VEILING aan zee. Catalogus. Kunstveiling Stichting 'Vrienden van Kerk aan Zee' Zondag 27 januari Kerk aan Zee, Kerkpad, Muiderberg
- Ruth Meijer
1 VEILING aan zee Catalogus Kunstveiling Stichting 'Vrienden van Kerk aan Zee' Zondag 27 januari 2019 Kerk aan Zee, Kerkpad, Muiderberg
2 Colofon Veiling aan Zee Kerk aan Zee, Kerkpad 2 Muiderberg Zondag 27 januari 2019 Aanvang uur Kerk open om uur Kijkdagen Zaterdag en zondag 20 en 26 januari 2019 van tot uur Organisatoren Jan de Beus Henk van der Veen Pieter Jan Meindertsma Fotografie Frank de Wit Fotobewerking en ontwerp catalogus Gerard Boer design.gewima.nl Catering Verswinkel Oudshoorn, Muiderberg
3 Voorwoord Iedereen die Muiderberg kent of een warm hart toedraagt weet van de oude kerk op de terp aan de zee. Sinds 1687 zijn er gemeente-samenkomsten geweest van de protestantse kerk. De laatste decennia loopt in heel Nederland het kerkbezoek terug. In vele plaatsen zijn de kerken omgebouwd tot appartementen. Op zichzelf is daar niets mis mee, maar wij van de Stichting Vrienden Kerk aan Zee willen graag dat het oude gebouw met zoveel herinneringen en een zo lange geschiedenis behouden blijft als een plek waar de bewoners van ons dorp en daarbuiten iets vinden van rust, bezinning en genot. De instandhouding van dit monument kost geld, veel geld en we proberen allerlei activiteiten uit om religie, kunst en cultuur in deze kerk te brengen. Daarbij staan kwaliteit en originaliteit hoog in het vaandel. Concert aan Zee is inmiddels een begrip. In jaarlijks zes concerten van klassieke muziek vinden zo n 700 mensen hun weg naar dit gebouw waarvan de akoestiek door deskundigen hoog wordt geprezen. In dit kader is ook deze kunstveiling Veiling aan Zee te zien. Er worden werken aangeboden door kunstenaars die in deze kerk hebben geëxposeerd of binnenkort gaan exposeren. De werken zijn om niet beschikbaar gesteld zodat het volle verkoopbedrag ten gunste komt van de instandhouding van onze Kerk aan Zee. Het zal besteed worden aan betere faciliteiten voor het toegenomen gebruik zoals toiletvoorzieningen en verwarming. De veiling is op zondag 27 januari vanaf uur, de kerk is open om uur. De volgorde van de te veilen kunstwerken vindt u op de volgende pagina s van deze catalogus. De kijkdagen zijn zaterdag en zondag 20 en 26 januari van tot uur. De veiling wordt vanaf 14 uur voorafgegaan door klassieke muziek met Norika Yabe op vleugel en Anouk Dolfing hobo. Verswinkel Oudshoorn uit Muiderberg is aanwezig met wijn en vruchtensap tegen een zeer lage vergoeding. 1
4 Vrienden van Kerk aan Zee De Stichting Vrienden van Kerk aan Zee is in de zomer van 2014 opgericht. De doelstelling van Vrienden van is tweeledig: enerzijds het ondersteunen van dit enige monument in Muiderberg en anderzijds het organiseren van extra activiteiten in en rondom de kerk. De klassieke concerten onder de naam Concert aan Zee zijn daarvan vooralsnog het meest in het oog springend. Afgelopen mei vierden we ons eerste lustrum met een concert van Camerata RCO. Word u Vriend van dan ondersteunt u de extra activiteiten van de kerk en helpt u het Kerk aan Zee monument in stand te houden. Als Vriend voor 25 of als Boezemvriend voor 50 per jaar helpt u ons ook prachtige concerten op een laagdrempelige wijze te blijven organiseren. Vriend worden kan door een mail te sturen naar concertaanzee@gmail.com. De komende concerten van Concert aan Zee zijn: 24 februari 2019 Karin Strobos (mezzosopraan) en Martijn Cornet (bariton) verbonden aan het Aalto Operatheater in Essen, Duitsland met begeleiding van pianist Jan- Paul Grijpink. Ze vertolken onder meer liederen van Poulenc en Debussy en aria s van Mozart en Rossini. Als ze duetten zingen vliegen de vonken er vanaf! 31 maart 2019 Mathieu van Bellen (viool) en Omri Epstein (piano) uit het befaamde Busch Trio spelen een programma uit de tijd van de Romantiek met werk van Robert en Clara Schumann en Johannes Brahms. Met zijn tweeën spelen ze de sterren van de hemel. 19 mei 2019 Barokensemble Odyssee brengt In Freundschaft, een muzikale ontmoeting van Graupner, Fasch, Telemann en Johan Sebastian Bach. Concerto s en suites van deze 18e-eeuwse componisten als feestelijke afsluiting van het zesde concertseizoen van Concert aan Zee. Alle informatie op de website 2
5 Veilingnummers 1. Jan de Beus - Kerk aan Zee, Muiderberg, I 2. Jan de Beus - Waldstuck, I 3. Kees Boer - Moedersterfte 4. Marjolein Endert - Portret van jong meisje 5. Anton Havelaar - Nocturne 6. Edna Ihekweaba - Dieren en Landschap 7. Yanko Ivanov - Zonder Titel 8. Henk Kouw - Zeegezicht 9. Jacqueline Lamme - Goudhaan, Regulus Regulus 10. Joke Leicht - Zonnebloemen 11. Joke Leicht - Hidden Secret 12. Heleen van Lynden - Sneeuwlandschap Keverdijk 13. Elly van Maaren - Vormen 14. Elly van Maaren - De Kern 15. Janny Mensen - Kerk aan Zee, Muiderberg 16. Ben Oldenhof - Zonder Titel (nr 504) 17. Erik Oldenhof - Zonder Titel (AH2) 18. Arjo Passchier - Zonder titel 19. Nel Pleij-van Egmond - Bloemstilleven 20. Nel Pleij-van Egmond - Bloemstilleven 21. Nel Pleij-van Egmond - Stilleven met Druiven 22. Marie-Jose Robben - L Oeuvre en noir 23. Henk Smid - Poort / Arcade 24. Henk Smid - Dorpsgezicht 25. Martin van Vreden - Zonder Titel pagina
6 1. JAN DE BEUS (Muiderberg 1958) Kerk aan Zee, Muiderberg, I 1995 Oost-Indische inkt op papier (50 x 70 cm) Richtprijs 400/
7 2. JAN DE BEUS (Muiderberg 1958) Waldstuck, I 2008 Olieverf op linnen (50 x 60 cm) Richtprijs 800/
8 3. KEES BOER (Amsterdam 1946) Moedersterfte 2014 Alkyd op MDF (45 x 45 cm) Richtprijs 200/
9 4. MARJOLEIN ENDERT (Temse, Belgie 1963) Portret van jong meisje 2017 Olieverf op board (30 x 24 cm) Richtprijs 250/300 7
10 5. ANTON HAVELAAR (Leerbroek 1958) Nocturne 2018 Kleurenfoto (30 x 40 cm) Richtprijs 100/
11 6. EDNA IHEKWEABA (Biafra, Nigeria 1960) Dieren en Landschap 1989 Viltstift op papier (10 x 14 cm) Afkomstig uit AMICA, Internationale kindertekeningen collectie van Annefie van Iterson Richtprijs 100/150 9
12 7. YANKO IVANOV (Lovech, Bulgarije 1989) Zonder Titel 2018 Olieverf op board (30 x 30 cm) Richtprijs 100/150 10
13 8. HENK KOUW ( ) Zeegezicht Aquarel op papier (24 x 40 cm) Richtprijs 100/150 11
14 9. JACQUELINE LAMME (Hilversum 1964) Goudhaan, Regulus Regulus 2006 Potlood op papier en paneel (21 x 30 cm) Richtprijs 250/
15 10. JOKE LEICHT (Amsterdam 1949) Zonnebloemen 2017 Gemengde techniek op papier (50 x 40 cm) Richtprijs 250/300 13
16 11. JOKE LEICHT (Amsterdam 1949) Hidden Secret 2017 Keramiek en nylon (17 x 8 x 17 cm) Richtprijs 300/350 14
17 12. HELEEN VAN LYNDEN (Dordrecht 1951) Sneeuwlandschap Keverdijk Olieverf op linnen (50 x 60 cm) Richtprijs 450/
18 13. ELLY VAN MAAREN (Haarlem 1940) Vormen Papershield met zijdepapier (40 x 50 cm) Richtprijs 250/
19 14. ELLY VAN MAAREN (Haarlem 1940) De Kern Papershield met zijdepapier (40 x 50 cm) Richtprijs 250/
20 15. JANNY MENSEN (Peize 1969) Kerk aan Zee, Muiderberg 2018 Textiel, hout en zijde (tweeluik 24 x 10 en 26 x 14 cm) Richtprijs 200/250 18
21 16. BEN OLDENHOF (Nijmegen 1955) Zonder Titel (nr 504) 2018 Lak, pigment, glasvezel en ijzer (17 x 17 cm) Richtprijs 100/
22 17. ERIK OLDENHOF (Nijmegen 1951) Zonder Titel (AH2) 2014 Olieverf op linnen (30 x 30 cm) Richtprijs 350/400 20
23 18. ARJO PASSCHIER (Voorburg 1953) Zonder titel 1992 Acryl op papier (10 x 14 cm) Richtprijs 100/
24 19. NEL PLEIJ - VAN EGMOND (Leiden Noordwijk aan Zee 2016) Bloemstilleven Aquarelverf op papier (27 x 34 cm) Richtprijs 50/100 22
25 20. NEL PLEIJ - VAN EGMOND (Leiden Noordwijk aan Zee 2016) Bloemstilleven Aquarelverf op papier (27 x 34 cm) Richtprijs 50/100 23
26 21. NEL PLEIJ - VAN EGMOND (Leiden Noordwijk aan Zee 2016) Stilleven met Druiven Aquarelverf op papier (23 x 31 cm) Richtprijs 50/100 24
27 22. MARIE - JOSE ROBBEN (Loon op Zand 1959) L Oeuvre en noir Omstreeks 1999/2000 Olieverf op linnen (50 x 60 cm) Richtprijs 800/
28 23. HENK SMID Poort / Arcade 1988 Collage, sjabloon, papier (30 x 40 cm) Richtprijs 50/100 26
29 24. HENK SMID Dorpsgezicht 1988 Collage, sjabloon, papier (30 x 40 cm) Richtprijs 50/100 27
30 25. MARTIN VAN VREDEN (Olst 1952) Zonder Titel Omstreeks 1994 Pastel op papier (104 x 84 cm) Richtprijs 400/500 28
31 Veiling aan Zee 2019 Kerk aan Zee, Muiderberg
32
Nadere informatieInleiding. Veel plezier en een goede veiling, Namens het bestuur van de Vereniging KrimpenerKunstWaard
Veilingboekje 1 Inhoud Inleiding... 3 Veilingstukken... 4 Collage en Mixed-media... 4 Foto... 5 Keramiek... 6 Object Hout, Steen, Stof... 7 Schilderijen - Acrylverf...10 Schilderijen - Aquarel...13 Schilderijen
Nadere informatieN I E U W S B R I E F A P R I L 2016
A P R I L 2016 Terugblik Kloosterconcert 6 maart 2016 Terugblik Afrikaanse avond Kunstuitje Agenda 2016 Samen met Podium Oudewater hebben we op zondag 6 maart 2016 voor de 10 e keer het Kloosterconcert
Nadere informatieKunstveiling 17 december uur. locatie: Havenkerk Lange Haven 72, Schiedam. meer informatie:
Kunstveiling 17 december 20.00 uur locatie: Havenkerk Lange Haven 72, Schiedam meer informatie: www.cbkschiedam.nl 1 Beste bezoeker, Op zaterdag 17 en zondag 18 december 2016 wordt er in Schiedam een kunstbeurs
Nadere informatieVeiling van 12 kunstwerken
Nadere informatieDIGITAAL TIJDSCHRIFT VOOR CULTUUR, KUNST EN LANDSCHAP FLEVOLAND 01 / 2014
DIGITAAL TIJDSCHRIFT VOOR CULTUUR, KUNST EN LANDSCHAP FLEVOLAND 01 / 2014 J a n u a r i 2 0 1 4 Redactioneel 2014 is een bijzonder jaar voor de KVF. 25 jaar geleden werd de vereniging opgericht. Dat vieren
Nadere informatieInventarisatielijst kunstveiling 19 maart 2016, Raadzaal Gemeente Eijsden-Margraten.
Inventarisatielijst kunstveiling 19 maart 2016, Raadzaal Gemeente Eijsden-Margraten. Kunstwerken worden verkocht in blokken van 40 werken (per uur). Tussen de blokken zit steeds een pauze moment. Kunstwerken
Nadere informatieNIEUWSBRIEF oktober 2004
NIEUWSBRIEF oktober 2004 Voor u ziet u de laatste Nieuwsbrief van dit jaar ten behoeve van de vrienden van de Stichting Hans Kox, bol van de informatie en voor een belangrijk gedeelte gewijd aan de activiteiten
Nadere informatieRozentea op 24 juni. Beste belangstellende voor wat zich op Berbice afspeelt,
Vrienden van Berbice: extra nieuwsbrief rozentea en concert View this email in your browser Beste belangstellende voor wat zich op Berbice afspeelt, Op 7 juni was er een drukbezochte lezingenavond rond
Nadere informatieZOMER EXPO. www.intermedi-art.nl. Vergezicht. lidwien chorus jan tregot. frank dekkers milena tlustá
ZOMER EXPO www.intermedi-art.nl Vergezicht lidwien chorus jan tregot frank dekkers milena tlustá sven hoekstra francis konings jan zwaan frans vd heuvel robert terwindt diederik grootjans charles donker
Nadere informatieStichting Vrienden van de Sloterkerk
Jaarverslag 2018 Stichting Vrienden van de Sloterkerk 1 Centrum voor bezinning en cultuur in een beschermd dorpsgezicht. Januari 2018. Concept 0.3. Stichting Vrienden van de Sloterkerk Sloterweg 1162 1066
Nadere informatieWARME ROMANTIEK. Roeland Hendrikx, klarinet Anthony Gröger, cello Liebrecht Vanbeckevoort, piano. zondag 21 mei 2017 Oude Brouwerij Keyser Carel
WARME ROMANTIEK Roeland Hendrikx, klarinet Anthony Gröger, cello Liebrecht Vanbeckevoort, piano zondag 21 mei 2017 Oude Brouwerij Keyser Carel - Gelieve uw gsm uit te schakelen! PROGRAMMA Trio opus 11
Nadere informatiecursus leeftijd docent tijd startdatum lessen jaarprijs lokaal Muziek met je baby 0,5-2 jaar Jacqueline Stark ,00 8 Portret
Muziek met je baby 0,5-2 jaar Jacqueline Stark 09.30-10.15 05-09-16 10 85,00 8 Portret & Model volwassenen niveau 2 Michiel Jansen 09.30-12.00 05-09-16 30 530,00 10A Tekenen & Schilderen volwassenen niveau
Nadere informatieVEILING & SYMPOSIUM VAN GOGH ARTIST IN RESIDENCE
VEILING & SYMPOSIUM VAN GOGH ARTIST IN RESIDENCE 28 september 2014 Weet je waar ik vaak aan denk? Aan wat ik je indertijd al zei, dat ik, ongeacht de vraag of ik succes zal hebben, toch geloof dat hetgeen
Nadere informatieCURSUS LEEFTIJD DOCENT TIJD START LESSEN PRIJS lokaal Portret & model niveau 2 Michiel Jansen ,00 10A Tekenen & schilderen
Portret & model niveau 2 Michiel Jansen 09.30-12.00 04-09-17 30 530,00 10A Tekenen & schilderen niveau 2-3 Anne Marie Spijker 09.30-12.00 04-09-17 30 475,00 2 Dansen met je peuter 2 jaar Odilia Meekes
Nadere informatieCatalogus kunstwerken van amateur kunstschilder. VA itxá? TÜxÅuxÜzáàÜttà DD? HHKF VW gxäxyééç M CGCEEDIIFEA
Catalogus kunstwerken van amateur kunstschilder VA itxá? TÜxÅuxÜzáàÜttà DD? HHKF VW TtÄáà @jttäüx? gxäxyééç M CGCEEDIIFEA SCHILDERIJEN VAN DE JAREN 1991 t/m heden van Cor Vaes. Nr. Benaming Blz. Nr. Benaming
Nadere informatieVeilingboekje kunstwerken 2016
Nadere informatieDocentenmededelingen februari 2017
1 Docentenmededelingen februari 2017 Maandagochtend Acryl- & olieverf Annemarie Noorderwerf Variaties op het thema: 'Las Meninas' van Diego Velasquez en Pablo Picasso, of n.a.v. je eigen thema. Maandagmiddag
Nadere informatieKoop Kunst voor een nieuw Rosa Spier Huis
Koop Kunst voor een nieuw Rosa Spier Huis 10-1-2018 De genoemde afmetingen zijn H x B, gemeten incl. lijst. De genoemde prijzen zijn incl. BTW. De prijzen van de werken die via www.catawiki.nl worden gekocht,
Nadere informatieBenieuwd naar concerten & evenementen in De Bolder? Kies. foto 2. Kies. foto 1. Kies. foto 3. Evenementenkalender Vivium De Bolder
Evenementenkalender Vivium De Bolder Kies foto 2 Kies foto 1 Kies foto 3 en Najaar winter 2017 Benieuwd naar concerten & evenementen in De Bolder? Vivium helpt u verder Concerten & evenementen > De Bolder
Nadere informatieVEILINGLIJST KUNSTWAARD 2014
VEILINGLIJST KUNSTWAARD 2014 VEILING: 18 DECEMBER 18:00 MET EEN INTRODUCTIE DOOR REYN VAN DER LUGT (KUNSTVERZAMELAAR) OVER DE BETEKENIS VAN VERZAMELEN. VEILINGMEESTER ALEXANDER MAYHEW NIEUW DAKOTA MS.
Nadere informatieToonkunstkoor Schiedam - Concertlijst vanaf 1998. Datum Repertoire Locatie. 16-11-2014 Rossini: Petite Messe Solennelle Korenbeurs, Schiedam
Toonkunstkoor - Concertlijst vanaf 1998 Datum Repertoire Locatie 16-11-2014 Rossini: Petite Messe Solennelle Korenbeurs, 23-11-2014 Rossini: Petite Messe Solennelle Open Hofkerk, Rotterdam- Ommoord 17-05-2014
Nadere informatiePROGRAMMA. vr. 4 okt 20:30 Tour de Chanson Matthias Kadar Ç 16,00 (Internetprijs) / Ç 20,00
PROGRAMMA Klassiek vocale muziek van Hõndel tot Verdi en Wagner, en van Franz Schubert tot Georges Brassens en Ramses Shaffy op verschillende locaties in Zuid Limburg en Aken, met meer dan 100 uitvoerenden,
Nadere informatieKUNST VEILING 4 AUGUSTUS. t.b.v. Stichting Hospice Dronten
Nadere informatieIn Valkenhof kan men ook van de volgende faciliteiten gebruik maken:
In Valkenhof kan men ook van de volgende faciliteiten gebruik maken: pedicure schoonheidsspecialist kapper maaltijden in het restaurant/ recreatiezaal De Brink huren van de recreatiezaal De Brink catering
Nadere informatieGEERTJE VAN DER ZIJPP
SOLOTENTOONSTELLING 21 MAART 21 APRIL 2009 ter gelegenheid van het 25 jarig kunstenaars jubileum van GEERTJE VAN DER ZIJPP www.galleryspirit.com Van Breestraat 2A - 1071 ZP Amsterdam Tel:..31 - (0)20-67.17.557
Nadere informatieKavelnummer 064. Objectinformatie
Kavelnummer 064 Golfslag Jaar 1998 Dubois, Judith Zand en acryl 50x70 Kavelnummer 007 Jaar 1997 Beijleveld, F Gemengde techniek 60x70 Kavelnummer 213 Jaar Fotografie De Breuk Wijler, Herman Foto 55x65
Nadere informatieBijzondere verkoop schilderijen Narcisse voor de slachtoffers van tyfoon Haiyan
Bijzondere verkoop schilderijen Narcisse voor de slachtoffers van tyfoon Haiyan Om de slachtoffers van het vreselijke natuurgeweld in de Filipijnen te helpen hebben we een speciale aanbieding voor u. U
Nadere informatieAAN DE SLAG IN JE KLAS MET HEDENDAAGSE KUNST DE VANITASBEELDEN VAN GIJS ASSMANN
AAN DE SLAG IN JE KLAS MET HEDENDAAGSE KUNST DE VANITASBEELDEN VAN GIJS ASSMANN VOGEL + AARDAPPEL + EEN STILLEVEN ALS PORTRET BOEK = De onderste helft van het coverbeeld is een kunstwerk van Gijs Assmann.
Nadere informatieMathilde Hatzenberger Gallery. Stelt voor: DESSEINS 23.02 > 16.03.2013
Stelt voor: DESSEINS 23.02 > 16.03.2013 Met: Pierre DESSONS Jean-Michel HANNECART Yoshifumi HAYASHI Richard MEITNER Philippe SEGERAL Andrew SEXTON Yoshie SUGITO Mai TABAKIAN Marc VAN CAUWENBERGH Gérald
Nadere informatie14+15 september 2013. 11.00-17.00 uur. 39 deelnemers 21 locaties
14+15 september 2013 11.00-17.00 uur 39 deelnemers 21 locaties Dank aan onze sponsors De Brinkhof Norg Bestuur Stichting Kunstmomenten Noordenveld Leo van der Heiden, Voorzitter Inge Breukers, Secretaris
Nadere informatie26 juli 2015 Agenda - reminder Voorwoord van de voorzitter De Muziekfabriek weer schoon
26 juli 2015 Agenda - reminder 27 augustus 2015 Eerste repetitie harmonieorkest 20.00 uur 27 augustus 2015 Start kaartverkoop Proms 31 augustus 2015 Eerste repetitie jeugd slagwerkgroep 19.30 uur 31 augustus
Nadere informatieweekinfo Datum: vrijdag 12 februari 2016
weekinfo Datum: vrijdag 12 februari 2016 Bijbelverhalen voor de komende week Vijf broden en twee vissen, Matteüs 14:13-21 Jezus loopt over het water, Matteüs 14:22-33 Petrus weet wie Jezus is, Matteüs
Nadere informatie4. Als u in toekomstige publicaties van onze hand liever anoniem wil blijven dan kunt u dat hieronder aangeven.
CERTIFICERING Middels het invullen en ondertekenen van deze vragenlijst, verzoekt Fondation Constant (de Stichting ) om te certificeren het kunstwerk of de kunstwerken, hieronder beschreven, waarvan u
Nadere informatieMijn werk omschrijft zich als wildlife art, dierenkunst, animal art. Het zijn kleurrijke portretten van dieren, figuratief benaderd.
haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag LOES BOTMAN HAAGSE KUNSTENAARS Mijn werk omschrijft zich als wildlife art, dierenkunst, animal art. Het zijn kleurrijke portretten van dieren,
Nadere informatieKunstmarkt In en om de beeldentuin: uur
Kunstmarkt In en om de beeldentuin: 13.00-16.00 uur Amanda en Jantina, Anneke van Venrooy, Arian Middelveld, Arthur Boere, Geert Oldenbeuving, Hilke Kramer, Ineke Post, Ivo Winnubst, Jolande Leurink, Joss
Nadere informatieKunnen we het residu als uitkomst zien van een proces, zonder de noodzaak om het terug te brengen naar zijn oorsprong?
De principes die ik hanteer en bevraag, zijn die van de schilderkunst. Om iets te zeggen over de schilderkunst, moet ik ook afstand kunnen nemen, dus gebruik ik verschillende media. Ik licht specifieke
Nadere informatieJaaroverzicht activiteiten Stichting Vrienden van het Radio Filharmonisch Orkest
Jaaroverzicht activiteiten Stichting Vrienden van het Radio Filharmonisch Orkest Na de oprichting in november 2014 was 2015 het eerste jaar waarin we activiteiten georganiseerd hebben voor onze vrienden.
Nadere informatieArtistieke Nieuwjaarswensen
Artistieke Nieuwjaarswensen Zoals ieder jaar wil Ter Palen ook dit jaar afsluiten met een toemaatje voor alle leden als dank voor hun jarenlange trouw. Het is dankzij hen dat onze heemkring kan blijven
Nadere informatiePop-Up-Atelier Wassenaar
101. Abdullah 1 eisje Vermeer Papier / potlood 102. Abdullah 1 Sloep aan vloedlijn Papier / potlood 103. Anos eslmani 2 Treurende man Papier / houtskool 104a. Bovyri 1 Atelier Papier/ houtskool Zijn 1e
Nadere informatieAANKONDIGING OVERZICHTSTENTOONSTELLING DIANA COPPENS 25/08/ /09/2019
AANKONDIGING OVERZICHTSTENTOONSTELLING DIANA COPPENS 25/08/2019-29/09/2019 De Zoerselse Linde vertelt spoedig een nieuw verhaal. Diana Coppens stelt er vanaf zondag 25 augustus haar nieuwe tentoonstelling
Nadere informatieVoorstudie zelfportret met ganzenveer Aquarel 1991 37 x 37 cm. Tekenende man (Arie Zuidersma) Inkt op India papier 1990 24 x 24 cm
Jan Smalt Voorstudie zelfportret 1991 40 x 40 cm Voorstudie zelfportret met ganzenveer Aquarel 1991 37 x 37 cm Zelfportret met ganzenveer Olie op doek 1992 60 x 60 cm T. schilderend Acryl op board 1987
Nadere informatieAdvent en Kerstmis in de Oude Lutherse Kerk 2015
Advent en Kerstmis in de Oude Lutherse Kerk 2015 onderzoek alles en bewaar het goede Kerkdiensten Oude Lutherse Kerk tenzij anders vermeld: Zondag 6 december, tweede advent Voorganger ds. Andreas Wöhle.
Nadere informatieeditie 7 Jaarprogramma t/m de Kopermolen Centrum voor Kunst en Cultuur Vaals von Clermontplein 11 6291 AT Vaals Tel. 0031 (0)43 3064668
editie 7 Jaarprogramma de Kopermolen t/m 4 5 1 0 01 2 i i2 n ju uar n a j Centrum voor Kunst en Cultuur de Kopermolen Vaals von Clermontplein 11 6291 AT Vaals Tel. 0031 (0)43 3064668 Jaarprogramma juni
Nadere informatieSEIZOEN 14// 15. vereniging Vrienden. óók toegankelijk voor niet-leden! ALLE ACTIVITEITEN OP EEN RIJ
SEIZOEN 14// 15 vereniging Vrienden óók toegankelijk voor niet-leden! ALLE ACTIVITEITEN OP EEN RIJ Vriendentafels Muziekkenner Frank de Munnik neemt u mee langs bijzondere opnamen en verhalen uit de wereld
Nadere informatieProgrammavoorstellen. Seizoen 2014-2015
Programmavoorstellen Seizoen 2014-2015 Mengal Ensemble vzw Beneluxlaan 34 8700 Tielt t: +32 51/406417 m: +32 496/567496 www.mengalensemble.be Messe de Saint-Hubert programma 4 hoorns en orgel uitkoopsom:
Nadere informatieNummer 1 t/m 4 in het klein:
De crowdfundingactie voor het boekproject De vier vrienden van de studio is al even bezig en komt nu in zijn laatste fase. Dank je voor je belangstelling en/of bijdrage. De campagne loopt nog 10 dagen:
Nadere informatiedeelnemende kunstenaars
KUNSTROUTE NOORDWEST-VELUWE Ermelo, Harderwijk, Hierden 8-9 september 2018 Kunstroute Noordwest-Veluwe Ermelo - Harderwijk - Hierden openingstijden 2018 zaterdag 8 september 11:00-17:00 uur zondag 9 september
Nadere informatieA-tekst. De aquarel. Mesdag Israëls Mauve Breitner Mondriaan
A-tekst De aquarel Mesdag Israëls Mauve Breitner Mondriaan In de 19de eeuw maakte de Nederlandse aquarel een ongekende bloeiperiode door. De artistieke idealen van die tijd vonden in dit medium een perfecte
Nadere informatieTitel; Het meisje met de parel.
Titel; Het meisje met de parel. Kunstenaar: Myriam Hazelset Afmetingen:. Informatie: Pentekening Prijs: 450 (kunstenaar) Ivo-150 (Veilen) Op de kunstacademie moesten we de oude meesters soms als oefening
Nadere informatiejaargang 18 nummer 5 oktober 2015 Uitnodiging
Secr. Gerard Thijssen Rozenbloemstraat 34, 4921 KG Made Tel: 0162-683323 Mail: heemkundemadedrimmelen@gmail.com NIEUWSBRIEF jaargang 18 nummer 5 oktober 2015. Uitnodiging Op dinsdag 20 oktober organiseert
Nadere informatieJAAROVERZICHT 2014. Stichting
JAAROVERZICHT 2014 Stichting In 2014 organiseerde Stichting Opera aan de Schie Vier maal de bootcamp La Mélodie Française o.l.v. Jean-Baptiste Milon Zes maal het Klassiek Open Podium Een tweedaagse workshop
Nadere informatieOp verhaal komen. Activiteiten van de Protestantse Gemeente te Schoorl-Groet-Camperduin. september-december 2015
Op verhaal komen Activiteiten van de Protestantse Gemeente te Schoorl-Groet-Camperduin september-december 2015 In en rond de kerkjes van Schoorl en Groet gebeurt meer dan je denkt. In dit boekje vind je
Nadere informatieSEIZOEN 2016-2017 7 Concerten op de zondagmiddag Dorpskerk, Abcoude, aanvang 15:00 uur
SEIZOEN 2016-2017 7 Concerten op de zondagmiddag Dorpskerk, Abcoude, aanvang 15:00 uur 25 sep - 23 okt - 20 nov - 18 dec 15 jan GHC 12 feb - 12 mrt www.abcoudeconcerten.nl 25 september 2016 - Domenica
Nadere informatieKunstobjecten Doeltreffend Herdenken 30 april 2015
pagina 1 Kunstobjecten Doeltreffend Herdenken 30 april 2015 Nummer 1 Titel: 29 x 21cm. Informatie: Poster in metalen lijst Prijs: 10 Nummer 2 - Titel: Sjofar 30 x 24 Informatie: afdruk in lijst Prijs:
Nadere informatieWAARNEMEN SCHETS DE LIJN PERSPECTIEF EN RUIMTELIJKHEID COMPOSITIE KLEUR MUZIEK EN ABSTRACTIE
WAARNEMEN SCHETS DE LIJN PERSPECTIEF EN RUIMTELIJKHEID COMPOSITIE KLEUR MUZIEK EN ABSTRACTIE Concept: Annelinde de Jong Tekst: Annelinde de Jong en Kevin Aerts Annelinde de Jong, 2012 1 WAARNEMEN Check,
Nadere informatieJan Smalt ZELFPORTRETTEN
Jan Smalt ZELFPORTRETTEN Zelfportret met blauw jack acryl/olie op hardboard 1987 52 x 46 cm Verdwaalde bassist houtsnede 1987 50 x 40 cm Zelfportret 9/9/88 Zelfportret 9/9/88 Zelfportret 10/9/88 viltstift
Nadere informatieEXPOSITIE t/m Geopend: maandag t/m zaterdag. Leerlingen van Atelier Willem. Harmke Zwep Seijbel
EXPOSITIE 23-4-2018 t/m 25-6-2018 Geopend: maandag t/m zaterdag Leerlingen van Atelier Willem Harmke Zwep Seijbel Stouwdamsweg 4 8096 BB Oldebroek info@kunstgroepdetalter.nl LEERLINGEN VAN ATELIER WILLEM
Nadere informatieTIEN TIPS WANNEER JE EEN KUNSTWERK WILT AANSCHAFFEN
TIEN TIPS WANNEER JE EEN KUNSTWERK WILT AANSCHAFFEN Het is een feest om een echt kunstwerk in huis te hebben! Toch denken veel mensen dat ze zich dat niet kunnen veroorloven. Of dat het ingewikkeld is
Nadere informatieSterksel Sterk in Kunst 15 juni 13 17 uur en 16 juni 11 17 uur
Beste Kunstliefhebbers, Wij stellen u graag op de hoogte van ons prille initiatief om kunst te exposeren in de tuinen van het mooie Sterksel. De opening vindt plaats op het kerkplein bij de Os op zaterdag
Nadere informatiePERSINFORMATIE EN MEDIA
Releasedatum 02 januari 2018 PERSINFORMATIE EN MEDIA Julia Kaiser Friendly conversations 19 januari 23 februari 2018, Amsterdam Artspace Alle beelden zijn voorzien van volledige omschrijving en copyright
Nadere informatieUNST & ATELIER ROUTE 2014
UNST & ATELIER ROUTE 2014 21 & 22 juni 12.00 tot 17.00 uur Capelle aan den IJssel www.kunstkringcapelle.nl LOCATIE/KUNSTENAARS PAGINA 1. Scout Centrum, s-gravenweg 101 - Anca Boonacker 6 - Brigitta Breevaart
Nadere informatieScouting Onderdak. Livingstonegroep Berkel-Enschot. Veilingcatalogus
Scouting Onderdak Livingstonegroep Berkel-Enschot Veilingcatalogus Met dank aan: Alle kunstenaars Reijn Retro Juridische Dienstverlening Stichting Contour Verijk je Wijk Concordia Harmonie Computel René
Nadere informatieNIEUWSBRIEF, December 2015 NIEUWE PROGRAMMA S!!
NIEUWSBRIEF, December 2015 NIEUWE PROGRAMMA S!! In aansluiting op mijn reguliere series colleges Geschiedenis van de Klassieke Muziek, (voor lopende inschrijvingen zie website!!) heb ik een aantal nieuwe
Nadere informatieeditie 5 Jaarprogramma de Kopermolen Centrum voor Kunst en Cultuur Vaals von Clermontplein 11 Tel. 0031 (0)43 3064668
editie 5 Jaarprogramma de Kopermolen /m t 3 1 0 14 2 0 i 2 n ju ari u n ja Centrum voor Kunst en Cultuur de Kopermolen Vaals von Clermontplein 11 Tel. 0031 (0)43 3064668 Jaarprogramma 5e editie juni 13
Nadere informatieZO MOOI WAS ONS KERST-STERREN-FEEST
ZO MOOI WAS ONS KERST-STERREN-FEEST Ondanks het barre winterweer hebben we op 20 december jl. een bijzonder en heel fijn kerstfeest gevierd. De H.J. Smitband speelde de sterren van de hemel en het Geuzenborgkoor
Nadere informatieontmoetingsmomenten voor personen met dementie, hun familie en sympathisanten van september tot december 2018
ontmoetingsmomenten voor personen met dementie, hun familie en sympathisanten van september tot december 2018 Foton: er zit muziek in! Muziek ontspant en spreekt tot ons hart! Elke eerste woensdag van
Nadere informatieOnyx Trio in Museum Gouda
Onyx Trio in Museum Gouda Op de laatste dag van de tentoonstelling Uitgelezen, zondag 17 mei 2015, speelt het Onyx trio om 15.30 uur in de Gasthuiskapel van Museum Gouda. Zij spelen deze middag beroemde
Nadere informatieCo Westerik - Dagelijkse verwondering
29 november 2018, 09:10 (CET) Co Westerik - Dagelijkse verwondering 9 februari tot en met 26 mei 2019 Beeldmateriaal In 2019 brengt Museum Boijmans Van Beuningen een hommage aan de onlangs op 94-jarige
Nadere informatieProtestantse gemeente Michaëlkerk Leersum. Zondag 25 november laatste zondag van het kerkelijk jaar- Christus Koning.
Protestantse gemeente Michaëlkerk Leersum Zondag 25 november 2018 -laatste zondag van het kerkelijk jaar- Christus Koning Eeuwigheidszondag gedachtenis van gestorvenen de dienst werd voorbereid met de
Nadere informatieEnneagram interview. Inzet 90 euro
Enneagram interview Het Enneagram geeft helder inzicht in persoonlijke drijfveren, overtuigingen, emoties en gedrag. In een persoonlijk type interview krijg je inzicht in jouw Enneagramtype en wat dat
Nadere informatieDocentenmededelingen
1 Maandbericht mei 2017 49ste jaargang nummer 5 Docentenmededelingen Maandagochtend Acryl- & olieverf Annemarie Noorderwerf Landschap en stadslandschap. Neem fotomateriaal mee of herinneringen/ ideeën
Nadere informatieNieuwsbrief Stichting Duyschot Concerten Maart 2019 nr. 84. Orgelconcert Jaap de Wit
Nieuwsbrief Stichting Duyschot Concerten Maart 2019 nr. 84 Orgelconcert Jaap de Wit Korte toelichting op het concert van 16 maart 2019 Jaap de Wit (geb. 1969) kreeg vanaf zijn 8 e jaar zijn eerste orgellessen.
Nadere informatieEXPOSITIE tot Hanny Verkerk Pleijsier en Didy Kanis. Maandag t/m zaterdag openings jden
EXPOSITIE 29-04-2019 tot 09-07-2019 Hanny Verkerk Pleijsier en Didy Kanis Maandag t/m zaterdag openings jden Stouwdamsweg 4 8096 BB Oldebroek www.kunstgroepdetalter.nl Schilderijen Hanny Verkerk S cker
Nadere informatieZinnig en Zalig. Activiteiten Protestantse Gemeente Schoorl- Groet- Camp januari tot en met augustus 2018
Zinnig en Zalig Activiteiten Protestantse Gemeente Schoorl- Groet- Camp januari tot en met augustus 2018 De Protestantse Gemeente is een open gemeenschap met een programma-aanbod voor iedereen die op zoek
Nadere informatiePrijslijst schilderijen Irka Stachiw 2017 herfst
Prijslijst schilderijen Irka Stachiw 2017 herfst Titel Techniek Materiaal Breedte Afscheid schilderen acryl op 56 39 x 350 Alles in de wind 54 56 350 Avond over Javea Schilderen acryl op 61 53 x 350 Avondstemming
Nadere informatieANDRZEJ WAWRZYNIAK TENTOONSTELLINGEN OPLEIDINGEN HAAGSE KUNSTENAARS. haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag
haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag ANDRZEJ WAWRZYNIAK HAAGSE KUNSTENAARS Oosteuropese mystiek in een moderne vormgeving Het werk van Andrzej Wawrzyniak wordt gekenmerkt door een
Nadere informatieReglement fotowedstrijd VVV-Diest 2015
DIEST De V.V.V.-Diest, stedelijke adviesraad voor toerisme, organiseert een fotowedstrijd over de zomer in Diest. De winnende foto s kunnen gebruikt worden door de Stad Diest voor promotionele toeristische
Nadere informatieArtistiek Jaarverslag Amerfortissimo editie 2014
Artistiek Jaarverslag Amerfortissimo editie 2014 Artistiek Jaarverslag Amerfortissimo editie 2014 Met Amerfortissimo editie 2014 hebben we op veel gebieden enorme stappen gemaakt. Met name op het gebied
Nadere informatieVeiling. 9 mei 2014. Veiling: 9 mei 2014 Bezichtiging: 18.00 19.00 uur Start veiling: 19.30 uur Veilingmeester: Joop van Schaijk
Kunst Veiling 9 mei 2014 Veiling: 9 mei 2014 Bezichtiging: 18.00 19.00 uur Start veiling: 19.30 uur Veilingmeester: Joop van Schaijk Locatie: De Marke, Daendelsweg 2, Hattem Veiling: 9 mei 2014 Bezichtiging:
Nadere informatieEXPOSITIE PICTURAMA LEUDAL 20º EDITIE 2017 JURY RAPPORT
EXPOSITIE PICTURAMA LEUDAL 20º EDITIE 2017 JURY RAPPORT 1. Inleiding Voor de 20º expositie Picturama Leudal heeft het bestuur van de Stichting Picturama een jury bijeen geroepen om de nominaties en prijzen
Nadere informatie31 OKTOBER T/M 9 NOVEMBER 2008
31 OKTOBER T/M 9 NOVEMBER 2008 gelderland zaterdag 1 nov Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen 20.15 uur www.keizerkarelpodia.nl / 024-3221100 28,00 pashouders 25,75 Rotterdams Kamerorkest Conrad van
Nadere informatieKUNST IN SCHOOL OVERZICHT WORKSHOPS ATELIER ZGODAN 2010
KUNST IN SCHOOL OVERZICHT WORKSHOPS ATELIER ZGODAN 2010 De workshops worden gegeven door Wim de Goede (kunstenaar) en zijn ontwikkeld ism Hetty Kienhuis (docente). Alle workshops worden in overleg met
Nadere informatieBasiscursus Klassieke muziek
Basiscursus Klassieke muziek George Frideric Handel (1685-1759) Watermusic (1717) Door Hélène Codjo Les 02 Kenmerken van de Barok 1. Instrumenten Violoncello, contrabas en klavecimbel = Basso continuo
Nadere informatieOpeningslied: Het eerste woord zal vrede zijn
Jaargang 6, nummer 31 Voorgangers: drs. Ineke van Keulen en drs. Wija van der Kaaden Organist: Willeke Smits Lectrix: Francisca Rietveld Medewerking: bewoners Bartiméus Zondag Trinitatis 11 juni 2017 Ga
Nadere informatieNieuwsbrief ZHC. Inhoud. Juli 2012. Kijkt u er ook zo naar uit... Het hoofdprogramma is samengesteld door. vormen voor alweer de 6 de editie van het
Nieuwsbrief ZHC Inhoud Zuider Havendijk Concert 6 e editie Foto en film wedstrijd Vrienden Facebook Juli 2012 Voorbereiding Sponsors Colofon: Stichting Zuider Havendijk Concert p/a Zuider Havendijk 52
Nadere informatieKijkwijzer 1: Utrechtse Domtoren in Italiaans landschap van kunstenaar Paul Klemann Zeefdruk, 2000, collectie Kunstuitleen Utrecht
Kijkwijzer 1: Utrechtse Domtoren in Italiaans landschap van kunstenaar Paul Klemann Zeefdruk, 2000, collectie Kunstuitleen Utrecht. Paul Klemann noemt zijn kunstwerken droomtekeningen. Wat zou hij hiermee
Nadere informatieZondag 2 oktober 2011 om 16:00 uur EXPOSITIE
VEILINGCATALOGUS Zondag 2 oktober 2011 om 16:00 uur EXPOSITIE FEEST in de staatsliedenbuurt Uiteenlopende feestelijke gebeurtenissen in de Staatsliedenbuurt van de afgelopen drie decennia, gefotografeerd
Nadere informatieBaalderdienst Zondag 11 september 2016
Baalderdienst Zondag 11 september 2016 Welkom! Thema vandaag. Deel je leven Orde voor de Baalderdienst m.m.v. Leden Baalderdienst commissie Voorganger: ds. Wim van der Wel Muziek: De-nu-je-onderweg-band
Nadere informatieBeste muziekliefhebbers, beste Maria Milstein,
Speech directeur-generaal Cultuur en Media bij het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap Barbera Wolfensberger bij uitreiking Nederlandse Muziekprijs, 27 januari 2018, Concertgebouw Amsterdam