AEKO Kunst- en Antiekveiling 16 juni 2014

Download "AEKO Kunst- en Antiekveiling 16 juni 2014"

1 Kuns t ekv e l ng -en Ant Cat al ogus 16 j un2014 BVBAVe l nge nae ko Lu ke r s t e e nwe g2 44/ D, Has s e l t Te l : 01 1/ We bs t e : www. ae kov e l ng. be-ema l : nf o@ae kov e l ng. be

2 Lot nr Gegevens 1 Ttel: 2 beeldjes Omschrjvng: Elegante dame en muscerend koppel n sukergoed porselen,italë, capodmonte Afmetngen: Startprjs: 80 2 Ttel: 2 gezchten Kunstenaar: Lucebert (Amsterdam Alkmaar 1994) Omschrjvng: van een personage, Gemengde technek, gesgneerd: Lucebert, gedateerd 6 nov 1966, III Afmetngen: 32x22 Startprjs: 200 Geschatte prjs: Ttel: Bloemenstlleven Omschrjvng: Aquarel, gesgneerd: A. Ro van Rooyen, gedateerd, Belgsche kunstenares, 19de eeuw Afmetngen: 28x24 Startprjs: 80 4 Ttel: Composte Kunstenaar: Lucebert (Amsterdam Alkmaar 1994) Omschrjvng: Kleurrjke composte met een vogel, Aquarel, gesgneerd: Lucebert, gedateerd: '64 Afmetngen: 60x 50 cm Startprjs: 2000 Geschatte prjs: Ttel: De jongen Kunstenaar: Corado Antcol ( - ) Omschrjvng: De flutende jongen, oleverf op doek, gesgneerd: Antcol Corado Afmetngen: 72x66 Startprjs: 150 Geschatte prjs: Ttel: de kp Kunstenaar: Heyboer Anton ( ) Omschrjvng: Acryl op paper, gesgneerd: Anton Heboer, Nederlandse school, 20ste eeuw Afmetngen: 74x63 Startprjs: 400 Geschatte prjs: Ttel: Fessler Albert Kunstenaar: Fessler Albert ( ) Omschrjvng: Spaans strandzcht met personages, Oleverf op doek, gesgneerd: A. Fessler Afmetngen: 60x80 Startprjs: 150 Geschatte prjs: Lukersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagna 1 / 14

3 8 Ttel: Geurten Marcel Kunstenaar: Geurten Marcel ( - ) Omschrjvng: Vaas vol bloemen, oleverf op hardboard,gesgneerd Geurten Marcel, Belgsche kunstenaar 20ste eeuw. Afmetngen: 50x40 Startprjs: Ttel: Intereur met boern Omschrjvng: Intereur met boern, oleverf op doek, gesgneerd: Bode ( restaurate maar net vakkundg gedaan) ) Afmetngen: 56x73 Startprjs: Ttel: Israels Isaac Kunstenaar: Isaac Israels ( ) Omschrjvng: Strandzcht met personages en de Hollandse vlag, oleverf op doek, gesgneerd Isaac Israels Afmetngen: 50x60 Startprjs: 4000 Geschatte prjs: Ttel: Jacobs Berthe Kunstenaar: Jacobs Berthe ( - ) Omschrjvng: Bloementul, gemengde technek, gesgneerd: Jacobs Berthe Afmetngen: 17x54 12 Ttel: Jespers F Kunstenaar: Jespers Flors ( ) Omschrjvng: Kleurrjke Afrkaanse fguren,aquarel, gesgneerd: Jespers, gedateerd: '54 Afmetngen: 17x22 Startprjs: 800 Geschatte prjs: Ttel: le Brun Charles Kunstenaar: Le Brun Charles ( ) Omschrjvng: Ludovco XIV Francorum Reg Potentssmo, ut de sere 'L'Hstore de Ro, Gravure n 4 delen, gesgneerd C Le Brun, gedateerd: 1666 Afmetngen: 70x163 0 Geschatte prjs: Ttel: Magrtte René Kunstenaar: Magrtte René ( ) Omschrjvng: Georgette Magrtte, Kleuren lthografe 24/200, gesgneerd Magrtte Afmetngen: 56x36 Startprjs: 350 Geschatte prjs: Lukersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagna 2 / 14

4 15 Ttel: Maskers Kunstenaar: Cornelle Gullaume (Luk ) Omschrjvng: Oleverf op doek, gesgneerd Cornelle, gedateerd Afmetngen: 80x60 Startprjs: 8000 Geschatte prjs: Ttel: Melon Renè Kunstenaar: Melon René ( ) Omschrjvng: Stlleven met frut en wjn,gouache, gesgneerd: Melon Renè Afmetngen: 66x49 17 Ttel: Paar sokkels Omschrjvng: Paar Azatsche sokkels n exotsch hout met marmeren blad. Afmetngen: 92 Startprjs: 200 Geschatte prjs: Ttel: Parfumflesje Omschrjvng: Parfumflesje n groen glas. Art Deco, ca 1920 Afmetngen: 14 Geschatte prjs: Ttel: Sexe Kunstenaar: Salvator Dal ( ) Omschrjvng: "Sexe" gehoogde zwarte nkttekenng op japans paper,gesgneerd Salvator Dal, gedateerd: 1971 met certfcaat van echthed door Perre Argllet. Startprjs: 4500 Geschatte prjs: Ttel: Serbord Omschrjvng: Serbord van veelkleurg hand geschlderd en goud gehoogd porselen, gesgneerd: Antonette,Frankrjk, Sévrès Afmetngen: 22x20 Geschatte prjs: Ttel: Spegelbeeld Kunstenaar: Lucebert (Amsterdam Alkmaar 1994) Omschrjvng: van een personage, Gemengde technek, gesgneerd: Lucebert, gedateerd 6 nov 1966, Afmetngen: 32x22 Startprjs: 200 Geschatte prjs: Ttel: Swart Lous Kunstenaar: Swart Lous ( ) Omschrjvng: Lggend naakt, Oleverf op hardboard, gesgneerd: Swart L. School Van Breda, 20ste eeuw Afmetngen: 19x46 Lukersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagna 3 / 14

5 23 Ttel: vaas Omschrjvng: Drakenvaas n wt/zwart Chnees porselen Afmetngen: 25 Geschatte prjs: Ttel: Vaas Omschrjvng: Vaas n keramek, Royale Duc. Afmetngen: 32 Startprjs: Ttel: Vaas Omschrjvng: n veelkleurg hand geschlderd Chnees porselen. Afmetngen: 58 Startprjs: 150 Geschatte prjs: Ttel: Vaas Omschrjvng: n veelkleurg hand geschlderd Chnees porselen. Afmetngen: 58 Startprjs: 150 Geschatte prjs: Ttel: Val st Lambert Omschrjvng: Drehoekge schaal n groen geslepen krstal, Val St Lambert Afmetngen: 8x30 Startprjs: Ttel: Val St Lambert Omschrjvng: Paar vazen van groen geslepen krstal, Val St Lambert Afmetngen: 21 Startprjs: 175 Geschatte prjs: Ttel: Vezn Frederk Kunstenaar: Vezn Frederk ( ) Omschrjvng: Galant gezelschap n de natuur, gemaroufleerd, gesgneerd: Vezn Frederk, Amerkaanse kunstenaar 19de - 20ste eeuw. Afmetngen: 20x30 Startprjs: 250 Geschatte prjs: Lukersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagna 4 / 14

6 30 Ttel: Vtrnekast Omschrjvng: Vtrnekast met secretare n ekenhout,vlaanderen, ca 1900 Afmetngen: 208 Startprjs: 150 Geschatte prjs: Ttel: Vogelvrouw Kunstenaar: Lucebert (Amsterdam Alkmaar 1994) Omschrjvng: Gemengde technek, gesgneerd Lucebert,gedateerd: '67 Afmetngen: 32x22 0 Geschatte prjs: Ttel: Woonwagens Omschrjvng: Woonwagens, oleverf op doek, gesgneerd onleesbaar Afmetngen: 45x66 Startprjs: Ttel: armzetels Omschrjvng: Paar armzetels n verguld hout, ca Startprjs: 400 Geschatte prjs: Ttel: buste Omschrjvng: Buste van een dame, n gepatneerd brons op marmeren voet, 19de eeuw. Afmetngen: 52 Startprjs: 200 Geschatte prjs: Ttel: Commode Omschrjvng: Commode met 3 grote en 3 klene laden, n mahone en satjn hout, Engeland, 19de eeuw Afmetngen: 93x128 0 Geschatte prjs: Ttel: Hoeve Kunstenaar: Van Eys Marnus ( - ) Omschrjvng: Hoeve langs een landweg, oleverf op doek, gesgneerd:marnus van Eys, n een prachtge kader Afmetngen: 86x127 Startprjs: 300 Geschatte prjs: Lukersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagna 5 / 14

7 37 Ttel: klokkenstel Kunstenaar: Caussé Julen ( ) Omschrjvng: Schoorsteengarntuur bestaande ut 1 klok en 2 bjhorende kandelaars n kunstbrons en marmer, gesgneerd: J. Caussé Afmetngen: 55x59 Startprjs: 150 Geschatte prjs: Ttel: Kroonluchter Omschrjvng: Kroonluchter met 6 armen n brons met oranje kapjes, Art deco tjdvak, ca H = 83 cm; Doorsnede: 60 cm Startprjs: 300 Geschatte prjs: Ttel: Goebel porselen Omschrjvng: Badende vrouwen, serbord 147/1000,Dutsland ; Goebel: Doorsnede 31 cm 40 Ttel: Cornelle Kunstenaar: Cornelle Gullaume (Luk ) Omschrjvng: Een vroljke wereld, Oleverf op doek, gesgneerd Cornelle, gedateerd 1991 Afmetngen: 50x50 Startprjs: 2500 Geschatte prjs: Ttel: Karel Appel Kunstenaar: Appel Karel ( ) Omschrjvng: Dep bord n beschlder keramek, Gesgneerd Karel Appel met de boodschap " pour Jeannette"en gedateerd 1953 Afmetngen: 25 Startprjs: 2500 Geschatte prjs: Ttel: Lucebert Kunstenaar: Lucebert (Amsterdam Alkmaar 1994) Omschrjvng: Vogelmens, gemengde technek, gesgneerd Lucebert en gedateerd 1973 Afmetngen: 36x22 Startprjs: 400 Geschatte prjs: Ttel: Box Omschrjvng: Gedekselde ovale doos op schaal n verzlverd metaal, Wskemann Afmetngen: 9 Startprjs: 60 Geschatte prjs: Ttel: coupe Omschrjvng: Opengewerkte coupe op 4 pootjes n veelkleurg handgeschlderd en goud gehoogd porselen. Afmetngen: 20 Startprjs: 80 Lukersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagna 6 / 14

8 45 Ttel: George Mnne Kunstenaar: Mnne Georges ( ) Omschrjvng: Jonge vrouw, potloodtekenng, Gesgneerd Georges Mnne Afmetngen: 27x20 Startprjs: 1100 Geschatte prjs: Ttel: Jos Damen Kunstenaar: Damen Jos ( ) Omschrjvng: De garnalen markt te Oostende, Ingekleurde potloodtekenng, gesgneerd Jos Damen Afmetngen: 15x21 Startprjs: 200 Geschatte prjs: Ttel: Karel Van Belle Kunstenaar: Van Belle Karel ( ) Omschrjvng: Spaanse dame, oleverf op doek, gesgneerd Karel Van Belle, gedateerd 1944 Afmetngen: 75x60 0 Geschatte prjs: Ttel: Neger Omschrjvng: Staande lamp met de voorstellng van een neger n gepolychromeerd en verguld hout en een bol van krstal, Belle Epoque... en hj werkt Afmetngen: 200 Startprjs: 300 Geschatte prjs: Ttel: Paar scabelo's Omschrjvng: Paar Scabelo's n rjkeljk gesneden notenhout met op de rug 2 leeuwen met een wapenschld afgebeeld, Italë, 19de eeuw Startprjs: 800 Geschatte prjs: Ttel: Pendule Omschrjvng: Pendule met als bekronng een mnnend koppeltje n verguld brons, Restauraton tjdvak, ca Afmetngen: 51 Startprjs: 800 Geschatte prjs: Ttel: Perre Cox Kunstenaar: Cox Perre ( ) Omschrjvng: Treurend mesje, ets, 6/40 monogram P.C. voor Perre Cox Afmetngen: 24x14 Startprjs: 60 Geschatte prjs: Lukersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagna 7 / 14

9 52 Ttel: Rutten Anne Kunstenaar: Rutten Anne ( ) Omschrjvng: Hoevezcht, gemengde technek, gesgneerd Ann Rutten, Lmburgse kunstenares Afmetngen: 22x30 Startprjs: 200 Geschatte prjs: Ttel: St Quntnus Kathedraal Omschrjvng: Snt Quntnus Kathedraal, Ingekleurde gravure, 56/250, Gesgneerd Vanderveken Fr. Afmetngen: 25x16 Geschatte prjs: Ttel: Staartklok Omschrjvng: Staartklok met beschlderd wjzerplaat van messng, ca Afmetngen: 150 Startprjs: 150 Geschatte prjs: Ttel: Van Belle Karel Kunstenaar: Van Belle Karel ( ) Omschrjvng: Rustende dame n het rood, oleverf op paneel, gesgneerd K. Van Belle, gedateerd 1942 Afmetngen: 85x150 Startprjs: 600 Geschatte prjs: Ttel: gedekselde pot Omschrjvng: gedekselde pot n gepatneerd brons, met engelen, op klauwpoten en het deksel bekroont met een vogel 57 Ttel: Jonge vrouw Omschrjvng: Buste van een jonge vrouw n groen gepatneerd terra cotta, Dutsland,Art Nouveau tjdvak, ca 1900, gesgneerd: Bläsche Afmetngen: 60 Startprjs: 250 Geschatte prjs: Lukersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagna 8 / 14

10 58 Ttel: Koppel Omschrjvng: Koppel met hond n 18de eeuwse klederdracht n gepatneerd terra cotta ( scherf aan de onderkant van de voet achteraan) Afmetngen: 31 Startprjs: 40 Geschatte prjs: Ttel: Paar honden Omschrjvng: Paar honden als tempelwachters n blauw Chnees porselen Afmetngen: 35 Startprjs: Ttel: St Luca Omschrjvng: St Luca, beeld van gepolychromeerd hout,renassance tjdvak, ca 1600 Patrones van oogzekten en optcens, en ze zou ons beschermen tegen het boze oog Afmetngen: 75 Startprjs: 750 Geschatte prjs: Ttel: Theebox Omschrjvng: Theebox van beschlderd en goud gehoogd papèr maché, verserd met Oosterse moteven, waarn 2 gedekselde potten n tn. Afmetngen: 11x23 62 Ttel: Val St lambert Omschrjvng: Tafelkandelaar voor 2 kaarsen n krstal, Val St lambert Afmetngen: Ttel: Jongelng Omschrjvng: Beeldje n gepatneerd brons, op marmeren voet. Afmetngen: 20 Geschatte prjs: Ttel: kstje Omschrjvng: Kstje met de voorstellng van een draak n groeven emaïl op rood koper Afmetngen: 5x10 Geschatte prjs: Ttel: sukerstrooer Omschrjvng: Sukerstrooer n orgneel etu n zlver Startprjs: 25 Geschatte prjs: Lukersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagna 9 / 14

11 66 Ttel: Aquarum Omschrjvng: Aquarum verserd met personages n veelkleurg hand geschlderd Chnees porselen,op een voet van exotsch hout.doorsnede: 47 cm H = 48, met sokkel= 72 cm Startprjs: 600 Geschatte prjs: Ttel: Aquarum Omschrjvng: Aquarum verserd met personages n veelkleurg hand geschlderd Chnees porselen,op een voet van exotsch hout.doorsnede: 47 cm H = 48, met sokkel= 72 cm Startprjs: 600 Geschatte prjs: Ttel: Bord Omschrjvng: Bord n veelkleurg handgeschlderd Azatsch porselen Afmetngen: 22 Startprjs: 25 Geschatte prjs: Ttel: Bord Omschrjvng: Bord n veelkleurg handgeschlderd Azatsch porselen Afmetngen: 22 Startprjs: 30 Geschatte prjs: Ttel: cup Omschrjvng: Cup n chnees porselen, doorsnede: 10 cm Afmetngen: 10 Startprjs: Ttel: cup Omschrjvng: Cup n bamboe Afmetngen: 10 Startprjs: 150 Geschatte prjs: Ttel: Gemberpot Omschrjvng: Gemberpot van veelkleurg handgeschlderd Chnees porselen, ca Afmetngen: 12 Startprjs: 80 Geschatte prjs: Ttel: Grafgft Omschrjvng: B-schjf n crémekleurge jade op metalen houder,chna, doorsnede 30 cm Afmetngen: 43 Geschatte prjs: Lukersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagna 10 / 14

12 74 Ttel: Grafgft Omschrjvng: B-schjf n zwarte jade op metalen houder,chna, doorsnede 30 cm Afmetngen: 43 Geschatte prjs: Ttel: Japanse dame Omschrjvng: Japanse dame n massef zlver n orgneel etu. Startprjs: Ttel: kom Omschrjvng: Depe celadon kom, doorsnede: 30 cm Geschatte prjs: Ttel: Kruk Omschrjvng: Krukje van veelkleurg handgeschlderd Chnees porselen. Afmetngen: Ttel: Le Brun Charles Kunstenaar: Le Brun Charles ( ) Omschrjvng: Ut het leven van Alexander de Grote, Gravure n 4 delen, gesgneerd C Le Brun, gedateerd: 1666 Afmetngen: 70x163 0 Geschatte prjs: Ttel: Montcell A Kunstenaar: Montcell Adolphe ( ) Omschrjvng: Galant gezelschap, Oleverf op paneel,gesgneerd Montcell Afmetngen: 30x50 Startprjs: 3000 Geschatte prjs: Ttel: Paar vazen Omschrjvng: Paar vazen veelkleurg handgeschlderd Chnees porselen. Afmetngen: 44 0 Geschatte prjs: Ttel: Pekng glas Omschrjvng: Penseelpot n pekkng pot Afmetngen: 10 Startprjs: 200 Geschatte prjs: Lukersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagna 11 / 14

13 82 Ttel: Resset Omschrjvng: Lederen etu met glazen whskyfles en dop ( drnkbeker) van verzlverd metaal,ca 1930 Afmetngen: 20 Geschatte prjs: Ttel: Romantsch tafereel Omschrjvng: Herder, herdern met 2 lammetjes, n veelkleurg handgeschlderd porselen, Frankrjk, Samson, 19de eeuw. Afmetngen: 20 Startprjs: 200 Geschatte prjs: Ttel: schaaltje Omschrjvng: Veellobbg schaaltje op voet van veelkleurg handgeschlderd Chnees porselen, ca Afmetngen: 12 Startprjs: 40 Geschatte prjs: Ttel: vaas Omschrjvng: Vaas van blauw/wt handgeschlderd Chnees porselen. Afmetngen: Ttel: Vaas Omschrjvng: Vaas van veelkleurg handgeschlderd Chnees porselen, tegen een donker roze achtergrond. Startprjs: 150 Geschatte prjs: Ttel: Vaasje Omschrjvng: Gedekseld vaasje met 2 handgrepen, verserd met feestende fguren, Italë, Capodmonté, 19de eeuw. Afmetngen: Ttel: Amethst Omschrjvng: Amethst met bloemen Afmetngen: Ttel: Archeopterx Bot Kunstenaar: Panamarenko ( ) Omschrjvng: Archeopterx bot, Offset druk door Panamarenko Afmetngen: 78x62 Startprjs: 300 Geschatte prjs: Lukersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagna 12 / 14

14 90 Ttel: Boedha Omschrjvng: Boedha op sokkel n verguld hout Afmetngen: Ttel: Bord Omschrjvng: n blauw/wt porselen, versert met een pavljoen en bloemen, Chna, 18de eeuw Afmetngen: 23 Startprjs: 30 Geschatte prjs: Ttel: Bord Omschrjvng: n blauw/wt porselen, verserd met een boom en bloemen, Chna, 18de eeuw Afmetngen: 23 Startprjs: 30 Geschatte prjs: Ttel: Bord Omschrjvng: n blauw/wt porselen, versert met fguren, Chna, 18de eeuw Afmetngen: 23 Startprjs: 30 Geschatte prjs: Ttel: Bord Kunstenaar: ( - ) Omschrjvng: n blauw/wt porselen, verserd met bomen en bloemen, Chna, 18de eeuw Afmetngen: 23 Startprjs: 30 Geschatte prjs: Ttel: Composte Omschrjvng: oleverf op doek, gesgneerd Jacques Matton, gedateerd: Belgsche kunstenaar,20ste eeuw Afmetngen: 65x81 Startprjs: Ttel: Coupe op voet Omschrjvng: Coupe op voet n veelkleurg hand geschlderd Chnees porselen, ca H = 9,5 Doorsnede 14 cm Afmetngen: 9,5 Startprjs: Ttel: Drakenkom Omschrjvng: Depe kom van chnees porselen, verserd met draken Geschatte prjs: Lukersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagna 13 / 14

15 98 Ttel: Paar kandelaars Omschrjvng: Geveugelde vrouweljke grffoenen als paar kandelaars n zwart gepatneerd brons, 19de eeuw. Afmetngen: 22 Startprjs: 200 Geschatte prjs: Ttel: saké Omschrjvng: 3-delge sakéhouder, aux ban mare n veelkleurg hand geschlderd Chnees porselen, ca Afmetngen: 10 Startprjs: 60 Geschatte prjs: Ttel: Theepot Omschrjvng: Theepot versert met personages n Chnees porselen Afmetngen: 16 Startprjs: 30 Geschatte prjs: Ttel: vaasje Omschrjvng: Klen vaasje n veelkleurg hand geschlderd Chnees porselen, ca Afmetngen: 7 Geschatte prjs: Lukersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagna 14 / 14

Luikersteenweg 244D, 3500 Hasselt Luikersteenweg 244D, 3500 Hasselt 28-04-2014 Lot nr Gegevens 1 Titel: Jespers F Kunstenaar: Jespers Floris (1889-1965) Omschrijving: Kleurrijke Afrikaanse figuren,aquarel, gesigneerd: Jespers, gedateerd:

Prijslijst Beelden. Muziekthema

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

Bob s bijzondere binnenhuisaccessoires Aluminium

Bob s bijzondere binnenhuisaccessoires Aluminium Bob s bijzondere binnenhuisaccessoires Aluminium 2018-11 Bob s bijzondere woonaccessoires Bob staat voor hoogwaardige en sfeerverhogende woon- en interieur accessoires. Bob ontwikkelt zijn eigen collectie

TIJD VOOR CADEAUTJES!

TIJD VOOR CADEAUTJES! TIJD VOOR CADEAUTJES! Bonbonniere Deco appel en peer in glas doorzichtig of zilver Voorraadpot glas met spiegeldeksel Ø8 x h 10cm d 5,00 401036 Ø8 x h 11,5cm d 6,00 984649 Ø10 x h 10cm d 7,00 917SJ514

AEKO Kunst- en Antiekveiling :: 25 maart 2013 Lot Gegevens 1 Titel: Kantonees gedekseld potje Omschrijving: ( licht beschadigd) Afmetingen: 15 cm met een doorsnede van 13 cm 50 Geschatte prijs: 75-90 2 Titel: Bischijf Omschrijving: in ajour opengewerkte

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Nr Lot Startbod Opbod Nota's Nr Lot Startbod Opbod Nota's 0200 2-zit blauw leder met fineer design / lichte wrijfschade 0201 2-zit blauw ledere met fineer design 0202 salon salon in fineer met ingewerkte lades 0203 bureel Aldo Cibic

Aantal Omschrijving Prijs/stuk/eBTW

Aantal Omschrijving Prijs/stuk/eBTW HALLOWEEN / HORROR Aantal Omschrijving Prijs/stuk/eBTW 1 Kasteel - 6m x 3m x 1,5m 250,00 15 Rotswand 3D in kader 30,00 1 Tortured man (200cm) 75,00 1 Spook - 3m60 - hangend 75,00 1 Soultaker met pompoen

Bob s bijzondere binnenhuisaccessoires Aluminium Bob s bijzondere binnenhuisaccessoires Aluminium 2017-07 Bob s bijzondere woonaccessoires Bob staat voor hoogwaardige en sfeerverhogende woon- en interieur accessoires. Bob ontwikkelt zijn eigen collectie

Bob s bijzondere binnenhuisaccessoires Aluminium Bob s bijzondere binnenhuisaccessoires Aluminium 2017-02 Bob s bijzondere woonaccessoires Bob staat voor hoogwaardige en sfeerverhogende woon- en interieur accessoires. Bob ontwikkelt zijn eigen collectie

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Nr Lot Startbod Opbod Nota's Nr Lot Startbod Opbod Nota's drank 0451 lot frisdrank, water en bieren alles ong 50 kratjes, blikjes en flesjes (kratje = 6 a 24 stuks) 0452 lotje + Krups espresso en broodrooster 0453 stoombezem Clean

TERRA ISO 14001. 3 bladdecors. 1 kleur glas. Bekleed met melamine in hetzelfde decor als het blad. 3 afwerkingen voor metalen onderstel

TERRA ISO 14001. 3 bladdecors. 1 kleur glas. Bekleed met melamine in hetzelfde decor als het blad. 3 afwerkingen voor metalen onderstel 54 TERRA 5 GARANTIE JAAR ISO 14001 TERRA 3 bladdecors ML MN RL Bruin Wit Amber notenhout 1 kleur glas GK Glanzend wit geëmailleerd 3 afwerkingen voor metalen onderstel MLSA MNSA RLSA Bekleed met melamine

HOME COSY@ DECORATION. Lantaarn. Doos. Zakdoekendoos. Dienbladen. Mini champagne-emmer. Kaarthouder. Flûte

HOME COSY@ DECORATION. Lantaarn. Doos. Zakdoekendoos. Dienbladen. Mini champagne-emmer. Kaarthouder. Flûte keramiek. 90 - Ø 0, x H cm,0. 9 - Ø 0, x H cm,0. 9 - Ø x H, cm,9 9 - Ø x H, cm,9. 9 - Ø 7, x H 0 cm,9 9 - Ø 7, x H 0 cm,9 - marmer 80 - x 0 x H 8 cm 8,99 Zakdoekendoos - x x H 0 cm,7 Dienbladen - 0 x 0

Colmore by Diga

Colmore by Diga Colmore by Diga 2018-11 Vaas kelk Vaas rond 1264S Vaas ruw 1794S Small ca. 25 cm ca. 11 cm Medium ca. 47 cm ca. 19 cm Large ca. 60 cm ca. 23 cm ca. 20 cm ca. 20 cm ca. 31 cm ca. 10 cm Vaas rond Vaas small

FOTO S FINSHOP VERGADERING ZAAL LOT N 1

HALLOWEEN / HORROR. Aantal Omschrijving Prijs/stuk/eBTW

HALLOWEEN / HORROR. Aantal Omschrijving Prijs/stuk/eBTW HALLOWEEN / HORROR Aantal Omschrijving Prijs/stuk/eBTW 1 Spook - 3m60 - hangend 75,00 1 Soultaker met pompoen - 1m70 - staand 75,00 1 Zombie - 1m13 - staand 75,00 1 Frankenstein - 2m13 - staand 75,00 1

CATALOGUS 2011 BOEDDHA'S FIBERCLAY BESTEL NR GB GB GB GB GB 171

CATALOGUS 2011 BOEDDHA'S FIBERCLAY BESTEL NR GB GB GB GB GB 171 MARC: 0621 53 11 84 HANS: 0620 16 82 95 FAX:+31 547 352 395 EMAIL:IMHOF@IMHOF.NL WWW.MIDECORATIONS.NL CATALOGUS 2011 'S FIRCLAY FOTO STEL 8717775915287 GB 167 DWERG LIG 42X25X25 2 29,95 8717775915294 GB

KUNST VEILING 4 AUGUSTUS. t.b.v. Stichting Hospice Dronten

KUNST VEILING 4 AUGUSTUS. t.b.v. Stichting Hospice Dronten KUNST VEILING 4 AUGUSTUS t.b.v. Stichting Hospice Dronten Curious peacock 1 Kunstenaar: Trudy Boersma- van Elburg Formaat: 60 x 80 cm Startbod: 150,- 2 Vaas met bloemen Kunstenaar: Trudy Boersma- van Elburg

Beste relatie, Namens onze medewerkers een sfeervolle Kerst en een voorspoedig 2019 gewenst! Rene van Lint

Beste relatie, Namens onze medewerkers een sfeervolle Kerst en een voorspoedig 2019 gewenst! Rene van Lint 2018 Beste relatie, Met trots presenteren wij de Kerstcatalogus 2018 met daarin bestaande en nieuwe vormen, materialen en kleuren geïnspireerd door de nieuwste trends. Mocht u vragen hebben, neem dan gerust

stunts! 199. 95 actie! 219.- OP = OP! 3 halen = 2 betalen! * De verlichtingsspecialist! VANCOUVER Industriële hanglamp 2 lichts

stunts! 199. 95 actie! 219.- OP = OP! 3 halen = 2 betalen! * De verlichtingsspecialist! VANCOUVER Industriële hanglamp 2 lichts stunts! De verlichtingsspecialist! GIGANTISCHE COLLECTIE, INSPIRATIE, ADVIES, WEBSHOP, ALLE STIJLEN VANCOUVER Industriële hanglamp 2 lichts Nú KNIT Hanglamp bol van wit touw. 30 cm rond nú 49.95 40 cm

I5 99 TIJDELIJKE AANBIEDINGEN VAN 1 TOT 5 MEI 2019 KOOP BEWUST. KINDER T-SHIRT 3 tot 14 jaar. 100% katoen. Verschillende modellen en kleuren.

I5 99 TIJDELIJKE AANBIEDINGEN VAN 1 TOT 5 MEI 2019 KOOP BEWUST. KINDER T-SHIRT 3 tot 14 jaar. 100% katoen. Verschillende modellen en kleuren. KOOP BEWUST Trendy T-shirt tegen miniprijs I5 9 Lovertjes Reliëf TIJDELIJKE AANBIEDINGEN VAN TOT 5 MEI 209 KINDER T-SHIRT tot jaar. 00% katoen. Verschillende modellen en kleuren. 5---9-8-8-88-559-52-55-520-5550-5-522

OUTLET 35 TOT 75% KORTING. Zijden bloemstukken Elisense Bloemen. Deze bloemstukken zijn gereed Levertijd in overleg OUTLET Zijden bloemstukken Elisense Bloemen 35 TOT 75% KORTING Deze bloemstukken zijn gereed Levertijd in overleg 1 Lotusvaas met Rozen en Pioenrozen Afmetingen: Doorsnede ca. 27 cm breed en ca. 17 cm

Bob s bijzondere binnenhuisaccessoires Koperfinish & Metaal

Bob s bijzondere binnenhuisaccessoires Koperfinish & Metaal Bob s bijzondere binnenhuisaccessoires Koperfinish & Metaal 2018-11 Bob s bijzondere binnenhuisaccessoires KOPERFINISH Alle producten zijn gemaakt van aluminium met een koperfinish en naar een eigen ontwerp

v e r p a k k i n g e n

v e r p a k k i n g e n v e r p a k k i n g e n Dessin Milano Cadeau Rood Vlakke zak Vlakke zak Vlakke zak Vlakke zak met handgreep Wijnfleszak 12x23cm 18x50cm Kerstpakketdoos type A 310x200x140 G201 10x15 cm 20x35cm Kerstpakketdoos

Bob s bijzondere binnenhuisaccessoires Koperfinish & Metaal Bob s bijzondere binnenhuisaccessoires Koperfinish & Metaal 2016-07 Bob s bijzondere binnenhuisaccessoires KOPERFINISH Alle producten zijn gemaakt van aluminium met een koperfinish en naar een eigen ontwerp

M38. Bureau met solide melamine blad op afgeronde driehoekige poten. Vergadertafel in hetzelfde decor als de bureaus.

M38. Bureau met solide melamine blad op afgeronde driehoekige poten. Vergadertafel in hetzelfde decor als de bureaus. DECISION-MAKING Een eigentijdse en design directielijn met ruim modellenaanbod. Keuze tussen het verfijnde van glas of de warme uitstraling van houtdecor. omvat zowel strakke ontwerpen als geronde bladvormen.

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

WESTORAMA HOME DECORATION MEGA TEAK MEUBELSTORE

WESTORAMA HOME DECORATION MEGA TEAK MEUBELSTORE WEORAMA MEGA TEAK MEUBELORE BADKAMER - LIVING MEUBELEN - GROTE KEUZE SALONS - LOUNGE SETS VOOR BINNEN EN BUITEN ALU-WICKER COMBINATIE - DECORATIE - HUISHOUDARTIKELEN - SPEELGOED ALTIJD GOEDKOPER VLASRAAT

Prijslijst bij presentatieblad CeKaBe Keramiek Graveren-Graveren contouren ingekleurd

Prijslijst bij presentatieblad CeKaBe Keramiek Graveren-Graveren contouren ingekleurd Graveren-Graveren contouren ingekleurd Urn model 01, asbus/4,5 ltr formaat 113,93 195,24 Bewerking, gegraveerde zonnebloem 81,31 Urn model 802V, 4,5 ltr formaat 168,34 Kleur, S85 matmelk 249,65 Bewerking,

Prijslijst bij presentatieblad CeKaBe Keramiek Graveren-Graveren cont. ingekleurd

Prijslijst bij presentatieblad CeKaBe Keramiek Graveren-Graveren cont. ingekleurd Graveren-Graveren cont. ingekleurd Urn model 01, asbus/4,5 ltr formaat 110,61 189,55 Bewerking, gegraveerde zonnebloem 78,94 Urn model 802V, 4,5 ltr formaat 163,44 Kleur, S85 matmelk 242,38 Bewerking,

Prijslijst bij presentatieblad CeKaBe Keramiek Graveren - Graveren cont. ingekleurd

Prijslijst bij presentatieblad CeKaBe Keramiek Graveren - Graveren cont. ingekleurd Graveren - Graveren cont. ingekleurd Urn model 01, asbus/4,5 ltr formaat 276,00 429,00 Bewerking, gegraveerde zonnebloem 153,00 Urn model 802V, 4,5 ltr formaat 349,00 Kleur, S85 matmelk 502,00 Bewerking,

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Nr Lot Startbod Opbod Nota's Nr Lot Startbod Opbod Nota's 0300 0301 wasbak dubbele inox inbouw wasbak 150 x 60 cm rekje pvc rekje met 4 banken 60 x 30 x 139 cm hoog, metalen kapstok op voet, staande lamp met dimmer ongeveer 180 cm

OPSLAG VAN GOEDEREN NIII OPSLAG CATEGORIE I OPSLAG CATEGORIE III OPSLAG CATEGORIE II OPSLAG CATEGORIE IV

OPSLAG VAN GOEDEREN NIII OPSLAG CATEGORIE I OPSLAG CATEGORIE III OPSLAG CATEGORIE II OPSLAG CATEGORIE IV VAN GOEDEREN NIII CATEGORIE I - flessen wijn (of andere dranken) - glaswerk - aardewerk - voedsel in blik - metalen voorwerpen - verf op waterbasis CATEGORIE III - aanstekers - kaarsen - voor gevouwen

Portfolio van Bloemwerk Exclusief by Albert

Portfolio van Bloemwerk Exclusief by Albert Portfolio van Bloemwerk Exclusief by Albert Bruidsbloemwerk decoraties. Beste aanstaand bruidspaar, Gefeliciteerd met uw voorgenomen huwelijk en u bent geinteresseerd in bruidsbloemwerk decoraties. Speciaal

AEKO Kunst- en Antiekveiling 7 december 2015 Lot nr Gegevens 1 Titel: Meisje met kaars Omschrijving: Meisje met kaars,olieverf op paneel Afmetingen: 22x16 Startprijs: 150 Geschatte prijs: 250/300 2 Titel: Verboeckhoven Eugene Kunstenaar: Verboeckhoven

De vorm en samenstelling van het monument. De omgeving van het monument. 1) Hoe heet het plein waar het monument zich bevindt? één personage.

De vorm en samenstelling van het monument. De omgeving van het monument. 1) Hoe heet het plein waar het monument zich bevindt? één personage. De vorm en samenstelling van het monument 1) Uit welke verschillende delen bestaat het monument? Kruis aan.. De omgeving van het monument 1) Hoe heet het plein waar het monument zich bevindt?... obelisk

GARANTIE 5 JAAR 2 69

GARANTIE 5 JAAR 2 69 VERDI 68 GARANTIE 5 JAAR 2 69 BUREAUS Bureaus met melamine blad, dikte 18 mm, met krasvast glanzend laminaat blad, dikte 18 mm, of met een gehard en extra helder gelakt glasblad, dikte 10 mm. Metalen onderstel

Workshop Joël Woon-, tuin en bloemdecoratie Seizoen 2014-2015

Workshop Joël Woon-, tuin en bloemdecoratie Seizoen 2014-2015 Workshop Joël Woon-, tuin en bloemdecoratie Seizoen 2014-2015 Algemene informatie Opgave workshops Tijdens de opendagen kunt u zich opgeven voor de workshops of het cursus bloemschikken, later is telefonische

7301008 Klappalet kunststof Rechthoek 19-v Uitgeklapt 26x28 cm 7301045 Palet met deksel kunststof 18-v Rechth., 35 x 23 cm

7301008 Klappalet kunststof Rechthoek 19-v Uitgeklapt 26x28 cm 7301045 Palet met deksel kunststof 18-v Rechth., 35 x 23 cm 7. Schildergereedschappen 7.1 7301003 Palet kunststof 10-v Rond 17,5 cm 7301012 Palet kunststof met deksel rechthoek 25-v 7301005 Palet kunststof rechthoek 10-v, 19x11 cm 7301043 Palet kunststof 7-v Rozetvorm

Zijden bloemstukken Elisense Bloemen. Deze decoraties zijn momenteel voorradig en daardoor snel leverbaar Zijden bloemstukken Elisense Bloemen Deze decoraties zijn momenteel voorradig en daardoor snel leverbaar 1 Grote krans met Amaryllisbol 'nest' Deze decoratie bestaat uit 2 delen: Een krans en een nest

Shop the style NOVA. styl. Style met persoonlijke accenten. Blog door Stylist. Lees meer op pagina 5. Lees meer op pagina 3

Shop the style NOVA. styl. Style met persoonlijke accenten. Blog door Stylist. Lees meer op pagina 5. Lees meer op pagina 3 NOVA styl Style met persoonlijke accenten Lees meer op pagina 5 Shop the style Blog door Stylist Lees meer op pagina 3 BANK AMORE FAUTEUIL NIELS VITRINEKAST GAIRA -3 zits Als afgebeeld 2695,- excl. accessoires

EXPOSITIE tot Hanny Verkerk Pleijsier en Didy Kanis. Maandag t/m zaterdag openings jden

EXPOSITIE tot Hanny Verkerk Pleijsier en Didy Kanis. Maandag t/m zaterdag openings jden EXPOSITIE 29-04-2019 tot 09-07-2019 Hanny Verkerk Pleijsier en Didy Kanis Maandag t/m zaterdag openings jden Stouwdamsweg 4 8096 BB Oldebroek www.kunstgroepdetalter.nl Schilderijen Hanny Verkerk S cker

Adventszondagen 2017 rondom het thema Verwachting

Adventszondagen 2017 rondom het thema Verwachting Adventszondagen 2017 rondom het thema Verwachting Inleiding: Deze periode van advent wordt getekend door verwachting. Verwachting van de geboorte van de Messias, lang geleden. Maar juist ook de verwachting

Actium. DirectiemeubilairHoutfineer / Actium

Actium. DirectiemeubilairHoutfineer / Actium 230 DirectiemeubilairHoutfineer / Actium Actium ACTIUM is een resoluut eigentijdse interpretatie van de werkruimte met een zeer gestructureerd ontwerp van de poten en comfortabele bureaubladen. De ruime

Met kabel en aan/uit knop Staande lamp zilver/brons exclusief lampenkap 1xE mm hoog (staan -04) Diepte : 465mm Hoogte : mm

Met kabel en aan/uit knop Staande lamp zilver/brons exclusief lampenkap 1xE mm hoog (staan -04) Diepte : 465mm Hoogte : mm Staande lampen laatste update 22/05/2017 Staande lamp rond geborsteld staal 1365mm H voor lampenkap stof 1xE27 (staan -01) Diameter : 250mm Hoogte : 1365mm Kleur : Geborsteld staal Hoeveelheid lampen :

KARA. FABIENNE BEAUFILS Key Accounts Manager

KARA. FABIENNE BEAUFILS Key Accounts Manager DECISION-MAKING Kara combineert nieuwe eigentijdse houttinten met effen melamine decors voor een resoluut moderne lijn. Ruim aanbod van bureaus, opbergmeubels en vergadertafels voor de volledige inrichting

M DirectiemeubilairMelamine / M38

M DirectiemeubilairMelamine / M38 268 DirectiemeubilairMelamine / M38 M38 M38 is een meubellijn met een zeer actueel design. Het gebruik van kleuren en materialen sluit perfect aan bij de hedendaagse managementstijl. Een erg compleet aanbod

KYOS EVOLUTION DIRECTIEMEUBILAIR

KYOS EVOLUTION DIRECTIEMEUBILAIR KYOS EVOLUTION JAAR GARANTIE > Melamine blad, dikte 38 mm, 3 decors kaneel notenhout, bruin eiken of wit eiken. ABS stootranden, dikte mm, bovenaan en onderaan afgerond voor meer comfort, in dezelfde kleur