Nr Land/ Omschrijving Kwaliteit Lege- Start- Nr. of naam Eindprijs Streek ring prijs Bieder Drachme Alexander de Grote (336-323vc) 4.1 gram 1 Grieken ZG Ag vz Alexander - kz zittende zeus met arend en staf 2 Romeinen Denarius Domitianus Caesar 69-79. kz Pegasus 3 China Lot van 3 munten waaronder 1 van Kwantung 1890 ZF+ Cu-Zn 2 18 4 China Ten cash PR Cu 2 5 6 Cyprus Duits OostAfrika 7 Egypte Lot van 7 munten 5 x Georges VI - 1938-2x 1947-1949 2 x Elisabeth II - 2x 1955 Deutsch Oostafrikanische Gesellschaft 1 pesa 1890 Jaeger 710 1 pond Aswan Dam 1968-25 g. 720/1000 - KM # 415 ZF Divers 2 ZF++ Cu 6 UNC Ag 12 8 Europa 10 euro 1997 - proef UNC 9 10 11 16 Great Britain Georges II - 1/2 farthing 1737-4,87 g. ZF Cu Great Britain Ag 5 12 Britania - 2 lepta 1819 KM # 31 - hoge quotering Ionische eilanden ZF Cu 7 Britisch East & Lot van 10 munten waarvan vele in uitzonderlijke 13 West Afrika staat van bewaring - diverse jaartallen ZF en SPL (FDC-) Divers 10 14 15 Falkland Islands - Lot van 7 verschillende munten - Mauritius - India diverse jaartallen Fiji eilanden Lot van 6 verschillende munten - diverse jaartallen Great Britain Token half penny 1813 Waltham stow (Londen) - Withers 610 SPL/FDC Frankrijk Rekenpenning rond 1500 F ZF en SPL (FDC-) Divers 2 Lot van 3 Crowns 1953-1960 - 1965 ZF Cu-Ni 5 holder - oplage 4000 exemplaren - KM: Y # 17 23 Luxemburg Joseph II (1780-1790) - Demi Liard 1789 - Probst L257-3 ZF Cu 5 24 Nederland Utrecht 1 gulden 1765 ZF Ag 110 25 Nederland Holland 10 stuivers 1749 ZF- Ag 80 26 Nederland Holland 10 stuivers 1751 ZF- Ag 60 27 Nouvelles Hybriden 100 francs Republique Française 25 g. PR Ag 12 ZF- Divers 2 Cu 5 Cu 5 5 17 Griekenland George 50 lepta 1874 ZF- Ag 8 18 Guinee Republique 19 Guinee Republique Serie Sekou Toré 1962-1 franc - 5 francs - 10 francs en 25 francs Serie Sekou Toré 1962-50 francs - 100 francs - 2 munten die niet in circulatie gebracht PR Ni 5 PR/FDC Ni 25 20 Italië 20 centesimi 1863 M ZF/F Ag 8 21 22 Japan Liechtenstein 100 mon 1835-70 100 francs Franz Jozef & Gina 1952 in PCGS ZF Cu 5 MS63 (FDC) Au Goud 2 000 28 Oostenrijk Lot 2 X 20 kreuzer 1811 A en 1831 ZF- Ag 8 29 Catalonië 5 pessetes - Union de Cooperadores de Sant Hipòlit de Voltregà Pagina 1 van 3 ZF+ Wit metaal 1
Nr Land/ Omschrijving Kwaliteit Lege- Start Eindprijs Streek ring prijs 30 Spanje Isabella 40 cent de escudo 1866 ZF+ Ag 10 31 USA Lot 2 x dime 1916 en 1942 F+ Ag 8 32 USA Half dollar 1963 KM # 199 PR Ag 6 33 USA 1 dollar 1884 mintmark O ZF+ Ag 22 34 35 36 37 USA Zuidelijke Nederlanden Brussel Antwerpen 1 dollar 1993-1 ounce UNC Venuspenning 1480-1490 - kz Bourgondisch schild Ø 31,28 mm - 4,46 g. Philip II Rekenpenning 1655 - Muntslag Dugniolle 4076 Beleg van 1814-5 cent Napoleon JLGN 11,69 g van Uden 7b3 - Colaert 23 - Gadoury 129d ZF/ZF+ F/ZF Ag 18 Cu 25 Cu 10 ZF Cu 40 38 39 40 41 42 België 1 centiem Leopold I - 1845 FDC Cu 40 België 1 centiem Leopold I - 1858 F Cu 10 België 5 centiemen Leopold I - 1842 F+ Cu 10 België 5 centiemen Leopold I - 1850 ZF- Cu 20 België 5 centiemen Leopold I - 1856 ZF Cu 7 43 België 10 centiemen Leopold I - 1833 F+ Cu 25 44 45 46 47 België 1/2 franc Leopold I - 1834 gelauwerd Goed Ag 2 België 5 francs Leopold I - 1833 gelauwerd ZF-/F Ag 20 België 5 francs Leopold I - 1849 gelauwerd ZF- Ag 20 België 5 francs Leopold I - 1849 ongelauwerd F Ag 15 48 België 49 België 50 België 51 België 5 francs Leopold I - 1850 ongelauwerd ZONDER punt 5 francs Leopold I - 1850 ongelauwerd MET punt 5 francs Leopold I - 1851 ongelauwerd ZONDER punt 5 francs Leopold I - 1851 ongelauwerd MET punt F Ag 15 ZF Ag 17 52 België 5 francs Leopold I - 1865 53 België Leopold II 2 centiemen 1869 - beter jaartal ZF+/ZF Cu 8 54 België Leopold II lot 5 x 5 centiemen leeuw 1895 vl - 1900 fr+vl - 1901 fr+vl ZF+/PR Ni 25 55 België Leopold II lot 4 x 1 fr 1904 fr+vl - 1909 fr+vl Te bezichtigen Ag 8 56 België Leopold II lot 4 x 2 fr 1904 fr+vl - 1909 fr+vl Te bezichtigen Ag 20 57 België 5 francs Leopold II - 1865 ZF Ag 110 Pagina 2 van 3
Nr Land/ Omschrijving Kwaliteit Lege- Start Eindprijs Streek ring prijs 58 België Albert I lot van 5 x 50 centiemen 1910-1914 Te bezichtigen Ag 8 59 België 60 België Albert I volledige serie 1 fr 1910-1914 - 10 stuks Albert I lot van 2 fr - 1923 fr+vl + 1924 vl - 3 stuks Te bezichtigen Ag 20 Te bezichtigen Ni 8 61 België Albert I - 2 fr - 1930 overslag op 1920 ZF- Ni 12 62 België Albert I lot van 1 belga - 1930-1932 - 6 stuks F tot PR Ni 15 63 België Albert I - 20 fr - 1933 vl positie A ZF Ag 15 64 België Albert I - 20 fr - 1934 vl positie A SPL/FDC Ag 6 65 België Rubenspenning in etui FDC Ag 10 66 67 68 69 70 Luik Medaille ' La Vaillante' - 1830-1930 kz 'Mijnwerker' - Graveur Dolt Leden Ø 29 mm Spintriae of bordeelpenningen Nuyttens-Schutyser 1993 Lot : 2 boeken Muntboek van de steden 1576-1795 zeven verenigde republieken + Groningen & Friesland Krause & Mishler: World coins luxe uitgave 1991 twee boeken in harde kaft Jewish coins of the second temple period 1967 Meshorer PR Cu 5 Goed - 5 Goed - 6 Kaft lichte gebruiksporen Stempel van onze BIB - 10-7 71 De Romeinse munt 1920 Jozef Ratinckx Goed - 10 72 73 74 75 Lot 5 boeken: notgeld Duitsland, US coins 1968, monnaies&essais Lux, modern European coins Repertoire de la numismatique Française contemporaine 1793-1968 Das grosze Buch der Munzen und Medaillen Auteurs Clain Stefanelli, Gunther Schon Revue Belge de numismatique et de sigillographie 1955 Goed - monnaie & essai minder Goed - 5 Goed - 5 Goed - omslag gelost - 5-10 Pagina 3 van 3
Foto s veiling 17 december 2016 Lot nr. 22 Lot nr. 24 Lot nr. 25 Lot nr. 26
Foto s veiling 17 december 2016 Lot nr. 35 Lot nr. 36 Lot nr. 37 Lot nr. 57