GLASVEZELCATALOGUS

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Maat: px
Weergave met pagina beginnen:

Download "GLASVEZELCATALOGUS 2008-2009"

Transcriptie

1 SINGLEMODE Koppelbus ST Simplex Koppelbus, Metaal Singlemode simplex koppelbus voor ST connector Bevestiging: met moer SC Duplex Koppelbus, Kunststof Singlemode duplex koppelbus voor SC connector SC Duplex Koppelbus, Metaal Singlemode duplex koppelbus voor SC connector Bevestiging: klik draad ST/SC Duplex Koppelbus, Metaal Singlemode duplex koppelbus voor Hybride verbinding met ST en SC connector. Bevestiging: klik draad SC Simplex Koppelbus, Kunststof Singlemode simplex koppelbus voor verbindingen met SC-Simplex connector SC Simplex Koppelbus, Metaal Singlemode simplex koppelbus voor verbindingen met SC-Simplex connector. Bevestiging: klik draad en schroeven van 2,6 mm

2 SINGLEMODE Koppelbus SC APC Simplex Koppelbus, Kunststof Singlemode simplex koppelbus voor verbindingen met SC-APC connector FCPC/FCPC Koppelbus, Metaal Singlemode FCPC koppelbus voor verbindingen met FCPC connector LC Duplex Koppelbus, Kunststof Singlemode duplex koppelbus voor verbindingen met LC connector E 2000 Simplex Koppelbus, Kunststof Singlemode Simplex koppelbus voor verbindingen met E2000 connector. Fabrikaat: Huber & Suhner Bevestiging: Koppelbus incl. 2,6 mm schroeven E 2000 APC Simplex Koppelbus Kunststof Singlemode Simplex koppelbus voor verbindingen met E2000 APC connector. Fabrikaat: Huber & Suhner, Kunststofbehuizing Bevestiging: Koppelbus incl. 2,6 mm schroeven MTRJ Simplex Koppelbus, Kunststof Singlemode Simplex koppelbus voor verbindingen met MTRJ Duplex connector met PIN Tel: +31(0) Fax: +31(0) Page 2/6

3 SINGLEMODE Koppelbus DIN Simplex Koppelbus, Metaal Singlemode simplex koppelbus voor verbindingen met DIN connector voor ST Patchcord koppelbus ST-SC en ST koppelbus is een ideale manier om een patchcord op een eenvoudige wijze van ST Patchcord koppelbus SC-ST De speciale constructie met de ST connector en SC koppelbus is een ideale manier om een patchcord op een eenvoudige wijze van SC naar ST om te zetten Patchcord koppelbus LC-SC en LC koppelbus is een ideale manier om een patchcord op een eenvoudige wijze van LC Patchcord koppelbus FC-SC en FC koppelbus is een ideale manier om een patchcord op een eenvoudige wijze van FC Molex Premise Networks SM koppelbus ST/ST Simplex, metalen behuizing ST/ST Duplex, SM, flensmontage SC/SC Duplex, SM, flensmontage SC/SC Duplex, SM, flensmontage, afgeschermd MTRJ/MTRJ, SM, flensmontage LC/LC, SM, flensmontage, afgeschermd 91-A0140 AFR AFR A1200 AFR MX ST, SC, MTRJ, in Escon en FDDI versies leverbaar. Tel: +31(0) Fax: +31(0) Page 3/6

4 MULTIMODE Koppelbus ST/ST Simplex Koppelbus, Metaal Multimode simplex koppelbus voor 50/125 µm en 62,5/125 µm voor ST connector. Bevestiging: met moer 6112 SC Duplex Koppelbus, Kunststof 50/125 µm en 62,5/125 µm voor SC connector S SC Duplex Koppelbus, Metaal 50/125 µm en 62,5/125 µm voor SC connector. Bevestiging: klik draad incl schroeven 6313-M 6313-MS ST/SC Duplex Koppelbus, Metaal 50/125 µm en 62,5/125 µm voor Hybride verbinding met ST en SC connector EM FC PC/FC PC Koppelbus, Metaal Multimode FC PC koppelbus voor 50/125 µm en 62,5/125 µm voor verbinding met FC PC connector LC/LC Duplex Koppelbus, Kunststof 50/125 µm en 62,5/125 µm voor verbinding met LC connector. Montage opening: SC Simplex E 6613-ES Tel: +31(0) Fax: +31(0) Page 4/6

5 MULTIMODE Koppelbus LC/LC Quad Koppelbus, Kunststof Multimode koppelbus voor 50/125 µm en 62,5/125 µm voor verbinding met 4 LC Simplex connectoren. Montage opening: SC Duplex E 2000 Koppelbus, Kunststof Multimode koppelbus 50/125 µm en 62,5/125 µm voor verbindingen met E2000 connector MTRJ/MTRJ Koppelbus, kunststof Multimode koppelbus voor 50/125 µm en 62,5/125 µm voor verbindingen met MTRJ(Duplex) connector met PIN SC/SC Simplex Koppelbus, Kunststof Multimode simplex koppelbus voor 50/125 µm en 62,5/125 µm voor verbinding met SC-Simplex connectoren S SC/SC Simplex Koppelbus, Metaal Multimode simplex koppelbus voor 50/125 µm en 62,5/125 µm voor SC-Simplex connector. Bevestiging: klik draad 2,6 mm incl schroeven S Escon Koppelbus, Metaal Multimode Ecson koppelbus voor 50/125 µm en 62,5/125 µm voor Ecson of ST connector. Bevestiging: Schroef Tel: +31(0) Fax: +31(0) Page 5/6

6 MULTIMODE Koppelbus Patchcord koppelbus ST-SC en ST koppelbus is een ideale manier om een patchcord op een eenvoudige wijze van ST Patchcord koppelbus SC-ST De speciale constructie met de ST connector en SC koppelbus is een ideale manier om een patchcord op een eenvoudige wijze van SC naar ST om te zetten Patchcord koppelbus LC-SC en LC koppelbus is een ideale manier om een patchcord op een eenvoudige wijze van LC Patchcord koppelbus FC-SC en FC koppelbus is een ideale manier om een patchcord op een eenvoudige wijze van FC Molex Premise Networks MM koppelbus ST Adapter, MM, metalen behuizing ST/ST Duplex, MM, flensmontage SC/SC Duplex, MM, flensmontage SC/SC Duplex, MM, flensmontage-afgeschermd MTRJ/MTRJ, MM, flensmontage LC/LC, MM, flensmontage-afgeschermd 91-A0160 AFR AFR A1190 AFR MX ST, SC, MTRJ, in Escon en FDDI versies leverbaar. Kunt u de juiste pigtail, connector of koppelbus niet vinden? VRAAG HET ONS! Wij leveren ook snel andere merken op verzoek Tel: +31(0) Fax: +31(0) Page 6/6

... NEW GENERATION NETWORKS...

... NEW GENERATION NETWORKS... ... NEW GENERATION NETWORKS... Glasvezelproducten Deurtelefoonsystemen Datanetwerken Koper en Glasvezel Data- en Server 19 inch kasten Actieve componenten Test- en Meetapparatuur Telefonieproducten Liftalarm

Nadere informatie

3M Volition Eco Backbone Concept

3M Volition Eco Backbone Concept 3M Telecom Overzichtbrochure Volition glasvezel oplossingen 3M Volition Eco Backbone Concept 3M Nederland BV Afd. Communication Markets Divisie Postbus 193 2300 AD Leiden Tel: 071 5 450 364 www.3m.nl/telecom

Nadere informatie

Molex Premise Networks Dutch Systems Catalogue 2004/05

Molex Premise Networks Dutch Systems Catalogue 2004/05 Molex Premise Networks Dutch Systems Catalogue 2004/05 Nieuwe Cat oplossing van Molex Premise Networks In deze nieuwe editie van onze netwerkcatalogus vindt u een aantal nieuwe producten in ons toch al

Nadere informatie

GLASVEZELCATALOGUS 2008-2009

GLASVEZELCATALOGUS 2008-2009 SINGLEMODE kabel Buitenkabel 9/125 A-DQ (ZN) B2Y 1xn De halogeenvrije buitenkabel 9/125 A-DQ (ZN) B2Y 1xn is trekvast, UV-bestendig, metaalvrij, waterdicht en knaagdiervast. De gel gevulde kabel is voorzien

Nadere informatie

DATASHEET. Modulair Optisch Las-Patch Paneel (MOLP)

DATASHEET. Modulair Optisch Las-Patch Paneel (MOLP) DATASHEET Modulair Optisch Las-Patch Paneel (MOLP) Modulair Optisch Las-Patch Paneel (MOLP) Versie: Revisie A / 07-08-2014 Modulair Optisch Las-Patch Paneel (MOLP) INTRODUCTIE Het modulair optisch las-patch

Nadere informatie

SERIE : KABELSAMENSTELLEN

SERIE : KABELSAMENSTELLEN 251665_catalogus_2 02-09-2005 08:20 Pagina 37 SERIE : KABELSAMENSTELLEN Onderstaand overzicht geeft een opsomming van STANDAARD kabelsamenstellen met BNC connectoren. Voor de RG 58 ( 5 mm/50 Ohm ) is de

Nadere informatie

LCS 2 DATA- NETWERKEN

LCS 2 DATA- NETWERKEN LCS 2 DATA- NETWERKEN Tabellen Pag. 808-809 Verwijzingstabellen vervangingsysteem Pag. 818 LCS 2 Cat. 6A patchpanelen LCS 2 koper Pag. 820 LCS 2 Cat. 6 patchpanelen Pag. 822 LCS 2 Cat. 5e patchpanelen

Nadere informatie

Informatie. Informatie. Single-Mode

Informatie. Informatie. Single-Mode Informatie Informatie Glasvezelnetwerken Glasvezel typen Optical Single-Mode, bepalend voor de dikte en samenstelling van de glasvezel. De vezel heeft in meeste gevallen een OS dike van 9/125µ (vezel dikte/mantel

Nadere informatie

NIEUW (leverbaar vanaf 1 april 2010)

NIEUW (leverbaar vanaf 1 april 2010) (leverbaar ) 02 03 Gegarandeerde optimale performance (minimale kans op verkeerde montage) Nog snellere (intuïtieve) montage (toolless) Eenvoudige montage en onderhoud voorzijde Nog snellere montage door

Nadere informatie

Inhoudstafel. 1. Glasvezelkabel. p. 4. 2. Optische Schuif (Patch Panel) p. 5. 2.1 Moulded Patch Panel (MPP) p. 5. p. 6

Inhoudstafel. 1. Glasvezelkabel. p. 4. 2. Optische Schuif (Patch Panel) p. 5. 2.1 Moulded Patch Panel (MPP) p. 5. p. 6 Glasvezelcatalogus 2010 Inhoudstafel 1. Glasvezelkabel 2. Optische Schuif (Patch Panel) 2.1 Moulded Patch Panel (MPP) 2.2 Doorvoeren (Adapters of Couplers) 2.2.1 ST-Doorvoeren 2.2.2 SC Simplex-Doorvoeren

Nadere informatie

Inhoudstafel. p. 4. 1. Glasvezelkabel. 2. Optische Schuif (Patch Panel) p. 5. p. 5. 2.1 Moulded Patch Panel (MPP) p. 6

Inhoudstafel. p. 4. 1. Glasvezelkabel. 2. Optische Schuif (Patch Panel) p. 5. p. 5. 2.1 Moulded Patch Panel (MPP) p. 6 Glasvezelcatalogus Inhoudstafel 1. Glasvezelkabel 2. Optische Schuif (Patch Panel) 2.1 Moulded Patch Panel (MPP) 2.2 Doorvoeren (Adapters of Couplers) 2.2.1 ST-Doorvoeren 2.2.2 SC Simplex-Doorvoeren 2.2.3

Nadere informatie

LCS2 data- netwerken 2013 2014

LCS2 data- netwerken 2013 2014 2013 2014 LCS 2 datanetwerken Tabellen Pag. 780 Keuzetabel hardlopers Pag. 788 LCS 2 Cat. 6A patchpanelen LCS 2 koper Pag. 790 LCS 2 Cat. 6 patchpanelen Pag. 792 LCS 2 Cat. 5e patchpanelen LCS 2 divers

Nadere informatie

LCS2 data- netwerken 2013 2014

LCS2 data- netwerken 2013 2014 2013 2014 LCS 2 datanetwerken Tabellen Pag. 780 Keuzetabel hardlopers Pag. 788 LCS 2 Cat. 6A patchpanelen LCS 2 koper Pag. 790 LCS 2 Cat. 6 patchpanelen Pag. 792 LCS 2 Cat. 5e patchpanelen LCS 2 divers

Nadere informatie

PATCHKABELS. Patchkabels, de verbinding in uw netwerk

PATCHKABELS. Patchkabels, de verbinding in uw netwerk Kabelmatrix 2015 PATCHKABELS Patchkabels, de verbinding in uw netwerk Met patchkabels wordt uw actieve apparatuur aangesloten op het netwerkbekabelingssysteem. Deze korte, soepele verbindingen zijn van

Nadere informatie

NaviTEK II. idealnwd.com. Bespaar geld door één enkel, multifunctioneel testapparaat te gebruiken voor het testen van koper- en glasvezelnetwerken

NaviTEK II. idealnwd.com. Bespaar geld door één enkel, multifunctioneel testapparaat te gebruiken voor het testen van koper- en glasvezelnetwerken Bespaar geld door één enkel, multifunctioneel testapparaat te gebruiken voor het testen van koper- en glasvezelnetwerken Verhoog de efficiëntie door kabelinstallatie en diagnose van storingen eenvoudiger

Nadere informatie

SignalTEK II. idealnwd.com

SignalTEK II. idealnwd.com Bespaar geld door een compact, veelzijdig apparaat te gebruiken in plaats van afzonderlijke testers voor koper, glasvezel en Power over Ethernet (PoE) Verhoog efficiëntie door het vereenvoudigen en versnellen

Nadere informatie

NaviTEK II. idealnwd.com. Bespaar geld door één enkel, multifunctioneel testapparaat te gebruiken voor het testen van koper- en glasvezelnetwerken

NaviTEK II. idealnwd.com. Bespaar geld door één enkel, multifunctioneel testapparaat te gebruiken voor het testen van koper- en glasvezelnetwerken Bespaar geld door één enkel, multifunctioneel testapparaat te gebruiken voor het testen van koper- en glasvezelnetwerken Verhoog de efficiëntie door kabelinstallatie en diagnose van storingen eenvoudiger

Nadere informatie

CATALOGUS DATANETWERKEN. legrandservices.nl

CATALOGUS DATANETWERKEN. legrandservices.nl CATALOGUS 2018 2019 DATANETWERKEN legrandservices.nl Pag. 702 Connectiviteit en selectietabellen behuizing NIEUW LCS3 koper Pag. 721 Cat. 6 LCS3 patchpanelen Pag. 733 Toebehoren NIEUW LCS3 glasvezel Pag.

Nadere informatie

bevestigingsartikelen RVS F SW C A D B E K o RVS stangkoppen bestelnummer RVS 1.4305 RVS 1.4404 (AISI 304) (AISI 316) 999.465 999.420 999.422 999.424 999.426 A 8 9 12 14 19 B C D E F K SW 5 6 8 10 14 27

Nadere informatie

Kabelmatrix 2014/2015. strong in connectivity

Kabelmatrix 2014/2015. strong in connectivity Kabelmatrix 2014/2015 strong in connectivity patchkabels Patchkabels, de verbinding tussen uw netwerk en actieve apparatuur Patchkabels, de verbinding tussen uw netwerk en actieve apparatuur Met patchkabels

Nadere informatie

Inhoudsopgave 3-14 15-35 36-48 49-54 55-76. Zybrnet Cat.5e. Zybrnet 500 Cat.6. Zybrnet 10G Cat.6A & Cat.7. Zybrnet Soho. Zybrspeed Glasvezel

Inhoudsopgave 3-14 15-35 36-48 49-54 55-76. Zybrnet Cat.5e. Zybrnet 500 Cat.6. Zybrnet 10G Cat.6A & Cat.7. Zybrnet Soho. Zybrspeed Glasvezel Inhoudsopgave 3-14 Zybrnet Cat.5e 15-35 Zybrnet 500 Cat.6 36-48 Zybrnet 10G Cat.6A & Cat.7 49-54 Zybrnet Soho 55-76 Zybrspeed Glasvezel 77-88 Energie 89-105 Patchkasten 106-108 Telecom 109-115 Accessoires

Nadere informatie

LanXPLORER. idealnwd.com

LanXPLORER. idealnwd.com Bespaar geld door een compacte handtester te gebruiken, in plaats van een aparte laptop, bedradings- en Power over Ethernet-tester (PoE) Verhoog efficiëntie en productiviteit en verlaag netwerkuitvaltijd

Nadere informatie

Leg uw hand op innovatie

Leg uw hand op innovatie Leg uw hand op innovatie LexCom datanetwerken Productcatalogus 2009-2010 De droom van iedere installateur LexCom 19" patchpanelen van Schneider Electric P110428 2 P111423 Maak professionele IT- en netwerkinstallaties

Nadere informatie

FIST-GPS3-Q-AIS3-6. Lade met glasvezelpigtails, 15 inch (Telenet) 1 Algemeen. 3 Installatie van laden in het rek. 2 Inhoud van de kit

FIST-GPS3-Q-AIS3-6. Lade met glasvezelpigtails, 15 inch (Telenet) 1 Algemeen. 3 Installatie van laden in het rek. 2 Inhoud van de kit FIST-GPS3-Q-AIS3-6 I N S T A L L A T I E I N S T R U C T I E S Lade met glasvezelpigtails, 15 inch (Telenet) 1 Algemeen De las/patchlade FIST-GPS3 is een mechanische lade voor het opbergen van vezels in

Nadere informatie

Excel Productcatalogus met Meest Gebruikte Producten - Internationaal

Excel Productcatalogus met Meest Gebruikte Producten - Internationaal zonder compromissen. Excel Productcatalogus met Meest Gebruikte Producten - Internationaal Excel levert het allerbeste op het gebied van end-to-end infrastructuuroplossingen - ontworpen, gemaakt, ondersteund

Nadere informatie

FTTH Workshop. 10 & 11 september 2008. Waarom FTTH Workshop? Andere inzichten Nieuwe markt Nieuwe spelers > Nieuwe instrumenten / componenten

FTTH Workshop. 10 & 11 september 2008. Waarom FTTH Workshop? Andere inzichten Nieuwe markt Nieuwe spelers > Nieuwe instrumenten / componenten FTTH Workshop 10 & 11 september 2008 2 2 Waarom FTTH Workshop? Andere inzichten Nieuwe markt Nieuwe spelers > Nieuwe instrumenten / componenten Simac Electronics zit er bovenop! Helpen uw FTTH projecten

Nadere informatie

Computer Connectivity & Networks 2011 KABELS

Computer Connectivity & Networks 2011 KABELS Computer Connectivity & Networks 2011 KABELS 2 INHOUD HDMI High Speed aansluitkabel HDMI-A male - HDMI-A male, HQ... 8 HDMI High Speed aansluitkabel HDMI-A male - HDMI-A male, SQ... 8 HDMI High Speed flatcable

Nadere informatie

POWERTOOLS VOOR PROFESSIONALS 09/2015

POWERTOOLS VOOR PROFESSIONALS 09/2015 4 POWERTOOLS VOOR PROFESSIONALS 09/2015 KRACHTIG & COMPACT EY 74A2 LJ2G / PN2G / X Accu-schroef/boormachine 2 Nieuwe borstelloze motor De nieuwe grotere motor zorgt voor meer kracht en efficiëntie (vergeleken

Nadere informatie

Eenfase veiligheidstransformatoren

Eenfase veiligheidstransformatoren 1 Eenfase veiligheidstransformatoren 1.2 Eenfase veiligheidstransformatoren 10 VA tot 630 VA Gemeenschappelijke eigenschappen geschikt voor alle toepassingen met veilige zeer lage spanning eigenschappen

Nadere informatie

beeldverwerking BCR IVU2PRB604

beeldverwerking BCR IVU2PRB604 tweede ivu-generatie intern geheugen voor 30 inspecties 1/3 CMOS, 752x480 Pixel geïntegreerde ringvormige verlichting: UV-licht (365nm) beschermingsgraad IP67 externe strobe-uitgang +5VDC externe triggeringang

Nadere informatie

Industriële Connectoren

Industriële Connectoren Index Industriele connectoren Sub-D Connectoren print Sub-D Connectoren soldeer Pag. 1 Sub-D Connectoren print Pag. 1 Sub-D Connectoren print haaks Pag. 2 Sub-D Connectoren voor bandkabel Pag. 2 Sub-D

Nadere informatie

Audio/Video Connectoren

Audio/Video Connectoren Index 2,5 mm Stekermateriaal Pag. 1 3,5 mm Stekermateriaal Pag. 1 6,3 mm Stekermateriaal Pag. 2 Tulpstekermateriaal Pag. 4 DIN Stekermateriaal Pag. 5 Luidspreker stekermateriaal Pag. 7 Scart stekers Pag.

Nadere informatie

V910 - Garda. Montagehandleiding 1039-101028(2)

V910 - Garda. Montagehandleiding 1039-101028(2) V90 - Garda 09-008() Pagina Inhoudsopgave Overzicht van de onderdelen 4 Montage van het muurprofiel 6 Goot 7 Fundatie 8 Montage van de staanders 9 Goot monteren 0 Inhoudsopgave Liggers plaatsen Gasplaten

Nadere informatie

009 - DE EXTRUDER MONTEREN. Neem de onderdelen uit het zakje gemarkeerd met 30.

009 - DE EXTRUDER MONTEREN. Neem de onderdelen uit het zakje gemarkeerd met 30. 009 - DE EXTRUDER MONTEREN Neem de onderdelen uit het zakje gemarkeerd met 30. Neem het GROTE TANDWIEL, KLEINE TANDWIEL, EXTRUDERVOET, EXTRUDER VEERHOUDER, DRAADGELEIDER, EXTRUDER LAGERKLEM A, EXTRUDER

Nadere informatie

R&M Glasvezelbekabeling

R&M Glasvezelbekabeling R&M Glasvezelbekabeling 030.0347 010.2799 Data infrastructuur voor Voice, Data en Video Get more @ R&M www.rdm.com 030.0347 Modulair concept: R&M combineert koper-, en glasvezeltechniek in dezelfde aansluitcomponenten.

Nadere informatie

LanXPLORER. idealnwd.com

LanXPLORER. idealnwd.com Bespaar geld door een compacte handtester te gebruiken, in plaats van een aparte laptop, bedradings- en Power over Ethernet-tester (PoE) Verhoog efficiëntie en productiviteit en verlaag netwerkuitvaltijd

Nadere informatie

S T O R A G E S U P P O R T H A R D D I S K C A S I N G 2. 5 S T O R A G E S ATA T O U S B 2. 0 H A N D L E I D I N G S I - 7 0 7 1 2 8

S T O R A G E S U P P O R T H A R D D I S K C A S I N G 2. 5 S T O R A G E S ATA T O U S B 2. 0 H A N D L E I D I N G S I - 7 0 7 1 2 8 S T O R A G E S U P P O R T H A R D D I S K C A S I N G 2. 5 S T O R A G E S ATA T O U S B 2. 0 H A N D L E I D I N G S I - 7 0 7 1 2 8 S T O R A G E S U P P O R T H A R D D I S K C A S I N G 2. 5 S T

Nadere informatie

inductieve lineaire meetsensor LI800P0-Q25LM0-LIU5X3-H1151

inductieve lineaire meetsensor LI800P0-Q25LM0-LIU5X3-H1151 rechthoekig, aluminium / kunststof veelzijdige montagemogelijkheden weergave meetbereik via LED ongevoeligheid tegenover elektromagnetische stoorvelden extreem korte dode zones resolutie 12 Bit 4-draads,

Nadere informatie

greenteq Ramen en deuren

greenteq Ramen en deuren greenteq Ramen en deuren NOVEMBER 2015 Altijd aan uw zijde het VBH-MEERWAARDEPAKKET. Meer producten, meer merken, meer waarde Eenvoudig alles. afgestemd. VBH is wereldwijd partner fax of e-mail, onze medewerkers

Nadere informatie

Documentatie. Terugslagventielen VE, Z, S

Documentatie. Terugslagventielen VE, Z, S Documentatie Terugslagventielen VE, Z, S 1. Inhoudsopgave 2. Omschrijving 3 3. Type TERU VE 4 4. Type TERU VE RVS 5 5. Type TERU Z 6 6. Type TERU SK, TERU SKB 7 7. Type TERU S RVS E 8 8. Type TERU S RVS

Nadere informatie

Stangenslot voor hogere belasting Schroefbaar

Stangenslot voor hogere belasting Schroefbaar voor hogere belasting Schroefbaar 10 8 7 9 6 5 1 2 7 8 3 4 10 1 L-greep 2A-140 2 T-greep 2A-140 3 Slothuis 2A-120 4 Bediening 2A-120 5 2A-120 6 2A-120 7 Sluitstangen 8 Stanggeleiders 9 Deur 10 Behuizing

Nadere informatie

Straalpijpendiffusor DSA

Straalpijpendiffusor DSA met ronde buis DSA Ferdinand Schad KG Steigstraße 25-27 D-78600 Kolbingen Telefoon +49 (0) 74 63-980 - 0 Fax +49 (0) 74 63-980 - 200 info@schako.de www.schako.de Inhoud Beschrijving...3 Gebruik... 3 Constructie...

Nadere informatie

Accu ipod Touch 4G Installatie handleiding

Accu ipod Touch 4G Installatie handleiding 1. Het scherm van de ipod Touch 4G is vastgelijmd. Het is daarom aan te raden een heteluchtpistool (of een föhn) te gebruiken, om de lijm weer zacht te maken. Begin met het verwarmen van het onderste gedeelte

Nadere informatie

Dock connector iphone 6 Reparatie handleiding

Dock connector iphone 6 Reparatie handleiding 1. De iphone moet uit staan als u hem uit elkaar haalt. Verwijder als eerste de twee 3,6 mm. schroeven naast de Lightning connector. 2. Druk een zuignap net boven de home button op het scherm. 3. Zorg

Nadere informatie

Meer dataverkeer vraagt om een gedegen fysieke ondersteuning. Hans Tovar

Meer dataverkeer vraagt om een gedegen fysieke ondersteuning. Hans Tovar Meer dataverkeer vraagt om een gedegen fysieke ondersteuning Hans Tovar 1 Algemeen Introductie Mulder-Hardenberg Familiebedrijf (1927) en privé onderneming Ontwerpen, ontwikkelen en applicatieengineering

Nadere informatie

CUPPOINT BOUT CUPPOINT BOUT CUPPOINT BOUT Eenheid : Per 100

CUPPOINT BOUT CUPPOINT BOUT CUPPOINT BOUT Eenheid : Per 100 16 16 14001 CUPPOINT BOUT : 0,02 kg Beschrijving : Bout met cup point. Geschikt voor het vastzetten van trommels, veerkoppen, koppelingen of stelringen op de as. Toepassing : Residentieel, industrieel

Nadere informatie

Camar sokkelpoten...1 Andere sokkelpoten...10 Camar plintklemmen...12 Camar sokkelverstellers...13 Camar korte poten...15

Camar sokkelpoten...1 Andere sokkelpoten...10 Camar plintklemmen...12 Camar sokkelverstellers...13 Camar korte poten...15 Camar sokkelpoten...1 Andere sokkelpoten...10 Camar plintklemmen...12 Camar sokkelverstellers...13 Camar korte poten...15 BELGIE: NEDERLAND: 0221215 FAX OP AANVRAAG* * Voorbehouden voor installateurs.

Nadere informatie

6.0 BEVESTIGINGSCLIPS. Bevestigingsclips. Bevestigingsclips 6.0. WKK: producent van bevestigingsclips

6.0 BEVESTIGINGSCLIPS. Bevestigingsclips. Bevestigingsclips 6.0. WKK: producent van bevestigingsclips 6.0 Bevestigingsclips Bevestigingsclips 6.0 WKK: producent van bevestigingsclips WKK heeft door middel van haar dochteronderneming WKK Automotive de beschikking over een eigen productiefaciliteit voor

Nadere informatie

DATA NETWERKEN AUDIO - VIDEO - SECURITY

DATA NETWERKEN AUDIO - VIDEO - SECURITY DATA NETWERKEN AUDIO - VIDEO - SECURITY S O L U T I O N S Inhoudsopgave Voorwoord RACKS: DATARACKS RACK bevestigingsmateriaal RACK panelen en geleiders PDU Power Distribution Unit CONNECTION SOLUTIONS

Nadere informatie

sensor solutions temperature

sensor solutions temperature thermo - electra measurement and control technics sensor solutions temperature Multipoint temperatuur-sensoren worden veelal gebruikt voor temperatuurprofiel bepaling in pilot plants, fornuizen, hoge druk

Nadere informatie

FLEXIOS TOEGANGSCONTROLE TC-KS1115 KS1115.080714. t 088 500 2800 f 088 500 2899 75 MODELLEN KS1115. SPECIFICATIES KS1115 Behuizing. Beschermingsklasse

FLEXIOS TOEGANGSCONTROLE TC-KS1115 KS1115.080714. t 088 500 2800 f 088 500 2899 75 MODELLEN KS1115. SPECIFICATIES KS1115 Behuizing. Beschermingsklasse MODELLEN KS1115 SPECIFICATIES KS1115 Behuizing ABS Gewicht 60 gram Beschermingsklasse IP20 Frequentie 13,56 MHz RF zendkracht 100µW Voltage PoE IEEE802.3af (44-54V DC) Verbruik

Nadere informatie

Productenoverzicht TARTA

Productenoverzicht TARTA Productenoverzicht TARTA Artikelnummer TARTA, standaard ondersteuning, afneembare bevestiging T S4S O T M4S O T L4S O T XL4S O T S5S O T M5S O T L5S O T XL5S O T S6S O T M6S O T L6S O T XL6S O TARTA rug,

Nadere informatie

INKOOPORDER 1/6. Klant : Datum van bestelling : Vereiste leverdatum : Verzendadres :

INKOOPORDER 1/6.  Klant : Datum van bestelling : Vereiste leverdatum : Verzendadres : made by www.ozonegraphic.be - +32 497 734 174 Klant : Datum van bestelling : Vereiste leverdatum : Verzendadres : 1/6 Artikelnummer MONTAGERAIL Verpakking 68 Vanaf 336 Profix0001 Profix QT Standard 2.100

Nadere informatie

Standaard geleider. Fix geleider. Kabel geleider. Met bijhorende onderlat

Standaard geleider. Fix geleider. Kabel geleider. Met bijhorende onderlat De behuizing werd speciaal ontworpen voor zichtbare plaatsing. Krachten moeten overgebracht worden via het binnendeel van het rooster. Houd je dus goed aan deze plaatsingsinstructies wat betreft vastschroeven

Nadere informatie

R&M Industriële bekabeling

R&M Industriële bekabeling R&M Industriële bekabeling 090.2031 090.2074_nass Bescherming tegen omgevingbeïnvloedingen Get more @ R&M www.rdm.com 090.2031 Reichle & De-Massari: R&M is een van de weinige fabrikanten van datasystemen

Nadere informatie

Harderwijk, april 2006

Harderwijk, april 2006 Harderwijk, april 2006 Geachte relatie, Voor u ligt het leveringsprogramma EDLP02 van ESZET Data B.V. In dit boekje hebben wij een belangrijk deel van ons data leveringsprogramma logisch voor u gerangschikt

Nadere informatie

Installatie handleiding Vigor 2132FVn

Installatie handleiding Vigor 2132FVn Installatie handleiding Vigor 2132FVn Installatie handleiding Voor de fiber to the home markt heeft DrayTek de Vigor 2132FVn ontwikkeld. De Vigor 2132FVn beschikt over een SFP poort, waardoor de glasvezel

Nadere informatie

Communicatieverdeler voor grote PV-installaties voor SUNNY CENTRAL, SUNNY MINI CENTRAL of SUNNY TRIPOWER

Communicatieverdeler voor grote PV-installaties voor SUNNY CENTRAL, SUNNY MINI CENTRAL of SUNNY TRIPOWER COM-C Communicatieverdeler voor grote PV-installaties voor SUNNY CENTRAL, SUNNY MINI CENTRAL of SUNNY TRIPOWER Inhoud De communicatieverdeler COM-C van SMA Solar Technology AG dient voor de bekabeling

Nadere informatie

Dakspoiler met remlicht

Dakspoiler met remlicht Instructienr. Versie Ond. nr. 9499948 1.0 Dakspoiler met remlicht M8400560 Pagina 1 / 10 Uitrusting A0000162 A0000163 A0000161 A0000180 A0000214 A0000177 M0000232 M8901662 Pagina 2 / 10 INLEIDING Lees

Nadere informatie

De beste merken. Tegen de scherpste prijzen. Bestel nu!

De beste merken. Tegen de scherpste prijzen. Bestel nu! 01 QUICKPORT RJ45 CONNECTORS CT 6 CONNECTORS CT 6 SHIELDED CONNECTOR 610G-R*6 extreme Cat 6 connector CT 6 shielded connector 6SHD-S6 CT 6 SHIELDED CONNECTOR CT 6 CONNECTORS 61110-R*6 extreme 6+ connector

Nadere informatie

AWB. AirMaster HR 250.01 W AirMaster HR 250,325,400.02 W,WA,WL. AirMaster HR. Onderdelenoverzicht

AWB. AirMaster HR 250.01 W AirMaster HR 250,325,400.02 W,WA,WL. AirMaster HR. Onderdelenoverzicht AWB AirMaster HR 250.01 W AirMaster HR 250,325,400.02 W,WA,WL AirMaster HR Onderdelenoverzicht 01 Onderdelen AirMaster HR 250.01 W, HR 250.02 W, HR 250.02 WA, HR 250.02 WL, HR 325.02 W, HR 325.02 WL, HR

Nadere informatie

Nintendo Wii Teardown

Nintendo Wii Teardown Nintendo Wii Teardown Geschreven door: Sterling Hirsh INTRODUCTIE In dit Teardown, we een Wii te openen om de printplaat. Ik kon dit niet hebben gedaan zonder de hulp van mijn vriendin, Elizabeth. GEREEDSCHAPPEN:

Nadere informatie

Scherm iphone 4 Installatie handleiding

Scherm iphone 4 Installatie handleiding Scherm iphone 4 Installatie handleiding 1. Schakel de iphone uit en zet de mute knop in de stiltemodus, voordat u de iphone uit elkaar haalt. 2. Verwijder de twee kleine schroeven naast de dock aansluiting

Nadere informatie

BES External Signaling Device

BES External Signaling Device BES External Signaling Device IUI-BES-AO nl Installatie handleiding BES External Signaling Device Inhoud nl 3 Inhoudsopgave 1 Veiligheid 4 2 Beknopte informatie 5 3 Systeemoverzicht 6 4 Installatie 7

Nadere informatie

Handleiding voor: iphone 5 batterij vervangen

Handleiding voor: iphone 5 batterij vervangen Handleiding voor: iphone 5 batterij vervangen Gereedschap - PhoneGigant Reparatieset Onderdelen - iphone 5 Batterij Stap 1 - iphone openen Zorg ervoor dat je iphone uit is voordat je aan de reparatie begint.

Nadere informatie

EXPLODED-VIEWS. Whoopy maat 3 001616

EXPLODED-VIEWS. Whoopy maat 3 001616 EXPLODED-VIEWS Whoopy maat 3 001616 Samenstelling: 001616 Naam: Whoopy maat 3 Pos.Nr. Bestelcode Productnaam Aantal Omschrijving Productgroep Opmerkingen Materiaal 001616 /whoopy assembly whoopy uitv.:

Nadere informatie

Inductieve sensor BI10-M30-Y1X-H1141

Inductieve sensor BI10-M30-Y1X-H1141 ATEX categorie II 1 G, Ex zone 0 ATEX categorie II 1 D, Ex zone 20 SIL2 volgens IEC 61508 schroefdraad, M30 x 1,5 messing verchroomd DC 2-draads, nom. 8,2 VDC uitgang volgens DIN EN 60947-5-6 (NA- MUR)

Nadere informatie

Instelbare handgreep nr. 01100

Instelbare handgreep nr. 01100 Instelbare handgreep nr. 01100 - Staal / zink legering - Inwendige draad met buiten zeskant Bestelnummer l1 d D h1 h2 h3 sw 01105-OR 30 13 M 5 18 4 25 8 01106-OR 50 15 M 6 24 6 35 10 01108-OR 70 20 M 8

Nadere informatie

Geschreven door: Kevin Backers

Geschreven door: Kevin Backers Nikon COOLPIX S610c moederbord vervanging Deze gids neemt u mee door de stappen van het verwijderen en installeren van het moederbord. Geschreven door: Kevin Backers INTRODUCTIE Als de camera niet meer

Nadere informatie

TOOLOVA NETTO PRIJSLIJST TOOLOVA KRIMPGEREEDSCHAP. Tools & Other Valuable Accessories

TOOLOVA NETTO PRIJSLIJST TOOLOVA KRIMPGEREEDSCHAP. Tools & Other Valuable Accessories TOOLOVA Tools & Other Valuable Accessories NETTO PRIJSLIJST TOOLOVA KRIMPGEREEDSCHAP Calpe b.v. info@calpe.nl http/www.calpe.nl De Fliert 3 3791 PV Achterveld(NL) Telefoon +31 (0)342-45 15 44 Postbus 50

Nadere informatie

Prijslijst Installatietecnhiek

Prijslijst Installatietecnhiek Prijslijst Installatietecnhiek Het nieuwe fischer doorsteeksysteem DUW, DRAAI, KLAAR! Geschikt voor alle strutprofielsystemen + Duw- Draai- Klikbout Strut profiel Strutprofiel FUS 21/FUS 21 D Strutprofiel

Nadere informatie

Handleiding voor: iphone 6S Earspeaker vervangen

Handleiding voor: iphone 6S Earspeaker vervangen Handleiding voor: iphone 6S Earspeaker vervangen Gereedschap Onderdelen - PhoneGigant Reparatieset - iphone 6S Earspeaker Stap 1 - iphone openen Zorg ervoor dat je iphone uit is voordat je aan de reparatie

Nadere informatie

Thermokoppel & Pt100 stekkers

Thermokoppel & Pt100 stekkers TE1065 Standaard thermokoppel stekker Standaard stekker thermokoppel. Maximale temperatuur 200 C gepolariseerde terugverende contacten Materiaal glasgevuld thermoplastisch, kleur vlgs IEC of ANSI. Draaddikte

Nadere informatie

Installatiehandleiding

Installatiehandleiding Hudson, douchebrancard elektrisch in hoogte verstelbaar Installatiehandleiding Aangepast sanitair Populierenlaan 59, 1911 BK Telefoon (0251) 316482 Fax (0251) 314043 Website www.sanmedi.nl E-mail mail@sanmedi.nl

Nadere informatie

Magneetveld-sensor voor pneumatische cilinders BIM-UNT-AP7X-0,3-PSG3S

Magneetveld-sensor voor pneumatische cilinders BIM-UNT-AP7X-0,3-PSG3S Voor cilinder met T-gleuf zonder montagetoebehoren Optionele toebehoren voor de montage op andere cilinderbouwvormen montage met één hand mogelijk Fijne instelling en stopper direct monteerbaar op sensor

Nadere informatie

Toshiba Satellite A210 moederbord vervanging

Toshiba Satellite A210 moederbord vervanging Toshiba Satellite A210 moederbord vervanging In deze gids leert u hoe u het moederbord goed te verwijderen. Geschreven door: Devin ifixit CC BY-NC-SA /Www.ifixit.com Pagina 1 van 12 INTRODUCTIE Voordat

Nadere informatie

Geïntegreerde oplossingen voor kantoormeubilair of in de vloer

Geïntegreerde oplossingen voor kantoormeubilair of in de vloer Geïntegreerde oplossingen voor kantoormeubilair of in de vloer POP-UP VLOER- EN TFELUNITS POP-UP Het platte, nieuwe design van de Pop-up vloeren tafelunits is ergonomisch en comfortabel. Het geeft de gebruiker

Nadere informatie

Aansluittechnieken voor laagspanning, telefonie & data

Aansluittechnieken voor laagspanning, telefonie & data Aansluittechnieken voor laagspanning, telefonie & data 7 Op het gebied van onderlinge verbindingen biedt 3M talrijke oplossingen. Scotchlok connectoren zijn speciaal ontwikkeld voor het maken van zelfstrippende

Nadere informatie

Ventilatierooster LK Inhoud Beschrijving...3 Uitvoeringen en afmetingen...3 Technische gegevens...5

Ventilatierooster LK Inhoud Beschrijving...3 Uitvoeringen en afmetingen...3 Technische gegevens...5 Ventilatierooster LK Ferdinand Schad KG Steigstraße 25-27 D-78600 Kolbingen Telefoon +49 (0) 74 63-980 - 0 Fax + 49 (0) 74 63-980 - 200 info@schako.de www.schako.de Inhoud Beschrijving...3 Constructie...

Nadere informatie

04 DIN en Norm artikelen

04 DIN en Norm artikelen 04 DIN en Norm artikelen Bouten en schroeven.......................................... 2 Draadeinden.................................................. 32 Parkers.........................................................

Nadere informatie

PS40 spanningsbron P/N B Inleiding. 2. Veiligheid. PS40 spanningsbron 1. - Dutch -

PS40 spanningsbron P/N B Inleiding. 2. Veiligheid. PS40 spanningsbron 1. - Dutch - 1 P/N - Dutch - This equipment is regulated by the European Union under WEEE Directive 2002/96/EC). See www.nordson.com for information about how to properly dispose of this equipment. 1. Inleiding De

Nadere informatie

04 medianetwerk m o ebo n an s d lyssen

04 medianetwerk m o ebo n an s d lyssen 04 medianetwerk lyssens danneboom MediaNetwerk Overal toegang tot de wereld van multimedia Een woning die altijd optimaal aangepast is aan elke fase van je levensloop en rekening houdt met je eigen levensstijl.

Nadere informatie

Magneetsluiting, klik-in type (02) WERKELIJKE GROOTTE C H 58.5 WERKELIJKE GROOTTE

Magneetsluiting, klik-in type (02) WERKELIJKE GROOTTE C H 58.5 WERKELIJKE GROOTTE Magneetsluiting, klik-in type (0) Behuizing: Polypropyleen, zwart of wit Magneetranden en montagebeugel: Staal, verzinkt Magneet klein en groot type: Barium ferriet Magneet middelgroot type: Strontium

Nadere informatie

Compacte met Temp meting en schakelklok.

Compacte met Temp meting en schakelklok. Webrelais IPIO-2R2I-1TD-1TS Compacte met Temp meting en schakelklok. Algemene informatie Configuratie versie 8.2 DHCP / STATIC Wanneer u de Netwerkkabel en de 12V= heeft aangesloten zal het moduul een

Nadere informatie

bevestigingsmiddelen Ratering technische groothandel Tel: 0315-69 59 00 Fax: 0315-69 59 09 De Hogenkamp 1 7071 EC Ulft

bevestigingsmiddelen Ratering technische groothandel Tel: 0315-69 59 00 Fax: 0315-69 59 09 De Hogenkamp 1 7071 EC Ulft Ratering technische groothandel De Hogenkamp 1 7071 EC Ulft Tel: 0315-69 59 00 Fax: 0315-69 59 09 Website: www.ratering.nl Email: verkoop@ratering.nl 2 Raadpleeg het actuele assortiment in onze webshop

Nadere informatie

Kosten reductie? Natuurlijk!...maar wel slim... Jan Willem Veldhuis, Technical Manager OSP WEU Rotterdam, de Kuip 25 maart

Kosten reductie? Natuurlijk!...maar wel slim... Jan Willem Veldhuis, Technical Manager OSP WEU Rotterdam, de Kuip 25 maart Kosten reductie? Natuurlijk!...maar wel slim... Jan Willem Veldhuis, Technical Manager OSP WEU Rotterdam, de Kuip 25 maart Inleiding Bandbreedte behoefte evolutie Kosten besparing via slimme oplossingen

Nadere informatie

Rigo Metaal. Speciaal draaiwerk

Rigo Metaal. Speciaal draaiwerk SYSTEEMBOEK Rigo Metaal everancier en producent van talloze producten en complete bevestigingssystemen. Al onze producten worden geleverd in onze eigen standaardverpakking voorzien van een duidelijke etikettering.

Nadere informatie

Alu-randbeveiliging Leuninghouder Randbeveiliging TITAN

Alu-randbeveiliging Leuninghouder Randbeveiliging TITAN Alu-randbeveiliging Leuninghouder Randbeveiliging TITAN Alu-randbeveiliging TITAN Leuninghouder TITAN H / HS eenvoudige montage - veilig in gebruik. Voor uw veiligheid Of u nu kiest voor leuninghouders

Nadere informatie

Handleiding voor: iphone 5C Earspeaker vervangen

Handleiding voor: iphone 5C Earspeaker vervangen Handleiding voor: iphone 5C Earspeaker vervangen Gereedschap - PhoneGigant Reparatieset Onderdelen - iphone 5C Earspeaker kabel Stap 1 - iphone openen Zorg ervoor dat je iphone uit is voordat je aan de

Nadere informatie

strong in connectivity

strong in connectivity Kabelmatrix 2017 / 2018 strong in connectivity Intronics Marktleider in ICT bekabeling Intronics is al meer dan 35 jaar actief als distributeur, importeur en merkeigenaar van professionele connectivity

Nadere informatie

MULTIMEDIA BEKABELING

MULTIMEDIA BEKABELING MULTIMEDIA BEKABELING TV, DATA, TELEFOON EN DEURTELEFONIE Beschikbaar in elke ruimte van het huis PLAATS DE TV WAAR JE WILT: ER IS EEN AANSLUITING! de TV kan om het even waar geplaatst worden het huis

Nadere informatie

Notebook of Desktop PC met USB2.0 of USB1.1 poorten Microsoft Windows 98SE, 2000 of XP Mac OS9.x of hoger

Notebook of Desktop PC met USB2.0 of USB1.1 poorten Microsoft Windows 98SE, 2000 of XP Mac OS9.x of hoger H A N D L E I D I N G S I - 7 0 7 1 2 5 1 I N H O U D V A N D E V E R P A K K I N G 4 T E C H N I S C H E S P E C I F I C AT I E 4 S Y S T E E M V E R E I S T E N 4 H A R D W A R E I N S TA L L AT I E

Nadere informatie

Ringtone speaker iphone 4 Installatie handleiding

Ringtone speaker iphone 4 Installatie handleiding Ringtone speaker iphone 4 Installatie handleiding 1. Schakel de iphone uit en zet de mute knop in de stiltemodus, voordat u de iphone uit elkaar haalt! 2. Verwijder de twee kleine schroeven naast de dock

Nadere informatie

Nintendo DS Lite moederbord vervanging

Nintendo DS Lite moederbord vervanging Nintendo DS Lite moederbord vervanging Geschreven door: Brittany K ifixit CC BY-NC-SA /Www.ifixit.com Pagina 1 van 10 INTRODUCTIE Deze gids is bijgewerkt door ifixit medewerkers! Lees hier de nieuwe officiële

Nadere informatie

Scherm iphone 4 Installatie handleiding

Scherm iphone 4 Installatie handleiding 1. Schakel de iphone uit en zet de mute knop in de stiltemodus, voordat u de iphone uit elkaar haalt! 2. Verwijder de twee kleine schroeven naast de dock aansluiting onderaan de iphone. 3. Duw de achterkant

Nadere informatie

INBRAAK. Inbraak_Alarmtech_140916

INBRAAK. Inbraak_Alarmtech_140916 INHOUDSOPGAVE pagina GLASBREUKDETECTIE BEKABELD 3 TRILLINGSDETECTIE BEKABELD 4 PANIEKKNOPPEN BEKABELD 5 MAGNEETCONTACTEN INBOUW 5 MAGNEETCONTACTEN OPBOUW 10 MAGNEETCONTACTEN HIGH SECURITY 15 MAGNEETCONTACTEN

Nadere informatie

LexCom. Het complete netwerk voor professioneel gebruik. Catalogus

LexCom. Het complete netwerk voor professioneel gebruik. Catalogus LexCom Het complete netwerk voor professioneel gebruik Catalogus 2006 Inhoudsopgave Schneider Electric..................................................................................... 4 LexCom netwerken....................................................................................

Nadere informatie

Scherm / Display iphone 6 Reparatie handleiding

Scherm / Display iphone 6 Reparatie handleiding 1. De iphone moet uit staan als u hem uit elkaar haalt. Verwijder als eerste de twee 3,6 mm. schroeven naast de Lightning connector. 2. Druk een zuignap net boven de home button op het scherm. 3. Zorg

Nadere informatie

Wifi antenne iphone 4 Installatie handleiding

Wifi antenne iphone 4 Installatie handleiding 1. Schakel de iphone uit en zet de mute knop in de stiltemodus, voordat u de iphone uit elkaar haalt! 2. Verwijder de twee kleine schroeven naast de dock aansluiting onderaan de iphone. 3. Duw de achterkant

Nadere informatie