Catalogus Veiling 0124

Catalogus Veiling 0118

Catalogus Veiling 0132

INBOEDEL INVULLIJST OMSCHRIJVING VAN HET VOORWERP AANTAL AANSCHAFJAAR NIEUWWAARDE

Veilingcatalogus Bedrijfsbeeindiging Uitzendbureau

999,- 699,- verkrijgbaar in antraciet, cognac, taupe of licht grijs. NIEUW! Eefje eetkamerstoel, in stof Kibo. incl.

Veilingcatalogus Faillissement 7 Dresses

OPSLAG VAN GOEDEREN NIII OPSLAG CATEGORIE I OPSLAG CATEGORIE III OPSLAG CATEGORIE II OPSLAG CATEGORIE IV

Catalogus Veiling 0131

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

CATALOGUS-CATALOGUE. ANEMOON bvba

- keuken. Voorraadhok. 2 kratten 4 planten potten koffiezetapparaat

Digitale catalogus. Beschikbaar gestelde inventaris Rabobank Salland

343. Meubels en Horeca Equipment

Dressoir met vitrinedeel 65x130x30 (hxbxd); 2 deuren, midden vorige eeuw. 1 Zijkant is rond. deuren zijn in kwartieren gefineerd.

FOTO S FINSHOP VERGADERING ZAAL LOT N 1

199. SPEELTUIN VOOR KINDEREN EN MEUBILAIR

Veilingcatalogus Faillissement Hotel Tante Pietje BV

TRENTO TECHNISCHE GEGEVENS TAFEL KASTEN MOGELIJKE AFWERKINGEN TECHNISCHE GEGEVENS

INBOEDELTAXATIERAPPORT Opdrachtnummer: Opdrachtgever: Mevrouw G. Voorbeeld Elandplein 2513 DEN HAAG. Taxatie Datum: Blad: 1

Veilingcatalogus Deurendump

HANDLEIDING ZIJN JOUW SPULLEN HERBRUIKBAAR?

Hilton Amsterdam Schiphol hotelkamers en fitness

Verzekeringen. Wonen. Inboedel Inventarisatielijst. Mei 2008 BE

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

INBOEDELTAXATIERAPPORT Opdrachtnummer: Opdrachtgever: Mevrouw E.E.N. Voorbeeld Elandplein 2513 DEN HAAG

High end winkelinventaris en kleding

168. Kantoormeubilair / OFFICE

HOUTHANDEL SERULUS WEGENS STOPZETTING ACTIVITEITEN (BE) Houthandel. Berlaarbaan Onze-Lieve-Vrouw-Waver (Loten/Lots 1-533)

CROSS. Naargelang de beschikbare afwerkingscategoriën ( zie prijslijst ) kunt u kiezen uit het brede gamma standaardafwerkingen :

JEUGDKAMERS KIDS CONCEPT (SNELVEILING - FAILLISSEMENT)

Nuvola TV meubel voorbeelden

GENEVE TECHNISCHE GEGEVENS TAFELS KASTEN MOGELIJKE AFWERKINGEN TECHNISCHE GEGEVENS

CATALOGUS Kantoorinventaris Havenstraat LB Heemstede

Veiling Online veiling faillisement pizzeria

Item Opmerking Foto Aantal beschik baar Metalen onderstel witte kunststof zitting en

CATALOGUS-CATALOGUE. Sluiting-Closing-Cl ture 14/03/2013

Overzicht 2e hands meubelen

: : : : Betreft: Zaken ter overname Lindeboom.

kasten Kasten S+B Postbus 256, 2900 AG Capelle a/d IJssel T: +31 (0) F: +31 (0) I: E:

De inboedellijst voor je scheiding

Hondenmand van onbehandeld sloophout Binnenmaat ± 75x55 cm Buitenmaat ± 80x60 cm Prijs: 115,-- Prijs met kussen: 125,--

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

EXTRA KORTINGEN NIEUWE KEUKEN TOT -10% op SALONS TOT -10% op EETKAMERS. Meer solden en promoties in de toonzaal en op

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

1 T/M 8 SEPTEMBER 2015 ONLINE VEILING. wegens bedrijfsbeëindiging van:

Overzicht showroomopruiming juli 2013

EEN OVERZICHT VAN ONZE SCHATTEN OP ZOLDER

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

mediterrane bomen en rollend materieel

Fascino-2. Milieu: Product design Elzenbeck/Haar, Steinheim. Kwaliteit: milieuvriendelijk geproduceerde kwaliteit. 7 jaar garantie Golden M

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

KENMERKEN TAFELS KASTEN MOGELIJKE AFWERKINGEN TECHNISCHE GEGEVENS

PRIJSLIJST IN BASIS DE BESTE.

Lekker wonen voor een leuke prijs

Prijsboek 2018 Bureau Inrichting. Pagina 1

VERKOOP INBOEDEL WZC YSERHEEM DIKSMUIDE

SLIDE. Naargelang de beschikbare afwerkingscategoriën ( zie prijslijst ) kunt u kiezen uit het brede gamma standaardafwerkingen :

CATALOGUS-CATALOGUE. Sluiting-Closing-Clôture 24/01/2013

CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling - Online auction of the bankruptcy - Vente en ligne de la faillite. CIRCLE RETAIL bvba - ea

30. Hoekbanken 31. Loungebanken 32. Hockers. Omschrijving

Veiling Bedrijfsbeëindiging van parkmachines en

weer. voordeliger! CADEAU BESPAARD DE ULTIMATIEVE TRENDMARKT GOEDKOPER ZOU ZIJN! GRIJP NU UW KANS!

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Waar moet je allemaal aan denken?

Locatie : Bezuidenhoutseweg 67, 2594 AC Den Haag. wo van 09:00 uur tot 10:00 uur.

Veilingcatalogus Faillissement Deja Vu Breda

2x Tafels, afm. ca. 400 x 80 x 74 cm., incl. 12 stoelen, Let op! Deze kavel bevindt zich op de 1ste verdieping, industrietrap

PROCES VERBAAL VAN INVENTARIS MEXX HASSELT IN DE WINKEL

Catalogus inventaris oude gemeentehuis Hardenberg

- Indien zonder enige berichtgeving vooraf de goederen op voornoemde data niet zijn opgehaald door de verkrijger, vervalt elke aanspraak hierop.

B. : H. : D. : % massieve eik (1)

DIRECTE VERKOOP AAN PARTICULIEREN VAN EXCLUSIEVE MEUBELEN

DWARSLIGGERS GELDIG VANAF 1 JULI 2013 Eventuele prijsstijgingen in de loop van 2013 zullen tijdig aangekondigd worden

Badkamers en wellness

Mediterrane bomen en rollend materieel

1699,- 699,- Lekker wonen voor een leuke prijs. De collectie is verkrijgbaar bij: Brooklyn boekenkast, 190 cm hoog

Meubelcatalogus. Vitalis College Deinzestraat, 4826 CX Breda. 2 Kijkdagen: > Versie 3 december 2018 <

PRATO verkoop (BNL2018)

woonmaand ,- 19,- 69,- 99,- 59,- New Grootste collectie eetkamerstoelen van de Benelux! Goedkoper vindt u deze stoelen nergens.

Catalogus Veiling 0124 Online veiling: inboedel villa met voormalige tandartspraktijk, Venlo Kijkdag(en) Zaterdag 14 juli 2018, tussen 11.00 en 13.00 uur. (Op verzoek van opdrachtgever enkel op afspraak) Locatie: Venlo (NL) Heeft u interesse om te komen kijken? stuur dan even een e-mail naar: info@lunicaauction.nl Ophaaldag(en) Vrijdag 20 juli 2018 tussen 10.00 en 14.00 uur Locatie: Venlo (NL) U dient zelf te zorgen voor inpakmateriaal, gereedschap voor eventuele demontage, gepast vervoer en voldoende mankracht. Op deze veiling zijn bijzondere veilingvoorwaarden van toepassing. (zie website) Sluiting veiling Maandag 16 juli 2018 vanaf 19.01 uur Voor meer informatie over deze veiling, kavelomschrijvingen, foto s, algemene voorwaarden, bijzondere veilingvoorwaarden en uitleg over registreren, inloggen en bieden kijkt u op onze website www.lunica-auction.nl. Aan deze catalogus kunnen geen rechten worden ontleend. Blad 1 van 13

Over Lunica Auction Wellicht is het de eerste keer dat u in contact komt met Lunica Auction. Daarom stellen wij ons graag voor: Lunica Auction is een online veilingbedrijf uit Limburg. Op onze website www.lunica-auction.nl bieden wij een grote diversiteit aan kavels aan. Op deze kavels kan u bieden (per opbod) nadat u bent ingeschreven op onze site. Op onze website vind u hierover meer informatie. Op de voorzijde van deze catalogus vindt u meer informatie over de veiling; het veilingnummer, de sluitingsdatum van de veiling en ook de ophaallocatie met datum en tijdstip. In de catalogus staan verder de kavelnummers met omschrijving en het openingsbod. De kavelnummers staan ook op de stickers van de te veilen goederen. De omschrijving geeft een zo goed mogelijk beeld van datgene wat wordt aangeboden. Het openingsbod is het bod dat minimaal geboden moet worden (of inmiddels al geboden is) als eerste bod op deze kavel. Meer informatie over de veiling zelf vindt u op de pagina van de veiling op onze website. Soms zijn er bijzondere veilingvoorwaarden, lees deze aandachtig door. Om te kunnen bieden moet u eerst inloggen. Hiervoor heeft u uw e-mailadres en het wachtwoord nodig dat u bij het inschrijven heeft ingevuld. Een door u geplaatst bod is onvoorwaardelijk. In onze algemene voorwaarden kunt u hier meer over lezen. Een geplaatst bod is exclusief 16% veilingkosten (opgeld) en BTW (tenzij anders vermeld). Bij Lunica Auction kunt u bieden op BTW en Marge kavels. Dit wordt bij de kavel aangegeven. Bij Marge kavels betaalt u alleen BTW over het opgeld, en niet over het bod zelf. Hieronder twee rekenvoorbeelden: BTW Kavels: Indien uw bod 100,- is, dan betaalt u 16,- (16%) opgeld. Over uw bod + opgeld ( 100,- + 16,-) betaalt u 21% BTW (= 24,36), waardoor het totaal te betalen bedrag neerkomt op 140,36. Marge Kavels: Indien uw bod 100,- is, dan betaalt u 16,- (16%) opgeld. U betaalt vervolgens alleen 21% BTW over het opgeld (21% van 16,- = 3,36), waardoor het totaal te betalen bedrag neerkomt op 119,36. Indien er in de laatste 5 minuten voor sluiting een bod wordt uitgebracht op een kavel wordt de sluitingstijd met 5 minuten verlengd tot het moment dat er geen nieuw bod wordt uitgebracht. Indien u het hoogste bod op een kavel heeft uitgebracht ontvangt u binnen 48 uur na afloop van de veiling een proforma factuur per e- mail. Deze is dan ook terug te vinden in uw account. De betaling moet per bank binnen zijn op de datum zoals aangegeven op de factuur. Goederen worden pas meegegeven als uw betaling ontvangen is. U ontvangt per e-mail een bevestiging als de betaling binnen is. Indien wij op het afgifte moment de betaling (nog) niet ontvangen hebben dient u de factuur contant (gepast) te betalen alvorens de goederen mee te nemen. Op de locatie is (meestal) geen pinapparaat aanwezig. Op alle veilingen zijn de algemene voorwaarden van Lunica Auction van toepassing. Deze zijn te vinden op onze website. Mochten er nog vragen zijn dan kunt u ons bereiken op info@lunica-auction.nl. Lunica Auction: Niet geboden is altijd mis! Lunica Auction Kleine Steeg 13 6131 KJ Sittard, Nederland 046 437 2848 info@lunica-auction.nl www.lunica-auction.nl IBAN NL60RABO0105922005 BTW NL853767300B01 KvK 60105194 Blad 2 van 13

Kavellijst Actuele lijst van woensdag 19 december 2018 12.38 uur Nummer Kavel Type Openingsbod Samenvatting Omschrijving 0124-0001 Tuinset Marge 10,00 4 stuks, bankje, 2 stoelen en tafel, jaren '60 gelakt beuken hout, alles functioneert is inklapbaar en verstelbaar. Opknapper. Bankje breedte 120 cm, tafelblad 90x60 cm 0124-0002 Diversen antiek Marge 10,00 Ca. 5 stuks o.a. bedstoof; rek; crucifix van legering; mand; lamp enz 0124-0003 Hometrainer Marge 10,00 DOLOMITI, CESAR CYCLETTE, vintage werkt nog, afm. (bxh) 100x110 cm 0124-0004 Audioapparatuur Marge 10,00 4 stuks 2 speakers Philips; JVC MICRO UX-T3; SONY Radio SRF80 W; Platenspeler SONY PSJ10; Werkend getest 0124-0005 Bank Marge 10,00 2-zits, rotan, vintage afm. (bxdxh) 110x55x85 cm 0124-0006 Biljarttafel Marge 10,00 HOMAS, met 2 keu's en ballen één pootje tafel ontbreekt, afm (lxb) 70x135 cm 0124-0007 Kast Marge 10,00 2-deurs met legplanken eikenhout met fineer panelen, afm (bxdxh) 110x55x190 cm. Demontabel. 0124-0008 Muziekinstrumenten Marge 10,00 3 stuks o.a. ZITHER GUITAR met gebruikerssporen. Werking van instrumenten niet bekend. 0124-0009 Partij wanddecoratie Marge 10,00 ca. 20 stuks o.a. olieverf op doek, olieverf op paneel, acryl op paneel, fotoafdruk enz. Afm. Variërend van 30x45 cm tot 70x80 cm. Met gebruikerssporen. 0124-0010 Oude schoolspullen Marge 10,00 ca. 6 stuks, vintage o.a. schoolbordkrijt; 2 flessen TALENS schoolinkt, gevuld ; potloodslijper, gewichten 0124-0011 Diversen vintage Marge 10,00 ca. 10 stuks o.a vaas; borstelset, houten schoenspanners enz 0124-0012 Wandmeubel Marge 10,00 LUNDIA, Modulair, 3-delig, dikte legplanken 2 cm 0124-0013 Partij boeken Marge 10,00 ca. 150 stuks, inhoud 6 legplanken kast demontabel, kleur lichtgrijs. Totale afmeting (bxdxh) 253x30x217 cm. Degelijke kwaliteit, met lichte gebruikerssporen. Inhoud niet inbegrepen. o.a.reisboeken, geschiedenisboeken, medische boeken, leesboeken enz. Alles meenemen. 0124-0014 Partij boeken Marge 10,00 inhoud 3 dozen en koffer o.a. kinderboeken, voorleesboeken enz. Alles meenemen. 0124-0015 Oude tabak Marge 10,00 4 x250 gram "Amateurtabak" ca. 1950, volle verpakkingen 0124-0016 Mechanisch rekenmachine Marge 10,00 TOTALIA LAGOMARSINO, vintage niet getest 0124-0017 Telescoop Marge 10,00 LANCIA, 1967 30x40 mm, in verpakking Blad 3 van 13

0124-0018 Diversen Marge 10,00 ca. 6 stuks, vintage o.a. beeld porselein; koperen bel; prenten; spiegel enz. 0124-0019 Diverse fotoapparatuur Marge 10,00 ca. 5 stuks, vintage o.a CANON Powershot A580; ICAREX 35 CS; AGFASCOOP 20; lege fototas enz. Werking onbekend. 0124-0020 Speelgoed Marge 10,00 ca. 14 stuks o.a. bordspelen; SIO montage; trommel; spellenmagazijn enz 0124-0021 Microscoop en vergroter Marge 10,00 2 stuks o.a. Microscoop Ernst LEITZ WETLAR nr. 458359; FODOR Entlarger 35 0124-0022 Partij kantoorbenodigdheden Marge 10,00 vintage o.a. schrijfpapier; vullingen; rekenmachines enz 0124-0023 Bedden Marge 10,00 2 stuks, metaal, inklapbaar afm. (lxb) 180x80 cm, o.a. Auping, wit 0124-0024 Schildersbenodigdheden Marge 10,00 partij o.a. olieverf; waterverf; papier; cursusboek enz. 0124-0025 Diversen Marge 10,00 partij vintage o.a. bureaulampen, boekensteunen (moet gelijmd worden) kruik enz 0124-0026 Diaprojector Marge 10,00 BRAUN PAXIMAT S werkend 0124-0027 Diakijker Marge 10,00 MAGNA X II nieuw 0124-0028 Viool Marge 10,00 oude viool opknapper, "antonius stradiuarius cremonensis Faciebat Anno 1733". Koffer is beschadigd. 0124-0029 Bijzettafels Marge 10,00 2 stuks, hout met gebruikerssporen. Afm. (lxbxh) 40x40x80 cm 0124-0030 Bijzettafel Marge 10,00 hout, jaren '20 bovenblad is los en krom getrokken, afm (lxbxh) 30x30x110 cm 0124-0031 Glazen wijnfles Marge 10,00 GH, hoogte ca. 55 cm, groen glas inclusief metalen mand 0124-0032 Decoratie paard Marge 10,00 paard van stro, vintage afm (bxdxh) ca. 60x25x70 cm, met gebruikerssporen. 0124-0033 Diversen Marge 10,00 inhoud van doos o.a. schaal; parasolvoet; kruik; blikken; fotolijst; fourniture 0124-0034 Strijkijzers Marge 10,00 oude gietijzer gewichten strijkijzer inclusief vintage PHILIPS strijkijzer 0124-0035 Projector Marge 10,00 inhoud doos Oude projector, groen, TK, werkend; inclusief losse projector onderdelen; glasplaten; oude films enz 0124-0036 Bedden Marge 10,00 2 stuks, metaal afm. (lxb) 190x90 cm, wit. In goede staat 0124-0037 Kast Marge 10,00 Hout, klein model panelen van fineer, 3 legplanken. Sleutel ontbreekt en kroonlijst zit los. Afm. (bxdxh) 105x50x160 cm Staat op 1e verdieping. Blad 4 van 13

0124-0038 Sleeën Marge 10,00 2 stuks, vintage afm. (lxbxh) 90x34x30 cm en 80x30x20 cm 0124-0039 Loopkrukken Marge 10,00 2 stuks, vintage, hout hoogte 130 cm 0124-0040 Verhuisdekens Marge 10,00 partij o.a. dekens, lakens enz. Diverse afmetingen 0124-0041 Tafel Marge 10,00 hout Ø 60 cm, hoogte 60 cm 0124-0042 Klok en barometer Marge 10,00 Klok, JUNGHANS afm klok (bxdxh) 35x25x85 cm. Niet getest; Barometer, niet compleet, hoogte 65 cm 0124-0043 Oude boeken Marge 10,00 8 stuks 3x L' EXPOSITION DE PARIS 1900; 2x PANORAMA 1939, 2x PANORAMA 1940; De bijbel geschiedenis met 100 platen van Gustave Doré, 1875. Boeken hebben gebruikerssporen 0124-0044 Wanddecoratie Marge 10,00 ca. 9 stuks diverse afmetingen variërend van 12x18 cm tot 50x40 cm 0124-0045 Speelgoed Marge 10,00 partij o.a. PLAYMOBIL; PLASTICAT, STRATEGO, strips, spellen enz. 0124-0046 Modelauto's Marge 10,00 ca. 18 stuks o.a. DINKY TOYS, MATCHBOX, SIKU, enz. Met gebruikerssporen 0124-0047 Diverse electronica Marge 10,00 4 stuks o.a. Batterijoplader VARTA; Vertaalcomputer; SONY walkman WM FX 151; calculator meetlat. 0124-0048 Boeken en wegenkaarten Marge 10,00 inhoud doos o.a. wegenkaarten van geheel europa; Geschiedenisboeken van TEGELEN enz. 0124-0049 Reiskoffers Marge 10,00 2 stuks, SAMSONITE met cijferslot. Met gebruikerssporen. Afm. (bxh) 55x45 cm 0124-0050 Typ en telmachine Marge 10,00 2 stuks, vintage ALCATEL 715PD; OLYMPIA ELECTRONIC S, niet getest 0124-0051 Stoelen Marge 10,00 3 stuks, riet afm. (bxdxh) 60x50x80cm, 2 modellen 0124-0052 Tapijt Marge 10,00 oosters afm. 190x130 cm 0124-0053 Opbergmeubelen Marge 10,00 2 stuks, riet wasmand, hoogte 60 cm; rek, hoogte 110 cm, breedte 35 cm, met 5 laden 0124-0054 Wandecoratie Marge 10,00 ca. 9 stuks, aardewerk o.a. wandtegels 0124-0055 Speelgoed Marge 10,00 3 stuks, vintage o.a. SHELL garage, kinderstoel en Pinokkio 0124-0056 Radio's Marge 10,00 2 stuks PANASONIC RF-788-L, werkend; GRUNDIG Yachtboy, niet getest 0124-0057 Verbandtrommel Marge 10,00 2 stuks, vintage inclusief warmtelamp PHILIPS, werkend Blad 5 van 13

0124-0058 Oude kerststal Marge 10,00 Oude gipsen beelden hoogte tussen 15 en 20 cm, compleetheid niet bekend, beelden hebben gebruikerssporen. 0124-0059 Partij Kerstspullen Marge 10,00 inhoud 2 kratten o.a. kerstboomvoet, vintage kerstballen, miniatuur kerststal, dennenappels enz. 0124-0060 Diverse serviezen Marge 10,00 inhoud 2 dozen diverse merken en modellen o.a. BAVARIA SCHUMANN. Compleetheid niet bekend 0124-0061 Zuurkoolpot Marge 10,00 keulse pot, aardewerk Ø 30 cm, hoogte 40 cm 0124-0062 Kuipstoel Marge 10,00 vintage, rotan hoogte ca. 70 cm 0124-0063 Wasdroger Marge 10,00 AEG LAVATHERM 57520 niet langdurig getest, werking onbekend. Staat op 1e verdieping. 0124-0064 Vensterhangers Marge 10,00 3 stuks, glas-in-lood afm. 60x45, 30x20 cm en Ø 30 cm 0124-0065 Klok Marge 10,00 "Zaanse Klok", WUBA hoogte ca. 50 cm, niet getest, werking onbekend 0124-0066 Klok Marge 10,00 3-delig schouwpendule natuursteen, hoogte ca. 35 cm, niet getest, werking onbekend 0124-0067 Wieg Marge 10,00 vintage, metaal met originele bekleding, afm (bxd) 110x70 cm. totale hoogte met sluier 160 cm. 0124-0068 Opbergkast Marge 10,00 houtfineer, 3-deurs demontabel afm (bxdxh) 150x60x190 cm 0124-0069 Archiefkast Marge 10,00 beukenhout, roldeur, vintage afm. (bxdxh) 50x40x120 cm 0124-0070 Lage boekenkast Marge 10,00 eikenfineer afm. (bxdxh) 150x30x80 cm. Zonder inhoud. 0124-0071 Bureau met stoel Marge 10,00 GISPEN, metaal met houten blad, vintage afm. (bxdxh) 120x60x70 cm, inclusief stoel 0124-0072 Badkamermeubelen Marge 10,00 opbergkast en spiegel afm. Kast (bxdxh) 35x35x150 cm; spiegel 130x30 cm 0124-0073 Vloerlamp Marge 10,00 vintage, messing voet hoogte ca. 160 cm, lampenkap Ø 50 cm, met gebruikerssporen 0124-0074 Vloerlamp Marge 10,00 vintage, houten voet hoogte ca. 155 cm, lampenkap Ø 42 cm, met gebruikerssporen 0124-0075 Tafel met 2 stoelen Marge 10,00 3 stuks tafel met formica blad, kleine beschadiging, afm. (lxbxh) 100x48x50 cm; 2 stoelen, beukenhout, originele bekleding, met gebruikerssporen. 0124-0076 Stoel Marge 10,00 naar voorbeeld van "rietveld" afm. (bxdxh) 55x75x60 cm 0124-0077 Stoelen Marge 10,00 2 stuks inclusief 3x decoratie 0124-0078 Tafel Marge 10,00 vintage, metaal, glazen blad afm. (lxbxh) 100x50x50 cm, met gebruikerssporen Blad 6 van 13

0124-0079 Speelgoed Marge 10,00 ca. 7 Stuks o.a. Stoommachine Wilesco; Philips experimenteerdozen; enz. Dozen kunnen incompleet zijn. Modeltrein rails op foto niet inbegrepen. 0124-0080 Partij stoelen Marge 10,00 ca. 9 stuks Diverse modellen 0124-0081 Partij papieren handdoeken Marge 10,00 inhoud van 5 dozen o.a. Mini TORK rollen; TORK TISSUES; Kleenex Kimberly enz 0124-0082 Partij plastic Zakken Marge 10,00 inhoud 5 dozen afm. (bxh) Zak 40x60 cm en 10x25 cm, doorzichtig; inclusief 3 rollen folie, 28 cm 0124-0083 Partij beschermdoeken Marge 10,00 EDET, ca 2000 stuks blauw, afm 40 x50 cm 0124-0084 Partij tandenborstels Marge 10,00 inhoud doos diverse merken o.a. CLINIC, LACTONA 0124-0085 Partij zeep Marge 10,00 inhoud doos, vintage diverse merken o.a. SIDAL, SEBAMED enz. 0124-0086 Partij tandartsbenodigdheden Marge 10,00 inhoud doos, vintage diversen 0124-0087 Partij tandpasta Marge 10,00 inhoud doos, vintage diverse merken, o.a. COLGATE, ORAL-B enz.; Voor verzamelaar, THT overschreden 0124-0088 Partij medisch verband Marge 10,00 inhoud doos o.a. watten, compressen, handschoenen enz. 0124-0089 Partij diversen Marge 10,00 inhoud doos, vintage o.a. tape; tandartsbenodigdheden; 0124-0090 Partij tandartsbenodigdheden Marge 10,00 inhoud 2 dozen, vintage o.a. porseleinen tanden DE TREY, LIvDENT enz 0124-0091 Kaptafel en spiegel Marge 10,00 vintage, beukenhout afm. Tafel (lxdxh) 115x40x50 cm; spiegel 47x72 cm 0124-0092 Naaimachine Marge 10,00 KAISER, vintage incl. meubel, afm. (bxdxh) 70x48x90 cm. Staat op zolder 0124-0093 Wanddecoratie Marge 10,00 Ca. 5 stuks o.a. olie op doek, M. DECKERS, P PETERS enz. Afm. Ca. 70x90 cm en 80x90 cm 0124-0094 Diversen Marge 10,00 ca. 5 stuks o.a. 2 melkstoelen; bloembak; bijzettafel enz. 0124-0095 Ladekast tandartspraktijk Marge 10,00 PJ MENNE TILBURG, vintage, inclusief inhoud Kast, hout, formica blad, afm. (lxdxh) 135x35x77cm; Inhoud is grote partij vintage tandartsbenodigdheden en instrumenten o.a. haken, tangen, mallen, boren, polijst middelen enz. Kast heeft gebruikerssporen. Linkerzijde is beplakt met folie. Alles meenemen! Kast staat op zolder. 0124-0096 Koffers Marge 10,00 ca. 5 stuks, vintage Diverse modellen en dokters tas. Blad 7 van 13

0124-0097 Kasten Marge 10,00 2 stuks, vintage. WENSING MEUBELEN taek fineer, afm. (lxdxh) 78x40x80 cm. en 78x40x140 cm. Zonder inhoud. Staat op zolder. 0124-0098 Stencilapparaat Marge 10,00 PRESTO, vintage afm. ca. (lxbxh) 40x30x20 cm 0124-0099 Tafel Marge 10,00 eikenhout en eikenfineer inleg afm. (lxbxh) 50x40x30 cm 0124-0100 Stoel en Kinderwagen Marge 10,00 vintage schoolstoel, oranje; Kinderwagen 60 cm breed, hoogte ca. 110 cm. 0124-0101 Wanddecoratie Marge 10,00 ca. 10 stuks o.a. borduurwerk zijde; olieverf op doek, J vd KLEY; tegeltableau; prenten enz. Diverse afmetingen 0124-0102 Partij schoolspullen Marge 10,00 vintage o.a. schoolbordkrijt; 2 flessen TALENS schoolinkt; wit, vintage papier; schoolschriften enz. Alles meenemen 0124-0103 Modepatronen Marge 10,00 "WASCH und HANDARBEITZEITUNG" uit 1923 0124-0104 Modeltrein Marge 10,00 Inhoud 4 dozen, o.a. MäRKLIN ca. 12 delen los in kaft; werking onbekend 0124-0105 Partij Speelgoed Marge 10,00 ca. 12 stuks, vintage o.a. puzzels, stempels enz. Compleetheid niet bekend 0124-0106 Partij Speelgoed Marge 10,00 ca. 13 stuks, vintage o.a. puzzels, kaartspellen, lotto spellen, domino spel (ivoor/ebben) enz, Compleetheid niet bekend 0124-0107 Partij Speelgoed Marge 10,00 ca. 7 stuks, vintage ca. 1945-1960 o.a. puzzels, landkaarten voor school enz. Compleetheid niet bekend 0124-0108 Partij Speelgoed Marge 10,00 inhoud doos houten speelgoed 0124-0110 Slaapkamerkast Marge 10,00 Vintage, 4-deurs demontabel, beuken en beuken fineer. Afm. (lxdxh) 210x56x180 cm. Inhoud niet inbegrepen. Kast staat op zolder. 0124-0111 Partij modelbouwdozen Marge 10,00 ca. 20 stuks, vintage gebruikte en deels gebruikte dozen. Compleetheid niet bekend o.a. TAMIYA, POLA enz. 0124-0112 Doopkleding Marge 10,00 periode 1930-1950 o.a. muts, jurk enz. 0124-0113 Wandecoratie Marge 10,00 ca. 5 stuks o.a. ets, aquarel enz. Afm. Variërend van 30x18 cm tot 45x40 cm 0124-0114 Kast Marge 10,00 lage kast eikenhout met fineer panelen, afm (bxdxh) 155x45x120 cm. Niet demontabel. 0124-0115 Keukenbenodigdheden Marge 10,00 inhoud 4 keukenladen o.a. bestek, pannen, schalen, borden, messensets, slagroomspuit enz. Blad 8 van 13

0124-0116 Koelkast Marge 10,00 BOSCH, vintage Afm. (bxh) 60x110 cm, werkend echter niet langdurig getest, met gebruikerssporen. Staat in kelder. 0124-0117 Diversen Marge 10,00 verzamelkavel o.a. kaarsen; vazen; tafel; hout 80x80 cm, mand enz. 0124-0118 Diversen Marge 10,00 Rek met inhoud o.a. pannen, multisnijder, folie, rek enz 0124-0119 Partij alcoholische dranken Marge 10,00 Ca. 100 flessen partij witte en rode wijnen, cognac, jenever, whisky enz. Inclusief oude partij gevulde inmaakpotten (kersen, kruisbessen, pruimen). Staat van wijnen en inmaakpotten onbekend. Alles meenemen, staat in kelder. 0124-0120 Diversen Marge 10,00 partij, inhoud 3 legplanken o.a. servies, glaswerk, olielamp, antieke voorwerpen enz 0124-0121 Gloeilampen Marge 10,00 inhpud van legplank, ca. 40 stuks o.a. OSRAM, PHILIPS enz. Diverse modellen en wattages 0124-0122 Diepvries Marge 10,00 AEG ARCTIS 5 laden, afm. (bxh) 60x138 cm, werkend echter niet langdurig getest, met gebruikerssporen. Staat in kelder. 0124-0123 Koffiezetapparaat en waterkoker Marge 10,00 PHILIPS, TECHNIVORM gebruikt, werkend. 0124-0124 Diversen vintage Marge 10,00 Inhoud van kelder 1 Complete inhoud van kelder 1 bestaande uit o.a. tafel; houten bankje; koperwerk; schragen; curiosa enz. Het betreft hier alle losse voorwerpen in kelder, alles meenemen! Afgifte op aanwijzing. Dakpannen niet inbegrepen. 0124-0125 Diverse tandartsbenodigdheden Marge 10,00 Inhoud van 2 kasten, vintage o.a. tandenborstels; boren; tandenstokers; instrumenten; gebitsmallen, enz. Grote hoeveelheid, Alles meenemen! 0124-0126 Diversen Marge 10,00 Inhoud van kelder 2 Complete inhoud van kelder 2 bestaande uit o.a.klein gereedschap, boormachine, slijpmachine, multizaag, verven, lakken, bestrijdingsmiddelen, touw, heggeschaar, kabels enz. Het betreft hier alle losse voorwerpen in kelder, alles meenemen! Afgifte op aanwijzing. Keukenblok en koelkast niet inbegrepen. Blad 9 van 13

0124-0127 Keukenbenodigdheden Marge 10,00 inhoud van kast Complete inhoud van kast bestaande uit o.a. onderzetters, serviezen, glaswerk, pannen, thermoskannen enz. Alles meenemen! 0124-0128 Instrumentenkast Marge 10,00 uit tandartspraktijk, metaal, vintage 0124-0129 Bureau Marge 10,00 GISPEN, metaal met houten blad, vintage 0124-0130 Bureaustoel Marge 10,00 ARTIFORT, ontwerp van G. Harcourt verrijdbaar, glazen legbladen, afm. (bxdxh) 80x40x100 cm. afm. (lxdxh) 150x75x72 cm draaistoel, met lichte gebruikerssporen, afm. (bxdxh) 55x55x90 cm 0124-0132 Ladekast tandartspraktijk Marge 10,00 Hout kleine ladekast, afm. (bxdxh) 37x37x27 cm 0124-0133 Bureau Marge 10,00 eikenhout afm. (bxdxh) 120x73x73 cm 0124-0134 Commode Marge 10,00 hout afm. (bxdxh) 90x46x86 cm. Zonder inhoud. 0124-0135 Handtassen Marge 10,00 ca. 5 stuks diverse modellen 0124-0136 Strijkplank Marge 10,00 LEIFHEIT inclusief mouwplank, BRABANTIA 0124-0137 Keukenkraan Marge 10,00 JADO, NEW HAVEN met waste. Compleetheid niet bekend. 0124-0138 Boekenrekken Marge 10,00 2 stuks 2x (bxdxh) 78x32x194 cm 0124-0139 Stofzuiger Marge 10,00 PHILIPS POWERLIFE FC 8446 0124-0140 Tafel met 6 stoelen Marge 10,00 stoelen met kunstlederen bekleding met losse zakken, werkend afm. Tafel 125x90 cm, uitschuifbaar 0124-0141 Schoenpoets artikelen Marge 10,00 inhoud 2 manden o.a. schoencéme, borstels enz 0124-0142 Stoel Marge 10,00 met kunstlederen bekleding afm. (bxdxh) 55x60x100 cm 0124-0143 Schilderstrap Marge 10,00 hout, vintage, 5-treden hoogte 145 cm 0124-0144 Schilderstrap Marge 10,00 hout, vintage, 6-treden hoogte 165 cm 0124-0145 Tuinstoelen Marge 10,00 2 stuks, JARDIN, groen met kussens 0124-0146 Tuinstoelen Marge 10,00 3 stuks, kunststof, wit met kussens, stoelen zijn verweerd 0124-0147 Speelgoed Marge 10,00 partij o.a. gezelschapsspellen, strips, flipperkast, sjoelbak met stenen enz 0124-0148 Kinderbed Marge 10,00 PRENATAL Juniorbed MIX en MATCH Afm. (lxb) ca. 115x60 cm. Lichte gebruikerssporen. Maat op doos is niet correct. 0124-0149 Medische hulpmiddelen Marge 10,00 partij diversen o.a. TENA SLIPS; LEUKOPOR; Diabetisch meter CONTOUR; CLEAR Advantage enz. 0124-0150 Tandpasta Marge 10,00 partij O.a. ZENDIUM; PRODENT: MERIDOL; COLGATE, FREEDENT,enz. T.H.T. datum overschreden 0124-0151 Naaimachine Marge 10,00 HUSQVARNA Combina werkend, in koffer Blad 10 van 13

0124-0152 Bromfiets Marge 10,00 SUZUKI 50 werking onbekend, geen documenten, sleutels aanwezig, afgelezen kmstand 6899, opknapper! 0124-0153 Fiets en skelter Marge 10,00 Fiets ERVO en skelter opknappers! 0124-0154 Afvalemmers Marge 10,00 2 stuks, zink één zonder bodem 0124-0155 Diversen Marge 10,00 inhoud 2 dozen o.a. autopoetsmiddelen, schildersbenodigdheden enz. 0124-0156 Tuinbenodigdheden Marge 10,00 partij o.a. heggeschaar, handmaaier, waterslang, hark, enz. Alles meenemen 0124-0157 Wachtbank Marge 10,00 hout Afm. (lxdxh) 252x50x105 cm! 0124-0158 Wanddecoratie Marge 10,00 "ree", geglazuurd klei hoogte ca. 20 cm 0124-0159 Vitrinekast Marge 10,00 Bovenblad is dienblad Afm. (bxdxh) 65x45x75 cm Losse glazen dienblad niet inbegrepen. 0124-0160 Diversen Marge 10,00 inhoud van legplank kast o.a servieswerk; tin "ark van noach"; peper en zout stel, borstelset, glaswerk enz 0124-0161 Diversen Marge 10,00 inhoud van lade kast o.a bestek, messen van EMIL SCHAAF, tangen enz. 0124-0162 Diversen Marge 10,00 inhoud van legplank kast o.a glaswerk, geslepen glazen enz. 0124-0163 Diversen Marge 10,00 inhoud van legplank kast o.a schalen geslepen glas, manden enz. 0124-0164 Diversen Marge 10,00 inhoud van lade kast o.a kaarsen, servetten, linten enz. 0124-0165 Vensterhanger Marge 10,00 Glas-in-lood afm. 30x65 cm 0124-0166 Bijzettafel Marge 10,00 jaren'30 afm. (bxdxh) 53x36x75 cm. Met 2 laden en klep. Blad is beschadigd 0124-0167 Hifi systeem Marge 10,00 PHILIPS FW 325 werkend 0124-0168 Staande klok Marge 10,00 Eikenhout, "Joh. Wilh. GRASHOFF, Geldern" Afm. (bxdxh) 45x25x262 cm. Klok heeft geen rugzijde en zit aan de muur vastgeschroefd. Klok is niet getest. 0124-0169 Tapijt Marge 10,00 loper, oosters Afm. (lxb) 80x300 cm 0124-0170 Tapijt Marge 10,00 loper, oosters Afm. (lxb) 83x300 cm 0124-0171 Tapijt Marge 10,00 oosters Afm. (lxb) 190x135 cm 0124-0172 Fauteuils Marge 10,00 2 stuks, notenhout rieten leuning met lederen zitting, afm. (bxdxh) 70x70x90 cm 0124-0173 Secretaire Marge 10,00 eikenhout Afm. (bxdxh ) 80x45x105 cm 0124-0174 Stoel Marge 10,00 eikenhout, matrieten zitting Afm. (bxdxh ) 70x60x90 cm 0124-0175 Hangoortafel Marge 10,00 palissander fineer Afm. Uitgeklapt (bxdxh ) 106x40x50 cm Blad 11 van 13

0124-0176 Diversen Marge 10,00 ca. 6 stuks o.a. SEIKO Quarts horloge; OMEGA horloge, zonder armband; Klokje; Wereldontvanger GRUNDIG; Hygrometer enz. Niet getest 0124-0177 Diversen Marge 10,00 ca. 6 stuks houten schaal met 5 lederen portemonnee's 0124-0178 Tv-tafel Marge 10,00 verrijdbaar, vintage Afm. (bxdxh ) 76x35x40 cm 0124-0179 Vensterhanger Marge 10,00 Glas-in-lood Afm. (bxh) 34x64 cm 0124-0180 Diversen Marge 10,00 partij curiosa, ca 50 stuks o.a. vazen, glaswerk, schalen, karaffen enz. 0124-0181 Boeken Marge 10,00 Complete inhoud bibliotheek kast, ca 350 stuks o.a. encyclopedie, medische boeken, grootboek tweede wereldoorlog, reisboeken, leesboeken, woordenboeken, kookboeken, kunstboeken enz. Afgifte op aanwijzing. 0124-0182 Lp's en singles Marge 10,00 inhoud van kast o.a. diverse lp's en singles; video banden en cassette banden, ongebruikt; SHARP ORGANISER, werking onbekend enz. Videorecorder defect! 0124-0183 Postzegels en munten Marge 10,00 Partij, inhoud lade o.a. Muntenalbum met nederlandse gulden munten; postzegelalbum met nederlandse postzegels; postzegelalbum met buitenlandse postzegels; muntenhouders; partij centen en en gulden munten; grote hoeveelheid buitenlandse (verlopen) munten en briefjes (belgische en franse franks, duitse marken enz) enz. 0124-0184 Diversen Marge 10,00 Inhoud van lade o.a. kaartspel, geldkistje, breinaalden, kaartspellen, speculaasplank enz 0124-0185 Oude fotoapparatuur Marge 10,00 ca. 5 stuks, vintage o.a. ROLLEI 35; MINOLTA 125; MINOLTA RIVA 105; CHINON; inclusief ongebruikte fotorollen enz. Werking toestellen onbekend 0124-0186 Partij alcoholische dranken Marge 10,00 Ca. 11 flessen o.a. sherry, campari, jenever, wodka, port; glazen; kurkentrekkers. Flessen zijn deels aangebroken, staat van inhoud niet bekend. 0124-0187 Keyboard Marge 10,00 GEM PX 7/5 op statief werkend, niet getest 0124-0188 Dienbladen Marge 10,00 3 stuks afm. variërend van 35x25 tot 35x50 cm Blad 12 van 13

0124-0189 Bloeddrukmeter Marge 10,00 CRESTA BPM 701 niet getest, batterijen leeg 0124-0190 Bijzettafels Marge 10,00 Plexiglas, vintage afm. van grootste tafel (bxdxh) 40x35x35 cm Blad 13 van 13