Veilingcatalogus. Benefietveiling Roze Huis Nijmegen. ten behoeve van !

- MARCEL WITTE - LIMITED EDITION - DESIGN LIJST - GICLEE LEVENSLANGE GARANTIE CERTIFICAAT VAN ECHTHEID - BESCHIKBARE GICLEES:

ZATERDAG Tijdstip Categorie Evenement Locatie Contact persoon

De Gentlemen Drivers Businessclub1

FUNDRAISING DINNER 14 JANUARI 2015 VEILINGBOEKJE

The Stephen King Collectibles. Misery

Win een VIPkaart voor de nostalgische kermis Coffeecorner De Huiskamer groep 1 t/m 8 februari - maart

Beeldspraak. Gesprekken met kunstenaars uit het Rijk van Nijmegen. Taborhuis. Wisselwerking tussen woord en beeld. Ad Lansink

Naam: Beschrijving: Deelnemers: min 5 max 15 Lokaal: Duur: 2 uur Leeftijd:

KUNST VEILING 4 AUGUSTUS. t.b.v. Stichting Hospice Dronten

Een avond om van te dromen

Rembrandt vanaf 9 september te zien in Museum Boijmans Van Beuningen. Virtuositeit en verbeeldingskracht: Rembrandt-etsen uit eigen collectie

Al 10 jaar een passie voor het ontwerpen van unieke sieraden

Dé ICT-awards van het jaar Bekendmaking van de Computable 100 lijst

B Zoekend en intensief lezen Enkele mogelijke moeilijke woorden - certificaat: getuigschrift, bewijs, attest - collaboratie: samenwerking met de vijan

Schepper, Foto van fotocollage in houten lijst van 121 bij 18 (sorry, ondersteboven)

Pimpelmees AX Soest

Ontdek de kunstenaar in jezelf! Neem plaats in ons gezellige restaurant! Kies een activiteit + arrangement. Koffie. Prijs. Lunch Diner Diner Buffet

Nieuwsbrief nr. 9 - Januari 2015

Sportservice Noord-Holland Uitnodiging Olympisch Jeugdsportfonds Gala 4 oktober 2008 NH Conference Centre Leeuwenhorst, Noordwijkerhout

Typ hier om tekst in te voeren. Album brochure

Moet jij een knal? Leuk gevuld blouseje!

organiseren op 29 mei 2010 Business Tourrit Sophia KC Zuid

Engel. 100 x 35 x 25 cm. eikenhout en steen

The Stephen King Collectibles. Collectible 11/22/63

DE BRABANTSE PIJL. Woensdag 16 april 2014

Enneagram interview. Inzet 90 euro

MARCO BORSATO viert dit jaar zijn 25-jarig jubileum als artiest en dat mag groots gevierd worden.

Enquête gala met Carel Kraayenhof op 16 maart 2012

kate ryan Zaterdag 4 oktober glamour Ladies Vegas the Band Disco tropical La BonBonniÈre, Maastricht estillo cubano DJ chelly Disco Danser Party

160 kilometer in vier dagen. Het was zwaar en vermoeiend maar het is ons gelukt!

Bijzondere verkoop schilderijen Narcisse voor de slachtoffers van tyfoon Haiyan

Docentenmededelingen februari 2017

Aantekeningen. Cultuurbrochure: mijn cultuur.

Wie ben jij? Ik ben... Introductie. HAVO/VWO bovenbouw

The Bachata Experience

The Stephen King Collectibles. Collectible Carrie

Richtprijs bij 25 stuks: Euro xx exclusief BTW

VIP-FORMULE.

Datum Tijd Podiumactiviteit Locatieactiviteit Dankbaarheidsactiviteiten Meer informatie

Donderdag 23 augustus NIEUWSFLITS ++++ NIEUWE BOEKEN 4

NORTH SEA JAZZ FESTIVAL JULI 2015

Mooie foto s in Dynamische foto-expo 2018

BESTE WIELERLIEFHEBBER,

Piet Heinkade 153 * 1019 GM Amsterdam k.k.

woensdag 14 juni - zondag 18 juni

International U13 Tournament. Sponsorbrochure

PROGRAMMA JANUARI/FEBRUARI 2019

2313 KW Leiden - Donderdag (koopavond): Telefoon: Zaterdag

Eerste druk, EigenWijsje Illustraties: Jason Beeldredactie: Mike Eindredactie: Erik

UW VISITEKAARTJE. eindejaarsfeesten incentives relatie-evenementen personeelsfeesten. Geproduceerd door Frank Wentink & Studio s Aalsmeer

Jubileum. Het jubeljaar werd afgetrapt tijdens de nieuwjaarsreceptie in Villa Lila met de onthulling van het jubileumlogo.

18 en 19 mei 2015 KUNSTMIN én ENERGIEHUIS Dordrecht

De Hemelvrouw. Wereldsprookjes voor groot en klein

viele menschen wissen nicht wie das grossen glück aussieht, 90 bij 100 GERESERVEERD Diverse panelen, ook los te koop. Ca 48 bij 35

A night to remember! Join us for a major celebration!

Landverhuizersplein 70 ROTTERDAM

Olieverf op paneel. Uitzonderlijk gedetailleerd geschilderd

Beleef deze unieke show als VIP. Ziggo Dome Amsterdam, 20 t/m 23 april 2017

De wereld van Willem Wilmink. een lessenserie voor groep 4, 5 en 6 van de basisschool

woensdag 6 september - zaterdag 9 september 20171

Peter holvoet-hanssen, carmien michels, peter theunynck, lies van gasse, maud vanhauwaert. renga. Gehavende stad. Getekend door Ludwig Lemaire

EEN ONVERGETELIJKE REIS DOOR DE MAGISCHE WERELD VAN KERSTCIRCUS AHOY HOOGGEËERD PUBLIEK

Sponsorpakket Bennebroekse Feestweek

WINTER WONDERLAND IN DE LOURDESKERK

Rainbow Guide Het gay magazine van NL!

P o r t r e t S p e c i a l

Biennale van hedendaagse kunst

TOM POES. Uitgeverij Cliche wil zich inzetten om de ballonstrips van Tom Poes opnieuw onder de aandacht van een breed publiek te brengen!

MEET YOU 12e EDITIE 2018 / 2019

Mediawijsheid. Werkblad Auteursrecht bij foto s. Foto s en auteursrecht

Kerst rondom de wereld met Fiësta

WINTER-WONDERLAND.NL/JAARBEURS

Inhoudsopgave. Maak je waardering tastbaar met genieten. Met de Pluim ga je eropuit of kies je leuke dingen voor thuis.

NIEUWSBRIEF. 5 e jaargang - dec nr. 11 Onder redactie van het secretariaat van CCN-Z. Kerstmarkt 16 december

DE VLAKVULLINGEN VAN NIEK HOOGENBOOM

FIONA REMPT - KINDERBOEKEN - WORKSHOPS - 6 T/M 12 JAAR

Jaarplan COC Nijmegen

Welkom bij de Culinaire Winterfair Editie 2013

De Paèrdestal gaat weer open

TEXEL INTERNATIONAL AIRPORT NIEUWSBRIEF

Vrijblijvende informatie Duindistel 41 Noordwijk aan Zee

Voorraad overzicht 2015

Villa Fiesole Italië Toscane Fiesole

Catalogus. pictorescue. fotomontage retouche restauratie

Ja ik wil... IJsselhotel

Nieuwsbrief 10. Agenda. 8 februari Nieuwsbrief februari Open huis (voor toekomstige ouders) 15 februari Versieren Carnaval

599,- 349,- Fauteuil vanaf:

Hangt hier straks jouw foto van Amsterdam?

Tocat jubileert in spiegeltent

Veilingcatalogus ten behoeve van Benefietveiling Roze Huis Nijmegen 24-11-2012

Veilingcatalogus Benefiet Roze Huis Nijmegen Kavelnummer: 1 Object: Foto Artiest: Thijs Rutten Formaat: 30 x 45 Donateur: Thijs Rutten www.thijsrutten.nl Kavelnummer: 2 Object: Foto Artiest: Thijs Rutten Formaat: 30 x 45 Donateur: Thijs Rutten www.thijsrutten.nl Kavelnummer: 3 Object: Foto Artiest: Thijs Rutten Formaat: 30 x 45 Omschrijving: foto van een naakt mannenlijf in steenrillief Donateur: Thijs Rutten www.thijsrutten.nl 2

Zaterdag 24 November 2012 Kavelnummer: 4 Object: Zeefdruk Omschrijving: Dit prachtige schilderij van kunstenares Yette Rohde kan nu uw huis versieren. Artiest: Yette Rohde Formaat: 50 x 70 Donateur: Yette Rohde www.yetterohde.nl Kavelnummer: 5 Object: Portret Opdracht Artiest: Yette Rohde Omschrijving: Kunstenares Yette Rohde schildert in twee uur een portret van u, of van iemand die u geportreteerd wilt hebben, waarna u het portret gelijk mee naar huis kunt nemen. Donateur: Yette Rohde www.yetterohde.nl Kavelnummer: 6 Object: Huiskamerconcert Omschrijving: Nijmeegse kleinkunstenaar en zanger Erik Derks zal uw huiskamer vullen met prachtige liedjes uit zijn programma Water bij de wijn Donateur: Erik Derks www.erikderks.nl 3

Veilingcatalogus Benefiet Roze Huis Nijmegen Kavelnummer: 7 Object: Gedichtenbundel Omschrijving: Dichter Cees van der Pluijm biedt uit de luxe en gebonden beperkte oplage, een gesigneerd exemplaar aan van Van Liefde En Een Niet Te Lessen Dorst #81/100 voorzien van een certificaat. Dit tezamen met een handgeschreven versie van het gedicht Exodus. Donateur: Cees van der Pluijm Kavelnummer: 8 Object: Tafel Mannentorso Omschrijving: Prachtige tafel met een bovenblad in de vorm van een mannentorso. Kunstenaars: Diederik Grootjans en Jac Splinter Donateur: Jac Splinter www.jacsplinter.nl diederikgrootjans.exto.nl Kavelnummer: 25 Object: Lederen Harnas Omschrijving: Een prachtig handgemaakt harnas aangeboden door de VSSM. Beleef spannende momenten gekleed in dit schitterende kledingstuk voor speciale gelegenheden. (dagelijks gebruik niet uitgesloten) Donateur: Vereniging Studiegroep Sado Masochisme www.vssm.nl 4

Zaterdag 24 November 2012 Kavelnummer: 10 Object: LipDub Omschrijving: Een lipdub voor 15 personen, schitter samen met je vrienden in een nagespeede muziekclip. Professioneel opgenomen en bewerkt door de ervaren filmtechnici van The Dutch and Famous. Donateur: The Dutch and Famous www.thedutchandfamous.nl Kavelnummer: 11 Object: Ballonvaart Omschrijving: Luchtballonvaart voor één persoon. Donateur: Virgin Balloon Flights www.virgin-ballonvaart.nl Kavelnummer: 12 Object: Hotelovernachting Omschrijving: Hotelovernachting voor twee persoonen met diner bij hotel Belvoir in Nijmegen. Donateur: Hotel Belvoir www.amrathhotels.nl/belvoir 5

Veilingcatalogus Benefiet Roze Huis Nijmegen Kavelnummer: 13 Object: Roze marmeren driehoek Omschrijving: De 4e roze driehoek (zoals de drie op het plaatje) kan nu uw huiskamer van een momentaal roze tintje voorzien. Donateur: COC Nijmegen www.cocnijmegen.nl Kavelnummer: 14 Object: EtalagePop Omschrijving: Een schitterende etelagepop die na prachtige jaren van dienst bij -onze voorgangerdocumentatiecentrum De Feeks, nu een mooi plaatsje bij u thuis kan krijgen. Donateur: Boekhandel De Feeks http://www.feeks.nl/ Kavelnummer: 15 Object: Huiskamerconcert Omschrijving: Zangeres Melanie Petrici (a.k.a. Mellebel) zal bij u thuis een speciaal geselecteerd programma van schitterende liedjes ten gehore brengen. Donateur: Melanie Pertici 6

Zaterdag 24 November 2012 Kavelnummer: 16 Object: Schilderij Kunstenares: Ilse Peters Donateur: Ilse Peters Kavelnummer: 17 Object: Schilderij Kunstenares: Ilse Peters Donateur: Ilse Peters Kavelnummer: 18 Object: Schilderij Kunstenares: Ilse Peters Donateur: Ilse Peters 7

Veilingcatalogus Benefiet Roze Huis Nijmegen Kavelnummer: 19 Object: Gesigneerd boek+ Omschrijving: Een gesigneerde editie van de zinderende homoontwikkelingsroman Het Lichte Hart Van De Mastodont met daarbij een eveneens gesigneerde editie van het gerelateerde boek De Tweede Man. Auteur: Frank Norbert Rieter Donateur: Frank Norbert Rieter Kavelnummer: 20 Object: Paraplu Omschrijving: Gemeente Nijmegen biedt een unieke paraplu aan met een prachtige afdruk van de skyline van Nijmegen aan de binnenzijde. Nergens te koop Donateur: Gemeente Nijmegen Kavelnummer: 21 Object: Foto in houten lijst Omschrijving: Een prachtige foto gemaakt door Homoactivist Javier Berrios Cruz. Donateur: Stichting Arca www.arte-centroamericano.com 8

Zaterdag 24 November 2012 Kavelnummer: 22 Kavelnummer: 23 Object: V.I.P. Treatment Omschrijving: Een spetterende V.I.P. Treatment tijdens de Special Kiss Kiss op 26 december: voor 6 personen entrée, vervoer en bubbles. Laat je samen met je vrienden in de watten leggen tijdens het leukste vaste gayfeest van Nijmegen. Donateur: Kiss Kiss Club Object: Goody Bag Omschrijfing: Homonetwerk Politie Gelderland-Zuid biedt een goodie bag aan met een leuke kist wijn met toebehoren, een mooi klokje en een prachtige pocket zaklamp. Donateur: Homonetwerk Politie Gelderland-zuid Team Voorlichting Kavelnummer: 24 Object: Voorlichting op maat Omschrijving: Speciaal voor u gaat het voorlichtingsteam van het COC Nijmegen een op maat gesneden voorlichting geven voor uw eigen publiek. Laat u inspireren door deze helden van de integratie. Donateur: COC Nijmegen Team Voorlichting www.cocnijmegen.nl 9

Veilingcatalogus Benefiet Roze Huis Nijmegen Kavelnummer: 25 Object: Zeefdruk in lijst. Omschrijving: Deze prachtige zeefdruk van kunstenares Petra Hart met de titel Mae Li als Marilyn is nummer 13 uit een serie van 250 genummerde afdrukken. Kunstenares: Petra Hart Donateur: Helm de Laat 10