Veilinghuis Klinkhamer

Vergelijkbare documenten
Kavellijst t.b.v. de veiling 30 november u. Publiekssterrenwacht Phoenix

Catalogus. Veiling. Datum: vrijdag 25 oktober Zaal open uuur Aanvang: uur

Verwarmingsapparaat om vloeistoffen te verwarmen. Bijzondere Kenmerken Ca 1900 Indicatie waarde 100,-

Verwarmingsapparaat om vloeistoffen te verwarmen. Bijzondere Kenmerken Ca 1900 Indicatie waarde 100,-

Toetsmatrijs Examen Kunst, Antiek en Inboedelgoederen algemeen December 2018

Veilinghuis Klinkhamer

ANTIEK EN BROCANTE. Div. antiek en brocante. Bezichtiging Thursday, 15 June, 2017 from 15:00 till 17:00 BE-3140 Keerbergen, Molenstraat 40

Relatiegeschenken catalogus

Algemene Kunst- en Antiekveiling Maart 2012 Wapens

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Lot Omschrijving Foto

WAT IS GOUDS PLATEEL?

Veilingcatalogus. Stichting Kringloopbedrijf Borne. Goederenveiling 1 oktoiber 2016

VEILINGGIDS Veiling 29 september 2018

KUNST VEILING 4 AUGUSTUS. t.b.v. Stichting Hospice Dronten

Het Kompas kijkt binnen in een huis vol verzamelingen

Dinsdag 5 februari 2019

AEKO Kunst- en Antiekveiling 13 oktober 2014

Meubels en rollend materieel

Auditieve oefeningen. Boek van de week: Verhaalbegrip: Taalbewustzijn:

MYSTERY BOX AUCTION EN DIV. ACTIVA (SNELVEILING)

Heuvelrug, Col-lectie J.A.F. Thieme) 65

Dag jongens en meisjes!

IJzer Werktuig/ gereedschap (onderdeel) - Nieuwe tijd C Recent uitgeselecteerd

Naschoolse activiteiten Jeugdcentrum Goese Polder

beeld-je ver-ven plak-ken por-tret stil-le-ven schil-de-rij pa-let mu-se-um ten-toon-stel-ling te-ke-naar fo-to lijst-je et-sen e-zel kun-ste-naar

Inhoudsopgave: Plattegrond. Uitleg moodboard

CATALOGUS Kunst & Antiek Weekend Naarden Reacties graag naar:

Maandbericht juni ste jaargang nummer 6

Prijslijst - Archeologie voor JOU Gegenereerd op Aan deze lijst kunnen geen rechten worden ontleend

LOT_ID TITLE DESCRIPTION 16-1 Zodiac Vitrinekast Zodiac Virtinekast en Zodiac TV Meubel 16-5 Bijzettafel 60 x 60 cm Bijzettafel 60 x 60 cm 16-10

Hamer prijs. Lot Omschrijving Foto

ETNISCHE KUNST (HERVEILING)

Kapstok 183(h) Fauteuil Koffietafel met rattan/hout 65x32(h) Mand bamboe zwart-naturel 37x32(h) x36(h) 49.

Dressoir met vitrinedeel 65x130x30 (hxbxd); 2 deuren, midden vorige eeuw. 1 Zijkant is rond. deuren zijn in kwartieren gefineerd.

Gietijzeren Japanse Theepot

Catalogus. Openbare verkoop van kunstvoorwerpen in de Kopermolen te Vaals 17 t/m 21 september dagelijks van tot uur

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

WESTORAMA HOME DECORATION MEGA TEAK MEUBELSTORE

Overzichtslijst artikelen Veiling AvP zat. 15 sept. 14u. Parochiehuis Van Slichtenhorststraat 81, Nijmegen (kijkochtend 15 sept u)

Oud opnieuw. Oud. Decoratief recyclen

Fowler Hoofden. Keramiek-Winkel catalogus Deze catalogus is gemaakt op 11/11/2016. Keramieken Hoofd met Hersenindeling Large Blauw - Fowler

Catalogus Veiling 0118

Artistieke wisselwerking

NATUURMONUMENTEN KAVELLIJST 4 APRIL 2014

WESTORAMA MEGA TEAK MEUBELSTORE

veiling Libbe Venema van werken van 23 februari 2017 vanaf uur Hermesweg 20, 3771 ND Barneveld

SCHILDEREND DOOR DE NEDERLANDSE KUNSTGESCHIEDENIS

TIJD VOOR CADEAUTJES!

HK-0002 Dolomiti Jan van Heel Vak 17 Olieverf op doek, houten lijst. HK-0008 Parijs 1983 Jan van Heel Vak 25 olieverf, houten lijst, op linnen,

HANDLEIDING ZIJN JOUW SPULLEN HERBRUIKBAAR?

Pluche en speelgoed. Pluche hond 80 cm. Pluche olifant 80cm. Artikelnummer Newco Artikelnummer Lekkerland

LOUNGE. Aantal Omschrijving Prijs/stuk

Een cirkel vinden tussen gelijke vormen 1 Een cirkel vinden tussen gelijke vormen 2 Een cirkel vinden tussen gelijke vormen 3 Een muis vinden tussen g

Spiekkaart Kunst. Pagina 1 van Over kunst en kunstenaars. U t o p i a r t 2 7 S p i e k k a a r t K u n s t.

SOLDEN VAN 2 T/M 31 JANUARI LOT ,- zoals in onze showroom LOT ,- zoals in onze showroom

Het Verde Events team maakt alles op maat en naar uw wens. Deze lijst toont wat wij momenteel in stock hebben. De tabel wordt doorlopend aangepast.

Uw kamer 'Klassiek' stijlen

Staat van Bedrijfsactiviteiten bedrijfsverzamelgebouw

Afmeting (hxb): 51 x 41 cm zwart aluminium met spiegelglas Prijs:

LOT 1 LOT 3 LOT 5 LOT 4 LOT 6. Borstplaat van de sioux indianen Met echt been en turqois. stenen muurplaat uit Nepal lot 7st clown poppen keramiek

In mijn schilderijen en andere kunstobjecten verdiep ik me op dit moment erg in grafische structuren en rechte lijnen.

Afschrijvingslijst ING Inboedelverzekering

Overzicht van de veilingkavels

Thema. Speelgoed en Sinterklaas. Naam :...

Speuren langs klokken en klanken PLU 1241 Speurtocht 2 Groep 5 en 6 8 t/m 10 jaar

Lederen stoel klassieke stijl in goede staat

Luikersteenweg 244D, 3500 Hasselt

look De indigo Basic interieur & Overzeese zaken

Exposities Gerda de Voogd - fotografie december 2012 t/m februari begane grond en 1 e verdieping

Afschrijvingslijst inboedelverzekering

éénmalige verkoop per opbod

Herfstgeuren &-kleuren

Rode bank (loveseat) 2 Rode stoelen 4 witte houten eetkamerstoelen, schilderbaar in elke kleur die je maar wilt 19 september 19 september 26 september

Workshops ontwikkeld. Ervaring in geven van lessen

mama binnen Kijk mee in het sfeervolle havenhuis van Miriam Lanfermeijer-Kooij, op een idyllische plek in Oud-Beijerland. Fotografie: Brigitte Kroone

CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van div. consumentengoederen - Online auction of diff. consumergoods - Vente en ligne des biens de consommation

Burgerveiling (25/01/2016)

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

FOTO S FINSHOP VERGADERING ZAAL LOT N 1

Nieuwe korte cursussen en workshops beeldend Alle leeftijden. Kunst van Pallets!

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Veiling van 12 kunstwerken

Het familiebedrijf Lefèvre Interiors geeft al sinds 1890 het interieur van vele woningen een ziel.

Wonen! Interieur. Oude materialen in plaats van afgelikt design. 136 Chapeau!

AFSTANDEN IN METERS. SBI-CODE Omschrijving CATEGORIE GROOTSTE AFSTAND GEVAAR GELUID GEUR STOF

AFSTANDEN IN METERS. 141 Vervaardiging van kleding en -toebehoren (excl. van leer)

Design furniture en home decoration

Kunst in Dierdonk 7 oktober :00 17:00 uur

OPSLAG VAN GOEDEREN NIII OPSLAG CATEGORIE I OPSLAG CATEGORIE III OPSLAG CATEGORIE II OPSLAG CATEGORIE IV

klein kommetje schaap (set van 3) rond diameter 8 cm, hoogte 5 cm wit en blauw onderbordje Teadrinker (set van 3) rond diameter 13 cm wit en blauw

LIBELLE LIVING 68. Met snijplanken uit Frankrijk en keukengerei uit Nigeria

- keuken. Voorraadhok. 2 kratten 4 planten potten koffiezetapparaat

Bijzondere verkoop schilderijen Narcisse voor de slachtoffers van tyfoon Haiyan

001: Maçonniek bijou in doosje, passer en winkelhaak met de letter G en de acaciatak. Materiaal: brons. Afmetingen: Afkomst:

Docentenmededelingen. maart 2017

CURSUSFOLDER VOORJAAR Van IJsendijkstraat 403

Veiling Online veiling faillisement pizzeria

VERKOOP INBOEDEL WZC YSERHEEM DIKSMUIDE

Staat van Bedrijfsactiviteiten (categorie 1 t/m 3.1)

Transcriptie:

Veilinghuis Klinkhamer Catalogus Veiling 23 sessie 2 Veilinginfo Veiling Aantal kavels Begin veiling Veiling 23 sessie 2 339 25 juni 2019 19:00 Kompas in blik. (Aziatica) Vier Chinese borden (Curiosa) Art deco beeldje (Boeken) Lot (Curiosa) Gemberpot, Delft (Aziatica) Japanese / Chinese ceramics (Aziatica) Divers Chinees porselein (Curiosa) Verzilverde objecten (Curiosa) Aardewerk / Porselein (Aziatica) Divers lot (Boeken) Literatuur (Curiosa) Beeld van een kat (Glas) vazen (Curiosa) Reclame Holland / Amerikan linie (Antiek) Steengoed (Antiek) Kop en schotels (Antiek) Kop en schotels (Curiosa) Zilveren asbak (Curiosa) Diverse metalen objecten (Antiek) Makkum (Keramiek) Makkum (Curiosa) Wooden objects (Aziatica) Japans bord (Curiosa) Vier zakhorloges (Aziatica) Chinese thee tegel (Curiosa) Barbie met toebehoren (Kunst) Johan Polet (Antiek) Set (Curiosa) Vaas Gouda Prinsesenhof (Curiosa) Buiten lamp (Curiosa) Tafel klok (Antiek) Kris (Curiosa) Navajo sieraad aan leren veter (Design) Oranje space age lamp (Antiek) Dienblad met glazen 40-60 10-30

(Curiosa) Klok (Curiosa) Victoriaanse Parapluhouder (Keramiek) Delfts aardewerk (Collectibles) Ansichtkaarten (Curiosa) Wortelkleed (Curiosa) Vier Perzisch tapijten en en een kussen (Aziatica) kop en schotel (Aziatica) borden (Curiosa) Beeld hond (Curiosa) Boot (Curiosa) Servies (Groningana) foto (Curiosa) Kubistisch kunstwerk (Curiosa) Ruck Zuck (Curiosa) Stoke & Trent vaas (Curiosa) Blad muziek (Aziatica) Chinees kunstwerk (Keramiek) Zaanse huisjes Goedewagen (Curiosa) Huisjes Goedewaagen (Etnografica)Twee houten beelden (Aziatica) Chinese porseleinen Hanen (Curiosa) Huisjes Goedewaagen metalen objecten (Curiosa) Speculaasplank (Curiosa) Huisjes Goedewaagen (Curiosa) Maastricht; borden (Curiosa) Keramieken Panters (Curiosa) Ansichtkaart (Curiosa) Spellen en inhoud verbanddoos (Aziatica) Lot Chinees porselein (Curiosa) Schoolkaart (Curiosa) Vitrinekastje (Curiosa) Waterpomp 20-50 10-10

(Aziatica) Chinese vazen (Curiosa) Schilderij van Groningen (Aziatica) Groot Chinees servies met hanen (Aziatica) Lampvoet (Curiosa) Borden Maastricht en Delft (Kunst) Poortershuisje Groningen (Aziatica) Twee Chinese vazen (Kunst) Schilderij (Meubels) Midden 20e eeuw (Keramiek) Lot Keramiek wo. Mobach (Curiosa) Hoek rek / kastje (Curiosa) Boheems glas (Sieraden) Drie horloges (Meubels) J. A. Huizinga drie stoelen (Curiosa) Gouda plateel (Curiosa) Bestek (Curiosa) Lepeldoos (Curiosa) Gouda plateel (Aziatica) Divers porselein (Curiosa) lot divers tin e.d. (Curiosa) Ornamenten met Christelijke thematiek (Curiosa) Kaart Selwerd Groningen (Keramiek) Divers plateel (Aziatica) Lot Chinees porselein (Ceramics) Dutch pottery (Aardewerk) Teadrinker serviesdeel P.Regout (Juwelen) Diverss kettingen en armbanden Kunst) Ets gesigneerd en genummerd (Curiosa) Boeken over voornamelijk Indonesië (Curiosa) Donald Duck, Rubber (Kunst) Borduurwerken (Glas) Paperweights (Curiosa) Snijwerken uit hout (Kunst) Offset print (Curiosa) Messen (Curiosa) Messen (Curiosa) Schaakbord (Kunst) Schilderij H.Hermans (Curiosa) Spiegel met tinnen lijst (Curiosa) Design lamp (Kunst) Olieverf op doek; een Naakt (Kunst) Grafiek (Curiosa) Apparaten voor maken lenzen / optische instrumenten (Curiosa) Apparaten voor maken lenzen / Optische instrumenten (Curiosa) Apparaten voor maken lenzen / optische instrumenten (Aziatica) Houten beeld van een geleerde

(Antiek) Delft Vaas en kom (Curiosa) Korff cacao en twee anderen (Curiosa) Boekensteunen (Curiosa) Divers aardewerk (Curiosa) Olifanten Lak op hout. (Curiosa) een lot (Curiosa) aardewerk (Curiosa) Tegels en dienbladen (Kunst) Tekening Wim Engelse (Antiek) Delft vazen (Aziatica) Tijger van natuursteen (Aziatica) Chinees porselein (Etnografica) stok met aboriginal art (Kunst) Tine Tolk Aquarel (Speelgoed) Pistolen (Kunst) Divers lot (Curiosa) poppen (Curiosa) Kaststel Boch (Curiosa) Drie opaline vazen (Keramiek) Plateel (Arts and Crafts) Meubels (Keramiek) Rozenburg vaasjes (Aziatica) Yixing penselen pot (Etnografica) Bronzen beeld uit Afrika (Curiosa) Maastricht aardewerk (Curiosa) Maastricht aardewerk (Curiosa) Schilderijlijst gips en hout (Art Deco) Boekensteunen (Curiosa) Schnellbrett (Curiosa) Muziekblad standaard en een Pianolamp (Curiosa) Verzilverd bestek (Curiosa) Fotografie (Aziatica) Batik stempels (Curiosa) Emaille Keukenblikken (Curiosa) Huisjes Goedewaagen Inclusief Vindicat huis (Curiosa) Huisjes Goedewaagen (Curiosa) Art deco chocolade ketel (Curiosa) Glas in lood (Curiosa) Raamrooster (Curiosa) Klokkenstel (Curiosa) Bord Princes Inrene en een kom van max Verboekte (Curiosa) Beeld (Curiosa) Boekenweek geschenken (Design) Handtas van slangenleer (Curiosa) Gereedschap (Curiosa) Twee pompen

(Curiosa) Horloge onderdelen (Curiosa) Bestek (Design) SIS Architecten lamp (Klokken) Muur klok (Klokken) Zaanse klok (Klokken) Regulateur (Klokken) Kleine muurklok (Klokken) Friese staartklok (Curiosa) Glaswerk (Curiosa) Glaswerk (Aziatica) Tableau (Curiosa) Medailles en onderscheidingen Wo. Ridderorde (Curiosa) Medailles / onderscheiding (Kunst) Drie miniature portretten (Kunst) Olieverf op board (Curiosa) Twee beelden (Zilver) Diverse objecten (Sieraden) Polshorloges (Sieraden) Horloge (Sieraden) Lot (Sieraden) Lot horloges (Kunst) Stilleven een aquarel (Kunst) Olieverf op paneel (Kunst) Krijt op papier (Kunst) Schilderij van Suzanne Postel, 2001 (Kunst) Aquarel Willem Witjens (Kunst) Olieverf op paneel (Kunst) Olieverf op doek (Kunst) Kunstwerken (Kunst) Schildering landschap (Kunst) Schildering Bob Tenge (Kunst) Etsen van Piet de Vries (Asian art) Balinees masker (Etnografica) Balinees masker (Aziatica) Balinees masker (Curiosa) Aardewerk, vaas en pot ca. 1900 (Curiosa) Geborduurde emblemen (Kunst) Schilderij Bob Tenge, 1979 (Curiosa) Wanli type bord (Curiosa) Klok (Curios) Klok (Kunst) Een schilderij (Kunst) Tekening van een dame (Kunst) Arjan Galema (Curiosa) Aardewerk / porselein wo. Swiebelmuster (Kunst) Kunstwerk Thailand (Curiosa) Japans Imari en een Chinees e (Kunst) Schildering gesigneerd C. Marin 70-140

(Kunst) Schilderij w.o P. Regout (Fotografie) Portret van een man (Curiosa) Boekenplank (Kunst) Kunstwerk (Curiosa) Poppen / poppenonderdelen (Kunst) Een print (Antiek) Pomp (Klokken) Staartklok (Curiosa) Tonnen (Curiosa) Schoolplaat (Curiosa) Houten tonnen (Curiosa) Tonnen (Curiosa) Tonnen (Antiek) Dekenkist 18e eeuw (Klokken) Comptoise klok (Etnografica) Senufo Masker (Etnografica) Fillipijnen Kameroen (Etnografica) Sculptuur Bali (Aziatica) Boeddha hoofd op standr (Etnografica) Houten beeld. s (Etnografica) Idoma Masker (Etnografica) Zuid-Amerika s (Etnografica) West-Afrika (Etnografica) Dan Masker (Etnografica) Indonesie (Etnografica) Eduardo Moscoso Ecuador. (Meubels) Midcentury (Etnografica) Lot (Etnografica) Houten werk (Etnografica) (Curio) Hebronin zakhorloge (Etnografica) Beeld (Meubels) J. A. Huizinga (Meubels) J. A. Huizinga 40-100 40-70

(Keramiek) Bord Wächtersbach (Curiosa) Spiegels (Antiek) Secretaire Notenhout fineer (Antiek) Mechelse kast (Meubelen) Huizinga buro stoel (Curiosa) Art deco lampen (Tribal art) Afrikaans Ebbenhouten figuur van jezus. (Curiosa) kistje (Kunst) Schilderij (Curiosa) spiegel (Meubilair) eiken tafeltje (Curiosa) Gipsen beelden (Antiek) Schooltafel (Curiosa) Salon tafeltje (Curiosa) Hangoor tafel (Antiek) 18e eeuwse stoelen (Porselein) een lot (Speelgoed) Oldtimers (Speelgoed) Mobaco (Speelgoed) Cartoon dog (Speelgoed) Emergency cars (Speelgoed) Trein sets (Speelgoed) Pick up trucks (Speelgoed) Country horse cart (Speelgoed) Space wagens (Speelgoed) Auto Transport (Speelgoed) Magic Train (Speelgode) Karmanghia (Speelgoed) blikken vliegtuigen (Speelgoed) Auto's (Speelgoed) Schildpad (Speelgoed) Kinderserviesje (Speelgoed) Marionette poppen (Speelgoed) Blikken sets (Speelgoed) Helicopters (Speelgoed) helicopters (Speelgoed) kinderwagens (Speelgoed) Vrachtwagens (Speelgoed) Kinder wielen (Speelgoed) Lot (Speelgoed) Muziek instrumenten (Speelgoed) Botsauto's (Speelgoed) Trein sets (Speelgoed) Lot (Speelgoed) Steiff olifant (Speelgoed) Muziekdoosjes (Speelgoed) Dieren (Speelgoed) Dieren 80-160 40-70 40-70 40-70 60-100

(Speelgoed) Dieren (Speelgoed) Boten (Speelgoed) poppen (Speelgoed) Kinderserviesje (Speelgoed) Emmers (Speelgoed) Auto's (Speelgoed) Carrousel (Speelgoed) blikken vliegtuigen (Speelgoed) Trein (Speelgoed) Trein en vrachtwagen (Speelgoed) Mamod stoom auto (Speelgoed) Driewieler van hout (Speelgoed) WoWWee robot (Speelgoed) Kinder kruiwagen