GUN BEWONERS EN UZELF IETS MOOIS Donderdag 16 mei uur

Veilingboekje kunstwerken 2016

Catalogus Verkoop bij inschrijving. Voorraden Special Trees

Veiling HOV. financiering concertreis A orkest zomer Zaterdag 25 mei Aanvang 20hr00. Locatie: Cultuurcampus. Burchtpoort 5, Vleuten

ducoavisveilingen.nl Noorsestraat 7 Zutphen T +31(0)

zaterdag 13 april 2013 Tafel 1

over horizontaliteit en verticaliteit

Persdocumentatie. 3 t/m 6 September Prins Hendrikkade 33 te Amsterdam

OP NAAR DE 45! Martin vthiel

Kijkwijzer 1: Utrechtse Domtoren in Italiaans landschap van kunstenaar Paul Klemann Zeefdruk, 2000, collectie Kunstuitleen Utrecht

IN HOOFDZAAK MET BETREKKING TOT DE KOPER

Catalogus. Openbare verkoop van kunstvoorwerpen in de Kopermolen te Vaals 17 t/m 21 september dagelijks van tot uur

UNST & ATELIER ROUTE 2014

Behoud Kerkgebouw Sluipwijk KUNSTVEILING. donderdag 5 november uur ontvangst vanaf uur. locatie Galerie-winkel AnderZ, Oudeweg 1A Reeuwijk

TANKSTATION EXPO! Voorwaarden

Catalogus Verkoop bij inschrijving. MD Handelsonderneming. Goederen thans opgeslagen De Hoogt 47 Loon op Zand

TIEN TIPS WANNEER JE EEN KUNSTWERK WILT AANSCHAFFEN

Adres kijkdagen: Voormalige bibliotheek; Johan Modastraat 5, 9671 CD Winschoten. (tijdens kijkdagen en afhalen goederen).

1322. Kapsalon Verkoop informatie Aantal : 1. Startdatum : 03 april 2019 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 10 april 2019 vanaf 18:30

Stichting Henk Fortuin Jaarverslag 2013

SOROPTIMISTCLUB KIWANIS CLUB YOUNG PROFESSIONALS

752. Balieverkoop van bouwaccessoires

Uiterlijke datum indiening biedingen (sluitingsdatum):

1514. Containers, containertrucks, aanhangwagens

506. Voorraadafbouw Toshiba Laptops - Nieuw

Huur voor de duur van twee jaar - betaling van ongeveer 1% van de waarde van het kunstwerk per maand

1155. Barge en sleepboot

Kerkagenda buhu: burgerlijk huwelijk, kehu: kerkelijk huwelijk u Alles Wad en Esther Hart. zaterdag 1 juli

1334. Destocking van een nieuwe basketbalcollectie, kleding en horloges

Zondag 2 oktober 2011 om 16:00 uur EXPOSITIE

Creatures. Formaat: 50x40 cm Gerda van Leeuwen

1429. Gebruikte vuilniswagens, containerchassis, boxpersen en aanhangwagens

Inleiding. Veel plezier en een goede veiling, Namens het bestuur van de Vereniging KrimpenerKunstWaard

De Vier Eenen Heren. Speler Kolfclub Punten Slagen Gemiddelde

452. Tuin- en - Landbouw Themaverkoop

dsts NIEUW AMSTERDAM door dr. NICO GUNS met medewerking van Rob Holdermans, Joop Schenkel, Jaap van Dam, Jan Nierop en vele anderen

6 tot 15 oktober 2017 Leegstaand winkelpand Genk-Centrum

VEILING REGLEMENT. van de S-HERTOGENBOSSCHE FILATELISTENVERENIGING. Pagina 1

Beweging tot religieuze vernieuwing. Beweging tot religieuze vernieuwing Johanneskerk Gemeente Zutphen

JANUARI Yogacollege Tilburg. Telefoon:

Dit document bevat een beknopte handleiding voor het gebruik van de Windows versie van V-Base.

Olieverf op paneel. Uitzonderlijk gedetailleerd geschilderd

729. Directe verkoop 50 industriële robots Kuka KR150/2

Vrijdag 16 november 2012 Grote Kerk Vlaardingen. Kunstveiling. ten bate van de inrichting van Museum Vlaardingen. Veilingmeester: Jan Kroes

Keukenveiling bij Kroonkeukens

Uurroosters administratie

1411. Lift voor het wassen onder spanning in berichten T.H. T 400 KVA

Catalogus Verkoop bij inschrijving. Winkelinventaris

200. Supermarkt apparaturen

Nummer 6, 2 maart 2016 Schooljaar

ICN Onderzoeksagenda

UNST & ATELIER ROUTE 2015

Veiling nr.118 wordt gehouden op zaterdag 8 december Openbare

DIGITAAL TIJDSCHRIFT VOOR CULTUUR, KUNST EN LANDSCHAP FLEVOLAND 01 / 2014

493. Tractor, opleggers en aanhangwagens

Aard van de te verkopen goederen:

212. Compressorent en Zonnepanelen

KUYF COLLECTIE-STUDIO

Wat heb je nodig? Fotocamera, pen, papier, KIJKWIJZER galerie/ atelier, SPIEKBRIEF: telefoneren, afspraak maken en vragen maken.

VEILINGNIEUWS Elandsgracht 109 Amsterdam Lijnbaansgracht Asd

Cursusaanbod en workshops

Welkom in Emma Ontmoeting & gezelligheid in Emma!

deelnemende kunstenaars

Zondag 4 September. Dinsdag 6 September. Woensdag 7 September. Donderdag 8 September. Vrijdag 9 September

13 T/M 15 SEPTEMBER 2015 ONLINE VEILING. van: BUFFET-, BOEKEN-, OOSTERSE KASTEN, DRESSOIRS, TV-MEUBELS ETC. TE DOETINCHEM

642. Vuilniswagens. Verkoop informatie Aantal : 3 Dendermonde (België)

persinfo dan van severen collectiepresentatie

VEILINGVOORWAARDEN VEULENVEILING 2015

1249. Vervoer vrachtwagens

Creatieve projecten uit de diaconale praktijk

1094. Kluizen. Startdatum : 04 september 2018 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 18 september 2018 vanaf 18:30

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

Kunstveiling 17 december uur. locatie: Havenkerk Lange Haven 72, Schiedam. meer informatie:

Algemene Voorwaarden Verkoop Domeinen Roerende Zaken 2015

Catalogus Faillissementsverkoop bij inschrijving van twee bandenpersen en 13 mallen. Joop Arts BV

Veilingcatalogus Faillissement O'chelle Henk van der Doelen VEGHEL

NIEUWE TOPSTUKKEN UIT HET BRUGSE PRENTENKABINET

Ve r k o o p v o o r w a a r d e n :

1218. Bouw Themaverkoop

1196. Liquidatie van kinderkleding (-50% tot 70%)

De Algemene voorwaarden en de Specifieke voorwaarden van verkoop zijn van toepassing op alle kavels. SPECIFIEKE VOORWAARDEN

199. SPEELTUIN VOOR KINDEREN EN MEUBILAIR

Over cijfers en getallen gesproken

DE AANSCHOUW VEILINGCATALOGUS 15 SEPTEMBER Voor meer informatie:

REGLEMENT van de 5e Tentoonstelling van de Belgische PASTELLISTEN

Leemsteeg ongenummerd te Wilp

Benefiet Kunstveiling Zaterdag 30 mei 15.30 17.30 uur KADE40 Westhavenkade 40 Vlaardingen 2

Veilingboekje Zaterdag 30 mei 15.30 17.30 uur KADE40 Westhavenkade 40 Vlaardingen Benefiet Kunstveiling met werk van Vlaardingse kunstenaars Presentatie Jack Kerklaan Kijkdagen dinsdag 26 t/m vrijdag 29 mei van 10.00 tot 20.00 uur (vrijdag tot 17.00 uur) en zaterdag 30 mei van 10.00 uur tot 14.30 uur Organisatie: Stichting Vrienden van KADE40 KADE40 is het centrum voor kunst- en cultuur aan de Westhavenkade 40, in Vlaardingen www.vriendenvankade40.nl 3

Voorwoord Beste kunstliefhebber, beste Vlaardinger Voor u ligt het veilingboekje van de Benefiet Kunstveiling KADE40. In deze catalogus treft u een overzicht van de kunstwerken aan. 37 Kunstwerken worden kort toegelicht. Een groot aantal is afkomstig van Vlaardingse kunstenaars. De opbrengsten worden gebruikt om nieuw werk voor de Kunstuitleen KADE40 aan te kopen. Jack Kerklaan zal de kunstveiling als veilingmeester begeleiden. Kijkdagen Dinsdag 26 mei, woensdag 27 mei en donderdag 28 mei van 09.00 tot 22.00 uur; Vrijdag 29 mei van 09.00 tot 17.00 uur en op zaterdag 30 mei van 10.00 uur tot 14.30 uur. De Benefiet Kunstveiling wordt georganiseerd door de Stichting Vrienden van KADE40. De vrienden van KADE40 vormen een netwerk van Vlaardingers die kunst en cultuur een warm hart toe dragen. Een aantal keer per jaar ontmoeten de vrienden elkaar voor een exclusief concert, een bijzondere lezing of een andere vriendenactiviteit. Daarnaast organiseren de vrienden van KADE40 een aantal benefietactiviteiten. De inkomsten hiervoor komen ten goede aan extra projecten waar KADE40 nu nog geen budget voor heeft. Wij ontmoeten u graag op de Benefiet Kunstveiling KADE40 op 30 mei om 15.30 uur aan de Westhavenkade 40 te Vlaardingen, Stichting Vrienden van KADE40 Ook vriend worden van KADE40? Kijk op www.vriendenvankade40.nl 4

Kavel- nummer Naam kunstenaar Naam kunstwerk Techniek Basisbod Afbeelding 1 Thijs Overmans Luiken ( 56/) 2 Stanske de Bruijn zonder titel Zeefdruk kleur 3 Anne Burger Zonder titel Aquarel 4 J.J. Oldenhof Varkens Gemengde techniek 5 Piet Warffemius Zonder titel Ets 6 Louis Looijschelder Venetiaans landschap 1 Pastel 2 7 Remi Poppe zonder titel krijttekening 8 Jan Homan Zonder titel 14/25 houtsnede 9 Ben Palli Zonder titel Aquarel 5

Kavel- nummer Naam kunstenaar Naam kunstwerk Techniek Basisbod Afbeelding 10 L Way- Nuis Bloemetje voor jou en vivew la liberte Ets 11 Remi Poppe Zonder titel Olieverf/ schilderij 2 12 Pietertje van Splunter Hek Acryl 0 13 Rob Figee Nazgul tower Acryl 2 14 Hans van Leeuwen Zonder titel Gemengde techniek 15 Cees Lesuis Nachttekening Maassluis 8 Gemengde techniek 0 16 Joop van Esch Zonder titel Olieverf/schil derij 17 Marjon Hoogendijk Voorstudie Awakening Gemengde techniek 18 I.L. van Haastert Een fragmentarisch uitzicht Acryl 1.000 6

Kavel- nummer Naam kunstenaar Naam kunstwerk Techniek Basisbod Afbeelding 19 Jan Naezer Zonder titel Ets 2 20 David Lavington Santa Barbara 23/38 21 Wilma Kuil Zonder titel Zeefdruk 22 Cor Otte Zonder titel Ets - droge - naald 23 Piet Fioole Hollands landschap II 26/40 24 Jaap Hillenius Reflectie 49/ Ets 25 Hans Landsaat De rots/ de heuvel/ Een brug Ets 26 Dick Blacquiere Rozen Aquarel 27 Reinier Lucassen Zonder titel 58/60 Litho 7

Kavel- nummer Naam kunstenaar Naam kunstwerk Techniek Basisbod Afbeelding 28 Herman Berserik Zonder titel Ets 29 H.P.M. van de Ploeg 2 Onafscheidelijke kameraden 2/10 Litho 30 Dik Kats Er rijst iets op Olieverf/ schilderij 2 31 David Lavington Santa cruz 29/40 32 Hermine Arends Fluitspelend meisje Pastel 33 Lucas Silawanebessy Zonder titel 34 Dik Kats Bladvormen Acryl 35 Willem Kerklaan Zonder titel Acryl 0 36 Ed van Zanden Havengezicht Oostindische inkttekening 37 Hilde Mohring Ijshockeyers III 15/40 8

Spelregels Benefiet Kunstveiling 30 mei 2015 1. De kunstwerken worden verkocht door Stichting Vrienden van KADE40. 2. Omschrijvingen in het veilingboekje en alle inlichtingen schriftelijk of mondeling gegeven, zijn naar beste weten van de zijde van de Stichting Vrienden van KADE40 gedaan en kunnen geen aanleiding geven tot verhaal. 3. Een ieder wordt geacht voor zichzelf te hebben gekocht en is aansprakelijk voor betaling. 4. De Stichting Vrienden van KADE40 behoudt zich de volgende rechten voor: Te allen tijden wijzigingen aan te brengen in de orde van verkoop. Nummers toe te voegen of te doen vervallen. Kopen te combineren of te splitsen. Kopen niet te gunnen of aan te houden. Goederen te herveilen indien de koper zijn/haar volledige naam en adres aan de veilinghouder weigert bekend te maken. Namens kopers of verkopers biedingen uit te brengen. Kopen waarover een verschil is gerezen, opnieuw in veiling te brengen. Zonder opgaaf van redenen personen als bieder of koper te weigeren. 5. Betaling dient te geschieden in Euro's, voordat de kunstwerken in ontvangst genomen kunnen worden. 6. Tijdens de veiling worden geen kunstwerken afgegeven. 7. Eerst na afloop van de veiling en op vertoon van een betalingsbewijs kunnen de kunstwerken in ontvangst genomen worden. Dit is tevens mogelijk na afspraak, tijdens de openingsuren van KADE40. 8. De kunstwerken dienen binnen twee weken na de veilingdag te zijn afgehaald. Belangrijke informatie tbv de kunstwerken 1. Voor- en achternaam van de schilder: naar onze mening en / of naar mening en opgave van Stichting KADE40 een werk van deze meester. 2. Titel: naar onze mening en/of naar mening en opgave van Stichting KADE40 de titel van het kunstwerk. 3. Niet alle restauraties en beschadigingen zijn vermeld. 9