CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van div. consumentengoederen - Online auction of diff. consumergoods - Vente en ligne des biens de consommation in opdracht van onze client/à la requête de notre client/ by order of our client Sales@Fred bvba Sluiting-Closing-Clôture 06/02/2015 1 Natuurlijke Boulder opaal hanger in handgesneden vorm van een nacht uil.design van Sylvia Tolenado. Uniek exemplaar. Sterling zilver 1e klas 925 gemerkt op het hangoogje. Hoogte totale hanger 3 cm 2 Hanger met ingelegde Abalone shell. groot formaat hanger opgebouwd uit stukjes ingelegde abalone shell.het geheel is ingelegd in zilver.zilver gehalte 92,5 en nikkelvrij afm. H.5 x B 6 gewicht 23 gr. 3 Alliance ring 14K geelgoud met 0.42ct diamanten. Gezet met 7 diamanten,briljant geslepen H/SI1 in 14K geelgouden ring kenmerk 585.Maat 19.3mm Ringmaat 19.3mm 4 Zilveren ring met Padparadscha en 40 witte saffieren. Gezet met een grote Padparadscha saffier van ca. 2.65 karaat en witte saffieren.padparadscha edelsteen is geplaatst op een sierlijk bewerkte ringkop(19x17xh10mm), daar omheen 40 witte saffieren in groepjes van 2 en 3 gezet op sierlijk bewerkte bloemblaadjes.de naam Padparadscha is afkomstig uit het Sanskrit/Sinhalese "padma raga"(kleur van de plaatselijke lotusbloem) 1 x natuurlijke Padparadscha saffier Ovaal facet geslepen.afm. 9 x7xh.4 mm- ca. 2.65 karaat kleur AAA Top Pink/Orange Helderheid IF. Hardheid 9 op Moh's scale. Herkomst Afrika Songea. 40 x natuurlijke witte saffier, waarvan 20 x dia 1.0mm en 20 x dia 1.2mm (diamantslijpsel) 1
helderheid:vs kleur White hardheid 9.0 op Moh's scale herkomst Sri Lanka ringmaat binnenkant 17+mm Gewicht ca. 3.9 gr. -A142. Glad gepolijste ringschacht.omdat het zilvermerk is weggevallen is de ring extra getest op het zilvergehalte.uitkomst goede kwaliteit sterlling zilver. Binnenmaat ca. 17+mm 5 18K geelgouden ring met diamant en tanzaniet 6 Ring met smaragd,tsavorieten en witte saffieren.handgemaakte zilveren ring met ovaal facet geslepen smaragd, omringd door 14 rond facetgeslepen witte saffieren en 24 rond facet geslepen tsavorieten. Zilverstempel 925 ringmaat 16.9 7 Geel gouden ring met 0.31ct diamant. 18K gouden ring,pave gezet,diamantjes totaal 0.31ct 8 Zilveren ring met synthetische saffier en zirkonia's. Facet geslepen druppel vormige felblauwe synthetische saffier(15x11mm) omringd door 50 zirkonia's 9 Vintage ring. Wit en geel goud met briljanten. 1 blauw steentje ontbreekt maat 52 10 14K Wit gouden ring gezet met smaragd en 10 briljanten- 0.75 ct. Ringmaat 16 11 "Vrijmetselaars" zilveren herenring,deels verguld met 24K goud, Handgemaakt, schedel en banier 24K goud verguld, Latijnse inscriptie "Aude Vide Tace" ofwel Horen Zien en Zwijgen ringmaat 21 12 Zilveren ring BDSM thema. Exclusieve en gedetailleerde 925 Sterling zilveren ring Ringmaat 22 13 14K wit gouden ring gezet met parel,saffier en 14 briljant geslepen diamanten 0.3ct ringmaat 17,75 14 Vlinder Franz Porcelain kettinghanger. Rodium Plated, breed 10 cm lang 8 cm 15 Zilveren ring in de vorm van een krokodil. Ringmaat 20 16 Seiko Herenhorloge Quartz ( SKP299P1). Edelstalenband goud/zilver kleurig 20mm, edelstalenkast rond diameter 37mm dik 6 mm, witte wijzerplaat,mineraalglas,waterdicht 50m. 17 Seiko Herenhorloge Quartz (SKK671P1). edelstalenband goud/zilver kleurig 19,5mm, edelstalenkast rond diameter 40 mm dik 7 mm, zilveren wijzerplaat,datum,mineraal glas, waterdicht 100m. 18 Seiko Herenhorloge Quartz (SUROO0P2). Zwarte lederen band, edelstalen kast rond 40,3 mm dik 10 mm,zwarte wijzerplaat,datum,mineraal glas,waterdicht 100 m. 2
19 Seiko Herenhorloge Solar Quartz (SNE091P1). Edelstalen band 18 mm,edelstalen kast rond diameter 41 mm, dik 10mm, witte wijzerplaat,datum,mineraal glas, waterdicht 100 m, 20 Seiko Herenhorloge Quartz (SGEF45P1). Edelstalen bi color band 18 mm, edelstalen kast rond diameter 40 mm dik 10 mm, witte wijzerplaat,datum,mineraal glas,waterdicht 50 m., 21 Certna Quartz Bi-color, gold plated, edelstalen back, bi-colors stalen band 22 Citizen Gold Plated, Quartz met lederen band 23 Ca. 6 diverse NinaRicci Horloges, dames en heren quartz 24 Dreffa Geneve. Herenhorloge. Automaat, double, uit de jaren '60, 20 micron double kast met leren band.caliber:eta 1700-01 automaat met datum, diameter 34 mm. 25 1x Jumping Hour. Anitek Dames Horloge. Gefabriceerd rond 1926 in Zwitserland, stalen kast, vernikkeld met gematterde bovenzijde mechanisch met hand opwinding,scharnierend bovendeel tbv het uitnemen van het uurwerk, Op de onderste schaal word middels een draaischijf de minuten aangegeven welke men in het venster kan aflezen van 1 tot 60. is de onderste schijf de 60 gepasseerd dan verschijnt in het bovenste venster het volgen uur van 1 tot 12. lederen croco band Br. 21 x H. 34 x D. 8 + 1 x Jumping Hour niet werkend 26 Onsa Dresswatch. Herenhorloge. Mechanisch,double,17 steens opwind uurwerk,super platte goldfilled kast zijkant 3mm,diameter 34,5mm.,wijzerplaat zijde zilver,dunne wijzers en gouden markers,v.v. Ongedragen hagedissenlederen band met gemerkte gesp 27 Chronograph Suisse Mirador, van omstreeks 1946-1948, Stalen kast, zwarte wijzerplaat met oranje/bruine cijfers,orginele kroon en glas, tachymeter schaal, ongebruikelijke 45 minute register, zeldzaam Venus 170 binnenwerk, diameter 36mm zonder kroon, rios lederen band, 28 Longines Conquest Quartz(L1.614.4). Herenhorloge. Edelstalen ronde kast,saffier kristal glas,wit-zilveren wijzerplaat met zilveren opgelegde uurmarkers en wijzer,diameter 34 mm (zonder kroon) edelstalen band, retro model 29 Tissot Horloge. 14K goud met gouden Milanese band, automatic, kastmaat: 34.0 mm, lengte 19,25 cm. 30 Versace Dameshorloge. Quartz mechanisme,gepolijst roest vrij staal, zwarte wijzerplaat, edelstalenband, waterbestendig 30m.,ontspiegeld saffierglas,anti-shock systeem,diameter 27mm 3
31 Omega Speedmaster (32113000). Horloge. Edelstalen kast, koepelvormig gebogen krasvrij en anti reflecterend saffier glas,zilveren wijzerplaat,waterdicht 100 m,edelstalenband,diameter 40 mm,caliber Omega 1165,Zelf opwindende chronograph met rhodium-plated afwerking, chronometer 32 Le Phare jean d'eve Vintage Sectora horloge met diamanten 18K goud, 25 briljant geslepen diamanten. Diamanten: totaal 0.17 ct/tw-vvsi. Orginele lederen zwarte band. 33 Horloge Chronograph Suisse, mvt Landeron 51, vintage Chronograph 18K rose goud Chronograph,chronometer,stopwatch,tachymeter. Vintage 50's mechanisch Hand opwinder. Professioneel gerestaureerd met orginele onderdelen van een NOS. Stainless steel kast( orgineel Landeron) 37.00mm zonder kroon.fijne nieuwe orginele NOS wijzerplaat in witte satijn kleur met orginele markeringen. Orginele NOS kroon en knoppen. Orgineel acrylglas 34 Britix horloge. Handopwinder, incablok, waterdicht, antimagnetisch, Hirsch lederen band 35 Universal Geneve Ultra plat horloge, ca. 1968, handopwinder, kast:28x28 mm staal, kast dikte: 1mm, caliber U280, Inox milanese band, glas: beschadigd en verkleurd 36 Girard Perregaux Gyromatic horloge. 10 micron goud gelaagd, bruine lederen band.automaat 37 Horloge Flyback retrograde type watch cool retro vintage rare exclusive model coolest, Quartz uurwerk, vierkante kast, zwarte wijzerplaat, geborstelde roestvrij stalen behuizing, dubbel handed scherm, zwart lederen band, afmeting: 37mm top tot staart en 35mm breed (exclusief kroon), Exclusive Limited Edition 38 Horloge Flyback watch type double handed rare gift box lip new coolest exclusive model, Quartz uurwerk, geborstelde roestvrij stalen vierkante behuizing, dubbel handed scherm, zwarte lederen band, afmeting: 35mm top tot staart en 33mm breed (exclusief kroon), Exclusive Limited Edition 39 Imperial Russian Army Pavel Buhre Zakhorloge met doodshoofd, gekruist zwaard en propeller, wijzerplaat: porcelein met zwarte romeinse en rode arabische cijfers, seconden aanduiding op 18:00, diameter:58mm (zonder kroon) 40 Zakhorloge Digitaal, Zwitsers fabricaat, jaren 1900, Roskoph patent, kast: Blued metalen behuizing met snap back, mechanisch binnenwerk- fijn en zuiver- met pin echappement, 4
wijzerplaat: wit geëmailleerd met zwarte Arabische cijfers, diameter: 53.5mm (exclusief hanger en kroon), dikte: 19.5mm, wijzerplaat gedeeltelijk gerestaureerd 41 Rolex Cellini Tonneau 18K geel goud, omstreeks 1970,Kast afm. 31x26 mm, Orginele rolex wijzerplaat wit met zwarte wijzers en romaanse nummers, Orgineel manueel opwindbaar movement CAL. 1600 met 19 juwelen, Orginele Rolex kroon, Crystal saffier glas, zwarte lederen band met orginele Rolex doornsluiting (gold plated) 42 Nautec No Limit Twister XL, Japans quartz uurwerk Miyota JS50, Zwarte edelstalen behuizing, diameter ca. 48 mm, gehard mineraal glas, 43 Nautec No Limit XL Silverstone, japans quartz uurwerk Miyota OS20, Zilver zwarte edelstalen behuizing, diameter ca. 48mm, gehard mineraal glas, zwart lederenband, waterdicht 10 atm, 44 IWC 18K licht rose gouden horloge met haaievin lugs en gouden indicators, caliber C89, beige wijzerplaat, gouden markeringen en wijzers,bruine lederenband met orginele IWC rose goud plated doornsluiting 45 Paul Brequette van omstreeks 1950, vergulde geelgouden rechthoekige kast, bruine lederen band,goud gepatineerde wijzerplaat met arabische cijfers, handopwinder met 17 jewels movement met hendel echappement is stem-set 46 Ingersoll Mickey Mouse Tonneau pols horloge, van omstreeks 1940, gebroken witte wijzerplaat met arabische cijfers, gehandschoende Mickey Mouse Wijzer, Hand opwinder met 0 jewels movement met hendel echappement is stem-set afm. Lug-to-lug 41mm breed 27 mm zonder kroon 47 Yonger&Bresson Chambord, automaat, 35 jewels, movement Ambre MPB1030, witte wijzerplaat, datum op 3-uur, blauwe lederen krokodillen band, afm. 40mm,waterdicht 5 Atm, mineraal glas anti reflectie, 48 Locman Marina Militare, automaat, chronograaf, datum,afm. 44mm dik:12,6mm, edelstalen kast,zwarte wijzerplaat,edelstalen band, waterdicht 10Atm 49 Perrelet Automatic Daydate, Gepolijste edelstalen kast en band, witte geweven wijzerplaat, gouden uurmarkers,doorzichtige achterkant,datum op 3-uur, muntrand kast, Waterdicht 50m, shock protected, automaat met 26 juwelen gedecoreerd movement, afm. 50x38mm dik: 11,5mm 50 Longiness Wittnauer New-York Geneva Montreal 10 K gold plated, kast rechthoekig afm. 36,5x25,5mm (lugs en kroon 5
inbegrepen),17 juwelen,caliber 370, hand opwinder,zwarte wijzerplaat,crystal glas 51 Harwood Automatic-Blancpain, vintage, Allereerste zelf opwindend uurwerk uit de late jaren '20, afm. 28,5mmx37mm lug to lug, alle kast onderdelen zijn genummerd, orginele kast,glas vervangen, originele wijzerplaat,zuiver en zeer goed binnenwerk, zwarte lederen band met zilveren sluiting 52 Tempic Chronograph Quartz, edelstalen ronde kast,movement 6W50, datum op 3-uur, lichtgevende uurmarkering,waterdicht 10Atm, edelstalen band met druksluiting 53 Maurice Lacroix Pontos, automaat, Horlogekast rechthoekig edelstaal, Kaliber ML-113/ETA2824-2, 21 juwelen, Frequentie 28800ah,diameter 43x35,5mm, waterdicht 5Atm,saffierglas, zwarte krokodillen lederen band met edelstalen vouwsluiting, glasbodem, 54 Hugo Boss (1512359) Herenhorloge. Quartz uurwerk, zwarte wijzerplaat,diameter 34mm dik 7,5mm, rechthoekige edelstalenkast,kraswerend saffierglas, waterdicht 50 meter zwart lederen band. 55 LED-horloge met zwarte rubberen band 56 Schaakspel "Lord of the Rings" collectors item. Een prachtig kunstwerk, een oude kaart van Midden-aarde is onder het speeloppervlakte gemonteerd,de 32 speelstukken zijn nauwkeurig tinnen miniatuur sculpturen van de werkelijke leden van de cast, bord afm. 37x37x11 cm, bord is gemaakt van koud gegoten porselein met glazen spelbord waaronder de map zichtbaar is. Speelfiguren o.a. Arwen, Aragorn,Boromir, Merry, en vele andere. Voorzien van Verzamelaarscertificaat 57 Schaakspel "Astrix & Obelix" collectors item. Zeer zeldzame gelimiteerde oplage van Extec Edition, marmeren bord,32 tinnen schaakstukken van Astix & Obelix en hun vrienden. Afm. 35x35 58 Ring grote saffierdruppel plus 5 diamanten witgoud 585/14K, handwerk uit de Jaren 70 karaatgetal 0,27 en 0,43. Ring uit de jaren 70 in 585/14K witgoud. Driehoekige vorm. In kleur erg goede transparante saffier in druppelvorm. Begeleid door 5 briljant geslepen diamanten Pique in kleur Wesselton. Grootten van de edenstenen zijn in de ringband gegraveerd: 0,43Krt (saffierdruppel) en 0,27Krt (diamanten). Saffier zeer mooie kleur en helderheid. Gestempeld met 585 goud. Breedte boven: 12,40mm, gewicht: 3,15gr. Ring grootte: 17,8mm (kan door juwelier op maat gemaakt worden) 6