Veiling 16 de stripdag Kalmthout Zaterdag 15 juni 2013 *Ingelijste veilingstukken = + 5. Gedeeltelijke opbrengst Suske en Wiske helpen kinderen

Download "Veiling 16 de stripdag Kalmthout Zaterdag 15 juni 2013 *Ingelijste veilingstukken = + 5. Gedeeltelijke opbrengst Suske en Wiske helpen kinderen"

1 Veiling 16 de stripdag Kalmthout Zaterdag 15 juni 2013 *Ingelijste veilingstukken = + 5. Gedeeltelijke opbrengst Suske en Wiske helpen kinderen 0) Originele plaat Suskee n Wiske door Studio Vandersteen voor gemeente Knokke 100 1) Luxe De Arthur-trilogie genummerd 433 / 750. Met een tekening en gesigneerd door Paul Geerts. 25 2) 100 bierviltjes Welkom in Kalmthout Suske en Wiske striproute, met een tekening van Eric De Rop en gesigneerde door Helena Vandersteen. (uitgeput) 10 3) Van glimlach tot schaterlach Humor bij Vandersteen ) Set van 4 luxe albums: Suske de rat, De suikerslaven, De bananenzangers en Paniek in Palermo. 75 5) Vlag toerisme Kalmthout met Suske en Wiske logo. 10 6) Leesboekje De vliegende vis Cover en illustraties getekend door Eugeen Goossens. 5 7) Uitnodiging + persmap Kalmthout en zijn veldrijders met 5 gesigneerde kaarten van de veldrijders en 2 exclusieve aanzichtkaarten (oplage 150 expl.) Met een tekening (Lambik) door Eric De Rop. 10 8) Fotocel uit De briesende bruid met Sidonia. 25 9) Luxe De belhamel-bende de stripbeurs Kalmthout. Genummerd 307 / 400. Gesigneerd door Marc Verhaegen ) Originele plaat, Suske en Wiske, gemaakt door studio Vandersteen voor de gemeente Knokke ) Drukplaat + kerstkaart 100 jaar Willy Vandersteen tekening Eugeen Goossens. (2/8) 10 12) Luxe uitgave De gladde glipper ) Lijst met 4 gesigneerde bierkaartjes.( Luc Morjaeu, Peter Van Gucht, Dirk Stallaert en Claus)( uitgeput) 10* 14) Persmap Striproute Brecht met bierviltje Junior Suske en Wiske + nieuwe button (60 exempl.) flyers, stripreispas en een tekening (Wiske) van Jeff Broeckx ) Luxe De formidabele fantast ste stripbeurs Kalmthout. Genummerd 330 / 500 en gesigneerd door Marc Verhaegen ) Set van 5 telefoonkaarten ) Lijst met een aquarel afdruk, Willy Vandersteen De Kalmthoutse heide met een tekening van Eric De Rop en gesigneerd door Helena, Christiane en Lo Vandersteen. 2 / 5. 25* 18) Zeefdrukje 2007 Kalmthout gesigneerd door Luc Morjaeu en voorzien van een gemeente en Suske en Wiske stempel + een gelimiteerde Suske en Wiske kaart. 10* 19) 2 Duitstalige albums Tijl Uilenspiegel avonturen De opstand der geuzen 1980 en Fort Amsterdam ) Frans talige luxe en softcover van Het rinkelende raderwerk ) Origineeltje van Eric De Rop. (Lambik als kikker) 10 cm X 15 cm illustratie De Vroente 10* 22) Originele tekening. Planeten als de aarde ) De Rode Ridder misdruk De hamer van Thor 5 24) Luxe in blauw velour De gekke gokker genummerd 227 / ) Persmap striproute maart 2013 met alle gadgets en promotiemateriaal, onderlegger, broodzak, bierviltje,infoblad Striproute Kapellen. + een tekening (lambik) door Eric De Rop ) Lijst met 9 gesigneerde postkaarten striproute. (laatste exemplaar). 40* 27) 2 door Claus gesigneerde bierkaartjes, Schoten en Wuustwezel. 10*

2 28) 3 Genummerde canvas schilderijtjes met certificaat ) Originele schets De witte wraak en kleurenprint gesigneerd door gans de studio Vandersteen, blz. 2 30) Originele schets De witte wraak en kleurenprint gesigneerd door gans de studio Vandersteen, blz. 3 31) Drukplaat en zeefdrukje 100 jaar Vandersteen gesigneerd door Luc Morjaeu, blauwdruk. Enige exemplaar!!!!! 20* 32) 10 Chinese Suske en Wiske albums ) Ambachtelijk houtgravure van Suske en Wiske met 100 jaar stempel. 5* 34) Luxe oblong Suske en Wiske 60 jaar in Kalmthout met een tekening en gesigneerd door Paul Geerts ) 2 Geëmailleerde plaatjes met Suske en Wiske. 5 36) Originele afdruk kleurenschets Een bij voor jou en mij 2007 gesigneerd door Luc Morjaeu. Enige exemplaar!!!!! 10 37) Striproute brochure, rugzak, vlaggetje en stripreispas voorzien van 9 stripstempels, gesigneerd door Jeff Broeckx, Claus,Eric De Rop en Leen Vandersteen. (uitgeput!!!) 10 38) Complete set van 4 gekartonneerde luxe albums. In opdracht van De Kameel BV ) Originele plaat, Suske en Wiske, gemaakt door studio Vandersteen voor de gemeente Knokke ) Affiche 16 de stripdag gesigneeerd door Claus, Jeff Broeckx, Eugeen Goossens, Eric De Rop, Helena Vandersteen,. 10* 41) Postzegelset, 5 postzegels postzegelkring Noorderkempen met eerste dag stempel, Suske en Wiske zegel, gesigneer d door Helena Vandersteen met een tekening door Eric De Rop. Enige exemplaar!!!! 10 42) Luxe De Bosbollebozen 11 de stripbeurs Kalmthout. genummerd 255 / ) 65 jaar Suske en Wiske Kinderen van Kalmthout met een tekening door Eric De Rop en gesigneerd door Helena Vandersteen ) Lijst met 3 ex-libris en speciale postkaart 100 jaar Vandersteen gesigneerd door Helena Vandersteen, Luc Morjaeu en Peter Van Gucht. 25* 45) Persmap officiële inrijden striproute met brochure, rammelende rally uitnodiging, boekje Lambikelaar, gesigneerd door Helena, Christiane en Lo Vandersteen. 15* 46) Map met briefpapier, enveloppen en 10 postzegels ) Originele drukplaat, onderlegger striproute (slechts 2 exemplaren) gesigneerd door Luc Morjaeu, Peter Van Gucht, Eric De Rop, Helena, Christiane en Lo Vandersteen. 20* 48) Kerstkaartenset 100 jaar Vandersteen (Eugeen Goossens) gesigneerd door Helena Vandersteen met een tekening door Eric De Rop ) Fotoreproductie van 3 ontwerpen postzegels voor de Belgische post gemaakt door Willy Vandersteen en gesigneerd door Helena, Christiane en Lo Vandersteen. 15* 50) Setje van 2 Suske en Wiske washandjes ) Bierviltje en postkaart Kalmthout, gesigneerd door Helena Vandersteen met een tekening (Schanulleke) door Eric De Rop. 10* 52) Kleurenprint De witte wraak blz 5 eindplaatje gesigneerd door studio Vandersteen en Helena Vandersteen. 10* 53) 3 Viltpostkaarten, Jerom, Lambik en Wiske, gesigneerd door Helena, Christiane en Lo Vandersteen met een tekening (Schanulleke) door Eric De Rop. 10* 54) 2 Postkaarten met postzegel, uitgave strippostzegels, oplage 2500 exemplaren. 5 55) Drukplaat en kleurenprint Bezoek koningin Fabiola nr4/4 gemeentestempel, door Charel Cambre. 15* 56) Drukplaat en kleurenprint Verhuis Kalmthout met gemeentestempel, door Hec Leemans.1/4 15* 57) Drukplaat en kleurenprint Periode Kuifje met gemeentestempel, door Eric Heuvel. 3/4 15* 58) Set van 6 luxe klein Suske en Wiske genummerd 042 /

3 59) Drukplaat en kleurenprint ontstaan van Suske en Wiske met gemeentestempel, door Jan Bosschaert Nr 1/ ) Drukplaat en kleurenprint sportieve periode met gemeentestempel, door Gerard Leever.1/4 15* 61) Drukplaat en kleurenprint scouts periode met gemeentestempel, gesigneerd door Erwin Sels. 1/4 15* 62) Set van 4 dubbeldik albums ) Drukplaat en kleurenprint geboorte met helm met gemeentestempel,gesigneerd Ron Van Riet 3/4 15* 64) Drukplaat en kleurenprint overgave Suske en Wiske met gemeentestempel, Paul Geerts.2/4 15* 65) Drukplaat en kleurenprint familieleven met gemeentestempel, door Wim Swerts. 1/4 15* 66) Bord + bestek De gezonde familie. 5 67) Drukplaat en kleurenprint mobilisatie met gemeentestempel, door Martin Lodewijk. 15* 68) Drukplaat en kleurenprint hobby s met gemeentestempel, origineel gesigneerd Dick Heins.3/4 15* 69) Drukplaat en kleurenprint verre reizen met gemeentestempel, origineel gesigneerd door Eugeen Goossens Nr 3/4 15* 70) Suske en Wiske koffieservies + boekje De charmante koffiepot ) Drukplaat en kleurenprint uitgaansleven met gemeentestempel, origineel gesigneerd door Eric De Rop. Nr 2/4 15* 72) Box De sprietatoom genummerd 143 / ) Persmap 11 de stripdag met flyers, brochure van het Suske en Wiske museum en een postkaart gesigneerd door Helena Vandersteen met een tekening door Eric De Rop; 10 74) Portfolio Kalmthout, 181/250 met een tekening van Sidonia door Eric De Rop en een door Helena Vandersteen gesigneerd bierviltje ) Suske en Wiske telefoonkaarten collectie, uitgeverij Drukwerk ) Partij drukplaten van de affiche en de persmap (4 exemplaren); 10 77) Suske en Wiske spel ) Standhouders zeefdruk van de laatste stripdag, in een beperkte oplage, genummerd ) Persmap 16 Stripdag 100 jaar Vandersteen gesigneerd E.Goossens,G.Leever,J.Broeckx, C.Cambre,S.Mau,Merho,E.De Rop,E.Sels, Leen Vandersteen 15 80)Originele plaat, Suske en Wiske gemaakt door Studio Vandersteen voor de gemeente Knokke 100

4 Veiling 16 de stripdag Kalmthout Zondag 16 juni 2013 *Ingelijste veilingstukken = + 5. Gedeeltelijke opbrengst Suske en Wiske helpen kinderen 0) Originele tekening gemaakt door Studio Vandersteen gemaakt voor de gemeente Knokke 100 1) Luxe De vindingrijke trilogie. Met een tekening en gesigneerd door Paul Geerts. 25 2) Auteurszeefdruk III/XV Het kostbare kader, gesigneerd door Luc Morjaeu, Peter Van Gucht, Burgemeester Jacobs met een tekening door Eric De Rop en 5 gesigneerde postkaarten veldrijders. 30 3) 3 Standaard specials, Ziet eens wat n schoon koleuren 1995, De rode draad 1996, Van glimlach tot schaterlach ) Set van 4 luxe albums. De tirannieke tor, Het bizarre blok, De stuivende stad en Krimpsonia. 75 5) Drukplaat + kerstkaart 100 jaar Willy Vandersteen getekend door Eugeen Goossens (1/8). 10 6) Engelstalige Suske en Wiske uitgave The Texas rangers 5 7) Persmap striproute Brecht met een bierviltje van Junior Suske en Wiske +nieuwe button (60 exempl.), bierkaartje, flyer en met een tekening van Suske door Jeff Broeckx. 10 8) Fotocel uit De briesende bruid met Lambik. 25 9) Luxe De botte Botaknol de stripbeurs Kalmthout. Genummerd 291/500. Gesigneerd door Luc Morjaeu en Peter Van Gucht, met een zakje bloemenzaad (Vingerhoedskruid) ) Originele plaat, Suske en Wiske, gemaakt door studio Vandersteen voor de gemeente Knokke ) Lijst met een aquarel afdruk, Willy Vandersteen De Kalmthoutse heide met een tekening van Eric De Rop en gesigneerd door Helena, Christiane en Lo Vandersteen. 1/ 5. 25* 12) Luxe uitgave De wilde weldoener ) Zeefdrukje 2007 kalmthout gesigneerd door Luc Morjaeu en voorzien van een gemeente en Suske en Wiske stempel. 10* 14) Originele tekening door Eric De Rop. 24 cm X 30 cm. 100* 15) Luxe Een bij voor jou en mij de stripbeurs Kalmthout. Genummerd 172/500, met bijhorend honingpotje ) Set van 9 Suske en Wiske telefoonkaarten ) Originele schets De witte wraak en kleurenprint gesigneerd door gans de studio Vandersteen, blz. 1 18) Originele schets De witte wraak en kleurenprint gesigneerd door gans de studio Vandersteen, blz. 4 19) De hemelboom met muziek cd, gesigneerd door Paul Geerts ) Luxe en softcover van Het rinkelende raderwerk ) Drukplaat en zeefdrukje 100 jaar Vandersteen, gesigneerd door Luc Morjaeu, blauwdruk. Enige exemplaar!!!! 20* 22) Originele tekening. De reuzen planeet ) Foufide hoogvlieger speciale editie voor de striepclub in een oplage van 80 exemplarenmet als bijlage het minialbum Foufi the kid ) De kleine postruiter ) Ambachtelijk houtgravure van Suske en Wiske met 100 jaar stempel. 5*

5 26) Persmap 16 de stripdag met een tekening door Jeff Broeckx, Eugeen Goossens, Claus en Eric De Rop, gesigneerd door Helena Vandersteen ) Potloodschets van de cover 2006 De botte botaknol, gesigneerd door Luc Morjaeu en Helena Vandersteen Enige exemplaar!!!! 15* 28) Genummerde canvas schilderij met certificaat. 5 29) Persmap officiële inrijden striproute met brochure, rammelende rally uitnodiging, boekje Lambikelaar, gesigneerd door Helena, Christiane en Lo Vandersteen. 15* 30) Originele drukplaat, onderlegger striproute (slechts 2 exemplaren) gesigneerd door Luc Morjaeu, Peter Van Gucht, Eric De Rop, Helena, Christiane en Lo Vandersteen. 20* 31) Geëmailleerde plaat 100 jaar Willy Vandersteen. Nr. 6 / ) 65 jaar Suske en Wiske Kinderen van Kalmthout met een tekening door Eugeen Goossens ) Wieler T-shirt De Turfbikers (slechts 20 exemplaren) ) Complete 16 delig Suske en Wiske set. Uitgave Shell ) Bierpot met een tekening uit De bokkenrijders. 5 36) Originele tekening van de onderlegger striproute, gesigneerd door Merho, Jeff Broeckx, Claus, Luc Cromheecke, Peter Van Gucht, Luc Morjaeu, Eric De Rop, Helena, Christiane en Lo Vandersteen. Enige exemplaar ) Kerstkaartenset 100 Jaar Willy Vandersteen, gesigneerd door Eugeen Goossens en Helena Vandersteen + een tekening door Eric De Rop ) Luxe en softcover De gouden locomotief ) Fotoreproductie van 3 ontwerpen postzegels voor de Belgische post gemaakt door Willy Vandersteen en gesigneerd door Helena, Christiane en Lo Vandersteen, + een tekening van Schanulleke gemaakt door Eric De Rop. 15* 40) Originele plaat, Suske en Wiske, gemaakt door studio Vandersteen voor de gemeente Knokke ) Drukplaat en kleurenprint Bezoek koningin Fabiola met gemeentestempel, Charel Cambre.1/4 15* 42) Drukplaat en kleurenprint Verhuis Kalmthout met gemeentestempel, Hec Leemans.4/4 15* 43) Persoonlijke uitnodiging, beursplan, 2 menukaarten en persoonlijke karikatuur map van de Java vakbeurs 25,26 &27 september ) Drukplaat en kleurenprint Periode Kuifje met gemeentestempel, door Eric Heuvel.4/4 15* 45) Drukplaat en kleurenprint ontstaan van Suske en Wiske met gemeentestempel, door Jan Bosschaert Nr 1/4 15* 46) Luxe De Bosbollebozen 11 de stripbeurs Kalmthout. genummerd 244 / ) Lambik box met 8 boekjes + certificaat ) Drukplaat en kleurenprint sportieve periode met gemeentestempel, Gerard Leever. Nr 3/4 15* 49) Set van 5 albums. Uitgave Alfa ) Drukplaat en kleurenprint scouts periode met gemeentestempel, gesigneerd Erwin Sels.2/4 15* 51) Drukplaat en kleurenprint geboorte met helm gemeentestempel, gesigneerd Ron Van Riet. 1/4 15* 52) Ingelijst reisverslag van het eerste wintersport verblijf van Willy Vandersteen. 1 januari ) Drukplaat en kleurenprint overgave Suske en Wiske gemeentestempel, door Paul Geerts.3/4 15* 54) Drukplaat en kleurenprint familieleven met gemeentestempel, door Wim Swerts.2/4 15* 55) Complete set tuf tuf club met kaarten ) Drukplaat en kleurenprint mobilisatie met gemeentestempel, door Martin Lodewijk. 15* 57) Drukplaat en kleurenprint hobby s met gemeentestempel, origineel gesigneerd door Dick Heins. 15* 58) Drukplaat en kleurenprint verre reizen met gemeentestempel, origineel gesigneerd door Eugeen Goossens. Nr4/4 15* 59) Telefoon en postkaarten set, Nederlandse post ) Uitnodiging Amoras met overlijdens bericht. 10

6 61) Drukplaat en kleurenprint uitgaansleven met gemeentestempel, origineel gesigneerd door Eric De Rop. Nr 1/4 15* 62) Mooi ingelijst, de 3 Kalmthoutse telefoonkaarten ) Drukplaten Schanulleke en kaart cover boek gesigneerd door Helena Vandersteen (enige versie) 10 64) Partij drukplaten, ontwerp boek, zeefdrukken. 5 exemplaren ) Lot van 3 verschillende klokken ) Bijdrage De bond 9/11/1956. Zo is Willy Vandersteen uitgewerkt door Willy Vandersteen en gesigneerd door Helena, Christiane en Lo Vandersteen. Uniek exemplaar ) Affiche 16 de stripdag gesigneeerd door Claus, Jeff Broeckx, Eugeen Goossens, Eric De Rop, Helena Vandersteen,. 10* 68) Standhouders zeefdruk van de laatste stripdag, in een beperkte oplage, genummerd. Gesigneerd door Luc Morjaeu en Peter Van Gucht ) Het ministicker album album + alle stickers ) Luxe Het kostbare kader genummerd 15 / 400, gesigneerd door Helena Vandersteen en voorzien van een tekening gemaakt door Eric De Rop ) Luxe box Suske en Wiske De tuf tuf club met boekje en het beeldje van de raaf )Portfolio, genummerd 182/250, met 12 gesigneerde werken van Merho, Paul Geerts, Martin Lodewijk, Eugeen Goossens, Ron Van Riet met een grote tekening van Wiske door Eric De Rop ) Lijst met 9 bierviltjes gesigneerde door Claus, Merho, Luc Cromheecke, Luc Morjaeu, Dirk Stallaert en een bierviltje gesigneerd door Helena Vandersteen. 25* 74)Enige dummie van het boek, gesigneerd door Eric De Rop, Claus, Jeff Broeckx, Eugene Goossens en Helena Vandersteen )50jaar Suske en Wiske munt (Franstalig) )Foutief/ ingebonden auteursexemplaar, gesigneerd Ron Van Riet, Erwin Sels,Gerard Leever,Eugene Goossens Charel Cambre,Eric De Rop,Simone Mau, Merho,Paul Geerts,Jeff Broeckx en Helena Vandersteen 50 77)Suske en Wiske spel met alle beeldjes, uitgave Albert Hein ) Gesigneerde drukplaat Kiekeboe gesigneerd door Merho. Enige exemplaar!! 20 79) Originele tekening gemaakt door Studio Vandersteen voor de gemeente Knokke 100 Jan en Danny danken iedereen voor het vertrouwen en de jarenlange samenwerking.

Strips op de Markt. Veiling kavellijst. 4 mei 2008 om uur Voor het stadhuis op de Markt in Gouda. Kavel 51

Strips op de Markt. Veiling kavellijst. 4 mei 2008 om uur Voor het stadhuis op de Markt in Gouda. Kavel 51 Strips op de Markt Veiling kavellijst Kavel 51 4 mei 2008 om 13.00 uur Voor het stadhuis op de Markt in Gouda Veilingregels: 1. Om mee te kunnen doen aan de veiling is het vereist een vooraf een veiling

Suske en Wiske: 65! De eerste Suske en Wiske. Rikki en Wiske in de krant. Stijn Dekelver. Wiske. Na het eerste verhaal wordt hij

Suske en Wiske: 65! De eerste Suske en Wiske. Rikki en Wiske in de krant. Stijn Dekelver. Wiske. Na het eerste verhaal wordt hij Suske en Wiske: 65! Stijn Dekelver Wiske. Na het eerste verhaal wordt hij vervangen door Suske. Het verhaal Suske en Wiske worden 65 jaar. Niet echt natuurlijk, want dan zouden ze in de strips al opa en

Brasschaat Brecht Kalmthout Kapellen. Schoten Wuustwezel Zoersel

Brasschaat Brecht Kalmthout Kapellen. Schoten Wuustwezel Zoersel Brasschaat Brecht Kalmthout Kapellen Schoten Wuustwezel Zoersel Striproute bestaat 1 jaar Sinds de start van de Striproute in mei 2013 mochten de gemeenten ten noordoosten van Antwerpen reeds vele fietsers

Suske en Wiske: 65! Een verhaal met beelden! België = stripland. Jeroen Defauw. Eigenlijk zoals een boek, maar. dan met heel veel tekeningen en

Suske en Wiske: 65! Een verhaal met beelden! België = stripland. Jeroen Defauw. Eigenlijk zoals een boek, maar. dan met heel veel tekeningen en Suske en Wiske: 65! Jeroen Defauw Eigenlijk zoals een boek, maar Een verhaal met beelden! dan met heel veel tekeningen en weinig tekst. Zelfs als je niet kunt lezen, begrijp je waar een strip over gaat.

Kenmerkenlijst: J2009 ( c) Ter inlichting: "blauwe vette tekst" = info eveneens in album

Kenmerkenlijst: J2009 ( c) Ter inlichting: blauwe vette tekst = info eveneens in album 3867 3867 3873 3873 3874 3874 3874 3874 #VERW! 3871 #VERW! 3872 3868 3869 3870 3875 3876 3877 3878 3875 3876 3877 Blokformaat 3878 / 3870 - Koninglijke beeltenis van Z.M. Koning Albert II ( verschillende

BIOGRAFIE WILLY VANDERSTEEN (15/02/1913-28/08/1990)

BIOGRAFIE WILLY VANDERSTEEN (15/02/1913-28/08/1990) BIOGRAFIE WILLY VANDERSTEEN (15/02/1913-28/08/1990) JEUGD Willy (Willibrord Jan Frans Maria) Vandersteen groeide op in de Antwerpse wijk 'De Seefhoek' als zoon van een beeldhouwer/ornamentmaker. Zijn tekenaanleg

1 - Rikki en wiske in Chokowakije Suske en Wiske 1 - BN de Stem - A5 Vandersteen, Willy Stripboek Standaard uitgeverij 2007 herdruk 1,00

1 - Rikki en wiske in Chokowakije Suske en Wiske 1 - BN de Stem - A5 Vandersteen, Willy Stripboek Standaard uitgeverij 2007 herdruk 1,00 TITEL Omschrijving Auteur Medium Uitgever Jaar Druk Prijs 1 - op het eiland Amoras Suske en Wiske 1 - Het nieuwsblad Vandersteen, Willy Stripboek Standaard Uitgeverij zj 1 2,00 1 - Rikki en Wiske in Chokowakije

Wedstrijdreglement Klik & Win 500 Amoras-strippaketten (hieronder genoemd de Amoras-wedstrijd)

Wedstrijdreglement Klik & Win 500 Amoras-strippaketten (hieronder genoemd de Amoras-wedstrijd) Wedstrijdreglement Klik & Win 500 Amoras-strippaketten (hieronder genoemd de Amoras-wedstrijd) 1. Concept De Amoras-wedstrijd is een wedstrijd die georganiseerd wordt door De Standaard. Als de deelnemers

Een ruim appartement dat de bovenste verdieping beslaat van

Een ruim appartement dat de bovenste verdieping beslaat van Martin Hofman INTERVIEWREEKS DOOR MARTIN HOFMAN (12): PAUL GEERTS Ik volg Suske en Wiske niet meer. Ik heb het losgelaten. Een ruim appartement dat de bovenste verdieping beslaat van een gebouw in het

The Stephen King Collectibles. Collectible Carrie

The Stephen King Collectibles. Collectible Carrie Door: Pitou Spruit Een vaak gehoorde kreet binnen de Stephen King gemeenschap : Er is in ons land weinig animo voor de gelimiteerde Nederlandse hardcover boeken van Stephen King Dit is helaas waar. Hoe

Suske en Wiske: 65! zouden zijn.

Suske en Wiske: 65! zouden zijn. Suske en Wiske: 65! Hugo Vanrstraeten later, nog steeds razend populair zoun zijn. Feest in stripland Op 19 cember 2010 vieren we in België en Nerland De benker 65ste verjaardag van Suske en Wiske. Precies

Olieverf op paneel. Uitzonderlijk gedetailleerd geschilderd

6,5. Getekende verhalen. Werkstuk door een scholier 1621 woorden 20 februari keer beoordeeld. Nederlands. 1. Inhoud

6,5. Getekende verhalen. Werkstuk door een scholier 1621 woorden 20 februari keer beoordeeld. Nederlands. 1. Inhoud Werkstuk door een scholier 1621 woorden 20 februari 2006 6,5 359 keer beoordeeld Vak Nederlands 1. Inhoud 2. Inleiding 3. De geschiedenis van de strip 4. Beroemde striptekenaars 5. Hoe maak je een strip?

BOB DE MOOR MIDDELEEUWSE TRILOGIE PIRREWIET UITGAVE Super groot formaat, 250 ex. (leeuw/sterke jan/kerels van )

BOB DE MOOR MIDDELEEUWSE TRILOGIE PIRREWIET UITGAVE Super groot formaat, 250 ex. (leeuw/sterke jan/kerels van ) REEKS TITEL UITGEVERIJ BESCHRIJVING AGENT 212 ZWARE VERHALEN DUPUIS 99 exemplaren, genummerd. ALEX HET COMPLOT VAN BAAL CASTERMAN Groot formaat, eenmalige luxe eidtie. ASTERIX HET GEHEIME WAPEN ALBERT

The Stephen King Collectibles. Misery

The Stephen King Collectibles. Misery Door: Pitou Spruit Een vaak gehoorde kreet binnen de Stephen King gemeenschap : Er is in ons land weinig animo voor de gelimiteerde Nederlandse hardcover boeken van Stephen King Dit is helaas waar. Hoe

Strips 8 DECEMBER 2013

Strips 8 DECEMBER 2013 Strips 8 DECEMBER 2013 Veilinghuis Bernaerts/ Hôtel de Ventes Bernaerts Verlatstraat 16-22 Museumstraat 25 2000 Antwerpen/ Anvers T +32 (0)3 248 19 21 F +32 (0)3 248 15 93 www.bernaerts.be info@bernaerts.be

CANTIQUE. met kennis & betrokkenheid. zakelijk drukwerk. familie drukwerk. Drukwerk. glimlach. met een. van vormgeving tot bezorging

CANTIQUE. met kennis & betrokkenheid. zakelijk drukwerk. familie drukwerk. Drukwerk. glimlach. met een. van vormgeving tot bezorging CANTIQUE WWW.CANTIQUE.NL Drukwerk met een glimlach zakelijk drukwerk van vormgeving tot bezorging met kennis & betrokkenheid kies uit onze ruime collectie geboortekaartjes en trouwkaarten familie drukwerk

Kennemerlaan 1 1972 EG IJmuiden Tel. 0255 51 62 48 Fax. 0255 52 08 92 info@uitprinten.nl www.uitprinten.nl

Kennemerlaan 1 1972 EG IJmuiden Tel. 0255 51 62 48 Fax. 0255 52 08 92 info@uitprinten.nl www.uitprinten.nl Kennemerlaan 1 1972 EG IJmuiden Tel. 0255 51 62 48 Fax. 0255 52 08 92 info@uitprinten.nl www.uitprinten.nl D E S I G N & P R I N T I N G kopieerwerk drukwerk printen scannen plotten ontwerpen plastificeren

Oplage : 1523-9.000.000ex; 1524-3.500.000ex; 1525-10.500.000ex Perforatie: T.: 11 1/2 Aantal platen : 1-2-3-4 Papier: 1523: WP-P2; 1524/1525: F-P3

Oplage : 1523-9.000.000ex; 1524-3.500.000ex; 1525-10.500.000ex Perforatie: T.: 11 1/2 Aantal platen : 1-2-3-4 Papier: 1523: WP-P2; 1524/1525: F-P3 nr1523 1 nr1615 nr1615 Drukprocedure: nr1523 1 nr1524 nr1525 Drukprocedure: nr1523 2 nr1524 nr1525 Drukprocedure: nr1526 3 nr1527 nr1528 3 nr1529 4 pagina album Kenmerkenlijst: J1970-J1971 (1523-1615)

Aantal platen. Oplage : onbeperkt

Aantal platen. Oplage : onbeperkt 4293 4293 4294 4294 4295 4295 4296 4297 4298 4299 4300 4305 4305 4306 4307 4307 4308 4309 4310 4311 4307 4307 4308 4309 4310 Blokformaat: 4311 Ter inlichting: "blauwe vette tekst" = info eveneens in album

PRIJSLIJST Accessoires LEUCHTTURM

PRIJSLIJST Accessoires LEUCHTTURM Antigoon Auctions BVBA, Dorp 6A, B-2250 Olen PRIJSLIJST Accessoires LEUCHTTURM BTW: BE 0453 548 739 IBAN: BE 88 1096 6071 5741 BIC: BKCPBEBB Contact Winnie Versmissen winnie@antigoon.eu +32 (0) 472 41

Recht over de imposante zijgevel van een kerk woont Ron Van

Recht over de imposante zijgevel van een kerk woont Ron Van Martin Hofman INTERVIEWREEKS DOOR MARTIN HOFMAN (16): RON VAN RIET Karel Biddeloo leerde me een aantal trucjes omdat hij wist waarop Willy Vandersteen lette bij tekeningen. Zo toonde Karel me hoe ik bosjes

NIEUWE TITELS Juni / augustus 2019

NIEUWE TITELS Juni / augustus 2019 NIEUWE TITELS Juni / augustus 2019 Jan Kordaat Integraal 4 1956-1958 In dit vierde deel van de verzamelde avonturen van Jan Kordaat maken we mee hoe de grote meester Jijé het roer van deze mythische reeks

FOTOREPORTAGE DOOR RAYMOND LAGAE

FOTOREPORTAGE DOOR RAYMOND LAGAE FOTOREPORTAGE DOOR RAYMOND LAGAE Op 15 maart 2013 vierde Jean-Pol (echte naam Jean-Paul van den Broeck) zijn zeventigste verjaardag. Hij zit bovendien vijftig jaar in het vak. Zijn vriendin Anita organiseerde

DE SMURFEN (PEYO) FIGURES ET VOUS Slechts 250 ex. Met certificaat 15 cm ongeveer DE SMURFEN (PEYO) FIGURES ET VOUS Slechts 250 ex. Met certificaat 15

DE SMURFEN (PEYO) FIGURES ET VOUS Slechts 250 ex. Met certificaat 15 cm ongeveer DE SMURFEN (PEYO) FIGURES ET VOUS Slechts 250 ex. Met certificaat 15 DE SMURFEN (PEYO) FIGURES ET VOUS Slechts 250 ex. Met certificaat 15 cm ongeveer DE SMURFEN (PEYO) FIGURES ET VOUS Slechts 250 ex. Met certificaat 15 cm ongeveer DE SMURFEN (PEYO) FIGURES ET VOUS ongeveer

Albums van het jaar 2014

Albums van het jaar 2014 Albums van het jaar 2014 Categorie Jeugd In de categorie Jeugd zijn genomineerd: De Grappigste Avonturen van Donald Duck 44 Evert Geradts, Kirsten de Graaf, Frank Jonker en Mau Heymans Deze bundeling Duck

In de aanloop naar de verschijning van De RoDe RIDDeR 250 in mei ging Martin Hofman,

In de aanloop naar de verschijning van De RoDe RIDDeR 250 in mei ging Martin Hofman, INTERVIEWREEKS DOOR MARTIN HOFMAN (4): ERIC DE ROP Het was meestal Paul Geerts die het Rode Ridderwerk overnam wanneer Karel er niet was. Verder hebben ook Merho en mijn vader er af en toe eens de handen

Editie 2017

Editie 2017 Editie 2017 www.striproute.be Striproute is ook in 2017 een aanrader De Striproute heeft in 2017 weer heel wat in petto voor de recreatieve fietser, toerist en stripfanaat. Naast de vertrouwde belevingen

Postzegels : Collectie 2016

Postzegels : Collectie 2016 Postzegels : Collectie 2016 21/12/2015 België vanuit de zegel 2 Reproductierechten Lees deze pagina aandachtig voor u het document gebruikt De postzegels moeten integraal (tanding en alle vermeldingen

VEEL MEER DAN FOTOGRAFIE

VEEL MEER DAN FOTOGRAFIE VEEL MEER DAN FOTOGRAFIE 4 WAAROM FOTOHUIS VENRAY? 5 STUDIO OPNAME 6 TROUWREPORTAGE 7 TROUWALBUMS 8 VORMGEVING 9 STUDIO HUREN 10 LIJSTEN 11 SCHOOLFOTOGRAFIE 12 FOTOHUIS VENRAY 13 CONTACT FOTOHUIS VENRAY

Postzegel totaaldag 15 januari 2012

Postzegel totaaldag 15 januari 2012 C C met foto s van Claudia Claas C, J. Wolthaus J, Bep Hemelop-Bosch en Hilbert A.C. Kamphuisen samengesteld door Frans Hemelop De postzegel 2012 is gewijd aan Pieterskerk - 500 jaar zonder toren. C Het

k 002 k 010 k 016 k 023

k 002 k 010 k 016 k 023 KAVELLIJST postzegelveiling oktober 201 1 Nederland PF x 1129 als blok (kleurdoorloper) 3,00 BOD 2 Nederland PF x 1145 als blok (Rand is BE) F 3,00 BOD 3 Nederland PF 111 blok KZ 19 3,20 BOD 4 Nederland

Nieuwsbrief Kidsclub FC Twente

Nieuwsbrief Kidsclub FC Twente Pagina 1 In deze nieuwsbrief - Als Kidsclublid voor 5,- naar FC Twente N.E.C. - Voorstellen vriendje van de Kidsclub - 25% korting op jeugdvoorstellingen bij het Wilminktheater en Muziekcentrum Enschede

PERSMAP DINSDAG 6 DECEMBER 2005 WAASLAND SHOPPING CENTER

PERSMAP DINSDAG 6 DECEMBER 2005 WAASLAND SHOPPING CENTER PERSMAP DINSDAG 6 DECEMBER 2005 WAASLAND SHOPPING CENTER Standaard Uitgeverij Reguliere uitgave ISBN 90 022 1766 8 Prijs: 4,95 Luxe-uitgave met borstbeeldje ISBN 90 022 1730 7 Prijs: 120,00 Verschijnen

FUNDRAISING DINNER 14 JANUARI 2015 VEILINGBOEKJE

FUNDRAISING DINNER 14 JANUARI 2015 VEILINGBOEKJE FUNDRAISING DINNER 14 JANUARI 2015 VEILINGBOEKJE Spelers, staff en de besturen van de Stichting ROB en de Businessclub organiseen op woensdag 14 januari een fundraising dinner en een veiling. In dit boekje

The Stephen King Collectibles. Collectible 11/22/63

The Stephen King Collectibles. Collectible 11/22/63 Door: Pitou Spruit Een vaak gehoorde kreet binnen de Stephen King gemeenschap : Er is in ons land weinig animo voor de gelimiteerde Nederlandse hardcover boeken van Stephen King Dit is helaas waar. Hoe

De Mottenvanger SW_CLASSICS_7_Mottenvanger_NL_binw_v3.indd 1 14/08/19 09:16

De Mottenvanger SW_CLASSICS_7_Mottenvanger_NL_binw_v3.indd 1 14/08/19 09:16 De Mottenvanger En dit, dames en heren, is het einde van de voorstelling! We hopen dat jullie je even goed geamuseerd hebben als wij! SUSKE, WISKE, LAMBIK EN TANTE SIDONIA WONEN IN ANTWERPEN EEN VOORSTELLING

1 t/m 17 maart GRATIS bij aankoop van 2 stripboeken. (of l12,12 aan strips)

1 t/m 17 maart GRATIS bij aankoop van 2 stripboeken. (of l12,12 aan strips) stripboekgeschenkdagen 1 t/m 17 maart 2013 GRATIS bij aankoop van 2 stripboeken (of l12,12 aan strips) Stripboekgeschenkdagen 2013 van 1 tot en met 17 maart TEXAS KID, MIJN BESTE Igor Kordej (die z n strips

Heliogravure Gravure : Etn. Jean Malvaux. Oplage : ex Perforatie: T.: 11 1/2 Aantal platen : 2 Gomming : Zetmeelgom Papier: F-P3

Heliogravure Gravure : Etn. Jean Malvaux. Oplage : ex Perforatie: T.: 11 1/2 Aantal platen : 2 Gomming : Zetmeelgom Papier: F-P3 nr1703 1703 nr1704 1704 nr1705 1705/1706 nr1706 nr1707 1707 nr1708 1708/1711 nr1709 nr1710 nr1711 nr1712 1712 - Cijfer op heraldieke leeuw. Type van nr. 849. folder Nr. 23/73 bpost 14/01/1974 14/01/1974

Voorstelling nieuwe huisstijl

Voorstelling nieuwe huisstijl Niet vergeten! Nieuwe huisstijl Stad Torhout op 1 juni 2009 Voorstelling nieuwe huisstijl Stad Torhout Waarom een huisstijl? Met een sterk merk, willen we onze stad op een onderscheidende manier profileren.

Opnamekosten Persoonsfotografie

Opnamekosten Persoonsfotografie Opnamekosten Persoonsfotografie Persoonsfotografie opnamekosten 10,00 10,00 In studio 32,50 Op locatie 39,50 Meerprijs Verschillende persoonscombinatie 11,00 per opname SocialMedia-sessie opnamekosten

ALA Ontwerpstudio Opdracht 1 H 2 0 Ontwerpstudio

ALA Ontwerpstudio Opdracht 1 H 2 0 Ontwerpstudio ALA Ontwerpstudio Opdracht 1 H 2 0 Ontwerpstudio Opdracht 1 moodboard verslag H 2 0 Ontwerpstudio Als u opzoek bent naar een conceptueel sterk ontwerp met gevoel voor detail dan kunt u bij h 2 0 ontwerpstudio

Opnamekosten & Arrangementen

Opnamekosten & Arrangementen Opnamekosten & Arrangementen Persoonsfotografie opnamekosten 10,00 10,00 In studio 42,50 Op locatie 49,50 Meerprijs Verschillende persoonscombinaties 15,00 per opname SocialMedia-arrangement Socialmedia-arrangement

Editie 2016

Editie 2016 Editie 2016 www.striproute.be Laat je verleiden met stripfiguren door Brasschaat, Brecht, Kalmthout, Kapellen, Schoten, Wuustwezel en Zoersel Striproute blijft strip levend. De Striproute heeft in 2016

VEILING VELDHOVEN ZATERDAG 2018 nr. omschrijving 1 Een nacht in Rome

VEILING VELDHOVEN ZATERDAG 2018 nr. omschrijving 1 Een nacht in Rome VEILING VELDHOVEN ZATERDAG 2018 nr. omschrijving 1 Een nacht in Rome Deel 1+2, slappe kaft, in eerste druk. Beide delen zijn gesigneerd door Jim! 2 Hermann Poster met pagina in kleur uit Torens van Schemerwoude.

1 Bestuur Borgoo Stefaan Pieter Bortierlaan 7 8470 Gistel 0474 46 84 38 Stefaan.borgoo@duni.com Desmedt Eddy Oude Brugseweg 268 8460 Roksem 050 81 33 60 desmedteddy@skynet.be Vindt ons leuk op facebook

Collectors' Postcards, set 10 st. Collectors' Postcards 10x15cm, 10 stuks, liggend 22,50 Collectors' Postcards 10x15cm, 10 stuks, staand 22,50

Collectors' Postcards, set 10 st. Collectors' Postcards 10x15cm, 10 stuks, liggend 22,50 Collectors' Postcards 10x15cm, 10 stuks, staand 22,50 U foto's komen op mijn website te staan achter een code. Na de fotoshoot ontvangt u van mij de link met de code per email. In de onderstaande prijslijst vindt u de afdrukmogelijkheden met de prijzen. Mocht

TIEN TIPS WANNEER JE EEN KUNSTWERK WILT AANSCHAFFEN

verkoop incl. btw Canvas (Premium) Premium Canvas 40x60 cm 119,00 Premium Canvas 50x75 cm 129,00 Premium Canvas 60x90 cm 149,00

verkoop incl. btw Canvas (Premium) Premium Canvas 40x60 cm 119,00 Premium Canvas 50x75 cm 129,00 Premium Canvas 60x90 cm 149,00 Product verkoop incl. btw Download foto's ** social download: foto voorzien van logo, te delen via mail en social media (400px resolutie) ** 0,10 lage resolutie (600px), prive gebruik 4,25 medium resolutie

VEILING CATALOGUS HABITAT GOLFTOERNOOI op DINSDAG 4 JUNI 2013 GOLF- EN BUSINESSCLUB DE SCHERPENBERGH, APELDOORN VEILING CATALOGUS HABITAT GOLFTOERNOOI op DINSDAG 4 JUNI 2013 GOLF- EN BUSINESSCLUB DE SCHERPENBERGH, APELDOORN Koop een kavel en bied een thuis Tijdens de eerste editie van het Habitat golftoernooi zullen

Wij heten u van harte welkom op Ardennen Camping Bertrix!

Wij heten u van harte welkom op Ardennen Camping Bertrix! Wij heten u van harte welkom op Ardennen Camping Bertrix! Welkom op Ardennen Camping Bertrix! In dit boekje vindt u alle informatie over onze activiteiten. Wij zijn een enthousiast entertainmentteam met

Het beeldverhaal in België

Het beeldverhaal in België Het beeldverhaal in België De Belgische postzegels die uitgegeven zijn in het kader van de Jeugdfilatelie vormen inmiddels een behoorlijke reeks. De Post geeft elk zo'n speciale postzegel uit, met afbeeldingen

SAMENSTELLING VAN DE RAAD VAN DE ARRONDISSEMENTSKAMER VAN GERECHTSDEURWAARDERS VAN ANTWERPEN

SAMENSTELLING VAN DE RAAD VAN DE ARRONDISSEMENTSKAMER VAN GERECHTSDEURWAARDERS VAN ANTWERPEN SAMENSTELLING VAN DE RAAD VAN DE ARRONDISSEMENTSKAMER VAN GERECHTSDEURWAARDERS VAN ANTWERPEN (vóór 1963 de tuchtkamer der deurwaarders bij de rechtbank van eerste aanleg te Antwerpen) Tot 31 augustus 2014

Veiling Zaterdag 16 april 2011

Veiling Zaterdag 16 april 2011 Vereniging Vrienden van Blijdorp Veiling Zaterdag 16 april 2011 12.00 uur Haaienzaal/EAUditorium Oceanium Diergaarde Blijdorp ===================================================================== Veilingregels:

INDEX. Index. klanten: Wij denken in uw richting!

INDEX. Index. klanten: Wij denken in uw richting! INDEX Hartelijk welkom, De Bakermat is een jong en dynamisch bedrijf dat al meer dan dertig jaar actief is op het gebied van plaatsen van plattegrond-informatiekasten op toeristische terreinen. Sinds een

Gewone zwangerschapsshoot

Gewone zwangerschapsshoot Gewone zwangerschapsshoot 1 uur in de studio, nabewerking foto s Best tussen je 32 en 35 weken (voor tweelingen: tussen 28 en 30 weken) Partner en andere kinderen mogen meekomen Foto s te bekijken op onze

DIPLOMA'S PROFESSIONELE ERVARINGEN LOPENDE PROJECTEN/ OPDRACHTEN. Eliza Pepermans. Tentoonstellingslaan 59, 9000 Gent. www.elizapepermans.

DIPLOMA'S PROFESSIONELE ERVARINGEN LOPENDE PROJECTEN/ OPDRACHTEN. Eliza Pepermans. Tentoonstellingslaan 59, 9000 Gent. www.elizapepermans. Eliza Pepermans 02.10.1988, Aalst Tentoonstellingslaan 59, 9000 Gent 0032 495 922 344 eliza.pepermans@ gmail.com www.elizapepermans.be DIPLOMA'S Master, Illustratie en beeldverhaal (2011) Luca, School

sinds 2017 voorjaarsfolder 2018

sinds 2017 voorjaarsfolder 2018 sinds 2017 voorjaarsfolder 2018 Matsuoka [mat su o ka] (m, Brussel, 1947), slechterik, tegenstander van het dagbladverschijnel Nero; maakte voor het eerst zijn opwachting op de pagina s van de Vlaamse

Malle Jongen Presenteert. De Beste Wensen van Tekenend Nederland

Malle Jongen Presenteert. De Beste Wensen van Tekenend Nederland Malle Jongen Presenteert De Beste Wensen van Tekenend Nederland Alles begint met een idee. Tijdens het Brabants Stripspektakel te Veldhoven afgelopen september 2016 hadden uitgeverij Kippenvel (A. Wijntjes)

Quadraat groot standaard 14,8 cm x 14,8 cm. Din A6 lang Ronde hoek 7,4 cm x 21 cm. Din A8 standaard 5,2 cm x 7,4 cm

Quadraat groot standaard 14,8 cm x 14,8 cm. Din A6 lang Ronde hoek 7,4 cm x 21 cm. Din A8 standaard 5,2 cm x 7,4 cm Flyers waaronder, metallic en ecologisch van 80 tot en met 400 grams. Quadraat klein 9.8 cm x 9.8 cm Quadraat klein Ronde Hoek Quadraat groot 14,8 cm x 14,8 cm Quadraat groot 14,8 cm x 14,8 cm Din A7 lang

Er zullen altijd mensen zijn die teleurgesteld zijn omdat je iets aanraakt dat bijna heiligschennis is.

Er zullen altijd mensen zijn die teleurgesteld zijn omdat je iets aanraakt dat bijna heiligschennis is. INTERVIEW PETER VAN DONGEN, TEUN BERSERIK EN YVES SENTE DOOR DAI HEINEN - FOTOS: RAYMOND LAGAE Er zullen altijd mensen zijn die teleurgesteld zijn omdat je iets aanraakt dat bijna heiligschennis is. 1

30,00 Album met plastic cover (in diverse kleuren) en max 20 foto's Standaard

30,00 Album met plastic cover (in diverse kleuren) en max 20 foto's Standaard Fotografie Bij de bruiloftreportages worden de volgende zaken standaard in de prijs inbegrepen:» Alle foto's digitaal op CD/DVD,» Afdrukken zoals vermeld bij de reportage,» Reiskostenvergoeding (tot 25

DE WARE WERELD HET DERTIGERSDIPJE TEKST, TEKENINGEN EN INKLEURING TOM BOUDEN

DE WARE WERELD HET DERTIGERSDIPJE TEKST, TEKENINGEN EN INKLEURING TOM BOUDEN DE WARE WERELD HET DERTIGERSDIPJE TEKST, TEKENINGEN EN INKLEURING TOM BOUDEN WOORD VOORAF WANNEER STRIPHELDEN MENSJES WORDEN Natuurlijk zijn dit niet Suske en Wiske, Lambik, Sidonia en Jerom. Wat denkt

KOBBEGEM KERMIS SPONSORINGSDOSSIER U maakt het verschil! /07/ /kobbegem kermis

KOBBEGEM KERMIS SPONSORINGSDOSSIER U maakt het verschil! /07/ /kobbegem kermis SPONSORINGSDOSSIER U maakt het verschil! KOBBEGEM KERMIS 2019 19-20-21-22/07/2019 www.kobbegemkermis.be /kobbegem kermis www.trooper.be/kobbegemkermis Beste Sponsor, Met plezier kondigen wij een nieuwe

SPONSORMOGELIJKHEDEN KONINKLIJK GYM WAASLAND VZW

SPONSORMOGELIJKHEDEN KONINKLIJK GYM WAASLAND VZW Jij kent Koninklijk Gym Waasland vzw. Kent de grote GW-familie jou ook? Steun jouw club en zet meteen ook jezelf op het voorplan. SPONSORMOGELIJKHEDEN KONINKLIJK GYM WAASLAND VZW Voor een club als Koninklijk

verwacht grootse dingen

verwacht grootse dingen verwacht grootse dingen Webdesign - Webhosting - Domeinnaam - Grafisch ontwerp Aanvraagformulier contactgegevens - webdesign - webhosting - domeinnaam - grafisch ontwerp - opmerkingen Met dit document

N I E U W S B R I E F

N I E U W S B R I E F N I E U W S B R I E F MGR. SCHRAVEN EN GEZELLEN Jaargang 10, nummer 58 nr. 5 2018 Uitgave van de Mgr. Schraven Stichting ---------------------------------------------------------------------------------------------------------

LEDERWAREN RELATIEGESCHENKEN

LEDERWAREN RELATIEGESCHENKEN LEDERWAREN RELATIEGESCHENKEN Schrijfmappen Organizers Zakagenda s Bureau sets Pen etui s Klein lederwaren Jaarinhouden ipad & iphone TOPKWALITEIT Een met vakmanschap gemaakte collectie lederwaren uit eigen

Digitaal en fotoproducten

Digitaal en fotoproducten Studio Bestel Gids Digitaal en fotoproducten Een tastbare geschiedenis De missie van Studio VaVaVonne.nl is dat jouw kindje en jijzelf genieten van blijvende producten. Voor altijd. Met deze optie stel

NIEUWE TITELS NOVember/DECEMBer 2019

NIEUWE TITELS NOVember/DECEMBer 2019 NIEUWE TITELS NOVember/DECEMBer 2019 Sonata 1 Slapende goden Perdita, zo hebben de kolonisten deze planeet genoemd. Twee volkeren zoeken hier naar een nieuw thuis, de vreedzame Ran en het krijgersvolk

KIWANIS Club Leuven. Golf Trophy. 5de editie. Zaterdag 21 september 2013 Winge Golf en Country Club

KIWANIS Club Leuven. Golf Trophy. 5de editie. Zaterdag 21 september 2013 Winge Golf en Country Club KIWANIS Club Leuven Golf Trophy 5de editie Zaterdag 21 september 2013 Winge Golf en Country Club 1. Sociaal doel van het golftornooi De opbrengst van het golftornooi gaat integraal naar één of meerdere

GRAFISCH basis tarief excl. btw Alle prijzen zijn excl. BTW en aan alle diensten zijn algemene voorwaardes verbonden. HAAFVISUAL.

GRAFISCH basis tarief excl. btw Alle prijzen zijn excl. BTW en aan alle diensten zijn algemene voorwaardes verbonden. HAAFVISUAL. GRAFISCH 2019 basis tarief excl. btw Alle prijzen zijn excl. BTW en aan alle diensten zijn algemene voorwaardes verbonden. % ondernemerskorting is enkel beroep op te doen door bedrijven die onder een omzet

E17_1M 24 juli 1961 Formaat: 19 x 10 cm, gewoon NVPH-nrs: 318-321 Kinderzegels

E17_1M 24 juli 1961 Formaat: 19 x 10 cm, gewoon NVPH-nrs: 318-321 Kinderzegels E17_1M 24 juli 1961 E17_1aM 24 juli 1961 Opm: streep door foto E17_1bM 24 juli 1961 * NVPH-nrs: 318 Kinderzegels Opm: 1 zegel E17_2M 24 juli 1961 E17_2aM 24 juli 1961 * NVPH-nrs: 320-321 Kinderzegels E17_3M

Adhemar: Atlas: Boemerang: Bonte: Brabant Strip vzw: Casterman: ISBN: Jerom (vierkant): De blauwe luiaard 10 (Willy Vandersteen) ISBN:

Adhemar: Atlas: Boemerang: Bonte: Brabant Strip vzw: Casterman: ISBN: Jerom (vierkant): De blauwe luiaard 10 (Willy Vandersteen) ISBN: ISBN: Adhemar: Jerom (vierkant): De blauwe luiaard 10 (Willy Vandersteen) ISBN: 9789086240135 Jerom (vierkant): De gevaarlijke jacht 10 (Willy Vandersteen) ISBN: 9789086240142 Atlas: Wachten op een eiland

Vroeger vond ik Kuifje houterig getekend.

Vroeger vond ik Kuifje houterig getekend. INTERVIEW DIRK STALLAERT DOOR WOUTER ADRIAENSEN Vroeger vond ik Kuifje houterig getekend. Standaard Uitgeverij heeft haar nieuwe Matsuoka-label gelanceerd met vier mooie uitgaves: twee uit het Frans vertaalde

Opnamekosten & Arrangementen

Opnamekosten & Arrangementen Opnamekosten & Arrangementen Persoonsfotografie opnamekosten 10,00 10,00 In studio 32,50 Op locatie 39,50 Meerprijs Verschillende persoonscombinatie 11,00 per opname SocialMedia-arrangement Socialmedia-arrangement

ZwArt-wit kopieën. lamineren. inbinden. kleurkopieën. vouwen en nieten

ZwArt-wit kopieën. lamineren. inbinden. kleurkopieën. vouwen en nieten ZwArt-wit kopieën onze zwart/wit kopieën worden gemaakt op 80 grams wit papier. Alle kopieërprijzen zijn incl. BTW. A4 enkel A4 dubbel A3 enkel A3 dubbel 1-50 0,12 0,21 0,19 0,35 50-100 0,11 0,19 0,17

DE MEERPAAL DRONTEN ZATERDAG 13 NOVEMBER P R O G R A M M A E N B E U R S P L A T T E G R O N D

DE MEERPAAL DRONTEN ZATERDAG 13 NOVEMBER  P R O G R A M M A E N B E U R S P L A T T E G R O N D DE MEERPAAL DRONTEN ZATERDAG 13 NOVEMBER WWW.FLEVOSTRIP.NL P R O G R A M M A E N B E U R S P L A T T E G R O N D M E I N D E R B U Y N I N K Kuifje in Dronten Welkom Elsje. Welkom bij Flevostrip in De

El cómic franco-belga (en francés) y el cómic en neerlandés. Personajes creados por belgas francófonos y franceses, y por autores neerlandeses

El cómic franco-belga (en francés) y el cómic en neerlandés. Personajes creados por belgas francófonos y franceses, y por autores neerlandeses El cómic franco-belga (en francés) y el cómic en neerlandés Personajes creados por belgas francófonos y franceses, y por autores neerlandeses Franco-Belgische strip De Franco-Belgische strip (ook wel Frankobelgische

Combi Zwangerschap & Newborn (studio) Outdoorshoots: kinderen, zwangerschap, Communie, gezin

Combi Zwangerschap & Newborn (studio) Outdoorshoots: kinderen, zwangerschap, Communie, gezin PRIJSLIJST (incl. BTW) FOTOSHOOTS Newborn in de studio Newborn bij uw thuis Combi Zwangerschap & Newborn (studio) 165,00 EUR 185,00 EUR 260,00 EUR Studioshoots: kinderen, zwangerschap, Communie, gezin

Wij garanderen mediabelangstelling uit binnen - en buitenland en een rechtstreekse TV uitzending.

Wij garanderen mediabelangstelling uit binnen - en buitenland en een rechtstreekse TV uitzending. Sponsordossier 2015 Geachte, Op zondag 27 december 2015 richt wielerclub SINT-ANNA-VOORUIT-DIEGEM VZW voor de 41ste keer de internationale veldrit in te Diegem, met de verzekerde deelname van s werelds

Bijlagen schooljaar 2014-2015. Informatie. Schooljaar 2014-2015. 1 Personeel. 2 Kalender van vakantiedagen. 3 Prijslijst.

Bijlagen schooljaar 2014-2015. Informatie. Schooljaar 2014-2015. 1 Personeel. 2 Kalender van vakantiedagen. 3 Prijslijst. Informatie Schooljaar 2014-2015 1 Personeel 2 Kalender van vakantiedagen 3 Prijslijst 1- Personeel Directeur Lagere school Bijlagen schooljaar 2014-2015 Frank Neelen tel. 03 667 54 91 Kraaienberg 20 1

ILLUSTRATIE. contact Daan Visser Studio Zodanig 14 June 2017

ILLUSTRATIE. contact Daan Visser Studio Zodanig 14 June 2017 ILLUSTRATIE contact Daan Visser 06-4622 6361 goodnews@zodanig.com www.zodanig.com Studio Zodanig 14 June 2017 STUDO ZODANIG Studio Zodanig maakt 3 soorten illustraties: Illustraties voor grafische projecten,

Space Auction, 3 Nov 2013 at Space Expo, Keplerlaan 3, Noordwijk Versie 31 okt 2013. Afbeelding

Space Auction, 3 Nov 2013 at Space Expo, Keplerlaan 3, Noordwijk Versie 31 okt 2013. Afbeelding Objectnummer/beschrijving Startbod/ Afbeelding wijze van betaling 1. "Droomvlucht: het verhaal van astronaut Andre Kuipers" geschreven door Sander Koenen, gesigneerd door Andre Kuipers (nieuw, in perfecte

Clubrecords masters mannen op 1 april 2017:

Clubrecords masters mannen op 1 april 2017: M - 35 100m Stevens Patrick 10"53 30-07-05 Oordegem 200m Stevens Patrick 21"30 30-04-05 Fort de France (MAR) 300m Moens Roland 34"64 21-07-03 Dilbeek 400m Moens Roland 49"17 27-07-03 Ninove 800m Quintelier

Prijslijst LiRoJo Fotografie (ingangsdatum 1 juli 2013)

Prijslijst LiRoJo Fotografie (ingangsdatum 1 juli 2013) Prijslijst LiRoJo Fotografie (ingangsdatum 1 juli 2013) Kosten fotosessies in onze studio aan het Onegameer Studiosessie Actie (1 jaar - 99 jaar) Mini (max. 0,5 uur). 35,00 Alleen boekbaar op speciale

GFK HALFJAARCIJFERS BOEK.BE VLAAMSE BOEKENMARKT 2015. GfK 2015 Vlaamse A-boekenmarkt Halfjaarcijfers jan-jun 2015

GFK HALFJAARCIJFERS BOEK.BE VLAAMSE BOEKENMARKT 2015. GfK 2015 Vlaamse A-boekenmarkt Halfjaarcijfers jan-jun 2015 GFK HALFJAARCIJFERS BOEK.BE VLAAMSE BOEKENMARKT 2015 1 Evolutie Boekenverkopen 6,50 6,63 (Afzet x 1.000.000) 1,38 0,98 0,89 0,93 1,16 1,15 1,48 0,99 0,92 1,18 0,95 1,11 2014 2015 1 2014 2 2014 3 2014 4

Fotosessies à la carte

Fotosessies à la carte Fotosessies à la carte Wil je jezelf trakteren op enkele welverdiende uren in de spotlight, of wil je iemand verrassen? Heb je iets te vieren, of ben je gewoon gek op foto s? Je hoeft geen professioneel

DOWNLOAD OR READ : SUSKE EN WISKE DE KLEPPERENDE KLIPPER PDF EBOOK EPUB MOBI

DOWNLOAD OR READ : SUSKE EN WISKE DE KLEPPERENDE KLIPPER PDF EBOOK EPUB MOBI DOWNLOAD OR READ : SUSKE EN WISKE DE KLEPPERENDE KLIPPER PDF EBOOK EPUB MOBI Page 1 Page 2 suske en wiske de klepperende klipper suske en wiske de pdf suske en wiske de klepperende klipper Na het downloaden

Vlaanderens favoriete stripfamilie nu groter en met een nieuwe naam!

Vlaanderens favoriete stripfamilie nu groter en met een nieuwe naam! P A M S PER Vlaanderens favoriete stripfamilie nu groter en met een nieuwe naam! MEI 2010 DE KIEKEBOES? De populaire stripreeks Kiekeboe gaat vanaf nu door het leven als De Kiekeboes. Het bekende logo

Een Literaire Maeltydt

Een Literaire Maeltydt Een Literaire Maeltydt Catalogus bij de tentoonstelling // 15 maart t.e.m. 31 mei 2014 Een initiatief van: Poëzie op uw maat? Wij zorgen ervoor! U bent op zoek naar een origineel geschenk voor uw klanten?

Hoogstraten. Super Prestige Cyclocross. België. Zondag 9 februari 2014 Veiling. Hoogstraten. (nieuwe omloop) vzw

Hoogstraten. Super Prestige Cyclocross. België. Zondag 9 februari 2014 Veiling. Hoogstraten. (nieuwe omloop) vzw -Superprestige_2014_Sponsordossier_Layout 2 22/08/13 19:05 Pagina 1 Super Prestige Cyclocross Hoogstraten België Zondag 9 februari 2014 Veiling Hoogstraten (nieuwe omloop) vzw Dames en heren Sportliefhebbers,

E66_1M 2 april 1969 NVPH 2009: 2,30 Formaat: 19 x 10 cm, glanzend papier Uitgeverij: Palm NVPH-nrs: Paaszegels

E66_1M 2 april 1969 NVPH 2009: 2,30 Formaat: 19 x 10 cm, glanzend papier Uitgeverij: Palm NVPH-nrs: Paaszegels E66_1M 2 april 1969 NVPH 2009: 2,30 E66_2M 2 april 1969 E66_3M 2 april 1969 E66_3aM 2 april 1969 Opmerking: verschoven blauwdruk E66_4M 2 april 1969 E66_5M 2 april 1969 E66_6M 2 april 1969 E66_7M 2 april

Stichting Open Monumentendag Leidschendam-Voorburg. Jaarrekening 2016

Stichting Open Monumentendag Leidschendam-Voorburg. Jaarrekening 2016 Stichting Open Monumentendag Leidschendam-Voorburg Jaarrekening Jaarrekening Stichting Open Monumentendag Leidschendam-Voorburg In 2010 heeft de gemeente Leidschendam-Voorburg de organisatie van de Open