Volgorde van verkoop Kunst- en Antiekveiling / Okt. '19 (Deze verkoop valt onder de margeregeling)

Goud, z i l v eren pos t z egel s * Ver z a mel hoff *

Volgorde van verkoop Kunst- en Antiekveiling / Okt. '19 (Deze verkoop valt onder de margeregeling) Er sluiten meerdere kavels per 10 minuten af. Als er in de laatste 5 minuten voor het sluiten van een kavel een bieding plaatsvindt, zal de tijd met 5 minuten verlengen. Dit herhaalt zich indien van toepassing. Live veiling: zondagmiddag 27 oktober 2019, aanvang 16.00 uur. Cat. nr. Online bieden sluit om 0001-0200 15:30 uur Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf 19.00 uur. Cat. nr. Sluit om 0201-0280 19:00 uur 0281-0360 19:10 uur 0361-0440 19:20 uur 0441-0520 19:30 uur 0521-0600 19:40 uur 0601-0680 19:50 uur 0681-0760 20:00 uur 0761-0840 20:10 uur 0841-0920 20:20 uur 0921-1000 20:30 uur 1001-1080 20:40 uur 1081-1160 20:50 uur 1161-1240 21:00 uur 1241-1300 21:10 uur Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf 19.00 uur. Cat. nr. Sluit om 1301-1381 19:00 uur 1382-1462 19:10 uur 1463-1543 19:20 uur 1544-1624 19:30 uur 1625-1705 19:40 uur 1706-1786 19:50 uur 1787-1867 20:00 uur 1868-1948 20:10 uur 1949-2029 20:20 uur 2030-2110 20:30 uur 2111-2191 20:40 uur 2192-2272 20:50 uur 2273-2353 21:00 uur 2354-2431 21:10 uur Deze veiling staat onder notarieel toezicht van mr. Ph.J. Simons van Davina en partners notarissen. Eerstvolgende veiling De kijkdagen van onze eerstvolgende Kunst- en Antiekveiling vinden plaats op: Zaterdag 14 en zondag 15 december 2019 van 10.00-17.00 uur

Afhalen van goederen Openingstijden afhalen goederen: woensdag 30 oktober 2019 10.00-12.00 uur en van 13.00-17.00 uur donderdag 31 oktober 2019 10.00-12.00 uur en van 13.00-17.00 uur vrijdag 1 november 2019 10.00-12.00 uur en van 13.00-17.00 uur zaterdag 2 november 2019 10.00-12.00 uur en van 13.00-17.00 uur

Live veiling: zondagmiddag 27 oktober 2019, aanvang 16.00 uur. 1 Pateck & Cie, vestzakhorloge met 18 kt. gouden kast met rijkbewerkte zilveren wijzerplaat (achter een open voorkant), met inscriptie aan binnenkant: 'Spiral Breguet Ancre, Ligne droite 18 Rubis, No44348, Pateck & Cie Geneve, Remontoir Nickel', te dateren 1845-1851 1.200 Loc.1a 2 Antiek vestzakhorloge in 9 kt. gouden kast 45 Loc.1a 3 Berthoud, vestzakhorloge in dubbele kast, met een geëmailleerde plaquette van een romantisch paar in landschap en bezet met marcasiet, Paris ca.1750 1.800 Loc.1a 4 Antiek vestzakhorloge in 14 kt. gouden kast met een in landschap gegraveerde wijzerplaat 120 Loc.1a 5 Vacheron Constantin, model Malte, 18 kt. geelgouden horloge met lederen band, handopwinding, kastmaat 36 mm. met saffierglas 6 4 Blauw/wit Chinees porseleinen borden met bloemen en vlinders gedecoreerd, 18e/19e eeuw, diam.21,5 7 Antieke Chinoiserie naaikist met inhoud met rood/goudkleurige decoraties van personen in tuin met een pagode en huizen, h.13 x b.36 x d.26 7.500 Loc.1a 45 Loc.9 200 Loc.9 8 Toneelkijker met parelmoer en met verstelbare handgreep, 19e eeuw 70 Loc.9 9 Charles Henri Joseph (Charles) Leickert, Brussel 1816-1907 Mainz, Winterdorpsgezicht bij de kerk met diverse personen op het ijs en op de brug, olieverf op paneel, 50 x 38 10 Kijkkast, Bedrijvigheid bij Landhuis Beeckestein met diverse wandelende personen en een koets met paarden, 20e eeuw 11 5 Met planten en krabben gedecoreerde Japans Imari porseleinen schotels met 5 bijpassende kommen 6.000 Loc.8 200 Loc.8 40 Loc.9 12 7 Diverse blauw/wit gedecoreerde Chinees porseleinen schotels, 18e / 19e eeuw 40 Loc.9 13 Antieke met bloemmotieven in rozenhout ingelegde mahoniehouten Louis Seize likeurkelder i.v.v. een commode, h.31 x b.32 x d.20 14 Gerardus 'George Henry' Hendriks, Amsterdam 1804 - na 1859 mogelijk te Rotterdam, Diverse personen en schepen op een riviermonding, olieverf op paneel, 40 x 30 15 Theodorus Willebrordus Maria (Theo) Mackaay, Utrecht 1950, Twee dames, oliepastel in gouden passe-partout met fraaie houten lijst, gedateerd 2004, 61 x 47 16 Alphons Leopold Mielich (Oostenrijk, 1863-1929), Portret van een Nubische schone, pasteltekening, 31,5 x 23,5 17 Koppelbare 14 kt. geelgouden koningsketting en armband, L.62 en 19, totaalgewicht 91,8 gram 18 Antieke gouden broche met een miniatuur in lagensteen van harpspelende dame bezet met parels, totaalgewicht 12,1 gram 150 Loc.9 450 Loc.8 1.000 Loc.6 750 Loc.8 1.500 Loc.1a 150 Loc.1a 19 Gouden met granaten samengesteld collier (ketting met slotje is er later aangezet) 475 Loc.1a 20 14 Kt. bicolor gouden oorstekers 70 Loc.1a 21 Met de hand beschilderde portret miniatuur, vroeg 19e eeuw, 7 x 9 120 Loc.2 22 Walnoot met twee antiek ivoren bouwwerken uit de Grand Tour periode, 19e eeuw 300 Loc.2 23 Houten snuifdoos met afbeelding van Napoleon en aan de binnenkant prenten, 18e eeuw 60 Loc.2 24 Houten penningdoos met afbeelding van een monument in Napels, 19e eeuw 100 Loc.2 25 Houten portretminiatuur, 19e eeuw 50 Loc.2 26 Flacon in doosje, gemerkt Paul Peigney, Parijs, 19e eeuw 80 Loc.2 27 Henk Leurs (1890-1956), Gezicht op Dordrecht, olieverf op doek,44,5 x 68,5 550 Loc.2 28 Antieke smeedijzeren haardplaat met familie-wapen, gedateerd 1693, h.66 x b.67 240 Loc.8 29 Met diverse houtsoorten ingelegde Empire-stijl salontafel (voorheen bureautafel), h.50 x b.116 x d.80 30 Onb.meester, Surrealistische ridder in gang, gouache, gedateerd op achterkant Londen 1941, 23,5 X 17,5 40 Loc.2 40 Loc.2 31 Charles van Roose, Brussel 1883-1960, Exotisch landschap, olieverf op doek, 65 x 50 150 Loc.2 32 Onb.meester, Vrouw met banjo en hond in interieur, olieverf op paneel, 16 x 14 75 Loc.2 33 Porseleinen visservies bestaande uit 23 borden, visschaal, juskom en een dekselschaal 75 Loc.8 34 Antiek roze marmeren met bronzen 3-delig klokkenstel met bovenop het uurwerk een lezende man, h.ca.65 (uurwerk) 1.000 Loc.8 35 Fase, 60er-jaren bureaulamp, h. 38 280 Loc.8 36 Mario Bellini (Italiaans, 1935), vintage 60-er jaren bruin lederen gecapitonneerde bank, model Amanta, C&B Italië (tegenwoordig B&B), Fiberlite, bestaande uit 6 elementen: h.70 x b.80 x d.84 2.000 Loc.12

Live veiling: zondagmiddag 27 oktober 2019, aanvang 16.00 uur. 37 Pandora, 1e gehalte zilveren armband met 5 bedels, L.21, 35 gram 90 Loc.1a 38 Paar antieke wit- met geelgouden oorhangers bezet met divers diamant w.o. 2 grote peervormige diamanten 600 Loc.1a 39 Antiek verzilverde koperen Arabische dolk met deels houten handvat (sierknop los) 75 Loc.1 40 18 Kt. gouden Maliënkolder beugeltasje, 41,5 gram 750 Loc.1a 41 Antieke blauw/wit Chinees porseleinen kom met 2e gehalte zilveren hengsel, diam.21,5 30 Loc.9 42 5 Diverse blauw/wit gedecoreerde Chinees porseleinen bordjes, 18e / 19e eeuw 40 Loc.8 43 Blauw/wit Chinees porseleinen kom in gebobbeld reliëf met chrysanten decoratie, Kangxi periode (1662-1722), met Yu merk aan onderzijde, h.11 x diam.21 (chip) 44 Gepolychromeerd Chinees porseleinen kom met decoratie van vleermuizen, pioenrozen en Chinese karakters, h.5 x diam.15 240 Loc.9 75 Loc.9 45 Antieke Imari porseleinen trekpot (deksel gelijmd), 18e eeuw 25 Loc.9 46 4 Lowstoft porseleinen bordjes met bloemdecoraties 40 Loc.9 47 Gepolychromeerde Chinees porseleinen kom met bloemen en vlinder decoraties op gele achtergrond, h.7 x diam.16,5 48 Vlaamse school, zes op koper beschilderde 17e eeuwse portretten, v.l.b: de Libische Sibylle, de Sibylle van Erythraea, de Sibylle van Samos, de Sibylle van Perzië, de sibylle van Hellespont en de Egyptische Sibylle. Elk portret met een identificerend romeins nummer. 49 Toegeschreven aan Hendricus Johannes Scheeres (Den Haag 1829-1864 Den Haag), Man in werkplaats met tinnen kan, olieverf op paneel, 21 x 16 50 Hermanius Anthonius (Henri) van Daalhoff, Haarlem 1867-1953 Den Haag, Bomschuiten op het strand, olieverf op paneel, 18 x 13 51 Coenraad Alexander Weerts, Deventer 1782-1868 Den Haag, Ruiters en wandelaars op een bospad in bosrijke omgeving, olieverf op paneel, gedateerd 1844, 32 x 22 52 Johannes (Johan) Meijer, Zwolle 1885-1970 Laren, Forêt d'ermenonville Le Tombe de Jean- Jacques-Rousseau (Gezicht op de tombe van Jean-Jacques Roussseau te Ermenonville), olieverf op schildersboard, 20 x 15 53 Kasper Niehaus, Groningen 1889-1974 Bergen, Drie naakte personen met paard en hond in landschap, marouflé, 89,5 x 89,5 Provenance: Sotheby's 30 november 1998. Kunstenaar en kunsthistoricus Kasper Niehaus vertegenwoordigt het Nederlands realisme van het interbellum (1925-1945). Beïnvloed door Henri Rousseau, Georges Seurat en Picasso ontwikkelde hij zijn eigen kenmerkende stijl met heldere en serene Arcadische taferelen. 40 Loc.9 1.500 Loc.9 750 Loc.9 75 Loc.9 380 Loc.9 60 Loc.9 3.000 Loc.8 54 Antieke Chinese Kimono met verboden stiksel aan de binnenkant en jade knopen 150 Loc.10 55 Albertus Verhoesen, Utrecht 1806-1881 Utrecht, Stilleven met potten en kippen, olieverf op paneel, 12,5 x 10,5 56 Oud Japans met bloemenvazen gedecoreerd lakwerk miniatuur kamerscherm, h.36 x b.4 x 11 240 Loc.9 45 Loc.9 57 18 Kt. gouden halscollier bezet met 6 diverse kleurstenen, 46,8 gram 900 Loc.1a 58 Opengewerkt 18 kt. gouden ring bezet met lapis lazuli, totaalgewicht 12 gram 150 Loc.1a 59 Antieke opengewerkte broche bezet met briljant geslepen diamant, 12,5 gram 240 Loc.1a 60 Sarcar Genève, Visconti, 18 kt. gouden damespolshorloge bezet met briljant geslepen diamant en een 3-rijige parelband met gouden blokjes bezet met briljant geslepen diamant 1.200 Loc.1a 61 Antieke Franse messing reiswekker, h.15 120 Loc.3 62 Antieke ovale Franse reiswekker, h.12 120 Loc.3 63 Antieke Franse messing reiswekker, h.14 120 Loc.3 64 Antieke Franse zilverkleurige reiswekker, h.16 120 Loc.3 65 Antieke messing reiswekker, h.16 120 Loc.3 66 Antieke Franse messing reiswekker, h.20 150 Loc.3 67 18 Franse met blauwe bloemen beschilderde porseleinen borden, diam.24 en 11 diverse kleine bordjes, diam.16, te dateren circa 1800 140 Loc.3 68 6 Antieke blauw/wit Delfts aardewerken schotels met Chinoiserie voorstelling, diam.35 300 Loc.3 69 Koop divers porselein, Azië, 18e t/m 20e eeuw 50 Loc.3 70 Koopje van 5 divers blauw/wit Chinees porseleinen kommen en 4 schotels, 18e / 19e eeuw 40 Loc.3 71 Blauw/wit Chinees porseleinen gemberpot (zonder deksel), h.24 80 Loc.3 72 6 Zwarte Chinees porseleinen kopjes, diam.6,5 80 Loc.3 73 Blauw Chinees porseleinen kom, h.6 x diam.13 40 Loc.3

Live veiling: zondagmiddag 27 oktober 2019, aanvang 16.00 uur. 74 Koopje divers blauw/wit Chinees porselein, 18e / 19e eeuw 30 Loc.3 75 Antieke blauw/wit met bloemen gedecoreerde Japans porseleinen schotel, diam.47 (haarscheur) 45 Loc.3 76 Keith Haring (Verenigde Staten 1958-1990), August 1st 1991, zeefdruk, 98 x 68 40 Loc.3 77 J. Bruce & San, Liverpool, antieke high power scheepsverrekijker 75 Loc.9 78 Antieke lederen met koperen scheepsverrekijker 40 Loc.9 79 Henri-Charles Maniglier (Frans, 1826-1901), Armurier du XVe siècle, bronzen sculptuur, gesigneerd en gedateerd "C. Maniglier 1881" met insciptie: 'Gruet à Paris', h.ca.73 1.400 Loc.9 80 Antieke skelet pendule onder stolp, h. 42,5 inclusief stolp en voetstuk 300 Loc.9 81 Antieke opengewerkte gouden armband, 9,1 gram 240 Loc.1a 82 14 Kt. witgouden ring bezet met 29 briljant geslepen diamanten, 1,95ct., 28 briljant geslepen diamanten, 0,43 ct. en 1.52 ct. briljant geslepen diamant, kleur: K-kwaliteit Si1 Antiekslijpsel, 4,7 gram, maat 17,5 4.250 Loc.1a 83 3 Antieke gouden Zeeuwse knopen, 22.10 gram 240 Loc.1a 84 14 Kt. gouden takbroche bezet met 6 briljant geslepen diamanten, 7,3 gram 280 Loc.1a 85 Lucien Frits Ohl, Palembang 1904-1976 Den Haag, Landarbeiders in landschap, olieverf op board, 68 x 49 86 Hal Wichers (1893-1968), Indonesisch landschap met boom, olieverf op paneel, gedateerd 1914, 79 x 50 87 Ivan Jovanovic (Belgrado 1927), Zicht op restaurant Chez Nano, St. Tropez, olieverf op doek, 30 x 100 88 Frederic de Smet (Vlaams 1876-1948), Duinlandschap, olieverf op schildersboard, 39 x 49 750 Loc.2 240 Loc.3 450 Loc.3 60 Loc.3 89 Antieke Franse messing reiswekker, h.11,5 120 Loc.3 90 Antieke Franse messing reiswekker, h.15 120 Loc.3 91 Antieke Franse messing reiswekker, h.15 120 Loc.3 92 Antieke Franse messing reiswekker, h.17 150 Loc.3 93 Antieke witgouden broche bezet met oudslijpsel diamant en Italiaanse citrien 240 Loc.1a 94 Theodor Fahrner, Pforzheim, Duitsland 1859-1919 Pforzheim, Duitsland, 835/1000 zilveren deels geëmailleerde Art Deco hanger bezet met kleurstenen 300 Loc.1a 95 14 Kt. gouden collier met kwasthanger bezet met parel 60 Loc.1a 96 Ebel, dames polshorloge, 18 kt. witgoud bezet met 90 briljant geslepen diamanten, 5.5 ct totaal, totaal gewicht: 42 gram 97 Omgeving Maerten Fransz van der Hulst, Personen en bomschuiten bij het strand, olieverf op geparketteerd paneel, 64 x 48 98 Omgeving Pieter Angellis (Frans, 1685-1734), Herberginterieur met pijprokende man op de voorgrond en kaartspelende mannen aan tafel, olieverf op doek, 64 x 41 99 Met diverse houtsoorten ingelegde Duitse 3-laden commode afgedekt met marmeren blad, h.92 x b.118 x d.56 2.600 Loc.1a 240 Loc.8 450 Loc.8 800 Loc.8 100 2 Antieke notenhouten armfauteuils met gele bloemstof bekleed 300 Loc.8 101 Onb.meester, Bloemstilleven, olieverf op doek, 59 x 41 45 Loc.8 102 Onb.meester, Bloemstilleven, olieverf op doek, 87 x 73 30 Loc.8 103 Antieke Chinees porseleinen schotel met famille verte decoratie van bloemen, h.3,5 x diam.22 104 3 Antieke blauw/wit gedecoreerde Chinees porseleinen borden met florale decoraties, 18e eeuw, diam.22 30 Loc.8 45 Loc.8 105 Gelobte Chinees Imari porseleinen schotel, diam.32,5 75 Loc.8 106 Kees van Dongen, Delfshaven 1877-1968 Monte Carlo, Monaco, Céres, buste de femme, foto/offset/litho, copyright 1948 Edition Carmen Guillard, provenance particuliere collectie/ veiling Cornette de Saint Cyr Parijs, 27 juni 2005, 58 x 46 107 Andy Warhol (Amerikaans 1928-1987), Portret van Gérard Depardieu, kleurenzeefdruk, signatuur meegedrukt in plaat, 27,5 x 20,5 108 Salvador Dali, Tien geboden, Bas reliëf, brons gepatineerd op geelkoper, nr.20/250, 65 x 50 600 Loc.12 240 Loc.6 300 Loc.9 109 14 Kt. gouden bedel/schakelarmband, 12,6 gram 200 Loc.1a

Live veiling: zondagmiddag 27 oktober 2019, aanvang 16.00 uur. 110 Christian Dior, zeer groot verzilverd gehamerd dienblad met monogram en gemerkt Christian Dior, h.2,5 x L.86 d.63 111 18 Kt. witgouden ring bezet met smaragd en 27 diamanten, 2.10 ct., kleur: wit en kwaliteit: piqué, 9x briljantslijpsel en 18x markiesslijpsel, 11.5 gram, maat 16,5 112 Antieke gouden broche met porseleinen plaquette van een engel bezet met parels, totaalgewicht 13 gram 800 Loc.1 1.000 Loc.1a 150 Loc.1a 113 Koperen zeekijker en een kompas in houten kistje 50 Loc.3 114 5 Chinees porseleinen miniatuur vazen, 18th / 19th century (defecten) 30 Loc.3 115 Koopje divers antiek ivoren meetinstrumenten, 19e eeuw 60 Loc.3 116 2 Rijkbewerkte koperen 1-lichts zuilenkandelaars, h.34 60 Loc.3 117 Antieke groenmarmeren glas zuilenpendule met goudkleurige ornamenten, te dateren circa 1880, h.41 300 Loc.3 118 Antieke kristallen jardinière rustend op bronzen onderstel, h.19 x b.29 x d.21 75 Loc.3 119 2 Rijkbewerkte koperen 1-lichts zuilenkandelaars, h.29 60 Loc.3 120 Jacobus Hendricus Johannes Nooteboom, Groningen 1811-1878 Amsterdam, Vrijetijdsbesteding in een Nederlands dorpje, olieverf op paneel, 14,5 x 22,5 1.500 Loc.3 121 Ida Calzolari (1936), Fruitstilleven, olieverf op doek, 30 x 23 120 Loc.3 122 Ida Calzolari, (1936), Pluimvee in landschap, olieverf op koper, 25 x 20 120 Loc.3 123 Antieke spiegel in goud/witkleurige kuiflijst, h.100 x b.69 120 Loc.3 124 Bronzen Louis Quinze-stijl 3-delige haardset (2 zijstukken en een middenstuk) 75 Loc.3 125 Paar 18 kt. witgouden manchetknopen bezet met briljant geslepen diamant, 15,8 gram 300 Loc.1a 126 Bewerkte 18 kt. geelgouden schakelarmband met 2 bijpassende wit- met geelgouden oorbellen, totaalgewicht 30 gram 127 Raymond Weil Parsifal, goud met staal horloge bezet met 55 briljant geslepen diamanten, parelmoer wijzerplaat en datum met crystalglas, Quartz uurwerk 450 Loc.1a 400 Loc.1a 128 14 Kt. gouden Art Deco herenpolshorloge met lederen band 750 Loc.1a 129 Jan Hillebrand Wijsmuller, Amsterdam 1855-1925 Amsterdam, Molen in winterlandschap, olieverf op doek, 60 x 35 130 Blauw/wit Chinees porseleinen schotel met decoratie van personen in landschap, 18e/19e eeuw, diam.28 1.300 Loc.8 75 Loc.8 131 Met bloemen en landschap gepolychromeerde Chinees porseleinen kommen, diam.14 45 Loc.8 132 2 Antieke Chinees Imari porseleinen borden, 18e eeuw, diam.23 30 Loc.8 133 Monogram A.M. (Adrianus Miolée, Vlissingen 1879-1961 Haarlem), Gezicht op Oud Scheveningen, aquarel, gedateerd 1900, 32 x 25 134 Omgeving Philips Wouwerman, Haarlem 1619-1668 Haarlem, Diverse personen, Paarden met huifkar en pakezels langs een landweg, olieverf op paneel, 40 x 31 135 Hollandse School, 17/18e eeuw, Portret van Willem Hendrik van Oranje (1650-1702), stadhouder van Holland vanaf 1672 en koning van Engeland vanaf 1689, 92 x 64 136 Frans Oerder, Rotterdam 1867-1944 Pretoria, Gezicht op de achtertuin van de Gasthuisstraat 10 Zaltbommel, olieverf op doek, 45 x 55 137 Johannes 'Jan' de Jong, Rotterdam 1864-1901, Dorpsstraat met kraampjes in de sneeuw, olieverf op doek, 31,9 x 50,5 Provenance: Kunsthandel Weissenbruch, Den Haag; Kunsthandel Simonis & Buunk, Ede (taxatierapport aanwezig) 138 Dirk Smorenberg (Alkmaar 1883-1960 Oud-Loosdrecht), Gezicht vanuit het atelier van de kunstenaar, olieverf op doek, 58,5 x 48,5 120 Loc.8 600 Loc.8 750 Loc.8 1.200 Loc.8 600 Loc.8 1.400 Loc.8 139 Vruchtboomhouten sculptuur van liggende Bacchus, h.29 x L.45 x d.22 75 Loc.8 140 Beschilderd metalen geldkist, 18e eeuw 400 Loc.12 141 14 Kt. gouden ring bezet met grote gefacetteerde amethist 150 Loc.1a 142 14 Kt. gouden collier met hanger bezet met citrien, 17 gram 300 Loc.1a 143 Antieke zilveren broche met geëmailleerde bloemen en porseleinen portretminiatuur met engelen en ingelegd met diverse steentjes en een paar bijpassende oorhangers 144 Ikeuchi Kaho (Japan 1898), "Choshitsu" lakwerk dekseldoos, gesigneerd aan onderkant met bijbehorende brief gedateerd 1954, h.9,5 x b.16 x d.11 150 Loc.1a 1.400 Loc.3 145 2 Koperen met kristallen 1-lichts kandelaars, h.29 60 Loc.3 146 Antieke wortelnotenhouten dubbelgebogen secretaire, h.104 x b.125 x d.63 600 Loc.3

Live veiling: zondagmiddag 27 oktober 2019, aanvang 16.00 uur. 147 Christiaan Johannes Addicks, Rotterdam 1871-1962 Zeist, Lezende dame in interieur, olieverf op doek, 31,5 x 35 148 Martin (Martijn) Monnickendam, Amsterdam 1874 1943 Amsterdam, Bloemstilleven, pasteltekening, gedateerd 1924, 37 x 26 450 Loc.3 240 Loc.3 149 2 Blauw lederen gecapitonneerde Chesterfield Springvale banken, h.76 x b.150 x d.90 300 Loc.8 150 Hans van de Bovenkamp, Garderen (Barneveld) 1938, Aluminium met messing sculptuur, h.42, provenance: collectie Dhr. Emile Meijer, eerste directeur het Van Gogh Museum 151 Rijkbewerkte notenhouten ronde eetkamertafel voorzien van een dik rond geslepen glazen blad, diam.180 152 Ji#í Kolá#, (Tsjechisch 1914-2002), twee diverse kunstwerken: 1) Zonder titel (1990), gesignerd met annotatie P.F. en gedateerd 91, collage op karton met drie verwisselbare dubbelzijdige vellen waardoor zeven verschillende afbeeldingen gecreëerd worden, 32,6 x 25 en 2) Zonder titel (circa 1990), Collage op karton, 28,9 x 26,6, provenance: rechtsreeks van de kunstenaar verkregen door de huidige eigenaar 153 Andries Vermeulen, Dordrecht 1763-1814 Amsterdam, IJsvermaak met koek-en-zopietent, olieverf op paneel, 48 x 35 154 Met vogels en bloemen gedecoreerde Chinees porseleinen famille verte schotel, diam.34,5 155 Grote Japanse Satsuma wierookbrander met op deksel een Foo hond, 19e eeuw, h.55 x b.40 x d.26 156 Met personen in landschap en vlinders gedecoreerde Chinees porseleinen kom, h.12 x b.25 x d.25 157 Antieke 14 kt. gouden filigrain broche bezet met amethist en parel met een paar bijpassende oorhangers 600 Loc.8 450 Loc.8 170 Loc.8 1.300 Loc.8 75 Loc.8 120 Loc.8 75 Loc.8 240 Loc.1a 158 Auguste Moreau, 19e eeuwse bronzen sculptuur, 'Rose de Mai', h.78 380 Loc.9 159 Antieke spiegel in goudkleurige kuiflijst (kleine beschadigingen), h.163 x b.88 240 Loc.8 160 Antieke geëbonisseerde Franse kolompendule met voor en achteruit bewegende schommelende slinger met kindje op schommel, h.50 161 Antieke met diverse houtsoorten ingelegde bijzettafel met laden rustend op getorst open onderstel en afgedekt met gemêleerd marmeren blad, h.75 x b.77 x d.38 162 Oude met vogels en bloemen gedecoreerde rijkbewerkte 2-deurs kuifkast met in de onderkast 2 laden en in de kuif een porseleinen vogelplaquette, h.190 x b.120 x d.37 120 Loc.3 75 Loc.8 800 Loc.8 163 Koopje diverse porseleinen beeldjes 25 Loc.6 164 Koop divers porselein 16 Loc.6 165 Johannes Jacobus (Jan) Heppener, Den Haag 1826-1898 Den Haag, Grachtengezicht, olieverf op paneel, 7 x 10, gedateerd 1867, provenance: particuliere collectie, aangeschaft Christies 2001, nr.192, hamerprijs fl. 7500 300 Loc.9 166 Diverse porseleinen beeldjes w.o. bloemenkinderen, 19e eeuw 100 Loc.6 167 Toegeschreven aan Gerrit Lundens, Amsterdam 1622-1686 Amsterdam, Muzikanten, dansende en etende personen bij een herberg in berglandschap, marouflé, 43 x 60 168 Toegeschreven aan Eudore Misonnet (1891-1968), Stadsgezicht Antwerpen, gemengde techniek (pen/gouache), 49 x 32, provenance: Campo & Campo, veiling 92 1.300 Loc.11 240 Loc.11 169 3 Diverse porseleinen Boeddha beelden 40 Loc.6 170 Johannes Paul 'Jan' Schoonhoven, Delft 1914-1994 Delft, T88-8, pentekening, gedateerd '88, 40 x 25 750 Loc.6 171 Antieke dubbelgebogen wortelnotenhouten 2-deurs porseleinkast, h.213 x b.146 x d.38 400 Loc.3 172 Royal Albert, porseleinen serviesdeel 60 Loc.3 173 Royal Albert, porseleinen serviesdeel 60 Loc.11 174 Royal Albert, porseleinen serviesdeel 60 Loc.10 175 2 Antieke met draken gedecoreerde Japans bronzen vazen, h.133 1.400 Loc.10 176 Columbus Verlag Paul Oestergaard (Berlin und Stuttgart), staande Erdglobe, rustend op houten onderstel, h.130 177 7 Antieke blauw/wit met landschap gedecoreerde Chinees porseleinen capucijner schotels en 7 kommen 75 Loc.11 60 Loc.11 178 Rijkbewerkte houten sokkel met marmeren bal, h.26 60 Loc.11 179 Blauw/wit Chinees porseleinen export schaal met bloemdecoraties, 18e eeuw, 44 x 36 120 Loc.11 180 5 Blauw/wit Chinees porseleinen vazen waarvan 3 met deksel 75 Loc.11

Live veiling: zondagmiddag 27 oktober 2019, aanvang 16.00 uur. 181 Koopje divers blauw/wit Chinees porselein, 18e / 19e eeuw 45 Loc.11 182 Koopje van 2 blauw/wit Chinees porseleinen papbordjes, 2 schoteltjes en Japans Imari porseleinen schaal met decoratie van een konijn, 18e / 19e eeuw 30 Loc.11 183 Japans Imari porseleinen schotel, diam.40, 19e eeuw 60 Loc.11 184 Bach Goebel, steengoed sculptuur van een uil, h.28 25 Loc.11 185 Antieke wortelnotenhouten Victoriaanse piano, Samuel Brewer & Co., London, h.124 x b.135 x d.68 186 Antieke dubbelgebogen wortelnotenhouten porseleinkast rustend op klauwpoten, Holland ca.1850, h.260 x b.180 x d.55 240 Loc.12 600 Loc.3 187 Palissanderhouten met parelmoer ingelegde schoolklok, h.ca.58 120 Loc.5 188 Antieke eikenhouten staartklok met beschilderde wijzerplaat van een landhuis aan het water met zwanen en een boot, met Atlas en twee engelen bovenop de kap, h.140 189 Antiek eikenhouten staartklok met mechaniek in de wijzerplaat en dubbele fraai beschilderde kap met diverse voorstellingen, h.160 120 Loc.5 380 Loc.5 190 Antieke zwart met goudkleurige Franse wandklok, 43 x 37 75 Loc.5 191 Antieke notenhouten regulateurklok met 3 gewichten, h.ca.113 120 Loc.5 192 Brunet Achille, à Auffray, antiek groen gelakte consoleklok (console ontbreekt) 75 Loc.5 193 Antieke eikenhouten staartklok met schildering van een dorpsgezicht op de wijzerplaat, h.145 incl. beeldje Atlas 194 Antieke eikenhouten staartklok met fraaie beschilderingen van Nederlandse landschappen, h.116 (incl. beeldje van Atlas) 120 Loc.5 150 Loc.5 195 Antiek schilderijklokje, 30 x 25 60 Loc.5 196 Antieke eikenhouten Engelse staand horloge, John Holroy, h.223 200 Loc.5 197 Antieke notenhouten regulateurklok met 3 gewichten 240 Loc.5 198 Antieke Oeil de Boeuf klok met Japanse voorstellingen (restauraties) 30 Loc.5 199 Antieke Oeil de Boeuf klok 30 Loc.5 200 Antieke Groninger stoelklok met maan en datumaanduiding beschilderd met een Nederlands landschap met molen en geflankeerd door twee trompetspelende meerminnen 120 Loc.5

Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf 19.00 uur. 201 Jan Voss, Wereldgebeurtenissen met seintekens, handgesigneerde lithografie, nr.69/100, 66 x 47 60 Loc.1 202 Mack, Zwart/wit abstract, zeefdruk, nr.126/195, 70 x 63 40 Loc.1 203 Anton Heijboer, Sabang Sumatra (NI) 1924-2005 Den Ilp, Beest, gouache op geschupt papier, 63 x 72 240 Loc.1 204 Goud/zwart gelakte kuifspiegellijst met spiegel, h.155 x b.80 60 Loc.1 205 J. Weber, Portret van een man met baard, olieverf op doek, gedateerd 1890, 51 x 40 150 Loc.2 206 Jean-Baptiste Leopold van Leemputten (Vlaams, 1831-1924), Pluimvee, olieverf op paneel, gedateerd 1893, 23,5 x 33,5 240 Loc.2 207 Hollandse school, aquarel, ond. gesigneerd, stilleven, 32 x 23 50 Loc.2 208 Jan van der Waarden, Haarlem 1811-1872 Haarlem, Fruitstilleven, olieverf op paneel, gedateerd 1840, 38,5 x 29 300 Loc.2 209 Spiegel in goud gelakte opengewerkte kuiflijst, h.108 x b.61 75 Loc.2 210 2 Antieke mahoniehouten Empire armfauteuils met vissendecoraties en blauwe bekleding 240 Loc.2 211 Blauw glazen vaas met Millefiori motief, h.42 50 Loc.2 212 Met been en koper ingelegde teakhouten ladenkast met 8 laden, h.85 x b.90 x d.40 800 Loc.2 213 Antieke mahoniehouten 6-laden chiffonnière, h.156 x b.116 x d.49 80 Loc.2 214 Johannes Christiaan Karel Klinkenberg, Den Haag 1852-1924 Den Haag, Stadsgezicht vanaf het water op Zierikzee, maroefle, 53 x 31 2.200 Loc.2 215 Eugène Deshayes, 1862-1939, Boerenerf met personen, olieverf op doek, 64 x 40 600 Loc.2 216 Art Deco schemerlampje op marmeren pootje, h. 30 90 Loc.2 217 Art Deco schemerlampje met gesatineerd kapje, h. 36 140 Loc.2 218 Oude met band intarsia ingelegde notenhouten sidetable, h.76 x b.104 x d.29 60 Loc.2 219 Oude mahoniehouten Engelse schrijftafel met 5 laden en afgewerkt met een groen lederen blad rustend op messing wielen, h.80 x L.170 x b.96 450 Loc.2 220 Eikenhouten brievenkastje, h.25 x b.27 x d.19 25 Loc.2 221 5 Diverse kristallen karaffen 25 Loc.2 222 Art Deco tafellamp op marmeren basement met voorstelling van dame en zwaan met gesatineerd glaskapje, h. 28 130 Loc.2 223 Geelkoperen kraagkandelaar, h.47 30 Loc.2 224 Antieke Neo-Empire notenhouten bijzet/salontafel rustend op 3-spanpoot, h.71 x diam.80 65 Loc.2 225 Glazen champagneset bestaande uit 6 glazen en een koeler, h.24 35 Loc.2 226 Tafellamp op deels koperen voet met wit opaalglazen kap h.53 120 Loc.2 227 J. ten Hope, Stadsgezicht aan het water, olieverf op doek, 120 Loc.3 228 Hollandse School, Landschap met boerin en vee, olieverf op doek, 52 x 63 180 Loc.2 229 Onb. meester, Jaarsma boot aan de kust bij IJmuiden, gesigneerd r.o. olieverf op doek, 41 x 51 170 Loc.2 230 Reinier, Stilleven, olieverf op paneel, 18 x 14 25 Loc.2 231 Art Deco schemerlamp met witte tulpkap, h. 68 180 Loc.3 232 Onb. meester, herder met dieren in landschap, olieverf op paneel, 29 x 39 cm 60 Loc.2 233 Art Deco schemerlamp op houten poot, Mazda, h. 75 160 Loc.3 234 Johann 'Eduard' Karsen, Amsterdam 1860-1941 Amsterdam, Aan den slootkant, olieverf op schildersboard, 32,5 x 43 Provenance: Christie', 27 oktober 1998. Tentoonstelling: "Eduard Karsen" bij Frederik Muller & Co. Amsterdam 1922, no.56 235 Hermanius Anthonius 'Henri' van Daalhoff, Haarlem 1867-1953 Den Haag, Achterkant boerderij met boerin en katje, olieverf op paneel, 26,5 x 35,5 Provenance: Roelofs Kunsthandels, Amsterdam 240 Loc.2 75 Loc.2 236 A. Amann, Indonesisch huisje in landschap, olieverf op doek, 30 x 19 30 Loc.2 237 14 Kt. geelgouden ring bezet met 15 briljant geslepen diamanten, 0,20 ct., kleur: Top Wit +kwaliteit Vs, 8,8 gram, maat 18 238 14 Kt. geelgouden ring bezet met 0.20 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 9,6 gram, maat 15,5 239 14 Kt. geelgouden ring bezet met 0.10 briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 4,8 gram, maat 17,5 340 Loc.1a 360 Loc.1a 160 Loc.1a

Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf 19.00 uur. 240 18 Kt. geelgouden ring bezet met 18 briljant geslepen diamanten (2 markies slijpsel), 0.35 ct., 3.8 gram, maat 20,25 280 Loc.1a 241 Antieke 14 kt. geelgouden damesring bezet met 3 briljant geslepen diamanten 150 Loc.1a 242 14 Kt. roségouden collier met ei-vormige hanger bezet met zirkonia, 15,12 gram 140 Loc.1a 243 Koopje van een gouden broche, 4,9 gram, goudkleurige broche i.v.v. een klavertje 4 en een gouden ringetje 244 14 Kt. geelgouden ring bezet met 0,14 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit+kwaliteit Si, 3,9 gram, maat 17,5 245 14 Kt. geelgouden ring, model solitair, bezet met 2.00 ct. briljant geslepen diamant, kleur: M, kwaliteit Piqué1, 2,3 gram, maat 16,5 246 18 Kt. geelgouden ring bezet met 100 briljant geslepen diamanten, 5.00 ct., antiek slijpsel, kleur : H, kwaliteit Vs, 19,2 gram, maat 17,50 247 18 Kt. geelgouden armband, model tennisarmband, bezet met 57 briljant geslepen diamanten, 2.25 ct., kleur : Top wit, kwaliteit Vs, L.18, b.3 mm., gewicht 20 gram 248 14 Kt. geelgouden ring bezet met 4 briljant geslepen diamanten, 0,45 ct., kleur: Top Wit en kwaliteit Si, 2,2 gram, maat 17 60 Loc.1a 170 Loc.1a 2.800 Loc.1a 3.400 Loc.1a 1.700 Loc.1a 220 Loc.1a 249 Drie 14 kt. gouden trouwringen, 14,6 gram 170 Loc.1a 250 10 Kt. geelgouden ring bezet met 25 briljant geslepen diamanten, 0,40 ct., kleur: wit en kwaliteit: piqué, 4,7 gram, maat 17,5 251 18 Kt. geelgouden ring bezet met 3 briljant geslepen diamanten, 0.70 ct., kleur: Cape, kwaliteit Si, 2,6 gram, maat 17,75 252 18 Kt. geelgouden ring bezet met 3 briljant geslepen diamanten, 0.25 ct., kleur: Top wit, kwaliteit Vs, 3,3 gram, maat 17,25 240 Loc.1a 300 6K 220 Loc.1a 253 Italiaanse Mazzega lamp van Murano glas, h.83 x diam.55 75 Loc.3 254 Stel kristallen kandelaars, h.20 35 Loc.2 255 Antieke mahoniehouten Empire buffetkast, Holland circa 1830, h.89 x b.95 x d.47 170 Loc.2 256 Oud bisquit beeld van een verliefd stel, h.47 40 Loc.2 257 Verchroomd Art Deco tafellampje met opaalglazen kapje, h.23 x b.17.5 60 Loc.2 258 Antieke Empire secretaire à abattant, Holland ca.1820, h.148 x b.90 x d.48 (restauraties) 80 Loc.2 259 Opengewerkte rozenhouten hokker, h.40 x diam. 34 30 Loc.2 260 Bronskleurig legering beeld van een steigerend paard rustend op basement, h.42 80 Loc.2 261 Stel glazen Murano-stijl pompoenen, h.20 40 Loc.2 262 Wit/rood glazen Murano-stijl sculptuur van een kaketoe, h.40 50 Loc.2 263 Smeedijzeren schemerlamp met gesatineerde kap, h. 52 220 Loc.2 264 Mahoniehouten halfmaankastje met 2 laden, h.74 x b.88 x d.43 140 Loc.2 265 Antieke Franse mahoniehouten tafelklok, h.34, gesign. Parijs 1900 75 Loc.2 266 Koopje divers koper, glas, aardewerk, etc. 16 Loc.2 267 Stel kleine porseleinen Satsuma vaasjes, h.9 80 Loc.2 268 2 Diverse bronzen miniatuur censers 30 Loc.2 269 Bronzen censer met inlegwerk, diam.5 60 Loc.2 270 5 Diverse oude beeldjes w.o. Chinees en Japans 40 Loc.2 271 Bronzen sculptuur van een krab, China, gemerkt 80 Loc.2 272 2 Chinees bronzen miniatuurtjes, gemerkt 80 Loc.2 273 3 Diverse bronzen miniatuur Boeddha's 40 Loc.2 274 2 Vergulde centen als hangers 8 Loc.1 275 Koopje van een spekstenen Boeddha, een spekstenen vaasje, een koperen sluitgewicht en een nootschraper 30 Loc.2 276 Bronzen sculptuur van een insect, Japans 80 Loc.2 277 4 Diverse bronzen stempels i.v.v. beeldjes 80 Loc.2 278 Bruin houten langwerpige eetkamertafel op industrieel metalen kruispoot, h.77 x b.200 x d.90 500 Loc.3 279 3 Miniatuur kijkers zgn. Stanhopes, waarvan 2 met afbeeldingen, ca.1900 80 Loc.2 280 K. Maré, antiek ivoren doosje met handgeschilderd portretminiatuur, diam.6 100 Loc.2 281 Gecapitonneerde groen lederen beklede bureaufauteuil 60 Loc.2

Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf 19.00 uur. 282 Met vissen en symbolen beschilderde Chinese bank, h.47 x b.180 x d.28 600 Loc.3 283 Porseleinen ovale doos met vuurverguld montuur voorzien van afbeeldingen, 18e eeuw 90 Loc.2 284 Koopje divers antiek ivoor en been, 18e/19e eeuw 130 Loc.2 285 Koopje divers w.o. antiek schildpad portemonnee, zegelstempel, beschilderd dekseldoosje, Chinees trekpotje, lakwerk doosje, etc. 30 Loc.2 286 Antieke paraplu, 19e eeuw 80 Loc.2 287 2 Met op een groen fond met bloemen beschilderde in hoogglans uitgevoerde Chinese 1- deurs kasten, h.68 x b.63 x d.36 800 Loc.3 288 Koopje diverse ingekleurde speelkaarten, ca.1720 60 Loc.2 289 Koopje diverse waaiers en 2 ruggenkrabbers 25 Loc.2 290 Kristallen pièce de milieu, h.43 45 Loc.2 291 4 Vintage olijfkleurige lederen stoelen rustend op houten poten, h.69 x b.44 x d.47 200 Loc.2 292 Mahoniehouten canapé met gele stof bekleed, h.80 x b.160 x d.71 170 Loc.2 293 Grenenhouten salontafel op metalen onderstel, 90 x 90 50 Loc.2 294 Pakketerie bijzettafel op crèmekleurig metalen onderstel, h.62 x b.60 x d.60 90 Loc.2 295 Parketterie bijzettafel op crèmekleurig metalen onderstel, h.62 x b.60 x d.60 90 Loc.2 296 Bruin lederen bankstel bestaande uit een 3-zitsbank en 2 bijpassende fauteuils 110 Loc.2 297 Antiek eikenhouten bureau met bruin lederen blad, 2 laden en rustend op wielen, h.74 x b.107 x d.70 60 Loc.2 298 Koedoe schedel met gewei, h.97 x b.43 40 Loc.2 299 Gepolychromeerd houten zuilvormige schemerlampvoet met rode kap, h.128 140 Loc.2 300 Antieke Engelse theetafel rustend op cabriolenpoot, h.74 x b.79 x d.52 60 Loc.2 301 2 Antieke mahoniehouten Biedermeier met groen velours gestoffeerde armfauteuils 75 Loc.2 302 Antieke mahoniehouten secretaire à abattant, h.163 x b.100 x d.56 35 Loc.2 303 Oude notenhouten gebogen 2-laden commode, h.76 x b.71 x d.45 45 Loc.2 304 Massief mahoniehouten bonheur met vitrine-opstand, h.218 x b.104 x d.58 400 Loc.2 305 Corneille, Zonder titel, Lithografie naar het origineel uit 1970, 48 x 38 75 Loc.2 306 Sigmar Polke, Klassenzimmer, 1995, handgesigneerde litho, nr.31/75, 50 x 56 380 Loc.2 307 Alexander Calder, Lawnton, Philadelphia, Pennsylvania 1898-1976 New York City, New York, Verenigde Staten, Flying colours, rode golf met blauwe cirkel, 1974, kleurenlitho, 50 x 64 308 Alexander Calder, Lawnton, Philadelphia, Pennsylvania 1898-1976 New York City, New York, Verenigde Staten, Flying colors, blauwe komma op rood fond, 1974, kleurenlitho, 64 x 50 309 Man Ray (Emmanuel Radnitzky), 1890-1976 Parijs, Due figure, handgesigneerde kleurenlitho, 63 x 44 310 Pol Bury, Haine-Saint-Pierre, België 1922-2005 Parijs, handgesigneerde litho, 13/70, 33 x 59 311 Wifredo Lam (Wilfredo Oscar de la Concepción Lam y Castilla), Sagua la Grande (provincie Villa Clara) 1902-1982 Parijs, Vogel, handgesigneerde lithografie, nr.33/300, 46 x 63 312 James Rosenquist, Grand Forks, North Dakota 1933-2017 New York, Graviti Feed, second state, 1978, ets in een kleur/ aquatint, nr.31/78, 49 x 92 313 Robert Egbert Gerardus (Rob) Scholte, Amsterdam 1958, Golden Horizon nr.7, 1995, zeefdruk, 100 x 65 314 Anthoni Saura, Huesca 1930-1998 Cuenca, Spanje, Geinspireerd door zelfportret van Rembrandt, handgesigneerde zeefdruk, nr.172/200, 74 x 54 (klein defect in glas) 75 Loc.2 75 Loc.2 380 Loc.2 60 Loc.2 240 Loc.2 450 Loc.2 300 Loc.2 120 Loc.2 315 Roland Pekitay, Portret van Michal Mcclure, zeefdruk, nr.29/70, 84 x 44 240 Loc.2 316 Koopje diverse geslepen mineralen, etc. 25 Loc.3 317 Stel geslepen kristallen waterkannen, h.25 30 Loc.3 318 Cornelis de Bruin, 1870-1940, olieverf op doek, 40 x 50 150 Loc.3 319 Joan Miro, Abstract, litho naar origineel, 31 x 25 40 Loc.3 320 11 Antieke kristallen witte wijnglazen met openvoetstuk 25 Loc.3 321 18 Kt. witgouden oorknoppen bezet met roze agaath en briljant geslepen diamanten, totaal circa 0.06 ct. 150 Loc.1a 322 14 Kt. geel gouden oorknoppen bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 2.00 ct. 1.300 Loc.1a

Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf 19.00 uur. 323 14 Kt. geel gouden oorknoppen bezet met saffier, totaal circa 1.10 ct. en briljant geslepen diamanten, totaal circa 0.24 ct. 324 18 Kt. geel gouden oorknoppen bezet met druppelvormig peridot, totaal circa 1.30 ct. en briljant geslepen diamant, totaal circa 0.24 ct. 320 Loc.1a 360 Loc.1a 325 18 Kt. geel gouden oorbellen bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0.60 ct. 700 Loc.1a 326 18 Kt. rose gouden oorhangers bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0.16 ct. 240 Loc.1a 327 14 Kt. geel/witgouden ring bezet met Saffier en 18 briljant geslepen diamanten, 0,35 ct., kleur: Cape en kwaliteit Vs, 3,1 gram, maat 16,5 328 14 Kt. geelgouden ring bezet met 15 briljant geslepen diamanten, 0.55 ct., kleur : Top wit, kwaliteit Vs, 4,8 gram, maat 17 329 14 Kt. geelgouden ring bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0.05 ct., ringmaat 17 (53) 330 9 Kt. geel gouden ring bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0.09 ct., ringmaat 17 (53) 331 18 Kt. gouden bicolor ring bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0.65 ct., ringmaat 17.75 (56) 332 14 Kt. geel- met witgouden ring bezet met 3 briljant geslepen diamanten, 0.15 ct., kleur: Top wit, kwaliteit Si, 4,4 gram, maat 17,34 260 Loc.1a 360 Loc.1a 120 Loc.1a 110 Loc.1a 550 Loc.1a 160 Loc.1a 333 14 Kt. geel gouden oorknoppen bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0.12 ct. 160 Loc.1a 334 18 Kt. rosé gouden met zilveren oorknoppen bezet met Bolsjewiek geslepen diamanten, totaal circa 0.70 ct. 600 Loc.1a 335 18 Kt. rosé gouden oorhangers bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0.70 ct. 750 Loc.1a 336 14 Kt. rose gouden collier met een hanger bezet met een druppelvormig geslepen saffier, totaal circa 0.75 ct., lengte collier 45 200 Loc.1a 337 Antieke gravure, Flora, 18e eeuw, 15 x 20 50 Loc.3 338 Antieke gravure, Flora, 18e eeuw, 18 x 13 50 Loc.3 339 Ond.gesign., Portret van een vrouw in jurk, olieverf op doek, gedateerd 1806, 29 x 23 240 Loc.3 340 Monogram W.P.W., Vrouw bij rivier, sepia, 1824, 23 x 29 40 Loc.3 341 Gesign. Gerbers, Stilleven met kruik en rookgerei, olieverf op board, 32 x 43 100 Loc.3 342 Onb.meester, Hoefsmid aan het werk, olieverf op paneel 52 x 42 40 Loc.3 343 Antieke medische afbeelding, Frankrijk, 19e eeuw, 22 x 34 80 Loc.3 344 4 Chinese achterglas schilderijtjes, 18 x 13 60 Loc.3 345 Johan Frederik Cornelis Scherrewitz, Amsterdam 1868-1951 Hilversum, Boer met paardenkar in landschap, olieverf op doek, 88 x 46 750 Loc.3 346 Ond.gesign., Boerderij aan het water in de winter, olieverf op doek, 38 x 59 50 Loc.3 347 Rijkbewerkte 2e zilveren knottenkistje, h.5 x b.7 x d.5 120 Loc.1 348 Hollandse School, Schepen aan de oever, olieverf op doek, 37 x 54,5 130 Loc.3 349 Onb. meester, Molen in landschap, olieverf op doek, 28 x 15 30 Loc.3 350 Louis Ritschard, 1817-1904, Gezicht op Vevey bij het meer van Genève, Zwitserland, olieverf op paneel, 16 x 11,5 170 Loc.3 351 R. Kessel, Stilleven met kruik, fles en boeken, olieverf op doek, 66 x 51 75 Loc.3 352 MIchel, Chemien, Trio baroque, olieverf op doek, 64 x 45 240 Loc.3 353 Michel Chemin, 1945, Allegorie, olieverf op doek, 64 x 54 240 Loc.3 354 Aloysius Maria (Louis) van Roode (Louis), Delft 1914-1964 Rotterdam, Portret van een vrouw, olieverf op doek, gedateerd 1944, 70 x 60 120 Loc.3 355 2 Antieke messing kraagkandelaars, h.18 en 22 80 Loc.3 356 Art Deco groen geaderd marmeren pendule, h.13 150 Loc.3 357 Gegraveerde glazen beker met familiewapen 180 Loc.3 358 Gegraveerde glazen beker, 19e eeuw 80 Loc.3 359 Boek met erotische afbeeldingen, China 60 Loc.3 360 Gegraveerde glazen glas op voet, 18e eeuw, h.22 140 Loc.3 361 Fraai bewerkte Chinese cup, gemerkt, h.15 180 Loc.3 362 Met draak gedecoreerde bronzen zegel 60 Loc.3 363 Met dieren gedecoreerde jade stempel 40 Loc.3

Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf 19.00 uur. 364 Klein met personen in landschap gedecoreerde bronzen bord, China, gemerkt, diam.15 40 Loc.3 365 Met tekens gedecoreerde Cloisonné scepter 60 Loc.3 366 Bronzen Boeddha beeldje, h.12,5 50 Loc.3 367 Bronzen met koraal gedecoreerd Boeddha beeldje, h.16 120 Loc.3 368 Met draken gedecoreerde koperen met bronzen rond deksel doosje 30 Loc.3 369 Bronzen censer op 3 pootjes, diam.9 80 Loc.3 370 Koop diverse stenen woestijnrozen, struisvogelei, etc. 25 Loc.3 371 4 Porseleinen beeldjes 25 Loc.3 372 2 Metalen beeldjes van jongens op leeuw rustend op houten basement, 35 60 Loc.3 373 Twee portretminiaturen (1x plaatje en 1x geschilderd) 30 Loc.3 374 Onb.meester, Twee wandelende personen langs de rivier, olieverf op paneel, 17 x 13 30 Loc.3 375 Koop divers w.o. koperen kandelaars, bronzen sculptuur en 4 bordjes 25 Loc.3 376 Koopje van een Boheems Loetz vaasje, Boheemse Art Deco zeepsop vaasje en een Bhoeemse vaas, Firma Moser Tsjechië 40 Loc.3 377 Stel zwart marmeren Art Deco boekensteunen met voorstelling van poezen in mand 140 Loc.3 378 Wit met personen in landschap gedecoreerde porseleinen penselenpot, h.14 40 Loc.3 379 Porseleinen penselenpot met reliëf van draken, h.14 40 Loc.3 380 8 Rouw grijze likeurglaasjes op rode voetje 16 Loc.3 381 Oosters bronzen beeld van een fantasie dier, h.15 25 Loc.3 382 Stel Satsuma vazen, Japan, 20e eeuw 50 Loc.3 383 Chinees porseleinen Foo hond, h.12 25 Loc.3 384 Sterling zilveren sigarendoos met inscriptie Maison Bogerijen, 1919-1930 45 Loc.3 385 3 Zilveren en een koperen fotolijst 45 Loc.3 386 5 Antieke kruithouders en 2 vuursteen geweren 75 Loc.3 387 Twee goudkleurige oorclips bezet met parelmoer 60 Loc.1 388 Stel boekensteunen met voorstelling van hondenkoppen 180 Loc.3 389 2 Oude koperen langwerpige tabaksdozen 60 Loc.3 390 Stel Art Deco boekensteunen met voorstelling van vogels 80 Loc.3 391 Antieke rijkbwerkte Chinees ivoren visitekaartdoosje, 3 ronde doosjes en een parelmoer doosje, 19e eeuw 45 Loc.3 392 Kleine ivoren potvistand met gravering van schip en walvis, 19e eeuw 100 Loc.3 393 Stel crèmekleurig aardewerken Art Deco boekensteunen in de vorm van ijsberen, gesigneerd Barjols, h.15 x b.14 90 Loc.3 394 Bronskleurig legering sculptuur van een Romeinse keizer, h.40 60 Loc.3 395 Met draken gedecoreerde aardewerken cachetpot 80 Loc.3 396 Rijkbewerkte kamferkist, h.58 x b.105 x d.53 45 Loc.3 397 Antieke verstelbare pianokruk 30 Loc.3 398 Nieuw modern handgeknoopt Berber kleed met zwart/witte patronen, 309 x 250 1.000 Loc.3 399 Art Deco schemerlampje met voorstelling van kindje met aap, h. 18 100 Loc.3 400 Château de L Abbaye, Grand Vin de Haut-Médoc 2014, in kist, 12x 95 Loc.3 401 Château Techeney 2011, 3x en Château Haut Closet 2017, 3x Vin de Bordeaux in kist, totaal 6x 40 Loc.3 402 Kist met Château Billerond, Saint Emilion 2012, 6x 60 Loc.3 403 Cordier Grand Vin de Sauternes, 50 cl. Collection Privée 2008, 12x 80 Loc.3 404 Lustau PX Sherry, een vintage portachtige dessertwijn, gekoeld drinken, 6x 80 Loc.3 405 14 Kt. geel gouden collier met een hanger bezet met een parel, lengte collier 45 120 Loc.1a 406 14 Kt. geel- met witgouden ring bezet met 0.25 ct. briljant geslepen diamant, 0.25 ct., kleur: Cape, kwaliteit : Si, 4,4 gram, maat 16 407 18 Kt. geelgouden ring bezet met 3 briljant geslepen diamanten, 1,15 ct., middensteen 0,45 ct., kleur: I-kwaliteit Vs+2 zijstenen, 0,70 ct., kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 5 gram, maat 16,5 408 18 Kt. geelgouden ring bezet met 33 briljant geslepen diamanten, 0.60 ct., kleur: Cape, kwaliteit Si, 5,1 gram, maat 16,5 190 Loc.1a 1.400 Loc.1a 340 Loc.1a

Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf 19.00 uur. 409 14 Kt. geelgouden ring bezet met 0,09 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 6,9 gram, maat 17 410 14 Kt. geelgouden bezet met 0,20 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 5,6 gram, maat 17,5 411 Gouden 10 gulden munt 1917 en een gouden 10 gulden munt naslag in 14 kt. gouden omranding, totaalgewicht 18,5 gram 200 Loc.1a 260 Loc.1a 240 Loc.1a 412 Granaten 2-strengs armband met gouden slot 75 Loc.1a 413 Bloedkoraal/kaasjes en granaten armband met 14 kt. geelgouden slot, lengte 18 90 Loc.1a 414 Granaten met bloedkoralen/kaasjes collier met 14 kt. geelgouden slot, L.55 180 Loc.1a 415 14 Kt. geelgouden ring bezet met 3 briljant geslepen diamanten, 0,33 ct., Old European Cut, kleur: Top Wit en kwaliteit Si, 2,9 gram, maat 17 416 14 Kt. geelgouden ring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, 0,45 ct., kleur: Top Wit en kwaliteit Vs, 3,8 gram, maat 17,75 417 14 Kt. geel/witgouden ring bezet met 0,05 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit +kwaliteit Vs, 3,7 gram, maat 17 418 14 Kt. geelgouden ring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, 0,10 ct., kleur: Cape/Top Wit en kwaliteit Si, 1,5 gram, maat 15,75 419 18 Kt. geelgouden ring bezet met 7 briljant geslepen diamanten, 0,55 ct., kleur: Top Wit en kwaliteit Vs, 2,4 gram, maat 18 240 Loc.1a 280 Loc.1a 130 Loc.1a 100 Loc.1a 360 Loc.1a 420 14 Kt. rosé gouden oorhangers bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0.30 ct. 340 Loc.1a 421 Warre Vintage Port, Quinta Da Cavadinha 2001 in org. kist, 2x 50 Loc.3 422 Château Fonréaud Cru Bourgeois Listrac-Medoc, in originele kist,zeer goed jaar 2006, 6x 90 Loc.3 423 Château de Camensac Grand Cru Classé Haut-Medôc, 2006 in originele kist, 6x 170 Loc.3 424 Metalen wijnrek met 4 oude flessen wijn (kwaliteit van de wijnen niet gegarandeerd) 50 Loc.3 425 Oud glas-in-lood raam met voorstelling van een muzikant, diameter 73 40 Loc.3 426 Geelkoperen emmer met albasten koperen wandlamp 16 Loc.3 427 Bewerkte notenhouten barometer 16 Loc.3 428 Verrijdbare theetafel met getorste zuilen, h. 66 x b. 65 x d. 38 30 Loc.3 429 Rijkbewerkte kamferkist, h.63 x b.105 x d.50 45 Loc.3 430 Mahoniehouten niervormig pianobankje 40 Loc.3 431 3 Diverse standaard i.v.v. schildersezels 16 Loc.3 432 Stel aardewerken honden, Engeland, 20e eeuw 40 Loc.3 433 Oude metronoom 16 Loc.3 434 6 Diverse koperen tabaksdozen 200 Loc.3 435 Blank glazen Art Deco vaas, h.20 45 Loc.3 436 Blauw gedecoreerde Delfts 5-delig miniatuur kaststel 140 Loc.3 437 Twee marmeren Art Deco boekensteunen met geitjes, onduidelijk gesigneerd, h.14.5 x b.9.5 70 Loc.3 438 Metalen zilverkleurig ramskop 16 Loc.3 439 Bewerkt bronzen schaaltje, T. Hincre, L.28 200 Loc.3 440 Antieke ivoren Corpus in vergulde lijst 100 Loc.3 441 Stel steekwapens, e.o. Duitsland 60 Loc.3 442 Sabel in metalen schede, 19e eeuw 80 Loc.3 443 Dolk, gemerkt Naciona, Toledo 100 Loc.3 444 Duits boek: Garten en Blumenfreunde met fraaie prenten, 1848 25 Loc.3 445 Grote vouwkaart van Frankrijk op linnen, 19e eeuw 50 Loc.3 446 Château Connétable de Talbot (2e wijn) St. Julien 2007, 1x en Château Maucaillou Cru Bourgeois 2009, 1x. Totaal 2x 50 Loc.3 447 Aardewerken religieus beeld, 19e eeuw 60 Loc.3 448 Gerbertus Frohwein, Arnhem 1863-1941 Nijmegen, Bloemstilleven, olieverf op doek, gedateerd 1924, 48 x 44 45 Loc.3 449 Hollandse School, Bosgezicht, olieverf op paneel, 32 x 24 50 Loc.3 450 Onb.meester, Bosgezicht met landweg, olieverf op paneel, 39 x 28 75 Loc.3

Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf 19.00 uur. 451 Dirk Herman Willem Filarski, Amsterdam 1885-1964 Zeist, (Bergense school), Gezicht op de Stari Most brug over de Neretva in Mostar (Bosnië en Herzegovina), aquarel, 44 x 32,5 150 Loc.3 452 Hollandse school, Portret, olieverf op doek, 32 x 27 100 Loc.3 453 Jan Hermanus Melcher Tilmes, Maastricht 1847-1920 Amsterdam, Stadsgezicht met paard en wagen met op de achtergrond Het Paleis voor Volksvlijt, olieverf op doek, 70 x 50 240 Loc.3 454 Frans van Hoos, Straatje, olieverf op paneel, 40 x 30 30 Loc.3 455 Hendrik (Henk) Welther, Delft 1885-1947 Den Haag, Boederij bij slootje, olieverf op doek, 35,5 x 45,5 240 Loc.3 456 Ond.gesign., Stilleven met bloemen en fruit, olieverf op doek, 72 x 60 25 Loc.3 457 Wilhelmus Henricus Petrus Johannes (Willem) de Zwart, Den Haag 1862-1931 Den Haag, Landschap met boer bij brug, olieverf op paneel (barst in paneel), 44 x 30,5 300 Loc.3 458 Onb.meester, Hollandse School, Riviergezicht met personen, olieverf op paneel, 26 x 18 45 Loc.3 459 Hermanus Jan Hendrik Rijkelijkhuizen, Utrecht 1813-1883 Utrecht, Bosgezicht met wandelaars, olieverf op doek, 59 x 41 120 Loc.3 460 Onb.meester, Gezelschap rond de tafel, oliografie, 30 x 26 16 Loc.3 461 Art Deco tafellamp op pleet voet met wit opaalglazen kap, h. 35 140 Loc.3 462 Johan Pieternel, Praam met boer, olieverf op doek, 40 x 30 16 Loc.3 463 Omgeving Willem Vester, Koeien in romantisch landschap, olieverf op paneel, 21,5 x 34 500 Loc.3 464 Frits Johan Goosen (Hilversum 1943), Koeien in landschap, olieverf op doek, 40 x 60 950 Loc.3 465 Naar Maris, Bootje in de sloot, olieverf op doek, 37 x 27 40 Loc.3 466 Jules Leon Gabriel Martin, Environs du mans section de Pontlieu (1870), olieverf op paneel, 21,5 x 42, provenance : collectie H.J. (Rik) van Dam / Johan Polak 467 Bernardus Petrus Viegers, Den Haag 1886-1947 Nunspeet, Boerenerf met kippen, olieverf op doek, 30 x 40 468 Henri Clark Pidgeon (Engels, 1807-1880), Roedel herten in New Forest, 1870, gedateerd juli 1870, aquarel, 37 x 53 120 Loc.3 450 Loc.3 600 Loc.3 469 Ond. gesign., Rotterdams stadsgezicht met paardenkar, olieverf op doek, 40 x 60 450 Loc.3 470 Romain Steppe, Antwerpen 1859-1927 Antwerpen, Zeil en stoomboot op open water, olieverf op doek 600 Loc.3 471 L.M. Westeneng, 1822-1885, Mannen in herberg, aquarel, gedateerd 1841, 17 x 21 45 Loc.3 472 Hollandse School, draagt signatuur Mastenbroek, Delfshavense Schie, olieverf op paneel, 60 x 40 150 Loc.3 473 Antieke Engelse ingelegde balloon klok 75 Loc.3 474 Stel kristallen gemberpotten op voet, h.42 40 Loc.3 475 Antieke mahoniehouten ladencommode afgedekt met grijs marmeren blad, h.78 x b.81 x d.45 100 Loc.3 476 Koop divers, 2e Wereldoorlog 40 Loc.3 477 18 Kt. rosé gouden oorknoppen bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0.12 ct. 160 Loc.1a 478 18 Kt. rose gouden oorknoppen bezet met amethist, totaal circa 1.40 ct. 120 Loc.1a 479 18 Kt. geel gouden oorknoppen bezet met saffier, totaal circa 1.60 ct. en briljant geslepen diamanten, totaal circa 0.12 ct. 480 18 Kt. geel gouden oorknoppen bezet met parel en briljant en carre geslepen diamanten, totaal circa 1.50 ct. 481 14 Kt. geel- met witgouden ring bezet met 0.04 briljant geslepen diamant, kleur: Top wit, kwaliteit Vs, 3,1 gram, maat 18 482 14 Kt. geel- met witgouden ring, model solitair, bezet met 13 diamanten, 1.00 ct.,12 baguetteslijpsel en 1 briljantslijpsel, 0.60 ct., kleur: Cape, kwaliteit Vs, 3,1 gram, maat 17,25 483 18 Kt. geelgouden ring, model Alliance, bezet met 17 briljant geslepen diamanten, 1.70 ct., kleur : Wi, kwaliteit Vs, 3 gram, maat 16,25, winkelprijs 4500,00 484 14 Kt. witgouden ring bezet met 10 briljanten, 0,20 ct., kleur: Top Wit en kwaliteit Vs, 5,2 gram, maat 16,50 485 14 Kt. geelgouden ring bezet met 0.03 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit en kwaliteit Vs, 3,4 gram, maat 21 360 Loc.1a 1.200 Loc.1a 130 Loc.1a 800 Loc.1a 800 Loc.1a 170 Loc.1a 100 Loc.1a 486 Gouden Tientje muntstuk, 1898 Kroningsjaar, gewicht 6,72 gram, Gehalte 21,6 ct. 400 Loc.1a 487 830/1000 zilveren Art Deco ring bezet met opaal en markesiet in origineel doosje 60 Loc.1a

Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf 19.00 uur. 488 14 Kt. rose gouden collier met een hanger bezet blauwe topaas, totaal circa 0.60 ct. met briljant geslepen diamant, totaal circa 0.06 ct., lengte collier 45 489 18 Kt. geel gouden collier met een gouden bicolor hanger bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 1.00 ct., lengte collier 42 490 14 Kt. rosé gouden collier met een solitair hanger bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0.08 ct., lengte collier 45 491 14 Kt. geelgouden collier met hanger bezet met 0,08 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit en kwaliteit Vs, lengte 40, gewicht 8,1 gram 492 14 Kt. geelgouden ring bezet met 8 diamanten, 0.40 ct., 6 roodslijpsel en 2 briljantslijpsel, Old Cut, 1,6 gram, maat 17 493 18 Kt. geelgouden ring bezet met robijn en 4 briljant geslepen diamanten, 0,08 ct., kleur: Top Wit en kwaliteit Si, 4 gram, maat 16,75 494 14 Kt. geelgouden ring bezet met 0.03 briljant geslepen diamant, kleur: Top wit, kwaliteit Vs, 3,6 gram, maat 17 495 18 Kt. rosé gouden ring bezet met centraal een robijn totaal circa 1.00 ct., en briljant geslepen diamanten, totaal circa 0.30 ct., ringmaat 17.5 (55) 496 14 Kt. rosé gouden ring bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0.35 ct., ringmaat 17 (53) 497 14 Kt. geelgouden collier met hanger en 8 antiek geslepen briljant geslepen diamanten, 0,45 ct., kleur: Top Wit+kwaliteit Si, 5,1 gram, lengte 40 498 18 Kt. rosé met witgouden collier bezet met 555 briljant geslepen diamanten, kleur : Top wit, kwaliteit Si, 33 gram, 42 160 Loc.1a 600 Loc.1a 150 Loc.1a 260 Loc.1a 220 Loc.1a 220 Loc.1a 120 Loc.1a 600 Loc.1a 150 Loc.1a 320 Loc.1a 1.800 Loc.1a 499 Movado, 14 kt. geelgouden damespolshorloge met gouden kast, totaalgewicht, 25,7 gram 300 Loc.1a 500 Ebel Sportwave, goud/stalen herenpolshorloge 425 Loc.1a 501 14 Kt. geel met witgouden ring bezet met 0.08 ct. diamant, princesse-slijpsel, 6,8 gram, maat 16,5 502 18 Kt. geelgouden ring bezet met 19 diamanten/baguetteslijpsel, 0,50 ct., kleur: Top Wit enkwaliteit Vs, 4,4 gram 503 14 Kt. geelgouden ring bezet met 3 briljant geslepen diamanten, 0.07 ct., 3,4 gram, ringmaat 17,75, winkelwaarde 500,00 504 14 Kt. geelgouden ring bezet met 10 briljant geslepen diamanten, 0,60 ct., kleur: Top Wit en kwaliteit Vs, 2,9 gram, maat 18,25 220 Loc.1a 340 Loc.1a 140 Loc.1a 380 Loc.1a 505 Antieke wortelnotenhouten 2-deurs vitrinekast, h.210 x b.134 x d.40 500 Loc.3 506 T. Terlord, Afgemeerde schepen bij de stad, olieverf op doek, 77 x 50 110 Loc.3 507 2 Antieke wortelnotenhouten Chippendale-stijl stoelen met verkleurde bekleding 75 Loc.3 508 Romain Steppe, Antwerpen 1859-1927 Antwerpen, Zeilboten met regenboog op open water, olieverf op doek 600 Loc.3 509 Onb.meester, Landschap met boten en personen, aquarel, 52 x 33 (slechte staat) 25 Loc.3 510 G. Perova, Stadsgezicht Praag, olieverf op paneel, gedateerd 2000, 43 x 22 120 Loc.3 511 Ond.gesign., Afgemeerde schepen, olieverf op board, 27 x 18 25 Loc.3 512 Louis Desnnertelaere, Landschap met schaapsherder en visser, sepiatekening, 22 x 16 30 Loc.3 513 Antiek oud gekleurd opticaprent, Parijs, uitgave Leitzelt, 40 x 29 25 Loc.3 514 William Collingwood Smith, Greenwich, Verenigd Koninkrijk 1815-1887 Brixton Hill, Londen, Verenigd Koninkrijk, Landschap met huisjes aan de kust, aquarel, 33 x 24 515 Tinus van Bakel, 1912-1944, Vissers in roeiboot, aquarel, gemonogrammeerd L.O., 27 x 35 516 Paul (Pol) Louis Carel Dom, Antwerpen, België 1885-1978 Den Haag, Café scene, handgesigneerde lino-cut, 28 x 24 110 Loc.3 60 Loc.3 60 Loc.3 517 Met personen aan tafel beschilderde Russische lakdoos, h.9 x b.20 x d.17 60 Loc.3 518 Palissanderhouten fiches-doos met benen fiches 25 Loc.3 519 Ingelegde notenhouten schoorsteen pendule 25 Loc.3 520 6 Kristallen wijnglazen, h.27 50 Loc.3 521 Met personen beschilderde Russische lakdoos, h.9 x b.25 x d.19 75 Loc.3 522 8 Met bloemen en interieurs gedecoreerde bordjes, Royal Mosa, diam. 21 16 Loc.3 523 8 Gepolychromeerde met Chinese landschap gedecoreerde Maisons aardewerken borden 30 Loc.3 524 Met intarsia ingelegde Engelse banjobarometer 80 Loc.3

Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf 19.00 uur. 525 Antieke mahoniehouten armfauteuil met groene ruitstof bekleed 75 Loc.3 526 Mahoniehouten 2-ladenkastje met 4 opbergvakken geflankeerd door zwarte zuilen, h.177 x b.58 x d.40 100 Loc.3 527 Kristallen ovale fruitschaal, h.20 x diam.34 35 Loc.3 528 Gesatineerd glazen Art Deco vaas in hoogreliëf, h. 25 70 Loc.3 529 Toegeschreven aan Hubertus (Huib) van Hove, Den Haag 1814-1865 Antwerpen, Dames in interieur, olieverf op doek, 50 x 39 530 Matthijs Hage, Den Haag 1882-1961 Laren, Bloemstilleven, olieverf op paneel, gedateerd 1950, 30 x 40 750 Loc.3 140 Loc.3 531 Notenhouten Hollandse banjobarometer 40 Loc.3 532 J. van Koeweg, 1772, Haven met huizen en vee, aquarel, 30 x 20 150 Loc.3 533 C.L.Dake, ets "de diamantklover" 20 x 17 60 Loc.3 534 Onb.meester, Melkende vrouw met divers vee, tekening, 16 x 4,5 80 Loc.3 535 Kuiperkaartje van Ameland, 20 x 17 40 Loc.3 536 Lucas van Leijden, 1494-19533, De tandarts, originele ets, 7 x 12 260 Loc.3 537 Stel kristallen kandelaars, h.22 40 Loc.3 538 Glazen met plexiglazen etagère/sidetable, h.73 x b.120 x d.35 60 Loc.3 539 Glazen Art Deco pendule in verchroomd frame, h. 25 180 Loc.3 540 Art Deco tafellampje op smeedijzeren voet met gesatineerd glaskapje in floraal hoogreliëf, h. 37 110 Loc.3 541 Rond bronzen wandapplique met afbeelding van Jezus, gesign., diam.26 70 Loc.3 542 Glazen Murano-stijl sculptuur van een olifant, h.44 25 Loc.3 543 Gepolychromeerd met landschap gedecoreerde Delfts aardewerken 5-delig kaststel 120 Loc.3 544 Swatow vaasje, h.10 40 Loc.3 545 Bronzen sculptuur van een paard met man, h.18 25 Loc.3 546 Koopje divers gepolychromeerd aardewerk 25 Loc.3 547 Koopje divers geslepen mineralen, etc. 25 Loc.3 548 2 Delfts blauw/wit aardewerken dekselvazen met leeuwen op de deksel, h.45 75 Loc.3 549 Blauw/wit gedecoreerde porseleinen vaas, h.28 80 Loc.3 550 Grote aardewerken schaal, h.12 x diam.37 16 Loc.3 551 Portret miniatuur van Marie Antoinete in benen met parelmoer lijstje, 14 x 12 30 Loc.3 552 Gekleurd aardewerken Delftse boterpot (zonder deksel), h.10 100 Loc.3 553 2 Messing haardbokken, 19e eeuw 60 Loc.3 554 Antiek blauw/wit met bloemen gedecoreerde Japans porseleinen schotel, diam.47 75 Loc.3 555 Legering Art Deco sculptuur van een danseres rustend op albasten voetsuk, h.17 25 Loc.3 556 Petronella Huberta van Lith, Blaricum 1932, sculptuur van hurkende vrouw met kind rustend op natuurstenen voetstuk, gedateerd 1966, h.20 110 Loc.3 557 2 Koperen griffioenen rustend op groen marmeren basement 40 Loc.3 558 Met buffels en tekst gedecoreerde Chinees porseleinen plaquette, 39 x 26 75 Loc.3 559 Fraai besneden houten blaasbalg 160 Loc.3 560 Bronzen met cupido's gedecoreerde schaal op 3 pootjes, h.14 x diam.31 200 Loc.3 561 Gemarmerd glazen Art Deco vaas, h.19 40 Loc.11 562 Art Deco vaas met tindecor, h. 21 35 Loc.3 563 Antieke kristallen dekselcoupe, h. 23 16 Loc.3 564 2 Rijkbewerkte koperen 1-lichts zuilenkandelaars, h.30 60 Loc.3 565 2 Japanse Kutani oorkruiken met tafereel en goud beslag, h.36 80 Loc.3 566 Stel portretminiaturen, 19e eeuw 50 Loc.3 567 Antiek groen met bloemen gedecoreerde Chinees Celadon schotel, diam.37 120 Loc.3 568 Koopje chroom kaarsenhouders 25 Loc.3 569 Antiek mahoniehouten naaikistje 25 Loc.3 570 4 Diverse wandbordjes, Makkum, diam.17 (beschadigingen) 40 Loc.3 571 2 Metalen sierzwaarden en een klewang 25 Loc.3

Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf 19.00 uur. 572 Kristallen fruitschaal, h.21 x diam.30 45 Loc.3 573 Antieke gouden ring met blauwe kleursteen en een broche met paarse kleursteen 45 Loc.1a 574 14 Kt. gouden broche, 4,7 gram, 2 ringen en een medaillon 60 Loc.1a 575 18 Kt. geel- met witgouden armband bezet met 64 briljant geslepen diamanten, 0.85 ct., 17.0 gram, L.21 576 14 Kt. geelgouden armband met slot en scharnier, b.7 mm., diameter 55 x 62 mm., gewicht 14,2 gram 577 18 Kt. geelgouden ring bezet met 0,10 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit en kwaliteit Vs, 3 gram, maat 17 578 14 Kt. geelgouden ring bezet met 0.15 ct. briljant geslepen diamant, Old European Cut, kleur: wit, kwaliteit Si, 3,8 gram, maat 18,50 579 14 Kt. geelgouden ring bezet met 0,08 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit en kwaliteit Vs, 2 gram, maat 17,5 580 18 Kt. geelgouden ring bezet met smaragd en 11 briljant geslepen diamanten, 0.55 ct., kleur : Top wit, kwaliteit Si, 4,7 gram, maat 16,75 581 14 Kt. geelgouden ring bezet met 0.10 ct. briljant geslepen diamant, kleur : G, kwaliteit VVs, 2,2 gram, maat 18,25 800 Loc.1a 425 Loc.1a 160 Loc.1a 170 Loc.1a 100 Loc.1a 280 Loc.1a 120 Loc.1a 582 14 Kt. gouden bicolor oorhangers bezet met diamant, totaal circa 0.34 ct. 400 Loc.1a 583 18 Kt. geel gouden oorhangers bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 2.00 ct. 1.600 Loc.1a 584 14 Kt. gouden bicolor oorhangers bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0.60 ct. 750 Loc.1a 585 14 Kt. geel gouden met zilveren oorhangers bezet met bolsjewiek geslepen diamanten, totaal circa 0.40 ct. 300 Loc.1a 586 14 Kt. geelgouden ring bezet met jade, 5,2 gram, maat 18,25 160 Loc.1a 587 14 Kt. geelgouden ring bezet met 0.20 ct. briljant geslepen diamant, 0.20 ct., kleur: Top wit, kwaliteit Vs, 1,9 gram, maat 16,25 588 14 Kt. geelgouden ring bezet met 0.90 ct. briljant geslepen diamant, kleur H kwaliteit P1, 6 gram, maat 17,5 589 14 Kt. geelgouden ring bezet met 2 briljant geslepen diamanten, 0.35 ct., kleur: Top wit, kwaliteit Vs, 4,5 gram, maat 18 170 Loc.1a 1.100 Loc.1a 260 Loc.1a 590 Met bloemen gedecoreerd porseleinen serviesdeel 16 Loc.3 591 Grote houten eetkamertafel, h.83 x L.300 x b.100 1.200 Loc.3 592 8 Mahoniehouten Biedermeier stoelen met diverse bekleding 110 Loc.3 593 Met Chinese tekens gedecoreerd lakpaneel, b.216 x d.74 150 Loc.11 594 Olielamp met afbeelding van Napoleon, ca.1900 60 Loc.11 595 Geslepen spiegel in notenhouten kuiflijst, h.138 x b.89 25 Loc.11 596 Orgelgebogen eikenhouten 3-laden commode, h.80 x b.74 x d.39 60 Loc.11 597 Antieke schilderijklok 75 Loc.11 598 2 Stoelen, ca.1900 100 Loc.11 599 Antieke rijkbewerkte notenhouten Mechelse buffetkast, h.272 x b.140 x d.55 150 Loc.11 600 Antieke rijkbewerkte notenhouten Mechelse buffetkast, h.272 x b.140 x d.55 150 Loc.11 601 Antieke laké trumeau afgedekt met marmeren blad (defecten), h.94 x b.130 x d.48 45 Loc.11 602 Smeedijzeren bureaulamp met gesigneerd kapje, h. 40 150 Loc.11 603 Afrikaans masker rustend op marmeren sokkel 180 Loc.11 604 2 Oude Afrikaanse houten gezichtsmaskers 60 Loc.11 605 Antieke eikenhouten Louis XV ornamentenlijst met spiegel, Holland ca.1750, h.96 x b.110 300 Loc.11 606 Antiek rijk bewerkt notenhouten topbureau met vitrineopstand, Engeland ca.1860, h.210 x b.92 x d.56 600 Loc.11 607 Antieke koperen met porseleinen schilderijklok 120 Loc.11 608 Gerrit David Gratama, Groningen 1874-1965 Haarlem, Bloemstilleven, maroefle, 38 x 27 150 Loc.11 609 Jacob (Jaap) de Carpentier, Koog aan de Zaan 1921-1996 Bergen, Stilleven, olieverf op doek, 85 x 68 610 Hermanus Jozef Wijngaard, Amsterdam 1922-2012 Waskemeer, Hollands riviergezicht met binnenvaart en een dorpje op de achtergrond, olieverf op doek, 80 x 119 611 Evert Jan Ligtelijn, Amsterdam 1893-1975 Laren, Boerderij in landschap, marouflé, 37 x 45,5 150 Loc.11 700 Loc.11 260 Loc.11

Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf 19.00 uur. 612 Hollandse school, 19e eeuw, Stadsgezicht met personen, olieverf op paneel, 33 x 39 170 Loc.11 613 Julio Romera, Buenos Aires (Argentinië) 1927, Le reveur, gem.techniek op doek, gedateerd 1966, 55 x 75 614 Yacov Gabay, Kibbutz Yagur, Israel 1937, Nürnberg, gemengde techniek op doek, 50 x 70 615 Gerardus 'Ger' Groeneveld (Heerlen 1948), Lachende clown op de kermis, olieverf op doek, 99 x 78 200 Loc.11 75 Loc.11 260 Loc.11 616 Ingelijste lithografie van een artisjok, 56 x 45 30 Loc.11 617 Rick van Dam, Landschap met zon, olieverf op doek, 120 x 80 35 Loc.11 618 Rick van Dam, niet gesign, Landschap met zon, olieverf op doek, 120 x 80 35 Loc.11 619 Ond. gesign., Compositie met spijkers, gemengde techniek, 80 x 59 75 Loc.11 620 Antieke notenhouten rijk bewerkte met parketterie ingelegde uitschuiftafel met 6 bijpassende stoelen 240 Loc.11 621 3 Beschilderde porseleinen plaquettes, 49 x 30,5 (2x) en 37,5 x 25 (1 defect) 30 Loc.11 622 Eikenhouten bedtafeltje, h.47 x b.80 x d.38 16 Loc.11 623 Reliëf plaquette met afbeelding van musicerende kinderen, 78 x 211 75 Loc.11 624 Antiek mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met jaloeziedeuren, h.93 (ingeklapt) h.159 (uitgeklapt) x b.114 x d.56 260 Loc.11 625 2 Koperen Louis Quize-stijl wandlusters, h.51 x b.32 60 Loc.11 626 Antieke eikenhouten renaissance-stijl trektafel rustend op bolpoten, h.77 x b.76 x L.128 of 238 85 Loc.11 627 Royal Albert, porseleinen serviesdeel 45 Loc.11 628 Antieke eikenhouten secretaire à abattant, h.157 x b.105 x d.52 60 Loc.11 629 2 Antieke tinnen schotels, diam.36 en 47 45 Loc.11 630 Naar van de Sande Backhuizen, Boerenkar op bospad, aquarel, 25 x 15 100 Loc.11 631 Johan van Gent, Stilleven, olieverf op doek, 60 x 49 200 Loc.11 632 Wayan Tohdjiwa, 1916-2001, Peliatan, Bali, Rijstoogst, tempera op doek, 38,5 x 28 190 Loc.11 633 Eikenhouten Art Deco bureaustoel met bruin leder bekleed 40 Loc.11 634 Grote tabakspot met deksel, h.36 x diam.26 40 Loc.11 635 Oude Windsor schommelstoel 45 Loc.11 636 Ond.gesign., Stadsgezicht Parijs aan de Seine, aquarel, 23 x 15, gedateerd 1919 30 Loc.11 637 J.W. van Dale, Boer met schapen, maroefle, 24 x 28 30 Loc.11 638 Antiek porseleinen wandklokje 30 Loc.11 639 Antiek groen porseleinen klokje 30 Loc.11 640 Antieke achterglas beschilderde schilderijklok 75 Loc.11 641 2 Ingelijste voorstellingen van drinkende mannen 50 Loc.11 642 C. de Bruin, Boerderij in besneeuwd landschap, olieverf op paneel, 45 x 34 60 Loc.11 643 Willem Frederik Noordijk, Schiedam 1887-1970 Laren, Boerenlandschap met hek, gedateerd 1908, aquarel, 35 x 26 644 Lammert van der Tongen, Amsterdam 1871-1937 Laren, Portret van een boer, olieverf op doek, 34 x 28 150 Loc.11 240 Loc.11 645 Antieke eikenhouten vitrinekast met dichte en beglaasde deur, h.192 x b.113 x d.29 240 Loc.11 646 Koop diverse vintage 50/60-jarige aardewerken vaasjes 25 Loc.11 647 Handgeknoopt kleed, 184 x 120 30 Loc.11 648 2 Notenhouten armfauteuils met groen velours bekleed 30 Loc.11 649 Nieuw fluwelen velvet kussen, Charcoal, 50 x 50 30 Loc.11 650 Nieuw fluwelen velvet kussen, Charcoal, 50 x 50 30 Loc.11 651 Notenhouten Jugendstil bijzettafel, h.73 x b.57 x d.39 25 Loc.11 652 Geelkoperen schemerlampvoet met kap, h.75 30 Loc.11 653 Mark Brusse, Alkmaar 1937, Holding the cloud, handgesigneerde litho, nr.5/90, gedateerd 2001, 66 x 50 654 Toegeschreven aan Conrad Jean Kickert, Den Haag 1882-1965 Parijs, Man naast boom in landschap, olieverf op doek, gedateerd 1923, 48,5 x 59 150 Loc.11 120 Loc.11

Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf 19.00 uur. 655 Bronskleurig Art Deco sculptuur van een man op houten basement 120 Loc.11 656 Antieke mahoniehouten Willem III stoeltjes met moderne bekleding 30 Loc.11 657 14 Kt. geelgouden ring bezet met 11 briljant geslepen diamanten, 0.20 ct., kleur: wit, kwaliteit Vs, 3,8 gram, maat 16,75 658 14 Kt. geelgouden ring bezet met 9 briljant geslepen diamanten, 0.30 ct., kleur: Top wit en kwaliteit Vs., 2 gram, maat 17,75 659 14 Kt. gouden collier en hanger bezet met gefacetteerde rode steen en bijpassende ring, totaalgewicht 11,5 gram 180 Loc.1a 220 Loc.1a 150 Loc.1a 660 1 Antieke gouden filigrain gespen als broche, en een kleine antieke onedele broche,10,9 gram 150 Loc.1a 661 18 Kt. geelgouden ring bezet met robijn en 46 briljant geslepen diamanten, 0.80 ct., kleur: wit, kwaliteit Vs, 5,6 gram, maat 17 662 14 Kt. geel gouden ring bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 1.00 ct., ringmaat 15.5 (49) 663 14 Kt. geelgouden ring bezet met 17 diamanten, roosslijpsel, ca. 0.65 ct., 5,4 gram, maat 19,5 664 18 Kt. geel gouden ring bezet met turquoise en briljant geslepen diamanten, totaal circa 0.24 ct., ringmaat 19 (60) 360 Loc.1a 600 Loc.1a 260 Loc.1a 600 Loc.1a 665 14 Kt. gouden herenzegelring, rm 21, 7 gram 180 Loc.1a 666 14 Kt.gouden zegelring met familiewapen, rm 22, 6,7 gram 200 Loc.1a 667 14 Kt.gouden zegelring met familiewapen, rm 17, 4,6 gram 160 Loc.1a 668 14 Kt. geelgouden ring bezet met 11 briljant geslepen diamanten, 0.45 ct., kleur : Top wit, kwaliteit Vs, 4 gram, maat 17,75 669 14 Kt. geelgouden ring, model alliance, bezet met 28 briljant geslepen diamanten, 0.92 ct., kleur: Top wit en kwaliteit Vs., 1,6 gram, maat 18,25 670 14 Kt. geelgouden ring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, 0,20 ct., kleur: Top Wit +kwaliteit Vs, 1,6 gram, maat 18 671 18 Kt. bicolor gouden ring bezet met singke cut geslepen diamanten, totaal circa 0.20 ct., ringmaat 17 (53) 672 14 Kt. gouden bicolor ring bezet met granaat en 8-kantig geslepen diamant, totaal circa 0.50 ct., ringmaat 18.5 (58) 280 Loc.1a 450 Loc.1a 140 Loc.1a 360 Loc.1a 850 Loc.1a 673 Grote teakhouten eetkamertafel, h.78 x b.100 x L.200 120 Loc.5 674 Bronzen sculptuur van een arend op marmeren voetstuk (naar Gustav Klimt), h. 52 150 Loc.11 675 Antieke notenhouten rankenkast, h.214 x b.202 x d.72 400 Loc.11 676 Mahoniehouten Biedermeier trumeau afgedekt met wit marmeren blad, Holland ca.1840, h.97 x b.105 x d.57 400 Loc.11 677 Oude Chinese koperen gong, h.48 x b.47 x d.25 30 Loc.11 678 Smeedijzeren Art Deco schemerlamp met gesatineerde kap, h. 50 140 Loc.11 679 Houten met metalen industriële spiegellijst met spiegel, 120 x 80 280 Loc.11 680 Antieke gerestaureerde Chinees Imari schotel, diam.29 16 Loc.11 681 Teakhouten vierkante design salon/bijzettafel met grijze metalen poten, h.40 x b.60 x d.60 140 Loc.11 682 John Baldessari, National City, Californië, Verenigde Staten 1931, Interieur, fotolitho, geprint zwart/geel en blauw, gesigneerd met ballpoint, 85 x 66, Provenance particuliere collectie aangeschaft bij Christies 240 Loc.11 683 Ingelijste kleurlitho m.b.t. de golfsport, 77 x 69 45 Loc.11 684 Douwe van der Zweep, Utrecht 1890-1975 Utrecht, Abstract, olieverf op doek, gedateerd 1969, 85,5 x 62,5 150 Loc.11 685 4 Eikenhouten stoelen met gele stof bekleed 25 Loc.11 686 Verzilverde Art Nouveau hanglamp met opaline glazen coupe, tussenglas en kapjes met zilver biesdecor 380 Loc.11 687 Stel blauw/wit gedecoreerde bordjes, diam.18 50 Loc.11 688 Celadon kom, h.6 x diam.13,5 40 Loc.11 689 Bronzen Boeddhabeeld, h.21,5 100 Loc.11 690 Geschilderde aardewerken Turkse schotel met voorstelling van harem, diam.32 16 Loc.11 691 Stel met reigers gedecoreerde Delftse borden, diam.34 200 Loc.11 692 Antieke gepolychromeerde koekjespot met hengsel en deksel en een strooier 60 Loc.11

Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf 19.00 uur. 693 Koop diverse Indonesische houten beeldjes 25 Loc.11 694 Imari schaal, 18e eeuw, 42 x 36 75 Loc.11 695 Blauw/wit met bloemen en vissen gedecoreerde Thaise porseleinen kom op houten sokkel, h.17 x diam.30 30 Loc.11 696 Koopje divers Chinees porselein, etc. 16 Loc.11 697 Antieke eikenhouten tafelklok 30 Loc.11 698 Zwartjes album met plaatjes 8 Loc.11 699 Verzilverde Art Deco hanglamp met wit opaalglazen kapjes 360 Loc.11 700 Verchroomde Art Deco hanglamp met wit glazen kappen met zilverbies 280 Loc.11 701 Smeedijzeren Art Deco hanglamp met melkglazen bollen 280 Loc.11 702 Niki de Saint Phalle (Catherine Marie-Agnès Fal de Saint Phalle), Neuilly-sur-Seine, Frankrijk 1930-2002, La Jolla, Californië, Verenigde Staten, Woman white red bowl, kleurenlithografie, handgesigneerd en genummerd 123/150, provenance particuliere collectie aangeschaft bij Sotheby's, 83 x 60 380 Loc.11 703 Italy stierenleder Baxter fauteuil met bijpassende poef 120 Loc.11 704 Grote houten industriële 2-deurs kast met metalen beslag, h.213 x b.120 x d.45 800 Loc.11 705 Antieke notenhouten Engelse staande klok, h.228 x b.50 x d.29 200 Loc.11 706 Antieke met diverse houtsoorten ingelegde kolompendule, met koperen beslag, h.50,5 150 Loc.11 707 Glazen vaas met schelpen, Millefiori, h.43 20 Loc.11 708 Art Deco schemerlamp op messing poot, h. 45 220 Loc.11 709 Antieke gebogen 5-laden commode rustend op klauwpoten, Holland ca.1800, h.80 x b.122 x d.60 710 Antiek mahoniehouten Empire 4-deurs prentenkabinet, Holland ca.1810, h.232 x b.160 x d.60 280 Loc.11 1.600 Loc.11 711 Antieke mahoniehouten 4-laden commode, h.92 x b.113 x d.55 200 Loc.11 712 Charlotte Leene, geb.1945, Overpeinzing, aquarel, gedateerd 1990, 98 x 63 120 Loc.11 713 Wilm van der Maas, Bloemstilleven, olieverf op doek, 120 x 80 40 Loc.11 714 Henk Jonker, Abstract met paard, acrylverf op doek, gedateerd 1990, 80 x 60 55 Loc.11 715 Ond.gesign., Portret van een vrouw, olieverf op paneel, 40 x 30 75 Loc.11 716 Pablo Picasso, Boeket, Litho naar het origineel uit 1958, 67 x 51 (glas defect) 100 Loc.11 717 Henk Poeder, IJsvogel, olieverf op paneel, 18 x 13 35 Loc.11 718 Henk Poeder, Pimpelmezen in de sneeuw, olieverf op paneel, 18 x 24 50 Loc.11 719 Henk Poeder, Huismus, olieverf op paneel, 18 x 13 35 Loc.11 720 Angelo Raezjo, Radio actief veren kleed, gouache op papier, provenance : particuliere collectie, aangekocht veiling J.P. Glerum, 1992, stichting Tsjernina voor kinderen van Tsjernobyl met certificaat van echtheid met krantenbericht 40 Loc.11 721 Henk Poeder, Poes met muizen, olieverf op paneel, 20 x 30 50 Loc.11 722 Henk Jonker, Abstract met personen en vogels, acrylverf op doek, gedateerd 2001, 120 x 100 723 St. Clement, Frankrijk, 2 opengewerkte aardewerken schotels met Chinese voorstelling, 38 cm, 55 Loc.11 150 Loc.11 724 Hopman, Township Nathal, handgesigneerde litho, nr.52/100, 52 x 51 30 Loc.11 725 2 Oude houten gebeeldhouwde wandconsoles 25 Loc.11 726 Onb.meester, Portret van Rembrandt van Rijn, lithografie, 50 x 46 35 Loc.11 727 Monogram P.K., Personen met pauwen bij een park, olieverf op doek, gedateerd 1939, 25 x 19 45 Loc.11 728 Onb. meester, Vader en dochter in gebed, olieverf op paneel, 19e eeuw, 24 x 30 200 Loc.11 729 Onb.meester, Stadsgezicht met markt, gemengde techniek, 167 x 130 100 Loc.11 730 Groen gedecoreerde Delfts aardewerken schotel, diam.42 60 Loc.11 731 Gepolychromeerde met bloemen en vogels gedecoreerde Chinees porseleinen vaas als lampvoet met kap, h.86 75 Loc.11 732 Massief houten grijskleurige eetkamertafel, h.78 x L.220 x b.100 300 Loc.11 733 Zeer uitgebreid koffie en theeservies met bloemdecoraties, Bavaria 40 Loc.11 734 Antieke mahoniehouten stoeltjes met webbing zitting en geblokte kussentjes 75 Loc.11

Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf 19.00 uur. 735 Ronald Brooks Kitaj, Cleveland (Ohio) 1932-2007 Los Angeles, Californië, Verenigde Staten, Dubbelportret in roze, screenprint (zonder lijst), 44,5 x 40 736 Sandro Chia, Florence, Italië 1946, De schilder met zijn beschermengelen, handgesigneerde en genummerde zeefdruk, nr. 64/75, 83 x 60 (zonder lijst) 737 André Masson, Balagny-sur-Thérain, departement Oise 1896-1987 Parijs, Quatre dames, 1900, handgesigneerde litho, nr.57/99, 58 x 45 738 Man Ray (Emmanuel Radnitzky), Philadelphia 1890-1976 Parijs, Cactus, gele/groene palen, handgesigneerde kleurenlitho en genummerd e.a., 65 x 47 739 David Alfaro Siqueiros (José de Jesús Alfaro Siqueiros), Chihuahua 1896 1974 Cuernavaca, Morelos, Mexico, Personnage dasant, handgesigneerde kleurenlithografie, nr.191/200, 73 x 53 240 Loc.11 240 Loc.11 150 Loc.11 240 Loc.11 150 Loc.11 740 Eikenhouten salontafel op r.v.s. onderstel, 80 x 36 35 Loc.11 741 14 Kt.gouden met zilveren ring bezet met saffier en oud diamant geslepen diamant, totaal circa 0.30 ct., ringmaat 18 (57) 320 Loc.1a 742 3 Diverse 14 kt. gouden ringen 110 Loc.1a 743 14 Kt. geelgouden ring, model solitair, bezet met 0.60 ct. briljant geslepen diamant, kleur : Top wit en kwaliteit Vs, 2,2 gram, maat 16,25 744 14 Kt. geelgouden ring bezet met 0.03 briljant geslepen diamant, kleur : Top wit, kwaliteit Vs, 3,1 gram, maat 18 1.200 Loc.1a 120 Loc.1a 745 3 Gouden trouwringen, 8,4 gram 140 Loc.1a 746 14 Kt. geelgouden met zilveren ring met een zilveren kop bezet met diamant, totaal circa 1.05 ct., ringmaat 17,5 (55) 747 14 Kt.gouden met zilveren ring bezet met oud briljant geslepen diamant, totaal circa 0.60 ct., ringmaat 18 (57) 748 14 Kt. geelgouden ring bezet met saffier en 6 briljant geslepen diamanten, 0,18 ct., kleur: H - kwaliteit Vs, 2,7 gram, maat 18 749 14 Kt. geelgouden ring bezet met 19 briljant geslepen diamanten, 1.00 ct., kleur: Top wit, kwaliteit Si, 4,4 gram, maat 16,5 750 14 Kt. geelgouden ring bezet met 0,09 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit+kwaliteit Si, 1,5 gram, maat 18,25 751 18 Kt. geelgouden ring bezet met 3 briljant geslepen diamanten, 0.60 ct., kleur : cape, kwaliteit Si, 3,4 gram, maat 17, winkelprijs 1650,00 752 18 Kt. witgouden ring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, 1.05 ct. [kleur: G+kwaliteit Vs], 7.1 gram, maat 17 753 18 Kt. geel gouden ring bezet met Bolsjewiek geslepen diamanten, totaal circa 1.50 ct., ringmaat 17(53) 700 Loc.1a 400 Loc.1a 190 Loc.1a 550 Loc.1a 90 Loc.1a 400 Loc.1a 800 Loc.1a 1.300 Loc.1a 754 18 Kt. rosé gouden ring bezet met synthetische saffier, totaal circa 8.00 ct., ringmaat 17.5 (55) 320 Loc.1a 755 18 Kt. geelgouden ring bezet met 1 diamant, kussenslijpsel, 1.06 ct., kleur: J-kwaliteit: Vs2+certificaat Hoge Raad van Antwerpen, 10.3 gram, maat 16 756 14 Kt. bicolor gouden ring bezet briljant geslepen diamant, totaal circa 0.20 ct., ringmaat 18.5 (58) 3.400 Loc.1a 130 Loc.1a 757 Antieke mahoniehouten Louis Seize kabinet, Holland ca.1790, h.236 x b.159 x d.53 800 Loc.10 758 Antieke eikenhouten 6-laden chiffonnière, h.146 x b.94 x d.46 75 Loc.10 759 In diverse houtsoorten uitgevoerde Art Deco pendule 16 Loc.10 760 H. Th. J.A. Busquet voor Hala, vintage 60-er jaren bureaulamp, nr. 144 75 Loc.10 761 Weisbuch, Rembrandt in het abattoir, lithografie, nr.22/160, genummerd en gesign., 72 x 52 762 Karl Heffner, 1849-1925, Boerenlandschap met roeiboot, sloot en huisjes, olieverf op doek, 92 x 70 75 Loc.10 1.100 Loc.10 763 Glazen design salontafel met chroom voetstuk, h.42 x diam.80 85 Loc.10 764 Koekkoek, Binnenzeilende botters aan de kust, olieverf op doek, gedateerd '85, 98,5 x 78,5 (nota bene: de lijst is gemaakt door Jan van Münster, Den Haag) 765 Antieke notenhouten kussen/rankenkast rustend op bolpoten, h.203 x b.179 x d.80, 18e eeuw, Herkomst: Torck- Van Pallandt (Huis te Rosendael) en bij vererving 75 Loc.10 260 Loc.10 766 Black/wash eetkamertafel met dikke zwart metalen poten, h.78 x L.200 x d.200 500 Loc.10 767 Set van 4 met wit leder beklede eetkamerfauteuils en 2 stoelen 150 Loc.10

Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf 19.00 uur. 768 Derik Willem Meelis, Deventer 1872-1958 Hilversum, Stilleven met kruik, uien en prei, olieverf op doek, 80 x 59 30 Loc.10 769 J. Landa, Golfmasters 1992, genummerde lithografie 29/300, 94 x 74 75 Loc.10 770 Robert Egbert Gerardus (Rob) Scholte, Amsterdam 1958, Hoop en optimisme, 1992, in goud en paars, handgesigneerde zeefdruk, 55 x 75 240 Loc.10 771 Glazen design salontafel met chroom voetstuk, h.42 x diam.80 90 Loc.10 772 Valerio Adami, Bologna, Italië 1935, Foxtrot, print op zijde, nr.49/75, handgesigneerd, 42 x 58 773 Armand Pierre Fernandez, Frankrijk 1928-2005 New York City, New York, Verenigde, Starry night (naar van Gogh), handgesigneerde lithografie, nr.8/200, 40 x 53 774 Onb. meester, Bronzen sculptuur met personen t.g.v. de "FGH Vastgoedprijs 1994", h.ca.164 75 Loc.10 120 Loc.10 200 Loc.10 775 Koperen wandluster met twee paarse glazen gesigneerde kapjes 30 Loc.10 776 Groen/roze glazen Murano-stijl vaas, h.33 40 Loc.10 777 Antiek mahoniehouten Jugendstil buffetkast met spiegelopstand, h.197 x b.118 x d.42 160 Loc.10 778 Roger Bissière, Geen titel, handgesigneerde lithografie, nr.35/125, 51 x 35 240 Loc.10 779 Jan Voss en Peter Handke, Placard handke, handgesigneerde lithografie, 79 x 59 40 Loc.10 780 Handgeknoopt Bidjar kleed, 295 x 202 75 Loc.10 781 8-Arms kristallen kroonluchter, h.90 x diam.80 met kristallen pegels 85 Loc.10 782 Goudkleurige 6-arms kroonluchter met kristallen bloempjes 40 Loc.10 783 Kaarsen 8-arms kroonluchter met kristallen pegels 85 Loc.10 784 Smeedijzeren tuin/huiskamertafel met zwart/wit ingelegd marmeren blad, h.77 x diam.121 1.000 Loc.10 785 Grote goudkleurige heksenbal 60 Loc.10 786 Glazen design salontafel met chroom voetstuk, h.42 x diam.80 90 Loc.10 787 Zwart/wit met bloemmotieven met been belijmde afsluitbare kist, h.16 x b.31 x d.23 120 Loc.10 788 Koop divers w.o. aardewerken kuipblad, divers serviesgoed, theelichtje, etc. 16 Loc.4 789 Met zwart en beige kelim beklede armfauteuil 300 Loc.10 790 Met zwart en beige kelim beklede armfauteuil 300 Loc.10 791 Vierlichts kaarsenstandaard rustend op marmeren voetstuk, h.72 30 Loc.10 792 Jacobus Leonardus van der Meide, Gouda 1910-2002 Rotterdam, Mam met paardenwagen aan de kust, olieverf op doek, 50 x 118 793 Dick van de Wedde, Stadsgezicht met personen, olieverf op doek (klein gaatje in doek), 80 x 60 200 Loc.10 25 Loc.10 794 Antiek handgeknoopt kleed, L.365 x b.224 75 Loc.10 795 Antieke mahoniehouten gebogen Louis Seize 3-laden commode, Holland 1790, h.93 x b.137 x d.56 300 Loc.10 796 Mahoniehouten scheeps-bureau met 2 laden, h. 73 x b. 119 x d. 59 60 Loc.10 797 Art Deco schemerlamp met blauwglazen kap, h.38 240 Loc.10 798 Met vogels gedecoreerde Imari porseleinen schotel, diam.46 75 Loc.10 799 Gepolychromeerd houten Garuda beeld, h.51 30 Loc.10 800 Kunst ficus in grote blauw gedecoreerde keramiek pot 75 Loc.10 801 Zwart/wit geblokte met been belijmde afsluitbare kist, h.14 x b.31 x d.23 150 Loc.10 802 Marinus Johannes de Jongere (alias Marinus Johannes Drulman), Amsterdam 1912-1978 Rotterdam, Havengezicht met schepen, aquarel, 53,5 x 83,5 200 Loc.10 803 Onb. meester, Twee dames in gesprek in een steegje, olieverf op paneel, 30 x 40 280 Loc.10 804 Wilm van der Maas, Zwitsers berglandschap met huis, olieverf op doek, gedateerd 1953, 51 x 41 30 Loc.10 805 Polychroom 6-delig tegeltableau van een schip, 52 x 38 16 Loc.10 806 F. du Bois, Stadsgezicht Parijs, olieverf op doek, 50 x 40 60 Loc.10 807 Gesigneerde ets van een winterlandschap naar Louis Apol, 33 x 26 25 Loc.10 808 Hendrik Smit (Landsmeer 1959), Abstract, olieverf op doek, gedateerd 31-12-1990, 49,5 x 60 40 Loc.10 809 Henk Poeder, Winter in Giethoorn, olieverf op paneel, 21 x 30 50 Loc.10

Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf 19.00 uur. 810 Henk Poeder, Wintergezicht in de polder met eenden, olieverf op, 15 x 20 40 Loc.10 811 Westlinger, Bloemstilleven, olieverf op paneel, 60 x 47, gedateerd 1943 16 Loc.10 812 A. Rüdiger, Bloemstilleven, olieverf op doek, gedateerd 1938, 75 x 63 150 Loc.10 813 Jeanette Slager, Den Bosch 1881-1945 Den Bosch, Bloemstilleven, olieverf op doek, 60 x 80 814 Wilm van der Maas, Mediterraans Stadsgezicht met personen, olieverf op doek, gedateerd 1986, 90 x 80 815 In zwart hoogglans uitgevoerde 4-slags kamerscherm met matting bekleding, h.225 x b.160 (kleine beschadigingen) 816 Antiek mahoniehouten Empire kabinet rustend op klauwpoten, Holland ca.1820, h. 227 x b. 154 x d. 54 260 Loc.10 30 Loc.10 300 Loc.10 800 Loc.10 817 Antieke mahoniehouten speeltafel, h.78 x b.89 x d.89 100 Loc.10 818 Art Deco tafellamp met voorstelling van fazanten en gemarmerde glasbol op crèmekleurig met bruin marmeren basement 819 Jan Kelderman, Edam 1914-1990 Amsterdam, Haven van Concarneau, olieverf op doek, gedateerd 1965, 50 x 70 200 Loc.10 75 Loc.10 820 Gravure met voorstelling van "das lootsen examen",19e eeuw, 34 x 30 25 Loc.10 821 Onb.meester, Boerderijgezicht, aquarel, 12 x 9 40 Loc.10 822 Alphons Smeets, Havengezicht, olieverf op doek, 68 x 48 55 Loc.10 823 Anton Heijboer, "Is het met de nieuwe vlam van je", gem.techniek op papier, 80 x 110 220 Loc.10 824 Blauw glazen Murano-stijl schaal, h.13 x diam.46 50 Loc.10 825 18 Kt. geelgouden harthanger bezet met 89 diamanten, briljant slijpsel en 38 diamanten, baguette slijpsel, 2.10 ct. kleur wit, kwaliteit Vs, 9,5 gram (gewicht hanger), 22 x 30 mm. 1.200 Loc.1a 826 14 Kt. geelgouden hanger bezet met gesneden jade, afmeting 22x44 mm. 180 Loc.1a 827 14 Kt. geelgouden collier met gouden hanger bezet met diverse gefacetteerde kleurstenen met een bijpassende 14 kt. gouden ring 828 Grote 18 kt. gouden opengewerkte broche, 12,48 gram (gebroken inhoud van een parelmoer bloem) 220 Loc.1a 240 Loc.1a 829 Twee 14 kt. wit- met geelgouden oorstekers bezet met 6 briljant geslepen diamanten 100 Loc.1a 830 Paar 18 kt. geel/witgouden oorbellen bezet met 42 briljant geslepen diamanten, 0,85 ct., kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 6,5 gram 600 Loc.1a 831 Antieke gouden broche bezet met granaat 85 Loc.1a 832 Gouden Jugendstil broche bezet met synthetische stenen en parel 220 Loc.1a 833 Antiek gouden broche met zaadparels en synthetische kleursteen 60 Loc.1a 834 Gouden dames Audemars Piquet horloge 550 Loc.1a 835 Vintage Longines Flagship herenpolshorloge met 14 kt. gouden kast en met lederen band 500 Loc.1a 836 OLympic, 14 kt. geelgouden horloge met lederen band, automaat met datum, kast 35 mm. 280 Loc.1a 837 Antiek damespolshorloge in gouden kast 75 Loc.1a 838 Fijn gouden munt in gouden omranding, 12,4 gram 240 Loc.1a 839 14 Kt. gouden collier met gouden 10 munt in rand, totaalgewicht 18,6 gram 240 Loc.1a 840 Gouden 10 gulden muntstuk, hangend haar, in 18 kt. gouden omranding, totaalgewicht 10,8 gram 841 2 Nieuwe in plissé beige velours bekleed design armfauteuils rustend op chrome poot, h.75 x b.80 x d.70 180 Loc.1a 600 Loc.10 842 Geprepareerd hertenhoofd met gewei rustend op muurplank, h.120 x b.70 x d.66 60 Loc.10 843 Design 3-zits bank met stof bekleed, h.86 x b.227 x d.92 600 Loc.10 844 Salontafel met Facet geslepen glas en plexiglazen hoeken, h. 40 x b. 130 x d. 80 75 Loc.10 845 3 Antiek rode lakwerk hengseldekseldozen (met certificaat) 85 Loc.10 846 Nieuw modern handgeknoopt Berber kleed, 309 x 257 800 Loc.10 847 Blank glazen Art Deco vaas Val St. Lambert uit de Luxval serie, model Romeo, h.22 80 Loc.10 848 Koop diverse vintage 50/60-jarige aardewerken vaasjes 16 Loc.10 849 Marmeren Art Deco pendule met verzilverd bronzen ornamenten 130 Loc.10 850 4 Diverse Art Deco rozenstekers en divers glas 25 Loc.10 851 Onb.meester, Groen glazen sierschaal, h.4 x L.40 x b.22 25 Loc.10

Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf 19.00 uur. 852 Art Deco tafellamp met twee herten op marmeren basement, h. 29 80 Loc.10 853 Koop divers goudsteen (8 st.) 25 Loc.10 854 Pablo Picasso, 2 aardewerken borden, een met afbeelding van de vredesdans en een met afbeelding van Don Quichotte, op de achterkant gesigneerd. 100 Loc.10 855 Roze marmeren Art Deco pendule, h. 25 25 Loc.10 856 E. Loiseau, 19e eeuwse bronzen sculptuur van een jockey te paard rustend op marmeren voetstuk, h.33 x L.30 x b.15 120 Loc.10 857 Teakhouten boekenkast met 4 deuren, h. 228 x b. 224 x d. 44 380 Loc.10 858 Palissanderhouten Art Deco boekensteunen met voorstelling van houten olifantjes h.13.5 - b.11 50 Loc.10 859 Cloisonné 3-delig kaststel rustend op houten sokkels 60 Loc.10 860 Meerkleurig glazen amphora met oren, h.15,5 70 Loc.10 861 Art Nouveau pendule in zwart met licht geaderd marmeren, gedecoreerd met geel koperen druiventrossen, h.35 150 Loc.10 862 Met personen en dieren in landschap beschilderde porseleinen wandplaquette, 37 x 30 30 Loc.10 863 Twee porseleinen urnen met Chine de commande voorstelling, decor Samson, 19e eeuw en twee kandelaars 45 Loc.10 864 Gouda plateel vaas en een Gouda plateel bakje 25 Loc.10 865 Château Sigalas-Rabaut Premier Grand Cru Sauternes 1997, 2x 70 Loc.10 866 Antieke likeurkelder 180 Loc.10 867 Château Lafauri Peyraquey, 1e Grand Cru Classé Sauternes, 1992, 1x 35 Loc.10 868 Blauw/wit geslepen Boheems glazen schenkkaraf met stop, h.27 40 Loc.10 869 Lichtblauw gesatineerd glazen Art Deco vaasje in geometrisch hoogreliëf, h. 13 35 Loc.10 870 7 Diverse memorabilia penningen 25 Loc.10 871 3 Diverse doosjes, 18e/19e eeuw 120 Loc.10 872 Koopje diverse glazen flesjes w.o. antiek glas in lederen foudraal, 19e eeuw 60 Loc.10 873 Koopje diverse Wedgwood (5 st.) 30 Loc.10 874 Geprepareerde springbok kop, h.84 x b.30 x d.58 60 Loc.10 875 Murano-stijl sculptuur van een steigerend paard, h.57 70 Loc.9 876 Koop divers glas en kristal w.o. gesigneerd 25 Loc.9 877 Gekleurd glazen vaas met Millefiori-motief, h.38 45 Loc.9 878 Stel glazen hoofden t.b.v. koptelefoon 40 Loc.9 879 Stel kristallen wijnkannen, h.28 50 Loc.9 880 Deel van een ijzeren harnas, 19e eeuw 200 Loc.9 881 Château Rémandine, Grand Vin De Bordeaux, Saint Estèphe, in kist, 6x 75 Loc.9 882 Château Croizet-Bages, Grand Cru Classé Pauillac, in originele kist, 6x 240 Loc.9 883 Art Deco tafellamp op geel koperen voet met gemarmerd opaalglazen kap, h.30 130 Loc.9 884 Groen glazen vaas, h.32 20 Loc.9 885 Cordier Grand Vin de Sauternes, 50 cl. Collection Privée 2008, 12x 80 Loc.9 886 Art Deco schemerlamp met marmeren voet, h. 24 130 Loc.9 887 Groen gesatineerd glazen Art Deco vaas in floraal hoogreliëf, h. 20 50 Loc.9 888 Porseleinen beeld van een poedel, gemerkt Geubel, h.31 80 Loc.9 889 Art Deco vaas Scailmont in groen gemarmerd opaalglas, h.26.5 65 Loc.9 890 Verchroomd met marmeren Art Deco tafellampje met twee gemarmerd opaalglazen kapjes, h. 24 150 Loc.9 891 Château Poujeaux Cru Exeptionnel Moulis-Médoc 2007, in originele kist,6x 130 Loc.9 892 Château Lynch Moussas, Grand Cru Classé Pauillac 2007,in originele kist, 6x 160 Loc.9 893 Château La Fiefs de Lagrange, 2e wijn St. Julien, originele kist 2007, 6x 120 Loc.9 894 Andries Dirk Copier, Leerdam, Sonoor, schoudervaas met tin craquelé, h.32 25 Loc.9 895 Tafellampje op glazen voet met gebloemd stoffen kapje 60 Loc.9 896 Miniatuur drukmachine, ca.1900 60 Loc.9 897 Art Deco tafellamp op marmeren voetje met melkglazen bolletje, h. 40 120 Loc.9

Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf 19.00 uur. 898 Dikwandige glazen vaas, transparant blauw en groen met phoenix design, h.21 60 Loc.9 899 Zwart gelakte Art Deco hanglamp met glaskappen van Ezan 220 Loc.9 900 Oude koperen met kristallen hangkroon, h.100 x diam.50 200 Loc.9 901 Kristallen vaas met gezaagde bovenrand, h.48 60 Loc.9 902 Art Deco-stijl wandtafel met 3 laden, h.88 x b.140 x d.45 120 Loc.9 903 Groot gepolychromeerd houten heiligenbeeld, h.100 x b.54 x d.45 170 Loc.9 904 Oude Japanse salontafel, ca.1900, h.32 x b.76 x d.75 200 Loc.9 905 Rijkbewerkte notenhouten hokker afgedekt door een marmeren blad, h.93 45 Loc.9 906 Sigmar Polke, Fotoprint, gesigneerd, New York Bettler, nr.26/100, 42 x 56 240 Loc.9 907 Monogram J.B., Kerkje en boerderij aan de rivier, gouache, 37 x 28 45 Loc.9 908 Stel historische afbeeldingen van Aerdenburgh en Coevorden, 37 x 28 30 Loc.9 909 Antieke gouden speld bezet met diamant in origineel doosje, 2.9 gram 75 Loc.1a 910 Gouden Victoriaanse broche bezet met zaadparels, tot.gew. 4.22 gr. 90 Loc.1a 911 Gouden broche bezet met bloedkoraal, totaal gewicht 11 gr. 170 Loc.1a 912 2 Diverse gouden broches 110 Loc.1a 913 18 Kt. gouden set bezet met turquoise bestaande uit een ring, oorknoppen en een armband 190 Loc.1a 914 18 Kt. geel/rosé en witgouden dasspeld en twee 18 kt. gouden knoophulsels, totaalgewicht 12,2 gram 120 Loc.1a 915 3-Rijig bloedkoralen collier met een 14 kt. gouden slot 220 Loc.1a 916 Bloedkoralen kindercollier met gouden slot 30 Loc.1a 917 Antieke gouden horlogeketting, 27 gram 240 Loc.1a 918 Bloedkoraal kaasjesarmband, 5,5 mm., met 14 kt. geelgouden sluiting en veiligheidsketting, lengte 17, gewicht 17 gram 919 14 Kt. geelgouden armband met slot en scharnier, breedte 6,3 mm., diameter 52x60 mm., gewicht 15,6 gram 920 18 Kt. geelgouden armband, model Tennisarmband, bezet met 45 briljant geslepen diamanten, 2,00 ct., kleur: M-kwaliteit Si1, lengte 18,5, gewicht 10,5 gram 180 Loc.1a 550 Loc.1a 1.000 Loc.1a 921 Gouden broche met oud Victoriaans roosdiamant slijpsel 80 Loc.1a 922 18 Kt. geelgouden ring bezet met 7 briljant geslepen diamanten, 1.45 ct., kleur: G kwaliteit P1, 5.1 gram, maat 17,75 923 14 Kt. geelgouden ring bezet met 4 briljant geslepen diamanten, 0,25 ct., kleur: Top Wit en kwaliteit Vs, 4,6 gram, maat 17 924 18 Kt. geelgouden ring bezet met 41 briljant geslepen diamanten, 1,10 ct., kleur: Top Wit +kwaliteit Vs, 13,8 gram, maat 16,25 700 Loc.1a 260 Loc.1a 900 Loc.1a 925 Oud handgekleurde landkaart, Hispania, 60 x 50 40 Loc.9 926 Wouter van Smorenburg, Waterlandschap met molen, maroefle, 42 x 66 110 Loc.9 927 Albertus Gerard Hulshoff Pol, Hengelo 1883-1957 Hilversum, Gezicht op een werkplaats, olieverf op board, 80 x 50 30 Loc.9 928 J. van Lingen, Amsterdams grachtengezicht, olieverf op doek, 60 x 43 45 Loc.9 929 Marc Chagall, Job in despair, kleurenlithografie, 35 x 25 150 Loc.9 930 Notenhouten met wortelnotenhouten Engelse boekenkast, h.223 x b.170 x d.48 300 Loc.9 931 Koop antieke kristallen glazen met gouden rand 25 Loc.9 932 Kristallen 30-delig drinkservies 60 Loc.9 933 Wilhelmina van Oranje Nassau, Berglandschap met bomen, lithografie, gedateerd 28/12/1932, genummerd nr.98, 57 x 43 55 Loc.9 934 Klasiha Hinlopen, 1905, Landschap met beekje, olieverf op doek, gedateerd 1925, 50 x 70 50 Loc.9 935 Freek van den Berg, Amsterdam 1918-2000 Veessen (Heerde), Personen bij de poort te Elburg, gouache, 53 x 39 110 Loc.9 936 Pablo Picasso, de duif van de toekomst, Lithografie naar het origineel, 65 x 50 75 Loc.9 937 Ond. gesign., Pointillistisch abstract, olieverf op schildersboard, 60,5 x 74 75 Loc.9 938 Oud Engels notenhouten niervormig bureau afgedekt met een groen lederen blad rustend op messing wielen, h.102 x b.145 x d.70 150 Loc.9 939 Oud messing verstelbaar Engels bureaulampje met groen glazen kapje, h. 34 40 Loc.9

Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf 19.00 uur. 940 2 Oude geelkoperen kandelaars 30 Loc.9 941 Verzilverd bronzen Art Deco tafellampje met gesatineerd glazen kapje in hoogreliëf, h.36 160 Loc.9 942 Stel kristallen bokalen op voet, h.40 75 Loc.9 943 Rood/bruine gecapitonneerde met leder beklede bijzettafel met glasplaat, h.40 x b.60 x d.60 944 Rood/bruin gecapitonneerde lederen Chesterfield armfauteuil met certificaat en extra poten, h.77 x b.100 x d.86 30 Loc.9 240 Loc.9 945 Rood/bruine gecapitonneerde lederen poef rustend op bolpoten, h.43 x b.63 x d.62 30 Loc.9 946 Kelim kleed, 282 x 160 40 Loc.9 947 Hardhouten tuinbank met antiek gietijzeren onderstel i.v.v. slangen, h.82 x b.185 x d.60 500 Loc.9 948 Opengewerkte rozenhouten hokker, h.51 x diam. 35 30 Loc.9 949 Glazen ronde salontafel met messing poot, h.43 x diam.90 60 Loc.9 950 2 Antieke goudkleurige Louis Quinze armfauteuils met rode bloemstof bekleed 240 Loc.9 951 Metalen met dierfiguren gedecoreerde Indiase 41-lichts waxine-standaard, h.192 x b.125 x d.12 500 Loc.9 952 Met vogels gedecoreerd Chinees porseleinen paraplubak (onderkant ontbreek), h.64 40 Loc.9 953 Boeket kunstbloemen en takken 30 Loc.9 954 Zwart stenen tuin Boeddhabeeld, h.190 x b.52 x d.35 400 Loc.9 955 Handgeschilderde boeddhistische ikat, 150 x 98 150 Loc.9 956 Opengewerkte houten hokker afgedekt met marmeren blad, h.52 x diam.48 120 Loc.9 957 Piet Klaassen, Amsterdam 1918-2001 Eemnes, Tuingezicht met bloeiende bloemen, aquarel, gedateerd oktober 1999, 64 x 83 120 Loc.9 958 Antiek mahoniehouten Louis Seize klapbuffet, Holland ca.1800, h.101 x b.111 x d.50 200 Loc.9 959 Stel tafellampen op verzilverde voet met kap, h.60 75 Loc.9 960 Handgeknoopt kleed, 220 x 166 30 Loc.9 961 Bronzen sculptuur van een man met drumstokken met bijbehorend instrument 45 Loc.9 962 Koopje diverse Satsuma kop en schotels 25 Loc.9 963 Marmeren Art Deco pendule, h.30 150 Loc.9 964 Opengewerkte geelkoperen kandelaar, h.54 16 Loc.9 965 Lara Schnitger, Haarlem 1969,3 Diverse voorstellingen, pasteltekeningen, 30 x 21 40 Loc.12 966 Gerti Bierenbroodspot, Amsterdam 1940, Labyrinth on fire, 2 zeefdrukken, nr.27/60 en handgesigneerd, 105 x 75 967 Robert Egbert Gerardus (Rob) Scholte (1958), Kauwgum flessen, gelimiteerde oplage genummerd en gesigneerd door Rob Scholte in 2000, oplage 60/200, 52 x 62, inclusief certificaat van echtheid (glas defect) 968 Louis Meijs (Meys), Scheveningen 1902-1995 Wassenaar, Renaissance kasteel, olieverf op doek, 33 x 46 120 Loc.12 35 Loc.12 170 Loc.12 969 Albert Robbe, Laren 1943, Dieren voor boerderij, gedateerd 1946, aquarel, 52 x 38 75 Loc.12 970 Marc Chagall, de ziel van het circus, Lithografie naar het origineel uit 1981, 77 x 57 75 Loc.12 971 Alfred Birdsey (1912-1996), Straat met personen in Mediterrane omgeving, olieverf op doek, 45 x 35 360 Loc.12 972 Jaqueline Schäfer, Abstract met bloemen, nr.41/75, lithografie, 97 x 62 85 Loc.12 973 Bernard Buffet, Le mort et le mourant, kleuren houtsnede, 36 x 26 60 Loc.12 974 Marius Quee, 1936, Geen titel, zeefdruk, 1991, nr.72/300 30 Loc.12 975 Ada Breetveld, Dordrecht 1944, De nachtbruid, handgesigneerde lithografie, 1999, nr.35/100, 46 x 63 976 Eduardo Luigi Paolozzi, Leith, Edinburgh 1924-2005, Londen, compositie, handgesigneerde ets, nr.61/70, 64,5 x 49,5 977 Claes Oldenburg, Stockholm 1929, Colossal Baked potato, driekleurige litho, nr.1/75, 35 x 44 978 Abraham Gerardus (Bram) van Velde, Zoeterwoude 1895-1981 Grimaud, Compositie in geel/ rood/oranje, handgesigneerde 6-kleuren lithografie, Rivière Putman 81, eigen druk, 56 x 42 979 Karel Appel, Amsterdam 1921-2006 Zurich, Figuur met gevouwen handen, Genummerde lithografie, nr.195/300, monogram later geplaatst 75 Loc.12 75 Loc.12 600 Loc.12 240 Loc.12 240 Loc.12

Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf 19.00 uur. 980 Karel Appel, Amsterdam 1921-2006 Zurich, Figuur, genummerde lithografie, nr.161/300, monogram K.A. eventueel later geplaatst, 38 x 28 981 Abraham Gerardus (Bram) van Velde, Zoeterwoude 1895-1981 Grimaud, Le Sauvé, handgesigneerde lithografie, 1980, Rivière Putman 354 in 5 kleuren, nr.58/100, 44 x 64 982 Jan Cremer, Enschede 1940, Winter, handgesigneerde lithografie, 1976, nr.141/190, 77 x 55 983 Francisco Toledo, Juchitán, Mexico 1940-2019 Oaxaca, Mexico, La Hoja, handgesigneerde lithografie, nr.10/60, glas defect, 51 x 16 240 Loc.12 300 Loc.12 240 Loc.12 240 Loc.12 984 Reinder Homan, Paardekastanje, ets/aquatint, gedateerd 1984, 28 x 22 20 Loc.12 985 Robert Rauschenberg, Port Arthur in Texas 1925-2008, Captiva, Florida, Verenigde Staten, Re-entry, 1975, 2 colorcircles, gesigneerd, screenprint, nr.90/100, 36 x 24 986 Anton Rooskens, Horst 1906-1976 Amsterdam, Compositie, handgesineerde kleuren litho, 1967, nr.7/150, 38 x 34,provenance particuliere collectie/sotheby's 987 Jean Tinguely, Freiburg, Zwisterland 1925-1991 Bern Zwitserland, Compositie met machine, Chaos, handgesigneerde lithografie, nr.23/300, 64 x 44 988 Jan Voss, Hamburg, Duitsland 1936, Rien/Tout, 1969, handgesigneerde litho, nr.121/190, 74 x 48 300 Loc.12 240 Loc.12 300 Loc.12 30 Loc.12 989 Salvador Dali, Galatée aux spheres, litho naar het origineel, 50 x 75 100 Loc.12 990 Anton Rooskens, Horst 1906-1976 Amsterdam, De vogelwachter, handgesigneerde lithografie, 1967, H.C., 38 x 30,provenance particuliere collectie/sotheby's 991 Anton Rooskens, Horst 1906-1976 Amsterdam, Man met koe en koereiger, handgesigneerde kleuren lithografie, 1967, H.C., 38 x 30,provenance particuliere collectie/sotheby's 992 Anton Rooskens, Horst 1906-1976 Amsterdam, Dansende man met katpianist, handgesigneerde kleuren lithografie, 1967, H.C., 38 x 30,provenance particuliere collectie/ Sotheby's 150 Loc.12 150 Loc.12 150 Loc.12 993 2 Romeinse gouden oorhangers 220 Loc.1a 994 Antieke 14 kt. gouden vingerhoed, 4,34 gram 75 Loc.1a 995 Paar 14 kt. geelgouden manchetknopen bezet met parels 180 Loc.1a 996 14 Kt. geel/witgouden ring bezet met 0,05 ct. diamant, kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, baguette slijpsel, 8 gram, maat 17,5 220 Loc.1a 997 14 Kt. geelgouden ring bezet met briljant geslepen diamant, 7,61 gram, ringmaat: 17,5 (55) 85 Loc.1a 998 14 Kt. geelgouden ring bezet met 1 briljant 0,10 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit en kwaliteit Si, 2,9 gram, maat 17,5 150 Loc.1a 999 18 Kt. gouden collier, 7,13 gram en een 14 kt. gouden hanger, 10,38 gram 280 Loc.1a 1000 Parel collier met 18 kt. gouden slot 130 Loc.1a 1001 14 Kt. geel gouden ring bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0.05 ct., ringmaat 17(53) 1002 14 Kt. witgouden ring, model solitair bezet met 0,36 ct. briljant geslepen diamant, kleur: cape +kwaliteit: Si, 1,6 gram, maat 17 1003 18 Kt. geelgouden ring bezet met 0,06 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 2,7 gram, maat 17 1004 14 Kt. geelgouden ring bezet met 0.07 ct. briljant geslepen diamant, kleur: wit, kwaliteit Vs, 2,3 gram, maat 16,75 1005 14 Kt. geelgouden ring bezet met 0.07 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Cape, kwaliteit VVs, 1,9 gram, maat 16,5 130 Loc.1a 340 Loc.1a 130 Loc.1a 120 Loc.1a 90 Loc.1a 1006 18 Kt. geelgouden dasspeld i.v.v. Franse lelie bezet met briljant geslepen diamant, 3,4 gram 75 Loc.1a 1007 14 Kt. gouden speld/broche met letter M 30 Loc.1a 1008 Antieke gouden schakelbroche, 1.5 gram 25 Loc.1a 1009 Koop diverse heksenballen, ca.1940 60 Loc.6 1010 Antieke mahoniehouten bijzet/klaptafel rustend op cabriole poten, h.74 x diam.89 260 Loc.6 1011 Antiek Heriz kleed (slijtage), 365 x 325 380 Loc.6 1012 Notenhouten eetkamertafel met 3 laden, h.77 x L.210 x b.90 met 6 zwart streepstof gestoffeerde stoelen 300 Loc.6 1013 60-Erjaren serviesdeel in doos 30 Loc.6 1014 Antieke Engelse banjobarometer 60 Loc.6 1015 Koop diverse militaire kleding en gebruiksvoorwerpen w.o. gasmasker 25 Loc.6

Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf 19.00 uur. 1016 4 Indonesische houten sculpturen 40 Loc.6 1017 Indonesische sculptuur van een vogel met vis, h.29 25 Loc.6 1018 Houten voorouderbeeld, Akan (Ghana), h.34 25 Loc.6 1019 Koop divers Delfts blauw 16 Loc.6 1020 Blauw/wit gedecoreerde porseleinen tulpenvaas en divers blauw/wit gedecoreerd Chinees porselein 1021 Koop divers van 2 porseleinen beeldjes van paarden, koffiemolen, 2 lantaarns en 2 houten beelden 30 Loc.6 16 Loc.6 1022 Koopje divers kleingoed w.o. sculptuur, spaarpot, etc. 25 Loc.6 1023 Metalen muurkorf 50 Loc.6 1024 Crème houten tafellamp met een crème kap, h.85 100 Loc.6 1025 3 Divers memorabilia m.b.t. Portugal en België 35 Loc.6 1026 Antieke Engelse Jugendstil tafelklok 75 Loc.6 1027 'Hier te lande en in de koloniën" naar aquarellen of teekeningen van J. Hoynck van Papendrecht, W.J. Staring, J.P. de Veer met tekst van F.J.G. ten Raa. Gebroeders Van Cleef, 's Gravenhage 1900; in bruikleen geweest bij Paleis Het Loo tot 2018 260 Loc.6 1028 Verzilverd bronzen Art Deco beeldje van een harlekijn op groen marmeren voetje, h.31 260 Loc.6 1029 Koop divers kleingoed 16 Loc.6 1030 Met diverse houtsoorten ingelegde Franse tafelklok, h.33 80 Loc.6 1031 Eikenhouten Jugendstil tafelklok, 35 40 Loc.6 1032 3 Indonesische beeldjes 16 Loc.6 1033 Oud gevlochten mandje en een rijkbewerkte Chinese koker 30 Loc.6 1034 Koopje divers aardewerk, porselein, glas, etc. 16 Loc.6 1035 Koop divers Royal Copenhagen serviesgoed, 3 Makkum aardewerken schotels, divers kristal, etc. 16 Loc.6 1036 Divers koper en tin 16 Loc.6 1037 3 Diverse vazen en een aardewerken sculptuur van een panter 25 Loc.6 1038 Koopje divers porselein, indianen pijp, aardewerk, etc. 16 Loc.6 1039 Messing schuimspaan, Holland, 18e eeuw 20 Loc.6 1040 Messing kastanjepoffer, Holland, 18e eeuw 30 Loc.6 1041 Bronzen Art Deco-stijl groep van twee olifanten, h.36 x b.62 x d.45 300 Loc.6 1042 Koopje goud/rood/kobalt gedecoreerd porselein : 2 vaasjes, 6 bordjes en een schaal 25 Loc.6 1043 Koop divers porselein, etc. 16 Loc.6 1044 5 Diverse ovale lijsten met Corpus achter glas 100 Loc.6 1045 Koopje divers w.o. koper, metalen kanon, etc. 25 Loc.6 1046 Koop diverse koperen voorwerpen w.o. zonnewijzer, vergrootglazen, dienbladen, etc. 30 Loc.6 1047 Oude bewerkte miniatuur boekenmolen, h.38 x b.35 x d.35 45 Loc.6 1048 Koop divers Lotto Dauphin spellen, etc., ca. 1790 40 Loc.6 1049 Koop divers antiek koperwerk 25 Loc.6 1050 Opengewerkte geelkoperen doofpot rustend op klauwpoten 40 Loc.6 1051 Serie van 6 met bloemen gedecoreerde porseleinen borden, Rosenthal, diam. 22 16 Loc.6 1052 8 Met boeren voorstellingen gedecoreerde Wedgwood sierborden, diam. 20,5 16 Loc.6 1053 8 Porseleinen borden, Koninklijke Mosa met stadsgezichten, diam. 19,5 16 Loc.6 1054 Serie van 7 met personen in landschap gedecoreerde bordjes, Bradex, diam. 20 16 Loc.6 1055 6 Met boeren landschap gedecoreerde porseleinen bordjes, Seltmann Weiden, diam. 25 16 Loc.6 1056 Smeedijzeren laarzenrek met schraper, 20e eeuw 50 Loc.6 1057 3-Delig metalen wandstel 16 Loc.6 1058 Spiegel in rijkbewerkte spiegellijst, 107 x 54 45 Loc.6 1059 Rood koperen industriële hanglamp 25 Loc.6 1060 Handgeknoopt Keshan kleed, 140 x 75 16 Loc.6 1061 Notenhouten hoek/vitrinekast met gebogen glazen deuren en verlichting, h.195 x b.70 x d.40 60 Loc.5

Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf 19.00 uur. 1062 Koop divers kristal 25 Loc.5 1063 Oud eikenhouten bidstoeltje 25 Loc.5 1064 Notenhouten staartklokje 25 Loc.5 1065 G. Dore, zes kleurgravures van stierenvechters, 40 x 29 60 Loc.5 1066 Roland Topor, Maréchal nous voilá, linografie, nr.4/60, 41 x 28 150 Loc.5 1067 Nicolaas Krusheinck, Pop Art abstract, 1967, druk, 64 x 49 120 Loc.5 1068 Jacqueline de Jong, Wuivende man met rode zakdoek, handgesigneerde zeefdruk, nr.56/100, 73 x 53 75 Loc.5 1069 Jean Dewasne, Rijsel, Frankrijk 1921-1999 Parijs, litho nr.142/300, 65 x 52 120 Loc.5 1070 A.R. Penck (pseudoniem van Ralf Winkler), Dresden 1939-2017 Zürich, Begegnmug an der Elbe, handgesigneerde lithografie, 75 x 52 1071 James Rosenquist, Grand Forks, North Dakota 1933-2017 New York, Star Leg, second state, 1979, ets in een kleur/aquatint, nr.53/78, handgesigneerd, 50 x 91 1072 Robert Egbert Gerardus (Rob) Scholte, Amsterdam 1958, Schilder worden!, handgesigneerde zeefdruk, nr.30/120, 61 x 53 (glas defect) 1073 Christo Vladimirov Javacheff (Christo), Gabrovo, Bulgarije 1935, Running fans, gesigneerde foto, 61 x 97 1074 Maurice Estève, Culan, Frankrijk 1904-2001 Culan, Frankrijk, Impressie in zwart en geel, 1971, handgesigneerde lithografie, nr.8/30, 48 x 36 1075 Vladimir Welickowic, Nathan (Schreeuw), 1975, handgesigneerde litho, nr. 183/190, 84 x 52 75 Loc.5 600 Loc.5 150 Loc.5 75 Loc.5 240 Loc.5 60 Loc.5 1076 Metalen wandrek, h.149 x b.65 x d.23 40 Loc.5 1077 18 Kt. geelgouden ring bezet met 16 briljant geslepen diamanten, 0.65 ct., kleur: wit, kwaliteit Si, 4 gram, maat 18 1078 14 Kt. geel/witgouden ring bezet met 2 briljant geslepen diamanten 0,04 ct., kleur: Top Wit +kwaliteit Vs, 3,8 gram, maat 17,5 1079 14 Kt. geel/witgoud ring bezet met 0,05 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 2,3 gram, maat 18,5 1080 18 kt. geel/witgoud hanger bezet met 13 briljant geslepen diamanten, 0,15 ct., kleur: Top Wit +kwaliteit Si, 1.4 gram 280 Loc.1a 150 Loc.1a 100 Loc.1a 130 Loc.1a 1081 14 Kt. geelgouden hanger bezet met 7 diamanten, 8-kantig slijpsel, 0,10 ct., gewicht 0,5 gram 35 Loc.1a 1082 18 Kt. rosé gouden ring bezet met centraal een blauwe topaas en briljant geslepen diamanten, totaal circa 0.12 ct., ringmaat 17.25 (54) 1083 14 Kt. geelgouden ring bezet met 7 briljant geslepen diamanten, 0,42 ct., kleur: Top Wit +kwaliteit Si, 2,4 gram, maat 16,25 1084 14 Kt. geelgouden ring bezet met blauwe lagensteen en met wapengravure, 8,3 gram, maat 19,5 1085 14 Kt. gouden bicolor ring bezet briljant geslepen diamant, totaal circa 0.33 ct., ringmaat 16.5 (52) 1086 18 Kt. geel gouden ring bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0.40 ct., ringmaat 17.5 (55) 1087 14 Kt. geelgouden ring bezet met 13 briljant geslepen diamanten 0,40 ct., kleur: Top Wit +kwaliteit Vs, 2,1 gram, maat 16,5 1088 18 Kt. gouden bicolor ring bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0.10 ct., ringmaat 17 (53) 1089 Paar 18 kt. witgouden oorbellen bezet met 120 briljant geslepen diamanten, 0.85 ct., kleur: Top wit, kwaliteit Vs, 4,1 gram, winkelprijs 2750,00 1090 Paar 18 kt. witgouden oorbellen bezet met amethist en 106 briljant geslepen diamanten, 0.60 ct., kleur: Top wit, kwaliteit Vs, 5,6 gram 1091 Paar 18 kt. witgouden oorbellen bezet met 136 briljant geslepen diamanten, 0.95 ct., kleur: Top wit, kwaliteit Vs, 3,9 gram 1092 Paar 14 kt. witgouden oorbellen bezet met 96 briljant geslepen diamanten, 1,00 ct., kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 3,6 gram 1093 Jean Paul Riopelle, Montreal Canada 1923-2002 Saint-de-L'Lsle-aux-Grues, Canada, Abstract, handgesigneerde zeefdruk, nr.49/75, 35 x 35 1094 Hans Bellmer, Katowice, Polen 1902-1965 Parijs, Erotische prent, handgesigneerde ets, nr.73/100, 35 x 26 300 Loc.1a 240 Loc.1a 300 Loc.1a 140 Loc.1a 450 Loc.1a 260 Loc.1a 140 Loc.1a 600 Loc.1a 700 Loc.1a 800 Loc.1a 700 Loc.1a 150 Loc.12 75 Loc.12

Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf 19.00 uur. 1095 Dick Ellfers, Rotterdam 1910-1990 Amsterdam, Aïda, handgesigneerde lithografie, nr.8/46, 57 x 43, provenace particuliere collectie aangeschaft bij Boudewijn Büch veiling Sotheby's, 22 september 2004 75 Loc.12 1096 Hans Bellmer, schets van het lichaam, lithografie naar het origineel uit 1973 120 Loc.12 1097 Man Ray (Emmanuel Radnitzky), Philadelphia 1890-1976 Parijs, Modern Mythology II, handgesigneerde lithografie, nr.168/175, 64 x 49 1098 A.R. Penck (pseudoniem van Ralf Winkler), Dresden, Duitsland 1939-2017, Zürich, Zwitserland, Mein Bitterfelder Protokoll, handgesigneerde lithografie, nr.4/100, 22,5 x 14 1099 Kees van Dongen, Delfshaven 1877-1968 Monte Carlo, Monaco, Olifanten in het paradijs, lithografie, 22,5 x 23,5 1100 Jesse van Muylwijck, Groningen 1961, Straatje aan zee, Antillen, handgesigneerde zeefdruk, geel/groen/rood en blauw, nr.107/250, 32 x 22 1101 Josien Brenneker, Venlo 1950, Compositie in groen/rood/geel en roze, handgesigneerde lithografie, 1982, nr.74/75, 70 x 60 1102 Abraham Gerardus (Bram) van Velde, Zoeterwoude 1895-1981 Grimaud, Crepuscule, handgesigneerde lithografie in 7 kleuren, 1969, nr.317/300, 60 x 42 240 Loc.12 75 Loc.12 150 Loc.12 25 Loc.12 60 Loc.12 300 Loc.12 1103 Ingelijste Corneille kalender, 1997 45 Loc.12 1104 Karel Appel, Amsterdam 1921-2006 Zurich, Origineel computerkunstwerk, in opdracht vervaardigd door Digital Equipment b.v. ter gelegenheid voor de officiële in gebruikname van DEC's nieuwe hoofdkantoor op 25 april 1986, de oplage van dit kunstwerk is gelimiteerd tot 125 en 250 stuks en zijn niet in de handel verkrijgbaar, uit de collectie Pim Kuijper, herkomst Sotheby's, nr.86/100, 21 x 27,5 1105 Corneille (Cornelis) van Beverloo, Liège (Luik) 1922-2010 Auvers-sur-oise (Frankrijk), Hommage à Gustav Mahler, handgesigneerde lithografie, nr.43/60, gemaakt voor jubileum Concertgebouw, gesigneerd r.o. 2002, 43 x 34 1106 Jan Dibbets, Weert 1941, Triangle, handgesigneerde zeefdruk, 1967, editie 100 exemplaren, 44 x 63 300 Loc.12 75 Loc.12 75 Loc.12 1107 Jan Dibbets, Weert 1941, Zonder titel, zeefdruk, nr.7/20, gedateerd 1966, 50 x 65, 75 Loc.12 1108 Niki de Saint Phalle (Catherine Marie-Agnès Fal de Saint Phalle), Neuilly-sur-Seine, Frankrijk 1930-2002, La Jolla, Californië, Verenigde Staten, nana fontaine, zeefdruk/screenprint, handgesigneerd en genummerd 19/75, provenance particuliere collectie aangeschaft bij Christies in 2005, 100 x 69 1109 Pablo Picasso, Colombe de l'avenir, litografie op geschept papier d'arches, editions Art et la Paix, succession Picasso, Paris 1999, 87,5 x 67 300 Loc.12 110 Loc.12 1110 Pâte de verre tafellampje, h. 30 90 Loc.12 1111 Steengoed drankvaatje met een bronzen kraan, Duitsland, 19e eeuw 90 Loc.12 1112 Met mozaïek glas ingelegde Turkse tafellamp, h.38 50 Loc.12 1113 Art Nouveau bureaulampje op bewerkt bronzen voet met oranje glazen kapje, twee kogelgewrichten om de stand van de poot en het kapje te stellen, h.40 130 Loc.12 1114 Massief teakhouten eetkamertafel, h.78 x L.180 x b.98 75 Loc.12 1115 Massief teakhouten eetkamertafel, h.78 x L.200 x b.100 90 Loc.12 1116 Massief teakhouten eetkamertafel, h.78 x L.180 x b.98 75 Loc.12 1117 Gecapitonneerde leatherlook 3-zitsbank/slaapbank, h.76 x L.208 x d.90 150 Loc.12 1118 Gecapitonneerde leatherlook 3-zitsbank/slaapbank, h.76 x L.208 x d.90 150 Loc.12 1119 Mahoniehouten Jugendstil ovale bijzettafel, h.71 x b.80 x d.55 30 Loc.12 1120 Stel kristallen dekselpotten i.v.v. een ananas, h.24 50 Loc.12 1121 Twee Bronzen sculpturen van Otters 550 Loc.12 1122 Art Deco marmeren lampvoet met fotolijstje, h.47 (klein defect) 25 Loc.12 1123 Stel geslepen glazen voorraadpotten, h.36 35 Loc.12 1124 Deels met leder beklede dekenkist, h.42 x b.78 x d.44 30 Loc.12 1125 Miniatuur chaise longue, h.40 x L.104 x d.37 25 Loc.12 1126 2 Antieke teakhouten zuilen, h.210 450 Loc.12 1127 Ond.gesign., Vrouwen, olieverf op doek, 60 x 49 30 Loc.12 1128 Robert Matta (Roberto Antonio Sebastián Matta Echaurren), Santiago de Chile 1911-2002 Civitavecchia, Italië, L'exitateur, handgesigneerde kleurenlitho, 1957, nr.64/105, 60 x 47 75 Loc.12

Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf 19.00 uur. 1129 Mark Tobey, Twee figuren, gedateerd 1973, handgesigneerde, lithografie, nr.20/45, 38 x 26 1130 Gerardus Bram van Velde, Zoeterwoude 1895-1981 Grimaud, En deux, in de plaat gesigneerde lithografie, 1977, nr.52/100, 100 x 65, provenance paticuliere collectie Campo & Campo 1994 1131 Klaas Gubbels, Rotterdam 1934, Stoel met schaakbord, handgesigneerde zeefdruk, nr.20/40, gedateerd 1991, 70 x 46 1132 Vladimir Veli#kovi#, Belgrado, Servië 1935-2019 Split, Kroatië, Fatamorgana, handgesigneerde litho, nr.11/111, 60 x 49 1133 Pol Bury, Haine-Saint-Pierre, België 1922-2005 Parijs, Frankrijk, Statue of Liberty, handgesigneerde litho, nr.22/70, 58 x 40 1134 Sonia Delaunay-Terk, Hradyzk, Oekraïne 1885-1979 Parijs, Frankrijk, Uthe, handgesigneerde lithografie, eigen druk en nr.19/15, 60 x 47, provenance particuliere collectie/christies 1135 Corneille (Cornelis) van Beverloo, Liège (Luik) 1922-2010 Auvers-sur-oise (Frankrijk), Aïda, Hommage à Verdi, handgesigneerde kleurenlithografie, 1986, nr.v/xxxx, 65 x 50, provenance particuliere collectie Sortheby's 1136 Robert Combas, Lyon, Frankrijk 1957, Crime passionel, zeefdruk gedrukt op doek, gedateerd 1990, ond.nummering, 117 x 118, provenance particuliere collectie aangeschaft bij Christies 1137 Sandro Chia, Florence, Italië 1946, Gevleugelde man, handgesigneerde zeefdruk, nr.4/90, 97 x 63 1138 Robert Combas, Lyon, Frankrijk 1957, l'homme jaune, zeefdruk, gedateerd 1990, nr.22/100, 111 x 84 1139 Christo (Christo Vladimirov Javacheff), Gabrovo, Bulgarije 1935, Pont Neuf, handgesigneerde kleuren offsetdruk (met stukje stof), 84 x 63 1140 Robert Matta (Roberto Antonio Sebastián Matta Echaurren), Santiago de Chile 1911-2002 Civitavecchia, Italië, Drive in cinema, handgesigneerde kleurenlitho, nr. P/A, 55 x 75 1141 André Masson, Balagny-sur-Thérain, departement Oise 1896-1987 Parijs, Entrevisions, kleurenlitho/affiche, 1972, expositie bij Galerie Louise Leiris, Parijs, 77,7 x 51,6, geprint bij Mourlout Paris 1142 Mel Ramos, Sacramento, Californië, Verenigde Staten 1935-2018 Oakland, Californië, Verenigde Staten, Annie and Auk, lithografie, 1969, gesigneerd op achterzijde, 5/100, 71 x 56 450 Loc.12 380 Loc.12 220 Loc.12 30 Loc.12 30 Loc.12 240 Loc.12 150 Loc.12 240 Loc.12 240 Loc.12 120 Loc.12 30 Loc.12 150 Loc.12 45 Loc.12 150 Loc.12 1143 Drie insecten in lijst 25 Loc.12 1144 Zwart houten design stoel met grijs bont bekleed, h.77 x b.57 x d.60 150 Loc.12 1145 Zwart houten design stoel met grijs bont bekleed, h.77 x b.57 x d.60 150 Loc.12 1146 Geprepareerde Bizon kop, h.115 x b.60 x d.103 1.400 Loc.12 1147 Geprepareerde Bizon kop, h.115 x b.60 x d.103 1.400 Loc.12 1148 Geprepareerde roofvogel op houten sokkel, h.63 45 Loc.12 1149 Jef Diederen, Heerlen 1920-2009 Amsterdam, Figuren onder een golf, handgesigneerde kleurenlitho, nr.104/190, 58 x 79 1150 Francisco Toledo, Juchitán (Oaxaca)1940-2019 Juchitán (Oaxaca), Carta para felicitar a un cochino, handgesigneerde kleurenlitho, gedateerd 1999, nr.99/100, 88 x 54 glas defect) 1151 André Lanskoy, Moskou, Rusland 1902-1976 Parijs, Frankrijk, Compositie met kleurige verticale balken op bruin font, handgesigneerde en genummerde lithografie, nr.50/100, 75 x 50 1152 James Lewis (Jim) Dine, Cincinnati, Ohio, Verenigde Staten 1935, Toolbox, EX IX 1966, handgesigneerde screenplay with collage, 150 exemplaren, en 30 eigen drukken, 61 x 48 1153 Claes Oldenburg, Stockholm, Zweden 1929, Butter pat in Berkeley Hills, 1976, handgesigneerde ets/aqua tint, nr. 10/35, 1154 Jean Carso, Moligt (Aleb) 1907, Paris 'pont, handgesigneerde litho, 1964, nr. 73/160, 59 x 42 1155 Théophile-Alexandre Steinlen, Lausanne, Zwitserland 1859-1923 Parijs, Frankrijk, Personen in landschap, handgesigneerde ets, nr.25/65, 30 Loc.12 240 Loc.12 40 Loc.12 75 Loc.12 240 Loc.12 75 Loc.12 40 Loc.12 1156 Lithografie naar origineel van Joan Miro, XI, 24 x 30 45 Loc.12 1157 Bronzen panter rustend op marmeren voetstuk, h. 20 280 Loc.12 1158 Chroom Art Deco lampvoet met geel gesatineerde kap, h.47 30 Loc.12 1159 Pleet tafellamp met gesatineerd glazen kapjes in hoogreliëf, Muller, h. 54 150 Loc.12

Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf 19.00 uur. 1160 Met bloemen beschilderd ruwhouten industriële 6-deurs dressoir, h.100 x b.250 x d.45 1.000 Loc.12 1161 Paar 18 kt. witgouden oorbellen bezet met 88 briljant geslepen diamanten, 1,30 ct., kleur: Top Wit en kwaliteit Vs,, Gewicht:13,2 gram 1162 18 Kt. witgouden collier met een hanger bezet met 6 briljant geslepen diamanten en een cultivé parel, met twee bijpassende 18 kt. witgouden oorhangers bezet met ieder 6 briljant geslepen diamanten en een cultivé parel 1163 18 Kt. witgouden collier met hanger bezet met met briljant, kleur: I kwaliteit VS /lengte 42, Diamantgewicht: 1,00 ct., gewicht:10 gram 1164 18 Kt. witgouden collier bezet met rozenkwarts en 54 briljant geslepen diamanten, 0.30 ct., kleur: Top wit, kwaliteit Vs, 38, 5,6 gram, winkelwaarde 1450,- 1165 14 Kt. witgouden collier met een hanger bezet met peridot, totaal circa 0.80 ct., lengte collier 45 1.100 Loc.1a 220 Loc.1a 2.800 Loc.1a 320 Loc.1a 120 Loc.1a 1166 Parel collier met 18 kt. gouden slot met blauw saffier 130 Loc.1a 1167 14 Kt. witgouden oorknoppen bezet met markies geslepen robijn, totaal circa 0.40 ct. en briljant geslepen diamanten, totaal circa 0.20 ct. 1168 14 Kt. witgouden ring bezet met 10 briljant geslepen diamanten, 0.18 ct., kleur: wit, kwaliteit Vs, 7 gram, maat 17,25 1169 18 Kt. geel- met witgouden ring bezet met 1.73 ct. briljant geslepen diamant, kleur: wit H, kwaliteit pigué1, met certificaat Hoge raad van Antwerpen, 10,7 gram, maat 17,25 1170 18 Kt. witgouden ring, model solitair bezet met 1,86 ct. briljant geslepen diamant, kleur: K- kwaliteit piqué, 2, 5 gram, maat 17,25 1171 14 Kt. witgouden ring bezet met 9 diamanten 0,60 ct., 8x 8-kantigslijpsel en 1x briljantslijpsel, 0,50 ct., kleur: wit-kwaliteit Si, 2,5 gram, maat 17 1172 18 Kt. witgouden ring bezet met 27 diamanten, totaal 3.25 ct., 14 baguettslijpsel, 12 briljantslijpsel en 1 Cushion slijpsel, 2.10 ct, kleur: I, kwaliteit : VVs2, 9,5 gram 1173 18 Kt. witgouden ring bezet met 3 briljant geslepen diamanten, 1,60 ct., middensteen met antiekslijpsel, 1,38 ct., kleur Light Yellow, Kwaliteit Vs, 4,6 gram, maat 17 1174 14 Kt. witgouden ring bezet met 6 briljant geslepen diamanten, 0.45 ct., kleur: wit, kwaliteit Piqué, 2,7 gram, maat 17 1175 14 Kt. witgouden entourage ring bezet centraal een Bolsjewiek geslepen diamant en zijstenen bezet met 8-kantig geslepen diamant, totaal circa 0.52 ct., en aan entourage facet geslepen saffier totaal circa 1.55 ct., ringmaat 17.25 (54) 1176 18 Kt. witgouden ring bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 1.00 ct., ringmaat 17 (53) 1177 Shinkichi George Tajiri, Los Angeles 1923-2009 Baarlo, Vrouw in koets voor monument, handgesigneerde zeefdruk, gedateerd 1974, nr.249/250, 260 Loc.1a 220 Loc.1a 4.250 Loc.1a 2.000 Loc.1a 650 Loc.1a 9.000 Loc.1a 2.400 Loc.1a 190 Loc.1a 750 Loc.1a 800 Loc.1a 30 Loc.12 1178 Kat, Collage café, gemengde techniek, 30 x 24 60 Loc.12 1179 Ossip Zadkine, Vitebsk, Wit-Rusland 1890-1967 Parijs, Frankrijk, Le berger de crayon, handgesigneerde litho, 1960, nr.53/350, 64 x 45 1180 Robert Egbert Gerardus (Rob) Scholte, Amsterdam 1958, Taste of wine and honey, handgesigneerd screenprint/zeefdruk, gedateerd 1989, 62 x 54 1181 Gerardus Bram van Velde, Zoeterwoude 1895-1981 Grimaud, Forêt, handgesigneerde lithografie, 1970, nr.247/300, 64 x 47 1182 Jan Schoonhoven Jr. (Nederlands, 1976), Abstracte compositie, gemengde techniek op papier, gedateerd 2010, 54,5 x 40 120 Loc.12 300 Loc.12 240 Loc.12 200 Loc.12 1183 Jean Francois Raffaëlli, Parijs 1850-1924 Parijs, Boer op het land, lithografie, 46 x 31 40 Loc.12 1184 Lithografie van Kees van Dongen, Het badpakken gala, 44 x 31 550 Loc.12 1185 Herman Brood, Gezicht, lithografie, nr.129/150, 57 x 47 75 Loc.12 1186 Lithografie van Jean-Pierre Cassigneul, met de hond in Deauville, 68 x 64 240 Loc.12 1187 Gecapitonneerde met bruin leder beklede oorfauteuil rustend op cabriolepoten, h.106 x b.92 x d.80 150 Loc.12 1188 Schaapslederen kinder fauteuil, h.54 x b.47 x d.40 120 Loc.12 1189 Groot metalen industrieel fabrieksvenster als spiegel, h.345 x b.109 2.000 Loc.12 1190 Groot metalen industrieel fabrieksvenster als spiegel, h.345 x b.109 2.000 Loc.12 1191 Bronzen sculptuur van een dame gedragen door engel, h.77 x b.40 x d.59 150 Loc.12 1192 Aardglobe, D. Deima, Berlijn ca.1920, diam.20 70 Loc.12

Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf 19.00 uur. 1193 Vernikkelde Art Deco bureaulamp op groen geaderd marmeren voet met groen opaalglazen kap, h.39 x b.26 130 Loc.12 1194 Oude met gecapitonneerd bruin leder beklede verstelbare notenhouten bureaustoel 120 Loc.12 1195 Oude met gecapitonneerd bruin leder beklede verstelbare notenhouten bureaustoel 120 Loc.12 1196 Antiek eikenhouten plat minister bureau afgedekt door een groen lederen blad, h.78 x L.169 x b.105 380 Loc.12 1197 Zeer grote verzilverde opdien/dekselschaal, h.30 x b.50 x d.35 300 Loc.12 1198 Marc Chagall, Affiche van tentoonstelling Galerie Maeght, december 1969, kleurenlithografie, 61 x 49 120 Loc.12 1199 Joan Gardy Artigas, Blues, handgesigneerde druk, nr.26/75, 62 x 45 120 Loc.12 1200 Roland Topor, Leeuwin met vrouwenkop op een rots, handgesigneerde lithografie, nr.174/190, 62 x 44 150 Loc.12 1201 Joseph Beuys, Plakat auguren, handgesigneerde print, 41 x 57 75 Loc.12 1202 Zeer grote koperen met kristallen 18-lichts kroonluchter, h.140 x diam.88 380 Loc.12 1203 Monica van Rijn (Nederlands, 1950), Compilatie van 19 olieverfschilderijen met figuren, totale formaat: 120 x 160, formaat werk in het midden: 115 x 60, kleine werken: 20 x 14 (de kleine werken zijn geschilderd op boekkaften) 400 Loc.8 1204 Art Deco tafellamp op verzilverde voet met gesatineerde glaskap in reliëfdecor, h. 57 160 Loc.8 1205 Blauw gelakte 2-deurs penantkast, h.85 x b.75 x d.42 400 Loc.8 1206 Antiek bronskleurig metalen staande schemerlamp, h.202 x diam.46 80 Loc.8 1207 30-Er jaren eikenhouten bureau/eetkamertafel met bruin leder bekleed blad en 3 laden, h.77 x L.197 x b.110 75 Loc.8 1208 Oude met gecapitonneerd rood leder beklede verstelbare notenhouten bureaustoel 120 Loc.8 1209 Rood/wit geslepen Boheems glazen karaf met stop en met 6 glazen 60 Loc.8 1210 Zwart metalen staande kelkschemerlamp rustend op klauwpootje, h.190 x diam.47 80 Loc.8 1211 Moderne design metalen staande schemerlamp met tweed kap, h.172 100 Loc.8 1212 Goudkleurig metalen bijzettafel met halfedelstenen in epoxy ingelegd blad, h.51 x b.32 x d.32 200 Loc.8 1213 Goud/turkoois beschilderde Chinese 4-deurs kast, h.203 x b.110 x d.46 800 Loc.8 1214 Goud/turkoois beschilderde Chinese 4-deurs kast, h.203 x b.110 x d.46 800 Loc.8 1215 Antieke mahoniehouten met marketterie ingelegde dubbelgebogen secretaire, h.106 x b.107 x d.56 1216 Marijke van Doorn, Moderne sculptuur, getiteld: "Interactie", gemonogrammerd MvD, gedateerd 2000, h.69 (inclusief antenne) 1217 Johannes Alphonsus (Jan) Sierhuis, Amsterdam 1928, Bronzen sculptuur van Tango danser, h.53 800 Loc.8 120 Loc.8 320 Loc.8 1218 Oude geëboniseerde houten geridon, h.96 120 Loc.8 1219 Metalen schemerlampvoet met een glaspasta kap, h.51 35 Loc.8 1220 Antieke houten kandelaar, h. 57 16 Loc.8 1221 4 Oude geelkoperen Rococo-stijl 1-lichts kandelaars, h.32 150 Loc.8 1222 2 Groene Chinees Celadon lampvoeten met witte kap, h.110 240 Loc.8 1223 Oude in diverse tinten blauw uitgevoerde secretaire met vitrine-opstand, h.220 x b.100 x d.50 400 Loc.8 1224 2 Plexiglazen etagère/bijzettafels op wielen, h.64 x b.47 x d.45 45 Loc.8 1225 Nieuw modern multicolor handgeknoopt Berber kleed, 225 x 300 700 Loc.8 1226 Art Deco sculptuur van eenden in de vlucht op marmeren basement, gesigneerd Van de Voorde, h. 44 180 Loc.8 1227 Antieke Engelse eikenhouten met bruin leder beklede bibliotheekstoel 120 Loc.8 1228 Antieke Engelse eikenhouten met bruin leder beklede bibliotheekstoel 120 Loc.8 1229 Antieke eikenhouten 4-deurs kast rustend op bolpoten, h.152 x b.116 x d.50 300 Loc.8 1230 Stel grijs aardewerken potten 30 Loc.8 1231 Oude kristallen zakkroon, ca.h.90 x diam.50 150 Loc.8 1232 Antiek Perzisch Heriz kleed, ca.1900, 487 x 288 1.000 Loc.8 1233 Zeer grote massief houten eetkamertafel, h.79 x L.500 x b.100 2.000 Loc.8

Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf 19.00 uur. 1234 Verzilverd ovaal spiegeldienblad, verzilverde dekselschaal en 2 kristallen schalen met verzilverde rand 25 Loc.8 1235 Uitgebreid aardewerken crèmekleurig Wedgwood serviesdeel 75 Loc.8 1236 Antieke kristallen kroonluchter 60 Loc.8 1237 2 Oude geelkoperen kerkkandelaars met kaarsen, h.95 75 Loc.8 1238 4 Stoelen bekleed met bruin schapenleer 150 Loc.8 1239 4 Stoelen bekleed met bruin schapenleer 120 Loc.8 1240 4 Diverse mineralen boompjes 25 Loc.8 1241 4 Blauw/wit Chinees eierschaal porseleinen kommen, 6 schotels en 1 deksel, goede conditie 25 Loc.8 1242 6 Blauw/wit met bloemen gedecoreerde Chinees porseleinen kommen, 10 schotels en 1 deksel (defecten) 25 Loc.8 1243 Blauw/wit gedecoreerde Chinees porseleinen kom, h.12 x diam.22 30 Loc.8 1244 Met personen en bloemen gedecoreerde Chinees porseleinen dekselpot, h.23 60 Loc.8 1245 18 Kt. Witgouden ring, model Rivière, bezet met 28 diamanten, 12 briljant geslepen diamanten en 16 baguettes, 1.00 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 5,2 gram, maat 17,5, winkelprijs 2.500,- 1246 14 Kt. witgouden ring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, 0.40 ct., kleur: wit, kwaliteit Si, 3,6 gram, maat 17 1247 18 Kt. witgouden ring bezet centraal een blauwe saffier totaal circa 0.95 ct., en met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0.12 ct., ringmaat 17.5 (55) 1248 18 Kt. witgouden ring bezet saffier en 40 briljant geslepen diamant, kleur G kwaliteit Vs, 0,40 ct., 5,8 gram, maat 17,25 1249 18 Kt. witgouden armband bezet met behandelde saffier, totaal circa 13.00 ct. en briljant geslepen diamant 0.50 ct., lengte armband 18.5 1250 18 Kt. witgouden ring bezet met saffier en 34 briljant geslepen diamanten, 0,25 ct., kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 5,4 gram, maat 17 1251 Paar 14 kt. witgouden oorbellen bezet met Saffier en 38 briljant geslepen diamanten, 0,40 ct., kleur: Top Wit en kwaliteit Vs, gewicht 3 gram 1252 18 Kt. witgouden ring bezet met saffier en 75 briljant geslepen diamanten, 0,35 ct., kleur: Top Wit en kwaliteit Vs, 4,2 gram, maat 17,5 1253 18 Kt. witgouden ring bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 3.50 ct., ringmaat 17.25 (54) 1254 18 Kt. witoguden ring bezet met 90 diamanten, princesslijpsel, 1.80 ct., kleur : Top, kwaliteit Vs, 9 gram, maat 17,50 1255 18 Kt. witgouden ring bezet met 166 diamanten, 3,00 ct., kleur: Top Wit+kwaliteit Si, 96x briljantslijpsel en 70x baguetteslijpsel, 9,9 gram, maat 16,25 1256 14 Kt. witgouden ring bezet met 0,06 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 2,4 gram, maat 17,5 1257 18 Kt. witgouden ring bezet met robijn en 75 briljant geslepen diamanten, 0.35 ct., kleur: Top wit, kwaliteit Vs, 4,1 gram, maat 17,75 1258 14 Kt. wit gouden ring bezet met robijn single cut en oud briljant geslepen diamant, totaal circa 0.32 ct., ringmaat 17.25 (54) 1259 18 Kt. witgouden ring bezet met 7 diamanten, princes slijpsel, 0.55 ct., kleur: Cape, kwaliteit Vs, 4 gram 1260 14 Kt. witgouden ring bezet met 0,12 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 5,1 gram, maat 17,25 1261 Toegeschreven aan Gerrit Hulsenboom, Amsterdam 1784-1863 Vaasen (Epe), Bosrijk landschap met op de voorgrond een visser in boot, olieverf op paneel, 46 x 33 650 Loc.1a 260 Loc.1a 360 Loc.1a 550 Loc.1a 1.300 Loc.1a 400 Loc.1a 400 Loc.1a 550 Loc.1a 3.000 Loc.1a 1.000 Loc.1a 1.300 Loc.1a 100 Loc.1a 475 Loc.1a 400 Loc.1a 300 Loc.1a 240 Loc.1a 425 Loc.8 1262 Indonesisch houten Garuda beeld, h.37 25 Loc.8 1263 Met bloemen beschilderd in hoogglans uitgevoerd Chinnees 3-deurs dressoir, h.88 x b.230 x d.45 1.200 Loc.8 1264 2 Imari porseleinen schemerlampvoeten met witte kappen, h.88 150 Loc.8 1265 Naar Artz, Kinderen met koperen melkbus in de duinen, pasteltekening, 70 x 50 55 Loc.8 1266 Paul Louis van Eeden, Kediri 1907-1996 Den Haag, Landschap, olieverf op doek, 70 x 50 110 Loc.8 1267 Antieke met olifanten en draken gedecoreerde bronzen met cloisonné Chinese lampvoet, h.170 240 Loc.8

Timed on-line veiling, sluit op maandagavond 28 oktober vanaf 19.00 uur. 1268 Eikenhouten 1-deurs nachtkastje, h.70 x b.30 x d.28 16 Loc.8 1269 Antiek Perzisch bakhtiari kleed, ca.1915, 510 x 325 1.200 Loc.8 1270 Verzilverd metalen wandapplique van drie Arabische mannen op houten muurplank, h.34 x b.35 25 Loc.8 1271 Tinnen klepkruik gedecoreerd met o.a. vuurspuwende draak, 24 70 Loc.8 1272 Koopje divers aardewerk, 17e eeuw, afkomstig gezonken VOC schip 90 Loc.8 1273 Aardewerken oorkan, 16e eeuw, bodemvondst Utrecht, 16 70 Loc.8 1274 Jacoba kan, 16e eeuw, h.23,5, bodemvondst Utrecht (restauraties) 80 Loc.8 1275 Aardewerken baardmankruik, vroeg 18e eeuw, h.36 130 Loc.8 1276 Satijnhouten Art Deco sculptuur van een zittende dame, Bali, Njana/Tilem Gallery, Ma, h.20 45 Loc.8 1277 Weefklosje, Flores, Indonesië 45 Loc.8 1278 Houten masker, gesigneerd aan achterkant "Appel", ca. 19,5 (authenticiteit niet gegarandeerd, volgens mondelinge overdracht door Karel Appel aan een familielid voor haar verjaardag gegeven en vervolgens in 1976 geschonken aan een vriendinnetje voor Sinterklaas) 90 Loc.8 1279 Gipsen reliëf religieuze plaquetten, 40 x 25 16 Loc.8 1280 Antiek houten gestoken fragment, 18e eeuw, h.47 x b.50 x d.13 120 Loc.8 1281 2 Antieke messing kandelaars waarvan 1 met gevleugeld dier, h.42,5 en 13,5 60 Loc.8 1282 Gietijzeren kurkenpers, 19e eeuw 25 Loc.8 1283 L. Soewandi Djepara, handgestoken wandsculptuur met voorstelling van Jezus Christus, 41 x 31 25 Loc.8 1284 Antieke houten goudkleurige sculptuur van een vogel, 18e eeuw, h.33 80 Loc.8 1285 Houten koek/suikerplank met afbeelding van een hart, 18e eeuw 60 Loc.8 1286 Antieke bewerkte ivoren slagtand 75 Loc.8 1287 Binneninktpot met schelpmotief 30 Loc.8 1288 Antieke bijbel op bijbelstandaard 150 Loc.8 1289 Oude wortelnotenhouten etagère/bijzettafel rustend op klauwpoten, h.77 x b.81 x d.61 120 Loc.8 1290 Fang, Gabon, ngil, houten masker met veren, kaolien, textiel, h.46 110 Loc.8 1291 Fang, Gabon, houten masker, Kaolien, pigment, h.29 45 Loc.8 1292 Maker, Dogon, Mali 35 Loc.8 1293 Guillaume Theodoor Lo-A-Njoe, Amsterdam 1937, Zonder titel, olieverf op papier, vervaardigd in 1993 1294 Onb. meester, Tjalk en Engels oorlogsschip in de Zeeuwse wateren, mogelijk een voorstudie van Johannes Hermanus Koekkoek (Veere 1778-1851 Amsterdam) voor het gelijknamige schilderij, 50 x 35 220 Loc.8 600 Loc.2 1295 Antiek mahoniehouten Empire kabinet, h.210 x b.142 x d.56 600 Loc.8 1296 2 Bruin metalen schemerlampvoeten met rode kappen, h.76 30 Loc.8 1297 2 Rood/gouden met vlinders beschilderde Chinese 2-deurs nachtkastjes met laden, h. 60 x b. 40 x d. 32 1298 Guillaume Theodoor Lo-A-Njoe, Amsterdam 1937, Zonder titel, olieverf op doek, vervaardigd in 2005, 80 x 90 400 Loc.8 550 Loc.8 1299 Bronzen Afrikaanse sculptuur van musicerende personen, h.12 16 Loc.6 1300 Bronzen goudstof houder, Asanti, h.17 30 Loc.6

Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf 19.00 uur. 1301 Antieke ingelegde notenhouten tafelklok, h. 32 25 Loc.6 1302 Antieke Jugendstil tafelklok, Delettrez Paris, h. 28 60 Loc.6 1303 Koop van 2 tinnen kandelaars, kristallen schaal, kristallen karaf en 2 trekpotjes 25 Loc.6 1304 4 Diverse kruiken vervaardig uit kalebassen 25 Loc.6 1305 Koop van 3 fossielen en een kunststof olifant 8 Loc.6 1306 9 Diverse memorabilia penningen 25 Loc.6 1307 Rijk bewerkt verzilverd Engels dienblad, 38 x 27 25 Loc.6 1308 Kopke Late Bottled Vintage Port 2014, in een originele wijntas van het porthuis Grahams/ Kopke, 6x 100 Loc.6 1309 8 Diverse wijwaterbakjes 60 Loc.6 1310 Rijkbewerkte legering schemerlampvoet met kap, h.72 30 Loc.6 1311 Teakhouten eetkamertafel met roestvrijstalen onderstel, h.77 x L.220 x b.90 600 Loc.6 1312 Piet Adrianus (Piet) Bouter, Gouda 1887-1968 Den Haag, Houtvester in het bos, olieverf op doek, 60 x 100 260 Loc.6 1313 Oude notenhouten schoolklok 40 Loc.6 1314 Fontana Arte Nobi, 2 Lampen : moderne design vloerlamp met dimmer en bijpassende wandlamp 110 Loc.6 1315 Stel Art Deco sculpturen met voorstelling van hond en poes 150 Loc.6 1316 Koopje diverse Boeddha beeldjes 16 Loc.6 1317 2 Antieke achterglas schilderingen zomer en wintergezicht, 28 x 28 45 Loc.6 1318 5 Antieke kurkentrekkers, Engeland, ca.1900 50 Loc.6 1319 Koopje divers w.o. cloisonné vaasje, Makkum aardewerken vruchten, en diverse gravures, etc. 16 Loc.6 1320 10 Diverse tafelbellen 25 Loc.6 1321 Antieke rijk bewerkte mahoniehouten spiegelbonheur met vitrine-opstand en een fraai gestoken kuif, Holland ca.1830, h.206 x b.130 x d.56 400 Loc.6 1322 Blauw/wit Chinees porseleinen serviesdeel met decoratie van lange lijs figuren 16 Loc.6 1323 Koop divers kristal 16 Loc.6 1324 Antieke rijkbewerkte Dantziger armfauteuil met leeuwenkoppen 75 Loc.6 1325 Antieke rijkbewerkte eikenhouten 2-deurs beeldenkast waarvan de bovenste deur beglaasd, h.220 x b.91 x d.47 75 Loc.6 1326 Oude teakhouten halfmaantafel, h.77 x b.88 x d.44 45 Loc.6 1327 Antieke mahoniehouten kapspiegel, h.76 x b.60 x d.30 45 Loc.6 1328 Antiek eikenhouten dubbelgebogen kabinet met een gecontourneerde kap, h.229 x b.159 x d.52 1329 18 Kt. witgouden ring bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0.30 ct., ringmaat 17.75 (56) 1330 18 Kt. witoguden ring bezet met 7 briljant geslepen diamanten, 0.55 ct., kleur: wit, kwaliteit piqué, 2,5 gram, maat 17,25 1331 14 Kt. witgouden bezet met 0,21 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit+kwaliteit Si, 5,8 gram, maat 17 1332 14 Kt. witgouden ring bezet met 36 briljant geslepen diamanten, 0.55 ct., kleur: Top wit, kwaliteit Vs, 1,9 gram, maat 17,25 400 Loc.6 500 Loc.1a 220 Loc.1a 260 Loc.1a 300 Loc.1a 1333 18 Kt. witgouden solitair oorknoppen bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0.22 ct. 320 Loc.1a 1334 Paar 14 Kt. geelgouden oorbellen bezet met 20 briljant geslepen diamanten (zwart+wit/ Diamantgewicht: 1,00 ct., gewicht: 3,1 gram 360 Loc.1a 1335 18 Kt. witgouden solitair oorknoppen bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0.02 ct. 240 Loc.1a 1336 18 Kt. witgouden solitair oorknoppen bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0.24 ct. 300 Loc.1a 1337 18 Kt. witgouden collier bezet met 6 briljant geslepen diamanten, 0,49 ct., kleur: Top Wesselton - kwaliteit: Vsi, lengte 43, gewicht 16,8 gram, met certificaat, 1338 18 Kt. witgouden ring bezet met 0.23 ct. briljant geslepen diamant, kleur: H-kwaliteit: VS1, 6,2 gram, maat 16,25 1339 14 Kt. geelgouden ring bezet met 0.22 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Cape, kwaliteit Si1, 1,6 gram, maat 15,50 950 Loc.1a 425 Loc.1a 150 Loc.1a

Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf 19.00 uur. 1340 18 Kt. witgouden ring bezet met 0,75 ct. briljant geslepen diamant, kleur: K+kwaliteit Vs, 2,4 gram, maat 17,25 1341 18 Kt. witgouden ring bezet met ca. 3.50 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Light Brown, kwaliteit Si1, 3,6 gram, maat 16,25 1342 14 Kt. witgouden ring, model solitair bezet met 0,25 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Cape +kwaliteit Si, 2,3 gram, maat 16,75 1343 14 Kt. witgouden ring bezet met 7 briljant geslepen diamanten, 0.30 ct., kleur: Top wit, kwaliteit Vs, 1,9 gram, maat 17,75 1344 18 Kt. witgouden ring bezet met 0.80 ct. briljant geslepen diamant, kleur: G, kwaliteit VVs, 4,4 gram, maat 17,50 1.000 Loc.1a 1.900 Loc.1a 200 Loc.1a 180 Loc.1a 2.000 Loc.1a 1345 Koop divers serviesgoed w.o. Royal Albert 16 Loc.6 1346 Rein Dool, Leiden 1933, "De schreeuw", handgesigneerde zeefdruk, nr.43/80, gedateed 1998, 77 x 59 1347 Stephen Paul David Morris, Macclesfield uit Cheshire, Verenigd Koninkrijk 1957, De vrouw in de 20e eeuw, screenprint/zeefdruk, eerste serie, 2006, editie van 10 stuks, 100 x 70 1348 Hendrik Vader (= pseudoniem Cor Corsius, 1928-1997), Strandgezicht met bomschuiten en personen, olieverf op paneel, 59 x 120,5 150 Loc.6 75 Loc.6 360 Loc.6 1349 N.V.D. Waay, ets, "een kunstbeschouwing" 20 x 15 100 Loc.6 1350 Onb. meester, olieverf op paneel, winter in Blaricum, 35 x 20 150 Loc.6 1351 J.B.L. van Leemputten, Boerderij met vee, olieverf op doek, 24 x 29, r.o. gesigneerd 170 Loc.6 1352 Sonia van Nispen (1936), Landschap bij Jean Savenne in de Elzas, Frankrijk, aquarel, gedateerd 1996, 51 x 38 35 Loc.6 1353 R. Hebbelinck, ets, Zeeland 45 x 35 80 Loc.6 1354 César Domela, Amsterdam 1900-1992 Amsterdam, Compositie, Zwart lijnen op blauw, handgesigneerde zeefdruk, 28,7 x 22,3 1355 Stephen Paul David Morris, Macclesfield uit Cheshire, Verenigd Koninkrijk 1957, De vrouw in de 20e eeuw, screenprint/zeefdruk, 2006, editie van 10 stuks, 100 x 70 30 Loc.6 75 Loc.6 1356 R. Kessel, Winterlandschap bij Laren, lithografie, 70 x 50 16 Loc.6 1357 Antonio Segui, Cordoba, Argentinië 1934, Elephant, "Meneer laat de hondjes uit", handgesigneerde zeefdruk, nr.134/140, gedateerd 1979, 69 x 53 120 Loc.6 1358 Ond.gesign., Afgemeerde schepen op de rivier, maroefle, 60 x 40 75 Loc.6 1359 Oude teakhouten halfmaantafel, h.77 x b.88 x d.44 45 Loc.6 1360 Art Deco schemerlamp met witte glazen bollen, h. 35 260 Loc.6 1361 Antiek eikenhouten Drents zonnekabinet, Holland ca.1800, h.260 x b.178 x d.58 800 Loc.6 1362 A.R. Penck (pseudoniem van Ralf Winkler), Dresden, Duitsland 1939-2017, Zürich, Zwitserland, Gefährlicher sommer 1992, handgesigneerde zeefdruk, nr.16/50, 109 x 77 1363 Antonio Saura, Huesca 1930-1998 Cuenca, Spanje, Placard ullam, handgesigneerde lithografie, nr.82/500, 75 x 55 450 Loc.6 75 Loc.6 1364 Onb.meester, Stadsgezicht, olieverf op doek, 73 x 92 150 Loc.6 1365 Joseph Beuys, Diebstahl, litho/affiche, 30 x 21 16 Loc.6 1366 Albert Carel Willink, Amsterdam 1900-1983 Amsterdam, Man en vrouw in een Berlijnse bar (1920), handgesigneerde lithografie, nr.11/200, 25,5 x 20 150 Loc.6 1367 Joseph Beuys, Levitatione, lithografie, 37 x 22,5 16 Loc.6 1368 Felix Droese, Fruchtbare Hand, papiersnit, handgesigneerd en gedateer 1995, nr.47/150, 26 x 6 30 Loc.6 1369 Antiek Fries staand horloge, h.255 x b.66 x d.30 550 Loc.6 1370 Met pauwen gedecoreerde porseleinen vaas, h.61 16 Loc.6 1371 Antieke spiegel met vogels gedecoreerde kuiflijst, h.152 x b.74 240 Loc.6 1372 Antiek eikenhouten dubbel gebogen commode rustend op klauwpoten, h.84 x b.92 x d.51 300 Loc.6 1373 Beige marmeren zuil met koper afgezet, h.116 x diam.31 130 Loc.6 1374 Art Deco tafellamp op smeedijzeren voet met gesatineerd glazen kap in hoogreliëf, h. 50 180 Loc.6 1375 Antieke notenhouten getorste ridderfauteuil met gobelin bekleed 55 Loc.6 1376 Abraham Gerardus (Bram) van Velde, Zoeterwoude 1895-1981 Grimaud, Ailleurs Brun, gesigneerde lithografie, nr.55/300, gedateerd 1971, 63 x 38 240 Loc.6 1377 F.G.W.Oldewelt, "Lieder ohne worte", ets, 14 x 19 100 Loc.6

Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf 19.00 uur. 1378 David Schulman, Hilversum 1881-1966 Laren, Gezicht op een doorvaart met brug, sepiatekening, 1925, 31 x 30 1379 Robert Egber Gerardus (Rob) Scholte, Amsterdam 1958, A figure, felt pentekening, 35 x 11,5, provenance particuliere collectie Sotheby's Amsterdam 60 Loc.6 120 Loc.6 1380 Jan Poortenaar, Landschap met os en personen, handgesigneerde ets, 14 x 9 16 Loc.6 1381 Oosterse wanddecoratie met in kralen geborduurde voorstelling van twee ruiters te paard, 53 x 93 30 Loc.6 1382 DW.MD. Kertha, Balinese dans, tempra verf op doek, 52 x 42 60 Loc.6 1383 S.M. Kertha, Indonesisch visvangst, tempra op doek, 90 x 70 75 Loc.6 1384 Lithografie affiche Jan Sluijters, 'Artiesten Winterfeest', 's-gravenhage 1919, 71 x 48 75 Loc.6 1385 I. Verbruge, Stadsgezicht vanaf het water, olieverf op doek, 60 x 40 55 Loc.6 1386 D. Voerman, Boerin bij boerderij, olieverf op doek, 55 x 40 45 Loc.6 1387 Evert Pieters, Amsterdam 1856-1932 Laren, Interieur, olieverf op board, 50 x 37 240 Loc.6 1388 Barones C.D. van Pallandt, 3 ingelijste studietekeningen, 52 x 34 30 Loc.6 1389 T. Wijaja, Sawah landschap, tempra op doek, 84 x 67 30 Loc.6 1390 Henk van de Ende, 1908-1998, Landschap, olieverf op doek, 50 x 70,5 170 Loc.6 1391 Anton Heijboer, Sabang Sumatra (NI) 1924-2005 Den Ilp, Kip, aquarel, 68,5 x 59,5 45 Loc.6 1392 Jac. Eriks, Winter in Laren, olieverf op doek, 55 x 35 200 Loc.6 1393 Ond.gesign., Havengezicht met schip, olieverf op doek, 70 x 80 30 Loc.6 1394 J.N. Voorstad, Diverse personen voor een huis in een bosrijke omgeving, gouache, gedateerd 1841, 44 x 36 360 Loc.6 1395 Ond.gesign., Vrouw met spiegel, aquarel, 63 x 55 75 Loc.6 1396 Engelse gravure, "marriage by register" 50x40 100 Loc.6 1397 Scandinavische School, Vissersschepen op strand, olieverf op doek, 60 x 43 100 Loc.6 1398 Waalko Jans Dingemans Jr., Gorinchem 1912-1991 Westerschouwen, Boerenjongen in interieur, olieverf op paneel, gedateerd 1940, 22,5 x 17 260 Loc.6 1399 Kuiperkaartje van Borssele 20 x 16 40 Loc.6 1400 Jörg Immendorf, Bleckede 1945-2007 Düsseldorf, Duitsland,Mao 100, handgesigneerde kleuren aquatint, nr.85/150, 26 x 29,5 150 Loc.6 1401 Matthijs Hage, aquarel, bloemstilleven 56 x 38 150 Loc.6 1402 Jean Dewasne, Hellemmes Rijsel, Frankrijk 1921-1999 Lille, Parijs, Machine, zeefdruk, nr.99/150, achterop het werk, 59 x 44 1403 Claas Prins, Amsterdam 1903-1968 Bussum, Wintergezicht met brug, olieverf op doek, 64 x 87 150 Loc.6 450 Loc.6 1404 Corneille, La Grenade, lithografie, 1963, gesigneerd, 42 x 58 150 Loc.6 1405 Salvador Dali, L'Eléphant spacial et la girafe d'avignon, lithografie naar origineel, 40 x 59 150 Loc.6 1406 Salvador Dali, Gianni Schicci's bite, lithografie naar het origineel, nr.79/350, 30 x 22 40 Loc.6 1407 Ond.gesign., Schaap in landschap, aquarel, 19 x 13 25 Loc.6 1408 Berkel, Lage Vuursche, de Oude Smidse,gem.techniek, 15 x 12 40 Loc.6 1409 Kuiperkaartje van Loenersloot, 17 x 20 40 Loc.6 1410 Domenico (Mimmo) Rotella, Catanzaro, Italië 1918-2006 Milan, Italië, Un documento storico eccezio nale, handgesigneerde zeefdruk/collage, nr.4/80, 98 x 83 150 Loc.6 1411 Ond.gesign., Huis in bos, aquarel, 48 x 32 50 Loc.6 1412 Karel Appel, Amsterdam 1921-2006 Zurich, Walking with my brid, handgesigneerde en genummerde kleuren litho, 1979, nr.123/160, 74 x 54 300 Loc.6 1413 Annette Lucks, Zonder titel, gouache op papier, 65 x 49 25 Loc.6 1414 Ond.gesign., Abstract met gezicht, handgesigneerde zeefdruk, 64 x 49 45 Loc.6 1415 Onb.meester, Gabon, houten masker, kaolien, pigment, raffia, h.26 45 Loc.6 1416 Tsogho, Gabon, houten makser, Kaolien, pigment, h.27 45 Loc.6 1417 Antieke eikenhouten Engelse staande klok, "Edw. Seed Southampton", h. 220 200 Loc.6 1418 Oude gebogen notenhouten 3-laden commode, h.65 x b.76 x d.39 25 Loc.6 1419 Bruin Murano-stijl schaal, h.10 x diam.36 40 Loc.6 1420 Antieke Engelse eikenhouten secretaire met opstand, h.210 x b.98 x d.56 110 Loc.6

Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf 19.00 uur. 1421 Antieke mahoniehouten dubbelgebogen secretaire, Holland ca.1850, h.109 x b.117 x d.60 (vervaardigd door Jacob Sjoerdzn Schol uit West-Terschelling. Hij is daar geboren op 17 maart 1826. Hij was schipper "buitengaats". Nadat hij op 24 december 1856 huwde met Grietje Anesdr. Swaal zei hij het varen vaarwel en vestigde zich weer op Terschelling en oefende het beroep van timmerman/meubelmaker uit. 85 Loc.6 1422 Tafellamp op verzilverde voet met gesatineerd glazen kap, h. 32 120 Loc.6 1423 Antiek schilderijklokje 30 Loc.6 1424 Antiek eikenhouten gebogen kabinet met gecontourneerde kap, Holland ca.1800, h.245 x b.185 x d.51 1425 Antieke Engelse mahoniehouten tafel met lade afgedekt met lederen blad, h.82 x L.260 x b.134 120 Loc.6 300 Loc.6 1426 2 Diverse oude houten bakken 25 Loc.11 1427 Oude pathefoon (defect) 16 Loc.6 1428 Antieke houten hoorngrammofoon met diverse platen 75 Loc.6 1429 Rood gelakte Hanneke Huisman vakkenkast met verlichting, h.220 x b.120 x d.33 30 Loc.4 1430 Boek : 100 jaar Telegraaf 16 Loc.4 1431 Paul Räth, Art Deco aardglobe rustend op houten voetstuk, h.70 45 Loc.4 1432 3 Diverse klokken en 2 olielampen in doos 16 Loc.4 1433 Map met oude en antieke landkaarten, etsen, etc. 75 Loc.4 1434 Map divers grafiek 16 Loc.4 1435 Koop divers grafiek, etc. 16 Loc.4 1436 Koop Oosterse met kralen gedecoreerde volkskunst 75 Loc.4 1437 Kist met 12 flessen Château La Tour Carnet, Haut Medoc 1995, Grand cru classé (kelderrestant, geen garantie op conditie) 30 Loc.4 1438 Kistje met 6 flessen Château Bessant Ségur 2009 (kelderrestant, geen garantie op conditie) 30 Loc.4 1439 Kist met 12 flessen Château Roudier, 1988 (kelderrestant, geen garantie op conditie) 30 Loc.4 1440 Koop van 12 flessen Château Fourcas Hosten 1995 (kelderrestant, geen garantie op conditie) 30 Loc.4 1441 Kist met 12 flessen Château Potensac 1995 (kelderrestant, geen garantie op conditie) 30 Loc.4 1442 Kist met 12 flessen Château Boyd Cantenac, Grand Cru classé 1986 (kelderrestant, geen garantie op conditie) 30 Loc.4 1443 Kees van Dongen, 2 Ingelijste (vroege) litho's, begin 1900 150 Loc.4 1444 Hollandse school, Bomschuiten voor de kust, maroefle, 41 x 56 150 Loc.4 1445 Willy Sluiter,(1873-1949) olieverf op board, boerderij bij Heeze, 45 x39 400 Loc.4 1446 2 Antieke goudkleurige wandornamenten met spiegels, 70 x 35 150 Loc.4 1447 Antieke stoelklok 110 Loc.4 1448 Eikenhouten ovale bijzettafel, h.80 x L.99 x d.69 25 Loc.4 1449 Antieke comtoise klok 60 Loc.4 1450 Julius Jacobus van de Sande Bakhuyzen, Den Haag 1835-1925 Den Haag, Landschap met ven en opvliegende en zwemmende eenden, maroefle, 39 x 25 260 Loc.4 1451 J.A. Hesterman, 1877-1955, Rivierlandschap, olieverf op doek, 48,5 x 73 130 Loc.4 1452 Panamarenko (Henri Van Herwegen), Antwerpen 1940, Vliegwiel mensenkracht, handgesigneerde lithografie, nr.63/75, 1453 John Radecker, Amsterdam 1885-1956 Amsterdam, Zittende man met vogel, zinklithografie, circa 1920, 31,5 x 24,5 45 Loc.4 25 Loc.4 1454 Arien van Waterland,Gouache, haven van Huizen anno 1983, 37 x 56 150 Loc.4 1455 Jacob (Jaap) de Ruig, Baarn 1909-1992 Baarn, Afgemeerde zeilboten, olieverf op doek, 49 x 39 35 Loc.4 1456 Antieke mahoniehouten 1-deurs linnenkast met geslepen spiegel, h.224 x b.99 x d.46 80 Loc.4 1457 Notenhouten penantkast, h.95 x b.105 x d.48 25 Loc.4 1458 Antieke eikenhouten bolpoot trektafel, Holland circa 1900, h.75 x L.140 (of 2 x 60 erbij) x d.86 110 Loc.4 1459 Antieke wortelnotenhouten beglaasde 1-deurs kast met lade, h.226 x b.95 x d.42 60 Loc.4 1460 Patrick Mulder (Hilversum, 1954), Vrouwelijk naakt, acryl op doek, gedateerd 4-6-2007, 100 x 70 40 Loc.4

Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf 19.00 uur. 1461 Onb.meester, Koeien, personen en God in Indiaas landschap, gouache op doek, 108 x 135 (inclusief lijst) 300 Loc.4 1462 Onb.meester, Man met kruik, olieverf op paneel, 48 x 38 30 Loc.4 1463 Jacob (Dooyewaard) Dooijewaard, Amsterdam 1876-1969 Laren, Larens interieur met boerin, olieverf op paneel, gedateerd 1944, 35 x 27 240 Loc.4 1464 Handgekleurde landkaart, Delfland, 56 x 46 85 Loc.4 1465 G. Perova, Twee slapende boxers, pasteltekening, 50 x 40 40 Loc.4 1466 Art Deco tafellamp op smeedijzeren voet gedecoreerd met bloemkelken en een gesatineerd glazen kap in reliëfdecor, h.38 160 Loc.4 1467 Reproductie Modigliani, Naakt, 88 x 57 30 Loc.4 1468 Koopje diverse Hummel beeldjes 25 Loc.4 1469 Toegeschreven aan Maria Manton, Blida (Algerije) 1910-2003 Parijs, Abstract, maroefle, 29 x 29 85 Loc.4 1470 Hollandse School, draagt signatuur Nanninga, Personen in stad, olieverf op board 33 x 28 55 Loc.4 1471 Hans Bellmer, Katowice, Polen 1902-1975 Parijs, Frankrijk, machine met raderen en vreemde vormen, droge naaldets, handgesigneerd en nr.45/99, 50 x 31 1472 Alphons Freymuth, Haarlem 1940, Marion, handgesigneerde lithografie, 1991, nr.20/100, 67 x 51 75 Loc.4 75 Loc.4 1473 4 Oude gravures 8 Loc.4 1474 Bruinkleurig teakhouten wijntafel rustend op 3-spanpoot, h.75 x diam.50 100 Loc.4 1475 Antieke mahoniehouten boekenkast, h. 143 x b. 170 x d. 40 100 Loc.4 1476 Divers Imari porseleinen serviesgoed 16 Loc.4 1477 Houten voorouderfiguur, Ebrie (Ivoorkust), h.53 60 Loc.4 1478 Houten Alusi figuur, Eglo Nigena, h.80 45 Loc.4 1479 Houten Janus figuur, Mambila, h.55 45 Loc.4 1480 Verchroomde Art Deco bureaulamp op marmeren voet, h.39 x b.17.5 130 Loc.4 1481 Kees Slegt, Amsterdam 1946, Abstract, zeefdruk, nr.14/50, gedateerd 1988, 50 x 43 25 Loc.4 1482 A.R. Penck (pseudoniem van Ralf Winkler), Dresden, Duitsland 1939-2017, Zürich, Zwitserland, Harmonisator, handgesigneerde litho, 30 x 21 1483 A.R. Penck (pseudoniem van Ralf Winkler), Dresden, Duitsland 1939-2017, Zürich, Zwitserland, Deutlich Darstellung, handgesigneerde litho, 30 x 20 30 Loc.4 30 Loc.4 1484 Jan Baczynski, 1944, Pejzaz XVIM (landschap XVIM), linosnede, nr. 6/11, 13,5 x 10 30 Loc.4 1485 Onb.meester, Schrijver, Frankrijk, 19e eeuw, litho, 22 x 28 40 Loc.4 1486 G.J. Oskam, 1874-1940, Landschap met boerderij, pastel, 37 x 52 35 Loc.4 1487 Helen Nieuwenhuis, Gezicht op Rome, tekening, 1988, 19 x 25 cm 16 Loc.4 1488 Man Ray (Emmanuel Radnitzky), Philadelphia 1890-1976 Parijs, Le pont neuf, kleurenlithografie, nr.9/99, gedateerd 1980, 57 x 43 240 Loc.4 1489 Valerie O'Hara, kleurets,"santa and the ghost" 40 x 50 100 Loc.4 1490 Professor Pieter Dupont, Amsterdam 1870-1911 Hilversum, Le cheval blessé (het gewonde paard), handgesigneerde kopergravure, nr. 37, 31 x 25 h 40 Loc.4 1491 Herman Kruijder, Lage Vuursche 1881-1935 Blaricum, St. Jacobs Processie 1927, lithografie 30 Loc.4 1492 Kees van Dongen, Delfshaven 1877-1968 Monte Carlo, Monaco, Dokter en vrouw, pochoir druk, met certificaat van echtheid van Drs. Loek Brons, 17,5 x 12,5 150 Loc.4 1493 Antiek handgekleurde landkaart, Turquie en Asie (Turkije), 30 x 22 45 Loc.4 1494 Litho met afbeelding van engel, Vlaams, ca.1880, 28 x 45 50 Loc.4 1495 Litho van landkaart Frankrijk, De Prome, 19e eeuw, 24 x 28 20 Loc.4 1496 Oude gekleurde opticaprent, Rotterdam, ca. 1750, 40 x 30 25 Loc.4 1497 Alphons Smeets, Schepen op zee, olieverf op doek, 23 x 17 25 Loc.4 1498 Oud gekleurde gravure met voorstelling van de grote markt te Neurenberg, uitgave van Leitzelt, ca.1770, 40 x 30 1499 Gekleurde gravure met voorstelling van Havengezicht met diverse scheepshandelingen, zeldzame uitgave, uitgave door Martin Engelbrecht, Augsburg, ca.1650, 28 x 18 1500 Anthonie Jacob (Toon) de Jong, Laren 1879-1978 Maassluis, De oude kerk van Laren, handgesigneerde lithografie naar een ets, eigen druk, gedateerd laren 1925, 49 x 28 25 Loc.4 30 Loc.4 45 Loc.4

Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf 19.00 uur. 1501 18 Kt.gouden bewerkte gouden ring bezet met zaadparels, 9,3 gram 240 Loc.1a 1502 Antieke BWGG met bloemen gedecoreerde opengewerkte broche/hanger bezet met grote gefacetteerde citrien 110 Loc.1a 1503 2-Rijig bloedkoralen collier met een 14 kt. gouden slot, 60 gram 280 Loc.1a 1504 Bloedkoraal kaasjescollier, 5,5 mm. met 14 kt. geelgouden sluiting met veiligheidsketting, lengte 38, gewicht 37 gram 1505 Kees van Dongen, Delfshaven 1877-1968 Monte Carlo, Monaco, Straatje, litho, met certificaat van echtheid van Drs. Loek Brons, 22 x 16 1506 Hendricus Anthonius Dievenbach, Haarlem 1872-1946 Laren, Bloemstilleven, aquarel, 37 x 30 260 Loc.1a 150 Loc.4 55 Loc.4 1507 Oude handgekleurde kaart, 35 x 25 40 Loc.4 1508 Smit, Eendracht aan varende wind, aquarel, 38 x 27 16 Loc.4 1509 Antieke handgekleurde kopergravure van de stad Delft, gedateerd 1765 (op achterkant), 46 x 34 1510 Nahum Gutman, Bessarabië 1898-1980 Tel Aviv, Poolse boer met wandelstok, handgesigneerde sepiatekening, 44 x 34 1511 Kees van Dongen, Delfshaven 1877-1968 Monte Carlo, Monaco, Straatje, La croix, originele litho met certificaat van echtheid van Loek Brons, 20,5 x 21,5 1512 Man Ray (Emmanuel Radnitzky), Philadelphia 1890-1976 Parijs, Erik Satie, originele handgesigneerde foto, 1924, 23 x 15 30 Loc.4 240 Loc.4 150 Loc.4 240 Loc.4 1513 6 Nieuwe rondom met grijs velours gestoffeerde eetkamerstoelen 600 Loc.4 1514 6 Nieuwe turquoise velours vol gestoffeerde eetkamerstoelen 600 Loc.4 1515 6 Met turquoise velours vol gestoffeerde eetkamerstoelen 800 Loc.3 1516 Set van 6 grijs gestoffeerde eetkamerstoelen met chroom onderstel 300 Loc.4 1517 A.E Hermann, Werkende landarbeiders met op de achtergrond bergen, olieverf op paneel, 39 x 29 1518 Claes Oldenburg, Stockholm, Zweden 1929, Butter pat in Bekerly Hills, 1976, handgesigneerde ets/aquaprint, nr.11/15, 66 x 51 45 Loc.4 240 Loc.4 1519 Jacobs, Langs de vaart, ets, nr.2/5, 20 x 15 (glas defect) 8 Loc.4 1520 Arie Johannes Veldhoen, Amsterdam 1934, Trouwerlaar, handgesigneerde ets, gedateerd 2001, 62 x 49 75 Loc.4 1521 Ingelijste voorstelling van een een Winterlandschap met sprokkelende personen, 33 x 43 40 Loc.4 1522 Antieke Engelse grenen kaptafel, h. 150 x b. 104 x d. 46 45 Loc.4 1523 Oude met schaapsleder beklede armfauteuil, Nico van Oorschot Amsterdam 75 Loc.4 1524 Handgeknoopt Kelim kleed, L.300 x b.126 30 Loc.4 1525 3 Diverse handgeknoopte kleedjes 16 Loc.4 1526 Handgeknoopt Bachtiar kleed, ca.1905, slijtage, 240 Loc.4 1527 Antiek handgeknoopt Heriz kleed, ca.1900, 285 x 213 300 Loc.4 1528 Antiek Perzisch Heriz kleed, 30 Loc.4 1529 Handgeknoopt Heriz loper, 300 Loc.4 1530 Handgeknoopt Heriz kleedje, 120 x 72 60 Loc.4 1531 Handgeknoopt kleedje, 160 x 60 40 Loc.4 1532 Handgeknoopt Lilian kleedje, 88 x 59 40 Loc.4 1533 Handgeknoopt Perzisch kharajetkleed, 246 x 54 30 Loc.4 1534 Handgeknoopt Qashqai loper, 240 x 70 30 Loc.4 1535 Antiek Heriz kleed, ca.1900, 144 x 101 75 Loc.4 1536 Handgeknoopt Hamadan loper, 490 x 76 75 Loc.4 1537 Koopje antieke boekjes 8 Loc.4 1538 2 Oude boxcamera's 16 Loc.4 1539 Koopje diverse penningen en memorabilia 25 Loc.4 1540 Polychroom met bloemen en vogels gedecoreerde Satsuma aardewerken theeservies 16 Loc.4 1541 Koop van 7 diverse religieuze boeken w.o. bijbels 30 Loc.4 1542 6 Diverse geelkoperen kandelaars 25 Loc.4

Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf 19.00 uur. 1543 Koop van 7 diverse karaffen en een porseleinen olielamp 25 Loc.4 1544 Koop diverse boeken w.o. boek over Koningshuis en boek met houtgravures 25 Loc.4 1545 5 Marmeren met glazen Art Deco fotolijsten 30 Loc.4 1546 Koop divers damast 45 Loc.4 1547 Diverse dvd's w.o. series 25 Loc.4 1548 Diverse dvd's w.o. series 25 Loc.4 1549 Koop divers porselein en Boheems kristal 16 Loc.4 1550 6 Diverse wandelstokken 25 Loc.4 1551 Halfronde met schaapsleder beklede Art Deco armfauteuil, h.70 x b.112 x d.85 120 Loc.4 1552 Met cognackleurig schaapslederen beklede oorfauteuil, h.106 x b.84 x d.110 240 Loc.4 1553 Cognackleurig leder beklede armfauteuil 120 Loc.4 1554 Hugo Berten, Kalk 1894-1959 Laren, Bloemstilleven, olieverf op doek, 60 x 50 75 Loc.4 1555 2 Vintage roodkleurige verstelbare design krukken 40 Loc.4 1556 Gérard Joseph Grassère, Heerlen 1915-1993 's-hertogenbosch, Abstract, olieverf op board, 60 x 50 120 Loc.4 1557 Doorn, Abstract, gemengde techniek, gedateerd 1989, 54 x 40 220 Loc.4 1558 Koop diverse hoeden w.o. hoge hoeden, tropenhelm, Spaanse toreador hoed etc. 16 Loc.4 1559 Houten lokeend en een koperen kandelaar 25 Loc.4 1560 Originele runderschedel met hoorns, h.79 x b.67 x d.21 200 Loc.4 1561 In groen lakwerk uitgevoerde Chinese vakkenkast, h.250 x b.160 x d.50 600 Loc.4 1562 14 Diverse koperen kandelaars ( 7 paar) 80 Loc.4 1563 Oude hoge hoed in koffer 16 Loc.4 1564 Sculptuur van vrouw met kindje 50 Loc.4 1565 Koop diverse kritallen karaffen 25 Loc.4 1566 Smeedijzeren en aardewerken spaarpot en 2 religieuze beelden 30 Loc.4 1567 Grote rood koperen bakkers doofpot met koperen appelketel 30 Loc.4 1568 Ingelijste gravure, Prospectus Arces Constantini, 22 x 27 30 Loc.4 1569 Ingelijste gravure, Prospectus Templi, 28 x 27 30 Loc.4 1570 Wijnkast, massief gietijzer met houten bovenblad met afsluitbaar hek, voor 12 flessen, h. 77 x br. 41 x d. 38 80 Loc.4 1571 4 Engelse achterglas paardenprenten, 53 x 37 30 Loc.4 1572 Antiek handgesmeed wijnrek Rigidex-Deposé Frankrijk rond 1920, voor 300 flessen, met afsluitbare hekken, h. 164 x br. 101 x d. 56 240 Loc.4 1573 Gestoffeerde 4-laden kist/commode, h.109 x b.103 x d.54 (zonder glazen blad) 200 Loc.4 1574 Koop diverse K.L.M.-huisjes 16 Loc.4 1575 Stenen kruik, Duitsland, 19e eeuw 30 Loc.4 1576 5 Diverse whiskey/cognac karaffen 40 Loc.4 1577 2 Antieke aardewerken tabakspotten 40 Loc.4 1578 2 Antieke blauw/wit gedecoreerde Delftse aardewerken schotels, diam.34 en diam.22,5 30 Loc.4 1579 3 Beschilderde Russische lakdozen 45 Loc.4 1580 Koopje divers pleet, etc. 16 Loc.4 1581 Koop divers porselein en aardewerk 25 Loc.4 1582 Atmos klok onder stolp 25 Loc.4 1583 Met personen beschilderde Russische lakdoos, h.12 x b.27 x d.18 75 Loc.4 1584 Koopje divers w.o. koper en porselein 16 Loc.4 1585 Koopje diverse antieke tegeltjes 30 Loc.4 1586 Koop van 25 diverse antieke tegels, Holland, 17e/18e eeuw, 120 Loc.4 1587 Antieke ijzeren vijzel, klewangmes, koperen lantaarn en 2 bajonetten 25 Loc.4 1588 Koop diverse logo schildjes, Memorabilia m.b.t. de Marine, etc. 40 Loc.4 1589 Koop divers pleet 16 Loc.4 1590 Hans Hollenbach, Schiedam 1943-1976 Rotterdam, Zonder titel, gesigneerd en gedateerd 1964, gem.techniek op doek, 150 x 99,5, Provenance: particuliere collectie 140 Loc.4

Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf 19.00 uur. 1591 Bengt Lindstrom, Gezicht, aquagravure, nr.68/99, 94,5 x 81 180 Loc.4 1592 Mels Sluyser, Nederland 1930, Personen in de trein, olieverf op board, 48 x 49 170 Loc.4 1593 Rick van Dam, Landschap, olieverf op doek, 100 x 45 35 Loc.4 1594 Ond.gesign., Luchttrein, acryl op doek, 40 x 30 25 Loc.4 1595 Onb.meester, Kerk in landschap, 19e eeuw, aquarel, 15 x 9 60 Loc.4 1596 Houten juwelenkist, Jan de Bouvrie, 20e eeuw 50 Loc.1 1597 Notenhouten 1-deurs hoekkast met beglaasde bovendeur, h.179 x b.70 x d.45 35 Loc.1 1598 Koop divers glas en porselein, 19/20e eeuw 25 Loc.1 1599 Engelse mahoniehouten bureaustoel met gecapitonneerd groen lederen zitting 75 Loc.1 1600 Antieke mahoniehouten hangoortafel, h.7d x b.78,5 x d.49 of 99 100 Loc.1 1601 Bruin glazen sculptuur van een stier, h.20 x L.35 50 Loc.1 1602 Antieke Engels verzilverd dienblad, h.3,5 x b.62 x d.39 120 Loc.1 1603 Antieke spiegel in goudkleurige kuiflijst, h.154 x b.80 240 Loc.1 1604 Filigrain zilveren ovaal hengselmandje, 162 gram 180 Loc.1 1605 Bloedkoralen collier met gouden slot, L.50, gew. 24.2 gram 90 Loc.1 1606 Bloedkoralen 3-strengs collier met gouden slot 300 Loc.1 1607 2e Gehalte zilveren gehamerd Art Deco schaaltje, h.12 x L.12 x d.8 30 Loc.1 1608 Opengewerkt 2e gehalte zilveren bonbonschaaltje, 87 gram 60 Loc.1 1609 Antieke 2e gehalte zilveren theebus met sleutel, ca.1850 150 Loc.1 1610 van Kempen, twee 2e gehalte melkschenkkannen met houten handvatten en knopjes 45 Loc.1 1611 Zilveren sauskom met parelrand, 222 gram 140 Loc.1 1612 Opengewerkt 2e gehalte zilveren bonbonschaaltje, 87 gram 60 Loc.1 1613 van Kempen, 2e gehalte zilveren melkschenkkan met houten handvat en knopje 40 Loc.1 1614 Antiek zangboekje met zilveren sloten 30 Loc.1 1615 Sterling zilveren Art Deco koffiepot met houten handvat, Birmingham 1912 360 Loc.1 1616 12 Zilveren lepeltjes in houten lepeldoosje 60 Loc.1 1617 Antiek 18 kt. gouden collier bezet met gefacetteerd bloedkoraal (1 pegel ontbreekt) 75 Loc.1 1618 Geëtst glazen kaasstolp met zilveren knop 60 Loc.1 1619 Opengewerkt verzilverd Victoriaans fotolijst met ivoren portretminiatuur op een ondergrond, h.15 x b.11,5 60 Loc.1 1620 Antiek bloedkoralen collier met 18 kt.gouden slot 120 Loc.1 1621 Lederen met metalen stuk t.b.v. militaire kledingstukken voorzien van wapenafbeelding, 19e eeuw 60 Loc.1 1622 3 Diverse zilveren strooibusjes w.o. 1 met kristal 100 Loc.1 1623 Antieke porseleinen parfumflacon met zilveren dop 45 Loc.1 1624 Antiek 2e gehalte zilveren sponsendoosje 45 Loc.1 1625 Zilveren rammelaar met bloedkoraal 300 Loc.1 1626 Zilveren miniatuur teckel 45 Loc.1 1627 Miniatuur zilveren bierton op standaard en helmkit 60 Loc.1 1628 Parfumflacon met gouden montuur met vogeltje op dop, 19e eeuw 120 Loc.1 1629 Pafrumflacon met gouden montuur, 19e eeuw 120 Loc.1 1630 Rijkbewerkte 3e gehalte zilveren ronde dekseldoos, diam.7 50 Loc.1 1631 Set religieuze zilveren busjes, So + SC, 18e eeuw 200 Loc.1 1632 Miniatuur zilveren spinnewiel en kruiwagen 60 Loc.1 1633 Verzilverd bootje op houten onderstel, ca.1900 50 Loc.1 1634 4 Zoutvaten met vergulde binnenzijde met glazen binnenschaaltjes en 4 bijbehorende zilveren lepeltjes, Brussel 150 Loc.1 1635 2 Bewerkt zilveren strooi/scheplepels, 134 gram 80 Loc.1 1636 4 Diverse zilveren zoutvaatjes w.o. 1 met blauw glazen binnenbak, zilvergewicht 182 gram 100 Loc.1 1637 Rijkbewerkte zilveren koektrommel op pootjes, anno 1937 240 Loc.1 1638 Antiek schildpad lepeldoosje 60 Loc.1

Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf 19.00 uur. 1639 Verzilverde bronzen olifant met paraplu, h.25,5 75 Loc.1 1640 Etui met een 3e gehalte zilveren naaigarnituur 16 Loc.1 1641 3 Diverse scharen met zilveren handgrepen 180 Loc.1 1642 Stel zilveren strooilepels, 106 gram 120 Loc.1 1643 2 Kristallen karaffen met zilveren knop, divers draadglas, porseleinen kommetjes, etc. 30 Loc.1 1644 2e Gehalte zilveren asperge-tang 45 Loc.1 1645 Zilveren en 2 verzilverde flessenbakken met houten bodem 30 Loc.1 1646 Defect bloedkoralen 5-strengs collier met gouden slot 60 Loc.1 1647 Twaalf 2e gehalte zilveren viscouverts, 1143 gram 240 Loc.1 1648 Zilveren viscouvert van 3 messen en 6 vorken, totaal gewicht 466 gram 140 Loc.1 1649 12 Verzilverde viscouverts 45 Loc.1 1650 6 Zilveren viscouverts, 600 gram 400 Loc.1 1651 Wit/bruine stijve armband 80 Loc.1 1652 Collier, armbandje met 2 manchetknopen vervaardigd van o.a. 5 cent munten, Willem II, 25 cent munten, Wilhelmina, etc. 60 Loc.1 1653 3 Diverse armbanden w.o. zilver en bezet met onix en kleurstenen 50 Loc.1 1654 Koopje divers, w.o. een dubbeltjesarmband, manchetknopen, Zeeuwse broche, etc. 16 Loc.1 1655 Zware 2e gehalte zilveren hanger i.v.v. een spaarpot met Surinaamse wapen met antieke munten 80 Loc.1 1656 14 Kt. gouden herenzegelring, 8,5 gram, hartjesketting en een met bloemen gedecoreerde clip 70 Loc.1 1657 Antiek collier bezet met facetgeslepen cornalijn en een 14 kt. gouden slot 50 Loc.1 1658 Antiek pillendoosje, een camee broche en een broche bezet met markesiet 110 Loc.1 1659 Vintage Baume & Mercier horloge met stalen band en een reparatie uit 2019 (van 630) 75 Loc.1 1660 Raymond Weil damespolshorloge, model Shine, met stalen kast en band, met briljant geslepen diamant ingelegde cijfers en zijkanten 220 Loc.1 1661 Koopje diverse sieraden w.o. zilver 50 Loc.1 1662 Koopje divers bijoux w.o. zilver 25 Loc.1 1663 3 Diverse zilveren armbanden, 113 gram 45 Loc.1 1664 2 Antieke zilveren en 2 gouden hoedenpennen 120 Loc.1 1665 Koopje van zilveren broche, doublé manchetknopen, munt aan zilveren hanger en een zilveren met gouden ring 40 Loc.1 1666 3 Diverse armbanden w.o. zilver 40 Loc.1 1667 Taratata Franse, sieradenset bestaande uit een collier, armband en een paar oorknopjes 16 Loc.1 1668 Pandora, 1e gehalte zilveren armband met 24 bedels, L.21, gewicht 87 gram 260 Loc.1 1669 2 Zilveren Jasseron bedelarmbanden met diverse bedels 40 Loc.1 1670 Zaadparel collier met paarskleurige bollen en 2e gehalte zilveren slot 30 Loc.1 1671 Sterling zilveren armband vol bezet met simuli 25 Loc.1 1672 Fashion Jewelry Dior, hartjes collier met 2 hartjes 55 Loc.1 1673 2 Diverse Pandora armbanden met diverse bedels 65 Loc.1 1674 Koopje van 2 vestzakhorloges, diverse damespolshorloges en 2 doublé armbanden 16 Loc.1 1675 Ovale camee broche met gouden montuur 3,7 x 2,9 cm 100 Loc.1 1676 Gouden hanger met antiek camee, 6,7 gram 130 Loc.1 1677 14 Kt. gouden camee broche met veiligheidsketting 110 Loc.1 1678 14 Kt. gouden camee hanger/broche 220 Loc.1 1679 14 Kt. gouden damesarmband, 19 gram 450 Loc.1 1680 Gouden damesring bezet met geslepen carneool, rm 17 60 Loc.1 1681 Gouden Art Deco ring bezet met diamanten, rm 19 180 Loc.1 1682 14 Kt. gouden damesring bezet met geslepen steen, rm 19 70 Loc.1 1683 18 Kt. gouden ring bezet met barnsteen 60 Loc.1 1684 4 Zwarte/wit/bruine kralen, Tibet 60 Loc.1 1685 Rijk bewerkte opengewerkte 18 kt.gouden ring, 8,61 gram met 11 verwisselbare stenen 150 Loc.1 1686 3 Diverse damespolshorloges 16 Loc.1

Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf 19.00 uur. 1687 Koopje divers goud en zilver w.o. bloedkoraal 60 Loc.1 1688 2 Paar 14 kt. gouden oorbellen/stekers 40 Loc.1 1689 Koopje diverse sieraden meest antieke w.o. goud 100 Loc.1 1690 Koopje diverse antieke 14 kt. gouden streeksieraden, 11,6 gram 150 Loc.1 1691 Koopje divers 14 kt. gouden sieraden, 10,5 gram 160 Loc.1 1692 Koopje diverse gouden sieraden w.o. damesring bezet met briljant geslepen diamant 120 Loc.1 1693 3 Diverse 14 kt. gouden kruisjes 60 Loc.1 1694 14 Kt. gouden oorhangers bezet met parel, L.3,5 90 Loc.1 1695 Twee paar 14 kt. gouden oorbellen/stekers 40 Loc.1 1696 7 Diverse 14 kt. gouden hangers 120 Loc.1 1697 8 Kt. gouden collier met grote hanger 75 Loc.1 1698 Hand beschilderd portret miniatuur van een moeder met kind in bosrijke omgeving als hanger bezet met parels, robijntjes en smaragd in BWGG omranding 40 Loc.1 1699 14 Kt. gouden collier met gouden hanger met gouden balletjes, 8 gram 160 Loc.1 1700 14 Kt. gouden schakelarmband, 19,5, 6,5 gram 150 Loc.1 1701 Antieke opengewerkte zilveren broche bezet met diamant en metalen plaatje 75 Loc.1 1702 Gouden bloembroche bezet met t parel, 7,25 gram 200 Loc.1 1703 Antieke gouden sigarenknipper, 7,1 gram 120 Loc.1 1704 14 Kt. gouden hanger bezet met 3 geslepen carneolen, L.3,7 80 Loc.1 1705 14 Kt. geelgouden staafjesbroche, 7,8 gram 150 Loc.1 1706 Gouden hanger bezet met grote geslepen kleursteen, 4,7 gram 80 Loc.1 1707 14 Kt. gouden hanger i.v.v. een rog 40 Loc.1 1708 Gevlochten 14 kt. gouden tricolor damesring bezet met briljant geslepen diamantjes, rm 16 90 Loc.1 1709 Koop diverse doublé sieraden 30 Loc.1 1710 Antieke gouden broche bezet met diamant 150 Loc.1 1711 Antieke broche met voorstelling van twee dames in landschap 100 Loc.1 1712 2 Antieke brillen in gouden monturen, 19e eeuw 80 Loc.1 1713 18 Kt. witgouden ring bezet met 262 diamanten, 5,85 ct., kleur: Top Wit+kwaliteit Si, 22,4 gram, maat 17,25 2.400 Loc.1a 1714 11 Zilveren mokka lepeltjes 25 Loc.1 1715 Stel zilveren Zeeuwse broekstukken en klepstukken 300 Loc.1 1716 Frederique Constant, Genève, damespolshorloge in verguld Stanley Steel kast met band ingelegd met een rand van briljant geslepen diamanten en briljant geslepen diamanten als cijferaanduiding 320 Loc.1 1717 Zilveren collier, Malienkolder 35 Loc.1 1718 Stel met draken, bloemen en Chinese tekens gedecoreerde metalen schoteltjes, diam.10 40 Loc.1 1719 Koopje divers klein zilverwerk, etc. 75 Loc.1 1720 12 Zilveren bloemlepeltjes en een suikerschep 50 Loc.1 1721 Ebel Discovery, stalen herenpolshorloge met rood lederen band 500 Loc.1 1722 Met strass ingelegd deels geëmailleerd koperen Russische kruis 30 Loc.1 1723 Paar zilveren filigrain zilveren broekstukken 300 Loc.1 1724 B.W.G. chateleine 40 Loc.1 1725 Rijkbewerkt B.W.G. bal aan kettinkje 40 Loc.1 1726 Pleet mokkaservies op dienblad 25 Loc.1 1727 Twee nertsbontjes 50 Loc.1 1728 Glazen met zilveren tafellampje op voet, h.31 (butsje) 70 Loc.1 1729 Twee 2e gehalte zilveren kinderbekers, 173 gram 60 Loc.1 1730 Bloedkoralen 2-streng collier met BWGG sluiting en kruishanger 55 Loc.1 1731 Bloedkoralen 3-strengs collier met gouden slot, L.42, gew.40 gram 150 Loc.1 1732 2 Rijkbewerkte pleet 1-lichts zuilenkandelaars, h.23 30 Loc.1 1733 1e Gehalte zilveren 3-delig servies, 996 gram 300 Loc.1 1734 Bloedkoralen 3-strengs collier met gouden slot bezet met bloedkoraal 110 Loc.1

Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf 19.00 uur. 1735 Bloedkoralen collier met gouden slot, Lengte 45, Gew. 56 Gram 190 Loc.1 1736 3e Gehalte zilveren mokkaketeltje, 224 gram 75 Loc.1 1737 Christian Dior, Verzilverd vaasje met decoratie van druiven en bladeren, h.13 25 Loc.1 1738 Antiek Hollands 2e gehalte zilveren tafelbel, anno 1882 160 Loc.1 1739 2e Gehalte zilveren gelobte schaal, diam.27 75 Loc.1 1740 Antieke 2e gehalte zilveren lepel 30 Loc.1 1741 Antieke zilveren geboortelepel met paard, gedateerd 1836 45 Loc.1 1742 2 Zilveren bloemvazen, Goldsmith & Silversmiths, London 1907 90 Loc.1 1743 Miniatuur zilveren strijkijzer en stoof 50 Loc.1 1744 2e Gehalte zilveren beursbeugel met kralentas 30 Loc.1 1745 Zwavelstokpotje met zilveren hengsel en deksel, 19e eeuw 80 Loc.1 1746 Chinees zilveren miniatuur schip rustend op houten basement 80 Loc.1 1747 2e Gehalte zilveren pillendoosje 45 Loc.1 1748 Vier diverse 2e gehalte zilveren miniaturen 60 Loc.1 1749 2e Gehalte zilveren suikerschepje met agaten handvat en 2e gehalte zilveren strooilepel 25 Loc.1 1750 Roelof Citroen, 1e gehalte zilveren 3-delig roomstel, 509 gram 60 Loc.1 1751 Twee 2e gehalte zilveren opdienlepels 30 Loc.1 1752 1e Gehalte zilveren schaaltje rustend op 3 pootjes met vrouwenkopjes, ca.1900 90 Loc.1 1753 2e Gehalte zilveren mokkapot met lekmandje 60 Loc.1 1754 2e Gehalte zilveren vaas op voet, Cohr Denemarken, h.14 70 Loc.1 1755 Antieke kristallen suikerbak met 2e gehalte zilveren beugel 25 Loc.1 1756 Zilveren collier met hanger en diverse parelcolliers, etc. 16 Loc.1 1757 2e Gehalte zilveren komfoor op houten voetstukje 60 Loc.1 1758 Antiek 2e gehalte zilveren sla-couvert, anno 1887 130 Loc.1 1759 Bloedkoralen collier met zilveren slot 100 Loc.1 1760 12 Zilveren bloemlepeltjes en een suikerschep 50 Loc.1 1761 Twee 2e gehalte zilveren met houten flessenbakken 90 Loc.1 1762 Koopje diverse zilveren servet en vingerdoek ringen 25 Loc.1 1763 Chinees Imari schaal met 2e gehalte zilveren beugel, diam.22,5 40 Loc.1 1764 2e Gehalte zilveren Biedermeier ovale koektrommel voorzien van scharnierend deksel met filetrand met gebombeerd/gegroefd en geribd lichaam op ovale filet standring, bodem beplakt met vilt, zonder jaarletter, kantoorteken: Sleets, meesterteken: Gilles Grevink Amsterdam (werkzaam 1849-1861), gewicht circa 405 gram. Provenance: Anita Potters, Annette Haasnoot & Rob Mourits, Juwelier/Antiquair 2002; particuliere collectie 300 Loc.1 1765 Antiek zilveren couvert, Anthony Huijs, Rotterdam 1776 70 Loc.1 1766 Zilveren komfoor op houten voetstukje 75 Loc.1 1767 Chinese porseleinen theebus met zilveren montuur en dop (restauraties) 40 Loc.1 1768 Koopje diverse sieraden w.o. ketting met geëmailleerde bal, zilverkleurige armband, parelcollier, diverse kettinkjes en hangertjes, etc. 16 Loc.1 1769 Bloedkoralen collier met zilveren slot 75 Loc.1 1770 3e Gehalte zilveren 147-delig bestek, totaal gewicht 6744 gram 1.500 Loc.1 1771 Granaten 2-strengs collier met zilveren slot 60 Loc.1 1772 Bonebakker & Zoon, 1e gehalte zilveren mokkaketel en 1e gehalte zilveren roomkan, 925 gram 200 Loc.1 1773 Stel 1e gehalte zilveren balustervormige strooiers 75 Loc.1 1774 Uitvouwbare met cupido's gedecoreerde opdien schelpetagère, diam.30 90 Loc.1 1775 Stel Engels 2e gehalte zilveren kandelaars, h.11 60 Loc.1 1776 Granaten snoer en armband met zilveren slot 60 Loc.1 1777 Zilveren coupe rustend op marmeren voetstuk, h.15 100 Loc.1 1778 Reisnecessaire met inhoud, Engeland, 19e eeuw 150 Loc.1 1779 Malachiet collier 30 Loc.1 1780 Kleine gegraveerde 2e gehalte zilveren hengselmand 100 Loc.1

Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf 19.00 uur. 1781 Stel kristallen kandelaars, h.30 35 Loc.1 1782 Engelse schoenlepel en vetertrekker met zilveren handvatten 50 Loc.1 1783 Elf 2e gehalte zilveren koffielepels en een antiek lepel (defect) 40 Loc.1 1784 2e Zilveren pillendoosje, jaarletter 1849 60 Loc.1 1785 Antieke 800/1000 zilveren 6-kantig sponzendoosje, 19e eeuw 45 Loc.1 1786 2 Zilveren zoutvaatjes met glazen binnenbakjes en met zilveren zoutlepeltjes 70 Loc.1 1787 Met personen gedecoreerd 2e gehalte zilveren sponzendoosje met medaillon in bovendeksel 75 Loc.1 1788 Antiek 2e zilveren pillendoosje, ca.1886 60 Loc.1 1789 Zilveren miniatuur verliefdstel op bank en kruiwagen met ton ( defect) 35 Loc.1 1790 Antiek 2e gehalte zilveren lodereindoosje, jaarletter 1859 60 Loc.1 1791 Antiek gegraveerd 2e gehalte zilveren pepermuntdoosje, jaarletter 1861 40 Loc.1 1792 2e Gehalte zilveren rond pillendoosje 60 Loc.1 1793 Antiek 2e gehalte zilveren pillendoosje met ster 60 Loc.1 1794 Antiek met bloemen gegraveerd 2e gehalte zilveren pillendoosje 60 Loc.1 1795 3 Diverse zilveren tondeldoosjes, 1855 en 1838 160 Loc.1 1796 Antiek gegraveerd 2e gehalte zilveren rond pillendoosje, jaarletter 1853 60 Loc.1 1797 Antiek met bloemenmand gegraveerd 2e gehalte zilveren rond pillendoosje 60 Loc.1 1798 Begeer, opengewerkt 2e gehalte zilveren broodmand met parelrand, h.12 x b.34 x d.23, 508 gram 300 Loc.1 1799 Engelse zuurvork met zilveren handvat 35 Loc.1 1800 Zilveren theebus, ca.h.15.5, 280 gram 200 Loc.1 1801 Koopje van 3 diverse colliers met natuursteen 30 Loc.1 1802 Opengewerkt 2e gehalte zilveren bonbonmandje 45 Loc.1 1803 Koop divers kristal afgezet met zilver, pleet, etc. 25 Loc.1 1804 Tweedelig voorsnijset met benen heft 60 Loc.1 1805 2 Glazen karaffen in zilveren houder, zilvergewicht 670 gram 500 Loc.1 1806 Rijkbewerkte bruidsbeker, kommetje en een staf (vermoedelijk zilver) 30 Loc.1 1807 Koopje diverse zilveren lepeltjes etc. 16 Loc.1 1808 Verzilverd Engels opdiencouvert met benen handvatten 25 Loc.1 1809 Koop van vier 2e gehalte zilveren vorken, dubbelfilet en twaalf 2e gehalte zilver vorkjes, enkel filet, vijfien 2e gehalte opengewerkte mokkalepels en een botermesje 60 Loc.1 1810 20 Diverse rozenkransen 50 Loc.1 1811 Met leeuwenkoppen gedecoreerde tinnen tabakspot, Sheffield Collection, 19 50 Loc.1 1812 Zes 1e gehalte zilveren lepels, 356 gram 120 Loc.1 1813 6 Zilveren fruitcouverts, 340 gram 75 Loc.1 1814 Koopje divers zilver en pleet 25 Loc.1 1815 8 Engelse verzilverde gegraveerde viscouverts 30 Loc.1 1816 Elf 2e gehalte zilveren lepels, 549 gram 120 Loc.1 1817 Zeventien 2e gehalte zilveren vorken, 756 gram 150 Loc.1 1818 2e Gehalte zilveren soezenmand met grepen en op pootjes 190 Loc.1 1819 Stel Sterling zilveren 1-lichts kandelaars, h.7 50 Loc.1 1820 1e Gehalte zilveren gelobde schaal op voet, h.13,5 x daim.23,5 75 Loc.1 1821 Geslepen kristallen schaal met zilveren hengsel met parelrand, van Kempen, 1889 40 Loc.1 1822 2 Diverse flacons w.o. met zilveren rand en 2 zilveren 1-lichts kandelaars 55 Loc.1 1823 2e Gehalte zilveren Art Deco 3-delig theeservies (deukje) 170 Loc.1 1824 Stel zilveren 1-lichts kandelaar, van Kempen en Begeer, h.7 80 Loc.1 1825 5 Oude zilveren schenkdoppen met kurk 50 Loc.1 1826 Antieke 2e gehalte zilveren brandewijnkom, J. van Griffen, Groningen ca.1780, 18e eeuw 150 Loc.1 1827 Grote 2e gehalte zilveren bonbonmand, L.18 130 Loc.1 1828 Antieke kristallen parfumflacon met gouden dop in bijpassend foudraal 100 Loc.1 1829 Zilveren loderein doosje i.v.v. een urn 60 Loc.1

Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf 19.00 uur. 1830 2e Gehalte zilveren miniatuur kruiwagen met vogelkooi 40 Loc.1 1831 Zilveren miniatuur van lezend meisje op bankje 35 Loc.1 1832 2e Gehalte zilveren miniatuur van paard en wagen 60 Loc.1 1833 2e Gehalte zilveren paard met koets en berijder 35 Loc.1 1834 Zilveren tuitzeefje, laat Empire, Zuidelijke Nederlanden 1815-1832 40 Loc.1 1835 Eerste gehalte zilveren Jugendstil-stijl tafelkandelaartje, van de Poll, Zeist, 1969 40 Loc.1 1836 2e Gehalte zilveren miniatuur boerenwagen met man en koe 60 Loc.1 1837 Stel Sterling zilveren peper en zoutstrooiers, 180 gram 120 Loc.1 1838 Twee 2e gehalte zilveren miniaturen van viskar en een zeilschip 60 Loc.1 1839 2 Zilveren Art Deco ringenstandaards afgezet met parelrand 40 Loc.1 1840 Theepot met tuitzeefje met wapenschild, Sheffield, h.26 50 Loc.1 1841 2 Zilveren sauskommen, 320 gram 180 Loc.1 1842 Parfumflacon met gouden dop in lederen foudraal, 19e eeuw 140 Loc.1 1843 11 Zilveren theelepels in zilveren lepeldoos, totaatgewicht 222 gram 140 Loc.1 1844 Bewerkt mes met zilveren heft, zgn. Bruidsmes 140 Loc.1 1845 5 Diverse zilveren servetringen 40 Loc.1 1846 Met Oud Hollandse taferelen gedecoreerde 2e gehalte zilveren koekjestang 30 Loc.1 1847 Bloedkoralen kaasjes collier, 8 mm. 260 Loc.1 1848 Stel porseleinen borden met afbeelding van Louis Seize en Marie Antoinette, ca.1900 25 Loc.1 1849 Zilveren couvert met monogram, 134 gram 55 Loc.1 1850 Verzilverd visbestek, verzilverde oesterlepels en divers pleet 30 Loc.1 1851 Zilveren cabaret met florale opstaande rand, gemerkt, voor 1884, h.3.5 x L.29,5 x b.22 280 Loc.1 1852 Koopje divers pleet, zilver, etc. 16 Loc.1 1853 Divers zilveren bestek, tot. gew. 165 gr. 40 Loc.1 1854 Koopje divers klein zilverwerk, etc. 25 Loc.1 1855 Koop zilveren bestek, Haags Lofje, 320 gram 130 Loc.1 1856 Koopje Djokja zilveren bestek, 520 gram 220 Loc.1 1857 Divers zilveren bestek, tot. gew. 393 gr. 90 Loc.1 1858 Verzilverd Engels opdiencouvert in bijpassend etui 25 Loc.1 1859 Koop van 24 messen, E.D. Bastet's Hage 60 Loc.1 1860 Stel zilveren kandelaars met parelrand, 640 gram 500 Loc.1 1861 2 Opengewerkte 2e gehalte zilveren schaaltjes, diam.17 45 Loc.1 1862 1e Gehalte zilveren 2-delig roomstel op voet 50 Loc.1 1863 Zwaar Djokja zilveren kannetje, gemerkt MD, ca. 1930 150 Loc.1 1864 Houten inktstel met 2e gehalte zilveren pen en montuur 60 Loc.1 1865 Verzilverde ovale fruitschaal op voet, h.13 x diam.27 35 Loc.1 1866 Koopje van 3 zilveren asbakken en een zilveren luciferhouder 40 Loc.1 1867 Bronzen sculptuur van een liggend hert op marmeren voetstuk, h.27 x b.24 x d.13 45 Loc.1 1868 Stel kristallen 3-arms kandelaars, h.40 40 Loc.1 1869 6 Opengewerkte onderzetters met afbeelding van Delftse tegel met molen, diam.10 40 Loc.1 1870 Zilveren Louis Seize-stijl jardinière met gesigneerde blauw keramiek inzet, jaarletter 1917 90 Loc.1 1871 Twee 2e gehalte zilveren opdienlepels en een juslepel, Haags Lofje, 240 gram 120 Loc.1 1872 Jacques Lemans, herenpolshorloge met zwarte stalen band en datumaanduiding 80 Loc.1 1873 Marhhr, herenpolshorloge met groen lederen band 50 Loc.1 1874 Hugo Boss herenpolshorloge met stalen kast en band 45 Loc.1 1875 Aardewerken schaaltje met opengewerkt 2e gehalte zilveren beugel 25 Loc.1 1876 Geslepen glazen schaal met zilveren hengsel, diam.25 60 Loc.1 1877 Engelse verzilverde mosterdpot met blauw glazen binnenbak 25 Loc.1 1878 2e Gehalte zilveren opengewerkt mandje met blauw glazen binnenbakje 40 Loc.1 1879 Zware antieke zilveren sla-tang, van Kempen 1876, model rondfilet 180 Loc.1

Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf 19.00 uur. 1880 Vintage Davis en een Mondaine Eco Quartz horloge, SBB CFF FFS 25 Loc.1 1881 Koopje divers bijoux, tegeltjes, etc. 8 Loc.1 1882 Zeven 1e gehalte zilveren couverts, Haags Lofje, 956 gram 240 Loc.1 1883 6 Grote en 6 kleine messen met 2e gehalte zilveren handvatten 240 Loc.1 1884 Doos divers bijoux 16 Loc.1 1885 3 Bewerkte servetringen en een rammelaar 60 Loc.1 1886 Met zwanenkoppen gedecoreerde 2e gehalte zilveren Biedermeier maliënkolder beurs, Jan Barend Netelenbosch, Amsterdam 1855 50 Loc.1 1887 12 Zilveren miniatuur taartvorkjes 80 Loc.1 1888 2 Oude tafelaanstekers met afbeelding w.o. 1 zilveren 50 Loc.1 1889 2 Foudraals met antieke sigarenpijpjes met gouden omranding 60 Loc.1 1890 2 Oude zilveren Maliënkolder beugelbeursjes 60 Loc.1 1891 Koopje van een dekseldoosje met zilveren dop, een papierklem i.v.v. een troffel, opengewerkte zilveren broche, 50 gulden munt en een hanger 1892 Verzilverd doosje met divers verzamelitems w.o. miniatuur pistool als hanger en bestek, 19e eeuw 16 Loc.1 120 Loc.1 1893 6 Geëmailleerde nootmuskaat kommetjes op pleet onderschotel 45 Loc.1 1894 Zes 2e gehalte zilveren koffielepels 40 Loc.1 1895 Koopje diverse zilveren lepels w.o. suikerscheppen en molenlepels 40 Loc.1 1896 Zilveren breilepel, Simon Groth/V. Kristensen, Kopenhagen 1867, lengte 37 240 Loc.1 1897 4 Diverse antieke bewaardoosjes w.o. zilver 60 Loc.1 1898 2e Gehalte zilveren ovaal dienblad met grepen, L.42 260 Loc.1 1899 12 Messen met zilveren heften 120 Loc.1 1900 Zeven 50 gulden muntstukken 45 Loc.1 1901 Koopje verzilverd en zilver o.a. luciferdoos, kandelaars, gespen, maggihouder, etc. 40 Loc.1 1902 Zilveren opscheplepel in foudraal 80 Loc.1 1903 Koopje diverse zilver schepwerk, etc. 25 Loc.1 1904 Koop van 2 zilveren soepopdienlepels, zilveren opdienlepel en twee 800/1000 zilveren opdienlepels, 586 gram 120 Loc.1 1905 Koop divers bijoux 50 Loc.1 1906 8 Messen en 7 vorken met bijbelse voorstelling in kistje 260 Loc.1 1907 5 Divers filigrain zilver w.o. 3 suikerklontjestangen, 116 gram 80 Loc.1 1908 Koopje divers : verzilverde messenlegger, messen en zilveren couvert, schuifje, etc. 25 Loc.1 1909 Zes 2e gehalte zilveren limonade-lepels, Sterling zilveren suikerschepje en een 2e gehalte zilveren theeschep 35 Loc.1 1910 Diverse zilveren ringen in ringdoos met glazen deksel 90 Loc.1 1911 6 Grote en 6 kleine 2e gehatle zilveren couverts, Haags Lofje, 123 gram 240 Loc.1 1912 6 Verzilverde gegraveerde viscouverts 40 Loc.1 1913 Fijn gouden 10 -munt, 2012, Tulpen Tientje (400 jaar Turkije), 6,72 gram, in bijpassend kistje 120 Loc.1 1914 Fijn gouden 5 gulden muntstuk, 3,36 gram en 5 gulden muntstuk, 2001, in etui 45 Loc.1 1915 Gouden 100 ECU muntstuk, 3.36 gram, in etui 45 Loc.1 1916 10 Diverse bronzen Romeinse munten, 1e/4e eeuw na Chr., bodemvondst 40 Loc.1 1917 5 Zilveren Koningin Wilhelmina guldens, diverse jaren 1924/1943 40 Loc.1 1918 2 Zilveren Romeinse munten, 3e/4e eeuw, Gordianus en Philippus 50 Loc.1 1919 Vijf 50 gulden muntstukken 30 Loc.1 1920 Vier 1/2 gulden munten, Koningin Wilhelmina 25 Loc.1 1921 Grote zilveren filigrain streekgesp, L.10 50 Loc.1 1922 4 Inheemse Afrikaanse bronzen amulet gelukhanders, 5,5 40 Loc.1 1923 5 Diverse broches w.o. zilver 40 Loc.1 1924 Tiffany & Co., Twee 1e gehalte zilveren manchetknopen 45 Loc.1 1925 6 Diverse antieke zilveren knopen, 18e eeuw 60 Loc.1 1926 Antiek zilveren shortgesp, ca.1900, L.11,5 60 Loc.1

Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf 19.00 uur. 1927 5 Zilveren halve guldens Koningin Wilhelmina, complete serie 1921/1930 30 Loc.1 1928 Prestige muntenset, Lodewijk Napoleon, 400 jaar Koninkrijk der Nederlanden, zilveren 1 gulden, herslag 1810 en gouden 20 gulden herslag 1808, verguld, nr.66/500 in etui 60 Loc.1 1929 Zilveren 200 -muntstuk, Koninkrijk der Nederlanden, 155,5 gram en fijn goud, 2 gram, in etui 75 Loc.1 1930 2 Zilveren Romeinse republiek munten, ca.100 voor tot 100 na Chr. 50 Loc.1 1931 10 Diverse bronzen provinciale Nederladse VOC munten 40 Loc.1 1932 10 Diverse bronzen Romeinse munten, 1e/4e eeuw na Chr., bodemvondst 40 Loc.1 1933 Twee zilveren 10 gulden munten en een 50 gulden munt 20 Loc.1 1934 Diverse muntstukken, Nederlands/Indië w.o. centen en halve centen 8 Loc.1 1935 Zilveren Hollandse provinciale leewendaalder, 1576 70 Loc.1 1936 Zilveren Griekse munt, ca.400 voor Christus 120 Loc.1 1937 86 Gaspenningen, 2.5 cent en 10 cent, Harlingen en Bedum, originele rol 30 Loc.1 1938 17 Diverse bronzen provinciale munten, diverse provincies, 17e/18e eeuw 40 Loc.1 1939 Gouden en zilveren 10 -munt, Huwelijksmunt, in cassette 120 Loc.1 1940 Verzilverde Cuq penning in etui, verzekeringen en een vergulde Parker pen met 18 kt. gouden kroontjespen in bijpassend etui 40 Loc.1 1941 Vijf 50 gulden muntstukken 30 Loc.1 1942 Gouden muntset, Proof Like, 2003 85 Loc.1 1943 Koop diverse zilveren slotjes, etc. 25 Loc.1 1944 Zilveren Zeeuws gespslot 100 Loc.1 1945 Christian Dior, Vingtage gipsen reclame-sculptuur van een gezicht gedragen door twee handen, h.58 1946 2 Groen gepatineerde smeedijzeren wandlampen torso, gedragen door arm met groene bijpassende kappen, h.60 x d.50 75 Loc.1 400 Loc.1 1947 Houten met metalen industriële etagère-rek op wieltjes, h.150 x b.90 x d.40 180 Loc.1 1948 10 Diverse herdenkings muntstukken, Konings Huis, in cassette 45 Loc.1 1949 5 Diverse gouden 10 gulden muntstukken in mahoniehouten opbergkist 600 Loc.1 1950 Gouden Prestige 10 -muntset, Nederland, 2008, 22 kt., in bijpassend etui en diverse gouden en onedele munten 200 Loc.1a 1951 Koninklijke zilverset inhuldiging Koning Willem Alexander, troonwisseling 30 april 2013, in etui 45 Loc.1 1952 Prestige set, 400 jaar Nederland/Manhatten w.o. gouden en zilveren munten in originele kist 200 Loc.1a 1953 Prestige muntset, Nederlandse Schilderkunst, 2011 w.o. zilveren en verzilverd koperen munten in originele kist 1954 Prestige muntset, Nederland/Waterland 2010, gouden, zilveren en verzilverde munten in originele kist 1955 Prestige muntset, de Geschiedenis van 100 jaar Muntgebouw w.o. gouden 10 gulden stuk, 6.72 gram, zilveren penning, 20,8 gram, 100 jaar Muntgebouw, 5 gulden muntstuk, verzilverd koper, 100 jaar Muntgebouw, 5 muntstuk, 15,5 gram, zilver, 100 jaar muntgebouw, 10 - muntstuk, fijn goud, 6,72 gram in originele kist 150 Loc.1a 240 Loc.1a 240 Loc.1 1956 Diverse jaarsets, -muntstukken, België, 1999 t/m 2004 in luxe houder 30 Loc.1 1957 Prestige muntenset, Nederland/Australië : 2 fijn zilver, 43 gram en 2 fijn goud, 11,72 gram 200 Loc.1a 1958 2 Change muntenset en postzegels, Barack Obama 16 Loc.1 1959 2 Change muntenset en postzegels, Barack Obama 16 Loc.1 1960 19 Diverse zilveren muntstukken, Koningin Juliana, 1948 t/m 1980, in etui 60 Loc.1 1961 13 zilveren dollar munten en 5 Commemorative corinth munten in houten opbergkisten 45 Loc.1 1962 5 Diverse zilveren 5 -munten 16 Loc.1 1963 5 Diverse muntsets, Nederland in houten opbergdoos 30 Loc.1 1964 Diverse muntsets m.b.t. Koninklijk Huis 45 Loc.1 1965 Koopje diverse penningen en munten 16 Loc.1 1966 Munten Nederland, 20 Jaarsets 1982 T/M 2001 45 Loc.1 1967 Diverse munten en muntsets, etc. 16 Loc.1 1968 ca.150 Diverse muntstukken w.o. 25 cent stukken en 2 gulden stukken 8 Loc.1 1969 6 Diverse muntsets w.o. Nederland (4x) en Spanje (2x) 16 Loc.1

Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf 19.00 uur. 1970 Diverse muntsets m.b.t. Koninklijk Huis 25 Loc.1 1971 Divers muntgeld, Nederland w.o. centen, stuivers en dubbeltjes, 8 Loc.1 1972 14 Diverse gesealde munten 16 Loc.1 1973 Diverse gesealde munten 25 Loc.1 1974 5 Diverse -muntensets 30 Loc.1 1975 6 Zilveren 5 gulden muntstukken 30 Loc.1 1976 Koop divers bijoux, etc. 8 Loc.1 1977 Koopje divers -muntgeld en munten 16 Loc.1 1978 Koop diverse 1 gulden en 10 gulden muntstukken en diverse muntsets 30 Loc.1 1979 Koop diverse muntsets, Nederlands 30 Loc.1 1980 14 Diverse muntsets, Nederland 30 Loc.1 1981 Koop diverse munten en muntsets 40 Loc.1 1982 Koop diverse horloges en wekkertjes 8 Loc.1 1983 2 Mapjes : diverse zegels en zilveren postzegels, Koninklijke Familie, 4 Generaties, etc. 16 Loc.1 1984 Koop divers muntgeld w.o. 5 -muntstukken 40 Loc.1 1985 Koop diverse 10 en 5 gulden muntstukken 40 Loc.1 1986 6 Diverse muntsets, Nederland 30 Loc.1 1987 26 Diverse zilveren en onedele munten w.o. 10 -muntstukken in cassette 45 Loc.1 1988 Koop diverse munten en muntsets 40 Loc.1 1989 Koopje 2 -muntsukken (ca.33 st.) 40 Loc.1 1990 Divers muntgeld, Nederland w.o. guldens, rijksdaalders, tien en 50 gulden stukken 45 Loc.1 1991 Diverse postzegels, etc. 16 Loc.1 1992 Koop diverse aanstekers en pennen w.o. zilveren Dupont aansteker 16 Loc.1 1993 Koop divers pleet, etc. 16 Loc.1 1994 Divers verzilverd bestek 25 Loc.1 1995 203 Diverse PTT-mapjes in doos 30 Loc.1 1996 Nederlandse Jaarsets 1980-1994, inclusief supplementen 40 Loc.1 1997 Nederland Jaarsets 1980-1994, inclusief supplementen 40 Loc.1 1998 6 Stockboeken postzegels, Nederland en Overzeese Gebieden 75 Loc.1 1999 Postzegels Nederland: Jaarsets 1980 T/M 1993, inclusief supplementen 35 Loc.1 2000 Grote koop Nederlandse series in grote doos 50 Loc.1 2001 18 Kt. witgouden ring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, 0,15 ct., kleur: Top Wit +kwaliteit Si, 3,9 gram, maat 17 2002 18 Kt. witgouden ring bezet met 64 diamanten, 32 briljant geslepen diamanten en 32 baguettes, 2,40 ct., kleur: Cape, kwaliteit Si, 9,8 gram, maat 18,75 2003 18 Kt. witgouden ring, dubbele entourage met 19 briljant geslepen diamanten, 3.40 ct., kleur wit-kwaliteit Si1, 7.2 gram, ringmaat 20 2004 14 Kt. witgouden ring bezet met 36 briljant geslepen diamanten, 0.70 ct., 8-kantig slijpsel, kleur: Cape, kwaliteit Si, 6,5 gram, maat 16 2005 14 Kt. witgouden collier met hanger bezet met 7 briljant geslepen diamanten, 0.35 ct., kleur: wit, kwaliteit Vs, L.389, 3,7 gram 2006 14 Kt. witgouden collier met een hanger bezet briljant geslepen diamanten, totaal circa 0.12 ct., lengte collier 45 2007 14 Kt. witgouden ring bezet met 60 diamanten, 1.85 ct., 37 briljant slijpsel en 23 baguettes slijpsel, kleur: Top wit, kwaliteit Si, 4,8 gram, maat 16 2008 14 Kt. witgouden ring bezet met 63 briljant geslepen diamanten, 2.55 ct., middensteen 1.71 ct., kleur: Cape-kwaliteit:P2) 3.8 gram, maat 16,75 2009 18 Kt. witgouden ring bezet met 21 diamanten, 1,85 ct., 20x 8-kantige slijpsel, middensteen/ briljantslijopsel, 1,75 ct., Kleur: Cape - kwaliteit: VVs, 6,4 gram, maat 17,75 2010 14 Kt. witgouden ring bezet met 25 diamanten, ca. 2,00 ct., kleur: Cape, kwaliteit Si, 5,5 gram, maat 17,75 2011 18 Kt. witgouden armband bezet met 10 briljant geslepen diamanten, 0,50 ct., Kleur: Wesselton - kwaliteit: Loepzuiver, lengte 18,25, gewicht 19,5 gram, met certificaat 220 Loc.1a 950 Loc.1a 1.400 Loc.1a 240 Loc.1a 190 Loc.1a 220 Loc.1a 650 Loc.1a 2.600 Loc.1a 8.000 Loc.1a 800 Loc.1a 1.100 Loc.1a

Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf 19.00 uur. 2012 18 Kt. geel/rosé gouden ring, fantasie-ring met 114 briljant geslepen diamanten, 1.40 ct., [kleur: G+kwaliteit Vs1], 8 gram, maat 16,75 2013 14 Kt. witgouden ring bezet met 58 briljant geslepen diamanten, 0,50 ct., kleur: Top Wit +kwaliteit Si, 7,1 gram, maat 17,75 2014 14 Kt. witgouden ring bezet met 12 briljant geslepen diamanten, 0,25 ct., kleur: Top Wit +kwaliteit Vs, 8,1 gram, maat 18 2015 18 Kt. witgouden Tirisi ring bezet met briljant geslepen diamant, ca. 0,46 ct. en princes geslepen tourmalijn, ca. 0,61 ct., ringmaat 18 (57) 2016 14 Kt. witgouden ring bezet met 3 briljant geslepen diamanten, 0,10 ct., kleur: Top Wit +kwaliteit Vs, 2,6 gram, maat 17,25 850 Loc.1a 450 Loc.1a 260 Loc.1a 170 Loc.1a 140 Loc.1a 2017 Postzegels Engeland : postfrisse uitgiften in doos 25 Loc.1 2018 Boekjes en albums potzegels, Duitsland 50 Loc.1 2019 5 Albums FDC's Nederland in doos 60 Loc.1 2020 Vintage Rensie waterproof shockresistant polshorloge met zwarte band 25 Loc.1 2021 Vintage Guillaume herenpolshorloge met zwart lederen band 25 Loc.1 2022 Vintage Pronto Jewels Incablok polshorloge met bruine band 25 Loc.1 2023 Vintage Pronto Incabloc polshorloge met lederen band 25 Loc.1 2024 Vintage Esparewa Interbloc polshorloge met bruine band 25 Loc.1 2025 Solvil & Titus Quartz polshorloge met zwarte band 25 Loc.1 2026 Vintage Type 15 Rubis polshorloge met bruin lederen band 25 Loc.1 2027 Vintage Pontiac Simpatico herenpolshorloge met zwarte band 25 Loc.1 2028 Vintage Pronto Jewels Incablok polshorloge met bruine band 25 Loc.1 2029 Koopje diverse munten en penningen in doos 30 Loc.1 2030 FDC s, Nederland in doos 25 Loc.1 2031 2 Albums, diverse postzegels 8 Loc.1 2032 5 Diverse muntsets, diverse Goede Doelen 16 Loc.1 2033 Koop diverse kinderprenten w.o. Rie Cramer, ca.1900 80 Loc.1 2034 Album, munten Nederland 25 Loc.1 2035 Davo album postzegels, Oostenrijk : postfrisse verzameling, Cat.w. 2300. 150 Loc.1 2036 Lindner-album postzgels Ned. Antillen : ongebruikte/postfrisse collectie Curaçao Cat.w. 2600, Ned. Antillen 405. 200 Loc.1 2037 3 Albums ansichtkaarten : 250 ex., Urk 60 Loc.1 2038 3 Albums, Nederland: partij FDC s 20 Loc.1 2039 Album DDR Postfrisse verzameling 20 Loc.1 2040 Album DDR: overwegend postfrisse verzameling 20 Loc.1 2041 Stockboekje postzegels Ned. Indie: ongebruikte verzameling, Cat.w. 636. 25 Loc.1 2042 Stockkaarten zegels, Zwitserland, Hoge cat.w. 20 Loc.1 2043 Postzegels, Zwitserland: Pro Juventute, gestempelde series op stockkaarten, Cat.w. 834. 25 Loc.1 2044 Davo-album : overwegend postfrisse verzameling 20 Loc.1 2045 Davo-album DDR: collectie 25 Loc.1 2046 2 Luxe albums : postfrisse en gestempelde verzameling in 20 Loc.1 2047 2 Luxe albums, Bundespost: gestempelde verzameling 20 Loc.1 2048 Postzegels, Nederland nr. 7 T/M 12 en 13 T/M 18, gestempeld. Cat.w. 713. 60 Loc.1 2049 Postzegels, Nederland nr. 1 T/M 6 gestempeld. Cat.w. 400. 35 Loc.1 2050 Postzegels, Nederland nr. 34 T/M 44 en 45 T/M 47 gestempeld. Cat.w. 400. 40 Loc.1 2051 Postzegels, Nederland: nr. 61D, pracht ex. Gestempeld. Cat.w. 100. 25 Loc.1 2052 Postzegels, Nederland: nr. 1 T/M 12 gestempeld. Cat.w. 803. 70 Loc.1 2053 Postzegels Nederland: Dienstzegels D1 T/M D8, ongestempeld. Cat.w. 225. 30 Loc.1 2054 Postzegels Nederland: 19 T/M 29, gestempeld. Cat.w. 315. 30 Loc.1 2055 Postzegels Nederland: nr. 104 + 105, gestempeld. Cat.w. 225. 30 Loc.1 2056 Postzegels Nederland: 136 T/M 138, gestempeld. Cat.w. 160. 25 Loc.1 2057 Postzegels Curaçao: nr. 104 T/M 119, ongestempeld. Cat.w. 220. 25 Loc.1

Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf 19.00 uur. 2058 Postzegels Curaçao: nr. 120, postfris. Cat.w. 200. 40 Loc.1 2059 Postzegels Nederlands Indie, nr. 97 + 98, ongestempeld. Cat.w. 200. 25 Loc.1 2060 Postzegels Nederlands Indie, nr. 60 + 61, ongestempeld, Cat.w. 225. 35 Loc.1 2061 Postzegels Nederlands Indie: nr. 58 T/M 61, ongebruikt waarbij postfris. Luxe ex. Cat.w 400 + ++ 70 Loc.1 2062 Postzegels Nederlands Indië, Port nr. 1, gestempeld, schaars zegel, Cat.w. 350. 50 Loc.1 2063 Postzegels, Nederland nr. 90 T/M 100, gestempeld, Cat.w. 200. 25 Loc.1 2064 Postzegels, Nederland nr. 129 T/M 131, gestempeld, Cat.w. 510. 60 Loc.1 2065 Postzegels Nederland, Dienstzegels D1 T/M D8, gestempeld. Cat.w. 240 25 Loc.1 2066 Nederland: gestempelde Legioenblokken nr. 402B + 403B. Cat.w. 220. 25 Loc.1 2067 Postzegels, Curaçao : klassieke gebruikte zegels. Cat.w. 553. 25 Loc.1 2068 Postzegels Nederland nr. 1 + 2, elk 10 x, gestempeld. Cat.w. 850. 30 Loc.1 2069 Stockkaart postzegels, Indie : ongestempelde series, cat.w. 431. 20 Loc.1 2070 Stockkaart postzegels : ongebruikte klassieke zegels, Cat.w. 957. 40 Loc.1 2071 Stockkaart postzegels, Zwitserland: gestempelde luchtpostzegels, Cat.w. 620. 20 Loc.1 2072 Postzegels België: ongebruikte series Spoorwegen en Express. Cat.w. 651. 20 Loc.1 2073 7 Diverse snuifflacons w.o. met leder, 19e eeuw 100 Loc.1 2074 Antieke 2e gehalte zilveren tasbeugel met ketting en haak 150 Loc.1 2075 Divers zilver w.o. bokaaltjes, beker, eierhouder en zoutvat 50 Loc.1 2076 Koopje divers schoenminiaturen w.o. spaarpot, snuifdoos, ca.1900 60 Loc.1 2077 7 diverse snuifflacons, 19e eeuw 100 Loc.1 2078 Stel ornamenten t.b.v. militaire kledingstukken 30 Loc.1 2079 Bronzen sculptuur van een danseres, houten sculptuur van een Chinese man en een 900/1000 zilveren briefopener 16 Loc.1 2080 Koopje divers ivoor w.o. handvatten, 19e eeuw 50 Loc.1 2081 Koopje verzilverd w.o. handgreep van een wandelstok 70 Loc.1 2082 7 Diverse parfum/reukflesjes w.o. zilver 50 Loc.1 2083 Stel koperen scheerbekkens, 18e eeuw 40 Loc.1 2084 Zilveren beugeltasje,308 gram 130 Loc.1 2085 18 Kt. witgouden ring bezet met saffier, totaal circa 0.70 ct., en briljant geslepen diamant, totaal circa 0.32 ct., ringmaat 18 (56) 2086 14 Kt. witgouden ring bezet met saffier en 16 briljant geslepen diamanten, 0.12 ct., kleur: Top Cape, kwaliteit Si, 3,4 gram, maat 18,75 2087 18 Kt. witgouden ring bezet met echte saffier en 44 briljant geslepen diamanten, 0.26 ct., 5.5. gram, ringmaat 18 2088 14 Kt. witgouden ring bezet met saffier totaal circa 2.00 ct., parel en single cut geslepen diamant, totaal circa 0.12 ct., ringmaat 17,25 (54) 2089 Paar 14 kt. witgouden oorknoppen met schroefstift bezet met 2 briljant geslepen diamanten, 1.50 ct., kleur: light yellow, kwaliteit Vs, 1,6 gram 2090 Paar 14 kt. witgouden oorbellen bezet met 2 briljant geslepen diamanten, 0.10 ct., kleur: Top wit, kwaliteit Si, 1,6 gram 2091 Paar 18 kt. witgouden oorbellen bezet met 156 briljant geslepen diamanten, 1.10 ct., kleur: Top wit, kwaliteit Vs, 4,5 gram, winkelwaarde 3475,00 450 Loc.1a 130 Loc.1a 475 Loc.1a 340 Loc.1a 1.700 Loc.1a 120 Loc.1a 800 Loc.1a 2092 18 Kt. witgouden solitair oorknoppen bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0.12 ct. 150 Loc.1a 2093 18 Kt. witgouden ring bezet met 35 diamanten, 0.40 ct., kleur: Top wit, kwaliteit Vs, 17 baguetteslijpsel en 18 briljantslijpsel, 1,8 gram, maat 17, winkelwaarde 1650,- 2094 18 Kt. witgouden ring bezet met 36 briljant geslepen diamanten, 0.55 ct., kleur: Top Wit +kwaliteit Vs, 3.5 gram, maat 15,5 2095 14 Kt. witgouden ring bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0.08 ct., ringmaat 17.5 (55) 2096 14 Kt. geel- met witgouden ring bezet met 0.05 ct. briljant geslepen diamant, kleur: wit, kwaliteit P1, 1,7 gram, maat 17,50 2097 14 Kt. witgouden collier met een hanger bezet met saffier, totaal circa 0.80 ct. en briljant geslepen diamanten, totaal circa 0.10 ct., lengte collier 45 340 Loc.1a 360 Loc.1a 140 Loc.1a 85 Loc.1a 340 Loc.1a

Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf 19.00 uur. 2098 14 Kt. witgouden collier met een hanger bezet met topaas, totaal circa 0.80 ct., lengte collier 50 2099 14 Kt. witgouden ring bezet met blauwe topaas, totaal circa 1.50 ct., en briljant geslepen diamant, totaal circa 0.40 ct., ringmaat 17.25 (54) 2100 14 Kt. witgouden ring bezet met een blauwe topaas, totaal circa 1.40 ct., en briljant geslepen diamanten, totaal circa 0.30 ct., ringmaat 17.25 (54) 220 Loc.1a 475 Loc.1a 360 Loc.1a 2101 Verchroomde Art Deco asbak met bijzettafeltje 25 Loc.5 2102 Antiek Engels mahoniehouten kabinet, h.198 x b.124 x d.56 300 Loc.5 2103 Antieke mahoniehouten 5-laden commode, h.117 x b.120 x d.53 75 Loc.5 2104 Vintage met zwart leder beklede schemerlampen met witte kappen, h.58 30 Loc.5 2105 Antiek mahoniehouten Engels kabinet, h.210 x b.136 x d.61 200 Loc.5 2106 Antieke gehoute Jugendstil brandkast met sleutels, h.105 x b.64 x d.43 120 Loc.5 2107 Antieke koperen comtoise klok 30 Loc.5 2108 Oude ornament lijst, 60 x 40 20 Loc.5 2109 Antieke bladgouden lijst, ca. 51 x 38 50 Loc.5 2110 Antieke ornament lijst in geblust goud, 40 x 50 30 Loc.5 2111 Antieke ornament lijst, 35 x 27 20 Loc.5 2112 Joseph Kosuth, Vers uit de Libries, stempel van de libries, 60 x 79 240 Loc.5 2113 H.A.P. Helmut Grieshaber, houtsnede en een foto, 38 x 27 450 Loc.5 2114 Henk Petrus Gorter, Sneek 1908-1974 Renkum, Uitzicht van Gorter vanaf atelier Prinsengracht, olieverf op doek, gedateerd 1934, 870 x 56 met originele foto 450 Loc.5 2115 David Hockney, Draaibank en vuur, ets, nr.3/100, 15 x 16 380 Loc.5 2116 Robert Mangold, Geometrische abstractie, 1992, handgesigneerde zeefdruk, 28 x 59 240 Loc.5 2117 Roland Topor, Que fait la police, linografie, nr.17/60, 28 x 30 150 Loc.5 2118 Alfred Birdsey, 1912-1996, Afgemeerde zeilboten in waterrijke omgeving, aquarel, 47 x 31 110 Loc.5 2119 Ossip Zadkine, Vitebesk 1888-1967 Parijs, Personage, kleurenlitho, nr.25/50, 51 x 35 240 Loc.5 2120 Michel Perokko, reliefdruk, gedateerd 1979, nr.72/190, 44 x 49 75 Loc.5 2121 James Rosenquist, Grand Forks, North Dakota 1933-2017 New York, Auto tire, 1975, zeskleurige lithografie, 1/2, 74 x 33 450 Loc.5 2122 Teakhouten boekenkast met beglaasde klapdeuren en 3 laden, h.210 x b.133 x d.46 120 Loc.5 2123 Electrolux wasmachine 25 Loc.5 2124 Oude teakhouten 2-deurskast met beschildering van bloemen, h.190 x b.117 x d.52 75 Loc.5 2125 Smeedijzeren kinderbedje 16 Loc.5 2126 Pakketerie eetkamertafel rustend op crème gelakt metalen onderstel, h.80 x L.182 x b.85 280 Loc.5 2127 Blank eikenhouten eetkamertafel, h.77 x L.160 x b.90 45 Loc.5 2128 Eikenhouten 1-deurs Renaissance-stijl kast rustend op bolpoten, h.174 x b.90 x d.64, 75 Loc.5 2129 Rich Weber, notenhouten studiepiano met bijpassende kruk 75 Loc.5 2130 Design wijnrek, model Eichholz, voor 27 flessen 70 Loc.5 2131 Doos divers koper, etc. 8 Loc.5 2132 Philips MB light kleurentelevisie met muurbeugel, 70 x 40 35 Loc.5 2133 Koop divers koper en tin, 19e eeuw 40 Loc.5 2134 10 Aluminium flightcases 75 Loc.5 2135 2 Fietsendragers 16 Loc.5 2136 Gazelle damesfiets met versnellingen 30 Loc.5 2137 Nestlé theeset (nieuw in doos) 12 Loc.5 2138 Doos divers 6 Loc.5 2139 T.C. Engeland, 3 zwart metalen verstelbare lampen 35 Loc.5 2140 Nestlé theeset (nieuw in doos) 12 Loc.13 2141 6 Diverse harde schijven, 2800 GB 110 Loc.13 2142 Doos divers kleingoed, etc. 8 Loc.13 2143 Koop divers houtsnijwerk 16 Loc.13 2144 Koopje divers elektronica 12 Loc.13

Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf 19.00 uur. 2145 2008, Dell Laptop met core duo-processor, 4GB ram en 512GB-harde schijf 18 Loc.13 2146 3 Amino players 12 Loc.13 2147 Grote koop divers routers, etc. 25 Loc.13 2148 Handgesmeed wijnrek uit Frankrijk met afsluitbare hek, voor 50 flessen, h. 112 x br. 55 x d 36 120 Loc.13 2149 HP printer met toebehoren 12 Loc.13 2150 Kelderrestant wijnen w.o. een Magnum 25 Loc.13 2151 Plastic kistje met Perry Rhodan stripboekjes 12 Loc.13 2152 Doos divers w.o. een Perzisch kussendek, koperen wandkandelaar, 2 houten wandlampjes, een glas-in-lood ruitje, stolp, steengoed en tin 6 Loc.13 2153 Grote koop diverse logo- en wapenschilden 40 Loc.13 2154 Koop met gepersonaliseerde schilden en dankbetuigingen van wijlen de heer D.G.J. Fabius, Oostkapelle 1943-2015 Genève, Zwitserland, was van 1993 tot 1999 bevelhebber van de Koninklijke Marechaussee in de rang van generaal-majoor, was een zoon van burgemeester Kaeso Fabius (1908-1986) en Alexandra Herculine barones van Heemstra (1911-1987), getrouwd met Constance Liliane barones van Lynden (1940-1998). 55 Loc.13 2155 Doos divers 6 Loc.13 2156 Doos divers 6 Loc.13 2157 Philips flatscreen kleurentelevisie met afstandsbediening en muurbeugel, 70 x 40 30 Loc.13 2158 Antieke eikenhouten staartklok met maanstand 80 Loc.5 2159 Eikenhouten Jugendstil nachtkast afgedekt marmeren blad, h.82 x b.41 x d.36 40 Loc.5 2160 Oude iepenhouten vierkant/ronde eetkamertafel, h.76 x b.113 x 113 (vierkant) of diam.160 (rond) 120 Loc.5 2161 Oude iepenhouten Engelse salontafel, h.47 x b.110 x d.110 60 Loc.5 2162 Smeedijzeren wijnrek Riviera Maison voor 48 flessen, mat zwart, h. 175 x br. 38 x d. 27 120 Loc.5 2163 Antieke notenhouten twee gewichten regulateurklok 75 Loc.5 2164 Eikenhouten Art Deco cilinderbureau, h.115 x b.130 x d.77 40 Loc.5 2165 In diverse houtsoorten uitgevoerde Art Deco kapstok 16 Loc.5 2166 Teakhouten Indonesische 2-deurs kolommenkussenkast, h.192 x b.215 x d.80 120 Loc.5 2167 Antieke notenhouten Jugendstil 2-deurs kuifkast, h.217 x b.120 x d.46 75 Loc.5 2168 12 Kleurlithografieën van diverse muzikanten, 30 x 40 75 Loc.5 2169 10 Kt. witgouden ring bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0.70 ct., ringmaat 18 (56) 2170 18 Kt. witgouden ring bezet met 0.50 ct. briljant geslepen diamant, kleur: G, kwaliteit VVs, 3,5 gram, maat 18 2171 18 Kt. witgouden ring, solitairring bezet met ca. 1,40 ct., briljant geslepen diamant, kleur H- kwaliteit Vs2, 2,9 gram, maat 17 2172 18 Kt. witgouden ring bezet met 3 diamanten, 0,75 ct., kleur: Top Wit en kwaliteit Vs, 2x baguetteslijpsel en 1x briljantslijpsel, 0,55 ct., 3,8 gram, maat 17 2173 14 Kt. witgouden collier met hanger, bezet met 6 briljant geslepen diamanten, 0,24 ct., kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, lengte 38, gewicht 4,8 gram 2174 14 Kt. witgouden ring bezet 0,98 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Cape+kwaliteit Si, 2,1 gram, maat 17,25 2175 18 Kt. wit gouden ring bezet met parel en briljant geslepen diamant, totaal circa 0.60 ct., ringmaat 18,5 (58) 2176 14 Kt. witgouden ring, model solitair met met 0.40 ct. briljant geslepen diamant, kleur: cape +kwaliteit: Si, 1,6 gram,maat 17 2177 18 Kt. witgouden ring bezet met saffier en 16 briljant geslepen diamanten, 0,45 ct., kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 4,9 gram, maat 16,5 2178 14 Kt. witgouden ring bezet met robijn en 7 briljant geslepen diamanten, 0.35 ct., kleur: Top wit en kwaliteit Vs, 4,1 gram, ringmaat 18,25 2179 18 Kt. witgouden ring bezet met robijn en 52 briljant geslepen diamanten, 0.30 ct., kleur: Top wit, kwaliteit Vs, 4 gram, maat 17,50 2180 14 Kt. witgouden ring bezet met smaragd en 8 diamanten, 8-kantigslijpsel 0,08 ct., 2,7 gram, maat 17,5 2181 18 Kt. witgouden ring bezet met 6 briljant geslepenen diamanten, 0,67 ct., kleur: Wesselton/ Cape-kwaliteit Vsi, 6,9 gram, maat 18,5, met certificaat, 450 Loc.1a 1.200 Loc.1a 5.500 Loc.1a 1.300 Loc.1a 280 Loc.1a 2.000 Loc.1a 550 Loc.1a 360 Loc.1a 425 Loc.1a 300 Loc.1a 475 Loc.1a 100 Loc.1a 650 Loc.1a

Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf 19.00 uur. 2182 14 Kt. witgouden ring bezet met 9 briljant geslepen diamanten, kleur: Cape, kwaliteit Si1, 2,6 gram, maat 16 2183 18 Kt. witgouden ring bezet met 3 diamanten, princesslijpsel, 0.27 ct., kleur: Cape, kwaliteit Vs, 4,1 gram, maat 17 2184 14 Kt. witgouden ring bezet 0,23 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 5 gram, maat 16,5 180 Loc.1a 240 Loc.1a 280 Loc.1a 2185 Antieke mahoniehouten gebogen secretaire, Holland ca.1820, h.112 x b.107 x d.60 85 Loc.5 2186 Stel kristallen tafellampen met kap, h.60 75 Loc.5 2187 7 Diverse gesigneerde zeefdrukken 45 Loc.5 2188 Antieke salontafel met marmeren blad 50 Loc.5 2189 Stel gravures van Amsterdam, 1775, 38 x 32 25 Loc.5 2190 Opticaprent met voorstelling van Versailles, ca.1750 20 Loc.5 2191 Ond.gesign., Man in roeiboot bij kasteel, sepia, r.o., 19e eeuw, 21 x 26 40 Loc.5 2192 Steinlen, 7 diverse litho's, ca.1900 65 Loc.5 2193 6 Blanc de Chine sculpturen van een olifant als kandelaar, h.24 85 Loc.5 2194 Floraal gedecoreerde eikenhouten paneel, Renaissance, 15e eeuw, 43 x 23 40 Loc.5 2195 Houten paneel met afbeelding van wapen, 17e eeuw, 18 x 26 40 Loc.5 2196 Doos met 3 diverse schaallampjes en onderdelen 16 Loc.5 2197 3 Diverse vintage klokken 8 Loc.5 2198 Koop divers speelgoed papier en kijkplaatjes, ca.1900 50 Loc.5 2199 Grote koop diverse lampen 25 Loc.5 2200 Voorouder beeld, Kongo 30 Loc.5 2201 Floraal gedecoreerd palissanderhouten paneel, 30 x 42 35 Loc.5 2202 Biscuit beeld van een Chinese visser, h.20 x b.37 x d.14 met certificaat en verpakking 55 Loc.5 2203 Philips, Blue Ray speler 30 Loc.5 2204 Grote koop diverse memorabilia m.b.t. het leger 40 Loc.5 2205 Verstelbare tafellamp met aluminium kap, h. 50 160 Loc.5 2206 Houten Art Deco archiefkastje met jaloeziedeur, h.90 x b.46 x d.42 30 Loc.5 2207 Onb.meester, Abstract, gouache op papier, 42 x 33 25 Loc.5 2208 Met stof en leder bekleed 3-laden bijzetkast/commode, h.67 x b.59 x d.47 200 Loc.5 2209 Met stof en leder bekleed 3-laden bijzetkast/commode, h.67 x b.59 x d.47 200 Loc.5 2210 Gestoffeerde 4-laden kist/commode, h.109 x b.103 x d.54 (zonder glazen blad) 80 Loc.5 2211 Nicolaas Wijnberg, Amsterdam 1918-2006 Laren, Man met zonnebloemen, geschenk voor Geert, gedateerd 1959, handgesigneerde zeefdruk, 50 x 37 30 Loc.5 2212 Met wit leder bekleed chroom buisframe armfauteuil 60 Loc.5 2213 Metalen wijnrek, h.107 x b.42 x d.24 25 Loc.5 2214 Antieke Franse comtoiseklok 30 Loc.5 2215 E. Guigal, Hermitage 2009, 2x en Saint-Joseph 2012, 4x 150 Loc.5 2216 2 Antieke bloempotten met originele onderschotels, h.16 x diam.17 50 Loc.5 2217 Oud mahoniehouten buffet met spiegelopstand, h.186 x b.153 x d.54 35 Loc.5 2218 Antiek handgesmeed wijnrek met afsluitbare hekken, 100 flessen, h.111 x b.102 x d.36 120 Loc.5 2219 Antieke handgekleurde gravure, La Porte St. Martin à Paris 1644, 50 x 35 35 Loc.5 2220 Antieke Staphorster klaptafel met 4 met riet beklede stoelen 40 Loc.5 2221 Antieke eikenhouten Engelse staande klok, h.226 x b.55 x d.27 200 Loc.5 2222 Eikenhouten regulateurklok 60 Loc.5 2223 Smeedijzeren wijnrek uit Frankrijk, Bordeaux rood, voor 150 flessen, 149 x br. 100 x d. 27 25 Loc.5 2224 Antieke schilderijklok 75 Loc.5 2225 Antieke schilderijklok 25 Loc.5 2226 Oude handgekleurde kaart van Zeeland, 30 x 38 35 Loc.5 2227 Stel gravures met voorstelling van het huwelijk en een liefdespaar in striklijst, ca.1800, 16 x 20 50 Loc.5 2228 Oude Zaanse klok 8 Loc.5

Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf 19.00 uur. 2229 Eikenhouten 4-deurs kast waarvan de bovenste twee jaloeziedeuren, h.157 x b.90 x d.34 30 Loc.5 2230 Eikenhouten banjobarometer 25 Loc.5 2231 Oude notenhouten staartklok met maanstand 40 Loc.5 2232 IJzeren wijnrek, h. 95 x b. 37 x d. 26 60 Loc.5 2233 Antiek staand horloge in eikenhouten kast, uurwerk gesign. Hains a Faitt, h.227 150 Loc.5 2234 Tho Sharp, Leighton antiek kastanjehouten staand horloge, h.290 150 Loc.5 2235 Zwart gelakte Chinese 4-deurs kast met 7 laden, h.180 x b.116 x 60 120 Loc.5 2236 Oude eikenhouten 1-deurs vitrinekast, h.68 x b.60 x d.18 25 Loc.5 2237 Stel tuinstoelen, ca.1900 100 Loc.5 2238 Koperen eetkamertafel rustend op schragen onderstel, h.76 x b.90 x L.193 55 Loc.5 2239 Antieke eikenhouten kist met 5 laden, h.54 x b.130 x d.47 75 Loc.3 2240 Tekno biljartkeu in koffer 16 Loc.5 2241 Kasimir Malevich, Litho naar het origineel met een droogstempel van het Russian state museum, 94 x 68 240 Loc.5 2242 Groen geschilderde tafelblad op houten schragen, ca.1900, 73 x 185 80 Loc.5 2243 Blank eikenhouten salontafel met 2 laden, h.47 x b.128 x d.68 25 Loc.5 2244 Messing deels bruin gedecoreerde schemerlamp voet met bruine tweed kap, h.82 25 Loc.5 2245 Moderne design metalen tafellamp met tweed kap, h.77 50 Loc.5 2246 Kroonluchter met kristallen pegels 50 Loc.5 2247 4 Van touw vervaardigde hanglampen 65 Loc.5 2248 Kroonluchter met kristallen pegels 50 Loc.5 2249 Gesatineerde Art Deco schaallamp, gesign. Peque, Frankrijk, h.12 x diam.40 75 Loc.5 2250 Franse roze met bloemen gedecoreerde Art Deco schaallamp, diam.40, gesigneerd Degue op de binnenrand 45 Loc.5 2251 Oude opaline hanglamp, ca.h.40 25 Loc.5 2252 Antieke koperen godslamp 25 Loc.5 2253 18 Kt. witgouden collier met een hanger bezet briljant geslepen diamanten, totaal circa 0.70 ct., Lengte collier 42 2254 18 Kt. witgouden oorknoppen bezet met amethist en briljant geslepen diamanten, totaal circa 0.08 ct. 2255 18 Kt. witgouden oorknoppen bezet met lapis lazuli en briljant geslepen diamanten, totaal circa 0.08 ct. 2256 14 Kt. witgouden ring bezet met 0.38 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top wit, kwaliteit Vs, 1,50 gram, maat 17 2257 14 Kt. witgouden ring, model solitair bezet 0,30 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit +kwaliteit Vs, 3,6 gram, maat 16,75 2258 14 Kt. witgouden ring bezet met 36 briljant geslepen diamanten, 0.55 ct., kleur: Top wit, kwaliteit Vs, 1,9 gram, maat 17,50 2259 14 Kt. witgouden ring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, 0,15 ct., kleur: Top Wit +kwaliteit Vs, 2,3 gram, maat 16, 25 2260 14 Kt. gouden ring bezet met 9 briljant geslepen diamanten, 0.20 ct., kleur : Top wit, kwaliteit Vs, 1,8 gram, maat 17 2261 14 Kt. witgouden ring bezet met 9 briljant geslepen diamanten, 0.10 ct., kleur: Cape, kwaliteit SI, 1,9 gram, maat 16,25 2262 Vintage Tudor Prince Oysterdate Rotor Self Winding herenpolshorloge met zwart lederen band 400 Loc.1a 150 Loc.1a 150 Loc.1a 500 Loc.1a 475 Loc.1a 300 Loc.1a 150 Loc.1a 130 Loc.1a 90 Loc.1a 500 Loc.1a 2263 Fijn gouden 10 -munststuk, 50 Jaar W.N.F., 6.72 gram in bijpassend etui 120 Loc.1a 2264 Fijn gouden 10 -muntstuk, Michiel de Ruyter, 2007, 6.72 gram in bijpassend etui 120 Loc.1a 2265 Fijn gouden 10 -munt, Max Havelaar, 6.72 gram, in bijpassend kistje 120 Loc.1a 2266 Fijn gouden 20 -munt, Koningin Beatrix, 25 jaar, 2005, 8,5 gram, in bijpassend kistje 140 Loc.1a 2267 Fijn gouden 50 -munt, Geboorte van Prinses Amalia, 2004, 13,44 gram, in bijpassend kistje 240 Loc.1a 2268 Fijn gouden 10 -Rijksmunt, 6.72 gram in bijpassend etui 120 Loc.1a 2269 Kroonluchter met kristallen pegels 75 Loc.5 2270 Houten kroonluchter, Holland, 17e/18e eeuw 50 Loc.5

Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf 19.00 uur. 2271 Kroonluchter met kristallen pegels 75 Loc.5 2272 Rood Chinees kleed met drakenmotieven, 260 x 200 200 Loc.5 2273 Vintage karpet, 170 x 240 30 Loc.5 2274 Rood Chinees kleed met bloemenmotieven, 285 x 200 200 Loc.5 2275 Drie gravures met voorstelling van vazen, ca.1700, 9 x 15 60 Loc.5 2276 Stel mythologische gravures, 18e eeuw, 11 x 11 60 Loc.5 2277 Stel etsen met voorstelling van guirlande met daarin een zandloper, ca.1700 70 Loc.5 2278 4 Afbeeldingen van krabben, 18e eeuw, 9 x 14 25 Loc.5 2279 Stel gravures met voorstelling van De Onschuld en het Fortuin, 18e eeuw, 9 x 17 80 Loc.5 2280 Oude Engelse mahoniehouten stapelboekenkast met geslepen glazen klapdeurtjes, h.225 x b.90 x d.35 240 Loc.5 2281 Koopje divers porselein, etc. 16 Loc.5 2282 Sierkachel, h.67 x b.55 x d.34 25 Loc.4 2283 Oude Engelse banjo barometer 45 Loc.4 2284 Oude Zaanse klok 16 Loc.4 2285 Metalen wildrek, h.6 x b.199 25 Loc.4 2286 Antieke eikenhouten buffetkast met 3 deuren en 2 beglaasde deuren, h.207 x b.166 x d.46 75 Loc.4 2287 Divers kristal, etc. 16 Loc.4 2288 2 Satsuma vaasjes, divers porselein, aardewerk, etc. 16 Loc.4 2289 Blank eikenhouten hang/vitrinekastje met glasplaten, h.70 x b.70 x d.13 12 Loc.4 2290 Groen betaalkastje met 2 laden, ca.1850 120 Loc.4 2291 Blank eikenhouten hang/vitrinekastje met glasplaten, h.70 x b.70 x d.13 12 Loc.4 2292 Antieke bureaulamp, ca.1900 60 Loc.4 2293 Antieke eikenhouten secretaire à abattant, h.156 x b.98 x d.50 75 Loc.4 2294 Stel litho's van vissen op presentatie schalen, ca.1865 80 Loc.4 2295 4 Engelse paardenprenten, 27 x 20 16 Loc.4 2296 Ingelijste lithografieën van Tang paarden, 57 x 44 30 Loc.4 2297 R. Hebbelinck, Stel etsen van stadsgezichten 25 x 20 cm 80 Loc.4 2298 Broné, 2 Handgesigneerde lithografieën m.b.t. golf, 38 x 28 16 Loc.4 2299 2 Antieke ingekleurde gravures van een stad en een gebouw, 44 x 27 30 Loc.4 2300 2 Ingelijste kopieën van antieke gravures van de stad Hamburg 16 Loc.4 2301 Koop van een lithografie, Atlanta en een naïeve Peruaanse gouache van personen in landschap 16 Loc.4 2302 Ond.gesign., Twee collages van knipsels, 27 x 19 75 Loc.4 2303 Christian von Mechel (1737-1817) stel antieke gravures van Gruyere en Schaffhausen 150 Loc.4 2304 Stel gravures van ornamenten, 18e eeuw, 16 x 24 60 Loc.4 2305 Stel ingelijste aquarellen, 19e eeuw, 18 x 24 100 Loc.4 2306 Onb.meester, Drie stillevens met vissen, gemengde techniek, 36 x 34 25 Loc.4 2307 Chr. de Mechel (1737-1817),stel antieke Zwitserse gravuren van Bern en Lucern, 150 Loc.4 2308 Jonathan Borofsky, Boston, Massachusetts, Verenigde Staten 1942, Berlin Dream stamp, negative version en positive version, zwart/witte fotoprint, nr.87/100 en nr.27/50, 33 x 24 240 Loc.4 2309 3 Botanische kleurgravures, 44 x 38 150 Loc.4 2310 Antieke bloemslinger comtoise klok 30 Loc.4 2311 Grijs gelakte staande schemerlamp met witte kap, h.161 x b.20 x d.20 30 Loc.4 2312 Antieke teakhouten dressoir met 2 deuren en 4 laden, h.84 x b.175 x d.46 75 Loc.4 2313 Geelkoperen schemerlampvoet met kap, h.82 25 Loc.4 2314 Oude lichtreclame Cools on tap (goedwerkend) 30 Loc.4 2315 Deels kristallen schemerlampvoet met witte kap, h.68 16 Loc.4 2316 Chroom schemerlampvoet met bruine kap, h.99 25 Loc.4 2317 Art Deco schemerlamp met wit glazen kap, h.44 160 Loc.4

Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf 19.00 uur. 2318 Teakhouten donker bruine design eetkamertafel rustend op grijs metalen poten, h.78 x L.220 x b.90 500 Loc.4 2319 Oude opengewerkte koperen godslamp 30 Loc.4 2320 Koperen hallantaarn met gebogen ramen, h.60 x diam. 35 30 Loc.4 2321 Koperen hallantaarn met gefacetteerde ramen, h.82 120 Loc.4 2322 Italiaans beschilderde serveertrolley, h.63 x b.78 x d.47 30 Loc.4 2323 Messing met kristallen plafonnière 16 Loc.4 2324 Handgeknoopt patchwork kleed, 250 x 350 400 Loc.4 2325 Uit diverse antieke tapijten samengesteld patchwork kleed, L.300 x b.205 300 Loc.4 2326 Koopje divers porselein, etc. 16 Loc.4 2327 Koop van 2 aardewerken tulbandvormen, blauw/wit gedecoreerde chocoladeketel en diverse aardewerken kop en schotels 25 Loc.4 2328 Koopje divers glas en kristal 16 Loc.4 2329 Koop bestaande uit een Chinese reisweegschaal, een opengewerkte dienblad en 2 sokkels 16 Loc.4 2330 6 Diverse antieke dekseldoosjes 25 Loc.4 2331 Massief teakhouten 2-deurs vitrinekast met 2 laden, h.200 x b.140 x d.40 150 Loc.4 2332 Bakelieten Philips radio 25 Loc.4 2333 Diverse geëtste kristallen memorabilia karaffen en glazen 25 Loc.4 2334 Art Deco tafellamp op verzilverde bronzen voet, h. 32 200 Loc.4 2335 Kristallen dekselcoupe, h.35 16 Loc.4 2336 Kristallen schaal/vaas, h.20 x diam.25 35 Loc.4 2337 Fijn gouden 10 -munt, 6,7 gram en zilveren 5 -munt, 11,9 gram, Vrede & Vrijheid Prestigeset 2005, in bijpassend etui 120 Loc.1a 2338 Fijn gouden 20 -munt, 2004, Geboorte Prinses Amalia, 8,5 gram in bijpassend kistje 140 Loc.1a 2339 Fijn gouden 10 -muntstuk, Rembrandt, 2006, 6.72 gram in bijpassend etui 140 Loc.1a 2340 Fijn gouden 10 -munt, 400 Jaar Handelsbetrekkingen Nederland Japan, 2009, 6.72 gram, in bijpassend kistje 120 Loc.1a 2341 Fijn gouden 10 -munt, 200 jaar belastingdienst, 6,72 gram, in bijpassend kistje 120 Loc.1a 2342 Fijn gouden 50 -munt, Beatrix, jubileum 25 jaar, 2005, 13,44 gram in bijpassend etui 240 Loc.1a 2343 2 Zilveren rijksdaalders, Willem III, 1863 en Willem II, 1842 380 Loc.1 2344 18 Kt. witgouden collier bezet met 398 briljant geslepen diamanten, 2,85 ct., kleur: Top Wit +kwaliteit Vs, 40, 27 gram 2345 18 Kt. witgouden ring bezet met 39 diamanten in markies-princes-, en briljantslijpsel, 0.70 ct., kleur: Top wit, kwaliteit VVs, 3,0 gram, maat 17 2346 18 Kt. witgouden ring bezet met saffier en 62 briljant geslepen diamanten, 0.50 ct., kleur: Top wit, kwaliteit Vs, 7,2 gram, maat 18 1.600 Loc.1a 550 Loc.1a 700 Loc.1a 2347 Antieke geelgouden takbroche bezet met roosdiamant 300 Loc.1a 2348 Certina, 14 Kt. witgouden horloge bezet met 22 briljant geslepen diamanten, 0,55 ct., kleur: Top Wit en kwaliteit Vs, lengte 17,25, gewicht 20 gram, handopwinder 2349 Cornalijn edelsteen als hanger met Perzische tekst Oil Company "1352", datum in Perzische kalender in 14 Kt. gouden omranding 900 Loc.1a 75 Loc.1a 2350 14 Kt. gouden takbroche bezet met turkoois en pareltjes 120 Loc.1a 2351 Onedele broche i.v.v. een vogel bezet met turkoois en robijn, 17,4 gram 75 Loc.1a 2352 14 Kt. gouden ketting met hanger bezet met kleursteen 170 Loc.1a 2353 Koopje diverse doosjes w.o. zilver en verzilverd, 19e/20e eeuw 100 Loc.1 2354 Koopje divers zilver, etc. 25 Loc.1 2355 Koopje diverse rariteiten, etc. 16 Loc.1 2356 Koopje divers pleet, etc. 16 Loc.1 2357 Stel geslepen kristallen biskwiepotten, h.27 40 Loc.1 2358 Koopje divers pleet, etc. 25 Loc.1 2359 Notenhouten kistje met sleutel, h.17 x b.24 x d.15 40 Loc.1 2360 Antieke Franse wortelnotenhouten tafelklok, h.26 45 Loc.1 2361 Blauw glazen sculptuur van een vis, h.19 x L.42 40 Loc.1

Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf 19.00 uur. 2362 Notenhouten kistje, Engeland, 19e eeuw 40 Loc.1 2363 Rijkbewerkt Engels visbestek met benen in bijpassende kist 60 Loc.1 2364 Uitgebreid pleet bestek, Gero 45 Loc.1 2365 Zilveren 6-delige kapset in foudraal 120 Loc.1 2366 Doos divers pleet, etc. 16 Loc.1 2367 Keltum, pleet bestekdeel 8 Loc.1 2368 Twee zilveren 1-lichts kandelaars en divers pleet 40 Loc.1 2369 Koop divers pleet, etc. 30 Loc.1 2370 Zilveren 23-delig visbestek in houten kist 260 Loc.1 2371 Koop divers pleet, lepeldoosjes, etc. 16 Loc.1 2372 In diverse kleuren uitgevoerde hoogglans afgelakte Chinese vakkenkast, h.230 x b.157 x d.40 600 Loc.1 2373 Zilveren suikerstrooibus, h.16,5, 102 gram 80 Loc.1 2374 Zilveren trekpot, Alle de Haas, 17e eeuwse-stijl 360 Loc.1 2375 Johan Roxs, Havengezicht, olieverf op doek, 80 x 50 25 Loc.4 2376 Anton Heijboer, Haan, gouache op papier, 73 x 62 170 Loc.4 2377 Antieke donker gebeitste grenenhouten buffetkast met 4 deuren waarvan 2 beglaasd en met 2 laden, h.213 x b.143 x d.60 150 Loc.4 2378 Anton Heijboer, Twee vrouwen, gouache op papier, 76 x 100 170 Loc.4 2379 Pablo Picasso, Abstract persoon, litho naar het origineel, 39 x 29 85 Loc.4 2380 Stel prenten van Romeinse portretten, 1886, 40 x 55 50 Loc.4 2381 Jan Hendrik Weissenbruch (Den Haag 1824-1903 den Haag), Landschap, sepia inkt op papier, 30 x 43 2382 Jacobus Jan Koeman, Edam 1889-1978 Bergen, Bloemstilleven met vlinder, olieverf op doek, 40 x 32 2383 Anthonie Adriaan Cornelis Labberton, Utrecht 1904-1987, Frankfurt am Main, Duitsland, Gezicht op Scheveningen, Cagnes en landschap, 3 aquarelen 45 Loc.4 120 Loc.4 75 Loc.4 2384 Peter Diem, Geen titel, zeefdruk, nr.29/180, 49 x 33 25 Loc.4 2385 Antieke Duitse kastanjehouten buffetkast met 4 deuren waarvan de 2 bovenste beglaasd, h.225 x b.166 x d.46 240 Loc.4 2386 Cees Dolk, Disc 2, handgesigneerde zeefdruk, 57 x 76 45 Loc.4 2387 Claude Weisbuch, L'ombre du violin, lithografie, 53 x 72,5 100 Loc.4 2388 Georges Braque, de blauwe vogel, Litho naar het origineel, 59 x 45 100 Loc.4 2389 Hàvel, Doorkijkje met bloemen naar kerkje, olieverf op paneel, gedateerd 1995, 39 x 29 25 Loc.4 2390 Corneille, het gesprek, Litho naar het origineel uit 1978, 50 x 66 150 Loc.4 2391 Van Dongen, Place Vendome, litho naar origineel, 64 x 33 425 Loc.4 2392 Johannes Pieter van Wisselingh, Amersfoort 1812-1899 Utrecht, Herder met schapen in het bos, aquarel, 35,5 x 31,5 140 Loc.4 2393 Notenhouten buffetkast met vitrine-opstand, h.196 x b.144 x d.42 25 Loc.4 2394 Eikenhouten nachtkast afgedekt met niet passend wit marmeren blad, h.83 x b.40 x d.40 16 Loc.4 2395 Antieke eikenhouten 2-deurs poortkast rustend op bolpoten met lade, Holland, 18e eeuw, h.216 x b.210 x d.80 160 Loc.4 2396 Rijkbewerkt notenhouten plat bureau, h.77 x b.144 x d.75 75 Loc.4 2397 Rijkbewerkte eikenhouten Renaissance-stijl kast, h.165 x b.184 x d.72 200 Loc.4 2398 Koop divers vintage kleding w.o. Angora jas met muts, Monique Collignon mantelpak, bontmuts en een bont sjaal 30 Loc.4 2399 Smeedijzeren rond kledingrek, h.200 x diam.80 200 Loc.4 2400 Grote gepolychromeerde metalen vis met kaarsenhouder, h.60 x b.100 x d.17 65 Loc.4 2401 Zeer grote groen gelakte 10-vakken kast afgezet door kolommen, h.213 x b.190 x d.50 1.000 Loc.13 2402 Mahoniehouten Jugendstil cilinderpiano, Keith Prowse & Co Ltd., (Robert William Keith, 1767 1846 & William Prowse, 1801 1886) London, circa 1880, in originele staat 800 Loc.12 2403 2 Orignele doosjes met lakstempels en briefopener w.o. met parelmoer 60 Loc.2 2404 Gietijzeren tulbandvorm, 19e eeuw 50 Loc.12

Timed on-line veiling, sluit op dinsdagavond 29 oktober vanaf 19.00 uur. 2405 Miguel Berrocal, handgesigneerde reliëfdruk, 1979, rood passe-partout, nr.66/190, 44 x 50 120 Loc.5 2406 Stenen tuinbeeld van een Boeddha, h.153 200 Loc.9 2407 Eetkamertafel vervaardigd uit een industrieel smeedijzeren onderstel met als blad een antieke licht houten Chinees blad, h.80 x L.228 x b.100 1.000 Loc.4 2408 15 Houten/metalen 6-lichts kroonluchters 100 loc.4 boven 2409 Kroonluchter met kristallen pegels 75 Loc.4 2410 Nederland: postfrisse verzameling in Davo-album 30 Loc.1 2411 Postzegels, Nederland nr. 356 T/M 373 + 356A T/M 356D, gestempeld, Cat.w. 272. 30 Loc.1 2412 Oude kristallen 8-arms kroonluchter, h.110 x diam.76 120 Loc.3 2413 Gepolychromeerd Chinees porseleinen bord, diam. 22,5 16 Loc.9 2414 2 Gouden bijbelslotjes vermaakt tot hanger en broche 60 Loc.1 2415 Oud houten model schip, h.85 x L.100 30 Loc.4 2416 Verstelbare geelkoperen bureaulamp 25 Loc.2 2417 Houten sculptuur van Mickey Mouse, 20e eeuw 70 Loc.4 2418 Villeroy & Boch, met bloemen gedecoreerd aardewerken serviesdeel 55 Loc.4 2419 Willem Elisa Roelofs, Brussel-Schaarbeek 1874-1940 Den Haag, Bloemstilleven, olieverf op paneel, 7,5 x 10 280? 2420 Malawi, Houten vrouwelijk sculptuur, h.28 30? 2421 François Morellet, Cholet, Frankrijk 1926-2016 Cholet, Frankrijk, Zonder titel, zwart/wit serigrafie, 62 x 62, achter plexiglas 2422 3 Persglazen Art Deco schalen, model Athene en model Rotterdam, August Walther & Söhn AG, Dresden 75 Loc.11 30 Loc.11 2423 Koopje oud buitenlands papier en muntgeld 8 Loc.1 2424 Koop divers glas en kristal w.o. Swarovski 40 Loc.4 2425 2 Engels zilveren zuilenkandelaar, h.25 300 Loc.1 2426 2e Gehalte zilveren opengewerkt visopdienschap met agaten handvat 75 Loc.1 2427 BWGG opengewerkt collier met filigrain hanger bezet met zaadparel en briljant geslepen diamant in etui 75 Loc.1 2428 Diverse kristallen Art Deco glaasjes en vingerkommen 16 Loc.6 2429 Chroom hanger met tekst Kitchen 10 Loc.12 2430 Doosje diverse kristallen glazen 8? 2431 Blauw/wit met draken gedecoreerde Chinees porseleinen 3-delig kaststel, h.20 60 Loc.11