Lijn 130: Veerhaven - Nes - Ballum - Hollum Zomerdienstregeling: geldig van 1 april t/m 31 oktober 2015 Veerhaven alleen bij aankomst boot 8.15 9.15 10.15 11.15 12.15 13.15 14.15 15.15 16.15 17.15 18.15 19.15 20.15 21.15 Nes Centrum 8.18 9.18 10.18 11.18 12.18 13.18 14.18 15.18 16.18 17.18 18.18 20.18 21.18 Roosdûnen Ballum 8.27 9.27 10.27 11.27 12.27 13.27 14.27 15.27 16.27 17.27 18.27 20.27 21.27 Hollum Ridderweg 8.33 9.33 10.33 11.33 12.33 13.33 14.33 15.33 16.33 17.33 Verzorgingshuis De Stelp 8.35 9.35 10.35 11.35 12.35 13.35 14.35 15.35 16.35 17.35 Koudenburg - Boomhiemke Vuurtoren - Jeugdherberg - Strand 8.41 9.41 10.41 11.41 12.41 13.41 14.41 15.41 16.41 17.41 Bijzonderheden A B C A = van maandag t/m vrijdag. op zaterdag in juni, juli en augustus. B = op vrijdag en zondag in juni, juli en augustus. C = op vrijdag in juni, juli en augustus.
Lijn 130: Hollum - Ballum - Nes - Holwerd Zomerdienstregeling: geldig van 1 april t/m 31 oktober 2015 Strand - Jeugdherberg - Vuurtoren 7.41 8.41 9.41 10.41 11.41 12.41 13.41 14.41 15.41 16.41 17.41 18.41 20.41 21.41 Boomhiemke - Koudenburg 7.45 8.45 9.45 10.45 11.45 12.45 13.45 14.45 15.45 16.45 17.45 18.45 20.45 21.45 Hollum Yme Dunenweg 6.01 7.51 8.51 9.51 10.51 11.51 12.51 13.51 14.51 15.51 16.51 17.51 18.51 20.51 21.51 Hollum Ridderweg 6.05 7.55 8.55 9.55 10.55 11.55 12.55 13.55 14.55 15.55 16.55 17.55 18.55 20.55 21.55 Ballum 6.10 8.00 9.00 10.00 11.00 12.00 13.00 14.00 15.00 16.00 17.00 18.00 19.00 21.00 22.00 Roosdûnen 8.00 9.00 10.00 11.00 12.00 13.00 14.00 15.00 16.00 17.00 18.00 19.00 21.00 22.00 Nes Centrum 6.18 8.10 9.10 10.10 11.10 12.10 13.10 14.10 15.10 16.10 17.10 18.10 19.10 21.10 22.10 Veerhaven 6.22 8.12 9.12 10.12 11.12 12.12 13.12 14.12 15.12 16.12 17.12 18.12 19.12 Bijzonderheden A B D C D A = van maandag t/m vrijdag. B = van maandag t/m vrijdag C = dagelijks in juni, juli, augustus. D = op vrijdag in juni, juli en augustus.
Lijn 131: Veerhaven - Nes - Strand Nes Zomerdienstregeling: geldig in juni, juli en augustus 2015 Veerhaven 10.15 11.15 12.15 13.15 14.15 15.15 16.15 17.15 18.15 Nes Centrum 10.18 11.18 12.18 13.18 14.18 15.18 16.18 17.18 18.18 Nes, Strand/Duinoord Bijzonderheden A C C D A = op vrijdag. C = op vrijdag en zaterdag. D = op vrijdag en zondag.
1 27 5 2 4 3 7 15 16 13 11 14 12 8 18 17 23 2219 20 24 21 25 28 26 6 9 10 Veerhaven Hollum 1 Vuurtoren Bornrif (0519-54 27 37) 2 Reddingmuseum Abraham Fock (0519-55 42 43) 3 Cultuur Historisch Museum Sorgdrager (0519-55 44 77) 4 Postkantoor, VVV-kantoor en bibliotheek (0519-55 44 25) 5 Stellingmolen De Verwachting en Mosterdmaalderij (0519-54 27 37) 6 Paardengraf 7 Kaasboerderij Ameland (0519-55 44 59) Ballum 8 Amelander Bierbrouwerij (0519-55 43 65) 9 Ballumerbocht - Reddingsbootstation KNRM 10 Museumhaven Zeemanshoop voormalige reddingsboten (06-51013737) 11 De Speelboerderij (0519-55 66 83) 12 Gemeentehuis (0519-55 55 55) 13 Arts (0519-55 41 75) 14 Tandarts (0519-55 41 04) 15 Vliegveld (0519-55 40 30) 16 Nobel s Nostalgisch Museum (06-53757420) Lijn 130 Lijn 131 juni, juli, augustus Lijn 132 Nes 17 Natuurcentrum Ameland (0519-54 27 37) 18 Korenmolen De Phenix (0519-54 27 37) 19 Dierenarts (0519-54 21 58) 20 Arts (0519-54 20 18) 21 VVV en bibliotheek (0519-54 65 46) 22 Politie 0900-8844 Alarmnummer 112 23 Rabobank (0511-42 63 70) 24 Arriva (0519-54 20 10) 088-277 62 76 Buren 25 Landbouw en Juttersmuseum Swartwoude (0519-54 28 45) 26 Amelander meervalkwekerij (0519-54 26 05) 27 Eendenkooi (0519-54 27 37) 28 Postkantoor (Primera) (0519-54 30 31)
Lijn 132: Veerhaven - Buren - Nes Zomerdienstregeling: geldig van 1 april t/m 31 oktober 2015 Veerhaven 8.15 9.15 10.15 11.15 12.15 13.15 14.15 15.15 16.15 17.15 18.15 19.15 20.15 21.15 Nes Polderweg Buren Centrum Kiekduun/Klein Vaarwater Zwarteweg Strand Nes/Duinoord Nes Bijzonderheden B C H E F G A H A = op vrijdag en zondag in juni, juli en augustus. B = van maandag t/m vrijdag. op zaterdag in juni, juli en augustus. C = op vrijdag en zaterdag in juli en augustus. E = op vrijdag en zaterdag in juni, juli en augustus. F = op vrijdag van juni t/m oktober. op zaterdag in juni, juli en augustus. G = op vrijdag van juni t/m oktober. op zondag van juni t/m september. H = op vrijdag in juni, juli en augustus.
Lijn 132: Buren - Strand Nes - Nes - Holwerd Zomerdienstregeling: geldig van 1 april t/m 31 oktober 2015 (Ballum/Hollum, bus rijdt via de veerhaven) Nes Reeweg 6.20 9.46 10.46 11.46 12.46 13.46 14.46 15.46 16.46 17.46 18.46 Buren Centrum 7.50 8.50 9.50 10.50 11.50 12.50 13.50 14.50 15.50 16.50 17.50 18.50 Klein Vaarwater/Kiekduun 7.54 8.54 9.54 10.54 11.54 12.54 13.54 14.54 15.54 16.54 17.54 18.54 Strand Nes - Duinoord 8.00 9.00 10.00 11.00 12.00 13.00 14.00 15.00 16.00 17.00 18.00 19.00 Nes 6.18 8.10 9.10 10.10 11.10 12.10 13.10 14.10 15.10 16.10 17.10 18.10 19.10 Veerhaven 6.22 8.12 9.12 10.12 11.12 12.12 13.12 14.12 15.12 16.12 17.12 18.12 19.12 Bijzonderheden A E B I G F E A = van maandag t/m vrijdag. reizen met lijn 130. B = op vrijdag en zaterdag in juni, juli en augustus. E = op vrijdag in juni, juli en augustus. F = op vrijdag en zondag in juni, juli en augustus. G = op vrijdag van juni t/m oktober. op zondag van juni t/m september. I = op vrijdag van juni t/m oktober. op zaterdag in juni, juli en augustus.
Lijn 130: Hollum - Ballum - Nes - Holwerd Winterdienstregeling: geldig van 1 januari t/m 31 maart en van 1 november t/m 31 december 2015 Strand - Jeugdherberg - Vuurtoren 7.41 8.41 9.41 10.41 11.41 12.41 13.41 14.41 15.41 16.41 17.41 Boomhiemke - Koudenburg 7.45 9.45 11.45 13.45 15.45 17.45 Hollum Yme Dunenweg 6.01 7.51 8.51 9.51 10.51 11.51 12.51 13.51 14.51 15.51 16.51 17.51 Hollum Ridderweg 6.05 7.55 8.55 9.55 10.55 11.55 12.55 13.55 14.55 15.55 16.55 17.55 Ballum 6.10 8.00 9.00 10.00 11.00 12.00 13.00 14.00 15.00 16.00 17.00 18.00 Roosdûnen 8.00 10.00 12.00 14.00 16.00 18.00 Nes Centrum 6.18 8.10 9.10 10.10 11.10 12.10 13.10 14.10 15.10 16.10 17.10 18.10 Veerhaven 6.22 8.12 10.12 12.12 14.12 16.12 18.12 Bijzonderheden B1 B B Lijn 130: Veerhaven - Nes - Ballum - Hollum Veerhaven 8.15 10.15 12.15B 14.15 16.15 18.15 20.15 Nes Centrum 8.18 9.18 10.18 11.18 12.18 13.18 14.18 15.18 16.18 17.18 18.18 20.18 Roosdûnen Ballum 8.27 9.27 10.27 11.27 12.27 13.27 14.27 15.27 16.27 17.27 18.27 20.27 Hollum Ridderweg 8.33 9.33 10.33 11.33 12.33 13.33 14.33 15.33 16.33 17.33 Verzorgingshuis De Stelp 8.35 9.35 10.35 11.35 12.35 13.35 14.35 15.35 16.35 17.35 Koudenburg / Boomhiemke Vuurtoren - Jeugdherberg - Strand 8.41 9.41 10.41 11.41 12.41 13.41 14.41 15.41 16.41 17.41 Bijzonderheden B B B = van maandag t/m vrijdag: niet op 1 januari en 25 december. 1 = niet op 4 december.
Lijn 132: Buren - Nes - Holwerd Winterdienstregeling: geldig van 1 januari t/m 31 maart (Ballum/Hollum, bus rijdt via de veerhaven) en van 1 november t/m 31 december 2015 Nes Reeweg 6.20 9.46 11.46 13.46 15.46 17.46 Buren Centrum 7.50 9.50 11.50 13.50 15.50 17.50 Klein Vaarwater/Kiekduun 7.54 9.54 11.54 13.54 15.54 17.54 Strand Nes - Duinoord 8.00 10.00 12.00 14.00 16.00 18.00 Nes 6.18 8.10 10.10 12.10 14.10 16.10 18.10 Veerhaven 6.22 8.12 10.12 12.12 14.12 16.12 18.12 Bijzonderheden A1 A Lijn 132: Veerhaven - Buren - Nes Veerhaven 8.15 10.15 12.15 14.15 16.15 18.15 20.15 Nes Polderweg Buren centrum Kiekduun/Klein Vaarwater Buren Strand Strand Nes/Duinoord Nes Bijzonderheden A A A = van maandag t/m vrijdag: niet op 1 januari en 25 december. 1 = reizen met lijn 130: niet op 4 december.