Kavellijst Najaarsveiling 2017

Kavellijst Voorjaarsveiling 2018

Beurs De Oranjerie J 2 A 018 A R 30 maart

018 A 20 oktober 2018

Veiling kavellijst november 2017

NALATENSCHAPSVEILING 29 APRIL 2018

13 December2016. Kwaliteit Postfris ** Ongebruikt * Gestempeld 0

Postfris ** Ongebruikt * Gestempeld 0. Inzet 1 Wereld Motief dieren, wo honden, poezen, vlinders, vogels Stockboek

Veiling voorjaar 2019 update

KAVELLIJST 12 december 2018 V.nr. K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr.

CLUBVEILING Februari 2017 No. Omschrijving C.W. Inzet

KAVELLIJST 11 oktober 2014 V.nr. K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr.

Retourkavels november 2015, nog te koop op ruilbeurs!

Beverwijk veilingprogramma december xlsm, Veiling , 14:22

Postzegels - Dozen. Kavel Inzet Bieding

KAVELLIJST 11 mei 2016 V.nr. K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr.

POSTZEGELVERENIGING. FILATELICA WEERT e.o. Veilingboekje. Voor 26 maart 2017

Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van onderhandelingen (art. 26 OESO)

O 170,00 9,00 7 X 3 (4 maal in gevarieerde kwaliteit) O 150,00 12,00 XX 650,00 35,00 O 50,00 7,50. O 17,50 2, (Mooie Tanding)

Kav. Cat.nr. Toelichting Kwal. Cat.wrd. Inzet Grote kavels/partijtjes

Ruilbeurslijst retourkavels van januari 2016

Doos met ca. 250 veilingkavels Automaatboekjes (vrijwel allen ver. Postautomaat) met 1 of meerdere boekjes uit 1/11.

Startbod in Nederland - frankeerzegels 2 VI - 17 met vrij volledig Amsterdam C goed gerand pr ex! 100,00 25,00 XX 600,00 60,00

JAAROVERZICHT 2010 gedetailleerd per Categorie, Regio en Land Bron: CBS

KAVELLIJST 7 december 2016

Kabouters en paddenstoelen

Zaal open u. ziggo.nl

kavellijst grote veiling 13 oktober 2018

Tarieven Internationale registratie (Benelux basis) 2016

kavel Cat NR Omschrijving catw. inzet

LAND WERELDDEEL VIDEOREPORTAGES VLAANDEREN VAKANTIELAND

HERKOMST EN BESTEMMING GOEDEREN VIA ROTTERDAM

Donderdag 4 februari 2016 in Mennistenerf te Zaandam

K 4 K 15 K 17 K 18. K 29w K 24

Kavel Omschr. Kwal. Cat.w. Inzet.

k 55 k 65 k 73 k Nederland PF

nr. 272 van ORTWIN DEPOORTERE datum: 23 januari 2018 aan JO VANDEURZEN Kinderbijslag - Kinderen in het buitenland

VERENIGING VAN POSTZEGELVERZAMELAARS BARENDRECHT FRANCO INFORMATIE BULLETIN

Nederland 0,10 0,10. Internationaal 0,10 0,10. Alarmnummer 112 Gratis Gratis

Retour kavellijst februari 2016

k 002 k 014 k 015 k 019

Megaveiling 11 oktober 2014

Veiling van maandag 1 februari 2016

AFKONDIGINGSBLAD VAN SINT MAARTEN

Veiling 26 Ruildag zaterdag 24 november 2018

k 94 k 98 k 106 k 113

Officiële uitgave van het Koninkrijk der Nederlanden sinds 1814.

2018 no. 45 AFKONDIGINGSBLAD VAN ARUBA

KAVELLIJST 2 maart 2016

POSTZEGELVERENIGING. FILATELICA WEERT e.o. Veilingboekje. Voor 27 november 2016

Veiling 15 Ruildag zaterdag 25 november 2017 Kavel Kw Omschrijving Cat Catw Inzet 1 o 1 Willem III ct 50,00 4,00 2 o 2 Willem III ct

CLUBVEILING GROTE VEILING SEPTEMBER No. Omschrijving C.W. Inzet

nr. 726 van ORTWIN DEPOORTERE datum: 27 juni 2017 aan JO VANDEURZEN Kinderbijslag - Kinderen in het buitenland

Zondag 25 november 2018

Д1Х3Kavel Omschr. Kwal. Cat.w. Inzet. 1e

F I L A T E L I S T E N V E R E N I G I N G De Verzamelaar Bussum & Omstreken Opgericht 1 februari Jaargang 44 april 2019 Nr.

Kavellijst Najaarsveiling 2017 Kijkgelegenheid : 10u00-13u00 28 oktober 2017 Veiling : 13u45-16u00 28 oktober 2017 Nederland - frankeerzegels 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 1 (fraai exemplaar) XX 500.00 60.00 1 (smalle bovenrand) X 500.00 40.00 5, 26, 49 (heeft dunne plek), 538/541, 588/591, O 198.80 5.00 807/810 6 (iets kort linksonder) O 120.00 7.50 13/18 O 300.00 12.50 21 XX 110.00 12.50 49 (fraai exemplaar, wel mooi albumstuk) XX 250.00 35.00 50/55 (51 en 54 zijn postfris) XX/XXX 43.30 3.00 56 t/m 64 (58 ontbreekt, 64 korte tanding) XX 184.00 12.50 65 t/m 71 XX 331.00 22.50 82/83 XX 20.00 90 t/m 97 XX 90.00 12.50 91 t/m 94 XXX 25.00 4.50 108a XX 25.00 3.00 114/120 XX 34.00 4.00 129 (met roestplekjes) XX 40.00 3.00 134/135 XX 45.00 6.00 136/138 XX 160.00 30.00 161 XX 80.00 10.00 162 XX 40.00 5.00 165 (type A) XX 230.00 30.00 194 en 196 XX 19.00 195 XX 80.00 10.00 198 XX 35.00 5.00 203/207 (206 lichte vouw) XXX 85.00 5.50 212/219 (213 roestpuntje) XX 70.00 12.50 217A XX 95.00 13.00 220/223 XX 20.00 2.20 229/231 XX 30.00 3.50 232/235 XX 27.50 3.20 237 (met een klein roestpuntje) XX 142.00 18.00 238/239 XX 50.00 7.00 Pagina 1 van 18

33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 240/243 XX 55.00 7.00 244/247 XX 105.00 12.50 248/251 XX 45.00 6.00 252/255 XX 27.50 3.20 257/260 XX 75.00 9.00 260 + 347 + 537 O 70.00 5.00 265/266 XX 30.00 4.00 267/268 (beide zegels mindere gomzijde) XX 31.50 3.00 269 XX 16.00 274/277 XX 50.00 7.00 278 XX 36.00 5.00 279/282 XX 32.50 4.00 283/286 XX 30.00 3.50 346/349 (met een oud echtheidscertificaat uit XX 604.00 85.00 1993 maar zegels zijn nog te verifiëren) 350/355 XXX 50.00 5.00 356 t/m 369 XXX 40.00 6.00 356a/356d XXX 120.00 25.00 373 XX 52.50 7.00 402B/403B (Legioen velletjes) XXX 290.00 25.00 487/489 XX 70.00 7.00 518/533 (3 zegels postfris) XX 330.00 30.00 535 XX 270.00 22.50 538/541 XXX 19.00 550/555 XX 60.00 2.50 550/555 XXX 60.00 6.00 556/560 XXX 100.00 9.00 568/572 XXX 39.00 4.00 573/577 XXX 30.50 2.50 592/595 XXX 100.00 7.50 602/606 XXX 28.00 649/653 + 655/659 XXX 42.00 3.50 702/706 XXX 15.00 3.00 738/742 XXX 16.00 886V/888V (Amphilex velletjes) XXX 82.50 7.50 952/958 + 952b/958b (serie gewoon + serie fosfor) XXX 46.00 5.00 1237/1252 XXX 46.80 5.00 1488/1501 + 1491b/1501b (serie gewoon + serie XXX 38.30 6.00 fosfor) 1495bV + 1499bV (beide velletjes van 5) XXX 26.50 3.00 Nederland - 225 zegels w.o. wat doubletten XXX 180.00 15.00 Pagina 2 van 18

Nederland - roltanding 72 73 R2/R6 O 35.00 3.50 R7 O 130.00 10.00 Nederland - postzegelboekjes 74 PB 9aF + PB 9gf (iets beschadigd) XXX 45.00 3.00 Nederland - blauwdrukken 75 Nederland - port BD4 + BD6 + BD9 + BD10 + BD12 XXX 25.00 2.50 76 77 78 Diverse nummers w.o. één keerdruk O/XX 93.00 5.00 P67b XX 100.00 15.00 P69/P79 XX 20.00 2.50 Nederland - dienst 79 D1/D2 + D20/D24 en postpakketverrekeningszegels (type B + C) Nederland - FDC's e.d. O/XX 33.00 2.50 Insteekkaart / Hawid strook / Envelop 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 18 blanco Rembrandt enveloppen 7.50 E-007 beschreven 170.00 20.00 E-008 beschreven 120.00 15.00 E-010 beschreven 120.00 15.00 E-011 beschreven 150.00 18.00 E-012 beschreven 12.00 E-013 beschreven (fraai exemplaar) 170.00 18.00 E-014 beschreven (fraai exemplaar) 90.00 7.50 E-015 beschreven (fraai exemplaar) 170.00 8.00 E-016 beschreven (fraai exemplaar) 130.00 9.00 E-019 beschreven (mooi exemplaar) 65.00 7.50 E-020 beschreven 30.00 3.00 E-021 beschreven 85.00 9.00 E-023 beschreven 60.00 4.00 E-024 blanco (uitgegomd adres) 300.00 15.00 E-026 beschreven 37.50 4.00 E-027 beschreven 50.00 5.00 Pagina 3 van 18

97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 E-029 beschreven 40.00 4.00 E-031 + E-032 beschreven 31.50 3.00 E-033 beschreven 30.00 3.00 E-038 beschreven 25.00 2.50 E-040 beschreven 10.00 E-046 blanco 70.00 4.00 E-046 en E-049 + 19 FDC's met postzegelboekjes 15.00 erop (W-serie) E-064, E-065 en E-069 beschreven 23.00 Meeloper behorend bij E-007 beschreven met stempel Jan van Riebeeck herdenking Meeloper behorend bij E-010 beschreven ITEP tentoonstelling met serie 592/595 Voorloper briefkaart voor het kind 1948 met serie 508/512 (stempel autopostkantoor) Nederland - postzegelmapjes Insteekkaart / Hawid strook / Envelop 3.00 8.00 108 Nederland - Postzegelmapje M251 (zilveren postzegel) Nederland - diversen XXX 15.00 2.50 109 110 111 112 13 enveloppen 1ste vluchten 3.00 28 gelegenheidsenveloppen, o.a. Koningshuis en uit serie W-enveloppen 3 oude kinderbedankkaarten. Jaar 1951, 1953 en 1954 Eerste transatlantische vlucht Amsterdam-New York (Retour a l'expediteur) Nederlands Indië 5.00 15.00 35.00 3.00 113 114 FDC E-1 blanco (fraai exemplaar) 15.00 Proef 194 (in gekozen kleur) Kreisler 28.00 Nederlands Nieuw Guinea 115 116 Curaçao 1/21 XX 133.50 20.00 Nederlands Nieuw Guinea - Diversen X/XX 121.70 2.50 117 200/205, LP53/LP68 + kaart met diversen XX/XXX 115.00 4.00 Pagina 4 van 18

Nederlandse Antillen 118 119 Suriname 206/208 + 230 + 232 + 234/238 + 239/243 + 982/984 Nederlandse Antillen - Diverse series, o.a. keerdruk 1238a-1239a XX/XXX 275.00 5.00 XXX 147.60 17.50 120 121 122 123 124 125 308 (blok) XXX 80.00 4.00 145 zegels vnl. Suriname O/X/XX 4.00 Voorloper FDC serie 183/186 (minder mooi) Voorloper FDC serie 274/275 Voorloper FDC serie 276/277 Voorloper FDC serie LP27/LP28 (luchtpost) Overzeese Gebieds Delen 126 Albanië 2 voorloper FDC's Ned. Antillen zegel 257 + Ned. Nieuw-Guinea serie 45/48 127 België 24 betere vooroorlogse zegels op kaartje O 110.00 5.00 128 129 België - Motief treinen. Map met velletje XXX 10.00 5.00 Stockboekje betere zegels (o.a. toeslag en blok 7 ***) Duitsland - Berlijn 200.00 15.00 130 131 203R en 207R XXX 26.00 3.00 Serie bezienswaardigheden (compleet) XXX 37.50 3.50 Duitsland - Bondsrepubliek 132 133 134 135 136 137 140 O 85.00 10.00 171/172 (onderkant korte tandjes) O 55.00 8.00 189 XX 70.00 10.00 190 XXX 45.00 7.00 191 t/m 193 XX 12.00 Blok 2 XXX 25.00 3.00 Pagina 5 van 18

138 139 Duitsland - DDR Duitsland - 2094/2097, 2116, 2117/2122, XXX 43.75 2143/2147 en 2231. Mooie toeslagseries BRD & Berlijn - Jaren 1990 t/m 1996 O 135.00 4.00 140 192 746/749 (in blokjes van vier, waaronder plaatfout O 100.00 10.00 748.I) Sovjet zone Saksen (op kaartje) XX Duitsland - Diversen 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 Bohemen & Moravië - 1/19 XX 45.00 7.00 Braunschweig - 11.A Pracht exemplaar (op O 70.00 10.00 briefstukje met nummerstempel 8) Braunschweig - 18 (karmijn, links aangesneden) O 65.00 3.00 Braunschweig - 18 (roze) O 65.00 10.00 Bund H-blatt 27/29 + Berlijn H-blatt 26 O/XXX 42.00 Danzig - 212 (heeft een roestpuntje) XXX 80.00 4.00 Duits Boven-Silezië - 13/29 O 18.00 Duitse Rijk - 2a (onderaan kort) O 50.00 Duitse Rijk - 17A (met afwijking ontbrekend 6de O 70.00 10.00 tandinggat boven en onder) Duitse Rijk - 18 XX 12.00 Duitse Rijk - 37a O 50.00 7.00 Duitse Rijk - 37b O 50.00 7.00 Duitse Rijk - 95.A.II (heeft kort tandje) O 65.00 10.00 Duitse Rijk - 96.A.I O 35.00 5.00 Duitse Rijk - 146 (type 1) (heeft stomp hoekje O 40.00 5.00 linksonder) Duitse Rijk - 330 (welwillendheidsstempel?) O 45.00 Duitse Rijk - 352 en 353 XX 39.00 Duitse Rijk - 362x, 362y, 363, 368, 369 O 22.40 2.50 Duitse Rijk - 375/377 O 22.00 2.50 Duitse Rijk - 403/406 O 65.00 7.50 Duitse Rijk - 440 (heeft kort tandje) O 19.00 Duitse Rijk - 481 O 28.00 2.50 Duitse Rijk - 538 O 25.00 5.00 Duitse Rijk - 539 X 40.00 5.00 Duitse Rijk - 540/543 + 542y (zegel 543 heeft een kort tandje) O 38.00 4.00 Duitse Rijk - 600/602 en 609/616 (zegels 602 en O 35.00 5.00 616 goed nakijken) Duitse Rijk - 634/642 O 20.00 2.50 Pagina 6 van 18

168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 193 194 Engeland Duitse Rijk - 730/738 (737 minder mooi) O 26.00 3.00 Duitse Rijk - 873/885 XXX 18.00 2.50 Duitse Rijk - Blok 7 + DDR - Blok 16 en 17 XX 29.00 Duitse Rijk - dienst 23/33 O 40.00 4.00 Duitse Rijk - dienst 34/51 O 75.00 7.00 Duitse Rijk - dienst 69/74 O 30.00 2.50 Duitse Rijk - dienst 114/131 O 80.00 7.50 Duitse Rijk - dienst 132/143 O 40.00 4.00 Duitse Rijk - Diversen met opdrukken O/X/XX 3.00 Ellenburg - I B t/m III B XXX 260.00 22.00 Ellenburg - IV B t/m VI B XXX 260.00 22.00 Ellenburg - Wzd I A t/m Wzd VI A XXX 120.00 11.00 Ellenburg - Wzd I B t/m Wzd VI B (geen garantie!!) XXX 1,050.00 95.00 Finsterwalde - II t/m XIII XXX 240.00 22.00 Hannover - 2a O 14.00 Hannover - 2a en 9 (zegel 9 is kort) O 29.00 3.00 Hannover - 3a en 4 (zegel 3a gerepareerd, zegel 4 O 165.00 is kort) Hannover - 14 en 23 (op briefstukjes) O 23.00 3.00 Lütjenburg - 1 (geen garantie!!) XXX 1,000.00 90.00 Meißen - 22B XXX 90.00 8.00 Norddeutscher Bund - dienst 2 t/m 5 X/XX 28.00 2.50 Oldenburg - 17A (met stukje velrand) O 20.00 Wittenberg - Zd I XXX 130.00 11.00 Duitse Rijk stockboekje met ongeveer honderd 10.00 zegels w.o. met velrand (ook wat Ostland en BRD) Duitsland o.a. Berlijn, Reich (op 9 kaartjes) XX/XXX 5.00 BRD - Jaren 1997 t/m 2003 O 150.00 5.00 195 Estland Groot Brittannië - 167 X 24.00 196 Frankrijk Betere vooroorlogse zegels op 3 kaartjes 200.00 10.00 197 198 Frankrijk - Alleen toeslagzegels en hoge waarden. XXX Leuk kavel voor deze prijs! Frankrijk - Restant oud op 3 stockkaarten O Pagina 7 van 18

Hongarije 199 200 201 Ierland Betere vooroorlogse zegels op 5 kaartjes 200.00 7.50 Hongarije - 37 zegels (voor de stempels) O 4.00 Hongarije - 7 series op 2 stockkaartjes XXX 3.50 202 Isle of Man Ierland - Diverse series 1945 t/m 1965 O 135.00 12.50 203 204 Luxemburg Isle of Man - 617/621 boekje MH33 (treinen) XXX 22.00 3.00 Isle of Man - 617/621 boekje MH33 (treinen) XXX 22.00 5.00 205 206 207 208 Monaco 181 O 12.00 211 O 24.00 4.00 369 O 18.00 3.00 Luxemburg diverse dienstzegels op kaartje O/X/XX 70.00 6.00 209 Noorwegen 1124/1129, 1567/1570, 1921/23 blok 45 O/XXX 34.00 3.00 210 Oostenrijk 22 (met stempel uit 1869) O 40.00 10.00 211 212 Polen Oostenrijk - 12 verschillende typen/kleuren/stempels op nr. 43 Serie schönes Österreich 22 zegels (=niet compleet) en kleinboog 1971 O 5.00 O/XXX 63.00 4.00 213 Portugal Polen - Betere vooroorlogse zegels op 11 kaartjes 550.00 15.00 214 1531/1532 + bijbehorend blok 32 (=Cept) XXX 10.00 Pagina 8 van 18

Rusland 215 San Marino Betere vooroorlogse zegels op 2 kaartjes Rusland en de U.S.S.R. 200.00 7.50 216 Tsjechoslowakije 535/544 (gom verkleurd) XXX 50.00 5.00 217 218 Turkije Betere vooroorlogse zegels op 6 kaartjes 540.00 20.00 Tsjechoslowakije - Veel zegels in enveloppe O 219 Vaticaan Turkije - Diverse series europa zegels XXX 8.50 220 Zwitserland Vaticaan - FDC nrs. 9, 12, 13, 14, 15 en 16 27.50 2.50 221 1120/27 blok 23, 1130/1133, 1156/1159, 1405/1408, 1478/1481, automaat 7/10 Indonesië Republiek O 30.00 3.00 222 223 224 225 226 227 228 229 Wereld Indonesië - 1231A ongetand op FDC 30.00 7.50 Indonesië - 1231A ongetand op FDC 30.00 7.50 Indonesië - 224, 225, 227, 498/501, 580/582, 1396/1398, 1399 blok 84, 1401 blok 85, 1453/1454, 1455 blok 95 XXX 33.00 3.00 Indonesië - Zegels, velletjes en kleur-variëteiten XXX 7.50 Indonesië - Briefkaart Fred Mac Murray 5.00 Indonesië - Ongeveer 80 Prango labels XXX 8.00 Indonesië - Postzegelboekjes 5A en 5B XXX 17.00 Indonesië - Spaarzegel Rp 5,= in hoekstrip van 3 van de bank Tabungan Negara XXX 3.00 230 Australië - 2 presentation-mapjes motief sport en insecten XXX Pagina 9 van 18

231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 B.I.O.T. - 94/105 (vogels) XXX 33.00 4.00 B.I.O.T. - 124/127 (vliegtuigen) XXX 16.00 B.I.O.T. - 155/157 (vlinders) XXX 10.00 Christmas Island - 392/393 en blok 8 (honden) XXX 8.00 Falkland Eiland - 713/724 (vogels - eenden) XXX 70.00 7.00 Falkland Eiland - 757/762 (vogels - eenden) XXX 25.00 3.00 Grenada - 277/292 (dieren) XXX 8.00 Japan - 14 revenues (medicijn zegels) X 10.00 Japan - 4 zeer oudere prentbriefkaarten 20.00 Jamaica - 591/594 (WWF serie slangen) XXX 70.00 5.00 Maladiven - 1478/1484 (inc.) en blok 179 XXX 30.00 3.00 Tanzania - 872/879 (inc.) en blok 152 (treinen) Maleisië - 19 t/m 25 (vogels incompleet!) XXX 43.80 3.00 Nuie - 10 series XXX 2.50 Panama - Blok 28A + blok 28B XX 5.50 Ross Dependency - 44/49 in blok (vogels) XXX 24.00 3.00 Republiek Suriname - 4 kaartjes XX 110.00 4.00 Republiek Suriname - 3 series motief flora XXX 110.00 5.00 Republiek Suriname - Motief vogels XXX 68.50 3.00 Thailand - 331/339 XX 7.50 U.S.A. - 2 leuke series, interessant! O/X/XXX 2.50 U.S.A. - East River Post Office 18 Avenue Drive (=lokaal zegel) cat.waarde $ 250,=. Zeldzaam! (Bracht in paar $ 1800,= op) X 100.00 Vietnam - 111/122 (mindere kwaliteit) XXX 12.00 Vietnam - Zegels bootvluchtelingen XXX 150.00 15.00 P.D.R. Yemen - Teruggetrokken uitgifte door uitsluiting Olympische spelen Sarajevo 1984. Bijzonder blok motief sport XXX Wereld 8 kaartjes motief (3 series XXX) o.a. katten, O auto's en raketten Wereld 10 kaartjes motief (één kaart XXX) o.a. O sport, auto's en vliegtuigen Bloemen - 22 series O Guernsey - H-Blatt 45 t/m 50 (6 blokken) XXX 23.00 3.00 Guernsey - H-Blatt 46 t/m 50 (5 blokken) XXX 17.00 Verenigde Naties - 3 verschillende uitgiften (NY, Wenen, Genève) postzegelboekje MH4 XXX 28.00 Verenigde Naties - 3 verschillende uitgiften (NY, XXX 23.50 Wenen, Genève) postzegelboekje MH6 Verenigde Naties - 3 verschillende uitgiften (NY, XXX 79.00 4.00 Wenen, Genève) postzegelboekjes MH3, MH5 en MH6 (dus totaal 9 stuks) U.S.A. Vel 2647/2699 (nummering Scott) XXX 2.50 Pagina 10 van 18

Rondzendboekjes 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 Afrika, o.a. Algarije en Tanzania 5 25.00 rondzendboekjes met 588 zegels Afrika, o.a. Benin en Guinee-Bissau 4 20.00 rondzendboekjes met 492 zegels Afrika, o.a. Madagaskar en Marokko 4 25.00 rondzendboekjes met 662 zegels Australië 5 rondzendboekjes met 651 zegels 25.00 Australië 6 rondzendboekjes met 739 zegels 30.00 Australië 6 rondzendboekjes met 751 zegels 30.00 Azië, o.a. China, Cambodja, Thailand 4 30.00 rondzendboekjes met 486 zegels Azië, o.a. Mongolië, Laos en Japan 3 10.00 rondzendboekjes met 250 zegels Azië, o.a. Noord Korea, Laos en Japan 5 20.00 rondzendboekjes met 643 zegels België 4 rondzendboekjes met 489 zegels 30.00 Canada, U.S.A. en Nicaragua 5 rondzendboekjes met 617 zegels Europa, o.a. Vatikaan en Tsjechië 4 rondzendboekjes met 409 zegels Griekenland en Malta 5 rondzendboekjes met 550 zegels Groot Brittannië 4 rondzendboekjes met 467 zegels Ierland en Britse eilanden 5 rondzendboekjes met 526 zegels Indonesië en Israël 5 rondzendboekjes met 566 zegels Luxemburg 4 rondzendboekjes met 418 zegels Nieuw Zeeland en Australië 5 rondzendboekjes met 517 zegels Noord Europa, o.a. Denemarken 5 rondzendboekjes met 704 zegels Noord Vietnam en Azerbeidjan 4 rondzendboekjes met 341 zegels Noorwegen 4 rondzendboekjes met 538 zegels Oostenrijk, Italië en Portugal 4 rondzendboekjes met 523 zegels Oostenrijk, Liechtenstein en Luxemburg 5 rondzendboekjes met 582 zegels Spanje, Portugal en Italië 3 rondzendboekjes met 260 zegels 22.00 14.00 20.00 30.00 30.00 26.00 15.00 25.00 22.00 12.00 24.00 18.00 26.00 10.00 Pagina 11 van 18

288 289 290 Nederland Zuid-oost Europa, o.a. Roemenië 7 25.00 rondzendboekjes met 606 zegels Zweden 4 rondzendboekjes met 510 zegels 24.00 Zwitserland 6 rondzendboekjes met 837 zegels Voordruk albums / mappen 35.00 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 321 Davo LX band grenzeloos Nederland met albumbladen Ned. Antiilen, Aruba & Brazilië Nederland - 70 FDC's blanco en beschreven 213.50 4.00 Nederland - Diverse FDC's, PTT-mapjes en EDB's. 4.00 Bijzondere uitgiften Nederland - Luxe Kabe album 2000/2002. Goed XXX 112.00 15.00 gevuld, geen Euro-zegels Nederland aardige startcollectie 1899 t/m 1999 in O/XXX 40.00 mooie Davo Luxe albums (I t/m III) Nederland collectie in 2 Davo albums, één luxe. O/XX/XXX 200.00 Veel postfris euro-zegels aanwezig. Nominaal ruim 260,= (t/m jaar 2007) Nederland Davo LX album begincollectie, veel O/XXX 15.00 vellen/boekjes guldenperiode t/m 1999 Nederland luxe Davo I album, matig gevuld O/XXX 3.00 Nederland postzegelmapjes guldenperiode in 2 albums (totaal 46 stuks) XXX 6.00 Nederland themaboek Post NL (excl. zegels) 60 jaar Europa postzegels Nederland themaboek Post NL (excl. zegels) Beatrix - Van prinses tot koningin Nederland themaboek Post NL (excl. zegels) Europese vuurtorens Nederland themaboek Post NL (excl. zegels) Francien's katten Nederland themaboek Post NL (excl. zegels) Jan van Haasteren (=motief tekenstrip) Nederland themaboek Post NL (excl. zegels) Janneke Brinkman-Salentijn (=motief bloemen) Nederland themaboek Post NL (excl. zegels) Kastelen in Nederland Nederland themaboek Post NL (excl. zegels) Levend erfgoed (=motief dieren) Nederland themaboek Post NL (excl. zegels) Molens Nederland themaboek Post NL (excl. zegels) Zoogdieren uit alle windstreken Nederland verzameling in 2 Davo Luxe albums (1852 t/m 1997). Leuke start. Nederland & Overzee - Kartonnen map vol met ongeveer 50 poststukken O/XX/XXX 50.00 3.00 Pagina 12 van 18

Overzeese Gebiedsdelen Voordruk albums / mappen 311 312 Europa Nederland Overzee - Partijtje FDC's 5.00 Nederland Overzee - 2 stockbladen met zegels O/XX/XXX 85.00 4.00 Voordruk albums / mappen 313 314 315 316 Thema Berlijn - Collectie 1948/1982 in luxe Lindner album O 15.00 incl. cassette. Startersverzameling. BRD - 2 albums 1949/1986 redelijk gevuld O 600.00 15.00 Duitsland -"Kampf um freiheit". Speciaal luxe 10.00 thema album. Leuk en compleet. Duitsland - EDB's 1980 t/m 1983 O 3.00 Voordruk albums / mappen 317 318 319 320 Nederland 100 FDC's Wereldnatuurfonds, 22 series en O/XXX 30.00 restanten in 4 mooie luxe Lindner albums Luxe album 100 jaar automobiel XXX 265.00 20.00 Motief - Lekker dik zelf gemaakt album. Heel veel motief. Goed bekijken! Motief - Lekker dik zelf gemaakt album. Heel veel motief. Leuk! Stockboeken (groot) O 9.00 O/XX 9.00 322 323 324 325 326 327 Nederland - 28 poststukken in albumpje 3.00 Nederland - Oranje stockboek met zegels 3.00 Nederland - Profil bladen 1 t/m 143 5.00 Nederland - Postzegelmapjes 1 t/m 94 5.00 Nederland - Postzegelmapjes 1 t/m 109 10.00 Nederland - Postzegelmapjes 1 t/m 109 10.00 Overzeese Gebiedsdelen Stockboeken (groot) 328 329 Europa Nederlandse Antillen - Jaren 2002 t/m 2005 XXX 125.00 12.50 incompleet. "Gestript" maar toch aardig. Suriname - Leuk stockboek O/XX/XXX 2.50 Stockboeken (groot) 330 331 332 België - 8-bladig stockboek met zegels O 9.00 België - Leuk gevuld rood stockboek O 14.00 Berlijn - Stockboek vol O 200.00 3.50 Pagina 13 van 18

333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 Wereld Bohemen & Moravië stockboek zegels met O/XXX 20.00 blokken, velranden, leerfelder, e.d. DDR - Goed gevuld stockboek O/XX 3.50 Duitsland - 176 velletjes/kleinbogen BRD, Berlijn en XXX 600.00 12.50 DDR (wel iets engrospostjes) Duitsland - Moderne selectie tussen 1995/2010 O 6.00 met hoge waarden, blokken en aanhangsels. In dik stockboek Engeland - Verzameling met leuke waarden incl. O 6.00 series 1935/1997. Stockboek vol! Europa - Mooi dik stockboek vol, o.a. Spanje, Polen O 200.00 7.50 en Zwitserland. Mooie koop! Finland - Mooi stockboek redelijk gevuld O/XX 9.00 Frankrijk stockboek klassiek, w.o. boekjes + "back 50.00 of the book", o.a. Levant en China Groot Brittannië - Stockboek O 5.00 Hongarije en Polen - Dik stockboek. Lekker vol, ook veel "oud" spul! O 9.00 Nederland, Overzee, DDR, Frankrijk - Restpartij in O/XXX boek incl. wat XXX Frankrijk Oostenrijk - Stockboek O 5.00 Oostenrijk dik stockboek, lekker vol 20.00 Zweden - 485 zegels (leuk kavel) O 3.00 Groot Brittannië - Collectie in Davo Lx 1970/1990 (niet compleet!) Stockboeken (groot) O 710.00 55.00 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 Guinee-Bissau - Goed gevuld stockboek. Ziet er netjes uit O/XXX 440.00 14.00 Indonesië - Ongeveer 45 aandelen en 20.00 dividendbewijzen. Interessant! Mooi album met treinen, ruim genoeg om stoom O 10.00 af te blazen BRD - Collectie 1956/1999 in 2 boeken XX/XXX 30.00 DDR - Collectie 1966/1972 compleet in luxe Kabe album XXX 435.00 20.00 Pakistan - Matig gevuld album. Toch nog leuke O/XXX 1,070.00 30.00 restwaarde aanwezig. Verenigde Naties - New York collectie O/XX/XXX 6.00 Wereld - 3 volle stockboeken, o.a. het kleine boekje vol blokjes luchtvaart. Leuk! O/XXX 5.00 Wereld - 3 volle stockboeken, o.a. USA, motief O 6.00 vervoer, en 5 blokjes XXX Wereld - o.a. Ierland, Cyprus, Malta, Israël O 4.00 Wereld - Vol stockboek, veel gebruikt, o.a. Denemarken, China, DSLD, Zwitserland O/XX/XXX 7.00 Pagina 14 van 18

359 360 361 362 363 364 365 366 Thema Wereld 2 stockboeken restanten O Wereld in een mooi 16-bladig rood stockboek O/XXX 7.50 Wereld, o.a. veel Nederlandse postzegels in een mooi 16-bladig blauw stockboek O 5.00 Zuid Amerika - o.a. Peru, Argentinië, Venezuela, O/XX 9.00 Brazilië Australië - 600 zegels O 5.00 Nicaragua - Jaren 1981 t/m 1986 XXX 5.00 Nicaragua - Jaren 1987 t/m 1990 XXX 6.00 Een map met van alles, inclusief stockboek O/XXX 3.00 Stockboeken (groot) 367 368 369 370 Overig Kleine motiefcollectie stockboek landkaarten O 15.00 Motieven in stockboek (kunst, ruimtevaart, sport, O 3.50 schilderijen) 129 brugparen (diverse thema's) XXX 5.00 Voetbal - 126 brugparen XXX 5.00 Stockboeken (groot) 371 372 Nederland Insteekalbum wit 30 bladen (splinternieuw) 5.00 Insteekalbum zwart 30 bladen (60 kantjes) 3.00 Stockboeken (klein) 373 374 Europa Nederland - Digitale catalogus 2004 Bloemen (25 velletjes van 10) in stockboek XXX 20.00 Stockboeken (klein) 375 376 377 378 379 Wereld Duitse Rijk stockboekje met combinaties O/XXX 500.00 30.00 Duitse Rijk stockboekje met combinaties O/XXX 150.00 10.00 Duitse staten, w.o. Helgoland en Danzig in 5.00 stockboekje Monaco verzameling in stockboekje 1,000.00 30.00 Portugal meest gebruikt klassiek in stockboekje O/X/XX 1,000.00 15.00 Stockboeken (klein) 380 381 382 China en Japan - 18 stuks beter klassiek met mooie 50.00 stempels w.o. blokje van 4 China en Japan - Ouder materiaal, o.a. scouting FDC 10.00 Japan - Ruim 200 zegels. Veel oud. Leuk! (ook iets Korea en China) 25.00 Pagina 15 van 18

Nederland Stockbladen / enveloppen 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 Nederland - o.a. 236/237, 238/239 (totaal 24 5.00 zegels) Check kwaliteit! Nederland - 18 zegels op stockblad met O drukwerkrol-stempels op nr. 50 Nederland - 67 briefstukjes (vooroorlogs) met O 7.50 volledige kortebalk-stempels Nederland - 7 "dingetjes", o.a. blauwdruk 12/14, 5.00 militaire post, en blok 854 op brief Nederland - Jaarset 1977 XXX Nederland - Jaarset 1978 XXX Nederland - Jaarset 1979 XXX Nederland - Jaarset 1980 XXX Nederland - Jaarset 1981 XXX Nederland - Jaarset 1982 XXX Nederland - Jaarset 1983 XXX Nederland - Jaarset 1984 XXX Nederland - Jaarset 1985 XXX 2.50 Nederland - Jaarset 1986 XXX 2.50 Nederland - Jaarset 1987 XXX 2.50 Nederland - Jaarset 1988 XXX 2.50 Nederland - Jaarset 1989 XXX 3.00 Nederland - Jaarset 1990 XXX 3.00 Nederland - Jaarset 1991 XXX 3.00 Nederland - Jaarset 1992 XXX 3.00 Nederland - 2 gelegenheidsenveloppen (beide thema Elfstedentocht) Overzeese Gebiedsdelen Stockbladen / enveloppen 404 Europa Nederland overzee - 45 zeer oude brief(kaart)stukjes Stockbladen / enveloppen 405 406 407 408 Berlijn - Bijna complete collectie 1952/1990 op stockbladen. Prachtige start! O 1,100.00 25.00 Duitsland - Verzameling 2000/2008 met veel series O 700.00 12.00 en hoge waarden. Inzet minder dan 2% van de cataloguswaarde! Isle of Man - 431 (blok van 25 stuks) XXX Engeland - 6 pagina's stockbladen series 1935/1995 v.n.l. postfris, leuke waarden XX/XXX 5.00 Pagina 16 van 18

409 410 411 412 Wereld Europa - 3 blokjes, 4 series en een zegel, o.a. O/XXX 3.00 Ierland, Hongarije, Georgië en Turkije Oostenrijk - Ongeveer 330 zegels in zak Oostenrijk - Ongeveer 600 zegels in zak 3.00 U.S.S.R. - 7 blokken en 13 series O/XXX 7.50 Stockbladen / enveloppen 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 Thema China - Leuke stockkaart om uit te zoeken, o.a. 4.00 postfris Indonesië - 19 series (met doubletten) w.o. O/XXX 3.00 speciaal uitgegeven carnet met zegel 289 Indonesië - 2 maal Noodport 1 en 1A XXX 3.25 (cataloguswaarde gering, wel apart) Indonesië - 6 poststukken, o.a. Molukken, Irian 4.00 Barat, en uitnodiging aan Soeharto Indonesië - Gelegenheidsenveloppen met 15.00 doubletten, w.o. 3x Royal wedding prins Willem- Alexander & Mãxima, mooie V.O.C. enveloppen en Bali-danseressen Indonesië - Ongeveer 200 FDC's en poststukken 165.00 7.50 (iets engros) tussen 1965/2011 Indonesië - Ongeveer 50 poststukken. Leuk 5.00 Israël kleine verzameling op kaart (full tab) O/XXX 3.00 Japan - Grote envelop uit Osaka verstuurd via 3.00 Singapore. Volgeplakt met zegels Poststukken, o.a. oud Duitsland O 3.00 Republiek Indonesië - 1772T + MS5T (2 XXX 25.00 carnets met goudopdruk) Verenigde Naties - 2 stockkaarten en 1 FDC O Zimbabwe - Ongeveer 300 afgeweekte zegels. Dus echt gebruikt! Een Nederlands leesboek voor de verzamelaar & Australian stamp catalogue O 6.00 Stockbladen / enveloppen 427 428 Overig Olympische spelen Tokyo 1964 (op blad) XXX Wereld motief op 12 mooie albumbladen O 3.50 Stockbladen / enveloppen 429 430 Wereld - Map met 14 poststukken, o.a. Israël, Ukraïne, Honduras, Nieuw Zeeland Ca. 250 perfins in map (meest Duitse Rijk, wat Hongarije en iets Groot Brittannië) 5.00 O 15.00 Pagina 17 van 18

Nederland Diversen; kistjes, dozen, etc 431 432 Nederland - Postzegelmapjes tussen nummer 1 en 231a/b (guldens). Ongeveer 255 stuks Nederland jaarsets 1999 t/m 2004 inclusief velletjes + 2 (bijna) lege stockboeken Overzeese Gebiedsdelen 900.00 25.00 XXX 125.00 Diversen; kistjes, dozen, etc 433 Europa Nederland & Overzee - 1ste vluchten, ballonpost, etc. ca. 100 stuks incl. klein albumpje Diversen; kistjes, dozen, etc 10.00 434 435 436 437 438 Wereld Poststukken van Frankrijk, Italië, Spanje, Duitsland, O 10.00 Amerika, Zwitserland Doos postcode loterij met zegels, altijd prijs O 2.50 Duisland - Doosje afgeweekte zegels O 3.00 Literatuur - Posthistorische studies 21 Literatuur - The first postage dues 3.00 Diversen; kistjes, dozen, etc 439 440 Thema Poststukken, doosje vol, veel Nederland 3.00 Zegels in schoenendoos, w.o. motief 3.00 Diversen; kistjes, dozen, etc 441 Overig 40 rondzendboekjes (doubletten aanwezig) O 30.00 Diversen; kistjes, dozen, etc 442 443 444 Catalogus NVPH 2014 3.00 Michel catalogi - Europa 7 delen compleet. Nette 25.00 exemplaren, uitgifte 2008/2009. Literatuur - Oude catalogi, o.a. uit 1937 Pagina 18 van 18