BVBA Veilingen AEKO Gouverneur Verwilghensingel 18C - B 3500 Hasselt Tel: 011/22.04.08 - Fax: 011/23.31.03 Website: Aeko.be - E-Mail: info@aeko.be H.R.HASSELT: 104464 Kijkdagen: Vrijdag 28/09/2007: van 14 tot 18 uur.zaterdag & Zondag 29 & 30/09/2007: van 10 tot 19 uur. Veiling: Maandag, 01/10/2007:vanaf lot 1 stipt om 19 uur.dinsdag, 02/10/2007: vanaf lot 501, stipt om 19 uur. Bezoek onze volledige catalogus op www.aeko.be Expertise en inname van goederen voor onze volgende veilingen: elke woensdag van 10.00 to 12.00 en van 14.00 to 17.00 uur en na afspraak op tel. 011.22.04.08
0001 Karaf van kristal 50.00 / 60.00 Euro 0002 11 messenleggers van kristal 30.00 / 40.00 Euro 0003 Twee vazen van kristal, België, Val St Lambert H = 29 en 18 cm. 150.00 / 200.00 Euro 0004 Sierlijke waterkaraf van glas H = 28 cm. 30.00 / 40.00 Euro 0005 Siervaas van blauw geëtst glas, De Viamme ; jaren 70. H = 33 cm. 300.00 / 400.00 Euro
0006 Mercuurglas H = 28 cm. 40.00 / 60.00 Euro 0007 Paar petroleumlampen van blauw opaliserend glas Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 60.00 / 75.00 Euro 0008 Tafelspiegel in 3 luiken van verchroomd metaal, Art Deco tijdvak, ca 1920 40.00 / 60.00 Euro 0009 34-delig glasservies van kristal 125.00 / 150.00 Euro 0010 Stadsplattegrond van Antwerpen door B.R. Davies, ca 1820 20.00 / 30.00 Euro
0011 Zicht op het oude Brugge, Kleurenets, 31/100 van Ch. Meslay 25.00 / 35.00 Euro 0012 Jorissen Madeleine (Tongeren, 20ste eeuw) Bomen Ets, eigen druk: 3/10 door Madeleine Jorissen 21 x 23 cm 25.00 / 35.00 Euro 0013 Twee vogels Chromolitho 30.00 / 40.00 Euro 0014 Bloemenstilleven lithografie, 33/50 C. Van Overbeke 40.00 / 60.00 Euro 0015 De Lakenhallen van Ieper, Lot van 2 prenten waarvan 1 ex. uit de 18de eeuw, het andere door A.E. Pearce, 1889 40.00 / 60.00 Euro
0016 Kassel,Mons en Cambrai Lot van 2 stadsplattegronden uit de 17de eeuw. 40.00 / 60.00 Euro 0017 Feestprogramma van het "Gala donée par le Comité Universitaire des colonies scolaires" te Gent op 5 april 1895. 40.00 / 60.00 Euro 0018 Dorpsplein Kleurenets, 38 x 50 cm. 40.00 / 50.00 Euro 0019 Mons, Doornik, Namen en Doai Reeks van 4 stadsplattegronden uit de 17de eeuw. 40.00 / 60.00 Euro 0020 Lachende wijze met kind, Sculptuur van gesneden wortelhout H = 48 cm. 40.00 / 60.00 Euro
0021 Paar vazen van handgeschilderd porselein, China, 19de eeuw. H = 26 cm. 60.00 / 80.00 Euro 0022 Box in email, China, 19de eeuw. H = 8,5 cm. 75.00 / 90.00 Euro 0023 Half hoge vaas van handgeschilderd porselein, China, 19de eeuw. H = 42 cm. 80.00 / 120.00 Euro 0024 Twee kopjes en schoteltjes van veelkleurig handgeschilderd porselein, met een Imaridecor China, 18de eeuw. 100.00 / 125.00 Euro 0025 Twee kopjes en schoteltjes van veelkleurig handgeschilderd porselein. China, Yung Zeng, 18de eeuw. 100.00 / 125.00 Euro
0026 Wijze van handgeschilderd porselein, China H = 60 cm. 100.00 / 150.00 Euro
0027 Grote Imarivaas met gekartelde rand van handgeschilderd porselein, China, 19de eeuw. (hersteld aan de rand) 100.00 / 150.00 Euro 0028 Pelgrimfles van handgeschilderd porselein naar een Ming decor China, 19de eeuw. Hoogte: 23 cm 100.00 / 125.00 Euro 0029 Vaas van handgeschilderd porselein, China, 19de eeuw. H = 58 cm. 100.00 / 150.00 Euro 0030 Toiletspiegel van mahoniehout Louis Philippe stijl 100.00 / 125.00 Euro
0031 Voltairezetel, verstelbaar 125.00 / 150.00 Euro 0032 Armzetel en bankje van essenhout Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw. 125.00 / 150.00 Euro 0033 Ronde tafel ingelegd met een fries van messing Directoirestijl, 19de eeuw. 150.00 / 200.00 Euro 0034 Halfronde Bureaustoel van eikenhout, Geometrische Art Nouveau, ca 1900. 150.00 / 175.00 Euro 0035 Armzetel van essenhout, Directoiretijdvak, ca 1800. 150.00 / 200.00 Euro
0036 Een achthoekig tafeltje van mahoniehout Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw. 150.00 / 200.00 Euro 0037 Vier stoelen van mahoniehout van mahoniehout Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw. 150.00 / 200.00 Euro 0038 Spiegel van verguld hout in Régencestijl 150.00 / 200.00 Euro 0039 Wrightingbox van satijnhout, Engeland, 19de eeuw. 175.00 / 200.00 Euro 0040 Theestoofje van notenhout in Chippendalestijl 175.00 / 200.00 Euro
0041 Cakestand Engeland, ca 1920 175.00 / 200.00 Euro 0042 Franse wandtafel van eikenhout met 2 laden, 19de eeuw. 200.00 / 250.00 Euro 0043 Dress boy van mahoniehout, Engeland, 19de eeuw 250.00 / 300.00 Euro 0044 Fraai bed van gesneden eikenhout, in Luikse Régencestijl 250.00 / 350.00 Euro 0045 Van Wordragen Martin (Ammerzoden 1928) Vrouwelijke naakt, Potloodtekening Gesigneerd: Martin Van Wordragen 14 x 13 cm 80.00 / 120.00 Euro
0046 Van Wordragen Martin (Ammerzoden 1928) Jongen met kalf Potloodtekening Gesigneerd: Martin Van Wordragen 10 x 30 cm 80.00 / 120.00 Euro 0047 Beerten Staf ( Beverlo 1930) Zeezicht Gemengde techniek Gesigneerd: Staf Beerten Gedateerd: 1969 28 x 38 cm. 200.00 / 300.00 Euro 0049 Peeters Jeannot (Hasselt 1909-1996) Hoeve, olieverf op doek, Gesigneerd: Jeannot Peeters 54 x 124 cm 400.00 / 500.00 Euro 0050 Beerten Staf ( Beverlo 1930) Landschap in Zuid-Frankrijk Olieverf op hardboard Gesigneerd: Staf Beerten 40 x 50 cm. 400.00 / 500.00 Euro 0051 Withofs Jan ( 1943) Compositie Acryl op unalit Gesigneerd: Jan Withofs Laureaat " Jeune Peinture Belge 1970" 180 x 117 500.00 / 600.00 Euro
0052 Van Wordragen Martin (Ammerzoden 1928) Het koppel, Gemengde techniek Gesigneerd: Martin Van Wordragen Gedateerd: 1980. 70 x 50 cm 500.00 / 600.00 Euro 0053 Etui metslacouvert met heft van zilver en een etui waarin 2 botermesjes van zilver 30.00 / 40.00 Euro 0054 Etui waarin een taartschep van verguld metaal en zilveren heft 40.00 / 50.00 Euro 0055 Presenteerschaaltje op hoge voet, Londen, 1916 Doorsnede: 11,5 cm. 50.00 / 100.00 Euro 0056 12 mokkalepeltjes en suikertang van zilver 50.00 / 60.00 Euro 0057 Schaal op voet met twee opengewerkte handgrepen Duitsland, B = 19 cm. 50.00 / 100.00 Euro
0058 Belgisch zilver (1831-1868) Mooie grote suikertang van zilver België, 1831-1868 60.00 / 75.00 Euro 0059 Mezoeza Kokertje waarin een perkamenten rolletje zit, dat bij joodse huishoudens aan de deurpost hangt. van zilver Rusland, Moskou, 1878 L = 13 cm. 75.00 / 90.00 Euro 0060 Zoutvatje van geperst zilver. h = 6 cm. 100.00 / 125.00 Euro 0061 Duits zilver, na 1888 (False) Groot vierkantig zoutvat, van zilver Duitsland, na 1888. B = 7,5 cm 125.00 / 150.00 Euro 0062 Eenvoudige doopbeker van zilver, Nederland, 1945 125.00 / 150.00 Euro
0063 Chanoekalamp of menora kandelaar met 8 lichten van filet graan zilver Rusland, 1867 150.00 / 200.00 Euro 0064 Sigarettenetui van zilver en email, ca 1920 150.00 / 200.00 Euro 0065 Wolfers Frères (1942 - ca 1987) Etui waarin :eierdopje, lepeltje en servietring van zilver, België, Wolfers Frères, na 1942. Verkocht bij Theunis te Haselt 150.00 / 200.00 Euro 0066 Presburg A. (Haarlem, 1932-1951) Flessenhouder van Nederlands zilver Haarlem, Meester: Presburg A. jaarletter:1948 175.00 / 225.00 Euro 0067 Bladwijzer van zilver, Rusland,1867 L = 32 cm 200.00 / 250.00 Euro
0068 Fraaie damesring van 18 k. wit goud bezet met briljanten 500.00 / 600.00 Euro 0069 Damesring van 18 k. geel goud, 0,70 k. safier en 0,60 k. briljant 250.00 / 300.00 Euro 0070 Paar oorbellen van 18 k. goud Art Deco tijdvak, 1920-1930 300.00 / 400.00 Euro 0071 Damesring van 2 kleurengoud, bezet met briljanten 550.00 / 650.00 Euro 0072 Herenring van tweekleuren goud bezet met diamanten met oud slijpsel. Art Deco tijdvak, ca 1930 350.00 / 450.00 Euro
0073 Damesring van 18 k. goud en 1 k. diamanten met prinsesslijpsel. 600.00 / 700.00 Euro 0074 Ring van 18 k. goud, bezet met een saffier en diamantjes 225.00 / 250.00 Euro 0075 Solitair van 18 k. goud, en een 0,5 k. briljant. 700.00 / 800.00 Euro 0076 Hanger met tasje van 18 k. goud met 1 k. diamanten 500.00 / 600.00 Euro 0077 Moderne ring van 18 k. goud en 11 briljanten 650.00 / 750.00 Euro
0078 Paar oorbellen van wit en geel 18 k. goud,en 0,4 k. briljanten. 400.00 / 500.00 Euro 0079 Paar oorbellen van 18 k. goud en 1,3 k. briljant. 700.00 / 800.00 Euro 0080 Damesring van 18 k. geel goud, 2 k.columbiaanse smaragd en 1 k. briljant 500.00 / 600.00 Euro 0081 Paar oorbellen van 18 k. wit goud en 1 k. briljant 500.00 / 600.00 Euro 0082 Herenring van 18 k. twee kleuren goud en 1 k. briljant 350.00 / 450.00 Euro
0083 Hanger van 18 k. goud en 0,5 k. briljanten 450.00 / 550.00 Euro 0084 Oude mijnwerker, Beeld van terra cotta, H = 56 cm. 200.00 / 250.00 Euro 0085 Twee scheepskandelaars van brons 100.00 / 125.00 Euro 0086 korhaan van verguld brons, H = 3,5 cm. 70.00 / 90.00 Euro 0087 Kandelaar van brons in neo-gotische stijl H = 39 cm 100.00 / 125.00 Euro
0088 Discuswerper, Beeld van gepatineerd metaal naar antiek model. Art Deco tijdvak, ca 1920. H = 41 cm 200.00 / 250.00 Euro 0089 Canneel Eugène (Sint Gillis/Brussel 1882-1966) Buste van Mevrouw De Smet van terra cotta, Gesigneerd: Eugéne Canneel gedateerd: 1932 H = 53 cm. 350.00 / 400.00 Euro 0090 Twee kandelaars van gepatineerd brons Neo - Barok, 19de eeuw. H = 52 cm 200.00 / 250.00 Euro 0092 Monnik van terra cotta, Vlaanderen, 18de eeuw. H = 97 cm. 1,500.00 / 1,750.00 Euro 0093 Mozart en Beethoven Twee plaquetten van brons. 23 x 16 cm. 150.00 / 200.00 Euro
0094 Kruisbeeld van gepatineerd brons, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. H = 68 ccm. 175.00 / 200.00 Euro 0095 Van Den Meersche G. (Gent 1891-1970) Huldemedaille van brons aan Prof. Dr. C. Heymans, Nobelprijs 1938-1940, Ontwerp: Gustaaf Van Den Meersche, 8,2 x 6 cm 60.00 / 80.00 Euro 0096 Van Den Meersche G. (Gent 1891-1970) Huldemedaille van brons aan Professor Fr. De Beule ( 1919-1949) Ontwerp: Gustaaf Van Den Meersche, 8,2 x 5,9 cm 60.00 / 80.00 Euro 0097 Herdenkingsmedaille van brons voor het 150jarig bestaan van de Universiteit van Gent: 1817-1967 met aan de voorzijde een profielportret van Koning Boudwijn. Doorsnede: 8 cm. 60.00 / 80.00 Euro
0098 Huldemedaille van brons aan Prof. Dr. Carlos Hooft, 1974 Ontwerp: Goorens Doorsnede: 9 cm. 8,2 x 5,9 cm 60.00 / 80.00 Euro 0099 Casoulet van brons en witte marmer Lodewijk XVstijl, 19de eeuw. H = 52 cm. 400.00 / 500.00 Euro 0100 Paar zeldzame borden van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein versierd met een vogeldecor.in Frankrijk gemaakt In Brussel door de firma Rossum -Voet verkocht naar aanleiding van de tentoonstelling in het Palais de Cristal 20.00 / 300.00 Euro 0101 Grote ovale schotel van porselein versierd met het Décor al la mouche. In Doornikse trant, ca 1800 B = 36 cm. 50.00 / 60.00 Euro 0102 Lot gedekselde potjes van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein. Napoleon III tijdvak, ca 1900. 60.00 / 75.00 Euro
0103 Fruitkom en 6 schoteltjes van porselein met bloemetjesdecor Duitsland: Firma:Kaiser 60.00 / 80.00 Euro 0104 Plaquette van handgeschilderd porselein 24 x 38 cm 100.00 / 125.00 Euro 0105 Koffiepot en kopje op schotel van teer blauw beschilderd porselein. Frankrijk, Art Nouveautijdvak, ca 1900. 100.00 / 125.00 Euro 0106 Theebus van veelkleurig handgeschilderd porselein Chine de Comande, 18de eeuw 100.00 / 125.00 Euro 0107 Koffiepot van porselein met saksisch decor Wallendorf, 19de eeuw. H = 28 cm. 100.00 / 150.00 Euro
0108 Drie siervaasjes van veelkleurig en goudgehoogd porselein, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw 100.00 / 125.00 Euro 0109 Paar gedekselde schaaltjes van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein versierd met een bloemendecor Wenen, 19de eeuw. 100.00 / 125.00 Euro 0110 Lot van 3 vaasjes van goudgehoogd porselein Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 100.00 / 125.00 Euro 0111 Lot van 5 borden van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein versierd met bloemen Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 100.00 / 125.00 Euro 0112 Twee schilden van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd keramiek Veuve Pérain, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 100.00 / 125.00 Euro 0113 4 borden en 2 presenteerschaaltjes van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein versierd met vogels Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 100.00 / 125.00 Euro
0114 28-delig theeservies van porselein met lusterglazuur versierd met chinoiserieën. Duitsland, ca 1930 100.00 / 125.00 Euro 0115 Drie bijzettafeltjes beschilderd met bloemenstillevens. Volgens de overlevering afkomstig uit St Truiden Napoleon III tijdvak, 19de eeuw 250.00 / 300.00 Euro 0116 Achthoekige spiegel van verguld hout en stucwerk 63 x 56 cm. 300.00 / 400.00 Euro 0117 Kist Indonesië, 19de eeuw. 300.00 / 400.00 Euro 0118 Vitrinekast van eikenhout in Lodewijk XVstijl. 300.00 / 400.00 Euro
0119 Jardinière belijmd met contrasterende houtsoorten. Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 300.00 / 400.00 Euro 0120 Fraai vitrinekastje belijmd met notenhout. Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 300.00 / 400.00 Euro 0121 Uittrekbare hangoortafel van eikenhout. Frankrijk, Louis Philippetijdvak, 19de eeuw. 300.00 / 400.00 Euro 0122 Elegante canapé van mahoniehout Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw. 300.00 / 400.00 Euro 0123 Bureeltafel met 3 laden van kersenhout, door Parijse Ateliers vervaardigd voor de mijn van Winterslag in 1932. 165 x 90 cm 350.00 / 400.00 Euro 0124 Slaapkamer bestaande uit één bed, twee spiegeldeurkasten en 2 nachtkastjes van notenhout uitgevoerd in de Lodewijk XVde stijl. 350.00 / 450.00 Euro
0125 Ruime bank belijmd met mahoniehout. Louis Philippetijdvak, 19de eeuw. 400.00 / 500.00 Euro 0126 Commode belijmd met esdoorn en palissanderhout Lodewijk XVI stijl, 19de eeuw. 400.00 / 500.00 Euro 0127 Side table belijmd met mahoniefineer, ca 1880 400.00 / 500.00 Euro 0128 Driedeurskast van fruithout, Maasland, ca 1800 400.00 / 500.00 Euro 0129 Dressoir van cubamahonie, Louis Philippetijdvak, 19de eeuw. 400.00 / 500.00 Euro 0130 Van Vlaanderen Karel (1903-1983) Ruiters in het bos Olieverf op doek, Gesigneerd: Karel Van Vlaanderen, Gedateerd: 1979 32 x 40 cm 300.00 / 400.00 Euro
0131 D' Avenne Jeanne (Luik, 1917 - Hasselt 1981) Oceana nox, Olieverf op doek, Gesigneerd: Jeanne d' Avenne 18 x 31 cm. 150.00 / 200.00 Euro 0132 Twee keer " Carnaval " Twee schilderijen Olieverf op doek, 19de eeuw. 80 x 64 cm 1,800.00 / 2,200.00 Euro 0133 Impens Josse (Brussel, 1840 - Schaarbeek 1905) De Kozak, Olieverf op paneel, Gesigneerd: Josse Impens 1,000.00 / 1,200.00 Euro 0134 Wellens Charles ( Lummen,1889 - Hasselt, 1959) Hoeve, Olieverf op doek, Gesigneerd: Charles Wellens 49 x 59 cm 750.00 / 900.00 Euro 0135 Romantisch landschap Olieverf op triplex, 19de eeuw, 49 x 65 cm. 300.00 / 400.00 Euro
0136 Van Lint L. (1909-1987) Rivierlandschap met boten Olieverf op paneel, Gesigneerd: L. Van Lint 23 x 31 cm 350.00 / 450.00 Euro 0137 Van de Wal (Beligsche kunstenaar) Het dorpsplein in de zon Olieverf op doek, Gesigneerd: Van De Wal 58 x 48 cm 300.00 / 400.00 Euro 0138 Servaes René (+ 1956) Interieur van een herenhuis Olieverf op doek, Gesigneerd: René Servaes 60 x 80 cm. 400.00 / 500.00 Euro 0139 Verhaegen Fernand (1883-1975) Herfstlandschap Olieverf op doek, Gesigneerd: Fernand Verhaegen 64 x 68 cm. 2,250.00 / 2,500.00 Euro 0141 Landschap met regenboog Olieverf op doek Gesigneerd: C. Theunissen 20 x 35 cm 400.00 / 500.00 Euro 0142 Paul Frans (False) La promenade dans le parc Olieverf op doek, Gesigneerd: Paul Frans 26 x 40 cm. 350.00 / 400.00 Euro
0143 Landschap met berken OLieverf op doek, Gesigneerd: Arthur Erarts 27 x 43 cm. 300.00 / 400.00 Euro 0144 Haesaerts Paul (Leuven 1813-1893) De hoppeplukkers Olieverf op doek, Gesigneerd: Paul Haesaerts 70 x 92 cm. 2,500.00 / 3,000.00 Euro 0145 Kroonluchter van brons 300.00 / 400.00 Euro 0146 Wandapliek van verguld brons met 3 lichten 400.00 / 500.00 Euro 0147 Vier wandaplieken met 3 lichten van brons, in Lodewijk XVI stijl 500.00 / 600.00 Euro 0148 Twee wandaplieken van brons in Neo-renaissancestijl 150.00 / 200.00 Euro
0149 Kroonluchter van brons van feestzaal "Miijnen" 200.00 / 300.00 Euro 0150 Pletink A. (Kalmthout, 20ste eeuw) Schemerlamp van smeedijzer van A. Pletink 150.00 / 200.00 Euro 0151 Kroonluchter van brons met 6 lichten 150.00 / 200.00 Euro 0152 Kroonluchter met 6 lichten van brons 200.00 / 300.00 Euro 0153 Kroonluchter van messing en kristal met 4 lichten 300.00 / 400.00 Euro
0154 Kroonluchter van messing en kristal met 12 lichten 750.00 / 900.00 Euro 0155 Kroonluchter van kristal 400.00 / 500.00 Euro 0156 Kroonluchter van messing en kristal; 500.00 / 600.00 Euro 0157 Kroonluchter van brons met 6 lichten. Neo- Byzantijns, Art Decotijdvak, ca 1920 200.00 / 300.00 Euro 0158 Paar wandapplieken Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 200.00 / 300.00 Euro
0159 115-delig servies van Duits porselein met Saksisch decor. 500.00 / 600.00 Euro 0160 Grote koffiekan van porselein versierd met het Décor al la mouche in Doornikse trant, Empiretijdvak, 1800-1820 H = 31 cm. 300.00 / 350.00 Euro 0161 Paar siervazen van goudgehoogd kobaltblauw porselein in Lodewijk XVIstijl. Getekend: Maison Ragot, Lille H = 35 cm. 250.00 / 350.00 Euro 0162 85-delig eet & koffieservies van porselein Bavaria, Waldsussen 300.00 / 400.00 Euro 0163 Ilmenau (Duitsland, 1787-1792) 14-delig koffieservies bestaande uit 1 koffie en 1 suikerpot, 6 kopjes en 6 schoteltjes van porselein met Saksisch decor Duitsland, Atelier: Ilmenau 1787-1792 500.00 / 600.00 Euro
0164 Twee spits-ovale schotels van porselein in Doornikse trant, ca 1800. Décor al la mouche B = 23 xm. 60.00 / 80.00 Euro
0165 Grote fruitschotel op hoge voet, van faïence, met blauw koreaans decor Doornik, Gemerkt: gekruiste zwaarden. Doorsnede: 27 cm. 300.00 / 400.00 Euro 0166 Slaset van WMF en keramiek 50.00 / 60.00 Euro 0167 Twee fraai opengewerkte mandjes van veelkleurig en goudgehoogd porselein, Dresden, 19de eeuw. 150.00 / 200.00 Euro 0168 Lampetstel van veelkleurig en goudgehoogd porselein, Frankrijk, 19de eeuw (barst in schaal) 300.00 / 400.00 Euro 0169 Paar achthoekige presenteerschalen van veelkleurig en goudgehoogd porselein, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw 200.00 / 300.00 Euro 0170 Kofiepot en groot lot tassen en schoteltjes van veelkleurig en goudgehoogd porselein, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw 125.00 / 150.00 Euro
0171 Vaas met decor capucine met bronzen montuur, uitgevoerd in de Lodewijk XVIde stijl Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. (barst) 400.00 / 600.00 Euro 0172 Twee fraaie sierborden van veelkleurig en goudgehoogd porselein, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw 125.00 / 150.00 Euro 0173 Fraaie inktpot van veelkleurig en goudgehoogd porselein, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw 125.00 / 150.00 Euro 0174 Helmkruik van verguld zilver, 19de eeuw. onleesbare keuren. H = 20 cm. 900.00 / 1,000.00 Euro 0175 Bladwijzer van zilver, Rusland, 1867 L = 32 cm 200.00 / 250.00 Euro 0176 Vleesvork en mes van zilver, uitgevoerd in Lodewijk XV stijl België, Meester: Delheid, na 1868 60.00 / 75.00 Euro
0177 Pijpje van zilver, gehalte 800 L = 21 cm. 40.00 / 60.00 Euro 0178 Parijs zilver (1809-1819) Egoiste of een koffiepotje voor één persoon van zilver Empire tijdvak Parijs, 1809-1819 H = 24 cm. 650.00 / 750.00 Euro 0179 Paar specerijenbussen in de vorm van een jongen die de wereldbol draagt. Rusland, 1867 h = 11 cm. 300.00 / 400.00 Euro 0180 Reekers Tjeerd (Friesland) Kandijbakje van zilver, Nederland, 1871 Friesland, Meester: Tjeerd Reekers B = 14 cm 450.00 / 500.00 Euro 0181 Opdienvisbestek van zilver, Duitsland, na 1888. 80.00 / 90.00 Euro 0182 Twee servetringen van zilver, Duitsland,na 1888. 40.00 / 60.00 Euro
0183 Drie servetringen van zilver één van Duitse afkomst één van Franse afkomst en één met gehalte 800 60.00 / 75.00 Euro 0184 Hugenoten zilver: koffiepot van 1ste gehalte zilver Londen, 1769-1770 Meester: Chas. Woodward or Chas. Wright 3,000.00 / 3,500.00 Euro 0185 Fruitmand van zilver, Vermoedelijk Belgisch, ca 1900 B = 32 cm 250.00 / 300.00 Euro 0186 Nederlands zilver (na1813) Uitzonderlijk 167-delig bestek van zilver, Model 1080. Nederland, Zilverfabriek: "NV Voorschoten" werkzaam tussen 1925-1961. Potlepel heeft jaarletter 1927. Aangekocht in september 1948 te Eindhoven 2,500.00 / 3,000.00 Euro 0187 Van Eldik B.W. (Zutphen: 1917-1950) Ovale opengewerkte schotel van gegraveerd zilver, Nederland, "Hollandia" zilversmederij Meester: B.W. van Eldik Zutphen: 1917-1950 B = 34 cm. 400.00 / 500.00 Euro
0188 Van Eldik B.W. (Zutphen: 1917-1950) Presenteerschaaltje van opengewerkt en gegraveert zilver. Nederland, "Hollandia" zilversmederij Meester: B.W. van Eldik Zutphen: 1917-1950 Doorsnede: 18 cm. 300.00 / 400.00 Euro
0189 5-delig Koffieservies van 1ste gehalte zilver, Bali, 20ste eeuw 500.00 / 600.00 Euro 0190 Saint Glain, Heilige bisschop van gepolychromeerd hout Frankrijk, 18de eeuw. H = 82 cm. 1,250.00 / 1,500.00 Euro 0191 De Heilige Bernadette, Beeld van eikenhout, Frankrijk, 19de eeuw. H = 60 cm. 400.00 / 500.00 Euro 0192 Vrouwelijke Heilige van kalksteen, Bourgondië, Gotisch tijdvak, 15de eeuw. H = 113 cm. 15,000.00 / 20,000.00 Euro 0193 Siercoupe op voet van albast. H = 34 cm. 200.00 / 300.00 Euro
0194 Portret van Lodewijk XVI van gesneden ivoor. Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. H = 5,7 cm. 350.00 / 500.00 Euro 0195 Palmboom van ivoor. H = 16 cm 125.00 / 150.00 Euro 0196 Aziatische Dame van gesneden ivoor, H = 28 cm. 400.00 / 500.00 Euro 0197 Olifant met drijver Beeld van biscuit in de trant van Royal Duc. H = 34 cm. 150.00 / 200.00 Euro 0198 D' Haveloose Marnix (Maldegem, 1885-1972) Jonge vrouw, Beeld van terra cotta, Gesigneerd: D' Haveloose, Gedateerd: 1908 H = 38 cm. 650.00 / 750.00 Euro
0199 Onze Lieve Vrouw met Jezuskind van veelkleurig handgeschilderd biscuit op goud gehoogde porseleinen voet. Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 60.00 / 75.00 Euro 0200 Van Bergen Dirk ( Haarlem 1645 - ca 1690) Pastoraal landschap Olieverf op doek, Gesigneerd: Dirk Van Bergen Hollandse School, 17de eeuw. 46 x 64 cm 3,500.00 / 4,000.00 Euro 0201 Impens Josse (Brussel, 1840 - Schaarbeek 1905) Pater, Olieverf op paneel, Gesigneerd: J. Impens 25 x 20 cm 300.00 / 400.00 Euro 0202 Rutten Anne (Lanaken 1898 - Waterschei 1981) Portret van Mevrouw Duperoy - Jacobs Gehoogde potloodtekening Gesigneerd: Anne Rutten 40 x 30 cm. 125.00 / 150.00 Euro 0203 Boslandschap, Olieverf op hardboard Gesigneerd: Alfred Bastien, 39 c 53 cm. 600.00 / 700.00 Euro
0204 Van Belleghem Roger (hedendaags) De Stad, Olievef op paneel, Gesigneerd: Roger Van Belleghem 71 x 90 cm. 900.00 / 1,200.00 Euro 0205 Paar landschappen Olieverf op triplex Gesigneerd: Tolans 49 x 34 150.00 / 200.00 Euro 0206 Spiegel van gesneden hout, Régencestijl H = 60 cm. 150.00 / 200.00 Euro 0207 Mathys H. (Belgische School, 20ste eeuw) Twee schilderijen met als thema:herder met schapen, olieverf op doek, Gesigneerd: H. Mathys 60 x 88 600.00 / 800.00 Euro 0208 Begijnhofkerk van Leuven, Olieverf op doek, Gesigneerd: Hilson Desire 60 x 50 cm 150.00 / 200.00 Euro
0209 Pilny Otto (Budweis, 1866 -Zurich, 1936) De cellospeler Olieverf op hardboard, Gesigneerd: Pilny Otto 105 x 73 cm. 500.00 / 600.00 Euro 0210 Paddestoelen, Olieverf op hardboard, Gesigneerd: Ceysens 58 x 58 cm. 250.00 / 350.00 Euro 0211 De grijsaard, Olieverf op doek, 49 x 38 cm 450.00 / 600.00 Euro 0212 Zicht op Brugge Olieverf op doek, Gesigneerd: A. Op De Beeck, Gedateerd: 1928. 59 x 78 cm. 200.00 / 300.00 Euro 0213 Cox Pierre ( Hasselt 1915-1974) Nachtlandschap Olieverf op doek, Gesigneerd: Cox Pierre 48 x 56 cm 800.00 / 1,000.00 Euro
0214 Leduc C. (Limburgse kunstenaar, 20ste eeuw.) Boer op de akker met Brabants trekpaard Olieverf op doek, Gesigneerd: Leduc C. 90 x 61 cm. 300.00 / 400.00 Euro 0215 Petroleumlamp van celadonporselein met wit surdecor. China, 19de eeuw. 125.00 / 150.00 Euro 0216 Siervaas van cloisonné, Japan, 19de eeuw. H = 25 cm. 150.00 / 200.00 Euro 0217 Paar vazen van cloisonné China, ca 1900 H = 38 cm. ( één licht beschadigd) 350.00 / 400.00 Euro 0218 Paar vazen van cloisonné van een zéér mooie kwaliteit. China, modern H = 23 cm 180.00 / 240.00 Euro
0219 Vaas van aardewerk, KHMER, Cambodja, 12de eeuw. H = 21 cm. 250.00 / 300.00 Euro 0220 Kang Shi dynastie (18de eeuw) Twee borden van handgeschilderd porselein China, Kang Si dynastie, 18de eeuw. Doorsnede: 23,5 cm 125.00 / 150.00 Euro 0221 Zeldzame lampetkan van handgeschilderd porselein. China, 19de eeuw. H = 35 cm. 150.00 / 200.00 Euro 0222 Ovaal trekpotje van bruin-rood aardewerk, China, ca 1800. H = 8 cm. 300.00 / 400.00 Euro 0223 Twee borden van veelkleurig handgeschilderd porselein, met figuren tegen een groene achtergrond. China, 19de eeuw. Doorsnede: 25 cm 125.00 / 150.00 Euro 0224 Rond trekpotje van bruin - rood aardewerk,, China, ca 1800. H = 11 cm 250.00 / 300.00 Euro
0225 Twee vazen van polychroom porselein China, ca 1930 H = 51 en 58 cm. 200.00 / 250.00 Euro 0226 Vaas van celadonporselein, China, 19de eeuw. H = 80 cm. 900.00 / 1,250.00 Euro 0227 Sokkel van tropisch hard hout en marmer. 125.00 / 150.00 Euro 0228 Ming Dynastie (17de eeuw) Miniatuur gedekselde vaas van handgeschilderd porselein, China, Ming tijdvak, 17de eeuw. H = 11 cm 175.00 / 200.00 Euro 0229 Kang Shi dynastie (18de eeuw) Pot van handgeschilderd porselein, China, Kang Shi dynastie, 18de eeuw 350.00 / 400.00 Euro
0230 Heiligenicoon in messing omlijsting Olieverf op paneel, Rusland, 1ste helft 18de eeuw. 55 x 44 cm. 2,000.00 / 2,500.00 Euro 0231 Icoon met de voorstelling van Maria met het Jezuskind Rusland, 19de eeuw. 32 x 27 cm 150.00 / 200.00 Euro 0232 Icoon met de voorstelling van Moeder Gods, met messing riza Olieverf op paneel, Rusland, 19de eeuw. 27 x 23 cm. 250.00 / 300.00 Euro 0233 Icoon met de voorstelling van Moeder Gods, Olieverf op paneel, Rusland, 19de eeuw. 31 x 27 cm. 400.00 / 500.00 Euro
0234 Heiligenicoon Olieverf op paneel, Rusland, begin 19de eeuw. 31 x 25 cm 200.00 / 300.00 Euro 0235 Icoon met de voorstelling van het leven van Jezus en Maria Olieverf op paneel, Rusland, 2de helft 18de eeuw. 54 x 46 cm 1,250.00 / 1,500.00 Euro 0236 Icoon met de voorstelling van God de Vader Olieverf op paneel, Bulgarije, 36 x 31 cm 1,000.00 / 1,250.00 Euro 0237 Nicolai Ella ( Sint Truiden 1926 woont in Hasselt) Moeder Gods van Korsun, Korsunskaja Handgeschilderd op paneel ( naar een Russisch model van 1750) Gsigneerd op de achterzijde: Ella Nicolaï Gedateerd: 1990 23 x 18 cm. 200.00 / 300.00 Euro
0238 Amerikaans rolluikbureau van eikenhout, ca 1900 500.00 / 600.00 Euro 0239 Reeks van 6 stoelen van gepolychromeerd hout in Lodewijk XVI stijl. Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 450.00 / 500.00 Euro 0240 Commode van mahoniehout, Engeland, 19de eeuw 400.00 / 500.00 Euro 0241 Tweedeurskast van eikenhout, Noord-Frankrijk, ca 1800 800.00 / 950.00 Euro 0242 Lange vergadertafel van kersenhout, door Parijse Ateliers vervaardigd voor de mijn van Winterslag in 1932. 335 x 150 800.00 / 900.00 Euro
0243 Jachttafel van verguld hout in Lodewijk XVstijl Napoleon III tijdvak, ca 1880. 3,500.00 / 4,000.00 Euro 0244 Grote kist van eikenhout, Nederlanden, ca 1700. 650.00 / 750.00 Euro 0245 Reeks van 6 stoelen van rijkelijk gesneden beukenhout. Luik, Régencestijl, ca 1920 600.00 / 700.00 Euro 0246 Secretaire - vitrinekast van eikenhout, Nederland, ca 1780. H = 208, B = 144 cm 2,200.00 / 2,600.00 Euro 0247 Reeks van 16 stoelen van kersenhout, door Parijse Ateliers vervaardigd voor de mijn van Winterslag in 1932. 400.00 / 500.00 Euro
0248 Spiegel van verguld hout Fraai uitgevoerd in Lodewijk XVstijl. 850.00 / 1,000.00 Euro 0249 Dekenkist van eikenhout Omgeving van Bremen, 18de eeuw. 500.00 / 600.00 Euro 0250 Linenpress van mahoniehout, Engeland, 19de eeuw. H = 185 x 130 900.00 / 1,200.00 Euro 0251 Linenpress van mahoniehout, Engeland, 19de eeuw. 2,000.00 / 2,250.00 Euro 0252 Commode met 2 laden en marmeren blad belijmd met marquetterie Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 750.00 / 900.00 Euro
0253 Stijlvol inktstel van veelkleurig en goudgehoogd porselein, en fraai geciseleerd brons Napoleon III tijdvak, 19de eeuw 300.00 / 400.00 Euro 0254 Lot van diverse kopjes met schoteltje van veelkleurig en goudgehoogd porselein, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw 125.00 / 150.00 Euro 0255 Reeks van 6 bloemenkinderen van veelkleurig en goudgehoogd porselein, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw 125.00 / 150.00 Euro 0256 Kofiepot en twee kopjes op schoteltje van goudgehoogd porselein, Restauration tijdvak, 19de eeuw 125.00 / 150.00 Euro 0257 Gedekselde bonbonnière van veelkleurig en goudgehoogd porselein, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw 125.00 / 150.00 Euro 0258 Lot gedekselde potjes van goudgehoogd porselein, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw 100.00 / 125.00 Euro
0259 Fraai zoutvaatje van veelkleurig en goudgehoogd porselein, Frankrijk, Meissen, 19de eeuw 200.00 / 300.00 Euro 0260 Theepot op schaal van goudgehoogd porselein, Parijs, Directoire tijdvak, ca 1800 200.00 / 300.00 Euro 0261 Sévres porselein (False) Gedekseld kommetje van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogdporselein Frankijk, Napoleon III tijdvak, Manufactuur: Sévre 300.00 / 400.00 Euro 0262 Theepot op een comfoor in de vorm van een gevleugelde draak van goudgehoogd porselein. Napoleon III tijdvak, 19de eeuw 200.00 / 300.00 Euro 0263 75-delig eetservies van veelkleurig handgeschilderd porselein, versierd met bloemmotieven. Vieux Bruxelles, 19de eeuw. 900.00 / 1,000.00 Euro
0264 Prachtige siervaas van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein versierd met een landschap Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 150.00 / 250.00 Euro 0265 20-delig koffieservies met o.a 2 koffiepotten en 1 theepot en kopjes en schoteltjes van zwart/wit handgeschilderd en goudgehoogd porselein versierd met een landschap Empiretijdvak, ca 1810. 400.00 / 500.00 Euro 0266 Twee vazen, 1 theepot en 1 parfumflesje van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein versierd met vogels Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 125.00 / 150.00 Euro 0267 Inktpot in de vorm van een zwaan waarop cupido ( vleugeltjes ontbreken) van goudgehoogd porselein Sévrès,begin 19de eeuw. 200.00 / 300.00 Euro 0268 Fraai 6-delig lot waarin een Empire melkkannetje van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 100.00 / 125.00 Euro 0269 Bord van veelkleurig handgeschilderd porselein met groen en geeltinten. China, Tao Quang, ca 1800. Doorsnede: 20 cm. 125.00 / 150.00 Euro
0270 Theepot op comfoor van goudgehoogd porselein Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 200.00 / 250.00 Euro 0271 Twee borden van veelkleurig handgeschilderd porselein, China, Yung Zeng, 18de eeuw. één met randschilfer Doorsnede: 25 cm. 300.00 / 400.00 Euro 0272 3-delig schouwgarnituur van Satsumaporselein China, ca 1920 150.00 / 200.00 Euro 0273 Twee vazen van cloisonné. Japan, 19de eeuw H = 33 cm. 400.00 / 600.00 Euro 0274 Twee borden van handgeschilderd porselein China, Kang Si dynastie, 18de eeuw. Doorsnede: 23 cm 300.00 / 400.00 Euro 0275 Gedekselde pot van handgeschilderd porselein, China, 19de eeuw. H = 45 cm 250.00 / 300.00 Euro
0276 Een gezelschap op reis Olieverf op doek China, 79 x 98 cm. 100.00 / 125.00 Euro 0277 Doos van rozenhout met een deksel van gegraveert kristal, China, ca 1900. 28 x 28 cm. 100.00 / 125.00 Euro 0278 Theepot in email, China, 1ste helft 19de eeuw. H = 13 cm 750.00 / 900.00 Euro 0279 Tonghzi (2de helft 19de eeuw) Vaas: Tonghzi van polychroom porselein China, ca 1850. H = 62 cm. 700.00 / 800.00 Euro 0280 Fraaie vaas van handgeschilderd porselein, China, ca 1900. H = 60 cm. 150.00 / 200.00 Euro
0281 Theepot in jade China, 1ste helft 19de eeuw. h = 9,5 cm. 550.00 / 650.00 Euro 0282 Jonge vrouw, Beeld van veelkleurig handgeschilderd porselein ( 3 vingertjes zijn hersteld) H = 30 cm 400.00 / 500.00 Euro 0283 Bowl van jade, Azië, 17de eeuw. Archeologische object Doorsnede: 7,5 cm. 250.00 / 300.00 Euro 0284 Twee gedekselde vazen van handgeschilderd porselein, China, 19de eeuw. H = 30 en 32 cm. 120.00 / 150.00 Euro 0285 Theepot met symbolen van voorspoed en geluk in brons, China, einde 19de eeuw. H = 12 cm. 150.00 / 200.00 Euro
0286 Vaas H = 22 cm en schaal met een doorsnede van 20 cm. van kobaltblauw email China, 19de eeuw. 250.00 / 300.00 Euro 0287 Theepot versierd met drakenfiguur van hout. China, einde 19de eeuw. H = 12 cm. 300.00 / 400.00 Euro 0288 Arena voor vlooien van tropisch hardhout en inlegwerk van parelmoer 25 x 25 cm. 200.00 / 250.00 Euro 0289 Spiegel van tropisch hardhout en hoorn versierd met drakenfiguur China, ca 1930. 250.00 / 300.00 Euro 0290 Notariskabinet van mahoniehout, Engeland, 19de eeuw 750.00 / 900.00 Euro 0291 Paar grote vazen van handgeschilderd porselein. China, 19de eeuw. H = 61 cm. 600.00 / 800.00 Euro
0292 Uitzonderlijk mooi slaapkamerensemble belijmd met vogeloogesdoornfineer, bestaande uit een tweepersoonsbed, 2 nachtkastjes, kaptafel en een vierdeurskast. Frankrijk, Art Decotijdvak, ca 1920. 2,750.00 / 3,000.00 Euro 0293 Uitzonderlijke commode secretaire van eikenhout. Namen, Lodewijk XVI tijdvak, 18de eeuw. 1,600.00 / 1,750.00 Euro 0294 Elegant bureautje van eikenhout, Maasland, Lodewijk XVItijdvak, 18de eeuw. 700.00 / 900.00 Euro 0295 Vroege Luikse bahut van eiken - en notenhout. Luik, Barok, ca 1680. 1,500.00 / 2,000.00 Euro 0296 Spaanse panelenkist B = 176 cm. 600.00 / 750.00 Euro 0297 Bureau van mahoniehout, Engeland, 19de eeuw 650.00 / 750.00 Euro
0298 Armzetel en twee stoelen van mahoniehout, Engeland, 19de eeuw 600.00 / 700.00 Euro 0299 Mooie pronkkast belijmd met palisanderhout Kempen, ca 1700. 1,250.00 / 1,500.00 Euro 0300 Tweedeurskast belijmd met mahoniehout. Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 700.00 / 800.00 Euro 0301 Console belijmd met mahoniehout, Frankrijk, Louis Philippetijdvak, 19de eeuw. 500.00 / 600.00 Euro 0302 Schouw van gesneden eikenhout, Maasland, 18de eeuw. 600.00 / 750.00 Euro
0303 Uittrekbare tafel van mahoniehout, Engeland, ca 1880 Max. lengte: 278 cm met 3 verlengstukken 2,000.00 / 2,500.00 Euro 0304 Chesterfield armzetel 400.00 / 500.00 Euro 0305 Commode met 3 laden belijmd met oesterschelpfineer. Engeland, 19de eeuw. 900.00 / 1,200.00 Euro 0306 Damien Jos (Namen, 1879 - Schaarbeek 1973) Bloemenstilleven, Olieverf op doek, Gesigneerd: Jos Damien. 40 x 50 cm. 600.00 / 700.00 Euro 0307 Dreef met boerinnetje Olieverf op doek, Gesigneerd: Frans Vervliet 100 x 78 cm 600.00 / 700.00 Euro
0308 Kruisafname, Olieverf op doek, Gesigneerd: Eugène De Bie, Gedateerd: 1946 100 x 81 cm 250.00 / 350.00 Euro 0309 Fini Léonor (Buenos Aires,1908 - Parijs, 1996) Beweging Originele ingekleurde tekening van Léonor Fini, 43 x 35 cm. 400.00 / 500.00 Euro 0310 Landschap met vissers, Olieverf op doek, Apocrief signatuur: J. Wynants en datum:1661 86 x 105 cm. 8,000.00 / 9,000.00 Euro 0311 Severy Marcel (Hasselt 1895-1987) Klaprozen Olieverf op doek, Gesigneerd: Severy M. 54 x 65 cm. 200.00 / 250.00 Euro 0312 Koersel Heide Olieverf op doek, Gesigneerd: J. Stalin Gedateerd: 1964 56 x 70 cm 400.00 / 500.00 Euro
0313 Laagland Ludo ( Paal 1923-2006) Sneeuwlandschap bij maanlicht Olieverf op hardboard, Gesigneerd: Ludo Laagland Gedateerd: 1976 500.00 / 600.00 Euro 0314 Francis Georges (Jeuk 1937 - Genk 2000) Abstracte compositie Olieverf op hardboard, Gesigneerd: Francis 54 x 63 cm 650.00 / 750.00 Euro 0315 Geboers Jozef (Lommel, 1913-1982) Wintercompositie Olieverf op hardboard Gesigneerd:Geboers Jozef 26 x 34 cm 300.00 / 400.00 Euro 0316 Leclercq Maurice (Doornik 1919) Havenzicht Olieverf op hardboard Gesigneerd: M. Leclercq 60 x 70 cm 400.00 / 500.00 Euro 0317 Timmers Staf ( Houthalen, 1939) Landschap in de lente Olieverf op doek, Gesigneerd: Staf Timmers 29 x 39 cm. 400.00 / 500.00 Euro
0318 Braibant Gilbert (Ans, 1936) Kasteel Olieverf op doek Gesigneerd: Braibant Belgische surrealist Gedateerd: '83 Op achterzijde staat een abstracte compositie 88 x 68 200.00 / 300.00 Euro 0319 Baeyens Martin R. (Melle, 1943) Jonge vrouw Olieverf op doek, Gesigneerd: Baeyens Martin 95 x 95 cm 300.00 / 400.00 Euro 0320 Timmers Staf ( Houthalen, 1939) De hooikar Olieverf op doek, Gesigneerd: Staf Timmers 39 x 39 cm 200.00 / 300.00 Euro 0321 Simons Frans (Antwerpen, 1855-1919) Portret van een dame Olieverf op doek Gesigneerd: Frans Simons 80 x 59 cm 600.00 / 800.00 Euro 0322 Biedermeyer commode met 3 laden van notenhout Duitsland, 19de eeuw. 650.00 / 750.00 Euro
0323 Kasteel Ter Poorten (Hasselt) Uitzonderlijk grote tafel met 3 laden van mahoniehout. Afkomstig van het Kasteel Ter Poorten 650.00 / 750.00 Euro 0324 Deux corps van eikenhout, Frankrijk, ca 1820 H = 230 cm 1,250.00 / 1,500.00 Euro 0325 Side board van essenhout, Neo-renaissancetijdvak, 19de eeuw. 700.00 / 800.00 Euro 0326 Fraaie tweedeurskast van eikenhout Maasland, 18de eeuw. 2,000.00 / 2,500.00 Euro 0327 Credens van eikenhout Vlaanderen, Gotische stijl Gedeeltelijk 16de eeuw. 650.00 / 750.00 Euro
0328 Commode secretaire van mahoniehout, Empirestijl, 19de eeuw. 800.00 / 1,200.00 Euro 0329 Fraaie zuil van gesneden beukenhout afkomstig uit het Kasteel De Boterberg te Kalmthout van de Familie Carlier 400.00 / 500.00 Euro 0330 Fraaie hallkapstok van gesneden eikenhout afkomstig uit het Kasteel De Boterberg te Kalmthout van de Familie Carlier 500.00 / 600.00 Euro 0331 Gueridontafel van notenhout, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw 500.00 / 600.00 Euro
0332 Speeltafeltje van ebbenhout, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 500.00 / 600.00 Euro 0333 Fraaie dressoir van eikenhout Gemaakt in een Gents atelier, ca 1930 B = 248 cm 600.00 / 700.00 Euro 0334 Commode secretaire van gezwart hout met inlegwerk van messing en parelmoer, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 1,000.00 / 1,250.00 Euro 0335 Commode van eikenhout Lodewijk XV stijl, 19de eeuw. 500.00 / 600.00 Euro 0336 Calvarie van gesneden eikenhout, Neo-Gotiek, 19de eeuw. 108 x 66 cm. 1,400.00 / 1,800.00 Euro
0337 Van Makelberghe Jos (Limburgse school) Panorama te Genk Olieverf op doek Gesigneerd: Jos van Makelberghe 49 x 58 cm 700.00 / 800.00 Euro 0338 Portret van een Zeeuwse dame Olieverf op doek, Hollandse School, 18de eeuw. 75 x 58 cm 1,000.00 / 1,250.00 Euro 0339 Hulstaert Albert ( 1918) Stilleven, Olieverf op hardboard, Gesigneerd: Albert Hulstaert 34 x 48 cm 200.00 / 250.00 Euro 0340 Leduc Jac ( Ophoven 1921) Vijvers van Bokrijk Olieverf op doek, Gesigneerd: Leduc J. 30 x 30 cm 120.00 / 150.00 Euro 0341 D' Avenne Jeanne (Luik, 1917 - Hasselt 1981) Winterlandschap Gemengde techniek, Gesigneerd: Jeanne d' Avenne. 60 x 47 cm 125.00 / 150.00 Euro
0343 De muzikant Olieverf op paneel naar Adriaan Brouwer, 25 x 19 cm. 500.00 / 600.00 Euro 0344 Portret van een man, Olieverf op doek, 59 x 49 cm 300.00 / 400.00 Euro 0345 Schroef voor een schilderijenlijstenmaker 19de eeuw. 200.00 / 250.00 Euro 0346 Bastin Pierre ( Flemalle, 1939) Paard, Gemengde techniek/hardboard Gesigneerd: Pierre Bastin 28 x 38 cm 300.00 / 400.00 Euro 0347 Stilleven met vaas en pijp Olieverf op hardboard, Gesigneerd: M. Kuypers 41 x 33 cm 80.00 / 125.00 Euro
0348 Van Leemputten Jef ( Werchter 1865-1948) (False) Ossen in de weide te Austerweel Olieverf op doek, 100 x 150 cm van de hand van J. Van Leemputten met voorstudie in potlood, en de verkoopsovereenkomst van 1913 toegevoegd!!!! 100 x 150 cm 4,000.00 / 5,000.00 Euro 0349 Drinkend gezelschap Olieverf op paneel, 33 x 46 cm. 1,000.00 / 1,250.00 Euro 0350 Timmers Staf ( Houthalen, 1939) Sneeuwlandschap Olieverf op doek, Gesigneerd: Staf Timmers 70 x 80 cm. 600.00 / 800.00 Euro 0351 Twee miniatuurvoorstellingen mete jonge vrouwen Handgeschilderd op ivoor 150.00 / 200.00 Euro 0352 Spaanse Schone Olieverf op doek, Gesigneerd: Muller E. 42 x 33 150.00 / 200.00 Euro
0353 Spaanse Schone Olieverf op doek, Gesigneerd: Muller E. 42 x 33 150.00 / 200.00 Euro 0354 De koning drinkt Olieverf op doek, Naar Jacob Jordaens, 60 x 80 cm 500.00 / 600.00 Euro 0355 Galant gezelschap, Olieverf op doek, Gesigneerd: J. Marigny, 77 x 118 cm 400.00 / 500.00 Euro 0356 Lot van twee schilderijen met Spaanse dames op een binnenkoer aan het water Olieverf op doek, Gesigneerd: M.P. Pellan, Gedateerd:1923 45 x 17 cm 150.00 / 200.00 Euro 0357 Boulanger H. (Doornik, 1837 - Brussel, 1874) Vrouw in een bebost rivierlandschap Olieverf op doek, Gesigneerd: Hippolythe Boulanger Gedateerd: 1865 29 x 44 cm. 3,000.00 / 4,000.00 Euro
0501 4-delig lot glas en kristal, waaronder 2 vaasjes en 2 gedekselde bokalen 75.00 / 90.00 Euro 0502 26-delig glasservies met bruin/gele voetjes 30.00 / 40.00 Euro 0503 16 glazen van gekleurd kristal op gouden voet 30.00 / 40.00 Euro 0504 Lot divers glaswerk 5.00 / 10.00 Euro 0505 Documentenkistje van perkament, 18de eeuw. 100.00 / 150.00 Euro 0506 Kacheltje van gietijzer 500.00 / 600.00 Euro
0507 Strijkijzer en steun van messing 40.00 / 50.00 Euro 0508 Grote spiegel met stilleven van fruit H = 150 125.00 / 150.00 Euro 0509 globe 175.00 / 200.00 Euro 0510 Spinnenwiel 30.00 / 40.00 Euro
0511 Fotoalbum van leder en verzilverd metaal 80.00 / 120.00 Euro 0512 Kunst als recuperatie Twee hedendaagse kunstwerken bestaande uit fietsbanden 45 x 40 en 70 x 46 cm. 200.00 / 300.00 Euro 0513 Twee ovale bloembakken van lood Lodewijk XVI stijl, 19de eeuw. B= 66 cm 500.00 / 600.00 Euro 0514 Twee loden bloembakken Lodewijk XVI stijl, 19de eeuw. B = 80 cm 600.00 / 750.00 Euro 0515 Waaier van kant met 2 ovale medaillons waarin portretjes zijn geschilders 60.00 / 75.00 Euro 0516 Waaier in kader met handgeschilderde " aanzoek" Napoleon III tijdvak, 19de eeuw 300.00 / 400.00 Euro
0517 Kasteel van Tervuren, Burijngravure, 17de eeuw. 50.00 / 70.00 Euro 0518 Kerken en Abdijen waaronder: Het Prinsbisschoppelijk Paleis te Luik, St Michiels te Brussel, de Abdij van Orval enz... Lot van 6 kopergravures uit de 17de en 18de eeuw. 60.00 / 80.00 Euro 0519 Bamps Paul (Hasselt 1862 - De Panne 1932) Zeven lihtografiën met zichten van Paul Bamps, 24 x 15 250.00 / 300.00 Euro 0520 Kastelen en versterkingen te Vilvoorde, Willebroek, Tervuren en Laeke Reeks van 4 burijngravures uit de 18de eeuw. 60.00 / 80.00 Euro 0521 Stadsgezichten en Landschappen o.a. Omgeving van Gent en St Hubert, Zicht op de Nete, Molen van Salzinne... Reeks van 6 lithografieën 100.00 / 150.00 Euro 0522 Zicht op de engelenburcht in Rome, Ingekleurde gravure, Een opticaprent, 18de eeuw. 24 x 39 cm. 60.00 / 80.00 Euro
0523 Zicht op Jeruzalem Ingekleurde gravure van Marcus Abraham Rupprecht en Johannes Christopher Opticaprent, Hassner, 18de eeuw. 32 x 34 cm. 60.00 / 80.00 Euro 0524 Triomfantelijke intrede van de Koninklijke troepen in New York. Ingekleurde gravure van François Xavier Habermann Opticaprent, 18de eeuw. 32 x 42 cm. 80.00 / 100.00 Euro 0525 Zicht op de Koninklijke tuin van Napels Ingekleurde gravure van François Xavier Habermann Opticaprent, 18de eeuw. 32 x 42 cm. 60.00 / 80.00 Euro 0526 Zicht op Livorne vanaf de zee Ingekleurde gravure van Balthazar Frederic Leizelt Opticaprent, 18de eeuw. 32 x 40 cm 60.00 / 80.00 Euro 0527 Zicht op het Paleis van de Groot-Mongool van Indië, Ingekleurde gravure, Opticaprent, 18de eeuw. 24 x 40 cm. 60.00 / 80.00 Euro
0528 De maskers, Ets, artiestenproef moeilijk leesbaar gesigneerd. 29 x 21 cm. 75.00 / 100.00 Euro 0529 Lot van 4 Engelse kleurenprenten met jachtmotieven 100.00 / 125.00 Euro 0530 Dinant, Arras, Charleroi, Ieper en St Omer,, Reeks van 6 stadsplattegronden uit de 17de - 18de eeuw. 50.00 / 70.00 Euro 0531 Leger Fernand (20ste eeuw) Compositie van Fernand Leger, Gedateerd: 1924 Uitgegeven door Mourlot:282/450 66 x 92 cm. 800.00 / 1,000.00 Euro 0532 Cox Pierre ( Hasselt 1915-1974) Het gezelschap, Gouache, voorstudie Gesigneerd: Pierre Cox, 18 x 26 cm. 500.00 / 600.00 Euro 0533 Hulstaert Albert ( 1918) Zeezicht Aquarel, Gesigneerd: Albert Hulstaert 35 x 52 cm 100.00 / 150.00 Euro
0534 De Winne Jan ( Sint - Amandsberg, 1919) Weidelandschap Aquarel, Gesigneerd: Jan De Winne 25 x 32 cm. 50.00 / 60.00 Euro 0535 Voorstelling met Romeinse figuren Gemengde techniek op doek, 105 x 92 cm 350.00 / 400.00 Euro 0536 Hermans Gerard (Gent 1901-1978) Hoofd van een boer, Potloodtekening Gesigneerd: Gerard Hermans 33,5 x 29 cm. 200.00 / 300.00 Euro 0537 Boomschorstekening uit Columbia 75 x 34 cm. 100.00 / 150.00 Euro 0539 Zeldzame percussierevolver, Napoleon III tijdvak, ca 1860 180.00 / 240.00 Euro
0540 Magnumfles: Baron Philippe Rotschild, 1999 + enkele toebehoren 40.00 / 50.00 Euro 0541 Bibliotheekkast Design, jaren' 40 100.00 / 150.00 Euro 0542 Uittrekbare tafel van eikenhout, Neo-renaissance, ca 1880 100.00 / 150.00 Euro 0543 Hangkastje van eikenhout met 2 opengewerkte deuren 80.00 / 90.00 Euro 0544 Uittrekbare tafel van eikenhout Louis Philippetijdvak, 19de eeuw. 400.00 / 500.00 Euro
0545 Ronde tafel 100.00 / 125.00 Euro 0546 Bureautje met bovenstuk bibliotheekkast van gesneden eikenhout 300.00 / 400.00 Euro 0547 Kerkstoel gekleurd in ossenbloed 40.00 / 60.00 Euro 0548 Spiegel van gepolychromeerd hout 60.00 / 75.00 Euro 0549 Bed van mahoniehout 50.00 / 60.00 Euro
0550 Spiegel van mahoniehout, Art Nouveatijdvak, 1890-1910 250.00 / 300.00 Euro 0551 Hangoortafel van gezwart hout, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 200.00 / 300.00 Euro 0552 2 stoeltjes van gebogen beukenhout Atelier: Kohn, ca 1900 40.00 / 60.00 Euro 0553 Commode in Lodewijk XVstijl, ca 1930. 400.00 / 500.00 Euro 0554 Fraaie spiegel van palisanderhout met inlegwerk van been. Arabisch werk 200.00 / 300.00 Euro
0555 Spiegel van verguld hout in Régencestijl 150.00 / 200.00 Euro 0556 Compositie Olieverf op doek Hongaarsche School, In de trant van Cobra Gedateerd: 1978. 100 x 70. 400.00 / 600.00 Euro 0557 Personage in een bebost vijverlandschap Olieverf op doek, Gesigneerd: L. Diaz 80 x 118 100.00 / 150.00 Euro 0558 Vrolijke edelman, naar Frans Hals 40.00 / 50.00 Euro 0559 Kerkje en voorname hoeve, Olieverf op hardboard, 45 x 30 cm 30.00 / 40.00 Euro
0560 Moeder met kind, Olieverf op karton, Gesigneerd: Lapret 35 x 27 cm. 180.00 / 220.00 Euro 0561 Zwitsers bergzicht, Olieverf op hardboard, 34 x 38 cm. 200.00 / 250.00 Euro 0562 Personages in een dreef Olieverf op doek, Gesigneerd: T. Vaes 40 x 30 cm 100.00 / 125.00 Euro 0563 Boslandschap, Olieverf op doek, Gesigneerd: De Wiel, 29 x 39 cm. 100.00 / 125.00 Euro 0564 Marine, Olieverf op doek, 100.00 / 125.00 Euro
0565 Stadsgezicht, Olieverf op hardboard, 60 x 50 cm. 150.00 / 200.00 Euro 0566 Nourdam A. (Belgische School) Rivierlandschap Olieverf op doek, Gesigneerd: A. Nourdam ca 1920 30 x 40 cm. 250.00 / 350.00 Euro 0567 Kalmthoutse heide Olieverf op doek, 48 x 59 cm 150.00 / 200.00 Euro 0568 Portret van een jonge vrouw in een mooie lijst. Olieverf op doek, Gesigneerd: F. Autome 68 x 54 cm 100.00 / 125.00 Euro 0569 Twee gouaches met de voorstelling van een hoeve, 1957 125.00 / 150.00 Euro
0570 Landschap, Olieverf op doek, Gesigneerd: Moris 15 x 20 cm. 125.00 / 150.00 Euro 0571 67-delig bestek met de initialen RS van verzilverd metaal. Art Decotijdvak, 1920-1930 250.00 / 300.00 Euro 0572 36-delig bestek van verzilverd metaal 100.00 / 125.00 Euro 0573 Specerijengarnituur van verzilverd metaal en kristal ( 1 karafje ontbreekt) 50.00 / 60.00 Euro 0574 Paar kandelaars van verzilverd metaal H = 44 cm 100.00 / 125.00 Euro
0575 Etui waarin een scheplepel en suikerstrooier van verguld en verzilverd metaal, Frankrijk, ca 1930 25.00 / 35.00 Euro 0576 Grote champagnekoeler van verzilverd metaal B = 38 cm. 200.00 / 250.00 Euro 0577 Etui met doopbeker, eierdopje servetring en lepeltje van verzilverd metaal 10.00 / 20.00 Euro 0578 12 messenleggers in Lodewijk XVIde stijl. van verzilverd metaal 40.00 / 60.00 Euro 0579 36-delig bestek bestaande uit 12 grote en 12 kleine vorken en 12 groet lepels van verzilverd metaal. 80.00 / 125.00 Euro 0580 3-delig Koffieservies van verzilverd metaal uitgevoerd in Lodewijk XV stijl. 100.00 / 125.00 Euro
0581 Koekjestrommel van verzilverd metaal, Sheffield. B = 18 cm. 60.00 / 75.00 Euro 0582 Koffer met bestek van 18/10 Reppel Ongebruikt in nieuwe verpakking 125.00 / 150.00 Euro 0583 Koffiepot en percolator van verzilverd metaal, België, Firma: Wiskemann, ca 1930 H = 18 cm. 125.00 / 150.00 Euro 0584 85 -delig bestek van verzilverd metaal, in een verzorgde cassette. 250.00 / 300.00 Euro 0585 Christus van verchroomd metaal H = 50 cm. 20.00 / 30.00 Euro
0586 Lot verzilverd metaal 50.00 / 60.00 Euro 0587 4-delig koffieservies van verzilverd metaal Engeland, 19de eeuw 100.00 / 125.00 Euro 0588 Herder met schapen, Groep van polychroom porselein, Tsjechië, ca 1950. B = 42 cm 150.00 / 200.00 Euro 0589 Paar vazen van aardewerk, Rouen, ca 1920. H = 39 cm. 200.00 / 250.00 Euro 0590 Royal Dux (False) Bloemenvaas van biscuit, Royal Dux B = 24 cm. 150.00 / 200.00 Euro 0591 Bonbonnière van porselein 50.00 / 60.00 Euro
0592 Paar vazen van steengoed met druipglazuur, ca 1920. H = 20 cm 50.00 / 60.00 Euro 0593 Royal Dux (False) Bloemenvaas van biscuit, Royal Dux H = 26 cm 200.00 / 240.00 Euro 0594 Klokje van ebbenhout en parelmoer Art Deco tijdvak, ca 1920. H = 16 cm. 150.00 / 175.00 Euro 0595 Twee siervazen van veelkleurig handgeschilderd en goud gehoogd porselein Frankrijk H = 40 cm. 250.00 / 300.00 Euro 0596 40 -delig koffieservies van porselein, versierd met een bloemetjesdecor. 80.00 / 125.00 Euro
0597 Klokje met 8-dagenuurwerk Ellicot 75.00 / 100.00 Euro 0598 Uitgebreid eetservies van porselein 150.00 / 200.00 Euro 0599 Lot decoratieve borden 30.00 / 40.00 Euro 0600 Wekker van koper 8-dagen uurwerk van André Wyler 125.00 / 150.00 Euro 0601 Lot van 4 borden van porselein en aardewerk 30.00 / 40.00 Euro
0602 Visservies van aardewerk, Longwy 400.00 / 500.00 Euro 0603 Lot Frans aardewerk waaronder 3 borden en een vaasje uit Clamecy. Frankrijk, 19de eeuw. 100.00 / 130.00 Euro 0604 12-delig thee en koffieservies van veelkleurig en goudgehoogd porselein, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw "Boin à l'escalier à cristal" 125.00 / 150.00 Euro 0605 Lot van 8 décoratieve borden 100.00 / 125.00 Euro 0606 Drie bordjes van Italiaans aardewerk 50.00 / 60.00 Euro 0607 Lot van divere miniatuurtjes van veelkleurig en goudgehoogd porselein, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw 125.00 / 150.00 Euro
0608 Vaas van handgeschilderd porselein. China, 20ste eeuw. H = 70 cm 80.00 / 100.00 Euro 0609 Vaas van geel gecraqueleerd steengoed, Azië, ca 1900 H = 29 cm 30.00 / 40.00 Euro 0610 Paar siervazen van Satsumaporselein. H = 32 cm. 40.00 / 60.00 Euro 0611 Paar grote vazen van Aziatisch keramiek H = 79 cm. ( 1 hersteld) 125.00 / 150.00 Euro 0612 Twee vazen van handgeschilderd porselein, Korea H = 32 cm 60.00 / 75.00 Euro
0613 Twee siervazen van handgeschilderd porselein, Azië, 30.00 / 40.00 Euro 0614 Twee diepe schotels op voet van Chinees exportporselein Doorsnede: 18 cm. 40.00 / 60.00 Euro 0615 Sokkel van Aziatisch tropisch hout en steen 60.00 / 90.00 Euro 0616 Olifant met jong en twee reigers Twee beeldjes van Aziatisch houtsnijwerk H = 20 en 30 cm. 30.00 / 40.00 Euro 0617 Masker en sierlijk vrouwenfiguur van ebbenhout 40.00 / 60.00 Euro