Veilingcatalogus ten behoeve van Benefietveiling Roze Huis Nijmegen 24-11-2012
Veilingcatalogus Benefiet Roze Huis Nijmegen Kavelnummer: 1 Object: Foto Artiest: Thijs Rutten Formaat: 30 x 45 Donateur: Thijs Rutten www.thijsrutten.nl Kavelnummer: 2 Object: Foto Artiest: Thijs Rutten Formaat: 30 x 45 Donateur: Thijs Rutten www.thijsrutten.nl Kavelnummer: 3 Object: Foto Artiest: Thijs Rutten Formaat: 30 x 45 Omschrijving: foto van een naakt mannenlijf in steenrillief Donateur: Thijs Rutten www.thijsrutten.nl 2
Zaterdag 24 November 2012 Kavelnummer: 4 Object: Zeefdruk Omschrijving: Dit prachtige schilderij van kunstenares Yette Rohde kan nu uw huis versieren. Artiest: Yette Rohde Formaat: 50 x 70 Donateur: Yette Rohde www.yetterohde.nl Kavelnummer: 5 Object: Portret Opdracht Artiest: Yette Rohde Omschrijving: Kunstenares Yette Rohde schildert in twee uur een portret van u, of van iemand die u geportreteerd wilt hebben, waarna u het portret gelijk mee naar huis kunt nemen. Donateur: Yette Rohde www.yetterohde.nl Kavelnummer: 6 Object: Huiskamerconcert Omschrijving: Nijmeegse kleinkunstenaar en zanger Erik Derks zal uw huiskamer vullen met prachtige liedjes uit zijn programma Water bij de wijn Donateur: Erik Derks www.erikderks.nl 3
Veilingcatalogus Benefiet Roze Huis Nijmegen Kavelnummer: 7 Object: Gedichtenbundel Omschrijving: Dichter Cees van der Pluijm biedt uit de luxe en gebonden beperkte oplage, een gesigneerd exemplaar aan van Van Liefde En Een Niet Te Lessen Dorst #81/100 voorzien van een certificaat. Dit tezamen met een handgeschreven versie van het gedicht Exodus. Donateur: Cees van der Pluijm Kavelnummer: 8 Object: Tafel Mannentorso Omschrijving: Prachtige tafel met een bovenblad in de vorm van een mannentorso. Kunstenaars: Diederik Grootjans en Jac Splinter Donateur: Jac Splinter www.jacsplinter.nl diederikgrootjans.exto.nl Kavelnummer: 25 Object: Lederen Harnas Omschrijving: Een prachtig handgemaakt harnas aangeboden door de VSSM. Beleef spannende momenten gekleed in dit schitterende kledingstuk voor speciale gelegenheden. (dagelijks gebruik niet uitgesloten) Donateur: Vereniging Studiegroep Sado Masochisme www.vssm.nl 4
Zaterdag 24 November 2012 Kavelnummer: 10 Object: LipDub Omschrijving: Een lipdub voor 15 personen, schitter samen met je vrienden in een nagespeede muziekclip. Professioneel opgenomen en bewerkt door de ervaren filmtechnici van The Dutch and Famous. Donateur: The Dutch and Famous www.thedutchandfamous.nl Kavelnummer: 11 Object: Ballonvaart Omschrijving: Luchtballonvaart voor één persoon. Donateur: Virgin Balloon Flights www.virgin-ballonvaart.nl Kavelnummer: 12 Object: Hotelovernachting Omschrijving: Hotelovernachting voor twee persoonen met diner bij hotel Belvoir in Nijmegen. Donateur: Hotel Belvoir www.amrathhotels.nl/belvoir 5
Veilingcatalogus Benefiet Roze Huis Nijmegen Kavelnummer: 13 Object: Roze marmeren driehoek Omschrijving: De 4e roze driehoek (zoals de drie op het plaatje) kan nu uw huiskamer van een momentaal roze tintje voorzien. Donateur: COC Nijmegen www.cocnijmegen.nl Kavelnummer: 14 Object: EtalagePop Omschrijving: Een schitterende etelagepop die na prachtige jaren van dienst bij -onze voorgangerdocumentatiecentrum De Feeks, nu een mooi plaatsje bij u thuis kan krijgen. Donateur: Boekhandel De Feeks http://www.feeks.nl/ Kavelnummer: 15 Object: Huiskamerconcert Omschrijving: Zangeres Melanie Petrici (a.k.a. Mellebel) zal bij u thuis een speciaal geselecteerd programma van schitterende liedjes ten gehore brengen. Donateur: Melanie Pertici 6
Zaterdag 24 November 2012 Kavelnummer: 16 Object: Schilderij Kunstenares: Ilse Peters Donateur: Ilse Peters Kavelnummer: 17 Object: Schilderij Kunstenares: Ilse Peters Donateur: Ilse Peters Kavelnummer: 18 Object: Schilderij Kunstenares: Ilse Peters Donateur: Ilse Peters 7
Veilingcatalogus Benefiet Roze Huis Nijmegen Kavelnummer: 19 Object: Gesigneerd boek+ Omschrijving: Een gesigneerde editie van de zinderende homoontwikkelingsroman Het Lichte Hart Van De Mastodont met daarbij een eveneens gesigneerde editie van het gerelateerde boek De Tweede Man. Auteur: Frank Norbert Rieter Donateur: Frank Norbert Rieter Kavelnummer: 20 Object: Paraplu Omschrijving: Gemeente Nijmegen biedt een unieke paraplu aan met een prachtige afdruk van de skyline van Nijmegen aan de binnenzijde. Nergens te koop Donateur: Gemeente Nijmegen Kavelnummer: 21 Object: Foto in houten lijst Omschrijving: Een prachtige foto gemaakt door Homoactivist Javier Berrios Cruz. Donateur: Stichting Arca www.arte-centroamericano.com 8
Zaterdag 24 November 2012 Kavelnummer: 22 Kavelnummer: 23 Object: V.I.P. Treatment Omschrijving: Een spetterende V.I.P. Treatment tijdens de Special Kiss Kiss op 26 december: voor 6 personen entrée, vervoer en bubbles. Laat je samen met je vrienden in de watten leggen tijdens het leukste vaste gayfeest van Nijmegen. Donateur: Kiss Kiss Club Object: Goody Bag Omschrijfing: Homonetwerk Politie Gelderland-Zuid biedt een goodie bag aan met een leuke kist wijn met toebehoren, een mooi klokje en een prachtige pocket zaklamp. Donateur: Homonetwerk Politie Gelderland-zuid Team Voorlichting Kavelnummer: 24 Object: Voorlichting op maat Omschrijving: Speciaal voor u gaat het voorlichtingsteam van het COC Nijmegen een op maat gesneden voorlichting geven voor uw eigen publiek. Laat u inspireren door deze helden van de integratie. Donateur: COC Nijmegen Team Voorlichting www.cocnijmegen.nl 9
Veilingcatalogus Benefiet Roze Huis Nijmegen Kavelnummer: 25 Object: Zeefdruk in lijst. Omschrijving: Deze prachtige zeefdruk van kunstenares Petra Hart met de titel Mae Li als Marilyn is nummer 13 uit een serie van 250 genummerde afdrukken. Kunstenares: Petra Hart Donateur: Helm de Laat 10