Restlijst Grote Veiling PPRC, 14 maart 2015 1 1 in paar, stempel Dordrecht o 200,00 35,00 2 2 in paar, stempel Venlo o 180,00 30,00 3 3 lichtoranje, met Amersfoort franco halfrond, schaars stempel o 170,00 35,00 4 4-6 Zeer fraai, 4 onder kort o 150,00 15,00 6 13 e.v Wapens 13, 15 2x, 16, 17 2x, 18, ongebruikt * 1.030,00 40,00 17 68 De 20 cent * 200,00 25,00 23 87-89 De Ruyter ** 50,00 10,00 24 90-94 Jubileum serie ** 27,00 5,00 25 90/97 diverse waarden, * en ** *(*) 92,00 9,00 27 101 De 10 gld. o 900,00 210,00 30 107-109 Cijferserie + 108A, postfris ** 415,00 70,00 32 114-120 Opruimingsuitgifte, 5 stuks, deels postfris *(*) 24,00 2,00 33 114-120 Extra: Opruiming 132, 133, deels postfris *(*) 70,00 7,00 42 141-143 deels ** *(*) 35,00 3,00 50 199-202 Kinderserie ** 45,00 9,00 69 252-260 incl. Zeemanszegels, luxe o 62,00 6,00 76 274-277 Zomer 1935 o/* 20,00 2,00 81 323-324 Willibrordus * 7,50 1,00 82 327-331 Kind ** 45,00 6,00 93 402B-403B Legioen, postfris, prachti ** 290,00 50,00 97 508-512 Kinderzegels in blokken van 4, plaatfout in 509 o 21,00 3,00 99 518-533 Koningin Juliana En Face ** 360,00 55,00 100 535-537 En face, hoge waarden * 1.295,00 100,00 102 542/543 UPU 1949 ** 13,00 2,00 114 681-682 Europa ** 45,00 5,00 132 Pb Inhoud boekje 9f (compleet 115) ** 4,00 133 Pb Boekje 9G, kaft fraai ** 70,00 6,00 136 Pt 1 en 2 met puntstempels o 35,00 4,00 146 D16-19 Cour ongebruikt * 120,00 18,00 148 D27-40 Courzegels o 18,00 1,00 150 lp 6/8 Mercurius o 14,00 2,00 152 Int. 1 en 2 Int. 1 zonder gom, 2 postfris *, ** 425,00 75,00 157 RT 1/18 compleet * 600,00 110,00 Overzee 173 104-120 Curacao, zeehelden * 300,00 60,00 177 Nieuw Guinea 22/25 *, Pt 1/6 o */o 50,00 4,00 178 70f Ned. Indië, Java kopstaand, postfris blokje + 1 ** 20,00 2,00 181 93 buiten bezit o 8,50 2,00 184 1-22 Indonesië. Riau, met certificaat * 1.190,00 150,00 Verzamelingen, stockboeken buitenland, deel 1 196 Twee Stockboeken A5, GB 10,00 208 Rusland + wat Afrikaanse staten, veel ** en thema 30,00 221 Groot Brittannië leuchtturm stockboek, klassiek, modern, aantallen. Kijken! 25,00 222 Stockboek Nederland + overzee, meest **, Duitsland, Oostenrijk en div. o 15,00 225 Bund, postfris in aantallen, hoge cat.w. 40,00 248 Ruimtevaart in groen stockboek 5,00 NEDERLAND VERZAMELINGEN (albums en stockboeken) 257 Nederland in luxe Davo IV, 1991 t/m 1999, **, compleet 75,00 264 Verzameling Nederland in Leuchtturm klemband (christal), 1852-1974 o,*,** 25,00 266 Nederland velletjes en langlopend (Beatrix) 12,00 268 Stockboek NL met betere postzegelboekjes ** 10,00 276 Nederland in Holland album, roest niet geteld + leeg Holland album 25,00 278 Luxe Importa sb NL, postfris vanaf jaren '70, meer dan 50 kinderblokjes 30,00 281 Nederland vanaf 1852 in keurige Davo 20,00 282 Nederland Overzee, ouder materiaal in Davo 20,00
285 Stockboek met veel en mooi Nederland 20,00 288 Collectie */**, 1960-1989, compleet, incl. pz-boekjes in Leuchtturm 60,00 292 Suriname postfris in bruin Filisafe 12,00 294 Collectie NL in luxe Leuchtturm 1944-1984, postfris, perfect 1.800,00 150,00 296 Curacao/ Ned. Antillen in luxe Davo 55,00 297 Nederland en Overzee, allerlei luchtpostbrieven 15,00 299 Davo album met pzb oa nr's 6 en 9 en telblokken 1.000,00 90,00 300a Nederland in 3 prachtige KABE albums. 50,00 301 2x Nederland 1930 zegels, 3 bl, blokjes v 4 en uit pzb o 1.030,00 50,00 302 Nederland tussen nr 50 tot 800 meest postfris **/* ± 1000 70,00 303 Nederland 10,00 307 Davo Album Nederland */**/o 1.500,00 50,00 309 Aruba tot okt 2001, Suriname en Nieuw Guinea meest postfris(dorcas) 42,00 Verzamelingen, stockboeken buitenland, deel 2 313 Zeer luxe stockboek, allerlei, veel postfris 20,00 315 Vaticaan in drie luxe Davo's 250,00 316 Antarctica, allerlei poststukken in Victoria album 25,00 318 Europa, veel postfris + map 10,00 324 Gevarieerd met Duitsland Reich en diverse motieven, waarbij postfris 10,00 325 Israel posrfris in groen Filisafe 20,00 326 Israel posrfris in blauw Patento 12,00 335 Verzameling Groot Brittannië 1950-1971 in Lindner 25,00 336 Verzameling Duitsland-Berlijn op Lindner-bladen 20,00 342 Album Belgie in Davo gebruikt 75,00 343 Album Belgie eigen opzet met voordruk stempels,trein en bezettings zegels enz 50,00 344 Album Indonesie in 2 albums incl voetbal en apenblokken RIAU 195,00 349 album Belgie in KABE 1 mooie collectie goed gevuld cw vlgs OBP o/*/** 4.200,00 225,00 351 album idem deel 3 1958-1969 ** 1.200,00 50,00 352 album idem deel 4 1970-1982 ** 500,00 25,00 359 band diverse kunst bladen met zegels Belgie (3) 5,00 361 album FDC en diversen Belgie en nederland (5) 5,00 363 stockboek Frankrijk en Belgie waaronder postfris belgie voor afstempelingen.(7) 30,00 366 stockboek Duitsland 1940 stuks o 1.350,00 50,00 367 stockboek 3x Wereld waaronder ook nederland (6000 stuks) o?? 30,00 369 Album UNICEF 15,00 371 Album Unicef jaar van het kind 109 enveloppen 10,00 375 Album Album met esparanto brieven, fdc 5,00 376 Stockboek Europa cept ook blokken ** 50,00 377 album Israel 1000 ++ 50,00 378 Stockboek Duitsland meest postfris 1.000,00 50,00 379 Stockboek Duitsland 750 x verschillend 4,00 381 Stockboek Duitsland 420x 10,00 382 Stockboek Duitsland 830x 20,00 NEDERLAND, in A4-mappen 401 144-162 Veth, zonder wm, op stockkaart */** 335,00 35,00 402 169-198 Veth, met wm op stockkaart */** 323,00 32,00 403 Kindblokjes (aantal) in map 40,00 404 Bladen 1935-1944, incl. Guilloche en samenhagend o/*/** 600,00 50,00 405 Map Kinderblokjes, 31 stuks, hoge cat. w. 12,00 407 332-345 Konijnenburg postfris 32,50 6,00 408 va 428 Bladen 1944-1949 o/*/** 250,00 20,00 409 va 550 Jaren '50 op bladen o/*/** 360,00 20,00 410 2310+2314 PMSchaarse plaatfout in compleet vel ** 80,00 15,00 417 d9/43 16/19: ongebruikt o/* 224,00 20,00 425 2255-57 PM Een van de meest schaarse en grootste plaatfouten ** 225,00 60,00 Thema en Buitenland in A4-mappen en stockboeken
439 DDR, complete vellen, steendruk, o 900,00 10,00 441 DDR blok 19, gebruikt (fdc-afstempeling!) en postfris o 165,00 20,00 442 DDR Meissener Porselein ** 15,00 3,00 444 Saar 1956, 199/200 vellen 4,00 455 Italië, 6 wk-blokken 1990 ** 50,00 5,00 456 GB, postfrisse series 1957 / 1966 5,00 458 GB, Isle of Man, periode 1973 / 1978 4,00 459 Guernsey, Jersey, Man, velletjes, thema Europa 10,00 461 Leipziger Messe, Duitsland Sovjet-Zone, cpl. Vellen van 25 met plaatfouten, mi 50 6,00 469 China, jaarboek 2006 + cd 300,00 100,00 471 GB, map met 8 betere postzegelboekjes 12,00 473 Zwitserland op stockkaarten o 500,00 20,00 475 Blad met betere Europa-zegels */** 450,00 40,00 478 Jaarset Zwitserland 1989 (ebay: 24 euro) 12,00 482 Scott 7 proof sets Prince Edward Island SCHAARS ** 300,00 40,00 484 Europa fdc's, o.a. Lundy en Andorra 1972 15,00 486 89 Alderney, fdc's 1 t/m 9 + 13 146,00 15,00 494 Schaubek album Oostenrijk 1968-1981 + veel extra's 20,00 500 Engeland in 4 luxe davo albums deel 1 goed gevuld catw ± 10.000 en 15.000 SG**/*/o 700,00 MUNTEN, medailles en papiergeld M22 Kistje + Doosje met centen, dubbeltjes, etc., ook in rollen, uitzoeken! 15,00 M42 Setje munten Joegoslavie 2,00 Kleine kavels buitenland Duitsland 501 Reich nr. 1, klein borstschild, zeer fraai, mooi stempel o 120,00 10,00 503 Reich 19 o 8,00 2,00 504 Reich 19, briefstukje stempel Alt Rüdnitz o 8,00 2,00 510 Reich 529-539 o 95,00 10,00 511 Reich 609-616 * 22,00 4,00 514 Reich, Weermacht, 2 series * 12,00 3,00 519 Reich, kaveltje met betere zegels en series 10,00 520 Reich, kaveltje met restmateriaal 5,00 535 123/138 Bund, posthoorn 11x, merendeel postfris */** 980,00 90,00 538 Bund Mi 177/196, waarbij 189/190 met keurstempel 25,00 547 Berlijn, partijtje rolzegels in stroken ** 5,00 554 272/281 Wurttemberg ** 25,00 2,50 561 139/149 x + 15Idem 1986 6,00 562 Idem 1987 6,00 563 Idem 1988 6,00 565 297, 298 Saar 320,00 40,00 566 338-340 Saar, blok van 4 200,00 30,00 BELGIE 571 175-177 België ** 200,00 30,00 575 1196 België, 1196/30/32/34/36 ** 300,00 35,00 584 mi 995-1000 Brugge obp nr 946-951 ** 175,00 25,00 CEPT 587 blok 4 Cyprus Turks cept ** 30,00 2,50 588 Portugal 1988 cept ** 22,00 2,00 589 Griekenland diverse cept stroken van 2 ** 30,00 3,50 590 Portugal maderia azoren 3 blokken 2006 ecpt ** 4,00 591 Portugal maderia azoren 3 blokken 1983 ecpt ** 3,50 592 blok 97 Albania cept 1992 ** 75,00 12,00 597 Faroer boekje cept post auto's 2013 ** 12,00 599 blok Macedonie Cept 2013 2 velletjes postauto's ** 20,00 600 484-487 Hongarije ** 420,00 50,00 601 504-510 Hongarije * 180,00 23,00
604 blok 88i Hongarije ** 250,00 40,00 605 bl. 134, A1 Hongarije * 200,00 20,00 606 bl. 214 a, b Hongarije ** 70,00 8,00 607 bl. 218 a Hongarije ** 120,00 15,00 614 bl. 3 Liechtenstein o 90,00 6,00 616 114-115 Liechtenstein o 500,00 75,00 619 478-483 Luxemburg * 130,00 18,00 620 Kavel Europa-zegels postfris 100,00 8,00 621 Faroer rondzendboekje 260,00 15,00 624 Faroer blok van 6 2001 ** 2,50 625 Faroer vel 2003 ** 3,50 626 Noorwegen rondzendboekje 37,00 5,00 627 6 Finland 8P - type C luxe exemplaar, mooi stempel o 250,00 45,00 630 262 Frankrijk, stockkaart met betere zegels. o.a. 262 (cat. 42) o 5,00 631 354-355 Frankrijk * 170,00 23,00 632 576-480 Frankrijk, strip, iets versterkt o 140,00 10,00 634 2x 186 GB half crown o 50,00 5,00 647 743-745 Spanje * 360,00 70,00 648 2293 Tsjechoslowakije, blokken 31a en b 70,00 10,00 651 45-50 Vaticaan ** 800,00 100,00 652 180-184 Vaticaan ** 100,00 10,00 653 185-186 Vaticaan ** 420,00 65,00 654 blok 12 Zwitserland ** 120,00 18,00 655 blok 14 Zwitserland 200,00 30,00 656 294a-296a Zwitserland 146,00 20,00 Verre landen 658 74-79 Eritrea o 1.600,00 240,00 659 57-62 Somalië o 2.600,00 350,00 662 Zuid-Afrika, Natal, dienst, catalogus -.- 10,00 663 Zuid-Afrika, driehoekzegels, 2 stuks. Vals? 1,00 664 luchtpost Japan * 370,00 50,00 665 507-510 Japan ** 160,00 30,00 670 795/809 China o 120,00 18,00 673 blok 63I China ** 10,00 1,00 674 SB2 China, boekje ** 180,00 25,00 675 SB4 China, boekje ** 50,00 4,00 676 SB 15 China, boekje ** 50,00 6,00 677 SB 18 China, boekje ** 35,00 4,00 684 bl. 104 China Blok 104 Keizerlijk ontvangst ** 12,00 1,00 693 23a Nieuw Zeeland victoria one shilling o 110,00 30,00 694 48 Nieuw Zeeland victoria six pence o 4,00 700 322-45 Nieuw Zeeland complete serie o 33,00 5,00 Zegels thematisch 703 170-181 Vogels, British Honduras 100,00 8,00 704 Vogels Kiribati 2,00 705 490-492 Jordanië, vogelserie ** 190,00 40,00 710 United Nations, Internationaal jaar van de oceaan 3,00 711 Paarden, o.a. mooi blok Ierland 4,00 713 bl. 2 Muziek, Beethovenblok 27,00 3,00 714 NL 203-207 Rode Kruis, met speciaal stempel, briefstuk 40,00 3,00 720 Denemarken blokje Kultuur Helsingor 2013 o 3,50 721 blok 58 Groenland landkaart ** 6,50 724 MH 16 Ijsland boekje nrs 1055-59 ** 20,00 4,00 725 MH 24 Ijsland boekje nrs 1128-32 ** 22,00 4,50 727 Zweden boekje boerderij dieren 2013 ** 7,50 728 blok 42 + 212 Zweden Frankrijk gemeenschappelijke uitgave koninklijke opera ** 7,50
729 Zweden boekje Zlatan Ibrahimovic Voetbal 2014 ** 9,00 730 1618-19 Jersey 60 jaar Koningin Elisabeth velletje ** 20,00 12,00 731 1643 idem met Hologram velletje van 4 ** 100,00 60,00 734 1671-1675 Jersey Gorilla's serie en blok ** 6,00 736 Guernsey Marine life serie en blokje 2014 ** 12,00 738 339-44+bl 22 Alderney vliegtuigen ** 17,00 8,50 739 Israel pzb vliegtuigen 100 jaar luchtvaart ** 8,00 740 Rusland blokje vliegtuigen 2005 ** 4,50 745 Samoa vogels duiven WWF ** 10,00 746 Kosovo vogels 4 velletjes ** 30,00 748 123-127 Falkland eilanden vogel serie ** 220,00 55,00 752 Suriname vogels 2003 blok ** 85,00 17,00 753 Suriname vogels 2005 ** 35,00 7,00 755 Belgie Landkaart ** 9,00 756 Indonesie blokje muziek ** 7,50 758 1247-1259 Gibraltar Vogelserie incl aanvullende waarden 1337-9 ** 20,00 759 treinen 1956 Tsjechoslowakije ** 32,00 5,00 760 vliegtuigen red arrows 2014 ** 8,50 768 Olympische Spelen 2000, Souvenir pakket Australische Post 6,00 774 Luchtvaart, met o.a. mooi vel USA en ballonvaart Beemster 3,00 775 Willem Alexander en Maxima + diversen Koningshuis 3,00 Lege albums en stockboeken 777 Bund albumbladen Lindner 1973-1984 in ordner 8,00 778 Nederland, Leuchtturm bladen 1975-1984, iets zegels 5,00 779 Bund 1972-1982 op albumbladen Lindner 15,00 780 Albumbladen KaBe Kanaaleilanden 1978-1983, deels zegels 10,00 781 Albumbladen Groot Brittannië deels met zegels, Lindner 1972-1983 10,00 782 Albumbladen KaBe Curacao, Antillen, Nieuw Guinea 6,00 783 Albumbladen KaBe Suriname, deels met zegels 10,00 784 Vervallen 785 Verzameling Duitsland Bund, (on)gebruikt, 1951-1972, op bladen 2,00 788 Leeg Leuchtturm album Bund 1949-1974 10,00 ANSICHTKAARTEN 810 Zes oude ansichtkaarten Zaanstreek, heel mooi 15,00 815 Album met meer dan 400 oude kaarten, o.a. Stoomtram Broek in Waterland 500,00 BOEKEN EN MATERIAAL 818 Boek Davo Tussen twee culturen 5,00 821 Boek Sail 2000 (zonder zegels) 2,00 824 UV-lamp + loep met lampje 6,00 829 Zes jaarboeken Oud Volendam, met prachtige premiefoto's 12,00 830 Wereldoorlog in het dorp-volendam 1939-1945, luxe gebonden boek 15,00 DOZEN 848 NL, Automaatboekjes, met beter, telblokken, etc., 100 stuks 75,00 850 Doos wereld (on)afgeweekt 5,00 851 Mooi kistje met vooral Duitsland 5,00 855 Doos met allerlei kleine veilingkavels Ned. en Overzee 40,00 860 Duitsland, Doos met zegels en blokjes 75,00 869 China, Beijing 2008, Ol. Spelen, zeer luxe presentatieset 90,00 877 Doos fdc's Antillen en Suriname, meer dan 300 15,00 879 Geschiedenis van WO2, in 7 albums/boeken/ met postzegels! 35,00 880 Blikje postzegelboekjes, ca. 70 stuks 20,00 881 Mooi kistje postzegelboekjes Antillen en Suriname, ca. 30 stuks 9,00 882 Tsjechoslowakije tientallen poststukken, veel ansichtkaarten 6,00 905 Lady Diana, ingelijst, uit Togo. Geef uw postzegelkamer kleur 6,00