Veilinghuis Klinkhamer Catalogus Veiling 23 sessie 2 Veilinginfo Veiling Aantal kavels Begin veiling Veiling 23 sessie 2 339 25 juni 2019 19:00 Kompas in blik. (Aziatica) Vier Chinese borden (Curiosa) Art deco beeldje (Boeken) Lot (Curiosa) Gemberpot, Delft (Aziatica) Japanese / Chinese ceramics (Aziatica) Divers Chinees porselein (Curiosa) Verzilverde objecten (Curiosa) Aardewerk / Porselein (Aziatica) Divers lot (Boeken) Literatuur (Curiosa) Beeld van een kat (Glas) vazen (Curiosa) Reclame Holland / Amerikan linie (Antiek) Steengoed (Antiek) Kop en schotels (Antiek) Kop en schotels (Curiosa) Zilveren asbak (Curiosa) Diverse metalen objecten (Antiek) Makkum (Keramiek) Makkum (Curiosa) Wooden objects (Aziatica) Japans bord (Curiosa) Vier zakhorloges (Aziatica) Chinese thee tegel (Curiosa) Barbie met toebehoren (Kunst) Johan Polet (Antiek) Set (Curiosa) Vaas Gouda Prinsesenhof (Curiosa) Buiten lamp (Curiosa) Tafel klok (Antiek) Kris (Curiosa) Navajo sieraad aan leren veter (Design) Oranje space age lamp (Antiek) Dienblad met glazen 40-60 10-30
(Curiosa) Klok (Curiosa) Victoriaanse Parapluhouder (Keramiek) Delfts aardewerk (Collectibles) Ansichtkaarten (Curiosa) Wortelkleed (Curiosa) Vier Perzisch tapijten en en een kussen (Aziatica) kop en schotel (Aziatica) borden (Curiosa) Beeld hond (Curiosa) Boot (Curiosa) Servies (Groningana) foto (Curiosa) Kubistisch kunstwerk (Curiosa) Ruck Zuck (Curiosa) Stoke & Trent vaas (Curiosa) Blad muziek (Aziatica) Chinees kunstwerk (Keramiek) Zaanse huisjes Goedewagen (Curiosa) Huisjes Goedewaagen (Etnografica)Twee houten beelden (Aziatica) Chinese porseleinen Hanen (Curiosa) Huisjes Goedewaagen metalen objecten (Curiosa) Speculaasplank (Curiosa) Huisjes Goedewaagen (Curiosa) Maastricht; borden (Curiosa) Keramieken Panters (Curiosa) Ansichtkaart (Curiosa) Spellen en inhoud verbanddoos (Aziatica) Lot Chinees porselein (Curiosa) Schoolkaart (Curiosa) Vitrinekastje (Curiosa) Waterpomp 20-50 10-10
(Aziatica) Chinese vazen (Curiosa) Schilderij van Groningen (Aziatica) Groot Chinees servies met hanen (Aziatica) Lampvoet (Curiosa) Borden Maastricht en Delft (Kunst) Poortershuisje Groningen (Aziatica) Twee Chinese vazen (Kunst) Schilderij (Meubels) Midden 20e eeuw (Keramiek) Lot Keramiek wo. Mobach (Curiosa) Hoek rek / kastje (Curiosa) Boheems glas (Sieraden) Drie horloges (Meubels) J. A. Huizinga drie stoelen (Curiosa) Gouda plateel (Curiosa) Bestek (Curiosa) Lepeldoos (Curiosa) Gouda plateel (Aziatica) Divers porselein (Curiosa) lot divers tin e.d. (Curiosa) Ornamenten met Christelijke thematiek (Curiosa) Kaart Selwerd Groningen (Keramiek) Divers plateel (Aziatica) Lot Chinees porselein (Ceramics) Dutch pottery (Aardewerk) Teadrinker serviesdeel P.Regout (Juwelen) Diverss kettingen en armbanden Kunst) Ets gesigneerd en genummerd (Curiosa) Boeken over voornamelijk Indonesië (Curiosa) Donald Duck, Rubber (Kunst) Borduurwerken (Glas) Paperweights (Curiosa) Snijwerken uit hout (Kunst) Offset print (Curiosa) Messen (Curiosa) Messen (Curiosa) Schaakbord (Kunst) Schilderij H.Hermans (Curiosa) Spiegel met tinnen lijst (Curiosa) Design lamp (Kunst) Olieverf op doek; een Naakt (Kunst) Grafiek (Curiosa) Apparaten voor maken lenzen / optische instrumenten (Curiosa) Apparaten voor maken lenzen / Optische instrumenten (Curiosa) Apparaten voor maken lenzen / optische instrumenten (Aziatica) Houten beeld van een geleerde
(Antiek) Delft Vaas en kom (Curiosa) Korff cacao en twee anderen (Curiosa) Boekensteunen (Curiosa) Divers aardewerk (Curiosa) Olifanten Lak op hout. (Curiosa) een lot (Curiosa) aardewerk (Curiosa) Tegels en dienbladen (Kunst) Tekening Wim Engelse (Antiek) Delft vazen (Aziatica) Tijger van natuursteen (Aziatica) Chinees porselein (Etnografica) stok met aboriginal art (Kunst) Tine Tolk Aquarel (Speelgoed) Pistolen (Kunst) Divers lot (Curiosa) poppen (Curiosa) Kaststel Boch (Curiosa) Drie opaline vazen (Keramiek) Plateel (Arts and Crafts) Meubels (Keramiek) Rozenburg vaasjes (Aziatica) Yixing penselen pot (Etnografica) Bronzen beeld uit Afrika (Curiosa) Maastricht aardewerk (Curiosa) Maastricht aardewerk (Curiosa) Schilderijlijst gips en hout (Art Deco) Boekensteunen (Curiosa) Schnellbrett (Curiosa) Muziekblad standaard en een Pianolamp (Curiosa) Verzilverd bestek (Curiosa) Fotografie (Aziatica) Batik stempels (Curiosa) Emaille Keukenblikken (Curiosa) Huisjes Goedewaagen Inclusief Vindicat huis (Curiosa) Huisjes Goedewaagen (Curiosa) Art deco chocolade ketel (Curiosa) Glas in lood (Curiosa) Raamrooster (Curiosa) Klokkenstel (Curiosa) Bord Princes Inrene en een kom van max Verboekte (Curiosa) Beeld (Curiosa) Boekenweek geschenken (Design) Handtas van slangenleer (Curiosa) Gereedschap (Curiosa) Twee pompen
(Curiosa) Horloge onderdelen (Curiosa) Bestek (Design) SIS Architecten lamp (Klokken) Muur klok (Klokken) Zaanse klok (Klokken) Regulateur (Klokken) Kleine muurklok (Klokken) Friese staartklok (Curiosa) Glaswerk (Curiosa) Glaswerk (Aziatica) Tableau (Curiosa) Medailles en onderscheidingen Wo. Ridderorde (Curiosa) Medailles / onderscheiding (Kunst) Drie miniature portretten (Kunst) Olieverf op board (Curiosa) Twee beelden (Zilver) Diverse objecten (Sieraden) Polshorloges (Sieraden) Horloge (Sieraden) Lot (Sieraden) Lot horloges (Kunst) Stilleven een aquarel (Kunst) Olieverf op paneel (Kunst) Krijt op papier (Kunst) Schilderij van Suzanne Postel, 2001 (Kunst) Aquarel Willem Witjens (Kunst) Olieverf op paneel (Kunst) Olieverf op doek (Kunst) Kunstwerken (Kunst) Schildering landschap (Kunst) Schildering Bob Tenge (Kunst) Etsen van Piet de Vries (Asian art) Balinees masker (Etnografica) Balinees masker (Aziatica) Balinees masker (Curiosa) Aardewerk, vaas en pot ca. 1900 (Curiosa) Geborduurde emblemen (Kunst) Schilderij Bob Tenge, 1979 (Curiosa) Wanli type bord (Curiosa) Klok (Curios) Klok (Kunst) Een schilderij (Kunst) Tekening van een dame (Kunst) Arjan Galema (Curiosa) Aardewerk / porselein wo. Swiebelmuster (Kunst) Kunstwerk Thailand (Curiosa) Japans Imari en een Chinees e (Kunst) Schildering gesigneerd C. Marin 70-140
(Kunst) Schilderij w.o P. Regout (Fotografie) Portret van een man (Curiosa) Boekenplank (Kunst) Kunstwerk (Curiosa) Poppen / poppenonderdelen (Kunst) Een print (Antiek) Pomp (Klokken) Staartklok (Curiosa) Tonnen (Curiosa) Schoolplaat (Curiosa) Houten tonnen (Curiosa) Tonnen (Curiosa) Tonnen (Antiek) Dekenkist 18e eeuw (Klokken) Comptoise klok (Etnografica) Senufo Masker (Etnografica) Fillipijnen Kameroen (Etnografica) Sculptuur Bali (Aziatica) Boeddha hoofd op standr (Etnografica) Houten beeld. s (Etnografica) Idoma Masker (Etnografica) Zuid-Amerika s (Etnografica) West-Afrika (Etnografica) Dan Masker (Etnografica) Indonesie (Etnografica) Eduardo Moscoso Ecuador. (Meubels) Midcentury (Etnografica) Lot (Etnografica) Houten werk (Etnografica) (Curio) Hebronin zakhorloge (Etnografica) Beeld (Meubels) J. A. Huizinga (Meubels) J. A. Huizinga 40-100 40-70
(Keramiek) Bord Wächtersbach (Curiosa) Spiegels (Antiek) Secretaire Notenhout fineer (Antiek) Mechelse kast (Meubelen) Huizinga buro stoel (Curiosa) Art deco lampen (Tribal art) Afrikaans Ebbenhouten figuur van jezus. (Curiosa) kistje (Kunst) Schilderij (Curiosa) spiegel (Meubilair) eiken tafeltje (Curiosa) Gipsen beelden (Antiek) Schooltafel (Curiosa) Salon tafeltje (Curiosa) Hangoor tafel (Antiek) 18e eeuwse stoelen (Porselein) een lot (Speelgoed) Oldtimers (Speelgoed) Mobaco (Speelgoed) Cartoon dog (Speelgoed) Emergency cars (Speelgoed) Trein sets (Speelgoed) Pick up trucks (Speelgoed) Country horse cart (Speelgoed) Space wagens (Speelgoed) Auto Transport (Speelgoed) Magic Train (Speelgode) Karmanghia (Speelgoed) blikken vliegtuigen (Speelgoed) Auto's (Speelgoed) Schildpad (Speelgoed) Kinderserviesje (Speelgoed) Marionette poppen (Speelgoed) Blikken sets (Speelgoed) Helicopters (Speelgoed) helicopters (Speelgoed) kinderwagens (Speelgoed) Vrachtwagens (Speelgoed) Kinder wielen (Speelgoed) Lot (Speelgoed) Muziek instrumenten (Speelgoed) Botsauto's (Speelgoed) Trein sets (Speelgoed) Lot (Speelgoed) Steiff olifant (Speelgoed) Muziekdoosjes (Speelgoed) Dieren (Speelgoed) Dieren 80-160 40-70 40-70 40-70 60-100
(Speelgoed) Dieren (Speelgoed) Boten (Speelgoed) poppen (Speelgoed) Kinderserviesje (Speelgoed) Emmers (Speelgoed) Auto's (Speelgoed) Carrousel (Speelgoed) blikken vliegtuigen (Speelgoed) Trein (Speelgoed) Trein en vrachtwagen (Speelgoed) Mamod stoom auto (Speelgoed) Driewieler van hout (Speelgoed) WoWWee robot (Speelgoed) Kinder kruiwagen