Veilingcatalogus september 2011

Veilingcatalogus juni 2011

Veilinginformatie APRIL Kijkdagen. Volgorde van verkoop

Veilingcatalogus februari 2011

Kunst Antiek Inboedelveilingen Taxaties DERKSEN. veilingbedrijf. Zeeslag. Veilingcatalogus mei DERKSEN veilingbedrijf

Veilingcatalogus februari 2012

Workshop Joël Woon-, tuin en bloemdecoratie Seizoen

125 jaar. Geïnspireerd door de beroemde werken van Nederlands schilder. Vincent van Gogh ( )

Veilingcatalogus april 2012

FOTO S FINSHOP VERGADERING ZAAL LOT N 1

N 14. JACQUES NÈVE Horloger d Art - Uurwerkmaker + 32 (0) jneve@horloger.net - CHARLES SARRABAT ( voor 1686)

Kunst Antiek Inboedelveilingen Taxaties. Herman Brood. Veilingcatalogus juni DERKSEN veilingbedrijf

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

PLATTEGROND. Je neemt de trap tot halverwege, gaat linksaf en volgt de pijl

Maak hier de gaatjes voor in je multomap. Leerlingenboekje WELKOM BIJ DE ROMEINEN. Dit boekje is van

George Hendrik Breitner ( )

H. Heyligers Dame in avondjurk Doek 99 x 74 cm

Gorcums Museum Grote Markt EB Gorinchem

Veilingcatalogus februari 2013

SOLDEN VAN 2 T/M 31 JANUARI LOT ,- zoals in onze showroom LOT ,- zoals in onze showroom

Louis-Marie Autissier Portrait of the actress Johanna Cornelia Ziesenis- Wattier ( ), 1809 gedateerd R.W.P. de Vries , nr.

Wonen! Interieur. Oude materialen in plaats van afgelikt design. 136 Chapeau!

Veilingcatalogus juni 2013

Veilingcatalogus november 2011

De bewoners kozen in de woonkamer voor een hoekbank met kussens op maat via Loup Binnenhuisadvies. De kunstwerken achter de zitbank zijn geleverd

Voor de ouders of verzorgers

VAN GOGH KRIJGT KLEUR NIVEAU ++

Hoe signeerde Vincent zijn schilderijen?

Een project van alle groepen van de cbs de Skoalfinne te Warns maart 2007

FOTOEXPOSITIE. De Wereld van Van Gogh

t h e c o l l e c t i o n

3-zits bank Square Deze bank is leverbaar in diverse opstellingen, stoffen en lederkwaliteiten en kleuren.

Toetsmatrijs Examen Kunst, Antiek en Inboedelgoederen algemeen December 2018

NR OMSCHRIJVING. 1/5 20/12/2015

Met Vincent aan het werk

Auditieve oefeningen bij het thema: Barbapapa

CATALOGUS mei 2011 richard.pdf :15:23

Kunst. Antiek. en veiling

Javier Gómez en Arian Winterink exposeert in Museum vd Togt

De oplage is beperkt. Wilt u per deelnemende groep één formulier meenemen? Extra exemplaren kunt u downloaden van de site

2 Eeuw van het Verstand

unst uit de Een gepassioneerde schilder en zijn vrouw, met een schat aan ervaring in de binnenhuisarchitectuur, maakten dit huis zo kunstzinnig.

Bijzondere verkoop schilderijen Narcisse voor de slachtoffers van tyfoon Haiyan

Sale. zomer 879,- OPRUIMING. 28, 29 en 30 juni tot 22:00 uur! Thuis in je huis bij. tmcwoonwinkels.nl. de mooiste woonwinkel.

Kunst Antiek Inboedelveilingen Taxaties DERKSEN veilingbedrijf Allen Ruppersberg Veilingcatalogus september 2011 Stilleven Stadszicht column A. Keddeman Compositie DERKSEN veilingbedrijf

Kunst Antiek Inboedelveilingen Taxaties DERKSEN veilingbedrijf Derksen veilingbedrijf Sinds 1945 is Derksen veilingbedrijf gespecialiseerd in het veilen en taxeren van kunst, antiek en inboedelgoederen en het ontruimen van inboedels. Het kopen op een veiling is voor menigeen een spannende ervaring met vaak verrassende opbrengsten.

Veilinginformatie SEPTEMBER 2011 DERKSEN veilingbedrijf Deze veiling uit particuliere inbreng, wordt gehouden t.o.v. Gerechtsdeurwaarder de heer J T Kuypers te Arnhem Kijkdagen Donderdag 1 september 12.00-17.00 uur Vrijdag 2 september 12.00-21.00 uur Zaterdag 3 september 12.00-17.00 uur Zondag 4 september 12.00-17.00 uur Derksen veilingbedrijf Volgorde van verkoop Derksen veilingbedrijf Amsterdamseweg 23 6814 GA ARNHEM tel: 026-4421498 Fax 026 445 51 86 www.derksen-veilingbedrijf.nl info@derksen-veilingbedrijf.nl Maandag 5 sept 19.00 uur: nrs. 1-349 Kunst en antiek Dinsdag 6 sept 14.00 uur: nrs. 1330-1500 2e verdieping nrs. 3000-3010 Witgoed 19.00 uur: nrs. 350-699 Kunst en antiek Woensdag 7 sept 09.30 uur: nrs. 9000-9310 Kleingoed 14.00 uur: nrs. 7000-7425 Goud, zilver Rabobank 14.84.07.854 H.R. 09189969 BTW Nr. 8202-27-419-B01 19.00 uur: nrs. 700-1049 1e verdieping Donderdag 8 sept 14.00 uur: nrs. 1050-1329 1e, verdieping 19.00 uur: nrs. 4000-4040 Postzegels munten nrs. 5000-5065 Boeken nrs 2000-2239 Vitrinegoederen Afhaaltijden veilinggoederen Vrijdag 9 september 08.30-16.00 uur Maandag 12 september 08.30-16.00 uurr Veilingkosten 27% Volgende veiling Maandag 3 okt klokken / horlogeveiling FEDERATIE Maandag 28 nov kunst antiek veiling

In deze uitgave Stilleven In de 17e eeuw was er een grote vraag naar fraaie schilderijen van stillevens. Naast het schilderen van taferelen op een tafel met brood, vis, bier en fruit, kwamen de voorstellingen met bloemstillevens in de mode. Stilleven Landschap Landschap Eugene Joseph Verboeckhoven werd op 9 juni 1798 in Schaarbeek geboren als zoon van beeldhouwer Barthelemy Verboeckhoven en was een Belgisch romantisch kunstschilder, gespecialiseerd in taferelen met vee, paarden en wilde dieren die tot op de dag van vandaag wereldwijd roem als dierenschilder geniet. Stadsgezicht Colofon Deze uitgave is gemaakt in opdracht van DERKSEN veilingbedrijf, met een beperkte oplage van 500 stuks. In de ontwikkeling van stijlen in schilderijen, kwam het schilderen van stadsgezichten zoals het werkelijke daaglijks leven is, in het midden van de 19e eeuw tot volle bloei. Aan deze uitgave hebben meegewerkt: DERKSEN veilingbedrijf RO-WI printing & design Redactie adres: Amsterdamseweg 23 6814 GA ARNHEM tel: 026-4421498 Fax 026 445 51 86 www.derksen-veilingbedrijf.nl info@derksen-veilingbedrijf.nl Vragen voor adverteren naar: info@derksen-veilingbedrijf.nl Stadsgezicht Compositie Compositie Zoekend naar titels van schilderijen, kom je vaak het woord Compositie tegen. Eeuwenlang hebben schilders voorstellingen weten vast te leggen waarbij voorwerpen en gedachten gecombineerd werden tot een compositie.

column Albert Keddeman laat zijn scherpe geest en schrijfstijl ook dit keer weer los op bepaalde stukken in de collectie of de kunstenaars die ze gemaakt hebben. column A. Keddeman Object in de picture Elke veiling hebben wij een bepaald stuk dat in de picture staat. Dit is niet zonder reden namelijk omdat wij vinden dat dit object in het zonnetje mag staan. Het is deze keer dan ook weer een prachtig stuk. Object in the picture Vorige veiling De vorige veiling was net als daarvoor weer een succes. Hier laten we een korte impressie zien met wat mooie foto s van de vorige veiling! Vorige veiling Rabobank De Liemers Ook in deze uitgave Prijsvraag Begane Grond Vitrines Goud en zilver Book of Kells Rabobank De Liemers

Column Albert Keddeman De Dikke van Dale In de Dikke van Dale heeft een grote verandering plaats gevonden. Kunst wordt vanaf nu met een kleine k geschreven. Tot voor kort was Kunst een hoog iets, een groot gedachtengoed. Kunst was mooi, was bijzonder, was verheven boven de zaken van het dagelijks leven. Als je met Kunst bezig kon zijn, begreep je meer van zaken dan Jan Modaal of tegenwoordig Henk en Ingrid. Enkele jaren geleden ben ik naar een balletvoorstelling geweest. Met een subsidie van 4 miljoen heeft men een choreograaf uit Japan aangetrokken die een voorstelling van 2 uur wist neer te zetten. Met gracieuze en sierlijke bewegingen werd door twee schaars geklede en rijkgeschapen mannen een liefdesverhaal uitgebeeld van 2 reigers op de vlakte van Tajahoka. Iets goedkoper is het breiproject in Arnhem. Hogeschool ArtEZ en Het Openluchtmuseum konden met een vrijgekomen subsidie kennis van oude breitechnieken overbrengen op professionals in de creatieve industrie. Het breiproject In mei dit jaar verstrekte de provincie Gelderland een subsidie van 75.340,-- Met dit geld kan de provincie Gelderland een jaar lang 10 bussen per dag laten pendelen tussen de plaatselijke bejaardenhuizen en het Openluchtmuseum. Daar zit pas echte breikennis en deze lieve ouderen zagen dan nog iets meer dan hun 9 vierkante meter kamertje. Dat er in het concept regeerakkoord Rutte-Verhagen in de komende jaren 346 miljoen bezuinigd gaat worden, is wel een beetje veel maar het maakt de organisatoren van kunstprojecten wel wat creatiever de komende tijd. Zomaar het handje ophouden voor onzinnige projecten moet echt afgelopen zijn. Na deze septemberveiling zal ik contact opnemen met Mark Rutte en hem vertellen dat je voor veel minder geld mooie kunst kunt aanschaffen bij Derksen Veilingbedrijf. Als de Tweede Kamer tot besluit komt om van de 346 miljoen toch nog 100 miljoen vrij te maken voor kunst, dan zal ik mijn stinkende best doen om de komende jaren mooie Kunst te leveren. Binnenkort zal ik een tweet naar Rutte sturen om mijn plannen bekend te maken. Kunst moet wel met een grote K geschreven blijven en niet met een kleine. Een leuke uitdaging voor het Oudste veilingbedrijf van Gelderland!

Stilleven Bijzondere bloemen In de 17e eeuw was er een grote vraag naar fraaie schilderijen van stillevens. Naast het schilderen van taferelen op een tafel met brood, vis, bier en fruit, kwamen de voorstellingen met bloemstillevens in de mode. De gegoede burger en mensen van adel wilde hiermee hun rijkdom laten zien. Rijkdom in de vorm van status en geld. Van Gogh Een van de grote schilders van dit soort stillevens was de in Middelburg geboren Balthasar van der Ast. Op een zeer natuurgetrouwe manier plaatste Balthasar een compositie van bijzonder mooi bloeiende bloemen en vliegende en kruipende insecten op het doek of paneel. Bijzondere soorten als pioenrozen, tulpen, papavers en anjers werden omgeven door inheemse schelpen, oesters, Oosters porselein en insecten. Op deze manier werd een sfeer gecreeerd waarbij men zich in verre oorden kon wanen. Voor die tijd was het heel bijzonder om deze bijzondere bloemen en dieren in huis te hebben. Zo precies als van der Ast dit in de eerste helft van de 17e eeuw kon doen, zo afwijkend deed bijvoorbeeld Abraham van Beijeren het. Deze in 1620 in Den Haag geboren schilder, schilderde minder detailistisch. Ook schilderde hij de bloemen in een bijna vergane staat. Bloemen hingen er wat verloren bij hun fantastische kleur werd al minder. Dit had een symbolische betekenins. Het duidt op het vergankelijk leven van de mens. Naast deze bloemen positioneerde hij ook horloges of kaarsen, ook een teken van het verstrijken van de tijd. Een boodschap daarin was; richt je niet op het mooie van het leven op aarde maar bereid je voor op de dood en het eventuele leven hierna. In de komende veiling treft u een pracht stilleven aan, niet gesigneerd en geschilderd in de 19e eeuw. Een pracht van een kopie naar 17e eeuws voorbeeld dat in tegenstelling tot de werken van Balthasar van der Ast of Abraham van Beijeren, wel betaalbaar is voor de gemiddelde kunstliefhebber. Gevat in een schitterende lijst hebben we er een richtprijs van 800 tot 1.200 euro voor gezet.

Welkom bij Rabobank De Liemers Rabobank De Liemers staat dichtbij haar leden en klanten. Als klant van onze bank kunt u dan ook rekenen op persoonlijke aandacht en een gedegen advies. Rabobank. Een bank met ideeën.

Rabobank De Liemers Rabobank De Liemers. Voor u, buitengewoon goed en dichtbij. Rabobank De Liemers. Voor u, buitengewoon goed en dichtbij. Rabobank De Liemers is zo klein als mogelijk en zo groot als nodig. We zijn klein genoeg om midden in de samenleving van De Liemers en dichtbij onze klanten te staan. Tegelijkertijd is Rabobank De Liemers groot genoeg om continuïteit te waarborgen en onze eigen adviseurs ook uw specialistische bankzaken af te laten handelen. De kwaliteit van onze dienstverlening staat op een hoog niveau, met aandacht voor het lokale karakter van de kernen in ons werkgebied. Dat vinden we belangrijk! Wist u dat Rabobank De Liemers de enige bank is die de Liemers als geheel vertegenwoordigt? Eén van onze speerpunten is daarom het uitdragen van deze regio als interessant gebied om te wonen, werken en recreëren. Daarvoor werken we nauw samen met onder andere gemeenten en ondernemersorganisaties en ondersteunen wij graag particuliere initiatieven. Wij dragen als Rabobank De Liemers graag een steentje bij aan de ontwikkeling van de Liemers, uw regio!

Vorige veiling Veiling juni 2011 Terugkijkend op de juni veiling kan ik u met gepaste trots zeggen dat we een hele goede veiling hebben gehad. De kijkdagen werden druk bezocht. Gezien het grote aantal kavels moesten wij voor het eerst in de geschiedenis een achtste zitting organiseren. Een veiling met voor elk wat wils. Ook bij deze veiling bleek weer dat men niet over een dikke portemonee hoeft te beschikken om op een veiling een leuke aankoop te kunnen doen. Naast kunst was er decoratie en naast sieraden was er ook bijou. Dat is ook onze opzet. Laagdrempelig en servicegericht. Toch leuk om enkele objecten even toe te lichten. De aquarel van Weissenbruch bleef tijdens de veiling onverkocht maar direct na de zitting, melden zich twee geintersseerden die het werk toch wilden kopen. Een particulier uit de regio was als eerste en aan hem werd het werk gegund voor 4.500 euro plus de kosten. Een verrassing bleek in een brons beeldje te zitting. Dit zogenaamde slapertje bleek van Dimitri Chiparus (1886-1947) te zijn en verliet het pand voor ca. 2.500 euro. Het ongesineerde Jugenstil buffet werd voor 1.900 euro afgeslagen, een veelvoud van de voorzichtige taxatie. Professionele uitleg Genieten van de schoonheid Onder de indruk! Even snel noteren

De smeedijzeren toegangspoort ging voor ca. 1.500 euro naar een nieuwe eigenaar. Ook deze veiling hebben we weer de hand kunnen leggen op een 2-delige poort. Met de nieuwe website kunnen we nog meer service bieden tijdens de kijk- en veilingdagen. Gedurende de kijkdagen kwamen er meer dan 1.500 schriftelijke biedingen binnen via de website en kon men tijdens de veiling de opbrengsten volgen. Als u het leuk vindt om van onze activiteiten op de hoogte te blijven, volg ons dan op Twitter of Facebook. Kortom, het Oudste veilingbedrijf van Gelderland is en blijft Uw veilingbedrijf. Even relaxen met het magazine Het is voor jong en oud Je raakt niet uitgelezen Trotse (nieuwe) eigenaar???

Object in de picture Allen Ruppersberg geb. 1944 Allen Ruppersberg Geboren in 1944 in Cleveland, Ohio, was Allen Ruppersberg een van de eerste van de generatie American Conceptual Artist en bracht daarmee een verandering aan in de manier waarop er over kunst werd gedacht en hoe kunst werd gemaakt. Zijn werk bestaat uit schilderijen, printen, foto s, beelden, installaties en boeken. Ruppersberg studeerde in 1967 af in Los Angeles aan de California Institute of the Arts. Hij ging relaties aan met John Baldessari, Ed Ruscha, William Wegman en Allan McCollum. In 1969 deed Allen mee aan de baanbrekende tentoonstelling When Attitudes Become Form (Houding wordt Vorm). In totaal participeerde hij in ca. 200 groepstentoonstellingen en leverde werk aan het Museum of Modern Art New York, Museum of Comtemporary Art Los Angeles maar ook aan de Stichting de Appel in Amsterdam, Museum voor moderne Kunst Frankfurt en vele andere musea. Voor de expositie Sonsbeek 93, maakte Allen Siste Viator (Stop Traveller). Dit werk gaat over de geschiedenis van de Slag om Arnhem en de gevoelswaarde van de Nederlandse, Engelse, Duitse en Poolse deelnemers vertaald in populaire literatuur onder de soldaten. Samen met Anja Bakker maakte Allen een installatie bestaande uit een soort woonwagen waarin hij van de 4 genoemde landen 5 boeken / bestsellers uit deze landen facsimile namaakte en exposeerde in deze installatie. Tijdens Sonsbeek 93 waren enkele exemplaren te koop. Een van deze exemplaren zal in de komende veiling onder de hamer komen. Tevens maken 3 grafiekmappen uit deze tentoonstelling ook deel uit van deze veiling. Hierin treft o.a. werken van Allen Ruppersberg en Kamagurka aan. Allen Ruppersberg u

Landschap Met goud bekroond Eugene Joseph Verboeckhoven werd op 9 juni 1798 in Schaarbeek geboren als zoon van beeldhouwer Barthelemy Verboeckhoven en was een Belgisch romantisch kunstschilder, gespecialiseerd in taferelen met vee, paarden en wilde dieren die tot op de dag van vandaag wereldwijd roem als dierenschilder geniet. Het gezin kende armoede en vader liet de kleine Eugene o.a. in de speelgoedfabriek werken. Na de verhuizing naar Gent kreeg Eugene privaatles van beeldhouwer Albert Voituron. Zijn eerste officiele werk was een weidelandschap met koeien uit 1816. In 1820 debuteerde hij in de Gentse Salon. Uit 1822 dateerde een staatsieportret van Willem I te paard. Het Amsterdamse Rijksmuseum kocht in 1824 en 1825 ook enkele werken. In 1828 maakte Verboeckhoven een studiereis door Duitsland waar hij weer nieuwe ideeen opdeed. In 1829 ontving hij in Dowaai een gouden medaille. Omstreeks die tijd had Verboeckhoven te Brussel contacten met de Engelse dierenschilder Thomas Sidney Cooper. Toen in augustus 1830 de Belgische Revolutie uitbrak, trad Verboeckhoven toe tot het Jagerskorps van Chasteler. Als overtuigd patriot nam hij actief deel aan de gevechten en schermutselingen uit de jaren 1830-31. Door het voorlopige bewind werd hij aangesteld als directeur van de Brusselse Musea en ondernam hij stappen om kunstschatten uit de Antwerpse kathedraal in veiligheid te brengen tijdens de beschieting van de stad. In 1833 kwam het Brusselse tentoonstellingsleven weer op gang. In de Salon 1833 te Brussel presenteerde Verboeckhoven drie schilderijen, waaronder ìkudde opgeschrikt door een stormî. Zijn inzendingen werden met goud bekroond. Tijdens de Brusselse Salon in 1836 kreeg Verboeckhoven opnieuw goud. Van zijn dertienvoudige inzending was er ÈÈn werk dat zowel door het onderwerp als door de afmeting en de meticuleuze uitwerking aandacht trok: het 256 x 363 cm grote ìpaardenkonvooi door wolven aangevallen in een Pools woudî (Amsterdam, Rijksmuseum). In de jaren 1841-1842 ondernam Verboeckhoven een reis die hem via Frankrijk en Zwitserland naar ItaliÎ bracht. Het pittoreske landschap van de Campagna Romana vol antieke overblijfselen en bevolkt door talloze kuddes, boeide hem. De kunst van Verboeckhoven wortelde in de Noord- en Zuid-Nederlandse dierenschildering uit de 17e en 18e eeuw en zowel in de typisch noordelijke als in de meer romantische, Italianiserende strekkingen, binnen dat genre: P. Potter, A. Cuyp, N. Berchem, A. Pynacker, B. Ommeganck waren kunstenaars bij wie Verboeckhoven te rade ging. Hij nam tamelijk getrouw hun formules over, maar bracht eigentijdse accenten aan in het uitzicht van zijn figuranten - de herders en reizigers - en in de decorelementen. Verboeckhoven schilderde voornamelijk vee in hun natuurlijke omgeving; de stal of de weide; koeien en schapen, bokken en geiten, paarden en ezels staan doorgaans rustig op de weide, maar soms worden ze onrustig, opgeschrikt door een storm met dreigend wolkenspel. Verboeckhovens schilderstijl raakte na 1860 uit de mode, mede onder invloed van het realisme dat zijn intrede deed. In het jaar van zijn overlijden, 1881, werd in de lente een gedeelte van zijn atelier in Parijs openbaar verkocht. De werken die geveild werden, veel studies, werden van een lakzegel voorzien. Het werk dat op 5 september onder de hamer komt bij Derksen Veilingbedrijf wordt door Derksen niet voorzien van een lakzegel, maar van een unieke hedendaagse barcode.

Maandag 5 september 19.00 uur Kunst en antiek 1 Metalen jaren 20 bureauset, bestaande uit blaadje, dekselpot, asbakje en luciferdoosjeshouder. 60-100 2 Napoleon III vitrinekastje met messing inlegwerk en bronzen monturen, 110 hoog 80 breed 200-400 3 Zeer fraai 19e eeuws beeld van een manspersoon, leunend tegen een meubel met boek, 31 hoog op marmer sokkel 31x14,5 cm 300-500 4 Onbekend( in de stijl van Jan van Ravenszwaaij 1789-1869), Koeien in de stal, sepia begin 19e eeuws 22x26 150-200 5 Ges. Charles Petit ( A C W Terhell) 1863-1949, Boer en boerin op erf met kippen, gouache 30x40 100-200 6 Ges. J Stevens 20e eeuw, Vrouw aan spinet, doek 60x50 200-400 7 Marmer piedestalle, 97 hoog 100-150 8 ges. H C Bogman 1861-1921, Grazende koeien in landschap, doek 21x39 700-900 9 Onduidelijk monogram, Stilleven naar 16e eeuws voorbeeld, paneel 40x30 100-150 10 Ond. gesigneerd, Zeilboten op zee, doek 60x90 50-100 11 Ges. Lambertus van As 1887-1979, Landschapje met beekje, aquarel 110x14 100-150 12 Ond. Ges 19e eeuws paneel boerderij in landschap 19x25 200-400 13 Ges. Th Hoppenbrouwers 1901-1990, Stilleven met flessen en Japanse aquarel aan de muur, doek 60x50 100-150 14 Noten kast met spiegel opstand 175x123 80-120 15 Antieke tafelklok in een fraai houten kast, 25 hoog 160-180 16 Koperen doofpot. - 17 Eiken theekastje met facetgeslepen ruitjes 75-125 18 6-persoons kristallen karafset 20-40 19 2 Kristallen karaffen met stop 20-40 20 Eiken 19e eeuws 3-laads kastje met gestoken frontjes en hekje, 44 cm hoog en 35 cm breed. 30-60 21 Ges. Th Bohnenberger 1869-1941, Bloemstilleven, doek 77x67,5 cm. 200-250 22 Ges. C Verschuur ( Cor Bouter ) 1888-1966, Herder met kudde schapen bij de kooi, doek 43x58 100-200 23 Anoniem Hollandse school 20e eeuw, Jongen met boek, doek 60x40 100-200 24 Ges. H W Veenendaal 1886-1946, Kippen op een zonnig erf aan waterkant, doek 40x60 125-175 25 Bidjar handgeknoopt kleed 295x194 100-200 26 Mahonie 19e eeuwse ronde tafel met geschulpt blad 112 diameter om kolompoot 100-200 27 5 mahonie stoelen met fraai steekwerk 19e eeuws met roze stof 150-300 28 Handgeknoopt tapijt 132x80-29 Koppelsdorf, porseleinen schaal met zwiebelmusterdecor en messing hengsel, 26,5 cm. diam.(gaaf) 30-50 30 19e eeuws noten theekistje met beslag, 19 breed 40-80 31 2x houten gebruiksvoorwerpen biedermeier tabakspot en toebehoren 40-60 32 Kristallen kaasstolp op onderschotel (lichte randschade) 30-50 33 Kristallen dekselcoupe met amandelslijpsel, 31 hoog 25-50 34 19e eeuwse mahoniehouten drankenkistje met 4 flessen, 2 flessen manco. 120-150 35 Klassieke hanglamp met geslepen pegels en messing frame 40-80 36 Grote glazen pegellamp 17-lichts 97 cm hoog en 73 cm diam. 350-500 37 Noten met wortelnoten dressoir met gestoken decor en opstand met spiegel, staand op klauwpoten, 158 hoog, 160 breed 150-200 38 Gouda plateel cachepot 37 diameter (Div. beschadigingen ) 40-60 39 Met signature E Fremiet, bronzen sculptuur van een ridder met vaan Credo, 39 hoog op marmer sokkel 400-600 40 Gesneden houten corpus op eiken houten kruis 19e eeuws 66 cm 150-300 41 Ond.Gesign. Hollandsche school 20e eeuw, Gezicht vanuit polder op dorp, doek 105x40 50-100 42 Onbekend, Zeemansvrouw turend over de zee, paneel 29x24 100-150 43 Ges. C Moret 1870-1952 stilleven kruik met boeken 30x25 400-600 44 Monogram GB, Gerard Bos 1860-1943, Bokkenkar, marouflé 26x32 300-400 45 Monogram Co Breman 1865-1938, Kippenhok te Blaricum, doek 40x57 2500-5000 46 Mon. VH, Veit Hofmann geb.1944, Twee zittende figuren aan het strand, olieverf op papier 56x65 400-600 47 Antiek Louis Seize eiken cilinderbureau, 120 hoog, 110 breed 400-600

48 Bronzen beeld van een bizon 29 hoog 200-300 49 Heriz, 60x60-50 2 Engelse messing 19e eeuwse kandelaren 30 hoog 100-200 51 Ges. Ch Dankmeijer 1861-1923, 2 Koeien in de wei, doek 51x77 700-900 52 Ges. Bern A. van Beek figuren in stadsgezicht 50x70 200-400 53 2 koperen antieke keteltjes en een doofpot. 25-50 54 Antieke teakhouten 2-deurs broodkast met fraai lijstwerk op de deuren, 215 hoog 200 breed 750-1000 55 Ond. gesigneerd, Moeder met kinderen in tuin, doek 50x40 200-400 56 Ges. H C Kranenburg 1917-1997, Boer in bootje bij molen, doek 50x70 75-125 57 Eiken Louis Quinze klepbureau, 111 cm breed. 250-400 58 Glazen wereldbol 30 cm hoog. 20-40 59 Aardewerken vaas met bloemdecor, 42 hoog 20-40 60 18e eeuwse kruik Sicilië met polychroom beschildering 100-200 61 Ges. Jan Rylaarsdam 1911-2007, Les Halles in Parijs, doek 60x80 3000-4000 62 Ges. Erasmus van Dulmen Krumpelman 1897-1987, Havengezicht Peniche Portugal 1947, aquarel 46x68 1500-2000 63 Ges. Mon. J V R ( Jan van Ravenszwaaij 1789-1869), studie van koeienkop en ezelskop 1806, aquarel 10x10 100-200 64 Ges. Johan Windhorst 1884-1970, landschap met huizen, doek 30x25 50-100 65 Ges. Eef van Brakel geb.1934, Bloemstilleven, paneel 40x30 100-200 66 Ges. Tilly Moes 1899-1979, Stilleven met anjers en asbak, doek 40x50 100-150 67 Empire eiken commode met volle zuilen, 160 hoog, 100 breed 200-400 68 Perzisch kleedje 52x52-69 Bronzen beeld van vechtende herten in de bronstijd, 25 hoog 100-200 70 2 geslepen kristallen kandelaren 35 cm hoog. 25-50 71 Ges. J van Rhijnnen 1859-1927, Gezicht op huis in groen, doek 26x33 200-300 72 Ges. Theo van Hoytema 1863-1917, Vogel op tak, aquarel 40x50 300-400 73 Heriz handgeknoopt tapijt 370x275 150-250 74 Grote eiken eethoek met 6 stoelen en 1 armstoel met lederen bekleding, uitschuiftafel 166x105 en 2 bladen van 60 cm 200-400 75 Belouch kleed 180x97 25-50 76 Terracotta tabakspot met maskers en bladmotief 19e eeuws 100-200 77 Met signature P J Mene, Man te paard omgeven door honden, 68 hoog 500-750 78 Hollandse dubbele bolkroon ca. 95 hoog met ketting 100-150 79 Steengoed klepkan met tinnen deksel 27 cm hoog (gaaf). 30-50 80 Klassieke hanglamp met vele geslepen pegels en messing frame 50-100 81 Antieke eiken Luikse kast met fraai gestoken kuif, 246 hoog, 158 breed 400-600 82 Antieke Hollandse eiken dekenkist met gestoken front, 74 hoog 122 breed 75-125 83 Met signature P J Mene, bronzen beeld van een man te paard met vogel op zijn hand, 70 hoog 500-750 84 Kurdistan kleedje 53x51-85 Bronskleurige messing schemerlamp, 80 hoog 25-50 86 Antiek Hollands eiken klepbureau, 110 hoog 97 breed 200-300 87 Kaiser W-Germany porseleinen kaststel met decor Taiwan. 30-50 88 Notenkleur regulateurtje - 89 Neogotisch eiken dressoirtje 86 hoog 92 breed 100-200 90 Bochara kleedje 57x47-91 Pendule in noten kast 39 hoog 25 breed 20-40 92 Bel met schaap - 93 Mahonie 19e eeuwse demi lume met jalouziedeurtjes, 74 breed. 50-100 94 Herend rijk gedecoreerd met vlinders en vogels schaaltje op vergulde klauwpoten (gaaf) 50-100 95 Anoniem, Bronzen sculptuur, Dansen met de duivel, 27 hoog op marmer sokkel 30-60 96 Anoniem bronzen sculptuur van een vrouw op marmer sokkeltje 28 cm hoog ( zonder sokkeltje) 100-150 97 Bureaustoel halfrond model met roze stof 50-100

98 Antieke eiken orgelgebogen commode met 4 laden, 86 hoog 92 breed 100-150 99 Anathole Yastic kleedje 83x48-100 Bronzen beeld van een gier 25 hoog 200-300 101 Gipsen beeld, Madonna met Kind, niet gesigneerd, 65 hoog 50-100 102 Noten bijzetstoel met roze stoffering en gestoken strikkuif - 103 Crucifix achter ovaal bol glas in lijst 32 cm. okt-20 104 Crucifix achter bol glas in lijst. 20-40 105 Junghans regulateur in noten kast. 60-80 106 Teakhouten dressoir met gebogen front, 90 hoog 140 breed 100-150 107 Pentjerelik 160x66 cm. 40-80 108 Anoniem, bronzen beeld van een krijger, 96 hoog 2500-3000 109 Klokjesmannetje naar oude model 20-40 110 Antieke wandlamp met walmvanger 40 hoog 150-250 111 Schwarzwalder schilderijklok. 50-100 112 Koperen kerkkandelaar, 62 hoog 20-40 113 18e eeuwse hang hoekkast met etagère gedeelte 130 hoog 400-500 114 Mahonie gefineerd 19e eeuws kabinet met twee deuren en drie laden, 234 hoog en 168 breed. 200-400 115 Mahonie Biedermeier meubeltje met glas in lood in de deuren, 76 hoog 100 breed 75-125 116 Belouch kleedje 84x40 cm. - 117 Japans 6-persoons theeservies. 25-50 118 Onbekend, twee paarden, 2 maal paneel 7x9 in 1 lijst 50-100 119 Ges. W Roelofs 1822-1897, Gezicht op dorp, aquarel met wit krijt opgehoogd, 25x34 250-350 120 Ges. Han Bolte 1906-1989, Poort bij stad, board 47x60 100-200 121 Houten aker met metalen banden, 40 diameter 90-110 122 Miniatuur mahonie Biedermeier linnenkast, 58 hoog 41 breed 100-200 123 Ges. H Zille 1858-1927, 3 Kinderen op een rij, aquarel 17x25 200-400 124 Ges. De Smet 20e eeuw, Stadspoortje, marouflé 40x30 75-125 125 Ges. C C Quinton 1851-1921, Boer met boerenkar, doek 27x42 300-500 126 Ges. A Dieperink 1901-1972, Touristenpaartje, aquarel / gemengde techniek 31x25 50-75 127 Ond. gesign. Haven van Oude Schild te Texel 1959, aquarel 75x50 150-250 128 Ges. M Ottee, (A van Gilst) 1898-1981, Boerderij aan meer, doek 50x70 100-150 129 Mahonie Schotse ladekast, 137 hoog 126 breed 220-280 130 Junghans tafelklok in eiken kast 25,5 cm hoog. 30-50 131 2 Engelse tafelkandelaren, 27 hoog 40-60 132 Anoniem, bronzen sculptuur van een edelman, 43 hoog 550-650 133 Antiek Oosters terracotta vaas met vogel en beesten decor 27 hoog 150-300 134 Anoniem, Vrouw op landweg, doek 43x55 25-50 135 Ges. J van Vuuren 1871-1941, Stadsgezicht Utrecht met gracht, doek 40x50 1750-2250 136 Ges. Peter Job 1884-1957, Interieur met moeder en kind bij venster, doek 71x91 100-150 137 Eiken 19e eeuwse 4-deurs hoekkast, 178 hoog en 131 breed. 200-400 138 Delfts 3-delig kaststelletje met blauw decor, 25 en 21,5 cm hoog. 20-40 139 Ges. Piet Landkroon 1907-1997, Landschap met figuren op bosweg, doek 50x60 100-200 140 Ges. A Bastin 20e eeuw, Bosgezicht, doek 54x72 25-75 141 Wortelnoten gefineerd 19e eeuwse commode met klauwpoten 68 hoog, 86 breed 100-200 142 Oosterse porseleinen dekselpot 20-40 143 Imaristijl gemberpot 20 hoog - 144 Met signature, Germain B, bronzen sculptuur van een staande vrouw met boek, 93 hoog 200-400 145 Ges. Victor Linford 1940-2002, Compositie met vrouw en insect, paneel 1972, 60x50 1500-2500 146 Ges. Baron C van Lamsweerde 1897-1972, Poserende dame, doek 91x72 400-600 147 Ges. Prinsen, Stadsgezicht Parijs met figuren bij de Notre Dame, board 39x50 100-105

Patisserie Christiaan Uw culinaire Ambachtelijke Patissiers Hoofdstraat 89c 6881TD Velp (Gld) 026-3641526 email: info@patisseriechristiaan.nl maandag t/m vrijdag van 8.30-18.00 uur zaterdag van 8:30-17:00 uur t Olde Schop is een sfeervolle, animerende en gastvrije locatie waar wij het onze gasten naar hun zin mogen maken. Wij hebben alles in huis voor een gezellige avond en een bijzonder feest. Iedere gelegenheid is voor t Olde Schop een buitenkans om u, onze gast, kennis te laten maken met l ambiance de la Provence; de sfeer en de cuisine van Frankrijk in het gemoedelijke en gastvrije Gelderse Giesbeek. Kerkstraat 80 6987 AD Giesbeek t 0313 633 444 f 0313 633 366 i www.oldeschop.nl

148 Mahonie Biedermeier 2-deurs kast met gestoken kuif, 130 breed, 229 hoog 100-200 149 Ges. John Bevort 1917-1996, Haven van Rotterdam, doek 60x80 300-400 150 Ges. H Delattre, Stadsgezicht, doek 70x60 200-400 151 Ges. H Daniels 20e eeuw, Spelende kinderen op het strand, paneel 20x25 200-250 152 Ond. gesigneerd, Parkgezicht met kerk in de verte, marouflé 19x29 40-80 153 Achterzijde atelier Windhorst 1884-1970, Stilleven, ovaal 23x17 50-100 154 Notenhout gefineerd 18e eeuws Louis Seize plantenbakje 25 cm hoog. 25-50 155 2 klassieke kerkkandelaren op leeuwpoten, 75 hoog 30-60 156 Bidjar handgeknoopt kleed 320x225 100-200 157 Mahonie Biedermeier tafel op spinnekoppoot 132x106 100-150 158 4 19e eeuwse mahonie stoelen met roze mohair stoffering 100-200 159 2 19e eeuwse mahonie stoelen met roze stof 20-40 160 Handgeknoopt kleed 112x77-161 Aardewerken Italiaans en gemerkt beeld van een bizon 38 cm lang. - 162 Ovale jardinière met ingelegd decor en bronzen ornamenten ca. 1800, 47x34 50-100 163 Roodkoperen appelketel 26 cm hoog. 25-50 164 Louis Seize-stijl hanglamp met pegels. 300-400 165 Glazen kralenhanglamp zakmodel 50 cm hoog. 70-90 166 Mahoniefineer ronde tafel op kolompoot 72,5 hoog en 109,5 cm diam. 70-100 167 Kurdistan kleedje 62x55-168 Stel 18e eeuwse spiegels met graveerwerk en armpjes (later) 62 hoog 300-400 169 Makkum aardewerken dekselvaas met blauw decor 31 cm hoog (enkele glazuurchipjes van dekselrand) 30-60 170 Antieke Hollandse tafelolielamp op groene opaline voet, 58 hoog - 171 Teakhouten Koloniaal hoekkastje, 149 hoog 50-100 172 Bruin glazen Leerdam bolvaas, pompoenmodel 13,5 cm hoog (gaaf) 20-40 173 Porceleyne Fles 2 dekselvazen, 26 hoog (bast) 40-60 174 Porceleyne Fles dekselvaas met bloemdecor en vogel 37 cm hoog. 25-50 175 Eiken fauteuiltje met gestoffeerde rug en zitting 75-125 176 Mihr handgeknoopt tapijt 390x310 150-250 177 Mahonie flap tafel met satijn houten bies 65 x 90 of 65 x 140 80-120 178 4 Notenkleur stoelen met goede stoffering en webbing in de rug 100-150 179 Bochara, 125x76-180 Ovaal dienblad met tin en gedecoreerde tegel - 181 Hollandse tafelolielamp (binnenglas manco) - 182 Verzilverd dienblad met 3-delig theestel 25-75 183 Bronzen 6-lichts kroonlamp 73 cm hoog. 100-150 184 Noten met wortelnoten theetafel met lade, staand op klauwpoten 100-150 185 Engels 8-persoons theeservies Wood and Sons England decor Gay Day 30-60 186 Rond teakhouten kastje met 3 laden, 59 hoog - 187 Met signature E Frement, Spelende of vechtende honden, 64 hoog 200-400 188 Chesterfieldmodel 2-bank met oxbloodkleur leder 200-400 189 Chesterfieldmodel oorfauteuil met oxbloodkleur leder 100-150 190 Chesterfieldmodel oorfauteuil met oxbloodkleur leder 100-150 191 Chesterfieldstijl hokker met oxbloodkleur leder 50-100 192 Ronde mahonie salontafel 117 diameter 50-100 193 Belouch kussen 98x70 20-30 194 P. Regout, 2 wandborden met blauw decor 20-40 195 Zware decoratieve lampvoet met gouden strik en crème kap 77 hoog 20-40 196 Glazen pegellamp 12-lichts 48 cm hoog en 80 cm diam. 120-150 197 19e eeuwse mahonie theestoof met geelkoperen binnenbak 40-80 198 Glazen pegellamp 12-lichts 47 cm hoog en 56 cm diam. 75-100

199 Ovale noten tafel op kolompoot, 170x110 100-150 200 4 Notenkleur stoelen met goede stoffering 100-150 201 Belouch kleedje 120x80 20-40 202 Cloisonne dekselbak, diam. 21 cm. 20-40 203 Antieke Oosterse bronzen wierookbrander met deksel, fraai ingelegde emaille en decoratie, 32 cm hoog. 100-150 204 Bidjar handgeknoopt kleed, 395x298 200-400 205 Noten Willem lll bureau met uitschuifblad met groen vilt 120 hoog 80 breed 300-500 206 Bronzen boekensteunen met vogelfiguren 80-120 207 Brons beeld van een rokende jongen 29 hoog 400-500 208 Bureau lamp zink jongen zittend op tunnel 19 hoog 26 breed 40-60 209 Anoniem, Stilleven met bloemen en nest met eitjes, doek 19e eeuw, 64x54 800-1200 210 19e Eeuwse theeemmer 100-150 211 Mahonie Empirestijl kastje met deurtje, laadje en groen marmer blaadje 79 hoog en 42 cm breed. 60-80 212 Met signature L Gregoire, bronzen beeld van een lezende dame, 53 hoog 300-500 213 Ges. N van de Plas geb.1954, Spelende kinderen aan strand, paneel 18x24 450-550 214 Ges. Han Bolte 1906-1987, Compositie, paneel 38x49 75-125 215 Notenkleur bijzetstoeltje met geborduurde voorstelling op de zitting - 216 Notenkleur kastje met lade en uitschuifblad 66 hoog 45 breed 20-40 217 Bronzen beeld van een zeearend 100-150 218 Ges. Toon de Jong, Soestdijk 08, ets 14,5x21,5 40-80 219 Ges. Hendrik Valk 1897-1986, Vogeltje, aquarel 1940, 10x10. Dit werk is afkomstig van Henny Thomassen, leerling Kunstoefening van Hendrik Valk. Henny schreef hierbij: Dit is wat Valk mij in een paar minuten voordeed.. Dit werk heeft Henny geschonken aan Theo van der Horst in 1982. 100-200 220 Ges. J J Cremer 1827-1880, Bosgezicht, tekening 25x20 80-120 221 Ges. Han Bolte 1906-1987, Boerderij in heuvellandschap, aquarel 1994, 26x36 30-60 222 Ond. ges 19e eeuws stilleven met grote diversiteit aan bloemen 50x40 250-350 223 Vroeg 19e eeuwse mahonie trumeau met marmer blad 82 hoog 60 breed 150-200 224-225 Meissen kandelaar 3-armig met goud kleur decor 40-60 226 Anoniem, Hollandse School, Schapen in landschap met kerkdorp aan de horizon, paneel 16,5x21,5 400-600 227 Ges. Jan van Vuuren 1871-1941, Straatje in Elburg, doek 50x40 1500-1800 228 18 e eeuwse theestoof 46 hoog 100-150 229 Verso Ida Hoitsema 1865-1950, Boerderij omgeving Lunteren, paneel 18x24 100-150 230 Ges A Martens, Bollenvelden, paneel 12x30 cm. 30-60 231 Ges. A J Zwart 1903-1981, Stilleven met koffiekan, appels en kist 1945, doek 50x40 1200-1500 232 Art Deco rond bijzettafeltje met marmer blad, 60 diameter, staand op kolompoot 40-80 233 Messing dubbele kroonluchter met een rij van 8 en een rij van 4 armen 100-150 234 Heriz handgeknoopt kleed 204x154 50-100 235 Noten theetafel met messing opstaande bies en glazen blad geheel op wieltjes 80 hoog 67 breed 60-80 236 Lusterware 3-delig theestel - 237 Regulateur in een notenkleur kast, 94 hoog 40-80 238 Stel 18e eeuwse polychroom beschilderd en deels vergulde spiegeltjes met krijgstrofee 26 hoog 300-500 239 Ges. Th Goedvriend 1879-1969, Kustgezicht, gemengde techniek 18x24 cm 30-60 240 2 Chinese 19e eeuwse tekeningen 21x18 cm. 50-100 241 Chinese hanglamp met gedecoreerd glas, 50 hoog 30-60 242 Klassieke gebogen vitrinekast met bronzen ornamenten, 142 hoog 71 breed 100-200 243 2 x Bridge benodigdheden in koffer - 244 Oude spelkist met schaakstukken etc. - 245 2 Cloisonne vazen 20 hoog 30-60 246 Bronzen beeld zittend figuur 30 hoog 80-120

320 E Verboeckhoven

27 Biedermeier 667 Verbrugge 540 Merklap 344 Tanger 2 Napoleon III 51 Ch. Dankmeijer 47 Cilinderbureau

247 Damspiegel in een goudkleurige lijst, 143x29 cm 30-60 248 Schwarzwalder koekoeksklok. 30-60 249 Antieke Franse 2-deur miniatuur kast 53 hoog 38 breed 75-100 250 Ond. gesigneerd, Meisje, brons 41 hoog 30-60 251 Ond. monogram, Bronzen sculptuur van een omhelzing, Samen een, 38 hoog op een marmer sokkel 30-60 252 2 decoratieve goudkleurige appliques met opaline kralen en pegels 40 hoog 250-350 253 Glazen kralenhanglamp ananasmodel 50 cm hoog. 50-70 254 Mahonie 19e eeuwse bonheur met glasinlood deuren 195 hoog 118 breed 200-400 255 2 Oosterse porseleinen gemberpotjes, 16 hoog - 256 Anoniem (verso mon.fj), Stilleven met o.a. vaas en ton, doek 60x80 200-300 257 Ges. Leon de Smet 1881-1966, Kerktoren, doek 80x65 2000-4000 258 Monogram D B, Huis aan meer met meisje bij bloeiende boom, doek 50x70 125-175 259 Noten theemeubeltje met facetgeslepen ruitjes en opstand, 118 hoog 80 breed 100-150 260 Tinnen inktpot, 8 hoog - 261 Bronzen beeld van een flexibele dame 39 hoog 80-120 262 2 Aardewerken vazen met Oosters decor bloesemtakken, 25 en 18 hoog - 263 Gers. H van Schaik 1872-1946, Boer met kar op landweg, doek 87x60 700-900 264 Ges. E van Bommel 20e eeuw, Spelende kinderen met geitje, doek 40x50 150-250 265 Ond. Gesign. Hollandsche school 19e eeuw, Visser aan meer, marouflé 60x48 200-300 266 Ges. A M Gorter 1866-1933, Landschap met meertje, doek 50x70 (verdoekt) 200-400 267 Grunder 2-deurs kast met veel snijwerk op panelen 19 e eeuws 190 hoog 122 breed 200-300 268 Ges. D Rijckaart, 20e eeuw, Stilleven met druiven, oester en roemer, paneel 30x34 200-300 269 Ges. E Danoye 20e eeuw, Stadsgezicht met figuren, doek 51x40 100-200 270 Ges. J J Doeser 1884-1970, Bomen, doek 60x50 100-200 271 Heriz handgeknoopt kleed 310x198 100-200 272 Ovale noten uittrektafel 165x107 met 2 tussenbladen van 41 cm per stuk met 6 stoelen en 2 armstoelen 200-300 273 mahonie op eiken schrijfkist met klep en laadje. 60-100 274 Oosterse sieradendoos met messing en speeldoos, 18,5 hoog, 27 breed 25-50 275 Gietijzeren spaarpot met rugbyspelers. 20-40 276 Cognacset bestaande uit geslepen karaf met stop en 6 glazen. 40-60 277 Porseleinen petroleumtafelschemerlamp. 50-70 278 Hollandse hangolielamp 25-50 279 Fraai noten damesbureautje met inlegwerk en opstand met 3 laadjes, 97 hoog 81 breed 200-300 280 2 Oosterse porseleinen kastkommen, 20e eeuw, 18 diameter 25-50 281 Porceleyne Fles aardewerken dekselvaas, jaar 1945, met blauw decor 27 cm hoog (gaaf) 30-60 282 Zwart marmeren pendule met slagwerk Japy Freres 1875-1900 80-100 283 2 Belgische Art Nouveau aardewerken vazen 30,5 cm hoog. 30-40 284 Mahonie Biedermeier speeltafel 50-100 285 Art Deco draaibare spiegel 45 hoog 200-400 286 Afrikaans houten buste van een man 47 cm hoog. 20-30 287 Ges. H M van Dokkum 1908-1992, Stilleven met tulpen, paneel 1952, 60x50 100-200 288 Ges. Willem Noordijk 1887-1970, Haven van Volendam, doek 50x40 300-500 289 Belouch handgeknoopt kleed 128x90-290 Wortelnotenfineer klepbureautje 97 hoog, 76 breed 75-125 291-292 ges. Piet Zwiers 1907-1965, Zomerse impressie van Giethoorn, doek 30x40 200-300 293 Ond. gesigneerd, havengezicht, paneel 30x40 100-150 294 Ges. E van Arnhem 20e eeuw, 3 poesjes, paneel 24x30 50-100 295 Ges. A J Groenewegen 1874-1963, verso Bij Oosterbeek, doek 50x40 (restauratie) 100-150 296 Hollands wortelnoten fineer vitrine 200-400

297 Heriz handgeknoopt kleed 383x300 200-400 298 Holland eiken kabinet met gestoken kuit, 250 hoog 180 breed 600-800 299 Antiek eiken klepbureau met laadjes achter de klep, 106 hoog, 116 breed 300-500 300 Regulateur in eiken kast 25-50 301 Bronzen buste 35 hoog 100-150 302 Stel marmeren boekensteunen - 303 Ges. Geo Poggenbeek 1853-1903, Boomgaard bij boerderij op een maartdag, paneel 17,5x25,5 300-500 304 Ges. A J van der Stok (verso 1823-1897) Winters landschap met schaatsende figuren, doek (gaatje) 30x46 250-500 305 Ges. Th. Soetrik 1811-1883, Landschap met figuren, paneel 30x38 500-700 306 Ges. D Muhlhaus 1907-1987, Boulevard St. Michel Paris 1958, doek 30x40 500-700 307 Monogram E V, Engel met figuur, gemengde techniek 40x23 100-150 308 Ges. H Bieling 1887-1964, Claustro S Francisco, Palma de Mallorca, aquarel 45x60 150-300 309 Marmeren piedestalle, 95,5 hoog 100-150 310 Bronzen sculptuur van een torso, 40 hoog op marmer sokkel 14,5x17 cm 75-125 311 Antiek eiken linnenpersje met bladen en lade, staand op tafeltje, 130 hoog 100-150 312 Art Deco spiegel Fontana workshop 75 diameter 300-500 313 Ges. Roel Dozeman geb. 1924, Poserend naakt, doek 60x50 100-200 314 Ges. Cornelis Raaphorst 1875-1954, Stilleven met zonnebloemen, doek 60x40 300-400 315 antieke Brusselse kast met rijkgestoken decor, 118 hoog, 148 breed 750-900 316 Shiraz loper 200x58-317 2 Gresaardewerken sierschotels met Romeins decor, 30 diameter 100-150 318 3 Duitse gresaardewerken bierpullen met tinnen klep en fraai decor, 22 hoog (Plus 1 extra gelijmd exemplaar) 50-100 319 Fraaie Duitse gresaardewerken schenkkan met losse deksel, 37 hoog 50-100 320 Ges. Eugene Verboeckhoven 1799-1881, Romantisch landschap met runderen en figuren en burcht op heuvel, doek 83x106 10000-20000 321 Ges. Nefkens M J (1866-1941) ploegende paarden op boslandschap 30x40 200-300 322 Ges. Th van Wissen 1866-1954, Kudde schapen met herder, doek 31x54 100-200 323 19e eeuws Engels mahonie klepbureau 112 hoog 101 breed 300-500 324 Belouch strook 2x 98x14,5 cm. - 325 Terracotta beeld van reddingswerker, signatuur in voet Selinski 43 cm hoog. 300-400 326 Wuba tafelklokje in noten kast, 28 cm hoog. 30-50 327 Brons beeld van een steen werpende man ges. Waldchen 30 hoog incluis marmer sokkel 100-150 328 Ges. Jan van Vuuren 1871-1941, Stadsgezicht Deventer, doek 40x60 1000-1500 329 Ges. Jaap Nieweg 1877-1955, Roze rozen in vaas 1932, doek 85x70 1500-2000 330 Mechelse eiken tafel 116 diameter met 4 stoelen met bruin lederen bekleding 200-300 331 Belouch kleed 140x85 20-40 332 De Construction steenbouwdoos van Richter en Co 40-80 333 Hollandse tafelolielamp 74 hoog 40-80 334 Bronzen beeld van een eend 37 hoog 100-150 335 Koperen sculptuur van een leeuwin op onyx sokkel 36 cm. 40-80 336 Oude aardewerken plantenhanger met decor, 28 diameter 20-40 337 Art Deco gehamerde tinnen sigarendoos. 30-50 338 Noten latjes theestoof 60-80 339 Anoniem, Landschap met man en paard bij burcht, paneel vroeg 19e eeuw, 28x38 450-550 340 Ges. Paul Brijer 20e eeuw, Twee vissen in schaal, paneel 35.5x33 100-150 341 Ges. Nefkens M J 1866-1941 Veluws landschap in de avond 30x40 200-300 342 Verso Baron Henri Leys 1815-1869, Kerkbezoek, paneel 31x26 100-150 343 Ges. Xeno Munninghoff 1873-1944, Landschap met korenschoven, doek 30x50 300-400 344 Monogram M, Man in poort te Tanger, paneel 31,5x21 25-75 345 Duits eiken met wortelnoten buffet met 2 deuren, uittrekplateautjes en gestoken decor, 94 hoog 124 breed 100-150 346 Bochara loper, 152x49 -

144 Brons

2188 3 Schotels 2035 Dusterham 990 Jan van der Zee 5 Charles Petit 42 Anoniem 945 H Poeder

347 Aardewerken siervaas 44 hoog - 348 Samac beeld van man met paard 32,5 cm. 40-60 349 Bronzen sculptuur van naakte man op zwart marmer sokkeltje 64 cm hoog. 80-100 Dinsdag 6 september aanvang 19.00 uur Kunst en antiek 350 6-armige massieve messing bolkroon 60 diameter 40-60 351 Hanglamp met 5 armen met albasten schaaltjes 25-50 352 Koperen kroonlamp met 6 armen 40-80 353 Miniatuur Hollandse porseleinkast, 93 hoog 500-600 354 2 19e eeuwse Engelse fauteuils met streepstof 250-350 355 Antiek eiken klepbureau met rijkgestoken decor op de klep, 106 hoog 95 breed 200-300 356 2 bronzen penkandelaren 44 cm hoog. 40-80 357 Chinese kom polychroom gedecoreerd met bladgoud 30 diameter 80-120 358 Ges. J A Hesterkamp 1877-1955, Toegangspoort met beelden, doek 30x45 200-400 359 Ges. Frits Maris 1873-1935, Boeren op erf, marouflé 50x60 200-400 360 Glazen kralenhanglamp 1-lichts 87 cm hoog en 60 cm diam. 180-200 361 Bidjar handgeknoopt kleed 300x194 100-200 362 19e eeuwse noten salontafel op gestoken kolompoot, 111x79-363 Bochara, 86x46-364 2 Art Deco metalen panters op marmer sokkel 65 cm lang. 100-150 365 19e eeuwse commode met marmer blad, 86 hoog 129 breed 100-150 366 Belouch kleed met franjes 94x50 cm. 40-80 367 Biscuitporseleinen beeld van 2 putti met vlinder op arm, 36 hoog 30-60 368 Antiek Presse papier vervaardigd uit drie soorten marmer met engelen op top 150-300 369 Anoniem, albasten buste van een dame, 62 hoog 600-700 370 Ges. Th van Oorschot 1910-1989, Jassen bij haard, paneel 40x30 300-400 371 School van Adriaan Brouwer, Man in gesprek met vrouw in herberg, paneel 29x24, 19e eeuw 200-400 372 Ges. J G den Hengst 1904-1983, Stilleven, board 40x30 40-80 373 Ges. Charles Houben 1871-1931,Boten bij ophaalbrug. paneel 35x50 200-300 374 Ond. gesign. Franse school, Schapenhoedster, paneel 37x40 450-550 375 Ges. A Beerends 20e eeuw, Korenschoven in landschap, doek 25x40 50-100 376 Ges. Narcisse-Virgilio Diaz de la Pena 1807-1876, Sous Bois anime au bord du lac, doek 27x46 750-1250 377 Ges. J van Wijngaarden 20e eeuw, Riviergezicht, doek 50x80 150-250 378 Noten klepbureau met fraai interieur en 10 laadjes achter de openslaande knieën, 103 hoog, 120 breed 150-200 379 2 handgeknoopte lopertjes Kurdistan en Afghanie, 15x62 en 21x75-380 Amsterdamse School schoorsteenpendule 25 hoog 80-120 381 Gehamerd koperen sigarettendoos met groen ovaal steentje bovenop, 21,5 cmx16 cm. 30-60 382 Bronzen beeld van Napoleon 45 hoog 100-150 383 Tegeltableau met 6 polychroom tegels, decor De trekschuit omstreeks 1850, 26x39 75-125 384 Ges. A Heymans 1902-1964, Dorpsgezicht met kerk, board 40x60 100-150 385 Toegeschreven aan Chris de Bruijn 1904-1973, Volendam 17 op zee, doek 40x50 250-300 386 Mahonie trumeau met marmer blad, vroeg 19e eeuw, 82 hoog 98 breed 300-400 387 Bronzen beeld van een paard met veulen, 32 hoog, staand op marmer sokkel 50-100 388 Tafelschemerlamp op marmer voet. - 389 Ges. Aart Cock 1905-1981, Processie Bali, paneel 1979, 65x100 400-600 390 Ges. Romain Steppe 1859-1927, Zeilboten en stoomboot op zee, doek 70x49 300-500 391 Ges. J van Hoppe 20e eeuw, Zeegezicht, doek 50x70 100-150 392 Marqueterie etagetafeltje met fraaie vormen 67 cm hoog. 70-100 393 Bronzen beeld van een valk 42 hoog 140-160 394 Engels mahonie kabinet 19 e eeuws met lade gedeelte en 2 deuren in boven kast 200 hoog 135 breed 200-400

5001 Jacob en Pieter Keur

395 Wortelnoten met mahoniefineer halvemaankastje met koper beslag en 3 laadjes 69 hoog en 46 cm breed. 30-60 396 Bronzen beeld uitgegeven door Conservation International, titel van het beeld Guardians of the World met Crystal Ball by Steven L Lord 35 cm hoog. 60-100 397 Ges. E van de Ven 20e eeuw, Bloemstilleven, doek 50x41 250-350 398 Antieke Russische kerkkandelaar 66 hoog 200-400 399 Hamadan handgeknoopte loper 290x102 30-60 400 Hollands koper bolkroontje 20-40 401 Handgeknoopt tapijt 140x127-402 Shiraz 167x118 25-50 403 Oude pers, 200x158 50-100 404 Oude pers, 205x136 50-100 405 Oude vloerpers 203x131 75-125 406 Roodkoperen bewerkte beddenpan met houten steel. 30-60 407 Mechelse eiken jachtkast met rijkgestoken dieren en getordeerde zuilen, 243 hoog 140 breed met losse 2-delige kuif van 30 cm. (Voorpoten aanwezig) 250-500 408 Bronzen beeld van een dame met twee hazewind honden 150-300 409 Wortelnoten met mahoniefineer ovaal ladekastje met koper beslag en 3 laadjes 69 hoog en 40 cm breed. 30-60 410 Ronde mahoniefineer eetkamertafel op kolompoot, 104 diameter met tussenblad van 50 cm 25-75 411 4 noten kleur eetkamerstoelen met roze bekleding 30-60 412 Ges. Philibert Charin 1920-2007, Woonboten met huis op achtergrond, doek 32x49 50-100 413 Ges. A Lebroc Belgische school 20e eeuw, Drie figuren, doek 30x40 100-150 414 Anoniem, Paradijs, doek 98x118 100-200 415 Monogram Theo van der Horst 1921-2003, Oud minister Heinsbroek rijdt door na ongeval, 2002, doek 65x100 100-200 416 Antieke Hollandse eiken dekenkist met gestoken front, 68 hoog 161 breed 75-125 417 Amsterdamse School plafondlamp en een hanglampje - 418 Oude eierpot met deksel 20-40 419 Naar oud model telegraph met verlichting, 46 hoog 40-80 420 Zeer fraaie textiele wanddecoratie in lijst, India 150x85 75-125 421 Lithoaffiche van Geo Ham, Race Monaco 11 et 13 Avril 1936, nadruk, 100x68 75-125 422-423 - 424 Litho naar Renoir, 2 Vrouwen, postume druk 110/275, 66x47 75-125 425 Ges. A Heyboer 1924-2005, Ballerina, crayon 19x14 175-225 426 Ges. Leonor Fini 1908-1996, Poserende dame, litho 1/75, 46x34 75-125 427 Ges. Jos Jans geb. 1936, Compositie, litho 21/175, 61x61 50-100 428 Monogram ES (Eric Sietsma) 20e eeuw, Kop en tors 2, tekening 1985, 20x20 25-50 429 Ges. Harrie Gerritz geb. 1940, Een mals buitje, ets 1972, 7/25, 42x34 25-75 430 Ond. ges., Weggedraaid van spiegelbeeld, tekening 32x23,5 50-100 431 Monogram ES (Eric Sietsma) 20e eeuw, Abstract, tekening 1962, 45x28 30-60 432 Monogram ES (Eric Sietsma) 20e eeuw, Figuren in park, tekening 1962, 31x33 30-60 433 Litho naar Marc Chagall, Compositie met Christus en rood rund, postume druk, 37x53 75-125 434 Met signature Marc Chagall, Compositie, litho postume druk 162/200, 36x54 75-125 435 Ges. Gerard Grassere(1915-1993) Moderne compositie, olieverf structuur op board, 30x30 cm. 150-200 436 Ges. Gerard Grassere(1915-1993) Moderne compositie, olieverf structuur op board, 30x30 cm. 150-200 437 Ges. Cees Kortlang 1926-2005, Compositie 1980, doek 140x100 100-150 438 Kristallen dekselcoupe 42 hoog - 439 Allen Ruppersberg geb. 1944, Siste Viator ( Stop Traveler), 20 Facsimile boeken WO II, vijf met titels in 4 talen, Engels, Duits, Pools en Nederlands. Dit is gemaakt door Allen Ruppersberg in 1993 als een project voor de stad Arnhem als eerbetoon aan de 8000 overleden soldaten gedurende de negen daagse slag om Arnhem, september 1944. Conditie NIEUW! 500-1000 440 Sonsbeek 93 Grafiekmap, serie van 3 mappen bestaande uit: Map 1: Pepe Espaliu, Christine en Irene Hohenbuchler, Mike Kelley,

100 JAAR Derksen Verhuizingen BV De Overmaat 39 6831 AE Arnhem T 026 323 03 20 F 026 323 26 01 www.derksen.nl Museum voor Moderne Kunst Arnhem Utrechtseweg 87 6812 AA Arnhem t +31(0)26 377 53 00 f +31(0)26 377 53 53 www.mmkarnhem.nl e mmka@arnhem.nl

Mark Manders en Eran Schaerf. Map 2: Christina Assmann en Andreas Siekmann, Moroslaw Balka, Kamagurka, Juan Munoz en Allen Ruppersberg. Map 3: Mario Airo, Alighiero e Boetti, mark Dion, Anna Gudjonsdottir en Till Krause en R W van de Wint. 300-600 441 5 aquarellen w.o. A Briet 80-120 442 Ges. Leo van Oudheusden geb. 1946, Droom, ets 1982, 2/30, 20x15 20-40 443 Ges. Leo van Oudheusden geb. 1946, De Maaskant, ets 1982, 4/20, 39x17 30-50 444 Ges. Leo van Oudheusden geb. 1946, Boomdroom, ets 1982, 2/20, 39x17 30-50 445 Ges. Leo van Oudheusden geb. 1946, Rietlanden, ets 1982, 5/20, 30x20 30-50 446 Ges. Leo van Oudheusden geb. 1946, Noordzee, ets 1982, 4/20, 35x20 40-60 447 Ges. Leo van Oudheusden geb. 1946, Jonge mensen, ets. 1983. 2/20, 25x30 40-60 448 Ond. gesign. Man aan het werk, aquarel 48x44 20-40 449 Ges. Saskia Stolk geb. 1962, Pinguinfamilie, pentekening 69x49 cm. 250-300 450 Ond. gesigneerd, Man en vrouw, litho 17/150, 69x44 75-125 451 Ges. Jan Makkes 1935-1999, Rivier in Ierland, pasteltekening 40x60 100-150 452-453 - 454-455 Ges. Arthur Bernard geb.1939, abstracte voorstelling, litho 450/500 30-50 456 Ges. Ben Bodt geb.1943, Hockeyvrouwen, litho 34x50 40-80 457 Eiken 19e eeuwse halbank met gestoken panelen. 100-150 458 Art Deco beeld van een vrouw met 2 vogels, staand op marmer sokkel, 44 hoog 75-125 459 2 Gestileerde Oosterse koperen schalen en een idem Ghendi - 460 Goebel plaquette decor Gustav Klimt, 1790/2000, 37x30 25-50 461 Mon MHK en ges. verso Geertjan Meurs 1926, Landschap 1946, doek 50x60 100-150 462 Jean Miro, Compositie, postume druk 63x47 75-125 463 Monogram Theo van der Horst 1921-2003, Naakt, marouflé 62x31 100-200 464 Ges. Theo van der Horst 1921-2003, Collage van 6 etsen, Noach, 1984, per stuk 9,5x14,5 50-100 465 Ges. Theo van der Horst 1921-2003, Meisje, ets 1991, 30x26 40-80 466 Ges. Theo van der Horst 1921-2003, Slaat erop jongens, het is Blookertijd, 6 maal acryl in lijst, 19x17 per stuk 75-125 467 Ges. Theo van der Horst 1921-2003, Collage met 10 diverse etsen uit de serie Safaria 2 gemaakt in 1984 50-100 468 Ges. Theo van der Horst 1921-2003, Noodweer, Noach, ets 1983, 25x40 40-80 469 Monogram Theo van der Horst 1921-2003, 2 Paarden, linoleumsnede, 10/10, daarna plaat vernietigd, 13,5x17,5 40-80 470 Ges. Theo van der Horst 1921-2003, 2 Vrouwen, aquarel 15 april 1946, 36,5x27 50-100 471 Monogram Theo van der Horst 1921-2003, Op de Kunstmarkt, marouflé 34x35 50-100 472 Monogram ES (Eric Sietsma) 20e eeuw, Figuren in park, tekening 32x47 25-75 473 Litho naar Degas, Het bordeel, postume druk 17/300, 16x12 50-100 474 Achterzijde atelier Windhorst 1884-1970, Abstracte compositie, doek 12x12 50-100 475 Litho naar Salvador Dali, Compositie met botten en orgaan, 17/350, postume druk, 17x23 25-75 476 Ges. Walter van Oel geb.1942, Compositie voor Co, zeefdruk 37x27 100-150 477 Litho naar Pablo Picasso, Gezicht, 615-666, postume druk 17x11 25-75 478 Ges. Herman Berserik 1921-2002, Stoel voor landhuis in de winter 1984, litho 25x30 80-100 479 Biedermeier fauteuil met gestoken kuif 75-125 480 Ges. Harrie Gerritz geb. 1940, Gezicht op Eusebiuskerk te Arnhem, gezien vanuit een kamer met boeken, litho 53/100, 1993, 64x48 40-80 481 Monogram ES (Eric Sietsma) Amsterdams stadsgezicht met boom bij brug, tekening 54x38 25-75 482 Litho naar Salvador Dali, Engel met trompet, postume druk 125/350, 29x21 75-125 483 Naar Breitner, Naakt, houtskooltekening 42x26 25-75 484 Ges. N Valk geb.1950, Bloemstilleven, aquarel 32x27 200-250 485 Litho naar Marc Chagall, Derriere le miroir, postume druk, 25,5x20 50-100 486 Ges. Jean Nelissen 1917-1975, Religieuze voorstelling, De barmhartige Samaritaan 1945, paneel 109x76 300-500 487 Anoniem, Pieta, 19e eeuws doek (gedoubleerd) 95x70 450-550 488 Ges. D Muhlhaus 1907-1981, Moeder en kind bij haard, doek 50x70 300-500