Grote voorjaarsveiling Noviopost

Grote najaarsveiling Noviopost

018 A 20 oktober 2018

Veiling voorjaar 2019 update

NALATENSCHAPSVEILING 29 APRIL 2018

Beurs De Oranjerie J 2 A 018 A R 30 maart

Veiling kavellijst november 2017

KAVELLIJST 11 mei 2016 V.nr. K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr.

Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van onderhandelingen (art. 26 OESO)

Beverwijk veilingprogramma december xlsm, Veiling , 14:22

Kav. Cat.nr. Toelichting Kwal. Cat.wrd. Inzet Grote kavels/partijtjes

Buitenlandse dienstreizen - tabel van de dagelijkse forfaitaire vergoedingen en maximumprijzen voor logies (vanaf 1 april 2011)

Tarieven Internationale registratie (Benelux basis) 2016

JAAROVERZICHT 2010 gedetailleerd per Categorie, Regio en Land Bron: CBS

Dit besluit vervangt het Besluit van 31 december 2015, nr. DGBel 2015/5911M, Stcrt. 2015, nr n1

CLUBVEILING Februari 2017 No. Omschrijving C.W. Inzet

HERKOMST EN BESTEMMING GOEDEREN VIA ROTTERDAM

Rapport met betrekking tot Gegunde Uitvoer Periode : van 01/07/2012 tot en met 31/08/2012

KAVELLIJST 5 april 2017 V.nr. K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr.

kavellijst grote veiling 13 oktober 2018

Common Reporting Standard; landenlijst deelnemende rechtsgebieden. Directoraat-Generaal der Belastingdienst, Fiscaliteit

AFKONDIGINGSBLAD VAN SINT MAARTEN

Retourkavels november 2015, nog te koop op ruilbeurs!

K 4 K 15 K 17 K 18. K 29w K 24

LAND WERELDDEEL VIDEOREPORTAGES VLAANDEREN VAKANTIELAND

Ruilbeurslijst retourkavels van januari 2016

Startbod in Nederland - frankeerzegels 2 VI - 17 met vrij volledig Amsterdam C goed gerand pr ex! 100,00 25,00 XX 600,00 60,00

Nederland 0,10 0,10. Internationaal 0,10 0,10. Alarmnummer 112 Gratis Gratis

kavel Cat NR Omschrijving catw. inzet

Megaveiling 11 oktober 2014

KAVELLIJST 2 maart 2016

Officiële uitgave van het Koninkrijk der Nederlanden sinds 1814.

2018 no. 45 AFKONDIGINGSBLAD VAN ARUBA

Veiling 15 Ruildag zaterdag 25 november 2017 Kavel Kw Omschrijving Cat Catw Inzet 1 o 1 Willem III ct 50,00 4,00 2 o 2 Willem III ct

POSTZEGELVERENIGING. FILATELICA WEERT e.o. Veilingboekje. Voor 26 maart 2017

Visumvereisten voor buitenlanders die Oekraïne betreden. Land Visum vereist / niet vereist Opmerking*

Aruba-Mobiel 24. Australië 8. Australië-Mobiel 19. Azerbeidzjan 18. Azerbeidzjan-Mobiel 30. Azoren 5. Bahama s 17. Bahama s-mobiel 17.

k 55 k 65 k 73 k Nederland PF

Grote februari-veiling Noviopost

CLUBVEILING GROTE VEILING SEPTEMBER No. Omschrijving C.W. Inzet

Kabouters en paddenstoelen

VOETBAL TORNOOI VAN DE LAGERE SCHOLEN VAN SINT-LAMBRECHTS-WOLUWE

TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN. JAARGANG 1951 No. 46 Overgelegd aan de Staten-Generaal door de Minister van Buitenlandse Zaken

HET MULTILATERAAL AKKOORD TUSSEN BEVOEGDE AUTORITEITEN BETREFFENDE DE AUTOMATISCHE UITWISSELING VAN INLICHTINGEN INZAKE FINANCIELE REKENINGEN

Tarieven. Internationale Merken Overeenkomst Van Madrid En Protocol o.b.v. een Benelux Registratie

Kavel Cat.nrs omschr. vorm MUNTEN en papiergeld halve guldens ,, f/zfr 125,00 65, , f/zfr 35,00 20, , zfr/ p 50,00

Solcon Mobiel tarieven per 1 juni 2016

Afghanistan incl mobiel - Azoren

Veiling van maandag 1 februari 2016

Kavel Omschr. Kwal. Cat.w. Inzet.

KAVELLIJST 7 februari 2018 V.nr. K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr.

nr. 272 van ORTWIN DEPOORTERE datum: 23 januari 2018 aan JO VANDEURZEN Kinderbijslag - Kinderen in het buitenland

Zondag 25 november 2018

KAVELLIJST 7 december 2016

Rapport met betrekking tot Gegunde Uitvoer Periode : van 01/07/2018 tot en met 31/07/2018

Д1Х3Kavel Omschr. Kwal. Cat.w. Inzet. 1e

KAVELLIJST grote veiling oktober 2017

Donderdag 4 februari 2016 in Mennistenerf te Zaandam

Grote voorjaarsveiling Noviopost zaterdag 2 april 2011 om 13:30 uur Kavels te bezichtigen op de ledenavond van vrijdag 1 april en op zaterdagmorgen 2 april van 10:30 tot 12:00

kavel kwal. land cat. omschrijving cat.prijs inzet 1 xx frankrijk mi 1177 luchtpost 70,00 12,00 2 xx frankrijk mi 1106/08 3,00 3 xx frankrijk mi 1150/54 6,70 4 xx frankrijk mi 1100/03 3,50 5 xx frankrijk mi 852/55 1,80 6 xx frankrijk mi 1037/42 2,00 7 xx frankrijk mi 1182/85 1,00 8 xx frankrijk mi 940 + 943 1,25 9 xx frankrijk mi 1137/41 2,50 10 xx frankrijk mi 1124/27 + 957 1,25 11 xx frankrijk mi 834/37 + 1088 1,00 12 xx frankrijk mi 1014 kw 11 1,45 13 xx frankrijk mi 1024-92-1116 1,50 14 xx frankrijk mi 1235-38 kw 31 4,75 15 xx frankrijk mi Bl 8 0,95 16 o frankrijk mi Lp 865 30 5,00 17 xx frankrijk mi 906 en 8 1,10 18 xx frankrijk mi 958 1081 1037-8 1,00 19 xx frankrijk mi 1188-91 en 995 1,50 20 x Zwitserland mi 89 pl 1,40 21 x Zwitserland mi 91 pl 3,00 22 x Zwitserland mi 106 pl 4,00 23 x Zwitserland mi 171 pl 5,50 24 xx Zwitserland mi 262-65 postfris 1,75 25 xx Zwitserland mi 149-51 postfris 3,75 26 xx Zwitserland mi 153-55 posstfris 4,25 27 xx Zwitserland mi 185-88 postfris 2,75 28 xx Zwitserland mi 803-07 postris 0,85 29 xx Zwitserland mi 117 postfris 1,90 30 xx Zwitserland mi 552-54 postfris 2,50 31 xx Zwitserland mi 514-17 postfris 1,25 32 xx Zwitserland mi 602-06 postfris 2,80 33 xx Zwitserland mi 618-22 2,30 34 xx Zwitserland mi 514-17 en 664-67 postfris 1,70 35 xx Zwitserland mi 539-40 postfris 1,75 36 xx Zwitserland mi 510-11 mooi pf 1,25 37 xx Zwitserland mi 218-21 0,85 38 x Zwitserland mi 2 series 1924 en 1925 plakker 1,25 39 xx Zwitserland mi 786-90 1,00 40 xx Zwitserland mi 314-17 522-24 1,00 41 xx Zwitserland mi 1965 2 series 0,75 42 xx Zwitserland mi 232 en 238 postfris 1,25 43 x Zwitserland mi 266-69 0,95 44 x Zwitserland mi 270-1-3-5 kw 28 pl 3,00 45 xx Ned indie nvph 100-13 36 e kw 5,50 46 xx Ned indie nvph 84 108 111 112 postfr 1,90 1

47 xx Ned indie nvph 124-5 4,50 48 xx Ned indie nvph 239-40 postfris kw 15 e 1,80 49 xx Ned indie nvph 239-40 postfris kw 20e 2,50 50 o Ned indie nvph 16 3,60 51 o Ned indie nvph 16 2,75 52 o Ned indie nvph 15 en 23 1,60 53 o ned indie nvph Tussen 8 en 15 1,75 54 o Nederland nvph kavel 1,00 55 xx Ned nw guinea mi port serie postfris 2,75 56 xx Portugal mi blok uit 1949 7,00 57 xx Portugal mi blok uit 1949 7,00 58 o Polen mi blok 6 kw 90 e 14,00 59 xx Roemenie mi Blok 122 katw 190 euro 32,00 60 x DDR mi debria blok 1950 20,00 61 xx DDR mi blok 13 11,50 62 xx Bund mi blok 2 postfris 4,50 63 xx Berlin mi 2 blokken 0,95 64 xx Bund mi blok 7 pf 0,95 65 xx DDR mi blok 7 pf 1,75 66 o Liechtenstein mi Blok 3 4,00 67 xx Liechtenstein mi blok4 pf 7,00 68 xx Liechtenstein mi blok6 pf 2,00 69 xx Far Oer mi Blok 1 0,95 70 xx DLD - Berlijn mi 724/27 1,50 71 xx DLD - Berlijn mi 712/15 1,00 72 xx DLD - Berlijn mi 694/97 1,15 73 xx DLD - Berlijn mi 680/83 + 694/97 2,00 74 xx DLD - Berlijn mi 650/54 + 660/63 1,50 75 xx DLD - Berlijn mi 629/32 + 641/44 1,25 76 xx DLD - Berlijn mi 617/20 + 621/23 1,00 77 xx DLD - Berlijn mi 544/47 + 552/55 1,00 78 xx DLD - Berlijn mi 532/40 1,00 79 xx DLD - Berlijn mi 494/507 2,50 80 xx DLD - Berlijn mi 483/91 1,50 81 xx DLD - Berlijn mi 483/91 1,50 82 xx DLD - Berlijn mi 442/51 1,30 83 xx DLD - Berlijn mi 402/11 2,00 84 xx DLD - Berlijn mi 359/70 1,75 85 xx DLD - Berlijn mi 286/90 0,80 86 xx DLD - Berlijn mi 270/85 1,80 87 xx DLD - Berlijn mi 207/13 1,25 88 xx DLD - Berlijn mi 427/33 1,40 89 xx DLD - Berlijn mi 427/33 1,40 90 xx DLD - Berlijn mi blok 8 0,75 91 xx DLD - Berlijn mi 178/81 0,75 92 xx DLD - Berlijn mi 182/86 2,00 93 xx DLD - Berlijn mi 173/77 0,80 2

94 xx DLD - Berlijn mi 163/72 1,70 95 xx DLD - Berlijn mi 157/58 1,35 96 xx DLD - Berlijn mi 155/56 0,80 97 xx DLD - Berlijn mi 136/37 1,00 98 xx DLD - Berlijn mi 132/34 0,90 99 xx DLD - Berlijn mi 140/54 8,50 100 xx DLD - Berlijn mi 138/39 0,95 101 xx DLD - Berlijn mi 412/15 + 418/21 1,00 102 xx DLD - Berlijn mi 435/38 + 468/71 1,00 103 xx DLD - Berlijn mi 516/23 1,10 104 xx DLD - Berlijn mi 567/71 0,80 105 xx DLD - Berlijn mi 607/10 0,70 106 xx DLD - Berlijn mi 603/10 1,25 107 xx DLD - Berlijn mi partij tussen 612/31 1,30 108 xx DLD - Berlijn mi 633/40 1,25 109 xx DLD - Berlijn mi 645/49 0,90 110 xx DLD - Berlijn mi 654/58 0,90 111 xx DLD - Berlijn mi 684/88 1,00 112 xx DLD - Berlijn mi 698/01 0,95 113 xx DLD - Berlijn mi 707/11 1,00 114 xx DLD - Berlijn mi 728/33 1,30 115 xx DLD - Berlijn mi 735/38 1,15 116 xx DLD - Berlijn mi 740/47 1,75 117 xx DLD - Berlijn mi 748/52 1,35 118 xx DLD - Berlijn mi 753/58 1,30 119 xx DLD - Berlijn mi 759/63 1,20 120 xx DLD - Berlijn mi 764/68 1,25 121 x/o DLD - Rijk mi partij 0,75 122 xx Liechtenstein mi 7 zegels 0,75 123 xx Liechtenstein mi 12 zegels 1,00 124 xx Liechtenstein mi 7 zegels 1,00 125 o Liechtenstein mi tussen 506/544 1,00 126 o Liechtenstein mi 614 1,00 127 xx Liechtenstein mi 461/63 + 465/68 0,80 128 xx Liechtenstein mi port 57/68 1,40 129 xx Liechtenstein mi port 35/44 1,50 130 xx Liechtenstein mi port 35/44 1,50 131 xx Liechtenstein mi 365/68 3,75 132 xx Liechtenstein mi 353/56 6,75 133 xx Liechtenstein mi 346/47 2,75 134 x Suriname nvph 76 1,40 135 x Suriname nvph 61 1,75 136 o Suriname nvph 67 1,50 137 x Suriname nvph 51 5,00 138 x Suriname nvph 50 5,50 139 xx Suriname nvph 43 7,00 140 x Suriname nvph 47 5,00 3

141 o Suriname nvph 35 3,00 142 o Suriname nvph 8 mist een tandje 1,25 143 o Curacau nvph 71 + 71a 3,50 144 o Nederlands Indie nvph 21 6,00 145 o Nederlands Indie nvph 6 stempel klaten 1,50 146 xx Ierland mi 4 series 1,10 147 xx Ierland mi 3 series 0,85 148 xx Ierland mi 3 series 0,85 149 xx Ierland mi 3 series 1,50 150 xx Ierland mi 65/66 1,75 151 xx Isle of Man mi 157/58 + 92/94 0,65 152 xx Jersey mi 273/77 1,75 153 xx Gernsey mi Port 1/7 7,25 154 xx DLD - DDR mi diversen 0,60 155 xx DLD - DDR mi 3019/22 + 3203/07 0,75 156 xx DLD - DDR mi 2924/27 + 3019/22 0,60 157 xx DLD - DDR mi 2412/13 + blok 55 0,50 158 xx DLD - DDR mi 2562/63 0,50 159 xx DLD - DDR mi 3101/04 + 3203/07 0,50 160 xx DLD - DDR mi 606/08 + 4 andere 0,50 161 xx DLD - DDR mi 2744/49 0,50 162 xx DLD - DDR mi 2562/63 0,50 163 xx DLD - DDR mi tussen 486/490 0,75 164 xx DLD - DDR mi 504/09 6,00 165 x/o DLD - DDR mi 5 zegels rond 1951/52 5,00 166 xx DLD - Bund mi 8 zegels rond 1991 1,40 167 xx DLD - Bund mi 10 zegels rond 1990 1,00 168 xx DLD - Bund mi 8 zegels 1,00 169 xx DLD - Bund mi 8 zegels rond 1990 1,00 170 xx DLD - Bund mi 6 zegels rond 1990 1,10 171 xx DLD - Bund mi 1134/38 1,95 172 xx DLD - Bund mi 1546/49 0,90 173 xx DLD - Bund mi tussen 1546/52 1,10 174 xx DLD - Bund mi 1505/08 + 1522/25 1,00 175 xx DLD - Bund mi blok 24 + 25 1,00 176 xx DLD - Bund mi blok 24 + 25 1,00 177 xx Far Oer mi 7/20 1,90 178 xx Far Oer mi blok 1 2,40 179 xx Far Oer mi blok 1 2,40 180 xx Far Oer mi 7/17 1,75 181 xx Far Oer mi 24/27 1,75 182 xx Far Oer mi 24/27 1,75 183 xx Far Oer mi 28/30 + 36/38 1,20 184 xx Far Oer mi 70/78 1,35 185 xx Far Oer mi 55/64 1,00 186 xx Far Oer mi 48/54 0,85 187 xx Far Oer mi 21/23 0,75 4

188 xx Portugal mi blok 42 0,90 189 xx Indonesie mi blok 38 0,65 190 xx Indonesie mi blok 39 1,00 191 xx Indonesie mi blok 40 0,85 192 xx Indonesie mi blok 41 0,80 193 xx Indonesie mi blok 41 0,80 194 xx Indonesie mi blok 42 3,50 195 xx Indonesie mi blok 43 4,25 196 xx Indonesie mi blok 44 2,70 197 xx Indonesie mi blok 45 1,85 198 xx Indonesie mi blok 45 1,85 199 xx Indonesie mi blok 43 7,00 1,10 200 xx Indonesie mi blok 45a (rode opdruk) 50,00 8,50 201 xx Indonesie mi blok 45b (zwarte opdruk) 50,00 8,50 202 xx Indonesie mi blok 53 11,00 203 xx Indonesie mi blok 54 11,00 204 xx Indonesie mi blok 56 4,25 205 xx Indonesie mi blok 56 4,25 206 xx Indonesie mi blok 57 3,00 207 xx Indonesie mi blok 57 3,00 208 xx Indonesie mi blok 60 2,00 209 xx Indonesie mi blok 59 2,00 210 xx Indonesie mi blok 59 2,00 211 xx Indonesie mi blok 58 2,75 212 xx Indonesie mi blok 61 8,00 213 xx Indonesie mi blok 63 8,00 214 xx Indonesie mi blok 64 4,25 215 xx indonesie mi blok 64 4,25 216 xx Indonesie mi blok 64 5,25 217 xx Belgie mi blok 31 0,85 218 xx Belgie mi blok 17 3,25 219 xx Belgie mi blok 16 6,00 220 xx Belgie mi blok 15 (ongetand) 6,00 221 xx Belgie mi blok 16 6,00 222 xx Belgie mi blok 12 getand 12,50 223 xx Belgie mi blok 11 ongetand 3,25 224 xx Belgie mi blok 11 priveuitgave type III.I 85,00 12,50 225 xx Belgie mi blok 11 priveuitgave type III.II 20,00 4,50 226 x Nederland nvph blok 2 20,00 227 xx Spanje mi boekje 2709/12 1,25 228 xx Spanje mi boekje 2746/51 0,75 229 xx Spanje mi blok 27 1,00 230 xx Spanje mi blok 27 1,00 231 xx Oostenrijk mi 785/89 1,95 232 xx Oostenrijk mi 949 2,25 233 xx Oostenrijk mi 941 1,30 234 xx Oostenrijk mi 951 1,15 5

235 xx Oostenrijk mi 964 0,75 236 xx Oostenrijk mi 982 1,20 237 xx Oostenrijk mi 996 2,25 238 xx Oostenrijk mi 981 1,20 239 xx Oostenrijk mi 971 1,15 240 xx Oostenrijk mi 977 2,25 241 xx Oostenrijk mi 988 2,75 242 xx Oostenrijk mi 997 2,50 243 xx Oostenrijk mi 1007 1,95 244 xx Oostenrijk mi 1007 1,90 245 xx Oostenrijk mi 1025 1,45 246 xx Oostenrijk mi 4 zegels 2,00 247 xx Oostenrijk mi serie 1958 t/m 1960 3,00 248 xx Suriname 3 siervel 1975 7,50 249 xx DLD - Bund mi 1920/24 0,95 250 xx DLD - Bund mi 1920/24 0,95 251 xx DLD - Bund mi 1898/01 0,95 252 xx DLD - Bund mi 1948/52 1,50 253 xx DLD - Bund mi 297/300 1,80 254 xx DLD - Bund mi 210 3,25 255 xx DLD - Bund mi 12 zegels rond 1958 1,45 256 xx DLD - Bund mi europa 1956 & 57 1,65 257 xx DLD - Bund mi 250/51 0,90 258 xx DLD - Bund mi 259/65 7,00 259 xx DLD - Bund mi 302/06 3,00 260 xx DLD - Bund mi 302/06 3,00 261 xx DLD - Bund mi 259/65 7,00 262 xx DLD - Bund mi 293 + 309 0,55 263 xx DLD - Bund mi 212/13 1,75 264 xx DLD - Bund mi 199 1,40 265 xx DLD - Bund mi 4 stuks jaren 50 1,30 266 xx DLD - Bund mi blok 8 1,00 267 xx DLD - Bund mi blok 8 1,00 268 xx/x DLD - Bund mi 205/08 (208 = plakker) 3,00 269 o DLD - Bund mi 143 1,75 270 o DLD - Bund mi 145 1,50 271 xx/o DLD - Bund mi 148/49 1,00 272 o DLD - Bund mi 161 2,00 273 o DLD - Bund mi 174 1,00 274 o DLD - Bund mi 176 (2x) 7,00 275 o DLD - Berlijn mi 64/67 6,50 276 o DLD - Berlijn mi 35/38 14,00 277 o DLD - Berlijn mi 87 5,75 278 o DLD - Berlijn mi 91/100 8,50 279 o DLD - Berlijn mi 101/05 10,50 280 o DLD - Berlijn mi 101/05 10,50 281 o DLD - Berlijn mi 124 0,65 6

282 o DLD - Berlijn mi 124/125 + 173 1,00 283 o DLD - Berlijn mi 128 2,75 284 xx DLD - Berlijn mi 124 2,00 285 o DLD - DDR mi 286 (mao) 5,50 286 x DLD - Rijk mi 803 (blok van 4) 1,50 287 xx DLD - Rijk mi 241 randstrook van 5 1,00 288 xx DLD - Rijk mi 761/65 2,25 289 xx DLD - Rijk mi 764/67 1,40 290 x DLD - Rijk mi 764/67 0,50 291 o rommeldoos snuffelen 15,00 292 o rommeldoos snuffelen 15,00 293 o Nederland nvph 1 4 mooie randen 45,00 10,00 294 o Nederland nvph 2 4 mooie randen 35,00 7,50 295 x Nederland nvph 5 ongebruikt mist tandje 550,00 25,00 296 o Nederland nvph 212 / 219 60,00 12,50 297 o Nederland nvph 261 / 264 30,00 6,00 298 o Nederland nvph 556 / 60 53,50 10,00 299 x Belgie mi 147/50 + 152/154 soldatenzegels 48,50 9,50 300 x/xx Belgie partijtje ongebruikt 5,00 301 xx Belgie voorafst. Gent 1928 Gant bl. Van 25 2,50 302 xx Belgie privaatpost 5,00 303 xx Belgie privaatpost 5,00 304 xx Belgie privaatpost 5,00 305 xx Belgie privaatpost blokken van 4 10,00 306 xx DLD - Bund mi blok 3 8,50 1,75 307 xx DLD - DDR mi PZB nr 2 200,00 30,00 308 xx Oostenrijk mi Automaatzegels type I 1,50 309 x Frankrijk mi 120 30c 15,00 3,00 310 x Frankrijk mi 121 type I 200,00 40,00 311 o Groot Brittannie mi 115 2shilling 6 pence (Hoge waarde) 60,00 15,00 312 x Groot Brittannie mi 163 9 pence groen 35,00 7,00 313 x Groot Brittannie mi 166/67 exhibition 1924 35,00 7,00 314 o Groot Brittannie mi 166/67 exhibition 1924 20,00 4,00 315 x Groot Brittannie mi 213 5 shilling 20,00 5,00 316 x Groot Brittannie mi partij Elisabeth II Hoge Waarde 210,00 20,00 317 x Denemarken mi 67/73 60,00 12,50 318 x Denemarken mi 98,103,106,107,108 87,00 17,50 319 xx Denemarken mi Dienst 18 + 19 38,00 10,00 320 x Denemarken mi Paketzegel 2 45,00 10,00 321 x Denemarken mi Paketzegel 4 250,00 50,00 322 xx Denemarken mi Paketzegel 6 25,00 5,00 323 xx/x Finland partijtje 5,00 324 x Groenland mi 8,9,10 90,00 20,00 325 xx Ijsland mi 84 26,00 7,50 326 xx Ijsland mi 92 55,00 15,00 327 xx Ijsland mi Dienst 36 35,00 10,00 328 xx Noorwegen mi 93/95 8,00 1,50 7

329 xx Zweden mi 115/24 22,00 7,50 330 x Ierland mi 120/21 15,00 3,00 331 xx Ierland mi 250/64 60,00 15,00 332 xx/x Liechtenstein mi 11/16 (2e keus, gatenvullers) 60,00 6,00 333 x Liechtenstein mi 17/24 mist nr 17 9,00 1,75 334 x Liechtenstein mi 25/39 28,00 5,50 335 x Liechtenstein mi Port 1/12 11,00 2,00 336 x Italie mi 86 85,00 17,50 337 x Zwitserland mi 94/95 + 111/13 + 118/20 10,00 2,00 338 xx Zwitserland mi 145 45,00 12,50 339 xx Zwitserland mi 149/51 12,00 3,00 340 xx Zwitserland mi PZB nr 17 mist 1 blad toch leuk!!!! 200,00 20,00 341 xx Letland mi Blok 1 22,00 4,50 342 xx Tsjechoslowakije mi Blok 1 3,00 0,75 343 xx Tsjechoslowakije mi 183/88 44,00 9,00 344 xx Tsjechoslowakije mi 192/94 luchtpost 145,00 30,00 345 x Albanië mi 29/34 60,00 12,50 346 x Roemenie mi 227/36 (233 is beschadigd) 100,00 15,00 347 xx/x Rusland (oud) mi 57/60 16,00 3,50 348 xx/x Rusland (oud) gebruikt in Jerusalem 1,00 349 o Hedschas (Saudi Arabie) 4 zegels (zie je niet vaak) 2,00 350 o Straits Setlements mi 134+150 2 dollar fiscaal gebruikt 103,00 10,00 351 x/o Bermuda mi 115 12 shilling 6 pence fiscaal gebruik 130,00 10,00 352 xx Zuid Korea mi Blok 285 Ruimtevaart 45,00 7,50 353 x USA mi 191a 80,00 15,00 354 x USA mi 197a 180,00 30,00 355 x USA mi 195a + 176a (zonder gom) 69,00 bod 356 xx Tuvalu PZB vissen 10,00 357 xx Marchal eilanden PZB ontdekingsreizen / ruimtevaart 7,50 358 o Nederland nvph 149/65 35,00 8,50 359 xx/x Nederland nvph 332/45 32,50 7,50 360 xx Nederland nvph 332/37V 4,00 2,00 361 xx Nederland nvph 454/59 4,60 1,25 362 o Nederland nvph 518/37 47,80 10,00 363 o Nederland nvph 550/55 45,00 10,00 364 xx Nederland nvph 573/77 30,50 7,50 365 o Nederland nvph 602/06 22,00 5,50 366 xx Nederland nvph 617/40 57,50 12,50 367 xx Nederland nvph 465b/634b (fosfor) 25,10 6,25 368 xx Nederland nvph 649/53 21,00 5,25 369 o Nederland nvph 649/53 14,50 3,50 370 xx Nederland nvph 655/59 28,00 7,00 371 o Nederland nvph 661/65 12,00 3,00 372 xx Nederland nvph 666/70 23,00 5,75 373 o Nederland nvph 666/70 16,00 4,00 374 x Nederland nvph 671/75 50,00 7,50 375 o Nederland nvph 671/75 37,50 8,00 8

376 o Nederland nvph 683/87 10,00 2,50 377 xx Nederland nvph 688/92 21,00 5,25 378 o Nederland nvph 688/92 14,00 3,50 379 xx Nederland nvph 693/94 6,00 1,50 380 xx Nederland nvph 695/99 10,00 2,50 381 o Nederland nvph 695/99 8,00 2,00 382 o Nederland nvph 702/06 16,00 4,00 383 xx Nederland nvph 707/11 27,50 6,85 384 xx Nederland nvph 715/19 15,00 3,75 385 o Nederland nvph 722/26 14,00 3,50 386 xx Nederland nvph 738/42 22,00 5,50 387 xx Nederland nvph 752/56 13,00 3,25 388 xx Nederland nvph D44/58 17,00 5,00 389 o Nederland nvph 6 PZB gebruikt 5,00 390 o Nederland nvph LP 6/8 14,00 3,50 391 o Nederland nvph D 16/19 40,00 10,00 392 o Nederland nvph D 20/24 7,00 2,00 393 o Nederland nvph D 27/32 5,20 1,00 394 o Nederland nvph D 33/40 8,00 1,75 395 o Nederland nvph D 41/43 1,75 0,50 396 xx Nederland nvph PB 1/7 (port betaald) 3,00 1,00 397 xx Nederland nvph PB 1/7 (port betaald) in stroken 9,00 2,50 398 o Nederland FDC nvph E 14 80,00 15,00 399 o Nederland FDC nvph E 41 16,00 3,00 400 o Nederland FDC nvph E 42 4,00 1,00 401 o Nederland FDC nvph E 45 7,50 1,50 402 o Nederland FDC nvph E 46 20,00 4,00 403 o Nederland FDC nvph E 47 20,00 4,00 404 o Nederland FDC nvph E 48 2,00 0,50 405 o Nederland FDC nvph E 49 12,50 2,50 406 o Nederland FDC nvph E 49 12,50 2,50 407 o Nederland FDC nvph E 153a 35,00 7,00 408 o Nederland FDC nvph E 153a 35,00 7,00 409 o Nederland FDC nvph E 153a 35,00 7,00 410 o Nederland FDC FDC inh. text capitulatie Wageningen 2,50 411 o Suriname nvph E 8 25,00 5,00 412 o Suriname nvph E 9 20,00 4,00 413 x Belgie mi 544/52 blok 9a (zegels pf 13,50) 17,00 3,50 414 x Belgie mi 598 blok 15 35,00 7,50 415 xx Dld/Bund mi Heftblad 8y liggend WM. Keur op zgl. 85,00 20,00 416 xx Dld/Berlijn mi Automaatzegels 1e uitgave set 1987 60,00 15,00 417 xx Dld/Berlijn mi diverse combinaties uit PZB 5,00 418 xx Dld/Rijk mi diverse combinaties uit PZB 10,00 419 xx Frankrijk mi conseil de europe 1/19 vlaggen cpl. 30,00 10,00 420 x Spanje burger/civiel blok + zegel beneficentia Heuvar 2,50 421 xx Spanje burger/civiel 6 zegels beneficentia Huevar 5,00 422 xx Spanje burger/civiel 4 zegels asistencia social 5,00 9

423 xx Spanje burger/civiel 3 zegels asistencia social 5,00 424 x Spanje/Tanger Telegr. Espanjol compl. dierenserie 10,00 425 xx Oostenrijk mi blok 14 28,00 7,00 426 xx Oostenrijk mi 1990 kleinbogen 15,00 3,75 427 xx Oostenrijk mi 2032 kleinbogen 14,00 3,50 428 xx Oostenrijk mi 2066 kleinbogen 14,00 3,50 429 xx Oostenrijk mi 2097 kleinbogen 14,00 3,50 430 xx Oostenrijk mi 2113 kleinbogen 8,00 2,00 431 xx Oostenrijk mi 2127 kleinbogen 14,00 3,50 432 xx Oostenrijk mi 2158 kleinbogen 18,00 4,50 433 xx Oostenrijk mi 2187 kleinbogen 22,00 5,50 434 xx Oostenrijk mi 2260 kleinbogen 10,00 2,50 435 xx Oostenrijk mi 2289 kleinbogen 10,00 2,50 436 xx Oostenrijk / bloemen mi 2305 kleinbogen 11,00 2,75 437 xx Oostenrijk mi 2315 kleinbogen 12,00 3,00 438 xx Oostenrijk / treinen mi 2345 kleinbogen 35,00 8,75 439 x Zwitserland mi 681/82 40,00 8,00 440 xx Vogels/Herm vissen, vlinders en vogels 2,00 441 xx VissenTuvalu mi 83/100 complete serie vissen 15,00 5,00 442 xx Vogels/Br. Solomon e mi 69 hoge waarde (2/6 sh) 28,00 7,00 443 xx Vogels/Haiti serie Vogels 5,00 444 xx Vogels/Maluku Selatan serie Vogels 5,00 445 xx Vogels/Cuba cuba met 16 vogels + indianen 7,50 446 xx Vogels/Guinee vel uilen 7,50 447 xx Vogel/vlinder/Guinee 2 blokken getand en ongetand 12,50 448 xx Vogel/vlinder/Guinee 2 blokken getand en ongetand 12,50 449 xx Vogel/vlinder/Guinee 2 blokken getand en ongetand 12,50 450 xx Vogels/Guyana mi 4848/71 10,00 451 xx Vogels/Nevis mi 876/87 4,50 452 xx Vogels/Bahama's mi 507/11 strook 6,00 453 xx Vogels/dieren/Australimi Blok 17 t/m 17 IV diverse opdrukken 15,00 454 xx Vissen/Mauritius mi 331/48 15,00 455 xx Vissen/Tuvalu mi 83/100 in blokken (schaars) 25,00 456 xx Nederland postwaarde Partij postwaardestukken oud+modern 25,00 457 xx Guernsey compleet vel (munten) 5,00 458 xx Guernsey compleet vel (uniformen) 7,50 459 xx vogels guyana 3427/46 vel 20 vogels 7,50 460 xx vogels bhutan 1958/66 vel 12 vogels 5,00 461 xx vogels Ceylon blok 1 5,00 462 xx vissen libyan 1138/53 vel met 16 vissen 5,00 463 xx vogel/vis/bloem/vlinder roemenie 2 vel met 30 zegels 7,50 464 xx suriname 4 vers. vellen Dag Hammarskjold 10,00 465 o berlijn serie met speciaal afstem. Zehlendorf 2 5,00 466 o belgie/rode kruis 1939 serie op blad met speciaalstempel 10,00 467 xx verenigde naties vel vlaggen 5,00 468 xx grenada mi 156/57 complete vellen 90,00 10,00 469 xx frankrijk mi 1467/70 compleet vel 10,00 10

470 xx Guernsey compleet vel uniformen 7,50 471 xx Guyana 6x fdc willem-alexander + maxima 5,00 472 xx afganistan mi 1819/22 schapen cmpl vel WWF 7,50 473 xx uzbekistan mi 145/48 cmpl vel 7,50 474 o verenigde naties cmpl vel wo dieren / vogels 10,00 475 o verenigde naties cmpl vel wo dieren / vogels 7,50 476 xx grenada mi 3604/09 + bl 478 princes diana 5,00 477 xx nevis mi 1158/66 vel princes diana 3,50 478 xx nepal mi 420/22 4,00 479 xx mozambique olifanten + prins bernhard 5,00 480 xx israel / vlinders cmpl vel vlinders 5,00 481 xx solomon eilanden cmpl serie schepen (45x) 10,00 482 o Verenigde naties mi 2 enveloppen met blokken bod 483 o Zwitserland mi 1142/45 blokken van 4 op FDC bod 484 o Zwitserland mi Bl. 23 op enveloppe bod 485 o Zwitserland mi 1120/27 op enveloppe bod 486 o Zwitserland mi Bl. 23 bod 487 o Zwitserland mi 1214/15 cmpl. vel op FDC / treinen bod 488 o Zwitserland mi 1214/15 cmpl. vel op FDC / treinen bod 489 xx Grenada / Lady Di mi 3604/09 Lady Diana 5,00 490 xx Hongarije mi 754/59 complete vellen 10,00 491 o Antillen FDC E103b bod 492 o Suriname FDC 1963 (kind) bod 493 o Suriname FDC 1964 (kind) bod 494 o Suriname FDC 1965 (kind) bod 495 o Nederland FDC 1968 (Kind) bod 496 xx/x Verenigde Naties partij op stockblad bod 497 o Fiscaal document met fiscaal zegel 4x 10,00 498 xx Bezetting Indonesie Z33 Vel zegels bezetting Indonesie 50,00 10,00 499 xx Scandinavie cmpl vel Julezegels 1977 3,00 500 xx Scandinavie cmpl vel Julezegels 1978 3,00 501 xx Scandinavie cmpl vel Julezegels 1980 3,00 502 xx Scandinavie cmpl vel Julezegels 1982 3,00 503 xx Scandinavie cmpl vel Julezegels 1983 3,00 504 xx Scandinavie cmpl vel Julezegels 1984 3,00 505 xx/x Letland leuke partij wo op kaarten/geld gedrukt 10,00 506 x/o Spaanse gebieden partij oud gebruikt ongebruikt 12,50 507 xx Lokaalzegels kanaaleilandenpartij op blad 10,00 508 xx/x Kuwait partijtje op blad 10,00 509 o Indische staten partijtje fiscaal op blad 20,00 510 o Indische staten partijtje fiscaal op blad 10,00 511 xx/x Toga partij oud op blad 10,00 512 xx/x solomon eilanden partij oud op blad 10,00 513 xx/x/o Samoa partij oud op blad 15,00 514 o Nyassaland partij oud op blad 7,50 515 o Noord Borneo partij oud op blad 10,00 516 o Jamaica partij oud op blad 10,00 11

517 o Goud kust partij oud op blad 10,00 518 o Bermuda partij oud op blad 10,00 519 o Barbados partij oud op blad 10,00 520 o Bruinei partij oud op blad 7,50 521 xx/x/o Leeuward eilanden partij oud op blad 15,00 522 xx/x Spaansen gebieden partij oud op blad 5,00 523 xx Weense druk (Indon) partij op blad 7,50 524 o India partij oud op blad 6,00 525 o Belgisch congo partij o blad 7,50 526 xx/x/o Zaire partij op blad 5,00 527 xx CEPT Europa partij europazegels op blad 7,50 528 o Sovjet uni partij wo serie 10,00 529 o Rusland (oud) mi coll. op bladen 7,50 530 xx Suriname Postfrisse verzameling op bladen 10,00 531 o Spaanse geb. Afrika echt gelopen zegels 77x / schaars 7,50 532 leeg/bruin stockboek Importa 32/64 zw bladen dubbel schutblad 10,00 533 leeg/bruin stockboek 30/60 zwarte bladen dubbel schutblad 7,50 534 leeg/rood stockboek 16/32 zwarte bladen 7,50 535 leeg/blauw stockboek 8/16 zwarte bladen dubbel schutblad 5,00 536 leeg/rood stockboek 8/16 zwarte bladen dubbel schutblad 5,00 537 leeg/zwart stockboek 15/30 zwarte bladen dubbel schutblad 7,50 538 leeg/bruin stockboek 32/64 witte bladen dubbel schutblad 12,50 539 leeg/groen stockboek 32/64 witte bladen dubbel schutblad 10,00 540 Handelarenboek rood losse bladen 10,00 541 Handelarenboek rood losse bladen 10,00 542 o Maleisische staten verzameling op bladen 50,00 543 o Oostenrijk stockboekje oud Oostenrijk 10,00 544 o Groot Brittannie restpartij 10,00 545 o Groot Brittannie stockboek met oude zegels KIJKEN 30,00 546 o/xx Diversen restpartij 2 stb wo Danzig Wurtemburg Bayern etc 15,00 547 xx Nederland stb met 35 series / blokken 15,00 548 o Diversen Dik stb vol met series 10,00 549 o Diversen dun stb 5,00 550 o Indonesie dun stb 5,00 551 xx tuvalu stb. tuvalu LEUK!! 15,00 552 xx groot brittannie stb. met postfrisse zegels 15,00 553 x griekenland stb. griekenland wo complete series 15,00 554 o Nederland diverse 5,00 555 o dieren / vlinders stockboek thema 10,00 556 o thema stockboek diversen 5,00 557 o Roemenie stockboek diversen 5,00 558 o Hongarije stockboek diversen 5,00 559 o Australie stockboek diversen 5,00 560 o Australie stockboek diversen 10,00 561 o Duits Rijk stockboek diversen 10,00 562 o Div. wo Duits Rijk stockboek diversen 5,00 563 o Scandinavie stockboek diversen 10,00 12

564 xx/o San Marino stockboek diversen 10,00 565 xx/o Spaanse gebieden stockboek diverse wo blokken 10,00 566 o Ierland + Kan eilanden stockboek diversen 10,00 567 o Afrika stockboek diversen 5,00 568 o Diverse wo Europa stockboek diversen 10,00 569 o diversen stockboek diversen 5,00 570 o diversen stockboek diversen 5,00 571 o diversen stockboek diversen 5,00 572 o diversen stockboek diversen 5,00 573 o diversen stockboek diversen 5,00 574 o diversen stockboek diversen 5,00 575 o diversen stockboek diversen 5,00 576 o diversen stockboek diversen 5,00 577 o diversen wo USA stockboek diversen 7,50 578 o diversen stockboek diversen 7,50 579 o diversen stockboek diversen 10,00 580 o Vaticaan doosje onafgeweekte zegels/series 10,00 581 o doosje insecten 2,50 582 o doosje paddenstoelen 5,00 583 o doosje vissen 2,50 584 o doosje afgeweekte zegels wereld 10,00 585 o doosje afgeweekte zegels wereld 10,00 586 o Rondzendboekjes 35 gelopen RZB met leuke restanten 15,00 587 o Rommeldoos doos met diverse restanten 10,00 588 o/xx koffer snuffelkoffer heel leuk!!!! 15,00 589 xx Azerbedjan Mi 3 postfrisse serie prive uitgifte 2,00 590 o Azerbedjan Mi Honden serie 306-311 5,50 1,00 591 o Azoren Mi Opdruk zegel Portugal no 224 3,00 0,50 592 o Bayern Mi 40b speciaal catalogus 275,00 50,00 593 o Bayern Mi 99 I zgn Friedensdrucke 6,50 1,25 594 o Bayern Mi 100 I zgn Friedensdrucke 10,00 2,00 595 o Bayern Mi 102 I zgn Friedensdrucke 15,00 3,00 596 o Belgie spoorzegels Mi stokkaartje met enkele zegels bod 597 x/o Belgisch Congo Mi stokkaartje met enkele zegels 8,40 1,00 598 o Bohemen en Mahren Mi 60 zegels 2,00 599 o Brits Guiana Mi diverse zegels o.a 111b,123,124 78,00 7,80 600 o Bulgarije Mi Vogels serie 3689-3694 0,90 bod 601 o Bulgarije Mi Paarden serie 3903-3908 1,20 bod 602 o Bundespost Mi 208 13,00 2,50 603 o Cambodja Mi Hondachtige serie 577-583 1,00 bod 604 o Comoren Mi Zeilschepen serie 718-721 4,60 1,00 605 o Davaar Island local post Motief Europa 2,00 606 o Davaar Island local post Motief Europa 2,00 607 x/o Duits Oost Afrika Mi 8 zegels 75,00 7,50 608 o Duits West Afrika Mi 5 zegels 12,50 1,25 609 o Duitse Rijk Mi 543 35,00 7,00 610 xx Duitse Rijk Mi 312 A IV 40,00 12,00 13

611 o Duitse Rijk Mi 543 35,00 7,00 612 o Duitse Rijk Mi 262a (roest puntje) 5,00 1,00 613 o Duitse Rijk Mi 50 c 5,00 1,00 614 o Duitse Rijk Mi 34 ab 45,00 9,00 615 o Duitse Rijk Mi 95 AII tanding 26:17 75,00 15,00 616 o Duitse Rijk Mi 194b 40,00 8,00 617 o Duitse Rijk Mi 176a-176b 95,00 19,00 618 xx Eritrea Mi Honden blok Rotery bod 619 xx Franse Zone Duitsl. Mi 2 F1 150,00 30,00 620 xx Grenadines of St.Vin Mi Proefdrukken 4 zegels bod 621 o Hongarije Mi Jaar van het kind serie 3335a-3337a 14,00 2,00 622 o Hyderabad (India) Mi diverse zegels 1,00 623 xx Indonesie Mi serie 425-434 (gom verkleurd) 2,50 0,50 624 x Isle of Pabay local post Motief Europa 2,00 625 x Isle of Soay local post Motief Europa 1,00 626 o Laos Mi Herdenking 1217-1219/1240-1243 6,10 1,00 627 xx Lybie Mi Voetbal blok 135 5,50 1,00 628 x Mexico Zeepost Mi Frans-Engelse stoomschiplinie (1879) 4,20 bod 629 x Nederland N 33-33a 143,00 25,00 630 xx Nederland N 720-721 1,50 bod 631 xx Nederland N 744 8,30 2,50 632 o Nederland N 16 95,00 25,00 633 o Nicaragua Mi Kerst serie 2466-2469 2,20 0,50 634 o Noord Korea Mi Wereldspelen jeugd serie 2663-2665 1,40 bod 635 o Noord Korea Mi Ontdekkers serie 1966-1969 2,00 bod 636 o Noord Korea Mi Fauna/Muziek blok 243 0,70 bod 637 o Noord Korea Mi Olympische spelen serie 1890-1895 2,00 bod 638 o Noord Korea Mi Sport serie 2859-2864 3,00 0,50 639 o Noord Korea Mi 100 jaar nulmederiaan blok 183 2,50 0,50 640 o Noord Korea Mi Internationaal vredesjaar 2747-2749 2,50 0,50 641 o Noord Korea Mi Zeevaarders 1985-1889 2,20 0,50 642 o Noord Korea Mi 75 jaar Kim II Sung 2833-2836 1,20 bod 643 xx Noord Korea Mi Fossielen velletje 3612-3613 17,00 2,50 644 xx Noord Korea Mi Stokkaart complete series 30,00 3,00 645 o Noord Korea Mi Blok 1760-1775 Motief sport 22,00 4,00 646 o Norddeutscher Postb. Mi 8 55,00 11,00 647 o Paraguay Mi Naakt serie 3928-3930 3,00 0,50 648 o Paraguay Mi Klederdracht/Kerst serie 3832-3834 1,20 bod 649 o Paraguay Mi Sport serie 3745-3747/4262-4266 5,70 1,00 650 o Paraguay Mi Sport serie 4423-4427 5,50 1,00 651 o Paraguay Mi Ameripex '86 serie 3957-3959 3,00 0,50 652 o Paraguay Mi Ballonvaart serie 3616-3638 2,50 0,50 653 o Paraguay Mi Komeet Halley serie 3973-3975 4,20 0,75 654 o S.Tome e Principe Mi 100 jaar wereldpostv. Serie 522-529 30,00 6,00 655 o S.Tome e Principe Mi EMS sneldienst 1301 "Eilmarke" 20,00 4,00 656 o S.Tome e Principe Mi Geneekrachtige planten 861-868 20,00 4,00 657 o Sowjet unie Mi Paddestoelen serie 5603-5607 1,20 bod 14

658 o St. Kilda local post Motief Zeevogels (vel) 1,00 659 o St. Kilda local post Motief Bloemen/Europa 1,00 660 o Tadschikistan Mi Wilde dieren serie 22-26 1,00 bod 661 xx United Nation Mi Jaar van het kind serie 334-335 1,20 bod 662 o Vietnam Insekten serie bod 663 o Zwitserland Mi 121-123 14,00 3,00 664 o Travancore Voordrukalbumbladen en 20 zegels bod 665 o Engeland Zakje 90 gram afgeweekt bod 666 o Belgie Zakje kleinformaat afgeweekt bod 667 o Duitsland Zakje grootformaat afgeweekt bod 668 o Duitsland Zakje kleinformaat afgeweekt bod 669 o West Europa Album klassieke zegels 20,00 670 o/x India Stokboekje 4,00 671 o/x D.D.R. Stokboekje 3,00 672 o Motief Stokboekje 5,00 673 o Zuid-Amerika Stokboekje klassieke zegels deel 1 5,00 674 o Zuid en Midden Am. Stokboekje klassieke zegels deel 2 5,00 675 o/x D.D.R. Stokboekje 5,00 676 o China Stokboek kleine verzameling 3,00 677 o/x Australie Stokboek 5,00 678 o/x Motief Stokboek(schepen,sport,insekten enz) 7,50 679 o/x D.D.R. Stokboek hoge cataloguswaarden 10,00 680 o/x Motief Stokboek sport 15,00 681 o/xx Motief Stokboek sport serie's,velletjes enz 20,00 682 o India en Siam Stokboek klassieke zegels 13,00 683 o Nederland Stokboek Klein-Groot-lang-puntstemp 750,00 75,00 684 o Nederland Stokboek diverse stempels 10,00 685 o Mongolie Stokboek 10,00 686 o D.D.R. Stokboek dubbelen klassiek 5,00 687 o Nederland 46 ansichtskaarten Nijmegen 10,00 688 xx Duitsland Mi Am. en Britse zone no 97-100 180,00 40,00 689 xx Duitsland Gorlitz Mi lokal ausgabe 1-3 25,00 5,00 690 o Duitsland Geall.bez. Mi 965-968 gezamelijke uitgifte 11,00 2,50 691 xx/x/o D.D.R. Stokboek hogewaarden en sperzegel >850,00 85,00 692 x New Brunswick Britse kroonkolonie Canada 17,00 3,50 693 xx Nederland 1960 t/m 1999 in Davo album 195,- 694 xx Nederland blokjes, boekjes in Davo album 135,- 695 xx Nederland geïllustreerd verz. 2000 t/m2002 115,- 696 xx(x)ofinland Leuchturm album 95,- 697 xx(x)odenemarken Leuchturm album 115,- 698 xx(x)onoorwegen Leuchturm album 70,- 699 xx(x)ofinland Davo bladen 145,- 700 xx(x)obund Verzameling op Safé bladen 8,- 701 xx(x)onieuw-zeeland Map met voordrukalbumbladen 3,- 702 o Oud Rusland Map op albumbladen 10,- 703 xx(x)o Album schepen 12,50 704 (x)o Ned overzee Schaubek album 20,- 15

705 o Polen veldelen 8,- 706 xx(x)o Boek blokken en kleinbogen 10,- 707 xx(x)o Boek flora en fauna 12,50 708 xx(x)o Album sport 5,- 709 xx(x)o Boekje vogels 12,- 710 x Noorwegen Voor ruim 2000 N.kr ongestempeld 35,- 711 xx Nederland Stokboek blokken 1966 t/m 1994 20,- 712 xx België Mi 3405/3414 blok van 10 3,50 713 xx België Mi 3274 en 3275 blokken van 10 7,- 714 xx België Mi 3351/3562 blok van 12 4,- 715 xx België Mi 3639/3643 kerstblok 3,50 716 xx België Mi 3282 blok van 10 2,50 717 o Nederland Map 150 jaar postzegels 3 blokjes 2,- 718 o Nederland 3 x blokje Mooi Nederland 4,- 719 x Nederland Vuurtoren Breskens 4,- 720 x Nederland Vuurtoren Breskens 4,- 721 x Nederland 3 x blokje Mooi Nederland 5,- 722 o Estland Mi 68 t/m 72 7,50 1,50 723 xx Estland Mi 131 + 133 15,00 3,50 724 x Letland Mi 124 t/m 128 25,00 5,- 725 o Letland Mi 130,131 132,133,134,135 7,00 1,50 726 x Letland Mi 144 t/m 148 35,00 7,- 727 x Letland Mi 159A + 160A 25,00 5,- 728 x Letland Mi 193A t/m 197A 20,- 4,- 729 o Letland Mi 198A t/m 202A 40,00 8,- 730 x Letland Mi 198B t/m 202B 40,00 8,- 731 o Letland Mi 198B t/m 202B 40,00 8,- 732 x/o Litouwen Mi 76 t/m 86 20,00 4,- 733 x Litouwen Mi 109 t/m 115 20,00 4,- 734 x Litouwen Mi 116,117 119,120 15,00 3,- 735 x/o Litouwen Mi 328B,329B 348B,349B,350B 15,00 3,- 736 xx Litouwen Mi blok 2 (vouw) 12,00 2,50 737 x Midden Litouwen Mi 44A,46A,47A 44B,46B,47B 80,00 10,- 738 xx Faröer Mi blok 8 + blok 9 2,- 739 xx Faröer Mi 121 t/m 124 + blok 6 3,- 740 x Finland Mi 164,165,166 25,00 5,- 741 xx Oost-Kareliën Mi 16 t/m 28 10,00 2,50 742 x Finland Mi Autopaketti 10x t/m 13x 32,00 5,- 743 xx(x)o Rommeldoos 10,- 744 o Duitsland 250 grootformaat zegels 2,00 745 o Duitsland 30 fdc's Berlijn 2,00 746 xxx Faroer Eilanden jaargangen 1995-2001 5,00 747 xxx Groot Brittannie 30 luchtpostbladen 3,00 748 o Monaco Racewagens 1967 2,00 749 o New Zeeland 25 fdc's 3,00 750 VERVALLEN 751 **/* Nederland N 332/346 32,50 6,00 16

752 * Nederland N 374/378 17,00 3,00 753 ** Nederland N 490/494 8,00 2,00 754 * Nederland N 495/499 4,50 1,00 755 * Nederland N 588/591 9,00 2,00 756 ** Nederland N 617/640 44,00 11,00 757 * Nederland N 641/645 35,00 6,50 758 ** Nederland N 666/670 19,00 4,50 759 ** Nederland N 671/675 37,50 10,00 760 **/* Nederland N 676/680 11,00 2,00 761 * Nederland N 681/682 44,00 7,50 762 ** Nederland N 683/687 13,00 3,00 763 * Nederland N 700/01,771/73, 779/83 17,50 3,50 764 ** Nederland N 702/706 15,00 3,50 765 ** Nederland N 715/719 11,50 2,50 766 * Nederland N 722/726 15,00 3,50 767 ** Nederland N 738/742 Flora 16,00 4,00 768 ** Nederland N 747/751 15,50 3,50 769 ** Nederland N 886/888 7,50 2,00 770 ** Nederland N V 1439 en V 1461 FW fl 20,00 20,00 7,00 771 ** Nederland N V 1542/43 FW fl 11,00 12,00 4,00 772 ** Nederland N V 1546/47 FW fl 7,00 7,00 2,50 773 ** Nederland N V 1720 FW fl 8,00 8,00 2,75 774 ** Nederland N V 1721 FW fl 8,00 8,00 2,75 775 ** Nederland N V 1735 FW fl 8,00 8,00 2,50 776 ** Nederland N V 1763 FW fl 8,00 8,00 2,75 777 ** Nederland N V 1779 FW fl 8,00 9,00 2,75 778 ** Nederland N V 1826/35 FW fl 8,00 10,00 3,50 779 ** Nederland N V 1837 FW fl 8,00 8,00 2,75 780 ** Nederland N V 2306/15 Goede doelen 2004 18,00 6,00 781 o Nederland N PZB 37 14,00 3,50 782 ** Nederland N BZB 50,51 13,00 4,50 783 ** Nederland N 9 series ver. Europa 21,50 4,00 784 ** Nederland N 13 jaargangen Ver. Eur. 4,00 785 o Nederland N FDC 38 met adres 25,00 4,00 786 ** Nederland N Combinatie 1 t/m 9 18,30 3,50 787 ** Nederland N Combinatie 7,8,9 16,00 2,00 788 ** Nederland N Comb 13,14,15 (PZB 2) 25,00 3,00 789 ** Nederland N Comb. 16/22 13,95 3,00 790 ** Nederland N Comb. 23/31 en 18 7,85 2,00 791 ** Nederland N Comb. 32/34 en 36/39 18,50 4,00 792 ** Nederland N Comb. 41/49 en 32 11,55 2,50 793 ** Nederland N Comb. 50/53 en 41,42,43 19,40 4,00 794 ** Nederland N Comb. 50/53 en 41,42,43 Fluor 23,25 5,00 795 ** Nederland N Comb. 59 en 59f 13,00 2,00 796 ** Nederland N Com. 11 f en 62/66 Fluor 41,30 8,50 797 ** Nederland N Comb. 63f, 64f, 66f 27,00 3,50 798 ** Nederland N Comb 74, 78, 79 44,50 6,50 17

799 ** Nederland N Comb. 75,76,77,78 35,60 6,00 800 ** Nederland N Comb. 78 12,00 2,50 801 ** Nederland N Comb. 79 12,00 2,50 802 ** Nederland N Comb 81 en 83 36,00 5,00 803 o Nederl-Indie N 176/179 8,50 2,00 804 * Nw.Guinea N 1 t/m 21 133,50 22,50 805 * Nw.Guinea N 1/6 port 21,00 3,50 806 ** Nw.Guinea N 1e vlucht Biak-Tokio 1958 2,50 807 * Nw.Guinea N 1e vlucht Biak-Amsterdam 1958 2,50 808 ** Curacao N 198/199 vierblokken 7,20 2,00 809 * Suriname N 190/193 15,00 3,00 810 ** Suriname N 331/334 16,20 4,00 811 ** Suriname N Blok 308 met vouw Fauna 80,00 10,00 812 ** Ned. Antillen N 1696/1699 10,00 3,25 813 ** Ned. Antillen N 1701/1706 13,00 4,50 814 ** Afras en Issas Yv 372/374 en 66 LP Vissen 4 frs x 17,00 4,00 815 ** Afghanistan Fauna Yv 644/654 2 get/onget. 4 blokjes 11,50 3,00 816 ** Afghanistan Fauna Yv 703/713 met opdruk Fauna 13,20 3,00 817 ** Africa Ken.Ugan. Tan Yv 297/300 Fauna 7,00 1,75 818 ** Zuid-Africa Yv Boekje C 17a Fauna 9,00 2,00 819 o Zuid-Africa Yv 78/87 5 paren 11,00 2,50 820 ** Zuid-Africa Yv 78/87 5 paren 11,00 2,50 821 * Zuid-Africa Yv 108/113 3 paren 30,00 5,00 822 ** Zuid-Africa Yv 201/214 Fauna 65,00 13,00 823 o Zuid-Africa Yv 298/305 4 paren 20,00 4,00 824 o Zuid-Africa Yv 393/396 in vierblok 22,50 5,00 825 ** Zuid-Africa Yv 782/806 Vliegtuigen in blok 15,00 3,50 826 ** Zuid-Africa Yv Souvenierboekje 9 ( 4 series) 3,00 827 ** Zuid-Africa Yv vel 27 (I) en blok 68 Vissen 13,50 3,50 828 ** Zuid-West Africa Yv 140/155 8 paren 8,00 2,00 829 * Zuid-West Africa Yv 273/274 Rode Kruis 25,00 5,00 830 o Zuid-West Africa Yv Blok 5 Vissen 10,00 2,50 831 ** Zuid-West Africa Yv Blok 5 Vissen 10,00 2,50 832 * Ajman Yv 1 t/m 18 w.o.12 vogels/vissen 16,50 4,00 833 ** Aland Mi 28/30 boten 12,00 3,00 834 ** Albanie Mi 689/692 ongetand meeloper VE 30,00 6,00 835 ** Albanie Yv 2175/2179 Treinen 9,25 2,25 836 ** Albanie Yv Boekje 1A en 1B Bloemen 60,00 10,00 837 ** Andorra Frans Yv 53/61 Taxe Bloemen 10,00 2,50 838 ** Andorra Frans Yv Boekje 1 15,00 3,50 839 o Anguilla Yv 492/495 op max.krt Fauna WWF 17,50 4,00 840 ** Antigua Yv 232/248 Boten 55,00 12,50 841 ** Antigua Yv 357/359 UPU/Treinen/Opdruk 22,00 5,00 842 ** Antigua Yv 881/884 Kerstmis 8,25 2,00 843 o Antigua Yv 963/966 FDC Vissen/WWF 6,50 1,50 844 ** Antigua-Barbuda Yv 912/915 Treinen 12,00 3,00 845 ** Antigua en Barbuda Yv Ant blok 43 en Barb blok 44 Vissen 7,00 2,00 18

846 ** Ascension Yv 186/189 en blok 8 Vliegtuigen 39,75 9,00 847 ** Ascension Yv 245/249 brugparen Boten/Communic 8,00 2,00 848 o Australie Yv 120/122 88,50 22,00 849 ** Australie Yv 199/201 7,50 2,00 850 o Australie Yv 308/310 op FDC Lastige zegels 11,00 4,00 851 ** Australie Yv 367/372 Bloemen 20,00 5,00 852 ** Australie Yv 825/834 Vlinders 20,00 5,00 853 ** Australie-Antartica Yv 37/46 Boten 16,00 4,00 854 o Bahrain Yv 489/492 FDC Fauna/WWF 6,00 1,50 855 ** Barbuda Yv 12/27 Vissen 26,00 5,00 856 ** Barbuda Yv 191/207 w.o. Fauna/Flora 22,00 4,50 857 ** Barbuda Yv 213/316 Boten 14,00 3,50 858 ** Barbuda Yv 251/256 Vogels 26,50 6,00 859 * Barbuda Yv 407/411 Fauna/Flora 15,00 3,00 860 ** Barbuda Yv 821/824 Treinen 17,50 4,50 861 ** Barbuda Yv 893/905 Vissen 40,00 9,00 862 o Belgie Mi 107/109 Rode Kruis 20,00 4,50 863 * Belgie OBC 122 ** 245,00 20,00 864 * Belgie OBC 126/128 rode kruis 75,00 15,00 865 * Belgie Mi 270/275 ** 100,00 12,50 866 * Belgie OBC 466/470 Vliegtuigen 9,00 2,25 867 * Belgie OBC 504/511 (506 o) 45,00 8,00 868 ** Belgie Yv 1102/1107 14,00 3,50 869 ** Belgie Yv 2141/2144 7,75 2,50 870 ** Belgie Yv 5 toeslagseries 33,00 7,50 871 ** Belgie OBC 432 Spoorwegen 55,00 20,00 872 * Belgie OBC Dagbladzegels 1/18 en 8a 215,00 25,00 873 o Belgie OBC Dagbladzegels 19/36 160,00 30,00 874 * Belgie OBC Taxe 1/2 85,00 12,50 875 * Belgie OBC Taxe 17/25 60,00 12,50 876 * Belgie OBC Service 1/6 20,00 4,00 877 * Belgie OBC Service 7/15 35,00 7,50 878 * Belgie OBC Luchtpost 1/5 Vliegtuigen 40,00 8,00 879 ** Belgie OBC Blok 8 62,00 14,00 880 ** Belgie OBC Blok 63 en 66 Flora 14,00 3,50 881 ** Belgie OBC Blok 77 10,80 4,00 882 ** Belize Yv 829/832 paddenstoelen 8,00 2,00 883 ** Belize Yv Blok 13 Kerstmis 11,50 3,00 884 * Brazilie Yv 288/290 Rode Kruis 22,50 4,50 885 ** Bulgarije Mi 872/885 Flora 25,00 5,00 886 ** Bulgarije Mi 4 series groenten/fruit 15,00 3,50 887 ** Burkina Faso Yv 861/863 Kerstmis 11,00 3,00 888 ** Burundi Yv 227/234 LP Fauna/opdruk 20,00 4,50 889 ** Burundi Yv Blok 27 en 28 Kerstmis 8,00 2,00 890 ** Burundi Yv Blok 34/35 ongetand Kerstmis 6,50 2,00 891 o Canada Yv 429/432 Flora 12,00 2,50 892 ** Canada Yv 800/811 in blok 12,00 3,00 19

893 ** Canada Yv 919/928 in boekje 11,00 3,00 894 ** Canada Yv 1367/1378 in blok Bomen 13,20 3,50 895 ** Canada Yv Blok 4 Treinen 9,00 2,25 896 ** Canada Yv Blok 5,6,7 21,00 5,00 897 ** Ceylon Yv 340/343 Vogels 13,00 3,00 898 ** Christmas Islands Yv 1 t/m 10 35,00 10,00 899 ** Christmas Islands Yv 445/464 in blok Fauna veel Vissen 12,50 3,75 900 ** Christmas Islands Yv 535/54 in blok Vissen 16,50 4,50 901 ** Comoren Yv 833/841 in blokje Edelstenen 18,00 4,50 902 ** Congo (Frans) Yv 289/296 Fauna 11,50 2,50 903 o Congo Yv 2/4 LP Flora 11,00 3,00 904 ** Cook Islands Yv 213/216 Flora/Landkaart 7,50 2,00 905 ** Cook Islands Yv Blok 23 Koningshuis 8,00 2,50 906 ** Cook Islands Yv Blok 57 Boten 30,00 7,50 907 ** Cook Islands Yv Blok 58 Boten/Opdruk 20,00 5,00 908 ** Cook Islands Yv 30/31 service Fauna 35,00 8,00 909 ** Croatie Mi 39A en 40A met sierrand 60,00 15,00 910 **/o Croatie Mi 47/65 17,00 4,00 911 ** Croatie Mi 47K/64K Keerdruk compleet 80,00 17,50 912 **/* Croatie Mi 3 x 86/90 +sierveld Rode Kruis 94,00 15,00 913 ** Croatie Mi 117 13,00 3,00 914 ** Croatie Mi 154/157 +sierveld 12,00 3,00 915 ** Croatie Mi Blok 3A en 3B 56,00 12,50 916 */o Croatie Mi Blok 4A en 4B 70,00 10,00 917 * Croatie Mi Blok 6 18,00 3,50 918 o Cuba Yv 1346/1360 4x Flora/Kerstmis 32,00 8,00 919 ** Cyprus Mi 202/214 100,00 22,50 920 o Cyprus Mi 240/242 Cept 17,00 4,00 921 ** Cyprus Mi 243/246 9,00 2,50 922 ** Cyprus Mi 273/286 25,00 7,00 923 ** Cyprus Mi 345/358 20,00 5,00 924 ** Cyprus Mi Blok 2 Sport 11,00 2,50 925 ** Cyprus Mi Blok 7 Kerstmis 7,00 2,00 926 o Cyprus Mi Blok 10 en 11 6,00 2,00 927 o Cyprus Mi Blok 13 18,00 4,50 928 o Denemarken Mi 151/152, 156/158, 174 35,50 6,00 929 ** Denemarken Mi 234/236 Molens 9,00 2,50 930 **/* Denemarken Mi 241 * en 243 in paar ** Opdrukken 14,00 3,50 931 ** Denemarken Mi 996/999 Treinen 5,00 2,00 932 o Denemarken Mi 1012/1015 8,00 2,00 933 o Denemarken Mi 1116/1119 meeloper cept 7,00 2,00 934 ** Denemarken Mi Blok 1 en 2 Postz. Op Postz. 9,50 2,50 935 o Denemarken Mi Blok 1 en 2 Postz. Op Postz. 9,50 2,50 936 o Denemarken Mi Blok 4 en 5 11,50 3,00 937 ** Denemarken Mi 12 pakket 35,00 7,00 938 o Thurn en Taxis Mi 23 I of II 70,00 12,50 939 o Wurttemberg Fr. Zone Mi 14/27 20,00 4,00 20

940 o Saxe Mi 8 t/m 11 28,00 7,00 941 o Geall. Bezetting Mi Brief met 4x 102 aangetekend 40,00 8,00 942 ** Geall. Bezetting Mi 234/238 Goethe 14,00 4,00 943 o Geall. Bezetting Mi 234/238 Goethe 18,00 4,50 944 ** Geall. Bezetting Mi 230/231 en 240/241 18,00 3,50 945 o Geall. Bezetting Mi Brief uit 1949 LP USA T11 3,00 946 ** Wurttemberg Mi 123/129 50,00 10,00 947 ** Wurttemberg Mi 241/250 50,00 10,00 948 o Wurttemberg Mi 241/251 150,00 30,00 949 * Wurttemberg Mi 272/281 10,00 2,50 950 o Saarland Mi 376/378 1e dagkaart 12,00 2,50 951 o Saarland Mi 349 15,00 4,00 952 ** Reich Mi 354 120,00 25,00 953 o Reich Mi 529/539 95,00 15,00 954 o Reich Mi 611/10=W105 613/09=W109 5x 33,50 7,50 955 ** Reich Mi 686/688 110,00 25,00 956 ** Reich Mi 743 35,00 8,00 957 ** Reich Mi 813 15,00 4,00 958 ** Reich Mi 814 22,00 5,00 959 o Reich Mi 820/822 1e dag afstempeling 25,00 4,00 960 ** Reich Mi 909 35,00 9,00 961 o Bund Mi 117/120 200,00 45,00 962 o Bund Mi 122 65,00 15,00 963 ** Bund Mi 139 110,00 20,00 964 o Bund Mi 156/159 140,00 30,00 965 o Bund Mi 163 40,00 9,00 966 o Bund Mi 171/172 65,00 13,00 967 o Bund Mi 173/176 110,00 25,00 968 ** Bund Mi 217/218 hoekstukjes 20,00 5,00 969 o Bund Mi 217/218 spec. Uitg. tentoonst. 25,00 6,50 970 ** Bund Mi 506/510 5 strips met rolnr's 100,00 15,00 971 ** Bund Mi 1512/1519 Vlinders 12,00 3,00 972 o Bund Mi 1512/1519 Vlinders 12,00 3,00 973 ** Bund Mi 1602/1606 Vlinders 12,00 3,00 974 o Bund Mi 1602/1606 Vlinders 12,00 3,00 975 ** Bund Mi 1666/1670 Kevers 12,00 3,00 976 o Bund Mi 1666/1670 Kevers 12,00 3,00 977 ** Bund Mi 1726/1730 10,00 2,50 978 ** Bund Mi 1836/1840 Honden 10,00 2,50 979 o Bund Mi 1920/1924 Paarden 9,00 2,00 980 ** Bund Mi 1968/1971 Sport 12,00 3,00 981 o Bund Mi 1968/1971 Sport 12,00 3,00 982 ** Bund Mi 1990/1994 10,00 3,00 983 ** Bund Mi 2015/2019 Vogels 10,00 2,50 984 ** Bund Mi Boekje 10 18,00 4,50 985 ** Bund Mi Boekjes 12au en bu 18,00 4,00 986 ** Bund Mi Boekje 30 Cept. 17,00 3,50 21

987 ** Bund Mi 4 proefdrukken sporthilfe 3,00 988 o Berlijn Mi 61/63 Goethe 250,00 55,00 989 ** Berlijn Mi 69 160,00 40,00 990 ** Berlijn Mi 70 160,00 40,00 991 o Berlijn Mi 82/86 Klokken klepel rechts 110,00 25,00 992 o Berlijn Mi 110/111 42,00 8,00 993 o Berlijn Mi 128 28,00 7,00 994 o Berlijn Mi 488/491 4 spec. FDC 6,00 2,00 995 ** Berlijn Mi 3 sportboekjes 39,00 5,00 996 o Berlijn Mi 712/715 Bijen op FDC 7,50 2,00 997 o Berlijn Mi 724/727 Orchideen op FDC 13,00 2,50 998 ** Berlijn Mi 838/841 12,00 3,00 999 o DDR Mi 273/274 35,00 7,00 1000 o DDR Mi 276/279 28,00 7,00 1001 o DDR Mi 289/292 50,00 10,00 1002 o DDR Mi 298/299 Sport 16,00 3,00 1003 ** DDR Mi 485/490 B ongetand 48,00 11,00 1004 o DDR Mi 1039/44 zesblok FDC 65,00 10,00 1005 o DDR Mi 4 blokjes en 3 kleinb. 39,00 8,00 1006 o DDR Mi 7 blokjes en 1 kleinb. 37,50 8,00 1007 o DDR Mi 4 blokjes en 2 kleinb. 26,50 5,00 1008 o DDR Mi 3 blokjes en 2 kleinb. 25,00 5,00 1009 ** Egypte Yv 449/454 w.o. trein.boot etc 7,50 2,00 1010 * Egypte Yv Blok 4 12,50 2,50 1011 o Engeland Mi 37 30,00 4,00 1012 o Engeland Mi 76 70,00 7,50 1013 o Engeland Mi 79 160,00 17,50 1014 o Engeland Mi 154 200,00 20,00 1015 ** Engeland Mi 341/342 cept 15,00 4,00 1016 * Engeland Mi 367/369A fosfor 32,00 7,00 1017 * Engeland Mi 354/355 Y fosfor 32,00 7,50 1018 ** Engeland Mi 359/361 Y fosfor 50,00 12,00 1019 ** Engeland Mi 362/364 Y fosfor 85,00 20,00 1020 ** Engeland Mi 374/377 Y fosfor 30,00 7,50 1021 ** Engeland Mi 378/381 Y fosfor bloemen 32,00 7,50 1022 ** Engeland Mi Boekje 50 Story of Wedgwood 22,00 6,50 1023 o Engeland Mi Blok 9 14,00 4,00 1024 ** Engeland Mi 3 Postzegelboekjes 1,50 1025 * Engeland Mi 55/67 Porto 100,00 20,00 1026 ** Engeland Mi 76/88 Porto 61,90 15,00 1027 ** Engeland Mi 89/100 Porto 30,00 7,50 1028 ** Engeland Mi 101/109 Porto 50,00 10,00 1029 ** Geurnsey Mi 436/447 Kerstmis in blok 5,00 1,50 1030 o Geurnsey Mi 497/500 Vissen/WWF 6,50 2,00 1031 o Geurnsey Mi 650/661 2 FDC Kerstmis 9,00 2,50 1032 ** Geurnsey Mi Blok 15 Flora 4,00 1,50 1033 ** Geurnsey Mi 5 blokken Kerstmis 26,50 6,50 22

1034 ** Alderney Mi 23/27 brugparen 24,00 5,00 1035 ** Alderney Mi 32/36 Boten 25,00 6,00 1036 o Alderney Mi 61/64 WWF Fauna op FDC 7,50 2,00 1037 o Alderney Mi Blok 6 Zonsverduistering 7,50 2,00 1038 ** Jersey Mi 1 en 2 Duitse Bezetting 15,00 4,00 1039 * Jersey Mi 3/8 Duitse Bezetting 35,00 6,00 1040 ** Jersey Mi 7 t/m 21 50,00 10,00 1041 ** Jersey Mi 313 5 pond 16,00 5,00 1042 o Jersey Mi 669/673 en Blok 9 op FDC Boten 12,50 3,00 1043 ** Jersey Mi 5 postzegelb. 1,2,3,5,6 53,50 7,50 1044 ** Man Mi 344/347 Flora 7,00 2,00 1045 o Man Mi 459/463 Boten Brugparen 15,00 4,00 1046 ** Man Mi 478/483 Vogels 3 paren 7,50 2,00 1047 ** Man Mi Boekje 0-9,0-10, Kerstmis 16,00 4,00 1048 o Man Mi 577/586 in blokje op FDC 9,00 2,50 1049 o Man Mi Porto 1/8 I op FDC 100,00 10,00 1050 ** Man Mi Porto 1/8 I en 1/8 II 51,00 10,00 1051 ** Man Mi Porto 9/16 5,50 1,50 1052 ** Man Mi Porto 17/24 12,00 3,00 1053 ** Engelse kolonien Yv 3 series 14,50 3,50 1054 o Erritrea Yv 282/285 WWF/Fauna op FDC 7,00 2,00 1055 ** Estl.Letl. Litauen Mi Blok Es8, Let 4, lit 6 8,00 2,00 1056 o Falkl. Islands Yv 204/216 Flora 55,00 12,50 1057 ** Falkl. Islands Yv 254/268 Boten 40,00 9,00 1058 ** Falkland Isl. Yv 533/536 WWF/Fauna 7,50 2,00 1059 ** Falkland DependancesYv 115 Landkaart 10,00 2,50 1060 ** Faroer Mi 24/27,79/81,151/53 Boten 21,50 5,00 1061 ** Faroer Mi 48/52,162/65,211/14 Flora 21,00 4,50 1062 ** Faroer Mi 86/89,203/06,235/36 Vissen 18,00 4,00 1063 ** Faroer Mi 125/129 Vliegtuigen blad uit boekje 13,00 2,50 1064 o Faroer Mi 203/206 Vissen/WWF FDC 9,00 2,00 1065 ** Faroer Mi 272/275 Insekten 5,50 2,00 1066 o Faroer Mi Boekje 14 ( 326/327) 14,00 3,50 1067 o Faroer Mi Boekje 6 cept 1993 10,00 2,50 1068 **/o Faroer Mi Blok 1 t/m 6 42,00 9,00 1069 ** Fidji Yv 129/132 UPU 1949 7,00 2,00 1070 **/* Fidji Yv 219/235 w.o. Fauna/Flora 60,00 12,50 1071 ** Fidji Yv 239/255 w.o. Fauna/Flora 60,00 15,00 1072 ** Fidji Yv 347/350 Vliegtuigen 8,50 2,00 1073 ** Fidji Yv 449/452 Vliegtuigen 10,00 2,50 1074 ** Fidji Yv 894/897 Insekten 8,50 2,00 1075 ** Finland Yv 499/501 Flora/ Rode Kruis 4,50 1,50 1076 ** Finland Mi 551/553 Fauna 6,00 2,00 1077 ** Finland Mi 830/32, 864/66 Rode Kruis/Flora 5,00 1,50 1078 ** Finland Mi Boekje 11 en 13 architectuur 15,00 4,00 1079 ** Finland Mi 913/15,1110/12 Fauna/Rode Kruis 4,90 1,50 1080 ** Finland Mi 1129 in boekje Flora 10,00 2,50 23

1081 ** Finland Mi 1202/05 2x 4-blok WWF Fauna 12,00 3,00 1082 ** Finland Mi Boekje 36 10,00 2,50 1083 ** Finland Mi 1350 in boekje Flora 12,00 3,00 1084 ** Finland Mi Ver.Europa 1990,1991,1992 38,00 10,00 1085 ** Finland Mi Blok 11 sport 6,00 2,00 1086 ** Finland Mi Blok 12 sport 6,00 2,00 1087 ** Finland Mi Blok 13 Flora 12,00 3,00 1088 ** Formosa Yv 763/766 Fauna 9,00 2,50 1089 ** Frankrijk Yv 565/566 25,00 5,00 1090 ** Frankrijk Yv 571 A strip 17,00 3,50 1091 ** Frankrijk Yv 580A strip 140,00 30,00 1092 ** Frankrijk Yv 587/592 14,55 3,50 1093 * Frankrijk Yv 841 (nette plakkerrest) 40,00 10,00 1094 ** Frankrijk Yv 930/935 60,00 12,00 1095 o Frankrijk Yv 945/950 68,00 15,00 1096 ** Frankrijk Yv 966/967 Rode Kruis 22,50 5,00 1097 o Frankrijk Yv 1006/1007 Rode Kruis 26,50 5,50 1098 ** Frankrijk Yv 1048/1049 Rode kruis 15,50 3,50 1099 ** Frankrijk Yv 1257/1262 30,00 7,00 1100 o Frankrijk Yv 1345/1350 23,00 6,00 1101 o Frankrijk Yv 1422 + vignet 25,00 5,00 1102 ** Frankrijk Yv 3025/3030 10,20 2,50 1103 */o Frankrijk Yv LP 7,8,9,11,12 Vliegtuigen 34,50 7,00 1104 o Frankrijk Yv LP 26 en 27 20,00 5,00 1105 ** Frankrijk Yv LP 44,46,47,48 Vliegtuigen 29,30 7,00 1106 ** Frankrijk Yv Preo 150/53,154/57,158/61 16,70 3,50 1107 ** Frankrijk Yv Preo 162/165, 166/69, 170/73 10,50 2,50 1108 **/* Frankrijk Yv Preo 182/185, 198/201 11,00 2,50 1109 ** Frankrijk Yv Preo 202/05,206/09,210/12 Muzieki 20,00 4,50 1110 ** Frankrijk Yv Preo 213/223 Tand. 13 Muziek 100,00 20,00 1111 o Frankrijk Yv Blok 7 10,00 2,50 1112 o Frankrijk Yv Blok 8 14,00 3,50 1113 ** Frankrijk Yv Blok 8 en 9 24,50 6,00 1114 o Frankrijk Yv Blok 10 5,00 1,50 1115 ** Frankrijk Yv Blok 11 en entreebewijs 18,00 4,50 1116 o Frankrijk Yv Blok 11 en entreebewijs 18,00 4,50 1117 ** Gabon Yv LP 7/11 Vliegtuigen 7,00 2,00 1118 ** Gabon Yv 32/35 LP Boten 13,50 3,50 1119 ** Gambia Yv 1960/1968 in blok Vissen 9,00 2,25 1120 ** Gambia Yv 1985/1988 Vissen 7,50 2,00 1121 ** Ghana Yv 638/641 Treinen 9,00 2,25 1122 ** Ghana Yv 2837/42 en blok 434 Fauna/Flora 22,50 4,50 1123 ** Ghana Yv Blok 29 Fauna w.o. vogel 30,00 7,00 1124 ** Gibraltar Mi 348/363 Fauna/Flora 25,00 6,50 1125 ** Gibraltar Mi 544/547 kleinbogen cept 1988 35,00 8,00 1126 ** Gibraltar Mi 1158/1164 in blokje 7,70 2,00 1127 o Gibraltar Mi Blok 16 Vlinders 5,00 2,00 24