Pagina Kerkenveiling "Samen sterk voor Scouting en Kerk" Pagina 2. Zomaar een dak boven wat hoofden

Download "Pagina 1. 2013 Kerkenveiling "Samen sterk voor Scouting en Kerk" Pagina 2. Zomaar een dak boven wat hoofden"

1 2013 Kerkveiling "Sam sterk voor Scouting Kerk" Zomaar e dak bov wat hoofd Dit zijn de beginwoord van e populair kerklied waarmee wij de viering vaak beginn. Nu kun je het dak van de Naaldwijkse Adrianuskerk niet zomaar e dak noem. Het is liefst 30 meter hoog van alle kant duidelijk te zi. Of je nu op de veilingroute rijdt of over de Maasdijk, overal zie je de ranke tor die als e naald bov onze woonplaats uitsteekt het hoge dak van de kerk. Onder het dak bevindt zich e prachtig gemetseld gewelf, e uniek meesterwerk van architectuur vakmanschap. Bov het gewelf kun je via allerlei hout trapp gaanderij over de orme kerkzolder lop. De e vindt dat leuk, de ander griezelig, maar bij gelegheid word er excursies georganiseerd over de gewelv. In 2001 hebb kerk tor in de steigers gestaan bij de grote rovatie. Het is fantastisch wat de Naaldwijkse parochie to voor elkaar heeft gekreg. Door vele gift e orme inzet van vrijwilligers. Ook de jonger van de scouting hebb hun stetje bijgedrag. Wij zijn nu 12 jaar verder. Het grote complex van de parochie blijft onderhoud vrag. In 2001 is het oostelijke kerkdak niet aangepakt. Nu is het echter, door aantasting van houtworm rotte plekk, urgt. Ook de got moet aangepakt word. Dit is weer e heel groot project wat wij niet alle uit onze gewone middel kunn bekostig. Daarom gaan wij met de kerkveiling 2013 voor de restauratie van het kerkdak aan de tuinzijde. Ook dit jaar is het motto weer: Sam sterk voor scouting kerk. De jeugdbeweging kan eves in deze tijd, waarin allerlei subsidies word stopgezet, goed e steuntje in de rug gebruik. Het zijn economisch zorgelijke tijd. Maar als iedere e dakpan bijdraagt e duit doet in het zakje van de scouting, dan is er veel mogelijk. Hopelijk word de kerkveiling Fancy Fair ook dit jaar weer e feest van ontmoeting met e zeer welkome opbrgst voor de gemeschap. Zodat wij onder het kerkdak van de Adrianus nog jar droog kunn zitt. Graag tot zis op 4, 5 6 oktober! Mede nams pastor R. Dits, Pastoor J. Stevoord Pagina 2 Pagina 1

2

3 2013 Kerkveiling "Sam sterk voor Scouting Kerk" 25e jaargang Thema: "Hallowe" Zomaar e dak bov wat hoofd 25e Kerkveiling 30e Fancy Fair met thema Hallowe Dit zijn de beginwoord van e populair kerklied waarmee wij de viering vaak beginn. Nu In het kun weekd je het dak van van 4-5 de Naaldwijkse 6 oktober is Adrianuskerk het weer zover, niet de zomaar zal e van dak de Binnhof noem. Het de is liefst Scouting 30 meter hoog Naaldwijk van zijn alle dan kant ingericht duidelijk voor de te zi. Kerkveiling Of je nu op de veilingroute Fancy Fair, rijdt met of dit over jaar de als Maasdijk, thema "Hallowe". overal zie je de ranke tor die als e naald bov onze woonplaats uitsteekt het hoge dak van de kerk. Onder het dak Niets bevindt nieuws zich onder e de prachtig zon zou gemetseld je op het eerste gewelf, gezicht e uniek zegg. meesterwerk En toch is van dit architectuur jaar anders als vakmanschap. voorgaande. Bov Om met het de gewelf deur in kun huis je te via vall, allerlei de hout voorzitter. trapp Frits Dam, gaanderij voorzitter over de van orme de afgelop kerkzolder 14 lop. jaar, heeft De e afscheid vindt gom dat leuk, de van ander voorzittershamer griezelig, maar bij gelegheid deze over gedrag word er aan excursies ondergetekde. georganiseerd E afscheid over de gewelv. waarbij Frits in het zonnetje gezet wordt voor de grote inzet van de afgelop 14 jaar zal nog plaatsvind. maar ik wil nu alvast ev van de gelegheid gebruik mak om Frits nams het bestuur van de Fancy In Fair 2001 Naaldwijk hebb te kerk bedank. tor Bedank in de steigers voor gestaan het regel bij de van grote de meest rovatie. uitelopde Het is fantastisch zak op wat de de meest Naaldwijkse onverwachte parochie momt to om voor de Fancy elkaar Fair heeft e gekreg. evemt Door te vele mak gift zoals e deze orme de afgelop inzet van jar was. vrijwilligers. Frits, bedankt Ook!! de jonger van de scouting hebb hun stetje bijgedrag. Wij zijn nu 12 jaar verder. Het grote complex van de parochie blijft onderhoud vrag. Nieuw bloed brgt vaak ook verandering teweeg. Deze verandering kom met name tot uiting in In uitstraling, 2001 is het zoals oostelijke e logo kerkdak voor de niet Fancy aangepakt. Fair Naaldwijk, Nu is het echter, nieuwe door media aantasting zoals e van internetsite, houtworm rotte plekk, adress urgt. voor de Ook bereikbaarheid, de got moet Twitter aangepakt overige word. vorm Dit van is weer de nieuwe e heel communicatie. groot project Dit wat om wij niet alle herkbaarheid uit onze gewone bereikbaarheid middel kunn van de bekostig. Fancy Fair Daarom de Kerkveiling gaan wij met te de vergrot. kerkveiling Want 2013 naast voor het de restauratie organiser van van het e kerkdak evemt aan de om tuinzijde. ms Ook bij elkaar dit jaar te is brg het motto in e weer: gezellige Sam omgeving sterk voor is scouting uw kerk. financiële De jeugdbeweging steun, door afnemde kan eves subsidies in deze dergelijke, tijd, waarin meer allerlei dan subsidies welkom. word We trapp stopgezet, het weekd goed e dan steuntje ook traditioneel in de rug af gebruik. met de Kerkveiling. Het zijn economisch zorgelijke tijd. Maar als iedere e dakpan bijdraagt e duit doet in het zakje van de scouting, dan is er veel mogelijk. Hopelijk word de kerkveiling Fancy De Kerkveilingcommissie Fair ook dit jaar weer heeft e feest ook dit van jaar ontmoeting weer e met grote e diversiteit zeer welkome aan kavels opbrgst bij elkaar voor wet de te gemeschap. verzamel. Kavels Zodat welke wij onder uitelop het kerkdak van kaartavond van Adrianus ( bridge nog jar of klaverjas droog kunn ) tot golfclinics zitt. e ballonvaart U ziet, er zijn veel mogelijkhed om e leuke activiteit voor u zelf wat vrid te regel Graag ook tot nog zis es op onze 4, 5 Parochie 6 oktober! de Scouting steun. Onze pastoor Jaap Stevoord met de veilingmeester Hny Duivstein, Dick Keizer Nic Sosef zull wederom de kavels aanprijz. De Mede Kerkveiling nams is pastor op vrijdag R. Dits, 4 oktober start om 20:00 uur in de Binnhof. Ook als u niet van Pastoor voornems J. Stevoord bt kavel te kop, maar gewoon e stuk gezelligheid wilt proev bt u van harte welkom! Op zaterdag zondag gaan we gewoon verder, zie het programma op de middpagina, maar toch wil ik uw aandacht voor de playbackshows door de jeugd het Rad van Fortuin waar ieder lot altijd e prijs heeft de gezelligheid!! De Fancy Fair start dit jaar op zondag eerder, direct na de zondagsmis van 11:00 uur. Dan staat de koffie klaar kunn de kinder al beginn aan de vele activiteit die in de scoutingzal te do zijn. Kortom, het belooft weer e mooi Fancy Fair weekd te word. Ik zie u graag op oktober. Nams de Fancy Fair commissie Sander Zuyderwijk Kerkveiling Commissie Voorzitter Peter Lansberg Commissieled Wim van de Berg Nic Groeweg Monique Zwinkels Frans Bardse Alex Klein Barry Zwinkels Pagina 1 Pagina 2 Pagina 3

4 Jupiter LR Poeldijk Iedere vrijdag zaterdag op het Wilhelminaplein

5 2013 Kerkveiling "Sam sterk voor Scouting Kerk" 2013 Kerkveiling "Sam sterk voor Scouting Kerk" Zomaar e dak bov wat hoofd Zomaar e dak bov wat hoofd Dit zijn de beginwoord van e populair kerklied waarmee wij de viering vaak beginn. Nu Dit zijn kun de je het beginwoord dak van van Naaldwijkse e populair Adrianuskerk kerklied waarmee niet zomaar wij de e viering dak noem vaak beginn.. Het is liefst 30 meter hoog Nu kun je van het alle dak kant van de duidelijk Naaldwijkse te zi. Adrianuskerk Of je op niet de veilingroute zomaar e rijdt dak of noem over de. Het Maasdijk, is liefst overal 30 meter zie je de hoog ranke van tor alle die kant als e duidelijk naald bov te zi. onze Of je woonplaats nu op de veilingroute uitsteekt rijdt het of hoge over dak de van Maasdijk, de kerk. overal Onder zie het je dak de ranke bevindt tor zich die e als prachtig e naald gemetseld bov onze gewelf, woonplaats e uniek uitsteekt meesterwerk het van hoge architectuur dak van de kerk. vakmanschap. Onder het Bov dak bevindt het gewelf zich e kun prachtig je via allerlei gemetseld hout gewelf, trapp e uniek gaanderij meesterwerk over de van orme architectuur kerkzolder vakmanschap. lop. De e Bov vindt het dat gewelf leuk, kun de ander je via allerlei griezelig, hout maar trapp bij gelegheid gaanderij word over excursies de orme georganiseerd kerkzolder lop. over de De gewelv. e vindt dat leuk, de ander griezelig, maar bij gelegheid word er excursies georganiseerd over de gewelv. In 2001 hebb kerk tor in de steigers gestaan bij de grote rovatie. Het is fantastisch wat de Naaldwijkse In 2001 hebb parochie kerk to tor voor in elkaar de steigers heeft gestaan gekreg. bij Door de grote vele rovatie. gift e Het orme is fantastisch inzet van wat de vrijwilligers. Naaldwijkse Ook parochie de jonger to voor van elkaar de scouting heeft gekreg. hebb hun Door stetje vele gift bijgedrag. e orme Wij zijn inzet nu 12 van jaar verder. Het vrijwilligers. grote complex Ook de van jonger de parochie van de blijft scouting onderhoud hebb vrag. hun stetje bijgedrag. Wij zijn nu 12 jaar verder. Het grote complex van de parochie blijft onderhoud vrag. In 2001 is het oostelijke kerkdak niet aangepakt. Nu is het echter, door aantasting van houtworm rotte plekk, In 2001 is urgt. het oostelijke Ook de kerkdak got moet niet aangepakt. Nu word. is het echter, Dit is weer door e aantasting heel groot van project houtworm wat wij niet rotte alle plekk, uit urgt. onze gewone Ook de middel got moet kunn aangepakt bekostig. word. Daarom Dit is gaan weer wij e met heel de kerkveiling groot project wat 2013 wij voor niet de restauratie alle uit onze van gewone het kerkdak middel aan de kunn tuinzijde. bekostig. Ook dit jaar Daarom is het gaan motto wij weer: met Sam de kerkveiling sterk voor 2013 scouting voor de kerk. restauratie De jeugdbeweging van het kerkdak kan aan eves de tuinzijde. deze Ook tijd, dit waarin jaar is het allerlei motto subsidies weer: Sam word sterk stopgezet, voor scouting goed e steuntje kerk. De in jeugdbeweging de rug gebruik. kan Het eves zijn economisch in deze tijd, zorgelijke waarin allerlei tijd. subsidies Maar als iedere word stopgezet, e dakpan goed bijdraagt e steuntje e duit in de doet rug in gebruik. het zakje van Het de zijn scouting, economisch dan zorgelijke is er veel mogelijk. tijd. Maar Hopelijk als iedere word e de kerkveiling dakpan bijdraagt Fancy e Fair duit ook doet dit in jaar het weer zakje e van feest de scouting, van ontmoeting dan is er met veel e mogelijk. zeer welkome Hopelijk opbrgst word de voor kerkveiling de gemeschap. Fancy Fair ook Zodat dit jaar wij weer onder e het feest kerkdak van ontmoeting van de Adrianus met e nog zeer jar welkome droog kunn opbrgst zitt voor. de gemeschap. Zodat wij onder het kerkdak van de Adrianus nog jar droog kunn zitt. Graag tot zis op 4, 5 6 oktober! Graag tot zis op 4, 5 6 oktober! Mede nams pastor R. Dits, Pastoor Mede nams J. Stevoord pastor R. Dits, Pastoor J. Stevoord Pagina 2 Pagina 2 Pagina 5

6

7 2013 Kerkveiling "Sam sterk voor Scouting Kerk" 25e jaargang Thema: "Hallowe" Zomaar e dak bov wat hoofd Griezel Dit zijn de beginwoord van e populair kerklied waarmee wij de viering vaak beginn. Nu Zoals kun altijd je het is dak er ook van dit de jaar Naaldwijkse weer e Adrianuskerk thema gekoz niet voor zomaar de Fancy e dak Fair: noem Griezel.. Het En is liefst dat gebeurt 30 meter nog al hoog es bij van Scouting alle kant Naaldwijk! duidelijk E te spannd zi. Of je verhaal, nu op de e veilingroute geheimzinnig rijdt avondspel of over de of Maasdijk, e nachtelijke overal zie je de dropping ranke tor in e die donker als e dnbos. naald bov Dat onze maakt woonplaats Scouting uitsteekt zo spannd het voor hoge onze dak Naaldwijkse van de kerk. jeugd. Onder Sam het dak spel, bevindt sam zich ondernem e prachtig gemetseld sam opgroei gewelf, e in uniek ons dorp, meesterwerk in onze parochie. van architectuur E actieve vakmanschap. Bov scoutingveriging het gewelf kun in je e via sterke allerlei hout levde trapp parochiegemeschap gaanderij over is zeer de orme waardevol kerkzolder van lop. groot belang De e voor vindt onze dat jeugd. leuk, de ander griezelig, maar bij gelegheid word er excursies georganiseerd over de gewelv. Om onze Adrianusparochie om onze Scouting vitaal actief te kunn lat functioner zijn er, naast In Uw 2001 actieve hebb inbrg, kerk ook tor financiën de nodig. steigers En gestaan daarom bij is de ook grote Uw financiële rovatie. steun Het is belangrijk; fantastisch zonder wat de gaat het Naaldwijkse niet! parochie to voor elkaar heeft gekreg. Door vele gift e orme inzet van vrijwilligers. Ook de jonger van de scouting hebb hun stetje bijgedrag. Wij zijn nu 12 jaar verder. Het Zo grote heeft complex Scouting van Naaldwijk de parochie dankzij blijft Uw onderhoud hulp in afgelop vrag. tijd twee ergiezuinige ketels kunn installer, de verlichting moest hoognodig ergievridelijk word geroveerd, er zijn twee tt In aangeschaft 2001 is het oostelijke ook 4 GPS- kerkdak om niet zwerftocht aangepakt. Nu te kunn is het echter, mak. door E aantasting punt van zorg van houtworm is het wegvall rotte van plekk, de gemetelijke urgt. Ook subsidie. de got moet aangepakt word. Dit is weer e heel groot project wat wij niet alle uit onze gewone middel kunn bekostig. Daarom gaan wij met de kerkveiling 2013 voor de restauratie Kom naar van de Kerkeveiling het kerkdak aan de de Fancy tuinzijde. Fair. Ook Het dit is er jaar altijd is het gezellig, motto U weer: voelt Sam zich lid sterk van e voor gemeschap scouting kerk. U De kunt jeugdbeweging ons help door kan Uw eves deelname. in deze tijd, waarin allerlei subsidies word stopgezet, goed e steuntje in de rug gebruik. Het zijn economisch zorgelijke tijd. Maar als iedere e dakpan bijdraagt Graag e duit tot zis! doet in het zakje van de scouting, dan is er veel mogelijk. Hopelijk word de kerkveiling Fancy Fair ook dit jaar weer e feest van ontmoeting met e zeer welkome opbrgst voor de gemeschap. Nams iedere Zodat van wij Scouting onder het kerkdak van de Adrianus nog jar droog kunn zitt. Naaldwijk, Nic Sosef Graag tot zis op 4, 5 6 oktober! Mede nams pastor R. Dits, Pastoor J. Stevoord Pagina 3 Pagina 2 Pagina 7

8 Geestweg 37 Naaldwijk Herstraat 1 Monster

9 2013 Kerkveiling "Sam sterk voor Scouting Kerk" 2013 Kerkveiling "Sam sterk voor Scouting Kerk" Zomaar e dak bov wat hoofd Regelemt voor de Kerkveiling 2013 Dit zijn de beginwoord van e populair kerklied waarmee wij de viering vaak beginn. Nu kun je het dak van de Naaldwijkse Adrianuskerk niet zomaar e dak noem. Het is liefst 30 meter hoog 1.De De van veiling alle wordt wordt kant gehoud duidelijk onder te zi. toezicht Of je van nu van op notaris de veilingroute Boellaards rijdt van van of notaris over de kantoor Maasdijk, Westland overal zie je de Partners ranke Partners tor Notariss uit die Naaldwijk, als & e Advocat naald de bov veilingmeesters uit Naaldwijk, onze woonplaats Hny de veilingmeesters uitsteekt Duyvestein, het Nic Hny hoge Sosef dak Duyvestein, van Dick de Keijzer. kerk. Nic Onder het dak Sosef bevindt Dick zich Keijzer. e prachtig gemetseld gewelf, e uniek meesterwerk van architectuur vakmanschap. Bov Als het u gewelf goeder kun die je via in dit allerlei veilingboekje hout trapp staan wilt bezichtig gaanderij is over dit mogelijk de orme op kerkzolder VRIJDAGAVOND lop. De 4 e 2.Als vindt OKTOBER u goeder dat leuk, van de die ander in dit tot veilingboekje griezelig, uur. maar staan bij gelegheid wilt bezichtig word is dit er mogelijk excursies op georganiseerd VRIJDAGAVOND over de gewelv. 4 OKTOBER van tot uur. Op de avond van de veiling vindt u bij de ingang van De Binnhof aan e tafel ms die uw In 3.Op 2001 naam de hebb avond noter kerk van de u veiling tor e nummer in vindt de steigers u overhandig, bij de gestaan ingang van bij dit de De is uw grote Binnhof koper rovatie. nummer. aan Het e is tafel fantastisch ms wat die de Naaldwijkse uw naam noter parochie to u e voor nummer elkaar overhandig, heeft gekreg. dit Door is uw vele koper gift nummer. e orme inzet van vrijwilligers. Uw koper Ook nummer de jonger is strikt van persoonlijk de scouting hebb kan niet hun uitgeled stetje word. bijgedrag. Als u Wij iets zijn wilt nu kop 12 jaar moet verder. u Het 4.Uw grote dat koper complex nummer van is de omhoog strikt parochie persoonlijk stek, blijft onderhoud dan kan niet de vrag. administratie uitgeled word. aan de Als hand u iets van wilt uw kop nummer, moet uw u dat naam koper nummer adres terugvind omhoog stek, i.v.m. dan betaling. kan de administratie aan de hand van uw nummer, uw In naam 2001 is het adres oostelijke terugvind kerkdak i.v.m. niet betaling. aangepakt. Nu is het echter, door aantasting van houtworm rotte plekk, Zonder urgt. nummer Ook de kan got niets moet gekocht aangepakt word. Uw word. koper Dit nummer is weer dit e u heel in te groot lever project bij vertrek. wat wij niet alle 5.Zonder uit onze nummer gewone kan middel niets gekocht kunn word. bekostig. Uw koper Daarom nummer gaan dit wij met u in te de lever kerkveiling bij vertrek voor de restauratie De gekochte van het goeder kerkdak aan kunn de tuinzijde. dezelfde Ook avond dit jaar vanaf is het motto uur tot weer: e Sam half uur sterk na afloop voor scouting van de kerk. 6.De veiling De gekochte jeugdbeweging word goeder afgehaald. kan kunn eves dezelfde in deze avond tijd, vanaf waarin allerlei uur subsidies tot e half word uur na stopgezet, afloop van goed de e steuntje veiling word in rug afgehaald. gebruik. Het zijn economisch zorgelijke tijd. Maar als iedere e dakpan bijdraagt e Is duit het die doet avond in het niet zakje mogelijk van de om scouting, de goeder dan is mee er veel naar mogelijk. huis te Hopelijk nem, haal word ze dan de kerkveiling de volgde Fancy 7.Is morg, het Fair die ook avond zaterdag dit jaar niet weer 5 mogelijk oktober, e feest om tuss de van goeder ontmoeting mee met naar uur e huis op. zeer te nem, welkome haal opbrgst ze dan de voor de gemeschap. volgde morg, Zodat zaterdag wij onder 5 oktober, het kerkdak tuss van de Adrianus nog uur jar op. droog kunn zitt. De betaling geschiedt op dezelfde avond, met e éénmalige bankmachtiging, maar het is ook Graag 8.De mogelijk betaling tot zis contant geschiedt op 4, 5 te betal. op 6 oktober! dezelfde avond, met e éénmalige bankmachtiging, maar het is ook mogelijk contant te betal. Mede De nams toegang pastor tot deze R. Dits, Kerkveiling is gratis. Pastoor 9.De toegang J. Stevoord tot deze Kerkveiling is gratis. Opm. De kerkveiling de Fancy Fair word gehoud onder verantwoording van de Stichting Fancy Fair Naaldwijk.Conform wettelijke maatregel heeft onze stichting e zgn ANBI verklaring aangevraagd verkreg.gift aan e ANBI instelling zijn conform de geldde regels aftrekbaar. N.B. Vergeet dit veilingboekje niet op VRIJDAG 4 OKTOBER mee naar de Kerkveiling te nem! Pagina 2 Pagina 4 Pagina 9

10 Honderdland LT Maasdijk T F Grieks Restaurant Plaka Rembrandstraat GE Naaldwijk Tel:

11 2013 Kerkveiling "Sam sterk voor Scouting Kerk" 25e jaargang Thema: "Hallowe" Zomaar e dak bov wat hoofd 1 Boer Crouwers 50 kakelverse eier Dit zijn de beginwoord van e populair kerklied waarmee wij de viering vaak beginn. Nu kun je het dak van de Naaldwijkse Adrianuskerk niet zomaar e dak noem. Het is liefst 30 meter hoog 2 Il van Mondo alle kant Haarmode duidelijk te zi. Of je nu Stap op de es veilingroute binn rijdt bij Il of Mondo over de want Maasdijk, met deze overal bon zie je kunt u de ranke tor die als e naald bov onze woonplaats uitsteekt het hoge dak van de kerk. Onder het gewass, geknipt geföhnd word dak bevindt zich e prachtig gemetseld gewelf, e uniek meesterwerk van architectuur vakmanschap. Bov het gewelf kun je via allerlei hout trapp gaanderij over de orme kerkzolder lop. De e 3 vindt Handelskwekerij dat leuk, ander Richard griezelig, v.d. maar bij gelegheid Nordmann word Blauwspar er excursies kerstboom georganiseerd af te hal over in december gewelv. Zalm 2013 In 2001 hebb kerk tor in de steigers gestaan bij de grote rovatie. Het is fantastisch wat de Naaldwijkse 4 Theo parochie Bardse to voor elkaar heeft gekreg. Bakkie Door lekker vele Westlands gift e orme inzet van vrijwilligers. Ook de jonger van de scouting hebb hun stetje bijgedrag. Wij zijn nu 12 jaar verder. Het grote complex van de parochie blijft onderhoud vrag. In N.N. is het oostelijke kerkdak niet aangepakt. Nu Kistje is het 'gezond' echter, e door mix aantasting van grote van houtworm fruit. Voor rotte uw zelf of plekk, urgt. Ook de got moet aangepakt om word. iemand Dit blij is weer te mak e heel groot project wat wij niet alle uit onze gewone middel kunn bekostig. Daarom gaan wij met de kerkveiling 2013 voor de restauratie van het kerkdak aan de tuinzijde. Ook dit jaar is het motto weer: Sam sterk voor scouting 6 V.d. Ard Tropical Plant Cter Palmboom kerk. De jeugdbeweging kan eves in deze tijd, waarin allerlei subsidies word stopgezet, goed e steuntje in de rug gebruik. Het zijn economisch zorgelijke tijd. Maar als iedere e dakpan bijdraagt e duit doet in het zakje van de scouting, dan is er veel mogelijk. Hopelijk word de kerkveiling Fancy 7 Fair Speciaal ook dit Slagerij jaar weer Björn e feest van van ontmoeting E avondje met e zeer gezellig welkome gourmett opbrgst voor voor 2 person de op gemeschap. KoppZodat wij onder het kerkdak van de vrijdag Adrianus 8 november nog jar droog 2013 kunn zitt. Graag tot zis op 4, 5 6 oktober! 8 Carwash Westland Heeft uw auto e wasbeurt nodig, rij dan door naar Mede nams pastor R. Dits, Carwash Westland met deze waspas t.w.v. 50,- Pastoor J. Stevoord 9 Jumbo E goed gevulde Jumbo tas 10 Arto Haarmode Kappersbon t.w.v. 35,- 11 Pedicure Voetreflex Waardebon voor e behandeling 12 De Watertuin Waardebon voor 2 uur et drink met 2 person 13 v.d. Valk bv - Patio Plant E gezellige avond klaverjass voor 4 person op zaterdag 26 oktober Speciaal Slagerij Björn van Kopp E avondje gezellig gourmett voor 2 person op vrijdag 8 november 2013 Pagina 5 Pagina 2 Pagina 11

12 25e jaargang Thema: "Hallowe" 2013 Kerkveiling "Sam sterk voor Scouting Kerk" 25e Kerkveiling 30e Fancy Fair met thema Hallowe 15 Grand Café Restaurant Bij5 Dinerbon t.w.v. 50,- In het weekd van oktober is het weer zover, de zal van de Binnhof de Scouting Naaldwijk zijn dan ingericht voor de Kerkveiling de Fancy Fair, met dit jaar als thema "Hallowe". 16 Golfclub Westland Vier proefless golf van 30 minut bij Golfclub Westland Niets nieuws onder de zon zou je op het eerste gezicht zegg. En toch is dit jaar anders als voorgaande. Om met de deur in huis te vall, de voorzitter. Frits Dam, de voorzitter van de afgelop 14 jaar, heeft afscheid gom van de voorzittershamer deze over gedrag aan ondergetekde. E afscheid 17 waarbij N.N. Frits in het zonnetje gezet wordt voor de Kistje grote 'gezond' inzet van e de afgelop mix van grote 14 jaar zal nog fruit. plaatsvind. Voor uw zelf of maar ik wil nu alvast ev van de gelegheid gebruik om iemand mak blij om te Frits mak nams het bestuur van de Fancy Fair Naaldwijk te bedank. Bedank voor het regel van de meest uitelopde zak op de meest onverwachte momt om de Fancy Fair e evemt te mak zoals deze de afgelop jar was. 18 Frits, bedankt PC Snelservice!! Canon kleurprinter met WiFi, full HD movie print direct disc print Nieuw bloed brgt vaak ook verandering teweeg. Deze verandering kom met name tot uiting in uitstraling, zoals e logo voor de Fancy Fair Naaldwijk, nieuwe media zoals e internetsite, 19 adress Scouting voor de & bereikbaarheid, Kerk Twitter overige Geheel vorm verzorgde van de avond nieuwe Jeu communicatie. de Boules op Dit 24 om januari 2014 herkbaarheid bereikbaarheid van de Fancy Fair de Kerkveiling te vergrot. Want naast het organiser van e evemt om ms bij elkaar te brg in e gezellige omgeving is uw financiële steun, door afnemde subsidies dergelijke, meer dan welkom. We trapp het weekd dan 20 B Hofland Waardebon voor e groepsfoto van bijv. uw gezin of uw ook traditioneel af met de Kerkveiling. kleinkinder (5 pers.) 20 x 25 cm De Kerkveilingcommissie heeft ook dit jaar weer e grote diversiteit aan kavels bij elkaar wet te 21 verzamel. N.N. Kavels welke uitelop van kaartavond Kistje druiv ( bridge of klaverjas ) tot golfclinics e ballonvaart U ziet, er zijn veel mogelijkhed om e leuke activiteit voor u zelf wat vrid te regel ook nog es onze Parochie de Scouting steun. Onze pastoor Jaap Stevoord met de veilingmeester Hny Duivstein, Dick Keizer Nic Sosef zull wederom de kavels aanprijz. De 22 Kerkveiling LooksForYou is op vrijdag 4 oktober start om E 20:00 knipbehandeling uur in Binnhof. inclusief Ook wass als u niet van drog voornems bt e kavel te kop, maar gewoon e stuk gezelligheid wilt proev bt u van harte welkom! 23 Op zaterdag Auto Electra zondag BV gaan we gewoon verder, Kärcher zie het hogedrukreiniger programma op de middpagina, (400 liter, 110 maar bar, 1600 toch wil Watt) ik uw aandacht voor de playbackshows door de jeugd het Rad van Fortuin waar ieder lot altijd e prijs heeft de gezelligheid!! De Fancy Fair start dit jaar op zondag eerder, direct na de zondagsmis van 11:00 uur. Dan staat de koffie klaar kunn de kinder al beginn aan de vele activiteit die in de 24 Ria van der Hoev E mooie tuindecoratie scoutingzal te do zijn. Kortom, het belooft weer e mooi Fancy Fair weekd te word. Ik zie u graag op oktober. 25 De Watertuin Waardebon voor 2 uur et drink met 2 person Nams de Fancy Fair commissie Sander Zuyderwijk 26 Scouting & Kerk Geheel verzorgde avond Jeu de Boules op 24 januari 2014 Kerkveiling Commissie Voorzitter Peter Lansberg Commissieled Westland Diving Waardebon voor e duikintroductie in De Lier voor 2 Wim van de Berg Nic Groeweg person Frans Bardse Alex Klein Monique Zwinkels 28 Bakkerij v.d. Berg Barry Zwinkels E heerlijk verw pakket van de bakker Pagina 1 Pagina 12 Pagina 6

13 2013 Kerkveiling "Sam sterk voor Scouting Kerk" 25e jaargang Thema: "Hallowe" Zomaar e dak bov wat hoofd 29 Trefzeker Party Service Kistje huiswijn (1 rood, 1 wit) Dit zijn de Maasdijk beginwoord van e populair kerklied waarmee wij de viering vaak beginn. Nu kun je het dak van de Naaldwijkse Adrianuskerk niet zomaar e dak noem. Het is liefst 30 meter hoog 30 Keurslager van alle kant v. Leeuw duidelijk te zi. Of je nu Varksrollade op veilingroute van rijdt 1 of kg over de Maasdijk, overal zie je de ranke tor die als e naald bov onze woonplaats uitsteekt het hoge dak van de kerk. Onder het dak bevindt zich e prachtig gemetseld gewelf, e uniek meesterwerk van architectuur vakmanschap. Bov het gewelf kun je via allerlei hout trapp gaanderij over de orme kerkzolder lop. De e 31vindt Speciaal dat leuk, Slagerij de ander Björn griezelig, van maar bij gelegheid E avondje word gezellig er excursies gourmett georganiseerd voor 2 person over de op gewelv. Kopp vrijdag 8 november 2013 In 2001 hebb kerk tor in de steigers gestaan bij de grote rovatie. Het is fantastisch wat de Naaldwijkse 32 Peet parochie Vijverberg to voor elkaar heeft gekreg. 5 liter Door biest vele op afroep gift af e te hal orme inzet van vrijwilligers. Ook de jonger van de scouting hebb hun stetje bijgedrag. Wij zijn nu 12 jaar verder. Het grote complex van de parochie blijft onderhoud vrag. In Ard-Sosef is het oostelijke kerkdak niet aangepakt. Nu 1 x is 2 het person echter, door solex aantasting rijd inclusief van houtworm et drink rotte op plekk, urgt. Ook de got moet aangepakt zaterdag word. Dit 17 is mei weer 2014 e heel groot project wat wij niet alle uit onze gewone middel kunn bekostig. Daarom gaan wij met de kerkveiling 2013 voor de restauratie van het kerkdak aan de tuinzijde. Ook dit jaar is het motto weer: Sam sterk voor scouting 34 v.d. Valk bv - Patio Plant E gezellige avond klaverjass voor 4 person op kerk. De jeugdbeweging kan eves in deze tijd, waarin allerlei subsidies word stopgezet, goed e zaterdag 26 oktober 2013 steuntje in de rug gebruik. Het zijn economisch zorgelijke tijd. Maar als iedere e dakpan bijdraagt e duit doet in het zakje van de scouting, dan is er veel mogelijk. Hopelijk word de kerkveiling Fancy 35 Fair Meesterbakker ook dit jaar weer Roodrijs e feest van ontmoeting Waardebon met e voor zeer e welkome overheerlijke opbrgst snit voor uit de eig bakkerij gemeschap. Zodat wij onder het kerkdak van de Adrianus nog jar droog kunn zitt. Graag tot zis op 4, 5 6 oktober! 36 Speciaal Slagerij Björn van Mede nams Kopp pastor R. Dits, Pastoor J. Stevoord E avondje gezellig gourmett voor 2 person op vrijdag 8 november De Vier Markiez Pannekoek et t.w.v. 35,- 38 De Watertuin Waardebon voor 2 uur et drink met 2 person 39 Golfclub Westland Vier proefless golf van 30 minut bij Golfclub Westland 40 Speciaal Slagerij Björn van Kopp E avondje gezellig gourmett voor 2 person op vrijdag 8 november Studio FormFit Intakegesprek inclusief voedingsadvies figuuranalyse + e proefles in de warmtecabine 42 Frans Annie Bardse Avondje bridge e buffetje voor 2 person op 16 februari 2014 Pagina 7 Pagina 2 Pagina 13

14

15 2013 Kerkveiling "Sam sterk voor Scouting Kerk" 2013 Kerkveiling "Sam sterk voor Scouting Kerk" Zomaar e dak bov wat hoofd 43 Piet Onings Bloembollbedrijf Met e bloemboll pakket van P. Onings wordt voor u Dit zijn de beginwoord van e populair kerklied het waarmee voorjaar wij extra de viering fleurigvaak beginn. Nu kun je het dak van de Naaldwijkse Adrianuskerk niet zomaar e dak noem. Het is liefst 30 meter hoog 44 Ard-Sosef van alle kant duidelijk te zi. Of je nu 1 op x 2 de person veilingroute solex rijdt rijd of over inclusief de Maasdijk, et overal drink zie je op de ranke tor die als e naald bov onze woonplaats uitsteekt het hoge dak van de kerk. Onder het zaterdag 17 mei 2014 dak bevindt zich e prachtig gemetseld gewelf, e uniek meesterwerk van architectuur vakmanschap. Bov het gewelf kun je via allerlei hout trapp gaanderij over de orme kerkzolder lop. De e 45 vindt Speciaal dat leuk, Slagerij de ander Björn griezelig, van maar bij gelegheid E avondje word gezellig er excursies gourmett georganiseerd voor 2 person over de op gewelv. Kopp vrijdag 8 november 2013 In 2001 hebb kerk tor in de steigers gestaan bij de grote rovatie. Het is fantastisch wat de Naaldwijkse 46 Van Alph parochie de to voetversierder voor elkaar heeft gekreg. Waardebon Door vele t.w.v. gift 25,- e orme inzet van vrijwilligers. Ook de jonger van de scouting hebb hun stetje bijgedrag. Wij zijn nu 12 jaar verder. Het grote complex van de parochie blijft onderhoud vrag. In Scouting is het oostelijke & Kerk kerkdak niet aangepakt. Geheel Nu is het verzorgde echter, door avond aantasting Jeu de van Boules houtworm op 24 januari rotte 2014 plekk, urgt. Ook de got moet aangepakt word. Dit is weer e heel groot project wat wij niet alle uit onze gewone middel kunn bekostig. Daarom gaan wij met de kerkveiling 2013 voor de restauratie van het kerkdak aan de tuinzijde. Ook dit jaar is het motto weer: Sam sterk voor scouting 48 v.d. Valk bv - Patio Plant E gezellige avond klaverjass voor 4 person op kerk. De jeugdbeweging kan eves in deze tijd, waarin allerlei subsidies word stopgezet, goed e zaterdag 26 oktober 2013 steuntje in de rug gebruik. Het zijn economisch zorgelijke tijd. Maar als iedere e dakpan bijdraagt e duit doet in het zakje van de scouting, dan is er veel mogelijk. Hopelijk word de kerkveiling Fancy 49 Fair Ed ook dit verhuur jaar weer Westland e feest van ontmoeting Ed met rijd e door zeer het welkome Westland opbrgst omstrek voor de voor 2 gemeschap. Haba Recreatie Zodat wij BV onder het kerkdak van de person Adrianus op nog 22 jar maart droog 2014 kunn met aansluitd zitt. et drink Graag tot zis op 4, 5 6 oktober! Mede 50 nams Grand Café pastor Restaurant R. Dits, Bij5 Dinerbon t.w.v. 50,- Pastoor J. Stevoord 51 Scouting Naaldwijk 50 olieboll bezorgd op 30 december Golfclub Westland Waardebon voor golfclinic van 2,5 uur voor 2 person met e golf Pro Frits Dam op zaterdag 12 juli 2014 inclusief drankje 53 v.d. Valk bv - Patio Plant E gezellige avond klaverjass voor 4 person op zaterdag 26 oktober Js Valk kok tafel cadeaus Honselersdijk 55 Speciaal Slagerij Björn van Kopp Lampe Berger: zuiver-reinig-parfumer. Zuivert onaangame luchtjes zoals kook- rook tabakslucht, door e uniek proces van katalytische verbranding onder hoge temperatuur geeft dan e geur naar keuze af E avondje gezellig gourmett voor 2 person op vrijdag 8 november 2013 Pagina 2 Pagina 8 Pagina 15

16

17 2013 Kerkveiling "Sam sterk voor Scouting Kerk" 25e jaargang Thema: "Hallowe" Zomaar e dak bov wat hoofd 56 Hem & Haarstijl Met deze bon kunt u gewass, geknipt geföhnd Dit zijn de beginwoord van e populair kerklied word waarmee wij de viering vaak beginn. Nu kun je het dak van de Naaldwijkse Adrianuskerk niet zomaar e dak noem. Het is liefst 30 meter hoog 57 Ed van alle verhuur kant duidelijk Westland te zi. Of je nu Ed op de rijd veilingroute door het rijdt Westland of over de Maasdijk, omstrek overal voor zie je 2 de ranke tor die als e naald bov onze woonplaats uitsteekt het hoge dak van de kerk. Onder het Haba Recreatie BV person op 22 maart 2014 met aansluitd et dak bevindt zich e prachtig gemetseld gewelf, e uniek meesterwerk van architectuur vakmanschap. drink Bov het gewelf kun je via allerlei hout trapp gaanderij over de orme kerkzolder lop. De e vindt dat leuk, de ander griezelig, maar bij gelegheid word er excursies georganiseerd over de gewelv. 58 Restaurant Arida Diner voor 2, onbeperkt et exclusief drankjes In 2001 hebb kerk tor in de steigers gestaan bij de grote rovatie. Het is fantastisch wat de Naaldwijkse parochie to voor elkaar heeft gekreg. Door vele gift e orme inzet van vrijwilligers. 59 Gerda Ook Groeweg de jonger van Pedicure de scouting hebb Laat hun uw stetje voet es bijgedrag. lekker verzorg Wij zijn nu 12 met jaar deze verder. Het grote complex van de parochie blijft onderhoud pedicurebehandeling vrag. In 2001 is het oostelijke kerkdak niet aangepakt. Nu is het echter, door aantasting van houtworm rotte 60 Carwash Westland Heeft uw auto e wasbeurt nodig, rij dan door naar plekk, urgt. Ook de got moet aangepakt word. Dit is weer e heel groot project wat wij niet alle uit onze gewone middel kunn bekostig. Carwash Daarom Westland gaan wij met met deze de kerkveiling waspas t.w.v voor 50,- de restauratie van het kerkdak aan de tuinzijde. Ook dit jaar is het motto weer: Sam sterk voor scouting kerk. 61 De Ard-Sosef jeugdbeweging kan eves in deze tijd, 1 x waarin 2 person allerlei solex subsidies rijd word inclusief stopgezet, et goed drink e op steuntje in de rug gebruik. Het zijn economisch zorgelijke tijd. Maar als iedere e dakpan bijdraagt zaterdag 17 mei 2014 e duit doet in het zakje van de scouting, dan is er veel mogelijk. Hopelijk word de kerkveiling Fancy Fair ook dit jaar weer e feest van ontmoeting met e zeer welkome opbrgst voor de gemeschap. 62 Meesterbakker Zodat wij Roodrijs onder het kerkdak van de Waardebon Adrianus nog voor jar e droog overheerlijke kunn zitt snit. uit eig bakkerij Graag tot zis op 4, 5 6 oktober! Mede 63 nams Dnis pastor Colinda R. Dits, Rontberg E ijstaart voor 12 person met Kerstmis, dat is lkkr!!! Pastoor J. Stevoord 64 HaVeWe E diner voor twee in de Haagse Hoge School, datum in overleg 65 Kwekerij "De Bonfut" Partyctrum de Binnhof Bakkie fiets voor 4 person. Nuttig gezond het Westland rond. U gaat uw bakkie vull bij 4 agrarische bedrijv op zaterdag 10 mei We sluit de dag af met e gezellig buffet bij Hny Monique Zwinkels 66 Keurslager v. Leeuw Varksrollade van 1 kg 67 Wollebrand Wakeboard & Waterski Park 1 uur waterskiën of wakeboard 68 Cors Groeweg Kistje druiv 69 Trefzeker Party Service Maasdijk Pagina 9 Kistje huiswijn (1 rood, 1 wit) Pagina 2 Pagina 17

18

19 2013 Kerkveiling "Sam sterk voor Scouting Kerk" 2013 Kerkveiling "Sam sterk voor Scouting Kerk" Zomaar e dak bov wat hoofd 70 Speciaal Slagerij Björn van E avondje gezellig gourmett voor 2 person op Dit zijn Kopp de beginwoord van e populair kerklied vrijdag waarmee 8 november wij de viering 2013vaak beginn. Nu kun je het dak van de Naaldwijkse Adrianuskerk niet zomaar e dak noem. Het is liefst 30 meter hoog 71 Autobedrijf van alle kant de Voeght duidelijk te zi. Of je nu APK op de keuring veilingroute e rijdt winterpakket of over de Maasdijk, overal zie je de ranke tor die als e naald bov onze woonplaats uitsteekt het hoge dak van de kerk. Onder het dak bevindt zich e prachtig gemetseld gewelf, e uniek meesterwerk van architectuur vakmanschap. Bov het gewelf kun je via allerlei hout trapp gaanderij over de orme kerkzolder lop. De e 72 vindt De dat Watertuin leuk, de ander griezelig, maar bij gelegheid Waardebon word voor 2 er uur excursies et georganiseerd drink met over 2 person de gewelv. In 2001 hebb kerk tor in de steigers gestaan bij de grote rovatie. Het is fantastisch wat de Naaldwijkse 73 Monique parochie Knoop to voor elkaar heeft gekreg. Ontspanningsmassage Door vele gift van e 1 orme uur inzet van vrijwilligers. Ook de jonger van de scouting hebb hun stetje bijgedrag. Wij zijn nu 12 jaar verder. Het grote complex van de parochie blijft onderhoud vrag. In Arto is het Haarmode oostelijke kerkdak niet aangepakt. Kappersbon Nu is het echter, t.w.v. door 35,- aantasting van houtworm rotte plekk, urgt. Ook de got moet aangepakt word. Dit is weer e heel groot project wat wij niet alle uit onze gewone middel kunn bekostig. Daarom gaan wij met de kerkveiling 2013 voor de restauratie van het kerkdak aan de tuinzijde. Ook dit jaar is het motto weer: Sam sterk voor scouting 75 Jan I Olsthoorn Surprise voor 4 person, 's middags e leuke rit in kerk. De jeugdbeweging kan eves in deze tijd, waarin allerlei subsidies word stopgezet, goed e speciaal antiek vervoer, wat er daarna gebeurd is nog e steuntje in de rug gebruik. Het zijn economisch zorgelijke tijd. Maar als iedere e dakpan bijdraagt verrassing op zaterdag 12 juli 2014 e duit doet in het zakje van de scouting, dan is er veel mogelijk. Hopelijk word de kerkveiling Fancy Fair ook dit jaar weer e feest van ontmoeting met e zeer welkome opbrgst voor de gemeschap. 76 Koppert Zodat Cress wij B.V. onder het kerkdak van de Workshop Adrianus van nog 3 jar uur droog voor 5 kunn person zitt in. Koppert Cress Cressperice, afsluiting met maaltijd van door u zelf Graag tot zis op 4, 5 6 oktober! bereidde gerecht met e passde wijn Mede nams pastor R. Dits, Pastoor 77 Handelskwekerij J. Stevoord Richard v.d. Zalm Nordmann Blauwspar kerstboom af te hal in december Westlandse Wijnhandel Diner voor 2 inclusief wijnarrangemt t.w.v. 80,- op 14 november Wollebrand Wakeboard & Waterski Park 1 uur waterskiën of wakeboard 80 v.d. Valk bv - Patio Plant E gezellige avond klaverjass voor 4 person op zaterdag 26 oktober Cors Groeweg Kistje druiv 82 Kwekerij "De Bonfut" Partyctrum de Binnhof Bakkie fiets voor 4 person. Nuttig gezond het Westland rond. U gaat uw bakkie vull bij 4 agrarische bedrijv op zaterdag 10 mei We sluit de dag af met e gezellig buffet bij Hny Monique Zwinkels Pagina 2 Pagina 10 Pagina 19

20

21

22 25e jaargang 25e jaargang Thema: "Hallowe" Thema: "Hallowe" 25e Kerkveiling 30e Fancy Fair met thema Hallowe 83 Peet Vijverberg 5 liter biest op afroep af te hal In het weekd van oktober is het weer zover, de zal van de Binnhof de Scouting Naaldwijk zijn dan ingericht voor de Kerkveiling de Fancy Fair, met dit jaar als thema "Hallowe". 84 Speciaal Slagerij Björn van E avondje gezellig gourmett voor 2 person op Niets nieuws onder de zon zou je op het eerste gezicht zegg. En toch is dit jaar anders als voorgaande. Kopp vrijdag 8 november 2013 Om met de deur in huis te vall, de voorzitter. Frits Dam, de voorzitter van de afgelop 14 jaar, heeft afscheid gom van de voorzittershamer deze over gedrag aan ondergetekde. E afscheid waarbij 85 Scouting Frits het & zonnetje Kerk gezet wordt voor de Geheel grote inzet verzorgde van afgelop avond Jeu 14 de jaar Boules zal nog op plaatsvind. 24 januari 2014 maar ik wil nu alvast ev van de gelegheid gebruik mak om Frits nams het bestuur van de Fancy Fair Naaldwijk te bedank. Bedank voor het regel van de meest uitelopde zak op de meest onverwachte momt om de Fancy Fair e evemt te mak zoals deze de afgelop jar was. Frits, 86 bedankt Golfclub!! Westland Waardebon voor golfclinic van 2,5 uur voor 2 person met e golf Pro Frits Dam op zaterdag 12 juli 2014 Nieuw bloed brgt vaak ook verandering teweeg. inclusief Deze verandering drankje kom met name tot uiting in uitstraling, zoals e logo voor de Fancy Fair Naaldwijk, nieuwe media zoals e internetsite, adress voor de bereikbaarheid, Twitter overige vorm van de nieuwe communicatie. Dit om 87 H.M.U. Olsthoorn Timmer- 3 uur vakkundig timmerwerk herkbaarheid bereikbaarheid van de Fancy Fair de Kerkveiling te vergrot. Want naast het organiser bouwbedrijf van e B.V. evemt om ms bij elkaar te brg in e gezellige omgeving is uw financiële steun, door afnemde subsidies dergelijke, meer dan welkom. We trapp het weekd dan ook 88 traditioneel Vis & Traiteur af met Jero de Kerkveiling. Vijverberg E pond paling, om uw vingers erbij af te likk De Kerkveilingcommissie heeft ook dit jaar weer e grote diversiteit aan kavels bij elkaar wet te verzamel. Kavels welke uitelop van kaartavond ( bridge of klaverjas ) tot golfclinics e ballonvaart 89 GroRijk U ziet, de er zijn Carlton veel mogelijkhed om Doos e leuke met kamerplant. activiteit voor u zelf Zi uw wat kamerplant vrid regel er niet ook nog es onze Parochie de Scouting steun. meer uit? Onze Met pastoor deze kavel Jaap kunt Stevoord u ze weer met vervang de veilingmeester Hny Duivstein, Dick Keizer Nic Sosef zull wederom de kavels aanprijz. De Kerkveiling is op vrijdag 4 oktober start om 20:00 uur in de Binnhof. Ook als u niet van voornems 90 De Vier bt Markiez e kavel te kop, maar gewoon Pannekoek e stuk gezelligheid et t.w.v. wilt 35,- proev bt u van harte welkom! Op zaterdag zondag gaan we gewoon verder, zie het programma op de middpagina, maar toch wil ik 91 v.d. Valk bv - Patio Plant E gezellige avond klaverjass voor 4 person op uw aandacht voor de playbackshows door de jeugd het Rad van Fortuin waar ieder lot altijd e prijs heeft de gezelligheid!! De Fancy Fair start dit jaar zaterdag op zondag 26 oktober eerder, direct 2013 na de zondagsmis van 11:00 uur. Dan staat de koffie klaar kunn de kinder al beginn aan de vele activiteit die in de scoutingzal 92 Expert te Koppol do zijn. E Sseo koffie apparaat Kortom, het belooft weer e mooi Fancy Fair weekd te word. Ik zie u graag op oktober. Nams 93 Speciaal de Fancy Slagerij Fair commissie Björn van Sander Kopp Zuyderwijk E avondje gezellig gourmett voor 2 person op vrijdag 8 november 2013 Kerkveiling 94 Ard-Sosef Commissie 1 x 2 person solex rijd inclusief et drink op Voorzitter Peter Lansberg zaterdag 17 mei 2014 Commissieled Wim 95 van Frans de Berg Annie Bardse Avondje bridge Frans e Bardse buffetje voor 2 person op 16 Nic Groeweg februari 2014 Alex Klein Monique Zwinkels Barry Zwinkels Kees de Kok Schildersbedrijf 4 uur schilderwerk Pagina 1 Pagina 11 Pagina 24

23 2013 Kerkveiling "Sam sterk voor Scouting Kerk" 2013 Kerkveiling "Sam sterk voor Scouting Kerk" Zomaar e dak bov wat hoofd 97 Parfumerie Mooi Kouwhov Prachtig gevarieerd, geurig her parfumpakket t.w.v. Dit zijn de beginwoord van e populair kerklied 75,-. waarmee Pure verwnerij wij de viering vaak beginn. Nu kun je het dak van de Naaldwijkse Adrianuskerk niet zomaar e dak noem. Het is liefst 30 meter hoog 98 Jan van alle I kant Olsthoorn duidelijk te zi. Of je nu Surprise op de veilingroute voor 4 person, rijdt of over 's middags de Maasdijk, e overal leuke zie rit je in de ranke tor die als e naald bov onze woonplaats uitsteekt het hoge dak van de kerk. Onder het speciaal antiek vervoer, wat er daarna gebeurd is nog e dak bevindt zich e prachtig gemetseld gewelf, e uniek meesterwerk van architectuur vakmanschap. verrassing op zaterdag 12 juli 2014 Bov het gewelf kun je via allerlei hout trapp gaanderij over de orme kerkzolder lop. De e vindt dat leuk, de ander griezelig, maar bij gelegheid word er excursies georganiseerd over de gewelv. 99 Westlandse Wijnhandel Diner voor 2 inclusief wijnarrangemt t.w.v. 80,- op 14 november 2013 In 2001 hebb kerk tor in de steigers gestaan bij de grote rovatie. Het is fantastisch wat de Naaldwijkse parochie to voor elkaar heeft gekreg. Door vele gift e orme inzet van vrijwilligers. 100 Westland Ook de Diving jonger van de scouting hebb Waardebon hun stetje voor e bijgedrag. duikintroductie Wij zijn nu in De 12 jaar Lier verder. voor 2 Het grote complex van de parochie blijft onderhoud person vrag. In 2001 is het oostelijke kerkdak niet aangepakt. Nu is het echter, door aantasting van houtworm rotte 101 Golfclub Westland Waardebon voor golfclinic van 2,5 uur voor 2 person met plekk, urgt. Ook de got moet aangepakt word. Dit is weer e heel groot project wat wij niet alle uit onze gewone middel kunn bekostig. e golf Daarom Pro gaan Frits wij Dam met de kerkveiling op zaterdag juli voor 2014 de restauratie van het kerkdak aan de tuinzijde. Ook inclusief dit jaar is drankje het motto weer: Sam sterk voor scouting kerk. De jeugdbeweging kan eves in deze tijd, waarin allerlei subsidies word stopgezet, goed e steuntje 102 Paprika in de rug Kwekerij gebruik. Ton Het van zijn de economisch Met zorgelijke 4 person tijd. gezellig Maar als boer iedere golv e dakpan met e bijdraagt gezellige e Maarel duit doet in het zakje van de scouting, dan barbeque is er veel op mogelijk. zaterdag Hopelijk 7 juni word 2014 de kerkveiling Fancy Fair ook dit jaar weer e feest van ontmoeting met e zeer welkome opbrgst voor de gemeschap. Zodat wij onder het kerkdak van de Adrianus nog jar droog kunn zitt. 103 Globe Reisburo High Tea voor 4 person met keuze uit diverse Graag Rembrandtstraat tot zis op 4, oktober! Naaldwijk restaurants door het hele land Mede nams pastor R. Dits, Pastoor 104 Dinita J. Stevoord Siertuin 's Gravzande E fraaie palm voor op uw terras, hij is winterhard. Ideaal voor onze winters 105 Peet Vijverberg 5 liter biest op afroep af te hal 106 Ard-Sosef 1 x 2 person solex rijd inclusief et drink op zaterdag 17 mei Theo Bardse Bakkie lekker Westlands 108 Keurslager v. Leeuw Waardebon gourmetschaal voor 4 person 109 Speciaal Slagerij Björn van Kopp E avondje gezellig gourmett voor 2 person op vrijdag 8 november Ed verhuur Westland Haba Recreatie BV Ed rijd door het Westland omstrek voor 2 person op 22 maart 2014 met aansluitd et drink Pagina 2 Pagina 12 Pagina 25

24

25 2013 Kerkveiling "Sam sterk voor Scouting Kerk" 25e jaargang Thema: "Hallowe" Zomaar e dak bov wat hoofd 111 Kwekerij "De Bonfut" Bakkie fiets voor 4 person. Nuttig gezond het Dit zijn de Partyctrum beginwoord de van Binnhof e populair kerklied Westland waarmee rond. wij de U viering gaat uw vaak bakkie beginn. vull bij 4 agrarische Nu kun je het dak van de Naaldwijkse Adrianuskerk bedrijv niet zomaar op zaterdag e dak noem 10 mei Het is We liefst sluit 30 meter de dag af hoog van alle kant duidelijk te zi. Of je nu met op de e veilingroute gezellig buffet rijdt of bij over Hny de Maasdijk, Monique overal Zwinkels zie je de ranke tor die als e naald bov onze woonplaats uitsteekt het hoge dak van de kerk. Onder het dak 112 bevindt Speciaal zich e Slagerij prachtig Björn gemetseld van gewelf, e E uniek avondje meesterwerk gezellig van gourmett architectuur voor 2 vakmanschap. person op Bov het gewelf kun je via allerlei hout trapp gaanderij over de orme kerkzolder lop. De Kopp vrijdag 8 november 2013 e vindt dat leuk, de ander griezelig, maar bij gelegheid word er excursies georganiseerd over de gewelv. 113 Westland Workwear Waardebon voor e mooi winterjack. Het houdt u lekker In 2001 hebb kerk tor in de steigers gestaan warm bij tijds grote onze rovatie. lange Het winter is fantastisch maand wat (Maat de XL) Naaldwijkse parochie to voor elkaar heeft gekreg. Door vele gift e orme inzet van vrijwilligers. Ook de jonger van de scouting hebb hun stetje bijgedrag. Wij zijn nu 12 jaar verder. Het 114 grote Pastor complex Ditsvan de parochie blijft onderhoud Met vrag. pastor Dits gaat u met 2 person naar Rotterdam voor e rondwandeling langs e aantal gebouw In 2001 is het oostelijke kerkdak niet aangepakt. Nu bezoekt is het echter, u het Zomercarnaval. door aantasting van De houtworm dag begint om rotte 10 uur, plekk, urgt. Ook de got moet aangepakt onderweg word. Dit wordt is weer er e geluncht, heel groot data project medio wat juni wij 2014 niet alle uit onze gewone middel kunn bekostig. Daarom gaan wij met de kerkveiling 2013 voor de restauratie van het kerkdak aan de tuinzijde. Ook dit jaar is het motto weer: Sam sterk voor scouting kerk. 115 De Frans jeugdbeweging Annie Bardse kan eves in deze tijd, Avondje waarin bridge allerlei subsidies e buffetje word voor stopgezet, 2 person goed e op 16 steuntje in de rug gebruik. Het zijn economisch februari zorgelijke 2014 tijd. Maar als iedere e dakpan bijdraagt e duit doet in het zakje van de scouting, dan is er veel mogelijk. Hopelijk word de kerkveiling Fancy Fair ook dit jaar weer e feest van ontmoeting met e zeer welkome opbrgst voor de 116 Peet Vijverberg 5 liter biest op afroep af te hal gemeschap. Zodat wij onder het kerkdak van de Adrianus nog jar droog kunn zitt. Graag tot zis op 4, 5 6 oktober! 117 Pastoor J. Stevoord E groot bloemboll pakket uit Hillegom Mede nams pastor R. Dits, Pastoor J. Stevoord 118 Jan Groeweg E overheerlijk kistje Muskaat druiv 119 V.d. Ard Tropical Plant Cter Palmboom 120 Boer Crouwers 50 kakelverse eier 121 Scouting & Kerk Geheel verzorgde avond Jeu de Boules op 24 januari Golfclub Westland Waardebon voor golfclinic van 2,5 uur voor 2 person met e golf Pro Frits Dam op zaterdag 12 juli 2014 inclusief drankje 123 Tromp kaashuis E kaaspakket, samgesteld door uw kaasspecialist in Naaldwijk Pagina 13 Pagina 2 Pagina 27

Kerkenveiling & programma Fancy Fair 2, 3 en 4 oktober 2015

Kerkenveiling & programma Fancy Fair 2, 3 en 4 oktober 2015 Kerkenveiling & programma Fancy Fair 2, 3 en 4 oktober 2015 Samen sterk voor scouting en kerk Pagina 1 27e Kerkenveiling en 32e Fancy Fair met als thema Voor u ligt het programmaboekje van alweer de 27e

plezierig wonen, professioneel werken Tel. (0174)

plezierig wonen, professioneel werken Tel. (0174) plezierig wonen, professioneel werken Tel. (0174) 29 46 52 www.rijnpoort.nl Fancy Fair 2016 Ruimte 28e Kerkenveiling en 33e Fancy Fair met als thema Ruimte Een gezond parochie- en verenigingsleven is goed

Tel. (0174) plezierig wonen, professioneel werken ZONWERING KOZIJNEN TERRASOVERKAPPINGEN.

Tel. (0174) plezierig wonen, professioneel werken ZONWERING KOZIJNEN TERRASOVERKAPPINGEN. ZONWERING KOZIJNEN TERRASOVERKAPPINGEN Showroom Naaldwijk Grote Woerdlaan 36c 2671 CL Naaldwijk T 0174-631 125 S h owroom Berkel en Ro de n r i j s Nobelsingel 4 2652 XA Berkel en Rodenrijs T 010-511 9

Borgsate, uw persoonlijke keuze. laurens Borgsate

Borgsate, uw persoonlijke keuze. laurens Borgsate Borgsate, uw persoonlijke keuze laurens Borgsate Borgsate Laurens Borgsate is een woonzorglocatie voor ouderen, gelegen in de deelgemeente Hillegersberg-Schiebroek. De locatie kenmerkt zich door de open

voor elke smaak, voor elk budget! DE BUN PARTYCENTRUM

voor elke smaak, voor elk budget! DE BUN PARTYCENTRUM voor elke smaak, voor elk budget! bedrijfsthemafeesten, vergaderingen, personeelsfeesten, lunches en symposia bruiloften, feesten en partijen en catering gezellig restaurant/bar zaterdag en zondag open

René op vakantie. 10-17 mei 2013 P U T T E N

Nieuwsbrief nr.7 3 december 2015

Nieuwsbrief nr.7 3 december 2015 Nieuwsbrief nr.7 3 december 2015 Vanuit de directie Sinterklaas Vandaag donderdag 3 december heeft de Sint en zijn pieten een bezoek gebracht aan de Vonder. In de speelzaal hebben de kinderen van de groepen

5 soorten vlees Beef hamburger Thüringer braadworst Kipfilet Gekruid lamsworstje Varkensfilet

5 soorten vlees Beef hamburger Thüringer braadworst Kipfilet Gekruid lamsworstje Varkensfilet Barbecue brochure Barbecuebuffet Bij Piecken bent u aan het juiste adres voor een heerlijke en goed verzorgde barbecue. Door ons prachtige indoor barbecuebuffet kunnen wij u het hele jaar door voorzien

SCHITTER - (BL)INGETJES INFOBULLETIN JAARGANG 8 UITGAVE 5 31-10-2014

SCHITTER - (BL)INGETJES INFOBULLETIN JAARGANG 8 UITGAVE 5 31-10-2014 SCHITTER - (BL)INGETJES INFOBULLETIN JAARGANG 8 UITGAVE 5 31-10-2014 Jubileum en afscheid juffrouw Jannie. Op 21 november is juffrouw Jannie 40 jaar werkzaam in het basisonderwijs. Dit is natuurlijk een

Recreatieprogramma Bonte Vlucht. Opening van het seizoen 30 maart 2018

Recreatieprogramma Bonte Vlucht. Opening van het seizoen 30 maart 2018 Recreatieprogramma 2018 Bonte Vlucht Opening van het seizoen 30 maart 2018 Vakantiepark Bonte Vlucht BV Leersumsestraatweg 23, 3941 MN Doorn T: 0343 473232 E: info@bontevlucht.nl Eetcafé De T: 0621201983

Organisatie Opgeven en algemene informatie bij Martha en Toon Roks, Thornerstraat 48, tel: of of

Organisatie Opgeven en algemene informatie bij Martha en Toon Roks, Thornerstraat 48, tel: of of Organisatie Opgeven en algemene informatie bij Martha en Toon Roks, Thornerstraat 48, tel: 381995 of 06.34204870 of 06.43753307 fietsdagtocht donderdag 27 juni wandeltocht woensdag 10 juli opening de Achtertuin

Golfweek SPORTIEF. Culinair. genieten UITNODIGING & INFORMATIE

Golfweek SPORTIEF. Culinair. genieten UITNODIGING & INFORMATIE Golfweek UITNODIGING & INFORMATIE & 2015 SPORTIEF Culinair genieten In de week van maandag 31 augustus tot en met zaterdag 5 september kunt u deelnemen aan de wedstrijden voor het goede doel tijdens onze

Feestje bij Beachclub LEEF. Herinner je gister, Droom van morgen maar LEEF vandaag

Feestje bij Beachclub LEEF. Herinner je gister, Droom van morgen maar LEEF vandaag Feestje bij Beachclub LEEF Herinner je gister, Droom van morgen maar LEEF vandaag Beachclub LEEF Bedankt voor je interesse in onze Beachclub. Beachclub LEEF ligt middenin een van de meest prachtige en

Vrije tijd. Studio58 & omgeving Activiteiten September 2018

Vrije tijd. Studio58 & omgeving Activiteiten September 2018 Studio58 & omgeving Activiteiten September 2018 Studio 58 Beukenstraat 58 4462TT Goes 0113 228575 (als je iets wilt doorgeven vóór of tijdens eethuis of activiteit) Aanmelden voor alle activiteiten via:

Rondvaartbedrijf De Gantel

Rondvaartbedrijf De Gantel Rondvaartbedrijf De Gantel Herckenrathstraat 28 2681 DG Monster Telefoonnummer: 0174-28 03 35 email: gantel@solcon.nl website: www.rondvaartbedrijfdegantel.nl Geachte mijnheer/mevrouw, Hierbij ontvangt

Geheel verzorgde week met excursies en koken

Geheel verzorgde week met excursies en koken Toe aan vakantie? Bijtanken in Salzburgerland! Herfstweek: zaterdag 18-25 oktober (in overleg kunnen we voor een groep de data verschuiven) Geheel verzorgde week met excursies en koken Excursies en koken:

Het Tooropje Februari

Het Tooropje Februari Het Tooropje Februari 2017 www.chtoorop.nl Mededelingen Vrijwillige bijdrage In het verleden hebben we er vaker op gewezen hoe belangrijk de vrijwillige bijdrage is. Met de vrijwillige bijdrage kunnen

Nieuwsbrief november/december 2015

Nieuwsbrief november/december 2015 Nieuwsbrief november/december 2015 4 december bezoekt Sint Kei 13 Vrijdag 4 december komt Sinterklaas een bezoekje brengen aan onze school. Alle kinderen worden om 8.30 uur verwacht op het schoolplein.

Trouwen bij Beachclub LEEF. Herinner je gister, Droom van morgen maar LEEF vandaag

Trouwen bij Beachclub LEEF. Herinner je gister, Droom van morgen maar LEEF vandaag Trouwen bij Beachclub LEEF Herinner je gister, Droom van morgen maar LEEF vandaag Beachclub LEEF Bedankt voor je interesse in Beachclub LEEF! Trouwen bij Beachclub LEEF betekent de dag van je leven op

STICHTING KOM IN MIJN TUIN Nieuwsbrief zomer 2017

STICHTING KOM IN MIJN TUIN Nieuwsbrief zomer 2017 View this email in your browser STICHTING KOM IN MIJN TUIN Nieuwsbrief zomer 2017 Zomer in volle gang! Het is weer zover: de schoolvakanties zijn begonnen op vrijdag 21 juli... de kindertuinen en generatietuinen

Nieuwsbrief 16. Schooljaar april 2019 GROEPSACTIVITEITEN

Nieuwsbrief 16. Schooljaar april 2019 GROEPSACTIVITEITEN Nieuwsbrief 16 Schooljaar 18-19 18 april 2019 GROEPSACTIVITEITEN Persoonlijke leerdoel De komde twee wek staat het persoonlijk leerdoel respect ctraal. Hierbij dk wij aan Bewust zijn van de ding die ms,

Agenda december - januari NIEUWSBRIEF NR 11 JAARGANG 4 19 December donderdag Alle groepen kerstviering

Agenda december - januari NIEUWSBRIEF NR 11 JAARGANG 4 19 December donderdag Alle groepen kerstviering Agenda december - januari NIEUWSBRIEF NR 11 JAARGANG 4 19 December donderdag Alle groepen kerstviering 21 December vrijdag Kerstvakantie begint om 12.15 uur 25 & 25 December Eerste & Tweede kerstdag Woensdag

Den Hoogenban, uw persoonlijke keuze. laurens DEN HOOGENBAN

Den Hoogenban, uw persoonlijke keuze. laurens DEN HOOGENBAN Den Hoogenban, uw persoonlijke keuze laurens DEN HOOGENBAN Den Hoogenban Laurens Den Hoogenban is een woonzorglocatie voor ouderen, die is gelegen in de wijk Overschie. De locatie kenmerkt zich door de

Ons vakantieverblijf in De Lutte.

Ons vakantieverblijf in De Lutte. Ons vakantieverblijf in De Lutte. Louwra Herman Arwin Els Barry Will Frans Marjolein Willie VRIJDAG 21-06-2013 Vandaag begint onze vakantie. Arwin en Herman stappen in de bus in Veenendaal en de andere

zomerprogramma 2007 Zomerprogramma Zaterdag 30 juni 11.00 Boswandeling 14.00 Ja / Nee 20.30 Hollandse Avond

zomerprogramma 2007 Zomerprogramma Zaterdag 30 juni 11.00 Boswandeling 14.00 Ja / Nee 20.30 Hollandse Avond Zomerprogramma zomerprogramma 2007 Zaterdag 30 juni 11.00 Boswandeling 14.00 Ja / Nee 20.30 Hollandse Avond Maandag 2 juli FEEST!! RINY IS JARIG 10.30 Koffie + gebak voor de ouders 12.00 Eten met de kinderen

Aesopus, uw persoonlijke keuze. laurens Aesopus

Aesopus, uw persoonlijke keuze. laurens Aesopus Aesopus, uw persoonlijke keuze laurens Aesopus Aesopus Laurens Aesopus is een woonbehandelcentrum voor ouderen met psychiatrische problemen en fysieke beperkingen, met veelal ook een verslavingsachtergrond.

Sponsormogelijkheden.

Sponsormogelijkheden. Koelwag Spinn voor Kinder voor Sponsormogelijkhed. De 3 Delftse Lions Clubs vier in september 100 jaar Lions International. Ter gelegheid hiervan will wij geld bije brg om 2 goede doel te ondersteun: de

Juni. Welkom bij Camping De Heldense Bossen. Tijdens uw verblijf kunt deelnemen aan een aantal activiteiten die wij voor u organiseren.

Juni. Welkom bij Camping De Heldense Bossen. Tijdens uw verblijf kunt deelnemen aan een aantal activiteiten die wij voor u organiseren. Juni Welkom bij Camping De Heldense Bossen Tijdens uw verblijf kunt deelnemen aan een aantal activiteiten die wij voor u organiseren. Voor een aantal activiteiten kunt u zich inschrijven bij de receptie,

Laurens Borgsate. Locatie met een open en hartelijke sfeer. meer dan zorg

Laurens Borgsate. Locatie met een open en hartelijke sfeer. meer dan zorg Laurens Borgsate Locatie met een open en hartelijke sfeer meer dan zorg Borgsate Laurens Borgsate is een woonzorglocatie voor ouderen, gelegen in de Rotterdamse wijk Schiebroek. De locatie kenmerkt zich

Nieuwsbrief 15. Schooljaar april 2019 GROEPSACTIVITEITEN

Nieuwsbrief 15. Schooljaar april 2019 GROEPSACTIVITEITEN Nieuwsbrief 15 Schooljaar 18-19 4 april 2019 GROEPSACTIVITEITEN Persoonlijke leerdoel Wij werk vanaf maandag 8 april aan het leerdoel Communicatie. Hierbij dk wij aan In allerlei situaties verschillde

Nieuwsbrief Tennisvereniging De Gouwen, jaargang 4, nummer 4

Nieuwsbrief Tennisvereniging De Gouwen, jaargang 4, nummer 4 Nieuwsbrief juli 2011 Van de voorzitter Beste leden, Het seizoen 2011 is halverwege, dat betekent dat veel leden druk bezig zijn met de open toernooien of genieten van hun vakantie. Voor de club is ons

LANG WEEKEND 15-18 AUGUSTUS 2014 HEALEY

LANG WEEKEND 15-18 AUGUSTUS 2014 HEALEY LANG WEEKEND 15-18 AUGUSTUS 2014 HEALEY & GOLF Zijn de Healey en golf uw passie? Wij willen deze twee combineren in de eerste Healey golfreis. In vier dagen tijd spelen wij op drie prachtige golfbanen

Startweekend Huis van God en mensen. Vrijdag 15, zaterdag 16 en zondag 17 september. startweekend sept

Startweekend Huis van God en mensen. Vrijdag 15, zaterdag 16 en zondag 17 september. startweekend sept Startweekend 2017 Vrijdag 15, zaterdag 16 en zondag 17 september Huis van God en mensen startweekend sept. 2017 1 Op de startzondag zeggen we tegen elkaar: Kijk de kerk met haar eeuwenoude traditie. Haar

Tel: AQUA LOVE DIVE CENTER

Tel: AQUA LOVE DIVE CENTER INFOBLAD 2018 Duiken en overnachten in Emsland(DE) Het is leuk en gevarieerd duiken in Kreisland Emsland. Dit ligt net over de grens bij de provincies Groningen en Drenthe. Er zijn hier rond de 10 duiklocaties,

April. Clorisse. Belangrijke data: 30 april & 1 mei: Croqueslag 30 april: Jeneveravond!!!Zaterdag 16 april: Wouterdag!!!

April. Clorisse. Belangrijke data: 30 april & 1 mei: Croqueslag 30 april: Jeneveravond!!!Zaterdag 16 april: Wouterdag!!! Belangrijke data: 30 april & 1 mei: Croqueslag 30 april: Jeneveravond!!!Zaterdag 16 april: Wouterdag!!! Clorisse vormingen en diensten voor kinderopvang en onderwijs April Xaverius-St.Rita A21/46G April

Smaakvol vergaderen bij La Place

Smaakvol vergaderen bij La Place La Place Goede bereikbaarheid, uitstekende facilitaire voorzieningen en optimale service. Dat zijn de kenmerken van La Place vergaderlocaties. La Place heeft diverse unieke locaties waar u elkaar in alle

GROEPSUITJES DE BERENDONCK SEIZOEN 2017 ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// 1

GROEPSUITJES DE BERENDONCK SEIZOEN 2017 ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// 1 GROEPSUITJES DE BERENDONCK SEIZOEN 2017 ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// 1 WELKOM OP DE BERENDONCK INTRODUCTIE ACTIVITEITEN In deze brochure vindt u het

~ 1 ~ Nieuwsbrief Aflevering December 2017

~ 1 ~ Nieuwsbrief Aflevering December 2017 Nieuwsbrief Aflevering 2017-12 December 2017 In deze aflevering: - Geboren. - Kerstpakketten acties. - Kerstvieringen. - Kerst-inn. - Vooraankondiging. - Algemene gegevens. Geboren. Dat geboren mag worden

Dorpsveld, uw persoonlijke keuze. laurens Dorpsveld

Dorpsveld, uw persoonlijke keuze. laurens Dorpsveld Dorpsveld, uw persoonlijke keuze laurens Dorpsveld Dorpsveld Laurens Dorpsveld is een klein woonzorgcentrum voor ouderen in het zuiden van Rotterdam. De locatie kenmerkt zich door de gemoedelijke en open

www.kwbkattenbos.be www.kattenbos.tk info@kwbkattenbos.be

www.kwbkattenbos.be www.kattenbos.tk info@kwbkattenbos.be Oktober 2012 29/02 29ste jaargang. nr 02 korte inhoud Wat voorbij is... Het ABC van de sociale media...... Kattenbosserjoging Wat komt... 50+ en gezond blijven!... Dropping... Samenaankoopstookolie...

PROGRAMMA OKTOBER 2016

PROGRAMMA OKTOBER 2016 PROGRAMMA OKTOBER 2016 Voor u ligt het programma voor oktober van de SAMEN-UITbus voor Bernheze en Oss Met de boodschappenritten en ook weer diverse leuke uitstapjes. Deze maand gaan we onder andere naar

In het weekend maak je een spectaculaire safari waarin je oog in oog komt te staan met de big five.

In het weekend maak je een spectaculaire safari waarin je oog in oog komt te staan met de big five. Oeganda Kerst 2016 Jij steekt samen met je team je handen uit de mouwen om van een dorpsschooltje in Nkokonjeru een nieuwe frisse school te maken. Samen met ouders en leraren knap je de boel op. Aan de

Nieuwsbrief uur. Wij trekken aan de bel... Bellentrekkers gezocht

Nieuwsbrief uur. Wij trekken aan de bel... Bellentrekkers gezocht Nieuwsbrief Jaargang 20 - nummer 12 februari 2015 Wij trekken aan de bel... Bellentrekkers gezocht Het Liliane Fonds roept alle basisscholen in Nederland op om op donderdag 12 maart 2015 één minuut lang

Grand Café Restaurant Zuiderkroon Activiteiten mei & juni 2011

Grand Café Restaurant Zuiderkroon Activiteiten mei & juni 2011 Beste Bezoeker, Naast de gezellige activiteiten die wij wekelijks organiseren in Zuiderkroon, zoals de bingo en de soosmiddagen, organiseren wij met regelmaat leuke activiteiten. Zoals bijvoorbeeld eetactiviteiten,

Nieuwsbrief juli 2017

Nieuwsbrief juli 2017 1947 2017 Nieuwsbrief juli 2017 Feest Heikant 70 jarig bestaan 1947-2017 Datum 8 juli 2017 UITSTAPJE. Het belooft een avontuurlijke dag en avond te worden vol verrassingen en veel gezelligheid! We hopen

** korting per aangebrachte cursist. CREATIEVE / WELLNESS VAKANTIE WEKEN VAN ARTFRIENDS 31 juli t/m 7 augustus 2010 7 t/m 14 augustus 2010

** korting per aangebrachte cursist. CREATIEVE / WELLNESS VAKANTIE WEKEN VAN ARTFRIENDS 31 juli t/m 7 augustus 2010 7 t/m 14 augustus 2010 Individuele en groeps deelname korting per aangebrachte cursist Gratis workshopdeelname: Creëer je eigen groep Voor een aantal cursussen en workshops kun je je individueel inschrijven. Voor die cursussen

Fietsvakantie 2015. De Schakel Uitwaaien op Texel. woensdag 24 juni 2015 t/m zondag 28 juni 2015

Fietsvakantie 2015. De Schakel Uitwaaien op Texel. woensdag 24 juni 2015 t/m zondag 28 juni 2015 Fietsvakantie 2015 De Schakel Uitwaaien op Texel woensdag 24 juni 2015 t/m zondag 28 juni 2015 Volg ons door tijdens de fietsvakantie elke dag ons verslag te lezen op: www.deschakelamstelveen.nl Het programma

Best, 18 juli 2014. Programma 50-jarig jubileum Thema: LTVB Wereldclub

Best, 18 juli 2014. Programma 50-jarig jubileum Thema: LTVB Wereldclub Programma 50-jarig jubileum Thema: LTVB Wereldclub Programma 50-jarig jubileum Thema: LTVB Wereldclub Het programma voor het 50-jarig jubileum werd niet alleen beperkt tot een jubileum weekend. De jubileum

GROEPSUITJES DE BERENDONCK ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// 1. Seizoen 2017

GROEPSUITJES DE BERENDONCK ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// 1. Seizoen 2017 GROEPSUITJES DE BERENDONCK Seizoen 2017 ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// 1 WELKOM OP DE BERENDONCK INTRODUCTIE ACTIVITEITEN In deze brochure staat het

Jaarverslag Stichting jij bent TOV! Auteur: Wendy Verkerk- Klein

Jaarverslag Stichting jij bent TOV! Auteur: Wendy Verkerk- Klein Jaarverslag Stichting jij bent TOV! 2017 Auteur: Wendy Verkerk- Klein Voorwoord Voor u ligt het derde jaarverslag van TOV te Tiel. Stichting jij bent TOV bestaat sinds Februari 2015. Dit is alweer het

LindeStede. Dienstverlening voor senioren

LindeStede. Dienstverlening voor senioren LindeStede Dienstverlening voor senioren Uw welzijn......daar draait het om! Iedereen geeft een eigen invulling aan plezierig wonen. Voor de één heeft dat te maken met een bepaald woonoppervlak en leefruimte,

Samen sterk voor scouting en kerk 2

Samen sterk voor scouting en kerk 2 Samen sterk voor scouting en kerk 2 Het dorp Thuis heb ik nog een ansichtkaart, een kerk, een kar met paard. Herkent U deze tekst? Het is de eerste zin van een lied van Wim Sonneveld met als titel: Het

Activiteitenagenda 2015 2016. Us Doarpshûs. Terwispel

Activiteitenagenda 2015 2016. Us Doarpshûs. Terwispel Activiteitenagenda 2015 2016 Us Doarpshûs Terwispel Dorpsgenoten, Het afgelopen jaar zijn er diverse activiteiten in Us Doarpshûs georganiseerd. Door de uitbreiding van Us Doarpshûs was en is hierin nu

PROGRAMMAOVERZICHT SCHALKHAAR LIFE! 2013

PROGRAMMAOVERZICHT SCHALKHAAR LIFE! 2013 PROGRAMMAOVERZICHT SCHALKHAAR LIFE! 2013 De organisatie van Schalkhaar Life! is trots u het prachtige programma voor 2013 bekend te kunnen maken. We hopen ook dit jaar weer dat dit spetterende programma

GROEPSUITJES DE BERENDONCK //////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

GROEPSUITJES DE BERENDONCK ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// GROEPSUITJES DE BERENDONCK 1 WELKOM OP DE BERENDONCK INTRODUCTIE In deze brochure vindt u het aanbod van activiteiten en arrangementen om van uw (personeels)uitje een verrassende en onvergetelijke belevenis

Nico Valk had weer flink uitgepakt met zijn tombola en het lijkt wel of het elk jaar meer prijzen gaan worden.

Nico Valk had weer flink uitgepakt met zijn tombola en het lijkt wel of het elk jaar meer prijzen gaan worden. Van de voorzitter Inmiddels hebben wij de clubkampioenschappen achter de rug en wat was dat heerlijk met elke dag mooi weer!! Alleen op de finaledag iets minder maar het mocht de pret niet drukken met

Activiteiten programma De Meerstede December 2015

Activiteiten programma De Meerstede December 2015 Dinsdag 1 december Mozaïek De laatste keer in dit jaar. Het wordt een kleurrijke middag. Locatie: 1 e etage creatief-centrum + materiaalgeld Kosten intern: materiaalgeld Zaal open 14.00 uur Aanvang 14.15

Als opening gingen we met z n alle naar buiten om de vlag in de mast te hijsen.

Als opening gingen we met z n alle naar buiten om de vlag in de mast te hijsen. Verslag van de prokkel middag: Op vrijdag 10 juni was het dan zover, onze prokkel middag Om half 1 kwam iedereen aan bij van der Valk en verzamelde wij in de bar. Even lekker wat drinken en een koekje

Brochure Vergaderen HET KAN IN THEOTHORNE

Brochure Vergaderen HET KAN IN THEOTHORNE Brochure Vergaderen HET KAN IN THEOTHORNE 1 WELKOM BIJ THEOTHORNE Ook voor iedere andere gelegenheid waarvoor u een representatieve zaal nodig heeft, bieden wij een passende oplossing. Deze informatiefolder

Het Groene Hart. 5 t/m 9 april 2012

Het Groene Hart. 5 t/m 9 april 2012 Het Groene Hart 5 t/m 9 april 2012 Donderdag 5 april Heel - Hekendorp 163 km Hekendorp - Gouda 23 km Pasen staat weer voor de deur en dat betekent voor ons 5 vrije dagen. Daar Janneke en Arnold, dochter

INFORMATIE KOOKSTUDIO

INFORMATIE KOOKSTUDIO INFORMATIE KOOKSTUDIO Heeft u de smaak al te pakken? Kookstudio De Smaak Van... is een professioneel en goed uitgeruste kookstudio in het centrum van Almelo. De kookstudio biedt mogelijkheden voor uiteenlopende

Nieuwsbrief voor bezoekers, vrienden en familie van de Inloop

Nieuwsbrief voor bezoekers, vrienden en familie van de Inloop Nr 73 november 2015 In de Inloop Nieuwsbrief voor bezoekers, vrienden en familie van de Inloop November 2015 De klok is weer verzet. De avond begint een uurtje vroeger en s morgens is het een klein beetje

Aan de ouders / verzorgers van de leerlingen van de groepen 1 tm. 8. Nieuwsbrief 7 30 november 2015

Aan de ouders / verzorgers van de leerlingen van de groepen 1 tm. 8. Nieuwsbrief 7 30 november 2015 Aan de ouders / verzorgers van de leerlingen van de groepen 1 tm. 8. Nieuwsbrief 7 30 november 2015 Banketstaven Vrijdag 27 november werd de banketstavenactie afgesloten. Er zijn 604 verkocht. Dat zijn

Voor Hemels koken hoef je geen Chef te zijn!!!

Delfshaven, uw persoonlijke keuze. laurens DELFSHAVEN

Delfshaven, uw persoonlijke keuze. laurens DELFSHAVEN Delfshaven, uw persoonlijke keuze laurens DELFSHAVEN Delfshaven Laurens Delfshaven is een modern woonzorgcentrum voor ouderen in de bruisende deelgemeente Delfshaven. Er heerst een gemoedelijke en gezellige

Laurens De Elf Ranken

Laurens De Elf Ranken Laurens De Elf Ranken Zoveel mogelijk leven zoals u gewend bent Modern gebouw met een levendige sfeer. Wat kunnen wij voor u betekenen? Laurens De Elf Ranken Levendige locatie in Carnisselande Laurens

Programma BMW Arctic Driving Zweden 2010

Programma BMW Arctic Driving Zweden 2010 Programma BMW Arctic Driving Zweden 2010 Aankomst dag (1): 09:20 Vertrek vanaf Amsterdam Schiphol naar Oslo. KL1143 Vertrek Schiphol: 10:20. Aankomst Oslo: 12:10. 11:40 Aankomst Oslo. Transfer van Oslo

Maandkalender & bulletin Jaargang: datum: 27 nov. 2017

Maandkalender & bulletin Jaargang: datum: 27 nov. 2017 Maandkalender & bulletin Jaargang: 21-07 datum: 27 nov. 2017 november 27 nieuwsbrief 7 28 29 30 1 4 5 Sinterklaas op school 6 9.30 uur start school 7 8 11 20.00 uur MR Padland 12 Aanschuiftafel locatie

Activiteitenfolder maart 2016

Activiteitenfolder maart 2016 ntmoetingscentrum de plek waar je thuis bent Activiteitenfolder maart 2016 Openingstijden Maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 20.00 uur (keuken sluit om 19.30 uur) Zaterdag van 13.00 tot 16.30 uur Ontmoetingscentrum

Verslag voetreis etappe 8 van Sarreguemines naar Molsheim.

Verslag voetreis etappe 8 van Sarreguemines naar Molsheim. Verslag voetreis etappe 8 van Sarreguemines naar Molsheim. Door omstandigheden moest de groep van Hein Tol zich enkele weken voor vertrek helaas terugtrekken. Onze groep bestaande uit Simon Kras, Johan

Private Waterfront Parties

Private Waterfront Parties Private Waterfront Parties BIJ FINLEY IN HET WITTE HUIS Als je feest écht bijzonder moet zijn! Zie je het al voor je, de gezichten van je vrienden en kennissen, als ze arriveren bij de luxe, hagelwitte

DE FAIR OM LETTERLIJK VAKANTIE TE PROEVEN! TASTE & TRAVEL FAIR 2017

DE FAIR OM LETTERLIJK VAKANTIE TE PROEVEN! TASTE & TRAVEL FAIR 2017 DE FAIR OM LETTERLIJK VAKANTIE TE PROEVEN! TASTE & TRAVEL FAIR 2017 Hulstkamp Gebouw in Rotterdam. TASTE&TRAVEL FAIR 2017 De Taste & Travel Fair is DE fair waar bezoekers letterlijk de vakantie kunnen

OWG - NIEUWS. Jubbega - Hoornsterzwaag. Herfst 2014. Website: www.overwelzijngesproken.nl Kamer van Koophandel 56415001 Jaargang 2 nummer 1

OWG - NIEUWS. Jubbega - Hoornsterzwaag. Herfst 2014. Website: www.overwelzijngesproken.nl Kamer van Koophandel 56415001 Jaargang 2 nummer 1 Herfst 2014 OWG - NIEUWS Jubbega - Hoornsterzwaag Website: www.overwelzijngesproken.nl Kamer van Koophandel 56415001 Jaargang 2 nummer 1 0516-461228 0516-462580 2 Voorwoord t Is weer voorbij die mooie

uw persoonlijke keuze laurens De Naber

uw persoonlijke keuze laurens De Naber De Naber, uw persoonlijke keuze laurens De Naber De Naber Laurens De Naber is herhaaldelijk tot één van de beste woonzorglocaties voor dementerende ouderen in Nederland uitgeroepen. De locatie ligt in

Ronde van de West-Friese Dijk

Ronde van de West-Friese Dijk Ronde van de West-Friese Dijk Goede Vrijdag 25 maart 2016 Dit jaar een vroege editie van Ronde van de West-Friese Dijk De organisatie is in handen van Pierre Wassenaar en Wim van Gelder. Start in Bakkum

gemeentedag 2019 thema: schatzoekers! Hervormde gemeente Papendrecht D.V. zaterdag 14 september 2019 Heiweg 1 Oud-Alblas

gemeentedag 2019 thema: schatzoekers! Hervormde gemeente Papendrecht D.V. zaterdag 14 september 2019 Heiweg 1 Oud-Alblas gemeentedag 2019 Hervormde gemeente Papendrecht thema: schatzoekers! D.V. zaterdag 14 september 2019 Heiweg 1 Oud-Alblas Welkom! Op D.V. zaterdag 14 september is er weer een gemeentedag om met elkaar als

Nieuwsbrief nr. 19 -. -. -. -. -. -. -. -. -. -. -. -. -. -. -. -. -. -. -

Nieuwsbrief nr. 19 -. -. -. -. -. -. -. -. -. -. -. -. -. -. -. -. -. -. - Alexander Gogelweg 65 4384 EV Vlissingen 0118-465261 louisedecolignyschool@onzewijs.nl Website: www.louisedecolignyschool-onzewijs.nl Nieuwsbrief nr. 19 12 e jaargang Vrijdag 19 juni 2015 Bedankavond hulpouders

business Sed Smakelijk en zakelijk ineen Samen eten en drinken, een culinaire parel in s Gravenmoer! Zakelijk ontmoeten en smakelijk genieten

business Sed Smakelijk en zakelijk ineen Samen eten en drinken, een culinaire parel in s Gravenmoer! Zakelijk ontmoeten en smakelijk genieten Sed Inclusief Businessvoordeel business Samen eten en drinken in een zakelijke setting www.samenetenendrinken.nl Samen eten en drinken, een culinaire parel in s Gravenmoer! Reserveer nu onze Business Lunch

KVW / 9 AUGUSTUS

KVW / 9 AUGUSTUS KVW 2019 4 / 9 AUGUSTUS KVW ZOMER CARNAVAL Als het warm wordt, wordt het leven beter. Dat is het motto van de mensen in verre landen die zomercarnaval vieren. Zij vieren, uitgedost en wel, een groot feest

uw persoonlijke keuze laurens Huize Sint Petrus

uw persoonlijke keuze laurens Huize Sint Petrus Huize Sint Petrus, uw persoonlijke keuze laurens Huize Sint Petrus Huize Sint Petrus Laurens Huize Sint Petrus is een woonzorgcentrum voor ouderen in Berkel en Rodenrijs. De locatie kent een lange traditie

Sponsorbrochure. T:

Sponsorbrochure.  T: Sponsorbrochure info@curacaoculinair.com www.curacaoculinair.com T: +599 9521 8956 GEACHTE FIJNPROEVER, Anouk de Raaf Het eerste weekend van april in 2018 vindt Curaçao Culinair voor de derde keer plaats.

Kerst-tent. Jaargang 16, nummer 14 Woensdag

Kerst-tent. Jaargang 16, nummer 14 Woensdag Jaargang 16, nummer 14 Woensdag 14-12-2016 Kerst-tent Donderdag 22 december is van 17.30-19uur het jaarlijkse kerstdiner op school. Ook dit jaar is er weer de mogelijkheid voor ouders (en jongere broertjes

t Hoornnieuws December 2017 In dit nummer Samenwerken maakt het verschil Activiteiten Belangrijke data Nieuws Verjaardagen

t Hoornnieuws December 2017 In dit nummer Samenwerken maakt het verschil Activiteiten Belangrijke data Nieuws Verjaardagen Samenwerken maakt het verschil December 2017 In dit nummer t Hoornnieuws Activiteiten Wat is er gebeurd en staat er te gebeuren Belangrijke data Om in de agenda te noteren Nieuws Voor iedereen, door iedereen

09:45 10:00 Sluiting ontbijt & opening gemeentedag. 10:00 Catering, bloemenmarkt, verkoop van levensmiddelen, allerlei 08:45 09:45 Ontbijt 09:45 10:00 Sluiting ontbijt & opening gemeentedag 10:00 Catering, bloemenmarkt, verkoop van levensmiddelen, allerlei 10:00 12:00 Fotoshoot (grote zaal) 10:15 10:45 Sponsorloop kinderen

VOORJAARS-ACTIVITEITEN

VOORJAARS-ACTIVITEITEN VOORJAARS-ACTIVITEITEN WELKOM De lente is weer in aantocht! Groene blaadjes aan de bomen, het zonnetje breekt voorzichtig door en alles staat weer in volle bloei. Ook bij ons zijn de lentekriebels al volop

Activiteiten programma De Meerstede Oktober 2015

Activiteiten programma De Meerstede Oktober 2015 Donderdag 1 oktober A&H mode U kunt weer komen kijken en kopen bij het modehuis A&H. Zij hebben mooie kleding die zij graag aan u laten zien. Tijd 14.00 uur Tot 15.30 uur Vrijdag 2 oktober Dickij en Nel

Het VTV organiseert in de zomervakantie allerlei leuke activiteiten waar zowel kinderen, jongeren als volwassen aan kunnen deelnemen.

Het VTV organiseert in de zomervakantie allerlei leuke activiteiten waar zowel kinderen, jongeren als volwassen aan kunnen deelnemen. Voor wie zijn de activiteiten bedoeld? Het is zomervakantie van maandag 13 juli t/m zondag 23 augustus. De reguliere VTV activiteiten gaan in deze periode niet door. Het VTV organiseert in de zomervakantie

Info scooterverhuur. Italiaans retroscooter rijden in Salland!

Info scooterverhuur. Italiaans retroscooter rijden in Salland! Info scooterverhuur Houdt u van actie en gezelligheid? Wat dacht u hiervan? U start de dag met een uitgebreide uitleg over de stijlvolle, pittige Italiaanse retroscooters. Mocht u onze route willen rijden

Wekelijkse activiteiten Ontmoetingsruimte De Spil in Oss

Wekelijkse activiteiten Ontmoetingsruimte De Spil in Oss Wekelijkse activiteiten Ontmoetingsruimte De Spil in Oss Maandag 10.00 tot 21.30 uur / Inloop de Spil Loop eens binnen bij De Spil voor een kop koffie en een praatje. De krant ligt klaar om gelezen te

NIEUWSBRIEF WIJKVERENIGING

NIEUWSBRIEF WIJKVERENIGING NIEUWSBRIEF WIJKVERENIGING PAGNEVAART OOST De inhoud: Jaargang 1 Datum 1-7-2018 Woordje van de voorzitter verslag kaartavond koningsdag 2018 consumptie prijzen avond 4 daagse activiteiten kalender 2018

Zaal-Rehoboht Koninginnelaan NL Heelsum Telefoon: Mobile:

Zaal-Rehoboht Koninginnelaan NL Heelsum   Telefoon: Mobile: Contact info:contact: Zaal-Rehoboht Koninginnelaan 25 6866 NL Heelsum E-mail: zaal.rehoboth@gmail.com Telefoon: 0317 313 464 Mobile: 06 225 68 443 www.zaal-rehoboth.nl Wij zijn telefonisch bereikbaar van

23 september 9.30 uur ds. D. Verboom, Leiden, Den Haag. Afscheid twee diakenen. 30 september 9.30 uur dr. P. Sanders, Den Haag.

23 september 9.30 uur ds. D. Verboom, Leiden, Den Haag. Afscheid twee diakenen. 30 september 9.30 uur dr. P. Sanders, Den Haag. Nieuwsbrief De Lichtbron 14 21 september 2018 Lichtbron-inspiratie - Nieuwe morgen Nieuwe morgen nieuwe dag nieuwe mogelijkheden om zon te zijn voor de mensen om zon te zijn wanneer het regent. Nieuwe

Jeugdkamp Bertrix 2011

Jeugdkamp Bertrix 2011 Jeugdkamp Bertrix 2011 Verslag Jeugd Trainingskamp Ardennen datum 9 / 12 september 2011 plaats Bertrix Samenstelling: De groep die vrijdag verzamelt op Ardennen camping Bertrix bestaat uit dertien jeugdspelers

BUURTMARKT BREEDEWEG VAN VELE MARKTEN THUIS. Appeltje van Oranje is een initiatief van het

BUURTMARKT BREEDEWEG VAN VELE MARKTEN THUIS. Appeltje van Oranje is een initiatief van het BUURTMARKT BREEDEWEG VAN VELE MARKTEN THUIS Appeltje van Oranje is een initiatief van het WELKOM BIJ BUURTMARKT BREEDEWEG Op een markt is altijd van alles te doen. Daarom is het dé plek waar mensen uit

Duiken en overnachten bij Aqua Love

Duiken en overnachten bij Aqua Love Duiken en overnachten bij Aqua Love INFOBLAD 2016 Wij zijn Peter en Ineke Houniet en wonen in Emsland (Duitsland), net over de Nederlandse grens bij Groningen. Naast onze Nederlandse duikschool in Neudersum

Vakantie in Weert. Vakantiepark Weerterbergen. 29 augustus tot en met 5 september 2014 M A I C K L E G O N N I E T H E O

Vakantie in Weert. Vakantiepark Weerterbergen. 29 augustus tot en met 5 september 2014 M A I C K L E G O N N I E T H E O Vakantie in Weert 29 augustus tot en met 5 september 2014 Vakantiepark Weerterbergen G O N N I E M A I C K L E T H E O Reisleider Theo haalt de bus bij het kantoor van Tendens op. Waar woont Gonnie nou

RESERVERINGSFORMULIER FEESTDAGEN 2018

RESERVERINGSFORMULIER FEESTDAGEN 2018 RESERVERINGSFORMULIER FEESTDAGEN 2018 verstuur per e-mail Naam park : Landal Landgoed t Loo Telnummer : +31-(0)525 63 70 00 Adres : Looweg 47 E-mail : loo@landal.nl Plaats : 8095 PS t Loo-Oldebroek Land

Betaalbaar, zelfstandig wonen met zorg én service

Betaalbaar, zelfstandig wonen met zorg én service Betaalbaar, zelfstandig wonen met zorg én service Welkom in Ten Anker In Ten Anker bieden Vrijwaard en Woonzorg Nederland een nieuw woonconcept aan. Betaalbaar, zelfstandig wonen met de zekerheid van zorg

I N F O M E N U K A A R T. Kerkstraat 1 7641 BS Wierden Tel: 0546-571535 Tel:0546-571535

I N F O M E N U K A A R T. Kerkstraat 1 7641 BS Wierden Tel: 0546-571535 Tel:0546-571535 I N F O & M E N U K A A R T 2 0 1 4 1 Kerkstraat 1 7641 BS Wierden Tel: 0546-571535 Tel:0546-571535 Welkom Het St. Jansgebouw Is een gezellige en zeer gunstig gelegen horecagelegenheid in hartje Wierden.