Inventarisatielijst kunstveiling 19 maart 2016, Raadzaal Gemeente Eijsden-Margraten. Kunstwerken worden verkocht in blokken van 40 werken (per uur). Tussen de blokken zit steeds een pauze moment. Kunstwerken die zijn aangekocht worden meteen afgerekend, ingepakt en meegegeven. Opening om 10u door wethouder Bisscheroux. Start eerste ronde veiling: Afbeelding Nummer Omschrijving Opmerking Veilingtijd 1 Olieverf op paneel. Ben Huisman. Afm. 52x60 cm. Ges. R.O. 2 Gouache. J. Reehorst. Winterlandschap. Ges. R.O. '82 (niet goed ingelijst) 3 Zeefdruk. A. Rijksen.. Titel: in licht tijd en ruimte. Afm. 50x48,5 cm. Ges. En Ged. R.O. '71 oplage 8/10 4 Zeefdruk. A. Rijksen.. Titel: kentering Afm. 50x53 cm. Ges. En Ged. R.O. '71 oplage 6/10 5 Gouache. J. Caelen. Afm. 64x50 cm. 6 Aquarel/acryl. Marc Janssen. Titel; Gek klein huisje met lavendel. Afm. 53x84 cm. Ges. R.O. 7 Aquarel. W. Labeij. Stilleven. Afm. 23x32 cm. Ges. En Ged. R.O. 1982
8 Olieverf op doek. L. Kroot. Titel; Hesperus. Afm. 54x65 cm. Ges. En Ged. R.O. '71 (lijst zit los) 9 Ets aquatint. A. Rijksen. Titel:kort. Afm.52x42 cm. Oplage 1/10 Ges. En Ged. R.O '83 10 Druk. Van der Made. Titel: samen verder. Afm. 40x42 cm.ges. R.O. Oplage 112/155 11 ets aquatint. A. Rijksen. Titel:de koning. Afm. 47x37. oplage 2/10 Ges. En ged. R.o. '85 12 Ets aquatint. A. Rijksen. Carnaval. Afm. 50,5x33 cm. Ges. En Ged. R.O. '83 Oplage 1/10 13 Gouache. Ongesigneerd, toehekend aan Petrus Wolfs Stilleven. Afm. 55x74 cm glas kapot 14 Ets. J. Rijksen. Titel: de wadlopers. Afm. 45x51 cm. Ges. En Ged. R.O.'82 oplage 1/10 15 Acryl op paneel. L. Kroot. Titel; soil landschap. Afm. 37x45 cm. Ges. En Ged. R.O. '69
16 Olieverf op board. Telders. Voorstelling: wielrenner. Afm. 69x49 cm. Ges. En Ged. R.O. '98 17 18 Zeefdruk. Corneille. Voorstelling: vogel. Afm. 49x42 cm. Ges. En Ged. R.O. 2009. Oplage 247/525 Druk. Audrey Holman. Artintentencentrum Kerkrade. Afm. 22x33 cm. Oplage 1/100 19 Collage. Jos Lemmens. Afm. 65x65 cm. Ges. Verso. 20 Droge naald aquatint. J. Rijksen. Titel: de hoogvlieger. Afm. 68x49 cm. Ges. En Ged. R.O.'83 oplage 1/10 (glasplaat kapot) glas kapot geen foto 21 22 Droge naald aquatint. J. Rijksen. Titel: een rare vogel. Afm. 49x69 cm. Ges. En Ged. R.O.'83 oplage 2/10 Olieverf op doek, twee luik. Marc Janssen. Voorstelling: Fanfare. Afm. 80x80 cm. Ges. R.O. 23 Gemengde techniek. Onbekend. Afm. 63x48 cm. (glas en lijst beschadigd) glas kapot 24 Olieverf op board. J.F. Geusebroek. Voorstelling:boerderij. Afm. 50x65 cm. Ges. En Ged. L.O. 1977
25 Gouache. Jos Caelen. Zonder titel. Afm. 72x60 cm. Ges. En Ged. L.O. '86 26 Ets suiker. J. Rijksen. Waterkering I. Afm. 68x48 cm. Ges. En Ged. R.O. '83. oplage 3/10 27 3 luik etsen aquatint. A. Rijksen. Ochtend in savelsbos. Afm. 66x41 cm. Oplage 1/5. Ges. L.O. 28 Olieverf op doek. Ger Brouwer. vruchtvlees. Afm. 90x100 cm. Ges. R.O. 29 Gouache. J. Reehorst. Kind in landschap. Afm. 55x75 cm. Ges. R.O. 30 Aquarel. Onbekend. Voorstelling: snelweg. Afm. 43x65 cm. Ges. En Ged. Links '92 31 Gouache. J. Reehorst. Titel; Landschap. Afm. 55x75 cm. Ges. En Ged. R.O. '82. Geen foto 32 Ets aquatint. Jan Vaatstra. Afm. 70x90 cm. Oplage 2/6.
33 Aquarel. Maurer. Stilleven. Afm. 62x43 cm. Ges. R.O. 34 Aquarel. F. Boom. Landschap. Afm. 58x80 cm. Ges. En Ged. R.O. '99 35 Gouache. J. Caelen. Figuur 85. Afm. 63x48 cm. 36 Olieverf op board. J.F. Geusebroek. Titel:oude kastanje. Afm. 79x59 cm. Ges. En Ged. L.O. 1979 37 Gemengde techniek. J. Hutschemakers. Titel; Het groene deurtje. Afm. 62x47 cm. Ges. met potlood R.O. 38 Gouche. J. Reehorst. Voorstelling; twee figuren in het landschap. Afm. 55x75 cm. Ges. L.O. 39 Aquarel achter glas. Frank Boom. Voorstelling; Landschap. Afm. 78 x 87 cm. Ges. En ged. R.O. 2007 40 Gouache. J. Reehorst. Titel; passerende trein. Afm. 55x75 cm. Ges. L.O.
41 Ets aquatint. J. Rijksen.Titel:carnaval. Afm 50x33 cm.. Ges. En Ged. R.O. '83 Oplage 2/10 42 olieverf op board. Willemz. Landschap. Afm. 36x40 cm. Ges. En Ged. R.O. '54 geen foto beschikbaar 43 Linosnede. Jos Caelen. Voorstelling; oogst. Afm. 92x54 cm. Ges. R.O. Oplage 9/12. (glasplaat zwaar beschadigd) glas kapot 44 Diverse ets technieken. J. Caelen. Titel: requim vor een landschap. Afm. 27,5x26,5 cm. Ges. En Ged. L.O. 1981 (vochtschade) geen foto beschikbaar 45 Petrus Wolfs Begrafenisstoet 46 Ets aquatint. Doris G. Brede. Afm. 61x50 cm. Ges. En Ged. R.O. 1977 Glas kapot 47 Olieverf op paneel. Ben Huisman. Afm. 60x53 cm. 48 drieluik Gouache achter plexiglas. Afm. 220x150 cm.
49 Olieverf op doek. L. Kroot. Afm. 100x126 cm. Ges. L.O. '70 50 Gemengde techniek. J. Caelen. Hoofd met astrologische achtergrond. Afm. 63x47 cm. (glasplaat kapot) geen foto beschikbaar 52 Ben Huisman, 1979 geen foto beschikbaar 53 Ben Huisman, 1982 geen foto beschikbaar 54 Ben Huisman, 1982 55 Olieverf op paneel. Ben Huisman. Afm. 45x54 cm. geen foto beschikbaar 56 Ben Huisman, 1982 58 Olieverf op doek. Voorstelling abstract. Afm. 196x172 cm. 59 tweeluik, Olieverf op paneel. Ges. En Ged. Verso PW '84. Afm. 75x232 cm. 60 Gouache. Zouten. Voorstelling: abstract. Afm. 49x70 cm. Ges. R.O. (glas beschadigd) glas kapot 61 Ets. Jef Hutschemakers. Zaaier. Afm. 48x62 cm. Ges. R.O. glas weg
62 Tweluik gouache. J. Caelen. Titel: Dalmatisch schilderij. Afm. 100x100 cm. (lijst zit los) 63 Olieverf op doek. Fons Lemmens. Abstracte compositie. Afm. 100x100 cm. Ges.en ged. 1970 Verso (doek licht beschadigd) 64 Gouache. Jos Caelen. Zonder titel. Afm. 96x69. Ges. Verso. 65 Gouache. J. Caelen. Zonder titel. Afm. 99x70 cm. Ges. R.O.(glasplaat beschadigd) glas kapot 67 Gemengde techniek. (Zand en kunsthars) J. Hutschemakers. Titel: Roestige zon. Afm. 82x91,5 cm. Ges. R.O. (lijst L.B. opnieuw bevestiggen) 68 Ets. Jef Hutschemakers. Afm. 48x62 cm. Ges. R.O. geen glasplaat 69 Ets aquatint. Jon Rijksen. Titel; De Koning. Afm. 72x62 cm. Ges. En Ged. R.O. 1985 70 Gouache. C. Lulofs. De bron. Afm. 62x60 cm. Ges. En Ged. R.O. '79. geen glasplaat
71 Twee luik gemengde techniek. Ben Huisman. Titel: gemengd. Afm. 70x100 cm. 72 Pastel. Petrus Wolfs. Voorstelling; Zinkfabriek Eijsden. Afm. 46x60 cm. Ges. R.O. 73 Sculptuur. Stenen ovaal met wit ei. 65 cm hoog. 74 75 Olieverf op doek. Voorstelling abstract. 200x150 cm Olieverf op doek.(twee delen 1 lijst) Voorstelling abstract. Afm. 82x242 cm. (craquele) 76 Olieverf op doek. Onbekend. Voorstelling abstract. Afm. 150x150 cm. 77 Olieverf op doek. F. Lemmens. Titel: serie plus structuren. Afm. 200x80 cm.
78 Olieverf op doek. Fons Lemmens. Abstracte compositie. Afm. 110x110 cm. Ges.en ged. 1970 Verso (doek beschadigd) 79 Gemengde techniek. (3 delen 1 lijst) voorstelling abstract. (lijst zit los) Afm. 110x200 cm. lijst zit los 80 inkttekening. J. Caelen. Zonder titel. Ges. En Ged. R.O. '83 Afm. 100x70cm 81 Tweeluik inkttekening. J. Caelen. Zonder titel. Ges. En Ged. R.O. '83 Afm. 98x69cm (glasplaat kapot) 82 Acryl op doek. Karl Willem Jeckers. Voorstelling bloesem. Afm. 79x98 cm. Ges. En ged. L.O. 2007. 83 Olieverf op doek. H. Hollewand. Gothiek '85. Ges en Ged. R.O. Afm. 96x100 cm. 84 Olieverf op doek. Ben Huisman. berk. Afm. 90x100. Ges. En Ged. R.O. '81.
85 Olieverf op paneel. Ben Huisman. Abstract. Afm. 59x70 cm. Ges. R.O. 86 Olieverf op doek. H. Hollewand. Titel; ongekende groei. Afm. 100x96 cm. Ges. R.O. 87 Etsen. W. Labey. 2 luik "planten". Oplage 2/6. Ges.en Ged. R.O. '80 88 Drie luik. Ets aquatint. A. Rijksen. Ochtend in het savelsbos. Afm. 66x41 cm. oplage 1/5 89 Collage. J. Caelen. Chinese icoon. Afm 64x99 cm. (glasplaat kapot) 90 Olieverf op doek. Fons Lemmens. Abstracte compositie. Afm. 100x100 cm. (doek licht beschadigd) 91 Aquarel. M. Labey. Landschap voerstreek III. Afm. 52x69 cm. Ges. En Ged. L.O. '82. 92 Gouache. Jos Caelen. Voorstelling; Pauw. Afm. 72x60 cm. Ges. En Ged. R.O. '84 (glas R.O. beschadigd)
93 Aquarel. W. Labeij. Landshap Voerstreek '82. Afm. 52x69 cm. Ges. R.O. 94 Tweeluik kleuren etsen. W. Labey. Titel: relatie. Afm. 4/7x10 cm. Ges. En Ged. R.O. 1982 96 Aquarel. Jopie Rosenburg. Landschap Eijsden. Afm. 30x45 cm. Ges. R.O. geen foto beschikbaar 97 Tweeluik zwartwit foto's. Onbekend. Afm. 29x29 cm. 99 Acryl op papier. Jef Hutschemakers. Geen titel. Afm. 65x80 cm. Ged. '75. 100 Inkt tekening. Haus Rietveld. Landschap. Afm. 18x37 cm. Ges. En ged. R.O. 1978 101 Gouache. C. Lulofs. Portret van man. Afm. 70x54 cm. Ges. En Ged. R.O. '79. 102 Olieverf op paneel. Ben Huisman. Dansend dier. Afm. 63,5x74 cm. geen foto beschikbaar 103 Ben Huisman, 1984 104 Gouache. Hutschemakers. Titel:erosie. Afm. 48x63 cm.
geen foto beschikbaar 105 Litho. Hans Bartelet, 1985 106 Lino snede. Arthur Puts. Tussen hemel en aarde. Afm. 50x31 cm. Oplage 3/22 geen foto beschikbaar 107 Lino, 2 van oplage 15. Arthur Puts. Titel: Er was eens zonder glas 108 Olieverf op doek. Petrus Wolfs. Voorstelling; straat beeld. Ges. En Ged. L.O. '63. Afm. 90x100 cm 109 Ets aquatint. Doris G. Brede. Afm. 61x50 cm. Ges. En Ged. R.O. 1977 110 Olieverf op paneel. Ben Huisman. Afm. 45x54 cm. geen foto beschikbaar 111 J. Verheyen, 1970 112 Steendruk. Ben Huisman. Afm. 50,5x65,5 cm. 3e serie 1/3.
113 Gemengde techniek, J. Caelen. Titel:de verte overtrekkend. Afm. 64x49. Ges en Ged, m.o. '68. 114 Gouache. Els Vertommen. Winterlandschap. Afm. 30x24 cm. Ges. En Ged. R.O. '93 geen foto beschikbaar 115 H. Merk geen foto 116 Tweeluik aquarel. W. labeij. Smeermaas 1 en 2. Afm. 29,5x40,5 cm. Ges. En Ged. R.O. 1982 118 Collage gouache. J. Caelen. Titel: vanuit de hemel. Afm. 63,5x49 cm. 119 2 etsen in een lijst. J. Hutschemakers. Peren plukker en peren oogster. Afm. 17x19 cm. Ges. En Ged. R.O. '89. Oplage 1/75 120 Aquarel. Petrus Wolfs. Voorstelling; Man met hoed. Afm. 43,5x33 cm. Ges. R.O.
121 gemengde techniek. B. Huisman. Compositie vast en beweegelijk. Afm. 34x43 cm. Ges.en Ged. R.O. '83 122 Twee luik gemengde techniek. Ben Huisman. Kompositie van vast en beweegelijk. Afm. 34x44 cm. Ges. Verso. 1x glas stuk 123 124 Tweeluik aquarel. W. labeij. Voerstreek. Afm. 32,5x49 cm. Ges. En Ged. R.O. 1982 (1x glas beschadigd) 125?? 126 Tweeluik.gemengde techniek achter plexiglas. F. Lemmens. Zonder titel. Afm. 2/196x74 cm. Ges. Verso '86. (1 lijst kapot.) 127 inkttekening. J. Caelen. Prenten voor een nicholson. Afm. 64x100cm (glasplaat kapot) 128 Ets. Jos Hameleers. Voorstelling; zigeuner jongen. Afm. 29x60 cm. Opl. 62/95. 129 Ets. Jos Hameleers. Voorstelling; zigeuner jongen. Afm. 29x60 cm. Opl. 61/95. geen foto beschikbaar 130 Ets. Jos Hameleers. Voorstelling; stronken Eijsden. Afm. 37x50 cm. Ges. En Ged. R.O. '79. Oplage 9/50.
131 Ets. Jos Hameleers. Voorstelling; zigeuner jongen. Afm. 29x60 cm. Opl. 63/95. 132 Twee luik Lak op papier. A. L.emmens. Abstracte voorstelling. Afm.99x78 cm. 133 Vier luik lak op papier. A. Lemmens. Abracte voorstelling. Afm. 96x68 cm. (1 glasplaat kapot) 134 Twee luik Lak op papier. A. L.emmens. Abstracte voorstelling. Afm.100x70 cm. 136 Lak op papier. A. L.emmens. Abstracte voorstelling. Afm. 99x68 cm. Ges. En Ged. Midden onder '77 137 Lak op papier. A. L.emmens. Abstracte voorstelling. Afm. 100x65 cm. (glasplaat kapot) 138 lak op papier. A. Lemmens. Abracte voorstelling. Afm. 100x80 cm. (papier waterschade)
139 Lak op papier. A. L.emmens. Abstracte voorstelling. Afm. 98x68 cm.(glasplaat beschadigd) 140 Twee luik Lak op papier. A. L.emmens. Abstracte voorstelling. Afm. 95x58 cm. (beide glasplaat kapot) 141 Vier luik lak op papier. A. Lemmens. Abracte voorstelling. Afm. 96x68 cm. (1 glasplaat kapot) 142 Tweeluik collage. J. Caelen. Militairen. Afm. 64x99 cm. (glasplaten ontbreken, papier is beschadigd) 148 Sculptuur. Steen uit twee delen. Cor van Noorden. Hoogte 157 cm. 150 Keramieke sculptuur. Torso. 74 cm. hoog. Op stenen voet. Ges. R.A. MJ
151 Bronzen sculptuur. Kop. Op stenen voet. 48 cm hoog. 152 Gouache. Jos Caelen. Titel; Vrouw van Solome II. 2 stuks Afm. 100x63,5 cm. (glasplaat A kapot) 155 Gouache. J. Caelen.Titel: omtrend de liefde. Afm. 99x70cm. Ges. En Ged. R.O. '84 157 geen foto 158 Olieverf op doek. H. Hollewand. Tuin met vogel. Afm. 100x94 cm. Ges. En ged. R.O. '85 Ets. Jos Hameleers. Voorstelling; sneeuwbruidje. Afm. 37x50 cm. Ges. En Ged. R.O. '80. Oplage 25/95. geen foto 159 Ets. Jos Hameleers. Voorstelling; sneeuwbruidje. Afm. 37x50 cm. Ges. En Ged. R.O. '80. Oplage 25/95. 160 Drie luik Zeefdruk. A. Lemmens. Zonder titel. Afm. 59x40 cm. Ges. En Ged. R.O. '85 oplage 6/12 161 Ets aquatint. J. Rijksen. Titel:Jeroen Bosch. Afm.20x15 cm. Ges. En Ged. R.O. '83 Oplage 1/10
162 Lino snede. Onbekend. Fanfare. Afm. 27x21 cm. 163 Droge naald. J. Rijksen. Voorstelling portret man. Ges. En Ged. R.O. '82 oplage 1/10. Afm. 13x9 cm. 164 Tweeluik ets aquatint. J. Rijksen. Voorstelling: industrie. Afm. 41x30 cm. Ges. R.O. oplage 1/10 (1 glasplaat beschadigd) 166 167 Tweeluik gouache. W. Labeij. 1978. Afm. 7x8 cm Aquarel. Petra Thissen. Scheulder gemeente Margraten. Afm. 21x30 cm. Ges. En Ged. R.O. 2008 168 Tweeluik gouache. W. Labeij. 1978. Afm. 10x13 cm (glasplaat kapot) geen foto 169 Ets. J. Rijksen. Zangeres. Afm. 17x13 cm. Ges. R.O. oplage 4/10 170 Ets. J. Rijksen. Zangeres. Afm. 17x13 cm. Ges. R.O. oplage 3/10
171 Aquarel. W. Labeij. Bemoste bomen. Afm. 12x15. 172 Aquarel. W. labeij. Voerstreek. Afm. 10x16 cm. Ges. En Ged. R.O. 1982 173 Tweeluik aquarel. W. labeij. Voerstreek III en IV. Afm. 13x19,5 cm. Ges. En Ged. R.O. 1982 174 Tweeluik ets. W. Labey. Voorstelling planten. Afm. 2/10x11,5 cm. Ges. En Ged. R.O. 1981 Oplage 1/5 (1x glasplaat kapot) geen foto 175 Etsen. W. Labey. 2 luik "planten". Oplage 3/6. Ges.en Ged. R.O. '81 176 Ets. W. Lobeij. Afm. 11x13,5. Ges. En Ged. 1982 Oplage 3/10 177 Ets aquatint.onbekend. Voorstelling; vogel met peer. Afm. 42x18 cm. Oplage 1/36 178 Ets aquatint. Doris becke. Titel: Judas penning. Afm. 32x26 cm. Ges. En Ged. R.O. 1961
179 Drieluik. Zwart wit foto. Paul Rutten. Simbrias 1993. Afm. 31x46 cm. slechts een stuk beschikbaar