68ste Openbare Postzegelveiling zaterdag 6 juni 2015 om 13 uur. 68ème Vente Publique samedi 6 juin 2015 à 13 hrs

Vergelijkbare documenten
67ste Openbare Postzegelveiling zaterdag 7 februari 2015 om 13 uur. 67ème Vente Publique samedi 7 février 2015 à 13 hrs

Website: HRA/RCA: BTW/TVA: BE KBC (BE): BE

66ste Openbare Postzegelveiling zaterdag 18 oktober 2014 om 13 uur. 66ème Vente Publique samedi 18 octobre 2014 à 13 hrs

Postzegelhandel - La Philatélie Luk Vanduffel bvba

lotnr beschrijving inzet

BELGIE OP INSTEEKKAART

Postzegelhandel - La Philatélie Luk Vanduffel bvba

lotnr beschrijving inzet

lotnr beschrijving inzet

lotnr beschrijving inzet

lotnr beschrijving inzet

- Stadhuis van Dendermonde: opdruk 55c bpost 5/11/1921. Velindeling : 1 paneel 25 (5x5) Uitgiftedatum: Uitgiftedatum:

lotnr beschrijving cat. inzet

BELGIE OP INSTEEKKAART

Collectie 13 oktober 2015

Verkoop onder leden 09 december 2018 om 14 uur Nr LAND OMSCHRIJVING **/*/O COTE INZET 1 België Nr 1 O 90,00 9,00 2 België Nr.2 O 60,00 12,00 3 België

lotnr beschrijving cat. inzet


lotnr beschrijving inzet

lotnr beschrijving inzet

BELGIE OP INSTEEKKAART

lotnr beschrijving inzet

lotnr beschrijving inzet

Par ici! Langs hier! HOME PAGE

Postzegels - Albums en boeken Nederland en Overzee

KPC Beverwijk - Veilingprogramma voor de veiling ingevuld xlsx

Kav. Cat.nr. Toelichting Kwal. Cat.wrd. Inzet Grote kavels/partijtjes

Veilingen. bvba SCHRIFTELIJKE VEILING. Biedingen dienen binnen te zijn voor donderdag 12 juni 2014 om uur

13 December2016. Kwaliteit Postfris ** Ongebruikt * Gestempeld 0

lotnr beschrijving inzet


Collège des procureurs généraux. College van Procureursgeneraal. Bruxelles, le 17 février 2016 Brussel, 17 februari 2016

363/374 - Tweede Orval reeks bpost 1933 INFO:


Invitatie GANDA BOXING CUP 2017

Veilig werken? Da s kinderspel! Travailler en toute sécurité? Un jeu d enfant!

Kenmerkenlijst: J1849-J1919 (1-178) NB: xxx (blauw vet): gegevens eveneens in album

Wijn- en geschenkverpakkingen Emballages vin et cadeau

Veiling maart Inzet. Veiling nummer. Land of Thema Catalogus Catalogus Nr. Bijzonderheden/Opmerking Staat Catalogus Waarde


lotnr beschrijving cat. inzet

SPECIMEN PAGE 1 BELGIË BELGIQUE (1 juli). Z.M. Koning Leopold I. Type «Epauletten». Watermerk «LL» in kader. 1 1a 1b 1c 10c.

PostPhila est une firme de droit privé, indépendante de la Poste. PostPhila is een firma naar privaat recht, onafhankelijk van de Post

Kavel Omschr. Kwal. Cat.w. Inzet.

AMÉNAGEMENT DE MAGASINS WINKELINRICHTING

LA COLOMBE JOYEUSE REGLEMENTEN KAMPIOENSCHAPPEN

Vu l avis de l Inspecteur des Finances, donné le 4 juin 2014;

100% VEILIG WERKEN DOE JE ZELF!

lotnr beschrijving inzet


529/531 - K. Leopold III "Open Kraag": groot formaat: type 429/435 - type Poortman INFO: Beeltenis van Leopold III met profiel naar links.


Lot Omschrijving Inzet

Veiling kavellijst november 2017

cashback Du/Van 1/01/13 au/tot 28/02/13 Niet cumuleerbaar met andere acties / Offre non cumulable avec d autres actions.

MONITEUR BELGE BELGISCH STAATSBLAD. Numéro tél. gratuit : Gratis tel. nummer : N. 351 INHOUD SOMMAIRE. 144 bladzijden/pages

pagina 3 BELGIE OP INSTEEKKAART

Leveranciers directory

Beurs De Oranjerie J 2 A 018 A R 30 maart

4 VL ARCHITECTURE RANDOM

Federale Overheidsdienst Financiën Service Public Fédéral Finances PATRIMONIUMDIENSTEN SERVICES PATRIMONIAUX

KAVELLIJST veiling 19 april Kav. Cat.nr. Toelichting Kwal. Cat.wrd. Inzet Nederland

MONITEUR BELGE BELGISCH STAATSBLAD. Numéro tél. gratuit : Gratis tel. nummer : N. 101 INHOUD SOMMAIRE. 710 bladzijden/pages

179/181 - VIIe Olympische Spelen te Antwerpen - Toeslag vooroorlogsinvalieden

KAVELLIJST 12 december 2018 V.nr. K.nr. Aanb. Land Cat.nr./omschrijving Cat.w. Staat Vr.pr.

elke hap telt! 11 mei 2012 doe mee! participe! Chaque bouchée compte! 11 mai 2012 World Fair Trade Day

Kenmerkenlijst: J1849-J1919 (1-178) NB: xxx (blauw vet): gegevens eveneens in album - Epauletten bpost 1/7/1849 1/7/1849

Kavellijst Nalatenschappenveiling Zondag 31 maart Nr. Land Omschrijving / cat.nr(s). Cat. Kwal. Cat.w Inzet Opbr.

VENTE n 514 : Par Internet et sur offres écrites VEILING n 514 : Via Internet en schriftelijk BELGIQUE CONGO BELGIE CONGO


BELGISCH STAATSBLAD MONITEUR BELGE

Kavel nr Inzender Omschrijving No cat Lim. Koper Losse zegels en blokken. 1 D Ned kinderzegels 1924 pf 141/143 3,50 2 D Ned kinderzegels 1925 pf

Kijk! Ik fiets! INSCHRIJVINGSTROOK. Leer fietsen op twee wielen

Cursussen Frans. «l été! *» * zomer! Juni - Augustus PAYS-BAS MAISON DESCARTES

DISPLAY-IT COMPLETO & CLICK RAIL VOOR EEN PERFECTE FOTOWAND PARFAIT POUR UN MUR DE PHOTOS

Nalatenschapveiling 29 oktober Wijkhuis De Brem, Rijpelplein 1.

ALBERT ALBERT BELGISCH STAATSBLAD MONITEUR BELGE FEDERALE OVERHEIDSDIENST MOBILITEIT EN VERVOER

018 A 20 oktober 2018

Wij hopen dat dit programma u zult interesseren en dat wij het genoegen zullen hebben u te ontmoeten in Moeskroen

Keukenhulp / Aide culinaire

Veilinglijst Beverwijk 9 maart 2015

Verwen jezelf! Faites-vous plaisir!

15 * 7,5 * Multi. Remboursement Terugbetaling. Hapto. La Moulinette. Moulinette. Du/van au/tot


Kavellijsten. voor de veilingen 15 december 2014, 26 januari en. Schriftelijk bieden. is mogelijk!

39150 BELGISCH STAATSBLAD Ed. 2 MONITEUR BELGE

Tanding van Zegels DT - Jaargang 15 Nr 2

Wie zijn wij? Qui sommes-nous?

RONDZENDDIENST - 1 RONDZENDDIENST - 2

Voyage Logement. Logement - Trouver. Logement - Réserver. Waar kan ik vinden? Demander son chemin vers un logement

57936 MONITEUR BELGE BELGISCH STAATSBLAD

BELGISCH STAATSBLAD MONITEUR BELGE

Postzegelverzameling: inventaris van:

k 002 k 010 k 016 k 023

MONITEUR BELGE BELGISCH STAATSBLAD. Gratis tel. nummer : N. 74. Numéro tél. gratuit : INHOUD SOMMAIRE. 104 bladzijden/pages


d) d) b a c a b a c

CHAMBRE DES REPRÉSENTANTS BELGISCHE KAMER VAN. modifiant la loi du 22 mars 2001 instituant la garantie de revenus aux personnes âgées

MONITEUR BELGE BELGISCH STAATSBLAD. Numéro tél. gratuit : Gratis tel. nummer : pages/bladzijden.

CHAMBRE DES REPRÉSENTANTS BELGISCHE KAMER VAN. met betrekking tot het Belgische ontwikkelingsbeleid. relatif à la politique belge de développement

Transcriptie:

Postzegelhandel La Philatélie Sint-Katelijnevest 34 n BE-2000 Antwerpen n Tel/Fax: +32 (0)3 233 89 70 E-mail: info@vanduffel.be n Website: www.vanduffel.be HRA/RCA: 296.061 n BTW/TVA: BE 0449.799.886 KBC (BE): BE68 4098 5692 6134 n ABN Amro (NL): NL46ABNA0497494787 BIC (BE): KRED BE BB n BIC (NL): ABNANL2A 68ste Openbare Postzegelveiling zaterdag 6 juni 2015 om 13 uur 68ème Vente Publique samedi 6 juin 2015 à 13 hrs ONDER TOEZICHT VAN MEESTER LUC SERRIEN GERECHTSDEURWAARDER, KONINGINENSTRAAT 8-2000 ANTWERPEN PAR LE MINISTERE DE MAITRE LUC SERRIEN, HUISSIER DE JUSTICE IN HET/AU Ramada Plaza Antwerp Hotel Desguinlei 94 n BE-2018 Antwerpen [AAN DE ANTWERPSE RING (UITRIT 5), NABIJ "DE SINGEL" EN ANTWERP EXPO ] [SUR LE RING D'ANVERS (SORTIE 5), PRÈS DU "SINGEL" ET ANTWERP EXPO ] [HET HOTEL HEEFT EEN (BETALENDE) ONDERGRONDSE PARKING. IN DE DIRECTE OMGEVING KAN U GRATIS PARKEREN] [PARKING (SOUS-SOL) PAYANT À L'HÔTEL ET PARKING GRATUIT À PROXIMITÉ] Member of: American Stamp Dealers Association Federatie van Nationale en Internationale Postzegelhandelaren International Federations of Stamp Dealers Associations The Philatelic Traders Society B.B.K.P.H. Belgische Beroepskamer van Postzegelhandelaren

DETAIL VAN DE VEILING - DETAIL DE LA VENTE België Postzegels : loten 1 tot 508 : Belgique Timbres België verzamelingen : loten 509 tot 597 : Belgique Collections Belgisch Congo : loten 598 tot 656 : Congo Belge Luxemburg : loten 657 tot 661 : Luxembourg Europa Cept : loten 662 tot 666A : Europa-Cept Nederland : loten 667 tot 678 : Pays-Bas Frankrijk : loten 679 tot 713 : France Duitsland : loten 714 tot 725 : Allemagne Oostenrijk : loten 726 tot 730 : Autriche Engeland : loten 731 tot 734 : Grande Bretagne Zwitserland : loten 735 tot 752 : Suisse Liechtenstein : loten 753 tot 754 : Liechtenstein Italië : loten 755 tot 770 : Italie Spanje : loten 771 tot 779 : Espagne China : loten 780 tot 802 : Chine Wereld : loten 803 tot 843 : Monde entier BEZICHTIGING VAN DE LOTEN - EXPOSITION DES LOTS In onze winkel (1ste verdieping) - Au magasin (1er étage) Sint-Katelijnevest 34 BE-2000 Antwerpen (België) Van 10 tot 18 uur (zonder onderbreking) dinsdag 26 mei tot en met zaterdag 30 mei 2015 maandag 1 juni tot en met vrijdag 5 juni 2015 *Woensdagen 27 mei en 3 juni 2015 tot 20 uur* De 10 à 18 heures (sans interruption) mardi 26 mai au samedi 30 mai 2015 lundi 1 juin au vendredi 5 juin 2015 *Les mercredis 27 mai janvier et 3 juin 2015 jusqu'à 20 heures* In de verkoopzaal - Dans la salle de vente Ramada Plaza Antwerp Hotel Desguinlei 94 2018 Antwerpen (België) Zaterdag 6 juni 2015 van 9u30 uur tot uiterlijk 12 uur Samedi 6 juin 2015 de 9h30 à 12 heures

AANKOOPORDER Ondergetekende gaat akkoord met de verkoopsvoorwaarden en verzoekt de bvba Luk Vanduffel, Sint-Katelijnevest 34 te 2000 Antwerpen (België), in de beste voorwaarden en zonder de door koper vermelde maximumprijzen te overschrijden, de in dit order beschreven kavels voor hem aan te kopen. Datum :... Naam en voornaam :... Adres :... :... Telefoonnummer :... Referenties/Klantnr. :... Kavels verzenden Kavels worden opgehaald Handtekening :... U kan uw aankooporder ook per fax toezenden: 03 233 89 70 of e-mail: info@vanduffel.be Kavel nr. Bedrag (excl. 18% kosten) Bereikte prijs Kavel nr. Bedrag (excl. 18% kosten) Bereikte prijs

ORDRE D ACHAT Le soussigné accepte les conditions de vente et prie la bvba Luk Vanduffel, Sint-Katelijnevest 34 à 2000 Antwerpen (Belgique), d acquérir pour lui, aux meilleures conditions et sans dépasser les prix maxima indiqués, les lots faisant l objet du présent ordre. Date :... Nom et prénom :... Adresse :... :... Téléphone :... Référence/N Client :... Veuillez expédier les lots Je passerai prendre les lots Signature :... Il vous est possible d envoyer l ordre d achat par fax: 03 233 89 70 ou e-mail: info@vanduffel.be N s des lots Montant (non compris 18% pour frais) Prix atteint N s des lots Montant (non compris 18% pour frais) Prix atteint

B E L G I E - B E L G I Q U E (Catalogus - Catalogue : OBP - COB) 1 F 1 (*) Nr. 1, goed gerand. Zeer mooi. (OBP: 2.750 EUR).... 750 2 F 1 Nr. 1d, goed gerand met bladboord, (iets zware stempel). ZM. (OBP: 100 EUR).. 25 3 F 1 V Nr. 1-V11 (Balasse V6), goed gerand. Zeer mooi. (OBP: 275 EUR)... 40 4 12 p Nr. 1 (12x), goed gerand. (Sommige op fragment). Zeer mooi. (OBP: 1.080 EUR).. 120 5 F 1 * Nr. 2, goed gerand. Zeer mooi. (OBP: 4.980 EUR)... 1.600 6 F 1 (*) Nr. 2. Zeer nipt gerand, verder zeer mooi. (OBP: -3.100 EUR)... 350 7 F 1 Nr. 2, goed gerand, met landelijke stempel.... 100 8 F 2 Nr. 2, in goed gerand paar. Zeer mooi. (OBP: 200 EUR)... 35 9 8 Nr. 2 (8x), goed gerand. Zeer mooi. (OBP: 480 EUR)... 60 10 10 Nr. 2 (10x), goed gerand. Zeer mooi. (OBP: 600 EUR)... 75 11 F 1 (*) Nr. 3, goed gerand. Zeer mooi. (OBP: 2.650 EUR)... 600 12 F 2 * Nr. 3, in goed gerand paar. Zeer mooi. (OBP: ++8.900 EUR)... 3.000 13 F 3 Nrs 3/5, goed gerand. Zeer mooi. (OBP: 750 EUR)... 140 14 F 3 Nrs 3/5, goed gerand. Zeer mooi. (OBP: 750 EUR)... 125 15 F 1 * Nr. 4, zeer goed gerand. (Met fotocertificaat). Zeer mooi. (OBP: 3.825 EUR)... 1.000 16 F 1 (*) Nr. 5, goed gerand. (Met fotocertificaat). Zeer mooi. (OBP: 2.025 EUR)... 500 17 F 1 (*) Nr. 5, goed gerand en zeer fris. Zeer mooi. (OBP: 2.025 EUR)... 450 18 F 1 Nr. 5, goed gerand. Zeer mooi. (OBP: 575 EUR)... 120 19 F 1 * Nr. 6, goed gerand. Zeer mooi. (OBP: 1.400 EUR)... 375 20 F 1 (*) Nr. 6, goed gerand. Zeer mooi. (OBP: 550 EUR)... 125 21 3 Nrs 6/8, goed gerand. Zeer mooi. (OBP: 140 EUR)... 20 22 F 1 ** Nr. 6A, dik papier, goed gerand. Met fotocertificaat. Zeldzaam Zeer mooi. (OBP: Liefhebbersprijs EUR).... 800 23 F 1 * Nr. 7, goed gerand. Met fotocertificaat. Zeer mooi. (OBP: 1.730 EUR)... 500 24 F 1 * Nr. 7, goed gerand (1 gebuur). Zeer mooi. (OBP: +1.730 EUR)... 700 25 F 1 (*) Nr. 7, goed gerand. Zeer mooi. (OBP: 680 EUR)... 170 26 F 1 * Nr. 8, goed gerand. Met fotocertificaat. Zeer mooi. (OBP: 8.000 EUR)... 2.000 7

27 F 1 (*) Nr. 8, goed gerand. Zeer mooi. (OBP: 3.500 EUR)... 800 28 F 4 * Nr. 10A, in blok van vier (1 zegel geraakt onderaan - 1 zegel met bruin vlekje op gom). Zeldzaam geheel. Zeer mooi.... 1.400 29 F 1 * Nr. 10Ab - grijsbruin. Goed gerand. Met fotocertificaat. ZM. (OBP: 1.595 EUR)... 400 30 F 1 (*) Nr. 9, goed gerand. Zeer mooi. (OBP: 170 EUR)... 30 31 2 Nr. 9 (2x), goed gerand. Zeer mooi. (OBP: 280 EUR)... 40 32 F 4 Nrs 9/12, goed gerand. Zeer mooi. (OBP: 250 EUR)... 35 33 F 1 * Nr. 10, zeer goed gerand. Zeer mooi. (OBP: 930 EUR)... 300 34 F 1 (*) Nr. 10, goed gerand. Zeer mooi. (OBP: 390 EUR)... 100 35 F 1 * Nr. 10B - dik papier. Goed gerand. Zeer mooi. (OBP: 1.420 EUR)... 400 36 F 1 * Nr. 11, goed gerand. Zeer mooi. (OBP: 950 EUR)... 300 37 F 1 (*) Nr. 11, goed gerand. Zeer mooi. (OBP: 420 EUR)... 100 38 F 1 (*) Nr. 11, intacte randen. Zeer mooi. (OBP: 420 EUR)... 75 39 F 1 (*) Nr. 12, goed gerand. Zeer mooi. (OBP: 2.830 EUR)... 600 40 F 1 (*) Nr. 12, intacte randen. Mooi/Zeer mooi. (OBP: 2.830 EUR)... 300 41 1 (*) Nr. 12, rechts ingesneden. Mooi. (OBP: -2.800 EUR)... 125 42 3 (*) Nrs 13A/15A - tanding 12½ x 13½. Zeer mooi. (OBP: 175 EUR)... 25 43 F 4 ** Nr. 13B - tanding 14½, in blok van vier. Zeer mooi. (OBP: 900 EUR)... 200 44 F 1 * Nr. 14 - tanding 12½. Goede centrage. Zeer mooi. (OBP: 520 EUR)... 200 45 F 4 * Nrs 13A/16A - tanding 12½ x 13½. Mooi/Zeer mooi. (OBP: 1.465 EUR)... 150 46 2 * Nrs 14A/15B. Zeer mooi. (OBP: 300 EUR)... 50 47 F 25 **/* Nr. 15A - tanding 12½ x 13½. In blok van 25, (15 zegels **). Tanding iets los. Zeer zeldzaam geheel. Zeer mooi. [OBP: ++ 7.835 EUR(**) en 1.900 EUR(*)]... 3.000 48 F 1 * Nr. 16B - tanding 14½. LUXE. (OBP: 650 EUR).... 170 49 F 1 * Nr. 17A - tanding 15. Zeer mooi. (OBP: 295 EUR)... 45 50 1 * Nr. 17A - tanding 15. Mooi. (OBP: 295 EUR)... 25 51 F 1 * Nr. 18A - tanding 15. Zeer mooi. (OBP: 500 EUR)... 90 52 1 (*) Nr. 18A - tanding 15. Zeer mooi. (OBP: 155 EUR)... 30 53 F 1 * Nr. 19A - tanding 15. Mooi. (OBP: 1.050 EUR)... 75 54 F 1 (*) Nr. 19A - tanding 15. Zeer mooi. (OBP: 365 EUR)... 60 55 F 5 - Nrs 17/21 - Herdrukken van de matrijs (1895), in velletjes. Zeer mooi. (OBP: 250 EUR)... 50 8

56 F 1 (*) Nr. 20 - tanding 14½ x 14. Met fotocertificaat. Zeer mooi. (OBP: 575 EUR)... 120 57 F 1 (*) Nr. 20A - tanding 15. Mooi/Zeer mooi. (OBP: 420 EUR)... 70 58 F 1 (*) Nr. 21 - tanding 14½ x 14. Zeer mooi. (OBP: 1.260 EUR)... 250 59 F 1 (*) Nr. 21B - tanding 14. Zeer mooi. (OBP: 1.175 EUR)... 240 60 10 Nr. 21 (10x) - tanding 14½ x 14. Meeste zeer mooi. (OBP: 1.600 EUR)... 150 61 22 Nr. 21A (22x) - tanding 15. Meeste zeer mooi. (OBP: 2.420 EUR)... 200 62 16 Nr. 21B (16x) - tanding 14. Meeste zeer mooi. (OBP: 2.000 EUR)... 175 63 F 1 * Nr. 22. Zeer mooi. (OBP: 330 EUR)... 65 64 F 1 * Nr. 22. Zeer mooi. (OBP: 330 EUR)... 65 65 F 1 * Nr. 22, goed gerand. Zeer mooi. (OBP: 330 EUR)... 65 66 F 2 * Nr. 23 - Nr. 25. Beide met tanding 14½ x 14. Zeer mooi. (OBP: 430 EUR)... 80 67 F 3 - Nrs 23/25 - Herdrukken van de matrijs (1895), in velletjes. (OBP: 300 EUR)... 60 68 F 1 ** Nr. 25 - tanding 14½ x 14. Zeer mooi. (OBP: 1.150 EUR)... 250 69 2 * Nr. 23 - Nr. 24A. Zeer mooi. (OBP: 265 EUR)... 35 70 F 4 ** Nr. 23A - tanding 15. In blok van vier. Zeer mooi. (OBP: 700 EUR)... 140 71 F 2 ** Nrs 26/27. Zeer mooi. (OBP: 150 EUR)... 30 72 F 4 * Nrs 26/29. Zeer mooi. (OBP: 220 EUR)... 30 73 F 1 * Nr. 28. Zeer mooi. (OBP: 90 EUR)... 20 74 F 1 ** Nr. 29. Zeer mooi. (OBP: 230 EUR)... 70 75 F 4 ** Nr. 29, in blok van vier. Zeer mooi. (OBP: 920 EUR)... 270 76 F 1 ** Nr. 29a. Zeer mooi. (OBP: 245 EUR)... 70 77 2 * Nrs 30/31. Zeer mooi. (OBP: 205 EUR)... 30 78 2 * Nrs 30/31. Zeer mooi. (OBP: 205 EUR)... 30 79 F 1 ** Nr. 31. Met fotocertificaat. Zeer mooi. (OBP: 475 EUR)... 130 80 1 ** Nr. 31. (1 tandje bruin). (OBP: -475 EUR)... 50 81 F 2 * Nrs 31A/32A. Zeer mooi. (OBP: 325 EUR)... 50 82 F 2 * Nrs 32/33. Zeer mooi. (OBP: 340 EUR)... 60 83 F 4 ** Nr. 33, in blok van vier in bladhoek. Perfecte centrage. Zeer mooi. (OBP: 1.000 EUR + 150% centrage)... 350 84 F 1 * Nr. 34. Zeer mooi. (OBP: 210 EUR)... 35 85 F 1 * Nr. 34. Zeer mooi. (OBP: 210 EUR)... 35 9

86 F 1 *(*) Nr. 35. Zeer mooi. (OBP: 390 EUR)... 60 87 F 1 * Nr. 35. Zeer mooi. (OBP: 390 EUR)... 70 88 F 1 ** Nr. 35A. Zeer mooi. (OBP: 820 EUR)... 200 89 F 1 * Nr. 36. Zeer mooi. (OBP: 600 EUR)... 100 90 F 1 * Nr. 36a - donkerviolet. Zeer mooi. (OBP: 595 EUR)... 100 91 F 1 * Nr. 37, goede centrage. Getekend. Zeer mooi. (OBP: +2.200 EUR)... 400 92 F 1 * Nr. 37. Zeer mooi. (OBP: 2.200 EUR)... 350 93 F 1 Nr. 37, met rolstempel. Zeer mooi. (OBP: 900 EUR)... 200 94 F 1 * Nr. 37A - lichtbruin. Zeer mooi. (OBP: 4.700 EUR)... 1.000 95 F 2 ** Nrs 38/39. Zeer mooi. (OBP: 1.055 EUR)... 200 96 13 ** Nr. 39 (13x). Meeste na te zien. [OBP: 13.700 EUR (Quot.V.)]... 200 97 F 1 * Nr. 40. Zeer mooi. (OBP: 580 EUR)... 90 98 1 * Nr. 40. Zonder waarborg.... 25 99 F 1 ** Nr. 41. Zeer mooi. (OBP: 1.200 EUR)... 300 100 F 1 * Nr. 41. Zeer mooi. (OBP: 440 EUR)... 75 101 F 5 ** Nrs 42/45 (Nr. 42-2x). Zeer mooi. (OBP: +365 EUR)... 100 102 5 ** Nr. 43 (2x) - Nr. 46 (2x). Nr. 50. Zeer mooi. (OBP: 183 EUR)... 25 103 F 7 * Nrs 46/52. Mooi/Zeer mooi. (OBP: 1.495 EUR)... 175 104 5 **/* Nr. 46** - Nrs 48/50** - Nr. 52*. Zeer mooi. (OBP: 295 EUR)... 35 105 F 1 * Nr. 46b - roze op geelachtig. Met fotocertificaat. Zeldzaam en zeer mooi. (OBP: 270 EUR + 100 % centrage)... 150 106 F 1 ** Nr. 47. Met fotocertificaat. Zeer mooi. (OBP: 975 EUR)... 250 107 F 1 ** Nr. 47, met bladboord. Zeer mooi. (OBP: 975 EUR)... 240 108 F 3 ** Nr. 47, in strook van 3 (licht spoor van gomplooi). Zeer mooi. (OBP: -2.925 EUR) 200 109 F 2 ** Nr. 49, in paar. Zeer mooi. (OBP: 130 EUR)... 40 110 F 1 * Nr. 51. Zeer mooi. (OBP: 1.080 EUR)... 150 111 F 15 ** Nrs 53/67. Zeer mooi. (OBP: 2.510 EUR)... 600 112 F 15 **/* Nrs 53/67. Zeer mooi.... 150 113 F 15 **/* Nrs 53/67 (alleen ** geteld). Zeer mooi. (OBP: 1.670 EUR)... 300 114 F 4 ** Nr. 59, in blok van vier. Zeer mooi. (OBP: 260 EUR)... 35 115 F 1 ** Nr. 60c. Zeer mooi. (OBP: 610 EUR)... 130 116 2 ** Nr. 66 (2x). Zeer mooi. (OBP: 490 EUR)... 60 10

117 9 ** Nrs 68/73 - Nrs 81/83. Zeer mooi. (OBP: 179 EUR)... 30 118 F 7 ** Nrs 74/80. Reeks: "Grove Baard". Zeer mooi. (OBP: 2.035 EUR)... 500 119 F 7 ** Nrs 74/80. Reeks: "Grove Baard". Zeer mooi. (OBP: 2.035 EUR)... 500 120 F 7 * Nrs 74/80. Reeks: "Grove Baard". Zeer mooi. (OBP: 510 EUR)... 60 121 7 * Nrs 74/80 (3x). Reeks: "Grove Baard". Zeer mooi. (OBP: 1.530 EUR)... 150 122 F 4 ** Nr. 80, in blok van vier. "2F Grove Baard". Zeer mooi. (OBP: 2.160 EUR)... 350 123 8 ** Nrs 84/91. Reeks: "Caritas". Zeer mooi. (OBP: 110 EUR)... 25 124 F 24 * Nrs 84/107. Reeksen: "Caritas". Zeer mooi. (OBP: 580 EUR)... 75 125 F 24 Nrs 84/107. Reeksen: "Caritas". Zeer mooi. (OBP: 360 EUR)... 40 126 F 8 ** Nrs 92/99. Met fotocertificaat. Zeer mooi. (OBP: 2.275 EUR)... 700 127 F 8 * Nrs 92/99. Zeer mooi. (OBP: 455 EUR)... 55 128 F 25 ** Nr. 98, in velletje van 25. Met fotocertificaat. Zeer mooi. (OBP: 1.150 EUR)... 125 129 F 8 ** Nrs 100/107. Zeer mooi. (OBP: 310 EUR)... 70 130 25 ** Nr. 106, in velletje van 25. Zeer mooi. (OBP: 925 EUR)... 180 131 F 18 ** Nrs 108/125. Type "Pellens". Zeer mooi. (OBP: 460 EUR)... 100 132 F 18 ** Nrs 108/125. Type "Pellens". Zeer mooi. (OBP: 460 EUR)... 100 133 F 6 ** Nrs 126/131. Zeer mooi. (OBP: 300 EUR)... 50 134 F 9 ** Nrs 126/134. Zeer mooi. (OBP: 640 EUR)... 140 135 F 12 ** Nrs 129/131, in blok van vier. Zeer mooi. (OBP: 280 EUR)... 40 136 F 3 ** Nrs 132/134. Zeer mooi. (OBP: 360 EUR)... 90 137 36 - Nrs 132/134 (12x), met gebreken.... 25 138 F 15 ** Nrs 135/149. Zeer mooi. (OBP: 2.485 EUR)... 600 139 F 15 ** Nrs 135/149. Zeer mooi. (OBP: 2.485 EUR)... 600 140 F 15 ** Nrs 135/149. Zeer mooi. (OBP: 2.485 EUR)... 600 141 F 1 ** Nr. 147, met bladboord. Perfecte centrage. Met fotocertificaat. Zeer mooi. (OBP: 2.100 EUR + 60% centrage)... 800 142 15 * Nrs 135/149. Zeer mooi. (OBP: 580 EUR)... 100 143 F 10 ** Nr. 138B - Type III. In blok van 10, in bladhoek. Zeer mooi. (OBP: 1.460 EUR) 200 144 8 ** Nr. 142A - tanding 15. In blok van 8. Zeer mooi. (OBP: 280 EUR)... 35 145 F 4 ** Nr. 146A - tanding 15, in blok van vier. Zeer mooi. (OBP: 840 EUR)... 130 146 F 14 ** Nrs 150/163. Reeks: "Rood Kruis". Zeer mooi. (OBP: 3.470 EUR)... 900 11

147 F 14 ** Nrs 150/163. Reeks: "Rood Kruis". Zeer mooi. (OBP: 3.470 EUR)... 900 148 F 14 * Nrs 150/163. Reeks: "Rood Kruis". Zeer mooi. (OBP: 1.500 EUR)... 300 149 F 14 * Nrs 150/163. Reeks: "Rood Kruis". Mooi/Zeer mooi. (OBP: 1.500 EUR)... 270 150 F 14 Nrs 150/163. Reeks: "Rood Kruis". Mooi/Zeer mooi. (OBP: 1.500 EUR)... 300 151 F 4 * Nrs 159/162. Zeer mooi. (OBP: 477 EUR)... 60 152 F 14 ** Nrs 165/178, goede centrage. Reeks: "Albert met Helm". Zeer mooi. (OBP: ++2.230 EUR)... 600 153 F 14 ** Nrs 165/178. Reeks: "Albert met Helm". Zeer mooi. (OBP: 2.230 EUR)... 550 154 F 16 * Nrs 165/178 + Nrs 168A/169A. Reeks: "Albert met Helm". ZM. (OBP: 900 EUR)... 180 155 F 14 */ Nrs 165/178 (Nrs 175/176 zijn gestempeld). Reeks: "Albert met Helm". Zeer mooi. (OBP: 900 EUR)... 170 156 F 14 Nrs 165/178. Reeks: "Albert met Helm". Zeer mooi. (OBP: 900 EUR)... 180 157 F 1 Nr. 176. "2F Albert met Helm". Zeer mooi. (OBP: 525 EUR)... 100 158 F 1 ** Nr. 177. "5F Albert met Helm". Zeer mooi. (OBP: 430 EUR)... 90 159 F 4 ** Nr. 177, in blok van vier. "5F Albert met helm". Zeer mooi. (OBP: 1.720 EUR)... 350 160 42 ** Nrs 179/220. Zeer mooi. (OBP: 617 EUR)... 110 161 25 **/* Nr. 182A, in velletje van 25. (15 zegels ** - 10 zegels *). Met fotocertificaat. Zeer mooi. (OBP: 645 EUR)... 75 162 1 * Nr. 186-Cu. Met curiositeit: "Omgekeerde opdruk". Zeer mooi. (OBP: 750 EUR).. 150 163 35 * Nr. 187 - Nrs 190/219 - Nrs 254/257. "Type Houyoux (en aanvullende waarden)". Zeer mooi. (OBP: 194 EUR)... 20 164 F 21 ** Nrs 190/210. Reeks: "Type Houyoux". Zeer mooi. (OBP: 475 EUR)... 90 165 F 29 ** Nrs 190/210 - Nrs 245/248 - Nrs 254/257. Reeks: "Type Houyoux". Zeer mooi. (OBP: 510 EUR)... 100 166 2 ** Nr. 211B - Nr. 214B. "Type Kleine Montenez". Zeer mooi. (OBP: 130 EUR)... 30 167 23 ** Nrs 211/233. Zeer mooi. (OBP: 380 EUR)... 65 168 13 ** Nrs 221/233. "Jubileumreeks". Zeer mooi. (OBP: 275 EUR)... 45 169 13 ** Nrs 221/233. "Jubileumreeks". Zeer mooi. (OBP: 275 EUR)... 45 170 33 ** Nrs 234/266. Zeer mooi. (OBP: 419 EUR)... 65 171 100 ** Nrs 249/253 (20x), in velletjes. Zeer mooi. (OBP: 320 EUR)... 30 172 F 9 ** Nrs 258/266. Reeks: "Eerste Orval". Zeer mooi. (OBP: 315 EUR)... 70 173 F 9 ** Nrs 258/266. Reeks: "Eerste Orval". Zeer mooi. (OBP: 315 EUR)... 70 174 F 9 ** Nrs 266A/266K, (10F met miniem gebrek) verder zeer mooi. Reeks: "Eerste Orval Antwerpen". (OBP: 2.310 EUR)... 300 12

175 F 9 * Nrs 266A/266K. Reeks: "Eerste Orval Antwerpen". (OBP: 625 EUR)... 120 176 9 * Nrs 266A/266K. Echt doch sommige met gebrek. Reeks: "Eerste Orval - Antwerpen".... 35 177 F 9 ** Nrs 272A/272K. Reeks: "Orval L en Kroon". Zeer mooi. (OBP: 1.850 EUR)... 450 178 F 9 * Nrs 272A/272K. Reeks: "Orval L en Kroon". Zeer mooi. (OBP: 850 EUR)... 150 179 F 9 * Nrs 272A/272K. Reeks: "Orval L en Kroon". Zeer mooi. (OBP: 850 EUR)... 150 180 F 9 * Nrs 272A/272K. Reeks: "Orval L en Kroon". Zeer mooi. (OBP: 850 EUR)... 150 181 F 9 ** Nrs 258A/266AA. Reeks: "Horizontale Mouwstrepen". ZM. (OBP: 900 EUR)... 275 182 F 8 ** Nrs 258A/266AA. Reeks: "Verticale Mouwstrepen". Zeer mooi. (OBP: 1.000 EUR) 250 183 29 ** Nrs 267/288A - Nrs 293/298. Zeer mooi. (OBP: 290 EUR)... 40 184 34 ** Nrs 267/288A - Nrs 292C/292G - Nrs 293/298. Zeer mooi. (OBP: 430 EUR)... 50 185 38 ** Nrs 267/288A - Nrs 293/307. Zeer mooi. (OBP: 517 EUR)... 60 186 F 4 ** Nrs 289/292. Reeks: "Montenez". Zeer mooi. (OBP: 790 EUR)... 170 187 F 4 ** Nrs 289/292. Reeks: "Montenez". Zeer mooi. (OBP: 790 EUR)... 170 188 F 4 ** Nrs 289/292. Reeks: "Montenez". Zeer mooi. (OBP: 790 EUR)... 170 189 F 100 * Nrs 289/292, in velletjes van 25, zegels **. Zeer mooi. (OBP: +19.750 EUR)... 5.000 190 F 1 ** Nr. 290A. Met fotocertificaat Zeer mooi. (OBP: 475 EUR)... 125 191 F 1 ** Nr. 290B. "20F donkergroen". Zeer mooi. (OBP: 1.000 EUR)... 200 192 F 6 ** Nr. 291D - in blok van 6, met bladboord en randinscriptie. Met fotocertificaat. Zeer mooi. (OBP: 2.310 EUR)... 500 193 F 16 ** Nrs 299/314. Zeer mooi. (OBP: 421 EUR)... 50 194 15 Grote Montenez : Klein lot gestempeld, nuances. Zeer mooi.... 30 195 18 ** Nrs 299/316. Zeer mooi. (OBP: 420 EUR)... 60 196 5 ** Nrs 301 - Nr. 325 - Nr. 410 - Nrs 436/437. Zeer mooi. (OBP: 545 EUR)... 70 197 F 7 ** Nrs 308/314. Reeks: "Kastelen". Zeer mooi. (OBP: 195 EUR)... 30 198 9 ** Nrs 308/316. Reeks: "Kastelen en 2 zegels Heraldieke Leeuw ". Zeer mooi. (OBP: 197 EUR)... 30 199 F 9 ** Nrs 317/324, reeks: "Albert met Kepi". Zeer mooi. (OBP: 410 EUR)... 90 200 F 9 ** Nrs 317/324, reeks: "Albert met Kepi". Zeer mooi. (OBP: 410 EUR)... 90 201 F 10 ** Nrs 317/324, reeks: "Albert met Kepi" + Nr. 325. Zeer mooi. (OBP: 535 EUR)... 100 202 17 ** Nrs 325/341. Zeer mooi. (OBP: 395 EUR)... 75 203 8 ** Nr. 325 ('Korporaal') - Nrs 326/332 (reeks: 'Elisabeth met sluier'). Zeer mooi. (OBP: 345 EUR)... 65 13

204 7 ** Nrs 326/332. Reeks: "Elisabeth met sluier". Zeer mooi. (OBP: 220 EUR)... 30 205 16 ** Nrs 326/341. Zeer mooi. (OBP: 273 EUR)... 35 206 F 9 ** Nrs 342/350. Reeks: "Kardinaal Mercier". Zeer mooi. (OBP: 1.300 EUR)... 350 207 F 9 ** Nrs 342/350. Reeks: "Kardinaal Mercier". Zeer mooi. (OBP: 1.300 EUR)... 350 208 F 9 ** Nrs 342/350. Reeks: "Kardinaal Mercier". Zeer mooi. (OBP: 1.300 EUR)... 350 209 F 9 * Nrs 342/350. Reeks: "Kardinaal Mercier". Zeer mooi. (OBP: 600 EUR)... 120 210 F 9 * Nrs 342/350. Reeks: "Kardinaal Mercier". Zeer mooi. (OBP: 600 EUR)... 120 211 F 9 Nrs 342/350. Reeks: "Kardinaal Mercier". Zeer mooi. (OBP: 600 EUR)... 120 212 F 9 * Nrs 374A/374K. Reeks: "Braine-l'Alleud"". + Fotocertificaat. ZM. (OBP: 2.260 EUR) 600 213 F 9 * Nrs 374A/374K. Reeks: "Braine-l'Alleud"". Zeer mooi. (OBP: 2.260 EUR)... 550 214 F 2 ** Nrs 351/352. Reeks: "Infanterie". Zeer mooi. (OBP: 440 EUR)... 80 215 F 5 ** Nrs 351/355. Reeksen: "Infanterie en Ballon Piccard". ZM. (OBP: 590 EUR)... 75 216 12 * Nrs 351/362. Reeksen: "Infanterie - Ballon Piccard en Sanatorium De Dennen". Zeer mooi. (OBP: 330 EUR)... 35 217 9 * Nrs 351/352 - Nrs 377/383. Reeksen: "Infanterie en Kruis van Lotharingen". Zeer mooi. (OBP: 425 EUR)... 50 218 3 ** Nrs 353/355. Reeks: "Ballon Piccard". Zeer mooi. (OBP: 150 EUR)... 25 219 F 10 ** Nrs 353/362. Reeksen: "Ballon Piccard en Sanatorium De Dennen ". Zeer mooi. (OBP: 480 EUR)... 100 220 F 7 ** Nrs 356/362. Reeks: "Sanatorium". Zeer mooi. (OBP: 330 EUR)... 70 221 F 7 ** Nrs 356/362. Reeks: "Sanatorium". Zeer mooi. (OBP: 330 EUR)... 70 222 F 12 ** Nrs 363/374. Reeks: "Grote Orval". (OBP: 3.000 EUR)... 650 223 F 12 ** Nrs 363/374. Reeks: "Grote Orval". (OBP: 3.000 EUR)... 650 224 F 12 * Nrs 363/374. Reeks: "Grote Orval". (OBP: 1.100 EUR)... 200 225 F 12 * Nrs 363/374. Reeks: "Grote Orval". (OBP: 1.100 EUR)... 200 226 F 12 * Nrs 363/374. Reeks: "Grote Orval". (OBP: 1.100 EUR)... 200 227 3 ** Nrs 375A/376. Type "Heraldieke Leeuw". Zeer mooi. (OBP: 245 EUR)... 40 228 3 ** Nrs 375A/376. Type "Heraldieke Leeuw". Zeer mooi. (OBP: 245 EUR)... 40 229 F 7 ** Nrs 377/383. Reeks: "Kruis van Lotharingen". Zeer mooi. (OBP: 890 EUR)... 200 230 F 7 ** Nrs 377/383. Reeks: "Kruis van Lotharingen". Zeer mooi. (OBP: 890 EUR)... 200 231 F 7 ** Nrs 377/383. Reeks: "Kruis van Lotharingen". Zeer mooi. (OBP: 890 EUR)... 200 232 10 ** Nrs. 384/393. Zeer mooi. (OBP: 220 EUR)... 30 233 10 ** Nrs. 384/393. Zeer mooi. (OBP: 220 EUR)... 30 14

234 F 17 ** Nrs. 384/400. Zeer mooi. (OBP: 820 EUR)... 160 235 F 7 ** Nrs 394/400. Reeks: "Ridder". Zeer mooi. (OBP: 600 EUR)... 130 236 F 20 ** Nr. 400, in velletje van 20. Goede centrage. Met fotocertificaat. Zeer mooi. (OBP: 10.000 EUR)... 3.000 237 36 ** Nrs 401/435. Zeer mooi. (OBP: 425 EUR)... 50 238 36 ** Nrs 401/435. Zeer mooi. (OBP: 425 EUR)... 50 239 F 4 **/* Nr. 434A, in blok van vier (3 zegels ** - 1 zegel *). "10F bleekbruin - Poortman". Zeer mooi. (OBP: 175 EUR)... 35 240 F 1 ** Nr. 435A. "20F helderoranje - Poortman". Zeer mooi. (OBP: 220 EUR)... 40 241 F 4 **/* Nr. 435A, in blok van vier (3 zegels ** - 1 zegel *). "20F helderoranje - Poortman". Zeer mooi. (OBP: 710 EUR)... 175 242 49 ** Nrs 436/480. Zeer mooi. (OBP: 392 EUR)... 45 243 52 ** Nrs 436/483. Zeer mooi. (OBP: 399 EUR)... 45 244 11 ** Nrs 436/437 - Nrs 792/797 - Nrs 1128/1130. (Enkele met roestvlekjes).... 40 245 57 ** Nrs 481/537. Zeer mooi. (OBP: 525 EUR)... 60 246 46 ** Nr. 483 (46x). Zeer mooi. (OBP: 690 EUR)... 50 247 54 ** Nrs 484/537. Zeer mooi. (OBP: 505 EUR)... 60 248 1 ** Nr. 582B, op kaart. Zeer mooi. (OBP: 160 EUR)... 35 249 1 ** Nr. 582B, op kaart. Zeer mooi. (OBP: 160 EUR)... 35 250 31 ** Nrs 724A/724W. "-10%". Zeer mooi. (OBP: 272 EUR)... 35 251 31 ** Nrs 724A/724vv. "-10%". Zeer mooi. (OBP: 320 EUR)... 40 252 - ** Nrs 724A/747. "Jaar 1946 volledig". Zeer mooi. (OBP: 387 EUR)... 45 253 - ** Nrs 724A/760. "Jaren 1946/1947 volledig". Zeer mooi. (OBP: 475 EUR)... 50 254 44 ** Nrs 737/741 - Nrs 767/772. Alle in blok van vier. Zeer mooi. (OBP: 332 EUR)... 35 255 60 ** Nrs 737/741 - Nrs 743/747 - Nrs 756/760. Alle in blok van vier. Zeer mooi. (OBP: 268 EUR)... 30 256 - ** Nrs 737/760 - Nrs 773/791. Zeer mooi. (OBP: 329 EUR)... 40 257 - ** Nrs 748/791 + BL26. "Jaren 1947/1948 volledig". Zeer mooi. (OBP: 575 EUR)... 60 258 100 ** Nrs 756/760 (20x). Zeer mooi. (OBP: 640 EUR)... 60 259 - (*) Nrs 756/766 - Nrs 773/791. Alle 10x zonder gom.... 100 260 - ** Nrs 761/791 + BL26. "Jaar 1948 volledig". Zeer mooi. (OBP: 475 EUR)... 50 261 44 ** V Nrs 781/791, in blok van vier (3 zegels ** - 1 zegel *) - met Nr. 785-V1 (variëteit). Zeer mooi. (OBP: +525 EUR)... 60 15

262 6 ** Nrs 792/797. Reeks: Jordaens & Van der Weyden". Zeer mooi. (OBP: 340 EUR). 40 263 6 ** Nrs 792/797. Reeks: Jordaens & Van der Weyden". Zeer mooi. (OBP: 340 EUR). 40 263 6 ** Nrs 792/797. Reeks: Jordaens & Van der Weyden". Zeer mooi. (OBP: 340 EUR). 40 264 6 ** Nrs 792/797. Reeks: Jordaens & Van der Weyden". Zeer mooi. (OBP: 340 EUR). 40 266 50 ** Nrs 792/840 + BL27/29. "Jaren 1949/1950 volledig". ZM. (OBP: 1.125 EUR)... 125 267 57 ** Nrs 823/875 + BL29. "Jaren 1950/1951 volledig". Zeer mooi. (OBP: 600 EUR)... 70 268 - ** Nrs 823/825 - Nrs 834/840 - Nrs 842/846 - Nrs 860/878 - Nrs 938/940. Alle in blok van vier (3 zegels ** - 1 zegel *). Zeer mooi. (OBP: 1.665 EUR)... 175 269 39 ** Nrs 827/862. Zeer mooi. (OBP: 312 EUR)... 35 270 52 ** Nrs 834/840 - Nrs 863/867 - Nrs 938/940. Alle in blok van vier. Zeer mooi. (OBP: 995 EUR)... 110 271 71 ** Nrs 841/907 + BL30. "Jaren 1951/1952 volledig". Zeer mooi. (OBP: 1.800 EUR).. 200 272 F 1 ** Nr. 848a. "6F Poortman - Bijgewerkte cylinder (type II)". ZM. (OBP: 365 EUR)... 100 273 F 3 ** V Nr. 848A-Cu. "Poortman". Met curiositeit: "10F op 20F - graveerfout". In strook van 3. Zeer mooi. (OBP: 570 EUR)... 100 274 21 ** Nrs 860/879 + Nr. 879A. Zeer mooi. (OBP: 435 EUR)... 45 275 17 ** Nrs 863/879. Zeer mooi. (OBP: 344 EUR)... 40 276 - ** Nrs 876/907. Zeer mooi. (OBP: 994 EUR)... 100 277 2 ** Nr. 879 (2x). Zeer mooi. (OBP: 224 EUR)... 30 278 F 12 ** Nrs 880/891. Reeks: "UPU". Met fotocertificaat. Zeer mooi. (OBP: 320 EUR)... 50 279 16 ** Nrs 892/907. Reeksen: "Letterkundigen en Kruis van Lotharingen". Zeer mooi. (OBP: 520 EUR)... 60 280 F 4 ** V Nr. 895-V3 - Nrs 916V1/V2 - Nr. 917-V1. Variëteiten. ZM. (OBP: 215 EUR)... 30 281 30 ** Nrs 900/929. Zeer mooi. (OBP: 330 EUR)... 35 282 30 ** Nrs 908/937. "Jaar 1953 volledig". Zeer mooi. (OBP: 325 EUR)... 35 283 53 ** Nrs 908/960. "Jaren 1953/1954 volledig". Zeer mooi. (OBP: 735 EUR)... 80 284 25 ** Nrs 927/951. Zeer mooi. (OBP: 514 EUR)... 60 285 48 ** Nrs 938/985. "Jaren 1954/1955 volledig". Zeer mooi. (OBP: 545 EUR)... 60 286 F 3 ** V Nrs 939 V1/V2 - Nr. 944-V. Variëteiten. Zeer mooi. (OBP: 275 EUR)... 35 287 47 ** Nrs 961/1007. "Jaren 1955/1956 volledig". Zeer mooi. (OBP: 490 EUR)... 55 288 - ** Nrs 986/1045. Zeer mooi. (OBP: 458 EUR)... 50 289 3 ** Nrs 1005/1007. Reeks: "Open Kraag". Zeer mooi. (OBP: 280 EUR)... 30 290 3 ** Nrs 1005/1007. Reeks: "Open Kraag". Zeer mooi. (OBP: 280 EUR)... 30 16

291 - ** Nrs 1008/1173A + BL 31/32. "Jaren 1957-1958-1959 en 1960 volledig". Zeer mooi. (OBP: +1.000 EUR)... 110 292 - ** Nrs 1046/1173A. "Jaren 1958-1959 en 1960 volledig". ZM. (OBP: 635 EUR)... 65 293 12 ** Nrs 1066/1075. "Koning Boudewijn - Type Marchand". ZM. (OBP: 365 EUR)... 35 294 12 ** Nrs 1066/1075. "Koning Boudewijn - Type Marchand". ZM. (OBP: 365 EUR)... 35 295 F 1 ** Nr. 1370P2 - wit papier. Zeer mooi.. (OBP: 620 EUR)... 125 296 F 1 Nr. 1370P2 - wit papier. Zeer mooi.. (OBP: 550 EUR)... 100 296A F - ** Nr. 2051, in volledig vel van 100 waarvan onderste rij volledig ongetand is en voorlaatste alleen bovenaan horizontaal getand is. SPECTACULAIR. ZM.... 300 297 F 4 ** V Nr. 2987-Cu. Met curiositeit: "Alleen zwarte kleur gedrukt". In strook van vier. Zeer mooi.... 600 298 10 ** V Nr. 3132, in blok van 10 met "opvallende tanding verschuiving". Zeer mooi.... 100 299 10 ** V Nr. 3135, in blok van 10 met "sterk verschoven druk". Zeer mooi.... 100 300 10 ** NA 4 (10x). Zeer mooi. (OBP: 800 EUR)... 80 ONGETANDEN - NON DENTELES 301 F 3 # ** Nr. 26 - Nr. 30 - Nr. 33. Alle in bladhoek. Zeer mooi (OBP: 370 EUR).... 100 302 F 16 # Nrs 38/41, in blok van vier (2 zegels ** - 2 zegels *). Zeer mooi. (OBP: 700 EUR) 100 303 - # Jaar 2000 volledig (zonder Nrs 2964/2965). (OBP: 2.100 EUR)... 200 304 F 20 # ** TR 58/78. Alle met bladboord. Zeer mooi. (OBP: 275 EUR)... 60 305 F 14 # TX 49/55A, zonder SPECIMEN. Zeer mooi. (OBP: 200 EUR)... 35 BRIEVEN (België) - LETTRES (Belgique) 306 1 * Nr. 1 (2 ex.) op brief van Brussel naar Gent. Intacte randen. Zeer mooi.... 70 307 7 * Nr. 2, intacte randen, op brief van Hasselt naar Vielsalm. ZM. (OBP: 150 EUR).. 40 BLOKKEN - BLOCS FEUILLETS 308 1 ** BL 1, "Montenez". Zeer mooi. (OBP: 675 EUR)... 130 309 1 ** BL 1, "Montenez". Zeer mooi. (OBP: 675 EUR)... 130 310 1 ** BL 1, "Montenez". Zeer mooi. (OBP: 675 EUR)... 130 311 5 * BL 1/3 - BL 5/6. Alle met klein gebrek.... 100 17

312 1 ** BL 2, "Antwerpen". Met fotocertificaat. Zeer mooi. (OBP: 1.000 EUR)... 210 313 1 ** BL 2, "Antwerpen". Zeer mooi. (OBP: 1.000 EUR)... 200 314 1 ** BL 2, "Antwerpen". Zeer mooi. (OBP: 1.000 EUR)... 200 315 1 BL 2, "Antwerpen". Zeer mooi. (OBP: 390 EUR)... 50 316 2 * BL 2/3, "Antwerpen en Korporaal". Zeer mooi. (OBP: 680 EUR)... 80 317 1 ** BL 3, "Korporaal". Met fotocertificaat. Zeer mooi. (OBP: 750 EUR)... 140 318 1 ** BL 3, "Korporaal". Zeer mooi. (OBP: 750 EUR)... 130 319 1 ** BL 3, "Korporaal". Zeer mooi. (OBP: 750 EUR)... 130 320 2 * BL 3/4. "Korporaal en Tassis" Zeer mooi. (OBP: 410 EUR)... 50 321 1 BL 3, "Korporaal". Zeer mooi. (OBP: 290 EUR)... 50 322 1 ** BL 4, "Tassis". Zeer mooi. (OBP: 650 EUR)... 110 323 1 ** BL 4A, "Tassis". Met fotocertificaat. Zeer mooi. (OBP: 600 EUR)... 100 324 1 ** BL 4A, "Tassis". Zeer mooi. (OBP: 600 EUR)... 100 325 1 ** BL 4A, "Tassis". Zeer mooi. (OBP: 600 EUR)... 90 326 1 ** BL 4A, "Tassis". Zeer mooi. (OBP: 600 EUR)... 90 327 5 ** BL 5 (5x). "Borgerhout". Zeer mooi. (OBP: 1.500 EUR)... 250 328 9 **/* BL 5 (9x). "Borgerhout". Zegels **. Zeer mooi. [OBP (zegels): 540 EUR)]... 60 329 2 ** BL 5A/6A. "Borgerhout en Charleroi". Zeer mooi. (OBP: 500 EUR)... 80 330 3 ** BL 5A - BL 6A en BL 7. "Borgerhout - Charleroi en Monument Koning Albert I". Zeer mooi. (OBP: 590 EUR)... 80 331 3 ** BL 7/9. Zeer mooi. (OBP: 215 EUR)... 30 332 2 ** BL 7 en BL 9. Zeer mooi. (OBP: 155 EUR)... 25 333 F 1 ** BL 9A, ZONDER stempel in de rand. Zeer mooi. (OBP: 1.350 EUR)... 275 334 4 ** BL 18/21, "Orval genummerd". Zeer mooi. (OBP: 175 EUR)... 30 335 4 ** BL 18A/21A, "Orval niet genummerd". Zeer mooi. (OBP: 300 EUR)... 60 336 3 * BL 18A - BL20A/21A. Alle met omgekeerde opdruk. Zeer mooi.... 35 337 7 ** V BL18A (7x). Met curiositeiten. Zeer mooi.... 60 338 6 ** V BL19A (6x). Met nuances en curiositeiten. Zeer mooi.... 150 339 4 ** V BL20A (4x). Met nuances en curiositeiten. Zeer mooi.... 100 340 5 ** V BL 21 (roestvlekjes - niet geteld) - BL18A (2x) - BL21A (2x). Alle met variëteit of curiositeit. Zeer mooi.... 100 341 4 ** BL 22/25. Zeer mooi. (OBP: 685 EUR)... 140 18

342 2 ** V BL 22 (2x), met "dubbele opdruk waarvan 1 omgekeerd". Zeer mooi.... 60 343 2 **/* V BL 22* en BL 23**. Beide met nummer op gomzijde. Zeer mooi.... 80 344 2 ** V BL 22, met "omgekeerde opdruk" en BL 24 "met verschoven opdruk".... 45 345 1 ** V BL 23. Met "Rode i.p.v. blauwe opdruk". Zeer mooi.... 120 346 5 ** V BL 24 (5x). Met curiositeiten.... 250 347 1 ** BL 26. "Anseele". Met fotocertificaat. Zeer mooi. (OBP: 220 EUR)... 35 348 1 ** BL 26. "Anseele". Zeer mooi. (OBP: 220 EUR)... 30 349 2 ** BL 26. "Anseele" + "Bepitec". Zeer mooi. (OBP: 245 EUR)... 35 350 3 * BL 26/28. Zeer mooi. (OBP: 435 EUR)... 55 351 5 (*) BL 26 (5x). "Anseele". Zeer mooi.... 50 352 2 ** BL 27/28. "Jordaens en Van der Weyden". + Fotocertificaat. ZM. (OBP: 380 EUR) 55 353 2 ** BL 27/28. "Jordaens en Van der Weyden". Zeer mooi. (OBP: 380 EUR)... 50 354 2 ** BL 27/28. "Jordaens en Van der Weyden". Zeer mooi. (OBP: 380 EUR)... 50 355 1 ** BL 30. "Kardinaal Van Roey". (Met fotocertificaat). Zeer mooi. (OBP: 460 EUR)... 65 356 1 ** BL 30. "Kardinaal Van Roey". Zeer mooi. (OBP: 460 EUR)... 60 357 1 ** BL 30. "Kardinaal Van Roey". Zeer mooi. (OBP: 460 EUR)... 65 358 3 ** BL 30/32. Zeer mooi. (OBP: 705 EUR)... 85 359 3 **/* BL 30* - BL 31/32**. Zeer mooi. (OBP: 450 EUR)... 50 LUCHTPOST - POSTE AERIENNE 360 - ** PA 1/35 + Nr. 810A. Zeer mooi. (OBP: 200 EUR)... 30 361 2 ** PA 10A/11A. Zeer mooi. (OBP: 400 EUR)... 70 DIENST - SERVICE 362 - ** S 1/81. Zeer mooi. (OBP: 520 EUR)... 55 STRAFPORTZEGELS - TAXE 363 F 2 ** TX 1/2. Zeer mooi. (OBP: 355 EUR)... 60 364 F 9 ** TX 3/11. Zeer mooi. (OBP: 315 EUR)... 50 365 F 9 ** TX 3/11. Zeer mooi. (OBP: 315 EUR)... 50 19

366 F 5 ** TX 12/16. Zeer mooi. (OBP: 1.680 EUR)... 400 367 5 * TX 12/16. Zeer mooi. (OBP: 445 EUR)... 60 368 F 5 ** TX 12A/16A. Zeer mooi. (OBP: 970 EUR)... 200 369 F 4 **/* TX 16A, in blok van vier (3 zegels ** - 1 zegel *). Zeer mooi. (OBP: 1.495 EUR).. 300 370 F 9 ** TX 17/25. Zeer mooi. (OBP: 275 EUR)... 40 BEZETTINGSZEGELS - OCCUPATION 371 F 9 ** OC 1/9. Zeer mooi. (OBP: 470 EUR)... 100 372 25 */ OC 1/25 (Nr. 25 ). Zeer mooi. (OBP: 265 EUR)... 35 373 F 16 ** OC 10/25. Zeer mooi. (OBP: 625 EUR)... 140 374 29 * OC 26/54. Zeer mooi. (OBP: 380 EUR)... 50 375 F 11 p OC 26/37. Elk op fragment. Zeer mooi. (OBP: 165 EUR)... 35 376 22 * OC 62/83. Zeer mooi. (OBP: 245 EUR)... 35 377 5 ** OC 79/83. Met fotocertificaat. Zeer mooi. (OBP: 150 EUR)... 30 378 22 * OC 84/105. Zeer mooi. (OBP: 213 EUR)... 30 397 F 4 * TR 1/3 + TR 6. Zeer mooi. (OBP: 2.290 EUR)... 250 KOPSTAANDE - TETE-BECHE KOPSTAANDE MET TUSSENPANEEL - TETE-BECHE AVEC INTERPANNEAUX 379 22 * KP 1/22. Zeer mooi. (OBP: 89 EUR)... 20 380 24 ** KP 8/12 - KP 15. Alle 4x. Zeer mooi. (OB: 710 EUR)... 70 381 2 * KT 1/2. Zeer mooi. (OBP: 260 EUR)... 40 382 F 1 ** KT 2. Zeer mooi. (OBP: 383 EUR)... 65 383 10 * KT 3/12. Zeer mooi. (OBP: 500 EUR)... 75 384 F 1 ** KT 8. Zeer mooi. (OBP: 187 EUR)... 30 385 F 1 ** KT 11. Zeer mooi. (OBP: 525 EUR)... 65 386 F 2 ** KT 13/14. Zeer mooi. (OBP: 880 EUR)... 160 387 2 * KT 13/14. Zeer mooi. (OBP: 365 EUR)... 50 388 8 * KT 15/22. Zeer mooi. (OBP: 123 EUR)... 20 20

RECLAMEZEGELS - PUBS 389 58 * PU 1/58. Zeer mooi. (OBP: 1.645 EUR)... 400 390 5 ** PU 54/58. Zeer mooi. (OBP: 390 EUR)... 60 391 - * PU 59/72 - PU 99/106 - PU 99B. Zeer mooi. (OBP: 462 EUR)... 60 392 F 22 ** PU 99/120. Zeer mooi. (OBP: 615 EUR)... 100 393 F 6 ** PU 137A/142A. Zeer mooi. (OBP: 1.540 EUR)... 400 394 4 ** PUc A 31/32-34 en 36. Zeer mooi. (OBP: 102 EUR)... 25 395 F 1 ** PUc A 49. Zeer mooi. (OBP: 260 EUR)... 50 396 1 ** PUc A 52. Zeer mooi. (OBP: 260 EUR)... 50 SPOORWEGZEGELS - CHEMINS DE FER 398 6 TR 1/6. Zeer mooi. (OBP: 155 EUR)... 25 399 F 1 * TR 4. Mooi/Zeer mooi. (OBP: 4.120 EUR)... 600 400 F 1 * TR 5. Zeer mooi. (OBP: 4.470 EUR)... 800 401 F 8 * TR 7/14. Zeer mooi. (OBP: 1.517 EUR)... 225 402 4 * TR 8/9 - TR 11/12. Zeer mooi. (OBP: 365 EUR)... 50 403 F 1 * TR 13. Zeer mooi. (OBP: 635 EUR)... 100 404 F 1 * TR 13. Zeer mooi. (OBP: 635 EUR)... 120 405 F 13 * TR 15/27. Zeer mooi. (OBP: 1.267 EUR)... 200 406 F 1 * TR 23-Cu1. Met curiositeit: "Zonder cijfer 70". Ondanks ronde hoek toch zeer zeldzaam. (OBP: 750 EUR)... 200 407 F 1 ** TR 27, met bladboord en randinscriptie. Zeldzaam en zeer mooi. (OBP: 1.270 EUR)... 450 408 F 1 * TR 48, getekend. Zeer mooi. (OBP: 235 EUR)... 45 409 F 1 * TR 48. Zeer mooi. (OBP: 235 EUR)... 45 410 F 1 ** TR 49. Zeer mooi. (OBP: 415 EUR)... 100 411 F 1 * TR 49, getekend. Zeer mooi. (OBP: 290 EUR)... 60 412 F 1 * TR 50, getekend. Zeer mooi. (OBP: 340 EUR)... 65 413 F 1 * TR 50, getekend. Zeer mooi. (OBP: 340 EUR)... 65 414 F 1 * TR 51, getekend. Zeer mooi. (OBP: 340 EUR)... 65 415 F 1 * TR 51, getekend. Zeer mooi. (OBP: 340 EUR)... 65 21

416 F 1 * TR 52, getekend. Zeer mooi. (OBP: 435 EUR)... 80 417 F 1 * TR 52, getekend. Zeer mooi. (OBP: 435 EUR)... 80 418 F 1 * TR 53. Met fotocertificaat. Zeer mooi. (OBP: 435 EUR)... 80 419 F 1 * TR 53, getekend. Zeer mooi. (OBP: 435 EUR)... 80 420 F 1 * TR 54, getekend, met bladboord. Zeer mooi. (OBP: 430 EUR)... 80 421 F 1 * TR 54, getekend. Zeer mooi. (OBP: 430 EUR)... 80 422 F 1 * TR 55, getekend. Zeer mooi. (OBP: 410 EUR)... 80 423 F 1 * TR 55, getekend. Zeer mooi. (OBP: 410 EUR)... 80 424 F 1 * TR 56, goede centrage. Met fotocertificaat. Zeer mooi. (OBP: 2.300 EUR)... 500 425 F 1 * TR 56, getekend. Zeer mooi. (OBP: 2.300 EUR)... 450 426 F 1 * TR 57, getekend. Zeer mooi. (OBP: 4.250 EUR)... 850 427 F 21 * TR 58/78. Zeer mooi. (OBP: 710 EUR)... 120 428 F 21 * TR 79/99. Zeer mooi. (OBP: 1.620 EUR)... 250 429 F 28 * TR 100/127. Zeer mooi. (OBP: 1.660 EUR)... 250 430 7 * TR 128/134. Zeer mooi. (OBP: 470 EUR)... 60 431 33 * TR 135/166. Zeer mooi. (OBP: 206 EUR)... 25 432 F 11 ** TR 167/177. Zeer mooi. (OBP: 615 EUR)... 100 433 8 ** TR 167/174. Zeer mooi. (OBP: 325 EUR)... 50 434 F 6 ** TR 175/177 - TR 202/204. Zee mooi. (OBP: 365 EUR... 65 435 F 24 * TR 178/201. Zeer mooi. (OBP: 1.085 EUR)... 150 436 26 ** TR 295/320. Zeer mooi. (OBP: 320 EUR)... 50 437 F 19 ** TR 304/321 + TR 321A. Zeer mooi. (OBP: 475 EUR)... 100 438 22 ** TR 322/329 - TR 331/333. Alle postfris. Zeer mooi. (OBP: 370 EUR)... 50 439 F 2 ** TR 334/335. Zeer mooi. (OBP: 470 EUR)... 90 440 F 2 ** TR 334/335. Zeer mooi. (OBP: 470 EUR)... 90 441 F 21 ** TR 336/354B. Zeer mooi. (OBP: 440 EUR)... 90 442 F 21 ** TR 336/354B. Zeer mooi. (OBP: 440 EUR)... 90 443 23 ** TR 355/377. Zeer mooi. (OBP: 430 EUR)... 60 444 21 ** TR 355/363 - TR 366/377. Zeer mooi. (OBP: 380 EUR)... 50 445 4 ** TR 369/372. Zeer mooi. (OBP: 180 EUR)... 25 446 44 ** TR 378/422. Zeer mooi. (OBP: 377 EUR)... 40 22

447 37 ** TR 378/415. Zeer mooi. (OBP: 357 EUR)... 40 448 - ** TR 416/423 - TR 428/465. Zeer mooi. (OBP: 283 EUR)... 35 449 43 ** TR 423/465. Zeer mooi. (OBP: 280 EUR)... 35 450 33 ** TR 433/465. Zeer mooi. (OBP: 190 EUR)... 25 451 F 7 ** TR BL1N/3F + TR BL4. Zeer mooi. (OBP: 4.050 EUR)... 900 452 1 ** TR BL4. Zeer mooi. (OBP: 150 EUR)... 25 453 2 ** TRV BL12A + ongetand. "Kuifje". Zeer mooi.... 75 454 2 ** TRV BL15A + ongetand. Zeer mooi.... 50 455 2 ** TRV BL17A + ongetand. Zeer mooi.... 50 ROLZEGELS - ROULEAUX 456 10 ** R 8 - R 24. Zeer mooi. (OBP: 330 EUR)... 40 DAGBLAD - JOURNAUX 457 F 19 ** JO 1/18 + JO 8a. Zeer mooi. (OBP: 840 EUR)... 200 458 F 36 * JO 1/36. Zeer mooi. (OBP: 355 EUR)... 60 459 18 **/* JO 19A/36A (20c en 9F = *). Zeer mooi. (OBP: 1.570 EUR)... 250 TELEGRAAF & TELEFOON - TELEGRAPHE & TELEPHONE 460 F 2 * TG 1/2. Zeer mooi. (OBP: 885 EUR)... 150 461 F 2 * TG 1/2. Zeer mooi. (OBP: 885 EUR)... 150 462 F 5 ** TG 3/7. Zeer mooi. (OBP: 3.850 EUR)... 1.200 463 F 5 * TG 3A/7A. Zeer mooi. (OBP: 770 EUR)... 150 464 1 ** TG 10. Zeer mooi. (OBP: 170 EUR)... 30 465 F 1 TG 10A - tanding 14½ x 15½. Zeer mooi. (OBP: 135 EUR)... 30 LUXEVELLETJES - FEUILLETS DE LUXE 466 1 - LX 1. Zeer mooi. (OBP: 325 EUR)... 50 467 1 - LX 2a. Zeer mooi. (OBP: 400 EUR)... 65 468 3 - LX 4/6. Zeer mooi. (OBP: 140 EUR)... 25 23

469 F 1 - LX 7. Zeer mooi. (OBP: 500 EUR)... 80 470 2 - LX 8/9. Zeer mooi. (OBP: 305 EUR)... 50 471 1 - LX 10. Zeer mooi. (OBP: 220 EUR)... 30 472 2 - LX 11/12. Zeer mooi. (OBP: 147 EUR)... 30 473 1 - LX 13. Zeer mooi. (OBP: 345 EUR)... 50 474 2 - LX 14/15. Zeer mooi. (OBP: 147 EUR)... 25 475 1 - LX 16. Zeer mooi. (OBP: 210 EUR)... 35 476 2 - LX 17/18. Zeer mooi. (OBP: 395 EUR)... 50 477 3 - LX 19/21. Zeer mooi. (OBP: 187 EUR)... 30 478 F 1 - LX 22. Zeldzaam. Zeer mooi. (OBP: 500 EUR)... 100 479 5 - LX 24/28. Zeer mooi. (OBP: 217 EUR)... 25 480 2 - LX 29/30. Zeer mooi. (OBP: 200 EUR)... 30 481 7 - LX 31/32 - Nr. 34 - Nr. 37 en Nrs 39/41. Zeer mooi. (OBP: 400 EUR)... 50 482 2 - LX 33 - LX 36. Zeer mooi. (OBP: 200 EUR)... 30 483 F 1 - LX 35A. Zeer mooi. (OBP: 840 EUR)... 200 484 F 1 - LX 35B. Zeer mooi. (OBP: 840 EUR)... 150 485 F 1 - LX 35C. Zeldzaam. Zeer mooi. (OBP: 2.300 EUR)... 500 486 2 - LX 38 - LX 42. Zeer mooi. (OBP: 200 EUR)... 30 487 10 - LX 43/44 - LX 46 - LX 49 - LX 51/53 - LX 55 - LX 58 - LX 63. ZM. (OBP: 535 EUR) 70 488 2 - LX 45 - LX 47. Zeer mooi. (OBP: 200 EUR)... 30 489 2 - LX 48 - LX 50. Zeer mooi. (OBP: 200 EUR)... 30 490 2 - LX 54 - LX 56. Zeer mooi. (OBP: 200 EUR)... 30 491 2 - LX 57 - LX 59. Zeer mooi. (OBP: 200 EUR)... 30 492 2 - LX 60/61. Zeer mooi. (OBP: 200 EUR)... 30 493 2 - LX 62 - LX 64. Zeer mooi. (OBP: 200 EUR)... 30 494 2 - LX 65/66. Zeer mooi. (OBP: 200 EUR)... 30 495 2 - LX 67/68. Zeer mooi. (OBP: 200 EUR)... 30 496 3 - LX 69/71. Zeer mooi. (OBP: 300 EUR)... 45 497 3 - LX 73/75. Zeer mooi. (OBP: 385 EUR)... 45 498 2 - LX 76/77. Zeer mooi. (OBP: 250 EUR)... 30 499 2 - LX 79/80. Zeer mooi. (OBP: 310 EUR)... 35 24

2 3 6 7 8 13 14 18 20 25 27 30 32 34 37 28 38 40 44 45 48 49 51 53 43 54 56 57 58 59 63 64 65 66 68 25

55 67 71 72 73 79 75 70 74 76 83 81 82 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 97 99 100 101 103 105 106 107 108 26

110 109 111 112 113 118 119 120 124 115 114 127 125 126 122 129 131 132 133 134 136 143 135 27

140 141 145 138 139 146 147 150 151 148 149 152 153 154 155 156 157 158 170 162 172 173 164 159 174 175 165 28

177 178 179 180 181 182 186 187 188 190 191 197 192 198 199 200 201 209 206 207 208 214 215 219 220 221 29

210 211 212 213 222 223 224 225 234 229 230 231 226 235 241 240 272 237 273 30

286 278 280 295 296 363 301 305 304 302 366 297 364 365 368 370 369 375 373 372 385 382 384 395 31

296A 128 333 189 451 32

478 469 485 483 484 33

386 389 392 393 397 399 400 401 403 407 404 405 406 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 34

427 428 429 432 434 435 437 439 440 445 442 457 458 460 461 462 463 465 599 600 601 602 604 606 609 610 612 613 614 616 622 623 624 626 631 35

636 627 667 668 670 672 673 691 674 675 676 679 680 682 756 717 695 711 761 721 741 780 786 36

KILOPOST - FEUILLETS DE LUXE 500 6 - Ki B4/B9. Zeer mooi. (OBP: 1.685 EUR)... 400 REISGOEDZEGELS - BAGAGES 501 23 ** BA 1/23. Zeer mooi. (OBP: 3.750 EUR)... 1.200 502 24 * BA 1/24. Zeer mooi. (OBP: 1.265 EUR)... 250 BOEKJES - CARNETS 503 1 ** Boekje A11. Volledig en zeer mooi. (OBP: 200 EUR)... 50 504 1 ** Boekje A13d(a). Volledig en zeer mooi. (OBP: 340 EUR)... 75 505 1 ** Boekje A15b. Volledig en zeer mooi. (OBP: 760 EUR)... 200 506 3 ** Boekje A32 (3x), onvolledig.... 100 507 2 ** Boekjes A35a en A35b. Volledig en zeer mooi. (OBP: 460 EUR)... 80 508 1 - V Zelfklevend boekje B32 - "zonder tanding". Zeer mooi.... 60 Voor deze veiling kunt u op verscheidene kavels een schriftelijk bod doen en een totaal maximumbedrag opgeven (excl. 18% kosten). Hierdoor kunt u een grotere keuze maken! Indien u van deze dienst wenst gebruik te maken, vermeldt u het maximumbedrag op het orderbriefje. w w w Afin de pouvoir réaliser un choix plus étendu il est possible, pour la présente vente, de faire une offre par écrit sur plusieurs lots et de fixer un montant global maximum (excl. 18%). Pour bénéficier de ce service, il suffit de mentionner le montant maximum sur l ordre d achat. Indien u niet aanwezig kunt zijn op de veiling, geef dan tijdig uw orders door (schriftelijk, per fax, e-mail, of telefonisch). Wij behandelen ze in het volste vertrouwen. Telefoon & Faxn : 03-233 89 70 l E-mail : info@vanduffel.be Luk Vanduffel bvba l Sint-Katelijnevest 34 l BE-2000 Antwerpen Si vous ne pouvez pas être présent le jour de la vente publique, veuillez alors nous faire parvenir à temps vos ordres (par correspondance, par fax, par e-mail ou par téléphone). Nous traitons vos ordres en toute confiance. ORDERS VAN HET LAATSTE MOMENT : Orders doorfaxen op zaterdagmorgen 6 juni op faxnr: 03-216 47 12 (Fax Ramada Plaza Hotel), of telefonisch doorgeven op nummer 03-244 82 11 (Telefoon Ramada Plaza Hotel) w w w ORDRES AU DERNIER MOMENT: Les ordres par fax le samedi 6 juin avant midi sur le n 03-216 47 12 37

KAVELS & VERZAMELINGEN BELGIE - LOTS & COLLECTIONS BELGIQUE 509 (1) Insteekboek met uitsluitend epauletten en medaillons (++100 exemplaren). In te zien.... 150 510 (1) **/*/ Mooie verzameling met betere, tussen 1849 en 1949. In DAVO-LX album.... 150 511 (2) **/*/ Startverzameling tussen 1849 en 1949. In DAVO-LX album. + Restant Boudewijn-verzameling.... 125 512 (1) **/*/ Mooie startverzameling tussen 1849 en 1965. In DAVO album.... 100 513 (1) **/*/ Restantverzameling tussen 1849 en 1965. In album.... 50 514 (1) **/*/ Verzameling (restant) tussen 1849 en 1949. In DAVO-LX album.... 45 515 (3) **/*/ 3 Insteekboeken tussen 1849 en 1969.... 100 516 (1) **/* Zeer mooie verzameling tussen 1863 en 1968, met betere. Alle grote reeksen (o.a. Nrs 150/163-165/178-342/350-363/374 - enz.). In DAVO album.... 1.500 517 (1) **/*/ Mooie, goed gevulde, verzameling tussen 1869 en 1959 (o.a. Nrs 342/350 - Nrs 363/374 - Nrs 880/899 - enz).... 750 518 (1) **/*/ Verzameling tussen 1894 en 1949. In album.... 60 519 (1) **/* Mooie verzameling tussen 1915 en 1949 (o.a. Nrs 135/149 - Nrs 165/178). Meeste postfris. Zeer mooi. [OBP: ±7.000 EUR (Quot.V.)]... 900 520 (1) **/* Verzameling tussen 1920 en 1959. In DAVO album. ZM. (OBP: +3.000 EUR)... 300 521 (2) **/* Startverzameling tussen 1920 en 1969. In twee DAVO albums. Zeer mooi.... 75 522 (1) **/* Verzameling tussen 1935 en 1949. In DAVO-LX album. ZM. (OBP: 2.250 EUR)... 200 523 - ** Mooi lot postfrisse reeksen, tussen 1935 en 1955. Zeer mooi.... 150 524 (1) ** Stock tussen Nrs 538/546 en Nrs 690/696 (alleen volledige reeksen geteld). Zeer mooi. (OBP: ±3.600 EUR)... 250 525 (1) ** Verzameling vnl. 1940-1945. In DAVO-LX album. Zeer mooi.... 45 526 (1) ** Verzameling tussen 1944 en 1966. Praktisch alle postfris. In Leuchtturm album... 300 527 (1) ** Verzameling 1945-1956. In Lindner album. (Zeer weinig met roestvlekjes - niet geteld) verder zeer mooi. (OBP **: +4.000 EUR)... 400 528 (1) **/* Klein lot tussen 1946 en 1958. In insteekboek.... 100 529 (1) **/* Verzameling tussen 1950 en 1979. In DAVO-LX album. Meeste postfris. ZM.... 200 530 (1) **/* Volledige verzameling 1950-1969. In DAVO-LX album. Meeste postfris. ZM.... 250 531 (1) ** Verzameling tussen 1950 en 1965. In DAVO-LX album.... 75 532 (1) ** Verzameling 1958-1981. In DAVO album. Zeer mooi. (Postprijs zonder toeslag: 5.960 BEF)... 75 38

533 (1) ** Verzameling tussen 1958 en 1982. In DAVO album. Zeer mooi. (Postprijs zonder toeslag: 5.800 BEF)... 75 534 (1) ** Verzameling 1958-1992. In DAVO albums. Zeer mooi. (Postprijs zonder toeslag: 13.300 BEF)... 160 535 (3) ** Verzameling 1960-2009. In 3 DAVO albums en op albumbladen. Zeer mooi. (Postprijs zonder toeslag: 22.000 BEF + 640 EUR)... 600 536 (1) ** Mooi lot tussen vnl. 1960 en 1979 (4 à 5x). Enkele oudere - niet geteld. ZM. (Postprijs zonder toeslag: 16.150 BEF)... 200 537 (3) ** Verzameling 1961-1994. In drie DAVO-LX albums. Zeer mooi. (Postprijs zonder toeslag: 16.790 EUR)... 200 538 (2) ** Verzameling 1961-1984. In twee DAVO-LX albums. Zeer mooi. (Postprijs zonder toeslag: 8.250 BEF)... 100 539 (3) ** Verzameling tussen 1965 en 2005. In drie DAVO albums. Zeer mooi. (Postprijs zonder toeslag: 21.300 BEF + 357 EUR)... 425 540 (3) ** Verzameling 1965-1998. In drie DAVO-LX albums. Zeer mooi. (Postprijs zonder toeslag: 22.000 BEF)... 275 541 (1) ** Verzameling BOEKJES 1969-2014. In DAVO-LX album. Zeer mooi. (Postprijs zonder toeslag: 1.430 BEF + 820 EUR)... 500 542 (3) ** Verzameling 1970-2001. In drie DAVO-LX albums. Zeer mooi. (Postprijs zonder toeslag: 21.650 BEF + 230 EUR)... 375 543 (1) ** Verzameling 1970-1985. In Leuchtturm album. Zeer mooi. (Postprijs zonder toeslag: 6.900 BEF)... 85 544 (1) ** Verzameling 1976-1994. In DAVO album. Zeer mooi. (Postprijs zonder toeslag: 13.270 BEF)... 160 545 (3) ** Verzameling 1980-2003. In 3 DAVO albums. Zeer mooi. (Postprijs zonder toeslag: 16.460 BEF + 755 EUR)... 575 546 (1) ** Verzameling 1982-1997. In DAVO album. Zeer mooi. (Postprijs zonder toeslag: 12.500 BEF)... 150 547 (1) ** Verzameling 1982-1997. In DAVO album. Zeer mooi. (Postprijs zonder toeslag: +12.500 BEF)... 150 548 (1) ** Verzameling 1985-2000. In DAVO-LX album. Zeer mooi. (Postprijs zonder toeslag: 18.720 BEF)... 225 549 (1) ** Verzameling 1985-1992. In DAVO-LX album. Zeer mooi. (Postprijs zonder toeslag: 6.100 BEF)... 75 550 (3) ** Verzameling 1994-2010. In 3 DAVO albums. Zeer mooi. (Postprijs zonder toeslag: 7.000 BEF + 1.425 EUR)... 600 551 (2) ** Verzameling 1995-2006. In 2 DAVO-LX albums. (Postprijs zonder toeslag: 5.870 BEF + 800 EUR)... 470 552 (1) ** Verzameling, vnl. BOEKJES, tussen 1997 en 2010. In DAVO album. Zeer mooi. (Postprijs zonder toeslag: 730 BEF + 674 EUR)... 400 553 (1) ** Verzameling BLOKKEN, 2001-2014. In DAVO-LX album. Zeer mooi. (Postprijs zonder toeslag: 535 EUR)... 300 39

554 (1) ** Verzameling 2001-2014 (zonder blokken of boekjes). In DAVO-LX album. Zeer mooi. (Postprijs zonder toeslag: 1.100 EUR)... 600 555 - ** JAARMAPPEN, 2002-2013. Zeer mooi. (Postprijs zonder toeslag: 1.074 EUR)... 550 (1) ** Verzameling 2007-2010. In DAVO-LX album. Zeer mooi. (Postprijs zonder toe- 556 slag: 635 EUR)... 325 557 (2) ** Lot modern, vnl. in blok van vier. In twee insteekboeken. Zeer mooi. (Postprijs zonder toeslag: 20.000 BEF + 330 EUR)... 400 558 (3) ** Lot modern, in variërende aantallen. In insteekboeken. (Postprijs zonder toeslag: 63.000 BEF)... 775 559 (2) ** Lot modern in veldelen. In twee mappen. Zeer mooi. (Postprijs zonder toeslag: 41.280 BEF)... 500 560 (2) ** Lot modern, na 2000. In diverse aantallen. Zeer mooi. (Postprijs zonder toeslag: 1.350 EUR)... 675 561 (1) ** Lot modern (tot 2013), in insteekboek. Zeer mooi. (Postprijs zonder toeslag: 4.580 BEF + 1.400 EUR)... 800 562 (1) ** Mooi lot modern, vnl. JAARSETS & ROLZEGELS. Zeer mooi. (Postprijs zonder toeslag: 18.000 BEF)... 220 563 (1) ** Insteekboek vnl. BUZIN, in diverse aantallen. ZM. (Postprijs zonder toeslag: 8.240 BEF)... 100 564 (4) ** Mooi lot modern, vnl. jaren '90. ZM. (Postprijs zonder toeslag: 78.000 BEF + 290 EUR)... 1.100 565 (2) ** Lot modern, vnl. kleinere waarden. In diverse aantallen. Zeer mooi. (Postprijs zonder toeslag: 30.450 BEF)... 300 566 (1) ** Lot modern, o.a. in vel- en veldelen. Zeer mooi. (Postprijs zonder toeslag: 70.000 BEF)... 850 567 (1) ** Verzameling "BOUDEWIJN". Volledig. In DAVO-LX album. Zeer mooi.... 75 568 (1) **/* V Mooi lot vnl. postfrisse VARIETEITEN, tussen Nr. 73 en Nr. 1076.... 100 569 (1) **/* V Mooi lot VARIETEITEN, tussen Nr. 132 en Nr. 1371. Zeer mooi. (OBP: 2.150 EUR)... 200 570 (1) **/* V Mooi lot VARIETEITEN, tussen 1960 en 1980. Zeer mooi. (OBP: 950 EUR)... 100 571 (1) ** * Insteekboek met vnl. gevarieerde inhoud "Poortman". In te zien.... 75 572 140 * 140 Brieven (vóór 1940). Alle naar buitenland.... 40 573 +70 * +70 Brieven, vnl. vóór 1950 (Luchtpost - Expres - Aangetekend - enz.).... 30 574 10 * 10 DAVO albums met vnl. FDC's, tussen 1961 en 1985. Zeer mooi.... 75 575 (1) ** Album met vnl. BRIEFKAARTEN en BOEKJES. Zeer mooi.... 30 576 (1) ** Verzameling BRIEFKAARTEN, in album. Zeer mooi. (Postprijs zonder toeslag: 625 BEF + 45 EUR)... 25 40