Veiling 7 juli 2012 Willem Roellofstraat 13:00 uur Artikelen worden verkocht vanaf de startprijs lot omschrijving startprijs 1 Twee printen "I'm the wild" en "Cowboy", Herman Brood 2 Print, "Clown met paard", Herman Brood 3 Zeefdruk, "Saxofoon", gesigneerd Pagina 1
4 Zeefdruk, "Wolf", gesigneerd, Potierplaat, 133/150 5 Olieverf op doek, "Boerderij en rivier in boslandschap", gesigneerd Jansen 6 Gouache, "Portret van man", 19e eeuw 7 Aquarel, "Rivierlandschap", gesigneerd Jan Kagie 8 Linosnede/druk, "Boerderij", Aad van Dobbenburg 9 2 houten paneeltjes met decor van vazen ingelegd met bloemen, China Pagina 2
10 Hangvitrine, Billiards History 11 Wandklok, zgn. regulateur, gewicht ontbreekt, merk: Astra 12 Wandklok, zgn. regulateur, met slinger 13 Wandklok, zgn. regulateur, met gestoken kuif, sleutel en slinger 14 Eikenhouten wandklok, Amsterdamse School, met sleutel en slinger 15 Verguld metalen penduleklok, bekroond met jonkvrouw, elektrisch uurwerk Pagina 3
16 Kunststof mantelklok, jaren '70, met elektrisch uurwerk 17 Zaanse wandklok met twee gewichten 18 Deels houten banjo met metalen montuur 19 Deels houten banjo met metalen montuur en wit ingelegde bies 20 Arabische trommel met kralen, merk: PA Meinl 21 Akoestische gitaar, merk: Juan Cortes Pagina 4
22 Viool 23 Houten sitar, prachtig ingelegd met parelmoer, deels elektrisch versterkt 24 Witte accordeon in koffer, merk: Crosetto, Italië 25 Zwarte accordeon in metalen koffer (Pasman), merk: Marinussi, Italië 26 Trommel op metalen statief met kruk en 3 metalen pedalen, merk: Evans USA 27 Zwarte klarinet in zwarte koffer, merk: Preluole USA Pagina 5
28 Grammofoon met koperen hoorn en slinger, merk: His Master's Voice The Gramophone Company 29 Eikenhouten grammofoon met diverse langspeelplaten, werkt, merk: His Master's Voice 30 Twee zilverkleurige koffiepotten, NoordAfrika 31 Tiendelig verguld Satsuma theeservies, Japan 32 Twee diverse aardewerk vazen, één gemerkt "N.V. de Rijn Leiderdorp Holland" 33 Vier diverse porseleinen wandschotels, Royal Copenhagen Denmark Pagina 6
34 Porseleinen wandbord Holland-America line, Flagship Rotterdam, Royal Goedewagen Gouda; hierbij twee KLMhuisjes 35 Groen aardewerk bloempot en een opalineglazen siervaas 36 Loodkristallen vaas, een dekselschaal en een schaal (3x) 37 Akoestische gitaar, merk: Yamaha 38 Akoestische gitaar, merk: Fender 39 Houten "flatback" mandoline Pagina 7
40 Knuffel, "Bulldog", Tokyo Japan 41 Stoffen pop met hoofd van papiermaché, circa 1930 42 Mantel/jasje voor barbiepop, gemerkt "W" 43 Geelmetalen bulldozer/schoffel, Tonka(?) 44 Trein, Union Pacific, merk: Märklin hierbij divers nieuwe train rails in doosjes 45 Schermhelm en drie degens Pagina 8
46 Fototoestel in koffer, merk: Canonmatic 47 Pasfotocamera, merk: Polaroid Express 48 Lcd-televisie, merk: Samsung 49 Lcd-televisie, merk: Q-Media, zonder afstandsbediening 50 Televisie, merk: Sony, met afstandsbediening 51 Mini-bike Pagina 9
52 Brommer, merk: Aprilia Rally, zonder kenteken, geen papieren aanwezig 53 Brommer, merk: Kymco Yup50, geen papieren aanwezig 54 Beach bike, merk: Velor 55 Groene motor, merk: Suzuki, kenteken: MN-15-BP, geen papieren anwezig 56 Scootmobiel, merk: PractiComfort Deluxe 57 Leren motorpak, merk: Honda Pagina 10
58 Elektrische basgitaar in koffer, merk: Hondo II Professional 59 Subwoofer, merk: Rel Quake MK2 60 Geelkoperen paraplubak met reliëf van figuren in bos 61 Antieke roodkoperen lantaarn 62 Koperen kaartenstandaard, hierbij twee oude briefweegschalen (3x) 63 Rijk gestoken wandbarometer Pagina 11
64 Oosterse sieradenkist met klep en twee laden; hierbij vele diverse sieraden 65 Tweedelig bronzen tempelornament met reliëf van diverse oosterse heiligen 66 Bronzen Shiva met sitar 67 Deels koperen Boeddha in lotushouding 68 Deels koperen Boeddha in lotushouding 69 Deels koperen Boeddha in lotushouding Pagina 12
70 Deels koperen boeddha in lotushouding, Nepal 71 Bronzen staande Boeddha 72 Staande Ganesha 73 Palmhouten snijwerk van boerenandschap met dieren en figuren, Indonesië 74 Twee houten maskers, Afrika 75 Houten masker, Afrika, hierbij een Afrikaans deurtje en een beeldje Pagina 13
76 Koffergrammofoon, merk: Philips 77 Oude televisie, merk: Philips Automatic 78 Antiek mahoniehouten dekselkistje met koperbeslag, 19e eeuw 79 Air compressor, merk: Jur 80 Zwarte damestas met hengsel, merk: La Bagagerie 81 Bruin/zwart leren damestas, merk: Wan Lima en andere Pagina 14
82 Twee diverse leren damestassen, merk: o.a. Karen Millen 83 Paar damesschoenen in doos, merk: Dolce & Gabbana 84 Veertien antieke boeken 85 Antiek goud/zilver-weegschaaltje in houten doosje 86 Twee zilveren kandelaartjes, een zilveren bonbonschaaltje, een zilveren taartschep en een filigrain zilveren schaaltje 87 Een rood metalen verwarming. Niet getest! geen foto aanwezig Pagina 15
88 Drie diverse metalen design wandlampen, merk: e.a. Artemide 89 Blauw/wit porseleinen vaas met decor van landschappen, China 90 Deels roodglazen siervaas 91 Blauw/wit aardewerk schaal, Engeland; hierbij een blauw/wit porseleinen vaas, China 92 Glazen asbak met ingesloten luchtbellen, Leerdam 93 Blauw/wit gekleurde glazen lampvoet, Italië Pagina 16
94 Groene ronde emaillen dekseldoos, hierbij een emailles lunchtrommel 95 Vier diverse aardewerk vazen, gemerkt 96 Antieke roodkoperen dekselschenkkan, hierbij een geelkoperen dekselketel 97 Fotocamera, merk: Canon A1 98 Fotocamera, merk: Rollei 35 99 Olieverf op board, "Bloemstilleven", Sarika Goth, 1946 Pagina 17
100 Olieverf op doek, "Kasteelgezicht", gesigneerd D. Meppel Pagina 18