Online materialenveiling in opdracht van H.A.C. Langeveld
|
|
- Krista de Ridder
- 8 jaren geleden
- Aantal bezoeken:
Transcriptie
1 Online materialenveiling in opdracht van H.A.C. Langeveld Aanvang veiling: Afloop veiling: Veiladres: Woensdag 28 april om 8.00uur Donderdag 29 april om 20.00uur Kijkdagen: Uitlever dag(en): Kijk adres: Betaling: Dinsdag 27 & woensdag 28 april van 8.30 tot uur Donderdag 6 mei van 8.30 tot uur. Stoomweg 62, 1764 ND, Breezand. Voor of op 15 september 2010 voor actieve Hobaho relaties. Anders betaling voor het afhalen. De veiling wordt gehouden onder de algemene voorwaarden en reglementen van Hobaho Veilen. Hobaho Veilen Groteweg CK t Zand Tel Fax
2 Aanvullende condities: Er wordt verkocht onder de algemene voorwaarden van Hobaho Veilen. Het reglement is kosteloos verkrijgbaar bij de veilingadministratie. Een ieder die aan de veiling deelneemt geeft daardoor te kennen de toepasselijkheid van deze voorwaarden volledig te aanvaarden. En voorts onder de volgende aanvullende voorwaarden; 1 De betaling is per voor actieve Hobaho relaties. Anders betaling voor het afhalen. 2. Opgeld is 12 % van de aankoopprijs. 3. Over de verkochte goederen en over de veilingkosten wordt 19 % BTW in rekening gebracht. 4. De goederen kunnen uitsluitend op donderdag 6 mei van 8.30 tot uur. Als goederen niet tijdig zijn weggehaald kan Hobaho Veilen kosten in rekening brengen. 2
3 Routing: Stoomweg 62, 1764 ND, Breezand. 3
4 Extra veiling gegevens: Kijk vlak voor sluiting van de veiling in het kavels volgen scherm. Deze pagina wordt automatisch ververst als u wordt overboden. Ook kunt u zelf de pagina handmatig vernieuwen door op F5 te drukken. Statisch bod: uw bod wordt meteen getoond. Proxy bod: u geeft aan wat u maximaal wilt bieden en er wordt automatisch voor u geboden met minimale stappen. VOORBEELD. Huidig bod op 100. U biedt een proxybod van 500. Er wordt dan 125 geboden. Zodra iemand u overbiedt (150) wordt er weer automatisch geboden tot 175. Zo verder en indien het 500,- overstijgt, dan stopt het bieden. U hoeft dus niet de hele avond achter uw computer te blijven zitten. Als er op een bepaald kavel 5 minuten voor sluiting nog geboden wordt, zal de sluitingstijd van (alleen) deze kavel 5 minuten worden uitgesteld. 4
5 Kavels: Bieden kan uitsluitend via internet ( of door het geven van een opdracht. Kavels & biedingen volgen kan iedereen, om te bieden dient u zich eenmalig te registreren. DE VOLGENDE COMBINATIE WORDT GEVEILD: (startbod is totaal bedrag van de combinatie + 10%) Kavel 73 Combinatie kavels 53, 54, 55, 56 & 57 Combinatie kavels 53, 54, 55, 56 & 57 Combinatie wordt geveild van tot uur Kuubskisten (127,5x100x100 cm) Combinatie wordt geveild van tot uur. Kavel 1 Lelieshaver Antha, Omgebouwd naar nieuw systeem, Breedte; 100 cm, In perfecte staat 2 Pallets ± 26 stuks, Afmeting: 120x100 cm, Hard houten boven- & onderlatten 3 Meetlatten ± 30 stuks meetlatten, Geschikt voor de rollensorteerder, In diverse maten 4 Droogwanden Vochtdefensief drogen, 3 droogwanden van 3 breed, 4 hoog, Inclusief ventilatoren, regelkast, 4 kachels Atag blauwe engel II, In 5 Droogwanden Geschikt voor 127,5x100 cm, 4 breed, 4 hoog, Inclusief 2 ventilatoren, Past op de regelkast van kavel 4. 6 Vorenpakker Evers, Inclusief gewichten, In 7 Rabewerk Stoppelploeg, 6 bladen 8 Heftruck Toyota, Type: 5 FBE 18, Capaciteit; 1800 kg, Hefhoogte: 330 cm, Inclusief sideshift, Accu in, In. Afhalen in overleg 9 Stelentrekker Van Dijk Ruigrok, Spoorbreedte: 150 cm 10 Rollensorteerder Antha, Inclusief verdeelunit, 2 zijuitgangen 5
6 Kavel 11 Bunker- en kantelaarcombinatie Antha, Bouwjaar: 2000, Snelheid regelbaar bunker, Geschikt voor diversen afmetingen kuubkisten, In perfecte staat 12 Oprooimachine Gebruikt voor zanthedesia's, Tevens geschikt voor vaste planten, Spoorbreedte: 150 cm, In 13 Koel- en bewaarcel Geschikt om te koelen en verwarmen, Afmeting: 8x8 meter, Panelen van 1 meter breed, Koelceldeuren, 2 stuks á 4x4 meter, Inclusief koelmotoren, Inclusief 3 droogwanden (2x 2 br, 3 ho, 1 x 1 bre, 3 ho), Geschikt voor kistenmaat 127,5x100x100 cm, Koper dient dit zelf te demonteren, Complete koel- en bewaarcel 14 Kuubskistenkussens ± 150 stuks 15 Onderzetters ± 85 stuks, Afmeting; 60x80 cm 16 Ventilator IJsselmuiden, Staande ventilator, In 17 Plafondventilator IJsselmuiden, In 18 Plafondventilator IJsselmuiden, In 19 Plafondventilator Multifan, In 20 Plafondventilator Multifan, In 21 Pompwagen 22 Hogedrukreiniger Karcher, Type: HDS895 M Eco, Bouwjaar: 2006, Inclusief ± 20 meter tuinslang, In perfecte staat 23 Stofzuiger Verhagen, Bouwjaar: 2000, 3,3 KW, 220 Volt 24 Kunstmeststrooier Amazone, Strooibreedte 14 meter, Inclusief voorlichting boek, In 25 Motor Geschikt voor ziekzoekwagen, 4 Pk 26 Brandblussers Jaarlijks gekeurd 27 Brandblussers Jaarlijks gekeurd 28 Brandblussers Jaarlijks gekeurd 29 Baskuul Inclusief gewichten 30 Plantkar Kos, Geschikt voor achter de overschieter 31 Verdeelband Antha, Lengte: 300 cm, Breedte: 120 cm 32 Heather Koningskilde, Diesel, KA, Stinkt niet, 220 Volt 33 Pelstoelen 4 stuks, Verstelbaar 6
7 Kavel 34 Knalkanon Geschikt als vogelverschrikker, Inclusief gasfles 35 Pelband Antha, Variabel in snelheid, Lengte: 500 cm, Breedte: 80 cm 36 Pelmachine Van Dijke, Bouwjaar: 2002, Rubberen en metalen rollen, Breedte: 100 cm, In 37 Sproeiinstallatie Geschikt om 4 kisten bollen na te maken, Inclusief watertank, O.a. geschikt voor bevochtigen voor pellen, In 38 Kopmachine Gulko, Geschikt voor 1.50 teelt, Opvangbak of zijuitvoer, Inclusief Honda motor 5 kw, In 39 Kruiwagen 40 Actellic vernevelaar 41 Fog apparaat 42 Pionstokken 3 stuks 43 Divers tuingereedschap Schep, hark, bezem, vork, schoffel, narcissenhaak 44 Divers tuingereedschap Schoffel, bladhark, narcissenhaak, bezem, schep, slaghamer 45 Divers tuingereedschap Schep, bezem, vork, ziekzoekschep, houten hark, monsternemer 46 Divers tuingereedschap Schep, 3 ziekzoekschepjes, kantensteker, grondboor 47 Verdeelbord Inclusief 2 verlengsnoeren 48 Trekbalken 3 trekbalken en een topstang 49 Curverdrager Geschikt voor op de heftruk 50 Veldspuit Douven, Spuitbreedte: 16,50 meter, Tankinhoud: 800 liter, Gekeurd t/m 2011, Schoonwatertank, Computergestuurd, In 51 Kuubskisten Afmeting 127,50x100x100 cm, ± 70 stuks, Eénlaags beluchting, Insteek: 15 cm, In goede staat 52 Kuubskisten Afmeting 127,50x100x100 cm, ± 50 stuks, Betonplex, Tweelaags beluchting, Insteek: 15 cm, In 53 Kuubskisten Afmeting 127,50x100x100 cm, ± 100 stuks, Meranti, Tweelaags beluchting, Insteek: 15 cm, In 7
8 Kavel 54 Kuubskisten Afmeting 127,50x100x100 cm, ± 100 stuks, Meranti, Tweelaags beluchting, Insteek: 15 cm, In 55 Kuubskisten Afmeting 127,50x100x100 cm, ± 100 stuks, Meranti, Tweelaags beluchting, Insteek: 15 cm, In 56 Kuubskisten Afmeting 127,50x100x100 cm, ± 30 stuks, Meranti, Tweelaags beluchting, Insteek: 15 cm, In 57 Kuubskisten Afmeting 127,50x100x100 cm, ± 100 stuks, Meranti, Tweelaags beluchting, Insteek: 15 cm, In 58 Droogwanden Geschikt voor 127,5x100 cm, 4 breed, 2 hoog, Inclusief 2 Klima ventilatoren van 0,75 KW, In 59 Droogwanden Geschikt voor 127,5x100 cm, 2 breed, 2 hoog, Inclusief Klima ventilatoren van 0,75 KW, In 60 Droogwanden Geschikt voor 127,5x100 cm, 4 breed, 2 hoog, Inclusief 2 Klima ventilatoren van 0,75 KW, In 61 Droogwanden Geschikt voor 127,5x100 cm, 3 breed, 2 hoog, Inclusief Klima ventilatoren van 0,75 KW, In 62 Droogwanden Geschikt voor 127,5x100 cm, 3 breed, 2 hoog, Inclusief Klima ventilatoren van 0,75 KW, In 63 Bureaus en 2 bureaus, 2 bureaustoelen bureaustoelen 64 Kast 65 Kantinetafel met stoelen 66 Waterscooter Yamaha Waverunner, Type 1200 GPR, Motor 155pk, Iets meer dan 100 draaiuren, Net grote beurt gehad, Zomerbeurt bij aflevering, Inclusief aanhangwagen 67 Rollensorteerder Compas, Afmeting rollen; 200x120 cm, 4 zijuitgangen 8
9 Kavel 68 Kantelaar Antha, Verstelbaar tot 130 cm breed, Met opvoerband 69 Telmachine Van Nobelen, Met opvoerelevator, Met lepeltjes, 10-goots 70 Grondafvoerband Opvoerband 400 cm lang, Onderband 120 cm lang 71 Woonunit Inclusief: Kookplaat, magnetron, koelkast, bank, televisie etc. 72 Douche- en toiletunit Prefab, In perfecte staat Supplement wordt bekend gemaakt op de website en tijdens de kijkdagen. 9
10 Agenda: Datum Tijd Veiling 27 & 28 april 2010 Online materialenveiling in opdracht van Sint Maarten Beheer BV 10 mei uur Groene veiling in opdracht van Verkley Bloembollen, Voorhout 10 mei uur Groene veiling in opdracht van Gebr. Zonneveld, Heemskerk 17 mei uur Groene veiling in opdracht van Dutch Tulips, Dirkshorn 17 mei 2010 aansluitend Groene veiling in opdracht van M. Bakker, Waarland 20 mei uur Groene veiling in opdracht van Mts. Reijrink, Rutten 21 mei uur Groene veiling in opdracht van Gebr. Sneekes, Schagerbrug 21 mei 2010 aansluitend Groene veiling in opdracht van H.A.C. Langeveld, Breezand 22 mei uur Groene veiling in opdracht van Gebr. Pilkes, Heiloo Groene veiling in opdracht van Mts. Hoekstra, 26 mei uur Oosternijkerk Dagelijks online bloembollenveilingen vanaf begin juli
11 Opdracht tot aankoop: Onder getekende, Naam: Adres: Postcode: Woonplaats: Tel: Geeft Hobaho Veilen de opdracht om de volgende artikelen aan te kopen op de veiling van d.d. 28 & 29 april 2010 bij H.A.C. Langeveld. Kavel nr. Korte omschrijving. Geboden prijs. (Excl. Veilingkosten en BTW & 2% aankoop provisie) Handtekening: (U kunt deze opdracht tot aankoop faxen naar; ) 11
Pagina 1 van 5. Aanbod: Online materialenveiling in opdracht van H.A.C. Langeveld. Hobaho Veilen tel. 0224 59 0888 veilen@hobaho.
Pagina 1 van 5 Aanbod: Online materialenveiling in opdracht van Kavel Artikel Omschrijving 1 Lelieshaver, Antha - Omgebouwd naar nieuw systeem - Breedte; 100 cm 2 Pallets, 26 stuks - Partij van 26 stuks
Nadere informatieOnline materialenveiling in opdracht van Schermer Bloembollen
Online materialenveiling in opdracht van Schermer Bloembollen Aanvang veiling: Afloop veiling: Veiladres: Woensdag 13 oktober om 8.00 uur Woensdag 13 oktober om 20.00 uur www.hbinternet.nl Kijkdagen: Zaterdag
Nadere informatieOnline materialenveiling van een complete inventaris voor de boomkwekerij afkomstig uit een faillissement.
Online materialenveiling van een complete inventaris voor de boomkwekerij afkomstig uit een faillissement. Aanvang veiling: Afloop veiling: Veiladres: Dinsdag 31 augustus om 8.00 uur Woensdag 1 september
Nadere informatieOnline materialen inbrengveiling BolleNoord, t Zand
Online materialen inbrengveiling BolleNoord, t Zand Aanvang veiling: Afloop veiling: Veiladres: Dinsdag 15 juni om 12.00 uur Woensdag 16 juni om 20.00 uur www.hbinternet.nl Kijkdagen: Uitlever dag(en):
Nadere informatieOnline materialen inbrengveiling Lisse
Online materialen inbrengveiling Lisse Aanvang veiling: Afloop veiling: Veiladres: Woensdag 12 januari 2011 om 8.00 uur Woensdag 12 januari 2011 om 20.00 uur www.hbinternet.nl Kijkdagen: Dinsdag 4 t/m
Nadere informatieOnline materialen inbrengveiling Hobaho bloembollenveiling FBA, Noordwijkerhout
Online materialen inbrengveiling Hobaho bloembollenveiling FBA, Noordwijkerhout Aanvang veiling: Afloop veiling: Veiladres: Dinsdag 15 juni om 12.00 uur Woensdag 16 juni om 20.00 uur www.hbinternet.nl
Nadere informatieOnline materialenveiling in opdracht van: Venbol BV. Kijkdagen: Vrijdag 22 mei van 8.30 tot 16.30 uur en zaterdag 23 mei van 8.30 tot 15.
Online materialenveiling in opdracht van: Venbol BV Start veiling: Einde veiling: Vrijdag 22 mei 2015, 8.00 uur Woensdag 27 mei 2015, 20.00 uur Kijkdagen: Vrijdag 22 mei van 8.30 tot 16.30 uur en zaterdag
Nadere informatieMaterialenveiling in opdracht van S.B.J. Kerkhof
Materialenveiling in opdracht van S.B.J. Kerkhof Datum veiling: Vrijdag 5 maart 2010 Aanvang veiling: Veiladres: Kijk adres: Kijkdagen: Uitleverdag: Veilingmeester: Toezichthouder: Betaling: 10.00 uur
Nadere informatieVEILINGVOORWAARDEN: AANVULLENDE BEPALINGEN:
VEILINGVOORWAARDEN: Op deze veiling en de daaruit voortvloeiende transacties zijn van toepassing: Het reglement en algemene voorwaarden van Hobaho BV welke zijn gedeponeerd bij de griffie van de arrondissementsrechtbank
Nadere informatieVEILINGVOORWAARDEN: AANVULLENDE BEPALINGEN:
VEILINGVOORWAARDEN: Op deze veiling en de daaruit voortvloeiende transacties zijn van toepassing: Het reglement en algemene voorwaarden van Hobaho BV welke zijn gedeponeerd bij de griffie van de arrondissementsrechtbank
Nadere informatieVEILINGVOORWAARDEN: AANVULLENDE BEPALINGEN:
VEILINGVOORWAARDEN: Op deze veiling en de daaruit voortvloeiende transacties zijn van toepassing: Het reglement en algemene voorwaarden van Hobaho BV welke zijn gedeponeerd bij de griffie van de arrondissementsrechtbank
Nadere informatieMiddenvliet 25d, Julianadorp
Online materialenveiling in opdracht van: Nederstigt Liesjeshoeve Aanvang veiling: Afloop veiling: Kijkdagen: Uitlever dag(en): Kijkadres: Betaling: Dinsdag 1 oktober 8.00 uur Woensdag 2 oktober 20.00
Nadere informatieVEILINGVOORWAARDEN: AANVULLENDE BEPALINGEN:
VEILINGVOORWAARDEN: Op deze veiling en de daaruit voortvloeiende transacties zijn van toepassing: Het reglement en algemene voorwaarden van Hobaho BV welke zijn gedeponeerd bij de griffie van de arrondissementsrechtbank
Nadere informatieVEILINGVOORWAARDEN: AANVULLENDE BEPALINGEN:
VEILINGVOORWAARDEN: Op deze veiling en de daaruit voortvloeiende transacties zijn van toepassing: Het reglement en algemene voorwaarden van Hobaho BV welke zijn gedeponeerd bij de griffie van de arrondissementsrechtbank
Nadere informatieVEILINGVOORWAARDEN: AANVULLENDE BEPALINGEN:
VEILINGVOORWAARDEN: Op deze veiling en de daaruit voortvloeiende transacties zijn van toepassing: Het reglement en algemene voorwaarden van Hobaho BV welke zijn gedeponeerd bij de griffie van de arrondissementsrechtbank
Nadere informatieOnline materialenveiling. N. Smit
Online materialenveiling in opdracht van N. Smit Aanvang veiling: Afloop veiling: Kijkdagen: Uitlever dag(en): Kijkadres: Betaling: Woensdag 19 september 2012, 8.00 uur Donderdag 20 september 2012, 20.00
Nadere informatieOnline materialenveiling in opdracht van: Mts. HC. Houdijk & Zn. Vrijdag 13 maart van 8.30 tot 16.30 uur. Anders op afspraak
Online materialenveiling in opdracht van: Mts. HC. Houdijk & Zn. Aanvang veiling: Afloop veiling: Kijkdagen: Uitlever dag(en): Kijkadres: Betaling: Dinsdag 10 maart 2015, 8.00 uur Woensdag 11 maart 2015,
Nadere informatieVEILINGVOORWAARDEN: AANVULLENDE BEPALINGEN:
VEILINGVOORWAARDEN: Op deze veiling en de daaruit voortvloeiende transacties zijn van toepassing: Het reglement en algemene voorwaarden van Hobaho BV welke zijn gedeponeerd bij de griffie van de arrondissementsrechtbank
Nadere informatieOnline materialenveiling in opdracht van: Fa. GJA. van Diepen
Online materialenveiling in opdracht van: Fa. GJA. van Diepen Aanvang veiling: Afloop veiling: Kijkdagen: Uitlever dag(en): Kijkadressen: Betaling: Dinsdag 18 februari 2014, 8.00 uur Woensdag 19 februari
Nadere informatieOnline materialenveiling in opdracht van: Kwekerij-inventaris Hobaho. Veenhuizerweg 38C, 1704 DP Heerhugowaard
Online materialenveiling in opdracht van: Kwekerij-inventaris Hobaho Start veiling: Einde veiling: Kijkdagen: Uitlever dag(en): Kijkadres: Betaling: Woensdag 31 mei 2017, 8.00 uur Woensdag 7 juni 2017,
Nadere informatieOnline materialenveiling in opdracht van Paul van Bentem Bloembollen BV
Online materialenveiling in opdracht van Paul van Bentem Bloembollen BV Aanvang veiling: Afloop veiling: Kijkdagen: Uitlever dag(en): Kijkadres: Betaling: Dinsdag 11 september 2012, 8.00 uur Woensdag 12
Nadere informatieCreilerpad 4b, Creil
Online materialenveiling in opdracht van: Veco Blb & Groente BV Aanvang veiling: Afloop veiling: Kijkdagen: Uitlever dag(en): Kijkadres: Betaling: Woensdag 2 oktober 8.00 uur Donderdag 3 oktober 20.00
Nadere informatieIn opdracht van: Fa. N.H. & J.J.M. Onderwater Koningsweg 24 Breezand. 7 en 8 maart
In opdracht van: Fa. N.H. & J.J.M. Onderwater Koningsweg 24 Breezand 7 en 8 maart 2012 www.hbinternet.nl Online materialenveiling in opdracht van Fa. N.H. & J.J.M. Onderwater Aanvang veiling: Afloop veiling:
Nadere informatieOnline materialenveiling in opdracht van Kwekerij Amaranth VOF
Online materialenveiling in opdracht van Kwekerij Amaranth VOF Aanvang veiling: Afloop veiling: Dinsdag 28 september, 8.00 uur Woensdag 29 september, 20.00 uur Kijkdagen: Uitlever dag(en): Kijk adres:
Nadere informatieOnline materialenveiling in opdracht van E.C. Wassenaar
Online materialenveiling in opdracht van E.C. Wassenaar Aanvang veiling: Afloop veiling: Kijkdagen: Uitlever dag(en): Kijk adres: Betaling: Dinsdag 17 mei om 8.00 uur Woensdag 18 mei om 20.0 0 uur Vrijdag
Nadere informatieVEILINGVOORWAARDEN: AANVULLENDE BEPALINGEN:
VEILINGVOORWAARDEN: Op deze veiling en de daaruit voortvloeiende transacties zijn van toepassing: Het reglement en algemene voorwaarden van Hobaho BV welke zijn gedeponeerd bij de griffie van de arrondissementsrechtbank
Nadere informatieOnline materialenveiling in opdracht van Sint Maarten Beheer BV
Online materialenveiling in opdracht van Sint Maarten Beheer BV Aanvang veiling: Afloop veiling: Veiladres: Dinsdag 27 april om 8.00 uur Woensdag 28 april om 20.00 uur www.hbinternet.nl Kijkdagen: Zaterdag
Nadere informatieKAVEL TITEL OMSCHRIJVING 1 Elevator Elevator, 60 cm breed 2 Elevator Elevator, 60 cm breed 3 Vellenbak Vellenbak, Allround, met spijlenband, 80 cm
KAVEL TITEL OMSCHRIJVING 1 Elevator Elevator, 60 cm breed 2 Elevator Elevator, 60 cm breed 3 Vellenbak Vellenbak, Allround, met spijlenband, 80 cm breed, inclusief uitdruipbak voor kuubskist, afmeting
Nadere informatieVerklaring van Deelname. In verband met deelname aan de Faillissementsveiling: Zeegaande Woonkotter RAN van Onlineveilingmeester.
Verklaring van Deelname In verband met deelname aan de Faillissementsveiling: Zeegaande Woonkotter RAN van Onlineveilingmeester.nl In origineel getekend en voorzien van kopie paspoort/id-kaart als hierna
Nadere informatieHOUTHANDEL SERULUS WEGENS STOPZETTING ACTIVITEITEN (BE) Houthandel. Berlaarbaan Onze-Lieve-Vrouw-Waver (Loten/Lots 1-533)
ONLINE VEILING HOUTHANDEL SERULUS WEGENS STOPZETTING ACTIVITEITEN (BE) Houthandel Berlaarbaan 466-2861 Onze-Lieve-Vrouw-Waver (Loten/Lots 1-533) Sluitingsdatum: donderdag 15 NOVEMBER vanaf 14:00 Bezichtiging:
Nadere informatieVeilingcatalogus Inbrengveiling lampen en verlichting
Veilingcatalogus Inbrengveiling lampen en verlichting Kijkdag: Woensdag 12 april 2017 van 13.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Woensdag 13 april 2017 vanaf 20.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt
Nadere informatieVOORWAARDEN GROEN TER VELDEN:
VOORWAARDEN GROEN TER VELDEN: Op deze verkoop bij inschrijving en de daaruit voortvloeiende transacties zijn van toepassing: Het Hobaho-reglement (12 januari 2017). Dit reglement is bij Hobaho verkrijgbaar
Nadere informatieVeilingcatalogus Bedrijfsbeeindiging Uitzendbureau
Veilingcatalogus Bedrijfsbeeindiging Uitzendbureau Kijkdag: Dinsdag 22 mei 2018 van 9.00 tot 11.00 uur Sluiting veiling: Woensdag 23 mei 2018 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling
Nadere informatieMaisveld 21, 7951 XA Staphorst
Maisveld 21, 7951 XA Staphorst Boertjes Makelaardij Staphorst Gemeenteweg 75 7951 CE, STAPHORST Tel: 0522-462844 E-mail: staphorst@boertjes.nl Omschrijving Maisveld 21, 7951 XA Staphorst Online executieveiling
Nadere informatieVEILINGVOORWAARDEN: AANVULLENDE BEPALINGEN:
VEILINGVOORWAARDEN: Op deze veiling en de daaruit voortvloeiende transacties zijn van toepassing: Het Hobaho-reglement (oktober 2013). Dit reglement is bij Hobaho verkrijgbaar en in te zien en te downloaden
Nadere informatieVloerverwarming, radiatoren en gereedschappen
ONLINE VEILING FLOOR HEATING EQUIPMENT, RADIATORS AND TOOLS (NL) Vloerverwarming, radiatoren en gereedschappen Christiaan Huygensweg 7 5151 DM Drunen (Floor heating equipment and Radiators) Sluitingsdatum:
Nadere informatieVEILINGVOORWAARDEN: AANVULLENDE BEPALINGEN:
VEILINGVOORWAARDEN: Op deze veiling en de daaruit voortvloeiende transacties zijn van toepassing: Het reglement en algemene voorwaarden van Hobaho BV welke zijn gedeponeerd bij de griffie van de arrondissementsrechtbank
Nadere informatieVeilingcatalogus Deurendump
Veilingcatalogus Deurendump Kijkdag: Sluiting veiling: Woensdag 27 november 2013 van 13.00 tot 17.00 uur Donderdag 28 november 2013 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van een
Nadere informatieLAATSTE KANS - AZ Sint-Maarten Mechelen Kantoormeubilair
LAATSTE KANS - AZ Sint-Maarten Mechelen Kantoormeubilair Verdiep GLV - Blok D - Kantoor Kantoormeubilair, kantoormateriaal, inrichting brasserie en dergelijke. Startdatum: Donderdag 8 november om 07:00
Nadere informatieDutch steel MY "de Ontmoeting"
Dutch steel MY "de Ontmoeting" AFMETINGEN : ca. 18.55 x 4.85 x 1.7 meter WERF ONTWERP BOUWJAAR MOTORISERING AANTAL HUTTEN : 1 + 1 LIGPLAATS VRAAGPRIJS : Euro 297.000 : Scheepswerf J. vd Molen & Zonen -
Nadere informatieCeresbolsward B.V. De Marne 1 8701 PV Bolsward 0515 573908. info@ceresbolsward.nl www.ceresbolsward.nl
Prijslijst 2011/2012 Prijzen exlcusief BTW Ceresbolsward B.V. De Marne 1 8701 PV Bolsward 0515 573908 info@ceresbolsward.nl www.ceresbolsward.nl Pagina 1 Inhoud B30 Motorploeg machine 3 Willy Nilly Maai
Nadere informatieVEILINGVOORWAARDEN: AANVULLENDE BEPALINGEN:
VEILINGVOORWAARDEN: Op deze veiling en de daaruit voortvloeiende transacties zijn van toepassing: Het reglement en algemene voorwaarden van Hobaho BV welke zijn gedeponeerd bij de griffie van de arrondissementsrechtbank
Nadere informatieIntroductie I&O Auctions
Brochure Introductie I&O Auctions Traditionele veilingen worden sinds enkele jaren vervangen door online veilingen. Internet biedt zoveel meer mogelijkheden. Het is snel, transparant en toegankelijker
Nadere informatieVerhuurtarieven 2014
Verhuurtarieven 2014 GEWICHT GRAAFMACHINES (al onze graafmachines zijn uitgerust met hydraulisch snelwisselsysteem) BREEDTE 1 DAG 2 DAGEN 5 DAGEN 10 DAGEN 15 DAGEN 20 DAGEN +/- 750 KG 0.75 M 100 93 /dag
Nadere informatieslim kopen, slim verkopen
slim kopen, slim verkopen Wat is Bieden en Wonen? U bent geïnteresseerd in een huis dat door de verkoper via een veiling op internet verkocht zal worden. Dat is misschien even wennen, maar het veilen is
Nadere informatieAANNEMINGS EN BAGGERBEDRIJF EKELSCHOT B.V. CRANE VESSEL (NL) Kraanschip. Ocrieteiland 4. Eemnes (AANNEMINGS EN BAGGERBEDRIJF EKELSCHOT B.V.
VERKOOP BIJ INSCHRIJVING AANNEMINGS EN BAGGERBEDRIJF EKELSCHOT B.V. CRANE VESSEL (NL) Kraanschip Ocrieteiland 4. Eemnes (AANNEMINGS EN BAGGERBEDRIJF EKELSCHOT B.V.) Sluitingsdatum: woensdag 15 JANUARI
Nadere informatieTechnische specificaties. TMM Serie 2,0 tot 2,5 ton Meeneem heftrucks
Technische specificaties TMM Serie 2,0 tot 2,5 ton Meeneem heftrucks 2 000-2 500 kg TECHNISCHE SPECIFICATIES 1.1 Fabrikant 1.2 Modeltype TMM 20 TMM 25 Omschrijving Gewicht 1.3 Aandrijving Diesel Diesel
Nadere informatieOnline materialenveiling bij BolleNoord in t Zand. Kijkdagen: Dinsdag 24 en woensdag 25 maart van 8.30 tot uur. Anders op afspraak
Online materialenveiling bij BolleNoord in t Zand. Start veiling: Einde veiling: Maandag 23 maart 2015, 12.00 uur Woensdag 25 maart 2015, 20.00 uur Kijkdagen: Dinsdag 24 en woensdag 25 maart van 8.30 tot
Nadere informatieVerhuurlijst Bert Duijsens, 2012
Aanhangwagens; Enkelasser 750 kg. Dubbelasser 2000 kg. Kiep aanhangwagen 2700kg. Autotransporter 2700 kg. Aanhangw. met huif 750 kg. Dubbelasser met huif 2000 kg. Oprijplaten Aanhangwagen net Overzetslot
Nadere informatieLAATSTE KANS - AZ Sint-Maarten Mechelen Verpleegafdeling & Kantoormeubilair
LAATSTE KANS - AZ Sint-Maarten Mechelen Verpleegafdeling & Kantoormeubilair Verdiep 2 - Blok A - Medium Care - Geneeskunde - Heelkunde Diverse kantoor-, medische-, zorg- & ziekenhuismaterialen. Startdatum:
Nadere informatieVeilingcatalogus Inbrengveiling eerste kwartaal 3 Sieraden
Veilingcatalogus Inbrengveiling eerste kwartaal 3 Sieraden Kijkdag: Woensdag 11 mei 2016 van 13.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Donderdag 12 mei 2016 vanaf 19.30 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt
Nadere informatieAanhangwagen enkelasser. Bakmaat 110x200cm. Aanhangwagen met oprijklep. Aanhangwagen/autotransporter. dubbele as bakmaat: 200x400cm
Aanhangwagen enkelasser Bakmaat 110x200cm Huurprijs per dag: 15,-- Aanhangwagen met oprijklep Dubbele as Met oprijklep Huurprijs per dag: 55,-- Aanhangwagen/autotransporter. dubbele as bakmaat: 200x400cm
Nadere informatieVeilingcatalogus JR Solutions
Veilingcatalogus JR Solutions Kijkdag: vrijdag 13 december 2013 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Afhaaldag: maandag 16 december 2013 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling
Nadere informatieACTIVE PRIJSLIJST 2018
ACTIVE PRIJSLIJST 2018 BOSMAAIERS standaard BOSMAAIERS pro Model: 2.9 L 2.9 B 4.0 B-T 4.5 B griffe Artikel nummer: 1290004 1290002 1404002 1454042 Inhoud cc: 28,5 28,5 38,0 42,7 Vermogen Pk/Kw: 1,7 / 1,25
Nadere informatieGroene veiling. Heemskerk. datum: Dinsdag 24 mei 2016
Groene veiling van te veld staande: Krokussen opdrachtgever: C. Winter & Zn. Heemskerk datum: Dinsdag 24 mei 2016 aanvang: 9.30 uur 0 Condities Groene veiling Geveild wordt onder de voorwaarden, zoals
Nadere informatieVeilingcatalogus Faillissement 7 Dresses
Veilingcatalogus Faillissement 7 Dresses Kijkdag: Dinsdag 23 januari 2018 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Woensdag 24 januari 2018 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling
Nadere informatieEen huis kopen in de 21 e eeuw
Een huis kopen in de 21 e eeuw Wat is Bieden en Wonen? U bent geïnteresseerd in een huis dat door de verkoper bij opbod op internet verkocht zal worden. Het kopen via Bieden en Wonen heeft belangrijke
Nadere informatieSabina II EE Opstalift
Actieve Tillift 2102020003 Sabina II EE Opstalift 2102020003 Sabina II EE Opstalift voor patiënten die actief deelnemen in het opstaan. Met de Sabina II EE Opstalift kunt u kiezen tussen het Sabina 350-tiljuk
Nadere informatieVeilingcatalogus Faillissement O'chelle Henk van der Doelen VEGHEL
Veilingcatalogus Faillissement O'chelle Henk van der Doelen VEGHEL Kijkdag: Op aanvraag Sluiting veiling: Donderdag 24 oktober 2013 vanaf 13.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van een
Nadere informatieMotorboot - Marex 280 Holiday - Kelly
Motorboot - Marex 280 Holiday - Kelly Algemeen Merk: Naam: Referentienummer: Marex Kelly B1058 Afmetingen (l x b x d): 8.95 x 2.80 x 0.85 Doorvaarthoogte: ca. 2.20 Werf: Marex, Noorwegen Bouwjaar: 2007
Nadere informatieVerhuurlijst (prijzen per dag in euro s zijn excl. BTW)
Verhuurprogramma 1 Verhuurlijst (prijzen per dag in euro s zijn excl. BTW) Tuinmachines Kettingzagen 1-4 werkdagen 5-20 werkdagen cs 6702 66,7 cc Zaagblad 50 cm 3/8 tweetakt 1:50 Slijtagekosten per gebruikte
Nadere informatieVeilingcatalogus Faillissement Happy Baron Voorraden te LOON OP ZAND
Veilingcatalogus Faillissement Happy Baron Voorraden te LOON OP ZAND Kijkdag: Maandag 15 mei 2017 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Dinsdag 16 mei 2017 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem
Nadere informatienaam + voornamen : straat + huisnummer : postcode + woonplaats : telefoonnummer : faxnummer: B. koper van het vaartuig
Koopovereenkomst gebruikt pleziervaartuig Voor transacties tussen particulieren Op beide contracten moeten de originele handtekeningen van koper en verkoper worden geplaatst. Lees het contract goed door
Nadere informatiePioenen Groen ter velden in opdracht van: J. Kunis Bloembollen
Pioenen Groen ter velden in opdracht van: J. Kunis Bloembollen VOORWAARDEN GROEN TER VELDEN: Op deze verkoop bij inschrijving en de daaruit voortvloeiende transacties zijn van toepassing: Het Hobaho-reglement
Nadere informatieBadkamers en wellness
ONLINE VEILING LUXURY WELLNESS (NL) Badkamers en wellness De Giek 10 9206 AT Drachten (Veilinglocatie Luxury Wellness) Sluitingsdatum: donderdag 10 NOVEMBER vanaf 19:00 Bezichtiging: woensdag 09 november
Nadere informatie212. Compressorent en Zonnepanelen
212. Compressorent en Zonnepanelen Verkoop informatie Aantal : 4 Locatie : Dison (België) Startdatum : 30 mei 2013 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 04 juni 2013 vanaf 18:50 Kijkdag : 30 mei 2013 van 14:00
Nadere informatieMOTORBOOT - BAVARIA 400 COUPE - BUTT
MOTORBOOT - BAVARIA 400 COUPE - BUTT Algemeen Merk: Naam: Referentienummer: Afmetingen (l x b x d): Doorvaarthoogte: Werf: Bavaria 400 Coupe Butt E2054 13.29 x 3.97 m ca. 3.33 m Bavaria Bouwjaar: 2015
Nadere informatieINCLUSIEF SD2050/SM2050. I stuks opvoerband met buffer welke materiaal aan de 3 mm (SD 2050) levert
dommelstraat 4 5347JL oss postbus 25 5340 AA oss telefoon 0412-623056 fax 0412-642275 e-mail info@baaijens.nl website www.baaijens.nl Betreft: Specificaties Productielijn OMSCHRIJVING 1 STUKS BAAIJENS
Nadere informatieVEILINGVOORWAARDEN: AANVULLENDE BEPALINGEN:
VEILINGVOORWAARDEN: Op deze veiling en de daaruit voortvloeiende transacties zijn van toepassing: Het Hobaho-reglement (oktober 2013). Dit reglement is bij Hobaho verkrijgbaar en in te zien en te downloaden
Nadere informatieSanitair, cv materialen en voorraad
ONLINE VEILING SANITARY HEATING PARTS AND STOCKS (NL) Sanitair, cv materialen en voorraad Nijverheidsweg 7a 4041 CK Kesteren (Sanitary heating parts and stock) Sluitingsdatum: dinsdag 09 JUNI vanaf 15:00
Nadere informatieLocatie : Bezuidenhoutseweg 67, 2594 AC Den Haag. wo van 09:00 uur tot 10:00 uur.
Locatie : Bezuidenhoutseweg 67, 2594 AC Den Haag Kijkdag(en) Sluiting vanaf wo 5-7-2017 van 09:00 uur tot 10:00 uur. wo 5-7-2017 om 18.00 uur. Let op! Afvoeren geschiedt op afspraak op (werkdagen) van
Nadere informatieIkVerhuurMijn.nl. Camper: Chausson Royale 21
IkVerhuurMijn.nl IkVerhuurMijn.nl koppelt huurders en verhuurders direct aan elkaar. Hierdoor wordt verhuren eenvoudig en huren voordelig. Camper: Chausson Royale 21 Internet: http://www.ikverhuurmijn.nl/chausson/
Nadere informatieParallelwei CH Workum +31(0) Nederland. Opgevraagd op: zondag 4 augustus Materiaal: Bouwjaar: Lengte: 14,00 m.
Exailor 45 Cabrio Hybride Prijs: 595.000 BTW betaald Bouwjaar 2016 Ref. nr.: erkoper: Categorie: Lengte: Breedte: Diepgang: Materiaal: Bouwjaar: Ligplaats: Land: Slaapplaatsen: Prijs: Lengte: 14,00 m Materiaal:
Nadere informatieC&N Endeavour 42. Motorjacht
For Sail Noord Paktuinen 2A 1601 GD Enkhuizen +31 850 060 194 info@forsailyachtbrokers.nl NR. 4242 C&N Endeavour 42 Motorjacht Vraagprijs: Verkocht L x B x D: 13,96 m x 3,80 m x 0,67 m Materiaal: Polyester
Nadere informatieAxiaal veegmachines. Outdoor cleaning. Benzinemotor - Semi-commercieel gebruik XLP 67-H. Opties
Outdoor cleaning Axiaal veegmachines Benzinemotor - Semi-commercieel gebruik XLP 67-H Honda GCV135 motor Borstel links en rechts verstelbaar Borstel 10 rijen poly, ø 25 cm 1 versnelling, 3,3 km/u Vaste
Nadere informatieMINI-KRANEN, COMPACTLADERS, BULLDOZERS, MINI-BREKERS, ZEVEN,... PRIJSLIJST 2015. JO VAN DEN NESTE NV - info@aalst-verhuur.be
MINI-KRANEN, COMPACTLADERS, BULLDOZERS, MINI-BREKERS, ZEVEN,... PRIJSLIJST 2015 GRAAFMACHINES (al onze graafmachines zijn uitgerust met hydraulisch snelwisselsysteem) +/- 750 KG 0.75 M 100 P/D 93 P/D 84
Nadere informatieVeelgestelde vragen Classic Car Auctions (CCA) Inhoud --
Veelgestelde vragen Classic Car Auctions (CCA) Inhoud -- Wat doet CCA / Wie is CCA? Wat zijn de openingstijden van CCA? Hoe vind ik een kavel terug op internet? Hoe kan ik meer halen uit de zoekfunctie?
Nadere informatieOutdoor cleaning Axiaal veegmachines
Outdoor cleaning Axiaal veegmachines Elektrische motor - Residentieel gebruik XEUR SANDY E-BRUSH Model XEUR SANDY E-BRUSH Prijs incl. BTW 329 Prijs excl. BTW 271,90 60 cm Electric 220 V Vermogen 900 W
Nadere informatiePRIJSLIJST. netto prijzen AF BRODOWO, POLEN. KMK Prijslijst 2016
PRIJSLIJST 2016 netto prijzen AF BRODOWO, POLEN AFWEEGMACHINES BAND WEEGMACHINES Geschikt voor Capaciteit WR30 - Twee PVC banden - Weeg container 30 kg - Koppelbaar met verpakkingsmachine WP30 Eco WPS50
Nadere informatieCatalogus Verkoop bij inschrijving. MD Handelsonderneming. Goederen thans opgeslagen De Hoogt 47 Loon op Zand
Catalogus Verkoop bij inschrijving MD Handelsonderneming Goederen thans opgeslagen De Hoogt 47 Loon op Zand 1 Het betreft een verkoop bij inschrijving van de volgende machines: 5 nieuwe afzuigunits NEDERMAN
Nadere informatieMP Nederland. Productblad MP 50. MP 50 Benzine m²/u. 500 mm. 650 mm. 4,5 km/u. 40 l. 3 m². Handmatig. Honda 3 hp. Mechanisch.
MP Nederland Hengelderweg 22, 6942 NB Didam Tel. 0316 523142 - info@mpnederland.nl Productblad MP 50 OMSCHRIJVING Maximale oppervlakte prestatie Werkbreedte centrale borstel Werkbreedte met een zijborstel
Nadere informatieVEILINGVOORWAARDEN: AANVULLENDE BEPALINGEN:
VEILINGVOORWAARDEN: Op deze veiling en de daaruit voortvloeiende transacties zijn van toepassing: Het Hobaho-reglement (12 januari 2017). Dit reglement is bij Hobaho verkrijgbaar en in te zien en te downloaden
Nadere informatieNieuwe Krim 38 - Coevorden
Vraagprijs 265.000,-- k.k. Lamberink Garantiemakelaars Lage Doelen 10 7772 BL Hardenberg Tel: 0523-270174 Fax: 0523-270175 Omschrijving Nieuwe Krim 38 - Coevorden In landelijke omgeving gelegen vrijstaande
Nadere informatieVEILINGVOORWAARDEN: AANVULLENDE BEPALINGEN:
VEILINGVOORWAARDEN: Op deze veiling en de daaruit voortvloeiende transacties zijn van toepassing: Het Hobaho-reglement (12 januari 2017). Dit reglement is bij Hobaho verkrijgbaar en in te zien en te downloaden
Nadere informatieBehangafstomer LMB290
Behangafstomer LMB290 Spanning Opwarmingstijd Autonomie tank Inhoud tank Lengte stoomslang Afmetingen 230V 2900W Ca. 16min Ca. 90min 7,5 l 5m 10kg 47x45x41cm Hogedrukreiniger koudwater HD6/15C Spanning
Nadere informatieElektrische motorkruiwagens
Transport Batterij - Semi-commercieel gebruik XEUR CARRY 24V Elektrische motor 300 Watt, 24 V 100 kg / 85 liter Automatisch remsysteem 1 versn. vooruit + 1 achteruit Batterij 2x 12 V / 55 Ah Autonomie
Nadere informatieMOTORBOOT - BAVARIA SPORT 38
MOTORBOOT - BAVARIA SPORT 38 Algemeen Merk: Bavaria Sport 38 Referentienummer: Afmetingen (l x b x d): Doorvaarthoogte: Werf: B1123 11.80 x 3.99 x 1.05 m ca. 3.33 m Bavaria Yachtbau GmbH Bouwjaar: 2012
Nadere informatieGEZOCHT KOPER VOOR DE 50STE BOUWKRAAN VAN 2005 WE VERLENGEN ONZE ACTIE MET GRATIS RADIOBESTURING OP ONZE NIEUWE BOUWKRANEN.
DE CEUSTER & CO NV LOMMEL - HOUTHALEN Jaargang 6 uitgave 3 uitgiftedatum 2005-11-15 GEZOCHT KOPER VOOR DE 50STE BOUWKRAAN VAN 2005 50 BOUWMACHINES DE CEUSTER & CO NV Buskruitstraat 40 B-3920 LOMMEL Tel.
Nadere informatieMOTORBOOT - BAVARIA SPORT 38 - Lepus
MOTORBOOT - BAVARIA SPORT 38 - Lepus Algemeen Merk: Bavaria Sport 38 Naam: Referentienummer: Afmetingen (l x b x d): Doorvaarthoogte: Werf: Lepus B1139 11.80 x 3.99 x 1.05 m ca. 3.33 m Bavaria Yachtbau
Nadere informatieWEHDE,,Fluister Pompen LEVERINGSPROGRAMMA
WEHDE,,Fluister Pompen LEVERINGSPROGRAMMA 3-9-2014 Wehde pompen kunnen meer dan alleen water pompen Vuilwater Water met zand Water met kalk Water met olie Water met afval Olie ( mits vloeibaar) Schuimende
Nadere informatieSpecificaties. FC 4000 Serie. Vierwiel Vorkheftruck FC 4000. Serie
C FC 4000 Serie FC 4000 Serie Vierwiel Vorkheftruck C FC 4000 Serie Vierwiel Vorkheftruck 4.21 3.7 3.6 4.22 4.24 4.21 4.35 100 mm 4.33-4.34 100 mm 1220 500 Q 4.22 4.5 4.7 4.4 4.2 4.18 462 mm 14.6" 503
Nadere informatieJachtmakelaardij Kappers
Luxe Motor 1375 Prijs: 175.000 BTW betaald Bouwjaar 2008 Ref. nr.: erkoper: Categorie: Lengte: Breedte: Diepgang: Materiaal: Bouwjaar: Ligplaats: Land: Slaapplaatsen: Prijs: Lengte: 13,75 m Materiaal:
Nadere informatieCentrale verhuurlijn voor reserveringen en planning Tel: 088-10 10 150 E-mail: machine@skippy-rent.nl
Centrale verhuurlijn voor reserveringen en planning Tel: 088-10 10 150 E-mail: machine@skippy-rent.nl klimmateriaal Hoogwerkers rolsteigers vanaf 8,77 kamersteigers vanaf 7,14 Steigeraanhangwagen incl.
Nadere informatieSportkledij en sportaccessoires
ONLINE VEILING SPORTKLEDIJ EN ACCESSOIRES WEGENS STOCKVERKOOP (BE) Sportkledij en sportaccessoires Lilsedijk 28 B15 2340 Beerse (Loten/Lots) Sluitingsdatum: woensdag 03 SEPTEMBER vanaf 14:00 Bezichtiging:
Nadere informatiemediterrane bomen en rollend materieel
ONLINE VEILING MEDITERRANE BOMEN EN ROLLEND MATERIEEL (NL) mediterrane bomen en rollend materieel Langekruisweg 21 2676 BM Maasdijk (Locatie De Schelde) Sluitingsdatum: maandag 04 JULI vanaf 19:00 Bezichtiging:
Nadere informatieNr Lot Startbod Opbod Nota's
Nr Lot Startbod Opbod Nota's 0001 2 geperforeerde s breedte 110 cm (nieuw!) 0002 2 geperforeerde s breedte 110 cm (nieuw!) 0003 2 geperforeerde s breedte 110 cm (nieuw!) 0004 en materialen Fulmen 12 Volt
Nadere informatieVEILINGVOORWAARDEN: AANVULLENDE BEPALINGEN:
VEILINGVOORWAARDEN: Op deze veiling en de daaruit voortvloeiende transacties zijn van toepassing: Het Hobaho-reglement (12 januari 2017). Dit reglement is bij Hobaho verkrijgbaar en in te zien en te downloaden
Nadere informatieActie Stroomgeneratoren
G 4000 POWERSMART Krachtige en budgetvriendelijke stroomgenerator Zeer grote tank (25 L) voor lange autonomie Meter benzinepeil Voltmeter Circuit onderbreker AVR (Automatische Spanningsregelaar) Oliepeilbeveiliging
Nadere informatieSteeler Survey 55. L x B x D: 16,50 m x 4,70 m x 1,40 m. Materiaal: Staal. Bouwjaar: 2011. Motor: Vetus Deutz 210 PK. Ligplaats: In verkoophaven
Steeler Survey 55 L x B x D: 16,50 m x 4,70 m x 1,40 m Materiaal: Staal Bouwjaar: 2011 Motor: Vetus Deutz 210 PK Ligplaats: In verkoophaven 595.000,- BTW niet betaald Omschrijving: Schip is uitgevoerd
Nadere informatie189. Tractoren, Heftruck, Machine-Tool
189. Tractoren, Heftruck, Machine-Tool Verkoop informatie Aantal : 19 Locatie : Charleroi (België) Startdatum : 28 februari 2013 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 05 maart 2013 vanaf 18:30 Kijkdag : 28 februari
Nadere informatie