We gaan weer veilen! 5e Kattukse Veiling - 2 maart Sportpark De Krom
- Rebecca Lambrechts
1 We gaan weer veilen! nr kavel Sponsor 1 Vaatje ààge bier De Bierwinkel / Autoschade Service Katwijk 2 Doos vers fruit Kuyt AGF 3 Half uur rugmassage Lancaster Salon Rijnsburg 4 pond paling met korenwijn Grimbergen/Noordermeer 5 1 rollade Keurslager Vooys 6 Taart van 20 stukjes naar keuze Echte Bakker Den Dulk 7 badjas Nachtwacht 8 AH-Tas boodschappen Albert Heijn Kraan Hoornesplein 9 Groente & Fruitpakket voor 1 week Van der Mey Quality Fruits & Vegetables 10 Dinerbon Het roer om twv 25 Jachthavenpaviljoen Katwijk Het roer om 11 Kapperscadeaubon en luxe tas met thuisverzorgingsartkelen Minnee Hairstyling 12 luxe fles wijn Hotel Noordzee 13 leren Barcelona bal intersport 14 1 reiskoffer/rugzakmodel Hoogenboom/Ravelli 15 1 grote pepermolen Hoogenboom/Ravelli 16 1 fles Bacardi en Bacardi Lemon De Gulle Bottelier Krijgsman 17 Bon voor Half uur Massage door Nancy van Haaren Nancy van Haaren 18 waardebon voor de Snella auto wasstraat Snella 19 Haakse slijpmachine Techprof BV 20 Dinerbon twv 50,00 Eetcafe De Neefies Eetcafe De Neefies 21 6 badenkaart zwembad Aquamar Zwembad Aquamar 22 1 doos gamba s Cornelis Vrolijk 23 Schroevendraaierset de Luxe Probin van Dijk 24 Meervoudige snijplankset /cutting/kookset Keukencentrum Van der Voet 25 Vaatje ààge bier De Bierwinkel / Autoschade Service Katwijk 26 Doos Grote Loempia s Beckers snacks 27 V.V.Katwijk wijnkist a 6 flessen Guldemond 28 Mixdoos groente en fruit uit Kenia SafariFresh 29 Kappersbon voor heren Kapper Carl 30 JVC MP3 Autoradio Autobedrijf vd Gugten 31 2 entreekaarten Buttonpop incl eten en drinken Snel Events 32 luxe sprei eenpersoons Nachtwacht 33 Elektrische 2 in Wok/pannenkoek gourmetset Blankenburgh relatiegeschenken 34 2 x ring met 21 bier & 60 snacks Voetbalvereniging Katwijk 35 Gusta Draagbare BBQ groen van Hessen BV 36 Compleet verzorgde BBQ voor 10 personen Keurslager Vooys 37 Pedicure bon Pedicure Willeke 38 Zijde gerookte zalm in luxe doos Fixfish 39 Cadeaubon Beach boetiek Beach boetiek 40 autopoetsbeurt binnen en buiten Dijksman Toyota 41 Houten ton met nieuwe haring Ouwehand vis 42 Shirt Nederlands Elftal ING 43 Koffiezetmachine KJ Automaten 44 Assortiment kunstaas in de kleuren van de V.V. Katwijk BFT shop & Pike Master Lures 45 doos a 12 flessen wijn Van Kempen Houthandel 46 Entreebewijs voor 11 personen American Motorcycle Museum Ed Anderson 47 Grote luxe gereedschapskoffer Probin van Dijk 48 Uitgebreide Rondleiding Feyenoord stadion A&T 49 Doos Grote Gamba s Cees Bruinink 50 Vaatje ààge bier De Bierwinkel / Autoschade Service Katwijk 51 Karten voor 6 personen Attractiecentrum Zoetermeer
2 52 Accuboormachine Probin 53 Fototaart 16 personen van Bakkerij van Maanen Bakkerij van Maanen 54 Dinerbon twv 50,00 Restaurant Het Wapen van Kattuk Wapen van Kattuk 55 Doos vers fruit Kuyt AGF 56 Collage van wedstrijdfoto s vv Katwijk (50 x 75 cm) Fotobureau Monica van der Stap 57 Half uur rugmassage Lancaster Salon Rijnsburg 58 Portable DVD speler voor in de auto Autobedrijf Oudshoorn Leiderdorp 59 Waardebon voor een Luxe Bittergarnituur snackbar De Pollepel 60 Maand lang iedere week 1 luxe bloemen arrangement Beb Heemskerk Bloemen 61 Originele Fles Debowa Polska Vodka van Hessen BV 62 2 dagkaarten saunabezoek De Zwaluwhoeve in Hierden Sauna de Zwaluwhoeve Hierden 63 Kruiklampen Harrrison interieur 64 Schietinstructie cursus 1 avond voor twee personen schietvereniging Katwijk 65 Dinerbon voor 2 personen ( 50) Restaurant De Griek 66 Waardebon voor wassen voetbaltenues van 1 voetbalteam Rijnsburgse Stomerij 67 VIP-pakket voor 2 personen Telstar - Go Ahead Eagles op vrijdag 9 maart 2012 (matchdiner vooraf, toegang wedstrijd en businessclub, 12 consumptiemunten) Telstar 68 waardebon voor een huzarensalade voor 4 personen Keurslager Vooys 69 Tandenbleekbehandeling Tandartsenpraktijk De Triangel 70 Tennisles door Marco Vlieland bij KLTV Marco Vlieland/KLTV 71 Golf arrangement Tespelduin Tourkoop Jansen 72 Cadeaubon twv 50,- voor Fish-web.nl Fish-web.nl 73 pond paling met korenwijn Grimbergen/Noordermeer 74 Whiskyproeverij t.b.v. 2 personen Hotel Zee en Duin 75 Vaatje ààge bier De Bierwinkel / Autoschade Service Katwijk 76 Schoenenbon van 100,00 Haasnoot Schoenen 77 Verzorgingsset + tegoedbon van Kapsalon Jan Minnee Kapsalon Jan Minnee 78 AH-Tas boodschappen Albert Heijn Kraan Hoornesplein 79 Gesigneerde wedstrijdbal vv Katwijk Selectie vv Katwijk 80 Rondvlucht voor 1 persoon van 1,5 uur Menerga Klimaattechnologie 81 Taart van 20 stukjes naar keuze Echte Bakker Den Dulk 82 Dinerbon twv 50,00 Eetcafe De Neefies Eetcafe De Neefies 83 2 Toegangskaarten Toppers Hoek/Zuijderduin 84 Trolley voor in het vliegtuig Samsonite PP reisleider 85 Gourmetschotel voor 4 personen incl sausjes en stokbrood Keurslager v d Meer 86 Grohe Thermostaatkraan Kroon Techniek BV 87 Set Nieuwe Nagels Schoonheidssalon Cocoon 88 Opoefiets Nico Fietsplus 89 Dinerbon a 50,00 voor 2 personen Chinees rest. Peking 90 Quick Fit arrangement 2 maanden volledig gebruik Fitness Multisport 91 onderhoudsbeurt CV Zuijderduijn installatietechniek 92 1 weekend gebruik Mini Cabrio BMW van Poelgeest 93 Doos vers fruit Kuyt AGF 94 1 uur golfles voor 4-6 personen door golfprof Geert-Jan Bakker Geert Jan Bakker 95 High Tea voor 10 persoenen 5 sences/h2o 96 Lasergamen voor 4 personen Attractiecentrum Zoetermeer 97 Doos Grote Loempia s Beckers snacks 98 Kinderfiets Paul tweewielers 99 1 kilo biefstuk Keurslager Vooys 100 Vaatje ààge bier De Bierwinkel / Autoschade Service Katwijk Hardloop clinic voor 10 personen AV Rijnsoever 101 Overnachten dicht bij Disneyland Parijs incl. 1 dag toegang Disneyland 4 pers. Huurmaat 102 Dinerbon twv 150,00 Restaurant Bij Raggers
3 103 Groente & Fruitpakket voor 1 week Van der Mey Quality Fruits & Vegetables dag gebruik van een springkussen (6x5m) incl halen en brengen B&J Services 105 Rondleiding 10 personen Estec Estec ½ uur Cosmic Bowlen voor 6 personen met bittergarnituur en drankenarrangement Claus Party House 107 Waardebon verfartikelen Schoneberg 108 Wedsrijdbal met handtekeningen van Nederlands elftal P W C 109 Haakse slijpmachine Techprof BV 110 optreden Arie Nijgh ( excl huur geluid ) Arie Nijgh badenkaart zwembad Aquamar Zwembad Aquamar x ring met 21 bier & 60 snacks Voetbalvereniging Katwijk 113 Mannenonderrgoedset Bjon Borg Meurgy s lingerie 114 Fototaart 16 personen van Bakkerij van Maanen Bakkerij van Maanen 115 Dinerbon twv 50,00 Restaurant Het Wapen van Kattuk Wapen van Kattuk 116 Wasdroger Kees Wolthaus witgoedreparatie entree kaarten Willem II incl sponsorhome en spelershome Willem II 118 dinerbon Orion 119 Gesigneerd Wielershirt Rabobank Ploeg Rabobank Katwijk 120 Verwenarrangement op De Veluw (2p) Van Egmond Van Hirtum flex Bacardi en Bacardi Lemon De Gulle Bottelier Krijgsman 122 Gezichtsbehandeling Schoonheidssalon Cocoon 123 Waardebon voor een Luxe Bittergarnituur snackbar De Pollepel st.laptop tas Samsonite 125 Vaatje ààge bier De Bierwinkel / Autoschade Service Katwijk 126 Minibike (motor) UPProjects 127 Bon voor Half uur Massage door Nancy van Haaren Nancy van Haaren 128 Dinerbon van de Sunsetboulevard ( 50) De Sunset 129 Kleding bon ( 100) Haasnoot Mode B.V. 130 Weekend Arrangement Brugge, 2 overnachtingen met ontbijt ****sterren Gebr. Van der Plas 131 Cadeaubon twv 50,- voor Fish-web.nl Fish-web.nl 132 Dubbele fietstas van Duijn tweewielers 133 Cadeaubon Pearl opticiens Pearl opticiens 134 fles bacardi 3 liter Cafe het Wachtje cadeaubon wassen/knippen/fohnen Kapsalon New Style 136 Doos vers fruit Kuyt AGF 137 Middag slopen varen incl schipper en drankjes H. van Beelen 138 Accu boormachine Hilto 139 Houten ton met nieuwe haring Ouwehand vis 140 Mini cursus zelf een vliegtuig besturen A&T 140a Kledingbon a 125,- Ben Borst Casuals 141 Reiskoffer Tourkoop Jansen 142 Musical Saturday Night Fever arrangement incl hotel met ontbijt & diner, vervoer naar theater voor 2 personen Zwanenburg Installatietechniek kledingbon twv 125,00 Ben Borst Men s Fashion 144 Splashtone radio/speakerset voor in de badkamer Hoogenboom/Ravelli 145 Dienblad gevuld met woonaccessoires van Riverdale Haasnoot wonen 146 Dinerbon Het roer om twv 25 Jachthavenpaviljoen Katwijk Het roer om 147 Gebruik van opslagruimte van 9 m3 gedurende 6 maanden, ideaal voor overvolle garage of zolder tijdens verbouwing of bij verhuizing 148 Pupil vd week bij de wedstrijd vv Katwijk- Spakenburg vv Katwijk Eurobox Self Storage Noordwijk 149 Half uur rugmassage Lancaster Salon Rijnsburg 150 Oosters Zenarrangement 2 personen bij de Zwaluwhoeve incl lunch en diner Karel Schaap 151 Dinerbon twv 50,00 Restaurant Het Wapen van Kattuk Wapen van Kattuk 152 Electrische.boormachine Bosch Hilto 153 Brengen en Halen met touringcar (amsterdam) Brouwers Tours
4 154 Doos met 2 flessen wijn, 1000 gram zalm, 3 soorten saus De Kaviarist 155 Pak van Fallabella Heren Fashion Business Club flessen notariswijn Verhees Notarissen N.V entreekaarten Buttonpop incl eten en drinken Snel Events entree kaarten N A C - P S V incl sponsorhome 2011/2012 N A C 159 Rondleiding Brand brouwerij in Wylre voor 4 personen incl verzorgde Lunch Heineken Brouwerijen personen VIP arrangementen concert naar keuze in de Heineken Musical Hall Heineken Brouwerijen 161 Canvasdoek Spelers en supporters vieren promotie na afloop GVVV - Katwijk KLD Graphics & Orange Pictures 162 Supporters pakket vv Katwijk Supportersvereniging Katwijk 163 Weekend Hoge Holt Gramsbergen voor 6 pers. ( hhc Hardenberg- Katwijk 16 maart De Hoge Holt 164 Vaatje ààge bier De Bierwinkel / Autoschade Service Katwijk doos originele Cubaanse sigaren Tandartsenpraktijk De Triangel 166 Bungee-soccer voor 8 personen Attractiecentrum Zoetermeer 167 Doos Grote Loempia s Beckers snacks 168 Golf arrangement Tespelduin Tourkoop Jansen 169 Bestro ijsmachine Hoogenboom/Ravelli 170 Weekendarrangement Best Western Hotel Spaander Volendam, incl 2x ontbijt en 1x diner Fondogroep 171 Dinerbon KW 106 twv 100,00 KW Philips Voice Tracer - memo-recorder Kanteff Speech processing st. Shirt Nederlands elftal met handtekeningen P W C 174 Het Sprookjes Concert voor 4 personen 4 mei in Gorinchem Oliehandel Klaas de Boer 175 Gourmetschotel voor 4 personen incl sausjes en stokbrood Keurslager v d Meer 175a Verblijf in huisje op het strand t Wantveld 176 Videoclip van The Dutch and Famous. Je eigen videoclip opnemen op locatie The Dutch and Famous 177 V.V.Katwijk wijnkist a 6 flessen Guldemond 178 Pakket met een leverworst, rookworst en grilworst Keurslager Vooys 179 VIP arrangement thuiswedstrijd Heerenveen naar keuze Gepo vleeswaren 180 optreden zanger Ray van der Heiden 2 x 20 minuten Ray van der heiden 181 Mixdoos groente en fruit uit Kenia SafariFresh uittenues uit de nieuwe Errea Catalogus 21012/2013 incl Opdruk Errea Sportwear 183 Single Malt Whisky Singleton of Dufftown 12 Year Old van Hessen BV 184 Schoenenbon ter waarde van 150 Gijs de Vreugd Schoenmode 185 Vierdaagse voetbalcruise Newcastle United - Stoke City (21 april) Globalflex jaar junior Lidmaatschap van KLTV KLTV 187 Wijnproeverij in sponsorhome of op locatie Schuitemaker/Chiel de kuiper 188 Ferrari 348 rijden op de openbare weg Oliehandel Klaas de Boer 189 Dinerbon twv 50,00 Eetcafe De Neefies Eetcafe De Neefies 190 Originele Oranje/zwarte vv Katwijk Kinderbakfiets I-SEC 191 V.V.Katwijk wijnkist a 6 flessen Guldemond 192 Strandcabine incl 2 stoelen seizoen 2012 De Sunsetbeach 193 Mobiele opslagcontainer voor 1 maand incl halen en brengen Mobox 194 Kappersbon voor dames Kapper Carl 195 Luxe Brabants golfarrangement, incl 18 holes green fee, overnachting, ontbijt en diner voor 2 personen Schilder- en afwerkingsbedrijf Nijgh & Schaap 196 Volledig verzorgd diner voor 4 personen Restaurant De Zwaan 197 Dinerbon van de Brittenburg ( 50) De Brittenburg 198 Radio grafisch bestuurbare Hummer Motorhuis Katwijk 199 Glenfiddich Solera Reserve - 15yo single malt whiskey Comtec Finance 200 Avondje uit met Atam Koroglu Atam Koroglu 201 Weekendarrangement Best Western hotel Walram Valkenburg, driedaags incl. 2 x ontbijt en 3 gangen menu Gele Bloemen 202 Gesigneerd shirt vv Katwijk 1 Selectie vv Katwijk kilo Haaskarbonade Keurslager Vooys 204 Heren- /Damesfiets Luyten tweewilers
5 205 Musical Wicked arrangement 1e rang incl Diner voor 2 personen (27 april) KVS Schilderwerken 206 Supporters pakket vv Katwijk Supportersvereniging Katwijk 207 Mixdoos groente en fruit uit Kenia SafariFresh 207 Canvasdoek Jerghinio Sahadewsing KLD Graphics & Orange Pictures 208 VIP-pakket voor 2 personen Telstar - Go Ahead Eagles op vrijdag 9 maart 2012 (matchdiner vooraf, toegang wedstrijd en businessclub, 12 consumptiemunten) Telstar 209 Hitachi Accuboormachine Probin van Dijk 210 Vaatje ààge bier De Bierwinkel / Autoschade Service Katwijk 211 Voucher voor hotelovernachting in het Courtyard voor 2 personen inclusief ontbijt Claus Party House 212 Voetbalarrangement Schalke 04 -Borussia Dortmund (14 april) incl. overnachting in 3*-hotel met ontbijt 213 Avondje uit met Cees Bruinink Cees Bruinink 214 Houten ton met nieuwe haring Ouwehand vis 215 Weekendje Parijs, 2 ***sterrenovernachtingen met ontbijt V&E 216 Schietinstructie cursus 1 avond voor twee personen schietvereniging Katwijk 217 Cadeaubon voor een complete gezichtsbehandeling Schoonheidssalon Splendid x ring met 21 bier & 60 snacks Voetbalvereniging Katwijk 219 Wedstrijd tegen Katwijk 1 op Familiedagen Selectie vv Katwijk 220 Diamantje op tand Tandartsenpraktijk De Triangel 221 pond paling met korenwijn Grimbergen/Noordermeer 222 Nachtje weg incl ontbijt in Fletcher Hotel voor twee personen Horesca 223 Draadloos beveiligingsysteem Alphahome incl. installatie De Wit Totaal E-techniek 224 whiskyproeverij t.b.v. 2 personen Hotel Zee en Duin 225 Weekendarrangement Hotel de Keyser Antwerpen, 3 daags incl Ontbijt, verrassing en infopakket Van Beelen Schilders 226 Fles Bacardi en Bacardi Lemon De Gulle Bottelier Krijgsman 227 Quick Fit arrangement 2 maanden volledig gebruik Fitness Multisport 228 Dinerbon Sunset Blvd twv 100,- Jaap van Duyvenbode 229 Volledig verzorgd 4 gangen lunch of diner bij 2* restaurant De Bokkedoorns, incl overnachting in Hotel Bloemendaal 230 doos a 12 flessen wijn P Meeuwenoord Afak Cees de Jong Loodgieters en Constructiebureau Bogaards 231 Originele Oranje/zwarte vv Katwijk kinderquad 49cc Van Leeuwen Papier- en Metaalhandel 232 pond paling met korenwijn Grimbergen/Noordermeer 233 Lingerieset Mary Jo Meurgy s lingerie weekend gebruik BMW Cabrio BMW van Poelgeest 235 Voetbalarrangement Juventus - Inter Milan 2 personen (25 maart) incl vlucht en 2 overnachtingen Schildersbedrijf De Best, D. Parlevliet, Van Beelen Netten & Hoppecke 236 Kleding bon ( 100) Haasnoot Mode B.V. 237 Shirt Nederlands elftal met handtekeningen P W C 238 Dinnercheque twv 100,00 Keukencentrum Van der Voet 239 Nieuw keepersshirt van Atam Koroglu met handtekening (wit) Supportersvereniging Katwijk 240 2x business seats thuiswedstrijd Arsenal seizoen , incl. vlucht en overnachting Total Touch Cargo 241 Fles Bacardi en Bacardi Lemon De Gulle Bottelier Krijgsman 242 Dinerbon voor 4 personen aan de Vinkeveense plassen Vincent Bon 243 1st.Trolley voor in het vliegtuig Samsonite PP reisleider 244 Rondvlucht voor 1 persoon van 1,5 uur Menerga Klimaattechnologie 245 Musical Soldaat van Oranje arrangement 1e rang incl diner voor 2 personen (25 mei) Confianza entree kaarten Willem II incl sponsorhome en spelershome Willem II 247 Dinerbon Sunset Blvd ter waarde van 100,00 Interplan 248 waardebon voor familie foto op canvas foto Kruyt 249 Buitenkeuken Bonpack International 250 jubileumvat ààge bier a 50 liter Supportersvereniging Katwijk 251 Wedsrijdbal met handtekeningen van Nederlands elftal P W C 252 V.V.Katwijk wijnkist a 6 flessen Guldemond
6 253 Taart van 20 stukjes naar keuze Echte Bakker Den Dulk 254 whiskyproeverij t.b.v. 2 personen Hotel Zee en Duin personen VIP arrangementen concert naar keuze in de Heineken Musical Hall Heineken Brouwerijen 256 Vaatje ààge bier De Bierwinkel / Autoschade Service Katwijk uur Golfles voor 10 personen op driving range en baan Golfcentrum Noordwijk 258 Doos vers fruit Kuyt AGF 259 Schietinstructie cursus 1 avond voor twee personen schietvereniging Katwijk 260 Voetbalarrangement Atletico Madrid - Real Madrid (12 april) incl vlucht en 2 overnachtingen voor 2 personen Eijgendaal & Van Romondt 261 Reiskoffer Hoogenboom/Ravelli 262 Waardebon voor wassen voetbaltenues van 1 voetbalteam Rijnsburgse Stomerij 263 Hardloop clinic voor 10 personen AV Rijnsoever 264 V.V.Katwijk wijnkist a 6 flessen Guldemond 265 Waardebon voor een Luxe Bittergarnituur snackbar De Pollepel 266 Pedicure bon Pedicure Willeke 267 Portable DVD speler voor in de auto Autobedrijf Oudshoorn Leiderdorp 268 Doos vers fruit Kuyt AGF 269 Verzorgingsset + tegoedbon van Kapsalon Jan Minnee Kapsalon Jan Minnee 270 Fototaart 16 personen van Bakkerij van Maanen Bakkerij van Maanen 271 Reiskoffer Blankenburgh Relatiegeschenken 272 Gourmetschotel voor 4 personen incl bestek, borden en stokboord Keurslager Vooys 273 Doos vers fruit Kuyt AGF 274 Laptoptas Blankenburgh Relatiegeschenken 275 Vaatje ààge bier De Bierwinkel / Autoschade Service Katwijk onder voorbehoud van druk- en zetfouten
7
4 maart 2011 We gaan weer veilen!
1 Vaatje TOPKLASSE ààge bier 5 liter De Bierwinkel, Autoschade Service 2 Mixdoos a 4 kilo groente en fruit uit Kenia & een Doos vers fruit SafariFresh, Kuyt AGF 3 Complete voetbehandeling & fleece handdoek
Nadere informatie22 Luxe opbergsysteem voor onderdelen Van den AnkerTools 23 Waardebepaling (geveltaxatie) woning Potters Vooys & Van der Plas Makelaardij
Nr. Omschrijving Sponsor 1 Vaatje ààge bier, gespoten door Autoschade Service 2 Doos vers fruit en mixdoos à 3 kilo Keniaanse groenten (12 x 250g) A. Kuyt AGF en SafariFresh B.V. 3 1 rollade Keurslagerij
Nadere informatieLoterij Trainingskamp Selectie vv Katwijk Zaterdag 6 december 2008. Sponsor
Trekkingslijst Loterij Trainingskamp Selectie vv Katwijk Zaterdag 6 december 2008 Prijzen kunnen afgehaald worden in de businesseruimte van de vv katwijk :. Donderdag 11 december van 20u00 tot 22u00 en
Nadere informatienr kavel Aangeboden door: 1 Vaatje aage bier Café-bar t Plein 2 Dinerbon twv 35,-euro Grill Room La Tapera
1 Vaatje aage bier Café-bar t Plein 2 Dinerbon twv 35,-euro Grill Room La Tapera 3 3d puzzel van stadion Camp Nou Sports-experience 4 Dinerbon twv 25,-euro + fles wijn Restaurant het roer om 5 Waardebon
Nadere informatie3 DAAGSE VOETBALREIS MANCHESTER CITY - CHELSEA 3 MAART vv S.J.C. - Reisburo Den Haan DRIE DAAGSE VOETBALREIS BARCELONA - ATLETICO MADRID 4
EEN AMBITIEUZE VERENIGING DIE VERENIGT! 2 BRONS TOEGANGSKAARTEN FORMULE 1 BELGIE 24-26 AUGUSTUS 2018 155 ZATERDAG 16 DECEMBER KONIJNENVEILING - Bouwkundig Advies Buro v.d. Geer 19.30 UUR 20 X 2 PERSONEN
Nadere informatienr omschrijving aangeboden door: 1 Vaatje ááge bier Bierwinkel 2 Dinerbon twv 50,- euro Cafe In Den Blauwe Bock
1 Vaatje ááge bier Bierwinkel 2 Dinerbon twv 50,- euro Cafe In Den Blauwe Bock Taart voor 20 personen Bakkerij den Dulk 3 Draadloze telefoon en een polaroid zonnebril Olink telecom/ Eye Fashion Katwijk
Nadere informatieUITSLAG LOTERIJ LOT NR. LOT NR. 219 LOT NR. 182. Kerstmarkt reis voor 2 pers. 999,= NETTO. Damesfiets t.w.v. 599,=
UITSLAG LOTERIJ 999,= NETTO RUTOLUX GROESBEEK FAKRO RUTOLUX ROLLUIKEN VERA BOUW Damesfiets t.w.v. 599,= ALBERS TWEEWIELERS Kerstmarkt reis voor 2 pers. van 13 tot 16 december 2015 SIJFA CRUISES LOT NR.
Nadere informatie1 Fruitmand Van der Veer Sassenheim 2 Wasbeurt voor de auto Snella Carwash Katwijk 3 3 houten veilingkisten (uit Oekraïne) V&E
KAVELNR KAVEL SPONSOR 1 Fruitmand Van der Veer Sassenheim 2 Wasbeurt voor de auto Snella Carwash Katwijk 3 3 houten veilingkisten (uit Oekraïne) V&E 4 Schitterende bos lelies Lillies of Life 5 Accuboormachine
Nadere informatieAVO bedankt alle sponsoren voor het succesvol maken van deze actie!
De prijswinnaars van de GIGA LOTENACTIE zijn bekend! De GIGA Lotenactie heeft meer dan 10.000,00 opgeleverd. Een geweldig bedrag dat wordt besteed aan het renoveren van onze kantine De Korf en aan het
Nadere informatieCLUBVEILING. Wij nodigen je uit voor de veiling Zaterdag 23 juni om 20:00 uur Clubhuis Tennisclub Bakkum
Nadere informatieKavellijst Veiling 2013
Kavellijst Veiling 2013 Nr. Omschrijving Sponsor 1 RVS klok 2 Accu zaklamp GBI van Dijk 3 Kappersbon voor heer Heeren van Oegstgeest 4 30 waxrozen V & E 5 Vaas met Plantenarrangement Gebr. Ravensbergen
Nadere informatiezakelijke arrangementen Arrangementen Inclusief De Lachende Vis lunch Lunch De Lachende Vis Inclusief koud en warm diner buffet
Arrangementen Basis dagdeel (1) 12.50 p.p. Inclusief zaal gebruik 4 uur Basis dag (3) 27.50 p.p. Inclusief standaard lunchbuffet Budget dag (5) 23.50 p.p. Lunch De Lachende Vis Inclusief De Lachende Vis
Nadere informatieNr. Omschrijving Geschonken door:
Nadere informatieHelp v.v.valken 68 aan een nog mooiere accommodatie!
Help v.v.valken 68 aan een nog mooiere accommodatie! Na de spectaculaire en zeer succesvolle veilingen, welke in de voorgaande jaren werden gehouden, heeft het bestuur van Valken 68 wederom aan de veilingcommissie
Nadere informatieAlgemene voorwaarden en veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden en veelgestelde vragen Hotel Gift Card Welk bedrag kan ik op een Hotel Gift Card laden? De Hotel Gift Card is op te waarderen met minimaal 15,00 en maximaal 150,00. Moet ik het bedrag
Nadere informatiePenina Hotel & Golf Resort ***** Algarve- Portugal 17 maart 24 maart 2015
Penina Hotel & Golf Resort ***** Algarve- Portugal 17 maart 24 maart 2015 Dit 5-sterrenresort ligt in een uitgestrekte, weelderige tuin in de Algarve, op 5 km van Portimão en de historische stad Lagos.
Nadere informatieDeze kavelgids is tevens uw toegangsbewijs. Vergeet m niet mee te nemen! Kasteel Keukenhof Locatie: Koetshuis Keukenhof 1 2161 AN Lisse
Kasteel Keukenhof Locatie: Koetshuis Keukenhof 1 2161 AN Lisse Vrijdag 21-11-2014 Inloop v.a.19.00 u Aanvang 19.30 u Deze kavelgids is tevens uw toegangsbewijs. Vergeet m niet mee te nemen! Voorwoord Voor
Nadere informatieBedankt voor de interesse die u hebt om uw vergadering, feest en/of kookworkshop op onze boerderij te laten plaatsvinden!
Bedankt voor de interesse die u hebt om uw vergadering, feest en/of kookworkshop op onze boerderij te laten plaatsvinden! De onderstaande informatie is standaardinformatie. Wij streven er echter zoveel
Nadere informatie3 Kappersbon t.w.v. 25.- Kapsalon Willem Peursum, Rijnsburg. 4 Prachtige Plantenbak Tuincentrum de Mooij, Rijnsburg
1 Kappersbon t.w.v. 30,- Hairstyling Minee, Katwijk 2 JVC Autoradio + Autoverbandtas met gevarendriehoek Autobedrijf Dijksman, Katwijk 3 Kappersbon t.w.v. 25.- Kapsalon Willem Peursum, Rijnsburg 4 Prachtige
Nadere informatieCateringservice `t Noorden Brood & meer
Cateringservice `t Noorden Brood & meer Ontbijt - Brunches - Lunches High tea - Picknick Introductie: Ook voor een lunch op maat bent u bij ons op het juiste adres. Door de jaren heen is brood het basis
Nadere informatiede witte leeuwen 50 jaar Telstar
Telstar de witte leeuwen 50 jaar Telstar d e w i t t e l e e u w e n A - jr.witte leeuw B - Witte leeuw C - sr. Witte leeuw 5 stoelen 8 stoelen 10 stoelen Branche exclusief Branche exclusief 1 minuut LED
Nadere informatieVerse Huzaren- en Zalmsalades
GRATIS FLES ROSÉ PROSECCO bij bestelling voor 20 december, vanaf 100 bestelwaarde Decemberbrochure 2018 Lue hapjes - Salades Visschotels - Gourmetschotels - Wijn Verse Huzaren- en Zalmsalades (minimaal
Nadere informatiePenina Hotel & Golf Resort ***** Algarve - Portugal 11 maart 18 maart 2017
Penina Hotel & Golf Resort ***** Algarve - Portugal 11 maart 18 maart 2017 Dit 5-sterrenresort ligt in een uitgestrekte, weelderige tuin in de Algarve, op 5 km van Portimão en de historische stad Lagos.
Nadere informatieOverzicht te veilen kavels verloten prijzen tijdens het benefietdiner op 30 maart 2007.
Overzicht te veilen kavels verloten prijzen tijdens het benefietdiner op 30 maart 2007. Te veilen kavels 2 Big Five schilderijen (origineel) TT VIP arrangement (2 personen) 3 schilderijen van realisten
Nadere informatiePrijzen hapjes. Gesorteerde Luxe Hapjes. 25 personen (3 per persoon) 90,00 (5 per persoon) 150,00
Prijzen hapjes Gesorteerde Luxe Hapjes 25 personen (3 per persoon) 90,00 (5 per persoon) 150,00 50 personen (3 per persoon) 180,00 (5 per persoon) 300,00 O.A. Jonge Kaas Gevuld Ei Leverworst Ham met asperge
Nadere informatieKavellijst kerkenveiling 10 oktober 2014 Herv. gem. Katwijk aan den Rijn
lijst kerkenveiling 10 oktober 2014 Herv. gem. Katwijk aan den Rijn 1 Autobedrijf Klevelaan, John van der Plas en Kebol APK Kia of ander merk, bierpakket en een Amaryllis in leuke pot 2 Corrie Kuijt, Verkade
Nadere informatieRijtegoed met elektrische deel auto t.w.v. 150 van St. Duurzaam Waterland 0058
Rijtegoed met elektrische deel auto t.w.v. 150 van St. Duurzaam Waterland 0058 Waardebon voor een makreel bij Rokerij de Boer 0114 1x theoriecursus + examen + vervoer naar CBR voor auto of scooter (twv.
Nadere informatieNR Kavel Aangeboden door:
10 NR Kavel Aangeboden door: 1 Vaatje Aàge Bier & Bockburgerbon voor 2 personen Cafe t Plein & Grandcafe In den Blauwen Bock 2 Blad bier met snacks gelijk op tafel Café t Wachtje 3 Onderhoudsbeurt CV installatie
Nadere informatieBladzijde 1. 1 foto album sport gezelschapsspel 686. Cadeaubon voor een INVU zonnebril 955. waardebon ad 7,50 van vishandel Klein 1295
Bladzijde 1 1 foto album sport 1596 1 gezelschapsspel 686 Cadeaubon voor een INVU zonnebril 955 waardebon ad 7,50 van vishandel Klein 1295 waardebon ad 7,50 van vishandel Klein 1464 Bon voor een grote
Nadere informatieGoederen en dienstenveiling
Vrijdag 21 september Start om 20.00 uur Goederen en dienstenveiling Aan alle belangstellende voor de goederen- en dienstenveiling! Voor u ligt het veilingboekje dat gemaakt is voor de goederen- en dienstenveiling
Nadere informatieTrekking dinsdag 5 juni 2018
Trekking dinsdag 5 juni 2018 Waardebon boeket pioenrozen Paeon 02686 Waardebon boeket pioenrozen Paeon 03581 Kokosolie met spatel Royal Green 00116 Zomerpakket Yvette Vlaar 00320 Uno spel Top1Toys Wognum
Nadere informatieEindfeest Digiweken. Digibiza DIGI VEILING @ EMMASCHOOL
Nadere informatieZakelijke arrangementen 2019
ZAKELIJKE ARRANGEMENTEN Huur een zakelijke ruimte voor uw vergadering, workshop of andere gelegenheid. Of u nu een vergadering, training of een workshop wilt organiseren. Bij De Lachende Vis heeft ruim
Nadere informatieSPONSORBROCHURE VOETBALVERENIGING HIERDEN
SPONSORBROCHURE VOETBALVERENIGING HIERDEN V.V. HIERDEN De voetbalvereniging Hierden is op gericht in 1954. De thuisbasis van de is het sportpark Mheenzicht aan de Dorpshuisweg in Hierden. Een schitterend
Nadere informatieDAS ZWEITE WINTER VEILUNG FEST KAVEL BUCH INHOUD: Voorwoord. Spelregels. Kavelnummer en omschrijving. Contactinformatie. Stamppotbuffet - 7,- pp
DAS ZWEITE WINTER VEILUNG FEST KAVEL BUCH Stamppotbuffet - 7,- pp Stamppotbuffet - 7,- pp Stamppotbuffet - 7,- pp INHOUD: Voorwoord Spelregels Kavelnummer en omschrijving Contactinformatie Voorwoord Beste
Nr. Omschrijving Geschonken door: 1 Boodschappenpakket (levenmiddelen) 2 Bierpakket 3 Boekenpakket 3a Levensmiddelenpakket 4 Spelenpakket 4a Open Adelbert golfdag 5 Romantisch pakket 5a Casinoavond voor
Nadere informatieSt. NiKo locatie De Kooimeer Albertina Agnesstraat MD Alkmaar
St. NiKo locatie De Kooimeer Albertina Agnesstraat 20 1814 MD Alkmaar 072-5122060 Deze geeft een overzicht van de mogelijkheden om een verjaardag, familiebijeenkomst, vergadering, lunch, diner, condoleance
Nadere informatieprijs sponsor aanvullende info lotnummer Nationale Bioscoopbon 15 euro 39 Bloemen in pot 86 Ria bar dinerbon 25 euro 203 Bloemen in pot 324
prijs sponsor aanvullende info lotnummer Nationale Bioscoopbon 15 euro 39 Bloemen in pot 86 Ria bar dinerbon 25 euro 203 Bloemen in pot 324 Speelgoedauto op zout water A. Tromp 383 Ernst & Bobbie cd/dvd
Nadere informatiePrijzen eendjesrace Rijswijk 3 juni 2018 Bladzijde 1 van 8
Prijzen eendjesrace Rijswijk 3 juni 2018 Bladzijde 1 van 8 1 Scootershop De Vroome, Lindelaan en 5 Vespa Sprint Sport-editon sponsors 2359 2 Redbull zonnebril 2002 3 Redbull zonnebril 1458 4 Citroën Juwelier,
Nadere informatieHoeveelheid : 2 personen
nummer : 1 Aangeboden door : Blauw/Zwart senioren selectie nummer : 2 : Vitesse 22 Motordag met BBQ, 21 juni, Aangeboden door : Garage Dick de Winter nummer : 3 : Voetgolf door Castricum met BBQ, 21 juni
Nadere informatieItem Overzicht Prijs nr Item 1 Cruise 2 TNG swiss watch 3 Plaza Athéneé 4 Pak + Schoenen 5 Landgoed Lauswolt 6 Kunstwerk patiënt 7 Junior Suite
Item Overzicht Prijs nr Item 1 Cruise 2 TNG swiss watch 3 Plaza Athéneé 4 Pak + Schoenen 5 Landgoed Lauswolt 6 Kunstwerk patiënt 7 Junior Suite Movenpick 8 Overnachting Jaz hotel 9 Abbonement Helden 10
Nadere informatieUit onderstaande kunt u zelf uw arrangement samenstellen waarmee we een offerte op maat voor u maken.
Telstar Horeca Menukaart 15-16 Uit onderstaande kunt u zelf uw arrangement samenstellen waarmee we een offerte op maat voor u maken. Drank Gedurende de dag Kan Koffie (10 kopjes) 15,00 Kan Thee (10 kopjes)
Nadere informatieVoorwoord. Voorwoord. Geef om de nieuwe kapel van Overduin!
Voorwoord Voorwoord Topaz gaat voor bewoners met de ziekte van Huntington een nieuwe, moderne woonvoorziening bouwen op het terrein van Overduin. Ook het centrale hart met algemene voorzieningen als restaurant,
Nadere informatieVeiling 2013 Argon Vooruit
Voorwoord Veiling 2013 Argon Vooruit Na de jubileumveiling in 2011 en de lenteveiling in 2012 organiseert sv Argon dit jaar de veiling Argon Vooruit. Ondanks een tweetal succes edities hebben wij dit jaar
Nadere informatieWinterstage S V Z U L T E W A R E G E M j a n u a r i ASL TRAVEL
Winterstage S V Z U L T E W A R E G E M 1 0-1 3 j a n u a r i 2 0 1 9 ASL TRAVEL b e s t e m m i n g Marbella Info REISDOCUMENTEN Identiteitskaart VLUCHTGEGEVENS 10 januari 2019 Antwerpen - Malaga met
Nadere informatieNr. prijs Geschonken door Omschrijving prijs Waarde lotnummer 231 Leonidas waardebon 15 euro 15,00
Nr. prijs Geschonken door Omschrijving prijs Waarde lotnummer 231 Leonidas waardebon 15 euro 15,00 663 224 Casino Blankenberge waardebon t.w.v. 18 euro voor fles huiswijn te consumeren aan de bar of in
Nadere informatieParkhotel Horst, verassend veelzijdig!
Parkhotel Horst, verassend veelzijdig! Parkhotel Horst is een luxe 4 sterren hotel en beschikt over 78 hotelkamers, waaronder 15 deluxe kamers en suites. Daarnaast heeft Parkhotel de beschikking over 12
Nadere informatieVerse Huzaren- en Zalmsalades (minimaal 4 personen)
GRATIS FLES ROSÉ PROSECCO t.w.v. 12,50 BIJ BESTEDING VANAF 100 Decemberbrochure 2015 Lue hapjes - Salades - Visschotels - Gourmetschotels Uitg ebreide desserts - Wijn Samen genieten van lekker eten! De
Nadere informatierust, luxe & natuur Familie De Milliano Zwembad Behandelingen Wellness Zonneterras Uitzicht op zee Rust en luxe Restaurant Le Sommet Le Salon
Zonneterras Uitzicht op zee Rust en luxe Zwembad Behandelingen Wellness Restaurant Le ommet Le alon rust, luxe & natuur Wij heten u hartelijk welkom in De Blanke Top, een bijzonder 4-sterren hotel gelegen
Nadere informatieZaalhuur per dagdeel ,=
Cateringmap 2017 Heeft u iets te vieren? Wij verzorgen graag uw verjaardag, jubileum of andere feestelijke dag. Naast de catering kunnen we ook de ruimte voor u regelen. In deze brochure treft u een aantal
Nadere informatiearrangementen de Taveerne arrangementenmap Hajé de Taveerne
arrangementen de Taveerne inhoudsopgave koffiearrangementen blz. 2 luncharrangementen blz. 2 dinerarrangementen plate blz. 3 buffet blz. 4 diner op de Batavia blz. 6 drankenarrangement blz. 7 bittergarnituur
Nadere informatienr. artikel sponsor 1 Schoentasje KNVB KNVB 2 Speculaasmand LIDA Partijhandel 3 Uitgebreid supporters pakket FC Rijnvogels Supporters Vereniging FC
nr. artikel sponsor 1 Schoentasje KNVB KNVB 2 Speculaasmand LIDA Partijhandel 3 Uitgebreid supporters pakket FC Rijnvogels Supporters Vereniging FC Rijnvogels 4 Bon voor vuurwerk Moerkerk Tuincentrum 5
Nadere informatieEen heel weekend rijden in een Opel Adam inclusief één volle tank benzine
Een heel weekend rijden in een Opel Adam inclusief één volle tank benzine 35 m2 laminaatvloer keuze uit 6 verschillende decors t.w.v. maar liefst 595,-- Aangeboden door: Een gratis APK keuring en volledige
Nadere informatieBrochure. Restaurant Bataviahaven Bataviahaven 1 8242 PR Lelystad 0320-260833 www.restaurantbataviahaven.nl info@restaurantbataviahaven.
Brochure Restaurant Bataviahaven Bataviahaven 1 8242 PR Lelystad 0320-260833 www.restaurantbataviahaven.nl info@restaurantbataviahaven.nl Welkom Uw bruiloftsfeest moet iets onvergetelijks worden, iets
Nadere informatieTrainingskampen 2014-2015
Trainingskampen 2014-2015 Like us & Follow us! Trainingskampen 2014-2015 Een trainingskamp is het middel om spelers weer fit te krijgen en om ervoor te zorgen dat er een team staat. Inhoudsopgave Portugal
Nadere informatieZAKELIJKE NAC BUSINESS CLUB
ZAKELIJKE NAC 9 5 6 7 5 6 2 3 5 6 3 1 3 TRIBUNE 7 9 4 5 6 8 SEIZOEN 2019 / 2020 NAC HET GROOTSTE ZAKELIJKE NETWERK VAN DE REGIO NAC biedt haar zakelijke netwerk ook buiten de wedstrijddagen doordachte
1 EEN VERNIEUWDE KLEDINGACCOMODATIE... Harkemase Boys is een vereniging die drijft op vrijwilligers en 'mei ús allen' hebben we in de loop van de jaren behoorlijk wat voor elkaar gekregen. Iets waar we
Nadere informatiev/d Plas en Dianah Hillenaar
Veiling 24 juni 2017 Bar Restaurant H2O Jachthaven Marina Rijnsburg Inloop 17:00u Start veilen 18:00u NR KAVEL SPONSOR 1 1 meter Bier - direct af te halen Restaurant Bar H2O 2 Gellak behandeling op de
Nadere informatieLuchtdistributiesystemen
Kantine Valken 68 het vertrouwde merk voor Luchtdistributiesystemen Producent en installateur van Luchtkanalen Rechthoekige luchtkanalen Ronde luchtkanalen Ovale luchtkanalen Luchttechnische apparatuur
Nadere informatieATELIER Atelier BANQUETING B
Atelier ATELIER BANQUETING Vlak achter het Olympisch Stadion hebben ondernemende en creatieve geesten een wasstraat omgetoverd tot culturele hotspot. Atelier gedeeltelijk of in zijn geheel afhuren voor
Nadere informatieDe Palatijn Op deze locatie beschikken we over een centraal gelegen restaurant, waar u terecht kunt voor een maaltijd of feestje.
Cateringmap 2018 Heeft u iets te vieren? Wij verzorgen graag uw verjaardag, jubileum of andere feestelijke dag. Naast de catering kunnen we ook de ruimte voor u regelen. In deze brochure treft u een aantal
Nadere informatieArrangementen 2015. Koffie, Ontbijt, Lunch, Borrel & Diner.
Arrangementen 2015 Koffie, Ontbijt, Lunch, Borrel & Diner. Brasserie Zeelust Mogelijkheden Brasserie: 140 zitplaatsen Steenweg 15 Mogelijkheden Terras: 160 zitplaatsen 4328 RL Westenschouwen T: 0111-651508
Nadere informatiePenina Hotel & Golf Resort ***** Algarve- Portugal 05 maart 12 maart 2016
Penina Hotel & Golf Resort ***** Algarve- Portugal 05 maart 12 maart 2016 Dit 5-sterrenresort ligt in een uitgestrekte, weelderige tuin in de Algarve, op 5 km van Portimão en de historische stad Lagos.
Nadere informatieSCHEUR MEE NAAR DE F1 VAN ABU DHABI. Algemeen
Algemeen Algemeen Abu Dhabi & Dubai zijn één van de snelst groeiende en meest indrukwekkende steden van de wereld. Bijzondere attracties en record brekende successen zijn een van de redenen waarom er ieder
INHOUD Algemeen.... 4 Restaurant Chatillon.. 4 Brasserie & Lounge Circles. 5 Palace Wellness Center 6 Vitality Fitness Club. 7 Hotelkamers... 8 2 ALGEMEEN Op nog geen kilometer van herstelhotel De Kim
Nadere informatieLET S EAT, DRINK AND GET MARRIED
LET S EAT, DRINK AND GET MARRIED UITZICHT OVER DE VINKEVEENSE PLASSEN ALLES OP ÉÉN LOCATIE CEREMONIE OP VINKIBEACH OF IN ONZE EVENT SPACE CATERING VAN THE HARBOUR CLUB MOGELIJKHEID VOOR O.A. CEREMONIE,
Nadere informatieZAALVERHUUR PLEIN 7 RUIMTES
ZAALVERHUUR PLEIN 7 Naast het Grand Café biedt Plein 7 de mogelijkheid tot het huren van vier verschillende sfeervolle ruimtes die zich uitstekend lenen voor uw vergadering, zakelijk diner, borrel, receptie
Nadere informatieArrangementen Heerencompagnie 2018
Arrangementen Heerencompagnie 2018 Broodmaaltijd Heerencompagnie 14,50 p.p. - Kop huisgemaakte soep - Warme snack - Koude vissoorten (zalm en makreel) - Koude vleessoorten (ham, schenk en nagelholt) -
Nadere informatieArrangementen Heerencompagnie 2019
Arrangementen Heerencompagnie 2019 Broodmaaltijd Heerencompagnie - Kop huisgemaakte soep - Warme snack - Koude vissoorten (zalm en makreel) - Koude vleessoorten (ham, schenk en nagelholt) - Diverse soorten
Nadere informatieInformatieboekje: NEIGHBOUR TOES
Informatieboekje: NEIGHBOUR TOES 1 WIE GAAN ER MEE Er gaan jongeren en begeleiders mee van t Volbert en daarnaast van 3 andere groepen uit andere landen. Alle begeleiders zijn er voor alle jongeren. Je
Nadere informatieINFORMATIE ZAALVERHUUR
INFORMATIE ZAALVERHUUR Naast het Grand Café biedt Plein 7 de mogelijkheid tot het huren van vier verschillende sfeervolle ruimtes die zich uitstekend lenen voor uw vergadering, zakelijk diner, borrel,
Nadere informatieTrainingskamp Barcelona
Trainingskamp Barcelona 26 t/m 30 december 2014 5 dagen 4 overnachtingen verblijf op basis van volpension in Hotel Ciuad du Casteldefels Elke dag professionele training door onze specialisten Exclusieve
Nadere informatieLoterij Items. 3x lot waarvan ieder lot recht geeft op 3 personal trainingen in Healthclub Kralingen.
Loterij Items 22 maart 2014 1 Een weekend weg in eigen land voor 6 personen naar een leuk vakantiehuis aan de Drentse hei. Het huis beschikt over een infraroodsauna, bubbelbad en 'Jeu de boules baan. 2
Nadere informatieArrangementen vanaf 5 personen: Training 12min, kwalificatie 12min, finale 12min, met gridstart Kwalificatie 12min, 30min, race met gridstart
Kart arrangementen Groepen die de strijd onderling willen aangaan en meer dan het rijden van losse heats alleen, kunnen zelf hun Grand-Prix samenstellen aan de hand van de volgende prijzen. Voor de betreffende
Nadere informatieDe derde wedstrijddag wintercompetitie 2018.
De derde wedstrijddag wintercompetitie 2018. Tijdens de derde dag van de wintercompetitie zijn de eerste beslissingen gevallen. In de competitie voor de E-pupillen zijn de ploegen bekend geworden die gaan
Nadere informatieontbijt / lunch / diner buffetten hapjes snacks
Als foodprofessional richt E-vers zich op particulieren en ondernemers die op zoek zijn naar een flexibele kracht met brede horeca ervaring en kennis van levensmiddelen. E-vers is een betrouwbare cateraar
Nadere informatieOrganisatie. Attracties en excursies. Transfers. Verblijf. maaltijden
Organisatie Winning Mood werkt samen met Dream Team Italy om de San Marino Cup te organiseren. De San Marino Cup is een zeer prestigieus toernooi voor jongens en meisjes teams uit heel de Europa. Teams
Nadere informatieOverzicht prijzen Arrangementen 2014
Overzicht prijzen Arrangementen 2014 Prijzen drankuitkoop: (Hierin inbegrepen is ons huis bier Jupiler, alle normale frisdranken (niet inbegrepen verse jus d orange, red bull) en onze huiswijn rood/wit/rosé.)
Nadere informatieTOMBOLA LENTEFEEST 2014 - WITTE LOTJES 30016 Reistrolley samsonite 30020 Bureauklokje 30033 Documententasje 30044 BBQ Jamie Oliver 30057 Reistrolley
TOMBOLA LENTEFEEST 2014 - WITTE LOTJES 30016 Reistrolley samsonite 30020 Bureauklokje 30033 Documententasje 30044 BBQ Jamie Oliver 30057 Reistrolley 30072 Retro-affiche 30089 Grijze Sporttas 30099 Draagtas
Nadere informatie8-uurs arrangement. 4-uurs arrangement. 12-uurs arrangement. 24-uurs arrangement. 32-uurs arrangement
Banquetingmap WWW.ARTHOTELROTTERDAM.COM Geachte Gast, Graag willen wij het Art/Woonhotel Rotterdam aan u voorstellen. Het hotel is gevestigd in het imposante gebouw Queen of the South naast de Maashaven.
Nadere informatieBruiloft. Prijs per persoon 24,50. 2 x koffie + gebak of welkomstdrankje ( o.b.v. Prosecco) 3 x koude luxe hapjes & 3 x warme bittergarnituur
Bruiloft Prijs per persoon 24,50 2 x koffie + gebak of welkomstdrankje ( o.b.v. Prosecco) 3 x koude luxe hapjes & 3 x warme bittergarnituur Onbeperkt drankjes inclusief buitenlands gedistilleerd (voor
Nadere informatieVoor uw gemak. Barbecues verzorgt door catering service Het Gemak
Barbecues verzorgt door catering service Het Gemak Catering service Het Gemak verzorgt uw barbecue tot in de puntjes, zo zorgen wij dat wat u besteld netjes op tijd uitgestald staat op een keurig gedekte
Nadere informatieDranken. Wat kunnen wij de gasten na de uitvaart en bij een condoleanceavond te eten en te drinken aanbieden. Prijs
Dranken Prijs Koffie, per kop incl. roomboterkoekje 1,35 Thee, per kop incl. roomboterkoekje 1,35 Frisdrank, per glas 1,35 Jus d orange, per glas 1,45 Gebak Gesorteerd, per stuk 1,95 Cake, per plak 0,75
Prijzen hapjes Gesorteerde Luxe Hapjes 25 personen (3 per persoon) 90,00 (5 per persoon) 150,00 50 personen (3 per persoon) 180,00 (5 per persoon) 300,00 Keuze uit o.a. Jonge Kaas Leverworst Rosbief met
Nadere informatieSANTA SUSANNA - FLORIDA PARK HOTEL - 31 MEI T/M 13 JUNI 2010!!
Inhoudsopgave INTRODUCTIE... 3 LOCATIE... 3 HOTELS... 3 EVENEMENTEN... 4 REIS... 4 REISKOSTEN & BETALING... 5 MEER INFORMATIE... 6 AANMELDINGSFORMULIER... 7 Introductie THE NIGHTRIDERS gaan op uitnodiging
Nadere informatieBedrijfslidmaatschap ALBATROS
Bedrijfslidmaatschap ALBATROS Dit bedrijfslidmaatschap omvat de volgende faciliteiten: Een banier met uw naamsvermelding-/logo bij de entree van de golfbaan Uw naamsvermelding-/logo op het centrale sponsorbord
Nadere informatieZELDZAAM FEESTEN. Zelf tappen en schenken? Onze ruimte op de 1e verdieping biedt u de ruimte tot 120 gasten INFO@ZELDZAAM.COM TEL 0318-510500
ZELDZAAM FEESTEN Zelf tappen en schenken? Onze ruimte op de 1e verdieping biedt u de ruimte tot 120 gasten INFO@ZELDZAAM.COM TEL 0318-510500 INDELINGEN EN OPSTELLINGEN Er zijn diverse mogelijkheden op
Nadere informatieOfferte Trainingskamp. Premiere Classe Breda, Nederland. Januari 2013
Offerte Trainingskamp Januari 2013 Premiere Classe Breda, Nederland 1 Informatie bestemming - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 1 2 Offerte - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Nadere informatieStanden overzicht Juliana's Bazar 2011
Stand nr. HPrijs Gevallen op lot nr. Stand 1 1e Prijs Tete á tete bank 234 2e Prijs Beeld voor in de tuin 199 Stand 2 1e Prijs Oranje klederdracht meisje 60 2e Prijs Oranje das 21 Stand 3 1e Prijs Pentekening
Nadere informatie2 handdoeken en 2 washandjes
lijst 1 College van Kerkrentmeesters VVV bonnen ( 20) 2 College van Kerkrentmeesters Bridgewater kaarsenset 3 Meesterbakker van Maanen een appeltaart met appeltjes van de Olmenhorst 4 Verkade Beddenspecialist
Nadere informatie2016 Special Deal MAMBO/COCO LOUNGE BUFFET ARRANGEMENT
MAMBO/COCO LOUNGE BUFFET ARRANGEMENT Zaalhuur Mambo of Coco lounge (incl. barpersoneel,bedienend personeel aankleding en schoonmaak) Buffet Cocody Warme gerechten: Gepocheerde botervis - saus van garnalen
Nadere informatieCatering Services. Menulijst: Dranken Lunches Buffets warm/koud Nagerechten Diner suggestie
Catering Services Congrescentrum Elektrum Klingelbeekseweg 45, 6812 DE Arnhem Postbus 9035, 6800 ET Arnhem Telefoonnummer: 026-3562601 Menulijst: Dranken Lunches Buffets warm/koud Nagerechten Diner suggestie
Nadere informatieFeestarrangement A 25,00. Prijs per persoon. 2 x koffie + gebak of welkomstdrankje ( o.b.v. Prosecco)
Feestarrangement A Prijs per persoon 25,00 2 x koffie + gebak of welkomstdrankje ( o.b.v. Prosecco) 3 x koude luxe hapjes & 3 x warme bittergarnituur Onbeperkt drankjes inclusief buitenlands gedistilleerd
Nadere informatiePROGRAMMA VIP. Istanbul, 1-3 augustus 2017
PROGRAMMA VIP Istanbul, 1-3 augustus 2017 PRAKTISCHE INFORMATIE REISDOCUMENTEN: Identiteitskaart en E-visum. TIJDZONE: VALUTA: In Istanbul is het één uur later dan in België. Turkse Lira. ( 1 TRY = 0,2458
Nadere informatieTROUWARRANGEMENTEN PAPA S BEACH HOUSE
TROUWARRANGEMENTEN PAPA S BEACH HOUSE DRANKEN PAPA S PAPA S BEACH BEACH HOUSE HOUSE STEL FOOD JULLIE & BEVERAGE ARRANGEMENT OPTIONEEL SAMEN FOOD BITES (prijzen p.p. per stuk) Mix & match INCL. BINNENLANDS
Nadere informatieVoorwoord. S-catering
Voorwoord Een persoonlijk afscheid Wanneer u een dierbare verliest, komt er in korte tijd veel op u af en moet er veel geregeld worden. Afscheid nemen van een dierbare is een van de meest stressvolle periodes
Nadere informatieVanaf half april kunt u bij Grand Cafe Rutgers de volgende activiteiten doen:
NIEUW NIEUW NIEUW Vanaf half april kunt u bij Grand Cafe Rutgers de volgende activiteiten doen: Kruisboog schieten Luchtdruk schieten Beach volleybal sjoel de boelen Bel voor meer informatie naar 0313-632963
Nadere informatieCoaching Education Trip. Fortuna Düsseldorf, Borussia Mönchengladbach en Schalke 04. Duisburg, Duitsland. 17 19 maart 2014
Coaching Education Trip Fortuna Düsseldorf, Borussia Mönchengladbach en Schalke 04 Duisburg, Duitsland 17 19 maart 2014 1 Informatie Duisburg hotel ------------------------------ 1 2 Programma ------------------------------
Nadere informatieNieuwsbrief. Oktober 2013
Nieuwsbrief Oktober 2013 Agenda Oktober Di 01 Damescie Driebal Stableford Wo 02 Falcon Cup 2013 Do 03 Seniorencie 4-BBB Zo 06 Maandbeker 7 finale VEBEGO Di 08 Damescie Golf-Bridge wedstrijd 2 e 9 holes,