Download "Kijkdagen Zaterdag10februari, Zondag11februari, Onlineveiling Maandag12februari Dinsdag13februari"

1 Catalogusdecember2017

2 Kijkdagen Zaterdag10februari, Zondag11februari, Onlineveiling Maandag12februari Dinsdag13februari

4 Volgorde van verkoop december veiling 2017 (Deze verkoop valt onder de margeregeling) Er sluiten ca. 150 kavels per kwartier af. Als er in de laatste 5 minuten voor het sluiten van een kavel een bieding plaatsvindt, zal de tijd met 5 minuten verlengen. Dit herhaalt zich indien van toepassing. Cat. nr. 11 december 2017 Sluit om :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur Cat. nr. 12 december 2017 Sluit om :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur Deze veiling staat onder notarieel toezicht van mr. Ph.J. Simons van Davina en partners notarissen. Eerstvolgende veiling Eerstvolgende kijkdagen vinden plaats op: Zaterdag 10 & zondag 11 februari 2018 van uur Afhalen van goederen Openingstijden afhalen goederen: woensdag 13 december en van uur donderdag 14 december en van uur vrijdag 15 december en van uur Zaterdag 16 december en van uur

5 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr. 1 Grote blauw/wit Chinese kraak porseleinen kom, Ming Dynastie, Wanli ( ), met decoraties van personen in landschap, h.15,5 x ca.diam.36 2 Blauw/wit Chinees porseleinen schenkkan, te dateren circa 1640, h.38 Privé collectie Duitsland, de tuit gerestaureerd en het handvat opnieuw vastgemaakt 3 Chinees porseleinen dekselterrine met onderschotel, Qianlong periode ( ), Benjamin Edwards Collectie Christie's New York, geschuurde plekken, formaat schaal: 39 x 28,5 4 Antiek gouden klederdracht hoofdijzer met twee zij naalden en kap spelden, totaal 99 gram, hoofdijzer: Jan Frederik Umeijer, A'dam, jaarl.1860, zij naalden Anthonius & Franciscus Wamsteeker & Zoon, A'dam jaarl Antieke gouden klederdracht hoofdijzers, 2 spelden en 2 zijnaalden, totaalgewicht 157 gr., waarvan 1 gekeurd, Petrus Mattheus Gerardus Wouters Wageningen/Hilversum/Amersfoort/Utrecht, 1861/ Hollandse school, Winters landschap met schaatsende en wandelende personen, olieverf op paneel, (gesigneerd op boomstam met Schelfhout), 19e eeuw, 48 x 36 Provenance: particuliere collectie 7 Adriaan Baghijn, Amsterdams staand horloge gevat in mahoniehouten kast met dag en maand aanduiding, h.278 x b.48 x d Delig antiek blauw/wit Chinees porseleinen klokkenstel met koperen monturen, h.88 9 Adriaan Lubbers, Amsterdam New York, Landschap met fietser (vermoedelijk Châtillon België), olieverf op doek, gedateerd 1932, 65 x Kt. gouden schakelarmband met diverse gouden bedels, etc., totaalgewicht 195 gr Kt. witgouden collier bezet met 48 briljant geslepen diamanten en 5 peervormig geslepen smaragden 12 Rolex Oyster Perpetual Datejust, damespolshorloge bezet met briljant geslepen diamant 13 Witgouden ring bezet met twee 3-hoek geslepen diamanten en een grote briljant geslepen diamant, ca.8,75 ct.p1, zie certificaat Kt. geelgouden fantasie gourmetarmband, L.20 met een bakslot en 2 veiligheid achtjes, 138 gr Kt. witgouden solitair hanger bezet met een briljant geslepen diamant, 1,16 ct., loupe clean/f, met certificaat GIA Kt. geelgouden kwast/schuif collier bezet met onyx en diamant, L.100 cm, totaalgewicht 34,5 gr. Loc Loc Loc k k Loc Loc Loc Loc k k k k k k k Briljant geslepen diamant, 1,14 ct., 3x Excellent Nil, E-IF, HRD certificaat 6-k Yixing schenkkan, Kangxi periode ( ), privé collectie Nederland, h.ca.18,5 (tuit opnieuw vastgezet) 19 Stel geel porseleinen schotels, 19e eeuw, Nieuwenhove collectie, België, met herkomst G. Croes Brussel, 1980, diam. 15,7 20 Vuurverguld bronzen sculptuur, Ming Dynastie ( ), Van Nieuwenhove Collectie België, h Jan Korthals, Amsterdam Amsterdam, Casa D'Oro, Venetië, olieverf op doek, 39 x 49, provenance: particuliere collectie 22 Pieter Cornelis Dommershuijzen, Utrecht 1834-na 1908 Engeland, Stadsgezicht Antwerpen met op de achtergrond Onze Lieve Vrouwe Kathedraal, 75 x Dirk Smorenberg, Alkmaar Oud Loosdrecht, Zicht op de Lambertszkade, olieverf op doek, 75 x Celadon vaas gevat in een vuurverguld bronzen montuur, China 19e eeuw, h.46, goede conditie. Provenance: privé collectie België aangekocht bij Parijse en Brusselse kunsthandels tussen Stel geel glazen vazen met deksels, begin 20e eeuw, uit de collectie van Geronimo de Los Reyes Jr. (Verenigd Koninkrijk), h.ca.21 Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc

6 26 Chinese geel glazen kom, begin 20e eeuw, uit de collectie van Geronimo de Los Reyes Jr. (Verenigd Koninkrijk), diam.20,5 cm 27 Cloisonné kop- met schotel, Ming Dynastie ( ), privé collectie Nederland (2014) met herkomst Spink & Son London (1990), diam. kop = 7,5 en diam. schotel is 15,5 28 Blauw/wit Chinees porseleinen kom, 19e eeuw, Van Nieuwenhove collectie, België 2015, met provenance Vanderven Oriental Art, 1978, diam.21, Kt. gouden stijve armband bezet met 8 briljant geslepen diamanten en 7 vierkante robijnen, 21 gr Kt. witgouden armband bezet met 30 briljant geslepen diamanten en 5 facet geslepen smaragden 31 Witgouden ring bezet met 16 kleine briljant geslepen diamanten en een grote briljant geslepen diamant, 2,55 ct. SI2 (klein stukje van steen af), zie certificaat Kt. witgouden collier met een hanger bezet met briljant geslepen diamant, ca.2.02 ct.p1, zie certificaat Loc Loc Loc k k k k Kt. geelgouden fantasiecollier bestaande uit 30 schakels, L.44, 59 gr. 6-k Kt. gouden Rolls-Royce hanger bezet met briljant geslepen diamant, 10,8 gr. 6-k Baume & Mercier, 18 kt. witgouden damespolshorloge, origineel mechanisch later omgezet naar Quartz, serienummer , rondom de kast een entourage vorm ingezet met 12 diamanten, 0.60 ct. VS/TW en 12 diamanten, 0.30 ct. met losse band aan verbonden Milanees met als bandaanzet een applique bezet met in totaal 14 achtkantig geslepen diamanten, 0.25 ct., totaalgewicht 28,9 gr Kt. witgouden armband bezet met 9 briljant geslepen diamanten, totaalgewicht 26,7 gr. 6-k k Cartier Calibre diver carbon in doos 6-k Gouden broche i.v.v. een maan bezet met 13 opalen en antiek geslepen diamanten 0.90 ct., H/VSi, Engeland ca.1890, gemerkt 15 kt. en 8027 ( op halve maan) in bijpassend doosje van de fa. Simons Juweliers/Den Haag 6-k Antieke tafelklok in ebbenhouten kast, 18e eeuw, h.43 Loc Antieke bronzen vuurvergulde Empire pendule met jongen met dwarsfluit, Frankrijk ca Antieke Franse tafelklok, Nicolas Hanet Paris, 18e eeuw (kast vernieuwd), h.42 Loc Loc Antieke tafelklok in geëboniseerde houten kast, h.46 Loc Antieke 18e eeuw tafelklok in notenhouten kast, gesigneerd Cormasson Paris, 18e eeuw, h Engelse tafelklok in geëboniseerde houten kast, gesigneerd William Edwards Londen, 18e eeuw, h Antieke vuurvergulde bronzen Empire pendule met naast het uurwerk twee musicerende personen, gesigneerd Sejenne à Paris, Frankrijk ca.1820, h Roze porseleinen dekselpot, China 19e eeuw, gevat in een vuurverguld bronzen Empire montuur, h.30 Goede conditie. Provenance: privé collectie België aangekocht bij Parijse en Brusselse kunsthandels tussen Koopje van 15 blauw/wit Chinees porseleinen schoteltjes en 8 kommetjes, 19e eeuw / 20e eeuw Loc Loc Loc Loc Loc Jaeger Le Coutre Atmos, Marina 1965, tafelklok met originele doos Loc Meerkleurige porseleinen kop en schotel met o.a. jachtvoorstellingen (kop en schotel diverse defecten), mogelijk Nieuwer-Amstel ca Loc Imari porseleinen dekselvaasje, China 19e eeuw, h.27 Loc Twee cloisonné vazen, China 19e eeuw in goede conditie, h.29,8 Provenance: privé collectie België aangekocht bij Parijse en Brusselse kunsthandels tussen Cloisonné wierookbrander met foo hond, China 19e eeuw in goede conditie, h.47 Provenance: privé collectie België aangekocht bij Parijse en Brusselse kunsthandels tussen Loc Loc

7 53 Twee cloisonné vazen, China 19e eeuw in goede conditie, h.54 Provenance: privé collectie België aangekocht bij Parijse en Brusselse kunsthandels tussen Antieke ingelegde mahoniehouten likeurkelder met 6 originele flacons (kelder restauraties) Loc Loc Houten sculptuur van een vrouw met offerande, Bali, h.60 Loc Koopje van een blauw/wit Chinees porseleinen schotel Qianlong ( ), diam.37,5, een Delfts aardewerken schotel, 41 en 4 porseleienen schoteltjes 57 Heubach (Köppelsdorf), antiek porseleinen babypopje met slaapoogjes en bewegend tongetje, L Oude sculpturen van Chinese mannen op herten opgelegd met zilver draad, 19e eeuw, h.40 Loc Loc Loc Blauw/wit Japans porseleinen ovale schaal, 20e eeuw, 40 x 28 Loc Blauw/wit Chinees porseleinen sauskom, Qianlong periode ( ) Loc Blauw/wit Delfts aardewerken kom, 18e eeuw Loc Blauw/wit Chinees porseleinen sauskom met tuin decor, Qianlong periode ( ) 63 Blauw/wit Chinees porseleinen sauskom met decoratie van florale motieven, Qianlong periode ( ) Loc Loc Blauw/wit Chinees porseleinen terrine met landschap decoraties, circa 1800 Loc Blauw/wit Chinees porseleinen sauskommen (1 met haarscheur) met landschap decoraties, Qianlong periode ( ) 66 Antieke blauw/wit Chinees porseleinen ovale schaal gedecoreerd met rozen, laat 18e eeuw, 30 x Blauw/wit Chinees porseleinen sauskom met landschap decoraties, Qianlong periode ( ) 68 Blauw/wit Chinees porseleinen vaasje met oren gedecoreerd met zotjes, 19e/20e eeuw, h.12,5 69 Felice Giordano, Napels (Italië) (plaats overlijden onbekend), Draaimolen bij avond, olieverf op doek op board, 47,5 x Charles François Prosper Guérin, Sens (Frankrijk) Parijs, Cocottes, olieverf op doek, 65 x 'Charles' Henri Joseph Leickert, Brussel Mainz (Duitsland), Winterlandschap met figuren op een bevroren rivier, olieverf op doek, gedateerd '81, 62 x 100 Provenance: kunsthandel W.H. Patterson, Londen; particuliere collectie 72 Josephus Antonius Ubaldus 'Joop' Stierhout, Arnhem Amsterdam, Bloemstilleven, olieverf op doek, 80 x Catharina 'Christina' Maria Swijser-'t Hart, Den Haag , Kerststukje en zwevende engel, olieverf op board, gedateerd 1965, 54 x 32,5 Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Yixing trekpotje, China, 19e eeuw Loc Cultivé parelcollier met 18 kt. witgouden inhaak sluiting, diam. 7,5 mm.(100 parels), B2 kwaliteit, L Chimento, 18 kt. bicolor gouden collier met hanger bezet met briljant geslepen diamant 6-k k Kt. witgouden broche bezet met 18 briljant geslepen diamanten en een parel 6-k Kt. witgouden collier bezet met 10 briljant geslepen diamanten, ca.1.80 ct., 26 gr. 6-k Kt. witgouden rozetring bezet met ca ct. briljant geslepen diamant 6-k Kt. witgouden ring bezet met 3 briljant geslepen diamanten, 0.22 ct. 6-k Kt. witgouden ketting, L.45, 3,4 gr. 6-k Kt. witgouden collier met kruishanger bezet met 188 briljant geslepen diamanten en in het collier 204 briljant geslepen diamanten, totaal 392 briljant geslepen diamanten, 3,25 ct., kleur light brown-kwaliteit Si, lengte 70, gewicht 160 gram, winkelwaarde 35000,00 6-k

8 83 14 Kt. witgouden armband met 9 briljant geslepen diamanten 0,50 ct. kleur: Top Wit + kwaliteit piqué, 18 gram, lengte 19 cm, winkelwaarde 2500, Kt. rosé-witgouden collier bezet met 521 briljant geslepen diamanten 2,50 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 42, 30,5 gram, winkelwinkelwaarde 11500,00 85 Antieke famille rose kom met bloemdecoraties, Qianlong ( ), diam k k Loc Keramiek Foo hond, Azië, 20e eeuw, h.17 Loc Aardewerken sierschotel met voorstelling gezicht met hand, diam.36 Loc Chinees porseleinen kom, Amsterdams Bont, 18e eeuw, h.7 x diam.15 Loc Terracotta offerstoel, China, 20e eeuw, h.21 Loc Antiek wortelnotenhouten kabinet rustend op klauwpoten, Holland ca.1800, h. 220 x b. 150 x d Antiek rijkbewerkt eikenhouten buffetkast met spiegelopstand, h. 238 x b.183 x d Willem Frederik Noordijk, Schiedam Laren, Zandverstuiving, olieverf op doek, 90 x Jacobus Henderikus Johannes Noteboom, Groningen Amsterdam, Berglandschap met wandelende vrouw met ezel bij de rivier en op de achtergrond een stad, 106 x Antieke mahoniehouten Willem III bonheur met rond gebogen beglaasde bovenkant, Holland ca.1820, h.226 x b.140 x d Stel lichtblauwe kommetjes, Jiaqing period ( ), privé collectie Frankrijk (één met aanzienlijke restauratie), diam.11,7 96 Poederblauwe Chinees porseleinen diepe schotel, Guangxu periode ( ), privé collectie Italië, met provenance Perotto, Italië, diam. 50,5 97 Poederblauw Chinees porseleinen YenYen vaas met fijn beschilderde vuurvergulde decoratie van een draak en feniks, 19e eeuw, goede conditie. Provenance: privé collectie België aangekocht bij Parijse en Brusselse kunsthandels tussen Gepolychromeerd Cantonees porseleinen kom gevat in een vuurverguld bronzen montuur, 19e eeuw, h.29,5 in goede conditie. Provenance: privé collectie België aangekocht bij Parijse en Brusselse kunsthandels tussen Twee Imari dekselvazen, Japan, 18e eeuw, gevat in vuurverguld bronzen monturen uit de 19e eeuw, h.45 Conditie: de knoppen zijn opnieuw vastgezet. Provenance: privé collectie België aangekocht bij Parijse en Brusselse kunsthandels tussen Blauw/wit Chinees porseleinen wandvaas gedecoreerd met florale motieven, Wanli periode ( ), chips op de rand, h Blauw/wit Chinees porseleinen bordje "Master of the Rocks", Kangxi periode ( ), privé collectie Nederland, diam.21,3 (chips op de rand) 102 Wit Chinees porseleinen bevrijdingsbeker met fabelfiguren, 18e eeuw, privé collectie Nederland, h.10,5 x diam.16,5 x 19,7 (schilfer op de rand) 103 Blauw/wit Chinees porseleinen schotel met ajourwerk, Qianglong periode ( ), privé collectie Nederland (lange glazuur barst), diam.28,5 104 Blauw/wit Chinees porseleinen bordje, Daoguang periode, privé collectie Nederland, diam.16,5 (haarlijn) 105 Blauw/wit Chinees porseleinen vaas met rood en goud decor omvat in vuurverguld bronzen monturen, 19e eeuw, h.49 in goede conditie. Provenance: privé collectie België aangekocht bij Parijse en Brusselse kunsthandels tussen Ingelegde rozenhouten 4-deurs kastje met begaasde bovendeuren en afgedekt door een marmeren blad, h. 129 x b. 68 x d Antiek tegeltableau met voorstelling van een klok in mangaan en geel uitgevoerd, 18e eeuw, 52,5 x 39,5 108 Antieke Empire bronzen zuilen pendule, Lourent à Paris ca. 1820, h.39 x b.21 x d.13 Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc

9 Kt. bicolor gouden trosvormige hanger te veranderen in een ring bezet met 48 briljant geslepen diamanten en 21 robijnen 6-k Kt. geelgouden ring bezet met 8 ovaal geslepen opalen ringmaat 19,25 (61) 6-k Kt. geelgouden ring bezet met 2 briljant geslepen diamanten, 0.75 ct. (per stuk) 6-k Kt. witgouden ring bezet met grote smaragd, diam.15 mm. 6-k Bicolor gouden hanger bezet met 2 opalen en een briljant geslepen diamant 6-k Kt. gouden stijve armband bezet met 24 briljant geslepen diamanten 6-k Beneden wettelijk platina gehalte Art Deco-stijl broche bezet met 3 briljant geslepen diamanten, 0.30, 0.50 en 0.30 ct. en 65 kleine diamantjes, ca ct Kt. gouden Omega damespolshorloge met gouden band, totaalgewicht 28 gr Kt. geelgouden fantasie (model Chanel) collier gecombineerd met 8 cultivéparels 7,5 mm., 32 cultivéparels 5.5 mm. en 8 fantasie getorste tussenstukken, L.105, totaalgewicht 36,7 gr. 118 Zeer lang natuurlijk parelcollier bestaande uit 200 parels met gouden slot bezet met roosdiamant, L k k k k Jade collier met 6 briljant geslepen diamanten en bewerkte gouden schakels 6-k Lapis Lazuli collier met 18 kt. gouden bollen en sluiting, L.85 6-k Rijig bloedkoralen collier, lengte 56, 162 gram, oplopend vanaf 7,6 mm t/ m 14 6-k Kt. bicolor gouden broche bezet met koraal 6-k Koop van 4 gouden tien gulden munten, Wilhelmina, 1933 en 1912, Wilhelmina hangend haar, 1897 en Willem III, Kt. gouden collier bezet met briljant geslepen diamant en smaragd met twee bijpassende oorstekers 125 Chine de commande blauw/wit Chinees porseleinen dekselterrine in Meissenstijl, met decoraties van kraanvogels voor een Europees kasteel en een kroonvormige knop op de deksel, h.21 x b.26 x d.16 cm, 18e/19e eeuw Famille verte kommen, Kangxi periode ( ), Laura collectie Frankrijk, diam.19 (rand chips schilfers) 127 Blauw/wit Chinees porseleinen terrine met landschap decoraties (deels defect), laat 18e eeuw 128 Famille rose porseleinen bordje, Qianlong periode ( ), privé collectie, Nederland, diam.21,6 6-k k Loc Loc Loc Loc Wit geaderd 3-delig marmeren klokkenstel, h.38 Loc Antieke gepolychromeerde arreslee, 19e eeuw Loc Pieter Adrianus Schipperus, Rotterdam Den Haag, Herfstemming in zonnig bos, maroefle, 107 x 82, Provenance: kunsthandel Roelofs Amsterdam; particuliere collectie Loc Zeer uitgebreid Herend porseleinen serviesdeel, design: Chinese Bouquet Rust Loc Antieke teakhouten met koper afgezette compagniekist, h. 67 x b. 167 x d Wit geaderd marmeren zuilenpendule met bovenop het uurwerk een vuurvergulde leeuw en 2 bijpassende coupes 135 Twee gepolychromeerd Chinees porseleinen Mandarijn vazen uit de Qianlong periode ( ) gevat in vuurverguld bronzen monturen uit de 19e eeuw. Conditie: één gerestaureerd en de bodems doorboord, gezien voormalig gebruik als lampvoet. Provenance: privé collectie België aangekocht bij Parijse en Brusselse kunsthandels tussen Constant David Artz, Parijs Soest, Eenden aan de waterkant, olieverf op paneel, 24 x Gepolychromeerd Cantonees porseleinen dekselvaas, 19e eeuw, h.60 in goede conditie. Provenance: privé collectie België aangekocht bij Parijse en Brusselse kunsthandels tussen Loc Loc Loc Loc Loc Chinees terracotta offerbeeld met beschildering, 20e eeuw, h.46 Loc

10 139 Chinees beeld in Han-stijl, 20e eeuw, h.53 cm Loc Antieke palissanderhouten ingelegde cilinderspeeldoos, 8 melodieën Loc Oude rozenhouten met koper afgezette schrijftafel afgedekt met lederen blad Loc Hendrik Pieter Koekkoek, , Winterboslandschap met herten, olieverf op doek, 105 x Antiek wortelnotenhouten enkel gebogen kabinet met gecontourneerde kap en rustend op klauwpoten, Holland ca.1800, h.229 x b.175 x d Alphonse Amédée Cordonnier (Frans, ), Herault d Armes du XVeme Siecle, bronzen sculptuur, gesigneerd A. Cordonnier en met inscriptie Hotel de Ville de Paris onder de titel op het voetstuk, h Émile André Boisseau (Frans, ), 'La défense du foyer', bronzen sculptuur, h Edouard Drouot (Frans, ), Hebe, bronzen sculptuur, gesigneerd E. Drouot en met gieterij merk B.D. Paris, h.96 Loc Loc Loc Loc Loc Antieke Japans Imari porseleinen dekselvaas, 19e eeuw, h.90 Loc Samson porseleinen dekselvaas met famille verte beschildering van personen in landschap, Frankrijk 19e / 20e eeuw, h.54,5 (deksel defect). Provenance: privé collectie België aangekocht bij Parijse en Brusselse kunsthandels tussen Blauw/wit Imari porseleinen schotel met draken decoratie, Japan 19e eeuw, diam Antiek mahoniehouten Empire kabinet rustend op klauwpoten, Holland ca.1820, h. 227 x b. 154 x d Jacob Simon Hendrik (Hein) Kever, Amsterdam Laren, Moeder met kind in interieur, olieverf op doek, 70 x Gepolychromeerde Japans porseleinen vazen met draken gedecoreerd (1 klein defect), 20e eeuw, h.107 Loc Loc Loc Loc Loc

11 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr. 153 Twee 18 kt. witgouden oorstekers bezet met 0.52 ct. briljant geslepen diamant 6-k Cultivé 3-rijig parelcollier, A1 kwaliteit, diam. 5 mm.(210 parels) met zilveren slot 155 Cultivéparel 3-rijige armband, C3 kwaliteit, 72 parels, diam.6-6,5 mm. met 14 kt. witgouden slot bezet met briljant geslepen diamant en parels, totaal diamantgewicht 0.55 ct. en 3 geleiders bezet met briljant geslepen diamant, piqué, L.19 6-k k Tahiti parelsnoer met witgouden slot, 50 6-k Tahiti parelsnoer met witgouden slot, 45 6-k Kt. gouden harthanger bezet met 142 briljant geslepen diamanten, 1,25 ct. en 92 baguette geslepen diamanten, 4,60 ct., G-SI, 19,85 gr. 6-k Kt. witgouden Art Deco armband, bezet met 15 briljant geslepen diamanten 6-k Kt. witgouden ring bezet met briljant geslepen diamant 6-k Kt. witgouden ring bezet met parel, saffier en briljant geslepen diamant, 0.08 ct., H-VVS, 5,5 gr., ringmaat: Kt. witgouden ring bezet met zuidzee-parel en 10 baguette diamantjes, 0,70 ct., G-VVS, 5,2 gr Kt. witgouden ring bezet met hartvormige saffier, 0,95 ct. en 12 briljant geslepen diamanten, 0.18 ct., G-VS, 5,1 gr Kt. gouden rozetring met parelmoer bezet met 21 briljant geslepen diamanten, 0,30 ct., G-VS, 9,65 gr. 6-k k k k Kt. gouden solitair bezet met briljant geslepen diamant, 1.48 ct., K-PI, 3,4 gr. 6-k Kt. gouden rozetring bezet met 0,20 ct. robijn en 8 briljant geslepen diamanten, 0,16 ct., G-VS, 3,1 gr. 6-k Kt. witgouden ring, Chopard Ice Cube, 15,8 gr. 6-k Platina gouden rijring bezet met 4 briljant geslepen diamanten, 0,16 ct. en 5 princes geslepen diamantjes, 0,30 ct., G-VVS, 4,85 gr. 169 Antieke zwart marmeren Franse pendule met vuurverguld bronzen ornamenten en knielende putto met zandloper, Vor Paillard & Romain, Fants de Bronzes, h.66 cm, met 2 bronzen Empire 5-arms kandelaars, h Oude met bloemen ingelegde rozenhouten 2-laden commode afgedekt met brons beslag en groen marmeren blad, h. 87 x b. 125 x d. 50 cm 171 Antieke ingelegde rozenhouten Franse 6-laden chiffonnière afgezet met koper beslag en marmeren blad, h.127 x b.68 x d.30 6-k Loc Loc Loc Antieke staande Imari porseleinen olielampen, Japan, circa 1900, h.50 Loc Gepolychromeerde porseleinen Boeddha, 20e eeuw, h.20 Loc Antiek ivoren beeldje van een Chinese man met bijl, 20e eeuw, h.16 Loc Gebogen rozenhouten 1-deurs kast beschilderd met bloemmotief en afgedekt met groen marmeren blad, circa 1900, h.112 x b.100 x d Twee blauw/wit Chinees porseleinen dekzelvazen, Kangxi periode ( ), h.34 Conditie: meerdere restauraties op de vazen en deksels. Provenance: privé collectie België aangekocht bij Parijse en Brusselse kunsthandels tussen Ovale Limoges le plaquette met voorstelling van Fransiscus, achterzijde van de plaquette gesigneerd "Laudin au Fauxbourgs de Magnine à Limoges" (= Jacques II Laudin en atelier), 17 x 13 Loc Loc Loc Antieke mahoniehouten lierpendule, ca.1830, h.41 Loc Antieke bronzen vijzel met stamper Loc Clodion (pseudoniem van Claude Michel, Frans ), twee bronzen sculpturen 'Vendangeuse', h.37 en 'Faune buvant', h.40,5, beiden gesigneerd 'Clodion' 181 Émile Edmond Jean Peynot (Frans, ), L'Angelus, bronzen sculptuur, gesigneerd E. Peynot, h.46 Loc Loc Marmeren Art Deco buste van meisje, h.26 Loc

12 183 Oude spekstenen sculptuur van een man op rots, 20e eeuw, h.23 Loc Antieke Chinees Imari porseleinen schotel, 18e eeuw, diam. 23 (twee haarlijnen op de achterkant) Loc Oude cloisonné zuilenpendule, h.23 Loc Antieke Chinese Imari porseleinen schotel, 19e eeuw, diam.54 Loc Koopje divers Chine de commande porselein, bestaande uit een encre de Chine bord met drie portretten, 20e eeuw, een encre de Chine kop en schoteltje met drakendecoratie, 20e eeuw en een gepolychromeerd kommetje, 20e eeuw 188 Chine de commande porseleinen bord met polychrome decoratie van ruiter te paard en personen in bos en goudkleurige florale motieven, 20e eeuw, diam. 23,5 189 Marcel Début (Frans, ), 'Première Victoire', bronzen sculptuur, gesigneerd Marcel Début, h Spekstenen sculptuur van een visser met jongetje die een vis draagt, China, 20e eeuw, 22 Loc Loc Loc Loc Spekstenen penselenpot met rots met aap, China, 20e eeuw, 14 x 17 Loc Gepolychromeerde beeldjes van meisjes met bloemenmandjes (deels defect) Loc Antiek blauw/wit porseleinen miniatuur vaasje, 7 en blauw/wit porseleinen dubbelgourd-model vaasje, 7,2, China, 20e eeuw Loc Château, Grand Puy Ducasse, Grand Cru Pauillac 2004, in orig. kist, 6x Loc Château Maucaillou, Cru Bourgeois Moulis-Medoc 2007, in originele kist, 6x Loc Château Connétable de Talbot (2e wijn) St. Julien in originele kist 2007, 6x Loc Château Cantemerle, Grand Cru Haut-Mêdoc 2004, in orig. kist, 6x Loc Antieke cloisonné vaas met olifantenhandvatten, h.30 Loc Ludwig Friesen (Duits, 19e eeuw), Rivierlandschap, olieverf op doek, gesigneerd "Lg. Friesen" linksonder, 54 x E. Majeur Bourget, de kruisafname van Jezus, geëmailleerde plaquette, 19e eeuw Parijs Loc Loc Blauw/wit Chinees porseleinen dekselkannetje, 18e eeuw Loc Chinees porseleinen Qianlong trekpotjes, 20e eeuw Loc Blauw/wit Chinees porseleinen stempel met Kylin op voetstuk, 10,5 Loc Blauw/wit Chinees porseleinen rolwagen, 8, en blauw/wit miniatuur vaasje, 20e eeuw, 6,8 Loc Imari porseleinen trekpotje, China, 18e eeuw Loc Imari porseleinen kom met decor van landschap en Geisha's, Japan, 12 x Polychroom met bloemen beschilderde lederen wanddecoratie, Nederland , 103,5 x 73,5 Zie literatuur: "Bedeutende Goldledertapeten ", door Kunsthandel Glass, Essen 1998, p Polychroom met bloemen beschilderde lederen wanddecoratie, Nederland, 19e eeuw, naar 18e eeuws voorbeeld, 87,5 x 62,5 Zie literatuur: "Bedeutende Goldledertapeten ", door Kunsthandel Glass, Essen Stel verguld lederen wanddecoraties, Zuid-Nederland , 89 x 49 Zie literatuur: "Bedeutende Goldledertapeten ", door Kunsthandel Glass, Essen 1998, p Loc Loc Loc Loc Melk en Bloed Chinees porseleinen kommetjes en schoteltjes, 18e eeuw Loc Goud Imari porseleinen schotel met afbeelding van een bloemenmand, Japan 18e eeuw, diam.26,5 (klein defect) Loc Rijkbewerkt 3e gehalte zilveren 4-delig servies op dienblaadje, gr. Loc Antieke gewichtendoos met weegschaal Loc Antiek mahoniehouten Empire 4-deurs prentenkabinet, Holland ca.1810, h.232 x b.160 x d Antiek mahoniehouten Empire kabinet met 2 deuren in de bovenkast en 3 laden in de onderkast, Holland ca.1820, h.240 x b.160 x d.54 Loc Loc

13 216 Antieke mahoniehouten Empire begaasde 2-deurs boekenkast met lade, Holland ca.1820, h.149,5 x b.100 x d Originele olielampen geflankeerd met 3 fantasievogels rustend op groen marmeren voetstuk met handbeschilderde glazen kap, gemerkt Brevette, 1883, h Twee tekeningen op zijde, China 20e eeuw. Provenance: privé collectie België aangekocht bij Parijse en Brusselse kunsthandels tussen Gepolychromeerd Chinees porseleinen vaas op houten onderstel, 20e eeuw, h.56,6 Conditie: chipjes in de rand. Provenance: privé collectie België aangekocht bij Parijse en Brusselse kunsthandels tussen Sculptuur van een Boeddha, Thailand 19e eeuw, in redelijk goede staat, maar incompleet. Provenance: privé collectie België aangekocht bij Parijse en Brusselse kunsthandels tussen Schilderij van een dame met hert op zijde, China 19e eeuw. Provenance: privé collectie België aangekocht bij Parijse en Brusselse kunsthandels tussen Twee grote celadon vazen met witte le decoratie, China 19e / 20e eeuw, h.80,5 Conditie: oor is opnieuw vastgemaakt, chipjes in de rand en één groter defect. Provenance: privé collectie België aangekocht bij Parijse en Brusselse kunsthandels tussen Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Grote Satsuma kraagvaas, Japan 20e eeuw Loc Met personen gedecoreerde Satsuma schotel, Japan, 20e eeuw Loc Grote met personen gedecoreerde Japanse porseleinen Kutani schotel Loc Antieke grote met krijgers gedecoreerde Japanse Satsuma schotel, 20e eeuw Loc Antieke Limoge le plaquette op koper in houten lijst, B. Vasgrot, 12 x Russisch zilveren met cloisonné 2-delig ei met vergulde binnenzijde en met voorstelling van o.a. zwanen op bijpassend deels verguld zilveren voetstuk met drie kippenpoten, Feodor Rueckert (werkzaam bij Fabergé vanaf 1887), ca. omtrek 27 x h.15,5 (inclusief onderstel) Kt.gouden solitairring bezet met een briljant geslepen diamant, 2,54 ct., I-PI en 14 briljant geslepen diamanten, 0.74 ct., G-VVS, 5,30 gr. 230 David Bautz, Den Haag Voorburg, Schaapherder met kind, pastel op papier, 47,5 x 32 Provenance: Koninklijke Verzamelingen; nalatenschap H.K.H. Prinses Juliana ( ), Koningin der Nederlanden van 1948 tot Amandus Faure, Hamburg (Duitsland) Stuttgart (Duitsland), Zigeunerdanseres bij kaarslicht, olieverf op doek, 101,5 x 117,5 232 Adrianus Eversen, Amsterdam Delft, Personen in gesprek in een besneeuwd straatje, gesigneerd r.o. voluit en l.o. met monogram, olieverf op paneel, 34,5 x 27 Literatuur: P. Overduin, 'Adrianus Eversen Schilder van stads- en dorpsgezichten', Wijk en Aalburg 2010, pag. 257, cat.nr (met afb. in kleur)uren 233 Louis Pierre Verwee, Kortrijk (België) Schaarbeek (België), Boerderij met landvolk en dieren, olieverf op doek, 54,5 x 69,5 234 Petronella van Woensel, Raalte Den Haag, Stilleven met een roemer, schelp en druiven, olieverf op paneel, 51 x 59 Provenance: veiling Sotheby's, Londen, 22 juni 1988, lotnr. 456; particulier bezit 235 Andries Hendrik 'Henk' Munnik, Middelburg Den Haag, Stilleven met le ketel en lantaarn, olieverf op paneel, gedateerd '35, 70 x Adriaan Herman Gouwe, Alkmaar Papeete (Tahiti), Ploegende paarden, olieverf op doek, gedateerd 1911, 66 x 100, Kt. witgouden rijring bezet met 7 princes cut geslepen diamanten, 0,52 ct., G-VVS, 4,6 gr. Loc Loc k Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc k Kt. gouden Bulgari ring bezet met onyx, 12,83 gr. 6-k Kt. gouden ring, Chris Sommer, bezet met 12 briljant geslepen diamanten, 0,62 ct. en 18 kt. gouden aanschuifring, 3,5 gr. 6-k

14 Kt. gouden solitairring bezet met 0,20 ct. briljant geslepen diamant, G-VS, 11,2 gr. en 18 kt. gouden aanschuifring, Chris Sommers bezet met 20 briljant geslepen diamanten, 0,20 ct., G-VS, 5,5 gr. 241 Vier 14 kt. witgouden aanschuifringen bezet met parel, amethist, citrien en aquamarijn 242 Platina ring bezet met 3 briljant geslepen diamanten, 0,45 ct. en 2 baquette geslepen diamanten, 0,16 ct., G-VVS, 5,1 gr Kt. witgouden entourage ring bezet met diamant, totaal circa 0,26 ct., ringmaat 15 (47) Kt. gouden rozetring bezet met 14 robijntjes, 0,20 ct. en 0,40 ct. diamant, G- SI, 1,65 gr Kt. witgouden solitair oorknoppen bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,34 ct Kt. witgouden oorhangers bezet met blauwe topaas en single cut geslepen diamanten, totaal circa 0,40 ct Kt. witgouden oorstekers bezet met 42 briljant geslepen diamanten, 0.65 ct., 2.5 gram, winkelwaarde 2250, Paar 18 Kt. witgouden oorbellen bezet met 44 briljant geslepen diamanten, 2.05 ct., 3.5 gram, winkelwaarde 7750, Kt. witgouden oorhangers bezet met amethist en 94 briljant geslepen diamanten, 0,35 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 4 gram, winkelwaarde 1650, Paar 14 kt. witgouden oorhangers bezet met citrien en 122 briljant geslepen diamanten 1,50 ct., kleur wit + kwaliteit Si, 6 gram, winkelwaarde 3500, Kt. witgouden tennisarmband bezet met 56 briljant geslepen diamanten, 4.35 ct., kleur Topwit + kwaliteit VVs, 24.2 gram, 19 lang, winkelwaarde , Kt. witgouden tennisarmband bezet met 51 briljant geslepen diamanten, kleur G, kwaliteit piqué 1, lengte 18, diamantgewicht: 1,65 ct., gewicht 7,7 gram 6-k k k k k k k k k k k k k Geslepen spiegel in goudkleurige lijst, 136 x 91 Loc Meerluiks kuifspiegel met goudkleurige lijst met decoratie van kronen, h.216 x b.110 Loc Oude wit gelakte gateleg tafel, h.78 x b.100 (of 170) x d.115 Loc Antieke rijkbewerkte gouden kuifspiegellijst met spiegel, Frankrijk 1880, h.183 x b.87 Loc B. van Wissel, Boerenerf met moestuin, olieverf op doek, 31 x 46 Loc Pierre Jules Neukens, België , Lezende vrouw in interieur, olieverf op paneel, 28 x Jan Scholten, Koe in weidelandschap met op de achtergrond een molen, olieverf op doek, 29 x 39 Loc Loc Onb.meester, Bruggetje te Brugge, olieverf op board, 31 x 25 Loc A. Rutgers, Straatje met personen, olieverf op doek, 30 x 24 Loc Ond.gesign., Boerderij in landschap, olieverf op board, 37 x 20 Loc Ond.gesign., Indonesische vrouw, tekening/pastel, gedateerd , 18 x 37,5 Provenance: particuliere collectie 264 Albertus Verhoesen, Utrecht Utrecht, Kippen en vee in landschap, olieverf op paneel, gedateerd 1872, 24 x 18 Provenance: particuliere collectie Loc Loc Hollandse School, Schepen op zee, olieverf op paneel, 21 x 29 Loc Joseph Jodocus Moerenhout, Eeckeren Antwerpen (B) Antwerpen, 't Voederen van het paard op een besneeuwde binnenplaats, olieverf op paneel, gedateerd 1839, 31 x 23, herkomst: Kunstgalerie Rameckers Loc Jan Knikker, Boerenerf met kippen, olieverf op paneel, 30 x 24 Loc Naar Franz Helfferich, Stadsgezicht met personen, olieverf op paneel, 23 x 16 Loc

15 269 J.H. van Hove ( ), Musicerend gezelschap, gedateerd 1855, 24 x Omgeving Willem de Zwart, Roeiboot in sloot met knotwilgen, olieverf op paneel, 32 x 21,5 271 Toegeschreven aan A.J. van Prooijen, , Rivierlandschap, olieverf op paneel, 18 x 24 Loc Loc Loc Leendert van Lier, Bomen in landschap, olieverf op board, 33 x 27 Loc Toegeschreven aan P.F. van Os, Amsterdam Haarlem, Stalinterieur met paard, ezel en geit, olieverf op paneel, 26,5 x 21,5 274 Luite Klaver, Hattem Utrecht, Bloemen in Keulse pot, olieverf op paneel, 24,5 x 18,5 Loc Loc W.L. Wijmans, Aurillac Couvent Carmiliet, aquarel, 25 x 20 Loc W.L. Wijmans, Jussac, aquarel, 25 x 20 Loc Onb.meester, antiek portret op paneel, 18 x 14 Loc Edzand Koning, Riviergezicht, olieverf op paneel, 16 x 23 Loc Omgeving Herman van Swanenvelt, Landschap met kasteel, vee en personen, olieverf op paneel, 27 x 19,5 Loc M.H.T. Schreuder, Korenschoven, olieverf op doek, 24,5 x 30,5 Loc J.H. Coster, Koeien in landschap, geaquarelleerde pentekening, 34 x 19 Loc C. Balwé, Bloemstilleven in vaas, aquarel, 28 x 19 Loc J.F. Smith, Arbeidende vrouw in landschap, olieverf op paneel, 29 x 22 Loc Groen marmeren zuilen met koper afgezet, h.116 x diam.31 Loc Bronzen met albasten pendule met vrouw en kind, h.35 Loc Bronzen Boeddha hoofd, Thailand, 20e eeuw, 7 Loc Chinese zegel met zittende Hotei, China, 20e eeuw Loc Antiek schildpad lepeldoosje rustend op ivoren pootjes Loc Antieke kristallen Empire dekselvaas, 19e eeuw Loc Met gouden randversiering opgehoogde en met korenbloemen beschilderde dekselterrine met onderschotel, (deksel gelijmd), waarschijnlijk Frankrijk, ca.1800, ca.h.14 x L.28 x b.17 Loc Koop van 4 met de handbeschilderde Russische lakdozen Loc Spekstenen sculptuur van man met waaier China (gezicht gelijmd), 17 en terracotta kopje van Hindu god, Madjapahit, Java, 20e eeuw Loc Gesigneerde ivoren netsuké van wijsgeer met waaier, Japan, 19e eeuw Loc Verzilverde scrollgewicht, circa 1900, 15 x 4,5 en gepolychromeerd porseleinen dekselbakje, China, 20e eeuw, 9 x 4,5 295 Bronzen amulet met voorstelling van Hindu God, Hanuman met 7-koppige Naga, India, 20e eeuw Loc Loc Vuurvergulde bronzen Boeddha zittend in Abhaya mudra, 20e eeuw, h.8,5 Loc Snuifflesje met erotische voorstelling en met dop, China, 20e eeuw, 9 Loc Bronzen buste van Bhairava rustend op voetstuk, Maharastra, India, 20e eeuw, h Porseleinen famille rose bekervaas met decor van bloemen en vlinders, China, 20e eeuw, 21 Loc Loc Kavel met Art Deco tin, o.a. Kayserzinn en gero Loc Antiek keramiek olieflesje en keramiek celadon flesje met vismotief, China, 20e eeuw, 8 Loc Antieke ivoren netsuké van oude man met mand, China, 5,2 Loc Blauw/wit Chinees porseleinen dekselkannetje, Kangxi periode ( ) Loc

16 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr. 304 Terracotta Tang-stijl sculptuur van een vrouw, China, 20e eeuw, 19 en 2 gelobd Imari porseleinen borden, Japan, 20e eeuw, 21,5 Loc Antiek eikenhouten religieus beeld, Maria met kind, h.60 Loc Japans Satsuma porseleinen steelvaas op houten sokkel, 20e eeuw, h.46 (zonder sokkel) Loc Art Deco tafellamp met witte glazen kap, h.ca. 58 Loc Metalen met houten industriële salontafel, h.38 x b.80 x d.80 Loc Zwart metalen design sideboard met deels blackwash houten bovenkant, h.79 x b.160 x d Metalen design salontafel met zwart gewassen houten blad, h.40 x b.124 x d Naïef gepolychromeerd opengewerkte Afrikaanse tuinset bestaande uit een 3- zitsbank en 2 stoelen 312 Oud handgeknoopt tapijt met personen en dieren in landschap gedecoreerd, 410 x 397 Loc Loc Loc Loc Aardewerken plantenzuil i.v.v. paard, h.45 x b.48 x d.16 Loc Antiek Willem II stoel met geborduurde zitting Loc Groen gesatineerd glazen Art Deco vaas met floraal reliëfdecor, h.20 Loc Blauw gesatineerd glazen Art Deco vaas gesigneerd Espaivet, h.30 Loc Gepolychromeerd glasobject, h.42 Loc Oude bronzen Chinese pot met oren, 20e eeuw, h.42 x b.27 Loc Antieke met vogels en bloemen gedecoreerde Japanse schotel, 19e eeuw, diam Gepolychromeerd beschilderd houten gelakt dressoir met 3 deuren, h.85 x b.250 x d Kt. witgouden collier, met hanger bezet met 10 briljant geslepen diamanten, 0.90 ct., 38 lang, 4.4 gram, winkelwaarde kt. geelgouden met platina collier met Art Deco hanger vol bezet met briljant geslepen diamant Kt. witgouden fantasie-ring bezet met diamant geslepen briljant, 1 ct., VS (winkelwaarde 1950), ringmaat: Kt. witgouden ring bezet met 19 briljant geslepen diamanten, 1,00 ct., kleur: Cape + kwaliteit Si, 6,5 gram, maat 16,25, winkelwaarde 2.875, Kt. witgouden ring bezet met 24 briljant geslepen diamanten 0,90 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit Si, 11 gram, ringmaat 18, winkelwaarde 2750, Kt. witgouden ring bezet met 19 briljant geslepen diamanten, 0,40 ct., middensteen 0,30 ct., kleur: wit + kwaliteit piqué 1, 2,3 gram, ringmaat 17,75, winkelwaarde 1975, Kt. bicolor gouden ring bezet met 48 briljant geslepen diamanten 1,00 ct., kleur: wit + kwaliteit: piqué, 9 gram, ringmaat 18, winkelwaarde 2850, Kt. witgouden solitair ring bezet met een briljant geslepen diamant, 1.55 ct., kleur N - kwaliteit Vs, 4.6 gram, ringmaat 15,75, winkelwaarde 12500, Kt. witgoudenen ring bezet met 3 diamanten, 0.60 ct., [1 briljant geslepen van 0,50 ct., kleur M + Si en 2 baguette geslepen van 0,10 ct.], 2.3 gram, ringmaat 17, winkelwaarde 1975, Kt. witgouden ring bezet met 71 diamanten 1.25 ct., kleur wit + kwaliteit piqué, 34 briljant slijpsel en 22 baguette slijpsel, 11,2 gram, ringmaat 18,5, winkelwaarde 3650, Kt. witgouden slagring bezet met 20 briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,38 ct., ringmaat: 17,25 (54) Kt. witgouden ring bezet met 1 briljant geslepen diamant, 0.60 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit Si, 6.6 gram, ringmaat 17.5, winkelwaarde 3850, Kt. witgouden entourage ring bezet met een ovaal geslepen saffier en 14 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,26 ct, ringmaat 16,5 (52) Loc Loc k k k k k k k k k k k k k

17 Kt. witgouden solitair ring bezet met 0,94 ct., briljant geslepen diamant, ringmaat 16,5 (52) 335 Chris Sommer platina ring bezet met centraal een briljant geslepen diamant totaal circa 1,55 ct., en 2 hartvormig geslepen saffieren, ringmaat 18 (57) Kt. witgouden ring bezet met 1 briljant geslepen diamant, 0,45 ct., kleur: G + kwaliteit VVs, 1,7 gram, ringmaat 18,75, winkelwaarde 3250, Antieke mahoniehouten Biedermeier kuifkast, Holland ca.1840, h.220 x b.110 x d Antieke schilderijklok met op metaal geschilderde voorstelling van Frau Insel Beieren Duitsland, h.68 x b.86 x d Vuurverguld bronzen marmeren pendule met naast het uurwerk een dame met spiegel, 19e eeuw, h.39 6-k k k Loc Loc Loc Koopje divers Herend porselein Loc Koop van divers Herend porselein en een Delfts dekselpotje Loc Twee biscuit wandplaquettes met engelen decoraties Loc Tweedelige blauw/wit aardewerken fruittest, 19e eeuw Loc Porseleinen bord, Den Haag, ca.1780 onderzijde gemerkt met ooievaar, rand opgehoogd met gouden versiering waarin o.a. bloemenmandjes, diam. 24,5 345 Porseleinen schaal met aan de binnenzijde randbeschildering van mythologische figuren in rode achtergrond, vier grote cartouches met bloemboeketten in zwarte achtergrond en bloemschilderingen op witte achtergrond en fraaie gouden randversieringen, ca. h.14 x ca. diam.30 Loc Loc Met schepen op zee beschilderde porseleinen coupes, 19e eeuw Loc Antieke eikenhouten dubbelgebogen 2-deurs vitrinekast met gecontourneerde kap rustend op klauwpoten, Holland circa 1820, h.228 x b.165 x d Antieke met bronzen slangen afgezette marmeren vazen, Casalette, circa 1880, h Antiek eikenhouten Louis Seize hoekkastje met 2 deuren en 3 laden, Holland ca.1790, h.96 x b.82 x d Antieke eiken- met ebbenhouten ingelegde Utrechtse toogkast rustend op bolpoten, Holland ca.1760, h.217 x b.155 x d Antieke eikenhouten bewerkte toogkast rustend op bolpoten, 19e eeuw, h.186 x b.153 x d Cornelis Westerbeek (Sassenheim Den Haag), Schaapsherder met schapenkudde op de hei, olieverf op doek, 90 x Pieter 'Piet' van der Hem, Wirdum Den Haag, Konijnen in winterlandschap, olieverf op doek, 70 x Bartholomeus Johannes 'Bart' van Hove, Den Haag , Winters stadsgezicht met bevroren rivier, olieverf op paneel, 34 x 48,5 Literatuur: Maartje de Haan e.a., 'Dwars door de stad: C. Springer, G.H. Breitner, F. Arntzenius en het negentiende-eeuwse stadsgezicht', Den Haag 2007, pag. 11, afb. 8 (in kleur); M. van Noort, 'Delfiana', in: 'Jaarboek Delfia Batavorum 2006', Delft 2007, pag. 161, afb. pag. 160 (in kleur); Michiel van der Mast, Tiny de Liefde-van Brakel, 'Tussen Fantasie en Werkelijkheid. De stadsgezichten van B.J. van Hove ( )', Den Haag/Venlo 2012, pag. 55, afb. 49 (in kleur). Tentoonstelling: Den Haag, Museum Mesdag, 'Dwars door de stad: Stadsgezichten uit de 19de eeuw, Floris Arntzenius als portretteur van Den Haag', 21 sept jan. 2008; Den Haag, Haags Historisch Museum, 'Fantasie en Werkelijkheid. De stadsgezichten van B.J. van Hove', 28 jan.-29 april Toegeschreven aan Oene Romkes de Jongh, Makkum Amsterdam, Zonnig straatje bij de Bakenesserkerk, Haarlem, olieverf op doek, 27 x Franz Marx, München (Duitsland) , Het stierengevecht, olieverf op doek, 50,5 x 60,5 357 Walter Vaes, Borgerhout (België) Antwerpen (België), Bloemstilleven, olieverf op doek, 68 x 54,5 Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Koperen Neo-Gotische kandelaars, h. 61 Loc

18 359 2 Antieke Japans Imari porseleinen vazen, circa 1900, h.32 Loc Bruin glazen Art Deco coupe, h.16 Loc Art Deco tafellampje met voorstelling van een vogel op tak, h.18 Loc Monogram, Naaktstudie, conté potlood, 1961, 38x28 Loc Monogram, Naaktstudie, conté potlood, 1960, 38x28 Loc Monogram, Naaktstudie, conté potlood, 1961,37x27 Loc Monogram, Naaktstudie, conté potlood, 1960,33x23 Loc Monogram, Naaktstudie, conté potlood, 1960, 38x28 Loc Julius Jacobus van de Sande Bakhuyzen, Den Haag Den Haag, Boer en boerin met koeien in landschap, aquarel, 52 x 34, Provenance Particuliere collectie, Loc Naar Israels, Dame op het strand, olieverf op paneel, 15 x 13 Loc Edzard Willem Koning, Winschoten Den Haag, Boerderij bij Nunspeet, olieverf op doek, 32 x Charles Paul Gruppe ( ), Boerenschuur met boerin, olieverf op paneel, 50 x Anton Smeerdijk, 's Graveland Roermond, Plassengezicht met hooiberg en Plassengezicht met roeiboot, olieverf op board (2x), 25 x 13 en 22 x 13 Loc Loc Loc H.C. Dietz, Quatorze Juillet, olieverf op doek, 44 x 34 Loc Johan Hendrik Kaemmerer (Den Haag Den Haag), Boerderij met hooiberg, olieverf op doek, 30 x Willem Frederik Noordijk, Schiedam Laren, Stadsgezicht met kinderen, olieverf op doek, 42 x Jan Bogaerts, Den Bosch Wassenaar, Stilleven met een tinnen kan, Chinees porseleinen schotel en varia, aquarel, gedateerd 1936, 60 x Paulus Jacob Teske, Leiden Leiden, gemberpot met bloemen, olieverf op doek, 23 x Barend Johan Stronkhorst (Harderwijk Laren), Heidelandschap, olieverf op paneel, 32 x 24 Loc Loc Loc Loc Loc Onb.meester, Bloemstilleven, olieverf op board, 24 x 30 Loc Goudkleurige opengewerkte metalen industriële design tafel afgedekt door een rond wit marmeren blad, h.76 x diam Antiek Engels notenhouten haardvoorzet met gobelin stof bekleed, te veranderen in speeltafeltje met lade, Davraro patent, h.67 x b Mahoniehouten met groen leder afgedekt Engels bureau, h.79 x b.109 x d.49 Loc Loc Loc Kolompendule met vuurvergulde monturen, h.48,5 Loc Metalen butterfly stoel met licht grijze met leder afgezette bekleding, h.100 x b.80 x d Metalen butterfly stoel met licht grijze met leder afgezette bekleding, h.100 x b.80 x d Antieke mahoniehouten klepsecretaire met kuif, Duitsland ca.1890, h.186 x b.92 x d.48 Loc Loc Loc Roze gecapitonneerde 2-zits bank, h.80 x b.154 x d.90 Loc Whitewash teakhouten salontafel, h.46 x b.100 x d.100 Loc Oranje glazen vaas, jaren '70, h. 56,5 Loc Oranje glazen lampvoet met grote melkglazen bol, jaren '70, h.70 Loc Een moderne grijs/groen gestoffeerde bank afgezet met oranje bies en twee bijpassende oorfauteuils Loc Oude grenenhouten salontafel, h.48 x b.120 x d.79 Loc Houten schaal, h.19 x diam.38 Loc Houten schaal, h.19 x diam.38 Loc

Started 27 Mar :00 CET (09:00 GMT)

Klassieke merk juwelen en diamanten

EXCLUSIEVE LUXE JUWELEN

EXCLUSIEVE LUXE JUWELEN EXCLUSIEVE LUXE JUWELEN 24-04-2017 Div. exclusieve juwelen wo.: ringen, halssnoeren, etc. Startdatum Friday 14 April 2017 14:00 Bezichtiging Friday, April 21, 2017 from 14:00 till 16:00: only after appointment

Adriaen van der Werff Allegorie op de liefdadigheid, 1702 gedateerd Rotterdam, Het Schielandshuis, inv./cat.nr

Adriaen van der Werff Allegorie op de liefdadigheid, 1702 gedateerd Rotterdam, Het Schielandshuis, inv./cat.nr Adriaen van der Werff Allegorie op de liefdadigheid, 1702 gedateerd Rotterdam, Het Schielandshuis, inv./cat.nr. 110099 Master of the Magdalen Legend Maria met kind, eerste kwart 16de eeuw Berlin, Gemäldegalerie

H. Heyligers Dame in avondjurk Doek 99 x 74 cm

Juwelen en diamanten

Juwelen en diamanten ONLINE VEILING Voorraad liquidatie sieraden en diamanten (NL) Juwelen en diamanten Hogehilweg 14 kantoor 57 1101 CD Amsterdam (veiling locatie Diamantcentrum amsterdam) Sluitingsdatum: dinsdag 23 MEI vanaf

Diamanten, juwelen en horloges taxateur/juwelier BertJan Ibink

Diamanten, juwelen en horloges taxateur/juwelier BertJan Ibink ONLINE VEILING IJA INTERNATIONAL JEWELRY AUCTION (NL) Diamanten, juwelen en horloges taxateur/juwelier BertJan Ibink info@troostwijkauctions.com Amsterdam (IJA International jewelers auction) Sluitingsdatum:

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Veilingcyclus 2018 Veilingnr. Omschrijving Inzet Opbrengst

Feest! Kim&Fatima. Extra Voordeel! Mix&Charm. WinterMode. Exclusief: showen de nieuwste Zinzi collectie! Feestelijke acties in goud en zilver

Feest! Kim&Fatima. Extra Voordeel! Mix&Charm. WinterMode. Exclusief: showen de nieuwste Zinzi collectie! Feestelijke acties in goud en zilver WINTER 2009/2010 Feest! Extra Voordeel! Feestelijke acties in goud en zilver Exclusief: Kim&Fatima showen de nieuwste Zinzi collectie! Mix&Charm Kies uit 200 Charms en maak je eigen stijl WinterMode De

Bron ringen 18krt roségoud met champagne diamant en zwart saffier. Vanaf 1975,-

toegeschreven aan Anselm van Hulle

toegeschreven aan Anselm van Hulle RKDimages toegeschreven aan Anselm van Hulle Ruiterportret van Willem I 'de Zwijger' van Oranje-Nassau (1533-1584), 1647 Amsterdam,, inv./cat.nr. 53 + Leaflet Map data OpenStreetMap contributors, CC-BY-SA,