Veilingcatalogus Gibson Netherlands 4 Voorraden

Veilingcatalogus Gibson Netherlands 3 Voorraden

Veilingcatalogus Gibson Innovations Netherlands 5 Voorraden

Veilingcatalogus Gibson Netherlands 6 Voorraden

Veilingcatalogus Faillissement Gibson Innovations Netherlands 1 en 2

Veilingcatalogus Faillissement Second Life Electronics

Portable, Design, 2.0, 2.1, 5.1 multimedia luidsprekers hoofdtelefoons en home entertainment. November a passion for sound

2D Blu-Ray speler (high definition) Multiroom TX Wi-Fi Smart share Premium contents 1 HDMI out USB External HDD BP350

Full-HD breedbeeld LCD-televisie Motion Plus 4 HDMI-aansluitingen 2.0 USB-aansluiting Real Movie techniek voor optimale weergave van films

Portable, Design, 2.0, 2.1, 5.1 multimedia luidsprekers hoofdtelefoons en home entertainment. Oktober a passion for sound

Portable, Design, 2.0, 2.1, 5.1 multimedia luidsprekers hoofdtelefoons en home entertainment. Zomer a passion for sound

Veilingcatalogus Faillissement 7 Dresses

Portable, Design, 2.0, 2.1, 5.1 multimedia luidsprekers hoofdtelefoons en home entertainment. Juni a passion for sound

Veilingcatalogus Inbrengveiling eerste kwartaal 3 Sieraden

PHILIPS audio. Net Price. Action Price SPR / SBC RU / SBC / SHL 5800/10 526/ ,99 18

279 99* *Betaal en krijg 50 terugbetaald via Huawei.

V. Wat is het kleinste tv formaat passend bij de dit product? A. De minimum schermafmeting is 40 inch (102 cm).

575,- VAN 749,- WINKEL HOORN ELKE ZONDAG GEOPEND VAN UUR SAMSUNG LED-TELEVISIE (UE40H6670) SMART 102 CM

Korting 25 % Geldig t/m Geldig t/m Korting 15 % Geldig t/m Geldig t/m

GTX-20B Portable bluetooth speaker

VAP incl. BTW EAN SKU EUR Invisible Control 2 tafelmodel, 2 (max. 4) apparaten, zilver 34,95

Sintvoordeel. Draadloze bluetooth speaker SRS-XB20

Sintvoordeel 799,- 39,- 79,- * Voor. Voor. Voor

prijslijst Audio & Video at Home - Benelux

Haal het WK dichter bij met Philips!

AUDIO EEn stimulerend geluid zonder lawaai

Tot 500 retour. op geselecteerde modellen Ambilight TV en Home Cinema sets * 2011 Universal Studios. All rights reserved.

499.- UW OUDE LCD TV IS GELD WAARD! 48" Lever nu uw LCD TV bij ons in en krijg tot wel korting op uw nieuwe TV!

Promotieprijslijst demomodellen en eindereeksen 05/2019

Reseller prijslijst Audio & Video at Home - Benelux

Veilingcatalogus Faillissement Bergman Handelsonderneming BV

Combi voordeel. Bluetooth speaker BOOM Swimmer JR

Veilingcatalogus Deurendump

juni. De beste aanbiedingen voor alle vaders! Adviesprijs: Smartphone

PHILIPS UHD 43PUS ,00. Kenmerken TEPPERS ELECTRO BVBA. Artikelcode : PI43PUS730312

PHILIPS UHD 43PUS ,00. Kenmerken PAJOTTENLAND ELECTRO BVBA. Artikelcode : PI43PUS730312

PHILIPS UHD NANOLED 49PUS ,00. Kenmerken. Artikelcode : PQ49PUS850312

Portable, Design, 2.0, 2.1, 5.1 multimedia luidsprekers en hoofdtelefoons. Augustus a passion for sound

PHILIPS UHD NANOLED 49PUS ,00. Kenmerken RTV DEVLIEGHE DANNY. Artikelcode : PQ49PUS830312

PHILIPS UHD NANOLED 49PUS ,00. Kenmerken. Peeters Electro -BVBA. Artikelcode : PQ49PUS830312

SAMSUNG UHD UE49MU ,00. Kenmerken. Artikelcode : SGUE49MU7000

PHILIPS UHD 50PUS ,00. Kenmerken. Artikelcode : PI50PUS670312

GE Industrial Solutions. Connect with GE. Tot 31 oktober schenkt GE u tal van prachtige geschenken. ge.com/be/industrialsolutions

279,- Voordeel scoren! 299,- 69, , 95 Voor. Voor

Publieke prijslijst Audio & Video at Home - Benelux

Neem contact op met ons via of voor een scherpe, persoonlijke aanbieding. Beschikbare modellen:

SAMSUNG UHD UE65NU ,00. Kenmerken JIM-TV-STORE BVBA. Artikelcode : SGUE65NU8500

De beste apparatuur, nu voor de laagste prijs LED in Full HD en UltraHD (4K) TELEVISIES Samsung SMART TV

SAMSUNG UE46F8500 UE 46 F 8500

Veilingcatalogus Faillissement GM Raven

Veilingcatalogus Bedrijfsbeeindiging Uitzendbureau

PHILIPS UHD 50PUS6503/12 649,00. Kenmerken. Artikelcode : PQ50PUS650312

PHILIPS UHD OLED 65OLED ,00. Kenmerken. Artikelcode : PQ65OLED97312

SAMSUNG QLED QE65Q7F 3 299,00. Kenmerken DUBOIS MARC ELECTRO. Artikelcode : SQQE65Q7F

PHILIPS UHD 43PUS ,00. Kenmerken. Artikelcode : PI43PUS670312

WELKOM BIJ DE FAMILIE. THE WIRELESS HiFi SYSTEM

BEELD: 4/02/2017 excl btw incl btw 49,59 60,00 74,38 90,00 107,44 130,00 107,44 130,00 132,23 160,00 239,67 290,00 322,31 390,00

Hoofdtelefoons. Bluetooth speakers

PHILIPS UHD LED 43PUS ,99. Kenmerken. Artikelcode : PI43PUS650312

PHILIPS UHD NANOLED 65PUS ,00. Kenmerken JIM-TV-STORE BVBA. Artikelcode : PQ65PUS850312

Special. Smart. Het. nieuwe h rt van ons huis. Ontdek de toekomst van TV: de nieuwste ontwikkelingen. Mijn huis, mijn Electro World

PHILIPS UHD LED 65PUS ,00. Kenmerken. Artikelcode : PQ65PUS750212

PHILIPS UHD OLED 65OLED ,00. Kenmerken. Artikelcode : PQ65OLED87312

SAMSUNG QLED QE55Q7C CURVED 1 799,00. Kenmerken. Artikelcode : SQQE55Q7C

849,- WIJ VIEREN 25 JAAR EURONICS MET DE BESTE ACTIES! best of electronics! GRATIS BLU RAY SPELER BDPS 1500 T.W.V. 69,-

De beste aanbiedingen

Heeft u genoeg van al die snoeren? Met de EX1 serie van Sony geen zichtbare snoeren meer!

QLED 4K ECORUILDEAL TOT 500 KORTING* Jouw vakman, steeds dichtbij ZIE UITLEG P.6 ECO RUILDEAL KASSAKORTING** OMRUILPREMIE* ECO RUILDEAL

Mazda 16-pins Bluetooth streaming interface incl. Carkit functie & AUX optie

1 klep, 1 vak, 1 glazen legplank Optioneel met stofbespannen klep (STS) Optioneel met subwoofer voorbereiding (SP)

STAX hoofdtelefoons. SRS-007 MKII systeem 2 SR-007+SRM-727II 4999

Ontdek het Sonossysteem

VERGEET ALLES WAT JE EERDER GEHOORD HEBT

MOONLIGHT INTERNATIONAL 1

399 * 569 * ELECTRO GROSEMANS. Spalbeekstraat SPALBEEK-HASSELT - Tel. 011/

CCD BT Coach Control Display BlueTooth. Displayunit voor CCS Tuner met SW, TMC-out voor PX-V Geïntegreerde CD-speler

Schappenplan 120 x 150 cm

Waterdichte Draadloze SpeakerBal

PROMOTIE BOUW PROFI Juni Juli 2014

BASIS DRAAGBARE PROJECTOR 2600AL

SAMSUNG QLED QE88Q9F ,00. Kenmerken. Artikelcode : SQQE88Q9F

Dockingstation, PoE switches, HDMI oplossingen

SplashVision waterdichte televisies

SAMSUNG QLED QE55Q8C CURVED 2 799,00. Kenmerken ELECTRO DAVID. Artikelcode : SQQE55Q8C

PHILIPS UHD LED 65PUS ,00. Kenmerken BART VOET BEELD & GELUID. Artikelcode : PQ65PUS750212

Waarom kies jij voor een TV vloerstandaard?

799,- Voordeel op topmerken in mijn winkel: Euronics! IN EUROPA DE GROOTSTE, IN UW REGIO DE BESTE. euronics.nl. Smart 3D LED-TV UE 40 ES 6100

Elektronica en multimedia artikelen

AUDIO: 20/05/2015 excl btw incl btw. Disco Installaties 70,25 85,00

Daarnaast beschikt de module tevens over een bluetooth carkit functie.

SAMSUNG UHD UE49MU9000 CURVED 1 399,00. Kenmerken. Electro Van Cuyck. Artikelcode : SQUE49MU9000

SAMSUNG UHD UE40MU ,00. Kenmerken TV SNELSERVICE BVBA. Artikelcode : SGUE40MU6470

SONY BRAVIA OLED KD65A1B 3 999,00. Kenmerken. Geronika. Artikelcode : SCKD65A1B

PRIJSLIJST SEPTEMBER 2009

SAMSUNG QLED QE65Q7C CURVED 2 799,00. Kenmerken. Artikelcode : SQQE65Q7C

Veilingcatalogus Gibson Netherlands 4 Voorraden Kijkdag: Vrijdag 5 oktober 2018 van 13.00 tot 15.00 uur Sluiting veiling: Dinsdag 9 oktober 2018 vanaf 19.30 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van een kavel automatisch met vijf minuten verlengd indien er in de laatste drie minuten nog een bod heeft plaatsgevonden, net zolang totdat er in de laatste drie minuten niet meer wordt geboden. Afhaaldag: Vrijdag 12 oktober 2018 van 9.00 tot 13.00 uur Adres afhaal/ kijkdag : De Hoogt 47 Loon opzand Online veiling i.o.v. curator mr. drs. Dix van Turnaround advocaten te Best Met o.a. audiosystemen, portable speakers, hoofdtelefoons en oortjes, speakers, audioapparatuur notebooks mini TV's PHILIPS consumentenelectronica audiokabels batterijen HUE lampen etc. Biedingen uitsluitend via onze website: www.hnvi.nl Voor vragen of informatie: info@hnvi.nl of 0416-850622

Kavel Omschrijving Startbod excl. opgeld en BTW G001 46-inch flatscreen TV PHILIPS 46PFL8008K/12 met 3-zijdig ambilight en 100,00 afstandsbediening. Showroommodel. G002 Surround speaker systeem PHILIPS FIDELIO E6. Nieuw in doos. 150,00 Adviesverkoopprijs 899,-. Foto is van voorbeeldset. G003 Lampenset PHILIPS Hue Lux bestaande uit 2 lampen, bridge en bekabeling. 10,00 Adviesverkoopprijs 79,-. G004 Bluetooth HiFi system / DJ consol PHILIPS NX5 met afstandsbediening. 100,00 Showroommodel. G005 Speaker SONOS Play:5. Nieuw in doos. Zwart. 100,00 G006 Draadloos multiroom power micro muziek systeem PHILIPS Izzy BM60B. 50,00 G007 Draadloze hoofdtelefoon PHILIPS On-Ear BASS+. Blauw. SHB3075. 10,00 G008 Draadloze speaker PHILIPS Multipair Rood. 10,00 G009 AA Batterijen PHILIPS A4 Premium. 36 verpakkingen van 4 stuks. 144 25,00 batterijen. Houdbaarheid 10-2020. G010 Handheld telefoonset PHILIPS D230 Trio. 10,00 G011 Bluetooth HiFi system / DJ consol PHILIPS NX9. 2900W. Showroommodel. 100,00 Let op: exclusief speakers. G012 Surround speaker systeem PHILIPS FIDELIO E5. Nieuw in doos. 150,00 Adviesverkoopprijs 640,-. Foto is van voorbeeldset. G013 Mini HiFi systeem PHILIPS MCM2350. Showroommodel. 25,00 G014 Twee speaker FIDELIO Sound Sphere, houtlook. Nieuw in doos. 150,00 G015 Soundstage speaker PHILIPS Fidelio XS1 met draadloze subwoofer. 100,00 G016 Multiroom speaker PHILIPS IZZY BM50B. 30,00 G017 Micro muziek systeem PHILIPS Micro Chain E met DAB+. Nieuw in doos. 30,00 G018 42-inch flatscreen TV PHILIPS 42PFLA007H met afstandsbediening. 100,00 Showroommodel. G019 Docking muziek systeem PHILIPS met ingebouwde subwoofer. 80,00 G020 Multiroom speaker PHILIPS IZZY BM50B. 30,00 G021 Mini HiFi systeem PHILIPS FX10. Nieuw in doos. 230W. 30,00 G022 Soundbar speaker PHILIPS Fidelio B5/12 met subwoofer. 125,00 G023 Twee lampensets PHILIPS Hue Lux bestaande uit 4 lampen, 2 bridges en 20,00 G024 Twee lampensets PHILIPS Hue Lux bestaande uit 4 lampen, 2 bridges en 20,00 G025 Twee lampensets PHILIPS Hue Lux bestaande uit 4 lampen, 2 bridges en 20,00 G026 Twee lampensets PHILIPS Hue Lux bestaande uit 4 lampen, 2 bridges en 20,00 G027 Twee lampensets PHILIPS Hue Lux bestaande uit 4 lampen, 2 bridges en 20,00 G028 Ca. 100 PHILIPS AAA batterijen MultiLife. 10,00 G029 Ca. 100 PHILIPS AAA batterijen MultiLife. 10,00 G030 GOOGLE Chromecast. Zwart. 15,00 G031 GOOGLE Chromecast. Zwart. 15,00 G032 GOOGLE Chromecast. Geel. 15,00 G033 GOOGLE Chromecast. Geel. 15,00 G034 GOOGLE Chromecast. Rood. 15,00

G035 GOOGLE Chromecast. Rood. 15,00 G036 Speaker BOSE Soundtouch 20. 30,00 G037 Portable speaker LOGITEC UE. 5,00 G038 Portable speaker JBL Go. 5,00 G039 Portable speaker JBL Flip met beschermhoes. 5,00 G040 Blue-tooth speaker HEMA. 3,00 G041 Speaker BOSE SOUND LINK Color. Voedingskabel ontbreekt. 5,00 G042 Speaker RED DOT Big Jambox. 10,00 G043 Speaker JBL Charge. 10,00 G044 Multiroom HUB SAMSUNG. 5,00 G045 Portable en digitale radio PURE One Mini. 10,00 G046 Speaker SONOS Play:3. Nieuw in doos. Wit. 50,00 G047 Micro muziek systeem PHILIPS BTB2570 met DAB+. Nieuw in doos. 25,00 G048 Micro muziek systeem PHILIPS BTM1560. Nieuw in doos. 15,00 G049 CD sound machine PHILIPS AZ787. 10,00 G050 Blu-ray speler PHILIPS BDP2385. 10,00 G051 Draadloze subwoofer PHILIPS SUB100. 80,00 G052 Draadloos multiroom power micro muziek systeem PHILIPS Izzy BM50B. 30,00 G053 Soundbar PHILIPS HTL5160 met subwoofer. Showroommodel. 80,00 Voedingskabel ontbreekt. G054 Soundbar PHILIPS HTL5160 met subwoofer. Showroommodel. 80,00 Voedingskabel ontbreekt. G055 Docking muziek systeem PHILIPS DS1400. Showroommodel. 10,00 G056 Speaker PHILIPS Fidelio Soundring DS3800W. Showroommodel. 15,00 G057 Draagbare DVD speler 7-inch breedbeeld. 5,00 G058 CD sound machine PHILIPS AZ1890. 15,00 G059 Sound stage home theater PHILIPS HTB4152 v.v. Blu-ray speler. 80,00 G060 Soundbar speaker PHILIPS Fidelio B5/12 met subwoofer. 125,00 G061 Cinema speaker set PHILIPS Fidelio CSS6530 met subwoofer. 125,00 G062 Draadloze speaker PHILIPS SBT300 met Bass reflex systeem. 10,00 G063 Draadloze speaker PHILIPS SB2700G. Showroommodel. 10,00 G064 Handheld design telefoon PHILIPS Linea wit. 10,00 G065 Handheld telefoonset PHILIPS D635. 10,00 G066 Telefoonset PHILIPS Trio D230. 10,00 G067 Telefoonset PHILIPS Trio D235. 10,00 G068 Micro muziek systeem PHILIPS Izzy BM60B. 15,00 G069 Gettoblaster PHILIPS PX8. 10,00 G070 Micro muziek systeem PHILIPS MCM2300. 15,00 G071 Micro HiFi systeem PHILIPS MC151. 5,00 G072 Blu-Ray speler PHILIPS BDP2800. 10,00 G073 Blu-Ray speler PHILIPS BDP2800. 10,00 G074 Blu-Ray speler PHILIPS Fidelio BDP7900. 10,00 G075 Surround systeem PHILIPS HTS3551 met Blu-Ray speler. 50,00 G076 Mini muziek systeem PHILIPS MCD5110. 20,00 G077 Soundbar speaker PHILIPS HTL3160 met subwoofer. 80,00 G078 Nano cinema speaker PHILIPS Fidelio B1. 125,00 G079 Mini HiFi systeem PHILIPS FX10. Nieuw in doos. 230W. 30,00 G080 Micro muziek systeem PHILIPS BTM2180. 30,00 G081 Docking speaker PHILIPS DS8300. 15,00

G082 Multiroom speaker PHILIPS IZZY Anyroom BM7B. 15,00 G083 Docking speaker PHILIPS AJ7034D. 5,00 G084 Professionele DJ hoofdtelefoon PHILIPS A3-Pro. Armin van Buuren. Nieuw in 25,00 verpakking. G085 Sound stage home theater PHILIPS HTB4152 v.v. Blu-ray speler. 80,00 G086 Blu-Ray speler PHILIPS BDP3200. 10,00 G087 Soundbar speaker PHILIPS HTL5140B met subwoofer. 100,00 G088 Hoofdtelefoon PHILIPS In-Ear Bass+ wit. 10,00 G089 Hoofdtelefoon PHILIPS In-Ear Bass+ wit. 10,00 G090 Hoofdtelefoon PHILIPS SHB3175 Over-Ear Bass+ draadloos zwart. 10,00 G091 Hoofdtelefoon PHILIPS SHB3175 Over-Ear Bass+ draadloos zwart. 10,00 G092 Hoofdtelefoon PHILIPS SHB3175 Over-Ear Bass+ draadloos zwart. 10,00 G093 Hoofdtelefoon PHILIPS Extra Bass. Wit. 3 stuks. 10,00 G094 Hoofdtelefoon PHILIPS SHE43105 In-Ear Bass+ zwart. 10,00 G095 Hoofdtelefoon PHILIPS SHE43105 In-Ear Bass+ zwart. 10,00 G096 Hoofdtelefoon PHILIPS SHE43105 In-Ear Bass+ zwart. 10,00 G097 Hoofdtelefoon ONKIO In-Ear E300. 5,00 G098 Hoofdtelefoon ONKIO In-Ear E200. 5,00 G099 Blu-Ray / DVD speler PHILIPS BDP7500. 10,00 G100 DVD speler PHILIPS DVP 2980. 5,00 G101 TV hoofdtelefoon PHILIPS SHP2500. 5,00 G102 TV hoofdtelefoon PHILIPS SHP2500. 5,00 G103 TV hoofdtelefoon PHILIPS SHP2500. 5,00 G104 Hoofdtelefoon PHILIPS FIXIE CitiScape SHL5300BK. 10,00 G105 Hoofdtelefoon PHILIPS FIXIE CitiScape SHL5300BK. 10,00 G106 Draadloze WiFi versterker PHILIPS SNR6500. 10,00 G107 Micro muziek systeem PHILIPS BTM2325. 30,00 G108 Micro muziek systeem PHILIPS BTM2056. 25,00 G109 Micro muziek systeem PHILIPS BTB2470 MultiPair. 15,00 G110 Sound machine PHILIPS AZ700T. 15,00 G111 Micro muziek systeem PHILIPS MCM2450. 25,00 G112 TV wandsteun D20F. Maximaal 81 cm. Max 35 kg. 10,00 G113 Radio CD speler PHILIPS AZ1890T exclusief voedingskabel en 10,00 afstandsbediening. G114 TV wandsteun B20A Fullmotion. Maximaal 37 inch. Max 25 kg. 10,00 G115 TV wandsteun. Maximaal 46 inch. Max 25 kg. 10,00 G116 CD-R en CD-RW PHILIPS in diverse uitvoeringen. Ca. 50 stuks. 5,00 G117 Soundbar PHILIPS HC006. Showroommodel. Voedingskabel en 30,00 afstandsbediening ontbreken. G118 Portable speaker PHILIPS BT2600B Multipair Zwart. 10,00 G119 Portable speaker PHILIPS BT2600B Multipair Zwart. 10,00 G120 Portable speaker PHILIPS BT2600B Multipair Zwart. 10,00 G121 Portable speaker PHILIPS BT2600B Multipair Zwart. 10,00 G122 Portable speaker PHILIPS BT2600A Multipair Blauw. 10,00 G123 Portable speaker PHILIPS SD700A blauw. 5,00 G124 Portable speaker PHILIPS SD700A blauw. 5,00 G125 Portable speaker PHILIPS BT558. 5,00 G126 Portable speaker PHILIPS BT3600R Multipair Rood. 10,00 G127 Portable speaker PHILIPS BT3600A Multipair Blauw. 10,00

G128 Portable speaker PHILIPS BT3600B Multipair Zwart. 10,00 G129 Portable speaker PHILIPS BT3600B Multipair Zwart. 10,00 G130 Retro wekkerradio PHILIPS ORD 2105B/12 met docking station t.b.v. iphone 10,00 5-7. Showroommodel. G131 Vier portable speakers PHILIPS BT50 wit. 15,00 G132 Vier portable speakers PHILIPS BT50 wit. 15,00 G133 In-ear hoofdtelefoon PHILIPS Fidelio S1. Adviesverkoopprijs 79,95. 10,00 G134 In-ear hoofdtelefoon PHILIPS Fidelio S1. Adviesverkoopprijs 79,95. 10,00 G135 Vier portable speakers PHILIPS BT50L. 15,00 G136 Portable speaker PHILIPS Pixelpop BT110A. 5,00 G137 Portable speaker PHILIPS Pixelpop BT110A. 5,00 G138 Vier portable speakers PHILIPS Pixelpop BT110A. 15,00 G139 Portable speaker PHILIPS Pixelpop BT110C. 5,00 G140 Portable speaker PHILIPS BOOQ technology SPT75. 10,00 G141 Portable speaker PHILIPS Pixelpop BT110R. 5,00 G142 Vier portable speakers PHILIPS Pixelpop BT110R. 15,00 G143 Portable speaker PHILIPS Pixelpop BT110B. 5,00 G144 Portable speaker PHILIPS Pixelpop BT110B. 5,00 G145 Hoofdtelefoon PHILIPS Everlite Flite SHL4805DAC. 10,00 G146 Hoofdtelefoon PHILIPS Everlite Flite SHL4805DAC. 10,00 G147 Hoofdtelefoon PHILIPS Everlite Flite SHL4805DAC. 10,00 G148 Hoofdtelefoon PHILIPS Everlite Flite SHL4805SRG. 10,00 G149 Hoofdtelefoon PHILIPS Everlite Flite SHL4805SRG. 10,00 G150 Hoofdtelefoon PHILIPS Everlite Flite SHL4805SRG. 10,00 G151 Hoofdtelefoon PHILIPS Everlite Flite draadloos SHB4805RG. 10,00 G152 Hoofdtelefoon PHILIPS Everlite Flite draadloos SHB4805RG. 10,00 G153 Hoofdtelefoon PHILIPS Ultrlite Wireless SHB4405BK. 5,00 G154 Hoofdtelefoon PHILIPS Ultrlite Wireless SHB4405BK. 5,00 G155 Hoofdtelefoon PHILIPS Ultrlite Wireless SHB4405BK. 5,00 G156 Hoofdtelefoon PHILIPS Fidelio X2 zwart. 10,00 G157 Hoofdtelefoon PHILIPS Fidelio M1 zwart. 10,00 G158 Hoofdtelefoon PHILIPS Ultrlite SHL4405BK. Zwart. 10,00 G159 Hoofdtelefoon PHILIPS Ultrlite SHL4405BK. Zwart. 10,00 G160 Hoofdtelefoon PHILIPS Ultrlite SHL4405BK. Zwart. 10,00 G161 Hoofdtelefoon PHILIPS Wireless HyperLite SHB4205. 5,00 G162 Hoofdtelefoon PHILIPS Wireless HyperLite SHB4205. 5,00 G163 Hoofdtelefoon PHILIPS Wireless HyperLite SHB4205. 5,00 G164 Hoofdtelefoon PHILIPS Wireless Hyperlite SHB4205WT. 5,00 G165 Hoofdtelefoon PHILIPS Wireless Hyperlite SHB4205WT. 5,00 G166 Hoofdtelefoon PHILIPS Wireless Hyperlite SHB4205WT. 5,00 G167 Draadloze hoofdtelefoon PHILIPS HomeCinema SHD8800. 10,00 G168 Hoofdtelefoon PHILIPS On-Ear Bass+ wireless SHB3075RD paars. 10,00 G169 Hoofdtelefoon PHILIPS On-Ear Bass+ wireless SHB3075RD paars. 10,00 G170 Hoofdtelefoon PHILIPS On-Ear Bass+ wireless SHL3075BL blauw. 10,00 G171 Hoofdtelefoon PHILIPS On-Ear Bass+ wireless SHL3075BL blauw. 10,00 G172 Zaklamp PHILIPS Rubber LED SFL5250. 5,00 G173 Zaklamp PHILIPS Rubber LED SFL5250. 5,00 G174 Zaklamp PHILIPS EveryDay LED SFL3175. 5,00 G175 Zaklamp PHILIPS EveryDay LED SFL3175. 5,00

G176 Zaklamp PHILIPS EveryDay LED SFL3175. 5,00 G177 Zes USB laders PHILIPS Wallcharger. 10,00 G178 Zes USB laders PHILIPS Wallcharger. 10,00 G179 Audiokabels, verlooppluggen in diverse uitvoeringen w.o. HDMI-kabel, 80,00 optische kabel, scart, etc. op 4 schappen. Totaal ruim 125 stuks. G180 Coax kabel en koppelingen op schap. Ruim 20 stuks. 10,00 G181 Digitale draadloze hoofdtelefoon PHILIPS RS170. 20,00 G182 Digitale draadloze hoofdtelefoon PHILIPS RS180. 20,00 G183 CD sound machine PHILIPS AZ215S Zilver 10,00 G184 CD sound machine PHILIPS AZ215G Lime. 10,00 G185 Design telefoon PHILIPS Linea V wit M3501W. 10,00 G186 Design telefoon PHILIPS Linea V wit M3501W. 10,00 G187 Design telefoon PHILIPS Linea V zwart M3501B. 10,00 G188 Design telefoon PHILIPS Linea V zwart M3501B. 10,00 G189 Design telefoon PHILIPS Faro zwart M7701B. 10,00 G190 Design telefoon PHILIPS Faro zwart M7701B. 10,00 G191 Design telefoon PHILIPS Monolith M9951B met antwoordapparaat. 10,00 G192 Design telefoon PHILIPS Monolith M9951B met antwoordapparaat. 10,00 G193 Design telefoon PHILIPS Mira M5602WG wit New Edition Duo. 10,00 G194 Design telefoon PHILIPS Mira M5602WG wit New Edition Duo. 10,00 G195 Audio multiroom speaker SAMSUNG M5 zwart. 20,00 G196 Audio multiroom speaker SAMSUNG M5 wit. 20,00 G197 Soundlink BOSE zwart. 15,00 G198 Soundlink BOSE zwart. 15,00 G199 Portable radio PHILIPS AE2430. 5,00 G200 Portable radio PHILIPS AE2430. 5,00 G201 Wekkerradio PHILIPS AJ3400. 5,00 G202 Wekkerradio PHILIPS AJ3400. 5,00 G203 Projectie wekkerradio PHILIPS AJ4800. 5,00 G204 Projectie wekkerradio PHILIPS AJ4800. 5,00 G205 Big display wekker radio PHILIPS AJ3551. 5,00 G206 Big display wekker radio PHILIPS AJ3551. 5,00 G207 Portable Radio PHILIPS AE5250 met DAB+. 10,00 G208 Wekkerradio PHILIPS AJ6000 met dubbele USB aansluiting. 10,00 G209 Wekkerradio PHILIPS AJ6000 met dubbele USB aansluiting. 10,00 G210 Portable Radio PHILIPS AE2/60. 5,00 G211 Multiroom speaker PHILIPS IZZY Anywhere BM6B. 15,00 G212 Multiroom speaker PHILIPS IZZY Anywhere BM6B. 15,00 G213 Multiroom speaker PHILIPS IZZY BM5B. 15,00 G214 Multiroom speaker PHILIPS IZZY BM5B. 15,00 G215 Multiroom speaker PHILIPS IZZY BM5B. 15,00 G216 Multiroom speaker PHILIPS IZZY BM5B. 15,00 G217 Multiroom speaker PHILIPS IZZY Anyroom BM7B. 15,00 G218 Blu-Ray Soundstage home theater PHILIPS HTB4152B met nieuwe 35,00 universele PHILIPS afstandsbediening. Showroommodel. G219 Blu-Ray Soundstage home theater PHILIPS HTB4152B met nieuwe 35,00 universele PHILIPS afstandsbediening. Showroommodel. G220 Optische kabels PHILIPS. 25 stuks van 1,5 meter. 15,00 G221 Coax kabels PHILIPS met lengte 2 meter. 39 stuks. 15,00

G222 12V USB autoladers PHILIPS. 6 stuks in doos. 10,00 G223 12V USB autoladers PHILIPS. 6 stuks in doos. 10,00 G224 HDMI kabels PHILIPS met lengte 1,5 meter. 18 stuks. 15,00 G225 Scart kabels en connectoren PHILIPS. 11 verpakkingen. 10,00 G226 Digitale audio kabels PHILIPS. 8 stuks. 5,00 G227 High speed HDMI - micro USB kabels PHILIPS. 4 stuks. 5,00 G228 Optisch kabels PHILIPS met lengte 3 meter. Ruim 40 stuks. 20,00 G229 12 sets ultra alkaline batterijen PHILIPS 1,5V. Totaal 24 stuks. 10,00 G230 12 sets ultra alkaline batterijen PHILIPS 1,5V. Totaal 24 stuks. 10,00 G231 12 sets ultra alkaline batterijen PHILIPS 1,5V. Totaal 24 stuks. 10,00 G232 12 sets ultra alkaline batterijen PHILIPS AA. Totaal 48 stuks. 10,00 G233 12 sets ultra alkaline batterijen PHILIPS AA. Totaal 48 stuks. 10,00 G234 12 sets ultra alkaline batterijen PHILIPS AA. Totaal 48 stuks. 10,00 G235 12 sets ultra alkaline batterijen PHILIPS AAA. Totaal 48 stuks. 10,00 G236 12 sets ultra alkaline batterijen PHILIPS AAA. Totaal 48 stuks. 10,00 G237 12 stuks ultra alkaline batterijen PHILIPS 9V. 5,00 G238 AA Batterijen PHILIPS A4 Premium. 36 verpakkingen van 4 stuks. 144 25,00 batterijen. Houdbaarheid 10-2020. G239 AA Batterijen PHILIPS A4 Premium. 36 verpakkingen van 4 stuks. 144 25,00 batterijen. Houdbaarheid 10-2020. G240 9V lithium ultra batterij PHILPS. 12 stuks. 10,00 G241 9V lithium ultra batterij PHILPS. 12 stuks. 10,00 G242 9V lithium ultra batterij PHILPS. 12 stuks. 10,00 G243 PHILIPS Power Alkaline AAA batterijen. 32 stuks. 5,00 G244 PHILIPS Power Alkaline AAA batterijen. 32 stuks. 5,00 G245 PHILIPS Power Alkaline AA batterijen. 32 stuks. 5,00 G246 PHILIPS Power Alkaline AA batterijen. 32 stuks. 5,00 G247 Zeven displays t.b.v. PHILIPS Everplay speaker. 10,00 G248 Vier doosjes PHILIPS batterijen w.o. CR1620, CR1632, ZA675 en ZA312. 10,00 Totaal 40 stuks. G249 Batterijpakket PHILIPS w.o. CX10, DX10, AA en AAA. Ca. 50 stuks. 10,00 G250 Twee emergency USB laders PHILIPS met micro USB kabel. 5,00