veilingstukken Vrienden van De Loopplank Fancy Fair

VEILINGSTUKKEN VRIENDEN VAN DE LOOPPLANK FANCY FAIR

Ja ik wil... IJsselhotel

Richard. Groenendijk. Mariska. van Kolck. Ben. Cramer L.A. The Voices. 14 december 2015 Spoorwegmuseum Utrecht

125 jaar. Geïnspireerd door de beroemde werken van Nederlands schilder. Vincent van Gogh ( )

Dorpsveld, uw persoonlijke keuze. laurens Dorpsveld

Lesbrief bij De vader van

De Kat LB Westhem (Fryslan)

A different style of decorating

full service - ontzorgen - verrassen - beleven

Inhoudsopgave. portretten. uitbreiding. digitaal. presentatie. algemeen. Reportage Portret Portret in de Studio

Brochure Rama Hamed Photography. Alles wat u moet weten over onze bruids, hennafeest en andere evenementenfotografie

Rondvaartbedrijf Zilvermeeuw DRIMMELEN. Zakelijke evenementen

Stichting Lach voor een Dag werd in 2013 opgericht door familieentertainmentbedrijf

The Dream Collection

Cursus Bloemschikken Nieuw Assortiment Agenda Workshops. Klik hier om de online versie te bekijken

PRIJSLIJST 2014/2015

Vivian ter Huurne (Weddingplanner)

Stads strand. Winkelcentrum Het Rond Houten. 27 juni t/m 26 juli elke dag open!

Borgsate, uw persoonlijke keuze. laurens Borgsate

Trouwen in het Wit Agenda Workshops Nieuw Assortiment. Klik hier om de online versie te bekijken

uw persoonlijke keuze laurens Simeon en Anna

Den Hoogenban, uw persoonlijke keuze. laurens DEN HOOGENBAN

MEER DAN 700 WENSEN VOOR VERJAARDAGEN

nummer 1 I JAARGANG 1 Wie zijn wij?

B e a u t y s a l o n S p l e n d e u r vriendinnen, feest & beauty S E P T E M B E R

Info scooterverhuur. Italiaans retroscooter rijden in Salland!

Zondag 2 oktober 2011 om 16:00 uur EXPOSITIE

trouwservice.nl

Sponsorbrochure. T:

Organiseer samen een WJD-dienstenveiling

PRIJSLIJST

WORKSHOPPROGRAMMA VOORJAAR 2016 ATELIER EN BOERDERIJWINKEL DE LINDEHOF CREATIEVE WORKSHOPS HOME DECO & QUILTEN

uw persoonlijke keuze laurens Huize Sint Petrus

Nieuwsbrief VSO N. 5 Op weg naar Pasen

Voorwaarden: 2)Bijsnijden en/of bewerken van de foto s is niet toegestaan, daar dit de bewerking/stijl van JustMyrn fotografie teniet doet.

GT Weekend. programma 2016 GT RALLY. PROGRAMMA GT Weekend, april 4-5. CC&C klassieker beurs, april 6-7. Croatia Adventure, mei 8-9

Oranje in stijl Agenda Workshops Nieuw assortiment. Klik hier om de online versie te bekijken

Ook deze zomervakantie zijn er weer diverse activiteiten voor jong en oud! Alle activiteiten gaan door bij minimaal 3 inschrijvingen.

Nieuwsbrief Club van 100

UW GROTE DAG BETEKENT VOOR ONS NET ZO VEEL

Vincent van Gogh. Hier zie je er een afbeelding van.

uw persoonlijke keuze laurens De Naber

Foto: Jostijn Ligtvoet. business groepsarrangementen. Ontvang uw gasten in stijl

always capturing the unspoken moments

Netwerk van vrouwen met een actieve en ondernemende houding

lente 2015 fris en stralend Een nieuwe look voor een prachtig voorjaar. skinny denim Licht of donker, blauw is dé kleur deze lente.

EXOTISCH GENIETEN BIJ DE MILLINGER THEETUIN

Activiteitengids. buitenschoolse opvang Ypenburg

Veilig en scherp

Aesopus, uw persoonlijke keuze. laurens Aesopus

Billy s Playground - waar het spelen tot leven komt!

KLEINE MENSEN GROTE WENSEN

De kerstdagen bij Van der Valk Hotel Apeldoorn de Cantharel zijn ons zolang we

Culinaire Arrangementen 2012/13. Kerst en Oud & Nieuw

De Meander school voor christelijk basisonderwijs Bachlaan 68, 7442 JH Nijverdal tel:

zie Voel pure FULL SAVANNAH

uw persoonlijke keuze laurens De Tuinen

EVENTOR THAT S ENTERTAINMENT!

Klik hier om de online versie te bekijken. In deze nieuwsbrief: Nieuwe arrangementen BTW verhoging High Tea Cursus Bloemschikken

Naam: Voornaam: Beginletter andere voornamen: Geboortedatum: Naam van de instelling waar het examen plaatsheeft:

Busselnieuws. Busselnieuws. 18 juni Het Busselnieuws! Agenda. We hebben nieuws over de toekomst! Jarigen. Musical groep 8. Alvast gefeliciteerd!

Huwelijksdagverzekering

Voor een magische familiedag of een spetterend feest

Werkboek Het is mijn leven

Sponsorwerving, hoe doe je dat? Met hart en ziel. Spreker: Wendy Roos. Alpe d HuZes Opgeven is geen optie!

De Oudelandse Hof, uw persoonlijke keuze. laurens De Oudelandse Hof

Joachim en Anna, uw persoonlijke keuze. laurens JOACHIM EN ANNA

High Tea arrangement bij de "Heeren van Slydregt"

Het Alternatief HOOFDSTRAAT 29, 2181 EA HILLEGOM, T (0252) ,

Catalogus. Jaargang Lijsterbesstraat XV Losser

High Tea met Kerstworkshop

AMIGA4LIFE. Hooggevoelig, wat is dat? T VLAARDINGEN

EEN TROUWLOCATIE OM JA TEGEN TE ZEGGEN

Gauguin, Bonnard, Denis. Dit werkboekje is van:

Kidsz - krant! Samenvoegen een succes

Met het stylen van een woning creëer je meerwaarde

De kunst van het delen. en Vincent

Evenementen drive with us

6 juni Vrij vertaald door Cas Eggermont

SOOS Planning & Events

VOORBEREIDENDE LES DOCENTENHANDLEIDING INFORMATIE

Vivarium 2015: Lucky #7

FOTOREGELS. Uitleg en regels rondom het gebruik van foto s. Het auteursrecht. Als ik een foto koop, krijg ik dan ook de rechten op de foto?

Uw evenement in Het Grachtenhuis

Bezoekers kunnen kennis maken met de rijke geschiedenis van de boerderij en de omgeving.

Voor jouw succes en je uniekheid door Margje van der Lei CanDo Coaching

prijslijst 1 2 Fotosessie met witte achtergrond t/m 4 personen: 135 euro (incl. BTW)

FOTOEXPOSITIE. De Wereld van Van Gogh

Sanne van de Berg. Brochure Bruidsreportages. Fotografie. tarieven per 1 januari 2012

OK ZOMERBL

Een uniek portret als cadeau is een schat van eeuwige waarde

Geschreven door Simon Vierstra Met illustraties van Patricia Heijmen

p r i j s l i j s t

Een goed leven voor.

Exclusieve afdekking voor zwembaden. A Innovatief design. A Superieure isolatie. A Voor elk type zwembad

veilingstukken Vrienden van De Loopplank Fancy Fair Tijdens de derde editie van de Vrienden van De Loopplank Fancy Fair kunt u deelnemen aan een traditionele, openbare veiling, geleid door de ervaren veilingmeester Wouter Bussink. Wouter Bussink is notaris in Rotterdam en heeft sinds 2004 een eigen notariskantoor met een algemene praktijk. Ook veilingen komen in zijn praktijk regelmatig voor. Vaak wordt er geveild in het Vendu Notarishuis te Rotterdam, maar soms ook op locaties elders in het land. Wouter Bussink vindt het bijzonder leuk om voor deze Fancy Fair als veilingmeester te mogen optreden. In deze digitale flyer kunt u alvast een voorproefje nemen van de te veilen stukken. Veel plezier en bovenal veel succes op de veiling zelf. Datum 26 juni 2015 Start veiling 18.00 uur Locatie Pieter de Hoochplaats 1, Alblasserdam

handgemaakte quilt Fraai ontworpen en met de hand gemaakte quilt afmeting 200 x 100 cm Aangeboden door de oma van Elroy en Owen Valk, leerlingen IKC De Loopplank Tijdens de wintermaanden zijn ze perfect om s avonds op de bank voor extra warmte te zorgen. Buiten die koudere maanden gewoon fraai om je huis te stylen. Op de veiling bieden wij deze prachtige handgemaakte quilt aan.

metamorfose verwendag Een nieuwe, frisse look! Laat je een heerlijk dagje verwennen. Aangeboden door de Kantlijn Deze kans krijg je niet snel: meedoen aan een metamorfose! Een volle dag word je verwend met een oogverblindend eindresultaat: een nieuwe, frisse look! Bovendien krijg je aan het einde van de dag ook nog een verrassing mee naar huis. Het Alblasserdamse magazine de Kantlijn geeft jou nu de kans! Doe mee en biedt op dit leuke veilingstuk.

een echte zabbez Vrolijke, handgehaakte Amigurumi Theo de Tulp van Zabbez Aangeboden door Marieke Crisci Amigurumi is de Japanse term voor in het rond gehaakte beestjes. Ze worden steeds populairder en dat is niet voor niets. De Nederlander Bas den Braver ontwerpt Amigurumi patronen en heeft de bloemen fantasiewereld Zabbez gecreëerd [www.zabbez.com]. Een van zijn designs heeft dit jaar de tweede prijs behaald in de Amigurumi Design Contest 2015! Marieke Crisci heeft Theo de Tulp gehaakt en biedt deze op de veiling aan. In de Zabbez bloemenwereld is Theo de Tulp heel sociaal en wijs. Hij is door alle andere bloemen tot koning gekozen en draagt trots zijn bloemenkroon.

Captain s dinner Schuif aan voor het speciale Captain s Dinner Aangeboden door Leonie Pijl, Leni Cornelissen, Trudie van Kwawegen en Martijn Beekhof Waan je op een cruiseboot ergens midden in de Caribbean. Schuif aan aan de Captain s Table met op de achtergrond de muziek van The Love Boat. En, laat je verrassen door de culinaire kwaliteiten van de staf van IKC De Loopplank. Ingrediënten voor een onvergetelijk, gezellig avondje! Tijdens de veiling worden vijf keer twee couverts geveild.

speciale fotoshoot Speciale fotoshoot op locatie Aangeboden door fotograaf Koen Smit Er is altijd wel een speciale gelegenheid om daarvoor een mooie portretfoto te laten maken. Voor ouders, grootouders, partner of gewoon voor uzelf. Koen Smit is portret en bruidsfotograaf in hart en nieren. Koen reist heel Nederland door om speciale herinneringen vast te leggen. Als u de hoogste bieder voor dit veilingstuk bent, dan bent u verzekerd van een schitterende serie foto s. Van uzelf, gezin, samen met partner, vriend of vriendin, Een fotoshoot is altijd op een passende locatie en in overleg.

tuinman voor 1 keer Voor eenmaal eens niet zelf je tuin doen 1 dagdeel Aangeboden door Mario Leijten Mario Leijten, vader van Willemijn, Iris, Anne Roos en Bram komt graag 1 dagdeel uw tuin weer spik en span maken. Maaien, schoffelen of snoeien, het is aan Mario besteed. De ervaring van vorig jaar: buitengewoon goed resultaat ;-) U kunt na de veiling rechtstreeks met Mario Leijten de afspraak maken.

Canvas london Canvas London 70 x 40 x 2 cm Gemaakt en aangeboden door CarlaCanvas te Alblasserdam. CarlaCanvas is gespecialiseerd in het afdrukken van jouw mooiste foto s en herinneringen op canvas. CarlaCanvas maakt gebruik van écht canvas van hoogwaardige kwaliteit waardoor samen met de gebruikte inkten, een mooie intense afdruk ontstaat. Opgespannen op spielatten van 2 of 4 cm dik voor een fantastisch eindresultaat. Zo maakt Carla Canvas van jouw mooiste foto s een prachtig canvasschilderij! Maar nu een compilatie van de eyecatchers van Londen. Wie biedt?

exclusief vriendje Caribbean Breeze Vriendje circa 30 cm. Aangeboden door mevrouw Marleen van der Wees Vriendje is de mascotte van Stichting Vrienden van De Loopplank. Alle Vriendjes worden gebreid door vrijwilligers en een Vriendje is ca. 30 cm groot. Daarbij is het verhaal over Vriendje gepubliceerd in een prachtig geïllustreerd boekje. Vriendje is met of zonder boekje te koop. Ten behoeve van deze veiling en het thema van de fancy fair ontwerpt mevrouw Marleen van der Wees een exclusieve variant van Vriendje geheel in Caribbean Breeze stijl. Het resultaat ziet u op de veiling. Wie biedt?

origineel PSV-shirt PSV-shirt met handtekeningen van alle spelers seizoen 2013-2014 Aangeboden door familie De Zwart Ben je een echte PSV-fan dan mag dit shirt met de handtekeningen van alle spelers echt niet ontbreken! Het gaat om het seizoen 2013-2014. Van dit type shirt zijn slechts enkele exemplaren in omloop. Destijds is het shirt geveild ten behoeve van het Alpe d HuZes dat dit jaar haar 10e editie beleeft. Een prachtig en emotioneel evenement, waarbij duizenden fietsers en lopers maximaal 6 keer de Alpe d Huez beklimmen.

overheerlijke High tea Een volledig verzorgde High Tea bij jou thuis Aangeboden door bestuur Vrienden van De Loopplank Je nodigt vriendinnen uit en wij verzorgen een exclusieve high tea. Het beste van twee werelden: de gezellige ambiance van je eigen omgeving en ondertussen genieten van de heerlijkste lekkernijen. De Vrienden verzorgen de high tea tot in de puntjes. Je hoeft letterlijk niets te doen, zelfs de afwas na afloop niet. Maximaal 8 personen.

een echte van Gogh Vincent van Gogh s Terrasse du café le soir Print ter grootte van 81 x 65,5 cm Aangeboden door familie Braat Caféterras bij nacht, ook bekend als Terrasse du café le soir, Place du forum, Arles, is een schilderij van Vincent van Gogh dat hij in september 1888 in de Franse stad Arles maakte. Het originele schilderij bevindt zich in het Kröller-Müller Museum in Otterlo. Deze print is een fraaie versie van het origineel.

supersnelle raceboot rit Een rit met de supersnelle raceboot van Jan Korteland op rivier De Noord Aangeboden door Jan Korteland Voel de kracht onder je handen! Een gave rit op De Noord met een supersnelle raceboot. Daar droom je toch van? Het kan! Jan Korteland biedt aan om met maximaal 4 personen een speedrit van een half uur op rivier De Noord te verzorgen. Het moment is in overleg af te spreken. Suggestie: biedt als groep om de kosten te verdelen.

veilingregels Op deze openbare veiling gelden enkele huisregels: - Veilingstukken worden een voor een getoond en geveild. - Door middel van het opsteken van de hand biedt u op een veilingstuk. - Bent u de hoogste bieder dan betekent dit dat u het veilingstuk heeft gekocht; meldt u zich dan direct na afloop van de veiling bij de leiding. - Betaling kan à contant of per pin. - Veilingstukken kunnen direct worden meegenomen.