Scouting Onderdak Livingstonegroep Berkel-Enschot Veilingcatalogus
Met dank aan: Alle kunstenaars Reijn Retro Juridische Dienstverlening Stichting Contour Verijk je Wijk Concordia Harmonie Computel René Wouters Fotografie Riddershof Partycentrum Catering De Schakel VIS Tekst & Ontwerp
Inhoud 6. Gisela van Sprang 7. Wilna van de Heuvel 8. Scouts 9. Lidia Beets 10. RSA 434 11. Tivolie Art Shop 12. Loes Monde 13. Bevers 14. Esta s 15. Wendy de Wijs 16. Wendy de Wijs 17. Loes Monde 18. J. Zeegers 19. Wendy de Wijs 20. Loes Monde 21. Truus Stoop 22. Reinout van Vugt 23. Hans Innemee 24. Marc Mulders 25. Karin van Hest 26. Truus Stoop 27. Loes Monde 28. Loes Monde 29. Loes Monde 30. Loes Monde 31. Loes Monde 32. Paul Staps 33. J. Zeegers 34. Wendy de Wijs 35. Bevers 36. Ine van den Heuvel 37. Loes Monde 38. Truus Stoop 39. Jef Hovers 40. Scouts 41. Scouts 42. Hannie van Laak 43. IJsvogels 44. Zonder Foto
Gisela van Sprang Gisela van Sprang zonder titel Realistisch/figuratief 0.50 x 0.70 mtr Acryl op doek 6
Wilna van de Heuvel Website Startprijs Wilna van de Heuvel Figuur op bed Doek in lijst 0.45 x 0.45 mtr Acryl op doek www.heuvelart.nl 75,00 7
Scouts Website Scouts Dieren vierluik Door Scouts 11-14 jaar 0.30x0.40 (x4) mtr Acrylverf op doek www.scoutingberkelenschot.nl 8
Lidia Beets Techniek Lidia Beets Verleden? Heden? Toekomst? Fantasieachtige impressie 0.50 x 0.60 mtr Pastelkrijt op doek 9
RSA 434 Website RSA 434 Communicatie Visie op Communicatie 0.80 x 1.00 mtr Acryl op doek www.scoutingberkelenschot.nl 10
Tivoli shop atelier Divers Kerstkaarten 50 kerstkaarten Kerstkaarten met envelop 11
Loes Monde Loes Monde Vaas Keramiek 12
Bevers Website Bevers Lampen Beschildering www.scoutingberkelenschot.nl 13
Esta s Website Esta s Servies Bekers en borderen www.scoutingberkelenschot.nl 14
Wendy de Wijs Techniek Website Wendy de Wijs Liefdes des Leven 0.46 x 0.64 mtr Acryl wendydewijs@home.nl 15
Wendy de Wijs Techniek Website Wendy de Wijs Alien 0.46 x 0.64 mtr Acryl wendydewijs@home.nl 16
Loes Monde Loes Monde Liefde 0.50 x 0.40 mtr 17
J. Zeegers J. Zeegers De Clown Portret van een clown 0.50 x 0.50 mtr Acryl op doek 18
Wendy de Wijs Website Wendy de Wijs Fire Ball Acryl op Doek 0.40 x 0.40 mtr wendydewijs@home.nl 19
Loes Monde Loes Monde Menhirs 0.30 x 0.40 mtr Acryl op Doek 20
Truus Stoop Website Truus Stoop Ets Eend 0.30 x 0.25 mtr Barthlijst tstoop@dds.nl 21
Reinout van Vugt Website Reinout van Vugt Paddenstoelen 0.18 x 0.24 mtr 22
Hans Innemee Website Hans Innemee Eend uit kinderboek project 0.74 x 0.74 mtr www.hansinnemee.com 23
Marc Mulders Website Marc Mulders Pauw 0.57 x 0.67 mtr www.marcmulders.com 24
Karin van Hest Karin van Hest Fier Beeld van een vrouwenfiguur, klei en verf 25
Truus Stoop Website Truus Stoop Ets Duif 0.30 x0. 25 mtr in Barthlijst tstoop@dds.nl 26
Loes Monde Loes Monde 0.30 x 0.25 mtr 27
Loes Monde Loes Monde 0.27 x 0.33 mtr 28
Loes Monde Loes Monde Stroming 0.30 x 0.40 mtr Acryl op Doek 29
Loes Monde Loes Monde Het Dansende Kind 0.30 x 0.40 mtr Acryl op Doek 30
Loes Monde Loes Monde Tors 0.30 x 0.40 mtr Acryl op doek 31
Paul Staps Paul Staps Staande figuren in bruin tinten 0.60 x 0.80 mtr Acryl op doek 32
J. Zeegers J. Zeegers Overstroming polder Realistische impressie 0.30 x 0.40 mtr Aquarel 33
Wendy de Wijs Techniek Website Wendy de Wijs Alpen 0.46 x 0.64 mtr Acryl wendydewijs@home.nl 34
Bevers Website Bevers Lampen Beschildering www.scoutingberkelenschot.nl 35
Ine van den Heuvel Techniek Ine van den Heuvel belle (r) ghillie (L) Fantasie popje 0,40 mtr 0,50 mtr Geboetseerd hoofd, handen en voeten van porselein aarde. Lijfje en kleding van stof. Veren op het hoofd 36
Loes Monde Loes Monde Zwaan Beeld Kermiek 37
Truus Stoop Techniek Website Truus Stoop Raku beeld op metalen sokkel Totale hoogte 1.46 mtr Raku Keramiek tstoop@dds.nl 38
Jef Hovers Startprijs Jef Hovers Up&Down 10 druksessies 0.40 x 0.32 mtr Hout/lino snede 90,00 39
Scouts Website Scouts Fruit vierluik Door Scouts 11-14 jaar 0.30x0.40 (x4) mtr Acrylverf op doek www.scoutingberkelenschot.nl 40
Scouts Website Scouts Vervoer vierluik Door Scouts 11-14 jaar 0.30x0.40 (x4) mtr Acrylverf op doek www.scoutingberkelenschot.nl 41
Hannie van Laak Startprijs Hanny van Laak-van de Sande Winter Realistisch winterlandschap 0.40 x 0.50 mtr Olieverf op linnen 80,00 24
IJsvogels Website IJsvogels Bloemen Veld vol Bloemen 0.60 x 0.80 mtr Acryl op doek www.scoutingberkelenschot.nl 43
zonder foto Cecile Borst Pauwels Vaas Keramiek Hoogte 0.27 mtr handvorm kunstenaar Techniek Hanneke Klinkum Gewij 0.63 x 0.48 kunstenaar