Online materialenveiling in opdracht van H.A.C. Langeveld Aanvang veiling: Afloop veiling: Veiladres: Woensdag 28 april om 8.00uur Donderdag 29 april om 20.00uur www.hbinternet.nl Kijkdagen: Uitlever dag(en): Kijk adres: Betaling: Dinsdag 27 & woensdag 28 april van 8.30 tot 16.30 uur Donderdag 6 mei van 8.30 tot 16.30 uur. Stoomweg 62, 1764 ND, Breezand. Voor of op 15 september 2010 voor actieve Hobaho relaties. Anders betaling voor het afhalen. De veiling wordt gehouden onder de algemene voorwaarden en reglementen van Hobaho Veilen. Hobaho Veilen Groteweg 9 1756 CK t Zand Tel. 0224 590 888 Fax. 0224 590 372 1 www.hobaho.nl
Aanvullende condities: Er wordt verkocht onder de algemene voorwaarden van Hobaho Veilen. Het reglement is kosteloos verkrijgbaar bij de veilingadministratie. Een ieder die aan de veiling deelneemt geeft daardoor te kennen de toepasselijkheid van deze voorwaarden volledig te aanvaarden. En voorts onder de volgende aanvullende voorwaarden; 1 De betaling is per 15-09-2010 voor actieve Hobaho relaties. Anders betaling voor het afhalen. 2. Opgeld is 12 % van de aankoopprijs. 3. Over de verkochte goederen en over de veilingkosten wordt 19 % BTW in rekening gebracht. 4. De goederen kunnen uitsluitend op donderdag 6 mei van 8.30 tot 16.30 uur. Als goederen niet tijdig zijn weggehaald kan Hobaho Veilen kosten in rekening brengen. 2 www.hobaho.nl
Routing: Stoomweg 62, 1764 ND, Breezand. 3 www.hobaho.nl
Extra veiling gegevens: Kijk vlak voor sluiting van de veiling in het kavels volgen scherm. Deze pagina wordt automatisch ververst als u wordt overboden. Ook kunt u zelf de pagina handmatig vernieuwen door op F5 te drukken. Statisch bod: uw bod wordt meteen getoond. Proxy bod: u geeft aan wat u maximaal wilt bieden en er wordt automatisch voor u geboden met minimale stappen. VOORBEELD. Huidig bod op 100. U biedt een proxybod van 500. Er wordt dan 125 geboden. Zodra iemand u overbiedt (150) wordt er weer automatisch geboden tot 175. Zo verder en indien het 500,- overstijgt, dan stopt het bieden. U hoeft dus niet de hele avond achter uw computer te blijven zitten. Als er op een bepaald kavel 5 minuten voor sluiting nog geboden wordt, zal de sluitingstijd van (alleen) deze kavel 5 minuten worden uitgesteld. 4 www.hobaho.nl
Kavels: Bieden kan uitsluitend via internet (www.hbinternet.nl) of door het geven van een opdracht. Kavels & biedingen volgen kan iedereen, om te bieden dient u zich eenmalig te registreren. DE VOLGENDE COMBINATIE WORDT GEVEILD: (startbod is totaal bedrag van de combinatie + 10%) Kavel 73 Combinatie kavels 53, 54, 55, 56 & 57 Combinatie kavels 53, 54, 55, 56 & 57 Combinatie wordt geveild van 21.00 tot 21.15 uur Kuubskisten (127,5x100x100 cm) Combinatie wordt geveild van 21.00 tot 21.15 uur. Kavel 1 Lelieshaver Antha, Omgebouwd naar nieuw systeem, Breedte; 100 cm, In perfecte staat 2 Pallets ± 26 stuks, Afmeting: 120x100 cm, Hard houten boven- & onderlatten 3 Meetlatten ± 30 stuks meetlatten, Geschikt voor de rollensorteerder, In diverse maten 4 Droogwanden Vochtdefensief drogen, 3 droogwanden van 3 breed, 4 hoog, Inclusief ventilatoren, regelkast, 4 kachels Atag blauwe engel II, In 5 Droogwanden Geschikt voor 127,5x100 cm, 4 breed, 4 hoog, Inclusief 2 ventilatoren, Past op de regelkast van kavel 4. 6 Vorenpakker Evers, Inclusief gewichten, In 7 Rabewerk Stoppelploeg, 6 bladen 8 Heftruck Toyota, Type: 5 FBE 18, Capaciteit; 1800 kg, Hefhoogte: 330 cm, Inclusief sideshift, Accu in, In. Afhalen in overleg 9 Stelentrekker Van Dijk Ruigrok, Spoorbreedte: 150 cm 10 Rollensorteerder Antha, Inclusief verdeelunit, 2 zijuitgangen 5 www.hobaho.nl
Kavel 11 Bunker- en kantelaarcombinatie Antha, Bouwjaar: 2000, Snelheid regelbaar bunker, Geschikt voor diversen afmetingen kuubkisten, In perfecte staat 12 Oprooimachine Gebruikt voor zanthedesia's, Tevens geschikt voor vaste planten, Spoorbreedte: 150 cm, In 13 Koel- en bewaarcel Geschikt om te koelen en verwarmen, Afmeting: 8x8 meter, Panelen van 1 meter breed, Koelceldeuren, 2 stuks á 4x4 meter, Inclusief koelmotoren, Inclusief 3 droogwanden (2x 2 br, 3 ho, 1 x 1 bre, 3 ho), Geschikt voor kistenmaat 127,5x100x100 cm, Koper dient dit zelf te demonteren, Complete koel- en bewaarcel 14 Kuubskistenkussens ± 150 stuks 15 Onderzetters ± 85 stuks, Afmeting; 60x80 cm 16 Ventilator IJsselmuiden, Staande ventilator, In 17 Plafondventilator IJsselmuiden, In 18 Plafondventilator IJsselmuiden, In 19 Plafondventilator Multifan, In 20 Plafondventilator Multifan, In 21 Pompwagen 22 Hogedrukreiniger Karcher, Type: HDS895 M Eco, Bouwjaar: 2006, Inclusief ± 20 meter tuinslang, In perfecte staat 23 Stofzuiger Verhagen, Bouwjaar: 2000, 3,3 KW, 220 Volt 24 Kunstmeststrooier Amazone, Strooibreedte 14 meter, Inclusief voorlichting boek, In 25 Motor Geschikt voor ziekzoekwagen, 4 Pk 26 Brandblussers Jaarlijks gekeurd 27 Brandblussers Jaarlijks gekeurd 28 Brandblussers Jaarlijks gekeurd 29 Baskuul Inclusief gewichten 30 Plantkar Kos, Geschikt voor achter de overschieter 31 Verdeelband Antha, Lengte: 300 cm, Breedte: 120 cm 32 Heather Koningskilde, Diesel, 70.000 KA, Stinkt niet, 220 Volt 33 Pelstoelen 4 stuks, Verstelbaar 6 www.hobaho.nl
Kavel 34 Knalkanon Geschikt als vogelverschrikker, Inclusief gasfles 35 Pelband Antha, Variabel in snelheid, Lengte: 500 cm, Breedte: 80 cm 36 Pelmachine Van Dijke, Bouwjaar: 2002, Rubberen en metalen rollen, Breedte: 100 cm, In 37 Sproeiinstallatie Geschikt om 4 kisten bollen na te maken, Inclusief watertank, O.a. geschikt voor bevochtigen voor pellen, In 38 Kopmachine Gulko, Geschikt voor 1.50 teelt, Opvangbak of zijuitvoer, Inclusief Honda motor 5 kw, In 39 Kruiwagen 40 Actellic vernevelaar 41 Fog apparaat 42 Pionstokken 3 stuks 43 Divers tuingereedschap Schep, hark, bezem, vork, schoffel, narcissenhaak 44 Divers tuingereedschap Schoffel, bladhark, narcissenhaak, bezem, schep, slaghamer 45 Divers tuingereedschap Schep, bezem, vork, ziekzoekschep, houten hark, monsternemer 46 Divers tuingereedschap Schep, 3 ziekzoekschepjes, kantensteker, grondboor 47 Verdeelbord Inclusief 2 verlengsnoeren 48 Trekbalken 3 trekbalken en een topstang 49 Curverdrager Geschikt voor op de heftruk 50 Veldspuit Douven, Spuitbreedte: 16,50 meter, Tankinhoud: 800 liter, Gekeurd t/m 2011, Schoonwatertank, Computergestuurd, In 51 Kuubskisten Afmeting 127,50x100x100 cm, ± 70 stuks, Eénlaags beluchting, Insteek: 15 cm, In goede staat 52 Kuubskisten Afmeting 127,50x100x100 cm, ± 50 stuks, Betonplex, Tweelaags beluchting, Insteek: 15 cm, In 53 Kuubskisten Afmeting 127,50x100x100 cm, ± 100 stuks, Meranti, Tweelaags beluchting, Insteek: 15 cm, In 7 www.hobaho.nl
Kavel 54 Kuubskisten Afmeting 127,50x100x100 cm, ± 100 stuks, Meranti, Tweelaags beluchting, Insteek: 15 cm, In 55 Kuubskisten Afmeting 127,50x100x100 cm, ± 100 stuks, Meranti, Tweelaags beluchting, Insteek: 15 cm, In 56 Kuubskisten Afmeting 127,50x100x100 cm, ± 30 stuks, Meranti, Tweelaags beluchting, Insteek: 15 cm, In 57 Kuubskisten Afmeting 127,50x100x100 cm, ± 100 stuks, Meranti, Tweelaags beluchting, Insteek: 15 cm, In 58 Droogwanden Geschikt voor 127,5x100 cm, 4 breed, 2 hoog, Inclusief 2 Klima ventilatoren van 0,75 KW, In 59 Droogwanden Geschikt voor 127,5x100 cm, 2 breed, 2 hoog, Inclusief Klima ventilatoren van 0,75 KW, In 60 Droogwanden Geschikt voor 127,5x100 cm, 4 breed, 2 hoog, Inclusief 2 Klima ventilatoren van 0,75 KW, In 61 Droogwanden Geschikt voor 127,5x100 cm, 3 breed, 2 hoog, Inclusief Klima ventilatoren van 0,75 KW, In 62 Droogwanden Geschikt voor 127,5x100 cm, 3 breed, 2 hoog, Inclusief Klima ventilatoren van 0,75 KW, In 63 Bureaus en 2 bureaus, 2 bureaustoelen bureaustoelen 64 Kast 65 Kantinetafel met stoelen 66 Waterscooter Yamaha Waverunner, Type 1200 GPR, Motor 155pk, Iets meer dan 100 draaiuren, Net grote beurt gehad, Zomerbeurt bij aflevering, Inclusief aanhangwagen 67 Rollensorteerder Compas, Afmeting rollen; 200x120 cm, 4 zijuitgangen 8 www.hobaho.nl
Kavel 68 Kantelaar Antha, Verstelbaar tot 130 cm breed, Met opvoerband 69 Telmachine Van Nobelen, Met opvoerelevator, Met lepeltjes, 10-goots 70 Grondafvoerband Opvoerband 400 cm lang, Onderband 120 cm lang 71 Woonunit Inclusief: Kookplaat, magnetron, koelkast, bank, televisie etc. 72 Douche- en toiletunit Prefab, In perfecte staat Supplement wordt bekend gemaakt op de website en tijdens de kijkdagen. 9 www.hobaho.nl
Agenda: Datum Tijd Veiling 27 & 28 april 2010 Online materialenveiling in opdracht van Sint Maarten Beheer BV 10 mei 2010 10.00 uur Groene veiling in opdracht van Verkley Bloembollen, Voorhout 10 mei 2010 13.30 uur Groene veiling in opdracht van Gebr. Zonneveld, Heemskerk 17 mei 2010 10.00 uur Groene veiling in opdracht van Dutch Tulips, Dirkshorn 17 mei 2010 aansluitend Groene veiling in opdracht van M. Bakker, Waarland 20 mei 2010 14.00 uur Groene veiling in opdracht van Mts. Reijrink, Rutten 21 mei 2010 10.00 uur Groene veiling in opdracht van Gebr. Sneekes, Schagerbrug 21 mei 2010 aansluitend Groene veiling in opdracht van H.A.C. Langeveld, Breezand 22 mei 2010 10.00 uur Groene veiling in opdracht van Gebr. Pilkes, Heiloo Groene veiling in opdracht van Mts. Hoekstra, 26 mei 2010 15.00 uur Oosternijkerk Dagelijks online bloembollenveilingen vanaf begin juli 2010. 10 www.hobaho.nl
Opdracht tot aankoop: Onder getekende, Naam: Adres: Postcode: Woonplaats: Tel: Geeft Hobaho Veilen de opdracht om de volgende artikelen aan te kopen op de veiling van d.d. 28 & 29 april 2010 bij H.A.C. Langeveld. Kavel nr. Korte omschrijving. Geboden prijs. (Excl. Veilingkosten en BTW & 2% aankoop provisie) Handtekening: (U kunt deze opdracht tot aankoop faxen naar; 0224 590 372) 11 www.hobaho.nl