Kabelmatrix 2014/2015. strong in connectivity

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Maat: px
Weergave met pagina beginnen:

Download "Kabelmatrix 2014/2015. strong in connectivity"

Transcriptie

1 Kabelmatrix 2014/2015 strong in connectivity

2 patchkabels Patchkabels, de verbinding tussen uw netwerk en actieve apparatuur Patchkabels, de verbinding tussen uw netwerk en actieve apparatuur Met patchkabels wordt uw actieve apparatuur aangesloten op het netwerkbekabelingssysteem. Deze korte, soepele verbindingen zijn van essentieel belang voor de prestatie van uw datanetwerk. Datanetwerken worden met de grootste zorg aangelegd en gecontroleerd met certificeringapparatuur om de prestaties over langere perioden te kunnen garanderen. Op dit moment worden door fabrikanten garanties tot wel 25 jaar gegeven op de prestatie van deze bekabeling. Sinds de introductie van de twisted pairbekabeling, midden jaren 90, heeft deze koperen kabel een enorme evolutie doorgemaakt. De altijd groeiende behoefte aan meer bandbreedte heeft deze -van origine telefoonkabel- tot een kabel laten evolueren die enorme prestaties aan kan. De koperen bekabelingsystemen zijn ingedeeld in categorieën, op dit moment zijn categorie 1 tot en met 4 niet meer in gebruik. Categorie 5/5E Categorie 5, met een bandbreedte van 100 MHz, wordt gebruikt voor 100 Mbps Ethernet netwerken maar is niet geschikt voor Gigabitnetwerken. Voor Gigabitnetwerken gebruiken we Categorie 5E, deze kabel is geschikt voor 100 Mbps en 1000 Mbps Ethernetnetwerken. Deze datanetwerken zijn naast Ethernet ook geschikt voor vele andere protocollen, zoals analoge telefonie, ISDN, ATM, Token Ring en RS-232 tot een afstand van maximaal 100 meter. Categorie 6 Categorie 6, met een bandbreedte van 250 MHz wordt gebruikt voor 100 Mbps en 1000 Mbps Ethernet netwerken tot een maximale lengte van 100 meter. 10 Gigabit/s Ethernet kan tot een maximale lengte van 55 meter werken. Wanneer men kabels bundelt is -vanwege Alien Crosstalk- de maximale lengte slechts 37 meter. Deze datanetwerken zijn naast Ethernet ook geschikt voor vele andere protocollen, zoals analoge telefonie, ISDN, ATM, Token Ring en RS-232 tot een afstand van maximaal 100 meter. Categorie 6A ACT: Specificaties zijn geverifieerd door onafhankelijke keuringsinstituten Onafhankelijke testinstituten waarborgen de kwaliteit van alle ACT patchkabels. De kabels worden getest volgens ISO/IEC, IEC, CENELEC en ANSI/TIA/EIA specificaties en gecertificeerd om een zekere inzet te garanderen. 5 Jaar garantie Doordat ACT aan deze hoge eisen voldoet, kan ACT 5 jaar garantie geven op de prestaties van hun producten. ACT Component Level patchkabels In moderne gebouwen wordt veel gewerkt met grote open ruimtes waarin de bureaus als eilanden geplaatst worden. Om deze gebruikers op de netwerken aan te sluiten wordt er steeds vaker gebruikt gemaakt van zogeheten consolidation points. Met deze techniek ontsluit men groepsgewijs aansluitpunten naar de verschillende ruimten. Om flexibel te kunnen zijn worden de aansluitingen boven het plafond geplaatst waardoor men een extra verbinding maakt naar de bureaus. Daardoor zitten er meer overgangen in het netwerk en iedere extra verbinding veroorzaakt demping (verlies). Bij deze techniek worden er meer componenten gebruikt in een channel (de complete aansluiting tussen de switch en PC). Een gevolg daarvan is dat de componenten aan hogere eisen moeten voldoen. Patchkabels moeten daardoor op zichzelf staande componenten zijn voor Category 5E of Category 6, vandaar de benaming Component Level. ACT Component Level patchkabels voldoen aan deze eisen en zijn uitermate geschikt voor de 4 connector link toepassing die het gevolg zijn van de keuze voor consolidation points. Door de hoge eisen waaraan Component Level patchkabels van ACT voldoen zijn deze uitermate geschikt om te gebruiken met alle gerenommeerde merken netwerken. Het door elkaar heen gebruiken van verschillende merken componenten wordt ook wel aangeduid met mix en match. Categorie 6A, met een bandbreedte van 500 MHz, wordt gebruikt voor 100 Mbps, 1000 Mbps en 10 Gigabit/s Ethernet netwerken, met een maximale lengte van 100 meter. Deze datanetwerken zijn naast Ethernet ook geschikt voor vele andere protocollen, zoals analoge telefonie, ISDN, ATM, Token Ring en RS-232 tot een afstand van maximaal 100 meter. De eerder genoemde maximale kabelafstand van 100 meter bestaat uit 90 meter massieve installatiekabel en 10 meter soepele patchkabel. Doordat flexibele patchkabels een hogere demping hebben, neemt bij gebruik van patchkabels langer dan 10 meter de maximale afstand af. ACT kwaliteit Patchkabels worden voorzien van puur koperen geleiders en voldoen volledig aan de prestaties die in de ANSI/TIA-568-B2-1 beschreven staan. De combinatie van een met zorg aangelegd koperen datanetwerk, de goede actieve apparatuur en koperen patchkabels, verzorgt een probleemloos werkend netwerk waar u lang plezier van heeft. Door materialen in uw netwerk toe te passen die conform de standaard gemaakt zijn, zal uw actieve apparatuur probleemloos en optimaal kunnen presteren. 2

3 patchkabels cat6a CAT6A U/UTP SNAGLESS PATCHKABEL, AWG24 CU, 50µ VERGULDE CONTACTEN Lengte 0,25M 0,5M 1M 1,5M 2M 3M 5M 7M 10M 15M 20M Ivoor Grijs Rood Blauw Groen Geel Zwart Oranje Bruin Paars Roze CAT6A U/UTP PATCHKABEL, AWG24 CU, 50µ VERGULDE CONTACTEN Lengte 0,25M 0,5M 1M 1,5M 2M 3M 5M 7M 10M 15M 20M Ivoor Grijs Rood Blauw Groen Geel Zwart Oranje Bruin Paars Roze Wit CAT6A U/UTP LSZH PATCHKABEL, AWG24 CU, 50µ VERGULDE CONTACTEN Lengte 0,25M 0,5M 1M 1,5M 2M 3M 5M 7M 10M 15M 20M Ivoor Grijs Rood Blauw Groen Geel Zwart CAT6A U/UTP CROSS-OVER PATCHKABEL, AWG24 CU, 50µ VERGULDE CONTACTEN Lengte 0,5M 1M 1,5M 2M 3M 5M 10M Zwart Tule CAT6A S/FTP PIMF SNAGLESS PATCHKABEL, AWG26 CU, 50µ VERGULDE CONTACTEN Lengte 0,25M 0,5M 1M 1,5M 2M 3M 5M 7M 10M 15M 20M 25M 30M Ivoor Grijs Rood Blauw Groen Geel Zwart CAT6A S/FTP PIMF LSZH PATCHKABEL, AWG26 CU, 50µ VERGULDE CONTACTEN Lengte 0,25M 0,5M 1M 1,5M 2M 3M 5M 7M 10M 15M 20M 25M 30M Ivoor Grijs Rood Blauw Groen Geel Zwart

4 patchkabels cat6 CAT6 U/UTP PATCHKABEL, AWG24 CU, 50µ VERGULDE CONTACTEN Lengte 0,25M 0,5M 1M 1,5M 2M 3M 5M 7M 10M 15M 20M Ivoor Grijs Rood Blauw Groen Geel Zwart Oranje Bruin Paars Roze Wit CAT6 U/UTP SNAGLESS PATCHKABEL, AWG24 CU, 50µ VERGULDE CONTACTEN Lengte 0,5M 1M 1,5M 2M 3M 5M 7M 10M 15M 20M Ivoor Grijs Rood Blauw Groen Geel Zwart Oranje Bruin Paars Roze CAT6 COMPONENT LEVEL U/UTP SNAGLESS PATCHKABEL, AWG24 CU, 50µ VERGULDE CONTACTEN Lengte 0,5M 1M 1,5M 2M 3M 5M 7M 10M Ivoor Rood Blauw Groen Geel Zwart CAT6 U/UTP LSZH PATCHKABEL, AWG24 CU, 50µ VERGULDE CONTACTEN Lengte 0,5M 1M 1,5M 2M 3M 5M 7M 10M Grijs Rood Blauw Groen Geel Zwart CAT6 U/UTP CROSS-OVER PATCHKABEL, AWG24 CU, 50µ VERGULDE CONTACTEN Lengte 0,5M 1M 1,5M 2M 3M 5M 10M Zwart Tule CAT6 S/FTP PIMF LSZH PATCHKABEL, AWG26 CU, 50µ VERGULDE CONTACTEN Lengte 0,25M 0,5M 1M 1,5M 2M 3M 5M 7M 10M 15M 20M 25M 30M Grijs Rood Blauw Groen Geel Zwart

5 patchkabels cat5e CAT5E U/UTP PATCHKABEL, AWG24 CU, 50µ VERGULDE CONTACTEN Lengte 0,25M 0,5M 1M 1,5M 2M 3M 5M 7M 10M 15M 20M 25M 30M Ivoor Grijs Rood Blauw Groen Geel Zwart Oranje Bruin Paars Roze Wit CAT5E U/UTP PATCHKABEL, AWG24 CU, 50µ VERGULDE CONTACTEN, OPSCHUIFTULE Lengte 0,5M 1M 1,5M 2M 3M 5M 7M 10M 15M 20M 25M Ivoor CAT5E U/UTP LSZH PATCHKABEL, AWG24 CU, 50µ VERGULDE CONTACTEN Lengte 0,5M 1M 1,5M 2M 3M 5M 7M 10M 15M 20M Grijs CAT5E COMPONENT LEVEL U/UTP SNAGLESS PATCHKABEL, AWG24 CU, 50µ VERGULDE CONTACTEN Lengte 0,5M 1M 1,5M 2M 3M 5M 7M 10M Ivoor Rood Blauw Groen Geel Zwart CAT5E U/UTP CROSS-OVER PATCHKABEL, AWG24 CU, 50µ VERGULDE CONTACTen Lengte 0,5M 1M 1,5M 2M 3M 5M 7M 10M 15M 20M 25M Zwart Tule CAT5E F/UTP PATCHKABEL, AWG26 CU, 50µ VERGULDE CONTACTEN Lengte 0,5M 1M 1,5M 2M 3M 5M 7M 10M 15M 20M Ivoor Grijs CAT5E F/UTP LSZH PATCHKABEL, AWG26 CU, 50µ VERGULDE CONTACTEN Lengte 0,5M 1M 1,5M 2M 3M 5M 7M 10M 15M 20M Grijs Rood Blauw Groen Geel Zwart CAT5E F/UTP CROSS-OVER LSZH PATCHKABEL, AWG26 CU, 50µ VERGULDE CONTACTEN Lengte 0,5M 1M 1,5M 2M 3M 5M 10M Zwart Tule CAT5E S/FTP LSZH PATCHKABEL, AWG26 CU, 50µ VERGULDE CONTACTEN, OPSCHUIFTULE Lengte 0,5M 1M 1,5M 2M 3M 5M 7M 10M 15M 20M Ivoor

6 patchkabels ECON-LINE Econ-line: de voordelige kabel voor kleine professionele netwerken en thuisnetwerken Speciaal voor toepassingen in kleine professionele netwerken of thuisnetwerken (Small Office Home Office, kortweg SoHo) bieden we een assortiment Econ-line kabels. Hier wordt aan de kabel minder zware eisen gesteld en zijn keurmerken en kwaliteit van minder groot belang. Econline is hier de perfecte lijn: de CAT5E-kabels zijn gemaakt van Copper Clad Aluminium (CCA), waarbij de aders van aluminium zijn gemaakt en de oppervlakte van koper. In kleine netwerken volstaat deze kabel. De budgetvriendelijke Econline-kabels zijn voorzien van een CCA-opdruk en zijn enkel geschikt voor SoHo-toepassingen. De CAT6-kabels van Econline zijn voorzien van dunnere volledig koperen aders (AWG26). patchkabels econ line cat6 CAT6 UTP PATCHKABEL, AWG26 CU, 3µ FLASH VERGULDE CONTACTEN Lengte 0,5M 1M 1,5M 2M 3M 5M 7M 10M Grijs Rood Blauw Groen Geel Zwart patchkabels econ line cat5e CAT5E UTP PATCHKABEL, AWG26 CCA, 3µ FLASH VERGULDE CONTACTEN Length 0,5m 1m 1,5m 2m 3m 5m 7m 10m Grijs Rood Blauw Groen Geel Zwart CAT5E UTP PLATTE PATCHKABEL, AWG32 CCA, 3µ FLASH VERGULDE CONTACTEN Lengte 1M 1,5M 2M 3M 5M 10M 15M Wit

7 matrix fiberoptic kabels 62,5/125µm OM1 MULTI MODE DUPLEX PATCHKABEL Lengte 0,50M 1M 1,5M 2M 3M 5M 10M 15M 20M 25M 30M 50M LC-SC LC-LC LC-ST MTRJ-LC MTRJ-MTRJ MTRJ-SC MTRJ-ST SC-SC SC-ST ST-ST /125µm OM2 MULTI MODE DUPLEX PATCHKABEl Lengte 1M 1,5M 2M 3M 5M 10M 15M 20M 25M 30M 50M LC-LC LC-SC LC-ST SC-SC SC-ST ST-ST /125µm OM3 MULTI MODE DUPLEX PATCHKABEL Lengte 0,50M 1M 1,5M 2M 3M 5M 7M 10M 15M 20M 25M 30M 50M LC-LC LC-SC SC-SC /125µm OM4 MULTI MODE DUPLEX PATCHKABEL Lengte 1M 1,5M 2M 3M 5M 10M 15M 20M 30M 50M LC-LC LC-SC SC-SC /125µm OS1 SINGLE MODE DUPLEX PATCHKABEL Lengte 1M 1,5M 2M 3M 5M 7M 10M 15M 20M 25M 30M 50M LC-LC LC-SC LC-ST SC-SC SC-ST SC/APC8-LC/PC SC/APC8-SC/PC infiniband trunkkabels mpo female - mpo female 12 fiber 50/125 om4 10M 20M 30M 40M 50M 60M 70M 80M 90M 100M 110M 120M 130M 140M 150M infiniband trunkkabels 50/125 om4 Demping 2M 5M 10M mpo female-12xsc mpo female-12xlc Fiber optic adapters Adapter Adapter Adapter LC-LC SC-SC Duplex Multimode LC-APC/LC-APC LC-SC SC-SC OM LC-LC Quad OM3/OM SC-SC Duplex SC-APC/SC-APC LC-LC Quad OM SC-ST Duplex LC-SC Simplex Multimode 850 nm ST-ST Simplex LC-LC OM Single-mode 1310 nm MTRJ-MTRJ LC-LC OM Fiber optic attenuaters Golflengte: 1260~1620 nm, single-mode Demping 1dB 2dB 3dB 5dB 7dB 10dB 15dB SC LC

8 matrix fiberoptic kabels econ-line 62,5/125µm om1 duplex patchkabel, ECON-LINE Lengte 1M 2M 3M 5M 10M LC-LC LC-SC LC-ST SC-SC SC-ST ST-ST /125µm om2 duplex patchkabel, ECON-LINE Lengte 1M 2M 3M 5M 10M LC-LC LC-SC LC-ST /125µm om3 duplex patchkabel, ECON-LINE Lengte 1M 2M 3M 5M 10M SC-SC LC-SC LC-LC

9 kabels op klantspecificatie Kabels op klantspecificatie: alles is mogelijk Onze standaard leveringsprogramma bestaat uit verschillende soorten kabels o.a.: - UTP koperpatchkabels - Glasvezelkabels - Audio/Video kabels - Voedingskabels - Datakabels Naast het standaard leveringsprogramma, leveren wij ook artikelen op klantenwens. Een zeer belangrijke productgroep is de speciale kabels ofwel assemblies die volledig op klantspecificatie gemaakt worden. Dit kan bijvoorbeeld UTP of ook glasvezel bekabeling zijn. ACT: netwerk- en glasvezelbekabeling Wij leveren hoogwaardige netwerkkabels van ACT voor de professionele installateur. Ook op het gebied van glasvezelbekabeling is ACT een prominente leverancier. Waarom ACT? Veel voorraad, breed assortiment Verschillende kleuren en lengtes Consistente kwaliteit Voor zeer kleine aantallen maar ook voor grote complexe series staan onze experts voor u klaar. In overleg met u wordt, gelet op gewenste levertijd en productspecificaties, bekeken waar deze kabels het beste geproduceerd kunnen worden. Onze afdeling logistiek draagt zorg voor een correcte levering. Of het nu gaat om gesoldeerde bekabeling, bandkabel, kabelbomen of fiber optic, alles is mogelijk. Enkele voorbeelden van kabels op klantenwens 9

10 matrix VIDEO kabels Lengte Adapter 0,15M 1,8M 2M 3M 5M kleur DISPLAYPORT AANSLUITKABEL DP male-dp male DISPLAYPORT VErLOOP DP male-hdmi-a female DP male-dvi female DP male-hdmi-a female DP male-hdmi-a male DP male-dvi female DP male-dvi male DP MALE - VGA FEMALE DP male-vga female Lengte Adapter kleur verloop adapter mini DISPLAYPORT Mini DP male-dp female Mini DP female-dp male Lengte 0,15M 0,50M 1M 1,5M 2M 3M kleur MINI DISPLaY POoRT verloop Mini DP male-hdmi female Mini DP male-dvi female Mini DP male-vga female Mini DP male + USB audio-hdmi female Mini DP male + USB + TOS audio-hdmi female MINI DISPLaY POoRT aansluitkabels Mini DP male-mini DP male Mini DP male-mini DP female Mini DP male-dp male Lengte 0,50M 1M 1,5M 2M 3M 5M 7,5M 10M 15M kleur HDMI high speed aansluitkabel, hq HDMI-A male-hdmi-a male HDMI-A-male-male angled at one HDMI-A-male-male angled at two HDMI high speed, eenzijdig haaks, flexibel HDMI high speed, tweezijdig haaks, flexibel HDMI-A male-hdmi-a male flatcable HDMI-A male-hdmi-a male SQ HDMI-A male-hdmi-c male HDMI aansluitkabel,slac (SUPER LOW ATTENUATION cable) HDMI-A male-hdmi-a male HDMI High speed WITH ETHERNET HDMI-A male-hdmi-a male HDMI-A male-hdmi-d male HDMI-A male-hdmi-a female TWISTABLE HDMI KABEL 1.4 Twistable HDMI cable Lengte 2M 3M 5M 7,5M 10M 15M 20M kleur HDMI aansluitkabel, hq blue HDMI-A male-hdmi-a male High speed+ethernet HDMI-A male-hdmi-a male Standard speed+ethernet

11 matrix VIDEO kabels Lengte 1,8M 3M 5M kleur VGA KABEL, ECON-LINE male-female AK3221 AK3222 AK3223 male-male AK3226 AK3227 AK3228 Lengte 0,50M 1M 1,5M 2M kleur HDMI HIGH SPEED with ethernet, slimline HDMI-A male-hdmi-c male AK3670 AK3671 AK3673 Adapter HDMI ADAPTER HDMI-A male-female flex HDMI-A female-female flex HDMI-A male-female down HDMI-A female-female down HDMI-A male-female right HDMI-A male-female left HDMI female female recht kleur Lengte 0,25M 1M 1,8M 2M 3M 5M 10M 15M kleur verloopkabel, Sq DVI-A male-vga male VGA male-5x BNC male LFH59 male-2x DVI-I female DVI-A male-2x DVI-A female verloopkabel, hq DVI-A male-vga male HDMI-A male-dvi-d male SL HDMI-A male-micro USB B SCART male-3x TULP male verloopkabel, SLAC (SUPER LOW ATTENUATION cable) HDMI-A male-dvi-d male SL Lengte 1,8M 2M 3M 5M 10M 15M kleur dvi-d, kabel,hq Dual link male-male Dual link male-female Single link male-male Single link male-female dvi-i, kabel,hq Dual link male-male Dual link male-female Single link male-male Single link male-female dvi-d, kabel,sq Dual link male-male Dual link male-female Single link male-male dvi-i, kabel,sq Dual link male-male dvi-d, kabel,slac (SUPER LOW ATTENUATION cable) Single link male-male Single link male-female

12 matrix VIDEO kabels Lengte 0,5M 1,0M 1,8M 3M 5M 7M 10M 15M 20M 25M 30M 35M 40M 45M 50M VGA KABEL, MOLDED male-female male-male VGA KABEL, METALEN KAPPEN male-female male-male VGA KABEL, MOLDED KAPPEN, ULTRA HIGH PERFORMANCE male-female male-male VGA KABEL, METALEN KAPPEN, ULTRA HIGH PERFORMANCE male-female male-male VGA KABEL, SLIMLINE male-female male-male VGA KABEL, Sq male-female male-male Lengte 2M 3M 5M 7M 10M 15M 20M 25M 30M 35M 40M 45M 50M kleur VGA - VGA + AUDIO male-female VGA - VGA + AUDIO male-male Lengte 5M 7M 10M 15M 20M 25M 30M 35M 40M 45M 50M kleur VGA IN WALL CABLE M-M male-male Lengte 0,25M 1,8M VGA SPLITKABEL, 1x male - 2x female 1xm-2xf VGA VIDEOCARD CASCADEKABEL male-female

13 matrix audio kabels Lengte 1M 3M 6M 9M 12M 15M 20M 30M Microfoonkabels Amphenol Balanced HQ MIC kabel Lengte 1M 3M 5M 10M 15M 20M DMX kabel Amphenol HQ DMX-5 kabel Lengte 2M 3M 5M 10M 15M 20M kleur Hoge kwaliteit kabel van zuurstofvrij koper met vergulde connectoren 2x tulp male - 1x 3,5mm stereo jack male ,5mm stereo jack male - male ,5mm stereo jack male - female Audio video 1x tulp male - male Audio 2x tulp male - male Audio 2x tulp male - female Audio video 3x tulp male - male Audio video 3x tulp male - female Component video (YUV) 3x tulp male - male Lengte 0,15M 0,20M 1,20M 1,5M 2,5M 3M 5M 10M 15M kleur standaard audio kabels 3,5mm stereo jack male - male ,5mm stereo jack male - female Audio 1x 3,5mm stereo jack male - 2x tulp female Audio 1x 3,5mm stereo jack female - 2x tulp male Audio 1x3,5mm stereo jack male 2x tulp male Audio video 1x tulp male - male Audio 2x tulp male - male Audio 2x tulp male - female Audio video 3x tulp male - male Audio 1x tulp female - 2x tulp male Audio 1x tulp male - 2x tulp female Lengte 1M 2M 3M 5M 10M kleur POF audio kabels Optische audio TOS naar TOS Universele optische audiokabel TOS/Mini

14 voedings kabels Lengte 0,5M 0,6M 1M 1,2M 1,5M 1,8M 2M 2,5M 3M 4M 5M 7M 10M kleur 230v aansluitkabel Schuko male haaks - C13 AK5145 AK Schuko male haaks - C Schuko male - C Schuko male - C Schuko male haaks - C Schuko male haaks - C Schuko male haaks - C Schuko male haaks - C Schuko male haaks - C Schuko male haaks - C Schuko male haaks - C5 AK5162 AK AK5163 Schuko male - C19 AK AK5148 Euro male - C7 female Euro m - C7 f (haaks down) Euro m - C7 f (haaks links/rechts) C13-C AK C13-C C13-C C13-C C13-C C13 - C C19 - C C19 - C C19 - C C19 - C C19 - C CEE1 - C C14 - C C14 - C C14 - C v splitskabel Schuko male - 2x C C14-2x C Lengte 1,8M 2,5M kleur 230v aansluitkabel uk stekker UK stekker - C UK stekker - C Uk stekker - C v aansluitkabel usa stekker USA stekker - C USA stekker - C USA stekker - C v aansluitkabel DIVERSE LANDEN Deense stekker - C Italiaanse stekker - C Zwitserse stekker - C

15 Lockable power cords Lockable power cords, hoe het werkt: - Plug de connector in het standaard C14 IEC chassisdeel. De connector zit direct vast. - De connector kan nu niet per ongeluk losgetrokken worden of lostrillen. - Schuif de rode nok terug om de connector te ontgrendelen. Lengte 1M 2M 3M 4M kleur 230v aansluitkabel LOCKABLE Schuko male haaks - C13 lockable zwart Schuko male haaks - C13 lockable oranje Schuko male haaks - C19 lockable zwart C13 lockable - C14 zwart C13 lockable - C14 oranje C19 lockable - C20 zwart C13 lockable - open end zwart C13 lockable - open end oranje C19 lockable - open end zwart v aansluitkabel uk stekker UK stekker - C13 lockable UK stekker - C19 lockable v aansluitkabel usa stekker USA stekker - C13 lockable Lengte 0,5M 1M 2M 3M kleur 230v aansluitkabel IECLOCK+ Schuko male haaks - C13 IECLOCK+ zwart AK5151 net-entrees FEMALE lockable C13 zwart, lockable C19 zwart, lockable kleur 15

16 Gerichte communicatie Werken vanuit dedicated teams zorgt voor een diepgaande specialistische kennis en rechtstreeks contact met fabrieken en merken. Onze specialistische teams zijn: Audio/Video: gericht op de professionele Audio/Video en professionele KVM markt Retail: gericht op winkels en online verkoop Industrial Connectivity: gericht op design en productie in een industriële omgeving Computer Connectivity: gericht op automatisering, zakelijk online verkoop en system integrators Een Special wordt verspreid naar de doelgroepen die actief zijn in de salessegmenten. Wilt u vanachter uw computer op uw gemak door onze Catalogus 2014 bladeren of nog eens dat applicatieverhaal of die case over een interessante oplossing doorlezen in één van onze Specials? Kijk dan op onze website onder publicaties voor de uitingen van Intronics. Alle publicaties van intronics kunt u vinden op onze site onder publicaties. Nederland Hoofdkantoor Intronics b.v. Koolhovenstraat 1E 3772 MT Barneveld Tel.: +31 (0) Fax: +31 (0) Nederland Afdeling Retail Intronics b.v. Sanderboutlaan 4a DN Elsloo Tel.: +31 (0) Fax: +31 (0) België Intronics Belgium Diamantstraat 6B 2200 Herentals Tel.: / Fax: /

PATCHKABELS. Patchkabels, de verbinding in uw netwerk

PATCHKABELS. Patchkabels, de verbinding in uw netwerk Kabelmatrix 2015 PATCHKABELS Patchkabels, de verbinding in uw netwerk Met patchkabels wordt uw actieve apparatuur aangesloten op het netwerkbekabelingssysteem. Deze korte, soepele verbindingen zijn van

Nadere informatie

Computer Connectivity & Networks 2011 KABELS

Computer Connectivity & Networks 2011 KABELS Computer Connectivity & Networks 2011 KABELS 2 INHOUD HDMI High Speed aansluitkabel HDMI-A male - HDMI-A male, HQ... 8 HDMI High Speed aansluitkabel HDMI-A male - HDMI-A male, SQ... 8 HDMI High Speed flatcable

Nadere informatie

1 Horizontale Bekabelingsystemen

1 Horizontale Bekabelingsystemen 1 Horizontale Bekabelingsystemen 1.1 UTP Enhanced Categorie 5 / Class D 2002 AMP NETCONNECT UTP Enhanced Categorie 5 biedt volledige flexibiliteit door modulaire componenten en het voldoet ruimschoots

Nadere informatie

1.2 UTP Categorie 6 / Class E

1.2 UTP Categorie 6 / Class E 1.2 UTP Categorie 6 / Class E AMP NETCONNECT UTP Categorie 6 systeem voldoet ruimschoots aan de Class E / Categorie 6 systeem specificatie en is dus geschikt voor high speed toepassingen als Gigabit Ethernet

Nadere informatie

Informatie. Informatie S/FTP. Kabel diagrammen (ader type) Type Massief Samenstelling Soepel U/UTP

Informatie. Informatie S/FTP. Kabel diagrammen (ader type) Type Massief Samenstelling Soepel U/UTP Informatie Informatie Kopernetwerken Kabel type Niet afgeschermde kabel (U / *, Unshielded) U/UTP Niet afgeschermde aderparen (* /UTP, Unshielded Twisted Pair) Folie afgeschermde kabel (F /*, Foil) F/UTP

Nadere informatie

Inleiding. Type HDMI kabel. Standaard: Categorie 1 Geschikt voor meeste thuis toepassingen 720p en 1080i HDMI STANDARD

Inleiding. Type HDMI kabel. Standaard: Categorie 1 Geschikt voor meeste thuis toepassingen 720p en 1080i HDMI STANDARD Maximale HDMI lengte afhankelijk van: Kwaliteit HDMI bron Kwaliteit HDMI ontvanger Bandbreedte Kabel. Inleiding Twisted Pair en Glasvezel Technologie Bandbreedte overzicht Type HDMI kabel Voorbeeld: Kramer

Nadere informatie

Inhoudsopgave 3-14 15-35 36-48 49-54 55-76. Zybrnet Cat.5e. Zybrnet 500 Cat.6. Zybrnet 10G Cat.6A & Cat.7. Zybrnet Soho. Zybrspeed Glasvezel

Inhoudsopgave 3-14 15-35 36-48 49-54 55-76. Zybrnet Cat.5e. Zybrnet 500 Cat.6. Zybrnet 10G Cat.6A & Cat.7. Zybrnet Soho. Zybrspeed Glasvezel Inhoudsopgave 3-14 Zybrnet Cat.5e 15-35 Zybrnet 500 Cat.6 36-48 Zybrnet 10G Cat.6A & Cat.7 49-54 Zybrnet Soho 55-76 Zybrspeed Glasvezel 77-88 Energie 89-105 Patchkasten 106-108 Telecom 109-115 Accessoires

Nadere informatie

Overwegingen bij bekabeling architectuur

Overwegingen bij bekabeling architectuur Overwegingen bij bekabeling architectuur HellermannTyton B.V. Michel Frakking Deze lezing wordt u aangeboden door: HellermannTyton is fabrikant van Innovatieve Connectivity Oplossingen voor zowel LAN als

Nadere informatie

Zybrnet 10G Cat.6A & Cat.7. Zybrnet 10G Cat.6A & Cat.7. "De ketting is zo sterk als de zwakste schakel!"

Zybrnet 10G Cat.6A & Cat.7. Zybrnet 10G Cat.6A & Cat.7. De ketting is zo sterk als de zwakste schakel! "De ketting is zo sterk als de zwakste schakel!" We worden vaak geconfronteerd met het feit dat een datanetwerk bestaat uit diverse fabricaten. Indien de meetresultaten dan tegenvallen is het onduidelijk

Nadere informatie

Wie sterk is... U kent Draka van de powerkabels.

Wie sterk is... U kent Draka van de powerkabels. Wie sterk is... U kent Draka van de powerkabels. Bouwen aan betrouwbare netwerken met Draka datakabel Moderne netwerken moeten aan hoge eisen voldoen. Ze moeten snel, betrouwbaar en brandveilig zijn en

Nadere informatie

1/18 VERKOOPPRIJSLIJST PER 1 FEBRUARI 2010. Artikel Omschrijving Uitvoering Verpakk. Kwaliteit Verkoop nummer eenheid incl. btw per mtr/ stuk / set

1/18 VERKOOPPRIJSLIJST PER 1 FEBRUARI 2010. Artikel Omschrijving Uitvoering Verpakk. Kwaliteit Verkoop nummer eenheid incl. btw per mtr/ stuk / set CATALOGUS PAGINA 19 7313400 XXL Black Connect HDMI HDMI I 1.3c kabel; 0,75m zwart 1 x 0,75m ***** 89,95 7313401 XXL Black Connect HDMI HDMI I 1.3c kabel; 1,20m zwart 1 x 1,20m ***** 124,95 7313402

Nadere informatie

LexCom Office. Het complete netwerk voor professioneel gebruik

LexCom Office. Het complete netwerk voor professioneel gebruik LexCom Office Het complete netwerk voor professioneel gebruik LexCom Office: het complete netwerk voor professioneel gebruik. Snelle en veilige datacommunicatie is van vitaal belang voor een efficiënte

Nadere informatie

R&M Industriële bekabeling

R&M Industriële bekabeling R&M Industriële bekabeling 090.2031 090.2074_nass Bescherming tegen omgevingbeïnvloedingen Get more @ R&M www.rdm.com 090.2031 Reichle & De-Massari: R&M is een van de weinige fabrikanten van datasystemen

Nadere informatie

Case Study: Digitale KVM Matrix in dispatch ruimte

Case Study: Digitale KVM Matrix in dispatch ruimte Case Study: Digitale KVM Matrix in dispatch ruimte Een betrouwbare provider. Wie is Black Box? Black Box Network Services is een wereldwijde provider van datacommunicatie en netwerkinfrastructuur oplossingen.

Nadere informatie

LCS 2 DATA- NETWERKEN

LCS 2 DATA- NETWERKEN LCS 2 DATA- NETWERKEN Tabellen Pag. 808-809 Verwijzingstabellen vervangingsysteem Pag. 818 LCS 2 Cat. 6A patchpanelen LCS 2 koper Pag. 820 LCS 2 Cat. 6 patchpanelen Pag. 822 LCS 2 Cat. 5e patchpanelen

Nadere informatie

Kabels, accu's en meer... / Accessoires

Kabels, accu's en meer... / Accessoires , accu's en meer... / Accessoires Accu's UL 2.4 12 Accu 12V/2.4Ah geschikt JA 82k, JA 63K, en JA 101 centrales van Jablotron Onderhoudsvrije oplaadbare lood calcium accu 12V 2.4Ah 0,91kg 175 33 60mm Accu's

Nadere informatie

Kabelmanagement. Witteveen Projectinrichting Ouderkerk a/d Amstel Tel: 020-496 5030 Fax: 020-496 3052 info@witteveen.nl www.project-inrichting.

Kabelmanagement. Witteveen Projectinrichting Ouderkerk a/d Amstel Tel: 020-496 5030 Fax: 020-496 3052 info@witteveen.nl www.project-inrichting. INHOUDSOPGAVE pagina CPU houders 31 Stroomblokken 64 Snoeren 75 Vloergoten 97 Electrificatie op het blad 108 Electrificatie in in het blad 12 10 Kabelmanagement Kabelgeleiding 15 13 E-motion monitorarmen

Nadere informatie

SERIE : KABELSAMENSTELLEN

SERIE : KABELSAMENSTELLEN 251665_catalogus_2 02-09-2005 08:20 Pagina 37 SERIE : KABELSAMENSTELLEN Onderstaand overzicht geeft een opsomming van STANDAARD kabelsamenstellen met BNC connectoren. Voor de RG 58 ( 5 mm/50 Ohm ) is de

Nadere informatie

Informatie. Informatie. Single-Mode

Informatie. Informatie. Single-Mode Informatie Informatie Glasvezelnetwerken Glasvezel typen Optical Single-Mode, bepalend voor de dikte en samenstelling van de glasvezel. De vezel heeft in meeste gevallen een OS dike van 9/125µ (vezel dikte/mantel

Nadere informatie

GLASVEZELCATALOGUS 2008-2009

GLASVEZELCATALOGUS 2008-2009 SINGLEMODE Koppelbus ST Simplex Koppelbus, Metaal Singlemode simplex koppelbus voor ST connector Bevestiging: met moer 11-02-0005 SC Duplex Koppelbus, Kunststof Singlemode duplex koppelbus voor SC connector

Nadere informatie

Computer Connectivity & Networks 2012. Juni update 2

Computer Connectivity & Networks 2012. Juni update 2 Computer Connectivity & Networks 2012 Juni update 2 AUDIO/VIDEO 1T-VS-647 SDI TO HDMI SCALER W/AUDIO Met de 1T-VS-647 SDI naar HDMI Scaler met Audio wordt een SDI-signaal omgezet naar een HDMI-signaal.

Nadere informatie

Universeel USB 3.0 laptop docking station - Dual Video HDMI DVI VGA met audio en Ethernet

Universeel USB 3.0 laptop docking station - Dual Video HDMI DVI VGA met audio en Ethernet Universeel USB 3.0 laptop docking station - Dual Video HDMI DVI VGA met audio en Ethernet StarTech ID: USB3SDOCKHDV Met het USB3SDOCKHDV Dual Video universele USB 3.0 laptop docking station met audio en

Nadere informatie

ICT Infrastructuren. VZI studiedag 21 mei 2015 J.A. van Delft Arne.van.delft@deerns.com

ICT Infrastructuren. VZI studiedag 21 mei 2015 J.A. van Delft Arne.van.delft@deerns.com ICT Infrastructuren VZI studiedag 21 mei 2015 J.A. van Delft Arne.van.delft@deerns.com Agenda 1. TRENDS 2. BEDRADE INFRASTRUCTUREN 3. DRAADLOZE INFRASTRUCTUREN 4. MEDISCHE NETWERKEN 5. BEVEILIGING TRENDS

Nadere informatie

Advies, Productie, Reproductie, Faciliteiten, Presentatie, Verhuur, Verkoop

Advies, Productie, Reproductie, Faciliteiten, Presentatie, Verhuur, Verkoop Hardware BrightSign mediaplayers HD110, HD120, HD210(W), HD220, HD410, HD810, HD1010(W), HD1020 Ports Achterzijde van de unit: Power plug for 5V power input at 3A 10/100 Ethernet jack HDMI connector Triple

Nadere informatie

DATRO TELEMATICA INSTALLATEUR

DATRO TELEMATICA INSTALLATEUR DATRO TELEMATICA INSTALLATEUR Nieuwsticht 7 3113 BH Schiedam Tel: 010-2462111 Fax: 010-2462110 www.datro.nl info@datro.nl Inhoudsopgave -Organisatie Datro bv -Ons werkgebied -Activiteiten Datro bv Organisatie

Nadere informatie

Installatie. van netwerkbekabeling, koper en glasvezel

Installatie. van netwerkbekabeling, koper en glasvezel Netwerkaudit voor bestaande netwerkbekabeling Installatie van netwerkbekabeling, koper en glasvezel Werkt uw netwerk opvallend traag? Doet uw bekabeling u spontaan denken aan de jungle? Twijfelt u aan

Nadere informatie

NIEUW (leverbaar vanaf 1 april 2010)

NIEUW (leverbaar vanaf 1 april 2010) (leverbaar ) 02 03 Gegarandeerde optimale performance (minimale kans op verkeerde montage) Nog snellere (intuïtieve) montage (toolless) Eenvoudige montage en onderhoud voorzijde Nog snellere montage door

Nadere informatie

Harderwijk, april 2006

Harderwijk, april 2006 Harderwijk, april 2006 Geachte relatie, Voor u ligt het leveringsprogramma EDLP02 van ESZET Data B.V. In dit boekje hebben wij een belangrijk deel van ons data leveringsprogramma logisch voor u gerangschikt

Nadere informatie

Geeft richting in de wereld van IT

Geeft richting in de wereld van IT Geeft richting in de wereld van IT I T- m a k e l a a r kabels & componenten catalogus 2013 De professionals van Solitee staan voor u klaar Graag delen we onze kennis en ervaring met u en lichten wij u

Nadere informatie

Kwalificeren en certificeren van netwerk bekabeling

Kwalificeren en certificeren van netwerk bekabeling Kwalificeren en certificeren van netwerk bekabeling W.J. Leenders T&M Systems BV T&M Systems B.V. Marconi Instruments 1989 IFR 1998 T&M Systems B.V. 1999 Kwalificeren en certificeren van netwerk bekabeling

Nadere informatie

GLASVEZELCATALOGUS 2008-2009

GLASVEZELCATALOGUS 2008-2009 SINGLEMODE kabel Buitenkabel 9/125 A-DQ (ZN) B2Y 1xn De halogeenvrije buitenkabel 9/125 A-DQ (ZN) B2Y 1xn is trekvast, UV-bestendig, metaalvrij, waterdicht en knaagdiervast. De gel gevulde kabel is voorzien

Nadere informatie

Reichle & De-Massari Shielded..? of unshielded Twisted Pair

Reichle & De-Massari Shielded..? of unshielded Twisted Pair Reichle & De-Massari Shielded..? of unshielded Twisted Pair Gert-Jan Roozeboom Sales Consultant Engineer Reichle & De-Massari Benelux +31 6 13 444 794 www.rdm.com/bnl Reichle & De-Massari Opgericht in

Nadere informatie

DATA NETWERKEN AUDIO - VIDEO - SECURITY

DATA NETWERKEN AUDIO - VIDEO - SECURITY DATA NETWERKEN AUDIO - VIDEO - SECURITY S O L U T I O N S Inhoudsopgave Voorwoord RACKS: DATARACKS RACK bevestigingsmateriaal RACK panelen en geleiders PDU Power Distribution Unit CONNECTION SOLUTIONS

Nadere informatie

KáCsa gekonfectioneerde kabels Februari 2011

KáCsa gekonfectioneerde kabels Februari 2011 KáCsa gekonfectioneerde kabels Februari 2011 Pagina 2-3 Pagina 3 : Pagina 4 : Pagina 4 : Pagina 5 : Pagina 5 : Pagina 5 : Pagina 6 : Pagina 6 : Pagina 7 : Pagina 7 : Stereo Audio / Interconnect Kabel Digital-

Nadere informatie

Geïntegreerde oplossingen voor kantoormeubilair of in de vloer

Geïntegreerde oplossingen voor kantoormeubilair of in de vloer Geïntegreerde oplossingen voor kantoormeubilair of in de vloer POP-UP VLOER- EN TFELUNITS POP-UP Het platte, nieuwe design van de Pop-up vloeren tafelunits is ergonomisch en comfortabel. Het geeft de gebruiker

Nadere informatie

Meer dataverkeer vraagt om een gedegen fysieke ondersteuning. Hans Tovar

Meer dataverkeer vraagt om een gedegen fysieke ondersteuning. Hans Tovar Meer dataverkeer vraagt om een gedegen fysieke ondersteuning Hans Tovar 1 Algemeen Introductie Mulder-Hardenberg Familiebedrijf (1927) en privé onderneming Ontwerpen, ontwikkelen en applicatieengineering

Nadere informatie

Ethernet naar VGA via IP Converter - tot 100 m x1080

Ethernet naar VGA via IP Converter - tot 100 m x1080 Ethernet naar VGA via IP Converter - tot 100 m - 1920x1080 Product ID: IPUSB2VGAUE De IPUSB2VGAUE Ethernet naar VGA via IP Converter biedt een veelzijdige VGA-videodistributie en geeft een VGA-signaal

Nadere informatie

PRIJSLIJST BEKABELING VERHUUR

PRIJSLIJST BEKABELING VERHUUR PRIJSLIJST BEKABELING VERHUUR BEKABELING - AUDIO Artikel: Details: Prijs: XLR AUDIOKABEL XLR verleng 2,5 m XLR 3p male -> XLR 3p female, verlengkabel 2,5 m 0,75 XLR verleng 5 m XLR 3p male -> XLR 3p female,

Nadere informatie

SLIMME MULTIMEDIA OPLOSSINGEN VOOR THUIS

SLIMME MULTIMEDIA OPLOSSINGEN VOOR THUIS SLIMME MULTIMEDIA OPLOSSINGEN VOOR THUIS SLIMME MULTIMEDIA OPLOSSINGEN VOOR THUIS SAMEN BOUWEN AAN EEN EFFICIËNTE INSTALLATIE Voor de aankoop van een televisie, pc, laptop of een geluidsinstallatie komt

Nadere informatie

Universeel USB 3.0 laptop mini docking station met VGA, gigabit Ethernet, USB 3.0. StarTech ID: USB3SMDOCKV

Universeel USB 3.0 laptop mini docking station met VGA, gigabit Ethernet, USB 3.0. StarTech ID: USB3SMDOCKV Universeel USB 3.0 laptop mini docking station met VGA, gigabit Ethernet, USB 3.0 StarTech ID: USB3SMDOCKV Met het USB3SMDOCKV USB 3.0 laptop mini docking station kunt u uw Ultrabook of laptop veranderen

Nadere informatie

Leg uw hand op innovatie

Leg uw hand op innovatie Leg uw hand op innovatie LexCom datanetwerken Productcatalogus 2009-2010 De droom van iedere installateur LexCom 19" patchpanelen van Schneider Electric P110428 2 P111423 Maak professionele IT- en netwerkinstallaties

Nadere informatie

C6 A module en C6 A module K. Het aansluitsysteem voor veelzijdige applicaties natuurlijk met Cat.6 A

C6 A module en C6 A module K. Het aansluitsysteem voor veelzijdige applicaties natuurlijk met Cat.6 A C6 A module en C6 A module K Het aansluitsysteem voor veelzijdige applicaties natuurlijk met Cat.6 A Intelligente systeemoplossing voor een gestructureerde bekabeling Tegenwoordig is de behoefte aan hoge

Nadere informatie

MULTIMEDIA USB-kabels

MULTIMEDIA USB-kabels MULTIMEDIA USB-kabels Optimale USB dataoverdracht 75045040 PC plaquée or Fiche Vergulde stekkers Notebook Double blindage D Dubbel afgeschermd Scanner Printer Blindage B Afgeschermd Vergulde stekker met

Nadere informatie

ADC KRONE TRUENET DATA

ADC KRONE TRUENET DATA ADC KRONE TRUENET DATA Version 2008/1 NL 2 3 Introductie TrueNet is de nieuwe wereldwijde merknaam van ADC KRONE voor gestructureerde bekabelingssystemen, gericht op de bedrijfsmarkt en datacenters. TrueNet

Nadere informatie

SignalTEK II. idealnwd.com

SignalTEK II. idealnwd.com Bespaar geld door een compact, veelzijdig apparaat te gebruiken in plaats van afzonderlijke testers voor koper, glasvezel en Power over Ethernet (PoE) Verhoog efficiëntie door het vereenvoudigen en versnellen

Nadere informatie

Panduit basis koper. Wiring & Communication Products... Worldwide

Panduit basis koper. Wiring & Communication Products... Worldwide Panduit basis koper Het bedrijf 1955: Opgericht door Jack Caveney 2010 Tinley Park Illinois, USA CEO 2011: John Caveney Omzet > 1 Miljard Fabrieken in: USA, Costa Rica, Mexico, Singapore, China Niet beursgenoteerd

Nadere informatie

Aluminium A/V reisadapter: 4-in-1 USB-C naar VGA, DVI, HDMI of mdp - 4K

Aluminium A/V reisadapter: 4-in-1 USB-C naar VGA, DVI, HDMI of mdp - 4K Aluminium A/V reisadapter: 4-in-1 USB-C naar VGA, DVI, HDMI of mdp - 4K Product ID: CDPVGDVHDMDP Deze 4-in-1 reisadapter is een mobiele oplossing voor de aansluiting van uw USB-C computer op een VGA-,

Nadere informatie

Energie. Energie. Informatie Energie. EU/ Schuko. EU/ 2-pin C13 UK C14 C19 IT C20

Energie. Energie. Informatie Energie. EU/ Schuko. EU/ 2-pin C13 UK C14 C19 IT C20 Informatie / Schuko Stekker types Connector types C5 / 2-pin C7 C13 C14 C19 C20 Stroomblokken (horizontaal)... 86-87 Stroomblokken (verticaal)... 88 Stroomstekkers... 89-91 C13 stroomblokken... 92 C13

Nadere informatie

Waarin je leert dat er heel wat apparatuur nodig is om een werkbaar netwerk aan te leggen.

Waarin je leert dat er heel wat apparatuur nodig is om een werkbaar netwerk aan te leggen. 3 Netwerkhardware 21 3 NETWERKHARDWARE Waarin je leert dat er heel wat apparatuur nodig is om een werkbaar netwerk aan te leggen. 3.2 Transmissiemedia en connectoren 3.2.1 Kenmerken van netwerkbekabeling

Nadere informatie

VEILIGHEIDSWAARSCHUWINGEN

VEILIGHEIDSWAARSCHUWINGEN VEILIGHEIDSWAARSCHUWINGEN Om kortsluiting te voorkomen, dient dit product uitsluitend binnenshuis gebruikt te worden, en alleen in droge ruimten. Stel de componenten niet bloot aan regen of vocht. Niet

Nadere informatie

Computer Connectivity & Networks 2012. April - update 1

Computer Connectivity & Networks 2012. April - update 1 Computer Connectivity & Networks 2012 April - update 1 AUDIO/VIDEO HDMI 1.4 EXTENDER Deze HDMI-extender is geschikt voor de HDMI 1.4 standaard. Het ondersteunt 3D voor uw HDMI-apparaat. Het product is

Nadere informatie

Bijlage 2: Specificaties. 1 Specificaties Desktop computer

Bijlage 2: Specificaties. 1 Specificaties Desktop computer Bijlage 2: 1 Desktop computer Opdrachtgever eist dat de aan te schaffen hardware van een gerenommeerd merk is en geen gereviseerde hardware (ook wel refurbished genoemd). Omschrijving Afmetingen Invulling

Nadere informatie

Gemakkelijk toegankelijk

Gemakkelijk toegankelijk In vergadertafel te monteren connectiviteitsbox HDMI / VGA / Mini DisplayPort naar HDMI uitgang met USB-snellaadpoort StarTech ID: BOX4HDECP De BOX4HDECP automatische connectiviteitsbox voor vergadertafels

Nadere informatie

R&MTwisted Pair bekabeling

R&MTwisted Pair bekabeling R&MTwisted Pair bekabeling 010.2056 010.2056 Data infrastructuur voor Voice, Data en Video Get more @ R&M www.rdm.com 010.2175 / 010.2064 / 010.2057 090.2219 020.1279 Patchpanelen & wandcontactdozen: Modulariteit

Nadere informatie

Stijlvolle connectiviteit voor uw MacBook met USB-C

Stijlvolle connectiviteit voor uw MacBook met USB-C Aluminium A/V reisadapter: 4-in-1 USB-C naar VGA, DVI, HDMI of mdp - 4K StarTech ID: CDPVGDVHDMDP Deze 4-in-1 reisadapter is een mobiele oplossing voor de aansluiting van uw USB-C computer op een VGA-,

Nadere informatie

PROFIBUS & PROFINET Bekabeling

PROFIBUS & PROFINET Bekabeling PROFIBUS & PROFINET Bekabeling Edegem, 10 juni 2009 Lapp group Lapp benelux Paul Helsen Product manager De PROFINET & IO-Link dag 2009 2 Inhoud Kabelselectie Algemene eigenschappen Ontwerp Keurmerken Applicaties

Nadere informatie

4-poorts DVI USB KVM switch met dubbele DVIconsole en Quad-View 4-in-1 weergave

4-poorts DVI USB KVM switch met dubbele DVIconsole en Quad-View 4-in-1 weergave 4-poorts DVI USB KVM switch met dubbele DVIconsole en Quad-View 4-in-1 weergave Product ID: SV431DVIUAQV Met de SV431DVIUAQV 4-poorts DVI KVM switch met Quad-View weergave kunt u 4 systemen bedienen met

Nadere informatie

08 KABELS EN TOEBEHOREN EXPERTO. Geen contractuele illustra es

08 KABELS EN TOEBEHOREN EXPERTO. Geen contractuele illustra es Geen contractuele illustra es 363 08 KABELS EN TOEBEHOREN EXPERTO EXPERTO KABELS UTP KABELS UTP CAT 5 Kabel met spiraalparen (UTP), categorie 5, 4 paren voor de buitenste bekabeling. Ze zijn geschikt voor

Nadere informatie

HDMI over glasvezel KVM console-extender USB or PS2 1 KM

HDMI over glasvezel KVM console-extender USB or PS2 1 KM HDMI over glasvezel KVM console-extender USB or PS2 1 KM Product ID: SV565FXHD Deze HDMI KVM-extender biedt u de bedieningsvrijheid van uw HDMI-server of -computer op een afstand van max. 1 kilometer,

Nadere informatie

LexCom. Het complete netwerk voor professioneel gebruik. Catalogus

LexCom. Het complete netwerk voor professioneel gebruik. Catalogus LexCom Het complete netwerk voor professioneel gebruik Catalogus 2006 Inhoudsopgave Schneider Electric..................................................................................... 4 LexCom netwerken....................................................................................

Nadere informatie

LCS2 data- netwerken 2013 2014

LCS2 data- netwerken 2013 2014 2013 2014 LCS 2 datanetwerken Tabellen Pag. 780 Keuzetabel hardlopers Pag. 788 LCS 2 Cat. 6A patchpanelen LCS 2 koper Pag. 790 LCS 2 Cat. 6 patchpanelen Pag. 792 LCS 2 Cat. 5e patchpanelen LCS 2 divers

Nadere informatie

Hoe maak je zelf een netwerkkabel?

Hoe maak je zelf een netwerkkabel? Netwerkkabel 1 Hoe maak je zelf een netwerkkabel? Door: Gerrit Mantel Datum laatste wijziging: 03-10-2015 1. Uitgangspunten Je hebt een PC die je wilt aansluiten op een modem/router of netwerkswitch, maar

Nadere informatie

LexCom Home. Het meest flexibele huisnetwerk voor radio,tv, telefoon en data over één universele kabel

LexCom Home. Het meest flexibele huisnetwerk voor radio,tv, telefoon en data over één universele kabel LexCom Home Het meest flexibele huisnetwerk voor radio,tv, telefoon en data over één universele kabel LexCom Home: een flexibel netwerk dat het nuttige met het aangename combineert LexCom Home is het huisnetwerk

Nadere informatie

3M Telecom Overzichtbrochure

3M Telecom Overzichtbrochure 3M Telecom Overzichtbrochure 3M Volition Kopernetwerk 3M TM Volition TM kopernetwerken Cat-5e / Cat-6 / Cat-6A 3M Nederland BV Afd. Communication Markets Divisie Industrieweg 24 2382 NW Zoeterwoude Tel:

Nadere informatie

Netwerkkabel Hoe maak je zelf een netwerkkabel?

Netwerkkabel Hoe maak je zelf een netwerkkabel? Netwerkkabel Hoe maak je zelf een netwerkkabel? www.gerritmantel.nl Datum laatste wijziging is 29-03-2016 Inhoud 1 Uitgangspunt... 3 2 Wat hebben we nodig... 4 2.1 UTP kabel van het type Cat5e of Cat6...

Nadere informatie

LCS2 data- netwerken 2013 2014

LCS2 data- netwerken 2013 2014 2013 2014 LCS 2 datanetwerken Tabellen Pag. 780 Keuzetabel hardlopers Pag. 788 LCS 2 Cat. 6A patchpanelen LCS 2 koper Pag. 790 LCS 2 Cat. 6 patchpanelen Pag. 792 LCS 2 Cat. 5e patchpanelen LCS 2 divers

Nadere informatie

2015.001. MultiControl installatiehandleiding

2015.001. MultiControl installatiehandleiding 205.00 MultiControl installatiehandleiding 2 ClimaRad MultiControl Installatiehandleiding Copyright 205 ClimaRad B.V. Alle rechten voorbehouden. Niets uit deze uitgave mag worden vermenigvuldigd en/of

Nadere informatie

Specificatielijst CT06

Specificatielijst CT06 Specificatielijst Test specificaties: TIA TSB standaard Certificatiestandaarden: TIA/EIA 568 Cat 3 TIA/EIA 568 Cat 5 TIA/EIA 568 Cat 5E TIA/EIA 568 Cat 5E+ TIA/EIA 568 Cat 5N TIA/EIA 568 Cat 6 TIA/EIA

Nadere informatie

MULTIMEDIA BEKABELING

MULTIMEDIA BEKABELING MULTIMEDIA BEKABELING TV, DATA, TELEFOON EN DEURTELEFONIE Beschikbaar in elke ruimte van het huis PLAATS DE TV WAAR JE WILT: ER IS EEN AANSLUITING! de TV kan om het even waar geplaatst worden het huis

Nadere informatie

Ethernet ZX ronde 17 januari 2016

Ethernet ZX ronde 17 januari 2016 Ethernet ZX ronde 17 januari 2016 42 jaar Ethernet de geschiedenis Robert Metcalfe, die destijds werkzaam was bij het legendarische Xerox PARC-lab, werd gevraagd een manier te vinden om wat computers en

Nadere informatie

XYCLOP RECORDERS EN CAMERA S

XYCLOP RECORDERS EN CAMERA S In alle opzichten scherp XYCLOP RECORDERS EN CAMERA S 4 kanaals PoE NVR met 1TB opslag XC-4CH-NVR-1TB Inclusief GRATIS Xyclop software 8 kanaals PoE NVR met 2TB opslag XC-8CH-NVR-2TB Inclusief GRATIS Xyclop

Nadere informatie

Retail oplossingen. Data-infrastructuur voor winkelomgevingen

Retail oplossingen. Data-infrastructuur voor winkelomgevingen White Paper Retail oplossingen Data-infrastructuur voor winkelomgevingen Maart 2006 1 Inhoudsopgave 1 INLEIDING...3 2 REICHLE & DE-MASSARI (R&M)...3 3 POINT OF SALE (POS)...4 4 KLEURHERKENNING DATA-AANSLUITINGEN...4

Nadere informatie

RDC Radiall data cabling producten

RDC Radiall data cabling producten RDC Radiall data cabling producten INHOUD Onderwerpen Blz. Introductie........................................................................................................................................................

Nadere informatie

Sluit twee UHD 4K schermen aan op uw computer met een resolutie van 60 Hz

Sluit twee UHD 4K schermen aan op uw computer met een resolutie van 60 Hz Thunderbolt 3 naar 2x DisplayPort Adapter - 4k 60 Hz StarTech ID: TB32DP2 Met deze high performance Thunderbolt 3 adapter kunt u twee 4K 60 Hz DisplayPort-schermen aan een computer toevoegen, via één Thunderbolt

Nadere informatie

4730001 Dock Desk. Electrificatie

4730001 Dock Desk. Electrificatie 4730001 Dock Desk Materiaal behuizing aluminium Het modulair opbouwsysteem is volledig naar uw wens samen te stellen met de units stroom data VGA USB AUDIO Leverbaar met en zonder bladklemmen. De standaard

Nadere informatie

Telec. U hebt nu de tweede editie van ons algemene catalogus in handen en hiermee trachten u een overzicht te geven van onze mogelijkheden.

Telec. U hebt nu de tweede editie van ons algemene catalogus in handen en hiermee trachten u een overzicht te geven van onze mogelijkheden. Algemeen overzicht Inhoudstafel 1. Voorpagina 2. Inhoudstafel 3. Telec introductie 4. Draden 5. Energiekabels by Telec 6. Energiekabels volgens buitenlandse norm 7. Telec-flex 8. Powerflex 9. H07RN-F &

Nadere informatie

USB 3.0 bandbreedte, high-definition prestatie

USB 3.0 bandbreedte, high-definition prestatie USB 3.0-naar-HDMI externe Multi-Monitor grafische videoadapter voor Mac & pc DisplayLink gecertificeerd HD 1080p StarTech ID: USB32HDPRO Met de USB32HDPRO USB 3.0-naar-HDMI-adapter kunt u een HDMI-scherm

Nadere informatie

De essentiële opbergaccessoire voor laptops. Laptop docking station voor onderweg - USB 3.0, VGA. StarTech ID: USB3SMDOCKV

De essentiële opbergaccessoire voor laptops. Laptop docking station voor onderweg - USB 3.0, VGA. StarTech ID: USB3SMDOCKV Laptop docking station voor onderweg - USB 3.0, VGA StarTech ID: USB3SMDOCKV Met dit docking station voor onderweg verandert u uw laptop in een mobiel werkstation. Het is een reisvriendelijke oplossing

Nadere informatie

Eigen logo. Welkom. Beheer van bekabeling vanuit het gezichtsveld met een praktijk gerichte blik

Eigen logo. Welkom. Beheer van bekabeling vanuit het gezichtsveld met een praktijk gerichte blik Welkom Beheer van bekabeling vanuit het gezichtsveld met een praktijk gerichte blik Binnen het beheer van datacenters speelt bekabeling en de passieve infrastructuur een steeds belangrijkere rol. De vraag

Nadere informatie

NaviTEK II. idealnwd.com. Bespaar geld door één enkel, multifunctioneel testapparaat te gebruiken voor het testen van koper- en glasvezelnetwerken

NaviTEK II. idealnwd.com. Bespaar geld door één enkel, multifunctioneel testapparaat te gebruiken voor het testen van koper- en glasvezelnetwerken Bespaar geld door één enkel, multifunctioneel testapparaat te gebruiken voor het testen van koper- en glasvezelnetwerken Verhoog de efficiëntie door kabelinstallatie en diagnose van storingen eenvoudiger

Nadere informatie

CCTV Infrastructuur. Bekabeling oplossingen Closed-Circuit Television

CCTV Infrastructuur. Bekabeling oplossingen Closed-Circuit Television White Paper CCTV Infrastructuur Bekabeling oplossingen Closed-Circuit Television September 2005 Astronaut 28, 3824 MJ, Amersfoort, Holland, Tel 033-4508686 Jean Monnetlaan Z/N 1804 Vilvoorde, België/Belgique,

Nadere informatie

Richard Vermeulen Product Manager. Welkom

Richard Vermeulen Product Manager. Welkom Richard Vermeulen Product Manager Welkom Agenda Topics Forehand Coaxiale TV Distributie Twisted Pair TV Distributie Actieve MultiMedia oplossingen Introductie 1990-2009 Rotterdam 25 medewerkers Kenniscentrum

Nadere informatie

RWS ONGECLASSIFICEERD EISEN UITVOERING WERKZAAMHEDEN IN IV SYSTEMEN/INSTALLATIE VCNWN

RWS ONGECLASSIFICEERD EISEN UITVOERING WERKZAAMHEDEN IN IV SYSTEMEN/INSTALLATIE VCNWN RWS ONGECLASSIFICEERD EISEN UITVOERING WERKZAAMHEDEN IN IV SYSTEMEN/INSTALLATIE VCNWN Datum 17 november 2016 Status definitief Colofon Uitgegeven door R.B. van der Wegen Informatie Telefoon 06-29564199

Nadere informatie

Toestellen waar gegevens worden opgeslagen (opslagmedia) horen niet echt in dit lijstje thuis.

Toestellen waar gegevens worden opgeslagen (opslagmedia) horen niet echt in dit lijstje thuis. Randapparatuur Om de computer effectief te kunnen gebruiken, hebben we aan aantal randapparaten nodig. Deze worden voornamelijk ingedeeld in in- en uitvoer en een aantal die beide kunnen, invoerapparaten

Nadere informatie

Thunderbolt docking station - HDMI of Mini DisplayPort, USB 3.0, GbE, met Thunderbolt-kabel

Thunderbolt docking station - HDMI of Mini DisplayPort, USB 3.0, GbE, met Thunderbolt-kabel Thunderbolt docking station - HDMI of Mini DisplayPort, USB 3.0, GbE, met Thunderbolt-kabel StarTech ID: TBDOCKHDPBC Het TBDOCKHDPBC Thunderbolt docking station biedt u één aansluitpunt voor uw werkstation

Nadere informatie

2-poort Dual DVI USB KVM-switch met Audio en USB 2.0-hub

2-poort Dual DVI USB KVM-switch met Audio en USB 2.0-hub 2-poort Dual DVI USB KVM-switch met Audio en USB 2.0-hub Product ID: SV231DD2DUA Met de SV231DD2DUA 2-poort Dual DVI USB KVM Switch kunt u twee pc's met Dual DVI-uitgangen aansluiten op twee monitoren,

Nadere informatie

Boxxline Pluggen. Verloopkabel HQ zwart 2xRca/2xRca 1mtr. Verloopkabel HQ 2xRca/2xRca 1.5mtr. Verloopkabel HQ 2xRca/2xRca 2.5mtr.

Boxxline Pluggen. Verloopkabel HQ zwart 2xRca/2xRca 1mtr. Verloopkabel HQ 2xRca/2xRca 1.5mtr. Verloopkabel HQ 2xRca/2xRca 2.5mtr. 2-0010 Verloopkabel 2xrca pl./2xrca pl. 1.50mtr 2-0368 Verloopkabel HQ zwart 2xRca/2xRca 1mtr. 2-0396 Speakerkabel jack/jack 2 x 1.5 5 meter ב 5,00 ב 5,95 2-0091 Verloopkabel 3.5st. / 2 x rca male 2.5mt

Nadere informatie

R&M Glasvezelbekabeling

R&M Glasvezelbekabeling R&M Glasvezelbekabeling 030.0347 010.2799 Data infrastructuur voor Voice, Data en Video Get more @ R&M www.rdm.com 030.0347 Modulair concept: R&M combineert koper-, en glasvezeltechniek in dezelfde aansluitcomponenten.

Nadere informatie

MAGAZINE. Jaargang 2 - Editie 3. In alle opzichten scherp

MAGAZINE. Jaargang 2 - Editie 3. In alle opzichten scherp MAGAZINE Jaargang 2 - Editie 3 In alle opzichten scherp XYCLOP RECORDERS EN CAMERA S 4 kanaals PoE NVR met 1TB opslag XC-4CH-NVR-1TB Inclusief GRATIS Xyclop software & HDMI kabel 8 kanaals PoE NVR met

Nadere informatie

Handleiding Aansluiten Glasvezel CBizz

Handleiding Aansluiten Glasvezel CBizz Handleiding Aansluiten Glasvezel CBizz Handleiding Aansluiten Glasvezel CBizz v1.8 Pagina 1 van 16 Inhoudsopgave 1. Controleer de inhoud van het installatiepakket... 3 2. Bepaal waar de glasvezelaansluiting

Nadere informatie

Fiber Converters. Snel-installatiegids (1)

Fiber Converters. Snel-installatiegids (1) Fiber Converters Snel-installatiegids (1) Fiber Converters /11.15.212 1. Voor u aan de slag gaat Inhoud van de verpakking Fiber converter Meertalige snelle installatiegids Netdeel Minimum vereisten TFC-16

Nadere informatie

NaviTEK II. idealnwd.com. Bespaar geld door één enkel, multifunctioneel testapparaat te gebruiken voor het testen van koper- en glasvezelnetwerken

NaviTEK II. idealnwd.com. Bespaar geld door één enkel, multifunctioneel testapparaat te gebruiken voor het testen van koper- en glasvezelnetwerken Bespaar geld door één enkel, multifunctioneel testapparaat te gebruiken voor het testen van koper- en glasvezelnetwerken Verhoog de efficiëntie door kabelinstallatie en diagnose van storingen eenvoudiger

Nadere informatie

Handleiding aansluiten CBizz Fiber

Handleiding aansluiten CBizz Fiber Handleiding aansluiten CBizz Fiber Handleiding aansluiten CBizz Fiber v2.1 Pagina 1 van 14 Inhoudsopgave 1. Controleer de inhoud van het installatiepakket... 3 2. Bepaal waar de glasvezelaansluiting is

Nadere informatie

Prijslijst maart 2014 NO SOUND JUST MUSIC

Prijslijst maart 2014 NO SOUND JUST MUSIC Prijslijst maart 2014 NO SOUND JUST MUSIC VERSTERKERS + VOORVERSTERKERS D-POWER 2X90I 2 x 90 Watt geïntegreerde versterker, discrete klasse A driver met klasse D uitgangstrap, digitaal aangestuurde analoge

Nadere informatie

OPLOSSING VOOR BREEDBAND DISTRIBUTIE VAN ANALOGE RADIO EN TELEVISIE SIGNALEN

OPLOSSING VOOR BREEDBAND DISTRIBUTIE VAN ANALOGE RADIO EN TELEVISIE SIGNALEN Fiber To The Home OPLOSSING VOOR BREEDBAND DISTRIBUTIE VAN ANALOGE RADIO EN TELEVISIE SIGNALEN Richard Knetsch Funea Broadband Services BV Funea Broadband Services bv pagina 1 OVERWEGING TRANSPORT AUDIO-

Nadere informatie

MAGAZINE. Jaargang 2 - Editie 1. In alle opzichten scherp

MAGAZINE. Jaargang 2 - Editie 1. In alle opzichten scherp MAGAZINE Jaargang 2 - Editie 1 In alle opzichten scherp Xyclop recorders en camera s 4 kanaals PoE NVR met 1TB opslag XC-4CH-NVR-1TB Inclusief GRATIS Xyclop software & HDMI kabel 8 kanaals PoE NVR met

Nadere informatie

3M Volition Eco Backbone Concept

3M Volition Eco Backbone Concept 3M Telecom Overzichtbrochure Volition glasvezel oplossingen 3M Volition Eco Backbone Concept 3M Nederland BV Afd. Communication Markets Divisie Postbus 193 2300 AD Leiden Tel: 071 5 450 364 www.3m.nl/telecom

Nadere informatie

Met vele verschillende handige aansluitingen is het dock ideaal voor gedeelde werkplekken en voor hot desks.

Met vele verschillende handige aansluitingen is het dock ideaal voor gedeelde werkplekken en voor hot desks. HDMI en DVI/VGA dual monitor docking station voor laptops - USB 3.0 StarTech ID: USB3SDOCKHDV Met het USB3SDOCKHDV Dual Video universele USB 3.0 laptop docking station met audio en Ethernet kunt u twee

Nadere informatie

Raspberry pi snel start handleiding

Raspberry pi snel start handleiding Raspberry pi snel start handleiding G.L.J. Quellhorst V _NL_2.0 Maart 2 0 15 Raspberry pi, snel start handleiding Deze informatie is onder ander verkrijgbaar via: http://www.raspberrypi.org http://www.zoekutuit.nl

Nadere informatie

VERSTERKERS + VOORVERSTERKERS

VERSTERKERS + VOORVERSTERKERS Prijslijst September 2015 VERSTERKERS + VOORVERSTERKERS D-POWER 2X90I 2 x 90 Watt geïntegreerde versterker, discrete klasse A driver met klasse D uitgangstrap, digitaal aangestuurde analoge volumeregeling.

Nadere informatie