Karel de Geus M U N T V E I L I N G E N BV Veiling 47 Op maandag 29 april 2019 veilt Karel de Geus Muntveilingen B.V. ondermeer een topcollectie Koninkrijk: Willem I, II en III, Wilhelmina en Juliana. Via deze flyer geven wij u een exclusieve voorbeschouwing van een aantal kavels welke geveild gaan worden in april 2019. Zo maar een willekeurige greep uit heel veel moois! Mocht u meer informatie of een catalogus willen ontvangen, neem dan gerust contact met ons op! Frans Bekersstraat 1a Tel.: 040-212 34 55 info@kareldegeus.nl 5504 JA Veldhoven (NL) Fax: 040-211 08 45 www.kareldegeus.nl
Karel de Geus M U N T V E I L I N G E N BV Veiling 47 wordt gehouden op maandag 29 april 2019 Wilt u uw munten, penningen of papiergeld, of een gedeelte hiervan via ons ter veiling aanbieden, neem dan contact met ons op! Frans Bekersstraat 1a 5504 JA Veldhoven (NL) Tel.: 040-212 34 55 Fax: 040-211 08 45 info@kareldegeus.nl www.kareldegeus.nl
WILLEM I 10 Gulden 1840 mmt. lelie Sch. 189 Prachtig 400 Dukaat 1816 geen mmt. Sch. 235. Fraaie glans Ruim prachtig 900 3 Gulden 1832 uit 1822 Utrecht mmt. fakkel Sch. 250d. Geelbruin patina Prachtig / FDC 1.250 Rijksdaalder 1840 mmt. lelie Sch. 257 Vrijwel prachtig 350 1 Gulden 1828 Utrecht mmt. fakkel Sch. 265. Nieuwglans Vrijwel FDC 2.000 ½ Gulden 1818 Utrecht mmt. fakkel Sch. 279. Mooie glans Prachtig / FDC 750 25 Cents 1822 Utrecht mmt. fakkel Sch. 288 Prachtig / FDC 1.750 10 Cents 1819 Utrecht mmt. fakkel Sch. 303. Gepolijste stempels Prachtig / FDC 3.500 5 Cents 1819 Utrecht mmt. fakkel Sch. 315. Gepolijste stempels Vrijwel FDC 2.500 1 Cent 1828 Brussel mmt. palmtak Sch. 345. Originele kleur Vrijwel FDC 200 ½ Cent 1819 Utrecht mmt. fakkel Sch. 351. Donkere kleur Prachtig / FDC 3.000
WILLEM II Rijksdaalder 1841 mmt. lelie Sch. 506 Vrijwel prachtig 1.250 Rijksdaalder 1842 mmt. lelie Sch. 507 FDC 750 Rijksdaalder 1845 mmt. lelie Sch. 511. Lelie met parel op band Zeer fraai / prachtig 350 Rijksdaalder 1846 mmt. zwaard Sch. 513. Patina Prachtig / FDC 300 1 Gulden 1842 mmt. lelie Sch. 519a. Kort borstbeeld; met gepolijste stempels geslagen Vrijwel FDC 2.000 1 Gulden 1842 mmt. lelie Sch. 519. Lang borstbeeld; met gepolijste stempels geslagen Vrijwel FDC 1.250 1 Gulden 1843 mmt. lelie Sch. 520. Prachtglans Bijna FDC 500 ½ Gulden 1846 mmt. zwaard Sch. 529a. Met gepolijste stempels geslagen. Randschrift: GOD * ZY * MET * ONS Vrijwel FDC 10.000 5 Cents 1848 mmt. zwaard Sch. 537. Kort borstbeeld Prachtig / FDC 3.000
WILLEM III Rijksdaalder 1849 mmt. zwaard Sch. 575. Mogelijk met gepolijste stempels geslagen Vrijwel FDC 500 Rijksdaalder 1854 uit 1852 mmt. zwaard Sch. 580a Prachtig / FDC 700 1 Gulden 1850 mmt. zwaard Sch. 604. Met gepolijste stempels geslagen. Schoongemaakt Vrijwel FDC 5.000 1 Gulden 1853 mmt. zwaard Sch. 606 Vrijwel prachtig 400 ½ Gulden 1850 mmt. zwaard Sch. 622. Gepolijste stempels Vrijwel FDC 7.500 25 Cents 1849 mmt. zwaard Sch. 634 Vrijwel FDC 600 25 Cents 1889 mmt. hellebaard Sch. 638. Superglans! FDC 1.000 10 Cents 1874 mmt. zwaard Sch. 652. Miniem krasje wang Vrijwel FDC 1.000 5 Cents 1853 mmt. zwaard Sch. 667 Vrijwel FDC 3.000
WILHELMINA 10 Gulden 1895 uit 1891 mmt. hellebaard Sch. 741. Met een oplage van slechts 149 stuks hoogst zeldzaam Prachtig / FDC 10.000 Rijksdaalder 1898 mmt. hellebaard Sch. 782. P. PANDER Vrijwel FDC 1.250 1 Gulden 1896 mmt. hellebaard Sch. 797 Ruim prachtig 1.250 1 Gulden 1906 mmt. hellebaard Sch. 808 Prachtig 600 1 Gulden 1945P mmt. eikel Sch. 1056 Prachtig / FDC 1.250 ½ Gulden 1904 mmt. hellebaard Sch. 831. Gepolijste stempels Vrijwel FDC 300 25 Cents 1895 mmt. hellebaard Sch. 850a. Schuin mmt. Prachtig / FDC 650 25 Cents 1898 mmt. hellebaard Sch. 853. Gepolijste stempels Vrijwel FDC 600 10 Cents 1944 Denver mmt. eikel Sch. 1062. Zeldzaam Bijna FDC 10.000 2½ Cent 1942 zink geen mmt. Sch. 1038 Prachtig / FDC 10.000
Karel de Geus M U N T V E I L I N G E N BV Op zoek naar de mooiste munten? Bezoek dan eens onze veiling! VEILING 47 wordt gehouden op maandag 29 april 2019 Bent u op zoek naar een veilinghuis om uw collectie ter veiling aan te bieden, neem dan contact met ons op! Na een afspraak kunt u ons bezoeken. Frans Bekersstraat 1a Tel.: 040-212 34 55 info@kareldegeus.nl 5504 JA Veldhoven (NL) Fax: 040-211 08 45 www.kareldegeus.nl
Karel de Geus M U N T V E I L I N G E N BV KAREL DE GEUS MUNTVEILINGEN B.V. Kosteloze taxatie door onze experts van al uw munten en bankbiljetten 2x per jaar internationale veiling Tevens uw gesprekspartner bij de aan- en verkoop van gouden- en zilveren munten. Frans Bekersstraat 1a Tel.: 040-212 34 55 info@kareldegeus.nl 5504 JA Veldhoven (NL) Fax: 040-211 08 45 www.kareldegeus.nl