Night of Magic Veiling

SOROPTIMISTCLUB KIWANIS CLUB YOUNG PROFESSIONALS

Sportservice Noord-Holland Uitnodiging Olympisch Jeugdsportfonds Gala 4 oktober 2008 NH Conference Centre Leeuwenhorst, Noordwijkerhout

Kiwanis. Groningen SERVING THE CHILDREN OF THE WORLD. Kiwanis Huis Martini Ziekenhuis Groningen

Intitiatiefnemer. Partner. Partner. Partner. Partner

29 september 2017 WIJ DAGEN JOU UIT VOOR HET GOEDE DOEL

Tocat jubileert in spiegeltent

Woensdag 12 en 19 augustus Bustocht en Pannenkoeken eten

De musical The Bodyguard

DIT IS HET PLAN.

Enschede PARKGOLF. Hét relatie-evenement in Twente!

Nieuwsbrief Februari 2017

Een warm welkom! Voor jullie ligt het kwisboek van de Grote Venlose Kwis Tof dat jullie meedoen!

33e ten bate van het Friendship Sports Centre Spant! Zaterdag 19 maart 2016

Enneagram interview. Inzet 90 euro

Theater Walhalla, Kantine Walhalla en Foyer Café Walhalla zijn ook te huur!

Werkgroep Alphen aan den Rijn en Leiden

Meridiaantje nr

Golfweek SPORTIEF. Culinair. genieten UITNODIGING & INFORMATIE

** korting per aangebrachte cursist. CREATIEVE / WELLNESS VAKANTIE WEKEN VAN ARTFRIENDS 31 juli t/m 7 augustus t/m 14 augustus 2010

eiling Catalogus Samen groots genieten 2013 compleet verzorgde avond uit! 9 November uur Veiling tbv Hospice Den Helder-Schagen

N I E U W S B R I E F O K T O B E R Van de Penningmeester. We kunnen terugblikken op een positief jubileumjaar 2017.

Nieuwsbrief. Augustus 2017

1. Voorwoord. 2. Terugblik

Nieuws update eind november Beste allemaal,

Stichting Henk Fortuin Jaarverslag 2013

Nieuwsbrief januari 2017.

In 2012 heeft Stichting Chimding in samenwerking met organisaties in Nepal en in Nederland weer diverse activiteiten ontplooid.

In deze activiteitenagenda staan de activiteiten beschreven die zowel op locatie De Kooimeer als locatie De Nieuwpoort worden aangeboden.

Theater Walhalla heeft verschillende locaties en zalen die u kunt huren. In deze brochure vindt u de informatie per locatie.

koopjes opgave-formulier Dorpsveiling Zwaag

ACTIVITEITENKALENDER DECEMBER 2010

SPORTIEF& CULINAIR GENIETEN

Groepen. Mogelijkheden voor feest / bruiloft / diner. Restaurant en Wijnhandel Artisan Verwersstraat 24, 5211 HW s-hertogenbosch

GEGEVENS. datum van invullen: voor,- achternaam: m/v: geboortedatum: adres: postcode en plaats: Vaste telefoonnummer: Mobiele telefoonnummer:

Olieverf op paneel. Uitzonderlijk gedetailleerd geschilderd

UTRECHT BALLOONING: DE UNIEKE VOORDELEN VOOR U EN UW BEDRIJF

Prijzen - de Expozaal: 50,00 per uur - de Paleiszaal: 125,00 per uur - de Sportzaal: 175,00 per uur

Hoe sterk is de. fietser die krom gebogen over zijn stuur tegen de wind Zichzelf een weg baant

Kerst & Sylvester BILDERBERG KASTEEL VAALSBROEK

Nieuwsbrief 9 Soesterberg, 13 januari 2015

Kunstveiling 17 december uur. locatie: Havenkerk Lange Haven 72, Schiedam. meer informatie:

Voor vrijwilligers, sponsoren en iedereen die Herberg Papilio een warm hart toedraagt.

Beleef deze unieke show als VIP. Ziggo Dome Amsterdam, 20 t/m 23 april 2017

Activiteiten programma De Meerstede November 2015

N 73. JACQUES NÈVE Horloger d Art RICHARD FRANCIS Attleburgh. Grote engelse TAVERN CLOCK

9 januari 2019 TopMobiel. ASSICURO AND CHUBB PRESENT INTERcLASSICS MAASTRICHT 2019

De Gentlemen Drivers Businessclub1

Aan de leden en vrijwilligers van muziekvereniging NLS Klaaswaal

Inhuren van zorgprofessional als activiteitenbegeleider. Werven van vrijwilligers voor extra hand- en spandiensten.

NIEUWSBRIEF OKTOBER 2016

Dûh Boeah bokaal. VVKLOOSTERBUREN gezellig veteranenmixtoernooi om de

Activiteitenkalender. Het Anker Lemelerveld. December

18.00 uur Kookdemo verzorgd door De Rooi Pannen (tevens om en uur)

Nummer 1 t/m 4 in het klein:

** korting per aangebrachte cursist

GEERTJE VAN DER ZIJPP

vrijdag 20 mei 2011 Buurserzand / Buurserveen / Haaksbergerveen Veldsymposium Uitnodiging

Enkele schilderijen en kunstwerken van José Maria Capricorne. uit: Herscheppingen, 1999 (monografie J.J. Oversteegen)

NIEUWSBRIEF. Activiteit Oliebollen en spelletjes. Mrt / Apr In je agenda :

Eindfeest Digiweken. Digibiza DIGI EMMASCHOOL

Veiling Zaterdag 16 april 2011

Wat is Rotaryclub De Rottemeren?

VAN STEEN TOT BEELD WAREGEM. Internationaal Beeldhouwsymposium. maandag 6 mei tot zondag 26 mei 2019 Park Casier WAREGEM HELPT ELKANDER

Koop Kunst voor een nieuw Rosa Spier Huis

Met meer dan 20 jaar ervaring verzorgen wij arrangementen en evenementen voor groepen vanaf 10 personen. Passend bij verschillende doelgroepen bieden

Volledige opbrengst voor Rico's foundation cambodja

Nieuwsbrief voor de Vrienden van het Beeldenpark Drechtoevers September aanmeldden voor de beeldenspeurtocht.

Orchideeën Kring Noord-Brabant West en Zeeland

Activiteitenkalender Het Anker Lemelerveld

Schiedamseweg Beneden 495B ROTTERDAM

4de Lustrumfeest Stichting van Vuijlturv tot Ve(e)lenturf. Zaterdag 6 september 2014

KERST & SYLVESTER BILDERBERG KASTEEL VAALSBROEK

Tweedaagse Eurotrip 2012

woensdag 6 september - zaterdag 9 september 20171

Al 10 jaar een passie voor het ontwerpen van unieke sieraden

Samen vieren. Bent u op zoek naar een ideale locatie voor uw gelegenheid? Wij bezorgen u graag een geslaagd feest bij Anafora Parkrestaurant!

kate ryan Zaterdag 4 oktober glamour Ladies Vegas the Band Disco tropical La BonBonniÈre, Maastricht estillo cubano DJ chelly Disco Danser Party

27 & 28 okt 2017 Schiedam sponsor pakketten GOUD//zilver//brOns//vrienD

De Grote Zaal. Bent u op zoek naar een mooie locatie voor een inspirerende bijeenkomst voor uw organisatie? Wij nodigen u graag uit voor een bezoek.

zaterdag 1 en zondag 2 juni 2013, haar ondertussen zeer gewaardeerde

1De Schuttersmaaltijd in de Voetboog (detail), 1648, Bartholomeus van der Helst, Rijksmuseum

NIEUWSBRIEF. Als het om geld gaat... Mei / Juni In je agenda :

organiseert Een exclusieve kennismakingsreis met Milaan, van donderdag 13 t/m zaterdag 15 september 2018

PERSINFORMATIE PRESS INFORMATION

Afb. 3 (Peter Snel): het Munster. Met de torens Rudolphus en Timotheus of heten ze anders?

Excursie. Ms Rigoletto. Rotterdam In de avond is er live muziek en kunt Nijmegen u dansen op uw geliefde melodieën.

korting Geldig t/m dinsdag 28 februari Alleen geldig bij inlevering van de coupon. Alleen geldig bij Bakkerij Elderkamp in 30% korting

Terugblik activiteiten 2016 MFC de Engelbewaarder te Baarlo.

Night of Magic Veiling Veilingmeester: Harry Korst maandag 28 februari 2011 Theater de Speeldoos, Vught Aanvang: 19.00 uur

apotheek Rosmalen Welkom bij onze Night of Magic veiling aannemersbedrijf MP DRIJVERS BV In 2007 is in Nederland, in het kader van een wereldwijd door Osborne opgezette actie, onder het motto versier de stier, door een negental Bekende Nederlanders voor het goede doel een verkleinde versie van de wereldberoemde Osborne-stieren beschilderd. Deze stieren zouden worden verkocht en het publiek kon een goed doel kiezen voor de opbrengst. Dat werd Kika, Kinderen Kankervrij. Min of meer bij toeval ontdekte onze Magic Night Commissie deze nog altijd onverkochte stieren en nam op zich deze alsnog voor het goede doel te gelde te maken. De opbrengst van deze 9 stieren gaat dan ook in zijn geheel naar Kika. Peter Faber geeft als ambassadeur van Kika, en schilder van één van de stieren, een korte inleiding. Osborne Benelux ondersteunt deze avond door u alle verschillende dranken uit haar uitgebreide assortiment voor te toveren. Maar de commissie wilde méér: een veiling met behalve de stieren een aantal diensten en kunstwerken, maar dan van hoog niveau! Met werken van o.a. ( in alfabetische volgorde!): Eugène Brands, Clemens Briels (speciaal voor deze avond beschilderde hij een stier!), Klaas Gubbels, JCJVanderheyden, Anton Heyboer, Ricky van Lint en diensten als een ballonvaart voor 4 personen, culinaire verwennerijen, en last but not least, een bijzondere trouwpartij door de burgemeester van Vught, wisten zij hun illusie waar te maken! Overtuig uzelf daarvan in deze catalogus. De opbrengst van deze diensten en kunstwerken gaat voor een deel naar het landelijke Kiwanis Lustrum project: de inrichting van 12 kamers in het kinderhospice De Glind in Barneveld. Wij hopen en vertrouwen dat er zo sprookjesachtig goed wordt geboden dat er dan nog middelen overblijven voor het Kiwanis Fonds Vught, gericht op het verlenen van financiële ondersteuning daar waar kinderen in onze directe omgeving (Vught) in de knel dreigen te komen. Snel en doeltreffend, zonder ingewikkelde procedures. Dit alles indachtig het internationale Kiwanis motto: Serving the children of the world Een avond als deze is bijna vanzelfsprekend niet mogelijk zonder sponsors. Met name genoemde, maar ook zij die anoniem wensen te blijven zoals de schenkers van het werk van JCJVanderheyden en het prachtige brons van Ricky van Lint, zijn wij dan ook heel veel dank verschuldigd. Wij danken ú voor uw aanwezigheid hier, en wij hopen dat deze avond niet alleen voor u, maar ook voor onze goede doelen een magisch succes wordt! Kiwanis Club Vught, De noordelijke Meierij Giel Schuurmans, President Kiwanis is een wereldwijde organisatie van vrijwilligers, verenigd in serviceclubs, die zich inzet voor de medemens en in het bijzonder voor kinderen

1. stier Peter Faber - acteur, schrijver - 4. stier Marian Mudder - actrice, schrijfster - 2. 2 première tickets voor de musical Monty Python s Spamalot op donderdag 14 april in het Nieuwe Luxortheater in Rotterdam aangeboden door: V&V Entertainment startbedrag: 50 euro 5. diner voor 2 geheel verzorgd diner bij Ons Kabinet / KabineXt aangeboden door Ons Kabinet / KabineXt startprijs 50 euro 3. stier Erica Terpstra - (zéér) bekende Nederlander - 6. stier Ramon Beuk - televisiekok, schrijver van kookboeken - startprijs: 150 euro

7. stier Rens Blom - wereldkampioen polsstok hoogspringen - 10. stier Freddy Thielemans - burgemeester van Brussel - 8. ballonvaart voor 4 personen aangeboden door Rabobank s-hertogenbosch startbedrag: 400 euro 11. verwenarrangement van Vissers MV, Hairskinstylestore in Vught 9. stier Rodrigues Otazu - ontwerper van sieraden en modeaccessoires - startbedrag: 250 euro 12. stier Jonnie & Thérèse Boer - 3 sterrenrestaurant De Librije, Zwolle -

13. stier beschilderd (collage) door Ans Marcus - schilder - startbedrag: 250 euro 16. JCJ Vanderheyden ( s-hertogenbosch 1928) zwevend wit -1996- aquatint, 98,5x57 cm. gesigneerd - épreuve d artist - 14. golfclinic maximaal 14 personen door de pro's Vincent van Hoegee & Roel de Bijl op de Golfclub Rosmalen - inclusief ontvangst met koffie, en drankje en hapje na afloop - 15. stier Wilma Paymans - bekende Vughtse - 17. Chinees porselein dekselpot in houten kistje (replica) startbedrag: 70 euro 18. Chinees porselein dekselpot in houten kistje (replica) startbedrag: 70 euro

19. Eugène Brands (1913-2002), Painter, zeefdruk, 1989 50 x 45 cm startbedrag: 450 euro 22. Heyboer, Anton (1924-2005) Haan gekleurde tekening, 19,5x13,5 in zilverkleurige lijst 20. thuisdiner voor maximaal 10 personen - door top-hobbykoks leden Kiwanis Club Vught - ingrediënten gesponsord door Spijs Culinaire Catering, Vught 23. stier Xandra & Holly Brood - vrouw en dochter van Herman Brood - met een wijnarrangement van Slijterij de Gouden Ton, Vught startbedrag: 600 euro 21. 2 antieke opaal glazen vaasjes (ca. 1900) startbedrag: 75 euro 24. antiek Engels tafelpenduletje wortelnoten kast, ca. 1900 - met slinger en sleutel, goed lopend uurwerk -

26. JCJ Vanderheyden ( s-hertogenbosch 1928) hellende horizon -1986- doek, 24x45,5 cm gesigneerd in verso startbedrag: 1.500 euro 28. Getrouwd worden door burgemeester Van de Mortel, op een zaterdag naar keuze, in het Oude Raadhuis van Vught aangeboden door de burgemeester van Vught startbedrag: 500 euro 25. Culinaire stadswandeling door s-hertogenbosch: met o.a.: bezoek aan het Zwanenbroedershuis, rondleiding door de binnenstad door een zeer ervaren gids met onderweg 3 culinaire gerechten in toprestaurants! Voor maximaal 10 personen. startbedrag: 600 euro 29. Ricky van Lint Herfstwind gepatineerd brons op marmeren voet totale hoogte 45 cm startbedrag: 1.300 euro 27. stier voor deze avond speciaal : Clemens Briels - artist - startbedrag: 1.300 euro 30. Heyboer, Anton (1924-2005) Haan gekleurde tekening, 19,5x13,5 in zilverkleurige lijst

31. Giovanni Dalessi Madonna - 2003 - gemengde techniek op papier 55x45 cm startbedrag: 450 euro Kiwanis Club Vught De noordelijke Meierij 32. Klaas Gubbels Zwanenkan - 2009 - Sjabloondruk op papier 14x19 cm op achterzijde gesigneerd met houtskooltekening Kiwanis is een wereldwijde organisatie van vrijwilligers, verenigd in serviceclubs, die zich inzet voor de medemens en in het bijzonder voor kinderen. 33. Cherron Chen thuisconcert door het 16-jarige Vughtse pianotalent