Catalogus Veiling Datum: vrijdag 25 oktober 2013 Zaal open 19.00 uuur Aanvang: 20.00 uur Plaats: Verenigingsgebouw De Schaapskooi Dorpsstraat 34, achter de kerk te Lopik
1 Wandvitrinekastje 60 x 60 cm. 2 Kaasvat diameter 30 cm. 3 Schilderij landschap met boerderij 60 x 40 cm. 4 Set grijs emaille pannen + oliestel 5 Zaanse wandklok hoogte 60 cm. geheel nagezien 6 Aquarel waterplanten 70 x 95 cm.
7 Theekastje donker hout diameter 40 cm. hoogte 76 cm. 8 Dienblad fries houtsnijwerk 25 x 49 cm. 9 Speculaaskruiden blik diameter 28 cm. hoogte 30 cm. blik is leeg! 10 Klaptafeltje met houtsnijwerk diameter 60 cm. hoogte 50 cm. 11 1 paar sokken 12 1 paar sloffen handgebreide warme sloffen
13 6 st. karafjes 14 Bijzettafeltje + penduleklokje diameter tafeltje 50 cm. hoogte 63 cm, eiken 15 Schilderij wintertafereel 40 x 45 cm. 16 Beschilderde melkbus, landschap 17 Diverse gereedschap ca. 25 stuks antiek 18 Stilletje antiek kamertoilet 36 x 46 x 50 cm.
19 Schilderij boerderij G.J. van de Koogh olieverf op linnen 45 x 55 cm. 20 Tuimelaartje voetenbankje 35 x 55 cm. hoogte 40 cm. 21 1 paar sokken 22 Wandvitrinekastje 60 x 60 cm. 23 Mooi oud stoofje 24 Schilderij dorpstafereel van Tilburg, 1-10-1946 olieverf op linnen 50 x 68 cm.
25 Wandklok Bimbammer 75 x 35 x16 cm. volledig nagezien 26 Souvenirkistje + aardewerk vaas kastje 27 x 36 30 cm. vaas hoogte 37 cm. 27 Haardscherm + haardset scherm 56 x 64 cm. 28 Setje voor bij de kachel 29 Emaille lampetkan + schaal + 2 x oliestel Haller Original oliestellen 30 Hanglamp en hallampje hoogte hanglamp 70 cm. hoogte hallamp 40 cm. 31 1 paar sloffen handgebreide warme sloffen
32 Bordenrek + 3 borden 105 x 90 cm. (BxH) 33 1 paar sokken 34 1 paar sokken 35 Marmeren wandplankje 36 Speeldoos draaimolen werkende speeldoos 37 Antieke kruik 38 Lampetschaal met kan
39 1 paar sokken 40 Roodkoperen ketel ±1910 41 Handdoekrekje fries snijwerk ±1950 42 Spiegel zwart met goudkleurige rand 40 x 60 cm. 43 2 delig kaststel Delfts aardewerk ±1950 44 Stoomstrijkijzer Philips 45 Bosch electrisch gereedschapset boormachine SB350, 350 W. decoupeerzaag PST 50. vlakschuurmachine PSS23A, 150 W.
46 1 paar sokken 47 Slee lang 87 cm. 48 Antiek voetenbankje met kruikverwarming 49 Roodkoperen bedpan ±1890 50 Roodkoperen ketel ±1900 51 Stofzuiger Miele De Luxe type 247i Air clean plus voorzien van nieuwe stofzak en filters 52 3 delig kaststel aardewerk Delfio hoogte vaas 26 cm. hoogte vaas met deksel 36 cm.
53 Koffiezetapparaat + tafelventilator 54 Boormachinestandaard + bankschroef 55 Hobbelpaard lengte 100 cm. Hoogte 55 cm. 56 Koffiemolen ±1940 57 Boorhamer + pomp 58 Pop kunststof hoogte ca. 45 cm. 59 Nilfisk stofzuiger type GM 200 geheel schoongemaakt en nagezien
60 Stijlvolle rode en witte vaas hoogte 54 cm. 61 Vloerkleed 120 x 185 cm. Zware kwaliteit 62 Porseleinen pop hoogte ca. 60 cm. zittend op stoel 63 Electrische grasmaaier BEM 1301 maaibreedte 37 cm. 64 Mahonie bloementafeltje ±1950 Hoogte 60 cm. 65 Slijpmachine zware kwaliteit. AEG 420 Watt
66 Oliestel Haller Original 67 Bijzettafeltje eiken whitewash hoogte 46 cm. diameter blad 22 cm. 68 Puzzel Jan van Haasteren Olympische Spelen 1000 stukjes 69 1 paar sokken 70 Deutz traptractor nieuw 71 2 stuks paardenplaten metaal reliëf 25 x 20 cm.
72 Tinnen theeservies 73 Antiek kaststel natuursteen 74 2 stuks dierenplaten metaal reliëf paarden 30 x 40 cm. koeien 20 x 20 cm. 75 2 handgemaakte veewagens 50 cm. lang met inhoud