, Dirk VI , penning z.j., Noss 7, stukje uit rand overigens zeer fraai 2 75 GRAAFSCHAP KLEEF(GLD)

EURO JAARSETS 2015 MONACO

Muntenveiling Veiling 48 Zaterdag 5 november 2011

Nummer Startprijs Beschrijving Arnold van Egmond , Arnoldus Goudgulden z.j.

FRANSE INLIJVING KEIZER NAPOLEON I

Voorzijde: Borstbeeld van de koning naar rechts. Omschrift: WILLEM II KONING DER NED. G. H. V. L.

VEILING 43 AUCTION SALE 24 april 2017 VELDHOVEN KIJKDAGEN ON VIEW VORBESICHTIGUNG EXPOSITION

De gulden is lang niet zo oer-hollands als je denkt FTM

VEILING 41 AUCTION SALE 12 April 2016 VELDHOVEN KIJKDAGEN ON VIEW VORBESICHTIGUNG EXPOSITION

veiling auction munten penningen papiergeld coins medals paper money # Gulden goud 1848 LID

VEILING 42 AUCTION SALE 24 oktober 2016 VELDHOVEN KIJKDAGEN ON VIEW VORBESICHTIGUNG EXPOSITION

HOLLAND ITEMS. totaal. prijs p/s. prijs p/s. totaal aantal bestelnr omschrijving. aantal bestelnr omschrijving

Exclusieve Topstukken

Deze Portugese gouden munt was vanaf 1785 een belangrijke handelsmunt op Curaçao. Bij introductie was de munt 90 realen waard.

catalogus Nederland Euromunten

, Philipsdaalder 1558 over 1557, Delm.29a, bijna zeer fraai Philips II

Handleiding voor docenten Een uitgave van de Nederlandse Vereniging van Munthandelaren

, ¼ Groot, Harderwijk, vdch.vxii5-6, fraai Karel van Egmond , Clemmer goudgulden, Delm.618, zeer fraai 4 40 Karel II

Catalogus van Noord-Nederlandse Blokbeeldenaars

EURO SPECIALS NIEUWE EUROLANDEN Complete set van 6 nieuwe landen + Leuchtturm album OUDE EUROLANDEN COMPLETE SERIES*

Van het bestuur. Van de redactie

Afslagen van vpk-penningen in zilver en andere materialen

Toetsmatrijs Examen Numismatiek. Maart 2012

Bloembollenstreek e.o. Jaargang 47, nummer 6 - februari 2018 KRINGNIEUWS. Deze maand in kringnieuws

Numismatische Kring. Bloembollenstreek e.o. Jaargang 46, nummer 7 - april De volgende kringavond. Van het bestuur.

Hoe het ooit begon? MUNTEN PAPIERGELD POSTZEGELS

Nummer Startprijs Beschrijving Arnoud van Egmond

Tiel, Stadsgracht. Knopen, munten en penningen

Nummer Startprijs Beschrijving Reinoud IV

MUNTPERS OVERZICHT. Compleet overzicht officiële uitgiften BU-SET NEDERLAND pag JAAR VREDE & VRIJHEID IN NEDERLAND pag.

Muntenveiling 395, donderdag 12 december Telefoon / Phone connections: Muntenveiling: (0) Coin auction:

veiling auction munten penningen papiergeld coins medals paper money zaterdag 19 december 2009 Amsterdam Marriott Hotel # Gulden 1817 Utrecht.

Veilingcatalogus 7 & 9 maart 2018

EURO JAARSETS 2016 EURO JAARSETS Italië 2 (incl. 5 euro zilver) Duitsland (A/J 5 plaatsen) Letland 2 (incl. 2 euro ooievaar)

EN TOCH NOG Marcel Nuijttens

Oranje Op de penning Interview met dr A.J. Bemolt van Loghum Slaterus DE BEELDENAAR 1992

DE GELDOMLOOP BIJ HET BEGIN VAN DE BELGISCHE ONAFHANKELIJKHEID

West-Nederlotharingen / uitgiften op naam v/d Vorsten v/h Heilig Roomse Rijk

Schulman Catalogue 328. numismatists VEILING 328 AUCTION BOEKEN MUNTEN PENNINGEN PAPIERGELD BOOKS, COINS, MEDALS, PAPER MONEY

Dag. Munt HET RODE KRUIS VIJFJE. Dé muntbeurs van Nederland

MuntPers Catalogus 2010

Koninginnedag 2013 Lessuggestie Inhuldigings-kijkwijzer groep 5-8

De gouden munten onder Leopold II

AMBACHTSE FILATELISTEN VERENIGING. Uitgave: januari 2019 DE DOORLOPER

Karel de Geus M U N T V E I L I N G E N BV Veiling 47 Op maandag 29 april 2019 veilt Karel de Geus Muntveilingen B.V. ondermeer een topcollectie Koninkrijk: Willem I, II en III, Wilhelmina en Juliana. Via deze flyer geven wij u een exclusieve voorbeschouwing van een aantal kavels welke geveild gaan worden in april 2019. Zo maar een willekeurige greep uit heel veel moois! Mocht u meer informatie of een catalogus willen ontvangen, neem dan gerust contact met ons op! Frans Bekersstraat 1a Tel.: 040-212 34 55 info@kareldegeus.nl 5504 JA Veldhoven (NL) Fax: 040-211 08 45 www.kareldegeus.nl

Karel de Geus M U N T V E I L I N G E N BV Veiling 47 wordt gehouden op maandag 29 april 2019 Wilt u uw munten, penningen of papiergeld, of een gedeelte hiervan via ons ter veiling aanbieden, neem dan contact met ons op! Frans Bekersstraat 1a 5504 JA Veldhoven (NL) Tel.: 040-212 34 55 Fax: 040-211 08 45 info@kareldegeus.nl www.kareldegeus.nl

WILLEM I 10 Gulden 1840 mmt. lelie Sch. 189 Prachtig 400 Dukaat 1816 geen mmt. Sch. 235. Fraaie glans Ruim prachtig 900 3 Gulden 1832 uit 1822 Utrecht mmt. fakkel Sch. 250d. Geelbruin patina Prachtig / FDC 1.250 Rijksdaalder 1840 mmt. lelie Sch. 257 Vrijwel prachtig 350 1 Gulden 1828 Utrecht mmt. fakkel Sch. 265. Nieuwglans Vrijwel FDC 2.000 ½ Gulden 1818 Utrecht mmt. fakkel Sch. 279. Mooie glans Prachtig / FDC 750 25 Cents 1822 Utrecht mmt. fakkel Sch. 288 Prachtig / FDC 1.750 10 Cents 1819 Utrecht mmt. fakkel Sch. 303. Gepolijste stempels Prachtig / FDC 3.500 5 Cents 1819 Utrecht mmt. fakkel Sch. 315. Gepolijste stempels Vrijwel FDC 2.500 1 Cent 1828 Brussel mmt. palmtak Sch. 345. Originele kleur Vrijwel FDC 200 ½ Cent 1819 Utrecht mmt. fakkel Sch. 351. Donkere kleur Prachtig / FDC 3.000

WILLEM II Rijksdaalder 1841 mmt. lelie Sch. 506 Vrijwel prachtig 1.250 Rijksdaalder 1842 mmt. lelie Sch. 507 FDC 750 Rijksdaalder 1845 mmt. lelie Sch. 511. Lelie met parel op band Zeer fraai / prachtig 350 Rijksdaalder 1846 mmt. zwaard Sch. 513. Patina Prachtig / FDC 300 1 Gulden 1842 mmt. lelie Sch. 519a. Kort borstbeeld; met gepolijste stempels geslagen Vrijwel FDC 2.000 1 Gulden 1842 mmt. lelie Sch. 519. Lang borstbeeld; met gepolijste stempels geslagen Vrijwel FDC 1.250 1 Gulden 1843 mmt. lelie Sch. 520. Prachtglans Bijna FDC 500 ½ Gulden 1846 mmt. zwaard Sch. 529a. Met gepolijste stempels geslagen. Randschrift: GOD * ZY * MET * ONS Vrijwel FDC 10.000 5 Cents 1848 mmt. zwaard Sch. 537. Kort borstbeeld Prachtig / FDC 3.000

WILLEM III Rijksdaalder 1849 mmt. zwaard Sch. 575. Mogelijk met gepolijste stempels geslagen Vrijwel FDC 500 Rijksdaalder 1854 uit 1852 mmt. zwaard Sch. 580a Prachtig / FDC 700 1 Gulden 1850 mmt. zwaard Sch. 604. Met gepolijste stempels geslagen. Schoongemaakt Vrijwel FDC 5.000 1 Gulden 1853 mmt. zwaard Sch. 606 Vrijwel prachtig 400 ½ Gulden 1850 mmt. zwaard Sch. 622. Gepolijste stempels Vrijwel FDC 7.500 25 Cents 1849 mmt. zwaard Sch. 634 Vrijwel FDC 600 25 Cents 1889 mmt. hellebaard Sch. 638. Superglans! FDC 1.000 10 Cents 1874 mmt. zwaard Sch. 652. Miniem krasje wang Vrijwel FDC 1.000 5 Cents 1853 mmt. zwaard Sch. 667 Vrijwel FDC 3.000

WILHELMINA 10 Gulden 1895 uit 1891 mmt. hellebaard Sch. 741. Met een oplage van slechts 149 stuks hoogst zeldzaam Prachtig / FDC 10.000 Rijksdaalder 1898 mmt. hellebaard Sch. 782. P. PANDER Vrijwel FDC 1.250 1 Gulden 1896 mmt. hellebaard Sch. 797 Ruim prachtig 1.250 1 Gulden 1906 mmt. hellebaard Sch. 808 Prachtig 600 1 Gulden 1945P mmt. eikel Sch. 1056 Prachtig / FDC 1.250 ½ Gulden 1904 mmt. hellebaard Sch. 831. Gepolijste stempels Vrijwel FDC 300 25 Cents 1895 mmt. hellebaard Sch. 850a. Schuin mmt. Prachtig / FDC 650 25 Cents 1898 mmt. hellebaard Sch. 853. Gepolijste stempels Vrijwel FDC 600 10 Cents 1944 Denver mmt. eikel Sch. 1062. Zeldzaam Bijna FDC 10.000 2½ Cent 1942 zink geen mmt. Sch. 1038 Prachtig / FDC 10.000

Karel de Geus M U N T V E I L I N G E N BV Op zoek naar de mooiste munten? Bezoek dan eens onze veiling! VEILING 47 wordt gehouden op maandag 29 april 2019 Bent u op zoek naar een veilinghuis om uw collectie ter veiling aan te bieden, neem dan contact met ons op! Na een afspraak kunt u ons bezoeken. Frans Bekersstraat 1a Tel.: 040-212 34 55 info@kareldegeus.nl 5504 JA Veldhoven (NL) Fax: 040-211 08 45 www.kareldegeus.nl

Karel de Geus M U N T V E I L I N G E N BV KAREL DE GEUS MUNTVEILINGEN B.V. Kosteloze taxatie door onze experts van al uw munten en bankbiljetten 2x per jaar internationale veiling Tevens uw gesprekspartner bij de aan- en verkoop van gouden- en zilveren munten. Frans Bekersstraat 1a Tel.: 040-212 34 55 info@kareldegeus.nl 5504 JA Veldhoven (NL) Fax: 040-211 08 45 www.kareldegeus.nl