Kunstveiling. Nancy Lohuis GIPSY Acryl schilderij 120x80

Download "Kunstveiling. Nancy Lohuis GIPSY Acryl schilderij 120x80 www.nancylohuis.nl"

1 Nancy Lohuis GIPSY Acryl schilderij 120x80 Nancy Lohuis werd geboren in het hartje van Amsterdam. Zij woonde, studeerde en werkte o.a. in Parijs, Nice, Italië, Israël, Zwitserland, Tunesië en Amerika. Woestijnen, gletsjers, oude dorpen en grote steden, de kleuren van het leven, voert ze mee in haar schilderijen. Lohuis heeft jaarlijks verschillende exposities in binnen- en buitenland. De harmonie en kracht van kleur is haar passie en die passie deelt zij graag met haar cursisten die zij op Eigen wijze kennis laat maken met de kunst van Kunst. De workshops die Lohuis geeft zijn een uitdaging voor wie wel wil schilderen maar niet durft.

2 Kavel: Trudie Canwood Zonder titel Gemengde technieken op linnen; 50x60 Trudie Canwood maakt figuratieve, vrolijke en kleurrijke schilderijen. Zij speelt met diepte en platte vlakken. De kleurige motiefjes en patronen in haar werk verraden een achtergrond in de textiele vormgeving. Haar favoriete onderwerp is vrouwen, vaak met een Caribisch tintje, maar zij schildert ook wel landschappen, huizen en stillevens. Canwood exposeert regelmatig in binnen- en buitenland.

3 Kavel: Xandra Lapperre BONDHAN Olieverf op massief grenenhout; Drieluik (3 x 50 x 50 cm) Ik ben geboren in de stad Bandoeng (op het eiland Java) van het toenmalig Nederlands-Indië. Dit is de reden dat ik een band(associatie) heb en voel met de Javaanse mensen dus ook met de dans. Om de dansen goed op het schildersdoek te kunnen weergeven, heb ik een bepaalde dansgroep geruime tijd gevolgd. Bondhan: is een solodans die een meisje uitbeeldt dat met haar baby broertje/zusje naar de rivier(kali) gaat om deze te wassen en te voeden. Er wordt gebruik gemaakt van een pop en pajung(parasolletje).

4 Walda Mees Kavel: LIEFIE Gebakken klei, geglazuurd op 1040* met een grijs/groen/beige glazuur. Levenslustige dame die ondanks tegenslagen swingend door het leven gaat.

5 Roel Hofman Kavel 1 portret in opdracht (zie voorbeeld en website) Acryl op doek met een meegeschilderde buitenmaat lijst 80x80cm Kunstenaar Roel Hofman, geboren 1956 te Rotterdam. Zijn werken hangen inmiddels in vele huizen en bedrijven. Zijn vrije werk heeft meerdere thema s zoals Afrikaanse volkeren, vrouwen schilderijen, Venitiaanse maskers, Polo schilderijen en natuurlijk zijn Portretten. Het kunstwerk wat Roel zal doneren is een schilderij in opdracht van degene die het hoogste bedrag heeft geboden. Het kunstwerk heeft een buitenmaat van 80x80cm. Na afspraak in zijn Atelier en het aanleveren van foto s zal Roel uw keuze vereeuwigen op doek. Roel Hofman zet zich graag in voor het Goede doel, omdat hij zich onder andere geprezen voelt dat hij van zijn hobby zijn werk heeft kunnen maken en met zijn donaties van schilderijen mensen blij kan maken.

6 Emeke Buitelaar Kavel 4 SEXY SURINAM BIRD Monoprint 80 x 60 cm Het werk van Emeke Buitelaar heeft een unieke, kleurrijke stijl. De diepere boodschap die in haar werk schuilt, biedt inspiratie voor de kijker die de verschillende lagen in haar kunst al kijkend ontdekt. Zo werkt het beeld als een spiegel, voor wie daarvoor openstaat.

7 Carmen Vonsée Kavel: "Mi Wan Ai Karu " letterlijk: "Mijn énige Maiskorrel"/"Mijn oogappel" Olieverf op doek 80x80 Carmen Vonsée is geboren in Paramaribo (Suriname). De puurheid van het leven ligt aan de basis van haar schilderijen. Haar multiculturele achtergrond is een verrijking en inspiratiebron bij het schilderen en haar betrokkenheid bij Stichting Wiesje. Carmen schildert met olieverf en het liefst op grote doeken om vrijheid en ruimte uit te drukken. Ook gebruikt zij warme kleuren om kracht en licht uit te stralen. Abstracten vindt zij spannend. In dit proces wordt zij begeleidt door John Ligtenberg. Haar werk is te vinden op facebook onder de naam Carmen Vonsée

8 Brig Brighart Kavel: FIGURES Acryl, inkt en glas 25x25 / In Brighart's expressionistische kunstwerken komen de thema s: Vreugde, Energie, Energiebronnen en Bewegingen naar voren. Zij laat in haar werk een immateriële werkelijkheid zien. Zij probeert de geestelijke wereld af te beelden in een abstracte beeldtaal. Abstract Expressionisme is de uitdrukking van de innerlijke, door het gevoel beheerste instelling van de kunstenaar. Brighart wil graag door haar werk vreugde oproepen, net als de oorspronkelijke expressionisten De Fauves van bijvoorbeeld Henri Matisse ( ).

9 Anat Ratzabi Kavel:,,Comme Des Petits Poèmes,, ( Just like little poems) Porcelain portraits coated with a layer of glaze. Each portrait is uniquely made and decorated with gemstones: Pink & White Zirconia, Aqua marine, Sapphire, Rubies & Amethyst. Naast haar vrije werken kunst & portret in opdracht, geeft Anat workshops voor bedrijven en particulieren. Ook geeft zij wekelijks lessen, individuele aandacht, in een aangename sfeer waar uw handen samengaan met uw gevoel. A quote from the curator of Give & take exhibition Puna India, Bhaskar hande: Anat appears to express herself in a very strong and exclusive way. Her sense of dimension and proportion is accurate as well as the way of rendering is melodiously. What emerge from her sculptures is a distinctive, melodious balance of dimension and proportion. This artistic expression is then very authentic.

10 Wonny Stuger Kavel: Moi Missie met attitude Acryl op linnen 60x90 met zwarte lijst wonnystuger.exto.nl Wonny beleeft veel plezier aan het schilderen van mensen, bezig met de dagelijkse dingen. Haar zonnige en extraverte houding spreekt ook uit in haar werk. Haar kleurgebruik en de personages vertellen het verhaal van haar passie en dat is stamboom onderzoek.

11 Mario Smith Kavel: INNER RELOAD olieverf op canvas / afmeting 40x50cm mariochasmith@hotmail.com Mario heeft zijn opleiding gedaan aan de Nationale Schilderschool. Hij schildert graag uiteenlopende kunstwerken met een diepere betekenis. Hij heeft met veel succes geëxposeerd zowel in Nederland als in Ierland. The Inner Reload painting is about the peace inside a person or animal. The eyes are resting and the mind is dealing with the information he has saved and has also time to correct faults, to dream away and reload the mind.

12 Jan Coelewij Kavel: aantal 2 sets DANCE COUPLE Keramiek 40hx20bx20d jpmcoelewij@xs4all.nl Jan Coelewij geeft als beeldhouwer vorm aan materie, maakt sculpturen in vele bijzondere steensoorten, bronzen en keramieken van een verassende kwaliteit. Hij is een gepassioneerd vakman die figuratief en non-figuratief werkt. Het bijzondere van deze keramieken beelden is dat ze door Jan zelf zijn ontworpen en geproduceerd zijn bij Royal Delft, de Koninklijke Porceleyne Fles te Delft Jan Coelewij maakte een unieke serie beelden in deze hoogwaardige aardewerksoort. Deze sculpturen worden in een beperkte genummerde serie vervaardigd. De beelden zijn o.a. opgenomen in de Royal Delft Collectors Society Newsletter (2004) en vormen een uniek collectors item. In zijn atelier aan de Noordzeekust met de bruisende branding als decor werkt hij zonder plan of schema, direct uit de ziel.

13 Jan Coelewij Kavel : aantal 2 sets MYSTERIOUS COUPLE Keramiek 40hx20bx20d jpmcoelewij@xs4all.nl Kavel: Kunstveiling Jan Coelewij geeft als beeldhouwer vorm aan materie, maakt sculpturen in vele bijzondere steensoorten, bronzen en keramieken van een verassende kwaliteit. Hij is een gepassioneerd vakman die figuratief en non-figuratief werkt. Het bijzondere van deze keramieken beelden is dat ze door Jan zelf zijn ontworpen en geproduceerd zijn bij Royal Delft, de Koninklijke Porceleyne Fles te Delft Jan Coelewij maakte een unieke serie beelden in deze hoogwaardige aardewerksoort. Deze sculpturen worden in een beperkte genummerde serie vervaardigd. De beelden zijn o.a. opgenomen in de Royal Delft Collectors Society Newsletter (2004) en vormen een uniek collectors item. In zijn atelier aan de Noordzeekust met de bruisende branding als decor werkt hij zonder plan of schema, direct uit de ziel.

14 emwe Wijnaendts van Resandt Kavel: Een Luipaard, een Luipaardgekko en een Acaciaboom Potlood Ingelijst 72 x 102 cm De wereld van émwé ( Maarten Wijnaendts van Resandt) is een magische mix van fictie en werkelijkheid. Een surrealiteit, potlood virtuoos met organische lijnvoering. Zijn tekeningen zijn een brug tussen fantasie en realiteit. Prachtige realistische details en symbolieken vullen en voeden de geest van de toeschouwer met vragen en wensen. Met verlangens en dromen. Toevoegen in apart bestand (digitaal) Originele fotobestand van minimaal 1MB (1000KB)

15 Gamal Ez Kavel: geen titel tekening ingelijst 60 x 80 cm In Egypte waar hij vandaan kom, leerde Gamal Ez alleen traditionele kunst kennen. Hij had wel enige kennis van en liefde voor oude Westerse kunst, maar kwam naar Nederland om in contact te komen met eigentijdse Westerse kunst. Wie van cultuur verandert, kan zijn achtergrond niet verloochenen...' Na een studie aan de universiteit van El Minia, volgde hij aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten ( ) de opleiding tekenen en schilderen. Een bewust gekozen overgang, maar ook een die bevochten moest worden. Zijn kennis en herinneringen aan de cultuur wilde hij honoreren in plaats van afzweren en voor de hier verworven inzichten moest hij een nieuw vocabulaire zien te vinden. Zelf noemt Gamal Ez zijn werk in die eerste periode 'zoekend figuratief'. Hij zocht naar een vrijere en meer expressieve vormgeving met minder expliciete beeldelementen. In dat proces maakt de figuratie plaats voor een heftige, nauwelijks in toom gehouden beweging met een bijna explosieve kracht.

Kunstveiling. Nancy Lohuis GIPSY Acryl schilderij 120x80 www.nancylohuis.nl

Kunstveiling. Nancy Lohuis GIPSY Acryl schilderij 120x80 www.nancylohuis.nl Nancy Lohuis GIPSY Acryl schilderij 120x80 www.nancylohuis.nl Nancy Lohuis werd geboren in het hartje van Amsterdam. Zij woonde, studeerde en werkte o.a. in Parijs, Nice, Italië, Israël, Zwitserland, Tunesië

Gala Team: Bestuur Wiesje. Vormgeving: www.repromotion.nl Drukwerk: www.hanzestad.nl 2e Lustrum Charity Gala-avond van Stichting Wiesje

Gala Team: Bestuur Wiesje. Vormgeving: www.repromotion.nl Drukwerk: www.hanzestad.nl 2e Lustrum Charity Gala-avond van Stichting Wiesje Dank aan alle vrijwilligers van Stichting Wiesje die elk jaar weer paraat staan om zoveel mogelijk geld op te halen voor Stichting Wiesje en u daarnaast nog een fantastische avond te bezorgen! Gala Team:

Programma. Charity Gala-avond van Stichting Wiesje. Zaterdag 14 april 2012 Dorint Hotel Amsterdam Airport te Schiphol 18.00 uur 24.

Programma. Charity Gala-avond van Stichting Wiesje. Zaterdag 14 april 2012 Dorint Hotel Amsterdam Airport te Schiphol 18.00 uur 24. Programma 2e Lustrum Charity Gala-avond van Stichting Wiesje Zaterdag 14 april 2012 Dorint Hotel Amsterdam Airport te Schiphol 18.00 uur 24.00 uur ( turning tables, Adele ) k Voelde warmte om mij heen

Atelier 3. Groepsexpositie. Ema Dessens-Susnea - schilderijen Gerard van Haaster - schilderijen Marjolijn Hünd - schilderijen Hans Hunink - beelden

Atelier 3. Groepsexpositie. Ema Dessens-Susnea - schilderijen Gerard van Haaster - schilderijen Marjolijn Hünd - schilderijen Hans Hunink - beelden Ema Dessens-Susnea - schilderijen Gerard van Haaster - schilderijen Marjolijn Hünd - schilderijen Hans Hunink - beelden Jeanette Olyhoek - schilderijen Hanneke Vergeer - beelden Yvonne Vergeer - beelden

20-21 april 2013 ATELIER ROUTE. van 11:00 tot 17:00 uur

20-21 april 2013 ATELIER ROUTE. van 11:00 tot 17:00 uur 20-21 april 2013 ATELIER ROUTE van 11:00 tot 17:00 uur De route is verkrijgbaar bij de VVV Gemeente Tubbergen (Raadhuisplein 4) en bij Ine Lansink aan de Engbersstraat 6 in Vasse Voor meer informatie over

JANUARI MA DI WO DO VR ZA ZO FEBRUARI MA DI WO DO VR ZA ZO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

JANUARI MA DI WO DO VR ZA ZO FEBRUARI MA DI WO DO VR ZA ZO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Sri Irodikromo is in Suriname en daarbuiten bekend om haar kleurrijke schilderijen en grote dieprode batik doeken, waarin zij meestal Surinaamse vrouwen en/of de verschillende culturen van het land belicht.

Exposities 2013. Gerda de Voogd - fotografie december 2012 t/m februari begane grond en 1 e verdieping

Exposities 2013. Gerda de Voogd - fotografie december 2012 t/m februari begane grond en 1 e verdieping K U N S T K A L E N D E R 2 0 1 3 Exposities 2013 J a n u a r i Gerda de Voogd - fotografie december 2012 t/m februari begane grond en 1 e verdieping Annemarie Mayers - beelden januari t/m maart vitrines

K U N S T K A L E N D E R

K U N S T K A L E N D E R KUNST KALENDER 2 0 1 6 Exposities 2016 Januari Annemieke Fictoor -schilderijen dec 2015 maart 2016 eerste verdieping Marieke Rosing -schilderijen dec 2015 maart 2016 begane grond Sannie Oppelaar - beelden

ART HISTORY de twintigste eeuw. H4-cp3 H4 Expressionisme

ART HISTORY de twintigste eeuw. H4-cp3 H4 Expressionisme ART HISTORY de twintigste eeuw H4-cp3 H4 Expressionisme Sigmund Freud (1856-1939) blz.34 De ideeën van de psychoanalyticus Sigmund Freud hadden veel invloed op de kunstenaars uit het begin van de twintigste

Club kunstenaars uit Rhenen, Elst en Achterberg

Club kunstenaars uit Rhenen, Elst en Achterberg Club kunstenaars uit Rhenen, Elst en Achterberg Gezamenlijke expositie door 9 kunstenaars van Rheactief Vanaf 10 november 2018 tot 5 januari 2019 Za. van 13.30 u 16.00 u Zo. Van 12.00 u 15.00 u Gedachtenishal

K U N S T K A L E N D E R 2 0 1 5

K U N S T K A L E N D E R 2 0 1 5 KUNST KALENDER 2 0 1 5 Exposities 2015 Januari Goitic - Glaswerk januari t/m maart Vitrines Frank van Tol - Fotografie januari t/m maart Oranje gang Maart Alian Brouwer - Schilderijen maart t/m mei Begane

K U N S T K A L E N D E R 2 0 1 4

K U N S T K A L E N D E R 2 0 1 4 KUNST KALENDER 2 0 1 4 Exposities 2014 Januari Petra van Kalker - Objecten januari t/m maart Vitrines Ilse Brul - Schilderijen januari t/m maart Oranje gang februari Sophie Walraven - Schilderijen februari

Aart de Lange Pzn. Monumenten van Aandacht. Monuments of Attention

Aart de Lange Pzn. Monumenten van Aandacht. Monuments of Attention Aart de Lange Pzn symboliekschilder symbolic painter Monumenten van Aandacht Monuments of Attention Grote Kerk Edam 5 juli t/m 16 augustus 2015 Dagelijks geopend van 13:30 tot 17:00 uur www.grotekerkedam.nl

Wim Suermondtprijs 2014

Wim Suermondtprijs 2014 Wim Suermondtprijs 2014 Het thema: Water en Vuur natuur warmte spanning passie...water... tegenstellingen gevecht botsing...vuur... karakter beleving fantasie kracht Maak een kunstwerk met als thema Water

Geworteld in de grafiek

Geworteld in de grafiek Geworteld in de grafiek door Hans Andringa Het begin Zittend in de schaduw van een bloeiende pruimenboom in haar geboorteland droomde ze als jong meisje van het kunstenaarschap. Iemand, die beelden of

ON STAGE LENTE EXPOSITIE 24 MAART 22 APRIL

ON STAGE LENTE EXPOSITIE 24 MAART 22 APRIL ON STAGE LENTE EXPOSITIE 24 MAART 2018 22 APRIL TATIANA RIVILIS (schilderes) Geboren 1986 in Moskou. In 2010 afgestudeerd aan de Universiteit van Moskou, in grafisch design en kunsthistorie. In 2012 verhuisde

ART HISTORY DE TWINTIGSTE EEUW. H4 algemeen deel Hoofdstuk 4 Expressionisme - Kunst en gevoel.

ART HISTORY DE TWINTIGSTE EEUW. H4 algemeen deel Hoofdstuk 4 Expressionisme - Kunst en gevoel. ART HISTORY DE TWINTIGSTE EEUW H4 algemeen deel Hoofdstuk 4 Expressionisme - Kunst en gevoel. EXPRESSIONISME 20ste eeuw De kunstenaar drukt zijn eigen persoonlijke gevoelens uit. EXPRESSIONISME 20ste eeuw

Kunstmarkt In en om de beeldentuin: uur

Kunstmarkt In en om de beeldentuin: uur Kunstmarkt In en om de beeldentuin: 13.00-16.00 uur Amanda en Jantina, Anneke van Venrooy, Arian Middelveld, Arthur Boere, Geert Oldenbeuving, Hilke Kramer, Ineke Post, Ivo Winnubst, Jolande Leurink, Joss

2 0 1 0-2 0 1 4. Haagweg 56, 5995 AB Kessel, Nederland T +31 (0)77 4621803 M +31 (0)6 48959924. willebrorddewinter@hetnet.nl www.willebrorddewinter.

2 0 1 0-2 0 1 4. Haagweg 56, 5995 AB Kessel, Nederland T +31 (0)77 4621803 M +31 (0)6 48959924. willebrorddewinter@hetnet.nl www.willebrorddewinter. 2 0 1 0-2 0 1 4 atelier: e-mail: website: Haagweg 56, 5995 AB Kessel, Nederland T +31 (0)77 4621803 M +31 (0)6 48959924 willebrorddewinter@hetnet.nl www.willebrorddewinter.nl 2014 Willebrord de Winter

ART HISTORY DE TWINTIGSTE EEUW. H4 algemeen deel Hoofdstuk 4 Expressionisme - Kunst en gevoel. ART HISTORY DE TWINTIGSTE EEUW H4 algemeen deel Hoofdstuk 4 Expressionisme - Kunst en gevoel. Sigmund Freud (1856-1939) De ideeën van de psychoanalyticus Sigmund Freud hadden veel invloed op de kunstenaars

Kunst in Dierdonk 7 oktober 2012 13:00 17:00 uur

Kunst in Dierdonk 7 oktober 2012 13:00 17:00 uur Anne Lier-van Hest De korte geer 2 www.ffoxxann.nl/annesmodernekunst/ Het werk van Anne Lier Van Hest speelt zich vooral af op grote doeken. Het creëren, interpreteren en vormgeven waarbij het doek de

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

Running man 100x 150 cm. Acryl op doek. Met dit soort werken had ik mijn eerste tentoonstelling bij galerie Biervliet op de Prinsengracht.

Running man 100x 150 cm. Acryl op doek. Met dit soort werken had ik mijn eerste tentoonstelling bij galerie Biervliet op de Prinsengracht. In 1984 begon ik met schilderen. Daarvoor werkte ik voornamelijk als keramist en ik maakte beeldhouwwerken van Belgisch hardsteen en marmer. Ook maakte en legde ik terrazzo vloeren en aanrechten. Ik was

Tekst: Judice Ledeboer Foto's: Ken Wong

Tekst: Judice Ledeboer Foto's: Ken Wong Tekst: Judice Ledeboer Foto's: Ken Wong Ze groeide op Curaçao op. Ze leeft met hart en ziel voor haar passie: de kunst. In ieder object ziet ze de kunst ervan en dat geeft ze ook door. Het liefst creëert

Artlease Utrecht [Expositie Toyin Loye] zomer 2012

Artlease Utrecht [Expositie Toyin Loye] zomer 2012 Artlease Utrecht [Expositie Toyin Loye] zomer 2012 De eerste gedachten die in mij opkomen bij Toyin Loye zijn: warm, sympathiek, hoffelijk, bescheiden en trots. Een Nigeriaanse kunstenaar met een aristocratische

CAROLINE GRESNIGT BEELDENDE CURSUSSEN

CAROLINE GRESNIGT BEELDENDE CURSUSSEN CAROLINE GRESNIGT BEELDENDE CURSUSSEN Modeltekenen Het menselijk lichaam is eindeloos fascinerend en een geweldig onderwerp om goed te leren kijken, studeren op vorm en licht/donker, het ontwikkelen van

Vijf Koerdische kunstenaars

Vijf Koerdische kunstenaars ariwan Jalal, zonder titel, olieverf op doek, 0 x 0 cm, 00 Persheng arzandegan, Persian Lily, olieverf op doek, 0 x 0 cm, 00 Suuad Omar, Golf, olieverf op fotopapier, 0 x 0 cm, 00 Araz Hama, Bruine room,

Vormgeving: Hans Bregman

Vormgeving: Hans Bregman 7 6 4 5 3 2 1 11 8 9 10 1 Schilderschool Rob de Reus - Meldijk 54 1911 BB Uitgeest Leerlingen Schilderschool Rob de Reus Uitgeest tel. 06-53770070 www.schilderschoolrobdereus.nl 2 Dorpshuis De Zwaan -

Bijzondere verkoop schilderijen Narcisse voor de slachtoffers van tyfoon Haiyan

Bijzondere verkoop schilderijen Narcisse voor de slachtoffers van tyfoon Haiyan Bijzondere verkoop schilderijen Narcisse voor de slachtoffers van tyfoon Haiyan Om de slachtoffers van het vreselijke natuurgeweld in de Filipijnen te helpen hebben we een speciale aanbieding voor u. U

Annick Debonné. Opleiding Stedelijke academie Tielt, 8ste jaar schilderkunst.

Annick Debonné. Opleiding Stedelijke academie Tielt, 8ste jaar schilderkunst. Annick Debonné Eerste laureaat Provinciale Wedstrijd Schilderkunst Vermeylenfonds 2011 Geselecteerde Canvascollectie 2012 2de Royal Talen[t]s wedstrijd 2012 Geselecteerd voor de kunstprijs 2016 Antoing

Zoals gebruikelijk presenteert Cultura aan het einde van het cursusseizoen met trots de resultaten van de cursisten van Cultura.

Zoals gebruikelijk presenteert Cultura aan het einde van het cursusseizoen met trots de resultaten van de cursisten van Cultura. Zoals gebruikelijk presenteert Cultura aan het einde van het cursusseizoen met trots de resultaten van de cursisten van Cultura. Opening zaterdag mei om 6.00 uur Elise Huijberts, beheerder van de Cultura

ARTWORK. Just some Impressions... Limited Editions & Original Artwork

ARTWORK. Just some Impressions... Limited Editions & Original Artwork ARTWORK Just some Impressions... Limited Editions & Original Artwork ARTIST: Ronald Chapeau Best Matches Size: 100 x 150 cm Limited Edition Polygraphic on canvas ARTIST: Ronald Chapeau Easy Factory Size:

ANNEMARIE SLOBBE TENTOONSTELLINGEN OPLEIDINGEN HAAGSE KUNSTENAARS. haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag

ANNEMARIE SLOBBE TENTOONSTELLINGEN OPLEIDINGEN HAAGSE KUNSTENAARS. haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag ANNEMARIE SLOBBE HAAGSE KUNSTENAARS Zoals de nacht veranderd naar de dag zo is alles in beweging. Zoals we zijn geboren en zullen sterven zo zal

Surrealisme ( )

Surrealisme ( ) Surrealisme (1924 - ) Magritte; Laat je vooral nadenken en je op het verkeerde been zetten. Denk aan beeldmanipulatie. Dali; Vage dromen en beelden. Oppenheim; Vervreemding Nieuwe zakelijkheid (1920 1950)

ARTE NUOVO FINE ART BY CILO

ARTE NUOVO FINE ART BY CILO ARTE NUOVO FINE ART BY CILO Arte Nuovo fine art presenteert in de prachtige ambiance van CILO een unieke collectie schilderijen, beelden en glasobjecten van zowel nationale- als internationale gerenommeerde

VOORBEELDRONDLEIDING EEN BIJZONDERE PLEK

VOORBEELDRONDLEIDING EEN BIJZONDERE PLEK Voorbereiding Wat is je thema? Een bijzondere plek Kun je je thema nader toelichten? Wat houdt het thema in, en wat wil je dat de deelnemers meenemen na het deelnemen aan je rondleiding? Bijzondere plekken

Cursus/workshop aanbod 2015 / 2016

Cursus/workshop aanbod 2015 / 2016 Cursus/workshop aanbod 2015 / 2016 Workshop: keramische sieraden maken (2 dagdelen) Ochtend/middag of avond (datum in overleg) 2 lessen 1 e les: 2 ½ uur, 2 e les 3 ½ uur ( tijden in overleg) Kosten 50,--

Oriental Field. Sabine Lintzen. Galerie Dom Arte

Oriental Field. Sabine Lintzen. Galerie Dom Arte Oriental Field Marc Mulders Sabine Lintzen Galerie Dom Arte Verlangen zit gevangen in de geest Esther Darley Sabine Lintzen, detail glasobject Verlangen zit gevangen in de geest. Het is een zelf gecreëerde

MARJO POTMA Beeldend kunstenaar Kunst workshops voor kinderen en volwassenen

MARJO POTMA Beeldend kunstenaar Kunst workshops voor kinderen en volwassenen MARJO POTMA Beeldend kunstenaar Kunst workshops voor kinderen en volwassenen www.marjopotma.nl Als beeldend kunstenaar heb ik voor basisscholen, middelbare scholen, bijzonder onderwijs, centrum voor de

Pimpelmees 3 3766 AX Soest

Pimpelmees 3 3766 AX Soest Pimpelmees 3 3766 AX Soest Landelijk kunstenaars-genootschap de Ploegh Pimpelmees 3 3766 AX Soest Ingang de Hazelaar Telefoon: 035-609 04 11 Email: mfretz@deploegh.nl www.deploeh.nl Openingstijden woensdag

Chapters Schilderijen in acryl

Chapters Schilderijen in acryl Dimitri Casters stelde solo en in groep tentoon en nam deel aan diverse beurzen in eigen land maar ook in het buitenland waaronder Parijs, Warschau, Maastricht en Luxemburg. Een blik op zijn compleet werk

ART HISTORY de twintigste eeuw. H5 profiel Hfdst. 4 Expressionisme Kunst en gevoel

ART HISTORY de twintigste eeuw. H5 profiel Hfdst. 4 Expressionisme Kunst en gevoel ART HISTORY de twintigste eeuw H5 profiel Hfdst. 4 Expressionisme Kunst en gevoel Voorlopers van het expressionisme: Vincent van Gogh (1853-1890) De autodidact Vincent van Gogh wordt wel de vader van

Reader/begrippenlijst periode 4 toetsweek :

Reader/begrippenlijst periode 4 toetsweek : Roncalli mavo Tekenen/Kunstgeschiedenis. Klas 3 Reader/begrippenlijst periode 4 toetsweek : Hoe moet je leren??? De begrippen zijn bij deze toets gekoppeld aan de kunststromingen van de kunstpromotie.

Voorwoord. Bernt Schneiders Burgemeester van Heemskerk.

Voorwoord. Bernt Schneiders Burgemeester van Heemskerk. Voorwoord Heemskerk is een veelzijdige gemeente. Soms is het stedelijk, dan weer dorps. Er is veel natuur en anderzijds de staalindustrie. Ook op het gebied van cultuur is Heemskerk veelzijdig. In de openbare

Henny Schaapman, kunstenaar, coach, creatief ondernemer

Henny Schaapman, kunstenaar, coach, creatief ondernemer Een leven lang creëren Henny Schaapman, kunstenaar, coach, creatief ondernemer Creativiteit is iets van kunstenaars, vaak warrig en niet altijd te begrijpen voor de buitenwereld. Georganiseerde creativiteit

GAMAL EZ TENTOONSTELLINGEN OPLEIDINGEN HAAGSE KUNSTENAARS. haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag

GAMAL EZ TENTOONSTELLINGEN OPLEIDINGEN HAAGSE KUNSTENAARS. haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag GAMAL EZ HAAGSE KUNSTENAARS Op de academie in Egypte leerde Ez traditionele technieken en opvattingen, op de Koninklijke Academie van Den Haag

Image by creative duo Teun Anders and Monique van Laake

Image by creative duo Teun Anders and Monique van Laake 2 The ceramic sculptures together with images designed by Royal Delft make the apple of the Royal Blue Collection a true piece of art. The Royal Blue Collection displays a rich tradition in a contemporary

Kunst in de 20 e eeuw

Kunst in de 20 e eeuw Kunst in de 20 e eeuw De onderwerpen: Kubisme 1907-1914 een ander gezichtspunt Surrealisme 1924-1945 leven in een droom Abstract Expressionisme 1943-1970 het grote gebaar Minimalisme 1960-1975 zonder titel

ILJA WALRAVEN OPLEIDINGEN TENTOONSTELLINGEN HAAGSE KUNSTENAARS. haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag

ILJA WALRAVEN OPLEIDINGEN TENTOONSTELLINGEN HAAGSE KUNSTENAARS. haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag ILJA WALRAVEN HAAGSE KUNSTENAARS Aanvankelijk schilderde Walraven vooral abstract, maar vanaf een bepaald moment is figuratie een dominante plaats

5 dagen creatieve workshops

5 dagen creatieve workshops 5 dagen creatieve workshops beeldhouwen in steen - edelsmeden boetseren met klei - mixed media Beeldhouwen in steen "De trage geduldige steen. Het denken dat even stopt. Alleen nog maar aanwezig zijn.

Over schilderijen van Debbie, een paar gedichten en muziek

Over schilderijen van Debbie, een paar gedichten en muziek 1 Over schilderijen van Debbie, een paar gedichten en muziek Wie Debbies schilderijen en tekeningen van de afgelopen jaren bekijkt, zal zich misschien verwonderen over de ogenschijnlijke stijlbreuk die

NIEUWSBRIEF April 2015 Nummer 125 Jaargang 32

NIEUWSBRIEF April 2015 Nummer 125 Jaargang 32 Galerie Forma Aktua Nieuwstad 10 9711 JP Groningen NIEUWSBRIEF April 2015 Nummer 125 Jaargang 32 Openingstijden: donderdag t/m zondag van 13.00 tot 17.00 uur T: 050 313 33 42 E: info@forma-aktua.nl W :

JOS VAN DEN HEUVEL OPLEIDINGEN TENTOONSTELLINGEN HAAGSE KUNSTENAARS. haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag

JOS VAN DEN HEUVEL OPLEIDINGEN TENTOONSTELLINGEN HAAGSE KUNSTENAARS. haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag JOS VAN DEN HEUVEL HAAGSE KUNSTENAARS Experimentele objecten in het natuurlijke landschap Jos van den Heuvel: "De onderwerpen voor de schilderijen

Eva Räder, Grey poet, 2008, foto: Gert Jan van Rooij, Courtesy galerie Gabriel Rolt, Amsterdam

Eva Räder, Grey poet, 2008, foto: Gert Jan van Rooij, Courtesy galerie Gabriel Rolt, Amsterdam Eva Räder, Miss H, 2008, foto: Gert Jan van Rooij, Eva Räder, Lee, 2008, Eva Räder, Guitarglacier, 2007, foto: Peter Tijhuis, Eva Räder, Bobby, 2007, foto: Gert Jan van Rooij, Eva Räder, Freddy, 2007,

EXPOSITIE PICTURAMA LEUDAL 19º EDITIE 2015 JURY RAPPORT

Veiling van 12 kunstwerken

Monique Leliefeld-van Rooij

Monique Leliefeld-van Rooij Monique Leliefeld-van Rooij Schilderen is voor mij denken. Schilderen is werken, hard werken. Nadenken over ontwerpen. Zoeken naar combinaties en inhoud. Beginnen en dan weer wijzigen. Steeds weer langs

MONIQUE WOLBERT PAINTER OF INNER SONGS. Kernwoord voor het kunstenaarschap

MONIQUE WOLBERT PAINTER OF INNER SONGS. Kernwoord voor het kunstenaarschap PAINTER OF INNER SONGS Kernwoord voor het kunstenaarschap van Monique Wolbert is ongetwijfeld veelzijdigheid. Géén schoenmaker blijf bij je leest mentaliteit maar een leven voor de kunst in alle mogelijke

ART HISTORY DE TWINTIGSTE EEUW. V4 algemeen deel Hoofdstuk 4 Expressionisme - Kunst en gevoel.

ART HISTORY DE TWINTIGSTE EEUW. V4 algemeen deel Hoofdstuk 4 Expressionisme - Kunst en gevoel. ART HISTORY DE TWINTIGSTE EEUW V4 algemeen deel Hoofdstuk 4 Expressionisme - Kunst en gevoel. Sigmund Freud (1856-1939) De ideeën van de psychoanalyticus Sigmund Freud hadden veel invloed op de kunstenaars

CORA BEIJERSBERGEN VAN HENEGOUWEN

CORA BEIJERSBERGEN VAN HENEGOUWEN haagsekunstenaars.nl is an initiative by Stroom The Hague CORA BEIJERSBERGEN VAN HENEGOUWEN THE HAGUE ARTISTS Met mijn werk geef ik vorm aan begrippen als rust en ruimte en verlatenheid. Ik experimenteer

JOS VAN DEN HEUVEL EDUCATION EXHIBITIONS THE HAGUE ARTISTS. haagsekunstenaars.nl is an initiative by Stroom The Hague

JOS VAN DEN HEUVEL EDUCATION EXHIBITIONS THE HAGUE ARTISTS. haagsekunstenaars.nl is an initiative by Stroom The Hague haagsekunstenaars.nl is an initiative by Stroom The Hague JOS VAN DEN HEUVEL THE HAGUE ARTISTS Experimental objects in the natural landscape. Experimental objects in the natural landscape. The subjects

HÉLÈNE TERLIEN 10 - ISSUE JAARGANG 22 NR 2

HÉLÈNE TERLIEN 10 - ISSUE JAARGANG 22 NR 2 HÉLÈNE TERLIEN Waar haalt ze de inspiratie vandaan? Hoe komt ze op de bijzondere onderwerpen? Veel gestelde vragen in galerie Très Art, wanneer bezoekers de diverse schilderijen van Hélène Terlien bekijken.

schilderen in opdracht

schilderen in opdracht schilderen in opdracht schilderen in opdracht Colofon keesvandewetering / schilderen in opdracht Hardcover, 80 pagina s ISBN 978 940 215 159 6 Uitgave: Uitgeverij Brave New Books 2016 Schilderijen, tekst,

"De trage geduldige steen. Het denken dat even stopt. Alleen nog maar aanwezig zijn. Loslaten wat het moet worden, je beeld - een spiegel.

De trage geduldige steen. Het denken dat even stopt. Alleen nog maar aanwezig zijn. Loslaten wat het moet worden, je beeld - een spiegel. Beeldhouwen in steen "De trage geduldige steen. Het denken dat even stopt. Alleen nog maar aanwezig zijn. Loslaten wat het moet worden, je beeld - een spiegel." Vijf dagen beeldhouwen... tijd om je in

Lesplan Keith Haring (2 lessen)

Lesplan Keith Haring (2 lessen) Lesplan Keith Haring (2 lessen) Benodigdheden: Kopieën van het leesblad Werkblad Rol tekenpapier Stiften Potloden Verf Kwasten Schorten Restpapier Smartboard Leerdoelen: Leren wie Keith Haring is en wat

kunstgids kunstgids amsterdam amsterdam

kunstgids kunstgids amsterdam amsterdam kunstgids amsterdam kunstgids amsterdam Mogen wij ons even aan u voorstellen... Post Amsterdam, Stedelijk Museum CS, Marije Buffing Edelsmid, Lef, Grael Art Gallery, GO Gallery, Tulip Museum, Anne Frank

7 gratis tips : ABSToRACT ntdek SCHILDER je eigen stijl EN

7 gratis tips : ABSToRACT ntdek SCHILDER je eigen stijl EN 7 gratis tips : ABSTRACT ontdek je SCHILDEREN eigen stijl 7 tips om je eigen stijl te ontdekken Ook voor kunstenaars met tablet of zonder tablet Je eigen schilderstijl heeft onder andere met je karakter

PAINTINGS - PORTFOLIO - SCHILDERIJEN - PORTFOLIO SCHILDERIJEN - PORTFOLIO - PAINTINGS - PORTFOLIO

PAINTINGS - PORTFOLIO - SCHILDERIJEN - PORTFOLIO SCHILDERIJEN - PORTFOLIO - PAINTINGS - PORTFOLIO PAINTINGS - PORTFOLIO - SCHILDERIJEN - PORTFOLIO SCHILDERIJEN - PORTFOLIO - PAINTINGS - PORTFOLIO DENNIS HARDES Dennis Hardes is een grafisch ontwerper en kunstenaar uit Hoofddorp. Eerder gebruikte hij

Giardino NL 4/1 14-06-2006 12:14 Pagina 1

Giardino NL 4/1 14-06-2006 12:14 Pagina 1 Giardino NL 4/1 14-06-2006 12:14 Pagina 1 1 Giardino NL 4/1 14-06-2006 12:14 Pagina 2 Panta rhei alles stroomt; Mijn schilderijen zijn in beweging, ze lijken te stromen, zoals ook het leven zich geen stilstand

PERSINFORMATIE EN MEDIA

PERSINFORMATIE EN MEDIA Releasedatum 02 januari 2018 PERSINFORMATIE EN MEDIA Julia Kaiser Friendly conversations 19 januari 23 februari 2018, Amsterdam Artspace Alle beelden zijn voorzien van volledige omschrijving en copyright

ART/MEDIA & ME AUTOBIOTIC SELFIE DOCUMENT

ART/MEDIA & ME AUTOBIOTIC SELFIE DOCUMENT ART/MEDIA & ME AUTOBIOTIC SELFIE DOCUMENT Gwen Bergers G&I1A 3009429 19.11.15 Project docenten: Saskia Freeke, Sonja van Vuuren, Martin Lacet & John Hennequin Art/Media & Me Autobiotic Selfie Voor de lessen

SIEBRAND WEITENBERG TENTOONSTELLINGEN OPLEIDINGEN HAAGSE KUNSTENAARS. haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag

SIEBRAND WEITENBERG TENTOONSTELLINGEN OPLEIDINGEN HAAGSE KUNSTENAARS. haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag SIEBRAND WEITENBERG HAAGSE KUNSTENAARS Siebrand Weitenberg: '"Laat mij romantiseren! Romantiseren duidt voornamelijk een operatie van vervreemding

Tijd voor een update van de activiteiten van Atelier Galerie VONC. Veel leesplezier en graag tot ziens! Marianne Rijvers

Tijd voor een update van de activiteiten van Atelier Galerie VONC. Veel leesplezier en graag tot ziens! Marianne Rijvers Beste kunstliefhebber, Tijd voor een update van de activiteiten van Atelier Galerie VONC. Veel leesplezier en graag tot ziens! Marianne Rijvers Atelier Galerie VONC in OET DE KUNST op radio 3ML Op vrijdag

TENTOONSTELLING JOAN MIRÓ

TENTOONSTELLING JOAN MIRÓ TENTOONSTELLING JOAN MIRÓ Dossier voor de leerkracht Deze brochure bevat een ludieke wegwijzer doorheen het leven, werk en universum van Joan Miró. Ze is bestemd voor de leerkrachten uit de lagere school

Cultureel verslag KCV Meisje met de parel

Cultureel verslag KCV Meisje met de parel Cultureel verslag KCV Meisje met de parel Cultureel-verslag door een scholier 1065 woorden 13 april 2016 6,4 7 keer beoordeeld Vak KCV Voorwoord Ik heb hiervoor gekozen omdat ik het schilderij al had gezien

Paul Cezánne, de vader van de moderne kunst.

Paul Cezánne, de vader van de moderne kunst. Paul Cezánne, de vader van de moderne kunst. Post Impressionist, vereenvoudigde onderwerpen tot geometrische vormen, was revolutionair met zijn Nature morte avec pommes et pêches in 1905, Schilderde in

Lesbrief voor leerlingen: hoe ontwerp je een omslag voor een boek

Lesbrief voor leerlingen: hoe ontwerp je een omslag voor een boek Lesbrief voor leerlingen: hoe ontwerp je een omslag voor een boek KIEZEN Een goed begin is het kiezen van het juiste boek. Er zijn zo veel mooie verhalen waardoor het soms lastig is om een goede keuze

CUSTOMIZE YOUR APPLE AND PRESENT A UNIQUE COMPANY GIFT

CUSTOMIZE YOUR APPLE AND PRESENT A UNIQUE COMPANY GIFT CUSTOMIZE YOUR APPLE AND PRESENT A UNIQUE COMPANY GIFT Ready for customization according to your companies wishes? The Royal Blue Collection a Custom Made collection. This is the perfect combination of

WIL VAN DER LAAN AMSTERDAM 29.10.2003-07.12.2003. Detail: Mali X, olieverf/doek, 100x140 cm

WIL VAN DER LAAN AMSTERDAM 29.10.2003-07.12.2003. Detail: Mali X, olieverf/doek, 100x140 cm WIL VAN DER LAAN 29.10.2003-07.12.2003 AMSTERDAM Detail: Mali X, olieverf/doek, 100x140 cm WIL VAN DER LAAN 29.10.2003-07.12.2003 AMSTERDAM 1950 Zijn leven lang is Wil van der Laan al gefascineerd door

FAGO STOFFEN www.fagostoffen.nl

FAGO STOFFEN www.fagostoffen.nl 30 mei 2010 van 11.00 tot 17.00 uur www.kunstkijkenophethogeland.nl enschede Mede mogelijk gemaakt door: www.bertusworkel.nl FAGO STOFFEN www.fagostoffen.nl Beste kunstkijkers! Wij verwelkomen u op de

De wereld van de Haagse kunstenaar, 32 Loes Botman

De wereld van de Haagse kunstenaar, 32 Loes Botman Zoeken De wereld van de Haagse kunstenaar, 32 Loes Botman Walter van Teeffelenzaterdag 15 november 2014 Loes Botman tekent dieren. Geen exotische dieren, maar Nederlandse dieren die je ziet op of rond

beeldanalyse-kunstbeschouwing

beeldanalyse-kunstbeschouwing beeldanalyse-kunstbeschouwing Bij het kijken naar kunstwerken kun je je allerlei vragen stellen wat het kunstwerk met je doet. Door aandachtig te kijken verzamel je informatie over vorm en inhoud. In deze

Javier Gómez en Arian Winterink exposeert in Museum vd Togt

Autonomie & Abstractie

Autonomie & Abstractie Kunstgeschiedenis Autonomie & Abstractie in de 20ste eeuw In de twintigste eeuw wordt het streven naar autonomie in de kunst steeds belangrijker: een kunstwerk moet helemaal op zichzelf staan, los van

Erwin Clauws "The Conscious Quintessence of the Abstract"

Erwin Clauws The Conscious Quintessence of the Abstract Het ROGERRAVEELMUSEUM tentoonstellingspartner bij het artistiek onderzoek The Conscious Quintessence of the Abstract van ERWIN CLAUWS Onderzoek geaccrediteerd door Onderzoeksraad Sint Lucas Beeldende Kunst

CARO RAMBONNET EXHIBITIONS EDUCATION THE HAGUE ARTISTS. haagsekunstenaars.nl is an initiative by Stroom The Hague

CARO RAMBONNET EXHIBITIONS EDUCATION THE HAGUE ARTISTS. haagsekunstenaars.nl is an initiative by Stroom The Hague haagsekunstenaars.nl is an initiative by Stroom The Hague CARO RAMBONNET THE HAGUE ARTISTS Schilderijen Ik schilder zowel abstract als figuratief, ik heb weleens gedacht dat ik moest kiezen, maar dat is

Engel. 100 x 35 x 25 cm. eikenhout en steen

Engel. 100 x 35 x 25 cm. eikenhout en steen Engel 100 x 35 x 25 cm eikenhout en steen Profiel Anja Peterkamp Kunstenaar, kunstzinnig coach, docent Persoonlijk statement: Als je op avontuur durft te gaan ontmoet je de levenskunstenaar in jezelf

NIEUWSBRIEF PATIËNTENKRING GRONINGEN

NIEUWSBRIEF PATIËNTENKRING GRONINGEN NIEUWSBRIEF PATIËNTENKRING GRONINGEN Nr.18, september 2013 BERICHT VAN DE ADMINISTRATIE PATIËNTENKRING Het bankrekeningnummer voor het overmaken van uw ledenbijdrage is: 38 32 533 ten name van Patiëntenkring