Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr december 2016

Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr december 2018

Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr oktober 2018

Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr november 2017

Leopold III : 5 centiem. Leopold III : 5 centiem (Duitse bezetting) Geen afbeelding

FLEUR DE COIN LIJST 23 - LISTE 23 - JUNI 2014 MUNTEN (nr ) Gouden Munten - Monnaies en or

Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr december 2017

NR HET BELGISCHE MUNTHUIS MUNTCATALOGUS

CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling - Online auction of the bankruptcy - Vente en ligne de la faillite. NUMIS bvba

LIJST 26 - LISTE 26 JANUARI 2015 MUNTEN - MONNAIES

KAVELLIJST Kringveiling Numismatische Kring Utrecht. 22 april Nr Omschrijving Cat. Kwal. Inzet Opbr. Bied 000 Antieke munten.

Bankbiljetten in albums

JAAROVERZICHT 2010 gedetailleerd per Categorie, Regio en Land Bron: CBS

CIJFERS BELGIË OVERNIGHT STAYS

Tariefplan: Kruidvat Helder * Nationaal

Toerisme in Cijfers Tourism in Figures. Aantal aankomsten per maand, 2016 Number of arrivals by month, 2016

EURO SPECIALS NIEUWE EUROLANDEN Complete set van 6 nieuwe landen + Leuchtturm album OUDE EUROLANDEN COMPLETE SERIES*

EURO JAARSETS 2015 MONACO

toerisme in cijfers tourism in figures aantal overnachtingen naar logiesvorm 2011 number of overnight stays by type of accommodation 2011

muntgewicht.nl G., T. muntgewichten

Nederland 0,10 0,10. Internationaal 0,10 0,10. Alarmnummer 112 Gratis Gratis

Tariefplan: Kruidvat Mobiel voor 1 juli Nationaal

De munten van de Franse Revolutie door José De Strycker

Hotels en gelijkgestelde inrichtingen

Diestse Studiekring voor numismatiek vzw Postbus Diest

DE MUNTKLAPPER EUROPEES GENOOTSCHAP VOOR MUNT- EN PENNINGKUNDE vzw Koninklijke Vereniging

THE SILVERHOUSE bvba

Statistieken de Vierdaagse. Barometer 2019 alle

EN TOCH NOG Marcel Nuijttens

Hierbij gaat voor de delegaties Commissiedocument COM(2001) 600 def.

Vluchtoord Uden tijdens WO I - Bevolkingsstatistieken

Statistieken ste Vierdaagse

SIM KAART USA UNLIMITED

nr. 571 van LYDIA PEETERS datum: 18 april 2017 aan JOKE SCHAUVLIEGE Appel- en perenteelt - Interventievergoedingen

toerisme in cijfers tourism in figures 2010

TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN. JAARGANG 2006 Nr. 87

Volume: 0-49 zendingen per jaar Europa 0 2 kg 2-10 kg kg kg

HANDLEIDING SIM KAART CANADA

Europese feestdagen 2019

Europese feestdagen 2018

Ik ben de Euro! Euro is net Ali B. Een jongen van de straat. De EURO 5 6 GROEP. Dit verhaal is onderdeel van de Europese Verhalenkoffer.

COMMISSIE VAN DE EUROPESE GEMEENSCHAPPEN. Voorstel voor een VERORDENING VAN DE RAAD

(Niet-wetgevingshandelingen) VERORDENINGEN UITVOERINGSVERORDENING (EU) 2017/309 VAN DE COMMISSIE. van 23 februari 2017

LAND WERELDDEEL VIDEOREPORTAGES VLAANDEREN VAKANTIELAND

UNIVERSITEITSBIBLIOTHEEK NIJMEGEN HUMANIORA BIBLIOTHEEK COLLECTIE H.IN.N. Nieuwe Geschiedenis - vóór 1870

(Niet-wetgevingshandelingen) VERORDENINGEN

Thema 2 Om ons heen. Samenvatting. Meander Samenvatting groep 7. Landschappen. Klimaten. Samenwerking. de regering. Onder de loep.

Onderzoek gunstige prijsligging.

Spreekbeurt Nederlands De euro

DE ACADEMIA BELGICA

Feiten & Cijfers bij de 96 ste Vierdaagse

CATALOGUS VAN HET MONETAIR WERK

Tarieven Europa: staffel 1

Collectieve toeristische logiesverstrekkende bedrijven BELGIË 2011 Kerncijfers

Het Beleg van Luxemburg

Allochtonen in Nijmegen Gezondheid en zorggebruik

Bijlage VMBO-GL en TL

Statistieken ste Vierdaagse

Tarieven Europa: staffel 1

Tarieven Internationale registratie (Benelux basis) 2016

toerisme in cijfers tourism in figures aantal aankomsten naar logiesvorm 2011 number of arrivals by type of accommodation 2011

TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN. JAARGANG 1951 No. 46 Overgelegd aan de Staten-Generaal door de Minister van Buitenlandse Zaken

Archief Jan de Boo

Binnen EU bellen, sms en en surfen aan nationaal tarief

Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van onderhandelingen (art. 26 OESO)

muntgewicht.nl onbekend Antwerpen (002) muntgewichten

Toerisme in cijfers Tourism in figures aantal overnachtingen naar verblijfsmotief 2013 number of overnight stays by motive of stay 2013

RAAD VAN DE EUROPESE UNIE. Brussel, 25 september 2006 (27.09) (OR. fr) 13098/06 ADD 1 ELARG 113 ACCTR 17

Solcon Mobiel tarieven per 1 juni 2016

EEN DEPOT MET ZILVEREN MUNTEN UIT DE VROEGE 20 ste EEUW IN HUISE-LOZER (KRUISHOUTEM, O.-Vl.)

Nr Land/ Omschrijving Kwaliteit Lege- Start- Nr. of naam Eindprijs Streek ring prijs Bieder Drachme Alexander de Grote (336-323vc) 4.1 gram 1 Grieken ZG Ag vz Alexander - kz zittende zeus met arend en staf 2 Romeinen Denarius Domitianus Caesar 69-79. kz Pegasus 3 China Lot van 3 munten waaronder 1 van Kwantung 1890 ZF+ Cu-Zn 2 18 4 China Ten cash PR Cu 2 5 6 Cyprus Duits OostAfrika 7 Egypte Lot van 7 munten 5 x Georges VI - 1938-2x 1947-1949 2 x Elisabeth II - 2x 1955 Deutsch Oostafrikanische Gesellschaft 1 pesa 1890 Jaeger 710 1 pond Aswan Dam 1968-25 g. 720/1000 - KM # 415 ZF Divers 2 ZF++ Cu 6 UNC Ag 12 8 Europa 10 euro 1997 - proef UNC 9 10 11 16 Great Britain Georges II - 1/2 farthing 1737-4,87 g. ZF Cu Great Britain Ag 5 12 Britania - 2 lepta 1819 KM # 31 - hoge quotering Ionische eilanden ZF Cu 7 Britisch East & Lot van 10 munten waarvan vele in uitzonderlijke 13 West Afrika staat van bewaring - diverse jaartallen ZF en SPL (FDC-) Divers 10 14 15 Falkland Islands - Lot van 7 verschillende munten - Mauritius - India diverse jaartallen Fiji eilanden Lot van 6 verschillende munten - diverse jaartallen Great Britain Token half penny 1813 Waltham stow (Londen) - Withers 610 SPL/FDC Frankrijk Rekenpenning rond 1500 F ZF en SPL (FDC-) Divers 2 Lot van 3 Crowns 1953-1960 - 1965 ZF Cu-Ni 5 holder - oplage 4000 exemplaren - KM: Y # 17 23 Luxemburg Joseph II (1780-1790) - Demi Liard 1789 - Probst L257-3 ZF Cu 5 24 Nederland Utrecht 1 gulden 1765 ZF Ag 110 25 Nederland Holland 10 stuivers 1749 ZF- Ag 80 26 Nederland Holland 10 stuivers 1751 ZF- Ag 60 27 Nouvelles Hybriden 100 francs Republique Française 25 g. PR Ag 12 ZF- Divers 2 Cu 5 Cu 5 5 17 Griekenland George 50 lepta 1874 ZF- Ag 8 18 Guinee Republique 19 Guinee Republique Serie Sekou Toré 1962-1 franc - 5 francs - 10 francs en 25 francs Serie Sekou Toré 1962-50 francs - 100 francs - 2 munten die niet in circulatie gebracht PR Ni 5 PR/FDC Ni 25 20 Italië 20 centesimi 1863 M ZF/F Ag 8 21 22 Japan Liechtenstein 100 mon 1835-70 100 francs Franz Jozef & Gina 1952 in PCGS ZF Cu 5 MS63 (FDC) Au Goud 2 000 28 Oostenrijk Lot 2 X 20 kreuzer 1811 A en 1831 ZF- Ag 8 29 Catalonië 5 pessetes - Union de Cooperadores de Sant Hipòlit de Voltregà Pagina 1 van 3 ZF+ Wit metaal 1

Nr Land/ Omschrijving Kwaliteit Lege- Start Eindprijs Streek ring prijs 30 Spanje Isabella 40 cent de escudo 1866 ZF+ Ag 10 31 USA Lot 2 x dime 1916 en 1942 F+ Ag 8 32 USA Half dollar 1963 KM # 199 PR Ag 6 33 USA 1 dollar 1884 mintmark O ZF+ Ag 22 34 35 36 37 USA Zuidelijke Nederlanden Brussel Antwerpen 1 dollar 1993-1 ounce UNC Venuspenning 1480-1490 - kz Bourgondisch schild Ø 31,28 mm - 4,46 g. Philip II Rekenpenning 1655 - Muntslag Dugniolle 4076 Beleg van 1814-5 cent Napoleon JLGN 11,69 g van Uden 7b3 - Colaert 23 - Gadoury 129d ZF/ZF+ F/ZF Ag 18 Cu 25 Cu 10 ZF Cu 40 38 39 40 41 42 België 1 centiem Leopold I - 1845 FDC Cu 40 België 1 centiem Leopold I - 1858 F Cu 10 België 5 centiemen Leopold I - 1842 F+ Cu 10 België 5 centiemen Leopold I - 1850 ZF- Cu 20 België 5 centiemen Leopold I - 1856 ZF Cu 7 43 België 10 centiemen Leopold I - 1833 F+ Cu 25 44 45 46 47 België 1/2 franc Leopold I - 1834 gelauwerd Goed Ag 2 België 5 francs Leopold I - 1833 gelauwerd ZF-/F Ag 20 België 5 francs Leopold I - 1849 gelauwerd ZF- Ag 20 België 5 francs Leopold I - 1849 ongelauwerd F Ag 15 48 België 49 België 50 België 51 België 5 francs Leopold I - 1850 ongelauwerd ZONDER punt 5 francs Leopold I - 1850 ongelauwerd MET punt 5 francs Leopold I - 1851 ongelauwerd ZONDER punt 5 francs Leopold I - 1851 ongelauwerd MET punt F Ag 15 ZF Ag 17 52 België 5 francs Leopold I - 1865 53 België Leopold II 2 centiemen 1869 - beter jaartal ZF+/ZF Cu 8 54 België Leopold II lot 5 x 5 centiemen leeuw 1895 vl - 1900 fr+vl - 1901 fr+vl ZF+/PR Ni 25 55 België Leopold II lot 4 x 1 fr 1904 fr+vl - 1909 fr+vl Te bezichtigen Ag 8 56 België Leopold II lot 4 x 2 fr 1904 fr+vl - 1909 fr+vl Te bezichtigen Ag 20 57 België 5 francs Leopold II - 1865 ZF Ag 110 Pagina 2 van 3

Nr Land/ Omschrijving Kwaliteit Lege- Start Eindprijs Streek ring prijs 58 België Albert I lot van 5 x 50 centiemen 1910-1914 Te bezichtigen Ag 8 59 België 60 België Albert I volledige serie 1 fr 1910-1914 - 10 stuks Albert I lot van 2 fr - 1923 fr+vl + 1924 vl - 3 stuks Te bezichtigen Ag 20 Te bezichtigen Ni 8 61 België Albert I - 2 fr - 1930 overslag op 1920 ZF- Ni 12 62 België Albert I lot van 1 belga - 1930-1932 - 6 stuks F tot PR Ni 15 63 België Albert I - 20 fr - 1933 vl positie A ZF Ag 15 64 België Albert I - 20 fr - 1934 vl positie A SPL/FDC Ag 6 65 België Rubenspenning in etui FDC Ag 10 66 67 68 69 70 Luik Medaille ' La Vaillante' - 1830-1930 kz 'Mijnwerker' - Graveur Dolt Leden Ø 29 mm Spintriae of bordeelpenningen Nuyttens-Schutyser 1993 Lot : 2 boeken Muntboek van de steden 1576-1795 zeven verenigde republieken + Groningen & Friesland Krause & Mishler: World coins luxe uitgave 1991 twee boeken in harde kaft Jewish coins of the second temple period 1967 Meshorer PR Cu 5 Goed - 5 Goed - 6 Kaft lichte gebruiksporen Stempel van onze BIB - 10-7 71 De Romeinse munt 1920 Jozef Ratinckx Goed - 10 72 73 74 75 Lot 5 boeken: notgeld Duitsland, US coins 1968, monnaies&essais Lux, modern European coins Repertoire de la numismatique Française contemporaine 1793-1968 Das grosze Buch der Munzen und Medaillen Auteurs Clain Stefanelli, Gunther Schon Revue Belge de numismatique et de sigillographie 1955 Goed - monnaie & essai minder Goed - 5 Goed - 5 Goed - omslag gelost - 5-10 Pagina 3 van 3

Foto s veiling 17 december 2016 Lot nr. 22 Lot nr. 24 Lot nr. 25 Lot nr. 26

Foto s veiling 17 december 2016 Lot nr. 35 Lot nr. 36 Lot nr. 37 Lot nr. 57