Veiling oktober 2018
- Simon van Doorn
1 Nederland & Overzeese gebiedsdelen: catalogus N.V.P.H. Wereld: Michel, Yvert & Telliers, Stanley Gibbons of anders omschreven. Post(waarde)stukken: Geuzendam. Mi. = Michel, Yv. = Yvert, SG. = Stanley Gibbons, Zb. = Zonnebloem Gebruikte tekens: ** = postfris zonder plakker(resten), * = ongebruikt met plakker(resten), o = gebruikt. Leden en niet leden kunnen een schriftelijk bod uit te brengen door middel van het biedformulier zaalveiling per naar of telefonisch bij de veilingmeester. 1,00 = ± 1,11 = foto van de kavel beschikbaar nr. Land Cat.nr. Conditie Omschrijving Cat.prijs Inzet 1 Nederland P.36D ** Briefkaart Geuzendam P36D Inhuldiging Kon. Wilhelmina 3,50 2 Nederland 6 nieuwe ansichtkaarten Anton Pieck/Rien Poortvliet 2,50 3 Duitse Rijk o Feldpostenveloppe met getypte brief, ,00 4 DDR o 7 enveloppen met zegels 2,00 5 Duitse Rijk o Sudetenland, enveloppe met 8 zegels & 9 versch. stempels'37/'38 6,00 6 Diversen Kaart met Bon- Trein- en Fiscaalzegels 2,00 7 Denemarken Enveloppe 1916 krijgsgevangenenpost 6,00 8 Duitse Rijk Veldpostbrief Ostland/Letland ,00 9 Duitse Rijk Aangetekende brief 1944 Ostland/Letland naar Amsterdam 8,00 10 Frankrijk Poststuk per buizenpost verzonden ,00 11 Ned. Indië 215 o Enveloppe van Bandoeng-Middelburg ,00 12 Nw.Caledonië Ansichtkaart naar Gent ,00 13 Wereld 30 enveloppen met schepenzegels 2,50 14 Wereld 50 velletjes motief Scheepvaart nog geen 10 cent p.stuk 4,50 15 Duitsland Mi /82 o 2 aangetekende brieven uit ,00 16 Nederland Poststuk A'dam - Tokio-Biak via Noordpool 5,00 17 Nederland Poststuk Holland - Afrikalijn KLM 6,00 18 Nederland Poststuk NVPH 413 geopend door Wehrmacht 2,00 19 Nederland 2 ansichtkaarten uit Amsterdam ,00 20 Nederland Brief met inhoud Haarlem-Amsterdam ,00 21 Nederland Enveloppe Renkum 1901 met 51, 1 cnt. Lokaal tarief 2,00 22 Nederland Briefkaart met treinstempel 1923 Emmerich-Amsterdam 2,00 23 Nederland 4 ansichtkaarten 2 met treinst., 1 met langst.haarlem, 1 met gr. rondst.scheveningen 5,00 24 Nederland map met ansichtkaarten schepen, Vlaardingen, Maassluis 3,00 25 België Yv.10a o Briefstukje 2,00 26 België, Duitse bezetting Krantenwikkel 1916 met bestellerstempel 2,00 27 België Poststuk beschadigd in postsortering 3,00 28 Nederland 2550 / 59 ** Velletje "Denk groen, doe groen" Frankeerwaarde 4,40 euro 9,00 2,00 29 Nederland 2670 / 71 ** Verjaardagzegels. Frankeerwaarde 4,40 euro 9,00 2,00 30 Nederland ** 2 velletjes Frankeerwaarde totaal 5,28 euro 16,00 2,50 31 Nederland 2353 / ** 2 velletjes. Frankeerwaarde totaal 4,68 euro 11,50 2,50 32 Nederland Blok ** 2x blok. Naardermeer en De Veluwe Frankeerwaarde 4,00 euro 10,00 2,00 33 Nederland Blok ** 2x blok. Het Ned. wad en Kinderpostzegels Frankeerwaarde 3,90 11,00 2,00 34 Nederland V.2429 / 33 ** Rembrandtvel Frankeerwaarde 3,90 euro 8,00 2,00 35 Nederland o 3 velletjes 2 gestempeld, 1 gelopen 11,80 2,00 36 Nederland o 2 stel Europazegels, gelopen! 6,00 2,00 37 Nederland ** 4 velletjes. Frankeerwaarde 7,80 euro 3,00 38 Nederland ** 5 velletjes Decemberzegels. Frankeerwaarde 19,90 euro 6,50 39 Nederland ** 5 velletjes Decemberzegels. Frankeerwaarde 15,00 euro 5,00 40 Nederland / **/o 3 velletjes gestempeld en 1623 postfris. 19,00 2,00 41 Nederland ** 6 velletjes zegels. Frankeerwaarde 15,40 euro 7,50 42 Nederland **/o Verschillende velletjes. Opruimprijsje 4,00 43 Nederland / Luxemburg **/o 2 dezelfde velletjes Multilaterale Hertogpost ,00 44 Nederland 274 / 77 o Zomerzegels ,00 4,50 45 Nederland 220 / 23 o Kinderzegels ,00 2,50 46 Nederland 240 / 43 o Kinderzegels ,00 10,00 47 Nederland 141 / 143 o Kinderzegels ,50 2,50 48 Nederland V2164-'69 ** Velletje Zomerzegels ,00 3,00 49 Nederland V2493-'94 ** Velletje Bomen in de lente ,00 2,50 50 Nederland V2510-'11 ** Velletje Bomen in de zomer ,00 2,50 51 Nederland V2520-'21 ** Velletje Bomen in de herfst ,00 2,50 52 Nederland V2528-'29 ** Velletje Bomen in de winter ,00 2,50 53 Nederland 556 / 60 ** Kerken in oorlogstijd ,00 28,00 54 Nederland o Klein insteekboekje met zegels 3,75 55 Nederland * Tooropzegels 45,00 9,00 56 Nederland o Pr. Wilhelmina met hangend haar 50 cent en 1 gulden 50,00 9,00 57 Nederland 428 / 42 */o Complete serie met plakresten 15 en gestempeld 10 4,00 blad 1 van 11
2 nr. Land Cat.nr. Conditie Omschrijving Cat.prijs Inzet 58 Nederland 332 /45 **/* Postfrisse serie alleen de 338 met plakkerresten 31,00 6,00 59 Nederland * Legioenzegels 11,00 2,00 60 Nederland o Goudse glazen ,00 7,50 61 Nederland 278 o Luchtvaartfonds 12,00 2,00 62 Nederland 356 /373 * Complete serie 18 zegels "Traliezegels" ,00 25,00 63 Nederland 81 /83 o 3 zegels Kon. Wilhelmina 20,30 4,00 64 Nederland o 20 perfins 2,00 65 Nederland ** Velletje Multilaterale Hertogpost 2017 Zegels Ned. en Luxemburg 2,00 66 Nederland BD8 Blauwdruk uit ,00 67 Nederland 402 / 403 ** Legioenzegels 13,00 2,75 68 Nederland 573 / 577 o Kinderzegels 17,00 2,00 69 Nederland 583 / 587 ** Zomerzegels 22,00 3,00 70 Nederland 602 / 606 ** Zomerzegels 28,00 4,00 71 Nederland 607 / 611 ** Rode Kruis 19,00 2,50 72 Ned. Antillen 44/60 ** Curaçao, portzegels 1952 met rand 10,00 2,00 73 Nw. Guinea E3 t/m E11 10 FDC's 25,25 4,00 74 Suriname ** Leprazegels ,00 2,25 75 Duitsland ** Freimarken juli zegels van 20 pf. t/m 3 mrk 5,00 76 Duitsland Mi.1085 vel ** Vel FIP Kongress Essen ,50 77 Duitsland o Insteekkaart met zegels 2,00 78 Berlijn Mi.40 o 75 jaar Wereldpostverkeer (UPU) - 1 DM ,00 17,50 79 Berlijn Mi.63 o 200. Geburtstag J.W. Goethe ,00 7,50 80 Berlijn Mi.735 / 38 ** Compl. serie "Für die Jugend 1985" fietsers 9,50 2,00 81 Berlijn Mi.494 / 07 ** Compl. serie 14 zegels 20,00 4,00 82 Baden Mi.38A / 41A ** Serie Franse zone ,00 17,50 83 Br.Duitsland Mi. 754 / 57 ** 4 zegels roofvogels (met roestplekjes) 8,00 2,00 84 Br.Duitsland Mi.1512 / 19 ** Compl. serie "Für die Jugend 1991" vlinders 12,00 3,00 85 Duitse Koloniën * 5 zegels (met roestplekjes) motief schepen 3,00 86 DDR Mi.276 / 79 o Vrede ,00 4,50 87 Duitse Kolonie Karolinen Mi.tussen 7-17 * 10 zegels 2 mark met vouw, niet berekend, scheepjes 20,00 3,00 88 Duitse Kolonie Samoa Mi.7-16 * 10 zegels, 7 waarden scheepjes 1900/01 17,00 3,50 89 Duits Lokaal Mi ** Niesky ,00 6,00 90 Duits Lokaal Mi.2 blok ** Strausberg ,00 10,00 91 Duitse Post Blok 12B * Blok Allierte Bezettung ,00 92 Duitse Post Blok 12 A * Blok Allierte Bezettung ,00 93 Duitse Rijk Comb.K221 ** Hindenburg combinatie 2x K221 50,00 7,50 94 Duitse Rijk Mi.364 / 67 o Bauwwerken ,00 7,50 95 Duitse Rijk **/*/o Klein insteekboekje met zegels 2,00 96 Duitse Rijk Comb.S5 ** 2 zegels 5+10 in combinatie 20,00 2,00 97 Duitse Rijk Comb.KZ1 * Comb. met HAN nr. 7,00 2,00 98 Duitse Rijk H.Blatt 30+ ** Blokje combinatie 15,00 2,00 99 Duitse Rijk H.Blatt 29+H.Blatt 31 * 2 blokjes combinaties 22,00 2, Duitse Rijk Comb.S100 * Comb. met zegel 12 12,00 2, Duitse Rijk Comb.W59,W60+ W64 o 3 comb. van zegels 25,00 2, Duitse Rijk Comb.W73,W75, W78,W85+W89 o 5 comb. van zegels 27,00 2, Duitse Rijk Comb.S115,S119, S121+S123 o 4 comb. van zegels 33,00 3, Duitse Rijk Comb.S187,S189, S190+S191 o 4 comb. van zegels 28,50 2, Duitse Rijk Comb.KZ22,KZ26, KZ27+KZ28 o 4 comb. van zegels 46,00 4, Duitse Rijk Comb.K24 ** 2 comb. K24 24,00 2, Duitsland Saarland Mi.409 / 28 ** Complete serie van 20 zegels uit 1957 Th. Heuss 55,00 10, Engeland Mi.394 Y / 401 Y ** Complete serie 8 zegels met Phosphor uit ,00 3, Engeland ** Huwelijk Pr. Harry en Meghan zonder Barcode , Engeland ** Huwelijk Pr. Harry en Meghan met Barcode , Engeland ** Proefdrukken 2, Engeland SG.476b ** King George VI 2'6 SH/P 15,00 4, Engeland Post Office Yearbook ,00 17, Engeland Post Office Yearbook ,00 10, Engeland SG.2232 / 37 ** Compl. Serie Nobelprijs 6 waarden 12,00 3, Engeland SG.8A o Penny Red Blue Paper, ,00 2, Engeland Mi.Tussen o 20 zegels Kon. Victoria 1870/87 350,00 15, Engeland Mi.tussen105a+119a o 15 zegels King Edward VII ,00 6, Engeland Mi.tussen o zegels King George V 1912/35 240,00 8, Engeland Mi.1174 / 77 o Serie Castle 14,00 3,00 blad 2 van 11
3 nr. Land Cat.nr. Conditie Omschrijving Cat.prijs Inzet 121 Engeland Mi.335 / 38 o Serie van 4 Castle ,00 3, Engeland SG.532 / 35 ** Serie Queen Elisabeth II ,00 4, Engeland o Doosje onafgeweekte zegels 2, Engelse koloniën ** 4 serie's, 4 landen, á 4 zegels Barbedos/Br.Virgin/Ascension/Belize scheepvaart 3, Guernsey ** Jaarset 1993 Zegelwaarde Mi. 56,90 euro 56,90 10, Antiqua SG.208/ / 45 ** 2x complete serie SG.211 lichte plakkersporen 2, Anquilla SG.MS / 95 **/* Vel en compl. Serie "The statue of liberty centenary" zijlschepen 16,45 3, Anquilla SG.MS.159 / ** Vel en compl. Serie "Columbus discovers the West Indies" Zijlschepen en landkaarten 14,35 3, Bahrain SG.40 o KGVI 9p ,00 8, Br.Virgin Islans SG.MS.623 ** 7 velletjes "20 ste anniversary " Scheepvaart 2, Canada SG.1920 / 35 75th Anniv Canadian Airforce, 16 FDC's, motief, ,00 3, Cayman Islands MS SG.586/89 ** 2 velletjes en complete schepen serie 11,55 2, Cayman Islands SG.596 /03+609/ ** Botenzegels uit 3 series 24,00 6, Falkland Islands */o Insteekkaart met zegels o.a. motief schepen en vogels 7, Guernsey Mi.30 /41 ** Portzegels uitgave ,00 2, Guernsey Mi.Blok 5 ** Herdenking scheepvaartlijn Weymouth uitgave ,00 2, Guernsey Mi.Blok 8 ** Columbus ontdekt America Expo 92 uitgave ,00 5, Guernsey Mi.Blok 8-1 ** Columbus ontdekt America uitgave ,00 3, Gambia SG.32d * QE 6p wm cr.ca ,00 22, Hong Kong SG.173 / 76 * UPU ,00 12, Hong Kong SG.234 o $5 wm 12 sideways ,00 10, Hong Kong SG.D12 * wm script ca ,00 14, Hong Kong o Insteekkaart met zegels 6, Isle of Man Mi.503 /06 ** Ontdekking van Amerika Schepen uitgave ,50 2, Isle of Man ** Schepen van Isle of Man uitgave ,00 3, Isle of Man Mi.1114 / 21 ** Herdenking landing in Normandië uitgave ,00 3, Jersey Mi.Blok 19 ** Bescherming Zee en watervogels uitgave ,50 2, Jersey Mi.Blok 23 ** Bescherming Zee en watervogels uitgave ,00 3, Jersey Mi.Blok 29 ** Transport op Jersey uitgave ,00 3, Jersey Mi.Blok 30 ** Transport op Jersey uitgave ,00 2, Jersey Mi ** Paartje Reddingsmaatschappij Scheepje uitgave ,50 2, Jersey Mi.951 / 56 ** Luchtvaart geschiedenis 7e serie uitgave ,50 2, Montserrat SG.19 o 6p wm cr.ca ,00 21, Montserrat SG.29 o 6p wm mult.cr.ca ,00 13, New Guinea SG.170 o Air mail ,00 8, New Hebrides SG.84 / 94 * Compl serie, ,00 3, Niger Coast Protectorate SG.53 * zonder wm ,00 8, Papua SG.138 o 9p ,00 7, Papua SG.146 / 49 o Compl. serie ,00 8, South Africa SG.D20 o Geen wm ,00 8, Seychelles SG.52 o wm cr.ca ,00 5, St Helena SG.22 o p: 14x12½, type B 50,00 16, Toga SG.49 (*) 10 p ,00 7, Zuid Afrika+Transvaal */o Insteekkaart met zegels 7, Aland Prestigeboekje , Aland ** Blok 2+3 zegels tussen Mi.7 en ,20 5, België Mi.1841 /46 o 6 vellen "Thema Belga 1975" 60,00 8, België Mi.134 * 1918, Rode Kruis 10,00 2, België Mi.135 o 1918, Rode Kruis 20,00 4, België Mi.136 o 1918, Rode Kruis 12,00 2, België Mi.137 * 1918, Rode Kruis 12,00 2, België Mi.138 o 1918, Rode Kruis 12,00 2, België Blok 12 o 1941, Orval 15,00 3, België Blok * 1941, muziekkapel koningin Elisabeth 18,00 3, België Mi.57 o Koning Leopold ll ,00 3, België Mi.76 b o 75 jaar onafhankelijkheid ,00 2, België 1036 / 1038 ** Mozart 13,00 2, België 443 / 450 ** Astrid 40,00 7, België Insteekkaart met klassieke zegels 6, Foryar Mi.24 / 27 ** 4 zegels motief schepen uit ,00 3, Frankrijk Mi.5481 / 92 o Zelfklevende serie porseleinen dieren uitgave ,00 2, Faroer Mi. 45 / 47 ** 3 vellen ,00 6, Frankrijk Yv.3 ** Franse Vrijwilligers Legioen ,50 blad 3 van 11
4 nr. Land Cat.nr. Conditie Omschrijving Cat.prijs Inzet 184 Frankrijk Mi.4030 / 39 o Impressionistische schilderijen ,00 3, Frankrijk Mi.4200 / 09 o Antieke Kunst ,00 2, Frankrijk Mi.4571 / 82 o Kunsthandwerk ,00 3, Frankrijk Mi.4620 / 31 o Vrouwen uit de hele wereld ,00 3, Frankrijk Mi.4662 / 75 o Vakantiegroeten ,00 4, Frankrijk Yv.553 / 64 * Serie zegels 12 waarden uit ,00 5, Frankrijk Mi.1384y o Zegel uit 1962 papirt Fl. 50,00 10, Frankrijk Mi.748A / 51A * Serie luchtpost , Frankrijk Mi.31,33+35 o 3 zegels "Vallees d'andorre" ,00 5, Frankrijk Mi.1167 / /85 ** 14 zegels uit 1957 en ,00 4, Frankrijk ** Zegels met afb. Marianne uit 2018 div. waarden 6, Griekenland Mi.104 o Herinvoering van de Olympische Spelen ,00 3, Griekenland Mi.320 o Generaal Charles Nicolas Fabvíér ,00 2, Griekenland Mi.618 / 23 o Voorstel aansluiting UNO van Cyprus ,00 4, Oud Italië Sasonne nr.5 o Napels ,00 3, Ierland o Insteekboek met zegels 2, Malta SG.129 o 2½p ,00 5, Malta SG.190 o 3Sh ,00 8, Malta SG.282 o 1 pond ,00 10, Malta SG.266 /82 ** Compl serie, ,00 42, België Mi.781 / 89 I + II o 1947, Cipex 10,00 2, Malta Mi o 1964, onafhankelijkheid 9,00 2, Malta Mi.524 o 1976, scheepje 12,00 2, Malta Blokken 5, 7+ 9 o , voetbal 14,50 3, Malta Blokken 6, 7, o , voetbal, Vlaams wandtapijt, zeevaartverdrag 14,00 2, Malta Mi.864 / 67 o 1991, roofvogels 10,00 2, Malta Mi o 2 zegels van 1 sh. uit ,00 8, Monaco Mi.134 o 5 Fr. uit serie Bouwwerken ,00 4, Oostenrijk Mi.639 / 41 ** 3 zegels motief schepen ,00 4, Oostenrijk Mi.433 / 41 * 1923, hoofdsteden 130,00 20, Oostenrijk Mi.591 / 96 * 1934, architecten 150,00 22, Oostenrijk Mi.649 / 57 ** 1937, artsen 65,00 13, Oostenrijk Mi.668 / 73 II * 1945, Hitler + opdruk 114,00 19, Oostenrijk Mi.683 * 1945, Hitler + opdruk 40,00 6, Oostenrijk Mi.685 * 1945, Hitler + opdruk 40,00 6, Oostenrijk Mi.878 / 84 * 1948, kunstenaarshuis 50,00 8, Baltische Staten o 25 zegels voor , Bosnien Herzegowina Mi.61 / 63 o 3 zegels 12/60/72 45,00 9, Estland ** Blok 4 40,00 10, Estland Mi.1Y-3Y o Duitse bezetting ,00 10, Hongarije Mi.Blok104a +214a ** 2 blokken 9,00 2, Hongarije Mi.Blok7 +69a ** 2 blokken 13,00 2, Hongarije 4 velletjes en 1 Roemenië 2, Letland ** Blok 2 35,00 8, Polen Blok 42 ** Lenin , Roemenië 5 FDC's Blokwaarde 178 euro FDC's waarde 345 euro koopje!!!! 345,00 15, Rusland o Insteekkaart met zegels 2, Servië Mi.62a -65a ** Duitse bezetting ,00 2, Servië Mi o Duitse bezetting 1942 luchtpost 35,00 7, Servië Mi o Duitse bezetting ,00 6, Tsjecho-Slowakije 4 blokken 1976/77 2, Spanje Mi.561 Zegel met scheepje 1930 ongebruikt maar mist een tandje 8, Vaticaan Insteekkaart met 12 zegels 3, Vaticaan Mi.805 / O 5 zegels waarvan 2 prioritaria 7,00 2, Zwitserland Mi.522 / 24 O 100 Jaar posterijen 20,00 3, Zwitserland Mi.519 / 21 O 100 jaar Posterijen 12,00 3, Zwitserland Mi.71 / 73 O 25 jaar Wereld Postvereniging 45,00 8, Zwitserland 3 FDC, 1 Pro.Juv. 1963, 1 NABRA 1965, 1 Stans ,00 12, Zwitserland Mi.550 / 54 o 5 zegels Pro Juventute ,00 6, Zwitserland Mi o 2 Luchtpostzegels 19,00 3, Zwitserland Mi.359 / 62 o 4 zegels ,00 4, Zwitserland Mi.256 / 58 o Conference Geneve 1932, luchtpostzegels 50,00 8, Zwitserland Mi.234z o Luchtpostzegel 75,00 12, Armenië */** Pracht kavel 16 zegels hoge c.w. uit , Wereld **/*/o Insteekboek met zegels 8 bladz. 3, Wereld **/*/o Insteekboek met zegels 8 bladz. bomvol 4,00 blad 4 van 11
5 nr. Land Cat.nr. Conditie Omschrijving Cat.prijs Inzet 250 Wereld Doosje "Post Restante" Een doosje met vondsten??? 3, Wereld Grote zak 2/3 kg. Onafgeweekte zegels 4, Wereld Grote bak afgeweekte zegels Véél zegels 2, Wereld Grote bak afgeweekte zegels Véél zegels 2, Canada 1503A L ** Canada day 'Paintings" ,00 4, Ned. Antillen **/*/o Insteekboek met zegels tussen 1949/91 hoge cat. waarde 18, Burundi ** Blokje kruiser ,00 5, Burundi ** Blokje kruisers ,00 5, Burundi ** Velletje schepen , De Comoren ** 2 velletjes vissen, zegels uit , Comoren ** 4 velletjes vuurtorens , Comoren ** Velletje vliegtuig Concorde , Comoren ** Velletje vliegtuigen , Comoren ** Velletje treinen , Comoren ** Velletje treinen , Diverse Mooi Importa album voor FDC's ringband 5, Comoren ** Velletje schepen , Comoren ** Velletje cruisschepen , Comoren ** Velletje vissen , Comoren ** Velletje vissen , Comoren ** Velletje vissen , Comoren ** Velletje auto , Comoren ** Velletje auto , Comoren ** Velletje ruimtevaart , Comoren ** Velletje ruimtevaart , Comoren ** Velletje Formule 1 winnaars , Duitse Rijk o Insteekboek met zegels, prachtig goed en mooi gevuld album 7, Europa o Steekboek 5, Frankrijk o Vol steekboek, oud en nieuw 7, Mocambique ** Velletje schepen , Nederland **/*/o Insteekboek met zegels 2, Diversen RZ boekje waarbij poststukken Nederland 4, Hongarije RZ boekje series 3, Noorwegen RZ boekje 3, Frankrijk RZ boekje 2, Frankrijk RZ boekje 2, Rep. Suriname Mi ** 3 vellen "Independent 1975" 50,00 8, Wereld Klein insteekboekje met veel perforatiezegels 6, Wereld Klein insteekboekje met rode kruiszegels 6, Wereld 50 velletjes motie "Schepen". Minder dan 10 cent p.stuk 4, Bermuda SG.tussen */o 30 verschillende 'bootjeszegels' 9, Wereld Insteekkaart met sluitzegels 5, Wereld 3 velletjes en 2 halve motief Disney 5, Wereld Mooi insteekboek met zwarte bladen, met schepenzegels en velletjes 6, Europa Insteekboek met zegels 3, Zimbabwe o Insteekboekje met zegels tussen 1981/98 220,00 11, Zimbabwe Mi.303 /06 * 4 zegels motief treinen ,00 2, Zimbabwe Mi.488 /93 o 6 zegels motief vlinders uit ,00 2, Nw.Caledonië ** Velletje met 3 zegels afb. vogels , Diverse Stanley Gibbons 6 dlg. catalogus "Stamps of the World 2013" Super koop 99% ongebruikt!!! 70, Diverse Mooi Importa Nederland album voor FDC's 5, Diversen Insteekalbum met 16 witte bladen 2, Diversen 3 Insteekalbums met 8 witte bladen 5, Diverse Mooi Importa Album voor 126 FDC's 3,50 Kavels voor de volgende veiling kunt U inleveren op de verenigingsavond bij de veilingmeester. Deze kavellijst is een bijlage bij het maandblad van de Filatelistenvereniging Vlaardingen en Omstreken. Verschijningsdatum digitaal: 27 september gedrukt: op of omstreeks 3 oktober 2018 De eerstvolgende ledenvergadering is op dinsdag 16 oktober De eerstvolgende volgende ruildag is op de 4e zaterdag van september: 27 oktober blad 5 van 11
6 kavel 1 kavel 16 blad 6 van 11
7 kavel 17 kavel 46 kavel 55 blad 7 van 11
8 kavel 63 kavel 78 kavel 79 kavel 100 kavel 106 blad 8 van 11
9 kavel 113 kavel 141 kavel 153 kavel 160 kavel 221 kavel 232 blad 9 van 11
10 kavel 233 kavel 240 kavel 245 kavel 246 blad 10 van 11
11 kavel 247 kavel 290 blad 11 van 11
Nadere informatieVeiling april 2019
Nederland & Overzeese gebiedsdelen: catalogus N.V.P.H. Wereld: Michel, Yvert & Telliers, Stanley Gibbons of anders omschreven. Post(waarde)stukken: Geuzendam. Mi. = Michel, Yv. = Yvert, SG. = Stanley Gibbons,
Nadere informatieVeiling december 2018
Nadere informatieVeiling februari 2019
Veiling 459 19 februari 2019 Nederland & Overzeese gebiedsdelen: catalogus N.V.P.H. Wereld: Michel, Yvert & Telliers, Stanley Gibbons of anders omschreven. Post(waarde)stukken: Geuzendam. Mi. = Michel,
Nadere informatieVeiling september 2018
Nederland & Overzeese gebiedsdelen: catalogus N.V.P.H. Wereld: Michel, Yvert & Telliers, Stanley Gibbons of anders omschreven. Post(waarde)stukken: Geuzendam. MI. = Michel, Yv. = Yvert, SG. = Stanley Gibbons,
Nadere informatieSchriftelijke veiling nr. 3 november 2018
Nadere informatieVeiling kavellijst november 2017
Nadere informatieVeiling mei 2018
Nadere informatieSchriftelijke veiling nr. 2 mei 2018
Nadere informatieMegaveiling 11 oktober 2014
Nadere informatieVeiling januari 2019
Nadere informatieVEILING RESTAND APRIL 2015 VOOR DE RUILBEURS
Nadere informatieVeiling juni 2018
Nadere informatieBeverwijk veilingprogramma december xlsm, Veiling , 14:22
Nadere informatieVeiling juni 2019
Nadere informatieSchriftelijke veiling nr. 4 mei 2018
Nadere informatiekavel Cat NR Omschrijving catw. inzet
Nadere informatieVeiling van maandag 1 februari 2016
Nadere informatieZaal open 09.30 u. ziggo.nl
Zaal open 09.30 u. ziggo.nl Verkoopvoorwaarden De verkoop van elk kavel geschiedt à contant met 10% opgeld. Gekochte kavels worden alleen en uitsluitend tegen contante betaling in Euro afgegeven. Tijdens
Nadere informatiek 55 k 65 k 73 k 81 61 Nederland PF
Nadere informatieRetour kavellijst februari 2016
Nadere informatiek 3 k 10 k 18 afbeeldingen kavels 23 en 25 zie volgende pagina
Nadere informatieBeurs De Oranjerie 22 April
Nadere informatiek 002 k 014 k 015 k 019
Nadere informatieRuilbeurslijst retourkavels van januari 2016
Nadere informatieRetourkavels november 2015, nog te koop op ruilbeurs!
Nadere informatieVeiling van maandag 4 januari 2016
Nadere informatieVeiling 26 Ruildag zaterdag 24 november 2018
Nadere informatieNALATENSCHAPSVEILING 29 APRIL 2018
Nadere informatieK 4 K 15 K 17 K 18. K 29w K 24
Nadere informatieCLUBVEILING GROTE VEILING SEPTEMBER No. Omschrijving C.W. Inzet
1 o Nederland, 1 5ct. Koning Willem lll, mooie randen. 1852. 45,00 6,00 2 o Nederland, 2 10ct Koning Willem lll 1852. 35,00 5,00 3 o Nederland, 3 15ct Koning Willem lll 1852 170,00 20,00 4 o Nederland,
Nadere informatieVereniging van Postzegelverzamelaars. Barendrecht
Nadere informatieVolume: 0-49 zendingen per jaar Europa 0 2 kg 2-10 kg kg kg
Wanneer u op basis van uw daadwerkelijkaantal zendingen boven de 49 zendingen per jaar uitkomt, dan kunt u ons contacteren voor verbeterde tarieven. Wij passen uw prijzen dan direct aan. Volume: 0-49 zendingen
Nadere informatiek 94 k 98 k 106 k 113
KAVELLIJST muntenveiling april 2018 Kav Land StatusJaar Cat.nr/omschrijving Inz.prijs Opbrengst 1 Nederland mapje met centen en stuivers F 30,00 3,00 2 Nederland Potje met centen BOD 3 Nederland PRF 1991
Nadere informatiek 119 k 128 k 138 k 142
51 Nederland GB 255 BOD 52 Nederland PF 379A BOD 53 Nederland PF 453 BOD 54 Nederland PF 460-468 BOD 55 Nederland PF 515-517 BOD 56 Nederland PF 575 F BOD 57 Nederland PF 582 BOD 58 Nederland PF 602-606
Vereniging van Postzegelverzamelaars Barendrecht 0 Jaargang 13 nr. 5 november 2013 Van de Redactie H et is erbarmelijk weer buiten, maar binnen, met het postzegelalbum opengeslagen, is het best uit te
Nadere informatiereniging van Postzegelverzamelaars Barendrecht
reniging van Postzegelverzamelaars Barendrecht 0 Jaargang 14 nr. 1 januari 2014 Van de Redactie Bij het vervaardigen van de omslag valt het steeds weer op, dat de tijd vliegt. Jaargang nr. 14 al weer.
Nadere informatieTarieven Europa: staffel 1
Tarieven Europa: staffel 1 Wanneer u op basis van uw daadwerkelijkaantal zendingen boven de 49 zendingen per jaar uitkomt, dan kunt u ons contacteren voor verbeterde tarieven. Wij passen uw prijzen dan
Nadere informatiek 001 k 011 k 004 k 021
1 Nederland PF 1366 F 3,60 0,30 2 Nederland PF 1418 3,60 0,30 3 Nederland PF 1442-1443 1,60 0,10 4 Nederland PF 1460 F 3,60 0,30 5 Nederland PF 1461 (2x paar) 1,00 0,05 6 Nederland PF 1515-1516 1,60 0,10
Nadere informatieVeilinglijst maandag 2 januari 2017
Nadere informatiek 15a k 15b k 19a k 19b k 23 k 25
KAVELLIJST muntenveiling februari 2018 Kav Land Status Jaar Cat.nr/omschrijving Cat.prijs Inz.prijs Opbr 1 Nederland FDC 1987 Set Utrecht F 15,00 2,00 2 Nederland FDC 1988 Set Groningen 15,00 2,00 3 Nederland
Nadere informatieД1Х3Kavel Omschr. Kwal. Cat.w. Inzet. 1e
Д1Х3Kavel Omschr. Kwal. Cat.w. Inzet. 1e Dobbelsteenkavels Cor Fischer Nederland 1 Kind 1949/1954 o 80 3 3508 2 602/6 o 18 bod 3508 3 641/5 o 22 bod 3508 4 1488/1501,1488/97A+1581/2 *** 45 2 3508 5 PBk
Nadere informatiePOSTMERKNIEUWS Deze maand De Grote Veiling
POSTMERKNIEUWS Deze maand De Grote Veiling 1 3 4 5 6 7 10A 12 69 79 85A 17 23 25 26 38 52 uit 75 uit 80 89 117 118 128 132 134 123A Van de veilingmeester Van de Veilingmeester. In plaats van in de maand
Nadere informatie19 Ned. 21 pracht ex.pl. met zeldzaam langst. "Onstwedde" 2,00 6,00
1 Ned. 1 pracht exemplaar met vier zeer brede randen 4 13,50 2 Ned. 1 ongebruikt, zonder gom, zeer breedrandig 250,00 30,00 3 Ned. 2 4 zeer brede randen, miniem vouwtje, mooi alb. 3 7,00 4 Ned. 3 gestempeld,
Nadere informatieKavel Omschr. Kwal. Cat.w. Inzet.
Nadere informatiek 1 k 6 k 8 k 17 k 28 k 22
Nadere informatieZondag 25 november 2018
Zondag 25 november 2018 organiseert POSTZEGELVERENIGING FILATELICA WEERT e.o. een POSTZEGELRUILBEURS met GROTE VEILING met veel EEN EURO KAVELS Plaats: Scholengemeenschap PHILIPS van HORNE Herenstraat
Nadere informatieHEEMPOST. De contributie bedraagt: Voor leden met het blad Filatelie 35,-- Voor begunstigers zonder Filatelie 10,-- Nalatenschapscommissie
HEEMPST Voorzitter Vice Voorzitter Secretariaat Bestuur Postzegelvereniging Heemskerk J.F. Koer jan.koer@ziggo.nl R. Jager rinzejager@hotmail.com H. Winterberg herman.winterberg@ziggo.nl 230880 231451
Nadere informatieKabouters en paddenstoelen
15e jaargang nº 17 december 2008 PS is een nieuwsbrief van Uitgeverij DAVO PS wordt gratis verspreid door de Nederlandse vakhandel-filatelie. Op- en aanmerkingen zijn welkom en kunt u richten aan de redactie:
Nadere informatieRestlijst Grote Veiling PPRC, 14 maart 2015
Nadere informatiek 1 k 7 k 11 k 20 k 23
1 Nederland 5 Munten 700jr bestaan A dam alke munt = 1 stadsflorijn F 2,00 2 Nederland PF 22 stadspostzegels 1,50 3 Wereld Div (on)afgeweekte zegels in verrassingspakket 0,40 4 Wereld GB 58 telefoonkaarten
Nadere informatiePostzegels - Grote dozen - wordt niet verstuurd!
Nadere informatiePS: nummer 5 PS nº 5 verschijnt als bijlage bij het jaarlijkse supplement Nederland en
4e jaargang nr. 5 januari 1997 PS wordt gratis verspreid door de Nederlandse Vakhandel Filatelie. Op- en aanmerkingen zijn welkom en kunt U richten aan de redaktie: Uitgeverij DAVO PS, Postbus 411, 7400
Vereniging van Postzegelverzamelaars Barendrecht 0 Jaargang 11 nr. 4 september 2011 Van de voorzitter Alweer september. Een nieuw seizoen kan voor ons beginnen. Dat ons dat allemaal veel postzegelplezier
Vereniging van Postzegelverzamelaars Barendrecht 0 Jaargang 12 nr. 4 september 2012 Van de voorzitter Het is altijd moeilijk om in vakantietijd iets te schrijven voor Franco. Als u in september de eerste
Nadere informatieDonderdag 4 februari 2016 in Mennistenerf te Zaandam
Nadere informatieCatalogus Omschrijving **/*/0 cat.w. inzet nrs NVPH Nederland
Catalogus Omschrijving **/*/0 cat.w. inzet nrs NVPH Nederland 1. 1+2 Koning Willem III 0 80,00 20,00 2. 3. Koning Willem III 0 170,00 40,00 3. 4+5 Koning Willem III 0 30,00 7,50 4. 6. Koning Willem III
Nadere informatieRijverboden in Europa Mei 2018
Rijverboden in Europa Mei 2018 Datum Land Beschrijving DI, 1-5-2018 Andorra dag van de Arbeid DI, 1-5-2018 Oostenrijk nationale feestdag DI, 1-5-2018 België dag van de Arbeid DI, 1-5-2018 Bulgarije dag
Nadere informatiePostzegels - Omslagen
1300 Nederland 1300 ITEP 1952. 25 postfrisse pracht serie in complete velletjes. Tevens reclameblad ITEP zegels. 500 1309 1301 1301 Hawidkaart langlopende series wo. 349/349, 356/373, 474/489, 518/537