Night of Magic Veiling Veilingmeester: Harry Korst maandag 28 februari 2011 Theater de Speeldoos, Vught Aanvang: 19.00 uur
apotheek Rosmalen Welkom bij onze Night of Magic veiling aannemersbedrijf MP DRIJVERS BV In 2007 is in Nederland, in het kader van een wereldwijd door Osborne opgezette actie, onder het motto versier de stier, door een negental Bekende Nederlanders voor het goede doel een verkleinde versie van de wereldberoemde Osborne-stieren beschilderd. Deze stieren zouden worden verkocht en het publiek kon een goed doel kiezen voor de opbrengst. Dat werd Kika, Kinderen Kankervrij. Min of meer bij toeval ontdekte onze Magic Night Commissie deze nog altijd onverkochte stieren en nam op zich deze alsnog voor het goede doel te gelde te maken. De opbrengst van deze 9 stieren gaat dan ook in zijn geheel naar Kika. Peter Faber geeft als ambassadeur van Kika, en schilder van één van de stieren, een korte inleiding. Osborne Benelux ondersteunt deze avond door u alle verschillende dranken uit haar uitgebreide assortiment voor te toveren. Maar de commissie wilde méér: een veiling met behalve de stieren een aantal diensten en kunstwerken, maar dan van hoog niveau! Met werken van o.a. ( in alfabetische volgorde!): Eugène Brands, Clemens Briels (speciaal voor deze avond beschilderde hij een stier!), Klaas Gubbels, JCJVanderheyden, Anton Heyboer, Ricky van Lint en diensten als een ballonvaart voor 4 personen, culinaire verwennerijen, en last but not least, een bijzondere trouwpartij door de burgemeester van Vught, wisten zij hun illusie waar te maken! Overtuig uzelf daarvan in deze catalogus. De opbrengst van deze diensten en kunstwerken gaat voor een deel naar het landelijke Kiwanis Lustrum project: de inrichting van 12 kamers in het kinderhospice De Glind in Barneveld. Wij hopen en vertrouwen dat er zo sprookjesachtig goed wordt geboden dat er dan nog middelen overblijven voor het Kiwanis Fonds Vught, gericht op het verlenen van financiële ondersteuning daar waar kinderen in onze directe omgeving (Vught) in de knel dreigen te komen. Snel en doeltreffend, zonder ingewikkelde procedures. Dit alles indachtig het internationale Kiwanis motto: Serving the children of the world Een avond als deze is bijna vanzelfsprekend niet mogelijk zonder sponsors. Met name genoemde, maar ook zij die anoniem wensen te blijven zoals de schenkers van het werk van JCJVanderheyden en het prachtige brons van Ricky van Lint, zijn wij dan ook heel veel dank verschuldigd. Wij danken ú voor uw aanwezigheid hier, en wij hopen dat deze avond niet alleen voor u, maar ook voor onze goede doelen een magisch succes wordt! Kiwanis Club Vught, De noordelijke Meierij Giel Schuurmans, President Kiwanis is een wereldwijde organisatie van vrijwilligers, verenigd in serviceclubs, die zich inzet voor de medemens en in het bijzonder voor kinderen
1. stier Peter Faber - acteur, schrijver - 4. stier Marian Mudder - actrice, schrijfster - 2. 2 première tickets voor de musical Monty Python s Spamalot op donderdag 14 april in het Nieuwe Luxortheater in Rotterdam aangeboden door: V&V Entertainment startbedrag: 50 euro 5. diner voor 2 geheel verzorgd diner bij Ons Kabinet / KabineXt aangeboden door Ons Kabinet / KabineXt startprijs 50 euro 3. stier Erica Terpstra - (zéér) bekende Nederlander - 6. stier Ramon Beuk - televisiekok, schrijver van kookboeken - startprijs: 150 euro
7. stier Rens Blom - wereldkampioen polsstok hoogspringen - 10. stier Freddy Thielemans - burgemeester van Brussel - 8. ballonvaart voor 4 personen aangeboden door Rabobank s-hertogenbosch startbedrag: 400 euro 11. verwenarrangement van Vissers MV, Hairskinstylestore in Vught 9. stier Rodrigues Otazu - ontwerper van sieraden en modeaccessoires - startbedrag: 250 euro 12. stier Jonnie & Thérèse Boer - 3 sterrenrestaurant De Librije, Zwolle -
13. stier beschilderd (collage) door Ans Marcus - schilder - startbedrag: 250 euro 16. JCJ Vanderheyden ( s-hertogenbosch 1928) zwevend wit -1996- aquatint, 98,5x57 cm. gesigneerd - épreuve d artist - 14. golfclinic maximaal 14 personen door de pro's Vincent van Hoegee & Roel de Bijl op de Golfclub Rosmalen - inclusief ontvangst met koffie, en drankje en hapje na afloop - 15. stier Wilma Paymans - bekende Vughtse - 17. Chinees porselein dekselpot in houten kistje (replica) startbedrag: 70 euro 18. Chinees porselein dekselpot in houten kistje (replica) startbedrag: 70 euro
19. Eugène Brands (1913-2002), Painter, zeefdruk, 1989 50 x 45 cm startbedrag: 450 euro 22. Heyboer, Anton (1924-2005) Haan gekleurde tekening, 19,5x13,5 in zilverkleurige lijst 20. thuisdiner voor maximaal 10 personen - door top-hobbykoks leden Kiwanis Club Vught - ingrediënten gesponsord door Spijs Culinaire Catering, Vught 23. stier Xandra & Holly Brood - vrouw en dochter van Herman Brood - met een wijnarrangement van Slijterij de Gouden Ton, Vught startbedrag: 600 euro 21. 2 antieke opaal glazen vaasjes (ca. 1900) startbedrag: 75 euro 24. antiek Engels tafelpenduletje wortelnoten kast, ca. 1900 - met slinger en sleutel, goed lopend uurwerk -
26. JCJ Vanderheyden ( s-hertogenbosch 1928) hellende horizon -1986- doek, 24x45,5 cm gesigneerd in verso startbedrag: 1.500 euro 28. Getrouwd worden door burgemeester Van de Mortel, op een zaterdag naar keuze, in het Oude Raadhuis van Vught aangeboden door de burgemeester van Vught startbedrag: 500 euro 25. Culinaire stadswandeling door s-hertogenbosch: met o.a.: bezoek aan het Zwanenbroedershuis, rondleiding door de binnenstad door een zeer ervaren gids met onderweg 3 culinaire gerechten in toprestaurants! Voor maximaal 10 personen. startbedrag: 600 euro 29. Ricky van Lint Herfstwind gepatineerd brons op marmeren voet totale hoogte 45 cm startbedrag: 1.300 euro 27. stier voor deze avond speciaal : Clemens Briels - artist - startbedrag: 1.300 euro 30. Heyboer, Anton (1924-2005) Haan gekleurde tekening, 19,5x13,5 in zilverkleurige lijst
31. Giovanni Dalessi Madonna - 2003 - gemengde techniek op papier 55x45 cm startbedrag: 450 euro Kiwanis Club Vught De noordelijke Meierij 32. Klaas Gubbels Zwanenkan - 2009 - Sjabloondruk op papier 14x19 cm op achterzijde gesigneerd met houtskooltekening Kiwanis is een wereldwijde organisatie van vrijwilligers, verenigd in serviceclubs, die zich inzet voor de medemens en in het bijzonder voor kinderen. 33. Cherron Chen thuisconcert door het 16-jarige Vughtse pianotalent