Download "Catalogus van de Kunst en Antiekveiling"

1 Catalogus van de Kunst en Antiekveiling Volgorde van de veiling: Maandag.. 1 t/m 300 Dinsdag. 301 t/m 600 Woensdag 601 t/m 900 (Schilderijen) Aanvang veiling telkens om 19:00 uur. Zaal open om 18:30 uur. Betaling met pinpas is mogelijk. Aangekochte goederen moeten op de laatste veilingavond afgehaald zijn, ook de koopopdrachten! Alleen voor meubelen en grotere objecten, bestaat er de mogelijkheid deze dinsdag en woensdag middag tussen 14:00 uur en 17:00 uur af te halen. Opgeld 25 % inkl. BTW Zie ook de mededeling over het Volgrecht achterin deze catalogus. Aan de catalogus hebben wij de nodige zorg besteed. Alle informatie en bedragen echter onder voorbehoud van drukfouten. VEILINGHUIS METHUSALEM Kantoor: Asserstraat AB ROLDE Tel info@methusalem.nl 1

2 Maandag Aanvang veiling uur Zaal open uur Aangekochte goederen moeten op de laatste veilingdag zijn afgehaald, ook de koopopdrachten. Alleen voor meubelen en grotere objecten, bestaat er de mogelijkheid deze morgen en woensdag middag tussen 14:00 uur en 17:00 uur af te halen Betaling met pinpas is mogelijk. 1 kaarsenstander, twee stuks, 1e gehalte 50/100 2 a netsuke's twee stuks 40/60 2 b portretjes, olieverf twee stuks 40/60 3 a beddepan 30/50 3 b kaarsenstander met geslepen glas, hoog 47 cm. 40/60 4 a ring, goud 18 krt. bezet met rooktopaas, maat 17 1/4 160/260 4 b vazen, twee stuks, met deksel, hoog ca. 31 cm. 30/60 4 c medaillon, goud 14 krt. met kroon ca /150 5 kandelaar, koper, hangend 40/60 6 a karaffen, twee stuks, kristal 50/80 6 b voetenbankje, Friesland met Hindeloper beschildering 60/90 7 a weegschaaltje, gietijzer met koperen bakjes 40/60 7 b verzameling vlinders 25/45 8 ring, goud 18 krt. bezet met een bolsjewiekgeslepen diamant van 0,10 crt. 340/540 er om heen 12 roosgeslepen diamanten art deco 9 a barometer/thermometer in eiken met snijwerk 100/200 9 b theekistje, palissander met twee porseleinen theebakjes met zilveren dop 90/ a secretaire, rozenhout, hoog 107 cm. 200/ b gongen, koper, twee stuks, met ketting 50/ c beelden, twee stuks, porselein ca. 30 cm. hoog 40/60 10 d snuff bottle, gesneden ivoor, hoog ca. 8 cm. 120/ tafelstuk, kristal met zilver op zwart basement 40/60 12 a boeddha, liggend 35/60 12 b fruitschaal, kristal 30/50 13 a groene vaas, plateel met bronzen armatuur, art nouveau ca. 1900, 60/90 hoog 67 cm. 13 b dekselvaas, China Kanton ca. 1890, hoog 41 cm. 80/ a roomlepel, zilver /45 14 b schaar, zilver, met zilveren clip, 1836, en ketting 80/ c horloge, goud 14 krt. met kroonwielopwinding ca / kandelaar, koper, vijfarmig 40/60 16 a appelketels, twee stuks, koper, nr. 0 en 7 40/60 16 b bijbel met zilveren slot H.H. v.d.. Dool Utrecht /90 17 a stel porseleinen handen 30/50 17 b paraplubak, eiken met koperen banden 40/60 18 collier met hanger, goud 18 krt. bezet met een bolsjewiekgeslepen diamant van 0,30 crt. en twee van 0,05 crt. per stuk 400/600 2

3 19 a wandelstok ebbenhout met zilveren greep en zilveren versiering 100/ b karaf, ijsglas met zilveren hals en stop 60/90 20 a dressoir, kersenhout, hoog 46, breed 152 cm. 100/ b kanon, koper, lang 68 cm. 100/ c dekselpot geëmailleerd, ca. 20 cm. hoog 50/ d dragers, drie stuks, miniatuur zilver 100/ bijbel met zilveren sloten 50/ a servetringen, zilver, vijf stuks en vingerdoekringen, zilver, drie stuks 60/90 22 b zakhorloge, verguld, met sleutel ca / a lot djokja zilver geh / b wandlampjes, twee stuks 20/40 24 a klemarmband, zilver 1e geh., binnenmaat 62 cm. 50/80 24 b zakmes, zilver, met pistoolheft, ca / c broche met twee hangers, goud filigrain 150/ kandelaar, koper, staand, hoog 58 cm. 40/60 26 a kraankan met komfoor 30/50 26 b bijbel met dubbele zilveren sloten A. Graves Kooiman Schoonhoven / a koperen gewichten in kistje 35/50 27 b spaarpotten, twee stuks 35/50 28 ring, goud 18 krt. bezet met een zwarte onix, een briljant van 0,15 crt. in 600/900 railzetting, geflankeerd door 10 briljanten van 0,02 crt. per stuk 29 a boterstolpen, twee stuks, kristal met zilveren knop 110/ b kaas- en boterstolp, kristal met zilveren dop 140/ De Schilderkunst der XIXe eeuw, uitgeverij Elsevier 1910, twee delen 30/50 31 geboortelepel, zilver, met inscriptie 80/ a schaartje, zilver in schede 19e eeuw 70/ b collier, bloedkoraal met 14 krt. gouden slot 50/ a wandlampjes, twee stuks 20/40 33 b beeld hond, brons 50/ a ring, goud 14 krt. bezet met granaat, maat 18 1/4 140/ b rooktafeltje met koperen blad 30/50 34 c armband, witgoud bezet met 19 diamanten 350/ Icoon, Rusland 19e eeuw, Moeder Gods, ei tempera op paneel, linnen en 350/550 krijtlijm, afm. 35,5 x 30 cm. 36 a bakkersdoofpot, rood- en geelkoper 40/60 36 b bijbel met dubbele zilveren sloten, zilveren draaghaken en zilveren 750/1150 jasseronketting 36 c kast 37 a zonnekompas en zeekijker 40/60 37 b pendule jugendstil 70/ ring, goud 14 krt. bezet met een briljant van ca. 0,60 crt., geflankeerd door /1600 briljanten van 0,06 crt. per stuk, totaal ca. 1,20 crt. 39 a schotel, kristal met zilveren beugel 80/ b schotel, kristal met ruitslijpsel en zilveren beugel 100/ strijder, brons op marmeren voet, hoog 35 cm. 80/ Drentsche Volksalmanak, vier stuks, originele uitgave 1843, 1846, 1849, /80 42 a jeneverfles, slibvondst ca / b hanen, twee stuks 30/50 43 a lantaarn, koper, hoog 24 cm. 40/60 43 b fruitschaal, ø 28,5 cm. 20/40 44 a collier met armband, goud 14 krt. lengte 45 en 18,5 cm. 250/ b zilver, lot met armband, lepel, pijpje, breidoppen, uierstekers, potlood 100/200 3

4 44 c armband, goud 14 krt. bicolor 23,4 gram 350/ Icoon, Rusland 18e eeuw, Christus, ei tempera op paneel, linnen en krijtlijm, 200/300 afm. 31 x 27,5 cm. 46 a kandelaars, twee stuks, brons 40/80 46 b kandijcoupe, kristal 120/ a borden, drie stuks, China 50/80 47 b meisje op stoeltje met poes, brons 70/ brugring, goud 14 krt. bezet met een briljant van ca. 0,40 crt. oud slijpsel, 700/1100 twee dito briljanten van ca. 0,17 crt. per stuks en zes roosgeslepen diamanten 49 a lodereindoosje, zilver W. Everts Den Bosch / b peper- zout- en mosterdstel met zilveren doppen en op zilveren plateau 100/ a oosters tapijt, zijde, afm. 272 x 182 cm. 400/ b trommel met gesneden houtwerk, Afrika 50/ c militair, brons, C. Silbernagel, hoog ca. 32 cm. 100/ d vaas, kristal met zilveren dop 50/ icoon, afm. 22 x 16,5 cm. 50/ a beeld, pre-columbiaans 80/ b dienblad, porselein ca /60 53 a servetringen, zilver, lot 11 stuks 40/60 53 b koperen voorwerpen, vijf stuks 20/40 54 a ring, goud 14 krt. bezet met bloedkoraal 140/ b koffiepot met komfoor 50/80 54 c medaillon, goud 14 krt. met bloemgravering 120/ Icoon, Rusland 19e eeuw, Moeder Gods van Wladimir, ei tempera op paneel, 200/300 linnen en krijtlijm, afm. 27 x 21 cm. 56 a kraankan, tin met komfoor 40/80 56 b kandijcoupe's twee stuks 140/ a tabaksdozen, twee stuks koper 50/80 57 b rustende paarden op paneel 80/ ring, goud 18 krt. bezet met een centraal gezette facetgeslepen blauwe 900/1300 saffier, er om heen 28 briljanten totaal ca. 1,00 crt. 59 a pepermuntdoosje, zilver / b kralentas met zilveren beugel en rokhaak 160/ Venus van Milo, hoog 44 cm., met zwarte sokkel, hoog 75 cm. 60/90 61 icoon, afm. 18 x 15 cm. 50/ a tegeltableau zeilschip ca /80 62 b zeilschip hout 30/50 63 a borden, China, Regout, ø 21 cm. 20/40 63 b beeld, brons, abstracte figuur, hoog 36,5 cm. op sokkel 80/ a collier, bloedkoraal, gouddraad en gouden slot 14 krt. lengte 106 cm. 130/ b omslagbijbel met gouden slot 80/ c broche, goud 14 krt. rond met gravering, 19e eeuw 100/ Icoon, Rusland 19e eeuw, De Heilige Gregorius, ei tempera op paneel, 100/200 linnen en krijtlijm, afm. 26,5 x 21,5 cm. 66 a kraankan, koper 18e eeuw met komfoor 40/80 66 b vazen, twee stuks, kristal op zilveren voet 150/ a borden, drie stuks, famille verte 60/90 67 b zuil majolica 70/ tennisarmband, goud 14 krt. bezet met 114 baguettegeslepen diamanten 1300/1900 totaal ca. 2,50 crt. 69 a bruidegomspijpje, zilver ca / b suikerstrooier, zilver empire B. Gillis Den Bosch / a tapijt Ghoum zijde op zijde Iran ca. 120 x 80 cm. 200/400 4

5 70 b medicijnenkastje, rozenhout, hoog 81 cm. 150/ c man met zwaard, brons, 'Vainqueur' Antoine Bofill, hoog ca. 47 cm. 150/ d schaaltje, blauw China, ø 12 cm. 50/ icoon, afm. 17 x 14 cm. 50/ a kommen, drie stuks en drie lepeltjes VOC De Batavia 18e eeuw 60/90 72 b tegeltableau koeien ca / a paard, koper, twee stuks, plus stijgbeugel 50/ b kandelaars, koper, vijf stuks plus koperen blik 40/60 74 a dameshorloge Raymond Weil, goldplated kast met nieuwe bruine leren band 180/ b bijbels, twee stuks, met zilveren slot 60/90 74 c kruis, goud 14 krt. bezet met onix steen 60/90 75 Icoon, Moeder Gods van Wladimir, afm. 27 x 21 cm. 100/ a schotel, Delft, 18e eeuw, gekramd 50/80 76 b sigarenkoker, schildpad met zilveren applicaties ca / a tegeltableau P.F. Jochemsz 70/ b stopflesjes, twee stuks met zilveren rand 60/90 78 ring, goud 18 krt. bezet met twee facetgeslepen robijnen en een briljant van 900/1300 0,40 crt. Wesselton VS, 50-er jaren 79 a gembercouvert, zilver J. v.d.. Velde Amsterdam / b zakmes, zilver Friesland ca / a oosters tapijt, voorstelling met ruiters en jachttaferelen afm. 275 x 154 cm. 300/ b kandelaar, brons vijf lichts 60/90 80 c man met zwaard, Seifert, hoog 53 cm. 200/ d dekselpot China, hoog 12 cm. 50/ a notariskast, twee delig met laden en glazen deuren, voorzien van 150/250 houtsnijwerk en getorste poten en pilaren 19e eeuw, hoog 256, breed 140 cm. 81 b vazen, drie stuks, opaline 50/ a tegeltableau landschap ca / b fruitschaal kristal 30/50 83 a vijzels, koper, drie stuks 40/60 83 b koffiemolens, twee stuks, strijkijzer, koper 40/60 84 a herenhorloge Breitling Colt, model: A74350, stalen kast en band, zwarte 1000/1500 wijzerplaat met Arabische cijfers quartz uurwerk, doos, overdoos en papieren 84 b bijbels, die stuks, waarvan een met dubbele zilveren sloten 80/ c ring, goud 14 krt. met vier saffieren en entourage van 18 briljantjes 80/ consoles, twee stuks, hout versierd met uitgesneden acanthusbladeren, 80/120 breed ieder 28,5 cm. 86 a kraankan, beschilderd, met komfoor 50/80 86 b tas met zilveren stuivertjesbeugel en zilveren rokhaak T.E. Held Amsterdam 360/ a schotel Delft 100/ b borden, twee stuks famille rose, en twee schaaltjes 70/ ring, platina bezet met 20 bolsjewiekgeslepen diamanten totaal ca. 2,50 crt. 1600/2200 art deco 89 a schaar met zilveren greep, zilveren rokhaak en zilveren jasseronketting 140/ b zwavelstokkendoosje, zilver gegraveerd / a oosters tapijt, zijde met afbeeldingen figuren, afm. 300 x 200 cm. 400/ b vrouw en man, uit ivoor gesneden, elk hoog 63 cm. 600/ c man met boog, brons, hoog 35,5 cm. 80/ d potjes, vijf stuks, en schaaltje Cambodja 60/90 91 a buffetkast Henri II, versierd met houtsnijwerk ca. 1900, hoog 240, 100/200 breed 140 cm. 91 b staande klok 100/200 5

6 92 a tegeltableau vogels en bloemen 50/ b kabinetje, grenen 30/50 93 lodereindoosje, zilver, driehoekig met decor van figuren en op de zijkanten 200/300 de initialen M.H.Holland, 18e eeuw, hoog 3 cm. 94 a choker, goud 14 krt. 180/ b theepot, roomkan en suikerpot, zilver 1e geh. Edward & Sons 300/ c ring, goud 14 krt. op verhoogd plateau bezet met vijf briljantjes 80/ console pijpaarde, breed 24 cm. 50/ a bowlpot, kristal met zilveren knop en onderschotel 100/ b kralen beurs met zilveren beugel uit / a tuinstel, driedelig opklapbaar 130/ b bord Tichelaar Makkum 60/90 98 takbroche, goud 18 krt. bezet met een bolsjewiekgeslepen diamant 1600/2200 ca. 0,75 crt., drie kleinere en vele roosgeslepen diamanten in zilver gezet, ca a lodereinflesje, kristal met 14 krt. Gouden dop 140/ b inktstel, kristal met zilveren doppen en zilveren greep op zwart basement met 150/250 ivoren pootjes 100 kabinet, hoog 235 cm. 1500/ ladenkastje, eiken, hoog 75 cm. 200/ a zaadfles bodemvondst ca / b vogel, kristal 70/ tabaksdoos, zilver met gegraveerd decor van een trekschuit voor een 300/500 stadsgezicht, onderkant met familiewapen. meesterteken drie x LK. 18e eeuw. Lengte 10,5 cm. 104 a dameshorloge Timex, in doos, badjes en kast verwisselbaar, quartz uurwerk, 60/90 origineel hand opwind uurwerk meegeleverd 104 b dienblad, zilver 1e geh. 200/ c broche, goud 14 krt. met blomvormig facetgeslepen almandien en pareltjes 50/ Maria met kroon, terracotta, Frankrijk, hoog 110 cm. 400/ a schilderijklokje, gaand en slaand werk op twee koperen gewichten 80/ b tabaksdoos, zilver J. van Halteren Schoonhoven / a briefstander, koper 60/ b vitrinekastje, mahonie 130/ spang collier, goud 14 krt., 38 gram, bezet met zeven briljanten 1500/ a tabaksdoos, zilver gegraveerd J. Fennema Leeuwarden / b gebakschep, zilver met ivoren greep 110/ staartklok 200/ a klok met getorste pilaren 150/ b bijbel met zilveren slot 50/ a boeddha, brons hoog 50 cm. 80/ b beeld twee hondjes op voet 50/ kop en schotel, miniatuur, zilver, meesterteken onduidelijk, Amsterdam, 150/200 18e eeuw, ø schotel 3,2 cm. 114 a nat-fruitlepel, zilver / b lot sieraden, zilver 50/ c broche, goud 14 krt. bezet met bloedkoralen steen 50/ Christus, zegenend, hoog 87 cm. 150/ a staartklok, Friesland met wekkermechanisme, wijzerplaat met vier 280/380 jaargetijden en bruiskrans - klok is blijkens aantekening achterzijde wijzerplaat gemaakt door S.L. de Vries Joure ( ) 116 b tafelbel, zilver Van Kempen Voorschoten / a boeksteunen 70/ b tuinbankje, opklapbaar 90/130 6

7 118 ring, platina bezet met een briljant van ca. 0,80 crt. Top Crystal VS 2600/3600 geflankeerd door twee baguettegeslepen diamanten totaal ca. 1,00 crt.: 1x Wesselton VS en 1e Wesselton SI 119 a dameshorloge, goud 14 krt.ca / b kurkentrekker, zilver 150/ klokje met vier pilaren, hoog 34 cm. 40/ a duivenklok 40/ b hoekkastje, hoog 180 cm. 50/ a boeddha, zittend 50/ b beeld hart, kristal 50/ kopjes, zilver, miniatuur, drie stuks, w.o. twee gekeurd. meesterteken 80/120 onduidelijk. JL Z of N. 18e eeuw 124 a vismes, zilver met heft van been / b armband van bijbelsloten, zilver 80/ c medaillonhanger, goud 14 krt. hartvormig met parelzetting in stervorm 50/ a sextant, koper 40/ b consoles, twee stuks, hout versierd met uitgesneden engelen, breed ieder 50/ cm. 126 a theebus, kristal met zilveren dop 80/ b rammelaar, zilver met belletjes en fluitje en ivoren bijtstuk ca / a staande kandelaar koper 120/ b spiegel, mahonie op console 130/ schakelarmband, goud 18 krt. bezet met 132 briljanten 0,01 crt. per stuk 1600/ a herenhorloge, goud 14 krt. Met facetrand en bijbehorende ketting met 350/450 gouden versiering 129 b bonbonschaal, zilver gegraveerd 110/ ladenkastje, hoog 70 cm. 80/ a tafeltje, notenhout, hoog 48 cm. 30/ b hanglampje, met geslepen glas 10/ a beeld zittende hond, chroom 80/ b paardje op marmeren voet 35/ kop en schotels, twee stuks, zilver, miniatuur, meesterteken onbekend (Voet, 250/450 Amsterdamse goud en zilversmeden Nr. 153,) Amsterdam, 18e eeuw, ø schotels 3,3 cm. 134 a oorknoppen, goud 14 krt. bezet met granaat 30/ b kralenbeurs met zilveren beugel 50/ c hanger, goud 14 krt. met tonslotje en twee druppelvormige granaten 100/ a refterstoelen, twee stuks, ca. 1780, hoog 134 cm. 250/ b hoekconsole, hout, hoog 46 cm. 40/ a bonbonnière, kristal met zilveren beugel 80/ b lodereinflesje, kristal met 14 krt. gouden dop 120/ a theekistje, team met paarlemoer 70/ b wandkastje 100/ alliancering, goud 18 krt. bezet met 25 briljanten totaal 1,00 crt. Wesselton SI 700/ a zwavelstokkendoosje, zilver B. Gillis Den Bosch / b brandewijnkom, zilver met drijfwerk van acanthusbladeren 280/ Engelse staande klok, begin 19e eeuw, 8 daags uurwerk, hoog 209 cm. 300/ tafeltje met getorste poten, eiken 20/ a boeddha 50/ b dienblad porselein 30/ theepot, zilver, miniatuur, meesterteken Willem van Strant, Amsterdam, 400/600 jaarletter 1739, hoog 4 cm. 144 a oorknoppen, goud 14 krt. bezet met bloedkoraal 80/120 7

8 144 b komfoor, zilver 60/ c oorhangers, goud 14 krt. langwerpig 50/ a console, breed 34 cm. 40/ b kruisbeeld koper, hoog 52 cm. 50/ a kraankan, tin 18e eeuw, met komfoor 60/ b suikerbak, zilver met rocailles ca / a kaststel, driedelig, China 80/ b fauteuiltje, Engelse bekleding 120/ slagring, goud 18 krt. bezet met een parel geflankeerd door twee 500/800 bolsjewiekgeslepen diamanten ca. 0,20 crt. per stuk Wesselton SI en zes roosgeslepen diamanten 1e helft 20e eeuw 149 a tabaksdoos, zilver J. van Halteren Schoonhoven / b bijbel met dubbele zilveren sloten, zilveren draaghaken en zilveren 650/850 jasseronketting a oosters tapijt, zijde met florale motieven, afm x 125 cm. 300/ b schaakspel met ivoren stukken, afm. 55 x 55 cm. 400/ c slavenarmbanden, koper 40/ d voorstelling uit been, twee stuks 100/ lamp tiffany hoog 37 cm. 80/ a eend met jong, brons 60/ b kerkkandelaar, brons 45/ melkkan, zilver, miniatuur, meesterteken Hendrik Duller, Amsterdam, 150/200 jaarletter 1800, hoog 3.5 cm. 154 a ring, goud 14 krt. bezet met carneool, maat 20 90/ b doosje met tafelnummers 20/ c broche, goud 14 krt. met bloemgravering, Holland 19e eeuw 50/ a koorstoel met oren met houtsnijwerk, hoog 131 cm. 150/ b vazen, twee stuks Copier, blauwe hoog 12 cm., blanke hoog 8,5 cm. 40/ a oorijzer, zilver, goud verguld met 18 krt. gouden stiften en vijf bijbehorende 360/460 mutsen 156 b brillenkoker, zilver J.F. van Dijk Kollum / a kompas, koper in kist 80/ b wijntafel mahonie 80/ broche als krab, goud 18 krt. bezet met 35 achtkantgeslepen diamantjes 900/1300 totaal ca. 0,70 crt. Wesselton VS pavee gezet 159 a brandewijnkom, zilver Hemannus Smeding Leeuwarden 1755/ / b soezenmand, zilver met graveerwerk Droog Haarlem 220/ stoeltjesklok 300/ kommen, drie stuks, ø 25,5 cm. 50/ a globe, als wijnbar 120/ b servies, vijfdelig, verzilverd 60/ kwispedoor, zilver, miniatuur, meesterteken Willem van Strant, Amsterdam, 250/ , ø 3,3 cm. 164 a reisbestek, zilver 1e geh. replica 17e eeuw. Deze replica is vervaardigd door 100/200 Koninklijke Begeer t.g.v. het verblijf op De Haar van Ministers van Buitenlandse zaken van de EEG-landen op 5 en 6 oktober 1991! Gastheer was Minister Hans van den Broek. Het was een geschenk voor de gasten en uiteraard voor de familie. Compleet met overdoos, etui en infoboekje. 164 b theeschepjes, twee stuks, zilver en zilveren lepeltje 30/ c dasspeld, witgoud 14 krt. bezet met drie parels 50/ a kruisbeeld, hoog 113 cm. 80/ b koorstoel met houtsnijwerk, Tsjechië 18e eeuw 150/ a kolomklok, marmer met bronzen ornamenten 280/ b gembercouvert, zilver W.P. Uriot Amsterdam /130 8

9 167 a roomlepel, zilver en Amsterdamse vork 60/ b spiegel, mahonie biedermeier 110/ ring, goud 18 krt. bezet met drie facetgeslepen smaragden en /600 roosgeslepen diamanten art nouveau 169 a ketel, zilver op voetstuk ca / b schaar met zilveren greep met zilveren jasseronketting en zilveren rokhaak 150/ kolompendule, Pierre Martin Merra, marmer met vergulde elementen, 600/900 hoog 53 cm. 171 beeld Afrika hoog 117 cm. 50/ a visser in bootje, zilver miniatuur 50/ b roomkan, zilver 50/ koektrommels (twee stuks) op dienblad, zilver, miniatuur, meesterteken 180/250 onduidelijk, 19e eeuw, lengte 6 cm. 174 a vorken, twee stuks, zilver, Hollands glad Jan van de Broek, Amsterdam, / b schotel Delft 1932 met florale afbeelding ø 35,5 cm. 30/ a lakdoosje, Rusland, dame met paraplu, 9 x 6 cm. 400/ b kruisbeeld, tin, hoog 40 cm. 40/ a tafelklok, mahonie met intarsia en klok uit ca / b schaar met zilveren greep, zilveren schede en zilveren jasseronketting 120/ a damesbureautje, mahonie 140/ b brillenkoker met zilverbeslag 50/ choker, witgoud 14 krt. visgraatschakel bezet met 14 facetgeslepen robijnen 800/ a tas met zilveren beugel, 18e eeuw en zilveren rokhaak J.W. Tenkink 320/420 Winterswijk b herenhorloge, zilver met zilveren chatelaine met signetten 260/ pendule, brons verguld, Miroy Frères Paris gemerkt, 18e eeuw met 300/600 touwtjesslinger 181 kastje hoog 150 cm. 100/ a paard op bronzen voet 60/ b servies, vierdelig, verzilverd 45/ apostellepel, zilver, Amsterdam, getorste steel, onduidelijk meesterteken 100/ a lepels, twee stuks, zilver, Hollands glad W. Lokhorst Utrecht 1839/ / b schaal China 19e eeuw 40/ c ring, witgoud 18 krt. bezet met briljant geslepen zirkonia 350/ a lakdoosje, Rusland, piggelmee, ovaal, 7,5 x 6,5 cm. 400/ b kruisbeeld, koper, hoog 33 cm. 40/ a pijpkomfoor, zilver op zwart basement met ivoren pootjes, R. Reinders 250/350 Leeuwarden b bruidegomspijpje, zilver ca / a lamp satsuma 80/ b vergulde lijst 50/ ring, goud 18 krt. bezet met een ovale facetgeslepen granaat geflankeerd 700/1100 door vele diamanten in verschillende slijpvormen in zilver gezet 189 a kralen tas met zilveren beugel A. Verroen Schoonhoven / b vleesvorken, twee stuks, zilver met gegoten zilveren greep Reinders 80/120 Leeuwarden 190 beeld, brons E. Drout 'Man temt panter' op sokkel hoog 65 cm. 250/ a harpoen, hoog ca. 155 cm. 100/ b speer, hoog ca. 225 cm. 50/ a glazen schaal, Romeins ca. 1e-2e eeuw na Chr. 700/ b glazen halsfles, Romeins ca. 1e-2e eeuw na Chr. 350/ beursje, Hollands zilver, met kralen, opengewerkte beugel, ca / a hanghorloge, doublé, Pontiac, zilverkleurige wijzerplaat met streepindex, quartz uurwerk 9 50/80

10 194 b potje Delft met zilveren deksel 30/ c armband, goud 18 krt. met 37 briljanten totaal ca. 0,80 crt 700/ a lakdoosje, Rusland, sneeuwmeisje, 9,5 x 4,5 cm. 200/ b kruisbeeld, staand, hoog 35 cm. 30/ a tas met zilveren beugel en zilveren rokhaak Hendrik Dauw Leeuwarden / b naaldenkoker, zilver 18e eeuw 110/ a etagère opklapbaar 70/ b telescoopkijker, vergrootglas en kompas in kist 40/ broche, goud 18 krt. bezet met vijf baguettegeslepen en 16 roosgeslepen 500/800 diamanten 199 a suikerstrooier, zilver A. Kuilenburg Schoonhoven / b halssnoer, vier strengen granaat met gouden slot 280/ beeld, brons 'Meisje' gemerkt 150/ beeld brons man en vogel, hoog 59 cm. 200/ a geïriseerde fles, Romeins ca. 3e-4e eeuw na Chr. 400/ b beeldje China Ming ca / tolpenning uitgevoerd als horlogesleutel, zilver, Holland, begin 19e eeuw 40/ a armband, zilver 1e geh. 130/ b kannetjes, drie stuks, tin 30/ c collier, cultivé parel met gouden sluiting 14 krt. 150/ a lakdoosje, Rusland, dame met paraplu, 9 x 6 cm. 205 b kruisbeeld, hoog 25 cm. 20/ a olie- en azijnstel, kristal in zilveren houder 110/ b inktstel, zilver, met kristallen potjes met zilveren greep J. Wendels 180/280 Schoonhoven a boeddha brons 70/ b wandkandelaar, koper 70/ oorknoppen, witgoud 18 krt. bezet met totaal 116 briljanten Wesselton VS 700/ a opscheplepel, zilver Van Kemper Voorschoten / b peper- zout- en mosterdstel, kristal, vierdelig 80/ a oosters tapijt afm. 100 x 100 cm. 100/ b beeld, hout, dame met kruik, hoog 58 cm. 40/ c schaar, zilver 100/ beeld hert op sokkel, hoog 64 cm. 200/ a beeldje China Huang ca. 700 na Chr. 70/ b grafkistje China Ming ca / klapmuts, porselein, 18e eeuw, blauw/wit, karaktermerk, bloemen in 60/90 cartouchedecor 214 a theelepel, zilver geh / b borstel, zilver 40/ c collier, carneool met gouden sluiting 14 krt. 120/ bijbel met koper beslag, 1736, hoog 39 cm. 500/ a bowlpot, kristal met zilveren knop, lepel en onderschotel 120/ b bowllepel, zilver W. Kooiman Schoonhoven / a telescoopkijker op statief 40/ b borden, drie stuks Delft 60/ hanger, witgoud 18 krt. bezet met een cabochongeslepen opaal 500/ a brillenkoker, zilver J. v. Halteren Schoonhoven / b bonbonnière, kristal met zilveren beugel 80/ a oosters tapijt, afm. 210 x 135 cm. 100/ b beeld, hout, vrouw, hoog 58 cm. 40/ c horen, zien en zwijgen, drie aapjes ivoor 80/120 10

11 220 d dekselpotjes, twee stuks, China 50/ theetafel mahonie hoog 76 cm. 200/ a papegaai, gesigneerd M. Hartung 80/ b klokkenstel driedelig ca / krantenwaaier, ivoor met verzilverde handgreep, ca. 1900, Java 60/ a zakhorloge, goud 14 krt. Antoine Fréres zakhorloge met ketting in doosje 700/ b inktpot, zilver 1e geh. 50/ c collier, malachiet met gouden sluiting 14 krt. 120/ deuren, twee stuks, hout met glas in lood, ieder 204 x 86 cm. 500/ a schotel, kristal met zilveren beugel met parelrand 90/ b breischede, zilver gegraveerd / a uil brons 80/ b theepot famille vert met vaasje en bordje 50/ slagring, goud 14 krt. bezet met twee roosgeslepen diamanten 300/ a pepermuntdoosje, zilver C. Capoen Schoonhoven / b gebakschep, zilver 80/ a tapijt Esfahan afm. 162 x 112 cm. 100/ b lepeltjes, zilver, 12 stuks, in cassette 60/ c figuur, ivoor, Japan okimono, gemerkt 180/ plantentafel gietijzer 150/ a kraantjeskan bruin gebrouilleerd 19e eeuw 35/ b blokkenbak, koper 40/ kom, aardewerk, 18e eeuw, handbeschilderd, ø 32 cm. bloemendecor, 100/200 polychroom 234 a hanger, goud 14 krt. bezet met bloedkoraal 130/ b schaaltje met oude vijver Assen 30/ c collier, drie rij-ig barok parel met gouden slot 14 krt. 160/ beeld St. Michel, hoog 188 cm. 600/ a brandewijnkom, zilver met florale afbeeldingen, J. de Ruiter Amsterdam / b komfoor, zilver R. Reinders Leeuwarden / a schotel imari met dekselpot en vaas 60/ b plantenhanger 50/ rijring, goud 18 krt. bezet met negen briljanten totaal 0,36 crt. 300/ a suikerstrooier, zilver / b tafelbel, zilver 1e gehalte 150/ a mah-jongg spel 100/ b vorkjes, zilver, 12 stuks, in cassette 60/ c honingpotje, met zilveren deksel 40/ voetenbankje W III 100/ a Christusbeeld in ovaal glazen lijst 19e eeuw 40/ b kraantjeskan, blik met koper rood beschilderd 19e eeuw 25/ a bijbel met koper beslag 500/ b tabaksdoos, koper biedermeier gegraveerd 60/ a collier met hanger, goud 14 krt. 80/ b roomkan, suikerpot en dienblad, zilver, Van Kempen / console, breed 37 cm. 40/ a suikerstrooier, twee stuks, zilver empire H. v.d.. Wolk Utrecht / b mes met zilveren greep in schede van roggehuid met zilveren applicaties 18e 160/260 eeuw 247 a kist, koper gedreven 70/ b kraagvazen imari, drie stuks 50/ ring, goud 18 krt. bicolor bezet met acht briljanten totaal 0,24 crt. 450/650 11

12 249 a breischede, zilver en zilveren naaldenkoker ca / b theezeef, zilver en zilveren suikerschep met kornalijnen greep 80/ a oosters tapijt, zijde, afm. 184 x 123 cm. 150/ b lepeltjes, zilver, 12 stuks, in cassette 60/ c pot met deksel, jade, hoog 15 cm. 150/ d appel, zilver, hoog ca. 9 cm. 80/ pottenkastje Louis XVI 200/ a wapenbord Vriesland, porselein 19e eeuw 45/ b appelketel, koper 19e eeuw 40/ a kotter Anna, lang ca. 90 cm. voorzien van motor 100/ b ezel 100/ a hanger, goud 14 krt. bezet met briljant ca. 0,30 crt. 280/ b roomkan en suikerpot, zilver 1e geh. 60/ stoelklok 100/ a boter- en kaasstolp, kristal met zilveren knop 130/ b geboortebeker, zilver met zilveren schuifje 70/ a kandelaars, twee stuks vijf kaars 40/ b bord imari, driedelig kaststelletje en potje 50/ ring, goud 18 krt. bezet met een ovale facetgeslepen robijn en 38 briljanten 600/900 totaal 0,65 crt. 259 a theezeef, zilver en zilveren suikerschep, beide met ivoren greep 110/ b theeduim, zilver en zilveren theeschep 80/ a oosters tapijt, afm. 192 x 158 cm. 150/ b beeld, brons, strijder op paard, hoog 44 cm. 150/ c walnoot, gevuld met ivoren servies 60/ borden, zes stuks, koekoek in het huisje, ø 16 cm. 400/ a schotel, Makkum ø 35 cm. 50/ b brandweerauto Amerika 50/ a schaakbord 80/ b pomp gietijzer 30/ a armband met twee rijen bloedkoraal en gouden slot 14 krt. 200/ b bloemenvaas, twee stuks, zilver 835 resp. zilver / armband, goud 14 krt. 300/ a mosterdpot, kristal op zilveren voet met zilveren deksel ca / b breidoppen, twee stuks, zilver aan zilveren jasseronketting 70/ a schotel imari met drie imari borden 70/ b theepot goudsteen met melkkan 40/ fantasiering, goud 18 krt. bezet met een marquisegeslepen robijn, saffier en 500/800 drie briljanten totaal 0,35 crt. Wesselton VS 269 a naairing, zilver J. Greup Schoonhoven en zilveren naaldenkoker 100/ b briefopener, ivoor en ivoren penhouder ca / a oosters tapijt, afm. 225 x 140 cm. 150/ b olifant, twee stuks, porselein, hoog 37 cm. 40/ c pot met deksel, jade, hoog 12 cm. 100/ bord, Japan, blauw, ø 18,5 cm. 50/ a paard, brons op bronzen voet 60/ b giraffes, twee stuks 35/ ring, goud 14 krt. met een entourage van diverse kleine briljanten 80/ a suikerschaal, zilver met glazen schaaltje Empire 150/ b kommen, twee stuks, Saksisch porselein met vogeltje, ø 21,5 cm. 40/ c borden, twee stuks ø 24 cm. 18e eeuw 30/ wandkleed Birma, afm. 100 x 155 cm. 100/300 12

13 276 a zwavelstokkenpotje, marmer met zilveren deksel, zilveren hengsel en 100/150 zilveren pootjes, ca b malienkoldertas, zilver met zilveren beugel / a borden, drie stuks China 50/ b roomlepel, zilver en vork 60/ ring, platina bezet met een briljant 0,13 crt. oud Europees slijpsel geflankeerd 350/550 door vier achtkantgeslepen diamanten art deco 279 a theelepels, zes stuks, zilver in cassette Bakker Heerenveen / b schotel, kristal met zilveren beugel A.A.G. Santfort Zwolle / a oosters tapijt, zijde, met jachttafereel, afm. 156 x 97 cm. 200/ b kanon, koper, Maleisië, lang 101 cm. 100/ c pot met deksel, jade, hoog 5,5 cm. 50/ schotel, imari Japan ø 25 cm, 50/ a wandbord P. Regout 19e eeuw ø 39 cm. 40/ b Napoleon, borstbeeld 30/ ring, goud 14 krt. bezet met zeven diamanten 150/ a broche, goud 14 krt. bezet met roosdiamanten in zilver gezet 350/ b borden, twee stuks ø 23 cm. 18e eeuw 30/ staartklokje 100/ a opscheplepel, zilver J. van Wijk Amsterdam / b pepermuntdoosje, zilver 80/ a schaaltjes, twee stuks molendecor 30/ b kandelaar en wandkandelaar, koper 40/ tennisarmband, goud 14 krt. bezet met vijf briljanten 0,13 crt. per stuk totaal 1000/1500 0,65 crt. Wesselton VS 289 a morellenlepel, zilver met getorste steel A. Kuilenberg Schoonhoven / b tas met zilveren beugel en rokhaak / a ketel, gietijzer 30/ b kist, mahonie met houtsnijwerk, breed 94 cm. 100/ c kroonluchter, 10-lichts, rijk behangen met kristal/glas, frame bedekt met 200/400 glasstroken vastgezet met bloemrozetten, Maria Theresia ca. 1950, ø ca. 65 cm., hoog ca. 50 cm. 291 bord 'Bond van meisjes vereen' ø 23 cm. 20/ a kerkkandelaar, brons 45/ b bouillaire, tin ca / a broche, goud 14 krt. in de vorm van een blad 50/ b hanger, goud 14 krt. met ketting 50/ a choker, zilver 1e geh. met twee oorclips 80/ b borden imari, twee stuks ø 21 cm. 18e eeuw 40/ stoelen Lodewijk XVI, zes stuks, nieuwe banden 100/ a bonbonnière, kristal op zilveren voet met zilveren greep 60/ b vleesvorkjes, twee stuks, zilver 50/ a borden, twee stuks 30/ b hengselbak, teak 30/ ring, goud 18 krt. bezet met een briljant van 0,07 crt. en 12 roosgeslepen 300/500 diamanten 299 a breidoppen, zilver met zilveren ketting 60/ b kralenbeurs met zilveren beugel en ketting / salontafel, rozenhout, afm. 127 x 50 cm. 100/200 13

14 Aangekochte goederen moeten op de laatste veilingdag afgehaald zijn, ook de koopopdrachten. Alleen voor meubelen en grotere objecten, bestaat er de mogelijkheid deze morgen en woensdag middag tussen 14:00 uur en 17:00 uur af te halen Betaling met pinpas is mogelijk. 14

15 Dinsdag Aanvang veiling uur Zaal open uur Aangekochte goederen moeten op de laatste veilingdag afgehaald zijn, ook de koopopdrachten. Alleen voor meubelen en grotere objecten, bestaat er de mogelijkheid deze woensdagmiddag tussen 14:00 uur en 17:00 uur af te halen. Betaling met pinpas is mogelijk. 301 Bijbel H.G. Bücker geschept papier met 235 grote illustraties, uitg. 70/110 St. Augustin Steyer Verlag 1964 afm. 55 x 42 cm. 302 a golfspeler, brons 50/ b robot, blik, in doos met sleutel 40/ dolk, drie stuks 40/ a collier, bloedkoraal met gouden slot 14 krt. 150/ b kaarsenstandaard, twee stuks, zilver 1e gehalte 80/ borden, twee stuks, zotjes, ø ca. 23 cm. 30/ a schotel, kristal met zilveren beugel 80/ b schotel, twee stuks, Japan ø 25 cm. 80/ a parfumflesjes, twee stuks zilver 50/ b lantaarntjes, twee stuks 50/ a ring, goud 18 krt. bezet met twee facetgeslepen robijnen, een 300/500 baguettegeslepen diamant van 0,15 crt. Wesselton SI en zes achtkantgeslepen diamanten 308 b solitairring, goud 14 krt. bezet met een briljant van 0,10 crt. Wesselton SI 170/ a bonbonnière, kristal op zilveren voet 60/ b likeurlepeltjes, 12 stuks, zilver J. Hooikaas Den Haag / a oosters tapijt met zijde, Tabrig afm. 250 x 250 cm. 400/ b zwaard, lang 204 cm. 100/ c schaar, zilver 100/ d stempels ivoor, twee stuks, uitgevoerd als leeuwen, hoog ca. 6,5 cm. 150/ 'Rietsuikerfabrieken op Java en hare machinerieën', twee delen 4e druk / a wapenschildring, zilver met robijn 70/ b schaaltjes, zes stuks, zilver opengewerkt 60/ bord, Meissen, gedecoreerd met bloemen, ø 31 cm. 150/ a staande klok 100/ b bekers, twee stuks, zilver 1e gehalte 40/ plateel, drie stuks - pot Gelria, schaal Flora, vaas Gouda 30/ a kaas- en boterstolp, kristal, beide met zilveren dop 140/ b bijbel met zilveren slot / a borden, twee stuks China 40/ b tuinreiger, gietijzer 35/ a plateauring, goud 18 krt. bezet met 18 briljanten totaal ca. 0,60 crt. 500/800 Wesselton VS 318 b ring, goud 14 krt. bezet met een briljant van 0,13 crt. en zeven 240/340 achtkantgeslepen diamanten 319 a roomlepel, zilver H.H. Drijfhout Balk /110 15

16 319 b naaigerei, vier stuks, zilveren, ivoren en houten naaldenkoker en ivoren 160/260 centimeterhouder 320 a oosters tapijt, afm. 310 x 198 cm. 150/ b kisten, hout met koper beslag, drie stuks, breed resp. 67, 59 en 51 cm. 150/ c beker, zilver 800 met 10 lepels 50/ d dolk, ivoor, gesneden voorstelling met diverse figuren, ca. 41 cm. 300/ map met 30 bladen in lichtdruktechniek 'Ausschmückung der Interieurs' 50/80 Wenen map met 28 bladen 'Architectur der Niederlande' a herdenkingsringen, zilver + USA army titanium steel 70/ b miniaturen, zilver wijnton op staander en spinnewiel 60/ bord, Meissen, gedecoreerd met bloemen, ø 31 cm. 150/ a oorknoppen, goud 14 krt. bezet met granaat 40/ b lepeltjes, 12 stuks, zilver met getorste steel 60/ stoel 50/ a bowlpot, kristal, met etswerk en zilveren knop 120/ b bijbel met dubbele zilveren sloten, zilveren randen en zilveren knoppen G. 360/460 Lazonder Schoonhoven a gemberpot 35/ b paraplustander, eiken met koper beslag 40/ a ring, goud 18 krt. bezet met een briljant van 0,14 crt. 340/ b ring, goud 14 krt. bezet met een briljant van 0,13 crt. Wesselton VVS 360/ a kralenbeurs met dubbele zilveren beugel C. Huls De Leek 1828/ / b horlogestandaard, brons met zilveren herenhorloge met ketting 150/ a oosters tapijt, afm. 230 x 140 cm. 100/ b kastje, rozenhout, twee deuren en twee lades, met koperbeslag, 100/200 breed 60 cm. 330 c beker, zilver 800 met zes lepels 50/ d netsuke's zeven stuks, ivoor gemerkt 200/ map met 30 litho's betreffende architectuur anno / a kookpot met hengsel, brons, ca / b heiligen klepkan 1842 hoog 25 cm. 150/ vaas, Meissen, hoog 24 cm. 300/ a theelepels, zes stuks, zilver 40/ b inktstel jugendstil stijl 40/ kroonluchter 150/ a vazen, twee stuks, kristal met ruitslijpsel op zilveren voet, Van Kempen 200/300 Voorschoten b kluwenmandje, zilver Uroit Amsterdam / a borden, twee stuks satsuma + vaas 40/ b kijker en kompas, beide in kistje 50/ a armband, goud 14 krt. visgraatschakel bezet met vier facetgeslepen robijnen 1000/1500 en vijf briljanten totaal 0,50 crt. Top Wesselton SI 338 b collier met hanger, goud 18 krt. bezet met een cabochongeslepen jade van 400/600 3,34 crt. en drie briljanten van totaal 0,054 crt. 339 a capehaak, zilver 60/ b lodereinflesje, kristal met gouden dop 14 krt. 140/ a oosters tapijt, zijde, afm. 162 x 110 cm. 150/ b kastje, rozenhout, twee deuren en lade, breed 75 cm. 100/ c lot zilver divers 50/ d vrouwenfiguur, liggend naakt, ivoor ca. 21 cm. 200/ map met 10 kopergravures uit / a olieverf portretjes, die stuks, porselein 50/ b dansend paar, kristal 50/80 16

17 343 bord, Meissen, gedecoreerd met bloemen, ø 31 cm. 150/ a armband granaat vier rijen met gouden slot 14 krt. 180/ b schaal, zilver 1e gehalte, ruitvorm art deco stijl 100/ domme knecht 80/ a brandewijnkom, zilver met drijfwerk van acanthusbladeren, J. Schijfsma 350/550 Sneek 346 b suikerbak, zilver in de vorm van een kolenhelm met zilveren suikerschep A. 100/150 Graves Schoonhoven a hoek etagère, opklapbaar 50/ b schotel en vaas, blauw imari 50/ a designring, goud 18 krt. bezet met vijf briljanten Top Wesselton VVS 550/ b solitairring, goud 18 krt. bezet met een briljant van 0,15 crt. 360/560 Top Wesselton VVS 349 a rozenkransdoosje, zilver 120/ b inktstel, kristal met zilveren doppen 120/ gong, Japan, versierd met houtsnijwerk, ca. 1900, hoog 84 cm. 200/ map met 12 rijmprenten 50/ a kom, Makkum 50/ b wandfontein, porselein op hout 45/ bord, Meissen, ø 27,5 cm. 100/ a bord, zilver 800 met bewerkte rand ø 19 cm. 100/ b schaal, zilver 1e gehalte, ontwerp Rogers, ø 22,5 cm. 100/ paneel hout India met erotische voorstellingen afm. 180 x 44,5 cm. 100/ a tafelbel, zilver met drijf en graveerwerk en bronzen binnenbel W. Held 280/380 Amsterdam b boterstolpen, twee stuks, kristal met etswerk en zilveren knop 110/ a gewichten in kistje, koper 35/ b borden, drie stuks famille verte 50/ a ring als bloem, witgoud 18 krt. bezet met 11 bolsjewiekgeslepen diamanten 2200/3200 totaal ca. 2,50 crt., 50-er jaren 358 b tennisarmband, goud 18 krt. bezet met 10 briljanten van 0,04 crt. per stuk 700/ a schoengespen, twee stuks, zilver 80/ b halssnoer, vijf strengen granaat met groot gouden slot 350/ vaas, Leerdam unica FM79114 Floris Meydam ( ) 200/ map met 12 kopergravures uit 'Jacob Cats - Alle der Wercken' / a boeddha, staand goudkleurig hoog 62 cm. 50/ b dienblad, porselein 40/ a parfumflesje met zilveren dop en voet 100/ b theepot, 18e eeuw 350/ a dameshorloge Longines Sport Wing quartz 200/ b dameshorloge Huguenin 50/ broodmand, zilver, Van Kempen 400/ a theedoos, zilver met afbeelding Jan Steen, J. van Erp Leeuwarden 240/ b imari schotels, acht stuks, China met eiken bordenrek 400/ a lakkistje met speelwerk, Japan 40/ b lantaarn 60/ a ring, goud 18 krt. bezet met 18 facetgeslepen robijnen en 74 briljanten totaal 1600/2200 ca. 2,00 crt. 368 b alliancering, drie in elkaar, goud 18 krt. tricolor bezet met 114 briljanten totaal 1500/2000 2,28 crt. Wesselton VS 369 a geboortebeker, zilver met zilveren theelepel 90/ b karaffen, twee stuks, kristal op zilveren voet met zilveren dop 180/ a tapijt, Iran Kaschan afm. 300 x 195 cm. 300/500 17

18 370 b vijzel, koper 30/ c vaas, kristal met zilveren rand en zes zilveren lepeltjes 40/ d ruiters, twee stuks, ivoor, hoog ca. 8 cm. 200/ 'Regierende Fürsten und Fürstinnen der Gegenwart' gravures 70/ a eend met jong, brons 60/ b kandelaar, brons 40/ a theebusjes, twee stuks famille rose met zilveren dop, 19e eeuw 220/ b fles met zilveren dop, 18e eeuw 220/ a tasbeugel, zilver 60/ b horloges, drie stuks, waarvan twee zilver 40/ beeld brons Peter Harskamp 'Denkende man' 4/40 550/ a cakeschaal, kristal met zilveren beugel met parelrand 100/ b miniaturen, drie stuks, zilver - jager met hond, twee heren, kinderstoel met 100/150 baby 377 a boeddha brons 70/ b schepjes, twee stuks, zilver en zilveren bakje ingelegd 60/ a oorknoppen, witgoud 18 krt. bezet met 50 briljanten 0,05 crt. per stuk totaal 2000/3000 2,50 crt. Top Wesselton VVS 378 b ring, goud 18 krt. bezet met een baguettegeslepen diamant van ca. 0,85 crt. 1800/2400 Wesselton SI2 en 18 briljanten van 0,015 crt. per stuk Wesselton VVS 379 a lepelstandaard, zilver met blauw opaline en een greep met Chinese krijger, 320/420 met 12 zilveren theelepeltjes 379 b inktstel, kristal met zilveren doppen en greep met zilveren pen op mahonie 160/240 basement 380 a oosters tapijt, zijde, afm. 183 x 127 cm. 200/ b man zittend, brons 60/ c vaas cloisonné, hoog ca. 31 cm. 50/ d vrouw en man ivoor, Japan okimono, hoog ca. 22 cm. gemerkt 250/ 'Die Meisterwercke der Königlichen Gemälde - Galerie im Haag' / photogravures 382 a globe als wijnbar 80/ b beeld, zwart kristal 50/ a bijbels, twee stuks met zilveren sloten en zilveren monturen 1100/ b bijbel met gouden slot 300/ a dekselpotje Delft Aurora Workum 40/ b messen, 12 stuks met benen heft 'Gautier Frères & Chamoux' 30/ beeld brons Véronique Duboc 'Désir d'unite' 500/ a inktstel, zilver met kristallen inktpotjes en zilveren greep 150/ b miniaturen, drie stuks, zilver - stoel, strandstoel, mand 80/ a meisje op stoeltje, brons 70/ b schotel, imari en twee borden 60/ a ring, goud 18 krt. bezet met een briljant van ca. 0,85 crt. Wesselton VVS, oud 2400/3400 Europees slijpsel en acht kleinere totaal ca. 0,50 crt. art deco 388 b ring, goud 18 krt. bezet met een briljant van ca. 0,65 crt. Wesselton VVS met 2800/3800 een entourage van facetgeslepen robijnen, daarbij 11 diamanten totaal ca. 0,85 crt., 40-er jaren 389 a cassette met 12 zilveren lepeltjes Gebr.Deelman Groningen 120/ b tas met zilveren stuivertjesbeugel en zilveren rokhaak L. van Gelderen 320/420 Schoonhoven a oosters tapijt, afm. 93 x 60 cm. 50/ b wildcouvert in houten schede 60/ c vaas met deksel, gesneden ivoor, met verschillende voorstellingen, 450/650 hoog 32,5 cm. 391 'Stereotomie' /110 18

19 392 a patrijs en hond, brons op marmeren voet 60/ b melkbus, Hindeloopen beschilderd 40/ a bijbel met dubbele zilveren sloten en zilveren hoekkanten 700/ b melkkan Amsterdams bont 18e eeuw 200/ a potjes, twee stuks 30/ b armband plus ring, goud 14 krt. met jade stenen 150/ bascule, Wenen met diverse gewichten 40/ a rammelaar, zilver, met zes zilveren belletjes en fluit 250/ b snuifdoos, zilver met graveerwerk C. Sator Alphen / a petroleumlamp, koper 45/ b borden, drie stuks, imari 50/ a stijve armband, goud 18 krt. bezet met een centraal gezette briljant van 2400/3400 ca. 0,40 crt., er om heen 57 kleinere diamanten - de bloemvormige top is afneembaar en apart te gebruiken als broche, 1e helft 20e eeuw 398 b collier, goud 18 krt bicolor art deco 500/ a halssnoer, drie strengen bloedkoraal en met gouden slot, eveneens met 340/440 bloedkoraal versierd 399 b schaar met zilveren grepen en zilveren jasseronketting en rokhaak G. van 180/280 Ewijk Schoonhoven schotel met zilveren beugel, Kangxi gemerkt 200/ map 25 lithodrukken Honoré Daumier 50/ a borden, twee stuks, Makkum geribbeld 60/ b vliegtuig, chroom 40/ snake chain Rajasthan zilver 1e geh. (ongemerkt) / a asbak, zilver gemaakt van Chinese munt van begin 1900, zilvergehalte / b broche, goud 18 krt. met acht parels en 10 kleine robijnen 150/ water ketel, koper 50/ a pepermuntdoosje, zilver, J.P. Massee Amsterdam / b schotels, vier stuks China 160/ a lantaarn op statief 60/ b fauteuiltje met Amerikaanse bekleding 120/ a ring, platina bezet met 32 briljanten totaal ca. 2,50 crt. oud Europees slijpsel 2900/3900 en een baguette geslepen diamant van ca. 0,40 crt. met een gemiddelde kwaliteit van Wesselton SI daarbij diverse facetgeslepen kleurstenen, art deco Egyptische stijl 408 b oorknoppen, goud 18 krt. bezet met twee briljanten, oud slijpsel ca. 0,70 crt. 2300/3300 per stuk Wesselton SI 409 a oorijzer, zilver met zilveren stiften J Rijpstra Lemmer / b kaas- en boterstolp, kristal met zilveren dop 160/ bonbonschaal, kristal met zilveren beugel 60/ map 15 staalgravures uit 1850 'De oude schutterij in Nederland' periode 50/ a beeldje China Huang Dynastie ca. 700 na Chr. 70/ b beeldje Ming Dynastie ca / hasli Gujarath zilver 1e geh. /goud 22 krt. (ongemerkt) / a horloge Mido Ocean Star Powerwind, gouden kast met bruine leren band, 400/600 automatisch uurwerk 414 b rijring, goud 18 krt. bezet met 24 robijnen 80/ water ketel, koper 50/ a lodereinflesje, kristal met gouden kraag en dop 140/ b miniatuur tafeltje, zilver 80/ a plantenhanger 50/ b vitrinekastje, mahonie 120/180 19

20 418 a ring, platina bezet met een radiant geslepen diamant van ca. 0,70 crt. 2500/3500 Wesselton VVS geflankeerd door vier baguettegeslepen diamanten totaal 0,30 crt. Wesselton VVS 418 b ring, goud 14 krt. bezet met zeven witte en 94 champagnekleurige briljanten 700/900 totaal ca. 2,40 crt. 419 a visschep, zilver met kornalijnen greep D. Kooy Kollum / b suikerstrooier, kristal op zilveren voet met zilveren dop 110/ gemberpot met dop, 19e eeuw polychroom decor spelende kinderen, 60/90 hoog 14 cm. 421 twee mappen 'De gehele Donau, natuurgetrouw gelithografeerd' door Jacob 100/150 Alt, heruitgave van Adolph Kunike/1975, twee mappen met elk 132 bladen afm. 35 x 47 cm. 422 a karaf met zes glazen in koffer 35/ b kastvazen, twee stuks Satsuma ca hoog 27 cm. 35/ hasli Udaipur zilver 1e geh. (ongemerkt) / a beugel, zilver, afstand tussen bevestigingsgaten ca. 12,3 cm. 30/ b ring, goud 14 krt. bezet met 12 diamanten en zes jade steentjes 100/ manden, vier stuks China 40/ a couvert, zilver Oving Groningen / b lodereinflesje in cassette met gouden voetje, plaatje en dop 160/ a theepot, China en warmwaterbord 50/ b dekselpot China 90/ a ring, goud 18 krt. bezet met 54 briljanten en 26 carreegeslepen blauwe 900/1300 saffieren 428 b oorknoppen, goud 18 krt. bezet met twee peervormgeslepen blauwe saffieren 250/450 en 10 briljanten totaal 0,26 crt. Wesselton SI 429 a kandelaar, zilver 360/ b brandewijnkom, zilver 18e eeuw met horizontaal geplaatste oren 450/ gesp, tashaak, tennisracket als broche, zilver 30/ map erotica - diverse prenten 50/ a kerkkandelaar brons 40/ b fruitschaal, kristal 30/ collier Jaipur zilver 1e geh / a herenring, goud 14 krt. bezet met carneool, maat 19 1/2 250/ b rijring, goud 14 krt. bezet met vijf diamanten 100/ spinnewiel 50/ a karaf, kristal met zilveren kraag en ketting W.C. Baksteen Rotterdam 100/ b roomkom, kristal met zilveren roomlepel 60/ a beugeltas, zilver met gesp 60/ b dekselpot, China 80/ a armband, witgoud 14 krt. bezet met zeven briljanten 800/ b ring, goud 18 krt. bezet met vier groene hartvormgeslepen peridootstenen als 500/800 klavertje vier, daarbij negen briljanten totaal 0,17 crt. Wesselton VS 439 a brandewijnkom, zilver, 18e eeuw met drijfwerk en twee horizontale oren 1000/1500 J. Wijngaerden Leeuwarden b theepot, zilver met zilveren roomkan beiden versierd met rocailles, J. Kuiper 650/850 Amsterdam broodmand, zilver 1e geh / map met 39 losse bladen van romaanse ornamenten, uitg. Stefan Tancou 40/ afm. 46 x 33 cm. 442 a zeilschip, zilver filigrain 70/ b netsuké's, twee stuks 40/ hasli faiselmel Rajasthan zilver 1e geh. (ongemerkt) / a collier bloedkoraal met gouden slot 14 krt. 150/ b ring, goud 14 krt. bezet met acht briljanten en vier amethisten 150/250 20

Catalogus van de Kunst en Antiekveiling Catalogus van de Kunst en Antiekveiling Volgorde van de veiling: Maandag.. 1 t/m 300 Dinsdag. 301 t/m 600 Woensdag 601 t/m 900 (Schilderijen) Aanvang veilingavonden om 19:00 uur, zaal open 18:30 uur Betaling

Catalogus van de Kunst en Antiekveiling Catalogus van de Kunst en Antiekveiling Volgorde van de veiling: Zondag.. 1 t/m 300 Maandag. 301 t/m 600 Dinsdag 601 t/m 900 (Schilderijen) Aanvang veiling zondag om 13:00 uur, zaal open 12:30 uur Aanvang

Gouden sieraden en voorwerpen

Gouden sieraden en voorwerpen Gouden sieraden en voorwerpen 1 2 4 6 8 Gouden sieraden en voorwerpen 1 Stel gouden 14 krt. oorhangers met siersteen 25 2 Gouden 14 krt. herenring met onyx 120 3 Herenring 14 krt. goud met onyx 120 4 Gouden

Lokale Politie Antwerpen Afdeling lokale recherche

Inventories of the Orphan Chamber Cape Town Archives Repository, South Africa

Inventories of the Orphan Chamber Cape Town Archives Repository, South Africa Inventories of the Orphan Chamber Cape Town Archives Repository, South Africa Reference no.: MOOC8/12.15b Testator(s): Anna FothergillSergius Swellengrebel 14 April 1766 Specificatie van alle sodanige

Catalogus Kroonveiling

Catalogus Kroonveiling 1 49 Set van 2 koperen kandelaars Koper 2 45 4 penningen met verschillende voorstellingen Metaal 3 67 4 Bronzen Skillets Metaal 4 170 Karel Gomes, Bronzen sculptuur, Staande baadster Metaal 5 39 Tinnen

Started 27 Mar :00 CET (09:00 GMT)

Klassieke merk juwelen en diamanten

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Started 26 Jun :00 CEST (09:00 BST)

Started 26 Jun :00 CEST (09:00 BST) De Zwaan Art & Antiques Started 26 Jun 2019 10:00 CEST (09:00 BST) Keizersgracht 474 Amsterdam 1017 EG Netherlands Lot Description 1 Paar 14krt. gouden oorhangers, 19e eeuw, ieder met een druppel van bloedkoraal

WESTORAMA HOME DECORATION MEGA TEAK MEUBELSTORE

WESTORAMA HOME DECORATION MEGA TEAK MEUBELSTORE WEORAMA MEGA TEAK MEUBELORE BADKAMER - LIVING MEUBELEN - GROTE KEUZE SALONS - LOUNGE SETS VOOR BINNEN EN BUITEN ALU-WICKER COMBINATIE - DECORATIE - HUISHOUDARTIKELEN - SPEELGOED ALTIJD GOEDKOPER VLASRAAT

AFDELING XIV HOOFDSTUK 71

AFDELING XIV HOOFDSTUK 71 31.10.2011 GECOMBINEERDE NOMENCLATUUR XIV 1 AFDELING XIV ECHTE EN GEKWEEKTE PARELS, EDELSTENEN EN HALFEDELSTENEN, EDELE METALEN EN METALEN GEPLATEERD MET EDELE METALEN, ALSMEDE WERKEN DAARVAN; FANCYBIJOUTERIEËN;

Overzichtslijst artikelen Veiling AvP zat. 15 sept. 14u. Parochiehuis Van Slichtenhorststraat 81, Nijmegen (kijkochtend 15 sept u) 1 Geëmailleerd lepelrek circa 1930 openingsbod 2 Wevers olielampje (brons) ca. 1900 openingsbod 3 Tinnen kandelaar met 2 glazen kelken openingsbod 4 Tinnen tweearmige kandelaar met glazen kelken openingsbod

Verhuur overzicht. Alle genoemde prijzen zijn inclusief BTW.

Verhuur overzicht. Alle genoemde prijzen zijn inclusief BTW. Verhuur overzicht Bestek B01 Vork 0.15 B02 Mes 0.15 B03 Lepel 0.15 B04 Koffie / thee lepel 0.08 B05 Gebaks vorkje 0.10 B06 Dessert lepel 0.10 B07 Taartschep 0.41 B08 Opscheplepel 0.41 B09 Opscheplepel

Veilingcyclus 2018 Veilingnr. Omschrijving Inzet Opbrengst

Gouden sieraden en voorwerpen

Boedelinventaris van Pieter Marie Eduard Gevers Deynoot ( ). Notaris J.R.L. van der Gronden te Nijmegen, aktenr. 252, 31 mei en 1 juni 1860.

Boedelinventaris van Pieter Marie Eduard Gevers Deynoot ( ). Notaris J.R.L. van der Gronden te Nijmegen, aktenr. 252, 31 mei en 1 juni 1860. Boedelinventaris van Pieter Marie Eduard Gevers Deynoot ( ). Notaris J.R.L. van der Gronden te Nijmegen, aktenr. 252, 31 mei en 1 juni 1860. Bedenk dat fl 1. nu (2015) de waarde heeft x 22,5 of te wel

Thierry van Ryswyck ( ), terracotta sculptuur, Dame, gesigneerd onderzijde, h. 25 cm.

Thierry van Ryswyck ( ), terracotta sculptuur, Dame, gesigneerd onderzijde, h. 25 cm. Catalogus Kunst- en Antiekveiling 14 t/m 17 Maart (t.t.v. TEFAF Maastricht) Sculpturen 002 Thierry van Ryswyck (1911-1958), terracotta sculptuur, Dame, gesigneerd onderzijde, h. 25 cm. 0-0 3 003 Gepolychromeerd

Kraak de code. Leerlingenboekje groep 7/8. Naam: Klas:

Kraak de code. Leerlingenboekje groep 7/8. Naam: Klas: Kraak de code Leerlingenboekje groep 7/8 Naam: Klas: Welkom in het Nederlands Zilvermuseum Schoonhoven! Goed dat je er bent. Dan kun je ons meteen helpen. In het museum staat een kluis met zilveren broodjes.

VOORWOORD. Wij wensen u veel kijk- en leesplezier! Cachet Juweliers

Veilingcyclus 2018 Veilingnr. Omschrijving Inzet Opbrengst Veilingcyclus 7-2018 Veilingnr. Omschrijving Inzet Opbrengst 300 1 Maxi cosi 0,00 1,00 301 1 Bundel rugzakken 4,00 20,00 302 1 buggy 2,00 8,00 303 Diverse schoenen 4,00 4,00 304 Diverse rookwaren met aanstekers

EXCLUSIEVE LUXE JUWELEN

EXCLUSIEVE LUXE JUWELEN EXCLUSIEVE LUXE JUWELEN 24-04-2017 Div. exclusieve juwelen wo.: ringen, halssnoeren, etc. Startdatum Friday 14 April 2017 14:00 Bezichtiging Friday, April 21, 2017 from 14:00 till 16:00: only after appointment

Veiling catalogus Mei 2018

Veiling catalogus Mei 2018 Veiling catalogus Mei 2018 Kijkdag. Woensdag 23 mei 10:00 uur t/m 14:00 uur Vrijdag 25 mei 10:00 uur t/m 14:00 uur Zaterdag 26 mei 11:00 uur t/m 16:00 uur Veiling gebruiksartikelen. Dinsdag 29 mei 10:00

Veilingcyclus 2019 Veilingnr. Omschrijving Inzet Opbrengst

Veilingcyclus 2019 Veilingnr. Omschrijving Inzet Opbrengst Veilingcyclus 7-2019 Veilingnr. Omschrijving Inzet Opbrengst 300 Diverse artikelen o.a. een schrijfmap 2,00 5,00 301 2 flessen 2,00 4,00 302 1 Trui 1,00 1,00 303 1 Kinder auto stoel 1,00 3,00 304 Diverse

Prijslijst Urnen handgemaakt. Kinderurnen handgemaakt. Speciale urnen en dieren met 14 karaat bladgoud en zilver. Dieren op as-steen

Prijslijst Urnen handgemaakt. Kinderurnen handgemaakt. Speciale urnen en dieren met 14 karaat bladgoud en zilver. Dieren op as-steen Prijslijst 2012 Adviesprijzen Glasobjecten met asverwerking Telente 10 a 12 cm hoog, ei-model Alle kleuren leverbaar 229,00 Levensboom 20 a 24 cm ei-model Alle kleuren leverbaar 324,00 Bloem 10 a 12 cm

Veilingcatalogus Inbrengveiling eerste kwartaal 3 Sieraden

Tabel eindbiedingen Kavelnummer Artikel Eindbod

Tabel eindbiedingen Kavelnummer Artikel Eindbod 1 Klontjesschaal met zilveren tang 3 2 Drents landschap, olieverf op doek, Johan Dijkstra (circa 1915) 18 3 Zilveren blad met 3 kristallen flesjes, waarvan 2 met dop; kledingborstel; 25 schaaltje op zilveren

Vertaling gerechtelijke inventaris bezittingen Omobono Sala. Cat afb. 1. Categorie VIII. Een uurwerk met een zilveren omhulsel 13,00 13,00 Vertaling gerechtelijke inventaris bezittingen Omobono Sala Cat. 8-12 afb. 1 Categorie VIII Een uurwerk met een zilveren omhulsel 13,00 13,00 Categorie IX Drie kettinghalen, een vuurtang, een en twee 7,00

éénmalige verkoop per opbod

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

Liefde... Vier de. geef Zinzi! LOVE. deals Check het extra voordeel in de folder. All you need is Love. Cadeau tips voor echte Cupido s

Liefde... Vier de. geef Zinzi! LOVE. deals Check het extra voordeel in de folder. All you need is Love. Cadeau tips voor echte Cupido s FEBRUARI ISSUE 2015 Cadeau tips voor echte Cupido s All you need is Love Vier de Liefde... geef Zinzi! LOVE deals Check het extra voordeel in de folder SCHITTERENDE ZILVEREN SET Pak eens uit met Valentijn

Van Moerkerk Horeca Service. Prijslijst 2012

Van Moerkerk Horeca Service. Prijslijst 2012 Van Moerkerk Horeca Service Prijslijst 2012 Marcel Van Moerkerk Haspelweg 1 7036 AM Loerbeek Tel: 0316-53 26 04 06-50 64 63 31 06-40 46 48 79 1 Meubilair Luxe gestofeerde stoel grijs (stack chair) - stapelbaar

CATALOGUS. Winterveiling 2012. van de veiling van 6december 2012 in de Zeeuwse Bibliotheek te Middelburg.

CATALOGUS. Winterveiling 2012. van de veiling van 6december 2012 in de Zeeuwse Bibliotheek te Middelburg. Winterveiling 2012 CATALOGUS van de veiling van 6december 2012 in de Zeeuwse Bibliotheek te Middelburg. Kunst en antiekveilingen Middelburgs Veilinghuis Openbare veiling bij opbod Aanvang : 13.30 uur nrs

Veiling catalogus Juli 2018

Veiling catalogus Juli 2018 Veiling catalogus Juli 2018 Kijkdag. Woensdag 18 juli 10:00 uur t/m 14:00 uur Vrijdag 20 juli 10:00 uur t/m 14:00 uur Zaterdag 21 juli 11:00 uur t/m 16:00 uur Veiling gebruiksartikelen. Dinsdag 24 juli

Drierijig bloedkoralen collier met gouden slot. L: 34 cm., Gewicht: 84.4 g. Pennekunst 'Zegen - Wensen', Jan Koster HxB: 40 x 32 cm.

Drierijig bloedkoralen collier met gouden slot. L: 34 cm., Gewicht: 84.4 g. Pennekunst 'Zegen - Wensen', Jan Koster HxB: 40 x 32 cm. 776 Prent: Afbeelding der Vorstelyke Loge, opgericht in den Amsteldamschen Schouwburg, ter gelegnheid dat Hunne Doorl: Koninkl: Hoogheden...etc. S.Fokke ad vir del. et fecit, J.Smit fecit. HxB: 29.5 x

Veiling catalogus Juli 2019

Veiling catalogus Juli 2019 Veiling catalogus Juli 2019 Kijkdag. Vrijdag 19 juli 10:00 uur t/m 14:00 uur Zaterdag 20 juli 11:00 uur t/m 16:00 uur Dinsdag 23 juli 10:00 uur t/m 14:00 uur Veiling gebruiksartikelen. Donderdag 25 juli

model omschrijving prijs 205 KLOK STAAL VIERKANT 28X28 58,85 234 SET A 14 BOMBONIERE IN DOOS ROOS WIT 68,95 235 SET A 14 BOMBONIERE IN DOOS ROOS WIT

model omschrijving prijs 205 KLOK STAAL VIERKANT 28X28 58,85 234 SET A 14 BOMBONIERE IN DOOS ROOS WIT 68,95 235 SET A 14 BOMBONIERE IN DOOS ROOS WIT model omschrijving prijs 205 KLOK STAAL VIERKANT 28X28 58,85 234 SET A 14 BOMBONIERE IN DOOS ROOS WIT 68,95 235 SET A 14 BOMBONIERE IN DOOS ROOS WIT 68,95 236 SET A 14 BOMBONIERE IN DOOS ROOS ROOD 68,95

Hamer prijs. Lot Omschrijving Foto