KAVELLIJST Kringveiling Numismatische Kring Utrecht. 22 april 2015. Nr Omschrijving Cat. Kwal. Inzet Opbr. Bied 000 Antieke munten.



Vergelijkbare documenten
Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr december 2018

k 2 k 4 k 8 k 11 k 25

CATALOGUS NEDERLAND GULDENmunten

NIEUWE PRODUCTEN MOOIE MUNTJES

Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr december 2016

CATALOGUS NEDERLAND GULDENmunten

Munten - Schriftelijk

Muntencollectie Historische vereniging Oud Uitgeest

Muntencollectie werkgroep Oud Uitgeest

K 4 K 15 K 17 K 18. K 29w K 24

Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr februari 2019

Veilingcatalogus Veiling Auction

EURO JAARSETS 2015 MONACO

Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr oktober 2018

Bataafse Republiek ( )

Kavel Omschrijving Kwl Taxatie

9 TOPSTUKKEN speciaal voor u geselecteerd voor een mooie zomerprijs

EURO SPECIALS NIEUWE EUROLANDEN Complete set van 6 nieuwe landen + Leuchtturm album OUDE EUROLANDEN COMPLETE SERIES*

Volume: 0-49 zendingen per jaar Europa 0 2 kg 2-10 kg kg kg

Catalogus van Noord-Nederlandse Blokbeeldenaars

Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr december 2017

Karel de Geus. Veiling 47

FLEUR DE COIN LIJST 23 - LISTE 23 - JUNI 2014 MUNTEN (nr ) Gouden Munten - Monnaies en or

Tarieven Europa: staffel 1

Karel de Geus Muntveilingen BV

Munten Nederland in albums

VerzamelaarsMarkt.nl. Koninkrijksmunten. Provinciale Munten. Euromunten. munten

Tarieven Europa: staffel 1

Onderzoek gunstige prijsligging.

Munten - Schriftelijk

k 55 k 65 k 73 k Nederland PF

Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr november 2017

Bataafse Republiek ( )

Kavellijst Nalatenschappenveiling Zondag 31 maart Nr. Land Omschrijving / cat.nr(s). Cat. Kwal. Cat.w Inzet Opbr.

KAVELLIJST veiling 19 april Kav. Cat.nr. Toelichting Kwal. Cat.wrd. Inzet Nederland

Rijverboden in Europa Mei 2018

Bankbiljetten Nederland

KPC Beverwijk - Veilingprogramma voor de veiling ingevuld xlsx

Veilinglijst Beverwijk 9 maart 2015

Verkoopvoorwaarden. De veiling geschiedt in principe bij opbod, met in achtneming van de volgende tarieven:

TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN. JAARGANG 1951 No. 46 Overgelegd aan de Staten-Generaal door de Minister van Buitenlandse Zaken

Munten buitenland in albums

AANVULLINGEN en ERRATA BOEK ADDITIONS and ERRATA LIVRE/BOOK

Tijd Veld Poule Scheidsrechter Tijd Veld Poule Scheidsrechter Tijd Veld Poule Scheidsrechter Tijd Veld Poule Scheidsrechter

NU BELEGGEN IN BELGISCHE MUNTEN?

Europese feestdagen 2017

Europese feestdagen 2019

Europese feestdagen 2018

Veiling voorjaar 2019 update

catalogus Nederland Euromunten

AANVULLINGEN en ERRATA BOEK ADDITIONS and ERRATA LIVRE/BOOK

Nkr575-17_VeilinglijstDecember2017-Definitief

Thema 2 Om ons heen. Samenvatting. Meander Samenvatting groep 7. Landschappen. Klimaten. Samenwerking. de regering. Onder de loep.

PT Marktbeeld Uien. Marktinformatie binnen- en buitenland

Munten buitenland in albums

Bataafse Republiek ( )

West-Nederlotharingen / uitgiften op naam v/d Vorsten v/h Heilig Roomse Rijk

Tarieven Internationale registratie (Benelux basis) 2016

Nederland 0,10 0,10. Internationaal 0,10 0,10. Alarmnummer 112 Gratis Gratis

CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling - Online auction of the bankruptcy - Vente en ligne de la faillite. NUMIS bvba

De eerste zuiver gouden en zilveren munten deden wellicht hun intrede tijdens de regering van koning Croesus, (ca v. Chr.).

EURO JAARSETS 2016 EURO JAARSETS Italië 2 (incl. 5 euro zilver) Duitsland (A/J 5 plaatsen) Letland 2 (incl. 2 euro ooievaar)

EUROPA, OOST EUROPA, ISRAEL, TURKIJE, NOORWEGEN & VERENIGD KONINKRIJK GELDIG VAN 1 SEPTEMBER TOT 1 OKTOBER 2016

Kavel nr Inzender Omschrijving No cat Lim. Koper Losse zegels en blokken. 1 D Ned kinderzegels 1924 pf 141/143 3,50 2 D Ned kinderzegels 1925 pf

veiling auction munten penningen papiergeld coins medals paper money # 39 Holland Gouden dukaat 1583 met Willem de Zwijger

2 EURO HERDENKINGSMUNTEN 2019 EURO JAARSETS 2019 NEDERLAND 2018 PRIJSCOURANT. Winkel geopend: maandag-zaterdag uur

k 116 k 122 k 127 k 126 k 134

Postzegels - Losse nummers buitenland

Binnen EU bellen, sms en en surfen aan nationaal tarief

AANVULLINGEN en ERRATA BOEK ADDITIONS and ERRATA LIVRE/BOOK

De Botersloot - Munten

VEILING VOORJAARSBEURS 26 MAART 2016

Docentenvel opdracht 18 (De grote klimaat- en Europa- quiz)

Bij de tijd Groep 6 thema 3, les 1 De Opstand Werkblad 1. dit is Klaas. Klaas is veer-tien jaar. hij loopt al heel lang.

Data Only Tarieven en voorwaarden

Er waren in de 17 eeuw veel muntvervalsers. De experts onder hen maakten de meer waarde- volle munten

Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van onderhandelingen (art. 26 OESO)

Munten Nederland in albums

INVENTARIS VAN PIEDFORTS VAN DE SPAANSE NEDERLANDEN: Een oproep tot medewerking en melding van exemplaren.

veiling auction munten penningen papiergeld coins medals paper money # gulden goud 1892 LID

veiling auction munten penningen papiergeld coins medals paper money LID

Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van onderhandelingen (art. 26 OESO)

nr. 571 van LYDIA PEETERS datum: 18 april 2017 aan JOKE SCHAUVLIEGE Appel- en perenteelt - Interventievergoedingen

Instituut voor de nationale rekeningen. Statistiek buitenlandse handel. Kwartaalbericht 2013-I

Vluchtoord Uden tijdens WO I - Bevolkingsstatistieken

Numismatische Kring Bloembollenstreek en omgeving te Lisse

Toerisme in Cijfers Tourism in Figures. Aantal aankomsten per maand, 2016 Number of arrivals by month, 2016

JAAROVERZICHT 2010 gedetailleerd per Categorie, Regio en Land Bron: CBS

veiling auction munten penningen papiergeld coins medals paper money # Gulden 1810 # Gulden 1810 LID

Uitwisseling van bankinlichtingen Kalender van onderhandelingen (art. 26 OESO)

Product Maximumformaat Maximumgewicht

CIJFERS BELGIË OVERNIGHT STAYS

Beeldcatalogus GMVV veiling 108 van 6 april 2019 p. 1

Toeslagen Belastingdienst. Berekening zorgtoeslag 2018

TRACTATENBLAD VAN HET KONINKRIJK DER N E D ERLAND E N. JAARGANG 1961 Nr. 155

Zuivelproductie per land 2015 Dairy production by country

ANNEX BIJLAGE. bij VERSLAG VAN DE COMMISSIE AAN HET EUROPEES PARLEMENT EN DE RAAD

Tiel, Stadsgracht. Knopen, munten en penningen

Nalatenschapveiling 29 oktober Wijkhuis De Brem, Rijpelplein 1.

Bloembollenstreek e.o. Jaargang 47, nummer 6 - februari 2018 KRINGNIEUWS. Deze maand in kringnieuws

Transcriptie:

KAVELLIJST Kringveiling Numismatische Kring Utrecht. 22 april 2015 Biedingen beneden de inzetprijs kunnen niet worden geaccepteerd. Zowel de koper als de verkoper betalen op de aan- en verkoopprijs een toeslag van 10% ten behoeve van de kring. Aangezien het een interne veiling betreft zijn de aan- en verkopen vrij van BTW. Nr Omschrijving Cat. Kwal. Inzet Opbr. Bied 000 Antieke munten Egypte 001 Ptolemeus I 305 285 v. Chr. 1 stater Ae 22 8,73 g, r Cyprus Vz kop van Aphrodite Kz Adelaar st. op bliksen 002 PtolemeusII 246 221 v. Chr. Ae 35 Alexandrië Vz kop v. Zeus. Kz Adelaar op bliksem 003 Ptolemeus VI 180-145 v. Chr. Ae 20 8,55 gr Cyprus. Vz kop v. Zeus Kz Adelaar op bliksem 004 Ptolemeus XII 55-51 v. Chr. Ae 24 7,25 gr. Cyprus. Vz kop v. Zeus Kz Adelaar, hooftooi van Isis 005 Nero 54-68 n. Cr. Tetradrachme Jaar 11 is 64/65 Vz. Kop naar rechts Kz borstbeel Serapis (Alexandri ) 006 Carius 282-285 n. Chr. Tetradrachme Jaar 2 283/84. Vz kop n. r. Kz Elpis lopend n. links (Alexandrië) 007 Maximunianus 286-305 n. Chr.Tetradr. jaar 9 293/94 Kop n. r Kz Honoria staand n. L Concordia Rome 008 Fonteius denarius 108 107 v. Chr Vz Dioscuri. Kz Galei n. R 009 Claudius Pulcher, denarius 111-110 v. Chr. Vz kop v. Roma Kz. Victoria in driespan Svor 78 Sear 7755 Seat 7817 Svor 965 Sear 7901 Svor 1426 Sear 7950 Svor 1842 Sear 2001 KG 14.84 Sear 12379 KG 115.10 Dat. 5936 KG 120.87 1 ZF 30,00 ZF 30,00 ZF 12,00 Fr 18,00 ZF 30,00 ZF 15,00 ZF 15,00 Sear 184 ZF 20,00 Sear 176 ZF 30,00 010 Claudius, As 41/42 n. Chr. S ear 1857 ZF 38,00 Vz Kop n. L Kz Constantia 011 Vespasianus As 69-79 RIC 502 Fr 10,00

Vz. Gelauwerde kop Kz Victoria 012 Trajanus, denarius 96-111 n. Sear 3153 ZF 15.00 Chr. Vz. Gelaywerde kop. Kz Justitia RIC 301 013 Gallienus, Antoninianus 254/255 Sear 10.340 ZF 20,00 Vz Borsdtbeeld R Kz Gallienus. 014 Gallienus Maximus, Follis (Siscia) 295-96. Vz gelauwers borstbeeld Kz Genius B= 2 e officia 015 Maximus II 308-310 Follis (Heraclea) Vz gelauwerd borstbeeld Kz Genius 016 Constantius II 337-361 (Siscia) Ae2. Borstbeeld n. R Kz soldaat spiest gevallen ruiter 017 Constantius II 337-361 (Siscia) Ae 3 Vz Kop n. r. Kzid. 016 RIC 901 Sear 14365 ZF 15,00 Sear 14.721 ZF 15,00 Sear 18.128 ZF 15,00 Sear 18.271 ZF 8,00 Diverse antieke munten 018 Phoenicia Ae 17 162/161 v. Chr. Vz. Kop v. Zeus. Kz Galei 019 SYRIA Antiochië, Philippus I Tetradrachme214-249. Vz borstbeeld n. R Kz. Adelaar 020 Thracia, Ae Diobol 1,25 gr. Vz gehelmde kop. Kz Wiel met 4 spaken 021 Thracia 3 e -2 e eeuw v. Chr. Ae 14 Vz. Kop v. Ister. Kz Dolfijn aangevalen door arend 022 Indo-Grieks. Bactria 1 drachme Apollodotos II 110-80 v. Chr. Vz Borsbeeld n. R. Kz Athena 023 Lot griekse en romeinse munten 9 stuks Lafaille 580 ZF 15,00 VGL GIC 3956 ZF 35,00 Sear 1673 Pr 30,00 Sear 1672 ZF 15,00 Sear 7672 MACW 2054-2057 Fr 18,00 Fr.- Zfr 10,00 100 Nederlandse munten 101 25 cent 1906 Pr 40,00 102 25 cent 1941 zink m. origin. Unc 25,00 kleur 103 25 cent 1901 smalle hals Unc 100,00 104 ½ cent 1912 in NGC slab ms65 Fdc 50,00 105 5 cent 1939 schitterende Fdc 15,00 verkleuring 106 5 cent 1908 Pr 5,00 107 5 cent 1932 Unc 30,00 108 5 cent 1938 in PGCS Unc 25,00 2

109 1 cent 1919 in PCGS Unc 25,00 110 ½ gulden W III 1860 Zfr 20,00 111 ½ gulden W III 1863 Zfr 20,00 Provinciale munten 112 Zeeland 2 duiten 1754, samen 35,00 1 Luctor et emergo 1 Luctor et ementor V 96.2 V 96.3 Fr Zfr 113 Zeeland, 1/8 dukaat 1786. Pietje V 87.4 Zfr 60,0 114 West-Friesl. duit 1663 V 75.7 Fr 15,00 115 Overijssel, duit 1628 V 144.6 Fr 12,00 116 Kampen arendschelling 1612-19 V 165.2 Fr 20,00 117 Brabant Hertog Jan 1268-1294 GH V 5/10 Zf 25,00 118 Brabant Philips II, duit 1555- GH 234-1 Zf 10,00 1598 119 Brabant Karel V, korte GH 198-1 Fr - 5,00 120 Vlaanderen Philips IV 1621 65 GH 328-6 G 20,00 ½ ducaton 1656 R 121 Vlaanderen, dubbele groot GH 23-3 Zf 30,00 Karel de Stoute 1467-1477 122 Holland, leeuwendaalder 1606- ZG 30,00 07. Vervalsing uit die tijd.- Tin verzilverd???? 123 West-Friesland, duit 1739 V 76.4 Pr 45,00 124 1 cent W III 1876 Pr 10,00 200 Nederlandse muntsets 201 Juliana 1 cent t/m 2,50 gld, 135 st. 5,00 300 Nederland; overzeese gebiedsdelen Geen aanbod 400 Buitenlandse munten Duits Noodgeld 1914-1923 401 Cassel 10 pfennig 1917 ijzer F 78.4 Fr 2,00 402 Coblenz 10 pfennig 1918 ijzer F 80.1 a Fr 2.00 403 Coblenz 25 pfennig 1918 ijzer F80.2 Fr 2,00 404 Coblenz 10 pfennig 1921 ijzer F 80.5 Fr 2,00 405 Darmstadt 10 pfennig 1917 zink F 88.1 \A Zg 2.00 406 Düren 10 pfennig 1918 ijzer F 105.8 Zf 2,00 407 Elbefeld 50 pfennig 1918 ijzer F 111.6 A Fr 2,00 408 Emmerich 10 pfennig 1918 ijzer F118.2 Fr 2,00 409 Gelsenkirchen 50 pfennig 1919 F 154.1 Fr 2,00 ijzer 410 Hamburg 5/100 verrechnungsmarke 1923, aluminium F 637.2 Pr 2.00 3

411 Iserlohn 50 pfennig 1917 ijzer F 228.5 A Zg 2,00 412 Magdenburg 10 pfennig 1921 F 312 A Pr 2,00 alumin. 413 Münster 10 pfennig 1918 ijzer F 350.3 A Pr 2,00 414 Münster 25 pfennig 1918 ijzer F 350.4 Fr 2,00 415 Mülheim 25 pfennig 1921 ijzer F 344.7 Fr 2,00 416 Oberhausen 10 pfennig1919 ijzer F 390.2 Fr 2,00 417 Suhl 10 pfennig z.j. ijzer F 528.5 Zg 2,00 418 Solingen 10 pfennig 1919 ijzer F 508.4 Zg 2,00 419 Worms 10 pfennig 1918 zink F 615.1 Fr 2,00 420 Worms 10 pfennig 1919 ijzer F 604.5 Fr 2,00 gewone munten 421 5 mark Duitsland 1971 F Km 121.1 Proof 15,00 422 5 mark Duitsland 1972 J Km 112.1 Proof 15,00 423 5 mark Duitsland 1969 J Km 112.1 Proof 20,00 424 Zwitserland, 1 Rappen 1914 Km 3.2 Zfr 1,00 425 Zwitserland, 1 Rappen 1931 Km 3.2 Zfr 1,00 426 Rusland, 20 kopeken 1915 Km22a.2 Pr 4,00 427 Finland, 5 pennia 1901 Km 15 Zfr 3,00 428 Finland, 5 pennia 1905 Km 14 Pr 5,00 429 Engelse dominions lot munten 3,00 4 st Jersey, Guernsey, Man, Can. 430 Duitsl. Würtenb. 3 mark 1909 Km 221 Zf 35,00 431 Duitsl. 10 mark 1990 800 jr Km # 176 Fdc 20,00 Deutscher orden 432 Duitsl 50 pf 1990 F Km 109.2 Pr 1,00 433 Oostenr. 25 sh. 1962 A. Km 2892 Pr 10,00 Bruckner 434 Tunesië ½ dinar 1976 FAO Fr 1,00 muntp 435 Trinidad & Tob. 1 cent 1972 Y 1 Zfr 1,00 Nog meer Duits noodgeld 436 Hamburg 200.000 mark 1923 Unc 3,00 437 Crefeld, 20 pf. 1919 Zfr 2,00 strassenbahn 438 Cassel, 10 pf 1919 F 78.5 Zf 1,00 439 Pössneck, 10 pf 1918 F427.1 Zf 1,00 440 Mülheim 25 pf 1917 F 344.1 Zf 1,00 441 Geldenkirchen, 50 pf 1919 F 154.1 Zf 1,00 442 Leipzig, 20 pf strassenbahn Zf 2,00 443 Rudolstadt 1920 ½ mark F 457.9 Pr 4,00 444 Westfalen, 10.000 mark 1923 Unc 20,00 Verguld koper Oud Duits geld ( op 1 na) 445 Frankfurt heller 1821 Km301 Zf 3,00 446 Frankfurt 1 pf 1819 Km-Tn 7 Zr 3,00 447 Franfurt 1 theller 1807 Km-Tn 1 Zf 6,00 448 Franfurt ¼ halbag 1818 Km-Tn 3 Zf 8,00 4

449 Münster 2 pf 1790 DOM Capituz C# 1 Zf 3,00 450 Stadt Muntz 1 pf. 1786 Zf 4,00 451 Duitsland 5 pf 1910 Km 18 Zf/pr 2,00 452 Frankfurt 1 Heller1819 Km301 F 2,00 453 Frankfurt 1 Heller 1820 Km 301 Pr 7,00 454 Oldenburg 3 Schwaren 1860 B Km 191 Zf 4,00 455 Baden 1 Kreuzer 1869 Km 252 Zf 2,00 456 Baden 1 Kreuzer 1864 Km 242 Zf/pr 3,00 Overig buitenland 457 Luxemburg 2 centimes 1854 Utr. Km 21 Zf 15,00 458 Luxemburg 10 centimes 1870 Km 23.1 Zf 3,00 459 Monaco 50 centimes 1924 Km 110 ZF 4,00 460 Gr. Brittanië farthing 1837 Km 705 ZF 6,00 461 Gr. Brittanië farthing 1856 Km725 Zf 10,00 462 Sarawak 1 cent 1870 Km 6 Zf 3,00 463 Br noord Borneo 1 cent 1889 Km2 Pr 10,00 464 Br. Noord Borneo 1 cent 1889 Km 2 Zf 3,00 465 Zweden 5 kronen 1935 Km 816 Unc 7,00 466 Lombardije / Venetië 1 C# 35.1 Fr 3,00 soldo1862 467 Noorwegen 25 kronen 1970 Km 414 Unc 15,00 468 Letland 5 lati 1932 Km 9 Unc 18,00 469 Polen, onder Rusl. 6 groszy 1759 C# 45a Fr 65,00 Nog wat oud duits 470 Aken, 12 Heller 1792 Km 51 Zf 5,00 471 Saksen, 1/24 thaler 1623 Km 7 Zf 45,00 472 Saksen 1/24 thaler 1667 Km 471 Zf 20,00 473 Hamburg 1 shilling 1725 Km 160 F / zf 5,,00 474 Hessen-Kassel, zilver gr. 1864 Km 615 F /zf 5,00 500 Buitenlandse muntsets Geen aanbod 600 Bankbiljetten 601 Polen 2 x 100 Zl. 1976, 1.000 Fr/zfr 1,00 Zl.1975 602 Hongarije 20, 50, 100 forint Unc 3,00 603 Rusland, postgel, 4 x 10 kopeken Pr 10,00 604 Tsjecho-slow. 4 st. 1960, 61, 64, Unc 10,00 70 605 Franse Assign. 2 st 50 sols, 10 sous Fr 2,00 700 Penningen 701 België Oostende 3 florijnen Unc 1,00 702 Aken, raadspenning 1752 Zf 10,00 703 Frankrijk Louis XIII 1610-14 Zf 10,00 5

704 Engeland, Victoria 1850 Zf 4,00 800 Boeken 801 Een kostbaar bezit 1995 Kon. Unc 5,00 P. K. 802 Tijdschrift v. Munt en 1,00 peningkunde 1902 10 e jrg. 1 t 803 De muntslag ten tijde v. Kon. W 2,00 I 804 Idem Willem II 2,00 805 Greek coins and their values1975 H.A. Seayby 2,00 806 Roman coins and their values D.R. Sear 2,00 1974 807 Het muntregt der Nederl. 1857 H.O. Teith 1,00 808 25 jr Rijksmunt 1902-1927 C. Hoitsema 1,00 809 Dictionart of Num names 1973 M.M.. Salton 2,00 810 The Numismatist April 1992 0,50 811 IdemApril 1992 0,50 812 Idem April 1992 0,50 813 Idem Juni 1993 0,50 814 Idem Juni 1995 0,50 815 Idem Juni 1995 0,50 816 Ridders in een klooster. Het H. Biesma 1,00 Duitse (Paushuize) huis in Utrecht 2.000 817 Coins of the World 1750-1850 W.D. Craig 2,00 818 Kon. Ned. Munt jaarverslag 1,00 2000 819 Paper money of the USA Unc 3,00 820 De Ned. munten 1972 H. E v. 0,50 Gelder 821 De nieuw munten van Ned. 2 st. 0,50 822 De Ned. munten vanaf 1795 J. Mevius 0,50 823 Ids Wiersma tekent s Rijks 1997 0,50 Munt 824 100 jaar vorstinnen op munten Rijks munt 0,50 en penningen 1990 825 De Ned. munt te Brussel 1819-30 Rijks munt 0,50 826 Kon. Bezoeken aan de munt in A.A.J. 0,50 de 19 e eeiw uit. 1999 Scheffers 827 Muntlatijn door Pieter Kok 1998 0,50 828 Gold coins of the World 1 e editie 1,00 829 Idem 2 e Editie 1,00 830 Idem 3 e Editie 1,00 900 Diversen 901 Doosje munten en penningen 21 st 1,00 6

902 Duitsland 70 munten 3,00 903 2 kilo munten 6,00 904 Duitsland 20 oude munten 2,00 905 Diversen; lot 25 munten 3,00 Onderscheidingen 906 België, IJSER medaille 1914 15,00 907 België, oorlogskruis 1914 1918 15,00 908 Frankrijk, oorlogskruis 1914-18 15,00 909 Duitsland, weltkriegkreuz 14-10,00 18 910 Nederland, mobilisatiekruis 1914-1918 17,00 Categorie: Legenda KM : Krause, Mishler RIC: Roman Imperial Coinage Sear: David R. Sear KG: Kampman, Genshow Svor: Svoronos ( oude schrijver) F: Funk D: Datari Laf: Lafaille GIC: Greek imperial Coins MACW: Mitschner Ancient Classical Woorld V: Verkade GH: Van Gelder & Hoc Y: Yeoman C# : Graig 7