FUNDRAISING DINNER 14 JANUARI 2015 VEILINGBOEKJE

Download "FUNDRAISING DINNER 14 JANUARI 2015 VEILINGBOEKJE"

1 FUNDRAISING DINNER 14 JANUARI 2015 VEILINGBOEKJE Spelers, staff en de besturen van de Stichting ROB en de Businessclub organiseen op woensdag 14 januari een fundraising dinner en een veiling. In dit boekje staan de veilingstukken. Biedingen tot woensdag (14-01) uur via een mail aan met vermelding van een telefoonnummer waarop u na uur bereikbaar bent.

2 CORNEILLE ZEEFDRUK (KAVEL 01) Zonder titel - gesigneerde zeefdruk - oplage 1000 ex Zeefdruk door Corneille, oplage 1000 genummerde en gesigneerde exemplaren waarvan deze nummer; 834/1000 is. Ons nummer is 702 Afbeelding vrouw met zonnebloem en vogel boven haar hoofd. Afmetingen; 56 x 76 cm. Achter passe partout. Conditie is uitstekend. Gedrukt op BFK Rives papier. Marktprijs: 300,-- Richtprijs: (aangeboden door de businessclub)

3 PAARD (NATUURSTEEN) (KAVEL 02) Afmeting 40x40 centimeter. Natuursteen. Dit absolute kunststuk sierde jarenlang het kantoor van een internationale bank in het WTC-gebouw in Rotterdam. Een prachtig stuk voor bijvoorbeeld een paardenliefhebber. Richtprijs: 50,-- (aangeboden door businessclub)

4 MEDIATRAINING KAVEL 03 Details Hoe ga je om met media? Hier zie je eruit op TV? Beter leren presenteren? Je leert het allemaal tijdens een mediatraining bij Bijl PR. Jaarlijks volgens tientallen directieleden, managers en topsporters deze training. Training duurt drie uur. Bij Bijl PR, Schiedamse Vest 89, 3012 BG Rotterdam Marktprijs: 2500,--. Richtprijs: 500,-- (aangeboden door Ruud Bijl)

5 VERBLIJF OP CURACAO KAVEL 04 Verblijf in Marazul Dive Resort te Curacao. Een huis voor 4 personen met 2 badkamers direct gelegen aan de schitterend blauwe zee van Curacao. Marazul Dive Resort ligt in Westpunt, een vissershaven 30 minuten buiten Wilemstad in een bijzonder rustige omgeving. Dichtbij Marazul: de fraaiste zandstranden en de mooiste duikspots. Kortom relaxen en genieten. Het huis ligt direct aan de zee en iedere kamer en de beide terassen hebben vol zeezicht. Het verblijf van 10 dagen kan in overleg worden geboekt in de periode 1 mei t/m 15 oktober Folderprijs: 900,-- Richtprijs: 500,-- (aangeboden door Esther en Jan Hofstede)

6 SLOEPVAART OVER DE ROTTE KAVEL 05 Beleef een heerlijke dag met collega s, vrienden of familie op een mooie en grote sloep. U huurt de sloep inclusief de schipper. RotteCruises biedt u mogelijkheden aan boord in de vorm van hapjes en drankjes maar adviseert ook over leuke plekjes, attracties en horecagelegenheden aan de wal. Aan boord kunt u uw favoriete muziek draaien met een moderne geluidsinstallatie (met MP3-aansluiting). Deze sloep biedt ruimte aan 20 man. Folderprijs 1500,00 Richtprijs: 750,-- (aangeboden door Armand Salomon)

7 VAARTOCHT KINDERDIJK KAVEL 06 Bij deze tocht kunnen acht personen aan boord van een luxueuze Jan van Gent (MS Gannet) van 8.20 meter met verwarming en koelkast een prachtige tocht maken langs bij voorbeeld de molens van Kinderdijk.. U stapt (met uw rubberen zolen) bij een gecertificeerd schipper aan boord in het pittoreske Oud-Alblas en beleeft een unieke middag. Richtprijs: 400,-- (aangeboden door Ron Bornet)

8 SAXOFOON KAVEL 07 Dit is een wat oudere maar keurige Amerikaanse Selmer. U mag m ter plekke proberen. Tenorsaxofoon met koffer en beginnersboek (A tune a day). Richtprijs: 150,-- (aangeboden door Ron Bornet)

9 FOTO S PETER KEMP KAVEL 08 Welke foto s en fotograaf Peter Kemp op deze veiling gaat aanbieden is nog niet bekend. Om een idee te geven van zijn werk hebben we de foto hierboven in dit veilingboekje opgenomen, waarop u waarschijnlijk twee bekenden herkent, Richtprijs: geeft de fotograaf zelf ter plekke. (aangeboden door Peter Kemp)

10 ROTTERDAM BASKETBAL KAVEL 09 De afmetingen van dit unieke werk zijn 60x80 centimeter. Het is geschilderd op doek door de Rotterdamse illustrator, tekenaar, schilder en animator Nathan van der Veer. Nathan woont en werkt in Rotterdam. Marktprijs: 600,--. Richtprijs: 200,-- (aangeboden door Frank de Jong)

11 FEYENOORDPAKKET KEVEL 10 Een door de huidige selectie gesigneerd origineel Feyenoordshirt met het boek Honderd jaar Feyenoord. Richtprijs: 200,-- (aangeboden door businessclub)

12 WERK VAN JAN MAARTEN VOSKUIL KAVEL 11 Round square (2010) van de kunstenaar Jan Maarten Voskuil. Bij dit werk hoort het boek Getting to a point. U moet eigenlijk even op zijn website kijken (en het filmpje op YouTube). Dit werk is tentoongesteld in het Stedelijk Museum van Schiedam. Het kunstwerk is een autonoom en verwijst naar niets anders dan naar zichzelf. Het is acryl op linnen (40x40x9). Galerieprijs: 1800,--. Richtprijs 350,-- (aangeboden door Jan Maarten Voskuil)

13

VEILING CATALOGUS HABITAT GOLFTOERNOOI op DINSDAG 4 JUNI 2013 GOLF- EN BUSINESSCLUB DE SCHERPENBERGH, APELDOORN VEILING CATALOGUS HABITAT GOLFTOERNOOI op DINSDAG 4 JUNI 2013 GOLF- EN BUSINESSCLUB DE SCHERPENBERGH, APELDOORN Koop een kavel en bied een thuis Tijdens de eerste editie van het Habitat golftoernooi zullen

Eindfeest Digiweken. Digibiza DIGI VEILING @ EMMASCHOOL

Eindfeest Digiweken. Digibiza DIGI VEILING @ EMMASCHOOL Eindfeest Digiweken Digibiza DIGI VEILING @ EMMASCHOOL 7 juli 2012 Veilingmeester: Maarten van Meerten Hoe werkt de veiling? 1.Onze fantastische veilingmeester gaat beginnen met omschrijving van het veilingstuk

Varende eventlocaties. met een steeds. veranderend. decor

Varende eventlocaties. met een steeds. veranderend. decor Varende eventlocaties met een steeds veranderend decor Van bruisende feesten... Met de veelzijdige vloot van Spido is er vrijwel voor elk gezelschap een passend schip. De luxe passagiersschepen zijn geschikt

Naam Omschrijving Eigenaar Status Datum

Naam Omschrijving Eigenaar Status Datum Opening Zaans Ruslandjaar Feestelijke opening met borrel voor allen die betrokken zijn bij het Zaans Ruslandjaar in en om het Czaar Peterhuisje. Tevens start van het kwartaal CPH-activiteitenprogramma

- MARCEL WITTE - LIMITED EDITION - DESIGN LIJST - GICLEE LEVENSLANGE GARANTIE CERTIFICAAT VAN ECHTHEID - BESCHIKBARE GICLEES:

- MARCEL WITTE - LIMITED EDITION - DESIGN LIJST - GICLEE LEVENSLANGE GARANTIE CERTIFICAAT VAN ECHTHEID - BESCHIKBARE GICLEES: - MARCEL WITTE - LIMITED EDITION - DESIGN LIJST - GICLEE LEVENSLANGE GARANTIE CERTIFICAAT VAN ECHTHEID - BESCHIKBARE GICLEES: TOGETHER ALONE SURPRISE THINKING OF YOU LACKADAISICAL SHELTER SECOND-HAND BAG

Hoekstra & van Eck. Huizen van. Semi-Bungalow. Wonen aan het Water! Luxe afgewerkt goed onderhouden. Bijzondere architectuur

Hoekstra & van Eck. Huizen van. Semi-Bungalow. Wonen aan het Water! Luxe afgewerkt goed onderhouden. Bijzondere architectuur Huizen van Hoekstra & van Eck Sonatestraat 8, 1312 EH Almere Wonen aan het Water! Bijzondere architectuur Luxe afgewerkt goed onderhouden Semi-Bungalow H19 Kenmerken Soort Type Kamers Woonoppervlakte Perceeloppervlakte

Verrassend en unieke 11 daagse Lachyoga, natuur- en meditatiereis op Curaçao Ga ook mee!

Verrassend en unieke 11 daagse Lachyoga, natuur- en meditatiereis op Curaçao Ga ook mee! Verrassend en unieke 11 daagse Lachyoga, natuur- en meditatiereis op Curaçao Ga ook mee! 29 augustus 8 september 2013 en/of 23 november 3 december 2013 Verrassend en unieke 11 daagse Lachyoga, natuur-

Kleine Hoorn 22 MARUM

Kleine Hoorn 22 MARUM Kleine Hoorn 22 MARUM Kleine Hoorn 22 9363 EW Online executieveiling Kleine Hoorn te Marum, 12 mei 2015. Openbare verkoop ex. art. 514 Rv ev Onderhandse biedingen: het is niet mogelijk om voorafgaand aan

project Escher Je werkt tijdens dit project individueel en samen. Welke opdracht je alleen doet en welke samen wordt per opdracht beschreven.

project Escher Je werkt tijdens dit project individueel en samen. Welke opdracht je alleen doet en welke samen wordt per opdracht beschreven. instructie De komende vijf weken gaan we drie uur per week aan dit project werken. Binnen dit project zijn er vijf opdrachten die je moet doen. Je mag zelf weten wanneer je welke opdracht maakt, maar denk

TIEN TIPS WANNEER JE EEN KUNSTWERK WILT AANSCHAFFEN

Huizen. Eigen overdekte parkeerplaats. Instapklaar. Sfeervolle woonkamer. Luxe en moderne badkamer. Balkon op het zuidwesten

Huizen. Eigen overdekte parkeerplaats. Instapklaar. Sfeervolle woonkamer. Luxe en moderne badkamer. Balkon op het zuidwesten Huizen vanhendriks Hogeweg 13 D, 3814 CA Amersfoort Instapklaar Luxe en moderne badkamer Sfeervolle woonkamer Eigen overdekte parkeerplaats Balkon op het zuidwesten H47 Kenmerken Soort Kamers Woonoppervlakte

Veilingboekje kunstwerken 2016

Toeristen in Nederland

Toeristen in Nederland Toeristen in Nederland Het is bijna zomer. Veel Nederlanders gaan lekker op vakantie naar het buitenland. Maar er komen ook heel veel buitenlandse toeristen naar Nederland. Hoeveel zijn dat er eigenlijk?

ART HISTORY DE TWINTIGSTE EEUW MASSACULTUUR. H5 CKV-profiel Cobra en Karel Appel Moderne Amerikanen in musea

ART HISTORY DE TWINTIGSTE EEUW MASSACULTUUR. H5 CKV-profiel Cobra en Karel Appel Moderne Amerikanen in musea ART HISTORY DE TWINTIGSTE EEUW MASSACULTUUR H5 CKV-profiel Cobra en Karel Appel Moderne Amerikanen in musea Tijdsbeeld tweede helft 20ste eeuw Vrijheid na WOII-Europa ligt in puin.. Koude oorlog: angst

Kleine Hoorn 10 MARUM

Kleine Hoorn 10 MARUM Kleine Hoorn 10 MARUM Kleine Hoorn 10 9363 EW Online executieveiling Kleine Hoorn te Marum, 12 mei 2015. Openbare verkoop ex. art. 514 Rv ev Onderhandse biedingen: het is niet mogelijk om voorafgaand aan

Punta Falcone Italië Sardinië Santa Teresa di Gallura

Punta Falcone Italië Sardinië Santa Teresa di Gallura Punta Falcone Italië Sardinië Santa Teresa di Gallura 1. Algemene informatie 1.1. Naam - Ligging - Eliza sterren Punta Falcone - (Italië Sardinië Santa Teresa di Gallura) - 4 sterren 1.2. Faciliteiten

Cultuurontmoeting : Schilder in de klas

Cultuurontmoeting : Schilder in de klas Cultuurontmoeting : Schilder in de klas Wat: Tekenles met als thema : de jaren 50-60; kleuren, emoties Wie: Wijk Zuid groepen 1/2 DEEL 1: Uitleg in de kring Wie ben ik? Ik ben Gertie van Nuenen. Ik ben

Start-opdracht Begin met het luisteren naar de intro (nummer 1) op de MP3-audiotour.

Start-opdracht Begin met het luisteren naar de intro (nummer 1) op de MP3-audiotour. /\/\/\/\/\/\/\/\/\ Museumopdrachten bij de De stedelijke conditie /\/\/\/\/ in Museum De Paviljoens (1 april 22 oktober 2006) /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/ /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/

Geabstraheerd: beschrijf de voorstelling en wijze van abstractie K2. beschrijf de voorstelling en wijze van abstractie

Geabstraheerd: beschrijf de voorstelling en wijze van abstractie K2. beschrijf de voorstelling en wijze van abstractie Algemene gegevens Kunstwerk 1 Titel Mummy-board Maker Jaartal Materiaal/techniek Cedarhout, linnen en goud Kunststroming Egypte Algemene gegevens Kunstwerk 2 Titel Maker Jaartal Materiaal/techniek Medicijnen

TE KOOP: Sint Liduinastraat 74 A 3117 CV Schiedam

TE KOOP: Sint Liduinastraat 74 A 3117 CV Schiedam TE KOOP: Sint Liduinastraat 74 A 3117 CV Schiedam Hargplein 118 3121 VG Schiedam t: 010-246 44 44 e: info@ankebodewes.nl i: www.ankebodewes.nl Omschrijving Wij hebben de eer deze sfeervolle twee laagse

Royaal vrijstaand woonhuis 5 slaapkamers

Royaal vrijstaand woonhuis 5 slaapkamers Huizen vanhendriks Lierderdrift 13, 7361 GN Beekbergen Royaal vrijstaand woonhuis Groot perceel van 2250 m2 Ruime dubbele garage 5 slaapkamers Twee badkamers H48 H48 Kenmerken Soort Type Kamers Woonoppervlakte

Klee. en Cobra. Opnieuw beginnen

ontdek de plek Opdracht 1

ontdek de plek Opdracht 1 Naam: Klas: Datum: Welkom in één van de Schatkamers van de wereld. In deze lessen leer je meer over hoe dit typische polderlandschap een inspiratiebron is voor de kunsten. Je doet inspiratie op om je eigen

DOCENT. Thema: architectuur WONEN: TERUG IN DE TIJD! groep 5 en 6. Tip. Stadshagen

DOCENT. Thema: architectuur WONEN: TERUG IN DE TIJD! groep 5 en 6. Tip. Stadshagen DOCENT In het thema architectuur gaan op onderzoek uit naar de oude huizen die vroeger in en rondom het gebied stonden dat nu is. Ze vergelijken de bouwstijl van verschillende oude huizen met hun eigen

Fagron Foundation gaat veilen!

Fagron Foundation gaat veilen! Fagron Veiling Fagron Foundation gaat veilen! Alstublieft! Voor u ligt een heel speciaal veiling boekje! Op zaterdag 20 juni 2015, tijdens de Fagron Kuip Experience, organiseert de Fagron Foundation een

Clemens Briels. Galerie Artipico Schiedam

Clemens Briels. Galerie Artipico Schiedam Galerie Artipico Schiedam Clemens Briels is op één van de meest gevraagde kunstenaars in binnen- en buitenland. Zijn kunstwerken zijn opgenomen in diverse gerenommeerde kunstcollecties. Clemens Briels

Jansveld 2 A* 3512 BG UTRECHT (CENTRUM)

Jansveld 2 A* 3512 BG UTRECHT (CENTRUM) Jansveld 2 A* - UTRECHT Jansveld 2 A* 3512 BG UTRECHT (CENTRUM) 1.800,- / mnd 108m 2 030-2100401 info@rvlmakelaars.nl ADRES KANTOOR Prins Hendriklaan 44 3583 EN, UTRECHT OMSCHRIJVING Te huur gekomen in

Hoekstra & van Eck. Huizen van. Veilig en onbekommerd wonen. 5e etage, een prachtig uitzicht. Royale woonkamer met veel lichtinval

Hoekstra & van Eck. Huizen van. Veilig en onbekommerd wonen. 5e etage, een prachtig uitzicht. Royale woonkamer met veel lichtinval Huizen van Hoekstra & van Eck Schaapskuilmeer 26, 1705 CM Heerhugowaard 5e etage, een prachtig uitzicht Keurige afwerking, zo te betrekken Royale woonkamer met veel lichtinval Veilig en onbekommerd wonen

MODERNE SCHILDERWORKSHOPS VOOR DE ZAKELIJKE MARKT

MODERNE SCHILDERWORKSHOPS VOOR DE ZAKELIJKE MARKT MODERNE SCHILDERWORKSHOPS VOOR DE ZAKELIJKE MARKT SCHILDERSCHORT VOOR EN AAN DE SLAG! Samen met collega s of klanten in een ontspannen setting schilderen. Alle barrières aan de kant, schilderschort voor

Wild Beest. Opdrachtenboekje. Basisonderwijs groep 5 t/m 8

Wild Beest. Opdrachtenboekje. Basisonderwijs groep 5 t/m 8 Wild Beest Opdrachtenboekje Basisonderwijs groep 5 t/m 8 24 februari t/m 29 mei 2015 Wild Beest In dierentuin Dierenrijk zijn door een computerstoring bij een aantal kooien de elektronische sloten open

Inlichtingen Bij Als je iets wilt vragen, bel De lesbrief staat ook op de website: studio76dordt.

Inlichtingen Bij Als je iets wilt vragen, bel De lesbrief staat ook op de website: studio76dordt. LESBRIEF Workshop verbeelden door Rob van Roon, voor leden van Studio en Vrienden van het Beeldenpark Data zondag 9 oktober van 11 tot 13 uur: Beeldmateriaal verzamelen in het beeldenpark te Zwijndrecht

4. Als u in toekomstige publicaties van onze hand liever anoniem wil blijven dan kunt u dat hieronder aangeven.

4. Als u in toekomstige publicaties van onze hand liever anoniem wil blijven dan kunt u dat hieronder aangeven. CERTIFICERING Middels het invullen en ondertekenen van deze vragenlijst, verzoekt Fondation Constant (de Stichting ) om te certificeren het kunstwerk of de kunstwerken, hieronder beschreven, waarvan u

Huizen. Keuken met inbouwapparatuur. VIER-kamerappartement. Hoog plafond. Ruime en lichte woonkamer. Nabij bossen en centrum gelegen

Huizen. Keuken met inbouwapparatuur. VIER-kamerappartement. Hoog plafond. Ruime en lichte woonkamer. Nabij bossen en centrum gelegen Huizen vanhendriks Betsy Westendorpstraat 35, 7312 VA Apeldoorn VIER-kamerappartement Ruime en lichte woonkamer Hoog plafond Keuken met inbouwapparatuur Nabij bossen en centrum gelegen H48 H48 Kenmerken

TE KOOP: Sibeliusplein 172 3122 XA Schiedam

TE KOOP: Sibeliusplein 172 3122 XA Schiedam TE KOOP: Sibeliusplein 172 3122 XA Schiedam Hargplein 118 3121 VG Schiedam t: 010-246 44 44 e: info@ankebodewes.nl i: www.ankebodewes.nl Omschrijving Dit bijzonder ruime 5-kamer (type extra groot!) appartement

IK ZIE, IK ZIE... BENNER

TE KOOP: Tornefors 18 3124 RC Schiedam

TE KOOP: Tornefors 18 3124 RC Schiedam TE KOOP: Tornefors 18 3124 RC Schiedam Hargplein 118 3121 VG Schiedam t: 010-246 44 44 e: info@ankebodewes.nl i: www.ankebodewes.nl Omschrijving Zeer aantrekkelijke en met liefde bewoonde geschakeld en

Lotza's Studios Griekenland Santorini Finikia

Lotza's Studios Griekenland Santorini Finikia Lotza's Studios Griekenland Santorini Finikia 1. Algemene informatie 1.1. Naam - Ligging - Eliza sterren Lotza's Studios - (Griekenland Santorini Finikia) - 3 sterren 1.2. Faciliteiten en afstanden Zwembad:

(1969) en het Stedelijk Museum te Zutphen (1970). Vanaf 1970 vestigde de kunstenares zich in een gerestaureerd

(1969) en het Stedelijk Museum te Zutphen (1970). Vanaf 1970 vestigde de kunstenares zich in een gerestaureerd Dit is een impressie van de kunst die op onze veiling wordt aangeboden. Van deze kunstenaars en anderen zijn meer dan 100 werken tijdens de avond te bekijken en voor te dragen voor de veiling. Levenswerk

VRAAGPRIJS 169.000,- K.K.

VRAAGPRIJS 169.000,- K.K. FAZANTENPAD 26 5076 SH HAAREN VRAAGPRIJS 169.000,- K.K. FAZANTENPAD 26, HAAREN Vrijstaande houten recreatiewoning, geheel gestoffeerd en goed gemeubileerd, met een vrijstaande berging en een grote carport

Uitverkoop showroommodellen 13/9/2013 tot en met 21/9/2013 Zwevende inlijsting met een handvergulde zilveren lijst Exterieur kader: 109.5cm B x 44.5cm H 571.45 285.70 Inlijsting met een brede zilveren lijst Exterieur kader: 92cm B x 92cm H 822.25 411.10 Originele

Golfreis november 2016

Golfreis november 2016 Golfreis november 2016 DE NIEUWE GOLFTRIP STAAT GEPLAND. SCHRIJF JE NU IN! Als onderstaande je bekend voorkomt., dat kan kloppen! We gaan niet snel naar een eerdere bestemming terug, maar deze plek waar

TE KOOP: Overschiese Dorpsstraat 67 3043 CN Rotterdam

TE KOOP: Overschiese Dorpsstraat 67 3043 CN Rotterdam TE KOOP: Overschiese Dorpsstraat 67 3043 CN Rotterdam Hargplein 118 3121 VG Schiedam t: 010-246 44 44 e: info@ankebodewes.nl i: www.ankebodewes.nl Omschrijving Wilt u dorps wonen aan de rand van bruisend

Reception at Town Hall by Major G.D.Renkema Potluck Dinner. A day in Nijkerk, tour points of interest. Eemhof park, by bike

Reception at Town Hall by Major G.D.Renkema Potluck Dinner. A day in Nijkerk, tour points of interest. Eemhof park, by bike 2009, uitwisseling van jongeren uit Schenectady naar Nijkerk Hieronder kunt u het programma van de jeugd uitwisseling 2009 vinden. Een verslag van een bepaalde dag kunt u vinden door in het programma op

TE KOOP: Francois Haverschmidtlaan 1 3116 JJ Schiedam

TE KOOP: Francois Haverschmidtlaan 1 3116 JJ Schiedam TE KOOP: Francois Haverschmidtlaan 1 3116 JJ Schiedam Hargplein 118 3121 VG Schiedam t: 010-246 44 44 e: info@ankebodewes.nl i: www.ankebodewes.nl Omschrijving Prachtig gelegen vrijstaande villa aan het

Brede Hilledijk 15 ROTTERDAM

Brede Hilledijk 15 ROTTERDAM Brede Hilledijk 15 ROTTERDAM Vraagprijs: 225.000 k.k. MAARTENMakelaardij T 010 818 14 87 E maarten@maartenmakelaardij.nl Weena 290 M 06 412 35 038 I www.maartenmakelaardij.nl 3012 NJ ROTTERDAM Brede Hilledijk

GEEFT JE RUIMTE! Bedrijfsarrangementen en verhuur. Onderdeel van

GEEFT JE RUIMTE! Bedrijfsarrangementen en verhuur. Onderdeel van GEEFT JE RUIMTE! Bedrijfsarrangementen en verhuur Onderdeel van LOCATIE NAXT NAXT is een unieke ontmoetingsplek, onderdeel van Kaliber Kunstenschool, met een eigentijdse uitstraling waar het bruist van

Het Amsterdam Museum gaat over Amsterdam. In het museum hangen schilderijen.

Het Amsterdam Museum gaat over Amsterdam. In het museum hangen schilderijen. 2 INTRODUCTIE Het programma is gemaakt door het. Het gaat over Amsterdam. In het museum hangen schilderijen. Een schilderij is gemaakt door een schilder. In het museum zijn ook voorwerpen te zien. Het

TE KOOP: Lange Haven 50 B1 3111 CG Schiedam

TE KOOP: Lange Haven 50 B1 3111 CG Schiedam TE KOOP: Lange Haven 50 B1 3111 CG Schiedam Hargplein 118 3121 VG Schiedam t: 010-246 44 44 e: info@ankebodewes.nl i: www.ankebodewes.nl Omschrijving Bijzonder fraai en ruim appartement van maar liefst

Friesburg 13 - Leeuwarden

Friesburg 13 - Leeuwarden Friesburg 13 - Leeuwarden Vraagprijs 159.000,00 kosten koper Omschrijving Friesburg 13 te Leeuwarden Op rustige woonstand, gelegen tegenover groen en water, staat deze goed onderhouden hoekwoning met ruime

beeldende vakken CSE GL en TL Examen VMBO-GL en TL 2016 tijdvak 1 dinsdag 17 mei 9.00-11.00 uur beeldende vakken CSE GL en TL Bij dit examen hoort een bijlage. Dit examen bestaat uit 38 vragen. Voor dit examen zijn maximaal 63 punten

Space Auction, 3 Nov 2013 at Space Expo, Keplerlaan 3, Noordwijk Versie 31 okt 2013. Afbeelding

Space Auction, 3 Nov 2013 at Space Expo, Keplerlaan 3, Noordwijk Versie 31 okt 2013. Afbeelding Objectnummer/beschrijving Startbod/ Afbeelding wijze van betaling 1. "Droomvlucht: het verhaal van astronaut Andre Kuipers" geschreven door Sander Koenen, gesigneerd door Andre Kuipers (nieuw, in perfecte

Behoud Kerkgebouw Sluipwijk KUNSTVEILING. donderdag 5 november 20.00 uur ontvangst vanaf 19.30 uur. locatie Galerie-winkel AnderZ, Oudeweg 1A Reeuwijk

Behoud Kerkgebouw Sluipwijk KUNSTVEILING. donderdag 5 november 20.00 uur ontvangst vanaf 19.30 uur. locatie Galerie-winkel AnderZ, Oudeweg 1A Reeuwijk Behoud Kerkgebouw Sluipwijk KUNSTVEILING donderdag 5 november 20.00 uur ontvangst vanaf 19.30 uur locatie Galerie-winkel AnderZ, Oudeweg 1A Reeuwijk Een unieke collectie van tientallen kunstwerken, met

Naam: Beschrijving: Deelnemers: min 5 max 15 Lokaal: Duur: 2 uur Leeftijd:

Naam: Beschrijving: Deelnemers: min 5 max 15 Lokaal: Duur: 2 uur Leeftijd: Schilderen naar de Aboriginals De Aboriginals leven verspreid op een groot stuk land omdat ze leven van datgene dat in de natuur leeft. Om met elkaar in contact te blijven maakten ze kaarten met de ligging

Aantekeningen. Cultuurbrochure: mijn cultuur.

Aantekeningen. Cultuurbrochure: mijn cultuur. : mijn cultuur Aantekeningen Waar moet ik op letten Afspraken met mezelf Afspraken met anderen Cultuurbrochure: mijn cultuur. Na de kerstvakantie gaan jullie een boekje samenstelling in de vorm van een

Hoekstra & van Eck. Huizen van. Eigen parkeerplaats in overdekte garage. Gelijkvloers wonen. Vrij uitzicht over De Where.

Hoekstra & van Eck. Huizen van. Eigen parkeerplaats in overdekte garage. Gelijkvloers wonen. Vrij uitzicht over De Where. Huizen van Hoekstra & van Eck De Oeverlanden 298, 1441 RE Purmerend Gelijkvloers wonen Tweetal terassen Vrij uitzicht over De Where Eigen parkeerplaats in overdekte garage Riant 3 kamer appartement H12

Aan de geadresseerde. Valkenburg aan de Geul, 15 oktober Betreft: 5 e editie Kunst in Valkenburg Geachte heer/mevrouw,

Aan de geadresseerde. Valkenburg aan de Geul, 15 oktober Betreft: 5 e editie Kunst in Valkenburg Geachte heer/mevrouw, Aan de geadresseerde Valkenburg aan de Geul, 15 oktober 2011 Betreft: 5 e editie Kunst in Valkenburg 2012 Geachte heer/mevrouw, Op vrijdag 16 maart 2012 opent Kunst in Valkenburg haar deuren. Deze unieke

Beste lezer, Inhoud. Inleiding (Beste lezer,) 2. Staatszaken aan zee 3. De Staat voor uw bedrijfsfeest 3. Teambuilding bij De Staat 4

Beste lezer, Inhoud. Inleiding (Beste lezer,) 2. Staatszaken aan zee 3. De Staat voor uw bedrijfsfeest 3. Teambuilding bij De Staat 4 Strandpaviljoen Beste lezer, In deze brochure nemen we u mee naar Strandpaviljoen De Staat. De perfecte locatie voor vergaderingen, seminars, presentaties, congressen, bedrijfsfeesten en (teambuildings)

München. (misschien wel de leukste reis van ISW)

München. (misschien wel de leukste reis van ISW) München (misschien wel de leukste reis van ISW) 2016 Zondag 25 september t/m donderdag 29 september 2016 Dhr. A. Farhangi Dhr. D. Remijn Dhr. M. Oomen Dhr. M. van Zeijl Mevr. M. Claassen Mevr. H. van der

Panorama Villas Griekenland Kreta Agios Nikolaos

Panorama Villas Griekenland Kreta Agios Nikolaos Panorama Villas Griekenland Kreta Agios Nikolaos 1. Algemene informatie 1.1. Naam - Ligging - Eliza sterren Panorama Villas - (Griekenland Kreta Agios Nikolaos) - 4 sterren 1.2. Faciliteiten en afstanden

KIJKWIJZER BEELDASPECTEN

KIJKWIJZER BEELDASPECTEN KIJKWIJZER BEELDASPECTEN SCHOOL: NAAM: Deze kijkwijzer kun je gebruiken voor elk kunstwerk of voorwerp van je keuze. Ga op zoek naar een kunstwerk wat je aanspreekt en vul aan de hand daarvan deze kijkwijzer

Hoekstra & van Eck. Huizen van. Dakkapel met uitzicht. Rand van het dorp. Hoekligging. Besloten tuin. Extra werkhoek

Hoekstra & van Eck. Huizen van. Dakkapel met uitzicht. Rand van het dorp. Hoekligging. Besloten tuin. Extra werkhoek Huizen van Hoekstra & van Eck Heems Weer 5, 1151 ES Broek In Waterland Rand van het dorp Hoekligging Besloten tuin Dakkapel met uitzicht Extra werkhoek H11 Kenmerken Soort Type Kamers Woonoppervlakte Perceeloppervlakte

Art & Luxery heatings (Color Art)

Art & Luxery heatings (Color Art) 46 Art & Luxery heatings (Color Art) Cameleon Color Art De color-art panelen passen zich aan aan elk interieur en omgeving, laat uw creativiteit de vrije loop met deze infrarood verwarmingspanelen die

1. Wat doe jij het liefst om je te ontspannen? (meerdere antwoorden mogelijk) 46%

1. Wat doe jij het liefst om je te ontspannen? (meerdere antwoorden mogelijk) 46% Relaxmomenten Een moment voor jezelf inplannen schiet er wel eens bij in. 50% 4 40% 3 30% 2 20% 1 10% 0% Toelichting: 17% 1. Dagje naar de spa 1. Wat doe jij het liefst om je te ontspannen? (meerdere antwoorden

2. Bekijk de foto weer. Je ziet 2 tekeningen in de achtergrond. Welke van de twee is anders. Leg uit waarom.

2. Bekijk de foto weer. Je ziet 2 tekeningen in de achtergrond. Welke van de twee is anders. Leg uit waarom. Evelien Jorna EXAMEN BEELDENDE VAKKEN 2015, THEMA ANDERS OEFENVRAGEN BIJ MAGAZINE 1. AFB. 1 Picasso in zijn atelier. Foto. De fotograaf heeft hier bewust gezorgd voor RITME/HERHALING in de compositie/ordening.

SEABOURN. Australië en Nieuw-Zeeland 16 nachten

SEABOURN. Australië en Nieuw-Zeeland 16 nachten SEABOURN Australië en Nieuw-Zeeland 16 nachten Er is geen betere manier om Australië en Nieuw-Zeeland in luxe te ontdekken dan tijdens deze cruise! Vaar een deel van de route die Captain James Cook ooit

Nieuwsbrief januari 2012

Nieuwsbrief januari 2012 Nieuwsbrief januari 2012 Start jubileumjaar 100 jaar Den Dolder op woensdag 1 februari 2012 Door diverse werkgroepen is hard gewerkt om, verdeeld over het gehele jaar 2012, een aantrekkelijk honderd jaar

TE KOOP: Oosterstraat 21 3112 SE Schiedam

TE KOOP: Oosterstraat 21 3112 SE Schiedam TE KOOP: Oosterstraat 21 3112 SE Schiedam Hargplein 118 3121 VG Schiedam t: 010-246 44 44 e: info@ankebodewes.nl i: www.ankebodewes.nl Omschrijving Nette en moderne afgewerkte eengezinswoning, gelegen

TE KOOP: Atalantahof 29 3124 BA Schiedam

TE KOOP: Atalantahof 29 3124 BA Schiedam TE KOOP: Atalantahof 29 3124 BA Schiedam Hargplein 118 3121 VG Schiedam t: 010-246 44 44 e: info@ankebodewes.nl i: www.ankebodewes.nl Omschrijving Deze riante geschakelde 2 onder 1 kap woning met garage

TE KOOP. Herenstraat K.K Hoeselt. Immofusion Heusden-Zolder. Schootstraat Heusden-Zolder

TE KOOP. Herenstraat K.K Hoeselt. Immofusion Heusden-Zolder. Schootstraat Heusden-Zolder TE KOOP 895.000 K.K. Immofusion Heusden-Zolder Schootstraat 254 3550 Heusden-Zolder 78787870 info@immofusion.be Herenstraat 17 3730 Hoeselt Herenstraat 17 3730 Hoeselt Inleiding Klassevilla in moderne

SUITE HOTEL PINCOFFS OPGELEVERD

SUITE HOTEL PINCOFFS OPGELEVERD SUITE HOTEL PINCOFFS OPGELEVERD Na de verbouwing van het monumentale oud-douane havenkantoor van ruim een jaar heeft Suitehotel Pincoffs op 1 maart jongstleden de deuren geopend voor gasten. In opdracht

Huur kantoorpand op Westersingel 33 te Rotterdam 150 p/m 2 p/jaar

Huur kantoorpand op Westersingel 33 te Rotterdam 150 p/m 2 p/jaar Huur kantoorpand op Westersingel 33 te Rotterdam 150 p/m 2 p/jaar Aanbiedende partij: SKEPP online Email: i Telefoon: 085-8770519 Website: www.skepponline.nl Omschrijving Monumentaal Kantorenpand Huren

Villa Avantage. Prijs ,- Kavel vanaf , excl. BTW V.O.N.

Villa Avantage. Prijs ,- Kavel vanaf , excl. BTW V.O.N. Villa Avantage Prijs 199.500,- Kavel vanaf 80.000, excl. BTW V.O.N. Omschrijving Villa Avantage, exclusiviteit op haar best. Traditioneel gebouwde stenen Villa, geschikt voor 6 tot 8 personen. De Villa

Hoekstra & van Eck. Huizen van. Heerlijke lichte royale woonkamer. Uniek landelijk en gelijkvloers wonen. Strakke keuken, moderne badkamer

Hoekstra & van Eck. Huizen van. Heerlijke lichte royale woonkamer. Uniek landelijk en gelijkvloers wonen. Strakke keuken, moderne badkamer Huizen van Hoekstra & van Eck Noorddijkerweg 32 D, 1645 VE Ursem Uniek landelijk en gelijkvloers wonen 3-kamer appartement met groot balkon Strakke keuken, moderne badkamer Heerlijke lichte royale woonkamer

KUNSTVEILING KUNSTVEILING Corneille Litho, gesigneerd Titel: Vogel Jaartal: 1972 Afmetingen: 66 x 50 cm Ingelijst in randloze lijst Openingsbod: 150 Corneille Litho, gesigneerd Titel: Vogel Jaartal: 1972 Afm: 66 x 50 cm Ingelijst

opruiming! interieuradvies & wooninrichting zondags open! Maakt wonen bijzonder

Elke middag loopt Fogg van zijn huis naar de Club. Om een spelletje kaart te spelen. Er wordt altijd om geld gespeeld. En als Fogg wint, geeft hij

Elke middag loopt Fogg van zijn huis naar de Club. Om een spelletje kaart te spelen. Er wordt altijd om geld gespeeld. En als Fogg wint, geeft hij Rijk Phileas Fogg is een vreemde man. Hij is erg rijk. Maar niemand weet hoe hij aan zijn geld komt. Een baan heeft hij namelijk niet. Toch woont hij in een groot huis, midden in Londen. In zijn eentje.

Op reis door de hedendaagse kunst

Op reis door de hedendaagse kunst Op reis door de hedendaagse kunst Bijna iedereen gaat graag op reis; je ziet eens wat anders, ontmoet nieuwe mensen, beleeft avonturen en hebt plezier. Eigenlijk hoef je helemaal niet zo ver weg om die

Bloesemlaan 15 - Zeewolde

Bloesemlaan 15 - Zeewolde Bloesemlaan 15 - Zeewolde Omschrijving Vraagprijs 495.000,- k.k. Aan deze rustige polderweg staat dit romantische vrijstaande woonhuis. Volledig vrij wonen in het buitengebied van Zeewolde maar toch op

Vakantie activiteiten & Workshops

Vakantie activiteiten & Workshops Vakantie activiteiten & Workshops Augustus, September, Oktober 2013 De herfstvakantie staat al bijna weer voor de deur! De Kettingkas biedt tijdens deze periode weer leuke en spannende vakantieactiviteiten

Excursie: Gineke Zikken Een goede start.

Excursie: Gineke Zikken Een goede start. Excursie: Gineke Zikken Amsterdam Een goede start. Het was een heerlijke dag. Mooi weer. Naar het Rijksmuseum werd te veel. Het bezoek aan Gineke Zikken was ruimschoots voldoende om lang mee toe te kunnen.

veilingstukken Vrienden van De Loopplank Fancy Fair

veilingstukken Vrienden van De Loopplank Fancy Fair veilingstukken Vrienden van De Loopplank Fancy Fair Tijdens de derde editie van de Vrienden van De Loopplank Fancy Fair kunt u deelnemen aan een traditionele, openbare veiling, geleid door de ervaren veilingmeester

kunstgids kunstgids amsterdam amsterdam

kunstgids kunstgids amsterdam amsterdam kunstgids amsterdam kunstgids amsterdam Mogen wij ons even aan u voorstellen... Post Amsterdam, Stedelijk Museum CS, Marije Buffing Edelsmid, Lef, Grael Art Gallery, GO Gallery, Tulip Museum, Anne Frank

TE KOOP: Nassaulaan ET Schiedam

TE KOOP: Nassaulaan ET Schiedam TE KOOP: Nassaulaan 73 3116 ET Schiedam Hargplein 118 3121 VG Schiedam t: 010-246 44 44 e: info@ankebodewes.nl i: www.ankebodewes.nl Omschrijving Elegante jaren '20 villa op ruim 700m2 eigen grond. De

Wegwijs in de wereld van de schilderkunst / Schilderijen Salon van de 21 e eeuw

Wegwijs in de wereld van de schilderkunst / Schilderijen Salon van de 21 e eeuw Wegwijs in de wereld van de schilderkunst / Schilderijen Salon van de 21 e eeuw Lesbrief met enkele suggesties voor creatieve verwerkings- lessen n.a.v. het bezoek aan de tentoonstelling Le Peintre de

! Vraag vrijblijvend een op maat gesneden offerte aan!

! Vraag vrijblijvend een op maat gesneden offerte aan! Prijzen vanaf 260,- 7 dagen inclusief ontbijt exclusief vlucht *laagseizoen Brochure 2014 Costa Blanca, dé bestemming om te genieten van een geweldige fietsvakantie Vraag vrijblijvend een op maat gesneden

Camping Caravaning. Pointe de Kerbihan. Bretagne Sud. Bretagne Sud. In LA TRINITE vanaf pasen tot de herfstzon

Camping Caravaning. Pointe de Kerbihan. Bretagne Sud. Bretagne Sud. In LA TRINITE vanaf pasen tot de herfstzon Bretagne www.camping-de-la-baie.fr Camping Caravaning La Trinité sur Mer Rivière de Crac h...de schoonheld van haar stranden, haar stranden van fijn zand, het milde klimaat, haar gastvrijheid, haar gastronomie,

Mirador de Los Flamingos. Exclusief bij. Azur Assistance

Mirador de Los Flamingos. Exclusief bij. Azur Assistance Mirador de Los Flamingos Exclusief bij Azur Assistance Veilig kopen in Spanje Azur Assistance adviseert als aankopend makelaar al bijna 20 jaar Nederlandse klanten bij het effectief zoeken en veilig kopen

Te koop: Zomerhuis De Koekoek

Te koop: Zomerhuis De Koekoek Te koop: Zomerhuis De Koekoek Eenmalig en uniek! Zomerhuis De Koekoek, op één van de mooiste locaties aan de Kagerplassen direct aan desprietlaeck. Vrijblijvende Projectinformatie: Conduct Vastgoed BV

WOW, WHAT A VIEW! Residencia Tropicana

WOW, WHAT A VIEW! Residencia Tropicana WOW, WHAT A VIEW! Residencia Tropicana Residencia Tropicana LUXE WONEN OP CURAÇAO Woningen met het mooiste uitzicht van het eiland. cht Wow, what a view! Curaçao Dream Property biedt een uitgebreide keuze

Huizen. Goede buitenruimte. Rustige ligging. Nette keuken en badkamer. Alles gelijkvloers. Vlakbij winkels, CS en bossen

Huizen. Goede buitenruimte. Rustige ligging. Nette keuken en badkamer. Alles gelijkvloers. Vlakbij winkels, CS en bossen Huizen vanhendriks Crocusstraat 8, 3812 WH Amersfoort Rustige ligging Alles gelijkvloers Nette keuken en badkamer Goede buitenruimte Vlakbij winkels, CS en bossen H47 Kenmerken Soort Kamers Woonoppervlakte

TE KOOP: Boerhaavelaan 9 A 3112 LA Schiedam

TE KOOP: Boerhaavelaan 9 A 3112 LA Schiedam TE KOOP: Boerhaavelaan 9 A 3112 LA Schiedam Hargplein 118 3121 VG Schiedam t: 010-246 44 44 e: info@ankebodewes.nl i: www.ankebodewes.nl Omschrijving Deze 3-kamerwoning verdeeld over 1,5e verdieping ligt

Rembrandt en de Bijbel

Rembrandt en de Bijbel Rembrandt en de Bijbel POSE CHRISTENDOM HAV0/VWO 4 - CSG CALVIJN GODSDIENST De profetie van Simeon aan Maria olieverf op paneel (55 44 cm) 1628 Kunsthalle, Hamburg - Duitsland 1 Wat gaan jullie doen? Als

Prachtige rondreis met verblijf op bijzondere plekken.

Prachtige rondreis met verblijf op bijzondere plekken. Rondje Catalonië Prachtige rondreis met verblijf op bijzondere plekken. Rondje Catalonië wordt verzorgd door Can Patiras, Mas Xipres en Cama & Cava. Drie B&B s elk gelegen op een unieke plek in Catalonië.