1 / 7
Knipbeurt en stylingadvies Salon Luci Lomm info@sanders-wonen.nl 30,00 kleuradvies voor woonruimte van (s)anders-wonen (s)-anders Wonen info@sanders-wonen.nl 150,00 drie-delige kleding set voor een jongen ( maat 116-152 ) Mr & Mrs Woods barthvanhout@ziggo.nl 130,00 drie-delige kleding set voor een meisje ( maat 116-152 ) Mr & Mrs Woods barthvanhout@ziggo.nl 130,00 Knipbeurt t.w.v. 18,00 Kapsalon Papillot Arcen 18,00 Tegoedbon t.w.v. 25,00 Atelier Mir Arcen miriam@ateliermir.com 25,00 Drooglooppmat afm. 50x80 cm.t.w.v. 18,95 Jac Clabbers Woninginrichting Velden info@jacclabbers.nl 18,95 2 / 7
Drooglooppmat afm. 50x80 cm.t.w.v. 18,95 Jac Clabbers Woninginrichting Velden info@jacclabbers.nl 18,95 Janzen geursstokje en douchefoam man eo vrouw Marloes Living Dreams Arcen marloes.livingdreams@home.nl 20,00 2 entree vouchers a 4uurThermaal Bad Thermaalbad Arcen habets.f@thermaalbad.nl 35,00 2 entree vouchers a 4uurThermaal Bad Thermaalbad Arcen habets.f@thermaalbad.nl 35,00 2 entree vouchers a 4uurThermaal Bad Thermaalbad Arcen habets.f@thermaalbad.nl 35,00 Bon voor koffie en vlaai voor 2 personen Arcener Bakhuys Bakkerij@arcenerbakhuys.info 15,00 Bon twv 10,00 Martens asperges info@martensasperges.nl 10,00 Janzen geursstokje en douchefoam man eo vrouw Marloes Living Dreams Arcen marloes.livingdreams@home.nl 20,00 Levensmiddelen pakket Versboerderij van Helden Lomm versboerderijvanhelden@kpnplanet.nl 20,00 Tegoedbon t.w.v. 25,- Hoed van 't Hof Arcen info@hoedvanthof.com 25,00 3 / 7
Tegoedbon t.w.v. 25,- Hoed van 't Hof Arcen info@hoedvanthof.com 25,00 1 uur Escape Room Arcen voor 15 personen incl. borrel Arcen Events & IJsvogel info@arcenevents.nl; pieter@ijsvogel.com 300,00 Knipbeurt dames of heren t.w.v. 20,00 Kapsalon Susanne vinkensusanne@hotmail.com 20,00 Knipbeurt dames of heren t.w.v. 20,00 Kapsalon Susanne vinkensusanne@hotmail.com 20,00 4 / 7
Tegoedbon voor 2 overnachtingen met caravan of tent op minicamping "Nabij de Fossa Eugeniana" t.w.v. 40,- Minicamping "Nabij de Fosssa Eugenia" nabijdefossa@kpnmail.nl 40,00 Vervoer van of naar een vliegveld binnen een straal van 100 km Herman Valckx voorzitter@dev-arcen.nl 75,00 2 stuks kandelaars twv 10,00 Drogisterij van Well Arcen drogisterij@vanwellarcen.nl 10,00 Leonardo glazen drankendispenser 5,5 liter Drogisterij van Well Arcen drogisterij@vanwellarcen.nl 35,00 4 uren stucadoorswerkzaamheden t.w.v. 144,00 1 m3 tuinschors,afgeleverd in zakken van 70 liter t.w.v. 150,00 1 m3 tuinschors,afgeleverd in zakken van 70 liter t.w.v. 150,00 Stucadoorsbedrijf Glenn van den Hoek Arcen info@glennvandenhoek.nl 144,00 BVB Substrates - Euroveen Grubbenvorst AvanderMeer@bvb-substrates.nl 150,00 BVB Substrates - Euroveen Grubbenvorst AvanderMeer@bvb-substrates.nl 150,00 Catioclean reinigende gezichtsbehandeling van 1/2-uur t.w.v. 25,00 Jeunesse Arcen marcel-simons@planet.nl 25,00 Waardecheque van 125,- incl. BTW als korting op een van de diensten zoals taxatie of aan- en verkoopbegeleiding Makelaardij Ankie Arcen info@makelaardijankie.nl 125,00 Kortingbon op een fotoshoot t.w.v. 25,00 Digifotaal Arcen geert@reivers-web.nl 25,00 5 / 7
1 klein onderhoudsbeurt voor personenauto t.w.v. 140,00 Rik Thijssen Auto & Camperservice Lomm info@rikthijssen.nl 140,00 Dagje electrisch fietsen voor 2 personen Lemmen Tweewielers Arcen lemmentweewielers@hetnet.nl 40,00 Was-knipbeurt t.w.v. 23,00 Kapsalon Alice Arcen job.niels@home.nl 23,00 Was-knipbeurt t.w.v. 23,00 Kapsalon Alice Arcen job.niels@home.nl 23,00 De hoogste bieder mag met Kees Labrijn een keer mee naar de aanstaande kampioen van Nederland Kees Labrijn 75,00 Tegoedbon voor Thaise voetmassage (tijdens massage wordt met handen, massagestokjeen warme olie een drukpunten en onderbeenmassage gegeven) Duur 1,5 uur Helene Willemsen willemsen122@hetnet.nl 35,00 1 uur PC-reparatie aan huis t.w.v. 50,00 Stefan van Bakel stefan.van.bakel@home.nl 50,00 3 zakken a 10 Ltr. geklooft open haardhout Berckenhout - Sven van de Bercken nabijdefossa@kpnmail.nl 25,00 Wij komen graag 1 uur sneeuwruimen en maken uw woning weer bereikbaar!! Bas en Daan Beeker b.beeker@hetnet.nl 25,00 Koffertje met trein Bengelssss 20,00 6 / 7
Koffertje poppendoktet Bengelssss 24,50 Spray-mop v. dweilen van vloertegels/laminaat, geoliede of gelakte vloeren zonder emmer incl. 4 liter navulling Ger Schreven Parket info@gerschrevenparket.nl 80,00 2 entree vouchers Spa Wellness Lomm Spa Wellness Lomm erica@spawellness.nl 49,00 2 entree vouchers Spa Wellness Lomm Spa Wellness Lomm erica@spawellness.nl 49,00 2 entree vouchers Spa Wellness Lomm Spa Wellness Lomm erica@spawellness.nl 49,00 Lenco Concerto DIR-2000, WIFI Internet radio met Bluetooth, DAB+ en Spotify connect Lenco ron.lamers@ziggo.nl 299,00 Lenco L-1 platenspeler Lenco ron.lamers@ziggo.nl 299,00 7 / 7