Veiling januari 2019
- Guido Adam
1 Nederland & Overzeese gebiedsdelen: catalogus N.V.P.H. Wereld: Michel, Yvert & Telliers, Stanley Gibbons of anders omschreven. Post(waarde)stukken: Geuzendam. Mi. = Michel, Yv. = Yvert, SG. = Stanley Gibbons, Zb. = Zonnebloem Gebruikte tekens: ** = postfris zonder plakker(resten), * = ongebruikt met plakker(resten), o = gebruikt. Leden en niet leden kunnen een schriftelijk bod uit te brengen door middel van het biedformulier zaalveiling per naar of telefonisch bij de veilingmeester. 1,00 = ± 1,11 = foto van de kavel beschikbaar nr. Land Cat.nr. Conditie Omschrijving Cat.prijs Inzet 1 Zuid Afrika Geuzendam P 36 D Enveloppe 1952 Van Riebeeck Zuid-Afrika naar Duitsland 3,50 2 Nederland 7 briefkaarten v.a ,50 3 Duitse Rijk Feldpostbrief en Feldpostenveloppe 4,00 4 Diverse 13-1a Zilverbon van 2,50 gulden uit ,00 15,00 5 Duitsland 3 aangetekende enveloppen ,00 6 Frankrijk Yv.14 A Briefkaart uit 1854 met Yv. 14 A 2,00 7 Duitse Rijk Steekblad 3 bankbiljetten 1903/1910 3,00 8 Duitse Rijk o 9 enveloppen/kaarten m. div. zegels ,00 9 Vaticaan Mi ** Niet verzonden enveloppe met zegels, ,00 10 Nederland 21 o Kwitantie Rotterdam 1884 met zegel 5,00 11 Nederland 411+perfin o Kaart 50-jarige bestaan Post. Ver. Breda ,00 12 Nederland 178+LP10 o Enveloppe kerstvlucht per Zilvermeeuw ,00 13 Nederland 50 postzegelmapjes, 5 ct. p.stuk. 2,50 14 Nederland 332/45 **/* 14 zegels Kon. Wilhelmina 13 pf. 338 met plakkerresten 31,00 3,50 15 Nederland 240/43+141/43 */o 2 series kinderzegels 1931/ ,00 5,00 16 Nederland * Kinderzegels ,00 2,50 17 Nederland 13, 15 t/m 18 o 5 "Wapenzegels" uit 1869/71 215,00 19,00 18 Nederland * Compl. Serie ANVV zegels ,00 9,00 19 Nederland 588/ /95 ** 2 series, Jubileumzegels en tentoonstellingszegels ITEP uit ,00 9,50 20 Nederland 2500/09 ** Velletje "Zaai/Oogst" 2007 Frankeerwaarde 4,40 euro 12,00 3,00 21 Nederland 1852/ Bl ** 4 velletjes en 3 zegels 22,00 2,00 22 Nederland V1957/ /83 ** 2 Velletjes "Nieuwe kunst"+ "Tussen twee Culturen" ,00 2,50 23 Nederland 3026 ** Mooi Nederland (58) Marken ,50 2,50 24 Nederland 3027 ** Mooi Nederland (59) Walcheren ,50 2,50 25 Nederland 3064 ** Mooi Nederland (60) Noordwest-Veluwe ,50 2,50 26 Nederland V3259/68 ** Velletje 50 jaar Top ,00 4,75 27 Nederland V3275/84 ** Velletje Bruggen in Nederland ,00 4,75 28 Nederland V3289/98 ** Velletje Flora en Fauna van het Naardermeer ,00 4,75 29 Nederland V3303/08 ** Velletje Pitstop Volvo Ocean Race 2015 Den Haag 17,00 4,75 30 Nederland V3331/40 ** Velletje Charlotte Dumas portretten ,00 4,75 31 Nederland V3341/50 ** Velletje Verlichting ,00 4,75 32 Nederland V3351/60 ** Velletje Scheepsmodellen ,00 4,75 33 Nederland V3447/51 ** Velletje 100 jaar Schiphol ,00 4,75 34 Nederland 2009 ** Mapje zegels ,00 2,50 35 Nederland 2013 Blokje 7,00 2,00 36 Nederland V3169/70 ** Velletje Jeugdfilatelie ,00 4,75 37 Nederland V3171/72 ** Velletje 200 jaar Koninkrijk, grondwet - "fr. 2" 34,00 12,25 38 Nederland V3173/74 ** Velletje Europa; Muz. instr. - Intern ,00 8,75 39 Nederland V3204/08 ** Velletje 12 1/2 jaar koninklijk huwelijk ,00 4,75 40 Nederland V3229/33 ** Velletje Nederlandse DJ's ,00 4,75 41 Nederland V3325/30a ** Velletje Grenzeloos Nederland - USA ,80 4,75 42 Nederland V3361 ** Velletje Dag van de Postzegel ,00 4,75 43 Ned. Antillen Tussen Series vogels 2,50 44 Ned. Antillen **/* Div. series ,00 45 Nederland D serie20 */o 8 dienstzegels 23,50 2,00 46 Nederland 2420 A7-A12 ** 6 Zegels schilderijen 3,50 47 Nederland 2420 A8-16 o 18 zegels schilderijen 7,00 48 Nederland 2489A ** 8 zegels 4,00 49 Nederland 929 PM o 1969 Plaatfout - groen krasje bij rand rechtsboven 18,00 3,00 50 Nederland R.86/89 ** Complete serie roltanding "Voor het kind" 85,00 8,00 51 Nederland R.98/101 * Complete set kinderzegels Tweezijdig hoekroltanding 50,00 6,00 52 Suriname 12 verschillende postzegelboekjes serie fruit 4,00 53 Suriname 15 verschillende postzegelboekje serie luchtpost 5,00 54 Nederland BZ.1-5 **/o 14 zegels, 2 series w.v. 1 strook met volgnrs "Port betaald" 2,00 55 Nederland BZ.6 t/m 16 **/o 11 zegels "Port betaald" 2,00 56 Ver. Europa 6 FDC's uit '64 2,00 57 Duitsland Notopfer Berlin 120,00 8,00 blad 1 van 8
2 nr. Land Cat.nr. Conditie Omschrijving Cat.prijs Inzet 58 Duitsland Dik stockboek met heel veel zegels. Hoge cat.waarde 20,00 59 Duitse Bundespost * 2Pf.-90Pf. 16 zegels opbrengst voor de vereniging 50,00 5,00 60 BRD Mi.447/50+340/ /72 ** 3 series uit resp. 1964, '60, '61 7,50 2,00 61 BRD Mi.464/67+529/ /81 **/o 3 series uit resp. 1965, '67, '69 9,00 2,00 62 BRD Mi.Blok /20 o Koren 9,50 2,00 63 BRD ** Jaaruitgave Duitsland+ Berlin ,00 12,00 64 BRD ** Jaaruitgave Duitsland+ Berlin ,00 8,00 65 BRD Mi.1156/60 o Bondspresidenten combinaties 1156/60 2,00 66 DDR Mi.1320/22 ** Combinaties 1320/22 28,00 7,50 67 DDR **/o Halfvolle schoenendoos zegels, veel (!) vellen 2,50 68 DDR **/o Steekblad met diverse series uit '89/'90 2,00 69 Dld Freie Stadt Danzig Mi.53/62 */o 12 zegels ,50 5,00 70 Dld Freie Stadt Danzig Mi.264/68 */o 5 zegels 1938 scheepvaart 3,00 71 Gen. Gouvern. Mi.1/13 ** Bezetting ,00 3,00 72 Duitsland Kiautschou Mi.18/23 * 6 bootjeszegels uit ,20 15,00 73 Duits Lokaal Mi.1-16 ** Cottbus ,00 8,00 74 Oud Duitsland Privatpostmarken tot ,50 2,00 75 Duitse Rijk Mi.W43 o Samendruk W 43 5,00 76 Duitse Rijk Mi.SK15 o Samendruk SK 15 5,50 77 Duitse Rijk Mi.S101 o Samendruk S 101 4,50 78 Duitse Rijk Mi.S100 o Samendruk S 100 4,50 79 Duitse Rijk Mi.W42 o W 42 schaars stempel "Seepost" scheepsstempel 8,50 80 Duitse Rijk Mi.W41 o Samendruk W 41 2,00 81 Duitse Rijk Mi.W44 o Samendruk W 44 5,00 82 Duitse Rijk Mi.SK16 o Samendruk SK 16 5,50 83 Duitse Rijk Mi.Block 4x o Galopprennen 'Das Braune Band von Deutschland" ,00 3,75 84 Duitse Rijk Mi.831/42 ** Tag der Briefmarke; Heldengedenktag ,00 4,25 85 Duitse Rijk Comb.W5 * Combinatie van zegels 50,00 3,50 86 Duitse Rijk Comb.W7 I+W7 II * Combinatie van zegels 145,00 11,50 87 Duitse Rijk Comb.W7 I+W7 II o Combinatie van zegels 195,00 15,00 88 Duitse Rijk Comb.W8 * Combinatie van zegels 30,00 2,25 89 Duitse Rijk Comb.W8 o Combinatie van zegels 45,00 3,25 90 Duitse Rijk Mi. Bl. 5x + 6 Olympische Spelen, Berlijn - 2 blokken ,00 30,00 91 Duitse Rijk Mi.543 o Steekblad m. zegel + 2 x feldpostenv. Konigsberg '39/'40 6,00 92 Duitse Rijk ** Spendemarken tbv Schipbreukelingen 4,00 93 Duitse Rijk ** Spendemarken tbv Schipbreukelingen 10 pfg vel 5,00 94 Duitse Rijk ** Spendemarken tbv Schipbreukelingen 20 pfg vel 5,00 95 Duitse Rijk ** Spendemarken tbv Schipbreukelingen 30 pfg vel 5,00 96 Duitse Rijk ** Spendemarken tbv Schipbreukelingen 50 pfg vel 5,00 97 Engeland SG.2238/42 ** Kerstserie ,50 2,00 98 Engeland Mi.V.11.C ** "Smilers" 1991 Tanding 14 1/4 250,00 50,00 99 Engeland Mi.Blok 19 ** Blok 2004 transport over zee. Schepen van ,00 5, Engeland Mi.Blok 20 ** Blok jr. Tuinenonderzoek 12,00 3, Engeland SG.MS2886 ** Velletje "Lets we forget" ,00 2, Engeland SG.2876/81 ** "Christmas 2008" Complete serie(6) 20,00 4, Engeland SG.2870/75 ** "Women of Distriction" 2008 Complete serie (6) 8,00 2, Engeland SG.2862/67 ** "RAF Uniforms" 2008 Complete serie (6) 10,00 2, Engeland SG.MS2861 ** Velletje "Olympic Games" Mooi velletje ,00 2, Engeland SG.MS2847 ** Velletje "St. Paul's Cathedral" 8,00 2, Engeland SG.2831/40 ** Compl.serie (10)"Insect" Afb.vlinders/motten/kevers/spinnen etc 14,00 3, Engeland SG.2825/30 ** "Mayday-Rescue at Sea" Compl. Serie (6) uit ,00 2, Engeland SG.2787/02 ** 6 zegels compl. Serie "Boeken James Bond" ,50 2, Engeland SG.2806/11 ** "Working Dogs" Compl serie (6) 8,00 2, Austr. Antarctic Territory Mi.37/52 ** 2x dezelfde serie in tete beche scheepvaart ,00 4, Ascension SG.2 o 1d ,00 9, Antiqua ** 32 zegels w.o. 3 series en 4 velletjes 25,00 3, Antigua SG.5 (*) Zonder gom, ,00 13, Antigua SG.34a * 2½p ,00 12, Bahama's SG.41 o 4p. w: Cr. CA p: ,00 13, Bahama's SG.60 o 2½p w: Cr.CC ,00 19, Bahama's SG.79 o 2½p w: mult. Cr. CA ,00 17, Barbados SG.112 o 8p ,00 10, Barbados SG.205 o 2½p ,00 9, Barbados SG.271/82 o Complete serie ,00 23, Brits Antarctic Territory Mi.45/59 ** Complete serie met schepen ,00 7, Brits Antarctic Territory Mi.Blok 1 ** Velletje Churchill en scheepvaart 18,00 3, Bermuda SG.10 o 3p, w: Cr.CC, p: 14x12½ ,00 19,00 blad 2 van 8
3 nr. Land Cat.nr. Conditie Omschrijving Cat.prijs Inzet 125 Bermuda SG.118 o 5sh. p:14, chalk paper ,00 15, Canada Mi.135 o Mount Edith Cavell 1$ ,00 6, Fiji Tussen SG */o 12 zegels 18,35 3, Frans Antarctic Territory Mi.98/100 ** 3 zegels scheepvaart ,00 3, Frans Antarctic Territory Mi.111 ** James Cook ,00 2, Frans Antarctic Territory Mi.24 ** Jean Charcot ,00 6, Frans Antarctic Territory Mi.82 ** Zegel uit 1973 afb. schip 32,00 5, Falkland Islands ** 16 zegels w.o.4 series en 1 velletje motief scheepvaart 25,00 3, Falkland Islands ** 19 zegels w.o. 3 series en 1 velletje en losse zegels schepen 30,00 3, Gilbert and Ellice Islands Tussen SG */o 8 zegels 17,05 3, Gilbert and Ellice Islands Tussen SG */o 10 zegels 23,15 4, Engelse gebieden */** 1937, Coronation, 9 series 18,90 3, Engelse gebieden */** 1937, Coronation, 11 series 17,70 3, Engelse gebieden */** 1937, Coronation, 9 series 23,30 4, Engelse gebieden */** 1937, Coronation, 4 series postfris + 1 zegel met plakkerresten 12,60 2, Grenada Yv. 931/49 o Complete serie schepen (19x) ,00 6, Grenada Yv Serie & blok: WWF-Wilde Vogels van Grenada ,00 4, Grenada Yv '65 Serie: Schepen ,00 3, Br.Honduras SG.35 o 2c. op 50c. op 1sh ,00 25, Br.Honduras SG.27 o 2c. op 1p ,00 12, Kuwait SG.60a o 6a, ,00 7, Kuwait SG.63 o 14a, ,00 7, New Foundland SG ** Serie royal visit met opdruk 2, Papua N. Guinea SG.1/15 o Complete serie ,00 6, South Georgia Mi.52/58 ** Silver Jubilee ,00 2, Solomon Islands ** 49 verschillende zeilschepenzegels in 10 strips 9, Alderney Mi.Blok 15 ** Mooi Blok met vogels uit ,00 2, Alderney Mi.55/58 ** 300 jr. zeeslag 4 zegels 1992 afb. boten 13,00 3, Alderney Mi.230/35 ** 100 jr. FIFA Complete serie ,50 2, Guernsey Mi.Blok 3 ** Huwelijk Prins Charles en Lady Diana ,00 2, Guernsey Mi.990/99 ** 10 zegels met verschillende soorten Clematis 10,00 2, Guernsey Mi.1007/11 ** 60 jaar 2e wereldoorlog 5 zegels met o.a. schepen en vliegtuig 11,00 2, Jersey Mi.Blok 15 ** Mooi Blok met afb. Zeevogels ,00 3, Jersey Mi.Blok 44 ** Blok met zegel afb. orchidee ,00 2, Jersey Mi.Blok 46 ** Blok afbeelding Koraal ,00 2, Eiland Man Mi.V.122/27 ** 2 velletjes "Monumenten" ,00 2, Eiland Man Mi.V.860/63 ** Mooi groot vel met zangvogels 20 afb. 30,00 6, Eiland Man Mi.1143/52 ** Complete serie ,00 2, België Mi.blok 6 ò 1937, koningin Elisabeth - muziekfonds 20,00 4, België Mi.blok 7 * 1938, monument koning Albert 50,00 7, België Mi.blok 27, 41, 42 o , Ieper, bloemen, Belgica 11,20 2, België Mi.blok 29, 30, 31 o 1964, Pasture, Pasture, melaatsen 11,00 2, België Mi.blok 49, 2029/33 ** 1980, onafhankelijkheid 10,50 2, België Mi.2384/ /38 ** , vogels, vissen 10,00 2, België Zoo d' Anvers 2, België Mi.760/68 o 1946, Pater Damian 9,00 2, België Mi.1167/73 o 1959, folklore - tbc 10,00 2, Frankrijk **/o Velletje zeilboten 1999+M.H. Rode kruis met boot , Frankrijk 3608/12+Blok ** 3 velletjes ,00 5, Polynesie Francaise ** Velletje "Franse revolutie en Muiterij op de Bounty" Schip afb. 2, Finland **/*/o 29 zegels meest scheepvaart 3, Finland Mi.1385/90 **/o Complete serie pf /90 gestempeld. Zeilboten ,00 2, Finland Mi.Blok MH 46 ** Scheepvaart 3 velletjes 19,00 4, Finland Mi.Blok 21 ** Velletje vuurtorens 6,50 2, Groenland Mi.blok 10 ** 1996, walvissen 7,00 2, Groenland Kaart schip kinderen , Oostenrijk **/o Ongeveer 15 series, 100 zegels rond , Oostenrijk Mi.933 ** 1949, Unicef 15,00 3, Oostenrijk Mi.943/45 * 1949, UPU 20,00 3, Oostenrijk Mi.947 * 1949, Karl Millocker 25,00 4, Oostenrijk Mi.952/54 * 1950, volkstelling 150,00 15, Oostenrijk Mi.957 * 1950, dag v/d postzegel 12,00 2, Oostenrijk / Reich o Veldelen met opdruk - Hitler 2, Bulgarije o , 7 blokken postzegeltentoonstellingen 15,80 2, Hongarije Mi.Blok 153 B 5 FDC's waarop o.a. Blok 153 B 5, Hongarije Mi.blok 151, 172, 173 ** , dag v/d postzegel + operagebouw 11,00 2, Hongarije Mi.blok 159, 160, 168 o , KSZE, brug, muziek 11,00 2,25 blad 3 van 8
4 nr. Land Cat.nr. Conditie Omschrijving Cat.prijs Inzet 192 Hongarije Mi.511/15 * 1933, Jamboree scouting 34,00 5, Hongarije Mi.943/46 ** 1946, treinen 14,00 3, Hongarije Mi.960/62 ** 1946, landbouw 18,00 3, Hongarije Mi.981/84 ** 1947, sociale zorg - artsen - gezondheidszorg 14,00 3, Hongarije Mi.1330/ , klederdrachten 17,00 3, Hongarije Mi.1370/72 ** 1954, Rate republiek 14,00 3, Rusland Blok 27 o Blok ,00 5, Servië Mi.62a/65a o Bezetting ,00 4, Tsjecho-Slowakije Blok ** 3x2 blokken schepen x8 euro cw. 24,00 2, Tsjecho-Slowakije ** Velletje Henri Rousseau met schip 2, Indonesië **/* 5 series ,50 2, Diverse Bronzen postzegel, uniek exemplaar 15, Wereld "Post Restante", doos met van alles vondsten? 3, Wereld **/*/o Ongeveer 500 zegels in zakje afb. schilderijen 3, Burundi ** 2012 Velletje Columbus afb. met schepen 19,00 4, Burundi ** 2012 Velletje Columbus afb. met schepen 19,00 4, Burundi ** 2012 Velletje Transport afb. met schepen 19,00 4, Congo ** 2 pracht vellen á 9 zegels motief "Zeilschepen". 6, Comoren ** 2008 Velletje Columbus afb. met schepen 3, Comoren ** 2008 Velletje Duikboot Turtle 3, Comoren ** 2009 Velletje Schepen en celebreties 4, Comoren ** Velletjes vuurtorens 10, Comoren ** 2008 Velletje afb. vuurtoren 3, Comoren ** Velletjes vuurtorens en vogels 10, Comoren ** 2011 Velletje met vlinders 3, Comoren ** 2009 Velletje met vlinders 3, Comoren ** Velletje met vlinders 10, Comoren ** Velletje met auto's 6, Comoren ** 2008 Velletje met auto's 3, Thailand Mi.1438/ /47 ** , olifanten incl. blok 36 14,10 3, Wereld **/*/o Schoenendoos met 1 kg. Afgeweekte zegels, ook wet Nederland 3, Nederland **/o Dik stockboek met combinaties uit postzegelboekjes vol! 2, Nederland **/o Mooi stockboek 16 zwarte kantjes gevuld met zegels ook wat doorlopers 3, Nederland **/*/o Doos met 1 1/2 kg. afgeweekte zegels. incl. port / dienst / luchtpost. 5, Diverse Mooi Leuchtturm album voor postzegelboekjes 5, Diverse "De Post" album voor automaatboekjes 5, Diverse Importa Detector voor fosforzegels 9, Diverse Leeg Importa album voor 150 FDC's 4, Diverse Mooi Importa album Nederland 4,00 Kavels voor de volgende veiling kunt U inleveren op de verenigingsavond bij de veilingmeester. Deze kavellijst is een bijlage bij het maandblad van de Filatelistenvereniging Vlaardingen en Omstreken. Verschijningsdatum digitaal: 27 december gedrukt: op of omstreeks 2 januari 2019 De eerstvolgende ledenvergadering is op dinsdag 15 januari De eerstvolgende volgende ruildag is op de 4e zaterdag van januari: 26 januari blad 4 van 8
5 blad 5 van 8
6 blad 6 van 8
7 blad 7 van 8
8 blad 8 van 8
Nadere informatieVeiling april 2019
Nederland & Overzeese gebiedsdelen: catalogus N.V.P.H. Wereld: Michel, Yvert & Telliers, Stanley Gibbons of anders omschreven. Post(waarde)stukken: Geuzendam. Mi. = Michel, Yv. = Yvert, SG. = Stanley Gibbons,
Nadere informatieVeiling kavellijst november 2017
Nadere informatieVeiling februari 2019
Veiling 459 19 februari 2019 Nederland & Overzeese gebiedsdelen: catalogus N.V.P.H. Wereld: Michel, Yvert & Telliers, Stanley Gibbons of anders omschreven. Post(waarde)stukken: Geuzendam. Mi. = Michel,
Nadere informatieNALATENSCHAPSVEILING 29 APRIL 2018
Nadere informatieVeiling december 2018
Nadere informatieSchriftelijke veiling nr. 3 november 2018
Nederland & Overzeese gebiedsdelen: catalogus N.V.P.H. Wereld: Michel, Yvert & Telliers, Stanley Gibbons of anders omschreven. Post(waarde)stukken: Geuzendam. MI. = Michel, Yv. = Yvert, SG. = Stanley Gibbons,
Nadere informatieVeiling van maandag 1 februari 2016
Nadere informatiek 002 k 014 k 015 k 019
Nadere informatieVeiling mei 2018
Nadere informatieVeiling september 2018
Nadere informatiek 55 k 65 k 73 k 81 61 Nederland PF
Nadere informatieVeilinglijst maandag 2 januari 2017
Nadere informatieVeiling oktober 2018
Nadere informatieVereniging van Postzegelverzamelaars. Barendrecht
Nadere informatieBeverwijk veilingprogramma december xlsm, Veiling , 14:22
Nadere informatieVeiling juni 2018
Nadere informatiek 51 k 54 k 55 k 61 k 64 de drie volgende afbeeldingen zijn te zien op de volgende pagina.
51 Nederland GB 1 F 45,00 4,50 52 Nederland GB 2 35,00 3,50 53 Nederland GB 5 10,00 1,80 54 Nederland GB 7 met puntstempel 52 F 4,00 0,50 55 Nederland GB 10 mooie tanding F 30,00 5,40 56 Nederland GB 13
Nadere informatieRetourkavels november 2015, nog te koop op ruilbeurs!
Nadere informatieVeiling juni 2019
Nadere informatieVEILING RESTAND APRIL 2015 VOOR DE RUILBEURS
Nadere informatieKavel Omschr. Kwal. Cat.w. Inzet.
Nadere informatieRetour kavellijst februari 2016
Nadere informatieSchriftelijke veiling nr. 2 mei 2018
Nadere informatieMegaveiling 11 oktober 2014
Nadere informatiek 003 k 006 k 011 zie voor verdere afbeeldingen de volgende bladzijde
1 Nederland PF 1083 zonder rand 3,50 0,50 2 Nederland PF 1092-1093 1,00 0,15 3 Nederland PF 1098-1100 Blok met 9 zegels F 9,90 1,60 4 Nederland OG 1098-1102 5,50 1,00 5 Nederland OG 1103-1106 4,00 0,70
Nadere informatieK 4 K 15 K 17 K 18. K 29w K 24
Nadere informatieBeurs De Oranjerie 22 April
Nadere informatiek 15a k 15b k 19a k 19b k 23 k 25
KAVELLIJST muntenveiling februari 2018 Kav Land Status Jaar Cat.nr/omschrijving Cat.prijs Inz.prijs Opbr 1 Nederland FDC 1987 Set Utrecht F 15,00 2,00 2 Nederland FDC 1988 Set Groningen 15,00 2,00 3 Nederland
Nadere informatieVeiling 26 Ruildag zaterdag 24 november 2018
Nadere informatieCLUBVEILING GROTE VEILING SEPTEMBER No. Omschrijving C.W. Inzet
1 o Nederland, 1 5ct. Koning Willem lll, mooie randen. 1852. 45,00 6,00 2 o Nederland, 2 10ct Koning Willem lll 1852. 35,00 5,00 3 o Nederland, 3 15ct Koning Willem lll 1852 170,00 20,00 4 o Nederland,
Nadere informatie19 Ned. 21 pracht ex.pl. met zeldzaam langst. "Onstwedde" 2,00 6,00
1 Ned. 1 pracht exemplaar met vier zeer brede randen 4 13,50 2 Ned. 1 ongebruikt, zonder gom, zeer breedrandig 250,00 30,00 3 Ned. 2 4 zeer brede randen, miniem vouwtje, mooi alb. 3 7,00 4 Ned. 3 gestempeld,
Nadere informatieVeiling van maandag 4 januari 2016
Nadere informatieCatalogus Omschrijving **/*/0 cat.w. inzet nrs NVPH Nederland
Catalogus Omschrijving **/*/0 cat.w. inzet nrs NVPH Nederland 1. 1+2 Koning Willem III 0 80,00 20,00 2. 3. Koning Willem III 0 170,00 40,00 3. 4+5 Koning Willem III 0 30,00 7,50 4. 6. Koning Willem III
Nadere informatiek 001 k 011 k 004 k 021
1 Nederland PF 1366 F 3,60 0,30 2 Nederland PF 1418 3,60 0,30 3 Nederland PF 1442-1443 1,60 0,10 4 Nederland PF 1460 F 3,60 0,30 5 Nederland PF 1461 (2x paar) 1,00 0,05 6 Nederland PF 1515-1516 1,60 0,10
Nadere informatieDonderdag 4 februari 2016 in Mennistenerf te Zaandam
Nadere informatieHEEMPOST. De contributie bedraagt: Voor leden met het blad Filatelie 35,-- Voor begunstigers zonder Filatelie 10,-- Nalatenschapscommissie
HEEMPST Voorzitter Vice Voorzitter Secretariaat Bestuur Postzegelvereniging Heemskerk J.F. Koer jan.koer@ziggo.nl R. Jager rinzejager@hotmail.com H. Winterberg herman.winterberg@ziggo.nl 230880 231451
Nadere informatieSchriftelijke veiling nr. 4 mei 2018
Nadere informatiekavel Cat NR Omschrijving catw. inzet
Nadere informatieKAVELLIJST 7 februari 2018 V.nr. K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr.
KAVELLIJST 7 februari 2018 V.nr. K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr. 1 3500 3539 Nederland Zgl.nrs 82/83 20,00 O 2,50 2 3501 - - zgl.nr. 84 15,00 O 2,00 3 3502 - - Zgl.nr. 86 20,00
Nadere informatiek 1 k 6 k 8 k 17 k 28 k 22
Nadere informatiePOSTMERKNIEUWS Deze maand De Grote Veiling
POSTMERKNIEUWS Deze maand De Grote Veiling 1 3 4 5 6 7 10A 12 69 79 85A 17 23 25 26 38 52 uit 75 uit 80 89 117 118 128 132 134 123A Van de veilingmeester Van de Veilingmeester. In plaats van in de maand
Vereniging van Postzegelverzamelaars Barendrecht 0 Jaargang 12 nr. 4 september 2012 Van de voorzitter Het is altijd moeilijk om in vakantietijd iets te schrijven voor Franco. Als u in september de eerste
HEEMPST Voorzitter Vice Voorzitter Secretariaat Penningmeester 2 e Penningmeester Dir. Rondzendverkeer Bestuur Postzegelvereniging Heemskerk J.F. Koer jan.koer@ziggo.nl R. Jager rinzejager@hotmail.com
Nadere informatiekavellijst grote veiling 13 oktober 2018
1 5301 Lind. Polen/Rusland 2 stockboeken diversen - XX/O 5,00 2 5302 - Wereld 5 stockboeken diversen - O 5,00 3 5303 - Tsj./Tsj.slowakije Dik stockboek diversen - XX/O 10,00 4 5304 - Wereld 5 stockboeken
Nadere informatieOBP Belgie Belgie 1849 nr 1 en 2 in diverse kleur variaties nr 1 5x, nr 2 6x o 810 100,00 188
MUNTEN en papiergeld M9 Biljet van fl. 10,00 7,00 M14 Eerste slag Eurolanden, 15 x, in luxe kistje 200,00 Diverse herdenkingsmunten Munten en penningen in doosjes M24 20 euro medaille 1998, Zweden 20,00
Nadere informatiek 3 k 10 k 18 afbeeldingen kavels 23 en 25 zie volgende pagina
Nadere informatiePostzegels - Albums en boeken buitenland
Albanië 700 Albanië 1913-0 in insteekboek. Aardig gevulde startcollectie postfris/(on)gebruikt wo. wat misperforaties. 701 Antarctica Antarctica 1957-1995 in Davo de luxe-album. Collectie postfris met
Nadere informatieKavellijst Voorjaarsveiling 2018
Kavellijst Voorjaarsveiling 2018 Kijkgelegenheid : 10u00-13u00 28 april 2018 Veiling : 13u45-16u00 28 april 2018 Nederland - frankeerzegels 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Nadere informatiek 94 k 98 k 106 k 113
KAVELLIJST muntenveiling april 2018 Kav Land StatusJaar Cat.nr/omschrijving Inz.prijs Opbrengst 1 Nederland mapje met centen en stuivers F 30,00 3,00 2 Nederland Potje met centen BOD 3 Nederland PRF 1991
Nadere informatiePostzegels - Omslagen
1300 Nederland 1300 ITEP 1952. 25 postfrisse pracht serie in complete velletjes. Tevens reclameblad ITEP zegels. 500 1309 1301 1301 Hawidkaart langlopende series wo. 349/349, 356/373, 474/489, 518/537
Nadere informatiePostzegels - Grote dozen - wordt niet verstuurd!
Nadere informatieД1Х3Kavel Omschr. Kwal. Cat.w. Inzet. 1e
Д1Х3Kavel Omschr. Kwal. Cat.w. Inzet. 1e Dobbelsteenkavels Cor Fischer Nederland 1 Kind 1949/1954 o 80 3 3508 2 602/6 o 18 bod 3508 3 641/5 o 22 bod 3508 4 1488/1501,1488/97A+1581/2 *** 45 2 3508 5 PBk
Vereniging van Postzegelverzamelaars Barendrecht 0 Jaargang 13 nr. 3 mei 2013 Voorzitter: W.J. de Ruiter Zeeg 40, 2991EK Barendrecht 0180-614139 Secretaris: W. van Veggel Botter 119, 2991 PE Barendrecht
Nadere informatieO 450,00 50, / 5 restpartij (nr. 4 7x en nr. 5 11x) O 373,00 7, / 20. O 50,00 9,00 O 150,00 16,00 O 17,50 3, mooie Tanding
Nederland - frankeerzegels 1 X 1 in horizontaal paar O 200,00 30,00 2 X 1 in vertikaal paar O 200,00 30,00 3 X 01 / 03 O 250,00 30,00 4 X 01 / 03 O 250,00 30,00 5 2 - Korte witte rand O 35,00 3,50 6 X
Nadere informatieRestlijst Grote Veiling PPRC, 14 maart 2015
Nadere informatieRuilbeurslijst retourkavels van januari 2016
Nadere informatiek 002 k 010 k 016 k 023
KAVELLIJST postzegelveiling oktober 201 1 Nederland PF x 1129 als blok (kleurdoorloper) 3,00 BOD 2 Nederland PF x 1145 als blok (Rand is BE) F 3,00 BOD 3 Nederland PF 111 blok KZ 19 3,20 BOD 4 Nederland
Nadere informatieVERENIGING VAN POSTZEGELVERZAMELAARS BARENDRECHT FRANCO INFORMATIE BULLETIN
VERENIGING VAN POSTZEGELVERZAMELAARS POSTZEGELVERZ. BARENDRECHT BARENDRECHT FRANCO INFORMATIE BULLETIN Jaargang 16 nr.1 januari/februari 2016 VOORWOORD: Allereerst wens ik U allen een gezond en gelukkig
Nadere informatieZaal open 09.30 u. ziggo.nl
Zaal open 09.30 u. ziggo.nl Verkoopvoorwaarden De verkoop van elk kavel geschiedt à contant met 10% opgeld. Gekochte kavels worden alleen en uitsluitend tegen contante betaling in Euro afgegeven. Tijdens
Nadere informatiereniging van Postzegelverzamelaars Barendrecht
reniging van Postzegelverzamelaars Barendrecht 0 Jaargang 14 nr. 1 januari 2014 Van de Redactie Bij het vervaardigen van de omslag valt het steeds weer op, dat de tijd vliegt. Jaargang nr. 14 al weer.
Nadere informatiePostzegels - Losse nummers buitenland
902 905 906 907 908 Argentinië 900 428-431 - ongebruikte serie, catw. 72 15 Australië 901 Victoria 262 (SG) - gebruikte 1 Pound, tanding 12, catw. 85 15 902 Victoria 344 (SG) - ongebruikte Halfcrown, tanding
Nadere informatieKavel Cat.nrs omschr. vorm MUNTEN en papiergeld halve guldens ,, f/zfr 125,00 65, , f/zfr 35,00 20, , zfr/ p 50,00
Kavel Cat.nrs omschr. vorm MUNTEN en papiergeld halve guldens 2 831 1904,, f/zfr 125,00 65,00 3 832 1905, f/zfr 35,00 20,00 4 835 1908, zfr/ p 50,00 25,00 5 836 1909, zfr/ p 75,00 40,00 6 837 1910, p 100,00