Veiling 7 juli 2012 Willem Roellofstraat 13:00 uur. Artikelen worden verkocht vanaf de startprijs

Veilinghuis Klinkhamer

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

Overzicht van de veilingkavels

Kunst- en Antiekveiling. Catalogus BVBA Veilingen Aeko Tel: 011/ Fax: 011/

uit diverse faillissementen van:

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Gitaren. Adviesverkoopprijslijst incl. BTW

éénmalige verkoop per opbod

KRINGLOOPVEILING 2017

LOT 1 LOT 3 LOT 5 LOT 4 LOT 6. Borstplaat van de sioux indianen Met echt been en turqois. stenen muurplaat uit Nepal lot 7st clown poppen keramiek

SCHILDERIJEN POP ICONEN EN WOONDECORATIE

CATALOGUS-CATALOGUE. Sluiting-Closing-Cl ture 14/03/2013

Instrumentenleer klas 2

Kristallen theebus. Afm. ca. 10x7x7 cm (bxdxh). Wat slijtage zichtbaar op het metalen beslag (geen zilver). Het is een mooi en gaaf exemplaar.

2010 Zelfportret Aquarel 40x30 Omnis Vita Labor

Uw kamer 'Klassiek' stijlen

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Toetsmatrijs Examen Kunst, Antiek en Inboedelgoederen algemeen December 2018

Open Huis Notenschip Veilingboekje

OPSLAG VAN GOEDEREN NIII OPSLAG CATEGORIE I OPSLAG CATEGORIE III OPSLAG CATEGORIE II OPSLAG CATEGORIE IV

Prijslijst - Archeologie voor JOU Gegenereerd op Aan deze lijst kunnen geen rechten worden ontleend

CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling - Online auction of the bankruptcy - Vente en ligne de la faillite. CIRCLE RETAIL bvba - ea

Grafversiering en Asbestemming Nieuw

Prijslijst Mineraalwater in een 330 ml. flesje met een platte dop Artikel code: WLW330PD / WHW330PD

De St. Jansbasiliek. Religieuze artikelen 2018 NIEUW. Kunsthandel. De geborgenheid in God s hand best.-nr: hoogte: 10 cm 6,20

CATALOGUS-CATALOGUE. JN JEWELS bvba -- ea

Overzicht gevonden voorwerpen gemeente Papendrecht per

look De indigo Basic interieur & Overzeese zaken

Tuinmeubelen en interieur inrichting

NL E T H N O L O O K KETTINGEN BELLINO Creativ-Workshop

Hamer prijs. Lot Omschrijving Foto

1 e GRAAD (6 en 7 jaar)

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

IJzer Werktuig/ gereedschap (onderdeel) - Nieuwe tijd C Recent uitgeselecteerd

for professionals decoratief

kerstspiratie met liefde samengesteld door VERSLOOT-VERSLOOT.NL Terneuzen

Night of Magic Veiling

CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling - Online auction of the bankruptcy - Vente en ligne de la faillite. QUALITY SLEEP bvba

Fascino-2. Milieu: Product design Elzenbeck/Haar, Steinheim. Kwaliteit: milieuvriendelijk geproduceerde kwaliteit. 7 jaar garantie Golden M

Oost-West wat je van ver haalt. Kijktocht Voortgezet onderwijs havo vwo onderbouw

Veilingcatalogus juni 2011

FOTO S FINSHOP VERGADERING ZAAL LOT N 1

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Adviesverkoopprijslijst incl. BTW

ITALIAANS RESTAURANT - RESTAURANT ITALIEN - ITALIAN RESTAURANT

Overzicht gevonden voorwerpen gemeente Dordrecht per

CATALOGUS PARTY VERHUUR REUVER

Hoogte : 200mm Diameter : 450mm

boven s v e i l i n g EEN NIEUWE KANS VEILING VAN KLOKKEN, HORLOGES, UURWERKMAKERSGEREEDSCHAP EN ONDERDELEN zondag 3 maart :00 en 15:00 uur

Veilingcatalogus Faillissement 7 Dresses

ETNISCHE KUNST (HERVEILING)

Artikelen met een mogelijkheid van dimmen via Bluetooth, hebben een rood artikelnummer.

CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling- Online auction of the bankrupcty- Vente en ligne de la faillite. SYMPHONY JEWELS bvba ea

Afschrijvingslijst. Wat betekent eigenlijk afschrijving? Wat bedoelen we met dagwaarde, nieuwwaarde en restwaarde? Hoe stellen we de vergoeding vast?

Veiling 7 juli 2012 Willem Roellofstraat 13:00 uur Artikelen worden verkocht vanaf de startprijs lot omschrijving startprijs 1 Twee printen "I'm the wild" en "Cowboy", Herman Brood 2 Print, "Clown met paard", Herman Brood 3 Zeefdruk, "Saxofoon", gesigneerd Pagina 1

4 Zeefdruk, "Wolf", gesigneerd, Potierplaat, 133/150 5 Olieverf op doek, "Boerderij en rivier in boslandschap", gesigneerd Jansen 6 Gouache, "Portret van man", 19e eeuw 7 Aquarel, "Rivierlandschap", gesigneerd Jan Kagie 8 Linosnede/druk, "Boerderij", Aad van Dobbenburg 9 2 houten paneeltjes met decor van vazen ingelegd met bloemen, China Pagina 2

10 Hangvitrine, Billiards History 11 Wandklok, zgn. regulateur, gewicht ontbreekt, merk: Astra 12 Wandklok, zgn. regulateur, met slinger 13 Wandklok, zgn. regulateur, met gestoken kuif, sleutel en slinger 14 Eikenhouten wandklok, Amsterdamse School, met sleutel en slinger 15 Verguld metalen penduleklok, bekroond met jonkvrouw, elektrisch uurwerk Pagina 3

16 Kunststof mantelklok, jaren '70, met elektrisch uurwerk 17 Zaanse wandklok met twee gewichten 18 Deels houten banjo met metalen montuur 19 Deels houten banjo met metalen montuur en wit ingelegde bies 20 Arabische trommel met kralen, merk: PA Meinl 21 Akoestische gitaar, merk: Juan Cortes Pagina 4

22 Viool 23 Houten sitar, prachtig ingelegd met parelmoer, deels elektrisch versterkt 24 Witte accordeon in koffer, merk: Crosetto, Italië 25 Zwarte accordeon in metalen koffer (Pasman), merk: Marinussi, Italië 26 Trommel op metalen statief met kruk en 3 metalen pedalen, merk: Evans USA 27 Zwarte klarinet in zwarte koffer, merk: Preluole USA Pagina 5

28 Grammofoon met koperen hoorn en slinger, merk: His Master's Voice The Gramophone Company 29 Eikenhouten grammofoon met diverse langspeelplaten, werkt, merk: His Master's Voice 30 Twee zilverkleurige koffiepotten, NoordAfrika 31 Tiendelig verguld Satsuma theeservies, Japan 32 Twee diverse aardewerk vazen, één gemerkt "N.V. de Rijn Leiderdorp Holland" 33 Vier diverse porseleinen wandschotels, Royal Copenhagen Denmark Pagina 6

34 Porseleinen wandbord Holland-America line, Flagship Rotterdam, Royal Goedewagen Gouda; hierbij twee KLMhuisjes 35 Groen aardewerk bloempot en een opalineglazen siervaas 36 Loodkristallen vaas, een dekselschaal en een schaal (3x) 37 Akoestische gitaar, merk: Yamaha 38 Akoestische gitaar, merk: Fender 39 Houten "flatback" mandoline Pagina 7

40 Knuffel, "Bulldog", Tokyo Japan 41 Stoffen pop met hoofd van papiermaché, circa 1930 42 Mantel/jasje voor barbiepop, gemerkt "W" 43 Geelmetalen bulldozer/schoffel, Tonka(?) 44 Trein, Union Pacific, merk: Märklin hierbij divers nieuwe train rails in doosjes 45 Schermhelm en drie degens Pagina 8

46 Fototoestel in koffer, merk: Canonmatic 47 Pasfotocamera, merk: Polaroid Express 48 Lcd-televisie, merk: Samsung 49 Lcd-televisie, merk: Q-Media, zonder afstandsbediening 50 Televisie, merk: Sony, met afstandsbediening 51 Mini-bike Pagina 9

52 Brommer, merk: Aprilia Rally, zonder kenteken, geen papieren aanwezig 53 Brommer, merk: Kymco Yup50, geen papieren aanwezig 54 Beach bike, merk: Velor 55 Groene motor, merk: Suzuki, kenteken: MN-15-BP, geen papieren anwezig 56 Scootmobiel, merk: PractiComfort Deluxe 57 Leren motorpak, merk: Honda Pagina 10

58 Elektrische basgitaar in koffer, merk: Hondo II Professional 59 Subwoofer, merk: Rel Quake MK2 60 Geelkoperen paraplubak met reliëf van figuren in bos 61 Antieke roodkoperen lantaarn 62 Koperen kaartenstandaard, hierbij twee oude briefweegschalen (3x) 63 Rijk gestoken wandbarometer Pagina 11

64 Oosterse sieradenkist met klep en twee laden; hierbij vele diverse sieraden 65 Tweedelig bronzen tempelornament met reliëf van diverse oosterse heiligen 66 Bronzen Shiva met sitar 67 Deels koperen Boeddha in lotushouding 68 Deels koperen Boeddha in lotushouding 69 Deels koperen Boeddha in lotushouding Pagina 12

70 Deels koperen boeddha in lotushouding, Nepal 71 Bronzen staande Boeddha 72 Staande Ganesha 73 Palmhouten snijwerk van boerenandschap met dieren en figuren, Indonesië 74 Twee houten maskers, Afrika 75 Houten masker, Afrika, hierbij een Afrikaans deurtje en een beeldje Pagina 13

76 Koffergrammofoon, merk: Philips 77 Oude televisie, merk: Philips Automatic 78 Antiek mahoniehouten dekselkistje met koperbeslag, 19e eeuw 79 Air compressor, merk: Jur 80 Zwarte damestas met hengsel, merk: La Bagagerie 81 Bruin/zwart leren damestas, merk: Wan Lima en andere Pagina 14

82 Twee diverse leren damestassen, merk: o.a. Karen Millen 83 Paar damesschoenen in doos, merk: Dolce & Gabbana 84 Veertien antieke boeken 85 Antiek goud/zilver-weegschaaltje in houten doosje 86 Twee zilveren kandelaartjes, een zilveren bonbonschaaltje, een zilveren taartschep en een filigrain zilveren schaaltje 87 Een rood metalen verwarming. Niet getest! geen foto aanwezig Pagina 15

88 Drie diverse metalen design wandlampen, merk: e.a. Artemide 89 Blauw/wit porseleinen vaas met decor van landschappen, China 90 Deels roodglazen siervaas 91 Blauw/wit aardewerk schaal, Engeland; hierbij een blauw/wit porseleinen vaas, China 92 Glazen asbak met ingesloten luchtbellen, Leerdam 93 Blauw/wit gekleurde glazen lampvoet, Italië Pagina 16

94 Groene ronde emaillen dekseldoos, hierbij een emailles lunchtrommel 95 Vier diverse aardewerk vazen, gemerkt 96 Antieke roodkoperen dekselschenkkan, hierbij een geelkoperen dekselketel 97 Fotocamera, merk: Canon A1 98 Fotocamera, merk: Rollei 35 99 Olieverf op board, "Bloemstilleven", Sarika Goth, 1946 Pagina 17

100 Olieverf op doek, "Kasteelgezicht", gesigneerd D. Meppel Pagina 18