouten boekenkastje, h.98 x b.61 x d.24 Loc Antieke goud gelakte wandtempelconsole, h.92 x b.60 x d.20 Loc Koopje divers Makkum, famille rose en Imari porselein Loc Vitrinekastje, ca. 1900, h.60 x b.58 x d.19 Loc Koopje van 2 glas-in-lood schemerlampjes en een barometer i.v.v. een lans Loc Houten kinderstoeltjes Loc Antieke spiegel in notenhouten lijst, 200 x 110 Loc Oude atelierlijst 50 x 40 en cannelurelijst 30 x 45 cm Loc Antieke geslepen spiegel in mahoniehouten lijst, ca 1880, h. 158 x b. 60 cm Loc Setje van 2 Chinese scrols, ca. 170 x 70 Loc Met marketterie ingelegd ovaal vitrinekastje, h.82,5 x b.61,5 x d.41 Loc Glazen met messing halfmaan/etagèretafel, h.78 x b.90 x d.45 Loc Samsung kleurentelevisie met afstandsbediening Loc Koop divers antiek tin, etc. Loc Koopje divers kleingoed Loc Koopje divers kleingoed w.o. Makkum, miniatuur koper, etc. Loc Koop diverse aardewerken en porseleinen beeldjes Loc Notenhouten 2-deurs vitrinekast met glasplaten, h.196 x b.125 x d.45 Loc Koop van 3 diverse kistjes en een schaakspel Loc Koop divers kristal, etc. Loc Antieke mahoniehouten 1-deurs vitrinekast, ca.1890, h.156 x b.70 x d.40 Loc Geëboniseerd mahoniehouten 1-deurs vitrinekast, h.114 x b.56 x d.35 Loc Notenhouten armfauteuil met rozen geborduurde stof bekleed Loc Willy Sluiter, 3 litho's uit de Nw. Amsterdammer, anno 1916 Loc Koopje van 4 schilderijtjes w.o. 2 lithografieen Cornelis Brandenburg Loc Eikenhouten wandklok Loc Antiek boek, Nederlands Wonder Toneel, geopend in de jaren 1747 en 48 met uitklapplaten Loc Oud koperen borstelkastje met 2 borstels Loc Notenhouten 1-deurs vitrinekast met glasplaten, h.160 x b.49 x d.30 Loc Retro houten wijnrek voor 54 flessen, h.111 x b.75 x d.34 Loc Taupe gelakte 3-laden commode, h.67 x b.72 x d.41 Loc Rijkbewerkte armfauteuil met biezenzitting Loc

38 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Jugendstil glas-in-lood ramen, h.100 x b.86 Loc Oude groen glazen glas-in-lood ramen, L.118 x b.75 Loc Poster Het Reveil, 2 delen Loc Verchroomd model vliegtuig op standaard, ca.h.26 x diam.46 Loc Oude wortelnotenhouten dubbelgebogen secretaire, h.105 x b.90 x d.50 Loc Antieke mahoniehouten secretaire à abattant, Holland ca.1840, h.160 x b.106 x d Brons gepatineerde sculptuur van een dame in goudkleurig rokje, h.30 x b.50 x d.25 Loc Loc Antiek 2-delig kerkmeubel, h.200 Loc Rollator Loc Liebherr koelvriescombinatie, h.156 x b.55 x d.60 Loc AEG afwasmachine / vaatwasser, h.85 x b.60 x d.62 Loc Flessen koelkast, h.82 x b.44 x d.48 Loc Stel terracotta potten, h.35 Loc Doos divers aardewerk en twee 60-erjaren lampen Loc Doos divers Loc Doos divers w.o. tin, oude stoof, paardje, brievenweger, etc. Loc Doos divers Loc Koopje blik speelgoed waaronder Japan Loc Princess 2500 watt stofzuiger Loc Doos divers poppenhuismeubeltjes, etc. Loc Doos divers kleingoed, etsje Loc Doos diverse kristal, glas, etc. Loc Grammofoon op ronde voet Loc Koop van 9 diverse klokjes Loc Doos divers koper, etc. Loc Doos divers Loc Doos divers speelgoed Loc Doos divers Loc Doos diverse glazen bollen Loc Koop divers blik speelgoed Loc Doedelzak Loc Oude viool in hoes Loc Vioolhoes Loc Koop diverse fotocamera's en toebehoren Loc Chromen duikershelm Loc Doos divers w.o. wijnkoeler, blauw/wit porselein, etc. Loc Doos diverse beren, houten rekje, etc. Loc Doos divers Loc Doos divers met grote aardewerken vaas (defect), 2 aardewerken beelden, etc. Loc Oude eikenhouten uitklapbare naaibox, h.57 x b.51 x d.26 Loc Acer computer en Philips monitor met toebehoren (zonder software) Loc Oude koperen met glazen Art Deco wandlampen Loc Spiegel in zilverkleurige kuiflijst, h.174 x b.42 Loc Koopje met 93 tinnen soldaatjes Loc Driedelig borstelset met divers pleet en zilver Loc Antiek popje met porseleinen hoofd, benen en armen Loc

39 2434 Paillard Bolex, oude filmcamera Loc Oud album ansichtkaarten, Konings tientje en een plaatjesboek Loc Koopje diverse medailles, etc. Loc Koop divers muntgeld w.o.zilver Loc Koopje van 5 diverse houten linealen, 19e eeuw Loc Album met diverse muntstukken Loc Nederlandse munten, 3x 1 gulden (1865) (1858)(1864), 1/2 gulden (1928) Loc Koopje diverse verzilverde lepeltjes, vorkjes en messenleggers Loc Oude vulpen met inktflesjes Loc Bronzen sculptuur van Vrouwe Justitia, h.40 Loc Koopje divers pleet, etc. Loc Antiek album ansichtkaarten (bekende personen) Loc Koop diverse waardepapieren Loc Koop van 4 Indonesische lepelrekjes met lepeltjes en vorkjes Loc Doos diverse kroontjespennen, ca Loc Grote koop divers aardewerk, porselein, etc. Loc Koop divers houtsnijwerk, etc. Loc Simon & Halbig, antieke pop met porseleinen hoofd Loc Koop van 2 vazen en een beeldje (defecten) Loc Twee diverse design cafetières, ontwerp Aldo Rossi (productie Alessi) & Stenton en een Stenton sapkan Loc Metalen Modelauto's : Ferrari en 2 vrachtauto's Loc Oude Mecano doos met toebehoren Loc Playstation 3 spelcomputer met toebehoren Loc Doosje divers bijoux, zonnebrillen, etc. Loc Oude Hornby metalen trein met toebehoren in originele doos Loc Koop van circa 180 diverse boeken Loc Sculptuur van een engel zittend op zuil, h.79 Loc

40 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Grote koop met antiek koper Loc Koop diverse kunstboeken Loc Koop diverse DVD's Loc Koop diverse DVD's Loc Koop diverse DVD's Loc Koop diverse DVD's Loc Koop diverse DVD's Loc Oud compleet majongspel met toebehoren Loc Samsung stereo-set Loc Escher boek, T-shirt en een sweater Loc Nederland FDC's in Importa-album Loc Curacao/ Ned. Antillen in stockboek. Cat.w. 743 Loc stockboek Verenigde Naties voornamelijk postfris Loc stockboek fdc's Aruba, Nederlandse Antillen,Suriname, Rep. Suriname. Cat.waarde ruim 700 Loc Verenigd Europa, postfrisse verzameling in stockboek. Cat.w. 1200,--. Loc Arabische staten in stockboek Loc Nederland, ongebruikte zegels in stockboek Loc Antieke authentieke prenten, Amsterdam, 18e eeuw Loc Oude Taximeter Loc Koopje diverse munten en penningen Loc Grote doos postzegels, De gehele wereld Loc Doos stockboeken en stockboekjes o.a. Nederland en Overzee Loc fdc albums Nederlandse Antillen tot ca 1982 en Aruba uit 1 t/m 36 (hiervan is de cataloguswaarde ca 225) Loc Divers in 3 stockboeken Loc stockboeken divers Loc Saar, in 2 stockboeken Loc Suriname en Republiek Suriname in 3 stockboeken en 1 insteekkaart Loc Overzeese Gebiedsdelen van Nederland in 2 stockboeken en op 2 steekkaarten Loc stockboek dubbele Ned.Nieuw Guinea, Suriname, Ned. Antillen Loc Davo album O.G.D. divers Loc Nederland collectie in Davo standaard album ongebruikt en postfris tot ca 1991 Loc Nederland in stockboek Loc stockboek België en gebieden o.a. spoorzegels, vooraf gestempeld Loc Nederland, gestempelde verzameling in stockboek Loc Erka album met kleine collectie Over4zee. Cataloguswaarde ca 274 Loc stockboeken (ex) Engelse gebieden Loc Collectie Frankrijk in Davo standaard tot ca Gebruikt. Loc Frankrijk: collectie in Davo-album Loc Nederland: gestempelde verzameling in Davo-album Loc Frankrijk in Davo Cristal 2. ca 1950 t/m 1969 veel postfris Loc Frankrijk in Davo Cristal I t/m 1959, veel postfris Loc Frankrijk in Davo Cristal t/m 1995 Loc Nederland gestempelde verzameling in 2 luxe albums met box Loc Republiek Suriname in stockboek Loc Overzeese Rijksdelen in Holland-album Loc

41 2580 Indonesië en iets Ned.Indië tot ca Catalogus waarde ca Loc Heilemann lederen laptoptas met slot Loc Groot kavel Zwitserland, in doos Loc Suriname nr. 69 t/m 103, ongebruikt Loc Suriname, nr. 1 t/m 15, ongebruikt Loc Nederland nr. 34 t/m 46, gestempeld Loc Nederland nr. 13 t/m 18 Loc Suriname nr. 23 t/m 28, ongebruikt Loc Postzegels Nederland, Eerste Emissie nr.1-3 gestempeld, cat.waarde NVPH Loc Koperen pan met deksel, 19e eeuw Loc Kunstposters uit 80-er/90-erjaren Loc Modern zwart hoogglans televisiemeubel, h.37 x b.111 x d.50 Loc Loewe kleurentelevisie met afstandsbediening Loc Onb.meester, Twee takken met bessen, gouaches, 40 x 30 Loc Beschilderde originele reddingsboei, diam.74 Loc Grote koop wanddecoraties Loc

42 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Beschilderde originele reddingsboei, diam.74 Loc Beschilderde originele reddingsboei, diam.74 Loc Authentieke houten raamluiken, 147 x 59 Loc Ingelijste dactyliotheken, 31 x 31 Loc Willem de Zwart, 2 handgesigneerde etsjes Loc Henk Poeder, Strandgezichten, olieverf op board, 13 x 18, pendant Loc Koopje van 2 schilderijen Loc Notenhouten armfauteuil met defecte stoffering Loc Antiek 9-delig tegeltableau, 42 x 42 Loc Ingelijste lithografieën van Steinlen Loc Mariska Caspers, Moederdier, gem.techniek, gesign. achterkant, 29 x 23 Loc Half ronde tuin-etagère, h.75 Loc Handgeknoopt Shiraz kleed, 236 x 160 Loc Antieke mahoniehouten dienblad op opklapbaar onderstel, h.82 x b.62 x d.43 Loc Oude eikenhouten eetkamertafel met lade, h.80 x b.90 x L.210 Loc Grote kobalt blauwe 4-arms kandelaar afgezet met koper, h.58 Loc Antieke eikenhouten 3-laden commode (restauraties), h.80 x b.105 x d.51 Loc Groen metalen vogeldrinkbakje i.v.v. een engel, h.ca.46 Loc Houten vogelkooi, ca.1950, h.70 x b.37 x L.36 Loc Goud gelakte Louis Quinze-stijl salongarnituur bestaande uit een 2-zits bankje, 3 stoelen en een ovale tafel afgedekt met marmeren blad Loc Antiek comtoise klok Loc Notenhouten Art Deco kastje, h.59 x b.95 x d.32 Loc Wit porseleinen serviesdeel, Villeroy & Boch Loc Eikenhouten halfmaantafeltje met getorste poten, h.76 x b.60 x d.33 Loc Koopje divers kleingoed w.o. 2 Javaanse beeldjes, Chinees porseleinen beeldje, vaasje en een Afrikaans afsluitbare koker 2673 Antiek mahoniehouten Jugendstil pronkmeubel met opstand, h.220 x b.152 x d.55 Loc Loc Antieke Franse comtoise klok, Gesign. Paul Esterle, met vouwslinger Loc Legering schemerlampvoet i.v.v. een man en vrouw met geslepen kristallen kap, h.74 Loc Koopje diverse schilderijen, etc. Loc Met de hand ingekleurde gravures, Circus, 33 x 51 Loc Koopje divers kleingoed w.o. porselein, spiegeltje, kandelaar, sluitgewichtje, etc. Loc Koopje divers kleingoed w.o. aardewerk, glas-in-lood, tegeltjes, etc. Loc Antieke scheepsorgeltje (deels defect) Loc Goudkleurig kunststof beeld van een Boeddha, h.58 Loc Lustau PX Sherry, een vintage portachtige dessertwijn, 4x Loc Chateau Pérenne cru Bourgeois Grand Bordeaux 2009, 6x Loc Oude koekoekslok Loc Koopje van 7 diverse hanglampen, ca Loc Koop divers w.o. beeld van een koets met paarden, beeld van ploegende man, 2 aardewerken vazen met goudkleurige monturen en een aardewerken oorvaas Loc Eikenhouten met palissanderhouten Art Deco kapstok, h.35 x b.103 x d.26 Loc Koopje van 8 diverse prentjes m.b.t. honden en katten Loc Blank houten schemerlampvoet i.v.v. een ananas met rode kap, h.66 Loc

43 2699 Off white gelakt nachtkastje, h.66 x b.36 x d.35 Loc Antieke geslepen spiegel in mahoniehouten lijst, 147 x 80 Loc Blauw beschilderd nachtkastje, h.60 x b.41 x d.38 Loc Spiegel in antieke handgestoken goudkleurige lijst, 100 x 85 Loc Smeedijzeren wijnrek met afsluitbare hekken voor 150 flessen, h.165,5 x b.100 x d.36,5 Loc Schilderijen lijst, 54 x 34 cm Loc J.Toorop, Kunstdruk nr.26/600 uit 1915, 11 x 14 buitenmt. 23 x 26 Loc Jan Sluyters Jr. tekening, naaktstudie met monogram 30 x 40 Loc Shepard Fairey, Writing On The Wall, zeefdruk op recyle papier, gesigneerd en genummerd, 64 x 49 Loc Toulouse Lautrec, Dame met binocle, poster 50-erjaren Loc Roy Lichtenstein, M-Maybe, screenprint naar origineel op karton, 90 x 90 (ingelijst) Loc A.Heijboer (omgeving van), Kip, gouache, 50 x 31, buitenmt. 64 x 44 Loc Steinlen, Man en vrouw op terras, litho, 12 april 1900, 25 x 33 Loc Rijkbewerkte Louis Qijnze-stijl bijzettafel met marmeren blad, h.50 x diam.40 Loc Bruin metalen planten-etagère, h.154 x b.65 x d.30 Loc Polychroom sculptuur van een olifant, ca. h.60 Loc Rond kleed vervaardigd van ijsbeer bont, diam.150 Loc Zwart lederen Bibudem-stijl stoel op chroom onderstel, hoogte zitgedeelte 58 Loc Notenhouten armfauteuil met rozen geborduurde stof bekleed Loc Opengewerkt koperen zuiltje, h.40 x b.32 Loc Bang & Olufsen vintage kleurentelevisie met afstandsbediening Loc Design televisiedressoir met hout en metaal en 2 laden, h.64 x b.140 x d.40 Loc

44 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Grote koop diverse aardewerken dienschalen Loc Koop van 6 rijkbewerkte teakhouten Raffles stoelen met biezen zitting Loc Wit beschilderde paraplustandaard, h.75 x b.60 x d.22 Loc Antieke eikenhouten tafelklok Loc Houten bijzettafeltje met wit marmeren blad, h.72 x b.37 x d.37 Loc Oude koperen biljart hanglamp Loc Eikenhouten kussenkast h.180 x b. 158 x d. 46 cm Loc M. Piechowski, Abstract, olieverf op doek, gedateerd 1996, 80 x 65 Loc Ru van Rossem, Corrida, handgesigneerde zeefdruk, eigen druk, nr.16/35, gedateerd 1984, 71 x 51 Loc Henk Poeder, Muizen op solex, olieverf op board, 18 x 13 Loc Verstelbare koperen staande lamp Loc C. Vries, Zeilschepen en personen op open water, olieverf op doek, 110 x 74 Loc Henk Poeder, Muizen op het strand, olieverf op board, 13 x 18 Loc Henk Poeder, Muis met ezeltje, olieverf op board, 13 x 18 Loc Notenhouten armfauteuil met geborduurde bekleding Loc Oude Chinese hanglamp Loc Antieke notenhouten 2-zits bank, h. 83 x b. 132 x d. 60 Loc Koopje diverse mangaankleurige tegels Loc Oude notenhouten 2-deurs waarvan de bovenste deuren beglaasd, h.175 x b.78 x d.40 Loc Goudkleurig 5-arms hanglamp vervaardigd uit metalen korenschoven Loc Antieke godslamp, h.60 x diam.30 Loc Louisa de Helotte, Vioolspeler, aquarel, gedateerd 1902, 27 x 21 Loc Omgeving Jacob Maris, Portret van Jacob Maris, olieverf op paneel, 34 x 23 Loc Kees Salentijn, Amsterdam 1947, Playa, gem.techniek op doek, 70 x 60 Loc Henk Poeder, Strandgezicht, olieverf op board, 50 x 60 Loc Geo Kauderer, Botter op de Zuiderzee wegzeilend voor een aanwellende storm, olieverf op doek, 70 x 50 Loc Koperen haardscherm met een afbeelding van een schip, h.70 Loc Piet Bokeleer, Bloemstilleven, olieverf op doek, 55 x 40 Loc Art Deco tafellamp op deels verchroomd en marmeren voet met gestileerde glaskap, h.41 Loc Porseleinen beeld van een meisje met hond, h.45 Loc Jean Cocteau, Hommage à Jean Cocteau, lithografie, 60 x 50 Loc Bernard Buffet, La Route, lithographie, 1961, Ref.: Sorlier 305, 49 x 39 Loc Laden nachtkastje, h.75 x d.32 x b.42 Loc Antieke Art Deco schaallamp, h.50 x diam.40 Loc Koop van 2 vintage bontjassen Loc Bewertke pleet wijnkoeler, h.25 x diam.40 Loc Antieke geëboniseerde mahoniehouten wandtafel met plantenbak, h.90 x b.80 x d.36 Loc Antiek mahoniehouten Willem III damesbureau, h.103 x b.76 x d.50 Loc Messing staande schemerlamp Loc Eikenhouten staartschippertje Loc Laké armfauteuil met streepstof bekleed Loc Oude eikenhouten staartklok Loc

45 2857 Koop diverse wandelstokken en een ruststoeltje Loc Chroom design buisframe armfauteuil met zwart leder bekleed Loc Oude notenhouten tafel met 2 laden, h.78 x L.160 x b.90 Loc Koopje van 4 diverse opgezette dieren Loc Geel beschilderde 7-laden piramidekast, h.119 x b.72 x d.30 Loc Handgestoken notenhouten spiegellijst met kuif en geslepen spiegel, 120 x 75 Loc Bruin metalen (tuin)rozenboog met twee bankjes, h.240 x b.190 x d.60 Loc Handgeknoopt kleed, 250 x 350 Loc Antieke mahoniehouten ronde bijzettafel, h.65 x diam.68 Loc Eikenhouten hoekkast, h.111 x b.75 x d.42 Loc Koopje divers kleingoed w.o. aardewerk, glaswerk, etc. Loc L. Bosch, Poppen, olieverf op doek, gedateerd 1970, 80 x 70 Loc Tsuguharu L. Foujita, Woman with lion and tiger, hete naald Eau-Forte, 1951, Atelier Lacouriere, catalogue Raisonnë Sylvé Buisson, nr.51/176, papier d' Arches, litho, 38 x 28,3 Loc Monogram G.V.B., Bloemstilleven, olieverf op doek, 80 x 70 Loc

46 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Eikenhouten Empire 4-laden commode afgedekt met zwarte zuilen met koper beslag, h.90 x b.88 x d Guillaume (Corneille), Personen, handgesigneerde zeefdruk, gedateerd 1962, 64 x 50 Loc Loc Antieke litho, Naarden, 1865, 30 x 29, uitgave Kuyper Loc Antieke litho, Laren, 1867, 26 x 31, uitgave Kuyper Loc Antieke gravure, Nederland, ca.1740, 38 x 27, uitgave Harrewijn Loc Schimmel, notenhouten studiepiano, h.99 x b.135 x d.50 Loc Antieke litho, Blaricum, 1866, 33 x 31, uitgave Kuyper Loc Antieke litho, Huizen, 1867, 30 x 29, uitgave Kuyper Loc Antieke gravure, 't dorp Baarn, naar Jan de Beyer, ca. 1760, 37 x 31 Loc Steinlen,"dancing in Paris" lithografische illustratie uit x 15 buitenmt. 43 x Andy Warhol, Marilyn, screenprint edition naar, op de achterkant gestempeld, fill in your own signature, 91 x 91 Loc Loc Stel ingelijste tekeningen van pluimvee, 1993 Loc Koopje van 4 diverse schilderijtjes Loc Koop van 5 diverse schilderijtjes Loc Aardewerken pot, h.34 Loc Notenhouten armfauteuil met opengewerkte rugleuning Loc Antieke mahoniehouten Willem III eetkamertafel rustend op wielen, h.76 x b.128 x d.74 Loc Notenhouten fauteuils met bloemstof bekleed Loc Notenhouten ovale salontafel, h.59 x b.123 x d.60 Loc Antieke mahoniehouten Empire-stijl 2-zits bank, h.87 x b.185 x d.63 Loc Koop divers aardewerk en porselein Loc Antiek eikenhouten Neo-Gotische 3-deurs kast, h.86 x b.123 x d.46 Loc Oude geslepen spiegel in goudkleurige lijst, h.142 x b.91 Loc Zwarte kunst rieten tuinset bestaande uit 2 stoelen, 2-zits bankje en een tafel afgedekt met glasplaat met groene kussens Loc Wand/vloerkleed naar Corneille, 210 x 210 Loc Wit metalen (tuin)rozenboog met twee bankjes, h.240 x b.190 x d.60 Loc Notenhouten armstoelen Loc In 3 kleuren uitgevoerde bijzettafel, h.64 x diam.55 Loc Blauw gestoffeerde oorfauteuils Loc Antieke eikenhouten dekenkist met metalen oplegwerk, gedateerd 1778, h. 67 x b. 116 x d. 57 cm Loc Notenhouten armfauteuil met paarse stof bekleed Loc Antiek Staphorster klaptafel, h.75 x diam.60 Loc Mappen met 4 kunstwerken w.o. Herman W.G. Jansen Loc Jan Sluyters, 3 litho's uit de Nw. Amsterdammer, anno 1915, 31 x 45 Loc Notenhouten 5-laden commode, h.90 x b.114 x d.40 Loc Willem Kleijn, Meerminnen op vissen, olieverf op doek, 90 x 60 Loc Heijdenrijck lijst, 60 x 40 cm Loc F. de Wit, 4 etsen van koeien in landschap, 4e staat, ca.1740, 15,5 x 12 Loc Wortelnotenhouten Art Deco pendule, h.22 Loc Bronzen sculptuur van een denkend skelet rustend op marmeren sokkel, h.24,5 Loc Moderne bronzen sculptuur van een gezicht, h.35,5 Loc H. Olthof, Boerderij met bloesembomen, olieverf op board, 48 x 58 Loc

47 2986 Onb.meester, Personen op terras, olieverf op papier, 43 x 55 Loc Koop van 3 diverse litho's Loc Oude eikenhouten hangoortafel, h.72 x L.100 x b.50 of 150 Loc Gepolychromneerde Chinees porseleinen kalebas vazen, h.53 Loc Fraai ingelijste reproducties van Leonardo Da Vinci, 70 x 56 (totaalmaat) Loc Koopje van 3 litho's, Steinlen w.o. groenteman, 28 x 38 Loc Koopje van 3 litho's : Willy Sluiter, Piet van de Hem en Jan Sluyters, 1916, 33 x 47 Loc Koopje van 2 schilderijen en 2 tekeningen Loc Diverse gravures w.o. circus, 19e eeuw Loc Koop van 3 oude gravures in lijst Loc Notenhouten regulateurklok Loc Koop van een ets, Havengezicht en een Varkenspad sloot, Koog aan de Zaan Loc Notenhouten boekenkast met lade, h.213 x b.64 x d.42 Loc Kristallen 8-arms kroonluchter, ca. h.100 x diam.66 Loc Antieke mahoniehouten likeurkelder met diverse kristallen glaasjes en vier karaffen 3021 Map : Verschoven van het licht in de mist, 60 dichters over Mondriaan en diverse losse kunstwerkjes 3022 Notenhouten salon/wangentafel afgedekt groen leder blad, h.43 x d.54 x b.105 of 153 Loc Loc Loc Metalen staande/hangende 15-lichts waxinelichtshouder, h.86 x b.68 Loc

48

49 Tel Fax SwiftcodeABNANL2A IBANNL68ABNA BTW nr.nl b01 KvKnr Naam: V EILIN G Wachtwoord: veiling!

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Meubels en decoratie

Meubels en decoratie ONLINE VEILING FURNITURE & HOME DECORATION (NL) Meubels en decoratie Nieuwe Havenweg 77 1216 BP Hilversum (Furniture & home decoration) Sluitingsdatum: maandag 24 AUGUSTUS vanaf 18:00 Bezichtiging: zaterdag

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

Tuinmeubelen en interieur inrichting

Tuinmeubelen en interieur inrichting ONLINE VEILING TUINMEUBELEN EN INTERIEUR INRICHTING WEGENS LIQUIDATIE OVERSTOCK (BE) Tuinmeubelen en interieur inrichting Brusselsesteenweg 325 9280 Lebbeke (Loten/Lots 1 990) Sluitingsdatum: zondag 13