1 49 Set van 2 koperen kandelaars Koper 2 45 4 penningen met verschillende voorstellingen Metaal 3 67 4 Bronzen Skillets Metaal 4 170 Karel Gomes, Bronzen sculptuur, Staande baadster Metaal 5 39 Tinnen bord, zgn. Kardinaalsbord, uit 1 stuk gedreven. Doorsnede 48 cm, Duits fabricaat, Tin 18e eeuw 6 66 Verzameling tin (3 paar tinnen kandelaren, 1 kruik, 4 gietijzeren pannen) en Tin suikergoedplanken (speculaasplanken, suikergoedplank) 7 2 Achtpersoons gekleurd aardewerk theeservies 8 46 Set van 2 Cloisonée vazen, chinees 19e eeuw 9 47 Chinese Imari waskom 18e eeuw 10 48 2 Blauwe Chinese borden 18e eeuw bloemenmanddecor+ 1 diepblauw Chinees bord (met barst) 11 50 Vierkante blauwe Chinese kom 12 63 Delftsblauwe tabakspot "Duinkerker" 18e eeuw 13 92 Divers aardewerk, olielampen en kruiken 14 103 16 delig servies; Chris van der Hoef; 1925 15 195 Abstracte compositie op keramieken schaal, unica, Henk van Vessem, gesigneerd, diameter 51 cm 16 85 Chinees porselein vazen en borden 17 102 Divers Chinees porselein, 18-19e eeuw 18 480 Gentiaan porseleinen dienblad met nikkelen rand 19 482 Serie van vijf Chinese porseleinen borden, Famille Rose, 18e eeuw 20 505 Koop antieke Chinese porseleinen borden 21 506 Serie van vijf Chinese porseleinen borden, 18e eeuw 22 93 Comptoise klok, zgn. 'haantje' Meubels 23 3 Pieter A. Scheen, Lexicon Nederlandse beeldende kunst 2 delen (1969/1970) 24 11 Historisch affiche, obligatie uitgifte, Amsterdam 1808 + diverse Europese aandelen 19e- 20e eeuw 25 21 Chinees gelakte theekist 26 23 Blauwe Chineese dekselpot met 4 leeuwenkopjes als oortjes (heeft een barst) 19e eeuw 27 40 Blauwe aardewerk Makkumer tabakspot met koperen deksel + 3 blauwe porseleinen Chinese borden 28 65 Verzameling (ong. 400) ansichtkaarten van Apeldoorn in zwarte map 29 73 Driedelig gelakte metalen set dienbladen + koektrommel met onderschotel 30 74 Geslepen kristallen karaf met zilveren montuur, geslepen kristallen kannetje met zilveren voetje, zielgeslepen kristallen schaaltje met zilveren voet. en lodereindoosje, 2 diverse zilveren doosjes, een verzilverde sigarettendoos en een luciferhouder Pagina 1/7
31 88 Twee poppen, Duits ca. 1910 32 90 Javaanse boekensteunen 33 95 13 boeken 18e eeuws, waaronder Vos Reynaarde, Het huwelijk (Jacob Cats), minnezangen 34 132 Sculptuur hond 35 474 Hoeveelheid Romeinse munten, bodemvondst uit Nijmegen 36 475 Hoeveelheid oud Nederlandse muntgeld 37 476 5 reebokgeweitjes op wandschildjes 38 477 Stel bronzen regulatiekandelaars, 19e eeuw 39 478 Vijf bronzen opiumgewichten in de vorm van eenden, Birma, 19e eeuw 40 479 Drie diverse kristalllen karaffen 41 481 Verguld houten beeld, staande jonge Boedha, China, 19e eeuw 42 489 Gebeeldhouwde houten barometer 43 503 5 reebokgeweitjes op wandschildjes 44 504 Indiase miniatuurschildering, hofstoet 45 509 Grote koop oude kunstboeken 46 510 Koopje oude blikken en tinnen soldaatjes 47 138 Turquoise cactuspot met zwarte onderschotel Glas 48 6 Schilderij olieverf op doek "Het boeten van de netten in de duinen" van JEH Akkeringen 49 7 Schilderij olieverf op doek "figuren in een landschap" Europesche school 50 9 Schilderij olieverf op doek Landschap met boer en pluimvee (Jan Knikker sr; 1889-1957) 51 14 Schilderij olieverf op doek "Edelhert in het bos" 52 17 Schilderij olieverf op doek Torentje te Nunspeet 53 22 Schilderij olieverf op doek 2 stuks Henk Dekker 54 25 Schilderij olieverf op doek De Westerkerk (Amsterdam) DJ van Haaren (1878-1953) 55 51 Schilderij olieverf op doek IJsgezicht met schaatsenrijders, gesigneerd H. Hermans 56 57 Schilderij olieverf op doek "Opa met kleinkind", Jan van Rooden 57 72 Schilderij olieverf op doek Boerenmarktje, Adriaan de la Rivière 58 75 Schilderij olieverf op doek Bosgezicht, gesigneerd Adriaan Keus in bijpassende grote lijst 59 86 Schilderij olieverf op doek Enkhuizen Schilderij, Wetering de Rooy 60 96 Schilderij olieverf op doek "Oranje kan op witte tafel", Klaas Gubbels gesigneerd, 24x18 cm 61 105 Schilderij olieverf op doek Boerderij aan het water, gesigneerd W. Markestein (pseudoniem Jan Knikker) Pagina 2/7
62 131 Schilderij olieverf op doek Winter in Noorden 63 145 Schilderij olieverf op doek stilleven "fles met bloemen" 64 146 Schilderij olieverf op doek Kapel Hoog Soeren 65 164 Schilderij olieverf op doek Louis Apol, Wintergezicht in de avond 66 166 Schilderij olieverf op doek Otto Coenders, Stilleven met tulpen 67 167 Schilderij olieverf op doek Otto Coenders, Bloemstilleven met gemberpot 68 169 Schilderij olieverf op doek Georg Rueter, Anjers in een vaas 69 483 Schilderij olieverf op doek A.J. (Arie) Zwart (1903-1981), Drents boerderijtje, in lijst 70 496 Schilderij olieverf op doek Evert Bomhof, ploegende boer 71 16 Ets Ets in lijst + 2 boeken (Rembrandt) Ets 72 19 Ets Het dagelijks leven Ets 73 124 Schilderij olieverf op paneel Portret; M.Heyermans; 1884 74 161 Schilderij olieverf op paneel Charles Leickert strandgezicht bij avond 75 163 Schilderij olieverf op paneel Louis Apol, Bomen rooien in het Haagsche bos 76 165 Schilderij olieverf op paneel Willem Roelofs, Riviergezicht bij avond 77 485 Schilderij olieverf op paneel W. Lammers (1857-1913), twee pluimveevoorstellingen 78 497 Schilderij olieverf op paneel Jan Eversen (1906-1995), Veluwse boerderij met korenveld 79 498 Schilderij olieverf op paneel Jan Jacob Heppener (1826-1898), Polderlandschap. 80 87 Schilderij olieverf op board Stilleven met pruimen, Jan Bazuin (geb 1930), 1980-90 81 104 Schilderij olieverf op board Naakt; Jean Louis Forain 82 130 Schilderij olieverf op board Stilleven 83 143 Schilderij olieverf op board Vissen 84 144 Schilderij olieverf op board Watermolen 85 151 Schilderij olieverf op board Stilleven bloemen 86 4 Schilderij acryl op doek Schilderij "Rust" Acryl op doek 87 10 en lepeldoosje met gravering en klauwpootjes inhoud: 6 zilveren Biedermeier lepeltjes 88 20 Rond zilveren knottemandje 89 26 Soezenmand 90 27 Vingerdoekbandjes 91 28 Assortiment kristallen/zilveren montuur (2 kristallen vaasjes, parfumflesje) 92 29 Assortiment zilveren vaasjes Pagina 3/7
93 30 Assortiment zilveren miniaturen ("gouden koets", springend paard met ruiter, woonwagen, ossenwagen) 94 31 Bewerkt zilveren brillenkoker uit 1861 95 32 en pillendoosje, Amsterdam 1843 96 33 9 diverse zilveren miniaturen (3 huizen, 6 werkende mensen) 97 34 Ronde zilveren blaker uit 1909 98 36 Engelse suikerstrooier, 1e gehalte (Gregorian) zilver, Londen met herkeuring, 18e eeuw, 322 gram, hoogte 23 cm 99 37 Natfruitschep, Andreas Johannes Rooswinkel, Leeuwarden, 1816-1826 100 38 Botermesje (Den Haag, 1907), poederdoos en 12 zilveren fruitmessen (Alfenide Christofle) 101 41 en Broodmand 102 42 Tabakstrommel 103 79 8 en tafelcouverts (8 vorken, 8 lepels en 8 messen), Hollands glad, firma van Kempen en Begeer 104 80 8 zilveren dessert couverts (8 lepels, 7 vorken en 7 messen), Hollands glad, Firma van Kempen en Begeer 105 81 en soepdienlepel, groentelepel, vleesvork en sausdienlepel, Haags lofje 106 94 Lot divers zilver 107 98 en broodmand; 1930-1940; Indisch Djokja 108 99 Combi olie&azijnstel, 2 zilveren anjervaasjes, inklapbrilletje. Ca. 1930 109 100 en vijflichts kandelaar, van Kempen&Begeer, Holland, ong 1930 110 115 Fruitschaal 111 116 Chocoladekan met komfoor 112 117 en vaas 113 118 Divers zilver, 1 schaaltje, 2 taartschep, 3 dekselpot bewerkt, 4 onderzetter 114 119 Broodmand; 1930; van Kempen, Holland 115 120 Lot divers zilver 116 121 en schaal met strikken 117 122 2 Miniatuur zilveren kop en schotels 118 123 11 en lepeltjes etc., divers zilverwerk 119 125 en bestekonderdelen, ca. 1900, 7 totaal (soeplepel, aardappellepel, 2 dienlepels, 2 juslepels, eierlepel) 120 127 en dienblaadje (25 cm) met parelrand, ca. 1900 121 128 en lepeldoos met sierlepel, ong 1930, Nederlands zilver 122 129 Divers zilver, ong 1930. Kristallen theebus met zilveren top, theezeefje, juskommetje, strooilepeltje, suikerschaaltje 123 450 en lodereindoosje, jaarletter 1851 Pagina 4/7
124 451 14 karaats gouden zakhorloge, gemerkt Waltham, in cassette (lopend) 125 452 Kristallen parfumflacon met zilveren monturen, 19e eeuw 126 453 Stel zilveren zoutvaten met blauwglazen binnenbakjes, Amsterdams keur, jaarletter 1791 127 454 Urnvormig zilveren lodereindoosje aan draagkettinkje, jaarletter 1845 128 455 Twee zilveren bonbonschaaltjes, jaren '20 129 456 en bonbonmand, Haags keur, jaarletter 1789 130 457 Antieke zilveren beugeltas + zilveren beursje (maliënkolder) 131 458 Sterling zilveren bloemvaas, Birmingham 1923 132 459 en pepermuntdoosje, jaarletter 1837 133 460 Kristallen karaf met zilveren voet en kraag, 19e eeuw 134 461 Gegraveerde zilveren snuifdoos, 18e eeuw 135 462 Meerdelig zilveren theegarnituur in mahoniehouten cassette, 19e eeuw 136 463 6 zilveren taartvorken, 4 dienvorken, roomlepel, suikerschep en theeschep van gelijk model, Hooijkaas, Schoonhoven 1948 137 471 Driedelig plate empire model theeservies op onderblad 138 472 Stel kristallen zoutvaten op zilveren voeten, jaarletter 1835 139 473 Kapitale zilveren fotolijst, jaarletter 1948, inhoudend het staatsieportet van Beatrix en Claus 140 486 en brandewijnkom 141 487 en bonbonmand 142 490 Kristallen koekschaal met gegraveerd zilveren hengsel, jaarletter 1863 143 491 Kristallen parfumflacon met gouden dop 144 492 Kerkbijbel met twee zilveren sloten, anno 1818 145 493 10 stuks divers gegraveerd zilveren tafelgoed, waarbij gembercouvert en vleesvorken, 19e eeuw 146 494 Spilleganghorloge in gedreven zilveren kast, 18e eeuw 147 495 Koop divers zilveren tafelgoed, waarbij een lepel, gedateerd 1663 148 499 Kralentas met zilveren beugel, 19e eeuw 149 500 Kristallen dekselpot met zilveren montuur, op onderschotel, 19e eeuw 150 501 Drie zilveren wijnstoppers 151 502 Driedelig zilveren theeservies op onderblad, Van Kempen & Begeer, 1979 152 508 3 diverse zilveren roomlepels, 18e en 19e eeuw 153 141 Naaigarnituur zilver (ca. 1930) + 2 gouden zakhorloges ca. 1900 Goud 154 142 Gouden broche, gemaakt van breipenhouders Goud Pagina 5/7
155 59 Bronzen sculptuur "Headhunter", Theo Mackaay, 26x17 cm met sokkel overig edelmetaal 156 139 Leren geldetui met goud beslag overig edelmetaal 157 192 Stalen sculptuur "De kus" 30x19 cm, Jeroen Henneman, 2006, gesigneerd no 2/200 overig edelmetaal 158 43 Collier van bloedkoraal, grote natuurlijke brokken, felrood 159 44 Armband van bloedkoraal, grillig van vorm, geregen aan elastiek 160 77 2 Oorbellen 161 464 14 karaats witgouden art deco collier bezet met 6 briljanten van divers formaat 162 465 14 karaats wit- en geelgouden collier bezet met een briljant 163 466 18 karaats witgouden ring bezet met 9 briljanten 164 467 Antieke wit- en geelgouden ring bezet met talrijke roosdiamanten 165 468 Collier van echte parels, met 14 kts gouden slot waarop meerdere roosdiamanten 166 469 14 karaats gouden armband met saffiertjes en briljantjes 167 470 Gouden ring met peervormig geslepen diamantje 168 488 Camee in 14 kts. gouden montuur 169 507 Stel wit- en geelgouden oorhangers met parels en diamantjes 170 53 "Blauwe kan op tafel" in lijst 35x24 cm, Klaas Gubbels, 1994, gesigneerd 171 54 "Blauwe kan op tafel" in lijst 35x24 cm, Klaas Gubbels, 1994, gesigneerd 172 69 Voorstelling met keukentafel, Klaas Gubbels, 1982 173 101 "Der Hof", Kurt Querner, 1965 174 162 Gouache Bosgezicht, Louis Apol 175 168 Bloemstilleven, Anna Maria Blauw-Wuytiers 176 188 "Stilleven met kat" in lijst 48x57 cm, Klaas Gubbels, 2002 177 91 Zeefdruk "Clown" in lijst 118x98 cm, Karel Appel, gesigneerd Zeefdruk / litho 178 5 2 Grafische werken van Jo Possink Litho "Echtpaar", Litho "Kinderen" 179 8 2 Schilderijen Olieverf op doek Bosgezicht met paddenstoelen en Winterlandschap (Theo Goedvriend, Henk van Leeuwen) + 1x aquarel Kerkinterieur (A. vd Wiel) 180 12 Houtskooltekening landelijk tafereel, mogelijk Leo Gestel (1882-1941) 181 13 Oostindische inkttekening, Melle, "Meisje met lang haar" 182 15 Historische gravure met het gelaat van Christus 183 18 Boer op erf, G.Wiegman 184 24 Zeegezicht met zeilschip, J. van de Linde 185 35 Schilderij "Gezicht te Giethoorn", 3 etsen van Amsterdamse stadsgezichten oa Cornelis Brandenburg Pagina 6/7
186 52 Dame en heer in landschap, gemende techniek (druk + ingekleurd) 2 stuks, Eduard Halouze (1895-1958) 187 55 Litho "Composition" in lijst 74x84 cm, Karel Appel, ca 1960, gesigneerd, no 36/100 188 56 Litho "Happy cat", Karel Appel, 1978, gesigneerd, no 26/160 189 58 Houtskooltekening "De blijde boodschap op het veld (Lucas 2)", Han van Meegeren 190 60 Gemengde techniek in 3D "Gedekte tafel" in lijst 63x113 cm, Daniel Spoerri 191 64 Kadastrale kaart in noten lijst van gemeente Apeldoorn Wenum-Wiesel 192 70 "Arnhemiensis" handgekleurde gravure in lijst 193 71 Litho "Femmes", Paul Delvaux 194 89 Olieverfassemblage gemengde techniek 40x49 cm, Ivo Kamphuis, 2003 195 190 Litho "Bird" in lijst 80x150 cm, Karel Appel, 1978, gesigneerd, no 106/175 196 193 Potloodstudie "Raam met klimop" 37x26 cm (in lijst 58x50 cm), Anton Pieck, gesigneerd 197 194 Beschilderde leien dakpan "Moeder en kind", Anton Heijboer, gesigneerd, lijstafmeting 53x43 cm 198 484 Handgekleurde landkaart van het Hertogdom Gelre en Graafschap Zutphen, door W. Blaeuw, 1e helft 17e eeuw Pagina 7/7