Overzicht van de veilingkavels

Standen overzicht Juliana's Bazar 2011

Materiaal : metaal Beschikbare kleuren : antieke messing of satijn nikkel

Veiling 7 juli 2012 Willem Roellofstraat 13:00 uur. Artikelen worden verkocht vanaf de startprijs

MEDAILLES. MEDAILLES Hèt Medaillehuis Suurd CATALOGUS CATALOGUS. Uitgave

Tabel eindbiedingen Kavelnummer Artikel Eindbod

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Meubilair. Prijslijst

Wij behouden het recht voor, om bestelde aantallen naar verpak kings-eenheid af te ronden.

Catalogus. Openbare verkoop van kunstvoorwerpen in de Kopermolen te Vaals 17 t/m 21 september dagelijks van tot uur

Uw kamer 'Klassiek' stijlen

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

LOT 1 LOT 3 LOT 5 LOT 4 LOT 6. Borstplaat van de sioux indianen Met echt been en turqois. stenen muurplaat uit Nepal lot 7st clown poppen keramiek

Open Huis Notenschip Veilingboekje

CATALOGUS PARTY VERHUUR REUVER

INVENTARISEREN: HOE EN WAAROM

Hamer prijs. Lot Omschrijving Foto

Met kabel en aan/uit knop Staande lamp zilver/brons exclusief lampenkap 1xE mm hoog (staan -04) Diepte : 465mm Hoogte : mm

Wet ziekenverpleging

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

DINSDAG 4 DECEMBER Ovalen barmeubeltje 2 Zuil met romantisch beeldje 3 Koppel Bowers & Wilkins speakers Model : DM4 4 Handgeknoopt tapijt

EEN OVERZICHT VAN ONZE SCHATTEN OP ZOLDER

Lotnummer: 2 (SL-09) Object: Poppenkastpop Stijl: - Gemaakt omstreeks: 1920/30 Beschrijving: Oude handspeelpop Verwachte opbrengst tussen 30,- en 40

Bob s bijzondere binnenhuisaccessoires Koperfinish & Metaal

Kijkdagen Zaterdag12december, Zondag13december, Onlineveiling Maandag14december Dinsdag15december

éénmalige verkoop per opbod

Herfstgeuren &-kleuren

uit diverse faillissementen van:

for professionals decoratief

Boedelinventaris van Pieter Marie Eduard Gevers Deynoot ( ). Notaris J.R.L. van der Gronden te Nijmegen, aktenr. 252, 31 mei en 1 juni 1860.

Inventories of the Orphan Chamber Cape Town Archives Repository, South Africa

2% DIRECT VOORDEEL BIJ ONLINE BESTELLEN VIA WEBVOORDEEL ALLE ARTIKELEN ZIJN TE BESTELLEN OP

HUURMATERIAAL EH PRIJS EXCL 21% BTW VERPAKT PER. FOTO AANTAL TOTAAL excl BTW Plat bord Ø 15 cm 25 0,16 0,19 0

Toebedeling Boedeldag 6 april Locatie: Willibrord, Oude Velperweg 54, Arnhem Datum bijgewerkt:

001: Maçonniek bijou in doosje, passer en winkelhaak met de letter G en de acaciatak. Materiaal: brons. Afmetingen: Afkomst:

SCHILDERIJEN POP ICONEN EN WOONDECORATIE

Catalogus Kroonveiling

Uitleg racelezen. Veel succes en plezier met oefenen!

koude drankjes en gezellig keuvelen tot de zon ondergaat. Styling Stefanie De Neve - Fotografie Jonah Samyn - Met dank aan Oscar V voor de locatie

Nieuwkoop, september Geachte heer/mevrouw,

ETNISCHE KUNST (HERVEILING)

: onbekend, houten kruisbeeld vermoedelijk van beeldhouwer Tiessen uit Roermond

De prent is een lithografie, ingekleurd met aquarel en gouache. Gouache is een dekkende

Sfeervol modern sobere romantiek

Prijslijst Urnen handgemaakt. Kinderurnen handgemaakt. Speciale urnen en dieren met 14 karaat bladgoud en zilver. Dieren op as-steen

1 Geëmailleerd lepelrek circa 1930 openingsbod 2 Wevers olielampje (brons) ca. 1900 openingsbod 3 Tinnen kandelaar met 2 glazen kelken openingsbod 4 Tinnen tweearmige kandelaar met glazen kelken openingsbod 5 Vier Thonetstoelen met armleuningen openingsbod 6 Olieverfschilderij jongetje in witte lijst openingsbod 7 Twee poppen oud-hollands openingsbod 8 Ovale koperen paraplubak openingsbod 9 Porcelijnen meisjespop met babypop openingsbod 10 Kruisbeeld met in hout gesneden corpus openingsbod 11 Zilveren zakhorloge openingsbod 12 Zilveren tandenstoker openingsbod 13 Kinderstoel jaren 30: merk BEKO-Deinze openingsbod 14 Zilveren kettingarmband openingsbod 16 Zilveren peperstrooier openingsbod 15 Zilveren schakelring openingsbod 17 Olieverfschilderij parklaantje openingsbod 18 Olieverfschilderij 'Straatje' openingsbod 19 Kaasstolp jaren 30 openingsbod 20 Saladekom aardewerk openingsbod 21 aardewerken ronde dekschaal openingsbod 22 vierkante aardewerken dekschaal openingsbod

23 mand met 3 stuks aardewerk openingsbod 24 Zesdelig Chinees porcelein theeservies openingsbod 25 12 (zilveren?) theelepeltjes openingsbod 26 Eenpits groen petroleumstel openingsbod 27 Waterketel groen emaille openingsbod 28 Petroleumkan 10 l. openingsbod 29 Roodkoperen ketel openingsbod 30 Vierarmige kandelaar openingsbod 31 Prent HBS Hilversum openingsbod 32 schilderij 2 kokende Congolese vrouwen openingsbod 33 Schilderij 4 vrouwen openingsbod 34 Ets van Commanderie van St Jan Nijmegen openingsbod 35 Mantel en stola van echt bont openingsbod 36 Glazen lampenkap met balijnversiering openingsbod 37 Geschilder drieluik 'Tree of wishes' van Amy Giacomelli openingsbod 38 Design stoeltje groen gelakt. openingsbod 39 Friese staartklok (incompleet) openingsbod 40 Olieverfschilderij Boerderij met boot openingsbod 41 Olieverfschilderij bostafereel openingsbod 42 Olieverfschilderij bloemstilleven openingsbod 43 speelgoedpop met kleertjes openingsbod 44 schemerlampje op porcelijnen voet openingsbod

45 Handgeborduurd wit linnen tafellaken met servetten openingsbod 46 Olieverfschilderij tafereel daken Maastricht openingsbod 47 Biedermeier stoel openingsbod 48 Vaas en hanglamp in metaalvattingen openingsbod 49 Deens verzilverd orchideevaasje openingsbod 50 Jugendstil vaas openingsbod 51 Melkkan (plated) openingsbod 52 Twee paarlemoer spelden openingsbod 53 Handnaaimachine in houten koffer openingsbod 54 Olieverfschilderij 'Landschap met karrespoor' openingsbod 55 Doos met 17 porseleinen poppen openingsbod 56 Bronzen staande bureaulamp met glazen kap openingsbod 57 Drie Afrikaanse dansers (houtsnijwerk) openingsbod 58 Afrikaans Levensboombeeld (Makonde) uit ebbenhout openingsbod 59 Geschiedenis van het Oude en Nieuwe Testament (2 delen) openingsbod 60 Wandkleed 'Voet van Boeddha' openingsbod 61 Twee 'Egg Codlers' Royal Worcester porselein openingsbod 62 Dionysos plaquette van brons openingsbod 63 8 mm filmcamera uit 1930 openingsbod 64 Handgeschilderde Makkumse tegel openingsbod 65 Handgeschilderde Makkumse tegel: visserman openingsbod 66 Olieverfschilderij Molen te Alkmaar openingsbod

67 Acrylschilderij zonder titel van T. Rijpkema openingsbod 68 Ingekleurde ets Amsterdams straatbeeld openingsbod 69 Schilderij Ooyse dijk: Tiengeboden openingsbod 70 Olieverfschilderij Ubbergs kerkje openingsbod 71 Ingekleurde gravure Maliebaan Utrecht openingsbod 72 Litho windmolentjes (Ooypolder?) openingsbod 73 Lino afdruk Bathelomeuskerk Beek van Ed Noyons openingsbod 74 'Reiskaart' Groningen-Friesland-Drente uit 1911 openingsbod 75 Zeefdruk 'Circus' van Robert Terwindt openingsbod 76 Fotoalbum met paardenfoto's openingsbod 77 Zilveren roomstelletje openingsbod 78 Ets Kerkboog Grote Markt Nijmegen openingsbod 79 Ets Groningen Hoge dera openingsbod 80 Gedecoreerd wandbord Nijmeegse Valkhofburcht openingsbod 81 Schaaltje met afbeelding Nijmeegse Waag openingsbod 82 Drie lepeltjes zilver en verguld openingsbod 83 Drie zilveren borrel lepeltjes met emaille decoratie openingsbod 84 Zilveren taartschep openingsbod 85 Verzilverde handspiegel openingsbod 86 Zilveren kleren borstel openingsbod 87 Twee zuurvorkjes met zilveren handvat openingsbod 88 Houten beeld zittende fluitspeler openingsbod

89 Houten beeld godin van de rijst en de vruchtbaarheid openingsbod 90 Bronzen schildpadje / verborgen doosje openingsbod 91 Twee porseleinen schoteltjes openingsbod 92 Vierkant olieverfschilderijtje 'Peer' openingsbod 93 Ets van lange rij bomen (Ph. Wiegman) openingsbod 94 Ets 'Carvalho' (Ph. Wiegman) openingsbod 95 Houtpastel van Julie Fichter openingsbod 96 Icoon Maria met Jezus openingsbod 97 Ets 'Kuikentje' van Marianne Stam openingsbod 98 Pentekening Marjo Asbeek-Brusse openingsbod 99 Aquarel van Dora Essers openingsbod 100 Gouache Bloemstilleven van Annemarie Eilers openingsbod 101 Acrylschilderijtje 'Leurse Bos' openingsbod 102 Schilderij op zijde 'Fantasia' van Annie Franken openingsbod 103 Prent uit het Tijdschrift 'Jugend' 1899 openingsbod 104 Gravure 'A view from Nijmwegen' (1836) openingsbod 105 Ets/gravure 'Spruitenkamp' Ooij van Ed Noyons. openingsbod 106 Drie foto's vrouwen (midden Oosten) openingsbod 107 Schilderij 'Bron van Wijsheid' (Janne vd Marel) openingsbod 108 Spekstenen beeld Chinese visser openingsbod 109 Modern damespolshorloge openingsbod 110 Antieke veterhaak openingsbod

111 Kristallen vaasje openingsbod 112 Verguld dameshorloge aan schakelketting openingsbod 113 Zilveren dameshorloge aan schakelketting openingsbod 114 Verzilverd slacouvert (plated) openingsbod 115 Zes verzilverde viscouverts (plated) openingsbod 116 Vierdelige set opscheplepels (plated zilver) openingsbod 117 Reprografie 'Het congres danst' openingsbod 118 Jubileumprent politie Tweestromenland openingsbod 119 Ets 'Bos op de heuvelrand' openingsbod 120 Reprografie 'Verdwenen kasteel Ubbergen' openingsbod 121 Lino 'Der Golem' (Ed Noyons) openingsbod 122 Olieverf op karton 'Polderavond' (H. van Kuyk) openingsbod 123 Ets 'De twee Bartholomeuskerken van Beek (Wim van Beek) openingsbod 124 Koperen bak op voet openingsbod 125 Curieuze pijp: Papa fume une pipe openingsbod